Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Červenec 2015

TZOLKIN 31.7.2015 7 EB kin 72 galaktický portál

31. července 2015 v 9:24 Mayský Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu
Stejně jako existuje mnoho cest, tak ani životní cesta není jen jedna - je mnoho konců a mnoho začátků. Vlastně je to cesta za cestou, začátek za začátkem, konec za koncem….a tak dále a tak dále .… v dech beroucím orchestru životních zážitků. Užijte si a učte se naplno z každé cesty, po které jdete - od významných transatlantických plaveb, až po neplánované denní výlety; od rozsáhlých životních změn, po malá světla, která vás vedou na každém semaforu.
Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to Energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.
Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.
***
Zdravíme vás. Jsme vděční za čas, který s vámi můžeme sdílet. Nabízíme vám příslib hojnosti ve všem co děláte. Naším záměrem je, abychom vám pomohli při znovu objevování darů, které leží uvnitř vás ladem. Udělejte si nyní chvilku a uvolněte tělo od každodenních starostí. Zaměřte se na věci, které byste chtěli v životě získat. I když není nic špatného na tom chtít získat majetek a bohatství, doporučujeme vám jít hlouběji do pocitů, které byste chtěli prožívat každý den. I když můžeme odpovědět na vaše modlitby tím, že vám dáme nový dům, auto, nebo dostatečný příjem, podívejte se kolem sebe. Existuje mnoho bohatých lidí, kteří jsou považováni za bohaté a přesto jsou chudí na vztahy k druhým i k sobě.
Po čem opravdu toužíte, být bohatě odměněni pocity míru, radosti a štěstí, nebo vás více uspokojuje a vábí materiální bohatství? Většina z vás už si uvědomila z minulých zkušeností, že bez ohledu na to, co jste získali, stále přetrvává touha po lepším a větším. Proč? Hlavně proto, že jste opustili sféru vděčnosti a žijete převážně ve stavu očekávání.
Když očekáváte něco ohledně své práce, nebo úsilí, je tu velmi často nespokojenost, protože jsou vaše klapky na očích nastaveny pouze na výsledek. Takže sundejte si klapky z očí a sledujte v úžasu všechny ty myriády možností a zážitků, které jste dříve neviděli. Mnohokrát se snažíme odpovídat na vaše modlitby, ale vzhledem ke klapkám, nevidíte chutné pamlsky podél cesty. Tím, že se nezaměřujete jen na odměnu na konci závodu, je více pravděpodobné, že objevíte další cesty k mnoha možnostem, které vám nabízíme.
Hojnost přichází v mnoha formách. Hojnost plodí hojnost. Když dáváte něco z důvodu očekávání něčeho na oplátku, není to stejné, jako dávat ze srdce. Když dáváte něco ze srdce, obdržíte radost z aktu samotného. To je skutečný význam rčení - co dáte, to dostanete. Radostné emoce jsou dlouhotrvající a vzácnější, než dávání, nebo přijímání hmotných věcí.
Mnozí z vás jste objevili vazby k hmotným objektům, které vás svazují. Po shromáždění všech těch předmětů si uvědomíte, kolik času a energie potřebujete na jejich udržování. Kolik televizí a aut může jeden člověk používat najednou? Jakmile začnete prodávat, nebo dávat darem věci, které máte, objevíte požehnání jednoduchosti.
Možná zjistíte, že si můžete dovolit dovolenou snů, protože nemusíte investovat tolik času a peněz do udržování hraček. Když přestanete chodit na večírky a akce, které jsou nezajímavé, budete odpočatí a mít více energie. Postupem času si uvědomte požehnání, že jste opustili určité vztahy. Jakmile vyrostete z neslučitelných přátelství, budete mít víc času a energie usilovat o věci, které jsou blíže vašemu srdci. Mnohokrát se nevědomky stanete vzorem pro druhé, když říkáte svou pravdu a žijete naplňujícím životem. Umožňujete tak ostatním otevřít dveře, aby se zmocnili své vlastní síly - ať projdou těmito dveřmi, nebo ne, je to jejich volba.
Doporučujeme vám jít dovnitř sebe a podívat na své skutečné touhy dosáhnout cíle, které vám dávají uspokojení a radost. Jakmile půjdete po své vlastní cestě, naučíte se zůstat v každém okamžiku přítomnosti a vidět, co se kolem vás děje. Dělejte rozhodnutí, která vás dovedou k vaší vášni. Naučte se říkat NE DĚKUJI všemu, co se rozchází s vašimi touhami. Buďte dostatečně otevření přijmout všechna rizika, která vás vyvedou ven z krabice.
Mějte radost v každém okamžiku. Vyjadřujte vděčnost všem a za všechno, co se ve vašem životě vyskytuje. Je velmi obtížné vidět v některých událostech požehnání. Ale jakmile se naučíte odpustit druhým a porozumět jim, zjistíte, že skutečně existuje požehnání ve všem. Odcházíme dnes s přáním hojnosti vám i vašim milovaným. Šiřte tato slova a šiřte radost!
SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Vše nové se rodí ze srdce

31. července 2015 v 9:10 Mayský Kalendář na každý den


Zatímco planetární magnetické posuny dělají co mohou, aby energeticky zatřásli s naší fyzickou strukturou a starými systémy přesvědčení, musíme si uvědomit, že je to účelné. Cíl je - setřást kolektivní strach ze změn. Někdy mám pocit, že stojím na palubě lodi Gaia, která se kymácí ve vlnách Světla.
Naše cesta je nyní cesta vysoce nabitých vibrací. Energie vyvolávají pocity beztíže, nebo závratě, přinášejí nové formy života a podporu pro nadcházející změny. Jak se Země vyrovnává s magnetismem mnoho z vás pociťuje expanzivní pocity na hrudi, občas pocit, že jste na nějakém psychedeliku - to je nakopnutí DNA a dimethyltryptaminu. Vítejte v dalším zrychlení!
Předpokládám, že přijde fáze "skrýt-se-před-bláznivými-lidmi". U neprobuzených lidí Světlo spouští citové, psychické a fyzické reakce ( výbuchy, deformace, podráždění ). Vše je v pořádku. Nemůžeme pomáhat těm, kteří se topí a mlátí kolem sebe. Můžeme pomoci těm, kteří zachytí naši pomocnou ruku. První pomoc je relaxace.
Čím budeme hlouběji v procesu Nanebevzetí, vnější svět se dostane do bodu, kdy bude muset počkat na naši pomoc - nejsme tam ještě.
Probuzení vyšších úrovní Kolektivního Vědomí je v plánu a je to jednou ze zábavných částí - vzpomínat na hru, kterou jsme hráli. Miluji to a jsem velmi vděčná, jak se lidé navrací k tomu, kdo skutečně jsou - toto je geniální pasáž.
Vyrovnávejte sami sebe - položte ruce na srdce - to není jen čakra - je to zdrojový bod celé vaší existence. Když jste vyrovnaní s tímto centrem, odtud se tvoří vše důležité. Nadechujte a vydechujte do tohoto centra. Pociťujte jak se toto centrum spojuje se Zdrojem Všeho. Je zde ticho a mír. Jste aspektem Boha a Bůh sám. Jakmile jste byť jen několik sekund zarovnaní s tímto klidem - vaše buňky se regenerují.
Omlazení je důležitou součástí Vzestupu a aktivace DNA ( bio strava, ekologicky, nebo vlastní vypěstované jídlo, žádné výrobky z obilí, žádné zpracované a GMO potraviny, dostatek čisté vody a pohyb, pohyb, pohyb) tak budete moci udržovat krok se zvyšujícími frekvencemi. Vodu upravujte, aby odpovídala vaší buněčné struktuře. Musíme zůstat v těle.
Stárnutí, nemoci, rozpad fyzické struktury - to jsou následky kódů přesvědčení 3D, 4D. Trávíme hodně času uvolňováním a zúčtováním starých věcí se zaměřením na nové osobně / globálně / planetárně. Odevzdání je méně bolestivé, než odpor. Vnímání se stěhuje do nulového bodu. Miluji tyhle posuny.
Energie vycházejí ze Zdroje přes multiversum, universum, galaxii, hvězdný systém, slunce, sluneční soustavu až na Zemi. Slunce filtruje a tlumočí tyto energie. Elektro-magnetické účinky v čase erupcí a CME ( vždy kosmické načasování ) pomáhají uzemňovat na Zemi Gatekeepers a světelné lodi přes krystalickou mřížku Země ( interdimenzionální spolupráce ). Galaktické týmy provádějí úpravy, pokud je třeba a stejně jako pro nás, je i pro ně tento zcela nový proces fascinující. Na vyšších úrovních existuje vždy hluboká pokora.
Mnoho světelných lodí létá přes energetické dráhy Země, nad posvátnými místy, nebo vortexy, pracují s energetickými systémy přímo na místě. Stejný účel plní "kruhy v obilí". Je to podobné jako energetická práce na našich tělesných meridiánech. Někdy můžete vidět světlo nebo záblesk, můžete mít pocit milosti, Lásky, krásy. Někdy je to uznání pozemskému personálu. Někdy je to pozdrav, že vaše Vědomí se tak rozšířilo, že je schopné vnímat jejich pozdrav.
Do Kolektivního Vědomí je třeba informace kotvit kousek po kousku, tím se zvyšují kolektivní vibrace a sjednocují světy. Jakmile Kolektivní Vědomí dosáhne bodu zvratu, 4 D bude neudržitelná, nastane zarovnání s 5D. Není možné vytvářet tlak na Nanebevzetí - může to být letos, příští rok, nebo za sto let. Mým záměrem je dělat dobře všechny misijní práce, dokud bude třeba. Komponenty 3D, 4D budou ztrácet na síle, až zcela zmizí síla temné strany v 2016. Používat lineární časovou šablonu pro predikci termínu Vzestupu je iluze.
Na úrovni Vědomí 5D je telepatická komunikace přirozená a používána jako čistá komunikace kombinace epifýzy, hypofýzy a srdečního centra. Pro některé lidi se stalo posedlostí otevřít třetí oko, nebo různě urychlovat rozšíření Vědomí - pusťte se těchto iluzí a zaměřte na meditaci a detoxikaci, kterým se tak jako tak nemůžeme vyhnout. Přirozená cesta = přirozená cesta a vede k čistému tělu, stejně tak k telepatické komunikaci. Telepatie umožňuje transparentnost ve všech oblastech života. Víte jasně, cítíte jasně, dostáváte jasné obrazy, zprávy. Nemá to nic společného s astrálními obrazy - to jsou aspekty nižších dimenzí. Nikdy neodesílejte egoistické, kontrolní, nebo negativní myšlenky. Nikdy. Před telepatickou komunikací se vždy zaměřte na čisté srdce.
Klíč k telepatii leží v srdci, stejně jako k teleportaci. Teleportace je přenos fyzické hmoty bez zpoždění časoprostoru. Zde nejsou myšleny zkušenosti v rámci galaxií, ale v rámci Země, jsme tady, a tady je potřeba udělat práci.
Život v 5D je velmi odlišný, zaměřujeme se a budeme zaměřovat na bezpodmínečné respektování života, hlubokou úctu ke všemu a všem, nové chování a tvoření. To je v zákrytu s realitou neochvějné Lásky, úcty a soucitu. Život v teď a tady. Vše co řekneme, co děláme, co jíme, co pijeme, jak myslíme, jak cítíme, musí být v zákrytu s 5D. Tyto principy daleko přesahují zážitek 4D. Samozřejmě, že existují rozdíly v pohledu. Všichni se sjednocujeme a uzdravujeme v tomto probuzení. Tyto principy pak pokračují v celém Vesmíru
Probíhá sjednocování lidí s týmem, který slouží v procesu zrychlení probuzení. Kmen Vzestupu jsou lidé, kteří se nemohou nechat zaskočit maskovanými přízraky strachu. Zabývat se a vyřešit všechny disharmonie v osobním životě znamenalo vyčistit skříně pro službu kolektivu. Jako Wayshower jsem věděla, že musím zvládnout vnější i vnitřní bariery, včetně strachu ze smrti, to obsahovalo plně vystoupit ze starého systému, opustit zaměstnání a být ve službě pozemskému kolektivu. Nejkratší cesta je podívat se strachu do očí. Uzdravit všechny vztahy v rodině a vztah sama k sobě mi přineslo mnoho radosti a pocity vítězství.
Osobní proces je vždy volba svobodné vůle, cílem mnoha z nás je zarovnání se skutečným životním proudem, a to znamená práci s lekcemi a uvolňování, uvolňování, uvolňování, až nezůstane ani jediný sediment. U každého z vás postupně probíhá uzdravování, vymazávání smluv, emočních zátěží, karmy, programů, starého chování. Přichází vlastní expanze.
Informace od galaktického týmu dostávám mezi 3-5 hodinou ranní, kdy jsou kolektivní myšlenkové formy na minimální úrovni. Když existují mezery v komunikaci - tzn. bez odezvy z vyšších sfér - jde o vedlejší účinky hustoty. V rámci důležitosti rychlého posunu vibrací Kolektivního Vědomí vždy existuje flexibilita Světelného Kmene, tzn. vzájemná podpora, spolupráce a způsob pomoci.
Osobní mayská energetická matrice je koncept, který vám otevře hlubší poznání a pochopení sebe, preinkarnační smlouvy. Jaké lekce a zkušenosti jste se rozhodli v tomto životě zažít, prozkoumat a vyzkoušet. Slouží jako navigace životem a pomáhá ( stejně jako každodenní predikce na tomto blogu) rozšířit Vědomí. Odhaluje vzorce Stínů a vzorce Světla ( kód DNA) včetně. Tyto věci leží v nevědomí. Matrice, soukromé online konzultace mohou pro vás být průvodcem a zkratkou k nalezení sebehodnoty, sebelásky, vnitřní síly, dynamiky, urychlením cesty k radosti, stejně jako pomocí pro komfortnější Vzestup.
Přivítejte prosím každou vlnu Světla. Nese kódy Boží vůle, Božské Lásky a Božské Jednoty. Miluji vás tak moc! Mnoho požehnání a hluboké Lásky vám všem.
V Lásce, Světle a Službě
Lenka
Jsem vděčná za sdílení informací, které mohou pomoci mnoha dalším lidem. Jsem vděčná za dary a podporu, děkuji!
Copyright - Lenka Sykorova www.mayskykalendar.blogspot.com
Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Miluj všechny duše kolem sebe...

31. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Tvé kladné, tvořivé, milující myšlenky mají ohromnou sílu, daleko větší, než si uvědomuješ, protože myšlenky jsou druhem energie. Proto zapuď všechny záporné myšlenky. Vždy se dívej na světlou stránku života, protože čím více radosti a lásky vyzařuješ, tím více radosti a lásky přivoláváš k sobě. Miluj všechny duše kolem sebe, protože zjistíš, že každý nakonec na lásku reaguje láskou. Děti a zvířata reagují okamžitě, protože nemají žádné vnitřní překážky, které by musely překonávat. Proud lásky vycítí instinktivně, protože nikoho nepodezírají ze špatných motivů a úmyslů; lásku prostě přijmou a radostně ji opětují. Zatímco dospělí jsou; většinou podezíraví a domnívají se, že i k lásce musí existovat nějaký skrytý motiv. Nikdy nepřipusť, aby jakékoliv tvé podezření zatvrdilo vůči někomu tvé srdce. Jsou-li tvé motivy čisté a ryzí, ať láska plyne plnou silou, dokud všechny překážky nebudou překonány. Láska je klíčem k životu. A ty chováš tento klíč ve svém nitru.

Kirael - Fotonová energie - Co je fotonová energie?

30. července 2015 v 22:01 Aktuální Informační chaneling


V poslední době vzrůstá význam fotonové energie. Více se o ní hovoří. Na svých seminářích o ní podrobně hovoří lektorka Eva Puklová. V níže umístěném článku můžete číst i krátké Kryonovo poselství v němž se o fotonové energii hovoří. Bytostí, která již dlouho o této specifické energii přináší informace je Kirael, který k nám promlouvá prostřednictvím svého partnera, média, Kahu Fred Sterling. Dále vám nabízíme jedno ze starších poselství Kiraela kde podává základní informace k fotonům a fotonové energii. Není nám známo, kdy Kirael tyto níže uváděné informace předal. Překlad je z r. 2008.
Kirael prostřednictvím Kahu Freda Sterlinga

Fotonová energie je nový silný zdroj energie, který nahradí elektřinu v novém miléniu. Je to bezplatný zdroj energie, na který si nikdo nemůže vytvořit monopol. Jeho vnější okraj (pás) již zasáhl naši atmosféru a ovlivňuje nejen Zemi, ale mnoho planet v naší Sluneční soustavě. Fotonová energie je světelná energie, a proniká na Zemi ve vlnách. Dokáže prodloužit lidský život, protože opět sladí lidské tělo se světelným tělem. Fotonová energie vibruje na velmi vysoké frekvenci a dává sílu k okamžitému projevu myšlenky.

Proto je nezbytné, abychom si udrželi jasnost a čistotu našich myšlenek pomocí meditace, bytí v přítomnosti a zaměřením pozornosti do svého srdce. V určitém významu, Velký posun ve vědomí je posun Matky Země a jejích obyvatel do sféry fotonové energie na dalších 2.000 let.

Fotonová energie: léčivá energie pro Matku Zemi & lidstvo

KIRAEL: Fotonová energie je nová energie nové éry, čtvrté a páté dimenze. Matka Země si vyžádala pomoc fotonové energie, aby se vyléčila z toho, co přinesl primitivní přístup lidstva k životnímu prostředí, a aby vzestoupila do nové energie. Fotonovou energii není možné srovnat s ničím, co jste kdy viděli, o čem jste kdy slyšeli, nebo čeho jste kdy byli součástí.

Tato nová energie vibruje na mnohem vyšší frekvenci než Země a má sílu k uzdravení, vyrovnání a změně. Může prodloužit lidský život, protože její molekulární struktura opět sladí lidské tělo se světelným tělem. Fotonová energie je energií Světla a pohybuje se všemi galaxiemi současně. Velký posun je vývoj Matky Země a jejích obyvatel směrem k fotonové energii.

Fotonová energie prostupuje vším, co jí přijde do cesty. V současnosti již proniká do roviny Země. Vnější okraj neboli pás fotonové energie již zasáhl do naší atmosféry a ovlivňuje nejen Zemi, ale i mnoho planetárních systémů okolo ní.

Fotonová energie nabízí nezávislost na fosilních palivech a nikdo si na ni nemůže vytvořit monopol. Je to bezplatný zdroj energie, který bude k dispozici každému, a uspokojí veškeré energetické potřeby po Posunu. Byla využita při významných posunech, aby dodala energii systému, který již nebyl schopen fungovat se stávajícím zdrojem energie.

Protože fotonová energie vibruje na velmi vysoké frekvenci, dodává sílu k okamžitému projevu myšlenky. Jinými slovy - cokoli pomyslíte, okamžitě tvoříte. Proto je nezbytné, abychom pomocí meditace a bytí v přítomnosti neustále udržovali jasnost a čistotu našich myšlenek. Ti, kteří procházejí procesem změny a transformace, se fotonové energii přizpůsobí rychle. Je to léčivá energie, pro nejvyšší dobro všech.

Naše Sluneční soustava se nachází na vnějším okraji fotonového pásu. Potrvá to přibližně 3 dny, než Země projde vnějším okrajem", popsané v knize Kirael: The Great Shift (Kirael: Velký posun - pozn. překladatele). Uvnitř pole fotonové energie se pak Země ocitne ve věčném světle.

Skutečný vstup do pásu fotonové energie je přímo ovlivněn stupněm duchovního procitnutí populace na Zemi. Probuzení lidstva do neutěšené situace Matky Země tento faktor času může ovlivnit, a také jej ovlivní. Matka Země vysílá signály lidstvu, aby jí věnovalo pozornost. Volá po přizpůsobení se nově nastupující fotonové energii. Pokud volá po přizpůsobení se, v podstatě se sama nalaďuje. Fotonová energie je bratrem Matky Země.

V tuto chvíli je vstup do fotonového pásu plánován krátce po přelomu století, nicméně přesné datum závisí na pozitivních myšlenkách lidstva a jeho odezvě na poselství Matky Země. Odhaduje se, že Matka Země setrvá v poli fotonové energie po dobu příštích 2.000 let.

Vlny fotonové energie

KIRAEL: Fotonová energie přichází ve vlnách. Příliv a odliv těchto energetických vln je zcela normální a přirozený. Když vlny Zemi zasáhnou, jsou tak velké, že pohlcují rovinu Země téměř celou v jediném okamžiku. Netrvá to dva nebo tři dny, než zasáhnou celou Zemi. Vlny se zkrátka objeví a zmizí. Je to velmi rychlé. Přicházejí velmi rychle, a velmi rychle odcházejí. Vlna vypadá jako spirála. Ve své podstatě nemá začátek a konec, ale protože se pohybuje kolem Země, zdá se, že je má. Ve skutečnosti se ale pohybuje ve spirále.

Důležitá je mocnost vln. Silná vlna představuje vyšší hladinu fotonové energie, protože je zde větší množství fotonů, které v ten okamžik pronikají do roviny Země. Slabá vlna může na šířku měřit čtvrt míle (0,4 km - pozn. překladatele), silná vlna od 1,5 do 2 mil (2,4-3,2 km - pozn. překladatele).

Fotonová energie zesiluje vaše obavy i lásku. Doslova vámi proplouvá. Pokud je ve vás, můžete se cítit skvěle - to je ta lepší stránka. Stinnou stránkou je, že pokud ji necháte, může posílit vaše strachy, a přivodit vám tak deprese. Nedovolte, aby se z ní stala vaše zadní vrátka. Klíčem k efektivní práci s fotonovou energií je zůstat ve stavu Pravdy, Víry a Nadšení. To, zda se cítíte dobře, na ní nesmí být závislé. Není to o tom, cítit se dobře. Je to o pokroku ve vašem vývoji, o pochopení, a přípravě na Velký posun.

Svět reaguje negativně na energetická maxima

KIRAEL: Pokud je hladina fotonové energie na úrovni 7-9, kolektivní světové vědomí se pohybuje na velmi negativní úrovni. Zvláštní, nemyslíte? Když je hladina fotonové energie vysoká, kolektivní vědomí upadá do zkázy a beznaděje. Téměř se stává provázané s "černou stranou", dá-li se to tak říci, a do myšlenek lidí se příliš aktivně zapojuje jejich rozum. Jejich myšlenky tak většinou nejsou v souladu s energií těchto vysokých hladin, takže se nedají ovládat. Toto se děje převážně proto, že lidé se snaží myslet pomocí 10% svého mozkového potenciálu, namísto využití 90% procesu vtělení. Proto je, prostřednictvím takových myšlenek, kolektivní vědomí všech lidí aktivní ve stejném okamžiku, a stává se tak poměrně zmateným.

Využijte duchovní vedení Světla v energetických minimech

KIRAEL: Pokud je hladina fotonové energie nízká - mezi 1-2, lidé jsou ve své podstatě ponecháni, aby se starali sami o sebe. Hladina jejich energie se pohybuje v opačném směru. Nezískávají energii sami pro sebe, ale odevzdávají svou energii komukoli, kdo v ten okamžik projevuje nejvyšší myšlenky. Například pokud hladina fotonové energie klesne k 1.9, kolektivní vědomí se stává vnímavé k myšlenkám duchovních vůdců. Problémem však je, že tohoto stavu nikdo nevyužívá. Během nízké hladiny fotonové energie je vhodná doba pro všechny Lightworkery (Pracovníky Světla), aby spolupracovali a předávali myšlenky Světla. Toto je nejpříhodnější okamžik pro Lightworkery, aby udržovali tu nejnaléhavější rovnováhu, protože v tu chvíli nemusejí čelit žádným negativním myšlenkám kolektivního vědomí. Během nízké hladiny fotonové energie je vhodné, aby Lightworkeři spolupracovali a namísto čekání na změnu šířili Světlo tak, aby kolektivní vědomí setrvávalo ve Světle.

Jako Lightworker jste v lepší pozici, pokud je hladina fotonové energie nízká. Například, řekněme, že pracujete na projevu určité myšlenky. Vyberte si období, kdy je hladina fotonové energie nejnižší. To je okamžik, kdy chcete posílit duchovní projev myšlenek, protože kolektivní vědomí je v tuto dobu velice nestabilní. Klíčovým slovem je "stabilita". Pokud máte skupinu Lightworkerů, kteří dosáhnou stability v duchovním vedení během nestability kolektivního vědomí, máte možnost projevit vaše duchovní vedení daleko efektivněji a rychleji.

Meditujte, meditujte, meditujte

KIRAEL: Nemohu dostatečně zdůraznit, abyste meditovali, meditovali, meditovali. Musíte pochopit, že to je stav vědomí, který vás provede Posunem. Neexistuje zázračná tabletka ani nic podobného. Je to prostota procitnutí energie vašeho srdce, která vás může provést procesem Posunu.

Jak zůstat vystředěn

KIRAEL: Komentáře, které slyším od lidí v reakci na předpovědi hladiny fotonové energie, nejsou v souladu s mým původním záměrem. Když je fotonová energie na nízké hladině, někteří chtějí hibernovat. Nebo pokud hladina fotonové energie stoupá, chtějí si něco koupit. Tabulka s hodnotami fotonové energie však pouze ukazuje, zda její hladina roste, nebo klesá. Pokud hladina fotonové energie klesá, vy potřebujete vaši energii posílit. Pokud hladina stoupá, svoji energii snižte. Proč není dobré posilovat vaši energii a zůstávat neustále na vrcholku tabulky hodnot? Úmyslem by mělo být zůstat vystředěn na střední hladině 5.0. Vždy zůstaňte vystředěni na 5.0. To je ta nejlepší hladina, ve které lze pobývat.

Jak číst předpověď hladiny fotonové energie

Mistr Kirael každý měsíc vybírá určité dny a stanoví pro ně stav fotonové energie. Tato hodnota je vždy jednomístné číslo, za kterým následuje desetinná čárka a další dvě číslice. Doba mezi jednotlivými hodnotami hladiny fotonové energie není lineární - může se pohybovat mezi jedním až třemi dny.

Jak Mistr Kirael popisuje výše, předpovědi hodnot fotonové energie můžeme vnímat jako maxima, minima, a udržování středu.
Kirael nás také navedl na využití své numerologie k odhalení další úrovně významu jeho předpovědí. Například, hladina fotonové energie 4.19 může být chápána jako "4", nebo rovnováha čtyř těl, pohybující se od "1" - energie stvoření, do "9" - faktor dovršení. Tato jednoduchá interpretace může nabídnout zásadní pohled na energie, které jsou činné během onoho konkrétního dne.

převzato z www.Kirael.com
překlad pro www.tetakaterina.cz © 12-2008 Eva Pinkrová | http://brid.mysteria.cz
článek je možné v této podobě jakkoli dále šířit. zachovejte však prosím uvedení původního zdroje


TZOLKIN 30.7.2015 6 CHUEN kin 71

30. července 2015 v 9:25 Mayský Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Humor, nevinnost, lehkost, plná akceptace života, spirituální znalosti, flexibilita, inteligence, spontánnost, cvičení, princip spolutvůrce
Pro mnoho z vás je život složitá osnova nekonečných úkolů a povinností, snů a přání, cílů a ambicí. Ale čím více technologií, zdrojů a nástrojů máte, tím se vám vaše životy zdají být komplikované. Chuen je tkadlec času a v multiúrovňovém Tzolkinu vám pomáhá zvládat nesčetné menu vašeho každodenního života, téměř poskočit - má tendenci zaujmout vaši pozornost. Může ovlivnit rozmanitost osnovy v tapiserii, ale je to záměr a disciplína, co pomáhá zhmotnit vše do plné reality s praktickým úmyslem, který Uuc ( 6 ) přináší. Jen trochu pozemské Chuen reorganizace - a máte zlato!
Dnes je skvělý den začít cokoliv nového. Chuen jsou jedny z nejšťastnějších dnů. Stačí předat Vesmíru svůj jasný záměr - říká se - že bude vyslyšen. Výborný den pro všechny umělecké projekty. Je obecně známo, že den Chuen je nejlepší den pro svatby.
Nativní Chuen jsou jedni z nejšťastnějších - šťastné děti, šťastní rodiče, šťastní senioři…..všechny životní dary získávají bez námahy. Mezi ně patří umělci s dlouhou a úspěšnou kariérou. Chuen ztělesňuje všechny aspekty umělce, nejen velkou tvůrčí dokonalost, inteligenci a " zlaté ruce ", ale někdy i velké ego. V Energii Chuen vládne hravost, zábava, představivost, koncentrace. Zaměřte se dnes na svůj aktuální úkol a snažte se ho dokončit, dokončit to, co jste započali a zůstaňte u toho pokorní. Použijte kreativitu umělce.
***
Dobré ráno! Spolu s východem slunce přichází čas se rozveselit!
Jste připraveni odhodit stará zavazadla, na kterých tak vroucně lpíte?
Takže pojďme na to! Neztrácejte čas!
Je tu tolik legrace a přitom jí zameškáváte.
Kde začneme?
Na obvyklém místě - uvnitř - protože tam je místo, kde byla zasazena semínka a kde vyrůstají kořeny. Takže pojďme dnes vytrhat nějaký plevel, abyste mohli pečovat o váš vlastní růst.
Udělejte několik hlubokých nádechů a výdechů, uvolněte se s pomocí metody, která vám nejvíce vyhovuje. Věnujte potřebný čas celkovému zklidnění a uvolnění každodenních starostí. Jakmile se objeví rozptylující myšlenky, jemně je odsuňte.
Pokud potřebujete, plně se soustřeďte na svůj dech…….. pomalý hluboký nádech a výdech.
Aaaaa….….cítíte se lepší? Víte, že to můžete dělat kdykoliv se necítíte ve své kůži, nebo když jste plni úzkosti?
Naučte to své přátele, spolupracovníky i děti. Je to snadné a můžete to dělat při jízdě autem, při chůzi, při stolování, nebo jakékoliv jiné činnosti.
Budete dělat mnohem snadněji všechna rozhodnutí a schopni najít oblasti, které vyžadují pozornost, a které vás strhávají do napětí.
Věnujte 5, 10 minut nastavení záměru, že budete mít den plný zábavy a radostných okamžiků.
Představte si sami sebe s úsměvem, jak se chichotáte celý den.
Pokud existuje nějaká činnost, která bude pravděpodobně náročná, nebo těžká, představte si, jak se usmíváte, i když jsou všichni kolem vás zamračení.
Ano, to je ono! Konec dnešní hodiny učení! Jděte ven a bavte se! Buďte v radosti! Užijte si to!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Dech je život a život je pohyb. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytyčených cílů a stabilizovat se ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Otevři své oči, dívej se kolem sebe, a uvidíš, jak jsi požehnaný...

30. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Vzdávej za všechno neustálé díky. Je toho mnoho, za co máš být vděčný; otevři své oči, dívej se kolem sebe, a uvidíš, jak jsi požehnaný. Zjistíš, že jsi naplněn ohromujícím pocitem lásky a vděčnosti, a celý život pro tebe dostane nový smysl. Lidé kolem tebe budou pro tebe víc znamenat, protože tvé srdce bude naplněno láskou k nim a ty budeš pro ně mít hlubší pochopení a více tolerance. Uvědomíš si, že jim vděčíš za jejich lásku a společenství, za to, že jsou. Tvé oči se otevřou pro všechnu krásu a harmonii kolem tebe, pro zázraky přírody. Tvé oči a uši začnou vnímat a opravdu tak, jak mají, a ty budeš mluvit slovy lásky a porozumění. Život bude pro tebe dobrý, protože nic nebudeš pokládat za samozřejmé, ale všeho si budeš vážit a ve všem poznáš Mou ruku.


Modrý měsíc je šance na životní restart

29. července 2015 v 13:21 Vývoj vědomí bytostí

31. července nás čeká tzv. Blue moon, nebo-li "modrý měsíc". Je to astronomická zvláštnost, druhý úplněk ve stejném měsíci. Má výjimečnou sílu.
Buddhisté, hinduisté a jogíni jsou přesvědčeni, že blokované čakry, energie nebo silová pole se dají odstranit silou úplňku. Největší intenzitu má tzv. modrý měsíc, událost, k níž dochází zhruba jednou za tři roky. V tomto červenci byl první úplněk byl už 2. 7. a v noci z následujícího pátku na sobotu nás čeká onen druhý úplněk. Zpozornět by měli ti, kdo vyznávají úplňkovou dietu, úplňkový půst, řídí se úplňkem při stříhání vlasů nebo plánování lékařských zákroků. Jeho intenzitu ale pocítí všichni, kdo jsou náměsíční, nebo prostě jen nemůžou v noci spát. Tentokrát to bude chtít prášky na spaní - anebo naopak, zůstat vzhůru.
Indiáni, východní nauky i moderní alternativní směry přisuzují modrému měsíci schopnost transformace. Chcete-li ve svém životě něco změnit, ať už jde o pouhé přání (najít lásku, uzdravit se…) nebo už rozhodnutí (změnit práci),modrý měsíc má energii "nakopnout" vás kýženým směrem. Správnou meditací dosáhnete rovnováhy mezi duší a tělem, tedy tím, po čem toužíte a tím, kam ve skutečnosti směřujete.
Zdá se, že nejintenzivněji pracuje modrý měsíc ve prospěch milostných vztahů: Ať už nějaký potřebuje ukončit, začít, nebo změnit jeho směřování.
"Podle tantrických tradic je úplněk spojený s energií druhé čakry, která v našem těle ovlivňuje nejen tok vody, krve a lymfy, ale také naše emoce, senzualitu, kreativitu, smyslnost a vášeň."
Kondice.cz

TZOLKIN 29.7.2015 5 OC kin 70

29. července 2015 v 9:52 Mayský Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce, Vědomí bezpodmínečné Lásky, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, věrnosti, přátelství a mimosmyslového vnímání
Jste součástí velkého, hlubokého a posvátného celku, kde nikdo nemůže přijít o svoji vlastní důstojnost. Nikdo nemůže zabavit vaše vlastní myšlenky, nikdo nemůže vlastnit vaše srdce, nikdo nemůže nařídit falešné zákony vaší duši. Pokud jsou mnozí z vás odpojeni od sebe, je to jen proto, že jste zapomněli, jaké je zpívat s druhými, jak naslouchat, jak mluvit bez souzení, srovnávání, falešných záměrů, nebo strachu. Nechte tyto staré obnošené vrstvy zemřít a vaše radostná mladistvá duše se vrátí zpět do vibrací života!
DNES JE DOBRÝ DEN TĚŠIT SE S RODINOU A PŘÁTELI
OC navazuje na cyklus AKBAL a CIMI - cyklus narození, smrti a znovuzrození. OC znamená první krok do tmy. Je to věrný a loajální PES, který vede naše kroky a pomáhá nám přežít. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost, bavte se dnes s rodinou a přáteli.
Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své " smečce ", mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. Pokud jim chybí vlastní nezávislost, zavádí autoritářství pro všechny kolem sebe. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu a chce si dopřávat mnoho radosti.
***
Jsem Oc s Tónem 5 a společně vás vítáme v tomto čase sdílení. Dnes bychom chtěli mluvit na téma Láska, bezpodmínečná Láska. To je ten druh Lásky, kdy přijímáte lidi, události, místa takové jaké jsou. Nejsou potřeba žádné úsudky jako : " On by to měl změnit, nebo něco o vás, nebo, oni by to měli dělat jinak, nebo, kdyby se to nestalo, můj život by byl lepší."
Bezpodmínečná Láska se nedrží žádného posuzování, nebo strachu. Je to strach co ve vás vzbuzuje touhu chtít měnit své okolí. Je to strach, kdo vám říká, že je něco nebezpečné, nebo nepřijatelné. Je to strach, co vás tlačí do pocitů méněcennosti, či nadřazenosti. Strach vás strhává od toho, po čem opravdu toužíte, co by mělo být přijato a milováno stejně jako vy.
Život je zrcadlo. Všichni kolem vás vám zrcadlí to, co promítáte. Všimli jste si někdy, že šťastné věci se stávají šťastným lidem? Sledujte lidi, kteří neustále něco kritizují. Jsou často kritizováni a nic se jim nelíbí. Lidé, kteří se bojí dělat ve svém životě změny mají pocit, jakoby jim byly předkládány ty největší strachy. Ti, kteří si dělají nejvíce obavy o peníze, mají tendenci odstrkovat příležitosti, které by jim mohly přinést velkou hojnost. Mohli bychom pokračovat dál a dál s těmito příklady, ale doufáme, že chápete naše poselství.
Jak fungují zrcadla? Podívejte se do zrcadla. Co vidíte? Pokud milujete svoji tvář, budete se na sebe usmívat. Když se podíváte na svou tvář a začnete si všímat nedostatků, nebudete se usmívat. Doporučujeme vám i nadále se dívat do zrcadla, až budete schopni přijmout své nedokonalosti jako dokonalost. Už jste slyšeli nějakého člověka o někom říkat jak je krásný a když jste se na něj podívali, byl velmi prostý nebo neatraktivní? Kde je krása, kterou ostatní vidí? Je to grácie, oč tu běží? Je to jejich vnitřní důvěra, nebo pravá podstata jejich Ducha?
Krása se nachází v očích pozorovatele. Praktikujte schopnost vidět každého jako dokonalou duchovní bytost. Pozorujte přírodu v celé její kráse a všimněte si, jak všechno perfektně funguje dohromady. Praktikujte schopnost vidět ve všech událostech kolem vás dokonalost. Věřte, že každá z těchto událostí vám nabízí možnost, jak být více milující a akceptující. Když začnete vidět sami sebe a všechny ostatní jako dokonalé, vaše schopnost milovat bezpodmínečně se silně rozšíří.
Nejen přijetí, ale základní znalost, že všechno je dokonalé, je základem Lásky. Naučte se milovat jeden druhého bez podmínek. Když objevíte nedostatky ve věcech kolem vás, obejměte je a hledejte v nich krásu. Věřte, že v každém případě existují možnosti jak vyjádřit Lásku a přijetí. Tím, že budete dělat tyto věci, vaše cesta po Zemi vás dovede k radosti v každém okamžiku.
Podělíme se s vámi o několik způsobů, jak dosáhnout bezpodmínečné Lásky. Prvním krokem je podívat se na sebe a spatřit to, co považujete za nedokonalé. Naším cílem při vytváření těchto Poselství je pomoci vám s tímto úsilím na denní bázi. Tím, že půjdete do svého nitra, budete pomalu uvolňovat všechny vrstvy negativity a strachu uvnitř vás.
Jste připraveni uvolnit tyto strachy? V některých případech to pro vás bude bolestivé, ale radost, kterou potom pocítíte a osvobození z pout velmi stojí za námahu. Častokrát se nad sebou zasmějete, jak jste zachyceni v kódech přesvědčení, které se najednou zdají tak dětinské a hloupé. Neobviňujte se za tato dětinská přesvědčení, protože v určité době měla svůj smysl, když jste je vytvořili. Požehnejte těmto vzpomínkám a nechte je odejít.
Některé věci snadněji uvolníte než druhé. Očekávejte zázraky a neodsuzujte se, když zjistíte že je obtížné pohnout s konkrétním problémem. Věřte, že některé kódy přesvědčení jsou jako domino, jakmile jeden odpadne, další padají také. Jakmile věnujete pozornost kódům přesvědčení, pak se jim opravdu věnujte. S každým kódem také můžete nastavit specifické chování, které chcete a je nutné změnit.
Například jste byli malé dítě, a měli jste kudrnaté vlasy a někdo z vašich kamarádů se vám posmíval. Vyrostli jste s tím, že kudrnaté vlasy jsou nežádoucí. Kdykoliv to bylo možné, nosili jste čepici. Když jste se na sebe dívali do zrcadla a zaměřili na vlasy, prokleli jste je. Když jste vyrostli a jste muž, oholili jste si hlavu, aby nikdo neviděl vaše hrozné kudrnaté vlasy. Pokud jste žena, použila jste všechny možné chemikálie a způsoby pro narovnávání vlasů, ačkoliv víte, že jsou pro vaše tělo toxické.
Pak vás jednoho dne vaše životní Láska uvidí na fotografii z dětství s kudrnatými vlasy. Zjistíte, že váš partner nenáviděl své rovné vlasy jako dítě a vždy si přál vlnité. Najednou, když si toto poslechnete, začnete se na sebe dívat jinýma očima. S povzbuzením partnera se rozhodnete nechat si narůst dlouhé přirozené kudrnaté vlasy. Váš partner miluje vaše vlasy! Jiní si toho všimnou a budou se ptát jak je možné, že jste vaše vlasy tak dlouho schovávali. Teď, když se na své dlouhé vlasy podíváte do zrcadla, oceníte svůj vzhled novýma očima!
Takže i nadále budete pěstovat své dlouhé kudrnaté vlasy. Pryč jsou strojky, klobouky, toxické rovnání vlasů. Vaše vlasy se vám líbí, i když možná jen o trochu více ale změnili jste kód víry i chování. Nyní se cítíte silnější ve svém postoji a dobře ve své skutečné přirozenosti.
Dokážete si představit o kolik bude váš život krásnější, když totéž uděláte s veškerou bolestí a strachem? Jakmile odhalíte každý kód, změní se i vaše chování. To se může zdát skličující, ale každá pravdivá verze přináší svobodu. Každá svoboda přináší víc radosti a uvolnění a více energie pro řešení dalších kódů. Už víte, že jakmile zvládnete tato stará přesvědčení, exponenciálně poroste ve vašem životě radost.
Není to cíl, o který stojí za to usilovat?
Doporučujeme vám, abyste nyní přemýšleli o věcech, které chcete změnit. Možná byste si je hned mohli napsat. Mějte trpělivost, trvalo mnoho let, než jste vybudovali ochranné zdi. Víte, že budování těchto zdí byly milující činy? Byly to věci, které vám umožnily zachovat duševní zdraví, vytvořit pocit bezpečí a zachránit život.
Ale teď nastal čas rozebrat cihly, které vám brání v prožívání bezpodmínečné Lásky. Každá cihla, kterou odstraníte vám umožní vidět za strach. Brzy vytvoříte celá okna, kterými budete moci vidět krásu přírody. Pak přijde den a otevřete dveře, takže budete moci přijmout své bližní. Jednoho dne zjistíte, že vaše vězení je dokonale rozebráno. Toto je den, kdy budete svobodní a naučíte se milovat všechny lidi, místa a události tak, jako sebe. Pak budete vědět, že všechno je dokonalé. Vždy bylo a vždy bude!
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Můj milovaný, teď už nic nebude probíhat pomalu.

29. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Když ti říkám, že Můj slavný plán se odvíjí krůček po krůčku, možná se ti zdá, že všechny události probíhají pomalu. Můj milovaný, teď už nic nebude probíhat pomalu. Všechno se zrychluje. Nicméně jde o postupné odhalování, protože všechno probíhá v dokonalém načasování. Nech vše přijít a nepokoušej se nic zastavit ze strachu z rychlosti,s jakou to přichází. Mé načasování je dokonalé. Proč je nepřijmout? Nechovej v sobě žádný odpor, ale nalézej dokonalou svobodu a radost z toho, jak se můj plán odvíjí. Je to skutečně úžasný plán a ty jsi jeho součástí. Máš v něm svou vlastní roli; proto je důležité, abys ji našel a abys tak učinil hned teď. Nepromarni ani jediný den tím, že bys přestal svou roli hledat. Když si najdeš čas na ztišení, poznáš, jaká je tvá úloha.

Obraz: Vesmírné vlnění

28. července 2015 v 17:13 Obrazy rok 2015


Obraz: Vesmírné vlnění

TZOLKIN 28.7.2015 4 MULUC galaktický portál

28. července 2015 v 12:25 Mayský Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, DHARMA, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, duchovní osvícení, Síla očištění, progresivita, Síla změny pohledu, podvědomí
Dnes se Muluc - nagual vody a ohně, míchá s Kan (4) - číslem, které představuje všechny čtyři elementy. To vytváří dvojitou vodní a dvojitou ohnivou energii, takže spíše než starost o přežití a běh na vrchol, který už nějaký čas trvá - ctěte a děkujte za dvojité archetypální ztělesnění vody a ohně. Jednak jako prvkům posvátných elementů při rituálech a obřadech i jako základním prostředkům pro život - ať už je to čistá pitná voda, nebo déšť pro vaši zahradu, teplo pro vaření, nebo energie důležitá pro tolik našich moderních vymožeností.
MULUC v yukatánském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC.
Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Jsem Muluc, děkujeme, že jste se k nám dnes připojili, abychom společně našli způsob, jak učinit váš život více radostnější a prospěšný. Dnešní téma je - jak mít radost v každém okamžiku. To bude vyžadovat vylepšení vašich kódů přesvědčení. Jste připraveni vydat se na cestu věčné radosti? Už jste někdy viděli někoho, kdo má radost za všech okolností? Takových je velmi málo a nachází se daleko od sebe. Mnoho takových učitelů Mistrů, jako je například Dalai Lama takovou úroveň získalo. Vyžadovalo to mnoho obětí a mnoho moudrých rozhodnutí. Dosažení Mistrovství máte také nadosah ruky.
Několikrát se nyní dlouze nadechněte a vydechněte. Při výdechu vypusťte starosti všedních dnů. Vědomě dávejte pozor na každý sval v těle, začněte od hlavy. Uvědomte si svaly čelistí; napněte je a uvolněte. Uvolněte ramena, paže, prsty. Napněte a uvolněte každý sval těla. To je dobré cvičení kdykoliv se cítíte v nerovnováze, nebo chcete relaxovat, nebo meditovat.
Každý postoj a každou emoci máte pod kontrolou. To se nemusí zdát jako pravda v době extrémního smutku, radosti, strachu, ale je to tak. Jak často jste cítili nějaké emoce, pak někdo něco řekl a emoce okamžitě zmizely, když jste věnovali pozornost něčemu jinému? Každá emoce má stejnou váhu jako druhá. Strach nemá žádnou vyšší hodnotu, než Láska. Můžete si vybrat zažít jakoukoliv, kdykoliv.
Každá zkušenost zahrnuje určitou škálu emočních reakcí. Už jste někdy během filmu plakali a v zápětí jste se při další scéně smáli? Podívejte se na následující vzorec emocí. Když se cítíte smutní, vaše tělo reaguje určitým způsobem. Když cítíte opačné emoce jako je radost, tělo reaguje stejně. Už jste někdy plakali štěstím? Je to stejný pocit, jako když jste plakali smutkem? V obou případech tekly slzy, nosní dutiny byly ucpané, tělo se chvělo, v hlavě jste cítili tlak atd. Přestože příčiny emocionálního rozrušení byly rozdílné, tělo reagovalo stejně.
Jak najít rovnováhu ve všech věcech? Jak můžete zůstat ve svém středu bez ohledu na to, co se ve vašem životě odehrává? Jak můžete najít zkušenost radosti i v době extrémního chaosu? Začněte tím, že si prostě řeknete, že je to tak v tu chvíli dáno. Může se to zdát příliš zjednodušující, ale to je základní podstata. S praxí to bude stále jednodušší, až se to stane vaší druhou přirozeností. Nicméně se budete muset vzdát svých oblíbených příběhů a postoje " běda mně ".
Kde začít? Teď, v tomto okamžiku. Vzpomeňte si na pocity, kdy jste se cítili dobře, ať v minulosti, nebo současnosti. Pociťujte tyto emoce. Pošlete poděkování všem, kteří se na těchto činech podíleli. Připomeňte si radost, kterou jste cítili během této události. Užívejte si tyto pocity tak dlouho, jak jen si přejete. Účelem je připomenout, jaké to je mít radost. Zapamatujte si tyto pocity. Mnozí z vás potlačují pocity radosti věky. Můžete být katalyzátorem při pomoci ostatním s jejich utrpením, jakmile se naučíte vidět radost ve všem. Do té doby budete uvízlí v bahně, jako ti všichni kolem vás.
Někteří z vás budou potřebovat dlouhý čas, aby si vzpomněli na časy radosti. Váš život se zaměřil na prožívání negativních událostí, takže si nemůžete vzpomenout ani na jeden jediný moment, který vám přinesl radost. Doporučujeme vám vzpomenout si na hřejivé příjemné pocity. Možná to bylo příjemné chutné jídlo, mazlení se zvířetem, nebo sledování západu slunce. Zaměřte se na cokoliv, co zahřeje vaše srdce. Máte-li stále potíže s vytvořením pocitu štěstí a radosti je pravděpodobné, že se zaměřujete stále na vaše negativní otázky.
Smyslem těchto Zpráv je pomoci uvolnit tyto negativní myšlenkové vzorce a změnit kódy přesvědčení, takže můžete okamžitě nacházet radost všude a ve všem kolem sebe. Zůstávejte s těmito Zprávami na denní bázi. Stiskněte strachy a úzkost a naučte se stoupat s orly!
Jakmile budete schopni cítit radost, jak jí můžete udržet? Existuje mnoho klišé a můžete použít něco jako " dělejte, jakoby se to už stalo". Je to pravda, protože to zahrnuje pozornost a vědomé zaměřování na to, co se děje uvnitř vás i mimo vás. Prvním krokem je začít vědomě kontrolovat své myšlenky. Zpočátku se to může zdát zdlouhavé, ale s praxí to bude snazší. Pokaždé, když vám přijde na mysl negativní myšlenka, zamyslete se znovu. Zpočátku bude vaše mysl trvat na tom, abyste spadli do starých vzorů a pokusí se předkládat vám událost, která byla příčinou úzkosti.

Můžete trénovat vaši netrénovanou mysl, to je vaše absolutní schopnost. Říkejte jen pozitivní slova, myslete jen pozitivní myšlenky a hledejte požehnání v každé události, která vás by vás mohla rozčílit. Nebude trvat dlouho a budete se smát nad přeháněním událostí, které se stanou triviální.
Každá myšlenka, která je negativní, je nebezpečná pro vás si i pro ostatní. Může být velmi těžké zlomit tento návyk. Věřte, že vaše myšlenky cestují rychleji než světlo. Pokud přemýšlíte negativně o někom, kdo je 40.000 km daleko od vás, víme s jistotou, že na určité úrovni člověk tyto myšlenky přijme! Může to znít směšně, ale vědci už na to přišli a děje se to na subatomární úrovni.
Opakovaně uvádíme, že negativní myšlenky mají tendenci se slepovat, ať už ve vašem aurickém poli, nebo ve Vesmíru. Tyto negativní myšlenky ovlivňují počasí, lidi, zvířata a každý další aspekt vašeho Vesmíru. Šamani a Starší to vědí od starověku. Můžete opravdu udělat změny ve světě. Nejsou zanedbatelné. Buďte zodpovědní za své myšlenky, protože mají dalekosáhlé účinky, než si vůbec dovedete představit. Jste mocní Tvůrci!
Žádáme vás, abyste převzali moc nad svými činy a reakcemi. Ovlivňují vás na mnoha úrovních. Existuje hodně korupce, smutku a úpadku v pozemské rovině - to vše vás všechny ovlivňuje na mnoha úrovních. Překonejte tuto úzkost a přineste zpět mír a harmonii na Zemi. Je čas vrátit se k dokonalosti tím, že převezmete zodpovědnost za všechno, co jste na Zemi udělali, ať už dobré či špatné. Sledujte své myšlenky o druhých a uvolněte všechny, které jsou škodlivé. Místo toho, abyste jen reagovali na události, naučte se jednat.
Dalším způsobem jak nacházet v životě radost je dívat se na všechny věci s radostí. I ve vašich nejtemnějších hodinách je ponaučení. Přemýšlejte o vašem životě a situacích, které byly pro vás náročné. Hledejte požehnání ve všech věcech, zaměřte se na pozitivní atributy událostí i lidí. Pokud existuje něco s čím nejste v životě spokojeni, nevěnujte pozornost této situaci, ale podnikněte kroky k její změně. Utápění v sebelítosti a bezmoci vytváří jen negativní tmavé energie na Zemi. Buďte zodpovědným stevardem na Zemi, to vše je ve vaší moci - mít pozitivní myšlenky v každém okamžiku.
Jakmile budete praktikovat bytí v radosti, zázraky se budou objevovat kolem vás na každém kroku. Budete přitahovat více veselých lidí. Událostí, které vás rozrušují, si ani nevšimnete, nebo k nim nebude docházet vůbec. Je to zákon Vesmíru - na co se soustředíte, to budete přitahovat. Když se objeví v hlavě věci, které vás trápí z minulosti, naučte se jim požehnat, zůstaňte vyrovnaní, najděte v nich pozitivní aspekty, zůstaňte ve stavu radosti. Mistři to dělají, vy můžete také!
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Nezapomeňte postavit stabilní a pevné základy na zemi. Postavte 4 pilíře podpírající váš život, aby byl stabilní ve všech aspektech Bytí - k vytvoření pravidel hry, práce i všech vztahů. Slunce prochází 4 body - svítání, poledne, západ a půlnoc a to dělá den úplným, celistvým, stejně tak rok je rozdělen dvěma rovnodennostmi a dvěma slunovraty na 4 roční období. Mayové rozdělili Vesmír na 4 sekce a ekliptiku Mléčné dráhy dvěma průsečíky na 4 části. ČTYŘKA je stabilní základna pyramidy. Využijte dnes dar galaktického pulsu v podobě Energie ČTYŘI pro vaší osobní CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Ať je tvůj život neustálou modlitbou lásky a díkůvzdání.

28. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Modli se bez ustání. Ať je tvůj život neustálou modlitbou lásky a díkůvzdání. Život je velmi, velmi dobrý, ale pamatuj, že jej budeš mít takový,jakým jej učiníš. Proto budeš-li v negaci, přivoláš na sebe negaci a temný mrak se rozprostře nad tvým životem a oddělí tě od nejvyššího dobra. Budeš-li mít ke všemu stále kladný přístup, uvidíš-li ve všem a v každém dobro, obloha bude modrá a všude kolem tebe a v tobě bude svítit slunce. Naplň svůj život láskou, vírou, nadějí a skutky. Uč se milovat život, protože když se to naučíš, tvůj život bude stálou modlitbou. Modlitba je tvé vnitřní spojení se Mnou, při ní se procházíme a hovoříme spolu, jako jsme činili na počátku. Modlitba je potravou Ducha, výživou duše. Je to hluboká vnitřní potřeba každého jedince. Uvědomuj si tuto vnitrní potřebu a odpovídej na ni.

TZOLKIN 27.7. 2015 3 LAMAT kin 68

27. července 2015 v 18:00 Mayský Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá (jasná) perspektiva, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, skromnost
Ačkoliv Lamat je typicky příznivý den pro výsadbu nových semínek, nesourodé energie Ox (3) vrhají kamení do křišťálové studánky hojnosti a růstu. To znamená, že dnes musíte vybírat semínka pečlivě. Stále máte silné a pozitivní Energie na svojí straně, ale není zde žádná jistota, jak se den bude odvíjet. Může dojít k pochybnostem, nejistotě o nějakém aspektu, akci, či myšlence, nebo můžete spustit určitý stupeň rizika. Klíčem k úspěchu je i nadále sebevědomá síla řídit Lamat a vyhnout se na cestě váhání Ox.
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této Energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
***
Jsem Lamat, Strážce hvězdné Brány. Vítejte v tento slunečný a slavný den. Všechno s vámi i se Zemí je v naprostém pořádku. Mnozí žijí v současné době ve strachu kvůli velkým změnám na Zemi. Nebojte se, všechno je v pořádku. Jsme tu, abychom pomohli každému, kdo natáhne ruku pro podporu a vedení, abyste mohli zachovat klid a rovnováhu za všech okolností. Začneme tento den poděkováním a vděčností za Tón 3. Kdyby nebylo Energie 3, váš svět by nemohl existovat.
Existuje mnoho trojic, které trojka představuje. Dnes jsme se rozhodli zaměřit na Trojici, kterou představuje Otec, Syn a Duch Svatý. Tento aspekt se vyskytuje v mnoha vašich křesťanských učeních. Tuto trojicí můžete také nalézt v mnoha starodávných tradicích s použitím různých názvů a symbolů. Můžete je více poznat, když s námi budete pokračovat v tomto dialogu. Co pro vás znamená symbolika Otce, Syna a Ducha Svatého? Mohli bychom se zeptat deseti z vás a vždy dostaneme jinou odpověď. Rozsah je široký, ale dialog je krátký, takže vše zúžíme na jeden aspekt, který je pro vás relevantní.
V mnoha tradicích symbolizuje Otec moudrého člověka. Nejvyšší ocenění pro Otce na Zemi patří těm, kteří předávají moudrost mladším, vládnou spravedlivou rukou, dodávají odvahu, podporují touhu po poznání a dobrodružství. Mohli bychom vyjmenovat mnoho dalších atributů, ale dáváme přednost tomuto krátkému popisu.
Syn symbolizuje vás čtenáře, ať jste muž, nebo žena. Syn představuje toho, kdo zastupuje Otce. Je to sen každého otce, aby jeho dítě usilovalo o mnohem víc, než je schopno dosáhnout. Každý dobrý otec chce pro své děti štěstí a radost. Často otec od syna očekává že bude pokračovat v tradici, která je pro rodinu nejdůležitější. To může být požehnáním, nebo břemenem.
Duch Svatý je Průvodce v nebeských sférách. Existuje mnoho aspektů Ducha Svatého. V dnešním rozhovoru se podíváme na ten nejbližší vašemu Domovu a to je Vyšší Já, ta část, která není inkarnovaná. Jak můžete s touto Trojicí spolupracovat? Na začátku byl Otec, jenom Otec, Otec byl Láska, jen Láska. Existuje mnoho hlubokých učení, které vám chceme v této době předložit, protože jste prostě odbočili a vytvořili jste oddělenost, která je velmi velká. Z těchto důvodů se chceme držet rozhovoru rámcově a v naději, že budete číst Zprávy a neztratíte se v žádné z oblastí, které se v současné době nevejdou do vašich stávajících kódů přesvědčení.
Když se podíváte kolem sebe na krásu přírody, je nemožné si nemyslet, že to vypracoval nějaký genius? Někdo, kdo s extrémními znalostmi a představivostí pracoval přesčas a vytvořil krásu a rovnováhu mezi všemi tvory? Komu z vás se podařilo stvořit jednoho jediného ptáka? Dokonce i mezi těmi, kteří klonují zvířata a provádí hybridizaci rostlin, reprodukují a replikují, je to nemožné. Tyto umělé pokusy o stvoření jsou skutečné slabé a ve skutečnosti způsobují ekologické katastrofy.
Nazvěme tohoto génia Otcem, ať už si představíte osobnost jako jeden celek, nebo množství subjektů. Otec je Stvořitelem Vesmíru. Není přirozené vidět Stvořitele jako vševědoucího, protože on (nebo oni) má plné porozumění a plně chápe složitost všech organizmů zastoupených ve Vesmíru? Není přirozené, že kdybyste měli nějaké otázky týkající se těchto organizmů, že on by byl nejlepším zdrojem odpovědí na vaše otázky? Můžete také přijmout fakt, že má Otec jasnou představu o tom, jak se bude svět pravděpodobně vyvíjet, protože ví jak jedna část spolu-pracuje s druhou? Genius je opravdu matematický kouzelník, dokáže dělat přesné odhady, pokud jde o pravděpodobnost věcí, které by mohly nastat v budoucnu.
Není vysoce pravděpodobné, že ten, kdo dokáže vytvořit něco z ničeho, může mít také schopnost dělat mnoho dalších věcí, které vy v současné době nejste schopni pochopit? Co když vás Otec, jak bylo řečeno v mnoha písmech, obdařil schopnostmi dělat to co On a ještě mnohem více? Co když vy, jeho Synové a Dcery, jak bylo řečeno v mnoha starých spisech, máte stejnou schopnost tvořit prostřednictvím zvuku, Světla a jasného záměru, stejně jako On?
Je pochopitelné, že ti, kteří se věky inkarnovali, nemají plné chápání svých vrozených schopností, jakmile přistanou na této planetě. Ti, kteří cestují po své životní cestě a studují s touhou pochopit Otce, pravděpodobně najdou to co hledají. Nicméně většina Synů nevěří, že může někdy dosáhnout úrovně moudrosti Otce. V jistém smyslu je to pravda. Nicméně v tom smyslu, že jsme všichni Jedno a máme všichni schopnost tvořit, máme opravdu dostatek schopností a moudrosti být menší Bohové.
Nepoužíváme slovo menší jako prostředek k vytváření hierarchie důležitosti. Používáme slovo menší, protože to je nejlepší forma komunikace v současné době prostřednictvím psaného slova. Tato forma komunikace je slabá a doufáme, že jsme neztratili nikoho z vás vzhledem k povaze slov, které používáme.
Ve skutečnosti každý z vás má schopnost tvořit v životě mnoho věcí. Někteří děláte velké pokroky při vytváření zkušeností. Ale jen velmi málo z vás je schopno vytvářet něco z ničeho - objekty, které jsou ve světě. Nicméně nikdo z vás nemá schopnost vytvářet nové druhy zvířat, nebo rostlin.
Jste na pokraji významných objevů, jak génius / Stvořitel funguje, ale je nepravděpodobné, že se někdo z vás vyvine v lidské podobě až do bodu, kdy budete pracovat s těmi, kteří tyto schopnosti mají. Přesto říkáme, že mnozí z vás, kteří nyní chodíte po Zemi, jste byli v této škole tvoření a byli jste spolu-designéry při tvoření vaší sféry. Otec je duchovní autor Stvoření Všeho. Vy, jeho Synové, jste součástí tohoto Stvoření. Otec vás může naučit mnoho věcí. Otec je zde proto, aby vás podporoval ve všem, o co se snažíte. Můžete se ptát : " Otče, kde jsi? Nevidím Tě. Neslyším Tě. Necítím Tvůj dotek. Nevnímám Tě. "
Žádné z těchto tvrzení není pravdivé. Můžete vidět Otce, když pozorujete přírodu, která nebyla poznamenána lidskou rukou. Kamkoliv se v této přírodě podíváte, tam je Láska, rovnováha, dokonalost. Poslechněte si vítr, jak šumí v korunách stromů, poslechněte si dunění hromu a švitoření veverek. To jsou všechno zvuky, které vytváří Otec. Pohlaďte si srst zvířete, vezměte teplý kámen do ruky a vězte, že Otec je v každém atomu, v každé částici vlny a každém aspektu tvoření. Přivoňte si ke květinám, dýchejte vzduch po jarním dešti a věřte, že je to vůně vašeho Otce. Ochutnejte ranní rosu z trávy, nektar medu a věřte, že váš Otec je přítomen.
Dnes bychom vám chtěli ukázat prostředky, které mohou přiblížit váš vztah s Otcem. To je třetí část z triády Ducha Svatého. Podíváme se na Ducha Svatého jako na jeden z vašich aspektů, který se ne-inkarnoval. Tento aspekt nazýváme Vyšší Já.
Každý má své Vyšší Já, pokud jste se s ním ještě nespojili, dnes bychom s vámi chtěli sdílet určité poznatky. Pokud máte jasné spojení s Vyšším Já, bude lepší, když se s ním nyní spojíte a budete řešit vaše problémy. Ti z vás, kteří nejsou obeznámeni s tím, jak se spojit s Vyšším Já poslouchejte, o co se s vámi chceme podělit. Použijeme analogii, abychom přiblížili jak funguje triáda. Věřte, že slova jsou jen obtížným komunikačním prostředkem a tato analogie je jen chabá ve skutečnosti s bohatstvím a složitostí Vesmíru.
Doporučujeme představit si hierarchii korporace. Na začátku jedna, nebo více osob vytvoří obchodní model a začnou s jeho vytvářením. Společnost byla založena ze základními pravidly a směrnicemi. Vznikla skupina lidí, kteří se nazývají představenstvo - dohlíží a hlasují o každém aspektu byznysu. Ostatní dělají jiné práce jako sekretářské povinnosti, účetnictví, právní asistenci. Dále jsou tam manažeři, kteří se pohybují mezi všemi, jsou zodpovědní za to, zda pracovníci produkují to, co chce vedení podniku realizovat.
V této analogii Otec je vedení podniku, pracovníci jsou Syn a manažeři jsou Duch Svatý, neboli Vyšší Já. Ať už si myslíte, že Otec je samostatná entita, nebo skupina, nezáleží na tom. Jen víte, že je tu někdo, kdo vše kontroluje a ví, že existujete a kdo vás miluje. Vy jste Syn a snažíte se nají cestu Domů k Otci. Hledáte jeho souhlas, toužíte ho poznat, milujete ho, ale stále jste na rozpacích, co máte dělat.
Jak komunikovat s někým koho nevidíte, neslyšíte, necítíte, neochutnáte a nemůžete si na něj sáhnout? To neznamená, že nemáte přímo přístup k Otci. Nicméně vzhledem k povaze tohoto světa, budou mnozí z vás muset velmi tvrdě pracovat, aby zjistili, jak získat přístup ke Stvořiteli. Mnozí dokonce nemají žádné znalosti, nebo přesvědčení, že vůbec Otec existuje.
Každý člověk má k dispozici nesčetné množství Pomocníků. Někteří jsou v lidské podobě, a říkáte jim Rodina, přátelé, nebo učitelé. Většina z nich sídlí ve vyšších vibračních stavech a je obtížné je poznat. Každý z vás má přímý přístup ke všem znalostem prostřednictvím Vyššího Já. Opět platí, že nemáme slova, která popisují něco tak krásného a úžasného, že byste v úžasu lapali po dechu, pokud byste měli plnou schopnost realizovat to, o čem se snažíme hovořit v tomto prostém dialogu.
Jednou kdysi dávno chtěl mít jeden z Otcových Synů jedinečný zážitek a chtěl přijít na svět, který byl již vytvořen. Možná byl tento Syn dokonce v týmu, který vytvořil Zemi. Syn si vyžádal povolení od Otce, aby opustil nebeskou sféru a snížil svou vibrační frekvenci, aby mohl přistoupit k tvoření a být jedním z hráčů. Povolení bylo uděleno.
Syn šel a vybíral si události, které chtěl zažít. Vybral si rasu, zeměpisnou polohu, rodiče, kteří by mu umožnili přístup k náboženství a mnoho dalších faktorů umožňujících zažít vše, co chtěl. Unikátní součástí života na Zemi, když se inkarnujete, je ztráta paměti. Všechny vzpomínky na duchovní povahu zapomenete, nebo jsou vymazány.
Mnoho dětí je schopno vidět své Průvodce, ale protože jejich imaginární přátelé nejsou skuteční, jsou nuceny tyto komunikační vlákna zpřetrhat. To je opravdu velmi smutné, i když za tím nestojí zlé úmysly. Rodiče, nebo dospělí, kteří za děti zodpovídají si prostě neuvědomují co dělají.
Každý inkarnovaný člověk ponechává část sebe ve vyšších sférách. Vždycky je spojen stříbrným vláknem - je to stejné jako pupeční šňůra. Toto je vaše přímé spojení s Duchem Svatým, ( Vyšším Já ) je to možnost jak zůstat v kontaktu s Otcem a se svými Bratry, kteří pobývají v jiné úrovni existence.
Jak komunikovat se svým Vyšším Já? Prostřednictvím přímé komunikace, která je dostupná v každou dobu. Pokud je pro vás tato komunikace nová, je lepší, když nejste roztržití, jste ve stavu klidu a míru a když je vaše srdce naplněné Láskou a vděčností. To je náročné pro některé z vás, ale existují kroky, jak můžete zvýšit schopnost milovat a důvěřovat ostatním.
Co navrhujeme je praxe a meditace, která vám pomůže vyčistit mysl vytvořit pocit klidu v každé situaci. Včera jsme sdíleli způsoby, jak toho docílit. V průběhu celého roku důrazně opakujeme, abyste zklidnili váš vnitřní a vnější svět a naladili se na své vedení Vyššího Já. Také ukazujeme různé způsoby, jak odstranit negativitu, takže budete vybaveni pro manifestaci všeho, co si přejete. Vaše Vyšší Já můžete kdykoliv zavolat a požádat o radu a podporu. Koneckonců je to vaše Vyšší Já, které vybralo tuto inkarnaci. Kdo by měl mít lepší kvalifikaci ukázat vám cestu, která je pro vás ta pravá? Navždy si zapamatujte, že vaše Vyšší Já má na srdci jen vaše nejlepší zájmy. Koneckonců vy jste jeho fyzický projev, který mu umožňuje zažít zkušenosti.
V jistém smyslu jste jako loutka a vaše Vyšší Já ovládá vlákno. Stejně jako Pinocchio, který se stal člověkem, máte i vy svobodnou vůli a odstřihnout vlákno a dělat svá vlastní rozhodnutí. I když není moudré jít proti radám Vyššího Já, možné to je. Zapamatujte si, že vaše Vyšší Já vidí větší obraz. Ačkoliv můžete jít proti vůli Vyššího Já, budete neustále pobízeni dělat volby, abyste se dostali zpět na cestu, kterou jste si zvolili před inkarnací. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete, nikdy se neztratíte.
Nikdy se nedostanete do pekla, ale pokud se rozhodnete věřit v peklo, pak je pravděpodobné, že když zemřete, na nějaký čas ho zažijete. Kdykoliv si můžete vybrat zažít nebe, jakmile se pro to rozhodnete.
Vyšší Já máte vždy k dispozici, když se cítíte v depresi, nebo jste v situaci, která vám způsobuje smutek a žal. Požádejte své Vyšší Já, aby našlo způsob, jak manifestovat co si přejete zažít. Rozvíjejte tento každodenní zvyk. Naučte se slyšet své Vyšší Já. S praxí můžete dělat přímé rozhovory. Každý má tuto schopnost, ale mnozí z vás jste naladěni ven, že tam se nachází vaše představivost. Jsme tu, abychom vám připomněli, že je to vaše představivost. Pokud si to dovedete představit, dát do toho vášeň, můžete to vytvořit!
Existuje mnoho cest ke spojení s Vyšším Já. Přichází ve formě intuice, vědění, náhod, zázraků, neočekávaných zpráv od druhých, milujících hlasů v hlavě, spojení s přírodou, meditací, modliteb, odpovědí a nesčetných možností. To vše přijde, až si vyjasníte záměry a věnujete jim pozornost. Vděčnost je klíčem. Meditace jsou dveře k míru. Jak budete cvičit spojení s Vyšším Já, váš vztah se prohloubí a zjistíte, že signály jsou mnohem silnější. Jak půjdete po cestě spolu, život se stane jedním zázrakem za druhým. Dozvíte se, jak tvořit zážitky, které si přejete.
Vaše schopnost milovat se exponenciálně zvýší. Váš život bude naplněn vášní a soucitem, jak se naučíte lepším vztahům s druhými. Nakonec přijmete, pochopíte a poznáte všechnu moudrost starověkých učitelů. Život se stane skutečným snem.
Otec je Stvořitel Všeho. Vy jste Syn a jste součástí tohoto Stvoření. Vaše Vyšší Já ( Duch Svatý ) je ta část, která dohlíží na pozemskou inkarnaci, kterou jste Vy. Mějte radost v každém okamžiku a hledejte požehnání v přírodě. Buďte si vědomi svých myšlenek, slov, činů, emocí - to jsou vaše nástroje tvoření!
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Buď jako malé dítě horlivý a vnímavý....

27. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Budeš-li odmítat učit se něco jedním způsobem, bude ti to předloženo jinak. Vždy existuje snadná cesta, ale když ji odmítneš přijmout, bude ti nabídnuta cesta těžší a komplikovanější.Proč se neučíš svým lekcím snadno? Proč nejsi jako malé dítě, horlivý a vnímavý ke všemu, co se v tvém životě děje, a nevyvíjíš se tím nejpřirozenějším způsobem? Takový je Můj plán s tebou, tak proč si dělat život složitý, když to není nutné? Pouze se zpozdí tvůj vývoj, když tak budeš jednat. Zjistíš, že až se naučíš klást Mě ve všem na první místo, všechno dokonale zapadne tam, kam patří. Když povzneseš své vědomí na duchovní úroveň, která je nezbytná, potom dojde k velkým změnám a tvůj život se bude odvíjet bez jakékoli námahy. Život je velmi jednoduchý. Proč si ho tedy komplikovat?

TZOLKIN 26.7.2015 2 MANIK kin 67

26. července 2015 v 9:21 Mayský Kalendář na každý den

Manik - Ruka / Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Dnes vám Ka (2) navrhuje dvě možnosti, dvě volby, dvě cesty, které se rozbíhají. Před tím, než uděláte rozhodnutí pamatujte, že jedna volba nemusí vylučovat druhou, místo toho se mohou doplňovat, nebo propojovat. Konečný výsledek závisí na vůli a záměru. Mocný Manik dnes bude provádět svá rozhodnutí prostřednictvím síly a autority, takže zvažte s opatrností svá rozhodnutí, dělejte správná rozhodnutí ze správných důvodů.
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je: chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Jsem Manik s Tónem 2. Děkujeme vám, že jste se k nám dnes připojili během vašeho nabitého programu. Jsme tu abychom vám pomohli s vaším procesem Vzestupu. Jsme vždy zde ve své dobrovolné službě a jsme rádi, když nás požádáte, abychom mohli vstoupit. Rádi bychom vám připomněli, že všechno co potřebujete je ve vás a přístupné pro vás. Naším úkolem je prostě popohánět vás tvořit svět, ve kterém si přejete žít.
Naše dnešní zvolené téma má co do činění s mudrami. Mudry jsou gesta rukou a prstů. Existuje mnoho kódů přesvědčení ohledně tohoto cvičení - nikdo se nemýlí. Účelem je v pravém slova smyslu způsob, jak se umět zaměřit na záměr. Jsou to praktické postupy, které se zaměřují na učení o elektrickém obvodu v těle. Až když spojujete určité prsty, pochopíte hodnotu tohoto konceptu.
Dnešním cílem je poskytnout vám jeden ze způsobů, jak můžete udržet zaměření na meditaci. Mnozí z vás mají problémy s udržením pozornosti po delší dobu, hodně z toho je způsobeno stravovacími návyky. Povzbuzujeme vás, abyste se podívali blíže na vztah mezi poruchou pozornosti a stravou. O tomto problému existuje mnoho výzkumů, ale nebudeme dnes odbočovat k tomuto tématu.
Pokud již máte svojí meditační rutinu, doporučujeme vám přeskočit tuto lekci a věnovat tento čas meditaci a práci na konkrétních záležitostech, které tíží vaše srdce. Uvidíme se zítra a přejeme vám zábavnou a inspirativní cestu! Těm z vás, kteří hledají způsob jak jít hlouběji do sebe, nabízíme metodu cvičení mudry. Meditace vyžaduje praxi jako každá jiná dovednost a stojí za to pokračovat. Klíčem k úspěchu je vyčištění těla a mysli, aby bylo možné přijímat zprávy Ducha mnohem zřetelněji.
Některé mudry vyžadují akrobatické dovednosti z jógy. Pro dnešní účely doporučujeme jednoduché pohyby prstů. Dáme vám jeden příklad, ale můžete si vytvořit své vlastní způsoby. Chcete-li zpívat mantry s cílem dosáhnout vysokých vibrací Lásky, použijte všechny prostředky. Nicméně když půjdete do hlubší meditace, přijde čas a budete chtít mlčet.
Začněte tím, že zaujmete pohodlnou polohu, čím rovnější záda udržíte, tím lépe. Vymažte mysl a udržujte pozornost pomocí stisknutí palce pravé ruky s malíčkem pravé ruky, zároveň na levé ruce stiskněte palec a ukazováček. Můžete ruce položit na vrcholky kolen. Pomalu se třikrát nadechněte a pusťte starosti všedního dne, přejete-li si, můžete zpívat Óm. Mějte oči zavřené, uvolněte obličejové a krční svaly. Pokud jste opravdu rozrušeni, může trvat několik dalších nádechů, než se zcela zklidníte. Udělejte si potřebný čas.
Další postup je stisknout pravý palec a prsteníček k sobě, stejně jako na levé ruce. Tentokrát se hluboce nadechněte a s výdechem uvolněte svaly ramen, zad a hrudníku. Udělejte ještě další dva nádechy, jak pracujete na otevření srdečního centra. Lze to provést pomocí pocitu vděčnosti za všechny věci a bezpodmínečnou Lásku. Prsty na obou rukou stiskněte lehce a zároveň. Při dýchání uvolňujte svaly dolní části břicha a zad. Pociťujte naprostou bezstarostnost a klid. Pokud potřebujete hlubší nádech a výdech, udělejte to.
Dále spojte palec a ukazováček na pravé i levé ruce zároveň. Tentokrát uvolněte nohy od stehen po konečky prstů. Nyní byste měli být zcela uvolněni v pohodlné poloze vsedě.
Najděte si pohodlnou pozici pro ruce, udělejte to tak, aby to pro vás bylo přirozené. Několikrát se pomalu a zhluboka nadechněte a vydechněte, zatímco se noříte do hluboké relaxace. Nyní je čas nastavit váš záměr.
Máte nějakou naléhavou věc, kterou potřebujete řešit? Je tu nějaká otázka, kterou byste chtěli vyřešit? Možná, že si třeba přejete mluvit s jedním z vašich Strážců. Už jste měli někdy přímé vědomé spojení s Vyšším Já, nebo svými duchovními Průvodci? Pokud ne, toto je ideální příležitost k tomu.
Ať je to jakýkoliv zážitek, nejprve požádejte o ochrannou bublinu, která se rozpíná kolem vašeho celého těla. Účelem této bubliny je, aby nedošlo ke vstupu nižších energií do vašeho aurického těla. Pokud je takové spojení pro vás nové, navrhujeme spojit se s vaším Vyšším Já jako první. Vaše Vyšší Já je část vás, která zůstává ve vyšší frekvenční vibraci, zatímco další část se inkarnovala do těla. Existuje stříbrné vlákno, které vás neustále spojuje.
Vaše Vyšší Já je ten, kdo navrhuje vaše životní zkušenosti, než se inkarnujete. Po navázání čistého a jasného spojení s vaším Vyšším Já ( to může trvat několik sezení) doporučujeme spojit se s vašimi duchovními Průvodci, počínaje těmi, kteří jsou s vámi nejvíce. Tito Průvodci vám byli přiřazeni pro službu pomáhat vám v tomto životě. Požádejte je, kdykoliv budete potřebovat jasnost, radu, ochranu, nebo obrovské éterické objetí!
Můžete také zavolat zvláštní entity a Svaté, které respektujete během svého života. Rádi bychom vás varovali před používáním Ouija desky ( dřevěná deska, jako pohyblivý ukazatel zpráv ), nebo jiných mechanizmů pracujících s nízkými energiemi. Existuje nebezpečí s přijetím zprávy, jakmile žádáte vedení od nižších vibračních subjektů. Bylo by to stejné jako jít žádat pohany o pomoc v pochopení podstaty Boha.
O těch z vás, kteří nejsou připraveni pochopit koncept duchovních Pomocníků, víme, že se zanedlouho budete s nimi také spojovat. Prosíme nezavrhujte Mayské Zprávy z důvodů momentální nevíry. Doporučujeme vám pokročit v meditačních technikách a relaxačních procesech, protože budete mít velký prospěch z učení, jak znovu získat rovnováhu a zůstat koncentrovaní ve svém každodenním životě.
Pokračujte v meditaci tak dlouho, jak jen budete potřebovat. Pro dosažení nejlepších výsledků meditujte ve stejný čas. Vaši Andělé a Průvodci si vyčlení čas a každý den se k vám připojí. Doporučujeme vám sdílet učení, které obdržíte od svých Průvodců s ostatními, pokud je to vhodné. Je zde v současné době mnoho informací a mnoho Poslů a potřeba šířit slova. Možná, že jste jeden z těchto učitelů.

Do té doby žijte v pokoji a užívejte si každý okamžik každého dne. Zůstaňte v klidu, i když kolem zuří bouře. Zaměřte se na svůj úspěch tím, že začnete komunikovat se svým Vyšším Já a duchovními Průvodci.
Budete vědět, že se vám podařilo hluboce zklidnit tělo, jakmile zjistíte, jak těžké je pohnout jakýmkoliv svalem z důvodu hlubokého uvolněného stavu. Budete vědět, že se vám podařilo hluboké propojení s vašimi Průvodci, když obdržíte postřehy, které jsou mimo vaši aktuální úroveň chápání. Dovolte si cítit jejich Lásku a přijmout jejich učení. Oslavujeme vás i váš život na Zemi!
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování - vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nejsem v jedné duši o nic více než v druhé; je to pouze otázka míry uvědomění.

26. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Já jsem v tvém nitru. Nejsem v jedné duši o nic více než v druhé; je to pouze otázka míry uvědomění. Některé duše jsou vnímavější k božství v sobě než jiné a jsou schopné čerpat z tohoto pramene a žít z něj. Proto se mohou zdát jejich skutky nadpřirozené. Není v nich nic nadpřirozeného; žijí prostě podle Mých zákonů a správně využívají sílu, kterou má v sobě každý. Vzduch je zde, aby byl dýchán, ale záleží na tobě, zda jej vdechneš. Elektřina je zde, aby byla využita, ale musí být nejdříve spoutána, a pak zapojena. Jinak zde je, ale neprojeví svou sílu, čekající na uvolnění. Stejné je to s duchovní silou uvnitř tebe. Je zde k tvému užitku, ale dokud ji nezapojíš, zůstane tam, kde je.

TZOLKIN 25.7.2015 1 CIMI kin 66

25. července 2015 v 9:21 Mayský Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - transformace, vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok
Oslavujte cyklus života, smrti a znovuzrození; počátků, zavírání a znovu otevírání; nového, starého, předělaného; minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Co umírá, bude znovuzrozeno. Co je toxické, musí být vyčištěno. Co je příčinou bolesti, bude vyřešeno. Co je uvězněno, bude osvobozeno. To jsou nekonečné cykly všeho - jak nahoře, tak dole, jak uvnitř, tak venku - z nekonečného obrovského Vesmíru vám kvantové částečky mohou, ale nemusí šeptat do ucha každý moment..
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím starým - je jedno, s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme Osvícení a získáváme vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro Cimi přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Jsem Cimi, vítejte v tento čas sdílení. Jsme vděční, že máte zájem o spolupráci. Věřte, že uvnitř vás spočívá veškeré pochopení Všeho. Jsme tu, abychom vás podporovali a povzbuzovali. Dnes bychom chtěli mluvit o smrti. Není jen fyzická smrt, ale máme na mysli smrt chování a postojů, které vám už nepomáhají. Jak zabít staré chování? Jak zničit starý postoj? Mečem Vědomí.
Za prvé musíte vědět, co děláte a co říkáte na vědomé úrovni. Hodně z toho, co lidé dělají a říkají je jen opakování vzorců, které provádí automaticky. Když potkáte známého obvykle řeknete: " Ahoj, jak se máš? Děkuji, dobře. " Pak jdete svou cestou, nic nebylo řečeno. Povrchní. Většina rozhovorů je stejná.
Jak často vedete hlubší rozhovory s lidmi, s kterými jste se v poslední době potkali? Je pravděpodobné, že rodinné oslavy mají stejné interakce. Můžete mít jednoho, nebo dva přátele, se kterými se bavíte hlouběji. Přesto i v těchto situacích se většina z vás drží zpátky, nesdílíte to, co nosíte hluboko ve svém srdci, protože máte strach ze zesměšňování a odmítnutí.
Dokážete si představit, jaký by byl svět, kdyby se každý člověk spojit s druhým srdcem? Kolikrát jste viděli, že je druhý člověk v nouzi, vyhnuli jste se očima a šli dál? Kolikrát jste se cítili ztraceni s potřebou s někým si promluvit, ale neměli jste se na koho obrátit? Až příště potkáte neznámého člověka a uvidíte, že je v nouzi, místo toho abyste odvrátili pohled zastavte se : " Dobrý den, vnímám, že se potýkáte s problémem, mohu vás vyslechnout? " To by byla společnost soucitná a starostlivá. Proč jsou mnozí z vás osamělí s pocitem, že nemáte nikoho, komu byste se svěřili? Možná jste vybudovali zdi ochrany založené na nedůvěře, obklopeni mořem bolesti. Jak z toho ven? Otevřete dveře a nechte druhé vstoupit.
To bude pro někoho snazší, než pro druhého. Skolení draka strachu vyžaduje odvahu. Prvním krokem je odstranění nálepky oběti. Tyto " jsemšpatný " příběhy musí skončit. Hned. Nedívejte se sami na sebe jako na někoho, po kom mohou ostatní šlapat. Budování sebevědomí je klíčem. Jak to udělat? Rozvíjet pozitivní myšlení.
Kdykoliv se přistihnete, že říkáte o sobě, nebo o druhých hanlivé věci, zastavte se a změňte myšlení. Věřte, že jste jedinečná bytost plně schopná Lásky, úcty a sebedůvěry. Nízké sebevědomí je zvyk, stejně jako hrát roli oběti.
Chápeme pokud vám někdo ublížil na mentální, fyzické, nebo emocionální úrovni. To je povaha světa, ve kterém žijete. Nemusí to tak být. Je v silách každého z vás naučit se zodpovědnému chování a respektovat všechny obyvatele Země. Jak zabít bolest z minulosti a současnosti? Odpuštění je klíčem. Objektivně nahlédněte na tyto bolesti. Když uvolníte emoce s nimi spojené, otevřou se dveře od hradu.
Věřte, že když se budete snažit napravit situaci z minulosti, můžete kdykoliv požádat o pomoc své Průvodce. Můžete požádat, abyste se mohli vrátit jako pozorovatel. S praxí vše zvládnete daleko lépe. Pak pro vás bude jednodušší čelit obavám a strachům v současnosti.
Jděte dovnitř a ztište smysly. Odejděte na tiché místo. Soustřeďte se na dech, relaxujte. Pozvěte své Průvodce. Požádejte je, abyste mohli sledovat scénu bez bolesti, která byla součástí původní události.
Záměr je projít proces přezkoumání a odstranit vrstvy myšlenek a emocí, které vás blokují v prožívání radosti. Máte-li hluboké rány a traumata, začněte s menšími událostmi, dokud nebudete schopni zvládnout schopnost vracet se jako divák. Vyzbrojte se mečem Vědomí a postavte se drakovi strachu. Dávejte pozor na emoce. Dávejte pozor na danou situaci. Jak se cítíte? Co říkáte? Co slyšíte? Buďte co nejobjektivnější. Buďte upřímní. Možná to byl čas, kdy jste byli bezmocní, odevzdáni na milost a nemilost pachatele. Přesto nemusíte chodit dál životem jako oběť. Tato nálepka vás bude doprovázet po celý zbytek života, dokud nebudete schopni zabít tento starý postoj.
Podívejte se objektivně jak situace vznikla. Stále bijete sami sebe za špatnou volbu? Odpusťte si, prostě jste v tu chvíli dělali to nejlepší, co jste právě mohli. Můžete dál žít svůj život s tím, že jste vědomě způsobili druhému bolest. Je to součástí vaší svobodné vůle, ale nebude vám to přinášet radost.
Jste připraveni zabít draka a začít měnit své chování? Může se to stát v mžiku oka. Existuje mnoho příběhů lidí, kteří obrátili život kolem sebe. Jsou to lidé jako vy, jen si zvolili zodpovědnost za svá slova, činy a myšlenky. Zabili draka a nyní stoupají s orlem. Je to něco, co si také přejete? Pouze vy můžete sundat okovy otroctví.
Možná, když se vrátíte k minulé události, uvědomíte si, že jste nemohli udělat nic jiného, abyste ochránili sami sebe. Jsou chvíle, kdy se člověk vyskytne ve špatnou chvíli na špatném místě. Už víte, že můžete příště zavolat své duchovní Průvodce, kteří vám pomáhají a chrání vás. Existuje mnoho nevysvětlitelných příběhů událostí, kdy se objeví, aby lidem pomohli. Pomoc je na vaší straně vždy. Pokud se ocitnete v bezmocné situaci zklidněte se, pak uslyšíte vedení svých duchovních Pomocníků. Věřte, že všechny věci jsou možné. To je jeden ze způsobů jak zabít draka obětování se. Nikdy nejste sami.
Můžete je požádat, aby vám pomohli překonat strachy z minulosti. Jsou vždy u vás a rádi vám pomohou. Nebudou se snažit vám ale zabránit prožívání všech nepříjemných událostí v životě, protože existuje mnoho složitostí v nastavení života. To by ovlivnilo mnoho příležitostí pro růst, protože hodnota diamantu vychází z extrémního tlaku. Ale pomohou vám s různými rozpaky, například, abyste v určitý den nechodili do banky, protože tam bude bankovní loupež.
Rozvíjejte vztahy s vašimi Průvodci. Naučte se rozpoznat, kdy se snaží s vámi komunikovat. Mnozí máte bloky a nevěříte, že můžete rozvíjet vztahy s vašimi Průvodci. Všechna vaše starověká i moderní náboženství hovoří o Andělských bytostech. Velká část vašich umění od pravěku až do současnosti zobrazuje různé Bytosti a to pozemské i mimozemské. Naučte se vědomě tvořit s těmito bytostmi.
Všichni máte své Vyšší Já, to je ta část, která zůstává ve vyšších dimenzích. To, co znáte jako " vy " je jen zlomek celku. Neviditelný pramen vás spojí vždy s vaším Vyšším Já pro získání rady a komfortu. Existuje mnoho knih, jak se spojit se svým Vyšším Já, hledejte ty, které vás intuitivně přitahují. Nebudeme se dnes zabývat procesem Stvoření. Prostě víte, že existují bytosti Světla a Lásky, které jsou mimo vaše smysly zraku a zvuku, a které jsou zde, aby vám sloužily. Mají k vám obrovskou úctu, protože vědí o obtížích a extrémní trpělivosti, kterou zvládáte jako člověk. Mnozí z nás odmítli nabídku zažít tuto hutnou a těžkou dimenzi. Nabízíme pomoc vám, kteří jste se rozhodli zažít tělesnost.
Je naším obrovským potěšením být vám nablízku a pomoci vám najít cestu ven z bludiště k vědomému životu. Jakmile se vrátíte ke scénáři, který chcete vyléčit, volejte na své Vyšší Já, které vám pomůže pochopit smysl toho, co se stalo v minulosti. Mnohokrát budete velmi překvapeni co zjistíte. Možná to byla tragická událost, díky které nyní pomáháte druhým s podobnou situací. Možná vám tragedie pomohla s růstem, kterého byste možná nikdy před tím nedosáhli.
Odpuštění sobě i druhým za všechny i ty nejtěžší věci je důležité, abyste mohli pokračovat dál v životě. Nesuďte druhé, pokud jste neušli míle v jejich botách. Pokud jste zodpovědní za způsobení bolesti druhým, možná jste utrpěli podobné rány zneužívání v dětství. Doporučujeme vám přijmout výše uvedené rady, vrátit se do své minulosti a uzdravit rány. Pak budete lépe připraveni odpustit hříchy druhým.
Nyní bychom chtěli povzbudit ty, kteří byli vydáni na milost a nemilost ostatních, kteří vás k něčemu přinutili. Fyzicky nebyla žádná možnost, jak jste se mohli chránit. Ačkoliv vás to může kvalifikovat na oběť, víte že máte sílu uvnitř sebe pohybovat se nad rámec této víry a snažit se žít naplňující a obohacující život. Existuje celá řada způsobů jak zabít draka oběti.
Nejprve se musíte chtít vzdát této role. Mnozí z vás se tak ztotožnili s touto rolí, že se stala vaší součástí. Můžete vyprávět svůj příběh znovu a znovu ad nauseam. Asi to zní drsně, ale je to pravda. Pokud opravdu chcete uniknout z tohoto stavu, musíte přestat vyprávět svůj příběh druhým dokola. Přijměte scénář, odpusťte druhým a ukončete definici oběti. Někteří se drží stavu oběti tak, že drží špinavé tajemství uvnitř. Nedovolte sami sobě vracet se do těchto situací. Opět doporučujeme přesuňte se z role oběti a uzamčení ve strachu a depresi.
Většina z vás je středem pozornosti, když sdílíte svůj příběh. Ostatní se mohou přidat také : " Ano, to jsem zažil taky! " Pokračujete v litování a přiléváte olej do ohně přidáváním dalších negativních myšlenek a pocitů. Žádné léčení takto probíhat nemůže. Ve skutečnosti jen posilujete roli oběti v celém Vesmíru.
Další věc, která se může přihodit je ta, že člověk může vynést zkušenosti z minulosti na povrch a snažit se získat od vás podporu pro svou roli oběti, ať už vědomě či nevědomě. Když narazíte na člověka, který vám žádá, abyste mu pomohli s překonáním role oběti, ale vy ho vyhodíte ven s tvrzením " Nerozuměl jsi mi!? ", pak odejde a zůstává ve své komfortní zóně jako oběť.
Možná nejvíce škodí ti, kteří odmítají hovořit o svých traumatických zážitcích. Skrývají se ve svých skořápkách a nechtějí procítit potlačované emoce. Pohlíží na svět jako na špatný a mají ke všem nedůvěru. Jejich izolace jen prohlubuje ublížení od druhých. Není zde žádný smysl pro zodpovědnost a žádná kontrola. Bez ohledu kam chodí, kde se pohybují, očekávají že budou zraněni. Víte co se stane? Podobné se přitahuje, to je zákon tohoto Vesmíru. Pokud jste přesvědčeni, že se stane něco špatného, pak se to stane, protože to je místo kde se nachází vaše pozornost. Víra je síla, která vytváří vaši realitu. Můžete pracovat na svém prospěchu, nebo zániku.
Ti, kteří chtějí pomáhat druhým překonávat jejich problémy, pomohou nejvíce, když si udělají své domácí úkoly. Je snadné vidět nedostatky u druhých, ale mnohem těžší je vidět je u sebe. Nechte ostatní růst jejich vlastním tempem. Můžete jim nabídnout radu, nebo pomoc, ale není zdravé nutit své názory druhým. Každý je jako bubeník, bubnuje svým vlastním tempem.
Praktikujte bezpodmínečnou Lásku. Vyjadřujte svou Lásku tím, že budete každého přijímat takového jaký je. Když se to každý z vás naučí, můžete dobýt svět a budete schopni přijímat všechna požehnání, které jsou vám nabízena. To lze provést v mžiku oka. V jednom okamžiku můžete proměnit svět na Ráj, který na Zemi kdysi býval. Je to prostě otázka volby a záměru.
Staň se vůle tvá.
Doufáme, že vám tato slova dostanou do srdce a pomohou vám při vytváření lepších možností pro sebe. Přejeme vám den plný zázraků a radosti!
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA CIMI kin 66-78

25. července 2015 v 9:14 Mayský Kalendář na každý den

Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila.
Tato Trecena začíná CIMI 1 - VZDÁNÍ SE, ODPUŠTĚNÍ, DISCIPLÍNA, SEBEREALIZACE, ODVAHA, UMOŽŇUJE UKOTVIT SE V OKAMŽIKU PŘÍTOMNOSTI.
CIMI znamená v jazyce Quiché SMRT a "Věčné TEĎ ". Ztělesňuje věčný tok - cyklus života, smrti a znovuzrození - Transformaci. V Západní společnosti je SMRT spojená s tragickým koncem života, to je něco, z čeho má většina lidí strach. Celý koncept smrti se stal velmi negativním pojetím. Učenec Martin Prechtel vysvětluje, že SOUČASNOST je střed světa - Axis Mundi - Osa Světa. MINULOST představuje všechno co bylo, BUDOUCNOST ztělesňuje všechno co je před námi. Jsou ukotveny ve středu Stromu Světa věčného TEĎ. Takže všechno, co děláme v našem životě, všechny naše myšlenky, které myslíme, slova, která říkáme, činy, které děláme, tvoří naši MINULOST a generují odkaz, který zanecháváme lidstvu a historii celé civilizace. To je tedy důvod, proč je CIMI a naše rezonance s touto Energií tak důležitá a to nejen individuálně, ale i kolektivně. Pro Maye nese toto denní Znamení mnohem silnější a pozitivnější energii. Pro ně je povaha ČASU cyklická, spíš než lineární - organická, spíš než strukturovaná, multidimenzionální, spíš než jednosměrná.
V lidském těle je CIMI spojena s korunní čakrou - posvátným centrem. Tento den nám tedy uděluje rodovou moudrost, která nás vede celou Transformací. Je to energie Transformace na všech úrovních - fyzické, buněčné, tvůrčí, duchovní a pohání nás k uvědomění všech možností v každém okamžiku Tvoření.
Takže jste nyní připraveni udělat vědomou volbu?
Přesunout se na úroveň, kde posloucháte plně svou intuici a moudrost, nebo zůstat u starých vzorců Ega a racionálního myšlení. Pokud zvolíte cestu Transformace, staré vzorce vám neslouží - budou uvolněny a vy jsme naplněni Světlem nových energií, nových vzorců, nových vibrací.
Čísla 6, 7, 8 představují hřeben Vlny. Hřeben může být interpretován jako silné energie - i když samotný vliv Treceny se samozřejmě počítá od počátku.
Kanál Světelných energií má hřeben v 6 CHUEN - OPICE - kreativní umělec, Strážce starobylého poznání, 7 EB - CESTA - vitální Energie, která nás posouvá vpřed životem a 8 BEN - RÁKOS - následování a využívání vnitřní síly pro plnění našeho skutečného osudu.
Silný čas pro hledání starobylé moudrosti, aby mohlo dojít k aktivaci vrozených psychických schopností. Nechte vaše srdce a intuici být vedoucí silou v Transformaci Evoluce života. Tento zvláštní den můžete kontaktovat vaše předky pro pomoc vyléčení potenciálně smrtelných onemocnění, prevenci nehod, požádat o ochranu na cestách a pomoc najít přístup k duchovnímu poznání.
Komunikace s vyššími Bytostmi je v tento den možná, stejně jako přístup do dimenzionální Brány.
REZONANCE NA OSOBNÍ I KOLEKTIVNÍ ÚROVNI
Vlna BÍLÉ SPOJKY testuje úroveň vibrací v poli vašeho života. Udržuje harmonii mezi tím, jak myslíte a co říkáte. Podívejte se na své pocity při " náhodných " setkáních s lidmi ze strany čistoty úmyslů a upřímnosti záměrů - ne cizích, ale vašich vlastních.
Třetím Portálem v této Vlně je CABAN 12 ( v tento den bude specificky zvýšena vibrace planety ). CABAN 12 s sebou přináší mnoho informací souvisejících s Programem Uzdravení, s kterým chtě nechtě jste bezprostředně spojeni od té doby, co chodíte po Zemi. V tento den máte bezprostřední vhled do Akáši. Může se mnohem více prosvětlit váš individuální vztah s CELKEM. Otevřený Portál zlepšuje schopnost rozpoznání mnoha vztahů. Z tohoto důvodu Vlna CIMI hraje výjimečnou roli v Tzolkinu. Z jedné strany síla pomáhající vyrovnat zátěže. Z druhé strany umožní prostřednictvím Portálu vhled do vašeho Středu a odhalí vaši roli na Zemi. Dvanáctý Den je třeba se zamyslet, zda byl ve vašem bezprostředním okolí zahájen proces oddělení od minulosti, nebo se vyjasnila nějaká komplikovaná věc, nebo jestli se manifestovalo něco nového a jestli už víte, čeho se musíte pustit, abyste uskutečnili na Zemi váš Světelný Kód.
Využijte toto třináctidenní k jemnému doladění vaší cesty.
Buďte vděční.
Pusťte se.
Následujte své srdce a intuici dělat správná rozhodnutí ve správný čas.
Přehled Vlny 25.7.- 6.8.
CIMI 1
MANIK 2
LAMAT 3
MULUC 4 galaktický portál
OC 5
CHUEN 6
EB 7 galaktický portál
BEN 8
IX 9
MEN 10
CIB 11
CABAN 12 galaktický portál
ETZNAB 13
www.mayskykalendar.blogspot.com Copyright © Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Vize nového nebe a nové Země dostává tvar a podobu....

25. července 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nastal čas budování a tvoření, čas jednoty a harmonie, čas klidu, lásky a celistvosti. Stále si udržuj ve svém vědomí pozitivní, tvořivé a konstruktivní myšlenky, a nikdy je neopusť. Hleď, aby se v tobě zakotvily a uplatňovaly, a spatříš, že vize nového nebe a nové Země dostává tvar a podobu. Nech ji v sobě rozvinout. Jakmile se naladíš na ideu Nového věku a pochopíš její opravdový význam, postupně se začne rozvíjet v tvém nitru, a ty si uvědomíš, že jsi jeho součástí a on je součástí tebe. Je to něco úžasného, jako když se obr, který dosud dřímal a čekal na probuzení ze spánku, dá do pohybu a nic už nemůže zastavit jeho postup. Není tu proti čemu bojovat; není již třeba se bránit. Jednoduše se uč čekat na Mne a dovol, aby se naplnil Můj