Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Srpen 2015

Je ten muž pro mě skutečně tím pravým?

19. srpna 2015 v 7:00 Krása muže

Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně běžná hra vášní je na programu tehdy, když se muž, který nikdy opravdu nedospěl, zamiluje do ženy, která si myslí, že z něj možná dokáže udělat dospělého člověka.
Žena, která se pokouší vykonat mužovu emocionální práci za něj, se rozhodla hrát roli jeho matky. Myšlenka, že udělá ve vztahu všechnu partnerovu duševní práci, může být pro ženu velmi lákavá, dokud ovšem nezjistí, že to za prvé nejde, a za druhé, i kdyby to šlo, pokud by byla sama dospělá, rozhodně by to dělat nechtěla.

Hýčkáním muže samozřejmě potlačujeme jeho mužství a posilujeme jeho dysfunkci. Neschopnost dospělého muže odpovídat za vlastní myšlenky, pocity a činy je totiž projevem neurózy a žena, která se snaží vyvážit jeho nedostatky tím, že mu bude ještě více pomáhat, se chová stejně neuroticky jako on.
Jestliže jej jeho matka neuvolnila z vazby na sebe ve chvíli, kdy měla, nevyřešíte to tím, že ho budete vodit za ručičku vy. Řešení spočívá v tom, že ho teď musí někdo pustit. Dokud se muž nerozloučí zásadním způsobem s dětstvím, nebude mít sílu na skutečné mužství ani skutečnou lásku. Nebude vědět, jak se natáhnout dostatečně daleko, aby dosáhl na lásku, a ženy kolem něj to bude zase pořád svádět k tomu, aby mu příliš vycházely vstříc. To bude pro obě strany znamenat emocionální pohromu.
Žena nemůže vyhrát tím, že bude o muže pečovat, protože muž nechce spát s vlastní matkou. Žena, která za muže příliš emocionálně dře, jej vždycky nakonec ztratí.
"Ale když to za něj neudělám - když mu nezavolám, jakmile přestane volat on, když ho nedonutím, aby mluvil o svých pocitech, a neukážu mu, co způsobuje, když mu nevysvětlím, co dělá ve vztahu špatně, protože on o tom nemá samozřejmě ani páru - pak se ten vztah rozpadne! Pak bude konec!" říkají některé ženy.
A i když je to možná smutné, přesně o to jde. Když vám muž, kterého chcete, nevychází vstříc, pak možná nastal čas truchlit, ale rozhodně ne tahat ho za klopy zpátky. Nevychází vám vstříc z jednoho prostého důvodu: protože nechce. Když jej svádíte, když s ním manipulujete, když strategizujete nebo se jinak snažíte dosáhnout něčeho, co by on sám ze sebe neinicioval, pak dojde k jedné z těchto věcí: Za prvé, neuspějete, takže se nakonec budete cítit ponížená, odmítnutá, zostuzená. Také budete ještě více šetřit odvahou ve chvílích, kdy byste odvážná být měla, protože bude nutné uklidit nepořádek, který vám tento vztah nadělá ve vztazích, jež teprve přijdou. Nebo, za druhé, uspějete, ale určitě to bude Pyrrhovo vítězství. Jednoho dne mu dojde, co jste udělala, a to mezi vámi zničí nezbytnou důvěru. Pokud mu to dojde na vědomé úrovni, rozzlobí se a odejde. Pokud to, co se stalo, zaznamená pouze na nevědomé úrovni, bude také naštvaný, ale nebude vědět proč- a opustí vás citově.
Neboť v tom případě k vám nepřišel dobrovolně, jako muž, ale jen se podvoloval vaší umíněnosti. neodevzdal vám své srdce doopravdy. Nezískala jste jeho lásku; jen jste jej dočasně přechytračila. Když si to uvědomí, dá si srdce zpátky do kapsy a je dost nepravděpodobné, že by vám je ještě někdy svěřil do rukou.
Proč se žena pokouší přesvědčit muže, aby ji miloval? V podstatě proto, že je zoufalá. Chce prožít v životě velkou, vášnivou lásku, což chceme všichni, tato možnost je vtisknuta v našich duších a každý z nás bloudí po zemi a hledá ji ode dne, kdy se narodil. Na tomto přání není nic špatného. Špatné je ale podvádět, abychom dosáhli jejího naplnění. Lásku nám zadarmo poskytuje vesmír, ale dobrý vztah si musíme zasloužit. Láska sama o sobě je volně plynoucí energií, ale vztah je její pozemskou nádobou. Vztah musí být vybudován z poctivosti, spravedlnosti a soucitu, jinak se tato energie mění v destruktivní. Poškození sebe nebo druhých vesmír zaznamenává a ihned s karmickou přesností posílá zpátky odesílateli.
Psychologický imperativ pro muže, který se zajímá o nějakou ženu, je naprosto odlišný od toho, jak se má chovat žena zajímající se o nějakého muže. Pokud vás žena nezarazí, je vhodné jí připomínat, jak jste zavěsil měsíc na oblohu a jak vkusně jste na ni pověsil hvězdy. Většině žen zní v hlavě refrén z My Fair Lady: "Jestli mě miluješ, projev mi to."
Ale zamilovaná žena se musí vyvarovat pokušení chovat se jako muž. Snaha přesvědčit muže, že jste ženou jeho snů, nefunguje. Flirtovat, to ano; ale intrikovat ne. Když žena intrikuje, ještě nepochopila, že pokud vlak nezastaví v její stanici, jednoduše to není její vlak. Zběsile mává na strojvedoucího a snaží se ho přesvědčit, aby zastavil, i když mu jeho mapa říká, že by měl jet dál. Tato žena bohužel nechápe, že se k ní snaží dostat jiný vlak, který ale nemůže vjet do stanice, protože v ní uvízl nesprávný vlak, zadržovaný její úporností.
Někdy vám muž nevychází vstříc ne proto, že vás nemiluje, ale protože neví jak. Nebo je příliš bázlivý. To může být tím pravým a smutným důvodem; ale pokud máte být jeho partnerkou, nemůžete být jeho opatrovnicí. Rozhodujícím faktorem v lásce není to, zda vás někdo miluje, ale zda si vás vybere. Druhou největší chybou - hned po chování připomínajícím mužovu matku - je chovat se jako jeho učitelka. Když v lásce vytvoříme posvátné, uctivé a ohleduplné prostředí, pak skutečně můžeme přijmout různé role, které dohromady tvoří všechny aspekty lásky. Rodič, učitel, milenec a přítel mohou být všichni součástí jedné citové mozaiky lásky. Ale pokud se všechny tyto role projeví příliš brzy, mohou způsobit zmatek a oslabit sílu lásky. Dominantní psychická komunikace dvou lidí je stanovena hned na začátku vztahu, a i když snad role otce a učitele mohla v raných fázích vztahu někoho přitahovat, později jej bude zcela jistě odpuzovat.
Koho poučujeme, vychováváme nebo komu příliš pomáháme, toho zdánlivě ovládáme. To je jeden z důvodů, proč jsou tyto role tak lákavé pro ty z nás, kteří se sami bojí skutečné intimity. Pokud ale podlehneme tomuto pokušení, je jisté, že se to jednoho dne obrátí proti vám - dopadnete jako profesor Higgins, od kterého se Eliza nakonec také nakonec odpoutala. přirozený řád věcí zaručuje, že všichni nakonec dospějeme a nalezneme svou vlastní sílu.
Naše duše jsou ve vztahu proto, aby rostly, ne aby se růstu vyhýbaly. Něco v nás všech to ví a přeje si tento růst víc než cokoli jiného. Právě proto nás nakonec nejvíc přitahují lidé, kteří s námi nebudou hrát naše hry.
Mužský princip iniciuje a ženský přijímá. Ženy i muži v sobě mají mužskou i ženskou energii, ale ve vztahu platí, že tu či onu roli hraje hlavně jeden z partnerů. Mužské a ženské se nevědomě přitahuje, ale dva ženské principy - stejně jako dva mužské - se navzájem anulují. To platí jak v homosexuálních, tak v heterosexuálních vztazích.
Pokud hraje žena ve vztahu roli iniciátora - mužskou agresivní roli - pak muži nezbývá, než na úkor vlastního mužství operovat v prostoru, který mu vymezila. Pokud podlehne jejím psychologickým požadavkům, začne hrát ženský protějšek k její mužské roli. I když je ochoten přizpůsobit se, aby jí vyhověl, žena si většinou muže, který přihopsal k jejím dveřím jako oddané štěně, příliš neváží.
Když se vám podaří ulovit muže, pak ten, koho získáte, není chlap, ale chlapec. Jen žena, která odmítá i pouhý pokus chytit jej do lasa, je ta jediná, která má skutečně šanci někdy jej získat. Není moc pravděpodobné, že by se jí pak zeptal: "Proč jsi nezatáhla, když jsem upustil svůj kus provazu? Jsem zvyklý, že mi ženy pomáhají!" Odpověď od té ženy by zněla: "Protože jsem nechtěla. Já hraji jen s dospělými muži."
V této chvíli si některé ženy možná pomyslí: "Ano, ale můj muž neví, jak být mužem!" Přesně tak! Jen žena, která má vysoké požadavky a nezajímá ji nic jiného než ta nejdospělejší interakce mezi mužem a ženou, může inspirovat partnera k tomu, aby se naučil chovat se jako chlap. Muže nebude přitahovat - nebo alespoň ne dlouhodobě - žena, která se emocionálně snaží vykonat jeho práci za něj, protože to, po čem ve svém srdci nejvíce touží, je prožít pocit vlastního mužství. Podvědomě hledá zasvěcení do nových sfér mužské síly a žádná žena, která toleruje jeho dětinské chování, mu nemůže toto zasvěcení zprostředkovat.
To, co nakonec muže i ženy přitahuje nejvíce, je oheň zasvěcení, nevědomé kouzlo situace, která přestavuje další stádium našeho osobního růstu. Ale učit ostatní můžeme jedině tak, že se budeme v jejich přítomnosti snažit svědomitě pochopit své vlastní lekce. Nalézt a žít svou vlastní pravdu - ne říkat ostatním, jaká by měla být ta jejich - je ten největší dar, který můžeme druhým dát. Z psychologického hlediska je důležité, abychom se ve vztahu drželi na své straně sítě, dělali svou vlastní práci a soustředili se na to, jak sami reagujeme. Jestliže k nám ten druhý nenatáhne ruku, musíme se smířit s tím, že tu ve skutečnosti o žádnou hru nejde.
Muž, který vás právě teď nechce, pro vás právě teď není tím vhodným mužem. Snaha přetvořit ho, aby se jím stal, vytváří ve vztahu negativní smyčku. A jak se z ní dostat? Jedině tak, že se ji rozhodnete přetnout. Uvědomte si, že vaše negativní myšlenky a emoce jsou návykovými schématy, založenými spíše na dětských dramatech než na realitě nynějšího okamžiku. Nepodceňujte moc vaší sebenenávisti a její zákeřné schopnosti stáhnout vás do temnoty, od níž se tolik chcete osvobodit. Padněte na kolena. Požádejte Boha, aby vám pomohl.
Zkušený doktor dokáže rychleji diagnostikovat chorobu, se kterou se už setkal. Pokud muž ze začátku vztahu projevuje silný zájem - ale stáhne se hned, jakmile ucítí, že dostává to, co chtěl - dává najevo, že ještě není připravený na lásku. Oznamte mu, že vy připravena jste, ne tím, že mu budete nedůstojně vysvětlovat to, čemu nerozumí, nebo že se ho budete snažit znovu vzrušit a zaujmout. Dejte vesmíru najevo, že jste připravena na dospělejší vztah, ne však tak, že se budete zlobit na někoho, kdo se jako dospělý ještě nechová. Zlobit se na muže, že se ve věcech lásky chová jako chlapec, je stejně pošetilé jako se zlobit na šestileté dítě za to, že si neumí zavázat kravatu.
Nechovala jste se snad sama dětinsky, když jste přispěchala se srdcem na dlani ještě předtím, než jste si ověřila, že se jedná o duševně a citově vyspělou situaci? Vždycky je dobré uvědomit si, že naše těla dospívají velice brzy, ale naše srdce, mysl a duše mohou pokulhávat daleko za nimi. Jeden můj přítel kdysi poznamenal: "Ženy chtějí lásku jako životní styl, ale muži ji chtějí jako dovolenou." Rozhodně si nemyslím, že to platí pro všechny muže, ale přesto je to zajímavý výrok. Mnohokrát jsou muži obviňováni z toho, že nepodnikli výlet, na který se přitom vůbec nepřihlásili.
Muži obvykle nelžou, pokud jsme jim ovšem neukázaly, že v nás pravda probouzí hysterii. Když se muže zeptáte, co od vztahu chce, nastane překvapivá věc: většinou vám to poví. A pokud to, co řekne, znamená přibližně: "Nic moc, jen se trochu pobavit," často si pomyslíme: " On to tak ve skutečnosti nemyslí," nebo "To můžu změnit".
Kdepak. Pravděpodobně to tak myslel.
Jak úžasná je to příležitost, aby se dva lidé poučili. On začne vyrůstat ze situací, v nichž se nechoval natolik dospěle, a přijme to, co sám způsobil, a postupně se vyléčí z chronického návyku něco naznačovat a pak zbaběle vyklidit pole. Ona začne přijímat zodpovědnost za svůj zlozvyk dávat srdce mužům, kteří nikdy opravdu neřekli, že o ně stojí.
Málokdy se své lekce naučíme od lidí, kteří nás kritizují nebo obviňují. Když se například muž citově přiblížil k ženě, ale nedokázal mít respekt k hloubce jejich společného prožitku, pak mu ženina zloba nijak nepomůže pochopit, v čem se zachoval špatně. Ale velmi jasně pochopí svou lekci od ženy, která jej nepovažuje ani tak za prevíta, jako spíše řekněme za slabocha. To, že je v lásce tak nezralý, jí možná přijde trochu mrzuté, ale nakonec vlastně spíš legrační. Ouvej! Taková žena může muže něco naučit - ne proto, že by se o to snažila, ale jednoduše proto, že se sama o čemsi poučila. Každý muž podvědomě hledá další fázi zasvěcení. Žena, která toleruje, nebo dokonce trestá jeho dětinské chování, mu ji zprostředkovat nemůže.
Určité lekce se naučíme jedině tak, že něco provedeme, a když pochopíme, co jsme udělali, hluboce se zastydíme. Pak začneme objevovat zcela novou úroveň pokory a posléze i dospělosti.
Zdroj:Marianne Williamson - Kouzelná láska
copyright © 2015 Iva Radulayová
Článek je možno šířit či kopírovat k nekomerčním účelům, a to v nezměněné podobě a s uvedením autora.

Není nic obdivuhodnějšího nebo hodnotnějšího než přímé spojení se Mnou, pramenem všeho stvoření.

19. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Proč nezačneš hned teď s čerpáním své duchovní inspirace a vedení z přímého zdroje, a nikoli prostřednictvím někoho jiného? Cožpak si neuvědomuješ, že máš v sobě všechnu moudrost, poznání a porozumění? Nemusíš je hledat vně; znamená to, že si musíš najít čas ke ztišení a jít hluboko do svého nitra, abys je nalezl. Není nic obdivuhodnějšího nebo hodnotnějšího než přímé spojení se Mnou, pramenem všeho stvoření. Musíš však věnovat čas tomu, abys je nalezl. Musíš dosáhnout takového stavu, v němž si; stále uvědomuješ Mne a Mou božskou přítomnost, v němž jsi ochoten vnést Mě do celého svého života, stále se Mnou kráčet a hovořit a o vše se se Mnou dělit, o své úspěchy i neúspěchy. Bude-li láska plynout a ty se Mnou splyneš v jedno, budeš si přát vše se Mnou sdílet více než cokoliv jiného.

Globálny hromadný Vzostup 28. septembra 2015 a Vlny-X bombardujú Zemi!

18. srpna 2015 v 11:46 Aktuální Informační chaneling
paprsekZem sa pohybuje do oblasti Galaxie, ktorá vedie k zvýšeniu kozmickej energie a ovplyvňuje naše Slnko a mení ľudskou DNA. Predpokladá sa, že to povedie k mnohým zmenám v ľudskej spoločnosti, vrátane veľkého zverejnenia pokročilých technológií, tajných kozmických programoch a mimozemského života.
Tu sú niektoré prekvapivé predpovede o tejto prichádzajúcej kozmickej energie a ich vplyv:
zrýchlenie a zvyšovať elektromagnetickej energie zo slnka a ďalšie kozmickej energie, ktoré sa budú predovšetkým od konca augusta do konca septembra, ktoré spôsobí, circa 28. september to, čo je popisované ako "frekvenčný posun" vo vedomí.
Evolučné zmeny vznikajúce vo svete sa trasie zverejnením v dôsledku prichádzajúce kozmickej energie a opisuje sa ako "VLNA X":
Chystáme sa zažiť "vlnu evolúcie. To, čo sa chystáme zistiť na hlavnej úrovni, neslýchané v histórii v masovom meradle je pravdivá odpoveď "Kto sme?", "Odkiaľ sme prišli?" A "Aký je náš cieľ?" , Planéta sa chystá vzlietnuť neuveriteľných spôsobmi. "
The Jade Helm cvičenia, ktorá začala 15. júla a potrvá do 15. septembra, je naozaj zamerané na získavanie spravodajských informácií o účinkoch prichádzajúcej kozmickej energie s cieľom lepšie riadiť zmeny spustené v ľudstve:
Toto cvičenie je veľmi pripojené k posunu frekvencie, pričom spodné štáty, kde boli cvičenia vykonané budú zažívať vyššiu frekvenciu poľa v júli a auguste - účel bytia učiť sa od nich výsledné účinky na obyvateľstve, pred tým sa ďalej zvyšuje frekvencia v horných štátov v septembri.
USA spravodajská komunita si je vedomá možných účinkov prichádzajúce kozmickej energie a podniká kroky na riadenie . Americká spravodajská komunita, a to je veľmi pravdepodobné, že nie je jediná globálna entita vedomia, prichádzajúcej kozmickej energie, ktorá podniká kroky na toto riadenie.
K frekvencie posunu dôjde v 23-28 septembra, v časovom horizonte je veľmi významné. To je tiež čas,že František bude mať stretnutie s prezidentom v Bielom dome (sept 23) a rozprávať bude pred americkým kongresom (sept 24), tam bude pokus o použitie CERN , odkloniť túto obrovskú prichádzajúcu vlnu energie. Na dovŕšenie všetkého, bude František riešiť zhromaždenie svetových politických vodcov Valného zhromaždenia OSN v septembri 25. Je to tiež veľmi pravdepodobné, Vatikáne vlastné spravodajské služby, že sú si vedomé týchto prichádzajúcich kozmickej energie. Je to viac než náhoda, že v rovnakej dobe, keď prichádzajúce kozmicke energie sú predpovedane na vrchole planéty, že sa stretnú najmocnejší na svete náboženskí a politickí vodcovia. Vatikán sa zdá byť vedomí prichádzajúce kozmickej energie a mocné transformačný vplyv to bude mať na ľudstvo, a kladie sa jazdiť na kozmickej vlne, aby som tak povedal.
Došlé kozmickej energie majú hlboký vplyv na ľudskú DNA a spustí hlavné zverejnenia. Určitý Hviezdny Veľvyslanci Galaktickej Federácie umiestnených na zemi, už boli vymenovaní ako skupina delegátov mimozemšťanov Zemské Bytia Aliancie. Zemské Bytia Aliancie sa objavilai niekedy okolo 2012-2013 s obrovských Neptúnových veľkých oblastiach, ktoré tvorili frekvencie štítov okolo slnečnej sústavy a slnka. Jednou z hlavných funkcií týchto sfér bolo regulovať množstvo kozmickej energie prichádzajúcej do našej slnečnej sústavy a krajiny, aby ľudstvo mohlo lepšie ich integrovať a pripraviť sa na veľké zmeny:
Zemská Aliancia je prevažne zameraná na energetické zmeny ku ktorým dochádza v našej Miestnej hviezdokope oblasti galaxie, ktoré vstupujú. Oni boli pomocou v mnohých tisícoch maskovaných oblastiach, ktoré sú v rovnakej vzdialenosti, šíria sa cez naše slnečný systém a susedné sol systémy (elektricky pripojené v "kozmickom webe" a zemného portálu systému) Na tlmenie a šíriť prichádzajúce vlny cunami vysoko nabité energiou, ktoré zmenili vibračný stav priestoru / času, energie a hmoty spôsobia, zvýšenie do vyššieho stavu v "hustotm spekte".
Medzi zmeny, ktoré budú spustené prichádzajúce kozmickej energie je uvoľnenie informácií o vyspelých technológiach, tajné vesmírne programy a mimozemský život v tom, čo goode opísal ako goode oznám v sobotu, že tieto Neptúnske veľké guľôčky sa chystajú opustiť našu slnečnú sústavu, pretože bola dosiahnutá ich primárna funkcia "plná akcia zverejňovania" .:
"Gule" zdá sa, že sa blížia ku koncu ich účelu, pretože menej a menej energie, sa začínajú vyrovnávacie pamäte, čo umožní viac a viac vstúpiť do vnútorneho slnečného systému a priamy vplyv Slnka, planéty a ľudské bytosti, ktoré tak ľahko dať do režimu spúšťania, týmito energiami. V určitom bode gule budú preč a budeme plne považovaný za 4 / 5. hustotu prechodu civilizácie. K dispozícii sú samozrejme ďalšie udalostí, ktoré budú vyskytujúce, pred touto poslednou udalosťou nechávajú nás, stáť na vlastnú päsť finálla.
V 11:11 na 28.9.2015, bude VLNA X bombardovať krajinu s fotónov gama, ľahké častice cestujú AST rýchlosť svetla a prídu okamžité zmeny DNA . Tieto bytosti, ktorých vnútorná Schuman rezonancia je stabilizovaná na 17 Hertz a vyššia bude poháňaná do 5. dimenzie!
Počet bytostí predpokladaných vystúpiť od 28.9.2015, je niečo málo cez 2,3 miliardy a presný počet závisí na kolektívnom vedomí ľudstva sa prejaviť, ako sa zmeny budú odohrávať. Kozmickej energie vrcholia, a že "gule", sa ukľadajú menej a menej. To všetko naznačuje, že koniec septembra, môže byť aj časom, kedy kozmická energia spôsobuje významné zmeny v ľudskej fyziológii, čo zapríčinilo masový vzostup svetelných bytostí, ktoré vychovali svoje frekvencie na tak vysokej úrovni seba lásky!
Dátum 28.9.2015 je známy ako "horizont udalostí", a je najdôležitejší deň v histórii ľudstva!
To nie je koniec, ale začiatok masového globálneho vzostupu od bytostí vibrujúcich v hornej 4D do 5D. Vaše skutočné práca začnú v tomto dni, budete musieť držať ešte viac svetla v tele, na pomoc zvyšku ľudstva v ich vzostupu!
Zdar bohu, a všetkym veľkým bytostiam svetla!
GLOBAL MASS ASCENSION, SEPTEMBER 28, 2015, AS WAVE-X BOMBARDS THE EARTH!
The earth is moving into a region of the galaxy that is leading to increasing cosmic energies impacting our sun and altering human DNA. It is predicted this will lead…
MICAHANGEL.WEEBLY.COM

TZOLKIN 18.8.2015 12 OC kin 90

18. srpna 2015 v 8:09 Mayský Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce, Vědomí bezpodmínečné Lásky, věrnosti, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, věrnosti, přátelství a mimosmyslového vnímání
Skutečná spirituální autorita může být realizována, pokud vyrovnáte a přijmete všechny vaše akce a zkušenosti, objevíte a poznáte účel vaší životní cesty a dosáhnete harmonie a rovnováhy v duši. Energie LaKa ( 12 ), která představuje souhrn jednoho života, vám ve vašem úsilí pomáhá. Dnes je jen jeden den, ale vaše duchovní cesta trvá celý život, takže využijte tento den pro malý kvantový skok vpřed. Pamatujte, že pro cestu vaší duše neexistují žádné vražedné lhůty
Trecena Cauac staví všechno ve znamení otázek a vyzývá vás udělat mnoho pozitivních změn v životě. DVANÁCTÝ Den Vlny ukazuje, co může udělat LÁSKA a jak kontrolovat emoce. Úkolem Vlny je probrat vás ze spánku, takže to berte jako jemné popošťouchnutí směrem k probuzení. Jakékoliv vyčerpání fyzické, duševní, životní únava, duchovní letargie, pocit vnitřního vyhoření - jsou pole procházející ve Vlně BOUŘE procesem regenerace. Můžete zde zažít téměř zázraky. Síla CAUAC reaktivuje impulsy k obnovení plné vitality - je katalyzátorem v procesu přeměn, obnovy a posílení nervů.
OC navazuje na cyklus AKBAL a CIMI - cyklus narození, smrti a znovuzrození. OC znamená první krok do tmy. Je to věrný a loajální PES, který vede naše kroky a pomáhá nám přežít. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost, bavte se dnes s rodinou a přáteli.
Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své " smečce ", mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí.
***
Jsem Oc 12. Zdravím vás. Čím více budete mít znalostí a pochopení, jak váš Vesmír funguje, tím lépe budete schopni fungovat v rámci jeho parametrů. Dnes bychom chtěli mluvit o zrození nových nápadů, jak jim dát energii a jak je dát do pohybu.
Zveme vás nyní, abyste věnovali několik okamžiků uvolnění svalů a zklidnění mysli. Několikrát se zhluboka nadechněte, abyste si okysličili krev a zvýšili energii v těle. Vaše mysl po celý den neustále pracuje. Když se bavíte s ostatními o jejich záměrech a cílech, občas si vzrušeně pomyslíte: " Já bych to taky tak chtěl! " Přesto mnoho takových věcí ubírá jen čas a energii.
Chcete-li mít život mnohem více naplněný nadšením a vzrušením, bylo by moudré být více selektivní při vybírání činností, do kterých se zapojujete. Každý člověk pracuje denně s 24 hodinami času. Spánek zabírá důležitou část. V době, kdy se máte starat o své základní potřeby, vařit, uklízet nebo se věnovat rekreačním aktivitám, si přidáváte hodiny na získávání dostatečného příjmu. Mnozí z vás by měli výše zmíněné aktivity výše zefektivnit.
Myslíte si, že spíte více, než je nutné? Strava a léky ovlivňují množství spánku potřebné pro odpočinek. Stresující práce nebo životní styl zvyšují požadavky na odpočinek těla.
Když jste zdraví a máte vysoké vibrace, potřebujete méně spánku a odpočinku. Mnozí z vás málo spí a probouzí se unavení. Nemusí to tak být. Naplňuje vás vaše práce energií, nebo vás vyčerpává? Jsou lidé, se kterými pracujete laskaví a ohleduplní? Můžete si vzít den nebo dva na odpočinek, pokud jste nemocní nebo unavení? Existuje nějaká práce, kterou byste dělali raději? Přemýšlejte o těchto věcech a rozhodněte se, zda není ve vašem nejlepším zájmu najít vhodnější způsob příjmu. Najděte odvahu udělat potřebné změny.
Nezapomeňte, že když je rostlina odtržena od svých kořenů, začíná proces umírání a ztráta životní síly. Pokud jí utrhnete na zahradě těsně před konzumací, má pro vás vysokou hodnotu živin. Moderní zemědělské praktiky poškozují půdu stejně jako zpracovávání potravin, takže když se dostanou na váš stůl, nemají žádnou nutriční hodnotu a navíc jsou převážně ošetřeny chemickými toxickými látkami.
Není divu, že se nemoci vyskytují alarmující rychlostí. Zkoumejte praktiky potravinářského, farmaceutického průmyslu a studujte informace o produktech, které konzumujete.
Jakmile si vyberete zdravější práci i stravu, budete se cítit odpočatí a budete moci vynaložit mnohem víc energie na jiné činnosti. Není to skvělá zpráva? Budete moci věnovat více energie věcem, které chcete zažít. Většina z vás musí udělat první krok - zbavit se činností a vztahů, které vás nenaplňují. Někdy to znamená nechat odejít přátele, kteří vás emocionálně vyčerpávají nebo vás zapojují do činností, které vás nezajímají. Pro některé z vás bude moudré, když vypnete televizi a budete selektovat filmy a knihy.
Někteří z vás jsou posedlí čistotou a organizací věcí na místě, kde žijete, aniž byste byli vy nebo ostatní schopní toto prostředí si vychutnat. Možná přišel čas na odpočinek a uvolnění, abyste si mohli plně užívat života. Může být užitečné podívat se zpět, kde tyto zvyky vznikly a zjistit, zda vám tyto kódy přesvědčení ještě pomáhají.
Jakmile uklidíte svůj psychický prostor, podívejte na svůj fyzický prostor. Je plný předmětů, které nepotřebujete? Je čistý? Mohou vašimi okny vstoupit paprsky slunce? Máte pocity pohodlí? Je váš dvůr, zahrada, auto, pracovní plocha plná odpadků a nepořádku? Zvažte větší přehlednost, možná by se hodily některé nápady z umění feng shui, abyste si mohli vytvořit místo, kde se neustále cítíte pohodlně a uvolněně.
Je to naše naděje, že budete používat i další nástroje, které vám nabízíme každý den. Existuje mnoho způsobů, jak uvolnit negativní kódy přesvědčení a lépe rozumět vašemu Vesmíru. Integrujte ty, které vás posunou směrem k naplňujícímu životu.
Jakmile získáte vládu nad svým časem a energií, váš život exploduje silnou energií, která vás ohromí. Když se podíváte na lidi jako Ghándí a Matka Tereza, nemůžeme si pomoci, ale zajímalo by nás, jak je možné, že jeden takový člověk může mít tak velký vliv na svět.
Každý z nich si vědomě vybíral, čemu chce věnovat energii. Hodně času trávili modlitbami, rozjímáním a péčí o své fyzické potřeby na prvním místě. Tyto praktiky jim umožňovaly mít dostatek času a energie na vytvoření vlivu na Zemi. I vy můžete dělat takové věci, pokud budete o sebe pečovat na prvním místě.
DVANÁCTÝ Tón - POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den zúčtování všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností. Integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nauč se řídit své myšlenky tak, aby byly pouze myšlenkami krásy, harmonie a lásky.

18. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nenech se sklíčit starostí o sebe sama natolik, abys zmeškal všechny zázrak života. Kráčej s očima široce otevřenýma, oceňuj krásu kolem sebe a podílej se na ní. Vyber si občas jeden den a plně jej oceň. Ať je každý jeho okamžik naplněn láskou a díkůvzdáním. Objeví-li ~ se cokoli neharmonického, rychle se rozhlédni a zjisti, jak to lze zaměnit za něco harmonického. Učiň to rychle, protože negativní a škodlivé myšlenky se mohou rozrůst stejně rychle jako plevel na zahrádce a udusit všechny krásné a jemné rostliny, jestliže jim dovolíš ujmout se vlády. Nauč se řídit své myšlenky tak, aby byly pouze myšlenkami krásy, harmonie a lásky. Jakmile se tvé pozitivní myšlenky jednou pevně ustálí, budeš automaticky hledat v každé situaci to nejlepší. Pouze tehdy se můžeš uvolnit a nechat do sebe vstoupit radost a svobodu Ducha.

TZOLKIN 17.8.2015 11 MULUC kin 89

17. srpna 2015 v 8:05 Mayský Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, DHARMA, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, Osvícení, síla očištění, progresivita, síla změny pohledu, podvědomí
Buluk (11) je síla přírody. Neuvěřitelně silná tvrdohlavá nenapodobitelná síla, která si nevybírá stranu - může způsobit velké dobro i velké škody. Muluc je také životní síla, která dává mnohem více, než přijímá. Ztělesňuje, jak nejvyšší laskavost, tak nejnižší zneužívání jakého jsou lidské bytosti schopny. Společně Muluc a Buluk vybičují Bouři, její sílu i potenciál a vyžaduje obrovskou sílu vůle a charakteru řídit je a manévrovat. V době této kombinace, která se opakuje v Tzolkinu každé kolo, se můžete naučit, jak tyto energie využívat pro pozitivní výsledek, ale to nějakou dobu trvá.
MULUC v yukatánském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví, co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na energii MULUC.Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, fantazií, pocity a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modrozelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Jsem Muluc 11. Dnes bychom s vámi rádi sdíleli poselství dobrých zpráv. Ve světě se hodně hovoří o zkáze a ničení. I když byly tyto myšlenky na Zemi už dávno, tyto myšlenkové formy se nyní vyskytují mnohem častěji. To je z části rychlostí, kterou zprávy obíhají svět pomocí elektronických komunikačních zařízení a z části rostoucí pozorností věnované prorockým výkladům. Jsme tu, abychom vám řekli, že vše je v nejlepším pořádku. Těžké časy na Zemi budou existovat tak dlouho, dokud tomu někteří z vás budou věřit. Svými kódy přesvědčení tvoříte svou realitu. Pokud máte stále strach a myšlenky, které vás zneklidňují, změňte myšlení.
Vyměňte své myšlenky zkázy, zoufalství, smutku a beznaděje za myšlenky naděje a radosti. Vaše realita je založena na tom, na co zaměřujete pozornost. Pokud očekáváte špatné věci začnou se dít, protože vaše pozornost se na ně zaměřuje. Doporučujeme vám věnovat více pozornosti tomu, na co myslíte. Po celý den se sami sebe ptejte: " Na co mám myslet? " Buďte si vědomi svých myšlenek a rozhodněte se, zda chcete pokračovat v linii tohoto myšlení nebo chcete zaměřit svou pozornost jinam.
Jeden ze způsobů, jak monitorovat své myšlenky, je nastavit časovač v náhodných intervalech, když uslyšíte alarm - všimněte si, na co myslíte. Zajímavý experiment může být, když budete mít den volna, nastavit časovač na každých 5 minut a psát si seznam myšlenek po každém zazvonění. Budete se divit, jak široký je rozsah vašich myšlenek za jeden jediný den.
Lidská mysl neustále nahrává a přehrává všechno, co se děje kolem. Snaží se kategorizovat všechno, s čím se setkáte a co jste už zažili. Je to podobné jako když dáváte dokument do souboru. Sami vybíráte jaký je nejvhodnější soubor pro každý dokument a pak další dokument zařadíte do jiného souvisejícího souboru. To je důvod proč se v současné době ocitáte s myšlenkami, které zcela nesouvisí s tím, k čemu v současné době dochází.
Pokud vystopujete myšlenky, které se objeví, můžete najít důvod, proč vám je paměť připomíná. To se děje častěji na podvědomé úrovni. Pokud si myslíte, že mají vyvolat emoce, které potřebujete uzdravit, může to být příležitost k vyřešení problému.
Například: přemýšlíte o době, když jste byli malí a polili jste si mlékem váš nový oblek, což otřáslo vaší matkou. Myslíte si : " Wow, úplně jsem na to, zapomněl, zajímalo by mě, proč na to teď myslím. Jsem si jistý, že na mě doma maminka křičela před hosty. "
Když vystopuje své myšlenky zpět, zjistíte něco podobného. Jíte zmrzlinový krém s přítelkyní, její je sojový, zatímco váš je z mléka, odstartujete myšlenky o tom, jak se mléko vyrábí a že pochází od krav. Pak si uvědomíte, jak velmi milujete zmrzlinu, ale ne mléko. Pak myslíte na to, jak jste měli rádi čokoládové mléko, když jste byli malí. Pak si vzpomenete na dobu, kdy jste si mlékem polili oblečení.
V tu chvíli jste vědomě pochopili bloudění svých myšlenek. Vzpomínáte si, jak jste se cítili, když vám vaše matka řekla, že jste nepozorní a byla rozrušena nad vaším špinavým oblečením. Bylo to velmi trapné, protože jejím hlasitým hubováním upoutala pozornost hostů. Teď, když máte tuto vědomou vzpomínku, máte možnost léčit emoce, které jste cítili a jejich další dopad na život. To je jedna z výhod vědomého sledování myšlenek.
Bylo by velmi zdlouhavé pokusit se vysledovat každou myšlenku. Nicméně bude prospěšné sledovat myšlenky, které vám přináší negativní pocity, které vás vězní ve strachu, nebo starých přesvědčeních. Sledování myšlenek vám pomůže získat kontrolu nad svým životem. Je to tak jednoduché!
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. JEDENÁCTKA je dynamická síla. Je to je spojení mezi prostorem a pohybem. Změny jsou nezbytné pro uskutečnění nových věcí a nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. Stejně tak lidé, kteří jsou vycentrovaní, ukotvení v nejčistších vibracích Lásky - nejsou ani pozitivní, ani negativní - pohybují se v neutrálnosti Bytí - mají velkou vnitřní sílu obrovský tvůrčí potenciál, využívají Vědomí srdce.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Aktuálny stav - LEN BYŤ, vypnúť myšlienky a prepnúť na intuitívny kanál

17. srpna 2015 v 7:42 Féwa
Milí priatelia, pred chvíľou som pochopila nielen dôvod, prečo som bola upozorňovaná pár dní na kontamináciu Zeme, čo pochopiteľne nesúvisí s planetárnou anjelskou ochranou, kedy nás pole anjelskej energie chráni pre solárnym žiarením /Gama lúče/, ktorého výrazné vlny takpovediac zjemňuje.
Je teraz veľmi dôležité vypnúť myslenie /myšlienky/ a jednoducho len byť. EŠTE RAZ: JE DÔLEŽITÉVYPNÚŤ MYŠLIENKY A LEN BYŤ. Čiže sa jedná o stav "SOM".


Sme na hrane ostrí noža, kedy linearita preteká nelinearitou a naopak. Čiže tok energií z dvoch strán… dvoch pohľadov. Ostrie noža je nakumulované kvantum myšlienok lineárneho sveta, čiže myšlienok na základe ktorých sme fungovali. Že sú tieto myšlienky spojené nitkami s negatívnymi entitami, ktoré nami dlho manipulovali - netreba rozoberať.

Milí priatelia, je registrovaný znásobený tlak na ľudskú psychiku. Práve cez myšlienky. To znamená, že pokiaľ máme hlavu neustále pod prúdom myšlienok materiálneho sveta - myšlienok, ktoré nám nedajú pokoj, s ktorými nenachádzame svoj vnútorný kľud…. zostávame /alebo sme sťahovaní/ do labyrintu v ktorom k nám majú prístup "dravé šelmy" tohto umelého sveta. Je to globálna "hra" dvoch diametrálne odlišných svetov. Sveta ilúzie a reálna.

Nechcem vnášať obavy a živiť tým negatívnu stranu…. nebudem detailne rozoberať ich kroky…. len jedno je teraz dôležité urobiť: VYPNÚŤ MYŠLIENKY !!! Ako mi bolo povedané, máme dostatočne pozametané v hlave, v duši, v srdci, aby sme to mohli aspoň skúsiť. Verte, je to dôležité. Potrebujeme prestrihnúť nitky medzi myšlienkami, ktorými sa do nás teraz snažia "naliať" nápor na ľudskú psyché.

Akonáhle vypneme myšlienky /myseľ/, automaticky prepíname na intuitívny kanál.
Dnešný kód Zeme nesie všetky znaky toho, čo sa na energetickej úrovni deje. Symbol božského trigonu v kružnici Zeme…. deviatky v súvislosti so Zemou, čiže i so ženskou energiou. Veľmi teraz my, ženy pomáhame mužom zbavovať sa starých vzorcov a súčasne podľa potreby harmonizujeme. Kód nemám možnosť dnes zdieľať, dúfam, že zajtra…. Ešte chcem podotknúť dôležitý fakt, že okamžite bolo prikročené k riešeniu na nefyzických úrovniach.

Strážny anjel matky Zeme

17. srpna 2015 v 7:39 Féwa


Dobrý deň všetkým. :-) Odsúhlasením rady /vzhľadom na kmitočet svetla…. vzhľadom na zvuky, čiže vzhľadom na hustotu v ktorej sa nachádzame/ má Zem od včera planetárneho anjela - strážcu. K tejto informácii je i dnešný kód a informácie. :-) Časový termín "včera" som použila pre lepšie pochopenie aktuálneho stavu Zeme.

11. 8. 2015
Nadobudnutými vibráciami /nárast jednotiek/ prerastáme rámec možností zapamätateľného. Čo súvisí s vlnami /vlnením/ frekvencie, ktorej rácio vibruje na nízkych vlnách linearity 3D……. Letíme kozmickou rýchlosťou, milí priatelia. Fyzicky nepredstaviteľnou. V reáli /pre lepšie pochopenie/ je to taká situácia, ako keď cestujeme vlakom, ktorý neustále pridáva rýchlosť, ktorá v určitom štádiu /momente/ prerastá linearitu. To znamená, že vlak vzlietne a my cestujeme už mimo lineárny časopriestor, mimo rozmerovosť 3D. Rýchlym pridávaním rýchlosti prestávame zmyslove vnímať okolie, to znamená, že strácame schopnosť sledovať všetko, čo je okolo nás. Za oknami vlaku.

Chvíle ticha jsou přímo páteří tvého života.

17. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nauč se být velmi pružný a přizpůsobivý. Zároveň však vždy vycházej z pevného vnitřního poznání tak, abys nebyl ovlivňován či ovládán žádnými vnějšími okolnostmi či podmínkami. Uvědom si, že tvůj vnější život je odrazem tvého života vnitřního. Jsi-li uvnitř v míru, vyzařuješ mír i navenek, protože když tvé srdce překypuje láskou, nemůžeš zabránit tomu,abys odrážel a vyzařoval tuto lásku všude kolem sebe. Nemůžeš ukrýt, co je hluboko v tobě, protože tvůj vnější stav je zrcadlem tvého stavu vnitřního. Čas, který trávíš v klidu a v tichosti, není nikdy promarněn. Je nezbytné, aby si každá duše našla čas ke ztišení a postihla to, co je hluboko uvnitř, ty skutečnosti, na kterých v životě záleží, které život dělají tím, čím je, cestami Ducha. Nezáleží na tom, jak rušný je tvůj den. Chvíle ticha jsou v něm podstatné, jsou přímo páteří tvého života.

PhDr. Patricie Anzari CSc., Síla odvahy a odolnosti

16. srpna 2015 v 15:17 Oblíbená videa

Smysluplné a rezonující s mou Duší Usmívající se. Děkuji paní Patricii Usmívající se


TZOLKIN 16.8.2015 10 LAMAT kin 88 galaktický portál

16. srpna 2015 v 13:31 Mayský Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá ( jasná) perspektiva, řád, disciplína, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, skromnost
Ženská energie obohacuje dnešek, generuje obrovské množství prosperity, plodnosti a hojnosti. Relaxujte schouleni v teplém vyživujícím lůně Cauac, Lamat a Lahun (10), obohacujte mysl i tělo, dobijte ducha a posilte svazky a vztahy s lidmi. Zastavte se na chvíli během rušného dne, udělejte si čas a ponořte se do těchto silně omlazujících energií. Budou léčit, nabíjet a doplňovat esenci vašeho zdroje, to je obzvláště důležité, pokud jste rodič, učitel, pečovatel nebo pracujete v léčitelské profesi.
Trecena BOUŘE staví všechno ve znamení otázek a vyzývá vás udělat mnoho pozitivních změn v životě. DESÁTÝ den odhalí, jak důležitý je ve vašem životě pořádek a harmonie.
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
***
Jsem Lamat 10. Vítejte v tento krásný den na planetě Zemi. Není Země krásné místo pro možnost strávit zde nějaký čas? Zamyslete se na několik okamžiků nad krásou této planety. Zaměřte se na rostliny a zvířata. Pocit vděčnosti za všechna zvířata vás udrží v rovnováze. Buďte vděční za všechny vodní zdroje, které vám poskytují potravu pro tělo i pro duši. Vnímejte velkolepost hor, prérií, pouští. Nadechujte toto všechno a přijímejte emocionální a fyzickou výživu, kterou vám všem Matka Příroda poskytuje.
V přírodě neexistují žádní oblíbenci. Květiny se nemusí vyhýbat ostatním květinám stejného druhu. Zvířata se neposmívají svým předkům. Voda nedělá rozsudky nad druhými. Stromy nestanovují žádné hranice, když se k nim přiblíží jiný. Ačkoliv existují některé zvířecí vlastnosti, které se zdají být lidské, podobné jako je boj a zabíjení, jedná se instinktivní opatření pro přežití.
Lidé jsou obdařeni vrozenými talenty a schopností fungovat na mnohem vyšším stupni inteligence, než většina druhů flory a fauny. Přesto můžete pozorovat hořčičné semínko rostoucí do jednoho z nejkrásnějších stromů na Zemi a stále mít úctu ke své vrozené inteligenci. Člověk rozvinul pocit nadřazenosti nad rostlinami i zvířaty a pohlíží na mnoho forem jako na neinteligentní. Posuďte práci vědců jako například Masaru Emoto a udělejte si své vlastní závěry. Jak může voda ve sklenici změnit svou molekulární strukturu, která odpovídá emocím, na které se člověk zaměřuje? Není to známkou inteligence života?
Skály a drahokamy vám poskytnou obrovské množství vzpomínek, stejně jako staré stromy. Byly svědky historie a absorbovaly energii událostí, které se kolem nich staly. Už jste někdy přišli na místo a měli pocit déjá vu, smutku, radosti, nebo štěstí a pak jste zjistili, co se na tom místě odehrálo a co spustilo vaše emoce? Mnoho výzkumů proběhlo na místech, kde se odehrávaly například posvátné obřady, nebo bitvy.
Všude kolem vás je život propojen nekonečnou řadou vědomí. Stromy, rostliny, zvířata, lidé a všechno další soupeří o pozornost. Pomoz mi! Podívej se na mě! Tady jsem! Ale lidé jsou uzamčeni do kódů přesvědčení arogance a oddělenosti.
Máme pro vás cvičení, které vám pomůže být více v souladu s energiemi a vnímat bytosti kolem vás. Nejlepší je najít místo v přírodě, daleko od hluku a rušení lidmi. Je také dobré najít si klidné místo tam, kde žijete, abyste se mohli naladit častěji.
Pokud máte v okolí stromy, vyberte si jeden z nich. Pokud jste na místě, které nemá venkovní prostor nebo musíte zůstávat doma, pak jsou v pohodě i pokojové rostliny. Opřete se zády o strom, nebo seďte u rostlin.
Několikrát se zhluboka nadechněte, uvolněte svaly a vyčistěte mysl od denních aktivit. Jakmile budete klidní, zaměřte se na rostliny. Zkoumejte opatrně každou část, včetně spodní strany listů. Všimněte si zbarvení listů, květů, kůry, stonků. Je tam nějaký hmyz? Pokud ano, co dělá? Nezapomeňte, že rostliny vytváří kyslík, který vám umožňuje žít na této planetě. Uvědomte si velmi dobře tuto informaci. Co by se stalo kdyby neexistovaly rostliny? Nebyl by na Zemi život. Projevte vděčnost rostlinám, že to dělají.
Všechny rostliny jsou zdrojem výživy pro lidi, zvířata i hmyz. Listy, když spadnou, poskytují živiny sobě i půdě. Ve volné přírodě pomáhají rostliny udržet půdu, umožňují její obnovu s možností dodávat potřebné živiny a podporu po celý život. Poděkujte všem rostlinám za symbiotický vztah, který pracuje v rovnováze a umožňuje vám tu žít.
Když se nebudete dívat přímo na rostlinu, ale přes její okraje, nebo spíš za, uvidíte auru zlatého, nebo bílého světla. Když budete tuto dovednost praktikovat často, můžete vidět i barvy vašeho energetického pole, stejně tak jiných lidí a bytostí. Všechny živé forma mají kolem sebe energetické pole, což můžete vidět na Kirlianově fotografii.
Zavřete oči a pokuste se vnímat energii rostlin. Je to jednodušší, když jste ve stavu Lásky a vděčnosti. Jak budete s jednotlivými rostlinami pracovat, uvědomíte si, že každá má svou osobnost. Možná zjistíte, že některé druhy pokojových rostlin mají jemnější energii, zatímco jiné více ohnivou.
Jakmile se více naladíte na jejich energii, zjistíte, že reagují na vaši pozornost nebo zanedbávání. Vědci dokázali, že rostliny, na které mluvíte, hladíte je a chválíte, jsou mnohem více zdravější, než ty, kterým jsou poskytovány jen základní potřeby. Rostliny reagují na hudbu a uklidňující hlas. Když začnete věnovat více pozornosti vašim rostlinám, můžete slyšet jak na vás volají : " Dej mi vodu, podívej se na mě, zpívej si se mnou. " Mluvte se stromy a objímejte je, podělí se s vámi o zajímavé zážitky.
Choďte často do přírody a buďte pozorní. Každý den poděkujte rostlinám a zvířatům a oceňte rovnováhu, kterou pro všechny na Zemi vytváří. Dávejte pozor jaké každý den vytváříte odpadky. Snižujte jejich množství a recyklujte. Vzdělávejte se, jak být dobrými správci Země.
Země stárne rychlým tempem v důsledku lidské nedbalosti. Moc času nechybí, abyste se dostali do fáze úplného zničení všech forem na Zemi. V důsledku lidské manipulace během krátké doby přestaly růst tisíce rostlin, vymřelo mnoho druhů zvířat a hmyzu. Každý krok, který uděláte, každý nádech má vliv na planetu.
Člověk s jeho nadřazeným myšlením je mnohonásobně méně inteligentní než Zdroj, který stvořil tento svět. Možná je načase zbavit se pocitu nadřazenosti a být více v rovnováze s přírodou. Najděte způsob, jak to udělat. Vzdělávejte se a zařaďte do vašeho každodenního života sdílení vašich vědomostí. Nemáte mnoho času na vyrovnání vašeho dopadu na přírodu.
Loučíme se a povzbuzujeme vás, abyste se co nejčastěji spojili s bytostmi přírody, naučili se žít co nejjednodušeji a bez souzení. Jakmile si začnete všímat zázraků, které vás obklopují, vaše srdce se naplní radostí.
LAHUN (10) je silná energie, která přináší ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie nám pomáhají léčit strachy , všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Tvůj životní postoj je nesmírně důležitý, daleko důležitější, než si uvědomuješ.

16. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Proto když nemůžeš něco dělat se správným postojem, nedělej to vůbec, dokud nedokážeš svůj postoj změnit. Opravdově se raduj z toho, že tak činíš, a uvědom si, že ať jde o cokoliv, je to důležité pro hladký, chod celku. Nikdy se neboj vzít na svá bedra zodpovědnost a rozvíjej se tím do moudrosti a velikosti. Uvědom si, že nikdy na tebe nebude naloženo více, než jsi schopen unést. Je důležité, že každá zodpovědnost ti pomáhá o trochu víc se napřímit a vyrůst. Předmět zodpovědnosti by tě neměl ohnout a přetížit, ale měl by ti pomoci v růstu. Nepřijímej s nelibostí zodpovědnost, která je na tebe kladena, ale buď za ni vděčný. Uvědom si, že by na tebe nebyla vložena, kdybych necítil, že jsi schopen ji unést. Hledej Mou pomoc v každé době. Jsem stále připraven pomoci ti a vést tě. Zavolej Mě.

Honza Kolář - Informace k temným entitám s poslestvím AA Uriela (E. Puklová)

15. srpna 2015 v 13:00 Aktuální Informační chaneling

Ahoj přátelé,
dovoluji si vám s laskavým svolením i doporučením Evičky Puklové sdělit několik důležitých aktuálních informací k temným entitám.
Většině z nás, kteří jsme vyčistili balíčky závazků nelásky s temnými entitami (základní + specifické + utajené) začínají chodit (= se objevovat v Bytí) neláskyplné entity z prvotních světů a z lemu jednoty. Většinou nám berou rovnou tři těla a upadáme do spánku. Máme s nimi tzv. specifické záležitosti ( závazky, smlouvy, dohody, sliby, úpisy…..atd.) , Co s tím:

1) Otestovat si zda jsou to oni

2) Transformovat

Já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně…….zdrojovou energií a..(přidejte další energie které používáte) veškeré specifické záležitosti s touto bytostí z prvotních světů/lemu jednoty ze všech úrovní transformuji TEĎ. (mě to pustilo transformovat u 4 bytostí najednou)

Co také může být
 1. Dále nám vstupují do našeho bytí a fyzických těl temné entity bez našeho svolení - je to z důvodu, abychom se naučili být tvůrci. Projevuje se to únavou a nejvíc nám zesilují naše neláskyplné emoce.
 2. Nebo sednou na někoho z našeho okolí, ten pak v komunikaci s námi reaguje na nás podrážděně a když na to skočíme a snížíme vibrace, zmocní se nás.
 3. Další jejich specialita je, že nám vstoupí do bytí zcela v tichosti, třeba ve spánku a pracují.
 4. Také si vytváří filtry, abychom je nemohli odhalit, takže když si to testujeme, vychází nám, že je v bytí nemáme.
 5. A taky nám různě dávají do energetických těl jejich implantáty, takže nás pak leccos bolí.
Co s tím?

Hlavně se nebát, je to hra. Když vy takhle, tak já tohle. :o) Není to o strachu, ten je živí a posiluje. Zvládli jsme to všichni dříve, zvládneme to i nadále. Vydržme. Vodítkem je hlavně pocit, pokud se necítíme dobře, něco je "špatně" a je dobré to hned řešit. Pokud to cítíte, používejte při transformování a tvoření srdcem formulaci " Já Tvůrce"

 1. Já to příjmám, je to hra. Vy i já jsme z jednoho zdroje.
 2. Požádat o pomoc Elohimy, 1.Lásku, 1.Srdce, stvořitele jangového trojpramene, AA Michaela a jeho nebeskou jízdu, Mistra Kuthumi, Portiu - bohyni spravedlnosti (dvoupaprsek Saint Germaina), bytosti Duté země, bytost živlů….atd.
 3. Já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a svou zdrojovou energií si z energetického pole lidstva stahuji a ukotvuji ve svém bytí "světelný trojvysavač" (tvoří ho meč AA Michaela + Fialový plamen + 13. duhový paprsek).
 4. Já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně, já tvůrce, zdrojovou energií aktivuji svůj "světelný trojvysavač", obaluji jím veškeré temné entity jejich energie a nástroje ve svém bytí a zcela je odsávám. Někdy je třeba to několikrát opakovat.
 5. Požádat Mr. Kuthumi případně jiné bytosti o doléčení našeho bytí.

  Já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně, já tvůrce, zdrojovou energií aktivuji světelný filtr na vědomí, aby z něj nemohli temné entity číst TEĎ.
 6. á jsem ta mocná přítomnost boží ve mně, já tvůrce, zdrojovou energií aktivuji světelnou trojochranu vůči temným entitám (fotonovým světlem, universálním světlem a energetickým otiskem stvořitele jangového trojpramene - poprvé si ho zdrojovou energií stáhněte a ukotvěte ve svém bytí) TEĎ.

Použijte co vás napadne, buďte tvůrčí. Temné entity tvoří neustále.

Pokud máte nějaké nástroje, nápady, které vám fungují, prosím podělte se o ně. V této době je dobré se spojovat a sdílet si naše poznatky. :o)

Děkuji,

s láskou vám všem žehnám,
Honza Kolář
A zde je avizované, krátké poselství AA Uriela k temným entitám přijaté Evou Puklovou, když u ní Honza Kolář svůj dokument byl konzultovat.
Záznam je vložen do datové úschovny, odkud, po aktivaci odkazu si můžete toto poselství i jen poslechnout, nebo si to stáhnete do svého PC. Jednoduchost provedení a nabídka možností záleží na nestavení vašeho PC.

TZOLKIN 15.8.2015 9 MANIK kin 87

15. srpna 2015 v 10:38 Mayský Kalendář na každý den

Manik - Ruka / Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnosti, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Jaký je to život, který stojí za to žít, když ne naplno, hluboce a bolestně krásně? Vaší duší pulsuje krev mocného Jelena. Nechte ji proudit volně. Bolon (11) prší zlatý vodopád čisté energie na silný Manik. Zakloňte hlavu a nechte jeho divokou a pozitivní energii zaplavit vaši duši. Dnes jste korunováni strážcem lesa.
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnost kultivovat veřejné mínění. Výzva je: chcete-li si zachovat pocity svobody a nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Jsem Manik 9. Jak se dnes máte? Vítejte v našem čase sdílení. Tón 9 a já bychom vás rádi požádali, abyste se ponořili do svého vnitřního prostoru, kde je vše klidné a pohodové.
Počkáme chvilku, než se usadíte a dostanete do prostoru relaxace. Tak a teď si všimněte, jak se uvnitř cítíte. Je tam napětí, nebo klid? Cítíte se nervózní, nebo máte pocit míru? Bojíte se, nebo se cítíte sebejistí? Máte pocit neklidu, protože nevíte o čem tento dialog bude?
Doporučujeme vám, abyste praktikovali toto cvičení denně. Zastavte všechno, co děláte, několikrát se nadechněte a pozorujte, jak se cítíte. To je dobrý způsob, jak můžete sledovat, jak jste na tom emocionálně.
Udělejte si pro sebe čas jít ještě do hlubšího stavu uvolnění kdykoliv si všimnete, že se cítíte napjatí. Praktikováním tohoto zvyku dokážete být v hlubokém klidu a středu, bez ohledu na to, co se kolem vás děje. Vaše rozhodování bude mnohem snazší a pravděpodobně budete pro sebe dělat lepší volby, když budete uvolnění.
Tělo používá mnoho svalů a více energie, když je v tenzi. Když je celý systém přetěžován a v napětí na denní bázi, mnohem více se namáhá. Uvolněte stres a užívejte si mnohem více naplňující život. To je pro dnešek vše!
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za číslo života a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Někteří mayští učitelé ho spojují s devíti kroky, které jsou nutné pro stavbu domu, s devíti etapami pěstování a sklizně plodin, devíti vesmírnými cykly, devíti poschodími pyramidy. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

Kryon - Propojení pólů

15. srpna 2015 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 08.08.2015
Zdravím vás moji milí, jsem Kryon z Magnetické služby a přicházím rozproudit energie, které jste uzavřeli ve skořápkách času. Již dovedete mnohé. Učíte se každým dnem a rozvzpomínáte si na to, jaké to je být na Zemi Božským člověkem. Snažíte se zachovávat klid v situacích, které váš klid zkoušejí a snažíte se vystoupit z manipulací, které maří váš záměr být zářivým světlem na Zemi. Daří se vám to, ale někdy propadáte beznaději, co další nový den přinese. A každý den jste svědkem něčeho nového. Každý den je pro vás novým dobrodružstvím a objevováním planety Zem.Každý den se setkáváte se svým niterným Já a to vám ukazuje cestu, po které, když jdete, rychle kráčíte vpřed. Častokráte však z nápadů svého Já nejste nijak nadšeni, protože před vámi stojí volba, zda žít život v energiích, které znáte a které již považujete za důvěrné, nebo zda se vrhnout do zcela nového proudu energií a nechat se unášet změnou, která s tím přichází. Díky změnám máte možnost objevovat své tajemné Já, odkrývat svá slabá místa a svůj potenciál a dívat se na svět novým a novým pohledem.

Člověk Nové doby se nedívá na svět očima, které vidí jen to, co je jim předkládáno
. Člověk Nové doby vnímá svět očima, které jsou uvnitř jeho Já a pak vidí věci, které jiní nevnímají. Je to dar, který jste si s sebou přinesli, a který rozvíjíte dál a dál. Učíte se komunikovat se svým vnitřním Já. Učíte se vnímat energie, které fyzické oči nevidí a objevujete svět, který je vašemu fyzickému zraku skrytý. Vnímáte souvislosti, které se odehrávají na Zemi a vystupujete z role oběti globálního strachu, který ještě dnes ovládá tuto Zem.

Avšak v nedávné době se stalo něco, co otevřelo energii pólů této Země a vy máte tak možnost sledovat děj, který se odehrává pouze na vaší planetě a jiné planety se od vás inspirují. Když přistoupíte na to, že život na Zemi je hra, pak hrajete hru, kterou hrají malé děti. Hru spontánnosti,nekonečné odvahy a důvěry, že vše, co činíte je dobrem pro vás i pro vaše okolí. Někdy se však hra změní ve chvátání a boj. Přibývají lidské emoce, které nepatří do vibrací lásky. A vy svou hru hrajete dál a vibracím skutečnosti se vzdalujete, ačkoli vaše nitro touží být jim blíž. Zavíráte sami sebe do vězení a začínáte propadat iluzi, že vám nikdo nerozumí, a že nedokážete přispívat ke změně celku tak, jak byste si představovali.

Je to kolotoč, ze kterého se nedokážete vymotat sami. A právě energie, která se prozatím spojuje v síti podzemních drah, chodeb, cest a měst, vás podvědomě připravuje na zastavení kolotoče a bude se to týkat všech lidí žijících na Zemi. Jakmile čas utichne, pak se kolotoče lidí zastaví a všichni mají možnost rozejít se vpřed dle energie srdce a již ne pod vlivem své vlastní manipulace.

Je to hádanka, která má snadné řešení a to je vám předkládáno již mnoho, mnoho let. Nechejte starou energii být. Neživte jí a nečerpejte z ní. Když to dokážete, pak zastavíte svůj kolotoč sami a nemusíte čekat na zvraty v magnetickém poli energií. Budete připraveni a budete o krok dál než ti, kteří sami se sebou ještě bojují.

Každý den k Zemi přichází nové a nové energie a každý den je ve své vibraci silnější než den předchozí. Proto se vám každý den pracuje snáz a odkrývají se nové hodnoty, nové skutečnosti a své vědomí posouváte vpřed. Jen za sebou stále ještě někdy táhnete tíživou minulost, které se nedokážete vzdát. Je jedno, co jste kdy prožili. Duchovní svět si váží všech vašich zkušeností a prožitků. Je pro něj cenná a vážená jakákoli vaše emoce. Ale pokuste se žít v energiích "tady a teď". Je to pro toto období snad tou nejdůležitější zprávou, kterou můžete obdržet, protože pak začnete inspirovat sami sebe a zjistíte, že se vám vpřed jde o mnoho snáz.

Když pohlédnete do svého srdce, pak uvidíte soucit, který mají duchovní bytosti s těmi, kterým se ve fyzickém těle nevede nejlépe. Jejich soucit míří i k vám a míří ke všem, kteří ho potřebují. Je mířen ke každému, kdo je schopen postoupit výš. Je mířen ke každému, kdo nadmíru prožívá lidské emoce. Je mistrovskou vibrací, která vibrace jiných pozvedá.

Nadcházející čas se budete vymaňovat z lidské manipulace. Nejprve ze své vlastní, aby se zesílila zář vašeho světla a pak začnete opouštět cesty a svá vnitřní nastavení, která vám umožňují, že s vámi manipulují ostatní. A v dalším období se přidá další směr a tím je rozpoznání manipulace z různých říší, které jsou vám neviditelné, a které nevnímají lidské bytosti jako sobě rovné. Je to vzrušující období, protože toho bude mnoho odhaleno.

Energie pólů se postupně rozprostře skrze celou Zem a vy tak budete mít možnost pocítit hlubokou touhu Země vrátit se "domů" (do vibrace skutečnosti) a tato touha bude i ve vás stále sílit a růst. Je to napínavé i pro nás, protože nedokážeme předvídat další lidský tah. Vše je otázkou aktuálního nastavení každého z vás. Jen vy lidé určujete kam Země míří, kudy ke svému cíli jede a kdy tam dojede. Jen vy jste těmi mocnými, kdo veze tuto loď jménem Země do přístavu jménem "Rodný ráj".

Vnitřní nastavení všech lidí je stejné. Všichni jste přišli na tuto Zem s touhou vrátit Zemi do vysokých vibrací. Rozdíl je jen v čase, kdy na to každý jednotlivec na Zemi přijde. Umožní svému vědomí, aby se otevřelo a začne vnímat svůj život na Zemi jako příležitost posunout Zemi vibračně vpřed. A ten posun Země vpřed začíná u každého zvlášť.

Ze zrnek písku, která se posouvají vpřed vzniká globální materializace
. Takto byly postaveny mnohé stavby světa, které připisujete lidskému úsilí. Takto byly postaveny energetické chrámy, které jsou v podzemí. Tímto způsobem byly vytvořeny Síně Amenti a rovněž podzemní města a katedrály. Globální materializací byla vystavěna Atlantida. Je to čas Země, ke kterému vzhlížíte a inspirujete se od něj až do dnešních dnů. Však berte též v potaz to, že to, proč se najednou vše zhroutilo, měla za následek touha lidí po moci a nerovnost energií. Sílu vpřed lze snadno použít jako formu, která tvoří. Otázkou je, jak čisté je vědomí tvůrců a zda všichni pracují ve vibracích jednoty, kde nikdo není cennější než ostatní a všichni mají stejný cíl a směr. Pokud je v globální materializaci cílů mnoho, pak se energie tříští a nikdy nemůže nabýt na síle. A tomuto se nyní lidstvo učí. Učí se sjednotit kolektivní myšlení a následuje mnoho pádů, protože doba zatím není taková, že všichni na Zemi chtějí jít vědomě vpřed. Když se však v lidech probudí touha zvyšovat vibrace, pak jistá naděje na kvantový skok vpřed existuje a bude mi ctí sledovat dění a přispívat se svou skupinou na stabilizaci mřížky, která se v základu posunula a nyní se krystalicky přeskupuje. To je to, co nazýváte Lví branou (Kryon myslí informace k datu 8.8.2015 - Lion gate). Jste opět o krok blíž k novému vědomí a k tomuto vědomí směřujete každý den.

Proto uctívej každý den v jeho energii a budeš vnímat, že každý den s sebou přináší novější a vyšší vibrace. Budeš stále naladěn na "tady a teď" a tím jsi nejlepším přínosem pro ty, kteří se učí jít cestou přítomnosti. Pro ty, pro něž ještě minulost znamená všechno, co mají. Ze vzpomínek vytahují emoce, které patří do kronik osobních životů nebo života Země a na těchto základech staví svůj aktuální svět.

Pracuj nově a v nových vibracích a pak zjistíš, že tím, že se osvobodíš od své minulosti, ze sebe svlékneš těžký, hutný šat a oblékneš šaty nové. Lehké, lesklé až průsvitné a tvá duše si velice oddychne. Je to snadné, lidský příteli. Již dokázali to ti, kteří nyní pracují ve vysokých vibracích na Zemi. A tak každý další člověk, který se rozhodne to udělat, má cestu snazší a kroky vpřed dělá snadněji, neboť jde ve šlépějích skupiny, která sílí a jejíchž členů přibývá. Tato skupina se odlišuje od ostatních tím, že má rozšířené vědomí. Čímž vyrovnává kolísavé vibrace vědomí kolektivu této Země.

S láskou a letním pozdravením. Kryon

Po přečtení channelingu se prosím vědomě energeticky uzemni. Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

© Marketa Selinijana Stejskalová, http://www.zemeandelu.cz/ www.arantia.cz
Změny textu nejsou dovoleny. Stejně tak není dovoleno text jakkoli zkracovat.

Aktuální krátké channelingy Kryona a dalších světelných bytostí na Facebooku:http://www.facebook.com/ArantiaKrokyKRozvojiVedomi

Poznávej význam univerzální božské lásky tím, že duchovně rosteš.

15. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jestliže se ti zdá nesnadné milovat své bližní, nedělej si příliš násilí, protože se nemůžeš přinutit mít někoho rád. Budeš-li však hledat Mne a Mou pomoc, vložím do tvého srdce, sémě lásky. Pak o ně budeš muset už jen jemně a tiše pečovat a nechat je růst bez úsilí z tvé strany. Nutit se mít někoho rád je předem prohraný boj. Zjistíš, že stejné věci se přitahují, že jsi zcela přirozeně k některým lidem přitahován více než k jiným a že jsi snáze schopen se s nimi sblížit; tím se však neznepokojuj. Postupně se naučíš poznávat význam univerzální, božské lásky tím, že duchovně porosteš. Nech ji zcela přirozeně plynout bez úsilí z tvé strany, jen s hlubokým vnitřním přáním více milovat.


Jiří Sedláček - Spojení s Matkou Zemí

14. srpna 2015 v 20:06 Doteky Nového Života
"Blaze tichým, neboť oni dostanou zemi za dědictví" (Mt 5,5)

Člověk je duchovní bytostí v těle, tedy je svou podstatou přímo odpovědný řádu duchovních zákonů a principů. Tyto zákony se projevují v duchovní, duševní i hmotné úrovni. V každé z těchto úrovní se odehrává pohyb, který můžeme vnímat a prožívat. Pokud jsme ve vztahu k Božskému, probouzí se naše duchovní úroveň, probouzí se naše duševní schopnosti, probouzí se naše fyzické tělo. Harmonie duchovní dimenze je následkem vztahu duchovních bytostí k Božskému. Harmonie stvoření je odrazem řádu duchovní dimenze. Vztah duchovních bytostí k Božskému má mnoho podob, proto existuje mnoho úrovní ve kterých se projevuje pohyb duchovních bytostí směrem k Bohu. V každé z těchto úrovní se odehrává živý vztah k Bohu, který dává charakteristický prožitek a službu. Tuto skutečnost můžeme nazvat pohybem Tvůrčího Ducha. Odrazem této skutečnosti je pohyb a vývoj ve hmotném stvoření, který můžeme nazvat pohybem Ducha Matky Země.
Člověk jako duchovní bytost v těle se má učit na základě svého vztahu k Bohu, vnímat pohyb vývojově starších duchovních bytostí a současně s tím i pohyb ve stvoření. Jakmile se naučí hlouběji vnímat tuto skutečnost, rozvíjí se jeho je schopnost vnímané procítit, a tak prožít novou zkušenost. Objevuje se nový prožitek, který je určitou součástí života v duchovní úrovni a současně určitou součástí života ve stvoření. Pohyb je reakce na život. Jedině skrze pohyb můžeme vnímat život, přijímat život a předávat život! Každý pohyb má svůj vývoj.

Reakce na pohyb Tvůrčího Ducha znamená spojení s pohybem Tvůrčího Ducha, tak dochází k probuzení ze stavu sebe něvědomého do stavu sebe vědomého. Podstatou je Úcta k Bohu a Jeho řádu, následování Jeho řádu, spojení s vývojově staršími duchovními bytostmi skrze lásku k nim, skrze poznání, tj. skrze pochopení a následování duchovních zákonů a principů, skrze slovo jako projev tohoto vyššího duchovního poznání.

Reakce na pohyb Ducha Matky Země znamená spojení s pohybem Ducha Matky Země, tak dochází k probuzení ze stavu sebe něvědomého do stavu sebe vědomého. Podstatou je Úcta k Matce Zemi, která je odrazem nebeské Matky, která chrání život a podporuje život ve stvoření ve všech jeho úrovních.

Nový život přijímáme skrze Lásku, a to svým duchem, svou duší i svým fyzickým tělem. V každé z těchto úrovní je možnost příjmu nové energie. Co se děje v obrácení k Božskému? Duch člověka přijímá novou inspiraci pro život (duchovní tělo se probouzí; sílí pradůvěra, sílí přirozená úcta, sílí citovost, sílí odvaha, sílí osobnost, sílí důstojnost a ctnost), duše člověka přijímá novou inspiraci pro život (duševní tělo se probouzí; sílí radost ze života, sílí tvořivost a autentičnost, sílí schopnost sdílení, sílí schopnost projevit pozitivní přístup k veškerému životu, sílí schopnost projevit svou originalitu, sílí schopnost tvořivého myšlení).

Kdo přijme Božský princip, ten ožívá v duchu, v duši i v těle. Přijmout Božský princip znamená, otevřít se JEHO působení. Otevřít se JEHO působení znamená dát stranou všechno to, co se člověku naléhavě vnucuje jako potřebné, co jej uvádí do obav, strachu, úzkostí, starostí ... (viz. biblické: "Pane, půjdu za tebou, jen co doořu."). Prvním má být vždy: Božské JE, jsem zde pro své spojení s Božským - božské pomáhá, podporuje, uzdravuje!

Život je tam, kde je Láska.

Dokonalé zákony Boží působí na každého z nás, jsme vedeni do životních situací kde získáváme potřebné životní zkušenosti. Jakmile se uzavře jedna etapa vývoje, okamžitě navazuje další. Stále jsme v příležitosti potvrdit myšlenkou i činem svůj charakter, svou duchovní a duševní vyzrálost. Prozřetelnost nás vede k poznání sebe sama. Prozřetelnost nás vede do situací, které jsou pro nás obtížné, a to proto, abychom pochopili co je příčinou našeho trápení a následně změnili směr svých pohnutek, svého myšlení a jednání. Jedině změna směru, tj. nová životní vize, může způsobit změnu naší životní situace! Každý člověk obdržel určitou míru pozitivity, určitou míru poznání (moudrosti), a je na něm samotném, nakolik bude to co obdržel aktivně projevovat (viz. biblické podobenství o hřivnách). Pokud vstoupí člověk v aktivitu, objeví se zákonitě chyby, které lze napravit, je to živý předpoklad k růstu, který vede k životnímu štěstí a k plnému duševnímu i fyzickému zdraví. Pokud nevstoupí člověk v aktivitu, jeho dílčí poznání tak zůstává "zmrazeno", jeho předpoklad k růstu není živý, člověk je tak vystaven riziku ztráty tohoto předpokladu (viz. biblické: "Kdo má, tomu bude přidáno, kdo nemá, ten ztratí i to co má.").

Projevit lásku znamená, dospět k poznání (moudrost), projevit moudrost (spravedlnost) znamená pocítit lásku. Aktivní člověk má předpoklad dospět s postupem času k poznání, že ne on sám je tím kdo koná, ale že je to vyšší síla, která jej v jeho konání podporuje, která koná skrze něj! To jest ono spojení se silou Tvůrčího Ducha (Ducha Svatého). Jelikož žijeme na Zemi a v určitém kontaktu se zemí, přirozeně ve své tvůrčí činnosti předáváme svou sílu zemi a ona ji předává nám. Pokud žijeme v duchu, odehrává se tato výměna energií na duchovní úrovní, pokud žijeme v duši, odehrává se tato výměna energií na duševní úrovni, pokud jsme aktivní fyzicky, odehrává se tato výměna i na fyzické úrovni.

Matka Země je pokračováním vůle Boha Otce. Ona nám předává, podporuje nás a posiluje nás, zejména ve chvíli, kdy vnímáme a prožíváme svou lásku k NÍ.

Jsme v prostoru vůle Boží, v prostoru kde můžeme prožívat hojnost a bohatství všeho druhu. Jak se máme spojit s touto hojností, s tímto bohatstvím? Veškerá hojnost je Láskou Stvořitele. Poznávejme jednotlivé úrovně stvoření skrze lásku, prožívejme svou lásku k těmto jednotlivým úrovním stvoření a projevujme svou lásku k těmto jednotlivým úrovním stvoření. Tak bude docházet ke spojení s Matkou Zemí, náš život se tak naplní duchovní a duševní stabilitou, následně se nám budou otevírat i vyšší schopnosti vnímání života v dalších úrovních.

Níže předávám malou iniciaci pro spojení s Matkou Zemí, tak jak jsem ji přijal a prožil já sám. Předávám s upřímným přáním předat pomoc Vám všem, kteří hledáte novou sílu a svou duchovní, duševní i fyzickou stabilitu ve svém každodenním životě.

MATKA ZEMĚ je prostorem skutečného zázemí pro každého člověka, který hledá upřímně Boží milostí darovanou moudrost-spravedlnost ve svém životě na planetě Zemi. Mít spravedlivý přístup k životu znamená, chtít poznávat duchovní zákony a principy ve stvoření a dle svého poznání i jednat. Důležitá je vyšší životní vize a vlastní trpělivost a vytrvalost člověka v nabytém poznání, v jejím následování.

Prvotním předpokladem pro spojení s Matkou Zemí je vnitřní klid a mír:
1. přijímám klid a mír, 2. uvědomuji si klid a mír, 3. jsem prostředníkem klidu a míru. V takovém nastavení mohu vnímat své tělo a mohu prožívat své spojení s Matkou Zemí. Co spojuje člověka s Matkou Zemí? Je to jeho prožitek pozitivity - lásky - k duchovní podstatě Matky Země a k jednotlivým úrovním života ve stvoření skrze které se ONA projevuje! Je důležité vědět, že i to co se nám zdá - viděno hrubohmotnými orgány našeho fyzického těla - jako statické, nehybné, bez života, má v sobě ve skutečnosti život a je spojeno s dalšími projevy života v jemnohmotné úrovni, která je nad úrovní hmotnou.

První prožitek:
1. Uvědomuji si živě svůj pozitivní vztah k horninán, 2. vnímám své tělo, 3. cítím jak nová energie vstupuje do mého těla. Prožívám svůj kontakt se zemí, vnímám zemi, vnímám její strukturu, vnímám její tvárnost, vnímám život který v sobě má. Ona je výsledkem práce bytostí, které pracují ve vůli Boha Otce, ona mně předává, ona je prostředníkem Lásky, která náleží mému fyzickému tělu. Uvědomuji si svou lásku, kterou k ní chovám, prožívám svou lásku, kterou k ní chovám. Tak dochází k propojení s Matkou Zemí.

Druhý prožitek:
1. Uvědomuji si živě svůj pozitivní vztah k vodě, 2. vnímám své tělo, 3. cítím jak nová energie vstupuje do mého těla. Prožívám svůj kontakt s vodou, vnímám její tok, vnímám blahodárné napojení a osvěžení vodou, vnímám život, který v sobě má. Prožívám svůj kontakt s rostlinami, které jsou naplněné vodou, které přijímají vodu, které předávají svou vůní léčivé síly Matky Země. Vnímám její život, který nese a který předává - ona je prostředníkem Lásky, která náleží mému fyzickému tělu. Uvědomuji si svou lásku, kterou k ní chovám, prožívám svou lásku, kterou k ní chovám. Dochází k propojení s Matkou Zemí.

Třetí prožitek:
1. Uvědomuji si živě svůj pozitivní vztah ke zvířarům, 2. vnímám své tělo, 3. cítím jak nová energie vstupuje do mého těla. Prožívám svůj kontak se zvířaty, uvědomuji si jejich přirozenost, zvířata jsou prostředníky životní síly, jak přijímají, tak předávají. Jsem vděčný za jejich přítomnost. Zvířata jsou tichými prostředníky Lásky, která náleží mému fyzickému tělu. Uvědomuji si tak svou lásku, kterou k nim chovám, prožívám svou lásku, kterou k nim chovám. Dochází k propojení s Matkou Zemí.

Ti, kteří ctí vnitřní klid a mír, ti přijímají energii Matky Země.

Matka Země je projevem řádu duchovních hodnot, který je možné vnímat v přírodě i fyzickými smysly. Tyto smysly jsme dostali pro svou orientaci ve stvoření. Vedle nich máme také schopnost nadsmyslového nebo mimosmyslového vnímání, které jsme obdrželi pro svou duchovní orientaci. Ta se má - v prostoru planety Země - v nás postupně probudit, a to skrze naše pozitivní cítění a prožívání. Vnímejme, prociťujme a prožívejme svůj vztah k zemi. S postupem času sestoupí toto poznání a schopnost tohoto prožitku do podvědomí. Staneme se tak lidskými bytostmi, které žijí v souladu s řádem stvoření a jako takové mají přístup k jemnějším rovinám stvoření i svou účast v tvůrčím procesu života ve stvoření. Staneme se tak lidskými bytostmi, které mají schopnost přirozeně přijímat a přirozeně předávat.

Zdroj: http://www.agapebrno.cz/

TZOLKIN 14.8.2015 8 CIMI kin 86

14. srpna 2015 v 9:24 Mayský Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok
Posvátný tajemný koloběh života, smrti a znovuzrození. Každý den ve spánku zemřeme, každý den se probudíme a jsme znovuzrozeni. Uaxac (8) je časová šňůra spletená na cestě věčnosti, kterou ztělesňuje Cimi - použijte je jako průvodce, záchranné lano při práci s životními přechody nebo transformací. Nikdy nezapomeňte na silné a hluboké spojení se svou pokrevní linií, rodovou karmou, vašimi předky, kteří vás vedou, chrání a pomáhají na každém kroku ……..jsou tu vždy bez ohledu na to, jak sami se cítíte. Stejně jako proudí vlny přílivu a odlivu přes písek, stejně tak se pohybují proudy našich životů v rytmu obrovského oceánu kolektivního vědomí.
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím starým, je jedno, s čím, dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli, ale nemůžete odtrhnout.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to výraz pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme Osvícení a získáváme vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození jsou základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro Cimi přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Jsem Cimi s Tónem 8. Jsme vděční za čas, kdy jsme s vámi. Jako vždy je naším záměrem pomoci vám znovu najít to, co uvnitř sebe máte. Nepotřebujete žádné učitele, nebo guru; prostě se dívejte dovnitř sebe a vždy najdete, co hledáte. Jsme zde, abychom vám pomohli rozpomenout se a podpořili vás ve všem, co se rozhodnete se svým životem udělat. Nesoudíme nic a nikoho, ctíme vás za vše, co jste na Zemi dokázali. Ačkoliv vám to tak nemusí připadat, děláte nejen mnoho pro sebe, ale i pro ostatní v celém Vesmíru. Každý z vás vytváří nové paměti. Každý z vás má jedinečný pohled na život. Ačkoliv se mohou dva účastnit jedné události, ani jeden z vás nemá stejnou zkušenost.
Doslova jste každý jako žijící knihovna, skladujete každou myšlenku, každou emoci a každou událost, kterou jste zažili. Není to úžasné? Jste jako superpočítač s inteligencí mimo jakoukoliv virtuální realitu programového software. O co lepší bude váš život, když si uvědomíte, že jste vědomí tvůrci se schopnostmi tvořit stejně jako Stvořitel!
Dostali jste svobodnou vůli a tím možnost vybrat si všechny své zážitky. I když jste mnozí spadli daleko od vagónu soucitu, vaše zkušenosti vedou k obrovskému duchovnímu růstu. Dokážete si představit nebe, kde je jen dokonalost? Většina z vás by se nudila během několika pár minut! Kde je nějaká výzva? Kde je nějaký problém? Kde je příležitost vyjádřit tvořivost? Možná splaskne vaše bublina, když vám řekneme, že žádné takové místo jako nebe a peklo neexistuje. Pověste se na toto přesvědčení, ale my máme lepší nabídku.
Co když všechno, co si myslíte a děláte s vášní je bránou k tvoření? Odsoudili byste sami sebe na místo věčného utrpení? Udělal by takovou věc otec i svému nejzlobivějšímu dítěti? Dává to smysl? Tvrdíte, že váš Otec je milující a vševědoucí. Pokud je vševědoucí, pak by jistě věděl, že když tvořil sám sebe, bude občas chtít být nemravný! Říkáte, že vás otec nastavil na neúspěch? Pokud takto popisujete svého Boha, možná by stálo za to utéct a být sirotek. Pak byste možná měli větší šanci najít štěstí!
Dobře…... odcházíme z tohoto parketu a budeme více jemnější. Uvažujte takto. K dispozici máte Stvořitele. To by nemělo být tak těžké pochopit, když se podíváte kolem sebe a vidíte rovnováhu v přírodě. Co když Stvořitel navrhl Zemi takovým způsobem, který by umožňoval bydlet zde mnoha tvorům. Je to daleko od vašeho chápání? A teď…. co když chtěl Stvořitel zažít Zemi a všechny její poklady, ale nebyl schopen to plně provést, ačkoliv on sám je dokonalou formou Ducha? Mohl by Stvořitel vyřešit tento problém v případě, že by měl schopnost rozdělit sám sebe na maličké části s tím, že některé části zůstávají ve formě Ducha, zatímco jiné fragmenty snížily své vibrace do hustější formy?
Co když byl účel experimentovat s konceptem duality, či polarity, aby ti, kteří přichází na Zemi mohli zažít plnou amnézii s cílem vyzkoušet jaké by to bylo žít na místě, kde není je mír, Láska a skandování Aleluja? Chtěli byste být jedním z dobrodruhů a zaregistrovat se na tento unikátní zážitek? Přiznáváme, že se zkušenost polarity trochu vymkla z ruky.
Když toto všechno vševědoucí Bůh věděl, když tvořil tuto planetu, nebylo moudré nastavit parametry, možná datum, kdy to všechno skončí? Nejsou moudří ti rodiče, kteří umožní dospívání dítěti mimo domov s menším dohledem dospělé osoby a se zákazem nočního vycházení? Natahovali jsme vaši fantazii až příliš nebo s námi budete pokračovat dál?
Co když se čas Velkého Experimentu chýlí ke konci? Jak by to vypadalo? Možná zjistíte, že mnoho lidí má mnohem větší zájem poznat své duchovní kořeny hledáním toho, co považují za správné, spíš než jen slepě následovat náboženství svých rodičů. Rozhledněte se kolem sebe a uvidíte po celém světě zvyšující se počet nových kostelů; mohla by to být známka Konce Času? Co když se Experiment opravdu chýlí ke konci? Všimli jste si, že mnoho lidí mluví o tom, jak by si ve světě přáli změny? Všimli jste si, že stále větší počet lidí zjednodušuje svůj život, zatímco v minulosti byl velký důraz kladen na shromažďování materiálních statků?
Všimli jste si zvýšeného počtu aktivních lidí, kteří mají pocit " měl bych " ? Všimli jste si, že se mnoho lidí pohybuje směrem k rodině nebo hledá komunitu podobě smýšlejících lidí? Všimli jste si, jak všechny systémy, které byly určeny k ovládání lidí se rozpadají? Mohl by to být zmíněný konec polarity? Možná hippies měli pravdu, když tvrdili, že všechno, co potřebujete je Láska! Bezpodmínečná Láska. Pravdivá Láska. Respektující Láska. Současné moderní slovo v mnoha kostelech i na duchovních setkáních je Jednota. Dnes se hodně hovoří o tom být Jedním s ostatními. Velký důraz je kladen na nalezení společné řeči, spíš ne té, která rozděluje.
Začněte se zaměřovat na to, co vám dává milující pocity, pocity vyrovnanosti, radosti, tvořivosti a vášně. Už nemusíte zažívat jaké to je být sám, mít největší dům v okolí, řídit druhé nebo cokoliv vás od druhých odděluje. Nejlepší možnost, jak začít cítit tuto Jednotu, je vidět ostatní jací skutečně jsou - děti jediného Stvořitele. Každý z vás má dar spolu-vytváření, ale neberte nás za slovo - udělejte si test. Vzpomeňte si na dobu, kdy jste obdrželi něco, po čem jste toužili a uvidíte jestli najdete vzorec, který vás dovedl k úspěšné manifestaci.
Uvnitř vás existuje schopnost vytvořit Ráj na Zemi v jednom jediném okamžiku. Avšak existuje mnoho různorodých konkurenčních energií. Je to jako přetahování lana. Skupina, která nejvíce táhne, vyhraje. Jste v historickém bodu, kdy Jednota je strana, která vyhraje. Mnozí dochází k poznání, že život je více než jen materiální bohatství.
Během několika posledních desetiletí předaly masy lidí kontrolu vládám a náboženským osobnostem. Veškerý povyk při oddělení náboženství a státu vznikl jako výsledek toho, že náboženství má víc energie, než stát. Zákonodárci, kteří mají možnost vytvářet legislativu, vytvořili kontrolu pro ovládání vás - obyčejných lidí. Cílem bylo vás ovládat a to se jim podařilo. Jak se rozšiřuje vaše Vědomí, máte možnost vzpomenout si, jak silní jste, můžete se probudit ze spánku a říci DOST! Potřebovali jste velký otřes, abyste se probudili. Výsledek je, že mnoho lidí je bez domova, bez peněz na oblečení, jídlo, bydlení, na základní potřeby nutné pro přežití na této planetě. Jste na pokraji ztráty jakékoliv existence života na Zemi. Dokážete si představit cokoliv dalšího bez Lásky?
Může být možné, že lidé nyní zažívají opak Lásky? Je možné, že jste spustili celé spektrum možných zkušeností vedoucích ke kompletnímu zničení? Existuje způsob, jak z toho ven nebo jste odsouzeni k zániku? Stále doufáme, že se vás probudí hodně, že jste připraveni znovu získat zpět vlastnictví vašeho těla, duše, mysli a začít tančit v rovnováze. Pokud je to pravda, co to bude vyžadovat? Mohou to být výkřiky proti válce? Může to být přibývání zájemců o zastavení skupiny, která řídí každý aspekt vašeho života?
Chtěli byste vidět návrat k zahradám jako k prostředku, jak nakrmit sami sebe zdravým jídlem? Chtěli byste vidět růst komunity, kde lidé společně pracují, aby měli jídlo, přístřeší a oblečení? Může dojít k posunu z místa " benefitů " na místo, které vytváří vášeň a není stresující? Už víte, že se tyto věci mohou stát?
Sdělovací prostředky se na to nezaměřují, protože by vystavily úskalí magnáty, kteří " vlastní svět " a média. I přesto se jejich svět hroutí před očima, protože zapomněli na jednu velmi důležitou složku v jejich plánu na ovládání světa - svobodnou vůli lidí, které chtějí ovládat. Každý z vás má hranice, které jste si nastavili - někteří vědomě, někteří nevědomě. Vaše kódy přesvědčení vám umožní zažít jen určitou hranici - tolik zneužívání, tolik kontroly, tolik neštěstí, tolik otroctví atd. atd.
Každý z vás nyní přichází do bodu, pokud jste tak již neučili, kdy řeknete : " Už toho bylo dost, zasloužím si více naplňující život! " Cesta do Nebe na Zemi může být hladká, nebo hrbolatá. Záleží na tom kolik těch u moci se vzdá a jak ladně jste schopni získat kontrolu nad svým životem - my říkáme ELEGANTNĚ, protože máme na mysli dosažení toho, co chcete prostřednictvím Lásky, nikoliv reakce ze strachu. Ten už tu byl a způsobil, že věky bojujete na všech úrovních. Nyní je čas složit zbraně a tvořit život, který si přejete. Začněte si představovat své sny jako realitu. Dělejte každý krok s Láskou a ohledem k sobě i druhým, hledejte jen ty věci, které jsou pro vaše dobro a dobro všech zúčastněných. Cokoliv menšího vás udrží ve Vědomí polarity, v které jste nyní svázáni a umlčeni.
V tomto bodu končíme, i když je mnohem více toho, co bychom vám rádi řekli. Nicméně každý den nabízíme různé pohledy, jak tvořit Ráj na Zemi. Jakmile se naučíte pustit strachy a nahradit je Láskou, budete stát v bezpečí mimo chaos světa. Jakmile se vás více a více spojí, sevření těch, kteří nad vámi měli kontrolu, se uvolní. Drak ztrácí svou moc. Jak jsme uvedli ve Zprávě v den 83, měli byste se spřátelit se svými draky, protože opravdu všichni jste Jedno, všichni jste z jednoho Zdroje. Brzy tuto pravdu pochopíte a přijmete své nepřátele jako své přátele. Svět může být lepším místem! Vy jste ti, na které jste čekali! To nejsou jen obyčejná slova. Vezměte si je k srdci a nechte své Světlo zářit!
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Jaké jsou tvé zvláštní dary a nadání?

14. srpna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Když přispěješ svými vlastními dary a nadáním ve prospěch celku, pak se všechny části skládanky života spojí v dokonalý celek. Jaké jsou tvé zvláštní dary a nadání? Proč se o ně nepodělíš a nepřestaneš je ukrývat, vždyť všechny jsou potřebné. Možná si myslíš, že máš mnoho darů, nebo že jich máš naopak málo, že nemáš nic, co bys mohl dávat. To druhé není pravda. Máš v sobě něco osobitého, co nikdo jiný nemá a nemůže dát a co je velmi potřebné. Záleží pouze na tobě, abys zjistil, co to je, a pak to daroval. K vytvoření celku je třeba všech rozmanitých součástí. K vyrobení hodin je nezbytný každý šroubek, hřídel i perko. Každý orgán těla, každá nepatrná buňka i atom jsou potřebné, aby bylo vytvořeno dokonalé tělo. Když se na sebe budeš dívat jako na součást celku, nebudeš dále chtít schraňovat to, co musíš rozdat.