close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Kryon - Propojení pólů

15. srpna 2015 v 7:00 |  Aktuální Informační chaneling
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 08.08.2015
Zdravím vás moji milí, jsem Kryon z Magnetické služby a přicházím rozproudit energie, které jste uzavřeli ve skořápkách času. Již dovedete mnohé. Učíte se každým dnem a rozvzpomínáte si na to, jaké to je být na Zemi Božským člověkem. Snažíte se zachovávat klid v situacích, které váš klid zkoušejí a snažíte se vystoupit z manipulací, které maří váš záměr být zářivým světlem na Zemi. Daří se vám to, ale někdy propadáte beznaději, co další nový den přinese. A každý den jste svědkem něčeho nového. Každý den je pro vás novým dobrodružstvím a objevováním planety Zem.Každý den se setkáváte se svým niterným Já a to vám ukazuje cestu, po které, když jdete, rychle kráčíte vpřed. Častokráte však z nápadů svého Já nejste nijak nadšeni, protože před vámi stojí volba, zda žít život v energiích, které znáte a které již považujete za důvěrné, nebo zda se vrhnout do zcela nového proudu energií a nechat se unášet změnou, která s tím přichází. Díky změnám máte možnost objevovat své tajemné Já, odkrývat svá slabá místa a svůj potenciál a dívat se na svět novým a novým pohledem.

Člověk Nové doby se nedívá na svět očima, které vidí jen to, co je jim předkládáno
. Člověk Nové doby vnímá svět očima, které jsou uvnitř jeho Já a pak vidí věci, které jiní nevnímají. Je to dar, který jste si s sebou přinesli, a který rozvíjíte dál a dál. Učíte se komunikovat se svým vnitřním Já. Učíte se vnímat energie, které fyzické oči nevidí a objevujete svět, který je vašemu fyzickému zraku skrytý. Vnímáte souvislosti, které se odehrávají na Zemi a vystupujete z role oběti globálního strachu, který ještě dnes ovládá tuto Zem.

Avšak v nedávné době se stalo něco, co otevřelo energii pólů této Země a vy máte tak možnost sledovat děj, který se odehrává pouze na vaší planetě a jiné planety se od vás inspirují. Když přistoupíte na to, že život na Zemi je hra, pak hrajete hru, kterou hrají malé děti. Hru spontánnosti,nekonečné odvahy a důvěry, že vše, co činíte je dobrem pro vás i pro vaše okolí. Někdy se však hra změní ve chvátání a boj. Přibývají lidské emoce, které nepatří do vibrací lásky. A vy svou hru hrajete dál a vibracím skutečnosti se vzdalujete, ačkoli vaše nitro touží být jim blíž. Zavíráte sami sebe do vězení a začínáte propadat iluzi, že vám nikdo nerozumí, a že nedokážete přispívat ke změně celku tak, jak byste si představovali.

Je to kolotoč, ze kterého se nedokážete vymotat sami. A právě energie, která se prozatím spojuje v síti podzemních drah, chodeb, cest a měst, vás podvědomě připravuje na zastavení kolotoče a bude se to týkat všech lidí žijících na Zemi. Jakmile čas utichne, pak se kolotoče lidí zastaví a všichni mají možnost rozejít se vpřed dle energie srdce a již ne pod vlivem své vlastní manipulace.

Je to hádanka, která má snadné řešení a to je vám předkládáno již mnoho, mnoho let. Nechejte starou energii být. Neživte jí a nečerpejte z ní. Když to dokážete, pak zastavíte svůj kolotoč sami a nemusíte čekat na zvraty v magnetickém poli energií. Budete připraveni a budete o krok dál než ti, kteří sami se sebou ještě bojují.

Každý den k Zemi přichází nové a nové energie a každý den je ve své vibraci silnější než den předchozí. Proto se vám každý den pracuje snáz a odkrývají se nové hodnoty, nové skutečnosti a své vědomí posouváte vpřed. Jen za sebou stále ještě někdy táhnete tíživou minulost, které se nedokážete vzdát. Je jedno, co jste kdy prožili. Duchovní svět si váží všech vašich zkušeností a prožitků. Je pro něj cenná a vážená jakákoli vaše emoce. Ale pokuste se žít v energiích "tady a teď". Je to pro toto období snad tou nejdůležitější zprávou, kterou můžete obdržet, protože pak začnete inspirovat sami sebe a zjistíte, že se vám vpřed jde o mnoho snáz.

Když pohlédnete do svého srdce, pak uvidíte soucit, který mají duchovní bytosti s těmi, kterým se ve fyzickém těle nevede nejlépe. Jejich soucit míří i k vám a míří ke všem, kteří ho potřebují. Je mířen ke každému, kdo je schopen postoupit výš. Je mířen ke každému, kdo nadmíru prožívá lidské emoce. Je mistrovskou vibrací, která vibrace jiných pozvedá.

Nadcházející čas se budete vymaňovat z lidské manipulace. Nejprve ze své vlastní, aby se zesílila zář vašeho světla a pak začnete opouštět cesty a svá vnitřní nastavení, která vám umožňují, že s vámi manipulují ostatní. A v dalším období se přidá další směr a tím je rozpoznání manipulace z různých říší, které jsou vám neviditelné, a které nevnímají lidské bytosti jako sobě rovné. Je to vzrušující období, protože toho bude mnoho odhaleno.

Energie pólů se postupně rozprostře skrze celou Zem a vy tak budete mít možnost pocítit hlubokou touhu Země vrátit se "domů" (do vibrace skutečnosti) a tato touha bude i ve vás stále sílit a růst. Je to napínavé i pro nás, protože nedokážeme předvídat další lidský tah. Vše je otázkou aktuálního nastavení každého z vás. Jen vy lidé určujete kam Země míří, kudy ke svému cíli jede a kdy tam dojede. Jen vy jste těmi mocnými, kdo veze tuto loď jménem Země do přístavu jménem "Rodný ráj".

Vnitřní nastavení všech lidí je stejné. Všichni jste přišli na tuto Zem s touhou vrátit Zemi do vysokých vibrací. Rozdíl je jen v čase, kdy na to každý jednotlivec na Zemi přijde. Umožní svému vědomí, aby se otevřelo a začne vnímat svůj život na Zemi jako příležitost posunout Zemi vibračně vpřed. A ten posun Země vpřed začíná u každého zvlášť.

Ze zrnek písku, která se posouvají vpřed vzniká globální materializace
. Takto byly postaveny mnohé stavby světa, které připisujete lidskému úsilí. Takto byly postaveny energetické chrámy, které jsou v podzemí. Tímto způsobem byly vytvořeny Síně Amenti a rovněž podzemní města a katedrály. Globální materializací byla vystavěna Atlantida. Je to čas Země, ke kterému vzhlížíte a inspirujete se od něj až do dnešních dnů. Však berte též v potaz to, že to, proč se najednou vše zhroutilo, měla za následek touha lidí po moci a nerovnost energií. Sílu vpřed lze snadno použít jako formu, která tvoří. Otázkou je, jak čisté je vědomí tvůrců a zda všichni pracují ve vibracích jednoty, kde nikdo není cennější než ostatní a všichni mají stejný cíl a směr. Pokud je v globální materializaci cílů mnoho, pak se energie tříští a nikdy nemůže nabýt na síle. A tomuto se nyní lidstvo učí. Učí se sjednotit kolektivní myšlení a následuje mnoho pádů, protože doba zatím není taková, že všichni na Zemi chtějí jít vědomě vpřed. Když se však v lidech probudí touha zvyšovat vibrace, pak jistá naděje na kvantový skok vpřed existuje a bude mi ctí sledovat dění a přispívat se svou skupinou na stabilizaci mřížky, která se v základu posunula a nyní se krystalicky přeskupuje. To je to, co nazýváte Lví branou (Kryon myslí informace k datu 8.8.2015 - Lion gate). Jste opět o krok blíž k novému vědomí a k tomuto vědomí směřujete každý den.

Proto uctívej každý den v jeho energii a budeš vnímat, že každý den s sebou přináší novější a vyšší vibrace. Budeš stále naladěn na "tady a teď" a tím jsi nejlepším přínosem pro ty, kteří se učí jít cestou přítomnosti. Pro ty, pro něž ještě minulost znamená všechno, co mají. Ze vzpomínek vytahují emoce, které patří do kronik osobních životů nebo života Země a na těchto základech staví svůj aktuální svět.

Pracuj nově a v nových vibracích a pak zjistíš, že tím, že se osvobodíš od své minulosti, ze sebe svlékneš těžký, hutný šat a oblékneš šaty nové. Lehké, lesklé až průsvitné a tvá duše si velice oddychne. Je to snadné, lidský příteli. Již dokázali to ti, kteří nyní pracují ve vysokých vibracích na Zemi. A tak každý další člověk, který se rozhodne to udělat, má cestu snazší a kroky vpřed dělá snadněji, neboť jde ve šlépějích skupiny, která sílí a jejíchž členů přibývá. Tato skupina se odlišuje od ostatních tím, že má rozšířené vědomí. Čímž vyrovnává kolísavé vibrace vědomí kolektivu této Země.

S láskou a letním pozdravením. Kryon

Po přečtení channelingu se prosím vědomě energeticky uzemni. Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

© Marketa Selinijana Stejskalová, http://www.zemeandelu.cz/ www.arantia.cz
Změny textu nejsou dovoleny. Stejně tak není dovoleno text jakkoli zkracovat.

Aktuální krátké channelingy Kryona a dalších světelných bytostí na Facebooku:http://www.facebook.com/ArantiaKrokyKRozvojiVedomi
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama