close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Honza Kolář - Informace k temným entitám s poslestvím AA Uriela (E. Puklová)

15. srpna 2015 v 13:00 |  Aktuální Informační chaneling

Ahoj přátelé,
dovoluji si vám s laskavým svolením i doporučením Evičky Puklové sdělit několik důležitých aktuálních informací k temným entitám.
Většině z nás, kteří jsme vyčistili balíčky závazků nelásky s temnými entitami (základní + specifické + utajené) začínají chodit (= se objevovat v Bytí) neláskyplné entity z prvotních světů a z lemu jednoty. Většinou nám berou rovnou tři těla a upadáme do spánku. Máme s nimi tzv. specifické záležitosti ( závazky, smlouvy, dohody, sliby, úpisy…..atd.) , Co s tím:

1) Otestovat si zda jsou to oni

2) Transformovat

Já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně…….zdrojovou energií a..(přidejte další energie které používáte) veškeré specifické záležitosti s touto bytostí z prvotních světů/lemu jednoty ze všech úrovní transformuji TEĎ. (mě to pustilo transformovat u 4 bytostí najednou)

Co také může být
 1. Dále nám vstupují do našeho bytí a fyzických těl temné entity bez našeho svolení - je to z důvodu, abychom se naučili být tvůrci. Projevuje se to únavou a nejvíc nám zesilují naše neláskyplné emoce.
 2. Nebo sednou na někoho z našeho okolí, ten pak v komunikaci s námi reaguje na nás podrážděně a když na to skočíme a snížíme vibrace, zmocní se nás.
 3. Další jejich specialita je, že nám vstoupí do bytí zcela v tichosti, třeba ve spánku a pracují.
 4. Také si vytváří filtry, abychom je nemohli odhalit, takže když si to testujeme, vychází nám, že je v bytí nemáme.
 5. A taky nám různě dávají do energetických těl jejich implantáty, takže nás pak leccos bolí.
Co s tím?

Hlavně se nebát, je to hra. Když vy takhle, tak já tohle. :o) Není to o strachu, ten je živí a posiluje. Zvládli jsme to všichni dříve, zvládneme to i nadále. Vydržme. Vodítkem je hlavně pocit, pokud se necítíme dobře, něco je "špatně" a je dobré to hned řešit. Pokud to cítíte, používejte při transformování a tvoření srdcem formulaci " Já Tvůrce"

 1. Já to příjmám, je to hra. Vy i já jsme z jednoho zdroje.
 2. Požádat o pomoc Elohimy, 1.Lásku, 1.Srdce, stvořitele jangového trojpramene, AA Michaela a jeho nebeskou jízdu, Mistra Kuthumi, Portiu - bohyni spravedlnosti (dvoupaprsek Saint Germaina), bytosti Duté země, bytost živlů….atd.
 3. Já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a svou zdrojovou energií si z energetického pole lidstva stahuji a ukotvuji ve svém bytí "světelný trojvysavač" (tvoří ho meč AA Michaela + Fialový plamen + 13. duhový paprsek).
 4. Já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně, já tvůrce, zdrojovou energií aktivuji svůj "světelný trojvysavač", obaluji jím veškeré temné entity jejich energie a nástroje ve svém bytí a zcela je odsávám. Někdy je třeba to několikrát opakovat.
 5. Požádat Mr. Kuthumi případně jiné bytosti o doléčení našeho bytí.

  Já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně, já tvůrce, zdrojovou energií aktivuji světelný filtr na vědomí, aby z něj nemohli temné entity číst TEĎ.
 6. á jsem ta mocná přítomnost boží ve mně, já tvůrce, zdrojovou energií aktivuji světelnou trojochranu vůči temným entitám (fotonovým světlem, universálním světlem a energetickým otiskem stvořitele jangového trojpramene - poprvé si ho zdrojovou energií stáhněte a ukotvěte ve svém bytí) TEĎ.

Použijte co vás napadne, buďte tvůrčí. Temné entity tvoří neustále.

Pokud máte nějaké nástroje, nápady, které vám fungují, prosím podělte se o ně. V této době je dobré se spojovat a sdílet si naše poznatky. :o)

Děkuji,

s láskou vám všem žehnám,
Honza Kolář
A zde je avizované, krátké poselství AA Uriela k temným entitám přijaté Evou Puklovou, když u ní Honza Kolář svůj dokument byl konzultovat.
Záznam je vložen do datové úschovny, odkud, po aktivaci odkazu si můžete toto poselství i jen poslechnout, nebo si to stáhnete do svého PC. Jednoduchost provedení a nabídka možností záleží na nestavení vašeho PC.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama