close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Srpen 2015

Pjér la Šé´z - Vztah mezi egem a bytostným Já. Systém a lidská bytost.

4. srpna 2015 v 7:00 Oblíbená videa
.... stále zkoumáme rozdíl mezi egem a duší... je to složité, je to takové nepřehledné.... nicméně ego je to, co nás neustále odděluje od života a od lidí a duše je to,co nás s životem a s lidmi spojuje ..... Usmívající se je to přesvědčivé a jednoduché... Usmívající seAť klid a láska svobodně plynou do tebe a skrze tebe ke všem, s nimiž se setkáš.

4. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Začni každý den naladěním se na nejvyšší dobro v sobě, a potom je přenes do všeho, co děláš během dne. Ať klid a láska svobodně plynou do tebe a skrze tebe ke všem, s nimiž se setkáš. Nalézej Mou celistvost a dokonalost ve všech svých bližních a setrvávej u ní. Když to dokážeš, všechny jejich nedostatky budou eliminovány a ty je spatříš ve světle dokonalosti, protože uvidíš Mým zrakem a Já vidím ve všem a v každém pouze dokonalost. Buď Mým obrazem; staňme se jedním. Nechť je tvé vědomí jednotné a celistvé. Věz, že Já pracuji v tobě a skrze tebe, že všechny tvé myšlenky a činy jsou Mnou vedeny a řízeny. Věz, že jakmile harmonie, krása, zákon a řád vstoupí do tvého života, chaos a zmatek vylétne oknem ven. Dokud setrváš v tomto stavu vědomí, vše bude velmi, velmi dobré.

TZOLKIN 3.8.2015 10 MEN kin 75

3. srpna 2015 v 8:49 Mayský Kalendář na každý den

Men - Orel - Vědomí cíle, týmová práce, soucit, pomoc, služba druhým, sny a vize, víra v sebe, vize budoucnosti, kolektivní Vědomí.
Jako mnoho jiných mimořádně mocných sil přírody, tak i Men - Orel létá sám. Ale i orel patří ke svému vlastnímu rodu, vlastnímu druhu. Je to sounáležitost k rodině, společnosti, druhu, která inspiruje a která nám umožňuje stoupat a usilovat o větší věci a zanechat živý odkaz pro naší rasu i planetu. Pojďme všichni usilovat nejen o naše individuální cíle a sny, ale snažit se o vyšší, hlubší a chytřejší kolektivní Evoluci tak, že zkušenost lidství na této planetě může opravdu něco znamenat. Pojďme být všichni orly.
Jeden z nejsilnějších dnů v Tzolkinu. Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního Ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního, nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.
Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro Lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení.
***
Jsem Men s Tónem 10, jsem opravdový pěvec! Vítejte v našem čase sdílení. Dnešní téma souvisí s tím, jak dostat v životě pod kontrolu zaneprázdněnost. Jak často máte čas nedělat nic? Uděláte si někdy čas hýčkat sami sebe, zdřímnout si, když jste unavení nebo si číst knihu jen tak pro potěšení?
Mnozí z vás naplňují své dny tolika aktivitami, že často žijete na pokraji vyčerpání, běháte sem a tam zatímco stěží dokážete držet krok sami se sebou. Kde je kvalita vašeho života?
Je zde škola, po škole školní program, sportovní soutěže, taneční škola, jóga a všude tlak na úspěch. Není divu, že je mnoho dětí vyčerpaných a sklíčených. Může to být jedna z příčin nárůstu duševních nemocí včetně poruchy pozornosti. Jak mohou tyto děti odpočívat, když jsou přetíženy studiem a běhají sem a tam? Zůstává jim velmi málo času na setkávání s kamarády, či dlouhou bublinkovou koupel. Společný rodinný čas téměř v celé společnosti vymizel.
Skutečně sledujete své touhy a své vášně? Uděláte si čas na meditaci a relaxaci každý den? Uděláte si čas na odpočinek s rodinou bez nutnosti cizí zábavy jako je televize, nebo filmy? Kdy jste v poslední době měli v rodině dobré hlubší rozhovory, kde by každý sdílel své sny nebo nedávné zážitky a zkušenosti? Doporučujeme vám přizpůsobit čas a vyhovět co nejvíce sami sobě. Podívejte se na oblasti, které vás odvádí od zkušeností, po kterých toužíte. Naučte se říkat NE, DĚKUJI, jakmile vás ostatní pozvou na nějakou akci nebo abyste jim pomohli s něčím, co pro vás není zajímavé. Nyní nastal ten správný čas přestat dělat věci z povinnosti a dělat moudřejší rozhodnutí.
Existuje mnoho radosti a energie pro všechny, kteří jsou schopni žít v okamžiku přítomnosti. Když uvolníte povinnosti a lítost z minulosti a přestanete být znepokojeni budoucími událostmi, budete mít možnost být plně v přítomném okamžiku.
Zeptejte se sami sebe během dne: " Co bych chtěl / a teď dělat? " Věnujte pozornost tomu, jak se v těchto chvílích cítíte. To, co v životě děláte, přináší vám radost? Dávejte pozor na všechny vaše vzorce chování. Máte pocit, že existuje něco, co by mělo být změněno? Rozhlédněte se kole sebe a podívejte se na mnohá požehnání a buďte za tato požehnání vděční.
Jak často máte ve svém životě čas uvědomit si, jak se cítíte a jaké cíle chcete dosáhnout? Jak často prožíváte pocity Lásky a oceníte nádherné zážitky v životě? Jak velká část vašeho chování je robotická a děláte všechno během dne automaticky? Udělejte si každý den čas přemýšlet o svém životě. Jaké změny je třeba udělat? Podívejte se hluboko dovnitř sebe a vytáhněte tyto kódy přesvědčení, postoje a páchnoucí myšlení. Máte čas vyčistit dům a uklidit staré odpadky, které leží kolem?
Už jste se podívali na vaše náboženská přesvědčení? Už jste někdy zpochybnili autoritu svých kazatelů a učitelů? Podívejte se velmi hluboko na všechna svá přesvědčení. Udělejte si čas a zkoumejte podrobně čemu věříte a proč. Mnozí jste přijali některá učení jako slepou víru. Snažte se být objektivní a přijmout nové pohledy a nová přesvědčení, která jsou platná teď. Mezi náboženskými sektami existuje mnoho konfliktů. To je velmi smutný stav věci.
Jak o mnoho lépe by byl váš svět informovaný, kdyby vás více vedlo inteligentní teologické rozhovory. Brainstormingové nápady mají obrovský tvůrčí potenciál. Nenutíme vás, abyste měnili svá přesvědčení, prostě vám jen doporučujeme podívat se na ně a vymést pavučiny.
Jakmile se podíváte zblízka na své kódy přesvědčení, stane se obvykle jedna ze dvou věcí. Buď zjistíte, že jste z těchto názorů vyrostli, nebo najdete nová přesvědčení, kterým se rozhodnete věřit. Říkáme to v naději, že si najdete čas během svých zaneprázdněných dnů, půjdete do svého nitra a budete přemýšlet o svém životě. Najděte způsob jak zpomalit vaši každodenní rutinu, jestliže máte na konci dne pocity vyčerpanosti. Neexistuje žádný závod s časem. Existuje spousta času, aby se věci pohnuly. Avšak musíte nejprve najít to, co jsou vaše priority.
Nechte své děti vybrat si činnost, která je zajímá. Zapojit je do různých aktivit je jedna věc, ale opakovaně vidíme, že naléháte na své děti, aby byly úspěšné ve svých mimoškolních aktivitách. Takové aktivity snižují jejich imunitní systém. Tomu ještě přispívá požívání potravin, které nejsou zdravé pro lidský organizmus. Doslova si sami běžíte pro smrt. Zpomalte. Přivoňte si k růžím. Jděte na procházku se psem a pozorujte přírodu. Navažte rozhovor se svým sousedem. Prožívejte kvalitní čas se svojí rodinou. Udělejte si čas hrát si mnohem víc!
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie nám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a karmickou minulost a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale k životu všech bytostí
Copyright © www.mayskykalendar. blogspot.com Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Skvělý film Druhá šance

3. srpna 2015 v 7:00 Oblíbená videa
Moji oblíbenci M.Streep a T.L.Jones ve skvělém filmu Druhá šance Usmívající se
Zde ke stažení Usmívající se
http://uloz.to/…/druha-sance-2012-komedie-m-streep-t-l-jone…


Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.

3. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Očekávej, že nové dveře ti odhalí ještě větší divy, slávu a překvapení. Vždy přijímej z každé situace to opravdu nejlepší a věz, že z ní opravdu to nejlepší vzejde. Nikdy nepodléhej depresi a malomyslnosti, jestliže uvidíš, že se před tebou nějaké dveře zavírají. Prostě věz, že vše pracuje pro dobro těch duší, které Mě opravdu milují a ve všem Mě kladou na první místo. Uvědom si, jak každou zkušeností rosteš a vyspíváš, a hledej pravou příčinu. Uč se ze svých zkušeností a buď rozhodnut neudělat nikdy stejnou chybu dvakrát; i ze zdánlivé chyby může mnohé vzejít, jestliže se jí nenecháš sklíčit. Velmi důležitý je tvůj celkový postoj k životu. Uvědom si tedy, že tvůj život bude takový, jakým jej učiníš. Učiň jej úžasným, radostným a vzrušujícím, ať se v něm může stát cokoliv, protože konáš Mou vůli.

TZOLKIN 2.8.2015 9 IX kin 74

2. srpna 2015 v 11:37 Mayský Kalendář na každý den

Ix - Mág, Jaguár - Síla spravedlnosti, duchovní podpory, hlasu srdce, poctivosti, plnění Božské vůle, schopnost předvídat, vidět do tmy, magická síla, nejvyšší úroveň individuálního Vědomí
Pokud jste těhotná nebo si přejete otěhotnět, věnujte dnes čas posvátné meditaci vašemu nenarozenému dítěti. Pokud již děti máte, ctěte jejich nevinnost a čistotu, zacházejte s nimi s úctou, upřímně a důstojně, neboť ztělesňují svojí vlastní podstatu. Ix ztělesňuje životodárného Ducha celého života, Bolon (9) je spojen s těhotenstvím, procesem lidského těhotenství a vývojem. Jejich propletené energie představují silný a velmi příznivý den pro vyjádření úcty vašim dětem - narozeným i nenarozeným.
JAGUÁR SE RODÍ Z LÁSKY, Z HLUBOKÉ LÁSKY K MATCE ZEMI, JE TO ŠAMAN HLUBOCE SPOJENÝ SE ZDROJEM MAGIE ZEMĚ…. ŽENSKÁ ENERGIE, KTEROU VLÁDNE DUCH DŽUNGLE, ROVIN I HOR….DUCH JAGUÁRA OSIDLUJE MAYSKÉ SVATYNĚ A JE ŽÁDÁN O POMOC NA DUCHOVNÍCH I MATERIÁLNÍCH STEZKÁCH, JE TO VLÁDCE ENERGIE VDĚČNOSTI.
Jaguár je symbolem vesmírných sil. Představuje transformaci Vědomí, odhaluje naše podvědomé obavy a umožňuje jejich přeměnu.
Nativní Ix mají dary predátora - vrozený smysl pro strategii a mazanost. Stejně jako Jaguár jsou trpěliví, inteligentní. Mají talent vnímat pocity druhých. Pokud jdou po stezce vnitřní transformace, své dary Jaguára používají jako službu pro druhé lidi. Jejich úkolem bývá přinést Světlo tam, kde je tma. Jsou to výborní stratégové, léčitelé a terapeuti.
Den Ix je jako stvořený pro změnu všech negativních aspektů, meditaci a zkoumání sebe sama z pozice vnitřního prostoru.
***
Přeji vám hezký den. Jsem Ix a doprovází mě Tón 9. Společně vás vítáme v čase sdílení, z kterého v podstatě mají prospěch všichni na Zemi i mimo ni. V tento den bychom se s vámi rádi podělili o učení týkající se zneužívání slova Láska. Vaše slova jsou mocnější, než si vůbec dovedete představit. Rádi bychom vás inspirovali, abyste věnovali větší pozornost každému projevu a prohlášení, i tomu, jak přemýšlíte. Skutečný význam Lásky je - tkanivo, z kterého je vytvořen celý Vesmír.
Na začátku byla Láska, nic než Láska. Jak Láska vytvářela touhu sdílet samu sebe a poznávat se na různých úrovních, tříštila se na malé fragmenty a pokračovala všemi směry dál ven ze Zdroje. Každá částečka Lásky chtěla na cestě zažít Lásku mnoha různými způsoby. Mnoho fragmentů s podobnými zájmy se shromáždilo a jak se každá ze skupin vzdalovala od Zdroje, vytvářely různé sféry a dimenze. Nebylo by možné chtít zažít nelásku, kdyby tato myšlenka nevznikla.
Zkuste si představit z prostoru čisté Lásky nemilující věci, jako je lhaní, podvádění, sobectví atd. To je nemožné. Přesto existovalo mnoho těch, kteří chtěli zažít nelásku a jaké by to bylo, kdyby sami sebe oddělili od Lásky. Počáteční záměr nebyl kontrolovat a ovládat ostatní, ani nějaké překoncipování pojmů jako podvádění, či sobectví. Tyto věci nikdy před tím neexistovaly. Pionýři, kteří se rozhodli spoluvytvářet sféry nelásky byly duše stejné jako vaši dobrodruzi Lewis a Clark, kteří se vydávali na cesty, aby prozkoumali a zmapovali neprobádaná území.
Kdysi dávno nastavily dobrodružné duše možnost vytvoření sféry, kde je možné zažít nelásku. Rychle zjistili, že se v rámci zkušenosti nelásky musí oddělit od paměti Lásky. Různé sféry byly vytvořeny stejně smýšlejícími skupinami, z nichž jedna z nich vytvořila Zemi. Způsob, jakým se tvůrci rozhodli vyzkoušet nelásku, znamenal vytvořit stav amnézie při vtělení. Jak si mohli být jisti, že se neztratí? Vytvořili " systém kamarád ". Před inkarnací bylo rozhodnuto, že hlavní segment duše se nebude inkarnovat, tento segment nazýváte Vyšší Já.
Před inkarnací jde každá duše před tzv. Recenzní Radu, kde navrhuje, co chce zažít na Zemi. Chcete-li mít určité zkušenosti, nabíráte přátele a známé, kteří vám v tom pomohou. Pokud chce duše prožít smutek, bude muset najít někoho kdo bude ochoten dělat věci, které by umožňovaly zažít smutek. Je možné, že v dalším životě si role vyměníte.
Možná si říkáte: " Jak by mohla být nějaká duše tak hloupá, aby chtěla zažít vraždu, nebo krádež? " Na začátku neexistovala žádná definice, co je neláska. Tito průkopníci neměli představu, co lze očekávat, když postavili scénu zvanou Země. Proč vůbec byly tyto věci na Zemi povoleny? Odpověď je : svobodná vůle. I když nesoudíme chování, vidíme bolest a ztrátu Lásky jako důsledek vytvoření této zkušenosti. To je důvod, proč sdílíme naše znalosti, protože vám to pomůže rozpomenout se na své duchovní kořeny a to jsou nástroje potřebné pro vytvoření zkušeností, kterým dáváte přednost. Existuje také nepřeberné množství duší, které narukovaly, aby vám pomohly udržet se na cestě inkarnace. Obvykle jim říkáte Strážní Andělé, nebo Duchovní Průvodci.
Země byla stvořena s polaritou jako prostředkem prožívání nelásky. Jakmile budete kráčet po cestě objevů, naučíte se v tomto světě polarity žít. Ačkoliv nebylo původním úmyslem jít tak daleko od Lásky, bylo umožněno vyvíjet se také bez překážek. Nicméně časová osa, která byla pro tento experiment nastavena, je tu. Tato časová linie byla vytvořena, aby se nikdo nemohl ztrácet stále, nebo se nemohl vrátit k Lásce. Jako u všech cyklů i tato fáze se chýlí ke konci.
Co bylo zpočátku mírným oddělením v krásné zahradě, přerostlo exponenciálně na vraždy, násilí a mrzačení. Není v současné době mnoho duší, jejichž zájem by byl zažívat nelásku. Avšak byl velký zájem o možnost přijít na Zemi v této době a být součástí Velkého Experimentu při vytváření něčeho nového. Tato sféra, jak ji znáte a jak už asi víte, končí. To se nestává často. Přesný dopad změn a průběh tohoto Experimentu není znám, což vytváří obrovský zájem bytostí ze všech sektorů Vesmíru.
Sdílíme tyto informace, abyste měli skutečný přehled, co se na Zemi děje. Je naprosto nezbytné, abyste se probudili k plnému potenciálu, který se nachází uvnitř vás. Ti, kteří chtějí i nadále pokračovat ve zkušenostech nelásky, mají k tomu plné povolení. Mnozí z vás jste připraveni odstěhovat se ze sféry nelásky. Země není nastavena tak, aby bylo možné tyto dvě skutečnosti zažívat současně. Brzy nastane odtržení. Nebude to válka mezi dobrem a zlem, protože žádné takové rozhodnutí v očích Zdroje neexistuje. Vše bylo umožněno jako dárek těm, kteří chtějí zkoumat Vesmír. Nicméně každý Vesmír, každá Galaxie a každá planeta má jedinečné zákony, kterými se řídí. Tyto zákony byly umožněny pro získání specifických zkušeností. Zákony na Zemi byly navrženy tak, aby bylo možné jít hluboko do nelásky. V této době se tento koncept blíží ke konci.
Co se stane s těmi, kteří chtějí pokračovat ve zkušenostech nelásky a s těmi, kteří chtějí najít své pravdivé duchovní kořeny? Nastane oddělení, jak je psáno v mnoha starověkých Písmech. Každý jedinec má možnost se rozhodnout, co bude chtít zažívat. Nebude žádné házení do pekla nebo odcházení do nebe. Existuje jednoduše volba zůstat na Zemi v její současné podobě, což by velmi snadno vedlo k její záhubě, pokud nebudou provedeny změny nebo volba opustit Zemi a odejít do vyšší dimenze, kde je vibrace Lásky mnohem vyšší. Nyní jste ve fázi plánování vytváření vyšších sfér - doporučujeme vám snít opravdu ve velkém a společně si vytvořit váš příští domov s podobně smýšlejícími dušemi. Je to jen na vás, jaký vytvoříte svět, ve kterém si přejete žít. Přijde čas, kdy dojde k oddělení. Není třeba žádný smutek, protože nikdo se neztratí, ačkoliv se na chvíli od sebe oddělíte.
Stejně jako existuje výdech, existuje i nádech a vše se vrátí do Lásky. Nikdo není nikdy ztracen, i když se to ve stavu amnézie může zdát. Ve Vesmíru existuje řád a zákony a ty musí být dodržovány. Věřte, že vše je vždy v pořádku a vždy máte volbu kam a čemu chcete dávat čas i energii. Co vám přináší radost? Co rozpaluje vaši vášeň? Sněte o způsobech, jak můžete žít vášnivý život plný radosti. Co potřebujete ještě uvolnit, abyste mohli žít takový život snů? Začněte ještě dnes s realizací kroků k vaším cílům a postarejte se o vaše potřeby. Mnozí jste silně zaujatí péčí a potřebami druhých, ale jste zodpovědní výhradně za svou duši. Zvolte si, co chcete prožívat a řekněte NE DĚKUJI všemu, co vás odvádí daleko od cílů.
Udělejte si každý den čas meditovat o tom, co si přejete prožívat. S pomocí vašich Andělů a Průvodců můžete uvolnit bolest a utrpení, které jste tak dlouho drželi v srdci. Strhněte bariéry ochrany, aby vaše Láska mohla zazářit a naučte se znovu přijímat Lásku. Nebuďte naivní, stále žijete ve světě navrženém pro zažívání nelásky. Jakmile se spojíte se svojí intuicí, budete snadno rozeznávat motivy druhých a budete si vědomi, kudy vede vaše cesta.
Existuje nás mnoho ve vyšších dimenzích a jsme připraveni a ochotni pomáhat vám pohybovat se ve světě polarity. Natáhněte ruku, budeme u vás a pomůžeme vám projít bludištěm. Jakmile uvolníte strachy, klapky na očích budou odstraněny a vy budete mít možnost vidět velký obraz všeho.
Brzy přijde den, kdy se znovu sjednotíme a budeme mít možnost vidět se tváří v tvář. Ve skutečnosti jsme nebyli nikdy odděleni. Brzy si to uvědomíte a pochopíte. Do té doby věřte, že máte sílu dělat, co si vaše srdce přeje. Rozpomeňte se na své dary a vybírejte si zážitky, které vás přiblíží k Lásce.
Jsme zde a připravujeme se na den oslav, kdy se vrátíte Domů a podělíte se s námi o vaše zkušenosti. Chybíte nám, podporujeme vás ve všem, co se rozhodnete udělat.
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

I malý skutek lásky může mít dalekosáhlý účinek.

2. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nauč se jednat spontánně, podle intuice, a dělat i to, co žádá tvé srdce, nejen to, o čem ti tvůj rozum říká, že je rozumné a účelné. Některé činy z čiré lásky se mohou zdát v očích ostatních velmi nerozumné, dokonce pošetilé, ale na tom nezáleží. Jsi-li vnitrně puzen k nějakému činu, vykonej ho a nezastavuj se, abys ho zvažoval, anebo se dokonce divil, proč ho děláš. I malý skutek lásky může mít dalekosáhlý účinek. Možná, že se v začátcích ani neprojeví. Neztrácej čas očekáváním výsledku; jednoduše dělej věci, o nichž víš, že je musíš udělat a potom ponechej ostatní na Mně. Někdy může trvat dlouho, než semeno lásky vzklíčí v tvrdém, chladném srdci, ale jakmile bylo jednou zaseto, dříve nebo později se samo objeví. Vše, co musíš udělat, je splnit s vírou svůj úkol, a pak zjistíš, že vše je velmi, velmi dobré.

TZOLKIN 1.8.2015 8 BEN kin 73

1. srpna 2015 v 10:18 Mayský Kalendář na každý den

Ben - Poutník - svoboda, prolomení hranic, trpělivost, nebeský pilíř, talent tvůrce, vůle jednat, duchovní síla, cesta v čase a prostoru, nebeský vyslanec, mystická síla, psychická rovnováha.
ÚCTA a VDĚČNOST nikdy nevyjdou z módy. Pro Maye jsou to základní hodnoty - forma, která tvoří podstatu lidských vztahů a společenství. Je smutné, že v minulých několika desetiletích vykrvácely z naší příliš zaměstnané " moderní společnosti " díky dlouhotrvajícímu, neústupnému, neustálému zaměření na spotřebu, okamžité uspokojení a finanční úspěch. Ale to může být změněno počínaje každým z nás. Buďte vděční za životy a osud svých blízkých, respektujte své děti , stejně jako starší a udržujte svůj vnitřní mír.
DNES JE DOBRÝ DEN POŽEHNAT SVÉMU DOMOVU
BEN je jeden z nejdůležitějších glyfů - význam je síla, důvěra, autorita, sebevědomá síla, která pomáhá rostlinám růst. Rostliny vyrostou a jejich květy se nakonec dotýkají Nebe - je to alegorie k naší kvetoucí korunní čakře.
BEN je Mistr putující do všech stran a nových směrů a dnes rozšíří síť cest do nových oblastí a nových možností. Energie zprostředkovávající mnohem více světelné energie tzv. fotosyntéza na duchovní úrovni, která nás neustále spojuje od prazákladní buněčné úrovně až k multidimenzionální existenci. Tato fotosyntéza je jako kundalini energie, která stoupá přes páteř a nese to nejlepší co v nás je - zejména vášeň pro koncepci, které věříme.
Využijte dnešní energii k rozpoznání, vnímání vnitřní síly a moc autority. Nyní je čas přestoupit na vyšší vibrace a vytvářet pozitivní změny v našem osobním životě, který tvoří pozitivní život na celé planetě.
***
Jsem Ben s Tónem 8. Vítáme vás v tento velkolepý den plný oslav! Být na Zemi je skutečně důvod k oslavě! Neexistuje žádné takové místo ve Vesmíru, kde může duše udělat takové velké skoky ve víře a v Lásce. Neříkáme, že je lepší narodit se do lidské podoby, ale vzhledem k povaze tohoto Vesmíru, potenciál růstu je obrovský.
A co s tím? Především je to příležitost k růstu pocházející z amnézie, s kterou se setkáte jakmile jste na Zemi. Zapomněli jste dočasně kde jsou vaše duchovní kořeny. Podél cesty máte řadu možností, jak zažít a vyjádřit Lásku. Máte také možnost uzavřít se před těmi, kteří si vás přejí obejmout. Nesoudíme žádnou získanou hodnotu, každá je různá. V této době přibývá počet dětí, dospělých i zvířat, kteří vstoupili do tohoto světa s neporušenou pamětí. Jsou zde, aby vám pomohli obnovit rovnováhu, klid a harmonii na Zemi. Ve stavu amnézie dochází k velkému množství " hříchů ", jako je znečištění, nenávist a chamtivost.
Vaše instituce jsou založeny na moci a kontrole nad masami. Používání toxických potravin roste. Ekologická rovnováha přírody je téměř zničena. Žijete v podstatě v předvečer zkázy.
Mnozí z vás, kteří jsou nyní inkarnovaní na Zemi, jste hráli roli při vytváření tohoto Vesmíru, takže máte zájem na jeho přežití. Dokážete si představit velkolepější planetu ve Vesmíru, než Zemi v jejím původním stavu?
Už jste někdy důkladně pozorovali rovnováhu v přírodě? Všimli jste si jak je ten nejmenší z mikrobů zásadní pro podporu hmyzu, rostlin a živočichů? Už jste někdy pozorovali interakci ohně a větru? Buď ho uhasí, nebo zvětší plameny. Mezi všemi věcmi existuje tak velmi křehká rovnováha. To je jen taková malá interakce pro lidi, kteří se snaží zdokonalit to,co je perfektní, vytvářením řetězce událostí, které ničí veškerou rovnováhu.
Žádáme vás, abyste jemněji chodili po Zemi. Věnujte pozornost svému okolí a všemu, co se kolem vás děje. Neberete na zřetel, když někdo bezmyšlenkovitě ničí životní prostředí? Země je křehká. Jedno šlápnutí může narušit přirozený růst rostlin na celá desetiletí. Při procházení podél říčních břehů můžete některá místa obnovit.
Opravdu potřebujete svá auta tak často používat? Zvažte jízdu na kole, nebo chůzi. Možná uděláte dobře, když zůstanete doma, než se všude potulovat. Mnozí z vás opakovaně nakupujete, nebo pracujete na místech, která jsou daleko od domova, což vyžaduje obrovskou spotřebu přírodních zdrojů. Je načase restrukturalizovat pracovní síly a naučit se pracovat v rámci své komunity. Opravdu je to velmi smutné, protože jsou vaši rodinní příslušníci roztroušeni po celé Zemi, přitom kmen a komunita jsou základními jednotkami pro přežití.
Naučte se vycházet se svými bližními. Naučte se sdílet. Naučte se komunikovat se srdcem Vesmíru, než jen mělký prostředek komunikace slovy. Pojďme společně velebit vaše zahrady. Podívejte se na to, co je pro vás opravdu důležité. Jak daleko jste se vzdálili od toho, co je pro vás opravdu důležité. S kým a s čím si přejete znovu se spojit?
Přináší vám vaše každodenní práce radost? Jste obklopeni podporující rodinou, ať už jed to krev vašeho kmene, nebo ne? Trávíte čas činností, která vytváří radost a nadšení pro vaší duši? Sdílíte své dary s druhými a získáváte vy podporu pro věci, které potřebujete pro vaší existenci? Kolik času trávíte úvahami, reflexí a vděčností? Znáte jména vašich sousedů? Znáte jejich touhy? Jak často se s nimi scházíte? Jak často vstupujete do nedotčených oblastí přírody a máte dokonce přístup k tomuto prostoru? Myslíte si, že je to jen pro vás? To je opravdu smutné.
Toto jsou nutné věci, aby bylo možné vytvořit sen o mírumilovném a vyváženém světě. Můžete říci, že si přejete žít v lepším světě a snít o takových věcech. Ale jaký byl váš poslední krok, který jste udělali se svými přáteli k vytvoření utopické společnosti? Kolik z vás je snílků a kolik z vás je muž činu? Je třeba rovnováha obou s cílem vytvořit společnost s celým rozsahem. Ale často se snílci stali mluvčí a muži činu neslyší. Je na čase se opět sjednotit, modlit se spolu s jasnými záměry a dotáhnout plány, které před vámi leží až do konce.
Radujeme se pokaždé, když se skupiny spojí a pohybují se vpřed. Je pro nás uklidňující, že je vše v pořádku, že chcete a můžete, aby se to stalo. Láska a Mír se vlní napříč všemi dimenzemi. Když jste zatíženi smutkem a zoufalstvím, cítíme to. Když jste klidní, šťastní a prožíváte radost, cítíme to. To je důvod proč používáme slovo Uni - versum, protože jsme opravdu jedno slovo, jeden verš, jeden zvuk, jeden hlas. Jsme spojeni způsobem, který je v tomto okamžiku pro vás nepochopitelný. Ale Závoje mezi vámi jsou stále tenčí a bude to pokračovat i nadále, protože mnoho z vás se na osobní a globální úrovni přibližuje k sobě a vyvrací kódy přesvědčení, které vás drží v otroctví.
Jed to vaše radost, která vám pomáhá v probíhajícím procesu. Je čas poznat pravdivou historii vašeho narození, udělat krok vpřed a požadovat své právoplatné dědictví. Závoje zapomnění se rychle ztenčují. Všimli jste si stále většího počtu UFO, duchů a jiných jevů? Mnohé z televizních programů a filmů jsou příběhy o psychických a zvláštních událostech. To je díky ztenčování Závojů.
Je nezbytné vyčistit vaši mysl od negativního myšlení a uzavření mysli, protože se chystáte vstoupit do sféry neuvěřitelných událostí. Pokud se rozhodnete jít touto cestou elegantně, doporučujeme vám začít odstraňovat negativní vzpomínky v suterénu vaší duše a pokračovat směrem nahoru. Jakmile vyčistíte tento interiér, okamžitě se otevřou dveře k bezpodmínečné Lásce, která je uvnitř vás.
Co musíte odsunout z cesty, abyste toho dosáhli? Co musíte udělat, abyste našli odvahu otevřít se tomu? Jaké chování budete muset změnit, abyste mohli překročit práh? Co je třeba pustit, abyste mohli žít ve stavu bezpodmínečné Lásky a krásy?
Najděte si čas jít dovnitř sebe a začít s hlubokým procesem čištění. Vytáhněte vzpomínky, podívejte se na své zlozvyky a podívejte se tváří v tvář svému strachu. Mějte odvahu změnit způsob myšlení a dívejte se kolem vás. Udělejte potřebné změny pro život snů. Věřte, že materiální bohatství je jen dočasnou úlevou na cokoliv vás trápí. Pro trvalou úlevu zkuste odpustit a slevit, namísto znecitlivujících drog.
Odstraňte sami sebe z režimu oběti a posuňte do režimu obnovy. Odtud pokračujte dále a stanete se hrdinou ve vlastních očích. Jakmile získáte sílu a dynamiku stanete se hrdinou pro ostatní, kteří se chtějí zbavit své bolesti a posunout se vpřed. Podělte se s ostatními o znalosti, které jste získali. Každý z vás chodí po unikátní cestě. I když nikdo z vás nekráčí po stejné cestě, všichni dosáhnete cíle svým vlastním tempem a při jiné spolupráci. Nenechte se zmást, že není dostatek času, každý se vrátí ke Zdroji svým vlastním tempem.
Buďte šťastní a naučte se žít v přítomném okamžiku a radujte se se svými bratry jak se pohybujete blíže k sebe-posílení a vzájemné Lásce. Existuje mnoho práce na Zemi, kterou je potřeba udělat. Není čas na marnění, vaše moře se dusí, vaše půda je přetížena obděláváním a mnozí stále chodí ve stavu amnézie. Je čas probudit se a stát se dobrými správci Země a navrátit koncept kmenů a komunit.
Jsme zde, abychom vás povzbudili a podpořili. Ctíme vás, protože víme jakým problémům čelíte. Máme možnost vidět vše v širších souvislostech a jsme v úžasu, co v současné době spolu-vytváříte. Není mezi vámi nikdo, kdo by nebyl schopen jít dovnitř a vytáhnout sám sebe na vyšší úroveň chápání. Jediné co potřebujete jít dovnitř sebe spustit čištění a vyčistit nezdravé myšlenky, které se tam nachází.
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyváženosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Retrográdní fáze Venuše: Vztahová karma plnou parou vpřed

1. srpna 2015 v 7:00 Doteky Nového Života

Věci se budou přiostřovat a vztahy přitom budou ústředním tématem. V jádru všeho bude láska, ale spolu s tím bude také záležet na tom, jak moc si lásky vážíme a co pro nás láska opravdu v našich životech znamená. Pokud jste zpochybňovali spojení (nebo nespojení) jakéhokoli druhu - tyto myšlenky ke konci července naberou na obrátkách. Nová láska, stará láska, neopravitelná láska, láska, která je ve skutečnosti touhou, láska mezi přáteli, ztracená láska, absence lásky a všechno mezi tím bude nyní hrát svou roli.

Všechna blízká spojení, která máme s druhými lidmi, začnou mít úplně nové významy.
Důvod toho všeho souvisí s pěknou malou planetou jménem Venuše. 25.července 2015 totiž vstoupí do své retrográdní fáze.
Z astrologického hlediska je retrográdní fáze Venuše jedním z nejdůležitějších období pro záležitosti lásky. Dochází k ní každých 18 měsíců a pokaždé, když Venuše začne tančit svými kroky vzad, stávají se vztahy tématem každé lidské mysli.
Karma je v tomto období také důležitá, což ho dělá ještě zvláštnějším. Kdokoli, koho potkáme, může přijít s novým objevem nebo lekcí. Bude důležité být si vědomi lidí, s nimiž se v tomto období budeme stýkat. Někteří z nás budou proplétáni s lidmi, s nimiž jsou hluboce a karmicky spojeni.
Tyto vlivy se mohou projevit různými způsoby. Některým z nás se dostane příležitosti někoho naprosto neočekávaně potkat a bláznivě se zamilovat. Jiní mohou projít procesem obnovení zlomené lásky. Milenci z minulosti se mohou najednou vrátit zpět a navázat s námi nová spojení. Lidé, u nichž bychom to dříve nepředpokládali, nás najednou více přitahují. V tomto čase se nemožné stává možným.
Nejsou to však pouze pohádky, a tak mi dovolte říct to na rovinu.
Objevená nová spojení může být těžké vstřebat - obzvláště když jsme je nehledali. Bude nám hráno na struny našeho srdce a v našem životě vyvstane mnoho otázek týkajících se lásky. Možná budeme muset učinit těžká rozhodnutí a uvědomit si, zda jsou druhé šance opravdu možné.
Láska bude mít novou tvář a může nás vést k prozkoumávání nových teritorií. Pokušení se nechat se svést a podvádět své partnery, abychom se přesvědčili, zda je tráva na druhé straně opravdu zelenější, může být velké. Venuše je planeta lásky, ale také planeta touhy. Chce to, co chce, a to někdy vytváří i pokušení ochutnat zakázané ovoce.
Na druhé straně rovnice budou stát naše hodnoty.Někdy se věci uspořádají tak, aby nám pomohly uvidět krásu a hodnotu toho, co již máme.
Toto vzácné období začne 25. července 2015. Bude trvat následujících šest týdnů a svého vrcholu dosáhne 6. září 2015. Velmi zajímavé na tom je, že krátce poté, co se Venuše vydá opět přímým směrem, dojde k Zatmění Slunce. To znamená, že mnozí lidé v závěru léta započnou úplně nové cykly.
Pro některé to znamená zhmotňování ve vztahové oblasti jejich života.
Ve zbytku léta budeme prožívat mnoho obratů a změn. Do vší té směsi se navíc přidá i Superměsíc - aby tomu přidal ještě trochu šťávy.
Jako astrolog se nemůžu dočkat tohoto nového typu energie, který vstoupí do hry. Bude to obrat, který je velmi potřebný a který lidem připomínám - obzvláště těm, kteří se plácají ve vztahových zmatcích. Budou se utvářet nová spojení a stará budou zanikat. Objeví se mnohá překvapení.
Je třeba si být v tomto období vědomi také dalších věcí. I když hlavním bodem budou naše vztahy, tato energie se může zhmotnit i jinými způsoby.
Můžeme začít řešit náš vzhled. Budeme přemýšlet o změnách svého stylu nebo o něčem jiném, co bychom se svým zevnějškem mohli udělat. Přítomná energie nám pomůže dělat kroky k tomu, abychom si znovu vybudovali své sebevědomí v oblasti toho, jak vypadáme.
Z astrologického hlediska doporučuji s čímkoli drastickým vyčkat až do 6.září(např. plastické operace apod.) Zkrášlující výsledky tohoto druhu by nemusela dostát očekáváním, když se planeta krásy pohybuje vzad. Je to také dobrý čas na přijetí krásy zpět do svých životů i do svého okolí. Můžeme pocítit nutkání se doslova dívat kolem sebe a vidět, co nás skutečně dělá šťastnými. Můžeme cítit volání vnést nové prvky krásy (jako obrazy nebo jiné dekorace) do svých domovů.
Venuše také souvisí s naším zdravím. Její retrográdní fáze je dobrým časem k tomu, abychom se podívali, zda se o sebe opravdu staráme tak, jak bychom měli. Možná jsme se nechali natolik unášet pomáháním druhým, že jsme začali zanedbávat sami sebe. Toto nadcházející období bude skvělým časem k soustředění se na naše zdraví.
Také peníze s Venuší souvisejí. Někteří z nás mohou v tomto období začít přehodnocovat jejich hodnotu v našich životech. Mohou také vyvstat otázky naší vlastní hodnoty a otázky, zda jsme či nejsme patřičně vyrovnáváni.
A tak si běžte zaškrtnout ve svém kalendáři: 25.7. - 6.9. 2015.
Připravme se na spojení, ke kterým nás Venuše přivede a které nám pomůže objevit. Na konci tohoto období budeme mít o hodně jiné pocity ohledně svých vztahů i sebe samých.
Venuše nám všem přichází napomoci zaměřit své vědomí na lásku, vztahy, na co, čeho si vážíme a za co sami stojíme. Je to mystické, kouzelné a důležité období, které nenastává zase tak často. Využijte toho a těšte se na překvapení, která jsou tu v zásobě pro každého z nás.
V tomto létě lásky nás volá karma.
* * *
Zdroj: email Iva B.

Sjednoť se se Mnou v klidu a míru.

1. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jak můžeš očekávat, že uslyšíš Můj tichý hlas, když máš neklid ve svém nitru a jsi příliš zaměstnán, než aby sis našel čas ke zklidnění a naslouchání? Jakmile se naučíš ztišit, dokážeš se bez ohledu na to, co děláš a kde jsi, obklopit prostředím klidu a ticha a nalezneš v sobě onen střed míru, který nic nemůže narušit. A tam, v samém středu, nalezneš Mne. Dosáhneš jednoty se Mnou, pramenem všeho stvoření. V tomto stavu míru a jednoty se vyrovnáš s každou situací a budeš přesně vědět, co a jak máš dělat. Dosažení míru a jednoty není určeno několika málo jedincům, mohou o ně usilovat všichni, pokud chtějí. Proč nebýt v klidu a míru hned teď?