Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TRECENA CIMI kin 66-78

25. července 2015 v 9:14 |  Mayský Kalendář na každý den

Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila.
Tato Trecena začíná CIMI 1 - VZDÁNÍ SE, ODPUŠTĚNÍ, DISCIPLÍNA, SEBEREALIZACE, ODVAHA, UMOŽŇUJE UKOTVIT SE V OKAMŽIKU PŘÍTOMNOSTI.
CIMI znamená v jazyce Quiché SMRT a "Věčné TEĎ ". Ztělesňuje věčný tok - cyklus života, smrti a znovuzrození - Transformaci. V Západní společnosti je SMRT spojená s tragickým koncem života, to je něco, z čeho má většina lidí strach. Celý koncept smrti se stal velmi negativním pojetím. Učenec Martin Prechtel vysvětluje, že SOUČASNOST je střed světa - Axis Mundi - Osa Světa. MINULOST představuje všechno co bylo, BUDOUCNOST ztělesňuje všechno co je před námi. Jsou ukotveny ve středu Stromu Světa věčného TEĎ. Takže všechno, co děláme v našem životě, všechny naše myšlenky, které myslíme, slova, která říkáme, činy, které děláme, tvoří naši MINULOST a generují odkaz, který zanecháváme lidstvu a historii celé civilizace. To je tedy důvod, proč je CIMI a naše rezonance s touto Energií tak důležitá a to nejen individuálně, ale i kolektivně. Pro Maye nese toto denní Znamení mnohem silnější a pozitivnější energii. Pro ně je povaha ČASU cyklická, spíš než lineární - organická, spíš než strukturovaná, multidimenzionální, spíš než jednosměrná.
V lidském těle je CIMI spojena s korunní čakrou - posvátným centrem. Tento den nám tedy uděluje rodovou moudrost, která nás vede celou Transformací. Je to energie Transformace na všech úrovních - fyzické, buněčné, tvůrčí, duchovní a pohání nás k uvědomění všech možností v každém okamžiku Tvoření.
Takže jste nyní připraveni udělat vědomou volbu?
Přesunout se na úroveň, kde posloucháte plně svou intuici a moudrost, nebo zůstat u starých vzorců Ega a racionálního myšlení. Pokud zvolíte cestu Transformace, staré vzorce vám neslouží - budou uvolněny a vy jsme naplněni Světlem nových energií, nových vzorců, nových vibrací.
Čísla 6, 7, 8 představují hřeben Vlny. Hřeben může být interpretován jako silné energie - i když samotný vliv Treceny se samozřejmě počítá od počátku.
Kanál Světelných energií má hřeben v 6 CHUEN - OPICE - kreativní umělec, Strážce starobylého poznání, 7 EB - CESTA - vitální Energie, která nás posouvá vpřed životem a 8 BEN - RÁKOS - následování a využívání vnitřní síly pro plnění našeho skutečného osudu.
Silný čas pro hledání starobylé moudrosti, aby mohlo dojít k aktivaci vrozených psychických schopností. Nechte vaše srdce a intuici být vedoucí silou v Transformaci Evoluce života. Tento zvláštní den můžete kontaktovat vaše předky pro pomoc vyléčení potenciálně smrtelných onemocnění, prevenci nehod, požádat o ochranu na cestách a pomoc najít přístup k duchovnímu poznání.
Komunikace s vyššími Bytostmi je v tento den možná, stejně jako přístup do dimenzionální Brány.
REZONANCE NA OSOBNÍ I KOLEKTIVNÍ ÚROVNI
Vlna BÍLÉ SPOJKY testuje úroveň vibrací v poli vašeho života. Udržuje harmonii mezi tím, jak myslíte a co říkáte. Podívejte se na své pocity při " náhodných " setkáních s lidmi ze strany čistoty úmyslů a upřímnosti záměrů - ne cizích, ale vašich vlastních.
Třetím Portálem v této Vlně je CABAN 12 ( v tento den bude specificky zvýšena vibrace planety ). CABAN 12 s sebou přináší mnoho informací souvisejících s Programem Uzdravení, s kterým chtě nechtě jste bezprostředně spojeni od té doby, co chodíte po Zemi. V tento den máte bezprostřední vhled do Akáši. Může se mnohem více prosvětlit váš individuální vztah s CELKEM. Otevřený Portál zlepšuje schopnost rozpoznání mnoha vztahů. Z tohoto důvodu Vlna CIMI hraje výjimečnou roli v Tzolkinu. Z jedné strany síla pomáhající vyrovnat zátěže. Z druhé strany umožní prostřednictvím Portálu vhled do vašeho Středu a odhalí vaši roli na Zemi. Dvanáctý Den je třeba se zamyslet, zda byl ve vašem bezprostředním okolí zahájen proces oddělení od minulosti, nebo se vyjasnila nějaká komplikovaná věc, nebo jestli se manifestovalo něco nového a jestli už víte, čeho se musíte pustit, abyste uskutečnili na Zemi váš Světelný Kód.
Využijte toto třináctidenní k jemnému doladění vaší cesty.
Buďte vděční.
Pusťte se.
Následujte své srdce a intuici dělat správná rozhodnutí ve správný čas.
Přehled Vlny 25.7.- 6.8.
CIMI 1
MANIK 2
LAMAT 3
MULUC 4 galaktický portál
OC 5
CHUEN 6
EB 7 galaktický portál
BEN 8
IX 9
MEN 10
CIB 11
CABAN 12 galaktický portál
ETZNAB 13
www.mayskykalendar.blogspot.com Copyright © Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama