Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Vše nové se rodí ze srdce

31. července 2015 v 9:10 |  Mayský Kalendář na každý den


Zatímco planetární magnetické posuny dělají co mohou, aby energeticky zatřásli s naší fyzickou strukturou a starými systémy přesvědčení, musíme si uvědomit, že je to účelné. Cíl je - setřást kolektivní strach ze změn. Někdy mám pocit, že stojím na palubě lodi Gaia, která se kymácí ve vlnách Světla.
Naše cesta je nyní cesta vysoce nabitých vibrací. Energie vyvolávají pocity beztíže, nebo závratě, přinášejí nové formy života a podporu pro nadcházející změny. Jak se Země vyrovnává s magnetismem mnoho z vás pociťuje expanzivní pocity na hrudi, občas pocit, že jste na nějakém psychedeliku - to je nakopnutí DNA a dimethyltryptaminu. Vítejte v dalším zrychlení!
Předpokládám, že přijde fáze "skrýt-se-před-bláznivými-lidmi". U neprobuzených lidí Světlo spouští citové, psychické a fyzické reakce ( výbuchy, deformace, podráždění ). Vše je v pořádku. Nemůžeme pomáhat těm, kteří se topí a mlátí kolem sebe. Můžeme pomoci těm, kteří zachytí naši pomocnou ruku. První pomoc je relaxace.
Čím budeme hlouběji v procesu Nanebevzetí, vnější svět se dostane do bodu, kdy bude muset počkat na naši pomoc - nejsme tam ještě.
Probuzení vyšších úrovní Kolektivního Vědomí je v plánu a je to jednou ze zábavných částí - vzpomínat na hru, kterou jsme hráli. Miluji to a jsem velmi vděčná, jak se lidé navrací k tomu, kdo skutečně jsou - toto je geniální pasáž.
Vyrovnávejte sami sebe - položte ruce na srdce - to není jen čakra - je to zdrojový bod celé vaší existence. Když jste vyrovnaní s tímto centrem, odtud se tvoří vše důležité. Nadechujte a vydechujte do tohoto centra. Pociťujte jak se toto centrum spojuje se Zdrojem Všeho. Je zde ticho a mír. Jste aspektem Boha a Bůh sám. Jakmile jste byť jen několik sekund zarovnaní s tímto klidem - vaše buňky se regenerují.
Omlazení je důležitou součástí Vzestupu a aktivace DNA ( bio strava, ekologicky, nebo vlastní vypěstované jídlo, žádné výrobky z obilí, žádné zpracované a GMO potraviny, dostatek čisté vody a pohyb, pohyb, pohyb) tak budete moci udržovat krok se zvyšujícími frekvencemi. Vodu upravujte, aby odpovídala vaší buněčné struktuře. Musíme zůstat v těle.
Stárnutí, nemoci, rozpad fyzické struktury - to jsou následky kódů přesvědčení 3D, 4D. Trávíme hodně času uvolňováním a zúčtováním starých věcí se zaměřením na nové osobně / globálně / planetárně. Odevzdání je méně bolestivé, než odpor. Vnímání se stěhuje do nulového bodu. Miluji tyhle posuny.
Energie vycházejí ze Zdroje přes multiversum, universum, galaxii, hvězdný systém, slunce, sluneční soustavu až na Zemi. Slunce filtruje a tlumočí tyto energie. Elektro-magnetické účinky v čase erupcí a CME ( vždy kosmické načasování ) pomáhají uzemňovat na Zemi Gatekeepers a světelné lodi přes krystalickou mřížku Země ( interdimenzionální spolupráce ). Galaktické týmy provádějí úpravy, pokud je třeba a stejně jako pro nás, je i pro ně tento zcela nový proces fascinující. Na vyšších úrovních existuje vždy hluboká pokora.
Mnoho světelných lodí létá přes energetické dráhy Země, nad posvátnými místy, nebo vortexy, pracují s energetickými systémy přímo na místě. Stejný účel plní "kruhy v obilí". Je to podobné jako energetická práce na našich tělesných meridiánech. Někdy můžete vidět světlo nebo záblesk, můžete mít pocit milosti, Lásky, krásy. Někdy je to uznání pozemskému personálu. Někdy je to pozdrav, že vaše Vědomí se tak rozšířilo, že je schopné vnímat jejich pozdrav.
Do Kolektivního Vědomí je třeba informace kotvit kousek po kousku, tím se zvyšují kolektivní vibrace a sjednocují světy. Jakmile Kolektivní Vědomí dosáhne bodu zvratu, 4 D bude neudržitelná, nastane zarovnání s 5D. Není možné vytvářet tlak na Nanebevzetí - může to být letos, příští rok, nebo za sto let. Mým záměrem je dělat dobře všechny misijní práce, dokud bude třeba. Komponenty 3D, 4D budou ztrácet na síle, až zcela zmizí síla temné strany v 2016. Používat lineární časovou šablonu pro predikci termínu Vzestupu je iluze.
Na úrovni Vědomí 5D je telepatická komunikace přirozená a používána jako čistá komunikace kombinace epifýzy, hypofýzy a srdečního centra. Pro některé lidi se stalo posedlostí otevřít třetí oko, nebo různě urychlovat rozšíření Vědomí - pusťte se těchto iluzí a zaměřte na meditaci a detoxikaci, kterým se tak jako tak nemůžeme vyhnout. Přirozená cesta = přirozená cesta a vede k čistému tělu, stejně tak k telepatické komunikaci. Telepatie umožňuje transparentnost ve všech oblastech života. Víte jasně, cítíte jasně, dostáváte jasné obrazy, zprávy. Nemá to nic společného s astrálními obrazy - to jsou aspekty nižších dimenzí. Nikdy neodesílejte egoistické, kontrolní, nebo negativní myšlenky. Nikdy. Před telepatickou komunikací se vždy zaměřte na čisté srdce.
Klíč k telepatii leží v srdci, stejně jako k teleportaci. Teleportace je přenos fyzické hmoty bez zpoždění časoprostoru. Zde nejsou myšleny zkušenosti v rámci galaxií, ale v rámci Země, jsme tady, a tady je potřeba udělat práci.
Život v 5D je velmi odlišný, zaměřujeme se a budeme zaměřovat na bezpodmínečné respektování života, hlubokou úctu ke všemu a všem, nové chování a tvoření. To je v zákrytu s realitou neochvějné Lásky, úcty a soucitu. Život v teď a tady. Vše co řekneme, co děláme, co jíme, co pijeme, jak myslíme, jak cítíme, musí být v zákrytu s 5D. Tyto principy daleko přesahují zážitek 4D. Samozřejmě, že existují rozdíly v pohledu. Všichni se sjednocujeme a uzdravujeme v tomto probuzení. Tyto principy pak pokračují v celém Vesmíru
Probíhá sjednocování lidí s týmem, který slouží v procesu zrychlení probuzení. Kmen Vzestupu jsou lidé, kteří se nemohou nechat zaskočit maskovanými přízraky strachu. Zabývat se a vyřešit všechny disharmonie v osobním životě znamenalo vyčistit skříně pro službu kolektivu. Jako Wayshower jsem věděla, že musím zvládnout vnější i vnitřní bariery, včetně strachu ze smrti, to obsahovalo plně vystoupit ze starého systému, opustit zaměstnání a být ve službě pozemskému kolektivu. Nejkratší cesta je podívat se strachu do očí. Uzdravit všechny vztahy v rodině a vztah sama k sobě mi přineslo mnoho radosti a pocity vítězství.
Osobní proces je vždy volba svobodné vůle, cílem mnoha z nás je zarovnání se skutečným životním proudem, a to znamená práci s lekcemi a uvolňování, uvolňování, uvolňování, až nezůstane ani jediný sediment. U každého z vás postupně probíhá uzdravování, vymazávání smluv, emočních zátěží, karmy, programů, starého chování. Přichází vlastní expanze.
Informace od galaktického týmu dostávám mezi 3-5 hodinou ranní, kdy jsou kolektivní myšlenkové formy na minimální úrovni. Když existují mezery v komunikaci - tzn. bez odezvy z vyšších sfér - jde o vedlejší účinky hustoty. V rámci důležitosti rychlého posunu vibrací Kolektivního Vědomí vždy existuje flexibilita Světelného Kmene, tzn. vzájemná podpora, spolupráce a způsob pomoci.
Osobní mayská energetická matrice je koncept, který vám otevře hlubší poznání a pochopení sebe, preinkarnační smlouvy. Jaké lekce a zkušenosti jste se rozhodli v tomto životě zažít, prozkoumat a vyzkoušet. Slouží jako navigace životem a pomáhá ( stejně jako každodenní predikce na tomto blogu) rozšířit Vědomí. Odhaluje vzorce Stínů a vzorce Světla ( kód DNA) včetně. Tyto věci leží v nevědomí. Matrice, soukromé online konzultace mohou pro vás být průvodcem a zkratkou k nalezení sebehodnoty, sebelásky, vnitřní síly, dynamiky, urychlením cesty k radosti, stejně jako pomocí pro komfortnější Vzestup.
Přivítejte prosím každou vlnu Světla. Nese kódy Boží vůle, Božské Lásky a Božské Jednoty. Miluji vás tak moc! Mnoho požehnání a hluboké Lásky vám všem.
V Lásce, Světle a Službě
Lenka
Jsem vděčná za sdílení informací, které mohou pomoci mnoha dalším lidem. Jsem vděčná za dary a podporu, děkuji!
Copyright - Lenka Sykorova www.mayskykalendar.blogspot.com
Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama