close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Srpen 2015

Nikdy nezapomeň, že daleko víc naučíš příkladem.

8. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Když se naučíš konat Mou vůli a kráčet po Mých cestách, začneš chápat význam vnitřního klidu a harmonie. Tvé srdce bude přetékat láskou, tvé porozumění se prohloubí a ty budeš shovívavější, otevřenější a uvidíš jasně, že je mnoho cest, které vedou ke Mně. Naučíš se žít a nechávat žít a už nebudeš mít pocit, že tvá cesta je jediná. Už nikdy nebudeš v ničem neústupný, ale velmi klidně a s důvěrou půjdeš svou cestou a budeš dělat to, co cítíš, že je pro tebe správné. Už se nebudeš dále snažit měnit jiné duše, ale naučíš se žít takovým způsobem, že ostatní budou chtít vědět, co to je, co jsi získal a oni nikoli. Nikdy nezapomeň, že daleko víc naučíš příkladem. Budeš-li klidně plnit Mou vůli, bude to pro lidstvo účinnější než vykřikovat krásná slova z výšin a přitom nežít tak, jak hlásáš.

Obraz: Odpoutání a odevzdání

7. srpna 2015 v 22:56 Obrazy rok 2015

Obraz: Odpoutání a odevzdání

Odpoutej se od myšlenkových forem, které již nejsou v souladu s tvou duší.
Vzdát se jich, znamená přestat bojovat.TZOLKIN 7.8.2015 1 CAUAC kin 79

7. srpna 2015 v 9:40 Mayský Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu
Cauac měkké, teplé kapky padají na vaši tvář a povzbuzují první proud záměru, první potůček odhodlání, první vlnu činů. Důvěřujte hybné síle Hun (1) a drsné síle Cauac, které vás vynesou kam potřebujete, abyste uskutečnili plný rozsah svých snů, ale je jen na vás jak využijete a zformujete jejich propletené energie, jaký smysl a podstatu Bouře vygenerujete. Bude to jemný jarní déšť, který nalije život do vašich ovocných sadů, nebo to bude hurikán s nezastavitelnou silou?
Včerejší Etznab symbolizoval léčivé vyříznutí, Cauac ztělesňuje hojení a čištění. Symbolika představuje bouři, déšť, blesky, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbol komunity, která se někdy nazývá " Universální Společenství " nebo " Nebeský domov Bohů ". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem ( vnitřní bouře, která přináší život ).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Jsem Cauac a děkuji, že jste se k nám připojili v dalším cyklu. Začínáme nové kolo (1-13) s očekáváním, že se do sebe ponoříte ještě hlouběji. Tón 1 může být interpretován mnoha způsoby. Dnes se podíváme na aspekt Jednoty. Mezi vámi existuje mnoho přesvědčení, pokud jde o mnoho náboženských struktur. To je dost podivné, protože může existovat jen jedna pravda. Ale co je to pravda? Je možné, že pravda je uvnitř vás a platí pouze pro vás? V určitém smyslu je to přesně tak. Ale na jiných úrovních tomu tak není. Nezačínáme znít jako právníci?
Na počátku byl jediný Zdroj. Odkud Zdroj pochází a jak to všechno začalo? Nejsme schopni popsat krásu tohoto Zdroje, který je tak čistý a tak krásný, aby se to dalo popsat slovy. Vždyť už to víte, že všichni jsme Jedno ve smyslu, že jsme všichni přišli z jednoho Zdroje a nakonec se tam všichni vrátíme.
V tom smyslu, že všichni jste bratři a sestry a přišli jste do pozemské roviny zažít celou řadu zkušeností. Je to něco jako kmen, migrace, nebo posílání skautů do několika směrů, kde by bylo nejlepší se usadit. Každý skaut se dělí o své zážitky, ze kterých kmen, jako celek, bude těžit a získávat různé zkušenosti. Je to jako nádech a výdech, tak bude váš kmen pokračovat v tomto vzoru oddělování a spojování - a po sjednocení se podělí o své zkušenosti. Takový je váš život člověka.
Každý z vás opouští Zdroj jen na chvíli, když žijete život jako člověk a nakonec se vrátíte ke Zdroji. I když jste na Zemi, všechny zkušenosti jsou zaznamenávány do vašeho energetického pole. Tyto zkušenosti půjdou s vámi, až se vrátíte na Druhou Stranu.
Už jste někdy slyšeli o fantomové bolesti? K tomuto jevu dochází, když má člověk amputovanou část těla a trpí extrémní bolestí, nebo svěděním, jakoby tam stále ta část byla. Ačkoliv část těla chybí, vzpomínky jsou zakódovány v této části energetického pole. Toto pole s vámi zůstává navždy - i po smrti. Když se vrátíte na Druhou Stranu, budete mít plnou paměť na všechny zkušenosti.
Mnozí z vás jste již měli zkušenosti s Akášickými Záznamy. Energetické pole každého, neboli energetický podpis, je jedinečný. Tam je všechno uloženo, je to podobné jako katalogové číslo karty včetně systému evidence. Každá událost, každá emoce, každý okamžik vašeho života na Zemi je zaznamenám v tomto energetickém poli. Všechny duše mají přístup k těmto Záznamům, aby se mohly učit, nebo prožít to, co udělaly. Je to podobné jako vyhledávat v počítači virtuální realitu. Všichni Andělé, všechny duše, které nejsou vtělené, mohou zažít všechny zážitky skrze vás. To je to, proč je váš život tak důležitý.
Je známo po celém Vesmíru, že Země je kvůli své negativitě a hustotě těžké místo pro život. Nejtěžší část je zapomnění na vaši plnou krásu, takže nevíte, kdo jste. Přesto někteří z nás chtějí vyzkoušet různé věci, aniž by museli projít plnou inkarnací. Je to podobné, jako když vaši přátelé chtějí vidět fotografie a slyšet dobrodružství a příběhy aniž by to vše museli prožít osobně. To je součást krásy Jednoty. Všichni jsme Jedno, všichni pocházíme z jednoho Zdroje. Každý z nás si vybral různou cestu, můžete se vydat na různá dobrodružná místa, která překvapí vaši zvědavost. Ale přijde čas a všichni se vrátíme ke Zdroji.
Všechny věci ve Vesmíru se roztahují a smršťují, nyní se blížíme ke konci kontrakce a začíná stav expanze. Čas na Zemi je u konce, všechno se začíná stěhovat ze stavu chaosu směrem k Lásce do stavu Jednoty.
Existuje způsob, jak tuto migraci udělat hladší. Udělejte si čas každý den na odpočinek a vnímejte vděčnost a požehnání za vše ve vašem životě. Bojujte se strachy a změňte vzorce chování, které vás drží od bytí v čisté Lásce. Mnozí z vás žijete ve strachu, že budete posláni za vaše hříchy do pekla. Jsme tu proto, abyste si uvědomili, že jediné peklo, které existuje, je vaše trápení, které vás udržuje prostřednictvím strachu. Tím umožňujete zamoření vašich rozhodnutí. Myslíte si, že vás tady Bůh odložil na věčnost? Dokonce i pozemský otec je laskavější než toto. Kdo z vás je dokonalý? Pokud je vaše definice dokonalosti o tom, že se dostanete do nebe, pak si můžete být jisti, že budete vidět spoustu svých přátel v pekle.
Udělejte si čas během svých zaneprázdněných dnů a přemýšlejte o svém životě. Jak dělat volby, které jsou více milující? Můžete přijít s lepším způsobem, jak zvládnout situaci? Jak nejlépe odpovědět těm, kteří tlačí na vaše tlačítka? Odpovědi se skrývají ve vás. Opravdu si myslíte, že pokud se snažíte dělat to nejlepší, budete navždy zatraceni?
Rádi bychom vám poskytli odvážné tvrzení. Neexistuje žádný ďábel. Jediného ďábla stvořili lidé. Neexistuje žádný boj mezi Světlem a temnotou. Neexistuje žádná válka, kterou Bůh vede. Existují jen zkušenosti, které si každý ve všech dimenzích volí. Než jste se inkarnovali, udělali jste určité volby. Jediný způsob, jak můžete zažít nelásku, je přijít do dimenze, kde pravidla tuto hru umožňují. Do této sféry vstupujete s vysokou podporou, nikdy nejste sami, i když se vám to tak zdá.
Kdykoliv máte pocit, že jdete dolů, jděte dovnitř sebe a požádejte o pomoc. Je tam vždy, i když jste si k ní zablokovali přístup. Ďábel, ze kterého máte strach, je jen iluze. I když něco pravdy na tom je, protože existují lidé, kteří prošli nejhoršími životními zkušenostmi a vyšli mnohem více prosperující. Možná je vaše peklo vytvořeno z vašich hrůzostrašných myšlenek a úzkostí. Mohlo by to být opravdu tak jednoduché? Kolikrát jste měli zážitek, který byl hrůzostrašný v té době a když se podíváte zpátky v retrospektivě, můžete vidět požehnání, které vám poskytl? Když se jedny dveře zavřou, otevřou se druhé.
Poskytli jsme vám v této Zprávě mnoho věcí ke zvážení, takže se pro dnešek loučíme. Hlavním předpokladem tohoto dialogu je pomoci vám získat hlubší porozumění Jednoty. Přišli jsme z jednoho Zdroje a do něj se také vrátíme. Do té doby jsme všichni skauti a shromažďujeme informace pro zbytek kmene. Vaše tělo je živoucí knihovna; ukládá každou zkušenost dokud neopustíte tuto pozemskou sféru. Tyto vzpomínky jsou uloženy v Akášických Záznamech, které budou i nadále přístupné pro všechny.
Věřte, že každý z vás je dokonalý a máte vše, co potřebujete. Užijte si každý den naplno a odložte stranou emoce, které vám nepomáhají. Získávejte znalosti prostřednictvím vnitřního hledání. Když půjdete dovnitř sebe, najdete plný přístup do Akášických Záznamů. Na toto téma budeme hovořit v průběhu celého roku. Zítra na shledanou a žijte v míru!
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením. Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Trecenium CAUAC kin 79-91

7. srpna 2015 v 9:38 Mayský Kalendář na každý den

Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila.
Tato Trecena začíná CAUAC1 - ČIŠTĚNÍ, AKTIVACE, DYNAMICKÁ SÍLA, LÉČENÍ, VÝŽIVA, SOUCIT, ZÍSKÁVÁNÍ ENERGIE ZEVNITŘ, NÁVRAT KOMUNIT A KMENŮ
CAUAC - Znamení vznešené ženskosti a Posvátného Božského Ženství. Mayské světové společenství je založeno na ženách.
JE TO SKVĚLÝ DEN POŽÁDAT O SPOLEČNÉ DOBRO A BLAHO PRO RODINU, STEJNĚ JAKO UROVNAT RODINNÉ SPORY NEBO PROBLÉMY FINANČNÍ POVAHY. JE TO SKVĚLÝ DEN PŘILÁKAT BOHATSTVÍ A HOJNOST DO VAŠEHO BYZNYSU. A SKVĚLÝ DEN POŽÁDAT O DOBRÉ POČASÍ PRO NAŠÍ ÚRODU.
Dnes se ponoříme do hlubokých vod Treceny CAUAC. CAUAC v jazyce Quiché znamená Bouři. Její energie přináší požehnání životodárné vody, tepla a pohodlí, ale je to také potenciál přívalových lijáků, očistného větru, záplav, které mohou ničit celá města, vztahy i historii.
Respektujte její sílu i křehkost, její moc i jemnost. Je i vaší součástí, protože je součástí planety. Předchozí Trecena Cimi vám pomohla ustálit vaši loď v životních bouřích. V této Vlně se setkáte tváří v tvář se svými osobními přívalovými dešti. Bouře - to je obrovská ohromující síla přírody - ať už síla lidská, zvířecí, nebo planetární. Síla, která je zároveň jednoduchá i složitá, násilná i soucitná, točí se a spěchá, poškozuje i živí.
Bouřlivou energii a emocionální energii shromažďuje BOUŘE uvnitř. Odděluje z Vědomí myšlení a emoce. Sledujte, jak smyje během třinácti dnů vaše ego a udělá místo pro Nové Vědomí. BOUŘE je bezpochyby dynamická energie změn a karmického očištění. Takže, i když se tento den může jevit jako problematický s mnoha výzvami, je to dobrý den poděkovat za prožívaní životních lekcí a dívat se na ně jako na dar. Můžete se cítit jakoby zavaleni v těchto bouřlivých časech, ale: ZAMĚŘTE SE NA ENERGII CAUAC A UJISTĚTE SE, CO JE PRO VÁS OPRAVDU DŮLEŽITÉ ( nejen materiální bohatství ). To umožňuje snadnější asimilaci rychlých změn a komplikací vyskytujících se na této planetě právě v této době.
Trecena začíná číslem 1 a končí číslem 13. Čísla 6, 7, 8 představují hřeben Vlny. Hřeben může být interpretován jako silné energie, i když samotný vliv Treceny se samozřejmě počítá od počátku. Kanál Světelných energií má hřeben v 6 KAN Zrno ( semeno, které čeká na klíčení ), 7 CHICCHAN Had ( životní síla a nositel deště ), 8 CIMI transformace/smrt ( energetické změny ). Metaforická interpretace - semeno klíčí, je katalyzováno deštěm, aby vyrostlo, vykvetlo, transformovalo se. Stejně tak se vyvíjí i náš život.
Využijte tedy Energii vlny Cauac pro získávání energie, která je uvnitř vás. Zamyslete se nad minulostí za účelem poučení, abyste mohli dobře rozhodnout o průběhu budoucích jednání, která jdou ruku v ruce s vyšším účelem.
REZONANCE S BOŽSKOU ENERGIÍ CAUAC
OSOBNÍ / GLOBÁLNÍ / PLANETÁRNÍ ÚROVEŇ
Vlna BOUŘE staví všechno ve znamení otázek a vyzývá vás udělat mnoho pozitivních změn v životě. Zjistěte bezprostřední vztah s Vlnou, viz osobní mayská energetická matrice ( kód DNA) a uvidíte, které ze dnů vnesou do hry uzdravující části. Jelikož síla transformace vychází z BÍLÉHO ČASOVÉHO ZÁMKU, musíte věnovat pozornost detailům a vybrat všechny nepřesné části. Zastavte se DVANÁCTÝ den - ve znamení OC - a podívejte se zpět na Vlnu. Snažte se najít odpovědi na otázky uvnitř sebe.
Vědomý přístup k životu se uvnitř vás bude vyvíjet přirozeně. Stojíc jakoby na okraji, náhle začnete zažívat vlnu moudrosti jednotlivých dnů Vlny jako jediného soudržného celku. A tak, jak máte v paměti uložen minulý mayský rok, stejným způsobem přijměte každou Vlnu v celkovém rozsahu.
Dva galaktické portály dávají Vlně specifický význam. Jsou to HAD 7 a HVĚZDA 10. Dvojnásobná síla HADA klade zvláštní důraz na všechny impulsy ve sféře fyzického uzdravení. Jejím cílem je probuzení vaší oslabené životní síly. Zatímco HVĚZDA - LAMAT disponuje velkou silou výrazu. Energie LAMAT, která o něco později vyznačí program TŘETÍHO ČASOVÉHO ZÁMKU, má za úkol zharmonizovat všechno, co se na Zemi zharmonizovat dá. Krása a estetika jsou tedy pozadím transformace ve Vlně BOUŘE.
Nejpříznivější perspektiva komunikace s touto Energií je vědomé vpuštění sil transformace až do podstaty vaší existence. Jakékoliv vyčerpání fyzické, duševní, životní únava, duchovní letargie, pocit vnitřního vyhoření jsou pole procházející ve Vlně BOUŘE procesem regenerace. Můžete zde zažít téměř zázraky. Síla CAUAC reaktivuje impulsy k obnovení plné vitality: je katalyzátorem v procesu přeměn, obnovy a posílení nervů. V současné době dojde ještě k jednomu specifickému transformačnímu prvku, který proniká do naší " tíhy " - velmi subtilně nás přesune ve směru lehčí matérie. Bude to síla ÉTERU.
Přehled Vlny 7.8.- 20.8.
CAUAC 1
AHAU 2
IMIX 3
IK 4
AKBAL 5
KAN 6
CHICCHAN 7 galaktický portál
CIMI 8
MANIK 9
LAMAT 10 galaktický portál
MULUC 11
OC 12
CHUEN 13
Copyright © www. mayskykalendar.blogspot.com. Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Kráčej ve světle a nikdy se neboj nechat se plně ozářit světlem pravdy.

7. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nemáš-li co skrývat a za co se stydět, jsi svobodný jako zcela malé dítě, které nemá zábrany a projevuje se skutečnou radostí. Jeho radost je překypující a nakažlivá a vyzařuje na všechny, kteří s ním přijdou do styku. Radost se nedá skrývat nebo zatajovat. Projevuje se velmi mnoha způsoby: v pohledu, ve slovech, ve výrazu. Radost lidi přitahuje, protože každý, kladně reaguje na radostné a šťastné duše a raduje se z jejich společnosti. Radost k sobě přitahuje duše jako magnet ocel, zatímco ubohost a negace od sebe vše odpuzují. Když víš, že děláš správnou věc a že jsi na správném místě, vyzařuješ radost a svobodu. Vše pro tebe plyne hladce a zapadá na své správné místo. Přitahuješ k sobě to opravdu nejlepší; nemůže tomu být jinak, protože stejné věci se navzájem přitahují.

TZOLKIN 6.8.2015 13 ETZNAB kin 78

6. srpna 2015 v 9:25 Mayský Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Zapojte se do mocných energií Oxlahun (13), posvátného duchovního spojení a uzavřete manželství s hluboce hojivou silou Etznab k vyvážení a očištění vaší mysli i těla na elementární, psychické a spirituální úrovni, protože tam je to místo, základní jádro všech nemocí, utrpení a lží. Jděte hluboko do všeho, co vás trápí, nebo bolí, co je zdrojem vaší nemoci, nebo bolesti. Ale to nestačí k uzdravení, k dokončení vašeho uzdravení je třeba závazek - přijmout osobní zodpovědnost za své vlastní blaho i nadále.
Glyf představuje Vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole……Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality, můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy, volí vždy morální a etickou cestu. Skalpel chirurga vytvořený z obsidiánu může zachránit život nebo čepel zbraně válečníka může ničit.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu. jsou černé, nebo bílé? Dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři, pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní pokud jde o peníze, sex.
***
Zdravím, jsem Etznab s Tónem 13 a vítáme tuto příležitost sdílet naše postřehy - dnes na téma aktivace DNA. Je to naše naděje, že budete naslouchat našim slovům a integrujete ty, které cítíte jako pravdu pro vás. Věřte, že již máte veškeré znalosti, moudrost i dovednosti potřebné pro šťastný, produktivní a zázračný život.
Nebereme slovo zázračný na lehkou váhu - opravdu - jakmile znovu objevíte sílu obsaženou uvnitř vás, váš život bude naplněn zázraky. Po celá desetiletí zkoumali vědci mozek vás, kteří jste pokročilejší a bylo zjištěno, že lidé využívají jen malé procento mozku. Hledali způsoby, jak probudit spící část mozku, aby se lidem zvýšily jejich psychické schopnosti.
Ačkoliv je určitá pravda na této teorii, navrhujeme věnovat pozornost a odhalit pravdu o DNA. Ve skutečnosti je to místo, kde je také zakódováno lhaní. Tajemství aktivování schopností spočívá v rozvoji těchto schopností a schopnosti bezpodmínečně milovat všechny věci. Když vyklízíte všechny neplatné kódy a rekvalifikujete své negativní myšlenky, slova a činy, vaše DNA kódy se aktivují. V tomto světe duality vzniká každá myšlenka buď na základě strachu, nebo na základě Lásky. Zvolíte-li Lásku, energie uvnitř vás proudí hladce a volně. Když si vybíráte strach, tok energie se snižuje a stává se hustější. Obrušováním těchto vrstev strachu se postupně reaktivuje DNA.
Jakmile překonáte určitý strach, váš postoj a pohled se automaticky změní. Zjistíte, že věci, kterých jste se báli už nad vámi nemají žádnou moc. Jakmile změníte chování, kterým jste se před tím zabývali, stane se kouzlo. Budete zvládat jednu oblast života za druhou, jakmile se přepnete ze strachu na Lásku. Tento přepínač také aktivuje určitou část DNA. Už nebudete reagovat negativním a hrůzostrašným způsobem v určitých situacích, protože jste vyměnili kódy přesvědčení. To má také vliv na mozek, protože se přepojují synapse - mozek a DNA přímo souvisí s myšlenkami a emocemi.
Už jste byli někdy na někoho naštvaní a pak jste tento problém vyřešili? Pokud jste se z této lekce poučili a udělali vědomou volbu, už nikdy nebudete reagovat tak jako před tím, pak se změní synapse ve vašem mozku. Můžete-li tedy změnit chování spojené s touto událostí ve všech oblastech vašeho života, zapnete přepínače DNA. Výsledkem je lepší pochopení bezpodmínečné Lásky a schopnost více vyjadřovat a přijímat Lásku.
Pojďme se podělit o jeden příklad za účelem objasnění. Máte velmi blízkou přítelkyni. Jeden den vám nějaký člověk řekne, že vaše přítelkyně o vás šíří lži. Pokud nepromluvíte s přítelkyní za účelem najít pravdu, můžete slepě věřit tomuto člověku. Nyní jste si vytvořili nový kód víry " lidem-se-nedá-věřit ". Váš mozek zakóduje tuto novou myšlenku spojením určitých synapsí jako absolutní pravdu. Tak to zůstane, dokud to nezměníte. Od té doby můžete ignorovat přítelkyni a vyhýbat se jí. Pak si najdete jinou přítelkyni, nicméně už s nikým nechcete sdílet svá tajemství, protože lidem už nedůvěřujete.
Časem si vybudujete různé výmluvy a citový odstup a dál rozvíjíte chování, které podporuje váš " lidem-se-nedá-věřit " kód. V důsledku toho si můžete vytvořit docela impozantní ochranné zdi. Pak máte tendenci mělkých rozhovorů se všemi lidmi, na které narazíte. Máte sice pár blízkých přátel, ale budete si udržovat odstup, nebudete sdílet své nejhlubší strachy, sny a přání. Není vám to povědomé? Uběhne dvacet let a vy se setkáte s bývalou přítelkyní. Chce problém vyřešit a diví se proč jste tak chladní. Zasypete jí obviňováním a zadržovanými emocemi ze zranění, které vám způsobila.
Přítelkyně je šokovaná a popírá šíření takových zvěstí. Rozpomíná se na druhou dívku a hledá původ, proč se to přihodilo. Pak se dozvídáte, že velmi žárlila na váš vztah. Druhé dívce ztroskotal vztah a tak šířila různé fámy, aby dosáhla rozpadu vašeho vztahu. Tato dívka byla známá po celé škole tím, že vytváří problémy. Pak se podíváte přítelkyni do očí a zeptáte se jí, jestli někdy někomu řekla tajemství, které jste spolu sdíleli. Upozorní vás, že druhá dívka byla známá jako lhářka a manipulátorka. Uvědomujete si, že je to pravda a že váš úsudek byl chybný, omluvíte se a obě souhlasíte s obnovením přátelství.
Nyní musíte řešit kód víry " lidem-se-nedá-věřit ". Po dvaceti letech jste nashromáždili mnoho negativních myšlenek a emocí na základě tohoto kódu přesvědčení. To znamená, že budete také muset řešit všechny související kódy a stejně jako domino všechny popadají, jakmile odstraníte základní kód víry. Nicméně budete je muset najít a vědomě změnit své chování, které vzniklo na základě tohoto původního přesvědčení.
Většina z vás nemá tušení, že operujete se starými kódy přesvědčení. To je naše práce, abychom vám pomohli kódy odstranit a reorganizovat soubory. Pak začínají kouzla. Jakmile vymýtíte staré kódy, uvolní se obrovské množství energie. To je pravda, protože vaše základní podstata je čistá Láska a vše, co není čistá Láska, vyžaduje velké množství energie, aby vás to drželo na místě.
Můžete být svědky tohoto Universálního pravidla v přírodě. Například sledujte vodu v řece, jak teče. Jakmile se setká s kameny a nečistotami, prostě teče kolem nich. Pokud stojí v cestě přehrada, která brání pohybu, udělá voda všechno, co je v její moci, aby proudila kolem nebo přes přehradu. Když jsou postaveny zdi kolem, nevytvoří se nic víc než koupaliště. I když voda navenek může vypadat, že je klidná, jakmile se uvolní, bude pospíchat jako dravý proud.
Když budete uvnitř sebe držet negativní emoce, budou mít tendenci nabírat na síle. To je důvod, proč mnozí kritizujete ostatní s přívaly hněvu a vynášíte nevyřešené problémy, které mnohdy nemají žádný vztah k momentální otázce. Tyto emoce jsou jako voda v přehradě - potřebují být propuštěny, aby mohlo vše znovu proudit. Vaše Láska potřebuje znovu proudit.
Jakmile se v mozku odpojí a spojí jiné synapse změnou myšlenek a návyků, které vás držely na jednom místě, můžete uvolnit Lásku a nechat jí volně proudit. Jakmile uvolníte strachy a změníte chování a myšlení související s těmito strachy, okamžitě opět začne Láska proudit skrze vás. To znamená hlubší pochopení bezpodmínečné Lásky a přechod z OFF na ON vaší DNA. Je-li přepínač přepnut, okamžitě dochází kolem vás ke změnám. Můžete si všimnout, že jste více v klidu nebo se zvýší vaše psychické schopnosti. Váš potenciál milovat se zvyšuje exponenciálně s uvolňováním negativních myšlenek, které vás pohřbívaly.
Události, které uvnitř vás dřív spouštěly negativní emoce, už na vás nebudou mít žádný vliv. Tyto změny DNA a synapsí se v životě projeví jako expanze života. Čím více umožníte, aby skrze vás proudila čistá Láska, tím dokonalejší bude struktura DNA.
Už jste někdy slyšeli o samovznícení lidí, kdy někteří prostě shoří a zůstanou jen přívěšky? V některých případech byla DNA aktivována příliš rychle a došlo k přetížení elektrických obvodů a roztavení. Proto nedoporučujeme zbytečně se tlačit dopředu v procesu Vzestupu. Dovolte si vyvíjet se v komfortním tempu a pusťte obavy a strachy, abyste se cítili v bezpečí.
Mnozí z vás se zabývají možností, že se Země blíží v blízké budoucnosti ke svému konci. Někteří z vás se stávají netrpěliví, jak se snažíte změnit své celoživotní vzorce. Říkáme, že není žádný spěch. Udělejte si každý den čas podívat se hluboko do vaší duše a podnikat kroky ke změně chování, které už vám nepomáhá. Všechno ve Vesmíru se děje v pravý čas. Říkáme to jako slovní hříčku - jakmile se dostanete z iluze této reality, zjistíte, že čas jak ho znáte ani neexistuje.
Pohybujte se vpřed s vědomím, že již dokonalí jste. Nejsou žádné oběti, žádní pachatelé, je tu jen nesčetné množství lidí, kteří mají zkušenost lidství a učí se zvládat záhadná pravidla tohoto Vesmíru. Žádáme vás, abyste vystoupili z včerejší bolesti a pohybovali se v okamžiku přítomnosti. Rozhlédněte se kolem sebe a dovolte si cítit vděčnost za privilegium žít na této nádherné planetě. Pozorujte přírodu v její dokonalosti a usilujte o rovnováhu, která vám umožní klid a radost v každém okamžiku, protože v každém momentu se dějí zázraky.
Vyjděte dnes ven a začněte znovu jako nevinné dítě. Chovejte se, jakoby všechno kolem vás bylo dokonalé. Milujte všechno bezpodmínečně. Uvolněte všechny strachy, které vás tíží. Pak sledujte kouzla, která se budou dít. Buďte šťastní a buďte v radosti!
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s třinácti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky, konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

AA Michael - Zrození duše Nové Země - Změny a Nové začátky v červenci 2015

6. srpna 2015 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Archanděli Michael prostřednictvím Celie Fenn, červenec 2015

Milovaná Světelná rodino, červenec slibuje, že bude měsícem naplněným změnami, posunem a novými začátky. Budete jednak tyto změny a posuny cítit hluboko ve své bytosti, ale uvidíte také mnoho změn objevujících se na vnější nebo sociální úrovni. Nová duše Země se rodí do zjevení na Planetě za pomoci Diamantových Křišťálových dětí, a tak se rodí i nová společnost a nové způsoby bytí, které splní vaši hlubokou touhu žít na vyšší úrovni vědomí a bytí.

Časoprostorová energie v červenci bude usnadňovat tyto změny, aby napomohla tomuto procesu.Druhý Úplněk v červenci bude "Modrý měsíc", což, jak víte, je mocná síla pro vynášení hlubokých skutečností, které jsou ponořeny v podvědomí, jak na individuální úrovni, tak na úrovni společnosti, na povrch. Samotný Modrý měsíc bude 31. července. První úplněk bude v Kozorohu/Raku a s Plutem v Kozorohu je již aktivován mocný příliv proměny a změny. Druhý úplněk bude ve Vodnáři/Lvu, a bude usnadňovat projevení energie Nové Země, tak jak se blížíte ke Lví bráně 8/8/8 8. srpna.

Červenec vám také 26.7. přináší Planetární Nový rok a den předem, 25.7. "Den Mimo Čas" .To je okamžik, kdy, jak staří chápali, jde o dokončení a zahájení mocných Vesmírných a Galaktických cyklů ve vztahu k Zemi. Tento Den Mino Čas je okamžikem předtím, než začnou nové cykly, a jste pobízeni, abyste ho strávili hravou tvořivostí, dovolili starému skončit a novému začít. Sami pro sebe se rozhodněte, co potřebujete uvolnit, vypustit, a co potřebujete, abyste začali nový cyklus, když vstupujete do tohoto nového cyklu mocných Nových Začátků. Samotný den 26.7. je dobrou dobou k tomu zaměřit svůj záměr a pozornost na to, co byste chtěli vytvořit, projevit a na to, čeho byste chtěli dosáhnout v novém cyklu 2015/6.

Projevení Duše Nové Země na Zemi

Milovaní, toto bude nádherný okamžik plného zrození Duše Nové Země na Zemi a uvnitř vás, Těsné sevření ekonomického jha a bídy na Zemi se uvolňuje a lidé začnou cítit, že mohou zase dýchat a hýbat se. Budou moci zaměřit energii na to, čím by chtěli být a zažít absolutní radost ze života na vyšší úrovni vědomé pozornosti. To je život ve čtvrté, páté a šesté dimenzi Hmotného Bytí, a nejen spočívání v pasti 3D a v utrpení.

Co to pro vás znamená, Milovaní? To znamená, že můžete překročit ekonomické vězení Času ve 3D a začít tvořit a projevovat své vlastní časové linie a Časoprostorové projekty. Toto znamená stát se mistrem čtvrté dimenze. To je prostor, ve kterém můžete využít spíš toky Času ke své výhodě, než být v nich lapeni tak jako většina lidí. Naučíte se požadovat a určovat své vlastní časové linie, spíše než poskytovat svůj čas a prostor časovým liniím těch, co "vládnou".

Potom v páté dimenzi se naučíte, jak plynout s energií Vědomí Jednoty a s "Jednotou". To znamená, že ztratíte strach "Kolektivních" energií a naučíte se "surfovat" nebo plout na vlnách vědomi, které omývají planetu jako Hluboké Vědomí Gai, a všechno, co na ní žije, odpovídá Světelným Kódům přicházejícím z Vesmírného Srdce. Když je Země v procesu vstřebávání těchto přicházejících mocných Světelných Kódů, uvolnění těchto vašich strachů vám pomůže se přesunout za "symptomy vzestupu" na místo, které je více uzemněné a více naplněné mírem.

Pak, když se budete učit, jak se stát mistry šesté dimenze, budete plně aktivovat všechny stránky své tvořivostí a naučíte se, jak se projevit prostřednictvím umění, tance, písní, básní, obřadů, svatého prostoru a mnoha dalších forem Vyjádření Duše. Vaše Duše chce zpívat a tančit a tvořit na Zemi, a Duše Nové Země uvolní tuto mocnou tvořivou energii, která se aktivuje Diamantovými Světelnými Kódy, a vytvoří úchvatnou Novou Realitu!

Duše Diamantové Nové Země je mocnou bytostí, jejíž vnitřní světlo září Jasností, Poctivostí, Láskou, Radostí a Soucitem. V těchto vlnách Změny a Přechodného období můžete pracovat s Diamantovými Světelnými Kódy, abyste zvýšili své vibrace a dosáhli hlubokých energií Duše a zrození nové Bytosti Země, která na hluboké úrovni vyjadřuje celistvost, Radost a Vitalitu toho, kým opravdu jste.

Na Zemi se rodí velký počet Diamantových Křišťálových Dětí, aby vám pomáhaly držet krok, projevovat se a tvořit pomocí těchto nových úrovní Pozemských Bytostí a Existence.

Milovaní, žádáme vás, abyste CÍTILI tuto novou energii vytvářející nadšení a pohybující se ve vašem Srdci a ve vaší Duši. Není to něco, co je vně vás, ale je to spíš hluboké toužení zrodit nové, které povstává ve vašem Srdci a je vyjádřeno do světa vaší Duší. Následujte své instinkty, svůj vnitřní hlas a svou tvořivost! Když rodíte nový způsob bytí ve světě, který plyne z vaší důvěry ve vedení vašeho Vyššího Já a z toku Andělské Moudrosti ve vašem životě a na Zemi, následujte šepot a náznaky své Duše.

Ano, mohou kolem vás být různé tlaky a napětí, ale pamatujte, že Diamant vzniká v Zemi Časem a Tlakem. Tak také vaše Diamantová Duše se tvoří a vynořuje z tohoto tlaku a je zrozena do nové lidské podoby, což jste VY! Jaký to nádherný a radostný dar, a něco, co můžete v tuto dobu oslavovat!

Globální ekonomické změny

Drahá Světelná Rodino, je pravda, že jsme mluvili o Ekonomických změnách, a že na ně trpělivě čekáte. A jsme šťastni, že vám můžeme říci, že nyní je ten čas, kdy začnete vidět opravdové ekonomické změny na Zemi. Na Zemi je několik aktivačních bodů, kde se objevují hluboké změny.Nejdůležitější z nich je v Řecku, v blízkosti Andromediny Hvězdné Brány, která se nachází v Egejském moři mezi Řeckem a Tureckem.

V těchto oblastech bylo uděláno mnoho práce, aby bylo novým energiím a novým myšlenkám zasetým z vyšší úrovně Vědomí umožněno proudit. Navíc k Diamantovým Světelným Kódům, které jsou vysílány Mřížkou z Velkého Centrálního Slunce, existují také Světelné Kódy přijaté z Galaxie Andromedy, které spouštějí nebo sejí tvořivější a harmoničtější způsoby života, neboť toto je "dar" Galaxie Andromedy Zemi.

Takže to, co uvidíte v této oblasti, je spíše počátek vyjádření tužeb a vůle lidí, než prosté přijetí toho, co si přejí zavést ti, kdo jsou u moci. Je čas aby hlas a tvořivá vůle všech lidí byly brány při rozhodnutích v úvahu. Je čas, aby Vyšší Vědomí a Vůle Vzestoupeného Lidstva byly vyjádřeny jako požadavek Hojnosti a Harmonie pro všechny živé bytosti na Zemi.

Milovaní, je čas, abyste objali změny. Nedržte se starých způsobů bytí a zvyků třetí dimenze. Je čas myslet za těmito způsoby a vstoupit do odvážného vyjádření Duše Nové Země.

Obejměte svou vnitřní moudrost, svou moc, svůj soucit a svou tvořivost a Sněte a Představujte si Novou Zemi, která čeká na své vytvoření. Nedovolte, aby to, co ostatní říkají, vás vtáhlo do strachu a obav. Nenechte Kolektivní vlny stresu, aby se staly vašimi, ale dovolte sobě být vatrou Světla a Naděje a modelem role pro nové způsoby života. Důvěřujte tomu, co je a co je neviditelné, a vězte, že o vás v této velké změně a přechodném období bude postaráno. Vězte, že jste po všechny časy milováni a podporováni, a že jste přišli na Zem z toho důvodu, abyste byli součástí těchto velkých změn!

Oslavujte příležitosti, které vám jsou v této době dány, abyste se zcela stali mistry energií Nové Země a vykročte vpřed jako zplnomocněné a tvořivé Bytosti Světla!

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem a to za podmínky, že u reprodukovaného celku bude připojeno celé znění této "Poznámky" včetně aktivního odkazu na výše uvedené webové stránky. Děkujeme za pochopení a respektování této podmínky.

Ztiš se a buď vnímavý k životu.

6. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Čím více se ztišíš, tím vnímavější budeš, protože jen v tichu můžeš uslyšet Můj tichý hlas. Jen v tichu si začneš uvědomovat Mé zázraky všude kolem sebe. Staneš se velmi citlivý k důležitým věcem v životě, a v tomto stavu citlivosti se dveře mohou rozlétnout dokořán a může se stát cokoliv. Musíš hledat a nalézat chvíle klidu a ticha,nehledě na to, jak velice jsi zaměstnán; vždyť to nemusí být dlouhé chvíle. Zjistíš, že těch několik okamžiků v tichém spojení se Mnou vykoná zázraky ve všem, co děláš. Místo toho, aby ses nerozvážně pouštěl do nějaké činnosti nebo dělal něco jen proto, že to musí být uděláno, se tvůj celkový postoj ke všemu, do čeho se pustíš,změní v požehnání, chválu a díkůvzdání. Bude-li tvůj postoj a přístup správný, může z něho vzejít jen to nejlepší a může přinést požehnání všem duším, kterých se to týká.

Čistenie rodovej karmy

5. srpna 2015 v 23:445. 8. 2015
Milí priatelia. Síce som z objektívnych dôvodov ešte nestihla napísať včerajšie a dnešné informácie, ale chcem Vás len jednoducho trochu potešiť. Preto predbieham. :-) Prerazili sme neviditeľnú, ale citeľnú membránu vrstvy duše, ktorou opúšťame sféru nadmieru bolestných skúseností a s týmito skúsenosťami súvisiacim veľkým čistením rodovej karmy.


Počas niekoľkých predchádzajúcich dní sme mnohí žasli nad vyplavením takých bolestí, o ktorých sme ani netušili, že v nás ešte sú niekde skryté a pochopiteľne robia v našich životoch šarapatu. Bolo to nesmierne silné, intenzívne vyplavovanie bolestných zvyškov. Pochopiteľne veľmi rôznorodo, individuálne. Niekto mohol mať pocit, že ho táto bolesť zabije, zadusí, atď. Pracovali sme nielen na úrovni fyzickej, ale i podvedomej. To znamená - mimo rámec času, ktorý máme takpovediac v malíčku.

A nakoľko malíček znamená deti, dialo sa to výrazne prostredníctvom najväčších učiteľov /detí/… prostredníctvom ich bolestných skúseností, ich emócií. So spätnou väzbou na rodičov, ktorých detská bolesť pochopiteľne dostávala /dostáva/ do kolien. Súčasne sa čistenie týkalo /týka/ vnútorného dieťaťa. Jednalo sa o rodový reťazec, ktorého posledným okom sme my, ktorými sa všetko čistí, transformuje, mení a vracia späť k duchovným hodnotám, k podstate, ktorou je láska.Vstúpili sme do veľkej hutnosti čistého - Zdrojom podporovaného svetla. Do vibrácií kvantového poľa, ktorých štruktúry…. myšlienkové vzorce s radosťou súvisia….


Tón srdce a jeho cesta – KRYON

5. srpna 2015 v 22:33 Aktuální Informační chaneling

Mnoho lidí, mnoho názorů, mnoho snů a vizí. V srdci každého zní tón a ten je expanzí světla, kterou člověk přináší na Zemi. Někdy je tlumen, někdy jen sotva zní. Přesto zní u všech lidí na Zemi. Ten tón je spojen s životem v míru a v naději. Je jen Tvůj a nikdo Ti ho nemůže vzít. Jen když posloucháš rady jiných a následuješ cesty, které Ti nejsou předurčeny, tím svůj tón v srdci tlumíš a přestáváš jej vnímat a podle něj se vést. Jsi pak otrokem cizích myšlenek a poutníkem na cestě, kterou Ti před oči předhazují jiní. Jdeš cestou, která se Tvému srdci nelíbí a přesto touto cestou kráčíš k libosti ostatních, k libosti celku, k libosti rodiny nebo těch, které miluješ.
Však Tvá cesta nevede v energiích "zavděčit se". Tvá cesta je vedena k energiím stále větší a větší svobody, cesty směrem "otevřít se". Otevřít se sám sobě a svým snům, které nikdy nesouvisí se vzdalováním se od Tvého Já. Tvá cesta se uskutečňuje skrze Tvé vize a jediným zdrojem k expanzi Tvého světla navenek jsi pouze Ty sám.

Jen si představ, po kolika cestách zároveň jdeš a kolik z nich Ti nepatří a jen Tvé srdce zatěžují! Jen si představ, kolik z těchto cest je pro Tebe slepou uličkou a kolik z těchto cesta vede v bludných kruzích, kde stále potkáváš ty stejné situace, ty stejné komplikace a jednáš dle jednoho naučeného řešení! Jen si představ, že nyní jdeš cestou, která je Ti předurčena a je to jedna široká cesta, která nikam neodbočuje. Není tak těžké po ní jít. Můžeš se po ní dokonce i rozběhnout, protože nebude překážek, které by Ti stály v cestě Tvého určení.
To nejtěžší je rozhodnout se sám pro sebe a ostatní cesty uzavřít. Pak se tón ve Tvém srdci rozezní.
S láskou,
Kryon"
Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana 03.08.2015
Zdroj: email Iva B.

Vzkaz ženám

5. srpna 2015 v 22:19 Doteky Nového Života

Snažte se nejprve zvítězit nad světem v sobě,
pak bude pro vás snadné zvítězit nad ním i ve vašich bratrech!
Nikdo nemůže dát svému bližnímu něco, co sám nemá.
Ten, kdo chce v bratrovi probudit lásku, musí mu s láskou vyjít vstříc,
a ten, kdo chce ve svém bližním probudit pokoru, musí k němu v pokoře přijít.
Tak probouzí laskavost opět laskavost, trpělivost přináší trpělivost,
dobrota dobrotu milosrdenství probouzí milosrdenství.
J.Lorber -Velké Evangelium Janovo 10,90.Milé ženy, tento příběh není jen vyprávění o něčem pohádkově krásném…

Přináší skutečný příběh, který se odehrál, aby pomohl i dalším.

Je to jen maličké seménko z velkého pokladu Stvoření, které přicházejíc jako pomoc, touží nalézt místo ve Vašem srdci a pevně tam zakořenit, aby tak mohlo vyrůst, rozkvést do krásných květů a přinést bohatou úrodu.
* * *
Kdysi, v době, kdy se Arianě plně ukázala bída a marnost jejího života, rozhodla se udělat za vším velkou čáru a začít žít nový život.

Život, který toužila naplňovat již jen Světlem, radostí a štěstím.

Tehdy přijala z výšin i tento vzkaz :

"Milé dobrotivé stvoření, buď silná a odvážná! Dnešní svět je plný nebezpečí, úkladů a překážek.

Rozdmýchej v sobě plamen touhy po Světle, kráse, čistotě a ušlechtilosti, aby tě nikdy nenechal usnout spánkem pohodlnosti a uspokojení.

Je úžasné, když smíš životem kráčet v paprscích Světla a tančíc v té nádheře, přijímat jejich občerstvující sílu, pronikající do těch nejskrytějších zákoutí tvé duše, měnící tak celou tvou bytost.

Nenech se zlákat na scestí. Kráčej směle a nebojácně vzhůru, za Světlem!

Zdolávej a míjej překážky, jakoby se tě ani netýkaly.

Jdi a konej!

Tvá úloha je stát se krásnou a jemnou jako květ růže, čistou jako bělostný plátek lilie a stát se jednou z nejvěrnějších služebnic ve službách svého Pána, věrnou a neovlivnitelnou. Buď světlá a radostná, plná půvabu a jemnosti … jako víly.

Buď půvabná jako víla, ušlechtilá, laskavá a pokorná, vznešená i plná důstojné ženskosti -jako královna.

Máš být… máš se stát pravou ženou!

To je tvá úloha na Zemi

Přinášej Světlo a jednej ušlechtile.
Nechť vše rozkvétá pod tvým pohledem plným jasu, lásky a čistoty.
Ty, ženo tohoto světa, rájem se má stát tvůj domov. Nechť tvé obydlí září.
Tvůj příbytek nechť je plný Světla.
Jako mávnutím kouzelného proutku nechť se vše rozzáří pod dotykem tvých rukou. Vzpomínáš si na tu pohádku, když se spanilá panna dotkla stromku a on se celý rozzářil? Plná jasu rozsvěcovala vše vůkol.
Také ty rozsvěcuj a dávej. Celé tvé bytí nechť je neustálým dáváním druhým.
Dávej sebe ve svých činech.
Rozdávej touhu po Světle.
Každý tvůj čin nechť vyvolává vzpomínku na zářivé nebeské výšiny.
Nechť v ostatních probouzí touhu dáti vše Tomu, jenž nás celou touto nádherou obdaroval a dovolil nám v ní přebývat.
Celá tvá bytost nechť je proniknuta tímto cílem.
Cílem, bez kterého není možné pomoci této krásné modré planetě setřást nenasytnou rakovinu, která ji už příliš dlouho sžírá.
Setřást ten strašný mor, kterým je napadena a zbavit se horečky, která s ní lomcuje.
Je na čase, aby to vše skončilo.
Království Boží má vládnout na Zemi.
Přilož pomocnou ruku! Pomoz tomuto krásnému dílu.
A pokud touto cestou povedou tvé kroky, nalezneš svůj cíl".
Patricie L
Zdroj: email Iva B.

Globálny hromadný Vzostup 28. septembra 2015, když Vlny-X budú bombardovať Zemi! a malý komentář

5. srpna 2015 v 13:00 Aktuální Informační chaneling

Zem sa pohybuje do oblasti Galaxie, ktorá vedie k zvýšeniu kozmickej energie a ovplyvňuje naše Slnko a mení ľudskou DNA. Predpokladá sa, že to povedie k mnohým zmenám v ľudskej spoločnosti, vrátane veľkého zverejnenia pokročilých technológií, tajných kozmických programoch a mimozemského života.

Tu sú niektoré prekvapivé predpovede o tejto prichádzajúcej kozmickej energii a ich vplyv:
zrýchlenie a zvyšovanie elektromagnetickej energie zo slnka a ďalšie kozmické energie, ktoré sa budú predovšetkým od konca augusta do konca septembra prejavovať, ktoré spôsobí, cca 28. septembera to, čo je popisované ako "frekvenčný posun" vo vedomí.

Evolučné zmeny vznikajúce vo svete, ktorý sa otrásá rôznými odhaleniami v dôsledku prichádzajúcej kozmickej energie a popisuje sa ako "VLNA X":

Chystáme sa zažiť "vlnu evolúcie". To, čo sa chystáme zistiť na hlavnej úrovni, neslýchané v histórii v masovom meradle, je pravdivá odpoveď na otázky "Kto sme?", "Odkiaľ sme prišli?" A "Aký je náš cieľ? "Planéta sa chystá vzlietnuť neuveriteľnými spôsobmi. "

Cvičenie špeciálnych jednotiek "The Jade Helm", ktoré sa začalo 15. júla a potrvá do 15. septembra,je naozaj zamerané na získavanie spravodajských informácií o účinkoch prichádzajúcej kozmickej energie s cieľom lepšie riadiť zmeny spustené v ľudstve:

Toto cvičenie je veľmi naviazané k posunu frekvencie, pričom zatial boli zažívané nižšie stavy, kde boli cvičenia vykonané. Vyššiu frekvenciu poľa budú zažívať v júli a auguste - účelom je učiť sa z toho a řídit výsledné účinky na obyvateľstve, pred tým než sa ďalej zvyší frekvencia do horných stavov v septembri.

USA spravodajská komunita si je vedomá možných účinkov prichádzajúce kozmickej energie a podniká kroky na jej riadenie. Americká spravodajská komunita, a to je veľmi pravdepodobné, nie je jediná globálna entita vedomá si prichádzajúcej kozmickej energie, ktorá podniká kroky na toto riadenie.

K frekvencii posunu dôjde v 23-28 septembra, v časovom horizonte je to veľmi významné. To je tiež čas, kedy papaež František bude mať stretnutie s prezidentom v Bielom dome (sept 23) a rozprávať bude pred americkým kongresom (sept 24), a uskotoční sa pokus o použitie CERN, odkloniť túto obrovskú prichádzajúcu vlnu energie. Na dovŕšenie všetkého, bude František riešiť zhromaždenie svetových politických vodcov Valného zhromaždenia OSN 25. septembra. Je tiež veľmi pravdepodobné, že vlastné spravodajské služby Vatikána sú si vedomé týchto prichádzajúcich kozmických energií. Je to viac než náhoda, že v rovnakej dobe, keď predpovedané prichádzajúce kozmicke energie budů na vrchole, že sa stretnú najmocnejší náboženskí a politickí vodcovia na svete. Ako sa zdá, Vatikán si je vedomý prichádzajúceej kozmickej energie a jejho mocného transformačného vplyvu, aký to bude mať na ľudstvo, a chce se zviesť na tejto kozmickej vlne, aby som tak povedal.

Prichádzajúce kozmické energie majú hlboký vplyv na ľudskú DNA a spustia závažné odhalenia
. Určitý Hviezdny Veľvyslanci Galaktickej Federácie umiestnený na Zemi, už boli vymenovaní ako delegáti skupiny mimozemšťanov Aliancie Bytia Sféry. Aliancia Bytia Sféry sa objavila niekedy okolo 2012-2013 s obrovskými neptunovsky dimenzovanými klenbami (sférami) /zrejme sféry o velikosti Neptuna/, ktoré tvorili frekvenčné štíty okolo slnečnej sústavy a slnka. Jednou z hlavných funkcií týchto sfér bolo regulovať množstvo kozmickej energie prichádzajúcej do našej slnečnej sústavy a na Zem, aby ľudstvo mohlo lepšie ich integrovať a pripraviť sa na veľké zmeny:

Aliancia Bytia Sféry je prevažne zameraná na prichádzajúce energetické zmeny, ku ktorým dochádza v našej miestnej hviezdokope v oblasti galaxie. Použili mnoho tisíc maskovaných sfér (klenieb), ktoré sú ekvidistantne (zachovávajú konstatnú vzdialenosť) rozprostrené od nášho slnečného systému a susedných slnečných systémov (elektricky pripojené v "kozmickom webe" a prirozeného portálu systému) za účelom zmíernenia a rozptýlenia prichádzajúcej vlny tsunami vysoko nabitej energie, ktorá mení vibračný stav priestoru / času, energie a hmoty a spôsobí posunutie do vyššieho stavu vo "spekre hustoty".

Medzi zmeny, ktoré budú spustené prichádzajúcými kozmickými energiami je uvoľnenie informácií o vyspelých technológiach, tajných vesmírných programov a mimozemskom živote, čo goode opísal ako "plná udialosť odhalenia".Goode (??) oznámil v sobotu, že tieto neptunsky dimenzované sféry (klenby) sa chystajú opustiť našu slnečnú sústavu, pretože bola dosiahnutá ich primárna funkcia (poslanie)

"Sféry" zdá sa, že sa blížia ku koncu ich účelu, pretože začínajú menej a menej energie pohlcovať, čo umožní viac a viac energiam vstúpiť do vnútorneho slnečného systému a priamo ovplyniť Slnko, planéty aj ľudské bytosti, ktoré tak ľahko týmito energiami vstúpia do režimu spúšťania,.V určitom bode "Sféry/Klenby" budú preč a budeme plne považovaný za 4./ 5. hustotu (dimenziu) prechodu civilizácie. Sú samozrejme aj ďalšie udalostí, ktoré sa vyskytnú pred touto poslednou udalosťou, ktorá nás nechá postavených vo vlastnom finále.

V 11:11 28.9.2015, bude VLNA X bombardovať Zem ľahkými fonovými časticami světla gama žiarenia, pohybujúcími sa rýchlosťou svetla a nastanú okamžité zmeny DNA. Tieto bytosti, ktorých vnútorná Schumanova rezonancia je stabilizovaná na 17 Hertz a vyššie, budú poháňaný do 5. dimenzie!

Počet bytostí predpokladaných vzestúpiť okolo 28.9.2015, je niečo málo cez 2,3 miliardy a presný počet závisí na kolektívnom vedomí ľudstva, ako sa zmeny budú odohrávať. Kozmické energie vrcholia, a tie "Sféry" je pohlcujú menej a menej. To všetko naznačuje, že koniec septembra, môže byť aj časom, kedy kozmická energia spôsobí významné zmeny v ľudskej fyziológii, čo zapríčini masový vzostup svetelných bytostí, ktoré zvedli svoje frekvencie na tak vysokú úroveň sebalásky!

Dátum 28.9.2015 je známy ako "horizont udalostí", a je najdôležitejší deň v histórii ľudstva!
To nie je koniec, ale začiatok masového globálneho vzostupu bytostí vibrujúcich v hornej 4D do 5D.Vaša skutočná práca začíná v tomto dni, kedy budete musieť držať ešte viac svetla v tele na pomoc zvyšku ľudstva v ich vzostupu!

Zdar bohu, a všetkym veľkým bytostiam svetla!

MICAHANGEL.WEEBLY.COM
http://micahangel.weebly.com/
Jde o překlad článku s názvem "Globálny hromadný Vzostup 28. septembra 2015", který se objevil jen na FB a byl pak převzat na některé weby. Není uveden nikde jiný zdroj překladu. Autor článku se na svém webu prezentuje jako "Michael Love" (na FB uvádí jméno "Michael Arc Angelo") a prezentuje zde také poselství AA Michaela.

Když budete číst tento článek, snadno se vám jistě vybaví slova Kryona, kdy nás již před časem, asi 1,5 rokem, seznámil s tím, že budeme spolu s celou sluneční soustavou vstupovat do oblastí Vesmíru, kde jsme ještě nikdy nebyli a budeme tak vystavováni novým energiím a především tvrdému záření o výrazně vyšších frekvencích a tato záření budou způsobovat změny naší DNA a života na planetě vůbec. V důsledku naší práce a překročení energetického mezníku 2012 / 2013 však tyto přicházející energie na nás nemají a nebudou působit destruktivně,ale naopak budeme schopni je nějak absorbovat a bude nás to celkově posouvat do vyšších vibračních úrovní a měnit ve směru světla a lásky. Současně to má způsobovat, v rámci transformačního procesu, další odhalení způsobů vládnutí dosavadních tzv. elit na Zemi a zvolna je odstavovat od moci (nicméně si, prosím, uvědomme, že jde o proces, byť některé události mohou proběhnout rychle, tak leccos může vyžadovat různý čas). Každopádně to ale výrazně napomůže probouzení dalších a dalších lidí, pomůže urychlit a zpevnit, stabilizovat, různé transformační procesy vč. např. i transformace náboženství vč. i Islámu, ktrý který je v současnosti tak diskutován a který tranformaci také velmi potřebuje. Protože jak Kryon říká:... "budou vedle sebe v míru existovat různá náboženství" (která pak v dalším vývoji ve staletích postupně splynou a zmizí). A aby to bylo možné, musí se ta náboženství více naplnit láskou a odstranit ze svého učení manipulaci, násilí, agresivitu, oslavu zabíjení jinověrců, či těch, kdo zcela neplní normy dané tímto náboženstvím apod. A to vždy musí přijít zevnitř. Zvenku, vynuceně, se žádná transformace neuskuteční.To je vytěsnění, dočasná změna.To je jedna stránka mince, neboli události. V podstatě, žádné překvapení, jsme o tomto, v obecné rovině informováni.

Jinou věci, která s tím úzce souvisí, a kterou bychom měli také předpokládat, je, že temná strana nechce změny připustit. To ostatně v článku je jasně naznačeno. A proto dělá vše možné proti tomu. Aneb jak říká Kryon, když stará energie umírá, tak se vzteká a kope. A oni se snaží rozeštvávat lidstvo, různě pomocí médií manipulovat s vědomím lidstva, ale také, používají technická zařízení a opatření k zabránění vlivu vysokých energií na lidstvo. A proto asi nepřekvapí, že na dobu této silné energetické vlny připravují své akce., o čemž také přináší informaci tento článek. A když to budete číst, můžete vzpomenout na Montyho sdělení, kdy již v květnu a pak v červenci o tom informoval (24.5., 31.5., 5.7., 12.7.).

A chci již jen dodat, že jsme si již zvykli na občasné zprávy o tom, co se bude dít a jak to bude silné a co to s námi udělá apod. Často je to autorem emocionálně nadsazeno, viz např. ony proklamované 3 dny tmy v 12/2012. Zprávy bývají občas více bombastické než je možné. Chci tím říct, abychom vše brali střízlivě, ničeho se nelekali, ale také nic nepodcenili. Stůjme stále ve svém středu, ve svých srdcích, vědomi si toho, že my jsme Tvůrci, ne oni. Pamatujme, že Světlo je aktivní, tvůrčí, ne temnota, ale nesmíme dát průchod strachu. nevíře apod. Takže ať už (pokud) Oni zorganizují cokoliv, ať už si připraví jakoukoliv umělou událost, která by nás mohla ovlivnit svým emocionálním obsahem, nepřistupujme jim na to. Mohou představit akce, mají na to dost finančních, technckých i personálních prostředků, které mohou vyvolávat strach, právě tak jako cokoliv, co bude působit opačně, jakoby vítězství míru a lásky na Zemi. Tak se s tím nespojujme, alejen klidně vyzařujme Světlo i lásku světu, lidstvu. A jejich akce se mine účinkem a bude-li v ní cokoliv falešně natřeno na vzhled láskyplnosti, tak se to "provalí". Lež a manipulace v současné době již nemají dlouhého utajení.
Komentář: Láďa Mlčák

Obraz: Láska k životu

5. srpna 2015 v 12:51 Obrazy rok 2015

Obraz: Láska k životu

"Dovol si bez zábran oslavovat Lásku ve všech jejích aspektech."

TZOLKIN 5.8.2015 12 CABAN kin 77 galaktický portál

5. srpna 2015 v 8:38 Mayský Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky / testy
LaKa (12) představuje souhrn jednoho života - součet všech jednání a zážitků. V kontextu se spojením s Cimi, rodovou linií a hlubokou introspekcí Caban, je tato energie masivně zesílena a dnes je třeba jí uctít. Aby bylo možné pochopit různé kusy a části vašeho života a vztahů, potřebujete klid a svobodu. Potřebujete klid o samotě. Vystupte z kola zodpovědnosti za ostatní a užívejte si svůj vnitřní prostor, který je jen váš ……..a vždycky bude.
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIÍ ZEMĚ, PŘINÁŠEJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího Ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Dnes vás vítá Tón 12 společně se mnou při objevování, jak žít život snů. Existuje nás mnoho na druhé straně Závoje a jsme připraveni pomoci vám ve všem, o co se snažíte. Rádi bychom vám připomněli, že všechno, co potřebujete vědět, se nachází uvnitř vás. Naším cílem je jednoduše pomoci vám najít klíč, kterým odemknete tyto dveře. Jsme tu jen jako pomocníci, to znamená, že máme na starosti připomínat vám cestu, po které se snažíte jít. Začneme tím, že vám připomeneme vaše skutečné duchovní kořeny, které vyrůstají v říši Ducha, kde existuje jen Láska.
Přišli jste na Zemi zažít zkušenosti, které jste si zvolili před inkarnací. Už jste někdy potkali někoho a cítili neuvěřitelnou spřízněnost? Velmi často je to duše, s kterou se znáte z minulosti a je pravděpodobné, že jste se setkali v mnoha předchozích životech. Možná v této době vašeho života nevěříte, že reinkarnace je možná. Pokud budete studovat všechny dávné tradice zjistíte, že jste s tímto názorem v menšině. Totéž se týká i mimozemšťanů. K dispozici máte dokumentaci, která se nachází po staletí ve starověkých písmech a uměleckých dílech.
Proč je pro vás tak těžké věřit věcem, které nejsou běžné? Držíte sami sebe v malých krabicích, které obvykle kolem vás vytvořili druzí. Máte možnost kdykoliv z těchto krabic vyjít a přetvořit to, co je vhodnější pro toho, kým teď jste.
Jste připraveni roztáhnout křídla a rozšířit své obzory trochu mimo vaši zónu pohodlí?
Pokud ano, jsme připraveni vás podpořit a pomoci vám zjistit, kdo opravdu jste. Jste připraveni pustit se touto cestou? Ano? Zavřete oči. Uvolněte svaly a soustřeďte se na svůj nádech a výdech. Uvolněte se a pusťte všechny strachy a starosti, dělejte to několik minut, dokud nejste plně v uvolněném stavu. Jakmile jste klidní, nechte vaši mysl putovat zpět v čase. Jaké jsou vaše nejstarší vzpomínky? Podívejte se, co se kolem vás děje pomocí vašich pěti smyslů. Některé myšlenky mohou být bolestivé, některé mohou být plné radosti. Jednoduše pozorujte každou, která se objeví. Cílem je objevit to, co způsobilo nastavení kódů přesvědčení v důsledku těchto událostí.
Při první inkarnaci došlo pravděpodobně k plnému zapomnění na vaše duchovní kořeny. Vzhledem k životním zkušenostem se většina z vás naučila tyto vzpomínky vypnout. Můžete je opět získat, když půjdete zpátky v čase. Pro vás, kteří máte bolestivé vzpomínky, to může být těžší. V tomto případě je nutné vyčistit vrstvy negativního myšlení jako první. Způsobem, jak to udělat, se zabýváme celý rok. Nicméně vás dnes zveme účastnit se této cesty s námi. Je ve vašem nejlepším zájmu přezkoumat bezrizikové příhody, kde se objevují radostné vzpomínky, dokud nejste připraveni léčit své nejhlubší rány.
Zveme vás nyní podívat se do svých nejstarších vzpomínek. Cítíte se respektováni a naslouchá vám vaše okolí? Jaké pocity vyplouvají na povrch? Každý okamžik ve vašem životě je plný možností. Možná, že jste jako dítě museli dojíst celé hlavní jídlo, abyste mohli dostat dezert. Opravdu jste toto jídlo neměli rádi, přesto se vám to podařilo překonat. Řekli jste si: " Až vyrostu, nebudu nutit své děti dojídat celou večeři. Dostanou dezert, i když nesní vše. " a nový kód přesvědčení je na světě!
Množství energie, které do každého kódu vložíte, může být velmi silné a tak to také i zůstane. Pokud jste opakovaně nuceni dojídat celé jídlo, abyste mohli dostat zákusek, přidáváte tomuto přesvědčení na síle. Pak se vám narodí dítě a vzpírá se, aby dojedlo celou večeři. Stejně jako vaše matka řeknete: " Dojez celou večeři, nebo nedostaneš zákusek! " Jste sociálně podmíněni prosadit si u vašeho dítěte toto chování. Přesto máte pokaždé pocit neklidu, když to uděláte. V některých případech můžete polevit a necháte vaše dítě zákusek sníst i přesto, že nedojedlo celou večeři.
Toto slevení způsobí, že se cítíte nepříjemně, protože je to proti vašim sociálním hodnotám. Možná mu dovolíte sníst dezert jen pokud není na návštěvě vaše matka. Když je vaše matka přítomná, vytvoříte z večeře cíl, než bude moci sníst dezert. To ukazuje na to, že vaše matka je dobrý rodič, protože pevně stojí za svými pravidly. Nicméně jste nechali dítě rozrušené a zmatené.
Poselství, které vám tímto chceme předat je, že jste vytvořili nepřeberné množství přesvědčení během tohoto celého života. Uzamknuli jste tato pravidla ve vašem mozku, dokud se vědomě nerozhodnete je propustit. Dnešním cílem je najít tyto kódy, které již pro vás nejsou platné.
Mnoho kódů jste nastavili jako formu ochrany, nebo při reakci na určité nepříjemné události. Možná už nejsou relevantní pro váš život dnes. Pokud tato tlačítka tlačí na jiné kódy, způsobuje to zmatek. Zajímá vás, proč si tak děláme starosti? Věnujte pozornost těmto myšlenkám. Jakmile se objeví, pokuste se najít ten pocit, kdy to začalo. Možná budete muset odhalit mnoho vrstev přesvědčení a negativních myšlenek.
Jakmile nastavíte například kód víry : " Až vyrostu, nebudu takový jako moji rodiče! " Hádejte, co přesně děláte? Často se rozhodujete stejně jako oni, aniž si to uvědomujete. Ale ve vašem boji být jiní si uvědomíte, že jste se stali velmi podobní svým rodičům. Nyní máte příležitost pochopit, proč jste měli mnoho stejných zkušeností jako rodiče. Nyní máte skvělou příležitost tyto procesy pochopit.
Nyní se můžete podívat na všechny kódy mnohem zralejším způsobem. Můžete začít vytrhávat plevel ve všem, co jste říkali i dělali, protože se již nevejdou do vašeho současného paradigmatu. Můžete vylézt z krabice a začít vytvářet jedinečnou kombinaci barev a tvarů, které nejlépe odpovídají vašemu individuálnímu Já.
Jakmile se vás více probudí ke svému plnému potenciálu, budete se navzájem podporovat při vytváření vlastní reality. To je to, o čem je život: objevovat potenciál a radost. Jakmile se začnete vzájemně podporovat a uznávat pravidla, která budete vytvářet, opustíte společenské normy, které vás držely v oddělenosti. To je počátek bezpodmínečné Lásky. Jak budete pokračovat ve výzdobě vaší krabice, brzy si uvědomíte, že žádnou nepotřebujete. Jak úžasné dílo jste nyní vytvořili! Vystavte je na odiv pro druhé. Nyní jste vytvořili společnost, kde obdivujete svá nádherná díla.
Je to naše naděje, že jste pochopili dnešní Poselství. Uvědomte si pravidla, ve kterých žijete, protože mnohá z nich už nemají žádný význam. Odvažte se být jedineční a nechte znovu téct tvůrčí šťávu. Najděte svou vášeň a použijte ji pro vytvoření reality, ve které si přejete žít. Podporujte ostatní, kteří pracují na tom, aby žili život svých snů. Vychutnávejte si a oslavujte navzájem svoji jedinečnost.
Není plátno plné barev a vzorů mnohem zajímavější, když člověk používá všechny barvy? Toto míchání talentů a schopností je to, co dělá Zemi tak nádherným místem. Přestaňte omezovat sami sebe zastaralými pravidly a plujte. Najděte zbytečné kódy přesvědčení a vznášejte se jako orel!
DVANÁCTÝ Tón - POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den zúčtování všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností. Skvělý den integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Osho - úryvek z knihy O ženách:

5. srpna 2015 v 7:00 Doteky Nového ŽivotaPokud si uchováte ve svých očích zázrak, budete překvapeni, když zjistíte, že dokonce i bolest má svou vlastní sladkou příchuť, svůj vlastní zázrak, svou vlastní radost. Není méně úžasná než radost sama. Ale zvláštní je, že je to vždycky žena, kdo je více jako dítě, ne muž. Muž ví vždycky všechno - ale co je to vlastně vědění? Vědění je jen způsob, jak se zbavit zázraku. A je velmi jednoduchým faktem, že čím více víte, tím méně žasnete. Ženy zůstávají dětmi více, než je tomu u mužů. Je to součástí jejich krásy - jejich nevinnosti, ale ony to nevědí. To je důvodem toho, že kdykoliv ke mně přijde žena a poslouchá mě, poslouchá mě hlouběji, důvěrněji, láskyplněji. Ale když ke mně poprvé přijde muž, je velmi odolný, ostražitý, bojí se, že ho můžu ovlivnit nebo zranit, pokud jeho znalost nepodpořím. Případně je-li vychytralý, pokračuje s interpretací všeho, co bylo řečeno, vzhledem ke svým vlastním znalostem a řekne: "To všechno vím - nebylo to nic nového." Tohle je způsob, jak ochránit své ego, jak ochránit jeho tvrdou skořápku. A pokud se tato skořápka rozbije a vy zjistíte, že přemýšlíte jako dítě, není pro vaši existenci žádná možnost než zůstat v místě, které známe jako duši - skutečné bytí. Tohle je moje zkušenost z celého světa - že žena poslouchá a v jejích očích uvidíte záblesk zázraku.

Zdroj: email Monika K.

Tvé kladné, tvořivé, milující myšlenky mají ohromnou sílu.....

5. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Tvé kladné, tvořivé, milující myšlenky mají ohromnou sílu, daleko větší, než si uvědomuješ, protože myšlenky jsou druhem energie. Proto zapuď všechny záporné myšlenky. Vždy se dívej na světlou stránku života, protože čím více radosti a lásky vyzařuješ, tím více radosti a lásky přivoláváš k sobě. Miluj všechny duše kolem sebe, protože zjistíš, že každý nakonec na lásku reaguje láskou. Děti a zvířata reagují okamžitě, protože nemají žádné vnitřní překážky, které by musely překonávat. Proud lásky vycítí instinktivně, protože nikoho nepodezírají ze špatných motivů a úmyslů; lásku prostě přijmou a radostně ji opětují. Zatímco dospělí jsou; většinou podezíraví a domnívají se, že i k lásce musí existovat nějaký skrytý motiv. Nikdy nepřipusť, aby jakékoliv tvé podezření zatvrdilo vůči někomu tvé srdce. Jsou-li tvé motivy čisté a ryzí, ať láska plyne plnou silou, dokud všechny překážky nebudou překonány. Láska je klíčem k životu. A ty chováš tento klíč ve svém nitru.

Poselství Saint Germaina a Serapis Beye přijala Natalie Glasson, 24.07. 2015

4. srpna 2015 v 22:33 Aktuální Informační chaneling


Zdravíme vás vibrací jasnosti, vnášíme jasnost do vašeho mentálního těla i celého bytí. Přicházíme s velkým množstvím nejvyššího světla, aby bylo ukotveno ve vašem bytí i tvoření; prosíme, dovolte si být vnímaví k naší přítomnosti a energii.

Jasnost je kvalita, kterou se projevuje Stvořitel a která se šíří prostřednictvím nás, Saint Germaina a Serapise Beye a jejím účelem je vnést těžiště a vyváženost do celého vašeho bytí atím vytvořit ve vašem nitru mír a harmonii. V tomto stavu je možné plněji dosáhnout schopnosti meditativního rozpínání a bytí za hranicemi Země. Člověk dokáže uvažovat mimo hranice iluze, akceptovat jak pravdu Stvořitele, tak mylnou představu, aby dosáhl sladění a pravdivého uvědomění a ukotvil se ve Věku lásky. Iluze či mylné představy už nemusejí být ve vašem bytí či realitě tolerovány, namísto toho je žádoucí, aby byly přijímány bez jakékoli reakce a je-li to nutné, láskyplně odloženy.Jsou to právě vaše reakce a odezvy na iluze a mylné představy, které si vibrace jasnosti přeje ve vás zmírnit a rozpustit, čímž se falešný dojem stane zábavným a bude mít na vás jen velmi malý vliv.

Vyzýváme vás, abyste v následujících dnech po libovolně dlouhou dobu volali nás, Saint Germaina a Serapise Beye, abychom ukotvili vibraci jasnosti, kterou předáváme od Stvořitele. Dovolte si často pocit, že záříte jasností, jakoby světelná vibrace jasnosti pulsovala celým vaším bytím. Toto umožní mnohá vyladění, která jsou nezbytná, aby proběhla ve vašem mentálním těle a podpořila hlubší božské vědomí a božskou perspektivu.

"Saint Germaine a Serapisi Beyi, prosím, buďte nyní se mnou a podpořte rozšíření mého vědomí, perspektivy a projevů mentálního těla ke hlubšímu sladění se Stvořitelem a k hlubšímu pochopení jeho pravdy. Prosím, vyzařujte kvalitu jasnosti od Stvořitele skrze své bytí do celého mého bytí, do všech jeho úrovní i mé reality. Přeji si koupat se v nejvyšších vibracích jasnosti, abych do svého bytí vnesl mír, harmonii a vyváženost, neboť vstřebávám toto světlo se zaměřenou pozorností, oddaností a přijetím. Nechť se celé mé bytí naplní vibrací jasnosti, abych zářil a vyzařoval krásné kvality jako průzračnost, přesnost, jednoduchost a pravdivost. Celé mé bytí vstřebává jasnost Stvořitele, takže mohu být příkladem Stvořitelovy jasnosti na Zemi. V přítomnosti jasnosti budu moci přijímat pravdu Stvořitele i své duše a tím rozpustím dramatické reakce a odezvy na falešné dojmy. Nyní se pohybuji po své cestě duchovního vzestupu s větším pochopením, pravdou, přijetím, vyvážeností, klidem a harmonií. Nyní jsem otevřen přijetí a probuzení pravdy ve svém bytí. Děkuji."

Dopřejte si tolik času, kolik cítíte, že potřebujete ke sladění se se světlem, které předáváme a přijali je. Těšte se z tohoto krásného posunu pravdy a uvolněte iluzi ve vašem bytí, je to skutečná vnitřní transformace, která způsobí transformaci i ve vaší realitě.

My, Saint Germain a Serapis Bey, jsme oba zosobněním transformace. Serapis Bey dokáže pracovat zejména s mentálním tělem a s propojením mentálního těla se všemi aspekty vašeho bytí, aby podpořil transformaci. Saint Germain dokáže pracovat více na úrovni duše, aby vyvolal transformaci jako energetickou vibraci či vlnu, která je z vašeho zdroje pravdy, z vaší duše, rozesílána do celého těla, bytí a reality. Právě pro naše mocné schopnosti nás Stvořitel vyzval, abychom byli s vámi, protože představujeme posuny, které se dějí v celém lidstvu i Zemi, dokonce ve Stvořitelově vesmíru, aby se plně manifestoval Věk lásky. Věk lásky je tvoření, realita a zkušenost pocházející z přetékajícího zdroje lásky ve vašem bytí. Aby se Věk lásky manifestoval, je třeba, abyste ve svém nitru prošli četnými transformacemi, které zejména rozpustí vaše iluze, omezení a hranice, které pocházejí z toho, co jste vytvořili. Když jsou rozpuštěny iluze, omezení a hranice, zrodí se ve vás prostor a také skutečné sladění se Stvořitelem, a pak nastane proces sebepřijetí, či spíše přijetí svého božství a dojde k uvědomění. Pokaždé, když dosáhnete určitého bodu přijetí nového aspektu svého božského já v sobě, vyvolá to reakci, kterou prožíváte jako transformaci či okamžik inspirace. Transformace je, když jsou staré energie kompletně vymazány a z jádra a podstaty vašeho bytí se zrodí nové energie. Když sledujete zrození energie v sobě a vyzvete tuto energii, aby se plněji projevila v celém vašem bytí, umožňuje vám to posunout se do nového stadia a stavu bytí, které spustí další nezbytnou transformaci.

V každém člověku na Zemi, obzvláště v bytí těch, kteří jsou duchovně vědomí, se nacházejí dvě stezky transformace, které se uskutečňují v převážné míře. První se odehrává v mentálním těle a v propojeních mentálního těla na všechny aspekty vašeho bytí, druhá se rodí z duše a z plnější integrace a vtělení duše do fyzického těla a reality. Můžete již ve svém bytí rozpoznat, jak toto probíhá.Ta první znamená, že všechny myšlenky o falešných iluzích či projevech jsou vytrhávány i s kořeny; mentální tělo se transformuje, aby neslo a vyjadřovalo vyšší frekvenci světla, tudíž božské vědomí. Prostřednictvím tohoto procesu se vymazává i strach a to nejen v mysli a mentálním těle, ale v celém vašem bytí, protože transformace ovlivňuje vše, co je spojené s vaším mentálním tělem. Za druhé to znamená, že celá struktura a způsob, jakým tělo, mentální tělo, emocionální tělo a všechny aspekty vašeho bytí žije a funguje, se mění. Všechny struktury vašeho těla se mění; vaše tělo není stejné jako před deseti lety a bude zcela jiné za dalších deset let. Nemluvíme tu o procesu stárnutí, nýbrž o procesu obnovení a omlazení; o manifestaci božského těla, mysli a emocí na Zemi. Oba procesy jsou transformací samy pro sebe a také transformací pro vás a pro Zemi. Některé pozitivní efekty těchto dvou cest transformace jsou lepší zdraví, pocit pohody, síla a světelné vyzařování fyzického těla. Dále vyváženost, láska a mír v emocionálním těle a jeho jasnost a rozpínání a konečně vymýcení strachu v mentálním těle. Některé ze zdánlivě negativních dopadů nebo spíše příslušných léčivých dopadů mohou být nárůst úzkosti, ega, omezení, nejistoty, bezcennosti, nedostatku, oddělenosti, bolesti a tak dále, vycházející z fyzického, mentálního a emocionálního těla. Ve skutečnosti mohou být všechny tyto jevy označeny jedním štítkem strach, protože strach se projevuje z hloubi četnými způsoby a formami.

Už mnohokrát jsme vedli energii k ukotvení se na Zemi a v lidstvu pro rozpuštění strachu; a stále v tom budeme pokračovat. Není to proto, že by se Země a lidstvo neuzdravovalo či nerostlo, je to jednoduše kvůli mnohým základním úrovním strachu. Když vznikne strach či je přijat od někoho dalšího, jeho energie a vliv prosákne do všech úrovní vašeho bytí. Nenachází se jen ve vašem emocionálním či mentálním těle, je přítomen na všech úrovních a ve všech tělech vašeho bytí a proto může často jeho vyléčení a vymazání trvat. S tímto vědomím bychom vás rádi povzbudili, že když narazíte na strach nebo když strach léčíte, vyzvěte nás, Saint Germaina a Serapise Beye, abychom vymazali tento strach naším světlem jasnosti ze všech úrovní a těl vašeho bytí.To znamená, že budou vymazány i všechny zbytkové stopy.

Mnozí z vás se v této době osvobodili od většiny strachů zadržovaných ve svém bytí a přesto můžete pociťovat, že stále vyvstávají nebo se projevují ve vaší realitě. Rádi bychom vás povzbudili, abyste si dopřáli čas k vyléčení stop strachu na všech úrovních a ve všech tělech vašeho bytí; je to podobné tahání posledních kořenů plevele. Vymažete také propojení s energií strachu a dokonce pojem strachu, který je součástí vaší reality. Strach je součástí vašeho bytí a reality jenom proto, že jej přijímáte jako pojem/myšlenku, kterou jste ochotni hostit.

Jednoduše vyslovte prosbu:
"Saint Germaine a Serapisi Beyi, vyšlete své mocné léčivé energie a Stvořitelovu jasnost, kterou šíříte. Vyzývám vás, abyste svým světlem a léčivými vibracemi pronikli do celého mého bytí se záměrem vymazat všechny a jakékoli stopy strachu ze všech úrovní a těl mého bytí. Začněte, prosím, tento proces nyní a zajistěte zachování vyváženosti, míru a harmonie ve všech aspektech mého bytí. Děkuji vám."

Položte se a prociťujte naše léčení, buďte si vědomi jakýchkoli strachů a vhledů, které se objeví, aby byly navždy vymazány. Pokud se něco objeví, jednoduše použijte tato slova: "Propouštím tě," a zhluboka vydechněte.

Strach je jednou z nejmocnějších energií zapříčiňujících pocit oddělenosti od vlastní pravdy a od Stvořitele. Nyní je čas pro vás všechny, abyste se plněji zaměřili na vymazávání stop strachu, abyste mohli v celém svém bytí zažít ony dvě formy transformace, ve vaší mysli a z nitra duše.

My jsme s vámi abychom vás podpořili a vždy vám pomohli.
Maha čóhan Saint Germain a Mistr Serapis Bey

Zdroj: http://www.omna.org/Home.html

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Hanka B. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Horoskop na období 3. – 9. 8. 2015

4. srpna 2015 v 17:10 Doteky Nového Života

Prozření

Slunce ve Lvu v harmonii na Urana 5. 8. - 21. 8. přináší osvobození, nové možnosti a pravdivost. Vidět realitu v pravé skutečné podstatě, tím se osvobozujeme. Otevírá se vědomí, které je inspirováno skrze intuici, nové vhledy, pochopení a rozhodnutí, které vedou k projevení své přirozenosti a individuality pravdy svého srdce. Pravda, svoboda, přímost, rovnost a bratrství dostává důležitost. Být pravdivý, vymanit se z toho, co mi brání být ryzí bytostí. Slunce stojí ve Lvu - v královském znamení, kde můžete prožít: být moudrým a vědomým Králem nebo rozmazleným, sebestředným potomkem Krále, který touží po trůnu, na který ještě nedozrál.

Čím více se stanete otevření a opustíte představy, očekávání, lpění a kontrolu, o to více uvidíte nové cesty, inspirace, pravdy a svobody kolem sebe i v sobě. Vyšší vědomí - v okolnostech nastaví zrcadlo pravdy tak, aby došlo k posunu a dovedlo vás k rozhodnutí.

Srpen je měsíc karmy - vyrovnání. V tomto měsíci dochází ke generálnímu úklidu a srovnání účtů, má dáti a dal. Přírodní zákon platí na všechny stejně a spravedlivě. Všem to, co si zaslouží. Zaslouží - ve smyslu sloužit, tedy dostaneme odměnu za svou službu

Retrográdní Venuše ve Lvu 1. 8. - 5. 9. 2015 ukazuje na téma přehodnocení svých citů. Je naše láska pravdivá, ryzí nebo "mučednická" - neopětovaná? Ach, jak je to hrozné nebo romantické, když já ho miluji a on mne nemiluje. Retrográdní Venuše v sobě nese téma dominance a nadřazenosti v lásce. Je tady skrytá hra - já miluji - jsem schopen úctyhodného citu, tedy jsem lepší a ten druhý, který lásku neopětuje, je ten horší - neschopný lásky. Kde a jak si snažíte držet svou dominanci v lásce?

Venuše v konjunkci s Jupiterem do 12. 8. - zde se právě v citech projeví hlubší pochopení, zralost a hojnost citů. Tato konjunkce je v kvadratuře na Saturna, který blokuje velikášství a teatrální gesta konjunkce Venuše s Jupiterem ve Lvu. Saturn blokuje, tedy objeví se nějaké překážky, aby velká láska nebyla naplněna. Bez tohoto aspektu by docházelo k velké euforii a extázi v rychlých láskách, tvořivosti, finančních investicích. Saturn zpomaluje a dává větší smysl pro zodpovědnost a zralost v citech. Právě tyto překážky vedou k většímu uvědomění si hloubky a skutečnosti svých citů. Svým způsobem kvadratura Saturna ukazuje na téma: jsem ochoten přijmout závazek za svou lásku, expanzi tvořivosti, velkolepých plánů, štědré investice? V těchto všech oblastech můžeme vnímat ještě určitou stagnaci růstu.
Po celou dobu retrográdní Venuše ve Lvu je aktivní téma partnerství, vztahy a spolupráce.

Saturn v harmonickém aspektu na Marse (do 16. 8. ) dodává uvážlivé jednání, které je vedeno moudrostí, zodpovědností, houževnatostí a vytrvalostí. Mars 9. 8. vstupuje do znamení Lva, kdy dostaneme více odvahy jednat.

Přeji vám inspirativní týden. Petra Nel

---------------------------------------------------------------
UPOZORNĚNÍ:Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.


TZOLKIN 4.8.2015 11 CIB kin 76

4. srpna 2015 v 9:22 Mayský Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Jděte ještě hlouběji s Cib a velkou silou Buluk (11) - ponořte se do obrovské hlubiny oceánu minulosti vaší rodiny k pochopení základních proudů energií, které ovlivňují váš život a vaši životní cestu. Pokud můžete porozumět a přijmout duchovní dědictví své pokrevní linie bez soudu a odsuzování, můžete vyčistit svou karmu a cestu své vlastní evoluce.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST. VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yukatánském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je narození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
Lidé narození v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.
***
Dobrý den. Jsem Cib s Tónem 11. Dnes bychom s vámi rádi mluvili o tom, jak najít cestu z bludiště sebe-pochybností. I když nás existuje mnoho v různých dimenzích a pomáháme vám, můžete pochybovat o tom, že existujeme. I když máte přímé napojení na své Vyšší Já, často pochybujete o tomto vnitřním hlasu. I když jsou vám prezentovány vědecké důkazy o mnoha věcech, pochybujete o jejich platnosti. Na pochybnostech není nic špatného, protože mnoho falešných učitelů a mnoho vědeckých důkazů přináší neplatné odpovědi. Nicméně to vás přivádí k uvědomění, že uvnitř každého existuje způsob, jak zjistit co je pravda a nejlepší způsob řešení, který hledáte. Jak proniknout do tohoto vědění do takové míry, abyste se pohybovali mimo jakoukoliv pochybnost?
Vzpomenete si na okamžik, kdy jste věděli, že se něco stane a ono se to stalo? Už jste někdy mysleli na někoho, že mu zavoláte, zatímco vytočil vaše číslo? Už jste měli někdy pocit, že je někdo v nebezpečí nebo je mu špatně a pak jste zjistili, že je to pravda? Existuje nespočet příběhů o tom, jak lidé věděli, že někdo z jejich milovaných odejde. Někteří duchovní lidé jsou vynikající na určování cílů budoucích událostí. Jak je to možné? Už jste někdy potřebovali informace na určité téma, pak jste šli do knihkupectví a instinktivně jste byli vedeni k perfektní knize?
Už jste měli někdy otázku a najednou se objevila odpověď ve vaší mysli, i když jste nevěděli odkud informace pochází? Existuje mnoho způsobů jak reagovat na vaše přání. Jakmile jasně uvedete záměr a doplníte ho vášní, pomůžeme vám pohnout se vpřed. Co kdyby se vám podařilo překonat pochybnosti a mohli jste vytvářet vaší realitu na vědomé úrovni společně s vašimi Průvodci? Dokážete si tuto možnost představit?
Nemusíte dát na naše slova, ale můžete udělat test a dostat se mimo jakoukoliv pochybnost. Myslete na něco, co byste si přáli nebo, co potřebujete. Za prvé je nejlepší vyčistit mysl od rušivých myšlenek. To lze provést v meditativním stavu. Soustřeďte se na svůj dech a odstraňte z mysli každodenní starosti. Pochybujete o tom, že když jste uvolnění, myslíte jasněji?
Jakmile jste uvolnění, myslete na to, co byste chtěli manifestovat. Může to být tak jednoduché jako najít hřebík nebo tak složité jako najít správného a dokonalého partnera. Ať už je to cokoliv, představte si jasnou vizi v mysli. Dále dodávejte energii a vášeň této vizi. Mozek nepozná rozdíl mezi tím, co je skutečné a co je představa. Vytvořte jasný mentální obraz. Vytvořte obraz jako byste se dívali na filmové plátno. Co se děje v pozadí? Kdo je na plátně? Jak je postava oblečená? Vnímáte nějaké vůně? Jakmile utvoříte celkový obraz, který se vám líbí, povzbuďte jej svými emocemi.
Řekněme, že chcete nové auto. Můžete vidět sami sebe jak si sedáte do auta, cítíte vůni interiéru, vidíte jak otáčíte klíčkem zapalování. Posloucháte zvuk motoru. Držíte volant. Řídíte auto, máte stažená okýnka a vítr fouká dovnitř. Silná vizualizace toho, co chcete, je klíčem k vytváření s naší pomocí. Další úkol je opustit obavy jaké to bude, až budete tento vůz mít. Možná, že nemáte peníze ani žádnou možnost čerpat úvěr. Uvolněte pochybnosti, že si to nemůžete dovolit a dejte nám vědět co chcete. Možná byste nám chtěli říct, aby auto nevyžadovalo žádné náklady. Možná, že jste ochotni koupit auto na nízké měsíční splátky. Řekněte nám jaké jsou vaše parametry a pak uvolněte všechny pochybnosti.
Jasně si to představte a bude to vaše!
Dalším důležitým krokem je požádat vaše Vyšší Já, je-li to pro vaše nejlepší dobro a dobro všech zúčastněných stran, bez ohledu jak triviální to může být. Z našeho pohledu můžeme vidět mnohem větší obraz, jak bude nový vůz mít vliv na váš život. Předem také musíme dostat povolení od vašeho Vyššího Já.
Vaše Vyšší Já ví, že chcete sportovní vůz, abyste zapůsobili na ostatní. To, co ale ve skutečnosti potřebujete, je náklaďák. Máte sklon jezdit příliš rychle a také se občas rádi napijete alkoholu. Takže je pravděpodobné, že když dostanete sportovní vůz, budete pít a jezdit rychle, můžete způsobit autonehodu. To nebylo součástí inkarnační dohody. Nehoda je daleko od toho, co je pro vaše nejvyšší dobro. Vidíte kam míříme v tomto dialogu? Váš život je velmi složitý a když vezmeme všechny lidi, místa a události, celý matrix se stává opravdu velmi komplikovaný.
Když jste se inkarnovali, obdrželi jste krásný dárek s názvem svobodná vůle. V každém okamžiku můžete dělat co budete chtít, ale musíte vzít v úvahu také následky vašich voleb. Existuje mnoho věcí, které máte pod kontrolou, i které nemáte pod kontrolou. Nejste loutky vašeho Vyššího Já, ale kvůli stavu amnézie vás vaše Vyšší Já čas od času pomáhá vytáhnout na magické šňůrce, abyste zůstali na své cestě.
Je to vaše volba uposlechnout jeho pošťuchování, nebo ho ignorovat. Často děláte rozhodnutí, která nesouvisí přímo s cílem, kterého jste sem přišli dosáhnout. Při rozhodnutích, které vás vedou do zbytečných zkušeností, vám pomáháme znovu se vrátit na vaši trať. Jestli se rozhodnete naslouchat našemu postrkování, uvidět dárky, které vám pokládáme k nohám, je jen na vás. I když nevíte o naší existenci, nebo nevíte, jak s námi pracovat, nevzdáváme to.
Jsme vždy připraveni plnit vaše potřeby. To nemusíte vnímat v době, kdy máte nějakou zkušenost, která je zničující. Doporučujeme vám, pokud jste měli jakékoliv smutné nebo strašné zážitky, abyste vyhledali ty, kteří se nacházeli v podobné situaci a mohou vám pomoci překonat smutek, nebo hněv spojený s touto událostí. Mezi vámi může být rozdíl v postoji. Pokud žijete ve stavu " běda mně ", budete stále přitahovat situace obětování. Pokud zaujmete postoj sebe-posílení, budete přitahovat situace, ve kterých můžete vyjádřit vaše schopnosti a zůstat na cestě sebe-posílení.
Kromě přístupu si vytvořte přesvědčení, že je vše v pořádku. Někteří lidé říkají: " Pokud vám život podá citron, udělejte si limonádu." To je nádherné rčení a je v něm hodně pravdy. Váš postoj spolu s vírou, že ve všem existuje dobro, vám pomůže překonat jakoukoliv situaci. Po napojení na Vyšší Já a přímé požádání o vedení ve všech situacích se váš život stane kouzelným. Požádáte-li o parametr ..….pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných hladce a elegantně….. budou se dít zázraky.
Vraťme se k příkladu nového auta. Tentokrát požádáte vaše Vyšší Já a vedení o další sadu kol: " Jaké auto je pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných? " Možná instinktivně víte, že nákladní vůz by byl tou nejlepší volbou, abyste mohli shromažďovat dřevo a získat práci na několika projektech. Také víte, že byste byli schopni pomoci vaším přátelům při stěhování. Myšlenka užitečnosti se vám dostala do hlavy, vaše otázky byly zodpovězeny. Nyní můžete přistoupit k procesu vizualizace s cílem zapojit své Průvodce, nebo můžete mít spoustu argumentů a dál toužit po sportovním autě.
To je místo, kde lidé mají tendenci zabřednout. Místo toho, aby následovali svou intuici, odolávají vnitřní pomoci a vydají se jiným směrem. Není žádným hříchem to, že vaše hlava se otáčí ve směru, který není v souladu s vaší inkarnací. Můžete si vybrat sportovní auto místo nákladního auta. Nicméně to znamená změnu života v mnoha ohledech. Nyní budete muset spoléhat na druhé, aby vám pomohli odvézt a přivézt věci, které potřebujete. Vaše vnitřní identita je zcela mimo to vlastnit takové auto. Jak snadno se nyní můžete stát arogantní a nafoukaní.
Jak moc by byl váš život jiný, kdybyste vyjádřili svou skutečnou podstatu soběstačností s pomocí druhým. Vidíte jak jeden incident může zatarasit vaši cestu, když nejste zarovnaní s původním záměrem Vyššího Já? Mnohokrát nejsou vaše modlitby zodpovězeny nebo to tak alespoň vypadá. Všechno, co se stane, má přesný smysl. Kolikrát se stalo něco, co nebylo ve vašem plánu, ale později jste zjistili, že to pro vás bylo požehnání. To je známkou naší práce.
Existuje mnoho způsobů jak operujeme, jako slabý hlásek v hlavě s výzvou, abyste něco přeplánovali. Máme spoustu zábavy s technologiemi jako jsou světla, televizory, počítače, telefony. Můžeme dělat věci, které se dají popsat jako zázračné. Ale vždy pracujeme v tandemu s vaším Vyšším Já, protože to je vaše spojení s Duchem a důvod vašeho příchodu na Zemi. S ohledem na svobodnou vůli máte možnost dělat další volby. Jsme tu vždy a rychle vás dokážeme dostat zpět na vaši cestu k dosažení cílů, které jsou pro vaše nejvyšší dobro.
Otestujte si pro sebe tato slova. Vytvořte si obraz něčeho, co byste chtěli manifestovat jako zkušenost. Zeptejte se, zda je to pro vaše nejvyšší dobro a pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Poslouchejte odpověď, která se objeví v hlavě nebo pocitech v těle. Pokud se cítíte dobře a máte pocit povzbuzení, je pravděpodobné, že jste získali kladnou odpověď.
Bavte se v praxi. Andělé se radují, když se člověk opět spojí se svým Vyšším Já. Je to naše radost pomáhat vám při vytváření snů. Jsme tady, abychom byli spolutvůrci a dělali vše, co je v našich silách, abyste věděli, že existujeme a milujeme vás bez podmínek.
Naše Láska je čistá, není poskvrněná zapomněním, ve kterém v současné době žijete vy. Jednoho dne se i pro vás otevřou tyto dveře a vy zažijete pravou blaženost, jakmile pochopíte, jak nádherné bytosti jste. Očekávejte zázraky. Buďte k sobě i druhým laskaví a sledujte jak přichází kouzla!
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje očistná síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. JEDENÁCTKA je dynamická síla. Je to je spojení mezi prostorem a pohybem. Změna je nezbytná pro uskutečnění nových věcí. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. Stejně tak lidé, kteří jsou vycentrovaní, ukotvení v nejčistších vibracích Lásky - nejsou ani pozitivní, ani negativní - pohybují se v neutrálnosti Bytí - mají velkou vnitřní sílu obrovský tvůrčí potenciál a využívají Vědomí Srdce.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.