Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč





Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz





NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby






Červenec 2015

Kéž spočívá tvá síla a jistota ve Mně.

18. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Musíš se naučit stát na svých vlastních nohou a nalézt svou vlastní individuální cestu ke svému působení v celkovém plánu. Čerpej pouze ze Mě, z pramene všeho života a všeho stvoření; pak nemůžeš postupovat špatně. Nikdy neváhej, jestliže se tvá cesta stává obtížnou, ale jdi pevně vpřed s vědomím, že pouze dočasně procházíš namáhavým úsekem. Čím rychleji jím projdeš, čím méně odporu a nevole budeš projevovat a čím více důležitých a nezbytných lekcí na každém kroku zvládneš, tím lépe. Musíš se naučit být velmi trpělivý a vytrvalý a snadno se nevzdávat. Měj stále před sebou svou vizi. Buď si vědom, kam jdeš a čeho musíš dosáhnout, a pak svůj cíl nikdy neopusť, dokud neuvidíš,žes ho splnil. V duchovním životě nemůžeš mít zbabělé srdce. Vyžaduje vnitřní sílu a poznání, kterým nemůže nic otřást ani je vyvést z rovnováhy. Kéž spočívá tvá síla a jistota ve Mně.

Na co se máme připravit v duchovním i běžném životě po letním slunovratu

17. července 2015 v 17:03 Aktuální Informační chaneling

Tato doba, moji milí, je velice dynamická. Intenzivní fotonové světlo ve Vás, Služebnících Světla, odjistilo extrémní množství energie. Hluboko v sobě cítíte, že právě toto je doba, na kterou jste čekali.Bude ve Vás iniciovat a vyvolávat Vaše tvůrčí energie. Bude to, jako byste se dostali někam do vlastního prostoru, kde máte mnoho nástrojů, které jste účelně používali, pak na ně zapomněli - a nyní je znovu objevujete. Díky fotonovému světlu si budete vzpomínat rychle. Je to i čas zaostření a zjasnění vaší intuice. Vnímejte ji a dejte jí ve svém životě prostor. Mnohým se bude ozývat zřetelněji i ego, připravte se na to, zklidněte ho a dejte prostor intuici. Tento čas je vhodný i k vytváření vašich životních záměrů.

Vědomě pročišťujte své propojení s duší a Vyšším Já. Je třeba, abyste tyto informační kanály měli čisté, protože i informace, které k Vám v tomto čase budou proudit budou závažné. Bylo by vhodné, abyste se naučili vědomě dýchat. Dech Vás nejenom zklidňuje, ale dává pocit i propojení se Zdrojem.

Neoddělujte, prosím, duchovní práci od běžného života, protože to nelze. Žijte to, co vnitřně cítíte. Když se to nedaří, dejte si novou šanci - až Vám to vejde do krve.

Do podzimní rovnodennosti Vás čeká mnoho práce. Takové, že jedna záležitost zažehne druhou a vy budete zcela intuitivně vedeni od začátku až do konce.

Je to, milí, nádherná doba a Vaše duše se doslova tetelí, že už je tady. Vnímejte své srdce a poslouchejte intuici.
Vaši Áriové

Obraz: Vesmírná píseň duše

17. července 2015 v 11:44 Obrazy rok 2015

Obraz: Vesmírná píseň duše

Život je plynutí a neustálá proměna . V každé sekundě se mění tvář Země. Prožívá den i noc, změnu ročních dob, lidé se rodí a umírají. Všechno je v pohybu. Když se oddám toku života a nebráním se změnám a má duše - já jsem a mé vyšší Já se propojí v jednotu a celistvos, rozezní se tóny nebeské a v té záplavě blaženosti vnímám sebe a všechny ostatní bytosti jako plynutí něčeho, co nejde dát do slov, něco, co mě přesahuje a čeho jsem součástí, Boží Lásky, Boží milosti.... Život je ohromné hučení a šumění a pohybuje se okolo centra dokonalého ticha, které je Bůh.... Naslouchám v tichu Božím....

Obraz je prodejný , originál (30 x 42cm) A3 2500 Kč ,97 € včetně zlatého rámu. Přeji krásný teplý den.



TZOLKIN 17.7.2015 6 ETZNAB kin 58 galaktický portál

17. července 2015 v 7:43 Mayský Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč Pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Ať už se trápíte vy, nebo vaši milovaní, ať už je to psychicky, fyzicky, nebo emocionálně, dnešní energie vám přináší péči a dávají silný stabilní základ pro zajištění a zabezpečení vašeho zdraví. Přesto to ale neznamená, že bychom měli hýčkat, nebo rozmazlovat ty, kteří potřebují naši pomoc, protože Etznab nás učí říkat slova, která jak se říká - pravda někdy bolí. Nakonec je to někdy věc, která může skutečně vyřešit problém, nebo obtíže: přímou neskrývanou pravdou. Pokud budete mít jistotu svého vlastního vnitřního stabilního jádra, pak budete schopni ustát pravdu. Buďte majákem stability pro vás a vaši rodinu.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole……Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality - můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu. Skalpel chirurga vytvořený s obsidiánu může zachránit život, nebo čepel zbraně válečníka může ničit.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé, nebo bílé? …dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři - pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní pokud jde o peníze, sex.
***
Jsem Etznab. Nabízím vám dnes příležitost podívat se dovnitř sebe. Váš život je jako zrcadlový sál v zábavním domě pro karnevaly. Kam se podíváte, tam jste vy. Někdy to co se odráží se vám líbí, někdy je to groteskní. Někdy je to k smíchu, někdy se rychle podíváte pryč. Postavte se, nebo posaďte tak blízko k zrcadlu, aby to pro vás bylo pohodlné. Sundejte si brýle, pokud je máte. Očistěte svou mysl od denních starostí. Několikrát se nadechněte a vydechněte. Uvolněte se s každým nádechem.
Podívejte se sami sobě do očí, jděte tak blízko jak je to jen možné. Podívejte se hluboko do svých očí. Snažte se neuhýbat. Zeptejte se sami sebe : " Kdo jsem? " Poslouchejte odpovědi, které uslyšíte v hlavě. Pokračujte znovu otázkou: " Kdo jsem? " Opět poslouchejte, možná uslyšíte různé odpovědi. Jak se budete dál ptát, můžete získat hlubší odpovědi. Můžete slyšet odpovědi typu : ( vaše jméno ), jsem rodič, jsem Američan, jsem smutný, jsem Boží dítě.
To se s vámi spojuje váš vnitřní hlas. Na určité úrovni se spojujete se svým mozkem a se svým vnitřním Vědomím. To je místo, kde máte uloženy všechny kódy přesvědčení o sobě. Jakmile o sobě začnete slyšet více obsáhlý popis a to zejména, pokud se vám zdá divný, pravděpodobně se ladíte na své Vyšší Já, které zůstává v říši Ducha a je to vaše přímé spojení s vyššími sférami. Pokud jste na této úrovni spojení poprvé, neberte vážně a doslova všechno co slyšíte. Časem se naučíte rozpoznat, které myšlenky pochází z vašeho těla, které myšlenky od Vyššího Já, které jsou z vnějších vlivů a co je tlachání mysli.
Když ukončíte pohled do zrcadla, zapište si myšlenky, které se objevily v hlavě. Vědomě dávejte na tyto myšlenky pozor a snažte se uvědomit si odkud přišly. To, že jste rodič, nepotřebuje další studium. Myšlenky, které jsou lehké a cítíte se při nich dobře, nepotřebují nic jiného, než čas vyhřívat se v teplých pocitech, které vám poskytují.
Doporučujeme vám soustředit se na myšlenky, při kterých se cítíte nepříjemně. Dívejte se na každou myšlenku. Sledujete pocity napětí v těle. Je nějaké speciální místo, kde cítíte napětí: krk, dolní část zad, břicho? Jsou pocity hřejivé, nejasné? Pokud jsou nepříjemné, můžete mít blok v přijímání Lásky. Doporučujeme knihu Louise Hay Uzdrav své tělo, kde najdete popis míst, kde mají lidé tendenci ukládat specifické myšlenkové vzorce. Pomůže vám to osvěžit paměť, která myšlenka vytvořila kódy přesvědčení, které jste právě odhalili.
Vzpomenete si na konkrétní událost, kdy k potížím došlo? Je vaše paměť vpuštěna do události, kde sídlí počátek myšlenky? Pamatujete si jak dlouho máte v hlavě tuto myšlenku? Pokud se objeví nepříjemné vzpomínky, požádejte své Průvodce o odstranění bolesti. Pokud se chcete ponořit hlouběji do vzpomínek, můžete požádat, abyste se vraceli do vzpomínek jako pozorovatel, aniž byste cítili nežádoucí emoce. Pointou tohoto cvičení je uvolnit negativní emoce. To může zahrnovat odpuštění sobě i ostatním. Možná budete muset přijmout zodpovědnost za svůj podíl na události. Pokud jste zažili hluboké rány, když jste se stali obětí, může být odpuštění v tu chvíli něco, o čem nelze ani uvažovat. Pokud váháte pracovat na těchto těžkých zraněních sami, vyhledejte odbornou pomoc.
Pokud budete pokračovat v hněvu, strachu a nenávisti, tyto myšlenky se zobrazí v těle jako nemoc. Jedná se o věci, které vytváří rakovinu, závislosti a srdeční nemoci. Můžete mít pocit, že se oprávněně držíte těchto pocitů. Můžete mít pocit, že je třeba se držet těchto pocitů jako ochrany před ublížením. Můžete chtít být zavěšeni na bolest. Je to vaše volba. Nesoudíme nic, co chcete dělat. Když nás požádáte o podporu a pomoc při léčení, jsme velmi motivováni pomoci vám uvolnit tyto myšlenky z vašeho systému.
Existuje mnoho cvičení, které vám pomohou odpustit druhým a změnit způsob myšlení, když se rozhodnete přestat hrát roli oběti. Nyní mluvíme k těm z vás, kteří jsou ochotni a připraveni povznést se nad negativní zkušenosti a dosáhnout vyšších sfér. Jeden ze způsobů jak odpustit, zahrnuje politiku " dělat, jako by se to už stalo ". Už jste se někdy dívali na film, nebo poslouchali příběh, který vás emocionálně zasáhl? Nezáleží na tom, jestli to byla fikce, nebo skutečná událost a vy jste reagovali tak, že jste křičeli, smáli se, plakali, nebo cítili jiné emoce? Mohli jste cítit jakoby to byla vaše vlastní zkušenost, nebo jste vnímali soucit s druhými. Vaše podvědomí to bralo jako skutečnost, protože nerozezná rozdíl mezi fikcí a realitou.
Tyto znalosti můžete použít pro proces hojení. Můžete naprogramovat své podvědomí, aby zaznamenávalo události, které vám pomohou v sebeléčení. Řekneme, že máte hluboké rány z dětství a něčeho se bojíte, nebo jste na někoho naštvaní. Aby bylo možné předstírat " jako by se to už stalo", musíte si vybrat vhodný program, nebo afirmaci a opakovat si určité fráze. Pozitivní prohlášení jsou pro některé lidi velmi účinné, nicméně my se chystáme jít nad rámec pozitivních prohlášení.
Doporučujeme vám napsat si několik specifických tvrzení jako: " Odpouštím svému otci za to, že mi dělal to či ono. Uvolňuji všechen hněv na matku." Pokud máte traumatické příběhy, jako například, že jste byli v blízkosti, když někdo utonul a bojíte se hluboké vody, můžete napsat něco jako:" Rád plavu ve vodě. " Buďte odvážní a podívejte se na všechny rány hluboko jak jen to jde. Znovu připomínáme, že můžete být v roli pozorovatele, aniž byste cítili bolest, jako při skutečné události. Není třeba prožívat tyto emoce znovu. Nicméně, tyto emoce musí být propuštěny, abyste mohli naplno žít zdravý život na Zemi.
Při psaní uzdravujících prohlášení, doporučujeme usilovat o vaše nejvyšší touhy a přání. Jak se budete postupně uzdravovat, budete schopni jít ještě dál. Doporučujeme vám opakovaně říkat prohlášení nahlas. Např. " Baví mě plavat. " Zapojte všechny smysly. Možná uvidíte sami sebe na plovoucím člunu. Cítíte teplo, slunce vám svítí do tváře. Cítíte konejšivý vánek na tváři. Slyšíte racky, nebo děti, jak si hrají, tichou hudbu. Jste sami nebo s přáteli? Nechte své tělo odpočívat. Začněte s prsty u nohou, uvolňujte je jeden po druhém. Pokračujte v uvolňování všech svalů až dojdete k hlavě. Slyšíte sami sebe jak říkáte: " Baví mě plavat. Rád plavu ve vodě."
Je vzácné, že k takovéto plné vizualizaci dojde hned napoprvé. Čím hlubší rány a více emocí spojených s těmito bolestmi, tím těžší může být změna myšlení. Nicméně buďte v dobré náladě, protože jakýkoliv zvyk, který jste stvořili, může být zničen! Doporučujeme proces vizualizace opakovat často. Vždy usilujte o nejvyšší pocity Lásky a vděčnosti. Přijde čas, kdy budete vnímat energetický posun, nebo pocit, že problém je vyřešen. V tomto bodu může dojít k fyzickému uzdravení. Budete mít možnost rozpustit rakovinu i jiné formy onemocnění, které byly uzavřeny v aurickém poli. Existuje mnoho vrstev, které se podílejí na ranách minulosti, je třeba vytvářet nové vzory myšlení. Pohybujte se svým vlastním tempem.
Jak se budeme společně posunovat v kalendáři Tzolkinu, postupně vám ukážeme způsoby, jak můžete sloupnout mnoho vrstev, které vám brání prožívat Nebe na Zemi. Doporučujeme obrátit se na nás pro podporu. Věřte, že jste neustále obklopeni duchovními Bytostmi, které čekají na vaše zavolání, aby vám pomohly zažívat co si přejete. Víte, že je nás mnoho, nechceme vstoupit do hutné fyzické struktury, ve které se nyní nacházíte, avšak skrze vás můžeme plně pochopit dimenzi, v které žijete. Děkujeme vám za tuto příležitost, sloužíme vám a žijeme vašima očima. Buďte v dobré náladě, jsme vždy nablízku. Mějte šťastný den. Zůstáváme s vámi!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK - SÍLA VYROVNÁNÍ
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Aby bylo možné zobrazit pohyb v akci - například balet, nebo pohyb sportovce - Uac přináší do pohybu dynamiku.
V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Kdekoli jsem Já, tam je láska, protože Já jsem láska.

17. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Hleď, aby vše, co děláš, bylo zasvěceno Mně a vedlo ku prospěchu celku. Když žiješ pro celek, vlastní já je zapomenuto ve službě bližním a když sloužíš jim, sloužíš Mně. Vše je tak těsně provázáno, že nemůžeš oddělit jedno od druhého - Já v tobě a ty ve Mně. Já jsem ve všem a v každém; s jsem tedy v tvém sousedu, v tvém příteli a stejně tak i v tvém nepříteli. Kdekoli jsem Já, tam je láska, protože Já jsem láska. Naplň své srdce a mysl láskou, protože všichni na ni kladně reagují, neboť láska v každém probouzí to opravdu nejlepší. Kde je láska, tam je Můj Duch, a kde je Můj Duch, tam je zdroj tvého duchovního života. Hledej stále odpověď na život hluboko ve svém nitru a neztrácej více čas jejím,hledáním ve vnějším světě.

TZOLKIN 16.7.2015 5 CABAN kin 57

16. července 2015 v 20:28 Mayský Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky /testy
Věnujte dnes vaše mentální schopnosti domovu, vašim návrhům designu interiéru, dovednostem, smyslu pro styl a organizačním schopnostem. Ukliďte nepořádek, dejte pryč nádobí, uspořádejte nábytek, zorganizujte jednotlivé věci v zásuvkách a ve skříních. Přemýšlejte, jak vést domácnost a zjistěte, jestli existuje nějaký efektivnější a účinnější prostor pro zlepšení, abyste měli více osobního času. Ale ujistěte se, že to všechno pro vaší rodinu musí být jednoduché a čisté. Váš domov by měl nejen vypadat jako domov, ale měli byste se tam cítit jako doma.
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.

***
Jsem Caban 5. I když existuje mnoho způsobů, jak se setkat s vašimi hvězdnými Bratry, je moudré vědět jak být v bezpečí. Mnozí, kteří čtou tato slova, nechápou o čem mluvíme, protože nevěří v existenci jiných forem života na jiných planetách. To je v pořádku, nečekáme, že jsou všichni připraveni vyslechnout každou zprávu, kterou nabízíme. Pokud vám toto téma vadí, doporučujeme vám vrátit se k předchozím Zprávám a pracovat s problémy, které se týkají srdce. Na kolik máte otevřenou mysl, natolik přijmete naše slova z dnešní lekce, což může být také prospěšné při komunikaci s vašimi lidskými bratry.
Stejně jako lidé, existují i mimozemšťané, kteří pracují se Světelnými energiemi a temnými energiemi. Nesoudíme nic. Nicméně ti, kteří chtějí upřímně postoupit v bezpodmínečné Lásce, by měli vědět co jim pomáhá. Některé mimozemské rasy získaly špatné jméno kvůli událostem ve starověku i v moderní době. Prosíme vás, víte že není správné dávat někomu vinu za to, že se stal součástí určité skupiny. Existuje mnoho úrovní týkajících se minulých experimentů a setkání lidí a mimozemských bytostí na Zemi. Nesuďte jakoukoliv činnost, pokud neznáte okolnosti s ní spojené.
Ačkoliv se některé mimozemské události zdají agresivní, ne však všechny takové jsou. Bylo mnoho experimentů a setkání, které se zdály přátelské, ale v pozadí se objevilo mnoho postranních úmyslů. Nesuďte druhé, protože neznáte plný rozsah, co se děje ve vašem Vesmíru. Ve hře je mnoho faktorů a mnoho dalších se chystá.
Jednu z otázek bychom dnes chtěli adresovat vám, kteří se domníváte, že vznešené Bytosti z jiných planet jsou vaši spasitelé. Ve Vesmíru neexistuje žádný spasitel. Každý má možnost zažít co si přeje. Některé události vytváří radost, jiné katastrofický scénář.
Mnoho náboženství vytvořilo Bohy zachránce. Důsledek toho je, že si lidé myslí, že nemají vrozenou inteligenci a schopnost se zachránit sami. Půjdeme dál a ptáme se vás tedy, co je to před čím potřebujete zachránit? Pokud nevyznáváte odsuzujícího Boha, pak nepotřebujete ani zachránce, který vás spasí.
Každý den lidé dělají rozhodnutí, některá jsou prospěšná, ale ne prospěšná pro ostatní. Vzhledem k tomu, že žijete ve světě polarity a svobodné vůle, můžete očekávat, že někdo bude dělat škodlivé rozhodnutí. Každý den máte k dispozici nepřeberné množství možností. Některé vedou k dobrým rozhodnutím, některé ke špatným.
Když přijde řeč na návštěvníky z jiných planet věřte, že pro ně platí to stejné. Mají schopnost činit rozhodnutí dobrá pro ně, ale špatná pro ostatní. Stejně jako vy i oni testují svobodnou vůli. Doporučujeme vám být při setkání s mimozemšťany opatrní. Nevynášejte je všechny do stavu Boha a neberte je všechny jako vševědoucí. Buďte si vědomi toho, že jejich vzhled může být okouzlující, ale mají postranní úmysly. Jsou to jednotlivci s vlastním myšlením, nebo se řídí pravidly druhých.
Jak můžete rozeznat, kteří z nich mluví pravdu? Je to stejné jako rozeznat motivy lidí. Za prvé můžete navázat spojení srdcem. Nemusíte to dělat tváří v tvář, protože některé z vašich interakcí nebudou na osobní úrovni. V den 36 jsme mluvili o spojování s lidmi srdcem. Dnes bychom chtěli zdůraznit jak navázat spojení srdcem s někým, s kým jste se nesetkali osobně, čili je mezi vámi větší fyzická vzdálenost.
V tomto případě se můžete spojit se svým srdcem a s vaším Vyšším Já. Jak to můžete udělat? Jednoduše uveďte svůj záměr. Můžete to říct nahlas, nebo v mysli s tím, že žádáte o jasné spojení. Každý je na různé úrovni spojení s Vyšším Já. Někteří z vás mají jasnou komunikaci a mohou komunikovat jasně, jakoby jste mluvili s nějakou jinou osobou. Někteří jsou na úrovni, kdy budou potřebovat pomocnou mechaniku jako virgule, proutky atd….
Pro vás, kteří nemáte jasné spojení, postupně představíme formy fyzického proutkaření. To neznamená, že jeden způsob komunikace s Vyšším Já je lepší než druhý. Tyto nástroje stojí za zvláštní zmínku, protože jsou jednoduché, ale dnes je nebudeme popisovat. Tento způsob vám ukážeme jindy.
Cílem je naučit se jakým způsobem rozpoznat energii mimozemšťanů, nebo jak reagovat na jiného člověka - je to o učení. Jednoduchá forma proutků pomáhá odpovědět přímo ve formátu ANO/NE. Položíte jednoduchou otázku; je to vlastně jednoduchá forma dovednosti stručným způsobem. A pro dnešní záměr bychom vás dnes chtěli požádat o přístup s jednoduchými otázkami. " Jmenuji se……? Mám psa? Jsem žena? " Praxe s jednoduchými otázkami vám postupně pomůže získávat odpovědi. Vyhněte se esoterickým otázkám, které nejsou vaše věc.
Za prvé stůjte zpříma a v rovnováze. Pokud je vaše odpověď ANO, vaše tělo se bude mírně pohybovat dopředu. V případě odpovědi NE se vaše tělo lehce zhoupne dozadu. Tato technika je velmi jemná a nejlépe funguje, když jste v klidu, vyrovnaní, uvolnění a hydratovaní. Doporučujeme vám praktikovat tuto techniku docela často, než se dostanete k nějakému výsledku. Je to skvělý způsob, když jdete nakupovat vitamíny a jídlo. Podržte předmět v ruce blízko srdce a zeptejte se, zda je tento produkt ve vašem nejlepším zájmu.
Nicméně dnešním záměrem je, že vám navrhujeme tento způsob jako jeden z mnoha při rozpoznávání důvěryhodnosti nějaké osoby, ať už z této planety, nebo odjinud. Vy, kteří čtete tyto řádky ze zvědavosti a nevěříte na mimozemšťany, nechť je vám známo, že existuje mnoho záznamů o kontaktu v mnoha starověkých spisech, literatuře a v umění. Mnohokrát Andělé byli mimozemšťané. Dokonce i když nevěříte na mimozemšťany, můžete tuto techniku použít při interakci s lidi.
Cílem je zjistit, s čím druhý člověk přichází. Přichází z místa Světla a jsou jeho zájmy to nejlepší co má na srdci? Nebo jsou to temné Bytosti a snaží se vás manipulovat? Někdy je toto rozlišení obtížné. Při spojení s vaším Vyšším Já a Vyšším Já jiné osoby neexistují žádné lži. Může být sdělována jen pravda. Jakmile dosáhnete plného spojení s Vyšším Já, otevře se před vámi nový svět.
Setkáte-li se s někým, můžete se jednoduše napojit na jeho Vyšší Já a zeptat se na stručné jasné otázky týkající se vašeho setkání. Řekněme, že se setkáte mimozemšťanem, nebo člověkem, který vám nabízí mnoho a vy nechcete odmítnout. Jak poznáte, jestli je to ve vašem nejlepším zájmu? Jednoduše se spojte srdcem. Můžete to udělat nahlas, nebo jasnou představou. Uveďte jasně, jestli si přejete navázat spojení ihned.
S praxí poznáte, jestli jste spojeni se svým Vyšším Já, nebo Vyšším Já druhých. Někdy je to pocit husí kůže, jindy pocit prohřátí těla. Každý člověk je jiný. Můžete požádat své Vyšší Já o sdělení, zda mluví člověk z místa Světla. Dávejte pozor na pocity těla. Vždy můžete během konverzace požádat Vyšší Já o odpovědi ANO/NE na specifické otázky.
Jako příklad uvedeme příběh. V obchodě jste narazili na muže, kterého jste nikdy před tím neviděli. Vypadá hezky, je hladce oholen a na sobě má pěkný oblek. Nepociťujete nějaké zvláštní emoce. Potkáte se u nástěnky, kde se oba díváte na nové místní události. Všimnete si, jak vylepuje určitou akci a zeptáte se, jestli je hostem. Odpoví kladně a nabídne vám plakát, kde je uvedeno, že je hypnotizér a na shromáždění demonstruje své schopnosti na druhých.
V minulosti jsme viděli hypnotizování v televizi a zeptáte se, jestli budou lidé kdákat jako kuře. Zaručí vám, že lidé v hypnóze jsou v bezpečí, že je spolehlivá a dá se jí věřit. Teď můžete použít své dovednosti a zjistit, jestli mluví z místa Světla, nebo temnoty. Tiše se spojíte se svým Vyšším Já s Vyšším Já muže. Nemusí vůbec vědět, co děláte - zeptejte se svého Vyššího Já, jestli pracuje se Světlem. Sledujte své tělo, řekněme, že se tělo zhoupne jemně dopředu, takže odpověď je kladná.
Pak můžete požádat o odpovědi na mnoho otázek. Např. : " Snaží se tento člověk o kontrolu mysli druhých? Je upřímný? Snaží se pomoci druhým překonat závislosti a pomoc se zdravotním stavem? Snaží jen vydělat peníze bez ohledu na výsledek jeho klientů? Je v mém nejlepším zájmu zúčastnit se tohoto setkání? " Můžete se také s tímto člověkem zkontaktovat až doma v klidu. Chceme také, abyste věděli, že lze získat odpovědi jestli žádáte své Vyšší Já, nebo Vyšší Já jiného člověka. " Je tento člověk spolehlivý ohledně diagnózy klienta, který je v hypnóze?" Pokud dostanete odpověď ANO, můžete se ho zeptat : " Můžete mi říci proč mě bolí krk? " Než si necháte pomoci s dalšími neduhy, vyslechněte info Vyššího Já a intuice.
Muž může diagnostikovat váš zdravotní stav, nicméně pokud je to ve vašem nejlepším zájmu, nebudete znát nic o vašem stavu, existuje mnoho faktorů proč vám nebude moci poskytnout přesné čtení. Věřte, že v každé situaci existuje mnoho složitostí. Nedívejte se slepě na druhé jako na své zachránce.
Věřte, že jste schopni nalézt odpovědi na jakékoliv otázky. Může to vyžadovat čas a praxi, než odfiltrujete odpadky z vaší pravdy. Je snadné oklamat sami sebe, když se držíte strachů a starých kódů přesvědčení. Víme, že může být frustrující zjistit ve světě pravdu, nicméně na některých vrstvách není žádná taková věc jako pravda, protože se mnoho věcí vztahuje na kódy přesvědčení.
Kolik z vás věřilo jako dítě tomu, co bylo vašemu srdci drahé jako absolutní pravda? Jak dospíváte, učíte se rozlišovat. Žádné rozhodnutí není třeba klasifikovat jako správné, nebo špatné. Dělali jste prostě ta nejlepší rozhodnutí na základě svých kódů přesvědčení. Každé rozhodnutí má sílu pomoci vám zažít jedinečné zkušenosti.
Proč používáme příklad mimozemšťanů, místo úrovně lidské interakce? Chceme, abyste věděli, že mezi vámi už chodí ti, kteří se nenarodili na této planetě. Oni i další se brzy budou ukazovat na veřejnosti stále častěji. Existuje mnoho strachu z kontaktu s mimozemšťany a víme také, že mnoho dobrých zpráv má potenciál být nevyslyšeno.
Víme také, že mnoho mimozemšťanů s postranními úmysly může snadno ovlivnit masy těch, kteří čekají na spasitele. Doporučujeme vám najít způsoby, jak může spojení s ostatními pomoci určit, kdo je Světlo a kdo pracuje pro temnotu. Používejte zprávy od druhých jako zrnka soli.
Pokud budete mít každý den čas sledovat naše Zprávy, pak budete brzy schopni rozhodovat co je pro vaše nejlepší dobro. Nabízíme vám mnoho způsobů jak vyklidit nepořádek. Po té, co vyloučíte mnoho vašich strachů, budete stoupat jako orel a mít větší smysl rozlišování, protože budete vidět větší obraz.
S praxí a jasným záměrem se pro vás rozhodování stane jednodušší. Již máte vše co potřebujete a my jsme tu jen proto, abychom vám vrozenou sílu připomněli. Udělejte si čas spojit se dnes s vaším Vyšším Já. Odcházíme a posíláme vám mnoho požehnání. Nezapomeňte, že jsme taky mimozemšťané!
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Mnoho duší hledá odpověď na chaos dnešního světa.

16. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Mnoho duší hledá odpověď na chaos dnešního světa. Den ze dne je horší, ale neobávej se, protože věci se musí nejprve zhoršit, než se začnou zlepšovat. Vřed nejprve zhnisá, než praskne, a potom se všechny jedy uvolní a odplaví. Situace ve světě musí též dosáhnout kritického vrcholu, dřív než se uvolní jedy nenávisti, nenasytnosti,žárlivosti a sobectví a může nastat hojení. Potřebuji, abys byl v dokonalém vnitřním klidu. Ten nalezneš, když Tvá mysl bude stále u Mne a když dokážeš povznést své vědomí a vidět pouze to opravdu nejlepší. Situaci ve světě nemůžeš pomoci,jestliže dopustíš, abys byl do ní vtažen. Musíš být odolný vůči nemoci, nebo jí také budeš zasažen, a pak nebudeš moci nijak přispět svou pomocí. Já však potřebuji tvou pomoc. Potřebuji tě svobodného. Potřebuji tě dokonale klidného. Potom mohu použít tvou pomoc.

TZOLKIN 15.7.2015 4 CIB kin 56

15. července 2015 v 8:38 Mayský Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Duše našich předků a našich budoucích dětí žijí na stejném místě: v hluboké tmavomodré noci potenciální minulosti a budoucnosti. Minulost a budoucnost mají hluboký a silný vliv na naše životy. Některá volání z minulosti se podílí na moudrosti a ponaučení, které můžeme uplatnit v současném životě, jiná na nás vyzařují z budoucnosti a napomínají nás, abychom činili správná rozhodnutí a dělali správné věci v současnosti. Ctěte své předky a své děti.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST, VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yukatánském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je narození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
Narození v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.
***
Vítejte v tento jedinečný den, kdy se 4. Tón spojuje s mojí Energií. Jsme tu, abychom sdíleli naši moudrost. Je naším přáním, že budete poslouchat a rozlišovat ty věci, které jsou pro vás pravdivé. Kdykoliv budete poslouchat jiná slova, nalaďte se na náročné ucho, protože ne všechno, co se říká, je určeno přímo vám. Často jsme svědky přímo ve vaší sféře, že se mnozí z vás drží nějakého guru a pokouší se začlenit každé jeho slovo do svého vlastního bytí. To však způsobuje zmatek a nerovnováhu.
Měli byste vědět, že mnohokrát jsou tyto spisy vrstvené. Na některé zprávy můžete být připraveni, zatímco jiné vám budou dávat smysl po té, co jste dosáhli vyšší zralosti a chápání. Pokud jste někdy sledovali video, nebo četli knihu a vrátili se k ní později, četli slova, které jste před tím neviděli, víte co máme na mysli.
Dnes s vámi chceme mluvit o rozlišování. Je běžnou praxí, že čtete něco inspirujícího a integrujete tuto víru do svého běžného života. To je běžná praxe, nicméně je problém, když někdo hlásá, že jeho způsob je jediný a trvá na tom, že ostatní musí tento způsob používat. Mnoho přátelství a krásných zážitků bylo díky této praxi zmařeno.
Pamatujte si, že každý chodí jedinečnou cestou, která má odlišné pozadí, což vytváří možnost vytvářet jedinečné kódy přesvědčení. Každý z vás drží jedinečný dokument a může začlenit toto učení do života unikátní cestou. To znamená, že tvoříte od samého počátku svůj vlastní Vesmír. Problémy vznikají jakmile lidi zapomenou na své duchovní kořeny a žijí v iluzi oddělenosti od Boha i od sebe navzájem. Mluvíme přímo o posuzování a porovnávání sebe s ostatními. To je skutečný pravdivý pád člověka. Nikdo není hodnotnější, nebo lepší než druhý. I když někteří mohou vypadat, že jsou více osvícení, mají stejné lidské slabosti jako vy.
Ti, kteří dosáhli úrovně guru, nebo Mistr, prošli stejnými zkouškami a utrpením jako vy. Jen si prostě vybrali užší cestu, která je drží ve středu a v rovnováze. Mnozí z nich měli širokou škálu zkušeností, kterých se rozhodli zúčastnit. Mluvíme o více životech, nejen o tomto.
To je běžné pro ty, kteří hledají Osvícení, že si o sobě myslí, že jsou rozvinutější než ostatní. V určitém slova smyslu to může být pravda. Nicméně, když se na sebe díváte jako na někoho lepšího, nebo máte pocit, že je třeba zachránit jiné " ubohé duše " je pravděpodobné, že blouzníte a vaše ego potřebuje opravit.
Pokud vás baví a přináší vám radost pomáhat druhým, kteří jsou méně šťastní než vy, bez očekávání odměny a bezpodmínečně, je pravděpodobné, že pracujete ze srdce. Existuje hodně dobra, které bylo uděláno vůči ostatním z touhy zachránit jejich duše a přivést je k určitému náboženskému řádu, ale i když mohou být tyto záměry čestné, vytváří to nerovnováhu.
Člověk který přijímá potravu, bydlení, léčebnou péči, si často myslí, že tyto dary přichází s podmínkami. Aby bylo možné nadále přijímat tyto dary, které jsou mnohdy základními potřebami pro přežití, hrají hru tím, že navštěvují bohoslužby a vzdávají se své vrozené moudrosti. Je možné, že ti, kteří poskytují dary to dělají z pocitu nadřazenosti, protože mají pocit, že pomáhají " ubohým duším ". Často se staví do pozice autority, což vede k podmaňování druhých. To není Láska.
Ti, kteří dostanou takové dárky se tak mohou cítit utlačováni a " méně než ". Je to lidský sklon a potřeba nadřazenosti co způsobilo chaos na Zemi. Nyní máte možnost být si toho vědomi, sledovat každý váš pohyb a udržet se před pádem do tohoto vzoru.
Věřte absolutně, že vaše cesta je jen vaše cesta. Je úžasné sdílet to, co jste se naučili a docela jiná věc je nutit své názory a manipulovat s druhými. Ani jeden z vás nezná touhy, úmysly a záměry druhých, nebo proč se rozhodli přijít na Zemi. Prosíme vás přestaňte se na druhé dívat jako na " ubohé duše ", mnohé z těchto ubohých duší žily nádherné životy plně v souladu s přírodou, než jim jiní začali nutit svou cestu. Mnoho z těchto lidí bylo zavražděno, protože odmítli věřit způsobům jejich zachránců. Jak směšné a jak arogantní myslet si, že je třeba zachránit druhé! Nevěřícně jsme pozorovali zachránce jak zabíjí ty, kteří nechtěli být spaseni!
Stejně směšný je scénář, který se odehrává pokud jde o rady, co má kdo jíst, nebo kde a jak má bydlet. Svět by byl úžasné místo, kdyby všichni přestali dávat rady druhým. Je obrovský rozdíl poskytovat poradenství a sdílet znalosti, ačkoliv pro mnoho z vás je to jedno a to samé. Je jen na vás, jak si tato slova vyložíte.
Uvědomte si, že každý je jedinečný, každý z vás má dostatek moudrosti uvnitř sebe. Dokonce i narkoman se může sebrat sám, když bude chtít. Věřte, že každý žije svůj život na základě svých schopností a v rámci kódů přesvědčení, kterých se v současné době drží. Víme, že je pro vás těžké dívat se na ty, které máte rádi jak si vybírají rozhodnutí, které jim způsobují problémy. Nicméně vám doporučujeme nechat je dělat právě to.
Není na tom nic špatného sdílet svou moudrost s druhými, avšak to co vidíme opakovaně je následující příběh. Dospělá dcera se rozhodne, že chce odejít ze svého rodného města do Hollywoodu, aby se stala herečkou. Její matka měla stejný sen když byla mladá, ale měla mnoho špatných zkušeností. Pak se vrátila domů a provdala se za spolužáka ze střední školy. Pořád měla pocity selhání a deprese související s tímto nesplněným snem. Je pochopitelné, že nechce, aby její dcera prošla stejnou bolestí, takže se snaží jí to rozmluvit. Když se dcera rozhodne odejít, matka to komentuje slovy: " Nedám ti žádné peníze. Vydědím tě. Jsi hloupá. Nechoď mi na oči, když se ti to nepodaří."
Toto je typický příklad používání moci nad druhými k manipulaci. I když si matka myslí, že je laskavá a milující a snaží se dceru ušetřit, je vlastně manipulativní. Matčina Láska je zkreslena vlastními strachy a záští. Vzhledem k tomu, že už měla zkušenost s Hollywoodem, může mít pocity nadřazenosti.
O co lepší by bylo, kdyby se podělila o své znalosti s dcerou, řekla svůj příběh o snu v Hollywoodu, řekla dceři svůj názor, že je znepokojená, ale nesnažila by se manipulovat její rozhodnutí. Bylo by skvělé, kdyby matka sdílela svou současnou nespokojenost související s jejím snem. Její upřímnost by byla klíčem k případným obtížím, které by dceři pomohly následovat sen. Stává se velmi často, že lidé skrývají své skutečné emoce před ostatními, a předstírají, že v životě je všechno růžové.
Kdyby ti, kteří touží poskytovat poradenství, sdíleli jen svůj příběh, o kolik silnější by jejich příběh byl, kdyby se podělili o své zklamání a strachy, které měli při svých rozhodnutích. Poskytování poradenství bez sdílení celého vlastního obrazu emocí, je jako dávat plán, který vede k tomu být ve skutečnosti jiným člověkem, kterým nejste.
Obecně v poradenství platí řetězec: " Chystám se ti říci jak máš žít, protože já jsem moudřejší, než ty. Měl bys poslouchat mě. Postupuj podle mých instrukcí a tvůj život bude jednodušší, pokud ale nebudeš dělat co říkám, musíme se rozloučit. " I když ne vždycky takové věci říkáte, když někomu poskytujete rady ( i když mnozí to děláte) má to na posluchače následky.
Sdílení znalostí má zcela jinou energii. Vypravěč jednoduše sdílí své zážitky. Neexistuje žádné souzení žádné očekávání, že ostatní budou tuto cestu následovat a není třeba nikomu radit co má dělat. Postoj je : " Toto je můj příběh a dělejte si s informacemi, co si jen přejete."
Není divu, že mnozí z vás jsou náchylní k životu, kdy cítíte nutkání udílet rady, protože vaše náboženství jsou založena na odsuzujícím Bohu, který nařizuje přikázání. Najděte si čas přemýšlet o svém životě a o tom, jak jste se cítili, když vás ostatní odsoudili. Je pravděpodobné, že jste se cítili bezmocní, podrobení a hloupí.
Láska znamená umožnit ostatním, aby tvořili svou vlastní cestu a dělali svá vlastní rozhodnutí. Mnozí říkáte, že Láska znamená odpouštět druhým věci, které udělali, nebo řekli. Chtěli bychom rozšířit vaši mysl tím, že odpuštění není Láska. Tím, že se rozhodnete odpustit druhým jejich rozhodnutí, posoudili jste jejich činy za správné, nebo špatné, postavili jste sami sebe do nadřízené role, protože jste viděli sami sebe jako oběť.
Jakmile vidíte úplnost tzn., že všichni jsou si rovnými hráči v tomto dramatu, kterému říkáte realita, pak plně pochopíte, co se vám tu snažíme říci. Není nikomu co odpouštět. Každý dělá v tu chvíli to nejlepší, i když možná vidíte, že je to škodlivé pro vás, nebo druhého člověka. To je důvod, proč opakovaně doporučujeme jít dovnitř sebe a objevovat sami.
Vyberte si vědomě kódy přesvědčení, které si přejete žít. Odvážně se postavte strachům a stínům. Jakmile to uděláte, naučíte se požehnat špatným věcem, které jste řekli, nebo udělali. Pak poznáte rozdíl mezi poskytováním poradenství a sdílením znalostí. Pak pochopíte, jak škodlivé je udílet rady druhým. Pak budete schopni učit jiným způsobem, budete vyslyšeni, protože vaše energie se bude lišit. Vaše zprávy budou přijaty otevřeným srdcem a budete si s druhými blíže, na rozdíl od přístupu :" Já vím, co je pro tebe to nejlepší." Nelžete svému vlastnímu myšlení, že víte, co je pro každého nejlepší.
Dáme vám doporučení: nedávejte rady! ……děláme si legraci, máme smysl pro humor a přejeme si pro každého z vás jen to nejlepší. Při čtení našich Poselství se může zdát, že jsme krutí, ale mluvíme s Láskou a s výhodou, že jsme mimo sféru zapomnění.
Těšíme se na vás ve vyšších sférách. Do té doby se na nás kdykoliv obraťte o podporu. Jsme s vámi každý den. Jsou nás legie na Druhé Straně, kteří vás chtějí podpořit ve všem, co se snažíte udělat. Stanovte si jasné záměry, buďte v integritě a my vás budeme podporovat. Jste nade všechno milováni. Jděte vpřed a tvořte pro sebe zázraky po celý den!
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Nezapomeňte postavit stabilní a pevné základy na zemi. Postavte 4 pilíře podpírající váš život, aby byl stabilní ve všech aspektech Bytí - k vytvoření pravidel hry, práce i všech vztahů. Slunce prochází 4 body - svítání, poledne, západ a půlnoc a to dělá den úplným, celistvým, stejně tak rok je rozdělen dvěma rovnodennostmi a dvěma slunovraty na 4 roční období. Galaktičtí Mayové rozdělili Vesmír na 4 sekce a ekliptiku Mléčné dráhy dvěma průsečíky na 4 části. ČTYŘKA je stabilní základna pyramidy. Využijte dnes dar galaktického pulsu v podobě Energie ČTYŘI pro vaší osobní CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Řekl jsem "Budiž světlo", a bylo světlo. Pravím "Uzři Mé nové nebe a novou Zemi"

15. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Můžeš pomoci snést Mé nebe na Zem, když si uvědomíš, že Já tě vedu a ukazuji ti cestu. Všechny pokyny nalezneš hluboko v sobě, a nemůžeš tedy sejít z cesty nebo zabloudit. Hledej ve svém nitru, následuj tyto pokyny a sleduj, jak se děje zázrak za zázrakem. Nemůže nastat nepříznivý i okamžik, když Já tě vedu a řídím. Stále Mě hledej a nalézej. Nemusíš hledět příliš daleko; Já jsem přímo ve tvém středu, a tam by sis Mne měl záměrně uvědomovat. Když žiješ a konáš své skutky v mém jménu, tvoříš nové nebe a novou Zemi. V tvoření není žádné napětí. Řekl jsem "Budiž světlo", a bylo světlo. Pravím "Uzři Mé nové nebe a novou Zemi", a tedy je uzři, vzdávej za ně věčné díky a pobývej v nich v dokonalé lásce, míru a harmonii.

Vzestup je jako hra poznej sám sebe

14. července 2015 v 15:47 Mayský Kalendář na každý den


Změny jsou více než brilantní. Vlny jsou konzistentní, tak čisté, tak jedinečné a tak mocné. Jedna realita se doslova třpytí, zatímco další nenávratně umírá. Snad každému už je jasné, že se něco děje. Od Slunovratu je mnoho Závojů pryč, máme možnost více vyladit vnímání i schopnosti. Červenec je vzrušující a příští týdny příležitostí urychlení procesu Nanebevzetí. Pokud uděláme dobře své domácí úkoly, srpen chystá úžasné energie. Výbuchy 5D blaženosti vyzařují ze srdeční čakry. Návrat Krista se rodí přes srdce. Nadechujeme mnohem více Lásky do tohoto zlatého centra. Je úžasné a famózní zažívat proměnu, kterou nikdo nemůže vidět.
Duch lineárního času se rozpouští v srdci a mnozí se stále zaměřují na šíření negativity, sdílení informací, které jsou plné strachu a násilí. Jak to přemýšlíte? Závoje jsou dole, tato pasáž je hotová, proč se ohlížíte zpátky na ty, kteří jsou posedlí? Temná strana velmi dobře ví, že to není pro nejvyšší dobro všech. Strach je velká marketingová taktika a konspirační programy jsou velmi chytré - přesvědčují vás o realitě, která už neexistuje. Průchod přes astrální iluzi 4D je prostě drsný a tyto změny jsou v procesu změn normální. Kolaps spodních frekvencí je normální. To, že temná strana hraje hru dobře, je normální.
To celé vás jen odděluje od možnosti vidět skutečnou pravdu. Hledat pravdu prostřednictvím konspiračního fóra je dvojitá iluze a každý, kdo se zaměřuje na změnu jako na biblický, nebo destruktivní nástroj, stojí mimo značku - to je frustrující a oslabující jízda Miláčkové. Je to jako uvíznout v globální čekárně a sledovat Beckettovo Čekání na Godota.
To není soud co kdo dělá. Mohli bychom mít všichni mnohem více prospěchu z méně hledání a více akcí. Elektromagnetická neutralita Vesmíru dá každému to oč žádá a Nulový bod se o všechno postará sám. Vzpomeňte si na metafyzický bumerang.
Záleží na světelných frekvencích z galaktického centra, jak dlouho bude 4D platforma k dispozici a nemůžeme spoléhat, že VELKÉ FINÁLE proběhne jako mávnutím kouzelného proutku a že se všichni transformují najednou. Vzestup je vynikající výcvik pro trpělivost a vytrvalost. Jakmile jste svědky externího boření staré struktury, ovlivňuje vás to - nezaměřujte na to své Vědomí.
Intenzivní vlny přetváří máju, která se rozptyluje ve Světle Pravdy a Lásky. Už víte, že na každém kroku tohoto zrychlování jde o vědomou volbu. Popírání pravdy není tolerováno na osobní ani planetární úrovni. Nedopusťte, aby vás vaše nižší úrovně ještě mučily.
Ačkoliv se mnou nemusí mnozí souhlasit, je to vzrušující proces. Jsem zamilovaná do Vzestupu. Máme k dispozici Božskou Lásku ze Síria a Božskou Tvůrčí Inteligenci z Plejád. Otevírání 5D bran a portálů na Zemi otevírá interdimenzionální portály. To zesiluje a urychluje proces na Zemi, proniká království elementálů a celé lidstvo. Vše se děje pro nejvyšší záměr služby pro naší milovanou Gaiu.
Konec lineárního času nás přivádí k mnohem hlubšímu zkoumání sebe sama. Je to hluboce osobní proces a odevzdání je nutné. Buněčnou strukturou proniká hodně Světla. Ochota jít do neznámých pasáží je cesta k neotevřeným dveřím. Fyzika osobního dimenzionálního posunu závisí na mnoha faktorech - především na transformaci fyzikální a vývoji Vědomí.
V určitém bodu vás vaše vyšší vedení pustí, jestli jste připraveni pro absolutní nulový bod - pocit, že jdete sami bez pomoci. Je to test, zda jste schopni pohybovat se bez pomocných koleček. Přitom přítomnost Průvodců často připomíná přeplněný výtah. Mnozí se domnívají, že mají intuici a komunikaci s vyšším vedením slabou. Je to trénink, trénink a sebedůvěra. Přístup k vyšším informacím je vždy otevřen, když je nad slunce jasné, že nervová soustava i tělo zvládají pohled z vysokého okna. Máte zabudovaný nejdokonalejší bezpečnostní mechanizmus.
Vzestup se odehrává uvnitř vás, ne na internetu, knihách, přednáškách. Jsou to hodiny kognitivní introspekce a hra: poznej sám sebe. Nulový bod používejte vždy ke svému prospěchu. Posílat Lásku Bytostem, které vás podporují jim umožňuje posílat více Lásky vám.
Náš drahý Bratr Ježíš odhalil budoucí pravdu pro celé lidstvo a dělil se o ní na vlastní pěst. Díky němu jsme získali přístup k pravdě na celé čáře. Ježíš byl ztělesněním toho, co mělo nastat o 2000 let později. Měli bychom ctít toto dílo.
Strážci 5D a ti, kteří pracují jako Světelný server ( rozvodná síť, inter-dimenzionální stykač) vytváří portály a hvězdné brány pro přístup ostatním. To začíná uvnitř a projevuje se to ven v obou světech 4D/5D, tzv. přemostění. Je to fascinující, hluboké a tvůrčí a děje se to pomocí kódů Světelného jazyka. Strážce není kouzelník ani trpitel, je to role, především pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.
Nanebevzatí Mistři, 5D Strážci a Planetární Rada ( není zatím aktivní ) pracují sjednoceni - tvoří vše ve prospěch kolektivu. Toto vytváření zrození nového Vesmíru je založeno na nejčistších záměrech s využitím vyšších úrovní Světla a interpretaci být čistým Zdrojem Vědomí, kterým jsme. Tento způsob je mimo jakékoliv technologie Atlantidy, nebo zaniklé starověké světy. Je to tvoření zbrusu novými způsoby na úrovni super subatomární.
Vím, kdo jsem a jaká je moje role v evoluci. 300.000 let společných příprav a má poslední inkarnace je u konce? Je to neuvěřitelně krásné a usnadňující zažít vzkříšení pravého Já, být součástí kolektivu žen, které ukotvují 5D teď a tady, zkoumat a přinášet moudrost, bezpodmínečnou Lásku, milost a 5D vibrace do lidského kolektivu a přímo do této reality. Objevovat zpět vlastní multidimenzionalitu. Snažíme se vytvářet co nejvyšší frekvenční platformu, abychom si co nejdříve my všichni mohli hrát v 5D realitě. Čekají nás zázraky nad všechna očekávání. Můžete plakat radostí.
24/7 zůstávejte věrní a oddaní sami sobě, solární logos nás dolaďuje, snažte se vycítit, co je pro vás v danou chvíli nejvhodnější. Jsem obrovsky vděčná za probouzející se lidskou rodinu. Mnoho lidí je připraveno na závěrečné sekvence Vzestupu.
Jste-li terapeut, léčitel, velmi vědomě udržujte životní rovnováhu, nemůžete táhnout lidi přes vlastní evoluci.
Vděčnost je cesta sebe-posílení. Odhalení sebe sama dalece převyšuje všechny zkoušky. Je to nepopsatelně nádherné, jsem si vědoma účelu náročnosti. Je to ochota jít v integritě, s milostí a ukázat lidstvu, co je možné. Krásný zážitek frekvence bezpodmínečné Lásky, kdy Zdroj čerpá jednu ze svých možností, dokud nevyčerpá všechny.
Afirmace, které vám mohou pomoci ukončit oddělenost a vnímat všechno čím jste:
JÁ JSEM portál v praxi
JÁ JSEM hvězdná loď a hvězdná brána
JÁ JSEM zář naděje
JÁ JSEM nové lidstvo a hvězdní sousedé
JÁ JSEM jeden diamant Zdroje
JÁ JSEM rezonance s galaktickým středem
JÁ JSEM pád ekonomiky a touha po svobodě
JÁ JSEM hojnost ve všech podobách
JÁ JSEM nutkání zjistit více
JÁ JSEM kolaps iluze
JÁ JSEM ukončení spánku lidstva
JÁ JSEM brána k Domovu
JÁ JSEM jednota
JÁ JSEM tvůrce globální reality
JÁ JSEM bezpodmínečná Láska
JÁ JSEM přítomnost ve službě kolektivu
JÁ JSEM 5D realita
Ukotvěte Lásku, mír a soucit v každém slově, každé myšlence a každém činu. Čest všem, kteří v tomto procesu pomáhají jakýmkoliv způsobem. Mnoho Lásky vám všem.
V Lásce, Světle a Službě
Lenka
© copyright Lenka Sykorova www.mayskykalendar.blogspot.com
Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 14.7.2015 3 MEN kin 55

14. července 2015 v 15:44 Mayský Kalendář na každý den

Men - Orel- Vědomí cíle, týmová práce, soucit, pomoc, služba druhým, sny a vize, víra v sebe, vize budoucnosti, kolektivní Vědomí.
Nechte Orla vynést vás z jakýchkoliv pochybností, nebo obav, které ve vašem životě vnímáte a leťte přímo do tváře vašich osobních problémů. Tento opojný let s sebou nese mnoho nárazů, ego extrémů a selhávajících argumentů. Ale máte srdce!! Ben, jako vládnoucí Znamení této Treceny vysílá naváděcí maják v mlze nejistot, které Ox (3) vytváří a vede Men k letu domů, jako silná vnitřní navigace. Avšak dříve či později se musí i ten nejsilnější z orlů vrátit domů do svého hnízda a získat zpět svoji energii a životní sílu.
Jeden z nejsilnějších dnů v Tzolkinu. Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního, nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.
Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro Lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení.
***
Jsem Men 3 a vítám vás v tento čas společného sdílení. Věnujte prosím chvilku zklidnění vnějšího světa. Je to velmi moudré dělat vždy než budete číst něco, co může být pro váš život důležité. Budete tak plně v okamžiku přítomnosti a vaše schopnost integrovat informace bude mnohem větší.
Začneme dnes tím, že bychom rádi řekli, že jste nadevše milováni. Pokud jste doposud neměli zážitek s Anděly, nebo duchovními Průvodci, věřte, že existují. Jsou všudypřítomní a plní vaše největší sny. Jednoduše požádejte o pomoc. Když se modlíte, zaměřujte se na váš záměr co byste chtěli vidět hotového. I když nemusíte plně chápat dynamiku jak budou vaše sny dány do pohybu, modlete se tak jako tak. Důvěřujte, že vaše modlitby budou vyslyšeny.
Čím více jste zaměřeni na modlitby, tím je schopnost dát události do pohybu větší. Váhání obrovsky zpomaluje proces - váháním a pochybnostmi blokujete pokrok směrem k cíli. Možná je něco, co si opravdu přejete, ale pokud se budete stále držet víry : " Ano, opravdu to chci, ale vím, že to mít nemůžu "…….. vytváříte mrtvý bod, takže nemůžeme pokročit v plnění vašeho snu. Pokud máte myšlenky jako :" Nemůžu to mít. Je to nemožné! ", Vesmír to vidí jako pravdu a nebude se snažit přesvědčit vás o opaku.
Kdybychom byli ve vaší společnosti a nabídli vám kousek dortu a vy byste řekli : " Ne, děkuji, vypadá opravdu krásně, ale nedělá mi dobře ", respektovali bychom vaše přání a nelákali vás. Jsou to tyto myšlenky …." nemůžu to mít, je to nemožné "…..co tvoří vaše modlitby. Pro vaše duchovní Pomocníky a Anděly není nic nemožné - můžete mít cokoliv si přejete. Ale nemohou a nebudou vás do ničeho nutit, protože to není zarovnáno s vaší svobodnou vůlí.
To je také důvod, proč se mnoho našich Zpráv zaměřuje na kódy přesvědčení. Rozeberte je cihlu po cihle a zkoumejte, abyste zjistili, které z nich nemají stavební vibraci. Když vstoupíte do tohoto světa a dospíváte, přebíráte obavy a kódy přesvědčení druhých lidí. Lidé mají tendenci formovat jejich vlastní pojetí způsobem, jak si myslí, že je ostatní lidé vidí.
Je na čase vyrůst z omezujících přesvědčení. Udělejte si každý den čas a zkoumejte tyto kódy. Během každodenní činnosti dbejte na všechny myšlenky, slova a činy. Rozsudky, které máte o sobě, promítáte na druhé. Odkud pochází tyto myšlenky? Jsou stále aktuální, nebo už myslíte jinak?
Věnujte se každému svému chování, kdykoliv ho můžete vědomě změnit. Kdykoliv můžete zastavit zbytečnou vibraci. To lze provést přepnutím myšlení. Sledujte pak v úžasu jak se začínáte věnovat novým věcem. Otevře se před vámi celý nový svět. Můžete se divit: " Ach, jak jsem jen mohl/a nevidět to, co mám pořád před sebou? " Začnete se dívat novýma očima.
Stejně jako trvalo nějaký čas, než jste dovednosti, nebo zvyky začlenili do svého života, bude nějakou dobu trvat, než odvrátíte zvyky, které vám brání žít život snů. Jakmile budete čelit strachům a měnit staré návyky, uvolníte obrovské množství energie, kterou můžete použít na to co milujete. Je to stejné jako s počítačem. Když vložíte stovky videí a tisíce fotografií, v určitém bodu přestane počítač přijímat další data. Pokud jste nevěnovali pozornost znamením - programy jsou pomalejší, vyskakují upozornění o virech - v určitém okamžiku se zhroutí systém a počítač přestane fungovat úplně.
Lidské tělo pracuje stejným způsobem. Pokud do sebe budete tlačit a držet se věcí, které nepodporují radostný život a přidáte k tomu kódy víry, které nejsou vaše vlastní, nebudete čistit soubory určené pro zachytávání virů, přijde přetížení a kolaps. To se ale nikdy nestane, pokud budete dávat pozor na své tělo a plnit jeho mentální a spirituální potřeby.
Aby nedošlo ke kolapsu, udělejte si každý den čas zapnout sken a zaznamenat nepohodlí, včetně myšlenek, činů a slov. Líbí se vám vaše každodenní práce, lidé kolem vás a to co děláte ve volném čase? Jak se cítíte většinu dní, jste povznesení, nebo se cítíte utiskováni?
Dávejte pozor na pomluvy a zprávy v mediích. Vaše slova a myšlenky jsou tak mocné, že si to ani nejmoudřejší z vás nedokážou představit. Je to zvyk mluvit o zkáze světa a beznaději. Hodně z toho vychází ze sdělovacích prostředků a channelingů lidí, kteří tvrdí, že jsou Světlo.
Jsme každý den svědky rozhovorů jako: " Slyšeli jste o této katastrofické události. Země bude zničena, temná vláda připravuje toto a toto spiknutí "…….mohli bychom pokračovat dál, ale doufáme, že se snažíte pochopit, co vám tu říkáme. Je třeba se ptát, pokud sdílíte takovéto znalosti - povzbuzujete někoho? Nejenže se zaměřujete na to, čemu věnují pozornost jiní lidé, ale také tuto realitu tvoříte. Jakmile při takovém rozhovoru prožíváte emoce strachu a hněvu, jste v napětí. V napětí jsou i ostatní, pokud s nimi sdílíte problémy.
Samozřejmě, aby bylo možné udělat změny, musíte je nejprve udělat ve vašem Vědomí. K dispozici máte stále čas i způsoby, jak to dělat. Jste-li aktivista, nejlepší způsob je s předložením problému přijít zároveň s řešením. Problémy byste měli řešit pouze s lidmi, z nichž máte pocit, že budou součástí řešení, nikoliv problému. To je způsob jak vytvářet změny - prostřednictvím skupinového úsilí. Nicméně, když budete číst a sdílet informace a zkušenosti z pozice strachu, nebo egoistických záměrů a chtění, aby ostatní věděli jak dobře jste informováni - přikláníte se k problému ne k řešení.
Na Zemi se doposud nemohl vytvořit Mír, protože většina vašich mírových shromáždění je zaměřena na válku. Navíc se vyskytuje ve světě hlad, protože bylo tolik pozornosti věnováno zkoumání problému, budování institucí, ukazování hladovějících lidí. Ve všech hlavních vládních systémech existuje obrovská nerovnováha, protože jste předali svou sílu ostatním s postojem: " Velký Bratr ví nejlépe, já nechci být obtěžován."
Pokud opravdu chcete vytvořit utopickou společnost, která je plná Lásky, pak nemyslete na nic jiného, než na Lásku. Učiňte nezbytné kroky ve vašem osobním životě a žijte tyto ideály. Podělte se o dobré, pokud za vámi přijde někdo, kdo má zájem naslouchat. Opusťte rozhovory s těmi, kteří se zaměřují na problémy, nikoliv na řešení, ať si uvědomí, že jejich slova podporují negativní aspekty.
Buďte řešitelem problémů a obklopte se aktivisty zaměřujícími se na pozitivní konec a magii rozvoje. Všichni jste silní Tvůrci. S podporou vašich duchovních Průvodců můžete vytvářet zázraky. Věřte, že se v podstatě chováme jako počítače - jak velíte, tak pracujeme. Pracujeme s energií projekce, spíše než se slovy. Je-li strach vaší nejsilnější emocí, blokujete si svůj vlastní postup a pokrok. Je naprosto nezbytné, abyste hledali 24/7 strachy a kódy přesvědčení, které brzdí schopnost vytvářet touhy.
Většinou jste slepí ke svým nejtemnějším strachům, protože jsou pohřbeny hluboko uvnitř vás. Mějte odvahu vynést je na světlo. Požehnejte všem svým předchozím situacím, protože už víte, že sloužily svému účelu. Dejte jim ale vědět, že už nejsou potřeba. Buďte vděční za jejich pomoc, protože vás dovedly až k tomuto okamžiku. Vyměňte je za nejvyšší ideály. Každý z vás vytvořil základy reality v níž nyní provádíte svou každodenní činnost. I když většina z vás si vybírá kódy přesvědčení nevědomě, váš život se dramaticky změní, když si to uvědomíte a začnete vybírat kódy z více osvíceného místa.
Doporučujeme vám, aby se to stalo vaší každodenní praxí - jít dovnitř sebe a hledat tmavé temné myšlenky a nahradit je vyššími frekvencemi Lásky a Světla. To byl původní účel nastavení a uspořádání kalendáře Tzolkinu před eony let a tato aplikace je pro váš život stále aktuální a k dispozici.
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Vše musí růst a rozvíjet se.

14. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nechtěl bys přece zůstat celý život dítětem, které musí být krmeno, oblékáno a všelijak zaopatřováno. Když pozoruješ dítě, vidíš, jak se chce měnit a jak chce zkoušet nové věci. Stále něco zkoumá a učí se, roste a rozvíjí se. Je to přirozený proces růstu a proměn. Dítě o svůj rozvoj nemusí usilovat; přichází zcela přirozeně. A tak je to i s objevením Nového věku, který je nyní přímo zde s tebou. Nemusíš bojovat a zápolit, abys do něj vstoupil, nemusíš se bát neznámého, nemusíš se znepokojovat rychlostí změn a rozvoje všude kolem sebe. Dívej se vpřed se skutečnou radostí a očekáváním toho, co má přijít. Nic není příliš velké, nic není příliš zázračné, nic není nemožné. Sleduj Mé zázraky, jak se zjevují v pravé dokonalosti, a vzdávej věčné díky.

Horoskop na období 13. – 19. 7. 2015

13. července 2015 v 10:34

Přijetí zodpovědnosti

Slunce na počátku týdne (do 15. 7.) - vrcholí kvadratura s Uranem, což přináší hektičnost, časté změny, nesoustředěnost a podrážděnost. Zároveň se Slunce dostává do trigonu se Saturnem ( 13. - 29. 7. ) a každý den bude zřetelnější stabilizace a zklidnění, pokud nebudete v pozici soupeření, dokazování a boje. Mars se dostává do opozice s Plutem, což přináší touhu po moci a ovládání, sklon k destrukci či agresivitě a přepínání sil. Následně na víkend již začne působit Mars kvadratura Uran, to ukazuje na sklon k riskování, objeví se napětí, které vede k úrazům, výbuchům a hádkám.

Aspekt Slunce se Saturnem všemu dává zodpovědný přístup, potřebu konat krok za krokem, systematicky, rozumně a prakticky. Když si v sobě udržíte disciplínu a důvěru, tak vás časté změny zvenku nerozhodí. Snadno rozlišíte, co je podstatné a co ne.

Merkur v konjunkci s Marsem v Raku, v harmonickém aspektu na Neptuna do 17. 7. vede k hluboké tvořivosti, inspiraci a emotivnosti. Snadné vyjadřování svých myšlenek, tvůrčího potenciálu, citů, vizí a intuice. Mysl a vůle je vedena vyšším vědomím. Následně se pak tato konjunkce dostává do opozice s Plutem - mocenské hry mysli a vůle. Mysl a vůle je nástroj, jak na zemi tvořit a konat. Pokud je spojena s vyšším vědomím bytosti, je mysl a vůle využívána v souladu. Pokud je mysl a konání pod nadvládou ega, objevují se mocenské a egoistické hry, které jsou zaměřeny pouze na svůj prospěch. (Objeví se bezohlednost, pesimismus, negativní myšlenky, destrukce a touha ovládat.)Tím je mysl a vůle používána v rozporu s vyšším vědomím bytosti. Představte si, že vyšší vědomí bytosti je zlatý paprsek, který vychází z centra božství a je propojen s bytostí na zemi. V tomto paprsku je zapsáno vše, celý osud duše. Toto vyšší vědomí se s námi snaží komunikovat skrze vize, inspirace, intuici a nápady, aby nás dovedlo tam, kam má. Pokud jsme příliš zahlcení myslí, emocemi, nejsme schopni slyšet toto jemné komunikování. Jak jsem již napsala, mysl a vůle je nástroj pro fungování na zemi. A bývá velmi často oddělené od vyššího vědomí a naše skutečná práce má být na tom, abychom se propojili se svým vyšším vědomím a šli v souladu s ním a naplnili to, co člověk naplnit má. Když se příliš odkloníme od záměru vyššího vědomí, je člověk ze života odvolán. A dostane novou příležitost po připomenutí svého vyššího vědomí mezi životy. Ale to je už velmi extrémní odchýlení. (Pozor! Ne každá smrt znamená odchýlení.)

Často naše vyšší vědomí zasáhne bez našeho lidského vědomí. To aby nám pomohlo. Např. abychom odjeli na určité místo, kde potkáme toho, koho máme atd.

A při tomto aspektu si budete muset uvědomit hry a pokušení mysli a vůle, které vás budou chtít odvézt z vaší cesty, nebo vám vnutit negativní - egoistické postoje. Prohlédnete je?
Může vám pomoci nahlas si říci (mysl to potřebuje slyšet): "Jdu v souladu se svým vyšším vědomím. To, co je mé, ať u mně zůstane. A co mi nepatří, ať odejde."

Novoluní nastává 16. 7. po 3 hodině ranní. Sabiánský symbol novoluní v Raku je : Žena a dva muži, ztroskotaní na malém ostrůvku v jižních mořích. Žena symbolizuje emocionální život, muži zase mentální a duchovní aspekt. Tato symbolika je o třech aspektech našeho nitra. Tyto tři úrovně potřebují spolu spolupracovat, aby došlo k využití veškerého potenciálu. Pak se uvolní mocná energie. Důležité je si uvědomit vzájemnou souvislost: jedno bez druhého nemá sílu k přežití.
Novoluní je v harmonii se Saturnem a to dává hloubku, zakořenění, pevnost a velkou odolnost. To, co během novoluní 15.- 16. 7. bude probíhat, má dlouhodobý vliv a trvanlivost.

O víkendu buďte opatrní na silnicích a vzdejte se jakéhokoliv riskování a unáhlenosti.

Spokojený týden. Petra Nel
---------------------------------------------------------------
UPOZORNĚNÍ:Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.



TZOLKIN 13.7.2015 2 IX kin 54

13. července 2015 v 10:28 Mayský Kalendář na každý den

Ix - Mág, Jaguár - Síla spravedlnosti, duchovní podpory, hlasu srdce, poctivosti, plnění Božské vůle, schopnost předvídat, vidět do tmy, magická síla, nejvyšší úroveň individuálního Vědomí
Ctěte a respektujte mnoho barev a mnoho aspektů vašeho života; života doma, v práci, vaší životní cestu, život na veřejnosti, nebo v komunitě….všechna místa, všechny tyto kruhy odbydlujete a ovlivňujete. Bez ohledu na to, jak dlouho a jak daleko dnes budete cestovat, nebo jak dlouho budete pryč, nezapomeňte na svůj vnitřní domov, který je vždy tam, kde je vaše duše. Pečujte o vnitřní mír a životní sílu, která bude na oplátku harmonizovat všechny vaše vnější světy. Pokud můžete přijmout tuto polaritu Vědomí a zkušenosti, váš život bude navždy uzdraven.
Jaguár je symbolem vesmírných sil, Duch džungle, hor a Strážce magie Země. Představuje tajemství šamana, transformaci Vědomí, odhaluje naše podvědomé obavy a umožňuje jejich přeměnu.
Nativní Ix mají dary predátora - vrozený smysl pro strategii a mazanost. Stejně jako Jaguár jsou trpěliví, inteligentní, mají talent vnímat pocity druhých lidí. Pokud jdou po stezce vnitřní transformace, své dary Jaguára používají jako službu pro druhé. Jejich úkolem bývá přinést světlo tam, kde je tma. Jsou to výborní stratégové, léčitelé a terapeuti.
Den Ix je jako stvořený pro změnu všech negativních aspektů, meditaci a zkoumání sebe sama z pozice vnitřního prostoru.
***
Jsem Ix s Tónem 2. Dnes bychom chtěli sdílet některé myšlenky týkající se polarity. Ve vaší sféře existuje nekonečné množství možností každý den. Než se dostanete přes rozhodnutí, které kódy přesvědčení jsou správné a které špatné, můžete dočasně skončit ve slepé uličce. Je to jako vzít dítě do hračkářství a říci mu, že si může vybírat všechno tak dlouho, dokud se to vejde do auta. Bude naprosto omráčené a nebude vědět kde začít.
Jak zúžit vaši volbu? Nejprve musíte vytvořit kód přesvědčení s názvem " mé cíle ". Mnozí se pověsí na tyto cíle v domnění, že je musí dosáhnout. jinak je to pro ně fiasko. Doporučujeme vám dát si cíle s jasným záměrem, ale zůstat otevření změně těchto cílů v případě potřeby. Pokud jste nastavili jasný záměr, pomůžeme vám jej dosáhnout.
Víme, že vaše pochopení budoucnosti je omezené. Z naší perspektivy máme výhodu, že vidíme vrcholky všech budoucích možností. Ještě k tomu máme možnost vidět jaké eso všichni ostatní skrývají v rukávu. Pokud by každý z vás na Zemi neměl strach, nebo pocity viny, říkali byste pravdu a milovali celým srdcem sebe i ostatní, stanovování cílů by bylo mnohem jednodušší. Vysvětlíme vám to. Možná jste si dali za cíl najít konkrétní práci. Pomůžeme vám dostat vysněnou práci, která má všechno co jste si přáli - příjem, dobrou lokalitu, příjemné pracovní prostředí, pracovní dobu atd. Brzy zjistíte, že váš šéf má schopnost a sklony udělat váš život nešťastný.Tolik k perfektní práci.
Máte možnost vybrat si jak budete s tímto člověkem vycházet. V rámci našeho příkladu budeme předpokládat, že jste k tomuto člověku příjemní, laskaví a milující jak jen můžete, ale přesto je dál vaší noční můrou. Stres je tak velký, že uvažujete o opuštění vysněné práce.
Můžete se rozhodnout, že odchod je ve vašem nejlepším zájmu, nebo můžete hrát roli oběti, litovat sami sebe, nebo mít spoustu dalších reakcí. Jde o to, že jste měli vysněný cíl a dosáhli jste ho, ale v důsledku nepředvídaných okolností jste změnili názor a stanovili si nový cíl.
Co vám dnes chceme připomenout je, že žijete ve světě polarity. Můžete si vybrat být laskaví, nebo zlí, šťastní, nebo smutní. Můžete si vybrat oblékat se dobře, nebo ošuměle. V každém okamžiku existuje nesčetné množství možnosti pro 7 miliard lidí na planetě. Můžete se také setkat s těmi, kteří vaše touhy obrátí vzhůru nohama, takže bylo by moudré, abyste byli flexibilní a šli s proudem, který vás zavede k tomu, co chcete zažít. Možná je vaším cílem jet na Bahamy, abyste si odpočinuli od práce. V obchodu s potravinami jste zakoupili časopis, kde je článek o Bahamách. Jak listujete, objevíte článek o Novém Zélandu a cítíte více sympatií k této destinaci. Takže změníte cíl dovolené.
Stanovování cílů, pokud chcete v životě něco manifestovat, je velmi důležité. Nicméně být flexibilní je také důležité. Předložíme vám malý složitý scénář, abyste porozuměli naší práci, jak vám pomáháme my na Druhé Straně. Představte si sami sebe ve své vysněné práci. Šéf způsobil, že jste nešťastní a přemýšlíte jak se dostat na pár dní pryč. Začnete snít o Bahamách a vidíte sami sebe na pláži. Jak se vaše dovolená blíží, jste stále více nadšení vaší vyhlídkou, ale víte, že jakmile se vrátíte, problém tu stále bude.
Příklad: Máte také sen o perfektním partnerovi. Také byste chtěla žít blíže u své rodiny. I když máte ráda svou práci, šéf jí dělá nesnesitelnou. Ačkoliv dobře platí a máte skvělé výhody, stresujete se do té míry, že onemocníte. Z našeho pohledu na Druhé Straně se snažíme pilně splnit každý váš cíl. Zjišťujeme všechny možné lidi, z nichž by někdo mohl být váš skvělý manžel a bydlí blízko vaší rodiny. Našli jsme pro vás tři vhodné partnery. Jak se setkáte? Monitorujeme vaše emoce, zajistíme výběr, který očekáváte. Pokud má každý z vás jasné úmysly, o to je to jednodušší. Pokud jste vědomá, intuitivní, ve spojení se svými Průvodci - život je hračka. V těchto případech stačí sledovat silné vedení, které nabízíme k dosažení výsledku.
Nicméně pro většinu z vás to není takto jednoduché. Když váháte a pohybujete se tam a zpět, děláte to pro nás těžší. Jakmile žádáte něco s vášní, okamžitě dáme věci do pohybu. Když si to rozmyslíte, věřte, že to, co jsme pro vás vytvořili, je stále v pohybu dokud se vaše svobodná vůle neusadí. Do té doby vytváříme situace, které splňují kriteria toho, co chcete nyní. Je běžné, že lidé váhají, takže proto je dosažení cíle tak obtížné.
Vraťme se k naší situaci. Takže si dáte za cíl najít novou práci, bydlení blízko rodiny a najít si skvělého partnera s dobrým příjmem a týden dovolené na Bahamách. Vzhledem k vašim emocím sledujeme, že nejdůležitějším přáním je být co nejblíže k rodině, z trhu práce jste v depresi. V tomto případě jsou cíle plněny pro dobro všech zúčastněných. Jsme rádi za tuto klauzuli, protože vytváříme radost pro všechny zúčastněné. Nicméně mějte na paměti, že si můžete vybrat vyzkoušet věci, ze kterých víte, že budou ostatní smutní. Nic není správné, nic není špatné, je na každém z vás, co si vybere.
Takže jste se rozhodla, že pojdete na Bahamy, ale nyní byste raději na Nový Zéland i když je tato dovolená dražší, ale máte nutkání tam jet. Ve městě, kde bydlí vaše rodina, jsou také tři potenciální muži. Jeden z nich míří na Nový Zéland na služební cestu, dva zůstávají doma. Vzhledem k tomu, že jste si ještě nekoupila letenku, víme že ještě nejste pevně rozhodnutá, zda pojedete na dovolenou, nebo budete s rodinou. Takže začneme nastavovat možnosti jak se setkat s vašimi třemi potenciálními životními partnery. Jak vás všechny čtyři monitorujeme, vidíme, že jste oznámila svému šéfovi datum, kdy si chcete vzít dovolenou. Také vidíme, že máte více sklony navštívit Nový Zéland. Trochu zatlačíme, aby si jeden z mužů prodloužil služební cestu na Novém Zélandu, takže tam budete oba ve stejný čas. Pokud bude i nadále váš plán odjet na Nový Zéland, zajistíme plán, abyste se někde na určitém místě setkali. Vidíte, jak je důležité mít jasno ve svých cílech? Uděláme vše co můžeme, abyste bydleli ve stejném hotelu.
Vidíte jak složíte všechno je? Nyní máte oba letenky. Pokud věnujete pozornost vaší intuici, vyberete si hotel, kde bydlí váš partner, ačkoliv je dražší. Abychom vše zkrátili. Konečně se třetí den setkáte, i když před tím minete pět možností, které jste pro vás nastavili. Jste ohromena, když zjistíte, že přítel žije 10 km od místa bydliště vašich rodičů. Když se vrátíte domů, nadále zůstanete v kontaktu. Během vašeho volna máte v plánu navštívit své rodiče, ale máte také zájem lépe poznat vašeho partnera. Oba máte pocit, že to byl Boží zásah, když jste se setkali za takových okolností.
Nicméně po té, co strávíte společné tři dny se rozhodnete, že zůstanete jen kamarády. Oba jsme vás sledovali a věděli, že to přijde. Do té doby jsme se zoufale snažili zajistit další setkání s dvěma potenciální partnery a VOILA!!.... konečně se setkáváte s dalším. Je to Láska na první pohled. Po návratu domů, zůstáváte v kontaktu, muž přijede za vámi na návštěvu a vy se rozhodnete zůstat partnery navždy. Můžete ukončit práci a vrátit se do svého rodného města, najít si novou práci. I když váš příjem není tak vysoký, oba vaše společné příjmy vám zajistí, že nepotřebujete vydělávat tolik peněz. Dostala jste všechno po čem jste toužila, i když výsledek vypadá jinak než jste čekala.
Vidíte jak složité je pracovat s lidmi? Tohoto scénáře se zúčastnili čtyři lidé. Často však scénáře zahrnují mnohem více lidí s mnoha dalšími menšími cíli. Snažíme se plnit přání všech a je to docela složité. Když lidé váhají, vytváří to jen potíže. Často je snazší vyléčit nevyléčitelnou nemoc, než splnit jednoduché úkoly. Je to proto, že nemocný člověk se často vroucně modlí za obnovení svého zdraví. Takže ho uzdravíme. Modlitba je přímá a soustředěná. Menší touhy obsahují často mnoho váhání : " Chci to, nechci to. Chci jen toto, i když můžu mít i tamto. Ne, nemyslím si, že můžu mít to, nebo ano? " ……… vyžaduje hodně trpělivosti být Duchovním Průvodcem lidí!
Hlavním cílem dnešního setkání bylo, abyste pochopili, že se nemůžete dostat do cíle, pokud máte pocit, že selžete. Často se stává, že uplyne mnoho času, než uvidíte požehnání v tom, co jste cítili jako selhání. V mnoha případech je výsledek lepší, než váš sen. Nastavte vaše sny vysoko! Dodejte jim energii vášně. Sledujte synchronicity. Sledujte stopy, i když budete muset jít mimo vaši komfortní zónu pohodlí. Pak se dívejte jak se váš život mění!
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování - vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK. Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Změna začíná u jednotlivce a potom přechází do společenství, města, národa a světa.

13. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Příliš mnoho lidí marní čas a energii tím, že obviňují za chyby světa někoho jiného, místo aby si uvědomili, že je mohou změnit, když začnou sami u sebe. Nejprve si dej do pořádku svůj vlastní dům. Když hodíš doprostřed rybníka kámen, rozčeří vodu do vln; tyto vlny mají svůj počátek v kameni, ve středu rybníka. Začni u sebe; pak můžeš vyzařovat mír, lásku, harmonii a porozumění ke všem duším kolem sebe. Začni jednat hned teď. Toužíš vidět lepší svět; tedy pro to něco udělej, ne však poukazováním na všechny kolem, ale nahlédnutím do svého nitra, zkoumáním svého srdce, napravováním svých vlastních chyb a nalézáním
odpovědi v sobě. Potom můžeš jít s jistotou vpřed a být skutečnou pomocí svému sousedovi a všem duším, se kterými se setkáš. Změna začíná u jednotlivce a potom přechází do společenství, města, národa a světa.

TZOLKIN 12.7.2015 1 BEN kin 53

12. července 2015 v 15:45 Mayský Kalendář na každý den

Ben - Poutník - Svoboda, prolomení hranic, trpělivost, nebeský pilíř, talent tvůrce, vůle jednat, duchovní síla, cesta v čase a prostoru, nebeský vyslanec, mystická síla, psychická rovnováha.
Začněte Trecenu Ben malým osobním obřadem, nebo ranní meditací, projevte poděkování a vděčnost za váš domov, za vaši rodinu, a především děti - pokud jste rodič. Pečujte o atmosféru klidu, pohody a radosti, abyste vy i vaše rodina měli posvátnou svatyni, která vás ochrání od stresů vnějšího světa. Uvnitř vašeho domova je váš vlastní drahý vnitřní mír. Ctěte váš vnitřní domov, tu část duše, která umocňuje vaše probouzející se Vědomí i všechny ostatní aspekty života.
DNES JE DOBRÝ DEN POŽEHNAT SVÉMU DOMOVU
BEN je jeden z nejdůležitějších glyfů - význam je síla, důvěra, autorita, sebevědomá síla, která pomáhá rostlinám růst. Rostliny vyrostou a jejich květy se nakonec dotýkají Nebe - je to alegorie k naší kvetoucí korunní čakře. BEN je Mistr putující do všech stran a nových směrů a dnes rozšíří síť cest do nových oblastí a nových možností.
***
Zdravím vás, jsem Ben doplněný dnes Tónem 1. Společně bychom vám dnes chtěli poděkovat, že toužíte udělat lepší váš čas i prostor v bytí na Zemi.
Lidé jako vy, kteří jsou vědomí a připravení dělat změny, budou dělat jen to, že budou dělat změny.
Změny, o kterých mluvíme od začátku, se vlní zevnitř ven přes strukturu, které říkáte čas a prostor. Každá změna nejprve začíná myšlenkou. Tyto myšlenky rozvíjíte způsobem, který nelze v tomto okamžiku plně pochopit. Nejsou z tohoto světa.
Všechny myšlenky pocházejí ze Zdroje jejich počátku. Už je vám známo, že jste plně spojeni s původním Zdrojem. Nikdy nejste sami, i když se to tak může zdát kvůli amnézii, kterou jste se rozhodli zakusit v této sféře a být její součástí.
Aby bylo možné provádět změny ve vašem životě, musíte si být nejprve vědomi toho, že chcete změny provést. Věci se dějí každý den a každou hodinu vašeho života. Některé jsou pozoruhodné a obohacující, jiné vycházejí z nízké hustoty a pak ty, které nechcete zažívat znovu, ale díky takovým zkušenostem se rozhodnete dělat změny. Je to stejné, jako když dá dítě ruku do ohně a spálí se, je pravděpodobné, že si nevybere zažít to znovu a rozhodne se už nikdy ruku do ohně nedávat.
Prostřednictvím pozorování se rozhodujete co chcete zažít a čemu se raději vyhnout. Možná jste byli svědky jak váš přítel spadl z kola a zranil se. V tom okamžiku se může rozhodnout, že nikdy na kole jezdit nebude, protože nechce riskovat pád a zranit se. To je rozhodnutí na základě strachu.
Možná jste byli přímo svědkem pádu a všimli si co cyklista udělal a co způsobilo pád. Možná se předváděl a jel na kole bez držení rukou, zatímco sledoval roztomilou dívku. Můžete se rozhodnout, že jízda na kole je něco, co chcete dělat, ale vždy budete mít ruce na řídítkách a oči na silnici. V tomto případě jste udělali rozhodnutí na základě zkušenosti. Možná byste chtěli zažít jak vám vítr fouká do tváře, nebo se chcete přidat k vašim přátelům, kteří milují jízdu na kole. V tomto případě se rozhodujete na základě pozorování vlastních zkušeností. To by mohlo také zahrnovat zkušenost jak snadno se dostat z jednoho místa na druhé. Je možné, že můžete mít trochu strach ze zranění, ale požitek z jízdy na kole vám pomůže překonat strach, když se naučíte dobře jezdit.
Změny v životě také můžete provést prostřednictvím sledování toho, co udělali druzí a vědomě se rozhodnout co chcete prožít. Je důležité si uvědomit, že pokud chcete žít plnohodnotný život a mít plno zážitků, budete muset pracovat s některými strachy a kódy přesvědčení jako první.
Je důležité, abyste požehnali dovádění druhých. Jsou to jejich rozhodnutí co vám může pomoci dělat vaše rozhodnutí. Každý z vás jde jinou cestou, každý má během cesty mnoho zážitků a zkušeností. Každá událost, které se účastníte, má prospěch pro vás i pro všechny ostatní. Nakonec se všechny tyto zkušenosti vrátí zpátky ke Zdroji.
Až do této doby každý z vás uložil ve svém těle mnoho zkušeností - jste chodící knihovnou. Všechny události a zkušenosti se ukládají do Akášických Záznamů - největší knihovny vašeho Vesmíru. Kdykoliv může někdo navštívit tuto knihovnu a vybrat si zážitek, který ho zajímá. Může se to zdát divné, ale kdokoliv mimo vaši sféru může navštívit tuto knihovnu a zažít cokoliv skrze vás. To dělá každý zážitek speciální, požehnejte všemu co jste prožili, každou zkušenost, a vybírejte si jen ty, které vás vedou k radosti a bavte se po cestě.
Ať už si vyberete jakýkoliv zážitek, kdykoliv si můžete vybrat další. Možná budete chtít vyladit zkušenosti tak, aby pro vás byly příjemné. Možná se rozhodnete z určité zkušenosti odejít. Možná budete chtít říci ostatním o zkušenosti, kterou jste měli, aby mohli učinit rozhodnutí na základě informace, jestli oni sami chtějí tuto zkušenost mít či nikoliv.
Pokud se rozhodnete udělat rozhodnutí na základě vzájemných zkušeností, vezměte v úvahu, že jiný člověk sdílí své vlastní jedinečné zkušenosti. Když se dělíte s druhými o vaše zkušenosti, mluvte v integritě. Nebojte se podělit o skutečné emoce, které jste cítili. Když sdílíte s druhými své vlastní zkušenosti - je to pravda. Není lepší příběh než ten, při kterém můžete plakat, můžete se smát, nebo mít pocit jakoby jste to prožili na vlastní kůži.
Zeptejte se každého člověka, který v něčem vyniká, která část zkušenosti ho nejvíce fascinuje. Většina řekne, že vzrušení z neznámého, nebo když tlačí sami sebe jít nad rámec jejich vytrvalostní úrovně, což vytváří vzrušení. Někteří jsou motivováni výhrou ceny, nebo obdivem ostatních. Ti, kteří tlačí sami sebe nad rámec si pravděpodobně cestu stejně jako cíl více užívají.
Říkáme to proto, že srovnávání a souzení ostatních může pokazit požitek prožívání a odchod od aktivity. Vaše společnost je silně zaměřena na soutěživost s odměnou v cíli. Častokrát se lidé nechtějí podílet na zkušenosti, protože mají pocit, že je to k ničemu, nebo by mohli být odsouzeni, protože to není perfektní dovednost. To jsou hluboké nesmysly a tyto myšlenky je třeba zrušit, abyste si mohli plně vychutnat úroveň, kterou s vyberete.
Nikdo nebyl perfektní, když se pokusil něco dělat. Ti, kteří zvládli určité specifické věci jsou vaši největší učitelé, pokud upřímně sdílí celou škálu emocí, které na cestě zažili. Mnozí se snaží tyto emoce skrýt, protože jsou v rozpacích, nebo nejsou schopni sdílet okamžiky zranění, strachu, nebo lítosti…..atd.
Lidstvo a život na Zemi znamená okamžiky nelásky. Zdroj, ze kterého jste původně vyskočili, je jen Láska. Doporučujeme vám přijmout všechny zážitky nelásky s radostí a vděčností. Ti, kteří chtějí zažít jen Lásku, jsou v nesprávné sféře. Mnozí z vašich učitelů věky učili, že lidé jsou na Zemi, aby zažili jen Lásku. Na určité úrovni to pravda je. Nicméně jste se naučili, že Láska rovná se dokonalost, jakmile všechny věci probíhají hladce. Říkáme, že to není pravda. Ano, v pravém slova smyslu je Láska dokonalost. Ale pokud člověk považuje dokonalost za akt, který má dokonalý výsledek, na konci bude vždy zklamán. Cesta je stejně dokonalá jako cíl. Kdykoliv se dostanete k cíli, máte mnohem více zkušeností. Když toto pochopíte, pak teprve se můžeme shodnout na tom, že Láska rovná se dokonalost.
Další učení, které bylo zkomolené je, že život je Láska. Pokud je to pravda pak znamená, že smrt je méně než Láska? Ať už to víte, či nikoliv, život na Zemi je jako mrknutí oka, pokud jde o délku života vaší duše, která žije oddělená od Zdroje. Všichni jsou si rovní, ať už si v současné době hrajete na Zemi, nebo jste v jiné fyzické podobě na jiných planetách, nebo ve sféře, kde neexistuje hmota.
Také jste špatně pochopili, že Láska se děje pouze v případě, že váš život běží hladce. Opět říkáme, že jsou to hluboké nesmysly a hlouposti. Jakmile pocítíte vděčnost a Lásku za každou zkušenost, budete mít lepší pochopení toho, co si Zdroj Lásky přál zažít.
Uhlí nemá žádnou hodnotu s výjimkou několika málo okamžiků tepla. Ale jakmile na ten samý kus uhlí vytvoříte extrémní tlak, alchymisticky vytvoříte diamant. Teď souhlasíte, že když diamant zbrousíte tady a ještě tady, stane se více cenný v očích pozorovatele? Váš život je úplně stejný. Každá zkušenost má svou hodnotu. Je jen a jen na vás, co se rozhodnete prožít, a zda bude vaše cesta naplněná radostí, nebo utrpením. Proč nezažít radost i utrpení? Neznamená, že musíte žít celý život na jednom místě. O kolik bohatší bude váš život, když si dovolíte mít oba zážitky? Když už nic jiného, tak budete mít alespoň velký příběh pro ostatní.
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA BEN

12. července 2015 v 15:43 Mayský Kalendář na každý den

Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila.
Tato Trecena začíná Ben ( rákos, poutník ) - ambice, síla, sebejistota, vnitřní síla, autorita, putování novými směry, energie spojení mezi Nebem a Zemí a sdílení s druhými. Mayská proroctví uvádí, že bůh Quetzalcoatl postavil ve městě Tula sloup symbolizující Strom Světa jako cestu mezi Nebem a Zemí. Takže Energie Ben se stává zprostředkovatelem Světelné energie - fotosyntéza na spirituální úrovni - neustálé spojení mnoha úrovní - od prvotní buněčné, až po vyšší vibrace multidimenzionální existence. Tato fotosyntéza ( energie kundalini, která proudí nahoru a dolů přes naší páteř ) v nás probouzí to nejlepší, co v nás je, zejména vášeň pro koncepci. Můžeme tedy začít se změnami a pokud jste se narodili v den Ben - máte v sobě dar vize měnit svět na lepší místo.
Ben symbolizuje světlo rodiny a domova. Je to Nagual dětí a rodiny. Jak začínáme tuto Trecenu, je vhodné uvědomit si, co je v našem životě opravdu důležité a smysluplné. Je to kariéra? Sláva? Finanční, nebo profesní úspěch? Nebo jsou to naši nejbližší, které často bereme jako samozřejmost - prostě tu jsou? Velmi dokonale toto dilema vykresluje film Flash of Genius. Jsme velmi překvapeni, když vzrušení nakonec pomine. Jsme schopni se revanšovat svým nejbližším? Když je všechno v pořádku, máme tendenci brát své nejbližší jako samozřejmost. Nemělo by to dojít tak daleko, že přijde krize a my si uvědomíme jakou podporu a Lásku od našich milovaných dostáváme.
A pokud je tomu naopak - naše rodina nás dusí, stahuje nás dolů, nedovolí nám svobodně dýchat, snaží se nás ovlivňovat, potřebujeme nutně vyhledat svůj psychický a emocionální prostor - mít osobní svobodu. Obě strany mince se tedy nevylučují , vyžaduje to uvědomování, disciplínu a odhodlání. A spoustu spoustu Lásky. Všechno je vždy o rovnováze. Respektujte sebe i všechny ve vašem okolí - na rovnoprávném základě, který přináší respekt.
Čísla 6, 7, 8 představují hřeben Vlny. Hřeben může být interpretován jako silné energie - i když samotný vliv Treceny se samozřejmě počítá od počátku. Kanál Světelných energií má hřeben v 6 ETZNAB ( zrcadlo, zrcadlový odraz, kde se odrazí vaše vnitřní Já ), 7 CAUAC ( bouře, která vyčistí duši ) a 8 AHAU ( je ztělesněním Světelné energie, která podporuje, aby duše kvetla ). Tento příliv Energií je právě to, co potřebujeme k vytvoření momentálních změn.
Využijte Energii BEN, rozpoznejte a vnímejte vaší vnitřní sílu, autoritu. Nastal čas pro přístup k této vyšší vibraci - vytvářet pozitivní změny v našem osobním životě, kterým zároveň tvoříme změny ve světě.
REZONANCE KOLEKTIVNÍ / OSOBNÍ
Vlna BEN přináší SVOBODU a NEZÁVISLOST. Celá Vlna přináší klíč k rozšíření horizontů poznání.
Problémy, které se objeví v této Vlně, vám napoví, že jedině vy sami si blokujete svůj potenciál. Vaše Vědomí lpí na omezeních, je jedno jestli se projevují spirituálně, ideologicky, nebo materiálně. Nezapomínejte, že všechny společenské a náboženské vzorce jsou často osobní ideologií.
Také morální a společenské povinnosti vůči dětem, rodičům, přátelům, které vás řekněme omezují, zde ukáží své trny. Současné inkarnace učinily mnoho z nás mistry sebe-omezení. Mějte odvahu podívat se na sebe. Strach je základnou starých programů.
Zralé Vědomí neuznává vězeňské zdi a především ty, které byly postaveny cizím Egem.
Přijetí zodpovědnosti za sebe a své činy znamená, že se už nikdo nemůže schovávat za jména druhých, ukrývat za legitimitu vlády a moci, nechat se podporovat autoritami, aby tímto způsobem ospravedlnil svoje činy. Všechno, co děláte je vaše vlastní. Není vinných na vnější straně. Jste jen VY. BEN vás vyzývá, abyste svobodně kráčeli po aktuální časové linii - bez rozpínání pomocných sítí.
Jděte životem s důvěrou a nedovolte ležet ladem Světelným polím a plýtvat vaším talentem. Směle překračujte horizonty 4D omezení. Zachyťte hlubší vztah, jelikož za ním se skrývá smysl vašeho života. Vaše zkušenosti se ve Vlně BEN týkají každého TEĎ. Ptají se vás: Jste ochotni jít dál do vyšších úrovní Bytí, nebo si zvolíte zůstat v bahně?
Kin 53 odemyká 2. bílý Časový Zámek - tzn. UPŘESNĚNÍ A KONTROLU JAKOSTI.
CÍL: stát se svobodným člověkem, nepodlehnout nátlaku zvenčí, řídit se vnitřní moudrostí, respektovat lidi, oceňovat vlastní hodnoty.
Přehled Vlny: kin 53-65 12.7. - 24.7.
BEN 1
IX 2
MEN 3
CIB 4
CABAN 5
ETZNAB 6 galaktický portál
CAUAC 7
AHAU 8
IMIX 9
IK 10
AKBAL 11
KAN 12 galaktický portál
CHICCHAN 13
Copyright © www.mayskykalendar.blogspot.com Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Jsi všude obklopen krásou.

12. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jsi všude obklopen krásou. Otevři oči a vnímej ji a vzdávej za ni stálé díky. Dovol, aby tě krásné věci proměňovaly a inspirovaly k tomu, co je v tobě nejvyšší a nejlepší. Krása v tobě probudí to opravdu nejlepší a sjednotí tě s tím nejvyšším. Krásu nelze v nitru zadržovat, a proto ji nech vyzařovat. Naplň své srdce a mysl krásnými myšlenkami a odrážej Mne, protoze Já jsem krása. Hledej krásu ve všem, a budeš-li ji hledat dostatečně hluboko a dostatečně po ní toužit, spatříš ji. Povznes se nad nečisté a ošklivé věci v životě, protože tím, že se nad ně povzneseš, je můžeš pomoci proměnit. Krása se odráží ve tvém oku; je tedy hluboko v tobě. Vykroč dnes s přesvědčením, že uvidíš krásu ve všem a v každém, a dokážeš to. Láska a krása jdou spolu ruku v ruce; nech tedy Mou všezahrnující lásku, přinášející jednotu a jedinečnost, svobodně plynout do tebe a skrze tebe.

TZOLKIN 11.7.2015 13 EB kin 52

11. července 2015 v 10:33 Mayský Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, důvěryhodnosti a soucitu
Vědci se domnívají že budoucnost ovlivňuje současnost…..a to znamená, že osud, který je vaší volbou a svobodnou vůlí skutečně může ovlivnit současný život. Pokud přijmete tento překvapující předpoklad, můžete přitáhnout právě dnes váš osud blíže k vám třeba tím, že ohnete cestu vaší duše z lineárního času, jakoby otočením do spirituálního Möbiova pásu. To je výzva pro dnešní den!
Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to Energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.
Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.
***
Jsem Eb a dnešní den sdílím s unikátním Tónem 13. Tento Tón je symbolem Mistrovství. Můžete si jej představit jako 5+5+3=13. Prvních 5 představuje plnost lidství, druhých 5 představuje duchovní Vědomí v lidské formě ( Vyšší Já ). 3 je symbolem Trojice VŠEHO CO JE. Dejte vše dohromady a máte schopnosti Mistra. Být Mistrem znamená schopnost znát své Já jako duchovní Bytost se zkušeností lidství. S podstatou 3, která představuje trojici všeho, přijímá Mistr plnou sílu a pochopení, že všechny věci jsou obsaženy v něm.
Když jde člověk plně vědomě po cestě Světla a usiluje o Jednotu a Bezpodmínečnou Lásku, má všechny věci k dispozici. Bylo mnoho Mistrů, kteří chodili po Zemi v lidské podobě. Tyto Bytosti byly schopny dělat úžasné věci: uzdravovaly nemocné, křísily mrtvé, teleportovaly se, manifestovaly předměty zčista jasna…..atd. V každém z vás je schopnost být Mistrem. To je možné, když čelíte všem strachům a naučíte se milovat všechny bezpodmínečně - pak jsou všechny tyto dary uvnitř vás obnoveny. Pravda o bezpodmínečné Lásce přichází z pochopení, že každý z vás přišel ze stejného Zdroje a každý se do něj opět vrátí.
Nikomu není co odpouštět, nikdo není menší, než druhý. Neexistuje žádné místo kam je třeba chodit. Neexistuje nic co je třeba udělat. Každý z vás je zde, aby zažil příběhy a sdílel je s těmi, kteří mají zájem. " Vím, že mám poslání. Vím, že jsem přišel / přišla z nějakého důvodu."
Země je v úzkých a na pokraji ekologické katastrofy. Lidi zabíjejí lidi. Potravinové zdroje jsou otrávené. Vládní systémy jsou zkorumpované. Jak můžete říct, že nemáte co dělat? Tato otázka se může objevovat ve vaší mysli. Z vyšších sfér odkud se díváme, je všechno v nejlepším pořádku.
Máme pro vaše Vědomí bonus - v podstatě není čas, není prostor, nejsou žádné věci. Nakonec se vrátíte do vyšších dimenzí Světla a Lásky.
Na co jste zapomněli, když jste vstoupili do této sféry je, že vše je v pořádku. Rozhodli jste se vstoupit na Zemi a zažít zázraky. V obtížné části byla vaše duchovní paměť ztracena, jakmile jste vstoupili do hustoty této planety. Před inkarnací si mnozí z vás byli znovu a znovu jisti, že neztratí paměť, přesto to znovu a znovu děláte. Nemáte nad tím žádnou kontrolu, protože to byl způsob, který nastavili původní tvůrci, z nichž mnozí jste vy. Byl to nový experiment, který se nyní blíží ke konci.
Jsou tu i ti ze všech koutů Vesmíru, kteří přišli, aby vám pomohli dostat se z karmických dluhů. V průběhu let byli mnozí zachycení ve víru, když skočili do bazénu, aby vám pomohli. Nyní se mnoho dětí inkarnuje s plnou pamětí odkud přišly. Říkáte jim indigové, křišťálové, nebo duhové. Mnohé na Zemi nikdy nevstoupily. Tyto duše smluvně přebírají těla těch, kteří chtějí opustit pozemskou rovinu.
Některé z těchto duší přišly jako plně realizovaní Mistři se schopnostmi, které vás ohromí. Jsou jasnovidní, jsou schopní číst myšlenky, jsou schopní telekineze, jsou schopní prorokovat a uzdravovat. Prosíme vás není třeba je zbožšťovat, nebo stavět na podstavce. Jsou tu jednoduše s plnou pamětí svých schopností a na rozdíl od vás nemají paměť vymazánu. Jakmile každý z vás plně pochopí bezpodmínečnou Lásku, vaše schopnosti se vám jedna po druhé vrátí.
Když jste se inkarnovali na Zemi, dostali jste každý konkrétní DNA kódy, které vám umožňují žít jako člověk. Nyní, když se tato etapa vývoje chýlí ke konci, budete mít příležitost obnovit svoji DNA, abyste se mohli přesunout se do vyšších sfér Světla. Pokaždé když máte zkušenost Lásky a začleníte toto pochopení, vaše DNA se změní. Existuje mnoho údajů, které vám to mohou potvrdit. Vaši vědci jsou na pokraji pochopení jak skutečně Vesmír funguje. Nebude čas pro ty, kteří využívají temné programy a rozvíjejí je, aby vás ovládali a kteří nechtějí, abyste se přiblížili ke Světlu. Jejich temné programy jim byly umožňovány věky, ale nyní je čas to uzavřít. Nejdůležitější je, aby vaše Mistrovské schopnosti byly používány milujícím způsobem. Pokud se rozhodnete dělat to, co dělá temná strana, nebudete moci vzestoupit s planetou. Tento čas přijde velmi brzy.
Udělejte si čas a podívejte se na temné energie uvnitř vás - ty Stíny, které jsou méně než milující a méně než laskavé. Vyčistěte pavučiny tím, že budete čelit svým strachům, omluvíte se ostatním a převezmete zodpovědnost za své jednání a činy. Nemůžete vibračně stoupat, dokud v sobě skrýváte temné pocity vůči druhým a viníte je za váš životní stav.
Tmavé myšlenky se slepují dohromady. Láska volně proudí. S cílem zvýšit vibrace se musíte rozveselit a uvolnit všechny temné myšlenky, slova, činy. Nastavte své záměry jak žít život snů a tvořit utopickou společnost, ve které si přejete bydlet.
Chcete vytvořit Mír? Pak se naučte být klidní v každé situaci. Chcete méně odpadků ve světě? Pak se naučte recyklovat a odmítněte nakupovat plastové předměty, nebo ty které škodí Zemi. Chcete mít čistší vzduch? Pak choďte více pěšky, nebo jezděte na kole do zaměstnání. Jste naštvaní na přidávání přídatných látek do potravin a jiných podivných věcí do nápojů? Pěstujte si vlastní jídlo. Zlobíte se na korupci ve vašich vládách? Udělali jste si vaše domácí úkoly, než jste šli někoho volit do těchto úřadů? Je nutné někoho volit?
Mezi vámi existuje hodně kňučení a sténání. Ale jen málo z vás demonstruje a je rozhodnuto podniknout kroky pro dosažení svých požadovaných cílů. Jako společnost jste líní. Nyní se cítíte jako v koutě a beznaději, protože existuje nerovnováha ve všech oblastech života.
Jako národ jste předali svou sílu jiným, ale nyní nastal čas svou sílu kultivovat. Poslali jsme vám mnoho vyslanců, kteří vám pomáhají. Ale mezi vámi jsou i ti, kteří čekají na příchod Spasitele, aby vás dostal z vašeho nepořádku, který jste vytvořili. Mnozí reagujete slovy: " Ale nechtěl jsem vytvořit tento nepořádek! " Chtěli bychom vám říci: " Ale ano, samozřejmě, protože mnozí z vás žili na planetě mnoho životů. Každý život včetně tohoto, zanechal na Zemi mnoho negativních otisků, pokaždé, když se zabýváte negativními emocemi, nevědomými myšlenkami, či slovy. Nyní osobně sklízíte to, co jste zaseli kolektivně."
To je to co máme na mysli, když říkáme zodpovědnost za vlastní činy ve vašem osobním životě, ve vládních institucích a ve všech aspektech života. Můžete pokračovat v kňučení, nebo můžete začít uklízet prostor v mysli a v těle.
Opět říkáme, není nutné nic dělat. Je prostě třeba být. Představte si co by se stalo v tuto chvíli na Zemi, kdyby se každý z vás rozhodl mlčet 5 minut. Během tohoto ticha byste přijali svou roli za všechny události na Zemi. Co kdyby se každý z vás rozhodl, že se bude pohybovat vpřed, se všemi bude zacházet s laskavostí, úctou a bezpodmínečnou Láskou? Dokážete si představit co by se stalo?
Na planetě je v tuto chvíli dost jídla, abyste všechny nakrmili. Existuje dostatek semen, které když zasadíte, bude dostatek jídla pro všechny. Existuje dostatek oblečení pro všechny na Zemi. Existuje mnoho způsobů jak se oblékat, aniž byste vytvářeli nerovnováhu na planetě. Existuje dost technologií a peněz, abyste nemuseli znásilňovat Zemi pro její drahokamy. Existuje dostatek hotových domů a dostatek prostředků pro stavbu nových tam, kde je potřeba. Je to vaše chamtivost a potřeba kontrolovat, nebo být nad druhými, co vedlo k nerovnováze na Zemi.
Opakujeme, není potřeba nic udělat, než se probudit a být veselí. Doporučujeme vám, abyste o těchto věcech přemýšleli a hledali způsoby jak vytvořit svět, který chcete vidět. Přestaňte ukazovat prstem jeden na druhého a převezměte zodpovědnost za vaše jednání a nekonání. Každý z vás je Mistr. To znamená zvládnutí schopností, které určují výsledky vašich zkušeností na Zemi. Země se mění. Země vzestupuje. Pohybuje se dál s vámi, nebo bez vás. Vítá každého, kdo pomáhá v tomto procesu Vzestupu. Vyberete si temnou nebo světelnou cestu? Loučíme se pro dnešek a doufáme, že budete přemýšlet nad těmito věcmi a připojíte se k nám na naší cestě Osvícení!
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s třinácti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.
Copyright © Překlad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Vzestoupí naši zvířecí společníci spolu s námi?

11. července 2015 v 7:00 Vývoj vědomí bytostí

Naši zvířecí společníci sem přišli proto, aby nám dali pocítit opravdovou lásku, jež není závislá na vnějších podmínkách. Mnoho z nich má už tak vibrace vysoké, takže jde jen o to, navázat s nimi hluboký vztah a řádně o ně pečovat. Dá se předpokládat, že nás budou doprovázet na cestě transformace a mířit s námi k jedinečné budoucnosti, kde už nebude místo pro agresivní, parazitické formy života.
Michelle Walling

Zvyšování vibrací Matky Země se dotýká každého živého organismu na planetě. Aby mohlo vše živé nadále existovat na jejím povrchu v novém, harmonizovaném ekosystému, musí své vibrace zvyšovat spolu s ní nebo je dokonce překračovat.
Mnoho domácích zvířat už teď vibruje výš než divoká zvířata. Stejně jako zde byli lidé vysazeni z jiných planet, pocházejí i různá zvířata a rostliny z rozličných míst vesmíru. Například delfíni, velryby a někteří psi prý pocházejí ze Siria a tady na Zemi jsou proto, aby jí svými vyššími vibracemi pomohli udržovat vysokou frekvenci. Ke zvířatům s vysokými vibracemi patří i kočky, ptáci a koně.
Zvířata mají kolektivní, skupinové vědomí, což znamená, že sice mají individuální osobnost, ale jsou spojena s úlovým vědomím - nadduší. Zvířata, jejichž vědomí jsou součástí té samé nadduše, mohou vzájemně komunikovat telepaticky, ale samozřejmě vydávají i 3D zvuky, které dobře známe.
Ačkoli je zvířecí duše spojena s úlovým vědomím, roste a vyvíjí se jako jednotlivec, stejně jako je tomu s lidmi, kteří jsou spojeni vědomím a pocházejí z nadduší vycházejících z vesmírného stvořitele.

Negativní a disharmonická zvířata


Stejně jako se lidé začínají dělit na skupiny, které zvyšují své vibrace do světelné polarity - pryč od lidí, kteří se rozhodli neprobudit a držet se temné, negativní polarity, tak se bude dělit i přírodní svět. Protože jsou kočky, psi, ptáci a většina domácích mazlíčků povětšině synchronizováni s planetou, bude pro ně adaptace na změnu vibrací přirozená.
Některá zvířata nebudou schopná zůstat na planetě, pokud se nebudou schopna přizpůsobit mírumilovnějšímu způsobu života. Každý živočišný druh, který dnes na této planetě existuje, je v nějakém směru součástí potravního řetězce - všichni živočichové tu nejsou kvůli míru a harmonii. Co se týče hmyzu, plazů a pavouků, kteří jsou agresivní vůči lidem a jiným zvířatům (např. komáři, moskyti, škorpioni, klíšťata, zmije apod.), zdá se, že bychom se tu mohli bez jejich útoků obejít. Osud agresivních zvířat, jako jsou jedovatí hadi, kojoti, medvědi atd., bude záviset na tom, čím se budou potřebovat živit, aby přežili, a zda budou schopní bezpodmínečné lásky. Bude zajímavé sledovat, jak se to dál bude vyvíjet, protože už teď některá zvířata začínají ve velkých počtech opouštět planetu.
Společný vzestup


Většina domácích mazlíčků nám může sloužit jako dobrý příklad duchovního pokroku. Když se narodí, neznají nic než bezpodmínečnou lásku. Naše zvířata tuto lásku nesobecky vysílají směrem k nám a pak je jen na nás, abychom tuto energii vraceli a uzavřeli okruh lásky. Lidé, kteří se ke zvířatům chovají nepěkně nebo je zanedbávají, budou muset v této oblasti dosáhnout rovnováhy, než budou moci postoupit.
Během tohoto extrémního dělení polarit je důležité starat se o mazlíčky a poskytovat jim podporu. Tak jako lidé potřebují kvalitní potraviny a čistou vodu, aby si udrželi vysoké vibrace, mají i naši zvířecí průvodci své biologické potřeby. Dávejte jim přírodní, organickou stravu a vodu bez fluoru.
Zvířata také cítí energetická pole, obklopující jednotlivé lidi. Dobře rozeznají negativní, zablokované energie i láskyplné, vysokovibrační energie. Například někteří psi umějí posoudit charakter člověka dřív, než s ním přímo přijdou do kontaktu, protože vnímají jeho energetické pole.
Naši mazlíčci umějí napodobovat zablokované energie, které si s sebou nosíme a kterých se potřebujeme zbavit. Agresivní, kousaví psi si často prostě nosí energii svého majitele a svým chováním mu ukazují, na čem má ještě pracovat. Často od svých lidských společníků přebírají emoční energii proto, aby je mohli zcela nesobecky léčit.
Spolu s tím, jak budeme zvyšovat svoji frekvenci, se bude zlepšovat i naše schopnost komunikace s našimi zvířecími přáteli a jinými cítícími formami života. Stromy, květiny a jiné živé součásti tohoto světa trpělivě čekají na to, až svá energetická pole promísíme s těmi jejich - až s nimi začneme komunikovat. To je další fascinující aspekt vzestupu k vyššímu vědomí: komunikace, z níž budou profitovat úplně všichni.
Zvířecí mazlíčci tu jsou proto, aby lidským obyvatelům této planety přinášeli bezpodmínečnou lásku. Mají příležitost zvyšovat svou úroveň vědomí spolu s námi; přirozeně se budou oddělovat od agresivních forem života - od bodavého hmyzu, parazitů, plazů a jiných tvorů, kteří nepatří do vysokovibračního schématu přírody. Většina zvířat pomáhá Zemi, a tím i lidem, ve vzestupu do existence založené na vyšší frekvenci. Mějte rádi svá zvířata, pečujte o ně a udržujte si vysokou hladinu vibrací. Pak bude téměř jisté, že vaši zvířecí společníci vzestoupí rovnou s vámi.
Komentáře
admin
Já mám naopak dojem, že už zvířata nebudeme v 5. potřebovat, takže nás začnou opouštět.. zatím se to děje. Ale mohu se mýlit.. :)
pavelblaheta
Děkuji za článek. Žiji s kočkami již asi 20 let. A mohu potvrdit, že poslední kocourek, který se mnou pak žil rok a půl než jej něco někde zahubilo, byl duchovně někde úplně jinde než ty předešlé kočky. Byl to první kocour, který uměl odpovědět ano a ne na moji konkrétní otázku. Ano - mńau - ne dvě krátká ee. Měl ve zvyku pozdravit když přišel odněkud zvenku a když jsem se jej zeptal jak se měl a co tam dělal tak začal tou svou kočičí řeči mluvit a trvalo to i několik minut. Prostě mi vyprávěl příběh té své venkovní procházky. V té jeho řeči byly patrné změny intonace, oddělení slov patrný zájem mi sdělit něco. Já si připadal jak blbec, že mu nerozumím, protože vím, že on mi rozuměl skoro všechno. Tak jsem to vždycky zakamufloval tím, že jsem mu poděkoval za to vyprávění atd. Večer kolem jedenácté, když už měl za to, že je třeba jít spát, tak vyskočil na stůl ke mně a lehl si na papíry s kterými jsem zrovna pracoval jako kdyby říkal tak už toho škrábání po papírech nech a pojď spát. A nevím jak, ale měl jsem intenzívní pocit, že zrovna on bude můj průvodce do jiného světa až mé fyzické tělo zde na Zemi přestane existovat. Takže mne trochu vadí, že už není, ale kdopak ví, třeba v tom "bardó" nebo "bardu" teče čas jinak než zde.
Ida
Krásné i smutné... ale určitě je pořád blízko vás, i když v jiné dimenzi
aina
Moc děkuji za to co jste napsal. Zažila jsem také takové "souznění duší" spolu s mazlíčkem, morčátkem. Byl také jako z jiného světa. Jo, zvířátka jsou miláčci. Díky
09.7.2015 14:34


Ladislav
Kočky, či kočkovité bytosti, sice mohou mít společné nadvědomí, ale pro nás jsou to jedinci, vyrazně si vědomí svého já. Bylo moc pěkné si přečíst Váš příspěvek.

Zdroj: email Petra S.