Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Duben 2015

TZOLKIN 30.4.2015 6 AHAU kin 240

30. dubna 2015 v 20:39 Mayský Kalendář na každý den

Ahau - Slunce - Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Kristovo Vědomí, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, Vědomí cíle, Uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost
Nikdy neodpovídá lepší spojení - bojovník a jeho zbraň : Uac (6) je zlaté kopí v arzenálu Ahau. Ztělesňující maximální stabilitu a vytrvalý a praktický přístup k životním výzvám, představuje Uac pevné základy, které potřebujete postavit pro vyřešení vašich nejtěžších zkoušek a největších bojů. A Ahau - Pán Slunce vypaluje a čistí cestu pro tyto základy intenzivním vhledem a intuicí, které se mohou zrodit pouze z nejvyššího nadhledu. Takže tak jak Men - Orel, vládce této Treceny, krouží nad vaší životní cestou a vaší duší, otočte svou tvář ke slunci a dobijte svou mysl, tělo i ducha.
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, Vyšší Vědomí, propojení kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie Bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy - materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového.
***
Jsem Ahau 6. Zdravíme vás v tento krásný a velkolepý den! Jsme tu, abychom se s vámi podělili o další poznatky jak funguje váš svět.
Doporučujeme vám, abyste každý den věnovali čas vizualizaci, jaký život byste chtěli žít na osobní úrovni v rámci globálního společenství.
Berte v úvahu také počínání vlád, šéfů korporací a všechno co se nachází na Zemi.
Kde chcete rozmlouvat s přírodou, životem poblíž lesa, nebo na pláži?
Přejete si pěstovat své vlastní potraviny, nebo mít místní zdroj čerstvých potravin?
Jaké přípravky pro péči o pleť chcete mít k dispozici?
Dáváte přednost lékařům, kteří předepisují toxické léky, nebo byliny?
Přemýšlejte o každém aspektu života.
Dávejte pozor na každodenní činnost. Buďte vděční za každou zkušenost.
Mějte odvahu kvůli oblíbené činnosti vyjít z ulity a podnikněte nezbytné kroky pro vytvoření této reality.
Začněte hned TEĎ a nespokojte se s ničím menším, než tím, co si opravdu přejete.
Uvnitř vás leží všechny možnosti.
Sněte ve velkém, sněte s Láskou a sněte o vítězství Míru v srdcích lidí.
Všechno, co si dokáže vizualizovat - dokážete realizovat! Přemýšlejte o těchto slovech a začněte jednat!
6. TÓN ROVNOVÁHY - SÍLA VYROVNÁNÍ
Organická rovnováha má kořeny v Celosti toho, kým jste. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se vším CO JE. Stůjte pevně na Zemi a dovolte vyjádřit své Světelné Já. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Věřte, že i hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s Láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesněte v pozemských věcech to, co je Božské, čili svoji Hvězdnou duši. Pouze tehdy proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.
ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.
V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulosti a odporu - a na druhé straně se koncentrují Energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program ( naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Kryon - Poselství od Kryona - K energiím současnostil

30. dubna 2015 v 8:00 Aktuální Informační chaneling

Poselství od Kryona - Poselství od Kryona převzala Kateřina Pondělíčková, 23.4. 2015

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Přišel jsem k vám, abych vám předal pár informací ohledně několika posledních dnů, co se v nich odehrálo a jaký to má dopad na každého z vás. Ze všeho nejdřív bych vás chtěl upozornit, ať jste měli jakékoliv pocity při přijímání těchto náročných energií, všechny byly láskyplné, plné uvědomění i velmi důležité, protože mnohým z vás, vám opět vypluly na povrch takové záležitosti, které jste ani nečekali. Musím podotknout, a to si vezměte na vědomí a svůj zřetel, že i ten, kdo pracuje intenzivně s lidskými bytostmi, by se měl zamyslet nad sebou. I těmto vyspělým duším vypluly nevyřešené, důležité záležitosti, nad kterými je důležité se pozastavit, přijmout je a vyčistit. Ten, který to neudělal, nemá zpracované své ego a neposune se už nikam dál a zůstane stát na jednom místě, na stejném bodu. To vám posílám a vzkazuji s velikou úctou a pokorou ke každému z vás.

Prosím, přijměte tuto moji radu, která je správná a posune vás mnohem dál, než si myslíte. Miluji vás, moji drazí, a vím, že pro mnohé tyto řádky nebudou přijatelné, ale zamyslete se, prosím. Na Zemi jste přišli proto, abyste vy všichni vyzařovali, krásné láskyplné světýlko, které je v každém z vás; jen to přijměte a rozzařte všude kolem sebe. Přijměte lásku a veškeré energie, které jsou s tímto procesem lásky spojené.

Odhalení závoje 21.4.2015 je jedním z dalších pomocných energií, které k vám proudí. Máte v tuto dobu období plné lásky a pomoci očistit vše. Vše co vás trápí a co se vám vrací do vaší mysli. Není nic, co byste, moji drazí, v tento krásný okamžik tak silné energetické podpory, která k vám proudí, nedokázali. Jen je důležité se zastavit, zamyslet se, přijmout ji a ona sama vpluje přesně na nejslabší článek, který je potřeba vyčistit, nebo úplně odevzdat. I vám mnohým vyspělým duším došlo, že nemáte vše až do nejmenšího detailu zpracované. Prosím, přijměte tyto veškeré výzvy k vašemu čištění, nebraňte se jim, vše jde správným směrem. Energie, i když jim říkáme láskyplné, mnohým z vás vyvolaly reakci nemoci, ale i to je správné.

Láska, přijímaná láska, našla přesné uložená ložiska zkázy, která vám bránila jít dál. I tyto energie je důležité přijmout a odevzdat. Dám příklad moji drazí: Někdo z vás přijal energie s láskou a ochotou dočistit a zvednout závoj… a dostal tuze veliký nezvladatelný kašel. I takto je vše správně, ten kašel je forma velikého čištění. Čištění všeho, co, kde a jakým způsobem pochytil a tímto způsobem probíhá čištění těla. Těchto forem čištění je spousta a spousta. I takto zformulované čištění vašeho lidského bytí je důležité přijmout a odevzdat. První vlna přechodu každého jednotlivce do vyšší dimenze se blíží a je důležité přijít naprosto čistý a ve veliké lásce, jinak zůstanete stát jako jednotlivec.

Moji drazí, ale o tom až v následujícím poselství.

Miluji vás,

s velikou úctou váš Kryon

FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA DUBEN 2015 - VYNOŘUJE SE, AKTIVOVANÝ A ŽIVÝ!

30. dubna 2015 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
4. dubna, během Úplňku/ Zatmění Měsíce jsme prošli novou energetickou bránou a cítili jsme okamžitý posun energie. Cítili jsme se, jako kdyby z nás najednou někdo sundal peřinu plnou mlhy, aby SE odkryla jiskřící nová krajina. Tato energetická brána byla významným ukazatelem toho, že NENÍ CESTY ZPÁTKY, ŽÁDNÉ DOLŮ, ŽÁDNÝ NÁVRAT. I když jsme nemohli tuto bránu vidět, přesto jsme ji silně cítili.
Touto otevřenou branou je daleko lepší výhled, s ostřejším zaměřením a jasnějšími, živějšími barvami. Všechno bodá a štípe lepší Opravdovostí. Jakmile jednou do této rozšířenější oblasti Nové Krajiny vstoupíme, přirozeně odpadne velká část naší staré krajiny a starých životů.

Dosáhli jsme nového stádia naší blížící se Konvergence, blížícího se Sblížení. Přestože Konvergence nenastane do konce června, už nyní nám o tom naše Vědění Srdce (v Srdci) posílá náznaky. Mnozí z nás cítí volání Konvergence a zatím ještě nevědí, o co jde.

Zároveň s tím, jak se posouváme blíž ke Konvergenci, jsou někteří lidé odstředivou silou odváděni z našeho života. V některých případech je to proto, že začínáme osidlovat Novou Realitu a oni si volí zůstat v dualitě. Ale to neplatí o každém.

Někteří lidé, kteří jsou odvádění odstředivou silou z našich životů jsou blízcí přátelé, které milujeme a také oni milují nás. Neztratili svou cestu ani se nezasekli v dualitě. Ale energetické spojení mezi námi se rozpouští. Často to vypadá, cítíme, jako když na sebe voláme skrz stále se rozšiřující prázdnotu. Vše, co slyšíme je prázdná ozvěna... ozvěna.... ozvěna. A pokaždé, když zavoláme, zdají se být dál a dál.

Duben nadělí mnohým z nás novou plátěnou peřinu. Žádá nás, abychom objevili, jaký druh života opravdu chceme. Dostáváme příležitost naprosto znovu vymyslet své životy na úplně novém plátně. Právě v tuto chvíli je nejdůležitější vynést ven naše rozšířené zaměření a ŠIRŠÍ POHLED.Rozhodně nechceme jen přenést svůj starý život do nového prostředí, protože, kdybychom tak učinili, ztratili bychom možnost udělat kvantový posun do Nové Reality. Je také důležité, abychom se nesnažili zaplnit naše čisté plátno bezvýznamnou skládankou, jen abychom tam něco dali, aby to nebylo tak prázdné. Vše, co na ně dáme, musí být ultra opravdové a pravé.

V dubnu je silný prvek Vidět Neviditelné, který nám umožňuje jasněji vidět mnoho dříve skrytých a nepravdivých prvků uvnitř v našich bytostech, ve vnějších životech i v celé šíři světa. Kořen "problémů" světa, jejich zdroj, se stává jasnějším. Vidíme, jak si síly chamtivosti a korupce usurpují světové vlády, podniky a finanční systémy. Začíná být zřejmé, že to nemůžeme napravit tím, že budeme pracovat uvnitř systému. Proto je naléhavě nutné vytvořit kotevní body Nové Reality - Vatry Opravdovosti, jako je Srdce AN v Peru.

Duben je mocný měsíc, kdy se pro mnohé z nás otvírá velká brána. Začíná v období, kdy budeme uzemňovat a upevňovat velkolepé změny, které jsme zažili. Nyní je čas, abychom si ještě více zvykli na živé barvy naší Nové Krajiny a nechali je, aby naplnily celou naší bytost, když přijmeme Novou Realitu za svou převládající realitu. Abychom používali svou nově získanou moudrost a vědomou pozornost na všechny části svých každodenních životů. A plně přijali, že nyní je čas, kdy musíme začít žít Opravdové Životy jako Opravdoví Jedinci.

Blížíme se ke konci cyklu, ve kterém dokončíme některé hlavní úkoly
. Někteří z nás se budou připravovat na to, že nechají odejít stará zaměstnání a vztahy. Dlouhodobé projekty se konečně dokončí. To nás osvobodí, abychom se mohli plnou rychlostí vydat naším Pravým Směrem, nebo, pokud už správný směr máme, tak upevnit a vyčistit to, co jsme stvořili.

Jsme nyní oficiálně v Pásmu, kde není ŽÁDNÉ DOLŮ - ŽÁDNÉ ZPÁTKY, a odsud dál je to pro nás trvalé místo, kde máme být. Často cítíme tekoucí písky pod svýma nohama a učíme se okamžitě vidět pevné body Opravdovosti, které se objevují kvůli stabilitě. Také zjišťujeme, že už déle nemůže být náhodné to, kam dáváme svou energii; vše, co děláme, musí být absolutně PRAVDIVÉ.

Po celý měsíc budeme projasňovat svou novou cestu a tvořit nové způsoby, jak zhmotnit co nejopravdovější životy. Dostaneme mnoho náznaků a klíčů, které nás povedou naším Opravdovým Směrem. Nová spojení a vzrušující příležitosti se z čistajasna objeví.

Solara
www.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

"Jak zaseješ, tak budeš sklízet."

30. dubna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dneRadost z dávání je neskonalá. Když se naučíš dávat celým srdcem ze svých darů a vloh (každý má jiné a všechny působí na různých úrovních), pak porosteš do laskavosti a velikosti. Máš-li šťastnou a jasnou povahu a rozdáváš z ní, kamkoli přijdeš, vrátí se ti vše tisíceronásobně, protože každý rád odpovídá na slunečnou, jasnou náladu. Vždy měj na paměti: "Jak zaseješ, tak budeš sklízet." Zaséváš-li kritičnost, netoleranci, zradu a negaci, budeš tyto vlastnosti i sklízet, protože je k sobě přivoláváš. Proč nezačít právě teď zasévat semínka radosti, štěstí, lásky, něhy a porozumění a nepočkat, co to s tebou udělá? Celý tvůj postoj k životu se změní a ty poznáš, že k sobě přivoláváš v životě jen to nejlepší. Na radost, kterou dáváš, budou kladně reagovat všechny duše kolem tebe, protože každý má rád dárce radosti a jejich dar rád oplácí.

TZOLKIN 29.4.2015 5 CAUAC galaktický portál

29. dubna 2015 v 8:09 Mayský Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu
Kdybyste dostali včas varování o vašich zdravotních problémech a jejich prolomení, jak byste jednali? A kdybyste mohli předcházet vašim zdravotním problémům, udělali byste, co je nezbytné? Pokud vaše odpověď zní v obou případech ano, pak dnešek je den, kdy to můžete udělat! Cauac je velmi příznivý den pro zdraví, léčení a celkovou pohodu a spojení s Ho (5) vám dává na začátku náskok ještě před působením jejich energií, abyste posílili a chránili své zdraví - jednu z nejvíce opomíjených oblastí života. Neodkládejte to. Bez ohledu na to, jak skvěle se cítíte, vezměte dnes na sebe tento závazek a obnovujte každý den Cauac / Ho.
Symbolika představuje bouři, déšť, blesky - čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá " universální společenství " nebo " nebeský domov Bohů ". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem ( vnitřní bouře, která přináší život ).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Dobrý den, jsem Cauac 5. Jsme velmi poctěni, že jste si vybrali trávit čas s námi. Víme, že váš čas je vzácný a je mnoho věcí, kterým je třeba věnovat pozornost. Pečovat o své vnitřní Já je skutečně velmi důležité a jsme rádi, že si to uvědomujete.
Dnes bychom se chtěli dotknout téma Lásky. Rádi bychom dnes nechali zářit naše světlo, je to aspekt bezpodmínečné Lásky k sobě. Bez schopnosti plně přijmout sami sebe ve všech formách: emocionální, duchovní, mentální i fyzické, nebudete mít možnost dosáhnout Lásky k druhým lidem.
Zatímco jste v lidské formě, bezpodmínečná Láska se stává pro ty, kteří nejsou jasně a vědomě připojeni ke Zdroji, velmi obtížná. Když jste odděleni od svého Tvůrce, pocity hněvu, frustrace a zla mohou být ohromující. Chtěli bychom vám ukázat jednoduchý způsob, jak se spojit se Zdrojem. To lze provádět kdykoliv budete mít pocity menší než je Láska. Po vědomém připojení ke Zdroji budete v harmonii s vyššími frekvencemi, takže je snazší udržet si vyrovnanost.
Je mnoho způsobů, jak se spojit se Zdrojem a pokud již nějaký máte a funguje vám, pokračujte v tom i nadále a zvažte sdílení vaší metody s ostatními. Navrhujeme vám jednu z možných metod, která je velmi snadná. Jednoduše ztište vnější svět. Tuto metodu praktikujte s otevřenýma, nebo zavřenýma očima. Jsou chvíle, kdy řídíte automobil, nebo konverzujete s druhými, takže pak budete muset mít oči otevřené.
Pomalu se třikrát nadechněte / vydechněte. Pokud právě s někým komunikujete, požádejte o malou pauzu, nebo mu navrhněte, aby se přidal k vám. Pokud vnímáte silné napětí, buďte raději sami. Důležité je mít dostatek času pro získání stavu vyrovnanosti.
Při pomalém dýchání vědomě požádejte Zdroj, aby naplnil vaše srdce Láskou.
Představte si zážitek, který vyvolává pocit klidu, Lásky a míru ve vašem srdečním centru. Když vydechujete, uvolněte Lásku, to obklopí i člověka, který je ve vaší přítomnosti. Můžete takto promítat Lásku do všech situací, kterémukoliv člověku, nebo místu, které jsou příčinou nerovnováhy. S praxí vám budou tři nádechy stačit, abyste byli soustředění, uvolnění a zaměření. Pokud potřebujete více času pro uvolnění, dopřejte si ho.
Rádi bychom vám také řekli, že to obecně nemusí fungovat ve všech situacích. Setkáte se s lidmi, nebo situacemi, které jsou velmi náročné. V některých případech můžete být ohroženi. Doporučujeme opustit přítomnost těchto lidí a jednat na dálku, nebo se distancovat úplně. Nejdůležitější je soustředit se na pocit klidu a pracovat na posílání bezpodmínečné Lásky.
Každý den posílejte Lásku lidem, situacím, čí místům, které jsou problematické. Když se soustředíte na pozitivní atributy a posílání Lásky bez souzení, či hodnocení, budete více zběhlí v přijímání každého člověka, nebo záležitosti, na kterou kdykoliv narazíte. Bez ohledu na to, co řekli, nebo udělali, budete mít schopnost být milí a klidní. To je cíl.
Žijte v každém okamžiku vědomi si své čistoty a Lásky Zdroje uvnitř sebe i druhých lidí. Buďte vděční za každou zkušenost, zkoušku a dopřejte si svobodu nespoutáni očekáváním druhých, či kódy přesvědčení světových názorů. Žijte život svých snů vědomi si své dokonalosti v každém okamžiku a dělejte jen ta rozhodnutí, která vám přinesou radost.
5. TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ
Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého SRDCE. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do STŘEDU, abyste po navrácení na Zemi mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k Pravdě - k poznání vaší Hvězdné Podstaty.
Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho Srdce. Pokud přestanete přemýšlet kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ. Zůstaňte tichý a skromný. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.
VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ S VAŠÍM STŘEDEM
Tón PÁTÝ je autoritou Vlny - z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA - spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, - díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Horoskop na období 28. 4. – 4. 5. 2015

29. dubna 2015 v 7:00 Doteky Nového Života

VDĚČNOST


Slunce se dostává do kvadratury s Jupiterem, což zviditelňuje sklon k nespokojenosti, neobjektivitě, přehánění, zveličování či podceňování. Chtít více, než je v dané chvíli možné. Pak se objevuje nespokojenost, rozmrzelost a nenaplněnost. Velmi důležitá je vděčnost. V této době nepřeje jednání s úřady, právníky a soudy. O víkendu se začne dostávat Slunce do harmonického aspektu s Plutem, a to přinese více odvahy, odhodlání, pevnosti a ctižádosti. Vše se bude zaměřovat na získání větší stability a jistoty. Stále působí harmonický aspekt mezi Sluncem a Neptunem - vyšší oktáva lásky, laskavost, milost, prožívání, mystičnost. Propojujete se s hlubokým vnitřním klidem a mírem. Ucítíte větší potřebu k rozjímání, meditaci, věnovat se umění, ať aktivně či pasivně. Naše vědomí touží po duchovní "potravě", naplnění.
Merkur se pomalu odpoutává od Marse a síla myšlenky se zeslabuje. Mohli jste mít pocit, že jste byli v moci svých myšlenek. 1. 5. Merkur vstupuje do svého znamení Blíženců: lehkost, komunikativnost , otevřenost a sdílení. Tím, že se Merkur dostane do opozice s retrográdním Saturnem, budeme se více zabývat svou pravdou, moudrostí a mohou se objevit strachy, které ale pocházejí jen z hlavy. Staré zkušenosti se nám budou vracet do mysli, a tím budeme očekávat to samé. Je potřeba překročit své negativní myšlenky a udržet si optimismus.
Udržte si v sobě víru, humor a nadhled.
Hezký týden. Petra Nel
---------------------------------------------------------------

UPOZORNĚNÍ:Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

Otevři se přílivu Mé božské lásky a světla.

29. dubna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Otevři dveře svého srdce a nedovol ničemu tento proud zastavit. Drž tyto dveře široce otevřené tak, aby láska a světlo mohly do tebe i skrze tebe svobodně proudit a abys měl vždy dost životní síly. Je-li brána k tvému srdci uzavřena a tok lásky a světla se zastaví, znehybní celý, tvůj život, a v nehybném prostředí nemůže nic žít. Proto musíš vědomě, udržovat tyto dveře široce otevřené a čerpat ze Mne, pramene všeho života, po celý čas tak, aby tvé srdce nikdy nevyschlo a neustrnulo. Potok, který přestane být napájen svým pramenem, vysychá. Tak také ty, když přestaneš čerpat svou sílu ze Mne, brzy vyschneš a staneš se zbytečným. Proto na Mne vědomě mysli a stále ode Mne čerpej svou životní sílu. Tuto svou volbu uskutečňuj každý den, každou hodinu, každou minutu.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 25.4. - 5.5. 2015

28. dubna 2015 v 21:10 Mistr Hilarion
Milovaní,
mnozí lidé se otevírají hlubším úrovním lásky ve všech oblastech svého vědomí a pro některé to může být obtížné. Potřeby druhých lidí mohou být v nesouladu s vašimi záměry pohnout se ve vašem životě kupředu a je důležité, abyste drželi směr vaší osobní cesty. Potřebujete se propojovat s vašimi vyššími pobízeními a následovat svoji osobní hvězdu. Každý člověk na Zemi prožívá zvýšený příliv energií svým vlastním způsobem na úrovní vlastního osobního uvědomění.
Je těžké stát bokem a sledovat ty, o které pečujete, protože oni zažívají důsledky svých vlastních rozhodnutí. Každá duše má individuální plán duše a svobodnou vůli, aby jej plnila anebo také ne.Jakkoliv to může být těžké přijmout, každý si zvolil, že bude následovat určitou cestu, aby na ní získal znalosti a osobní zkušenosti. Buďte vašim milovaným k ruce, pokud a když vás budou potřebovat amilujte je bez posuzování. Prožívat život ve fyzičnu si vyžaduje velkou odvahu. V každém jedinci se odehrává a bude se odehrávat mnoho posunů, a také v pohybech Země. Jejich dopady jsou dalekosáhlé.
Země je obklopena zlatým světlem a to pomůže s probíhajícími změnami. Mnoho oblastí světa potřebuje váš láskyplný soucit a energetický vstup, kterým je budete léčit a podporovat.Posílejte lásku a léčivé energie do těch oblastí, jež jsou v ohnisku obtížných změn. Obyvatelé takových oblastí potřebují lásku, soucit a praktickou podporu. Změny, k nimž dochází v každé oblasti světa jsou v energetické rovině znát všude na světě. Milující srdce lidstva se spojují v srdečním tepu světa, v němž žijí a je důležité být si toho vědom a být na to naladěn.Najděte si v průběhu dne opakovaně chvilku, dejte si ruku na srdce a prociťte toto spojení. Každá duše zná, uznává a ctí pravdu jednoty. Všichni jste sestrami a bratry a vždy tomu tak bylo. Odvraťte se ode všeho, co by vám říkalo něco jiného.

V dějinách Země se její povrch mnohokrát měnil a je to proces, který je ke konci určitých kosmických cyklů výraznější. Kosmická zarovnání vytváří změny, otevírající dveře novým začátkům a takovou dobu nyní zažíváte. Zde se teď nacházíte a má se za to, že jste schopni projít tímto procesem za použití moudrosti a znalostí, které jste získali v průběhu věků, a které vám to pomohou zvládnout. Máte v sobě vše, co potřebujete, abyste z toho vyšli vítězně. Umístěte hvězdu lásky nad všechny ty oblasti a stanovte záměr, aby láska a léčení, které tato hvězda vyzařuje, byly neustále udržovány a podporovány a aby léčily a vyvažovaly každého ve svém dosahu. Váš silný a soustředěný záměr způsobí, že se to stane.

Vnitřní proměny, kterými každý z vás prochází, mohou ve vás vzbuzovat pocit vyčerpání a únavy. Je to další znamení toho, že přijaté energie, které jste dostali, se asimilují a integrují. Opět je mimořádně důležité, abyste pili víc vody než obvykle, abyste svému fyzickému tělu pomohli to zvládnout. Jak tento proces pokračuje, je vhodné více odpočívat a pečovat o sebe. Jak se srdeční čakra každého člověka více otevírá, je u lidí kolem vás více znatelná větší citlivost a empatie. Dovolte si procítit tuto zkušenost a nevzdorovat jí. Udržujte události vašeho života ve zjednodušené formě a to vytvoří potřebnou rovnováhu. Je mnoho činností, které mohou být omezeny, aniž byste je ve vašem životě nějak postrádali. Zjednodušujte, zjednodušujte, zjednodušujte!

Tím, že ve vašich domovech uděláte pořádek a vyhodíte harampádí, vytvoří se vlídnější atmosféra pro etapu nových začátků. Mnohonásobným opakováním slov "Božský řád" v průběhu dne se budete udržovat v tomto záměru a lépe ho udržíte. Tato činnost vám také pomůže cítit se dobře, jak budete zažívat úspěch při uskutečňování vašich cílů. Také vám může pomoct vytvářet nové začátky, když se budete častěji zastavovat a dívat se kolem sebe a oceňovat krásu, jež vás obklopuje. Důrazně vám připomínáme, že každé nové svítání také přináší nový začátek, takže buďte k sobě laskaví a více srdeční v jednání s druhými kolem vás. Když budete udržovat věci co nejjednodušší, zvládnete to.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.


TZOLKIN 28.4.2015 4 ETZNAB kin 238

28. dubna 2015 v 8:10 Mayský Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč Pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Jako nová zářící mačeta v husté tmě džungle ovládá Etznab energie, aby odřízl vše až k jádru pravdy, sloupl vrstvy lží, polopravd a ztraceného vnímání tak, že můžete být znovu celiství; smetl Ego, jeho komplikovanost a starou kůži, kterou už nepotřebujete a napnul vaše křídla. Nezapomeňte, že Trecena Men vás vynáší, abyste byli čistší, přirozenější, více uzemnění.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole……Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality - můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu. Skalpel chirurga vytvořený s obsidiánu může zachránit život, nebo čepel zbraně válečníka může ničit.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé, nebo bílé? …dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři - pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní pokud jde o peníze, sex.
***
Zdravíme vás! Dnes bychom chtěli krátce pohovořit na téma pozdrav. Každá kultura se liší ve způsobu zdravení, vzájemným pozdravem, nebo způsobu uzavírání smlouvy.
Když si s někým podáváte ruku, podívejte se druhému člověku do očí. Podívejte se mu hluboko do duše a uvědomte si, že tato osoba je rozšíření vašeho Já a že jste oba součástí Celistvosti Zdroje.
Beze slov jim pošlete Lásku.
Můžete si vybrat, jestli k tomu člověku chcete být laskaví v tomto okamžiku i kdykoliv v budoucnosti. Pošlete jim tuto zprávu také svýma očima.
Vytvářejte spojení od srdce-k-srdci s blaženými pocity Lásky z vašeho srdce. Pošlete jim Lásku s pocity spřízněnosti a důvěry. Žádná slova nemusí být vyslovena.
Pokud vás někdo pozdraví objetím, přijměte tento dar s vděčností, můžete mlčet a nechat proudit Lásku z vašeho srdce do jejich srdce.
Při pozdravu věnujte pozornost komfortní zóně a kulturním zvyklostem. Když se vzájemně představujete, věnujte pozornost jejich jménu a v případě potřeby jej opakujte. Při očním kontaktu jim řekněte, že jste rádi, že se s nimi setkáváte.
V úvodním rozhovoru opakujte jejich jméno, to vám pomůže si jej lépe zapamatovat pro další setkání. Tím také vyjadřujete úctu a respekt.
Nyní jste udělali milující spojení s lidskou Bytostí. Cvičte jej pokaždé, když se s někým setkáte.
Mnoho životů bylo zachráněno v důsledku přítomnosti milujícího člověka, zejména těch lidí, kteří jsou utiskováni.
Oslavujte Božství uvnitř vás!
4. TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE
ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.
KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ
Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty. V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní Dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny - v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů - se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované aktuálním Znamením.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů ( svoboda a hranice ) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Není snadné nastavit druhou tvář, když tě někdo udeří slovem či skutkem.

28. dubna 2015 v 6:00

Bezprostřední reakce je úder vrátit, ale právě v tomto okamžiku je zapotřebí reakcí s co největší pečlivostí zvážit a uplatnit sebekontrolu a naprostou nesobeckost. Ty duše, které se nenaučily sebekázni, odplácejí stejným způsobem a cítí se k tomu oprávněny. Potom se diví, proč je ve světě tolik chaosu a zmatku. Jsou slepé a nevidí, že dokud se nenaučí zcela změnit své postoje a nezačnou milovat svého bližního jako sebe sama, nemohou doufat, že se to, co se děje ve světě, změní. Čím více bude dobré vůle a lásky, tím rychleji nastane změna. Ale vše začíná v tobě. Čím dříve si to uvědomíš, tím dříve nastanou změny kolem tebe, a tím i v celém světě. Proč s tím nezačneš něco dělat již nyní?


HARMONIZACE JINU A JANGU - provést 3x důležité

27. dubna 2015 v 8:57 Aktuální Informační chaneling

HARMONIZACE JINU A JANGU


Milí přátelé,

dostalo se mi během dneška důležité zprávy od našich misionářů v Jižní Americe. Píší nám všem zpřesňující informaci k nedávno zaslané meditaci k Harmonizaci Jinu a Jangu v tomto náročném energetickém prostředí vytvářeném aktuálně proudícími energiemi z Vesmíru na Zemi.
Nejdůležitější informaci zdůrazňuji, že je třeba to provést celkem 3x


Abychom dokázali přijmout a zpracovat energie, které od 21.4.2015 přicházejí na planetu a snížit disharmonii našeho Jinu a Jangu, přišel od bytostí světla tento návod pro harmonizaci Jinu a Jangu.
Abychom dokázali přijmout a zpracovat energie, které od 21.4.2015 přicházejí na planetu a snížit disharmonii našeho Jinu a Jangu, přišel od bytostí světla tento návod pro harmonizaci Jinu a Jangu. Připomínáme, že tuto harmonizační meditaci je třeba udělat:

1) CO NEJDŘÍVE
2) A MINIMÁLNĚ 3X - ABY SE HARMONIZACE PŘIBLÍŽILA DO KLIDOVÉHO STAVU / HARMONII.
Důležitost této harmonizace úzce souvisí s přijímáním duhových paprsků, jež ukotvujeme v sobě a v energetickém poli lidstva zde na misi v Jižní Americe. Energie, jež díky tomu začínají proudit na Zemi jsou extrémní a z toho plyne důležitost harmonizace Jinu a Jangu - kdo to nebude mít vyčištěno, bude mnohem mít mnohem více problémů se svýni emocemi a udržením se ve svých energiích.

POSTUP:

OPAKUJTE ALESPOŇ 3x !!!

  1. Dostaneme se do srdeční čakry a odtamtud do čakry harmonie Jinu a Jangu, která se nachází v oblasti klíčních kostí.
  2. Následně si uvědomíme Jinové energie v celém rozkmitu od největší lásky po největší nelásku, pozorujeme tento rozkmit a zároveň jej s láskou přijímáme, dokud se tento rozkmit neustálí poblíž středu.
  3. To samé opakujeme s Jangovou energií.
  4. Potom si uvědomíme rozkmit Jinových a Jangových energií dohromady a opět je s laskou přijímáme, dokud se tento rozkmit neustálí poblíž středu.
  5. Následně v srdci vše přijmeme a poděkujeme za toto poznání. Požehnáme tomuto poznání a tuto zkušenost odevzdáme 1. Lásce.

Eva a Karin během duchovní mise v Latinské Americe 21.4. 2015

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přijala Eva P., Karin L., (www.transformace.info). Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
TZOLKIN 27.4.2015 3 CABAN kin 237

27. dubna 2015 v 8:42 Mayský Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy
Další náročný den Caban, o to více s energií Ox (3), což představuje riziko, nejistotu, pochybnosti a překážky. Vyhněte se snaze dokončit osobní projekty, plánovat, nebo začít něco jiného - ať už je to vztah, koupě domu, nebo pokud plánujete společenské závazky. Nejlépe můžete dnešní den využít k napínání mentálních svalů a cvičit propouštět negativní myšlení a negativní myšlenky - jakmile se objeví rozeznejte je, popřete jejich sílu. A nechte je jít dál.
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Jsem Caban 3. Vítejte na našem setkání. Dnes se s vámi chceme podělit o informace týkající se spojování Pracovníků Světla. Je čas podělit se o své schopnosti a využívat své dovednosti, které jste se naučili v oblasti léčení, vzdělávání, nebo zálib. Na Zemi je potřeba vytvářet komunity a nová přátelství.
Internet je skvělý nástroj jak poznat nové lidi, organizovat obřady, nebo celosvětová úsilí v oblasti vytváření nového paradigmatu. Nikdy před tím nebyla taková možnost spojit se s lidmi z celého světa okamžitě. Pro vás, kteří jste autoři, nebo skladatelé, byla cesta uvolněna, takže můžete předávat své zprávy rychle a levně. Nikdy před tím nebylo k dispozici tolik informací od nás z Druhé Strany. Jsme tady, abychom vám pomohli pohybovat se během procesu Přechodu lehce a elegantně.
Nikdy před tím nebylo tolik rozmanitých změn v různých oblastech. Vláda, korporace, bankovnictví, zdravotnictví i vzdělávací systém zažívá obrovské pozdvižení, chaos se dotýká každého člověka.
Je na čase shromáždit se a vizualizovat svět, který chcete vytvořit. Pracujte společně, přijměte nezbytná opatření k uvedení snu do reality. Už nemůžete sedět se založenýma rukama a čekat, že ostatní udělají práci. Vyhrňte si rukávy a ponořte se do práce. Společně můžete udělat sen realitou. Dokud necháte druhé lidi, aby dělali volby za vás, otroctví bude pokračovat. Většina vůdců nemá nejlepší úmysly. Zajímají se nejvíce o svoji moc, své bohatství a kontrolu nad vším.
Každý máte jedinečné nadání, rozhodněte se sami, jakou roli chcete hrát během Přechodu. Žádná role není malá, nicméně přebíráte riziko ale zároveň i moc. Rozhodněte se sami, jaké dovednosti vás nejvíce baví a pak najděte způsob jak je využívat a začít stavět svůj sen. Buďte kreativní, vyjděte ze své ulity. Jak můžete získat oblečení, jídlo, přístřeší, pomocí vašich schopností?
Nechte si vždy dostatek času na odpočinek a zotavení. Pokud se přetěžujete, jste vyčerpaní, přinášíte světu jen další negativní energie. Dělejte to co vám přináší radost a energeticky vás nabíjí. Chovejte se k sobě s úctou. Soustřeďte se na společné prvky, tak se otevírá mysl novému způsobu myšlení.
Každý den věnujte čas nejprve svým potřebám a pak můžete pečovat o druhé. Udělejte si jasný záměr, jak chcete žít a pak jej tvořte krok za krokem. Odmítněte vše co vás svádí z vaší cesty. Zůstaňte každý den zaměřeni. Přejeme vám, abyste žili svůj sen a doufáme, že budete pokračovat s radostí při vytváření své budoucnosti.
3. TÓN PODNĚTŮ - SÍLA IMPULSU
TROJKA před vámi otevírá cestu do pozitivních změn a umožňuje vám navrácení do přirozeného toku života. Poslouchejte v sobě impuls, který vás dovede k NOVÉMU. Dovolte její síle ponořit vás do řeky života všeho, co je zdánlivě ztracené, oddělené, nepřístupné, nebo očím neviditelné. Pokud máte sklon být roztržití, soustřeďte se na jednu zprávu, jeden případ konkrétní změny. Seberte sílu dát výraz Pravdě. Přichází čas na velké mystérium, které se projeví prostřednictvím vaší osoby.
DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ POVAHU
Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetum mobile Bytí. V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu TŘI spočívá výchozí podnět Evoluce, neboli síla přinášející rozvoj. V souvislosti se Znamením Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně. Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a připravuje programy určení. V odkazu na kalendářní Den s Tónem TŘI se ukazuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Optimismus dává sílu ...

27. dubna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Proč nebýt v tomto životě optimistou, vždy očekávat to nejlepší, vždy nalézat to nejlepší a vždy tvořit to nejlepší? Optimismus dává sílu; pesimismus vede k slabosti a prohře. Nechť v tobě a skrze tebe září síla Ducha, která kolem tebe vytvoří svět krásy, míru a harmonie. Je-li tvůj pohled na život optimistický, povzneseš všechny duše kolem sebe a dáš jim naději, víru a důvěru v život. Stále si budeš, ověřovat, že podobné věci se navzájem přitahují, že optimismus vytváří optimismus a nabaluje se jako sněhová koule. V životě je vždy naděje, i když je to zpočátku pouze nepatrná doutnající jiskra. Je-li však tato malá jiskřička obklopena nadějí a láskou ve správném prostředí, vzplane v plamen; a bude růst a růst, až ty sám se staneš ohněm, živeným Duchem, který je neuhasitelný a nezničitelný. Jakmile oheň jednou vzplanul, nic nezastaví jeho šíření.


TZOLKIN 26.4.2015 2 CIB kin 236

26. dubna 2015 v 14:34 Mayský Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Dnešek umožňuje získat pochopení a vyjasnění něčeho z vaší minulosti, možná z vaší rodové linie, nebo něčeho ve vaší mysli, nebo co vás trápilo a vy jste nebyli schopni přijít na věci použitím tradičních metod.
Dejte pozor, abyste však příliš neanalyzovali, nebo nepřeháněli snahu chápat. Dualita Ka (2) je velmi silná přináší velké množství vhledů do určitého problému ze všech stran, ale také může přinést nerozhodnost, pokud nestojíte pevně a stabilně.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST, VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
CIB znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.
Význam glyfu představuje moudrost. Je to světlo moudrosti, které pohlcuje tmu, konkrétně znamená vnitřní spirálu jako Universální symbol narození, smrti a znovuzrození - smrt starých vzorců myšlení a zrození moudrosti. Narození v den Cib bývají většinou velmi šťastní.
***
Jsem Cib 2. Srdečně vás zdravíme! Jsme rádi, že jsme opět s vámi. Velmi dobře rozumíme tomu, že váš život je někdy velmi obtížný a můžete vnímat časovou zátěž. Přesto ve skutečnosti čas neexistuje. Lidé vytvářejí termíny jako prostředek k zajištění práce, která má být udělána, ale to vytváří jen stres. Je hodně stresu, na kterém se podílí to, že musíte vstát v určitý čas, dostat se do práce včas, odvést děti do školky, v určitý čas obědvat, dostat se zpět z práce, udělat domácí práce, setkat se v přesný čas s přáteli, být včas v kině, nakoupit včas, než zavřou obchod…… zábava se odkládá na víkend, nebo až půjdete do důchodu….a tak dále a tak dále.
Přemýšleli jste někdy o vzdálených kmenech, které nemají hodiny? Jak zvládají časový pres? Jejich hodiny jsou slunce, měsíc a pohyby hvězd. Vstávají za úsvitu a můžete si být jistí, že když jsou unavení spí déle. Jdou do postele, když slunce zapadne, nebo rozdělají oheň, pokud chtějí být déle vzhůru. Během dne jí, když mají hlad. Setkávají se společně na různých shromážděních, na která se svolávají bubnováním. Jejich život nediktují šéfové ani obchodní zástupci. Přesto jejich život běží hladce, bez stresu, který v mechanizovaném světě zabíjí.
Mnozí nemáte zájem žít takovýmto primitivním životem, ale jak můžete najít rovnováhu ve světě lhůt a termínů? Můžete začít tím, že si budete všímat jak často sledujete hodiny. Všímejte si jak se cítíte, když máte být někde v určitý čas a jaký je váš vztah k času. Máte pocit úzkosti, pokud se zpozdíte? Myslíte si, že když urychlíte určité aktivity, dostanete se na další místa včas? Těšíte se na určitou chvíli, nebo se fixujete na budoucnost?
Začněte hledat způsoby, jak si život zjednodušit, pokud máte pocit, že neustále spěcháte. Máte nějaké nedokončené věci, nebo věci, které jsou vaše, ale neděláte je na prvním místě? Nechte ostatní být zodpovědnými za věci, pro které se sami rozhodnou. Naučte se říkat NE věcem, které pro vás nejsou vysoce zajímavé. Mnozí máte vztahy s lidmi, kteří vás odvádí od toho, co je vaše vášeň. Podívejte se kolik času a energie potřebujete pro udržení takového přátelství. Možná některá budete muset odsunout na vedlejší kolej - alespoň dočasně.
Každý okamžik svého života si můžete plně vychutnávat. Radost si můžete přednastavit. Ráno si udělejte soupis, co chcete během dne stihnout. Během dne vyřazujte vše, co vás odklání od požadovaných cílů. Naučte se to dělat každý den a nakonec získáte plnou kontrolu nad svým časem a budete dělat jen to, co vám přináší radost. Začněte ještě dnes! Je lepší čas než TEĎ změnit vaše zvyky?
2. TÓN VÝZVY - SÍLA POLARITY
Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla - kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete svoje pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází.
Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.
Dny s Energií POLARITNÍHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Znamení stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě. V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah ( vzhledem k polaritě), což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí, obzvlášť jste-li osobně spojeni s polaritní Energií, např. přes kin narození.
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování - vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 25.4.2015 1 MEN kin 235

26. dubna 2015 v 14:33 Mayský Kalendář na každý den

Men - Orel - Men - Orel - Vědomí cíle, týmová práce, soucit, pomoc, služba druhým, sny a vize, víra v sebe, vize budoucnosti, kolektivní Vědomí.
Pokud jste někdy snili o spuštění něčeho velkého, důležitého a úchvatného - udělejte to dnes. Men a Hun (1) vás vezmou vysoko nad pochyby toho, co drží zpátky nevěřící Tomáše, vás taky.. …a odpálí váš první sólový let do nového světa, světa, který vám může vzít dech, můžete být jako opilí, ale rozhodně se nikdy neohlížejte. A stejně jako byste chtěli skočit z útesu bez křídel, nebo padáku, udělejte správné přípravy pro vlastní osobní a jedinečný kvantový skok!
Jeden z nejsilnějších dnů v Tzolkinu. Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního, nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.
Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení
***
Zdravíme. Dnes bychom vám chtěli poděkovat za vše, co jste dokázali. Víme, že všichni jste zaneprázdněni vybíráním toho, co je důležité a co není důležité. Důležité je nacházet radost ve všem. Začneme tuto Zprávu s přáním, že budete nacházet radost ve všem. ( radostný okamžik ).
Když se ráno vzbudíte vnímejte pocit vděčnosti za všechno v životě; to vám přinese radost. Když ráno vstáváte buďte vděční za všechno včetně zubního kartáčku, vody, ručníku, jídla, nápojů, holicího strojku. Když jste připraveni plnit vaše každodenní povinnosti uvědomujte si vše, čeho se dotýkáte - auto, telefon, vypínač, klíče atd. Všeho, co používáte, se dotkla ruka druhých - pošlete jim všem požehnání. Pociťujte radost při mytí nádobí, přebalování, opravách i své práci, bez ohledu na to, jak všední je. Děkujte, že máte schopnosti a dovednosti dělat tyto věci.
Věnujte pozornost svému tělu a dávejte mu je výživná jídla a dostatek čerstvé vody. Odpočívejte podle potřeby. Děkujte za vaše vlastní vedení, které je uvnitř vás. Buďte vděční Bohu za to, že vám umožnil být v této době na Zemi. Děkujte vašim Duchovním Průvodcům za jejich pomoc. Buďte v přírodě a těšte se kráse a hojnosti všeho. Pošlete Lásku ptákům, kočkám, psům, veverkám a všem zvířatům kolem vás. Buďte vděční vosám, včelám, čmelákům a jiným opylovačům, kteří se podílí na produkci potravin. Buďte vděční za střechu nad hlavou a postel na spaní.
Už jste si někdy uvědomili kolik lidí se podílí např. na výrobě trička? Myšlenka začíná u designéra. Pak jsou tu pěstitelé bavlny, traktoristé, pracovníci na ropných vrtech, odkud se dodává palivo, lidé, kteří předou nitě a barví je, krejčí v továrnách, kupci, obchodníci, řidiči kamionů atd. Berete koupi trička jako samozřejmost?
Radost je postoj. Je to volba. Klíčem k radosti je vděčnost.
Když budete vděční za každou zkušenost a zážitek, vaše tělo se otevře energeticky pocitu radosti. Doporučujeme vám, abyste tento týden trávili co nejvíce čas radostí. Pokračujte v této praxi dokud se nestane zvykem. Přišli jste z místa radosti a brzy se na místo radosti vrátíte. Do té doby máte plné právo být naplněni radostí. Je to vaše volba. Mějte radost. Buďte radostí.
1. MAGNETICKÝ TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI
Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný Akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO.
Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu.
Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu! Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.
VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE
Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu centra invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu se Znamením. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Pečetí.V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ - PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří budoucnost - co dnes zasejete -to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA MEN

26. dubna 2015 v 14:32 Mayský Kalendář na každý den

Vlna Orla pomáhá rozšířit planetární Vědomí a pocítit zodpovědnost za osud celého světa
Trecena je třináctidenní perioda Tzolkinu a začíná vždy číslem 1, ale s rozdílným denním glyfem. Vlnu Třinácti Nebes řídí základní Energie prvního dne a ovlivňuje všech 13 po sobě jdoucích denních glyfů. Pokud jste si vědomi převládající Energie prvního dne, můžete sladit své záměry s touto energií a umožnit, aby se projevila
MEN - OREL - Svoboda, Posel, Poklad, Štěstí, Peníze. OREL má podle mezoamerických mýtů dvě stránky, dvě tváře ( aspekt duality ). Nese také symboliku Slunce a Měsíce. Je to čas, kdy se Měsíc a Slunce - žena a muž spojí v jeden archetyp. MEN také znamená MOUDRÝ.
Orel nese tuto Trecenu na svých silných křídlech vysoko do nebe. Podívejte se na váš život z výšky 11 km, můžete tak vidět váš všední den i každodenní rutinu.
Men - svobodný, duchaplný, ctižádostivý, sebevědomý, nositel znalostí a poznání, globální vizionář. Men je zvláštní den, kdy můžete požádat o štěstí, bohatství, svobodu a dobré vztahy. Je to zvláštní den pro zvýšení intuice. Orel je znamením duchovního bojovníka, jehož srdce je čisté jako srdce slunce. Energie tohoto Znamení může zlomit Status Quo - najít řešení čehokoliv, přináší širokou vizi neomezenou časem, prostorem - panoramatickou jasnou vizi Orla.
Moderní společnost je vystavena ovládání, moci a vlivu médií, ekonomiky, politického systému, organizovaného náboženství, na pracovišti i v našich vlastních rodinách, což je docela svazující. Toto je váš čas, abyste prozkoumali, kdo skutečně jste. Vaše Vyšší Já, vaše sny a ambice, váš základní potenciál. Buďte opatrní, nejednejte příliš rychle, nebo impulzivně, protože rostoucí výška může být opojná. Když jste svědkem ryzího potenciálu, když máte radost ze svobody, je to jako droga. Vzduch je čistší, vidíte dál, můžete letět rychleji a prudce.
Tato Trecena je o vizích, perspektivách, pochopení nikoliv o akcích. Takže nechte těchto 13 dnů vyjasnit své vize a perspektivy, pracujte na tom, kudy má vést vaše životní cesta - nebo vy kteří jdete po své cestě, připravte se na akci včas. Pamatujte, že let v těchto výškách je o zkušenostech, plánech a dovednostech. Vzpomeňte si na Racka Jonathana Livingstona. Takže roztáhněte křídla, zkuste je vysunout dál a výš než kdykoliv před tím a leťte! Zbavte se pout, okovů, zakořeněné víry, strachu a nejistot, které vás drží dole, strhněte zdi toho, co jiní říkají, shoďte starou kůži a nechte barvy prosvítat v celé své pulzující energii!
ENERGETICKÁ PREDIKCE A REZONANČNÍ VLIV NA OSOBNÍ A KOLEKTIVNÍ ÚROVNI
Vlna ORLA je předposlední Vlnou Tzolkinu. Pečeť ORLA ztělesňuje sílu vize, jejíž prohloubení je naším evolučním úkolem. PLANETÁRNÍ VĚDOMÍ znamená rozšíření stávajícího Vědomí - vynést ho nad omezení obecných horizontů. Jste povinni pochopit, že celé lidstvo ( samozřejmě i vy), je zodpovědné za současný stav planety. Jednotlivé výsledky dosažené v regionálních oblastech mají obrovský vliv na osud celého světa. Samotné znalosti tématu o významu dopadu energetických Rezonančních Práv zapojujících do hry vytváření reality nejsou žádným důkazem životní zralosti. Katastrofy a všechny negativní zvraty osudu nás uvědomují, že už nemůžeme uniknout před odpovědností. Jako kolektiv jsme se ocitli na křižovatce - v místě, kde už není žádné "hřiště pro zábavu". TEĎ musíme vkročit na cestu BEZPODMÍNEČNÉ ZODPOVĚDNOSTI ZA CELÉ POZEMSKÉ KRÁLOVSTVÍ. Nejsou tu vinní, nevinní, nebo nepřátele. JSME TU JEN MY - POZEMSKÁ RODINA.
Dívejte se pozorně a nechte projít konkrétní zkušenosti bez vydávání soudů. Situace, dojmy, reakce, jsou aspekty zrcadlící váš individuální podíl v komplexu pozemského zavirování. Přijměte všechno co vás potká v této Vlně, ( také to, co se zdá být druhořadé ) jako cennou informaci. Přistupujte s Láskou především k sobě. Každé hodnocení sebe, nebo jiných lidí zastíní výhled poznání pravdy. Díky Energii ORLA se přestanete honit za iluzemi. Tímto způsobem se dostanete z pout Ega, zbavíte se iluzí, uvolníte se od každodenních závislostí, lásky-nelásky druhých.
V této Vlně už nic nestojí v cestě udělat kvantový skok do Sebe-Uvědomění. Ukáže se v ní plná odpovědnost každé lidské bytosti za vlastní činy. Nikdo se více neschová za záda druhého, nezastíní tvář divadelní maskou. Každý stvořitel zde uzří své dílo. Všechno se vrací zpět k majiteli - bez make-upu, bez obalu, bez zamlžených očí s osobní etiketou.
Zcela odlišně probíhá "dozrávání" u člověka, vědomého si své role na Zemi. Každý pozemský " suverén " je chráněn právem nedotknutelnosti, právem svobodné vůle. Žádný jiný člověk ho nemůže donutit jednat proti své vůli, nebo ho nutit k závislosti na cizích iluzích, protože je naprosto svobodný, vědomý a nezávislý. Právo svobodné vůle je nedotknutelné.
Ve Vlně ORLA jsou umístěny dva Galaktické Portály.
BOUŘE 5 ukazuje bez stínu pochybností v jakém směru se pohybují stopy vašeho osudu. Osvobozený zde bude impuls samoobnovy, kterou můžete jasně pocítit na fyzické úrovni, a co více - tento impuls je schopen (na úrovni nemoci) zahájit proces duchovního uzdravení.
DRAK 7 je posledním a silným uinalem - pilířem Tzolkinu. V tento den do hry vstupuje Matka Země, naše Božská Pramatka, která tryskající mocnou energií začíná velké čištění, už bez žádného kompromisu.
Využijte Energii Men ( spojovatel Nebe a Země ) k rozšíření vaší vize s cílem prosazovat Jednotu v globálním Vědomí.
Přehled Vlny MEN 25.4.- 7.5.
MEN 1
CIB 2
CABAN 3
ETZNAB 4
CAUAC 5 Galaktický Portál
AHAU 6
IMIX 7 Galaktický Portál
IK 8
AKBAL 9
KAN 10
CHICCHAN 11
CIMI 12
MANIK 13
Tento přehled poskytuje rovněž aspekty, které jsou součástí rámce inkarnačního záměru osob narozených ve Vlně MEN, nebo jejichž životním Průvodcem je MEN.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Naplň své srdce láskou a vděčností ....

26. dubna 2015 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Proč neučiníš právě z dnešního dne slavný den tím, že vykročíš správnou nohou a spojíš se se Mnou už v okamžiku, kdy se probudíš? Proč nenaplníš své srdce láskou a vděčností za den plný očekávání toho opravdu nejlepšího a nejvyššího? Jsou-li prvé okamžiky nového dne šťastné a povznášející, zjistíš, že další budou právě takové, a až tyto okamžiky přerostou v hodiny, poznáš, že radost a mír tě budou provázet celý den. Když se probudíš s těžkou myslí, s pocitem malosti a deprese, může se stát, že tento stav duše poneseš celý den, pokud s tím něco neučiníš. Vyhledej Mne, a nalezneš dokonalý mír srdce a mysli, mír, který přichází, když složíš všechny své starosti a obavy na Mne a jedinou tvou touhou bude plnit Mou vůli a kráčet po Mých cestách.


Nauč se jednat sám za sebe....

25. dubna 2015 v 8:08 Myšlenka Nového dne

Musím tě nechat dělat v životě chybu za chybou, ale jakmile své chyby uznáš a vyhledáš Mou pomoc, Já jsem vždy zde, abych ti pomohl a ukázal ti cestu. Tvou práci však za tebe dělat nebudu. Musíš se naučit jednat sám za sebe. Duchovní život není pro slabé duše, ale pro ty, které jsou silné a jisté samy sebou a jsou ochotny jít dále, aby našly správné odpovědi bez ohledu na to, jaká je jejich cena. Obáváš se, že uděláš chyby? Obáváš se vyjít ze svých hlubin? Nikdy se nenaučíš plavat, dokud neodrazíš nohy ode dna. Nikdy duševně nevyrosteš, dokud se nepostavíš na vlastní nohy. Ničeho se neobávej, ale v absolutní víře a naději jdi kupředu a čiň to, o čem víš, že je správné, a nevšímej si žádných překážek. Buď řízen oním vnitřním poznáním, které přichází ode Mne.