Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Poselství od Kryona Poselství od Kryona převzala Kateřina Pondělíčková, 27.6. 2015

29. června 2015 v 14:09 |  Aktuální Informační chaneling


Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Dnes k vám budu promlouvat a vracet se zpět k předešlým událostem. Spousta z vás ví, že dnem 17.6.2015 se pozvedla celá vaše planeta a přesně o půlnoci 21.6.2015 se ukotvila v páté dimenzi. Některým z vás tento den (dny) přišel úplně normální. Vůbec si nevšimli různých změn, jen si řekli, že je nějaký divný tlak. A vůbec neřešili změny kolem sebe.
Ale vy, kteří jste přesně věděli a byli jste připraveni na přesun a zároveň na očistu čtvrté čakry (srdeční), jste udělali velice dobře. Spousta energií, které k vám od tohoto dne proudí a projevuje se ve vašem bytí, je velice důležitá. Pročišťují vám jak fyzické, tak duchovní těla.Chodí v malých vlnách, jsou nárazové a většinou v patnácti - dvacetiminutových intervalech.Tuto sílu lásky je důležité vědomě přijímat do vašeho bytí a ukotvovat. A zároveň pročišťovat čakerní kanál a energetická vlákna vašeho duchovního těla. Těmito vlnami se vaše tělo pročišťuje a na povrch vyplouvají staré rány a jizvy, které jste po staletí skrývali. Naučte se správně dýchat a dodýchávat celým bytím. Pomyslně si nadechujte od kořenové čakry, až po korunní, tam a zase ven, nazpět. Je potřeba nejméně dvakrát až pětkrát, vše se odvíjí podle vaší mentální síly.
Vše, co nemáte zpracované, moji milí, se vám bude vracet do vašeho bytí a zároveň vyplavovat napovrch. Vše s velikou láskou a úctou přijměte, poděkujte za zkušenost a odevzdejte. Při každém procesu je velmi důležité dýchat srdeční čakrou a uvolnit se. Jste láska, boží světlo. Tato slova mějte vždy na mysli, než začnete někoho odsuzovat. Vy všichni jste láska a světlo. Myslete na tato slova, i když se díváte na nepřítele, podle vašich očí, ale všichni jsme si rovni.
Miluji vás váš Kryon

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama