Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Lidstvo se zotavuje z amnézie

30. června 2015 v 10:12 |  Mayský Kalendář na každý den


Konec června a počátek července je docela o létání, zrychlení zažíváme každý den, jakoby Země přidala plyn, Slunce září do našich létajících vlasů a let začíná být velmi radostný. Připoutejte se! Tyto elektro-magnetické úpravy působí jako odstředivka emocionálního čištění. Takže přijměte nezbytná opatření pro osvobození od nesmyslů. Závoje se rychle zvedají s uvědoměním, že chcete o sobě vědět mnohem víc i o Vesmíru. Jasnocity ( jasnosluch, jasnozření) mají čistší rámec. Portály se otevírají jako zlaté brány k těm nejskvostnějším pokladům, vše se čistí, vyvažuje, připravuje pro vstup do 5D pro ty, kteří udělají velký skok. Jsou to kroky ( teď doslova skoky ) po neviditelném schodišti Vzestupu pro vyrovnání s vyššími vibracemi. Je to náročné? Samozřejmě. Bylo by absurdní domnívat se, že tak velké změny budou bezbolestné a Mistrovství není zadarmo.
Jak dlouho tato 4D fáze bude trvat? Tak dlouho, dokud se budete držet emocí, starého myšlení, ega a nebudete chápat co se děje a plán je: vzít na palubu co nejvíce pasažérů. Čištění není prokletí, ale příležitost - a vyjednávání se nepočítá. Desítky let kolabují astrální roviny ( globální oteplování ) a iluze časoprostoru mizí v Jednotě.
Integrujeme zpět vyšší aspekty galaktického Já, které jsou k dispozici těm, kteří jsou připraveni učit pravdu. Sebeovládání a integrita bezpodmínečné Lásky se pro nás staly druhou přirozeností. Buďte ochotní přijímat nové kroky, protože všechno všechno ve vašem životě se změní. Emoce a pocity jsou dvě věci - emoce ovládají váš životní proud, zatímco pocity jsou znalosti vycházející ze srdce. Chodit mezi světy je náročné, mám někdy pocit, že 4D je prostor bláznivých snů s ayahuaskou, ale to je prostě frekvenční vrstva, kterou vede cesta do 5D.
Lidstvo se pomalu zotavuje z tisíců let amnézie. Amnézie je zapomenout, že jsme členy galaktické komunity. Amnézie je divoká jízda temným koridorem s neschopností milovat sami sebe bezpodmínečně v pohodlném znovu vytváření bolestných zvyků, kde se ego a mysl cítí bezpečně. Tyto konstrukce nejsou pravdivé.
Pro vaši představu - bezpodmínečná Láska k sobě ( sebeláska ) nemá žádné podmínky a nelze ji zažít, dokud budete spoléhat na vnější podněty ( zaměstnání, peníze, dům, majetek, milenec, partner, přátelé, odcizení s rodinou, nezaplacená hypotéka) to všechno jsou externí zdroje pro sebelásku. Když na to zaměříte pozornost - ego, emoce a mentální orgány začnou šílet.
Ztráta vnějšího bezpečí může odhalit velkou zranitelnost. Dáváte-li důležitost vztahům k vnějším identitám - sečteno a podtrženo - nevíte jak milovat bezpodmínečně sami sebe. Sebe-nenávist je nejtoxičtější forma strachu. Pokud se rozpadá váš svět, je to v pořádku, pokud je to extrémní, je to ještě lepší - buďte ujištěni, že jste skutečný Mistr v návratu k sebelásce. Jak bude vaše frekvence stoupat, objevíte krásu sebe sama a budete prožívat nádherné stavy. Proč potřebujete vnější potvrzování, ověřování, nebo schvalování?
Nový osobní bezpečnostní systém se jmenuje SVOBODA, to znamená uvolnit všechno, co není zarovnáno s vaším Božským Já. Svoboda je vědět, že se chystáte zažít slavnou změnu. Je to fascinující, zábavné a úžasné.
Fotonické Světlo je velmi rafinovaná krásná látka. Jeho posláním je změnit naší buněčnou strukturu a aktivovat krystalickou strukturu biologické makromolekuly. Dostupnost Světla je v každé evoluční fázi vždy maximální. Naše drahé Slunce urychluje proces Vzestupu Země pro všechny na, v a kolem ní. Toto Světlo má tak vysoké vibrace, že tlačí ven všechno co s ním nerezonuje. Udržujte stabilní stav svého tělesného biopočítače.
Vyšší frekvence vždycky pozvedají nižší. Vždycky. Doslova lámou nižší frekvence a z buněk propouští všechny nízké projekce 3D, 4D. Tyto projekce nikdy nebyly pravdivé - pro mnoho z nás byla trojdimenzionální narkóza ochranný mechanizmus pro přežití ve 3D a vedlejší zážitek 3D. Požehnaný návrat.
Energetický podpis obsahuje unikátní vibraci, která identifikuje kdo jste. Tento podpis rezonuje s vaší duší a Vyšším dimenzionálním Já. Jsou to informace o projevu všech zkušeností v mnoha dimenzích a galaxiích. Tato speciální vibrace je pravda, kterou jste a vyjádřením inspirace a touhy vaší jedinečnosti - Božského Já, které se projevuje jako Zdroj - aktuálně ve fyzickém těle na Zemi. Pokud jste sladěni vědomě s touto vaší pravdivou vibrací a držíte krok se změnami, je to počátek vytváření něčeho nového s kolektivní otázkou: Tak jak to uděláme?
Můžete vytvářet nové produkty, služby, nebo činnosti, které jsou zarovnány s úctou k člověku a planetě. Můžete ve vašem obchodě vyžadovat dodávání místních potravin a ekologických přípravků. Můžete se podílet na probuzení rodičů, učitelů, včetně skupin podporujících zdraví a vzdělávání dětí. Zastavte chatování ve skupinách a sledování videí a televize ( ještě to existuje? ), kde se spouští jen strach. Nejhorší scénář je nečinnost.
Nové partnerské vztahy neobsahují žádné nízké dualitní prvky. Jsou to vztahy naplněné Láskou bez podmínek, spolu-tvořením, harmonií, úctou a oddaností s trialitou ( tělo, mysl, duch ) plně v Jednotě. Žena je nositelka nekonečného Vědomí, Muž je aktivní Stvořitel. Oba se zvládnutou soběstačností.
Finanční svět může zažít mnohem hlubší a rychlejší restrukturalizaci - pokud se lidstvo laskavě přestane bát kolapsu, který je tak jako tak nevyhnutelný. Restrukturalizace je nezbytně nutná pro vytvoření všech služeb Nového systému (globální peněžní systém). Lidstvo miluje pohodlnost a Láska zpochybňuje všechny úrovně pohodlí a obrací je vzhůru nohama, abychom se učili sebelásce a obejmout vše neznámé. Všechno se vyvíjí. Zeptejte se Archandělů, Nanebevzatých Mistrů.
Oficiální přistání a odhalení - jsem stále v neutralitě jak se tyto věci budou vyvíjet. Je však naprosto zřejmé, že se to nestane, dokud nebude Kolektivní Vědomí dostatečně připraveno. Pokud se to stane brzy, budiž, jsem připravena na kontaktní práce, pokud ne, tak co? Nemá to nic společného s osobním Vzestupem a úklid nepořádku na Zemi je tak jako tak na nás. Odhalování musí být jemné. Vyděšené Kolektivní Vědomí poškozuje Vzestup a mohl by nastat dimenzionální rozkol. Je to stejné jako dostávat informace, na které jsme připraveni.
Bylo mi často líto a byla jsem zklamaná, kam až lidstvo zašlo, ale Plán zahrnuje úklid všech těch obrovských škod…. game over!.... a v tomto ukončujícím scénáři se každý den ptám sama sebe: Jak mohu pomoci ? Co lidé potřebují při Přechodu do Jednoty v rámci mé služby?
Ti, kteří jsou od 2011 probuzení a vědomi si své aktivace, kotví velké množství Světla ve svém fyzickém a světelném těle - jsou mostem vyšších frekvencí. Účel byl probudit se jako první, pochopit proces a být ve službě planetě a lidstvu. Nevyužíváme žádné zaměstnání, sociální ani zdravotní sféru - účel této pasáže: 100% zodpovědnost za vlastní zdraví, vědomé používání nedotknutelnosti práva svobodné vůle, dobře zvládnuté strachy, využívání vrozených talentů.
Jsem velmi vděčná za finanční dary. Je to vzájemná podpora a sdílení darů, kterými jsme obdařeni s důležitým udržováním rovnováhy mezi dáváním a přijímáním.
Jste milováni a podporování nekonečně. Jste jedním snem Zdroje v objevování sebe sama. Jste inkarnovaný Stvořitel. Matka Země je s námi a my jsme s ní. Vděčnost, Požehnání, Úctu a Lásku vám všem.
V Lásce, Světle, Službě
Lenka
www.mayskykalendar.blogspot.com © Copyright Lenka Sykorova
Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama