Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


26. 1. – 1. 2. Posvátné léčení muže a ženy

26. ledna 2015 v 12:03 |  Doteky Nového Života

Slunce v harmonii se Saturnen (do 28. 1.) přináší pracovitost a konstruktivnost, potřebu udělat si kolem sebe pořádek, dotáhnout rozdělanou práci a uvést do praxe nějaký nápad či ideu. Slunce během tohoto týdne vytvoří konjunkci s retrográdním Merkurem, který směřuje naproti Slunci při svém návratu - regresi. Slunce osvětlí, prozáří, osvítí mysl, která něco v minulosti nepochopila, zapomněla. Proto v tomto týdnu může proběhnout proces jasného uvědomění, pochopení, vhledu, proroctví (dle úrovně vědomí člověka). "Může se vám rozsvítit." Toto pochopení vám změní život - nebo přesněji vaše postoje, rozhodnutí a následně život, když to uchopíte a vykonáte.
Mars v Rybách se dostává do konjunkce s Chironem v Rybách (do 6. 2.). Přichází síla posvátného bojovníka. Muži, kteří jsou spojeni s Marsem, mají příležitost přiznat svoji zranitelnost, potlačený vztek, nenávist, bezmocnost, bolest, pasivitu, aby se skrze přijetí těchto pocitů dostali k posvátné síle zasvěceného bojovníka, který používá svého Marse pouze k obraně. Muž využívá svou energii k tomu, aby ničil, rozbíjel, válčil, znásilňoval nebo aby budoval, ochraňoval a moudře vládl v míru. To znamená vstup do Země s vášní ale ne její znásilnění.
V ženách se může dít léčebný proces. Vnímají muže buď jako útočníky a tím pádem se musí bránit a s nimi bojovat, a nebo muže vnímají jako ochránce a mohou se jim oddat a důvěřovat. S tím souvisí konjunkce Venuše s Neptunem a Černou Lunou.
Venuše vstupuje do znamení Ryb 27. 1. a vytváří konjunkci s Neptunem (do 5. 2.) a opozici s Černou Lunou a je v kvadratuře se Saturnem (30. 1. - 4. 2.). Venuše (láska, hodnoty, harmonie) v konjunkci s Neptunem (vyšší oktáva lásky, milost, bezpodmínečnost) prochází odevzdáním se hlubokým citům, touze po lásce a harmonii. Kvadratura se Saturnem blokuje postoj: s důvěrou odevzdat se hluboké lásce. Ženy si budou prožívat hluboké nenaplnění, zklamání, zoufalství, pokud muži neobjeví svého posvátného bojovníka.
Jediné, co skutečně muž může dát ženě, je oddaně ji milovat a chránit. To ženě dává sílu, aby skrze sebe nechala projít všechny emoce. Dokonce i ty, se kterými muž ve svém nitru není spojen. Skrze pocity ženy se vynáší to, co je skryté. Čím více je muž odpojen od svých pocitů, tím emotivnější ženu musí mít. (Muži se mně často ptají, proč mají tak hysterickou ženu? A někteří ji zkusili několikrát vyměnit, ale stále si nevědomě vybírali více a více hysterické ženy, dokud se neobrátili do svého nitra a nenavázali kontakt se svou emocionální složkou. Samozřejmě má to i opačný důvod, proč si žena nevědomě vybírá zavřeného - necitlivého muže. Jsou v tom společně.) Opozice s Černou Lunou právě vynese vše nevědomé, temné, bolestné zranění z neuznání ženy, ženy mohou působit jako žena femme fatale. Ženy odhalí své bolesti a zranění. Mohou se objevit různá pokušení, nevěry, když muž nezvládne nalézt svého posvátného bojovníka a nedokáže obejmout svou zraněnou ženu a přijmout ji s její emotivností, protože ta bolest patří i jemu - muži.
Procházíme léčením vztahu mezi mužem a ženou. Přiznejte své pocity, lásku, city, i kdyby to vás mělo stát odmítnutí - buďte pravdiví. To vše může projít velkou milostí, karmickým očistěním a nastolení rovnováhy. Ženy dejte mužům ocenění a lásku. Muži dejte ženám pocítit jejich jedinečnost a to, že ona je vyvolená. ;-) Uvidíte, jaká bude proměna vaší ženy. Přistupujte k tomu druhému, jako by to byla vaše vlastní láska či zranění.
Požehnané dny
S láskou Nel

UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu.
Autor článku: Petra Nel Smolová.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama