Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Květen 2015


Teal Swan: Rodičovství

2. května 2015 v 19:15 Doteky Nového Života
Když vaše dítě přijde na tento svět, je kulminací perspektivy vědomí. Je v něm část z vás i z vašeho partnera. Je jedním ze způsobů, jakým vesmír usnadňuje svou vlastní expanzi. Účelem dětí je nejen umožnit expanzi univerzálního vědomí, ale také pomoci expanzi našeho vlastního vědomí. Takto se to dělá.*Pokud se vám nezobrazuji titulky, lze je zapnout ve spodní části videa tlačítkem "cc"
Pokud se zasekneme ve vlastním dětství, brání nám to v růstu a dospělí jsou ve svém dětství citově zaseknutí. Všichni dospělí v sobě stále nosí vnitřní dítě nebo několik vnitřních dětí. Pokud jsme si své vnitřní dítě ještě neosvojili, jsme vydáni napospas svým dětským potřebám a impulsům. Potřebám, které nebyly uspokojeny a impulsy, které vznikly v důsledku těchto neuspokojených potřeb.
Naše emocionální já nikdy nevyroste, naše emocionální já je vždy dítětem, takže vůdci našeho světa jsou v podstatě rozhněvané ustrašené pětileté děti s jadernými zbraněmi. Naše dítě nám nabízí vnější možnost starat se o naše vnitřní dítě. Naše děti nás budou specificky odrážet tak, abychom mohli léčit sami sebe, respektive integrovat sami sebe.
A tady je náš první tip. Pečujte o své vnitřní dítě navenek prostřednictvím svého dítěte. Láska se stává zkreslenou, pokud nevyřešíme vlastní bolest. Musíme být ochotni vyřešit své vlastní rány z dětství, musíme být ochotni integrovat své vlastní emocionální tělo, abychom si položili otázku: "Co jsem potřeboval od svých rodičů a nedostal?" Je pak snadné vidět chyby, které děláte při vlastním dítěti a snadné vidět, jak se o něj starat. Pokud dítě vychováváte stejně, jako vaši rodiče vychovávali vás, což je způsob, jakým vychováte, pokud se nestanete více vědomými, nenastává žádný posun ve vědomí, ale naopak stav stagnace.
Proto nejdůležitější věcí, kterou můžeme pro své děti udělat, je integrovat svou vlastní emocionální bolestz dětství. Pokud ji neintegrujeme, budeme tuto ránu přenášet na své děti. Představte si to jako předávání štafety. Štafetu prodáváme z jedné generace na další a další, dokud někdo nezastaví cyklus přenosu rány. Pokud nemáte dost odvahy ponořit se do své bolesti, přenést se přes ni a uvědomit si ji, nepochopíte, jak velké trauma vám způsobili rodiče tím, že vás zahanbovali, a tak budete zahanbovat vlastní dítě, budete ho automaticky vychovávat přesně stejným způsobem, jakým vás vychovávali vaši rodiče. Předali jste bolest, předali jste štafetu.
Takže radši budu tou, která si řekne, že zde se cyklus zastaví a vypořádám se s tím vším mezigeneračním zraňování, než doufat, že mé dítě na to přijde samo. Své rány promítáme na své děti a řešíme, co s dítětem není v pořádku a co potřebuje napravit, protože si neuvědomujeme tuto projekci, která je ve skutečnosti jen odrazem naší vlastní bolesti z dětství. Snažíme se manipulovat s fakty. Jinými slovy, snažíte se dítě napravit, změnit ho, ale takto pouze kráčíte proti proudu a nic nedosáhnete, protože je to totéž, jako byste se snažili změnit odraz v zrcadle tím, že ho co nejvíce vyleštíte. Neřeší to příčinu problému, kterou je vaše vlastní bolest. Jste jí vy sami. V mém YouTube videu s názvem "Léčení emočního těla" ukazuji postup, jak toho dosáhnout. Kdyby bylo po mém, všichni rodiče by tento postup využívali v každodenním životě.

dívčí pohled

Posuňte svou perspektivu a vaše dítě ji také posune. To je pravý důvod, proč nepracuji s dětmi. Pokud je problém s dítětem, pracuji s jeho rodiči. Uvědomuji si, že někteří z vás budou okamžitě reagovat defenzivně, když o tomto mluvím, protože byste raději slyšeli, že jste úžasný rodič, ale pokud jste typ člověka, který vidí jako problém dítě, na chvíli se zamyslete a zeptejte se sami sebe: "V jakém prostředí dítě ze svého pohledu vyrůstá? S čím dítě vyrůstá z hlediska sebepojetí?" Pokud ho neustále krmíme myšlenkou, že to ono je problémem a že něco s ním není v pořádku, děláme to proto, že na něj externě přenášíme své vnitřní rány, místo toho, abychom se zabývali zdrojem problému, který ve skutečnosti nosíme ve svém nitru. Řeknu to ještě jednou:Pokud máte problém se svým dítětem, není to o něm, ale o nevyléčeném aspektu ve vás samých. Pokud se změníte vy, vaše dítě se také změní. Toto pravidlo je bez výjimek.
Když je vaše vlastní dítě nešťastné, tak jakmile si uvědomíte tuto externí bolest, je snadné zeptat se sám sebe:"Co jsem ve stejné situaci chtěl od svých rodičů?" Napovím vám. Jako děti jsme od rodičů nechtěli, aby nás z bolesti vytrhli, aby nás zachraňovali, aby nás napravovali nebo vylepšovali. To, co jsme opravdu chtěli, byla bezpodmínečná pozornost, bezpodmínečná láska, bezpodmínečné přesvědčení, že náš rodič tu bude s námi bez ohledu na to, zda se cítíme dobře nebo špatně. To jsme opravdu chtěli jako děti. Na to, abychom byli pro své děti plně přítomni, musíme být pro ně plně přítomni v emoci, kterou právě prožívají. To znamená, že dítě okamžitě nezachraňujeme před pocitem hněvu nebo smutku, ale umožníme mu pochopit, že emoce dokáže plně procítit a že tu s ním budeme, zatímco je prožívá. Nesnažíme se ho z emoce okamžitě vytrhnout, protože to vnukne dítěti myšlenku, že negativní emoce jsou špatné a je třeba se jim vyhýbat. Způsobí to vnitřní rozkol, způsobí to, že dítě nebude emocionální inteligentní, bude potlačovat emoce a odloučí se od sebe, opustí se.
To nás přivádí k dalšímu tipu, který je podle mě pilířem, na kterém stojí dobré rodičovství: Přijímejte emoce.
Jedna z nejhorších věcí, kterou můžete svému dítěti udělat, je znehodnotit jeho emoce. Mezi rodiči je to velmi běžné chování. Pramení to ze sobeckého důvodu. Nedokážeme se totiž dívat na to, když je naše dítě nešťastné a tak se snažíme udělat vše, co je v našich silách, aby nebylo. Ne z lásky a ohleduplnosti k němu, ale z pudu sebezáchovy. Děláme to, protože se nechceme cítit rozrušení, když ho vidíme zklamané. Tak, jak musíme být plně přítomni sami pro sebe, ať se cítíme jakkoliv, musíme být přítomni i pro své děti, ať se cítí jakkoliv.
Příklad situace: Dítě prožívá negativní emoce, protože jeho rodiče se rozhodli, že mu nemohou koupit něco v obchodě. Následně dostane záchvat nebo okamžitě spustí pláč. Máma a táta se rozzlobí a neustále opakují: "Ne, ne!" Nebo začnou odporovat tomu, jak se dítě cítí, říkají věci jako: "Okamžitě přestaň brečet, nemáš žádný důvod pro pláč, víš, že peníze nerostou na stromech, už si přece dostal ten nanuk, co si chtěl," a tak dále.
Dítě se učí, že jeho pocit je nesprávný, je nuceno ho potlačovat, není mu dovoleno ho přežít a překonat, a tak tento pocit přetrvá jako otisk v jeho emočním těle, který si nese do dospělosti. Tento pocit se stane otiskem, který se v dospělosti odrazí v jeho životě v situacích, ve kterých se bude cítit provinile a v situacích, ve kterých se bude cítit chudý. V tomto zdánlivě malém okamžiku rodič negativně ovlivnil budoucnost dítěte.

"Máme-li děti vychovávat, je třeba, abychom se také stali dětmi." ~ Martin Luther

Každá emoce, kterou dítě prožívá, je platná, nehledě na to, zda se pokoušíte promítat své dospělé porozumění na zkušenost dítěte. Každá emoce je platná. Pokud jste právě přišli jako dítě z perspektivy zdroje, kde není nic jiného než bezpodmínečná láska a neomezená hojnost, je bolestivou zkušeností ocitnout se najednou v podmíněném světě, kde je vaše hojnost zdánlivě omezená, protože vašim rodičům chybí mentalita hojnosti. Extrémní reakce je tedy absolutně přiměřená. Vnucování dospělé perspektivy se všemi vašimi dlouholetými zkušenostmi a všemi těmi lety potlačení vlastních emocí nebude nikdy fungovat a nepomáhají dítě vidět vašima očima, a to ani není ani cílem. Cílem není změnit ho, ale být s ním během jeho zkušenosti bezpodmínečně, bez ohledu na to, zda v něm daná zkušenost vzbuzuje dobré nebo špatné pocity.
To, co byste měli v předchozí situaci udělat, je kleknout si na jeho úroveň a projevit mu skutečnou empatii tím, že řeknete něco jako:
Řešení situace: "Já vím, miláčku. Je v pořádku, že se cítíš zklamaný. Cítím se úplně stejně, když chci něco, co cítím, že nemůžu mít."
Pak můžete dítě povzbudit, ať vyjádří slovně, jak se cítí, nebo kde cítí ten pocit ve svém těle. Tím mu umožníte, aby pocit projevilo a ne potlačilo. Díky vám pochopí, že ať se děje cokoliv, budete tam s ním a pro něj. Není samo. Vychováváte emocionální inteligentní dítě namísto znetvoření jeho emocionální kapacity.
Všimněte si, že jsme nespěchali emoci zlepšit tím, že bychom dítěti hned dali, oč žádá. Nesnažili jsme se zachránit ho před svými emocemi a nevštěpili mu tím víru, že negativní emoce jsou špatné nebo nesprávné, nebo se jim třeba vyhýbat. Nekoupili jsme dítěti hned to, co chtělo, a nepodlehli jsme. Dítě se nestalo diktátorem domácnosti, pro kterého je každý otrokem. Místo toho se k dítěti přistupovalo jako k rovnocennému členovi domácnosti.
Kdybych se ocitla v této situaci, byla by to ideální příležitost naučit dítě nejen procítit svou emoci, ale naučit ho i manifestaci. Když si kleknu k dítěti, mohu mu vysvětlit, že maminka nemá nejlepší mentalitu hojnosti, což neznamená, že si dítě nezaslouží cokoliv, co jen chce, ale že maminka nemá dostatečnou mentalitu hojnosti na to, aby mu mohla všechno koupit a také to, že maminka není jediný způsob, jak může dostat to, co chce. Vašim dětem nepomáháte tím, že si budou o vás myslet, že jste dokonalí. Jako rodiče se chytáme do této velké pasti ega, když chceme být pro naše děti bohy, protože je to dobrý pocit, když si konečně někdo myslí, že jste důležitý, dokonce nejdůležitější člověk v jejich životě, ale skutečnost je taková, že jim děláme špatnou službu, když je vychováváme s myšlenkou, že máma a táta vědí všechno. Proč? Protože nikdo z nás neví všechno. Vysvětlete jim tedy své nedostatky. Vysvětlete jim, že nemusíte znát odpověď. Ukažte jim proces hledání odpovědi. Ukažte jim proces učení. Jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat, je vést je k důvěře ve věci, které se naučí v dospělosti. Jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat, když se vás dítě ve své fázi otázek"proč" zeptá otázku a vy neznáte odpověď, je říci:
"Víš, já nevím proč, a nevím, jestli to vůbec někdo ví, ale možná, že až vyrosteš, zjistíš proč."
To vnukne dítěti myšlenku, že existuje něco, co je třeba dosáhnout, že pro tento svět bude mít hodnotu, že máma a táta nejsou bohové.
Všechny emoce by měly být pochopeny a potvrzeny. Nepotvrzujeme to, že domněnka dítěte je v pořádku, potvrzujeme to, co cítí, odráží to. Zrcadlení emoce znamená, že pokud dítě spadne a pláče, namísto toho, abychom jeho bolest popřeli, řekneme: "To bych se vsadila, že to bylo opravdu děsivé, že? Vím, že já jsem cítil opravdu strach, když jsem spadla, když jsem byla v tvém věku." Tím jsme právě odzrcadlili, jak se cítí. Tímto způsobem dítě nemusí bojovat s negativními emocemi jako emoce proto rychle odezní.

dotek prstů

Třetí tip, který Vám dnes dám, je: Nezahanbujte své dítě. Zahanbování je emocionální zneužívání, tečka. Proti tomu se nedá nic namítat. Dítě bude respektovat a milovat jen toho, kdo respektuje a miluje jeho. Hanba způsobuje ponížení. Zahanbování také dělá z rodiče nepřítele a dítě se nedokáže učit, pokud ho někdo bude zahanbovat. Zahanbit dítě je stejné jako polít kyselinou jeho představu o sobě samém.
Děti jsou více než schopné poučit se z následků svých činů, aniž jste jim sypali do rány sůl. Rodičům neustále vysvětluji, jak důležité je, aby děti dělaly vlastní chyby, zvláště když jsou velmi malé. Je pravdou, že pravděpodobně narazíte na odpor učitelů a jiných rodičů, kteří tento přístup nechápou, ale pravdou také je, že se snažíme vychovávat dítě, které je odpovědným a zdravým tvůrcem, nesnažíme se vyrobit maličkého tvora, který bude fungovat jako kolečko ve stroji zvaném společnost, který nedokáže myslet sám na sebe, nedokáže převzít zodpovědnost a především bude žít tak, aby se vyhnul konfliktu s autoritami. To znamená, že pokud si vaše dítě například nepůjde včas lehnout přesto, že jste mu řekli možné důsledky a to že bude druhý den ve škole příliš unavené, ať na to přijde samo. Umožněte mu přesvědčit se o následcích, aniž jste mu řekli:"Já jsem ti to říkal." Takto se nakonec samo rozhodne jít do postele včas.
Hanba je horší než pocit viny. Vina je podezření, že člověk udělal něco špatného, avšak hanba je víra, že člověk je špatný. Ti z nás, kteří si uvědomují, co nám naše vlastní dětství způsobilo, si velmi dobře uvědomují, jak škodlivé může být toto přesvědčení, pokud si ho přenášíme do dospělosti. Myslíme si, že rodič může způsobit dítěti trauma jen zneužíváním nebo zanedbáváním, fyzickým zneužíváním nebo fyzickým zanedbáváním. To však nemůže být vzdálenější od pravdy. Pravda je taková, že mnohem více vašemu dítěti škodí citové zneužívání, které mu způsobujete. Věci, které v této společnosti považujeme za normální rodičovské chování.Zahanbování je jednou z těchto forem společensky uznávaného psychického týrání. Jelikož jsem sama prožila a překonala několik forem dětského zneužívání, můžu vám říct, že zdaleka nejškodlivější pro náš život v dospělosti je emocionální zneužívání. Emocionální zneužívání, včetně zahanbování, je mnohem škodlivější než fyzické týrání a také škodlivější než pohlavní zneužívání. Považuji za tragédii, že jsme jako společnost odsoudily všechny formy zneužívání, a přesto současně akceptujeme nejškodlivější formu zneužívání, jaká existuje. Podle mě je to přinejmenším tragédie.
A teď se nad tím na chvíli zamyslete. Ano, pokud někoho budete pohlavně a fyzicky zneužívat způsobí to hodně škody, ale právě psychické týrání, které často doprovází oba další typy zneužívání, s vámi přetrvá do budoucna, protože vytváří vaši vlastní sebekoncepcí. Pokud kráčíte do budoucna se zmrzačeným sebevědomím, udělá vám to ze života peklo. Tyto přístupy, které považujeme za normální výchovu, způsobují uvnitř dítěte trauma a mají za následek nefunkčních dospělých, kteří nedokážou vzkvétat. Miluji termín "neschopnost vzkvétat", který se často používá v souvislosti se zneužívanými a zanedbávanými dětmi. Řeknu vám však, že existuje mnoho lidí, kteří nevzkvétají a jsou takzvanými "fungujícími" členy společnosti. Co znamená vzkvétat? Znamená to mnohem víc než jen přežít do dospělosti. Čím více integrujete své vlastní dětství, tím více budete vidět, do jaké míry je takzvaná normální dobrá výchova škodlivá a kolik dlouhodobých nepříznivých následků souvisí s tímto obecně uznávaným stylem výchovy.
A konečně poslední tip tohoto článku o rodičovství je - vše zpochybňujte. Je neuvěřitelné, jak moc přepínáme výchovu na autopilota, přijímaje přesvědčení jiných lidí, společnosti a především svých rodičů. Budete vychovávat přesně tak, jak vaši rodiče vychovávali vás, pokud se nestanete uvědomělými. To znamená, že musíme zpochybňovat všechny naše představy o tom, jaké by dětství mělo být a jak by se k nám děti měli chovat. Nemělo by existovat nic, co byste nemohli zpochybnit. Na nás, kteří čteme tento článek, kteří opravdu chceme, aby naše děti vyrůstaly způsobem, který rozvíjí jejich věčnou podstatu, který jim umožní vzkvétat a nejen přežívat, závisí volba stát se plně vědomými. Právě o tom je uvědomělé rodičovství. O tom, že si plně uvědomujeme sami sebe a naše děti, abychom jim usnadnili postup a expanzi v našem světě.
Teal Swan v Praze (2.5.2015, Divadlo Hybernia) www.tealvpraze.cz


TZOLKIN 2.5.2015 8 IK kin 242

2. května 2015 v 9:39 Mayský Kalendář na každý den

Ik - Vítr - Síla Ducha, inspirace, pravdy, přirozenosti, podpory, nadšení, integrace pólů, vitality, komunikace, vnitřní rovnováhy, diplomacie, disciplíny, silných schopností a sebekázně
Pokud situace ve vašem životě volají po diplomacii - dnes je pro to dobrý den. Uaxac (8) vám pomůže vidět a pochopit věci z holistického pohledu, zatímco IK - energie propojenosti a komunikace, držený vysoko na roztažených křídlech Men, umožňuje jasnost vize a koncizní konkrétní řešení. Vaším úkolem je navigovat situaci a držet kýl neutrálně, vyhýbat se osobním snahám, egoismu a manipulativním tendencím, ať už vašich, druhých, nebo obojí.
Ik je dech, který dává život a vše oživuje. V symbióze se stromy vytváří kyslík, což umožňuje všem tvorům dýchat. Vítr přináší také dešťové mraky a s nimi vláhu pro pěstování plodin. Ale na druhé straně může ukázat hněv a přinést bouři a povodně. Takže pokud dnes uchopíte Vítr za špatný konec můžete být vznětliví, nerozhodní, nebo vnímat, že nevíte jakým směrem se vydat.
Mayové považují Ik za sílu, která mění a přistupují k ní s velkým respektem a opatrností. Je to dobrý den požádat o sílu, vitalitu a odhodlání plnit úkoly. Dnešní den podporuje řešení psychických problémů spojených zejména se stavem emocionální nerovnováhy.
Nativní Ik ztělesňují dech života, jsou temperamentní, ostražití a aktivní. Mají tendenci dělat několik věcí najednou, běhají sem a tam. Mají zálibu v učení, komunikaci a v mluveném projevu. Jsou někdy vznětliví a nerozhodní - neví, kterým směrem se vydat. Je pro ně důležité, aby všude, kde se pohybují mohli svobodně dýchat.
***
Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili. To znamená, že se snažíte a jste připraveni udělat změny ve svém životě. Tím, že si přejete změny je vidět, že máte odvahu čelit svým obavám a překonat je. Je třeba si také uvědomit, že na druhé straně se ale bojíte volnosti a svobody. Když se podíváte do zrcadla a uvidíte co leží uvnitř vás, budete lépe připraveni vyjadřovat svou image - KDO JSTE.
Mnohým zazáří vaše cesta a budou vás následovat. Máte k dispozici bezpočet knih, videí, CD, které vám pomohou udržet se na své cestě. Občas je dobré vědět, které informace jsou pro vás ty nejlepší.
Nejjednodušší způsob je následovat svou intuici a synchronicity.
Pokud jste se nenaučili jasně komunikovat s Vyšším Já, existuje celá řada metod, které vám pomohou rozlišit nejlepší informace určené vám. Jedna spolehlivá metoda se jmenuje SVALOVÉ TESTOVÁNÍ. Tato metoda zahrnuje spolupráci s druhým člověkem.
Všechno kolem je energetické pole. Toto pole je interaktivní s vaším energetickým polem. Když budete držet předmět vedle srdce, energie, kterou vyzařuje, bude reagovat na energii vašeho srdce, těla a čaker. Svalový test determinuje, které energetické pole posiluje, nebo oslabuje vaše energetické pole.
Nechte vaši dominantní ruku podél těla. Z dlaně udělejte volnější pěst. Ve vaší nedominantní ruce držte předmět (kniha, léky, byliny) vedle srdce. Druhý člověk použije dva prsty a s mírným tlakem na horní straně natažené ruky se pokouší tlačit ruku směrem dolů. Současně odoláváte tlaku v natažené paži.
V případě, že energie předmětu posiluje vaše energetické pole, paže zůstane natažená, i když testující tlačí na zápěstí. V opačném případě, když energetické pole předmětu oslabuje vaše energetické pole, svaly v ruce se oslabí a vaše ruka snadno klesne dolů pod tlakem.
Pomocí této metody snadno zjistíte které knihy, jídlo, léky, šperky, byliny, oblečení, CD a další věci posilují, nebo oslabují vaše energetické pole. Existují i jiné metody testování - kyvadla a proutky ( Zpráva 190) kineziologie ( Zpráva 191 ), které mohou být také užitečné. Cílem je vyčistit bloky a vnitřní obvody, takže lehce budete poznávat co je pro vás dobré.
Využijte dnes možnost procvičit nové dovednosti, které vás povedou po jasnější cestě bez překážek. Užívejte si svou cestu a buďte vděční za každou zkušenost, která vám přijde do cesty.
8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jste se před narozením zavázali.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Kryon - Lemurijské spojení 1.

2. května 2015 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Obraz - Mount Shasta poselství Lemurie
Vynikající poselství Kryona, kde Kryon poukazuje na naše duchovně-energetické kořeny v Lemurii, vypráví o některých aspektech života Lemuřanů, vysvětluje interdimenzioalitu, i 7. vrstvu DNA. Nenásilně poukazuje na spojitost a jednotu duchovních přístupů, duchovna, jak se říká a vysoké fyziky. Věda a spiritualitu tvoří jednotu. Tím nás vede k výzvě k dalším posunům k celistvějšímu vnímání a vyjádření sebe a života.
Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Mount Shasta v Kalifornii, 20. června 2004

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství.

Kryon - Lemurijské spojení 2.

2. května 2015 v 6:55 Aktuální Informační chaneling
Obraz - Mount Shasta poselství Lemurie
Duchovní evoluce Země

Vzhledem k nové energii Země, se zvýšenou vibrací [rychlostí] a následným natažením času, se některé z těchto schopností lidstva vracejí. Naše učení je přesně o tom a nyní to možná dává větší smysl. Mnozí z vás se dožadují toho, čemu říkáte "aktivace vaší DNA". Někdo tomu říká status vzestupu, ale já vám povím, že je to spíše jako návrat do Lemurie.

Hora za vámi [Shasta] se nemění. Lemuřané nejsou jiní, než kdy byli. Čekali na to, až se změníte vy a budete více jako oni! Začínáte aktivovat ty kousky a části DNA, které jste vždy měli, ale které jsou interdimenzionální a nejsou pro vás tedy intuitivní. Takže ve velkém schématu věci čekali oni na vás. A tak to je, že to, čeho jste dosáhli, vytvořilo schopnost vidět je a poznat, co vykonali v Telosu. Byli trpěliví. Jejich čas je trochu jiný než váš, ale byli trpěliví. Věděli, že pokud se lidstvo duchovně vyvine, pak budou moci být spatřeni a pomoci vám. Nyní ten čas nastal.

Také pevně věřili, že budou součástí budoucnosti planety. Proto se izolovali do interdimenzionálního stavu. Opět vám dávám posun reality, který se může lišit od toho, co jste si mysleli. Hora se nemění - vy ano! Z roku na rok, jak se měníte a začínáte chápat, co to znamená, mnozí budou schopni vidět a cítit více z toho, co se zde skutečně děje. Uzdravení budou větší, až pochopíte, s čím zacházíte. Ti v hoře vás budou moci navštěvovat zásadnějším způsobem, díky vašemu pochopení vaší vlastní rodové linie. Dali jste svolení, aby vám mohli pomoci.

Časová kapsle, která je v této hoře, má tedy stejné atributy, o jakých jsme mluvili včera, když jsme hovořili o Tranzitu Venuše [channeling z 19. června 2004]. Je to energie, která pracuje s něčím, co vždy existovalo, ale co se nyní probudilo a je připravené na zlepšení. Pamatujte si toto:interdimenzionalita vždy existovala. Není to něco, co vytváříte. Pokud existuje 12 jablek a vy vidíte pouze 4, neznamená to, že ostatní neexistují. Pokud náhle vyvinete schopnost vidět ještě jedno jablko, nebuďte překvapení, pokud vám řekne: "Ahoj! Čekalo jsem na tebe!" Vždy zde bylo a čekalo, až ho objevíte. Nyní máte více obživy než kdy dřív [více jablek k jídlu].

Vědomí nové planety narůstá a vy máte pomoc. To bylo Lemurijským záměrem po celou dobu. Ti, kteří se s vámi nyní sešli, se na vás dívají a říkají: "Konečně je tu probuzení! Nejsme neobvyklí a nejsme cizí. Jsme jednoduše dimenze probuzení. Kdybyste si ho nikdy nevybrali, stejně bychom tu byli a přežili bychom až do konce Země spolu s vámi. Nemuseli jste se nikdy probudit, ale my bychom stále byli v hoře, jednoduše bychom jen nenaplnili svůj úkol." To je krása mise Telosu. Existuje pro lidstvo, ne pro sebe. Je to časová kapsle toho, co by mohlo být, ale je aktivovaná pouze pokud lidstvo učiní určité volby… a to se stalo.

Školy Lemurie

Dovolte, abych vám řekl více o Lemurii a některých atributech jejich společnosti. Můžete říci: "Proč bys něco takového dělal?" Důvod je ten, abyste si mohli začít "spojovat body" ohledně toho, co dalšího se děje na planetě. Nyní mluvím o tehdejších Lemuřanech v zemi, která byla nádherná, než ji zakryl oceán. Dovolte, abych vám řekl o jejich dětech.

Vzdělání v hlavní Lemurii bylo velmi, velmi odlišné. Bylo to před Atlantidou a fungovalo to takto: učitelům se říkalo starší. Byli velmi respektováni, protože předávali znalosti jejich kultury. Všichni to byli senioři a reprezentovali některé z nejvyšších atributů společnosti. Přesto neprovozovali školy jako někteří vaši učitelé, ani neměli nic do činění s každodenními záležitostmi. Neexistovali žádní administrátoři ani žádné administrátorské školní budovy. Jejich budovy byly všechny malé, izolované a jejich třídy nebyly spojené.

Neexistoval ani žádný lineární systém! Místo toho se starší shromáždili a rozhodli, co by se děti měly naučit a vědět během určité doby. Rodiče posílali své děti do místních tříd v určitém věku. V typické třídě se děti a starší [učitel] společně rozhodli, co se budou učit. Děti to pak převzaly a rozhodly, jak rychle se to mohou naučit a zpravily o tom staršího. Učitel byl flexibilní a postupoval dle plánu dětí. Děti si často mezi sebou vybraly vůdce nebo plán střídání studentského vůdce, aby pomáhal s dodržováním úkolů a administrací toho, co bylo jejich cílem.

Takže starší zde byl, aby předával vědomosti a ujistil se, že děti dostávají vhodné znalosti. Ale děti měly vysoce koncepční nápady a často pochopily celý roční projekt během jediného dne. Takže i bez skutečných znalostí si rozvrhly, co vnímaly jako nejlepší způsob, jak se to naučit, nejrychlejší metodu, a jak to nejlépe "zapojit" do svého rozvrhu. Když cítily, že už se to naučily, požádaly o přezkoušení. Pokud třída prošla, pak pro ně skončil školní rok a začaly prázdniny (skutečný cíl dětí v té době).

Takže místo běžného stanovení školního roku začaly ve stejnou dobu, ale nebylo určeno, do kdy mají skončit. Děti to samy určily tím, jak rychle se učily. To bylo koncepční a odráželo to jejich schopnost pochopit, co se mají naučit, aniž by měly skutečné informace. Nebyly žádné školní roky ani školní stupně - pouze cíl určitého stupně znalostí a také cíl dosáhnout ho co nejrychleji, aby si mohly hrát! Děti byly zodpovědné a zcela chápaly, že se musí naučit, co se po nich požaduje.

Můžete se ohradit: "Ne, to je příliš neobvyklé a divné. To nemůže fungovat. Lidská přirozenost by to neumožnila!" A já říkám: možná by to neumožnila 4D lidská přirozenost, ale koncepční, multidimenzionální děti to dokáží snadno. Říkám to proto, že to začíná být atributem Indigových dětí, o kterých jsme mluvili před mnoha lety. Je to velmi Lemurijské! Dokonce i některé z "nálepek" Indigových dětí jsou uvedeny jako interdimenzionální.

Zpět k Lemurii: pokud byli ve třídě ti, kteří se pomalu učili, děti si toho okamžitě všimly a doučovaly je! To, čemu nyní říkáte domácí úkol, bylo tehdy přidělením jednoho studenta coby domácího učitele pro jiného, aby všichni drželi krok s třídou. Ale jediné, co si s sebou brali domů, byli další studenti! Čím rychleji se učili, tím rychleji byly prázdniny. To dětem dávalo smysl. Můžete říct: "No a co ti problémoví? Byli tehdy takoví v této skvělé lemurijské zemi?" Ovšem. Nijak ale nesuďte, co vám nyní odhalím o tom, jak si s tím poradili.

Děti si s disciplínou poradily samy - ach, ne systémem šikany, protože ta není ve vědomí koncepčně smýšlejícího dítěte. Pamatujte si, že u tohoto typu vědomí je cílem souhrnný pohled, nikoli individuální síla. Děti to vyřešily logicky. Pokud stál jiný student v cestě jejich prázdninám, doučovaly ho nejlépe, jak dovedly. Pokud takový student nereagoval nebo vytvářel potíže, pak ho nakonec vyloučily. Kdokoli, kdo byl vyloučen ze školy na základě dohody celé třídy, ten už se k třídě nemohl nikdy znovu připojit. Místo toho musel jít do jiné třídy mimo hlavní Lemurii. To (samozřejmě) vytvořilo celou další společnost, která byla zahanbená a často nežila dlouho, protože si nezasloužila právo jít do Chrámu omlazení, což byla obrovská součást zdravotního systému Lemurie.

Kruté, říkáte? Ovšem. V rámci dnešních standardů nejspíš ano. Ale takto školy fungovaly. Vaše společnost v určitých věcech pokročila více než oni, protože jste pracovali na jiných částech vašeho osvícení.

Tato vysvětlení vám mohou pomoci pochopit, proč jsou školy tak obtížné pro současné Indigové, Křišťálové a vůbec všechny děti energie nové Země. Protože je v nich aktivovaná vrstva DNA, která je připravená fungovat. A ta si to pamatuje. Povím vám o tom za chvíli.

Lemurijská zdravotní péče

Chtěl bych vám povědět o Lemurijském systému zdravotní péče. Víte, Lemuřané neměli vysokou vědu. Neměli počítače, jako vy. Místo toho měli vysoce vyvinutou interdimenzionální intuici. Vy, kdo víte, co je to intuitivní léčitel, tomu rozumíte. Všichni měli tuto intuitivní znalost. Tělo je chytré. Lemurijská těla, podle toho, jak daleko se podíváte, byla mnohem větší než vaše. Ale jak už jsme řekli, začala u nich devoluce… a oni se zmenšili. Vnímali si, že se to děje. To by vám také mělo říci, že Plejáďané byli vyšší než vy. Stále jsou.

Tady je, co se Lemurijská společnost rozhodla udělat se zdravotní péčí. Většina zdrojů Lemurie byla použita na to, aby se ujistili, že jsou všichni tak zdraví, jak jen to jde. Nebyly zde žádné platby za zdravotní péči, protože jejich kultura byla koncepční. Měli mnohem lépe vyvinutou intuici ohledně celého obrazu, spíše než individuálního člověka. Lemurijská společnost si intuitivně uvědomovala, že čím je populace zdravější, tím více to pomáhá ekonomice. Vlastnili půdu, ale velmi odlišným způsobem. Bylo to skupinové vlastnictví. Takže vždy vyžadovalo skupinové rozhodnutí.

Pokud byl někdo celou dobu nemocný, pak se nemohl podílet na společných úkolech. To poškozovalo celek, a proto velmi rychle zjistili, že když je každý zdravý, mají mnohem lepší ekonomii.

Opět vám povím, proč vás beru do Lemurijské historie. Toto se totiž bude na vaší planetě znovu opakovat. Uvědomění, že lidské bytosti, které nejsou nemocné, mohou kupovat půdu a platit daně, vytvoří revoluční myšlenku… pokud vláda dokáže uzdravit svou populaci, může mít bohatou společnost. Jaká to myšlenka! Sledujte posun ve financování, zdrojích a zaměření v tomto směru. Jak můžete uzdravit většinu za minimální množství peněz? Odkud můžete vzít finance a použít je jinde? Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vyléčíte nemoci na této planetě? Mnozí si stěžovali: "Lidé nikdy nedosáhnou takového osvícení, aby věnovali dostatek financí na uzdravení lidstva." Máte pravdu! Takže to způsobí další metoda, která dá mnohem větší smysl vaší současné lidské přirozenosti! Nijak to nesuďte, ale uvědomte si, že budete čelit nové myšlence, která je o "ekonomickém léčení". Jak jinak by Země poskytla něco tak potřebného v této době? Odpověď: nalezněte způsob, jak zapadnout do agendy těch, kteří mají největší množství peněz k investování. Léčení se stane investicí v globálním zdraví. Jak získají investoři návratnost? Vezmou si část HDP vlády, se kterou budou spolupracovat, podle "měřítka uzdravení" dané země. Sledujte to. Je to nevyhnutelné a v tuto chvíli na cestě.

A mimochodem, sledujte, jak Yawee vytváří změnu v tomto paradigmatu. Proto tu je. Opět o něm mluvíme a uděláme to znovu [mluví Dr. Toddovi Ovokaitysovi, který je v obecenstvu].

Sedmá vrstva DNA

Dovolte, abych vám pověděl o další vrstvě DNA, kterou jsme ještě nezmínili. Dosud jsme vám dali jména a účely šesti vrstev z interdimenzionální DNA. Dali jsme vám informace a atributy ke každé z nich, a také jejich energetická jména. Mluvili jsme o vrstvě strachu, o vrstvách vzestupu a také jsme mluvili o vrstvě JÁ JSEM. Každá měla jméno, ale to není tak důležité, protože je to ezoterický kousek informace a lemurijská kultura, která skutečně viděla vrstvy, pro ně měla jiná jména, než ta, která jsme vám předali v hebrejštině.

Ale jméno v Hebrejštině pomohlo popsat skutečnou funkci vrstvy, protože je to známý základní jazyk. Lemurijština ne. Říkali jsme vám, že všechny vrstvy jsou zároveň hebrejskými jmény Boha a popsali jsme je až k šesté. Nyní se vám chystám odhalit číslo 7. Dám vám její jméno, ale protože je to Lemurijská vrstva, její hebrejské jméno vám povím až později. Místo toho vám řeknu jméno vrstvy 7 v lemurijštině.

V těchto měsících jsem vám postupně odhaloval jednotlivé vrstvy, protože je potřeba je aktivovat. Toho lze dosáhnout skrze záměr individuální lidské bytosti, o čemž jsme mluvili mnohokrát. Existuje interdimenzionální vrstva DNA, která má číslo 7 z 12. Celý váš život ležela nevyužitá a čekala na to, až se na Zemi vytvoří speciální energie. Vibruje stejným zvukem jako Telosané [Lemuřané z Telosu v hoře], kteří jsou v této místnosti. Říká se jí lemurijská vrstva. Je to vrstva 7.

Hoa Yawee Maru - to je lemurijské jméno vrstvy 7. (Kryon později doplnil, že v hebrejštině je toKadumah Elohim, což znamená "odhalené božství".)

Lemurijský význam je těžké přeložit, protože možná nebude dávat smysl. Tóny, které jsou zpívány, mají ještě další význam než slabiky. Zpívané nesou jinou informaci tonality. Takže slyšet to a číst je velký rozdíl. Ale v zásadě to znamená toto: domovský jazyk DNA. Hoa Yawee Maru. Hoa je "domovina". Yawee znamená v lemurijštině "DNA". A Maru znamená "jazyk". Takže tu máme vysvětlení čísla 7 a nyní se vám chystám říci, co dělá. Vibruje. Telosané v místnosti se vás chtějí dotknout a říci: "O tom jsme vám říkali. Je načase to aktivovat." Čím výše tato vrstva vibruje, tím rychleji to jde. Čím více oscilací, tím více se natáhne čas a tím více těch z hory vás může pozdravit. Toto je vrstva lemurijského mistra. Je to vrstva základního osetí.

V této místnosti je jen několik lidí, kteří mají aktivovanou sedmou vrstvu. Můj partner není jedním z nich, protože jeho aktivace začala minulou noc. [Přestávka, protože se Lee vzpamatovává z této informace - nyní chápe, co se dělo předchozí večer!] Teď už ví, o čem to bylo. Jsou zde někteří další, jejichž číslo 7 vibruje, a jsou zde ti, kteří se setkali s Adamou [Louise Jones], a také ti, jimž byly předány lemurijské symboly a zvuky [Dr. Todd Ovokaitys]. Neříkali bychom vám tyto věci, kdyby nebyly přesné a pravdivé. Je toho zde mnoho pro ty, kteří se probouzejí.

Nakonec, budou ti, kteří řeknou: "Dobrá a co máme dělat s touto informací? Jak si to můžeme spojit?"Zaprvé, musíte tomu věřit. Nedostanete se nikam, pokud tyto věci nebudete brát jako svou základní pravdu. Drahá lidská bytosti, tohle nemůžeš předstírat. Ne že budeš jen čekat a uvidíš. Buď to tak cítíš nebo ne. Buď upřímná ke své víře a začni chápat, že tyto věci jsou skutečné. Interdimenzionalita existuje a fyzici to potvrzují. To není víra. Víra představuje důvěru v neviděné. A jde to ještě dál. Tato víra v koncept fungování už je částečně ve vaší realitě.

Když sedíte na židli, vaší realitou je, že vás židle vždy udrží. Není to víra v neviděné. Židle není neviditelná. Místo toho je to čistá víra v koncept založený na struktuře fyzické židle. Přesto neexistuje žádný důkaz o tom, že vás židle udrží, dokud si na ní nesednete a ten důkaz nezískáte. To je vaše realita. Sedíte na židli a není překvapení, když udrží vaši váhu. Vlastně byste byli šokováni, kdyby to tak nebylo. To je víc než přání nebo víra. Vlastníte myšlenku, že židle bude vždy fungovat.

Interdimenzionalita je skutečná věda. Je jako židle. Vaše víra je tedy: "Interdimenzionální informace mne udrží." Takže to je zaprvé. Pokud se přes to nepřenesete, nic v těchto interdimenzionálních věcech nebude fungovat. Můžete říci: "Kryone, a jak to uděláme?" Dovolte, abych se vás zeptal: jak věříte v cokoli? Začněte loupat tu cibuli duality, o které jsme tolikrát mluvili. Dovolte vyššímu já své esence, aby k vám hovořilo tak, abyste tomu rozuměli, a začněte vibrovat těmito způsoby. Jak vysvětlit intuici? Jak byste vysvětlili modrou barvu někomu, kdo je od narození slepý? Jaké jsou kroky učení? Někdy musí být věci prostě udělány bez jakýchkoli kroků či lineárního pohybu. Někdy nastanou prostě protože o ně začnete žádat!

Buďte klidní a vězte, že jste Bůh. Pochopte, že tyto věci jsou vaše. Je to jednoduché, přesto složité, pokud cítíte, že takové to být musí. Intelekt tomu stojí v cestě, člověk tomu stojí v cestě a paradigma 4D tomu stojí v cestě, když se pokusíte vytvořit seznam kroků. Jaké jsou kroky, když vysvětlujete, jak někoho milovat? Jaké jsou kroky k nalezení intuice? Chápete? Některé věci vám nemohou být předány 4D způsobem. Tak si sedněte a dovolte, ať se to stane, protože je to součást vašeho přirozeného biologického procesu, jen to čeká na vaše požádání.

Zadruhé - denně to vítejte! Mluvte ke svým buňkám. Dívejte se na jejich velkolepost, mluvte k nim nahlas, aby věděly, že vy jste šéf. Zlepšuje to víru. Upevňuje to nový druh reality.

Zatřetí - naše rada: navštěvujte portály této planety, pokud můžete. (Mimochodem, v jednom sedíte [Shasta]. Už jsme zmínili některé další portály a jsou to zbývající lemurijské vrcholky hor: Velikonoční ostrovy, Havaj, Nový Zéland a Mt. Shasta. Jsou i některé další.) Pak vnímejte energii, která tam je, a naplňte se jí. Bude vám "sedět".

Začtvrté - partnerství s Gaiou. Co to znamená? Znamená to "vnímejte krystal" (pozn. překl.: nejspíš myslí krystalickou mřížku). Jděte a lehněte si na ni. Vnímejte trávu. Vložte své nohy do potoka a vězte, že kousek vás je v něm. Spojte se s matkou a pochopte, že jste spojeni v kvantovém stavu se vším, co vidíte. Jak včera řekla Gaia [skrze Peppera Lewise], není to ani tak energie matky, jako spíš sestry nebo bratra. Není to velkolepost partnerství. Je to spíše velkolepost, vznešenost a posvátnost nejlepšího přítele. A to je pravda.

Dobrá, už jsme téměř na konci. Vrstva 7 má ještě jiné jméno. Je to Dračí vrstva - tvořivé osetí z hvězd; Lemuřan, Indigo. Je to probuzení vědomí, které vám znovu přináší potenciál biologie původního osetí. Tato vrstva byla nečinná coby časová kapsle. Má v sobě intuitivního léčitele.

Takže jsme dosáhli bodu, kde řekneme, že je čas na ty bytosti, které sem tento víkend přišly, aby začaly svůj odchod. Odchází Kryonův doprovod, odnáší umyvadla, ve kterých omýval vaše nohy, vrací se zpět skrze trhlinu v závoji. Pak jsou zde ti z hory. Víte, jak dlouho na vás čekali? Jsou ve službě lidstvu. Jsou vaší rodinou. Jsou vaší rodovou linií a zdraví vás, zatímco odcházejí.

Když aktivujete svou DNA kdekoli na Zemi, jsou tam. Jsou mimo čas, mimo vzdálenost, ale jsou tam. Je to součást plánu. Je to součást celku. Je to součást Gaii. Je to součást Kryona. Je to i má rodina.

Odejděte odsud jiní, než jste sem přišli. Zatímco pojedete dolů z této hory, pamatujte si tento okamžik. Pamatujte si, že je zde rodina. Pamatujte si časovou kapsli v hoře za vámi. Nebuďte překvapení, pokud se ve vašem životě objeví nová radost, protože to je to, co dělá vrstva 7, když začne být používána - vidí úplný koncept života. Nebuďte překvapení, pokud se budete smát sami sobě. Nebuďte překvapení, když se do vás někteří členové rodiny znovu zamilují, protože vaše světlo se právě stalo ještě zářivějším.

Drahý člověče, odcházíme z tohoto místa s velkou radostí a nikdy ani s náznakem smutku. Toto je oslava pro ty, kteří si říkají lidé. A tak to je, že tato svatyně, která je zde, vstoupila do vás a půjde domů s každým z vás. Drahý člověče, jsi nezměrně milován námi všemi a je pro nás privilegiem, že jsme zde dnes večer mohli být.

A tak to je.
Kryon
Lemuriský kněz Adama

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - přepis - The Lemurian Connection

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.kryon.webnode.cz) Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Svoboda ducha je podstatná pro každého.

2. května 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Bez lásky ve svém srdci nemůžeš jít po duchovní cestě, protože láska je k ní klíčem. Láska ukazuje cestu. Láska je cesta. Je plýtváním času o lásce pouze hovořit. Žij ji a prokazuj ve svém životě. Zapomeň zcela na své já tím, že budeš vylévat svou lásku na své bližní. Čím více je budeš milovat, tím více budeš milovat Mne. Tolerance nestačí; potřebná je pravá láska. Láska není nikdy vlastnická. Láska činí milované svobodnými. Nemůžeš doufat, že pomůžeš nějaké duši, máš-li sklon k vlastnění, neboť všechny duše musí být zcela svobodné, aby našly samy sebe a žily své vlastní životy, Mnou řízené. Jestliže nějakou duši vlastníš, zdržuješ ji v duchovním vývoji, a to nikdy nesmíš učinit, neboť tím na sebe bereš velkou odpovědnost. Svoboda ducha je podstatná pro každého.

TZOLKIN 1.5.2015 7 IMIX kin 241 galaktický portál

1. května 2015 v 10:30 Mayský Kalendář na každý den


Imix - Drak - energie podporující sílu osobnosti, zdroj života, Božská pomoc, důvěra, predispozice, síla počátku, pevnost, aktivita, sebedůvěra, pracovitost
Opatrně dnešní den.…. Uuc (7) ovinutý kolem tajuplného Imix obtáčí jeho energetický vrchol. Můžete létat z jedné reality do druhé reality, spouštět více myšlenkových pochodů na stejné trati. Pokud necháte všechno mimo kontrolu, můžete snadno ztratit sami sebe. Takže udržujte své vlastní tempo a poslouchejte co Imix opravdu říká. Uuc také představuje zakončení, což by mohlo ukončit vládu mysli, vztahy, nebo celkově život a probudit další. Spíše, než strach z konce, nebo čehokoliv co by se mohlo stát - akceptujte to a přijměte jako přirozenou součást života a Vědomí.
Stejně jako Ahau představuje konec cyklů, Imix stojí u všech nových počátků.
DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU
IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY
Symbolika IMIX představuje prvotní mysl spící pod povrchem Země - sílu, která umožňuje povstat životu ze srdce Země. Je to symbol krokodýla, který pluje temnotou vodami podsvětí a vyživuje Zemi - prvotní obraz oceánu všech možností, které v životě vznikají. Je to nediferenciální neutrální životní síla - ani dobrá, ani špatná - záleží jen na potenciálu záměru, kam budete tuto sílu směřovat.
Všichni narození v IMIX jsou nejblíže k prvotnímu Zdroji, v tom tkví jejich síla i jejich slabiny a musí dávat pozor, aby se nedostali do temných hlubin, snadno ovlivňují kolektivní vědomí. Jsou velmi pracovití, kreativní a inovativní - vynálezci, vizionáři. Mají silný mateřský a ochranitelský instinkt.
***
Jsem Imix 7. Dnes začíná poslední dvacítka kinů Tzolkinu. Těšíme na sdílení další rok a hlubší čištění negativních myšlenkových forem a kódů přesvědčení, které vás udržují v pocitech oddělenosti.
Dnes vás žádáme, abyste hledali touhy svého srdce.
Všichni jste do této inkarnace přišli s cílem naplnit své touhy a cíle.
Vyladěním na své Vyšší Já se můžete rozpomenout jaká přání to jsou a dále plánovat stopy životní cesty.
To lze provést jakmile se zbavíte strachů, obav, negativního myšlení toho, co si o vás kdo myslí. Do té doby budou vaše zprávy zkreslené zapáchajícím myšlením a strachem jít vpřed.
Zlomte všechna přesvědčení, která vás tíží a vyjadřujte sami sebe svobodně.
Naučte se naslouchat vašemu tělu, protože uvnitř této subtilní diskuze spočívá znalost, kterou hledáte.
Věnujte pozornost bolestem, únavě, břišním pocitům a tělesným vjemům. To jsou způsoby, jak se vaše tělo a vnitřní vedení s vámi snaží komunikovat.
Pokud není něco v pořádku, je to obvykle kvůli jedné z těchto věcí - buď je to strach a nebo to není pro vás dobré.
Uvolnění omezení z důvodů strachu a vnějších vlivů je důležité, abyste rozpoznali ten rozdíl.
Dokážete si představit žít svůj život bez toho,
co by se mohlo stát a co si o vás ostatní myslí?
Udělali byste rozhodnutí, kdybyste s jistotou věděli,
že vás dovedou k životu, který si přejete?
Žít svůj život bez obav z minulosti, nebo budoucnosti je vaše právo od narození. Je to váš dar - vaše přítomnost. ( Já Jsem Přítomnost )
Když budete žít v přítomnosti, budete obdařeni svobodným prožíváním věcí z pocitu Lásky, míru, radosti a vděčnosti.
Začněte hned TEĎ odstraňováním bloků, které vás drží od života v přítomném okamžiku.
Mějte se krásně, buďte šťastní, s Imix se uvidíme v příštím kole!
7. TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v Novém světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům. PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.
Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě tohoto Rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím nás SEDMÝ Tón může obdarovat. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Ohromné události začínají z nepatrných začátků.

1. května 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Velké dveře se pohybují na malých závěsech. Ohromné události začínají z nepatrných začátků. Pravím ti, že to, co vzniklo ze skromných poměrů ve Findhornu, se bude rozvíjet a růst ve světové, univerzální hnutí; zjevení se promění v revoluci. Mé cesty jsou velmi zvláštní a velmi podivuhodné; nejsou to však tvoje cesty. Kráčej po Mých cestách v absolutní víře a důvěře a sleduj Mé zázraky a Mou slávu. Jaro Nového věku je zde, rozkvétá do dokonalé harmonie, krásy a hojnosti, a nic mu nemůže zabránit v příchodu. Pro vše je vždy pravý čas a pravé roční období a nyní je ten pravý čas a období pro zrození Nového věku. Proto neulpívej na minulosti a zanech ji za sebou; pohleď, co mám pro tebe přichystáno v tento nový a skvělý den. Pohleď, jak se Mé skvělé sliby naplňují, a vzdávej za vše věčné díky. Měj stále před očima vizi nového nebe a nové Země.