Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Prosinec 2014

Rychlost, s níž mohou nastat změny, tě ohromí.

24. prosince 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Rychlost, s níž mohou nastat změny, tě ohromí. Již dlouho jsi byl na ně připravován. Po věky, den za dnem, měsíc za měsícem, rok za rokem, jsem velmi trpělivě připravoval půdu, aby tyto změny mohly nastat. Byla ti dána každá příležitost, aby ses mohl přizpůsobit a připravit; měl bys tedy být schopen jít vpřed bez obtíží. Je to otázka povznesení vědomí a přizpůsobení se všemu, co se děje. Ty duše, jež jsou si vědomy Krista, jsou v tento čas k sobě přitahovány jako ocel k magnetu. Nemusí si to vždy uvědomovat hned, ale bude jim to zcela jasné v dalších dnech. Právě toto vědomí spojuje stále více duší dohromady, takže vy všichni můžete pocítit Krista ve svém nitru a vzdávat věčné díky za toto uvědomění.

TZOLKIN 23.12.2014 8 EB kin 112 galaktický portál

23. prosince 2014 v 11:06 Mayský Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu
Ctěte dnes svojí životní cestu, kterou jste, nebo někoho blízkého, kdo cestuje s vámi, protože tato cesta je posvátná a životně důležitá. Uaxac (8) pro Maye představuje vlákno života, skok v Čase a existuje pro něj několik mnohem příznivějších energetických partnerů, než je Eb. Dvojitá spirála tvarovaná Eb - posvátná cesta, a Uaxac - vlákno života, osvěcují, léčí, hojí a vyživují vaše tělo, mysl i duši, umožňují připojit se přímo ke Zdroji vašeho koyopy ( Mayský koncept kundalini). Ctěte dnes svoji životní cestu.
Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to Energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.
Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.
***
Jsem Eb 8. Vítejte v tento opravdu velký a slavný den. Ctěte, že žijete na planetě Zemi. Příslib toho co si přejete vytvořit, máte nadosah ruky. Je pravda, že existují určité parametry, které vás drží svázané, přesto velkolepost toho, co jste schopni obdržet, je nad rámec vaší fantazie! Někteří z vás budou číst tato slova a myslet si, že hlásáme nesmysly. Praktikujte vnitřní práci, spíš než hledání venku a velmi brzy zjistíte, že vaše schopnost zlepšit váš osud exponenciálně roste. Jak toho můžete dosáhnout? Nemůžeme dostatečně nezdůraznit, jak je důležité najít si každý den čas na zamyšlení.
Nedoporučujeme používat tento čas pro hry na ubohé, nebo " běda mně ", ale obrátit se dovnitř sebe a hledat věci, které vás odklání od vašeho skutečného osudu, kterým je život naplněný radostí a hojností. Jděte do vašeho Středu a věnujte zvláštní pozornost tlačítkům, na které ostatní tlačí s vědomím, že jsou to vaši největší učitelé. Emoce, které uvnitř vás spouští, umožňují přístup k léčebným procesům. Pokud nemáte pocity vzteku, odporu, nelibosti, radosti a další, pak nemáte možnost připomenout si, co je třeba léčit.
Všimli jste si někdy, že věci, které na vás nemají silný vliv se obvykle ztrácí v mysli? Druzí mohou vyprávět příběh, ve kterém hrajete nějakou roli, ale pokud tam není žádný emocionální náboj, pak je možné, že celá záležitost jen proklouzne vaší myslí. Na druhou stranu pokud se setkáte se silnými emocemi, pak se čas jakoby zpomaluje a vy máte tendenci všímat si věcí mnohem více detailněji. O mnoho let později můžete převypravovat příběh s pocity stejnými, jako byste se vrátili zpět v časovém horizontu se schopností přesně vnímat, cítit, slyšet a prožít emoce obklopujících událostí.
Doporučujeme vám požehnat svým emocím, ať už jsou dobré, nebo špatné. Přijde čas a uvědomíte si význam a hodnotu každé z nich. Ve vašich každodenních zamyšleních probuďte všechny vysoce nabité emoce, kterými můžete naplnit své vášně i to co vám brání v naplnění snů. Pomocí těchto emocí budete pumpovat energii ( E ), která tlačí emoce ( moc - síla) ) vpřed. Dovolte si procítit emoce minulých událostí, které spouští aktuální dění. Pokud je to cokoliv jiného, než radost, věnujte tomu pozornost.
Podívejte se, jakým způsobem můžete situacím z minulosti požehnat, odpusťte sobě, druhým a pokračujte s dalšími emocemi, které vytvářejí strach, hněv, frustraci a všechno co blokuje tok vaší Lásky, radost a mír.
Vaše chování je závislé na emocích. Už jste někdy zpívali radostí, když jste byli plni smutku? To je velmi obtížné. Ačkoliv má někdo velké herecké schopnosti a může se snažit druhé klamat, vnitřně budete vědět, že úsměv na tváři jen zakrývá bolest, kterou cítí.
Proč si přejete bolest ukrývat? Proč nejste upřímní k sobě a k ostatním? Najděte příčinu své bolesti a vymažte ji. Jsou chvíle, kdy je naprosto v pořádku cítit bolest a nechat téct slzy. Pokaždé, když budete jednat tou částí, která není v zákrytu s Pravdou, blokujete si tok energie v těle.
Když je energie v těle blokována, umožňuje to frekvenčně těžkým energiím slepovat se k sobě. To je začátek všech nemocí. Zpočátku se hromadí v energetickém poli, kterému se obecně říká aura. Jakmile se slepuje stále více těžkých energií dohromady, začne se to projevovat ve fyzické podobě. Tato energie může pak způsobit v těle chaos a bez pomoci nutriční stravy a vědomé pozornosti základnímu problému začnou buňky v těle atrofovat, až nakonec dojde k deformaci.
Když se tělo snaží překonat cizí energetické pole, vydává obrovské množství energie. Toto úsilí v boji s nemocnými buňkami snižuje imunitní systém, což umožňuje nemoci s názvem rakovina, diabetes, nebo únavový syndrom.
Tělo je velmi složitý komplex s vrozenou schopností bojovat se vším, co ho odvádí od optimálního fungování. Avšak člověk často používá své tělo jako vozidlo, kterému nedává to, co potřebuje ke své práci a kráse. Naučte se lépe starat o své fyzické tělo a budete se divit, čeho může dosáhnout za jediný den. Naučte se relaxovat a lépe se rozhodovat. Vaše tělo, mysl a duše budou mnohem lépe fungovat. Když je fyzické tělo mimo rovnováhu, má to vliv na další systémy.
Vědecký výzkum, který máte k dispozici, dokazuje účinky toxinů, které uvnitř lidi bombardují. Vzdělávejte se a proveďte nezbytné úpravy pro udržení optimálního zdraví. Váš Přechod bude mnohem plynulejší, jakmile se vědomě postaráte o potřeby těla, mysli, duše.
Postarejte se o potřeby své duše. Věřte, že vaše tělo má požadavky, které musí být splněny, aby pracovalo optimálně. Nenechte se oklamat myšlenkami, že musíte stárnout a že se vaše tělo musí rozpadnout, protože to celé může trvat mnohem déle, než si myslíte. Proces stárnutí je kód přesvědčení; zlomte tento kód a pracujte s tělem, dejte mu co potřebuje a uvidíte co se stane! Rozhlédněte se kolem sebe a zjistíte kolik lidí objevilo toto tajemství - tito lidé vibrují Láskou, radostí a klidem.
Vaše mysl je nádoba na odpad. Lidé využívají velmi malou část své mozkové kapacity. Hodně z toho má co do činění snaha organizmu využít všechny prostředky jen pro udržení základního fungování. Jakmile budete o své tělo pečovat jako o chrám, uvolní se hodně energie, což umožňuje poskytování mnohem silnějších informací. Je to podobné jako být více mentálně čilí a fyzicky dělat věci, které jsou třeba pro splnění potřeb těla. Už jste se snažili myslet jasně, když jste dehydratovaní? Už jste se snažili o intenzivní cvičení po týdnu přijímání nezdravého jídla? Dávali jste někdy pozor, jak vaše tělo reaguje při přijímání určité potravy?
Tělo, mysl, duše - všechno musí spolupracovat. Když člověk hladoví, všechny tři části trpí. Dbejte více na to, jak trávíte každý okamžik vašeho života. Věnujte pozornost každému soustu, které vložíte do úst a všemu co používáte na svoji pokožku. To, co dáváte na kůži, tělo vstřebává. Chtěli byste jíst šampon, nebo opalovací krém? Pokud ne, pak zvolte výrobky, které jsou jedlé.
Je nemožné mít čistou hlavu, když jste vyčerpaní a rozptyluje vás tolik irelevantních věcí. Kde trávíte svůj čas? Jsou tam věci, které vás upozorňují, že to není vaše práce? Jsou tam věci, které vás upozorňují, že se vzdalujete svým vášním? Jsou vaše vztahy naplňující, nebo je zachováváte z povinnosti? Je na čase obnovit energii a čas, které potřebujete pro plnění vašich vášní.
Nenaznačujeme vám, že půjdete do extrémního upínání " já, já, já " osobních potřeb. Ale chtěli bychom zdůraznit, že je třeba se postarat o všechny vaše potřeby a umožnit druhým, aby byli zodpovědní za jejich vlastní potřeby (nemáme na mysli základní životní potřeby jako je jídlo, oblečení a přístřeší). Existuje obrovské množství času, které lidi vynakládají na potřeby druhých, zatímco jim ve skutečnosti jen umožňují pokračovat v jejich " běda mi " stavu bezmoci.
Nejlepší způsob jak pomáhat druhým je povzbudit je, aby pracovali se svými problémy sami. Ať ví, že tuto schopnost mají. Nechte druhé myslet za sebe a vyzkoušet různé možnosti. Nechtěli byste totéž pro sebe? Když budete nutit své názory druhým, často jen klonujete své kódy přesvědčení, aby je druzí přijali jako svoji víru. Nebyl by to docela nudný svět?
S touto myšlenkou se dnes loučíme. Udělejte si čas jít dovnitř sebe a podívat se na oblasti, které vám způsobují nemoci těla, mysli a ducha. Vytvořte si plán a začněte dělat kroky k vytvoření rovnováhy v každé oblasti vašeho života. Jakmile dosáhnete dokonalosti ve všech oblastech, budete lépe vybaveni pro správné poradenství. Ironií je, že jakmile zvládnete své vlastní Já, uvědomíte si, že ostatní vaši pomoc nepotřebují. Nebude to nádherný den? V ten moment skončí souzení a bezpodmínečná Láska zavládne na celé planetě!
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Čím jasnější bude tvá vize, tím rychleji se uskuteční.

23. prosince 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Dej mi příležitost, abych mohl působit v tobě a tvým prostřednictvím a přinášet divy a slávu. Měj stále před očima představu Mé bezmezné lásky, Mé neomezené hojnosti a Mých zázraků a slávy. Uchovej si vizi nového nebe a nové Země, naplnění Mé vůle, míru a harmonie na Zemi a dobré vůle ke všemu. Uchovej si představu obrovských měst, která rozsvěcují světla všude po celém světě, kde nade vším vládne mír a láska. Nikdy neztrácej tuto vidinu, protože jen tehdy, budeš-li ji mít pevně a jasně před sebou, můžeš ji pomoci snést z duchovního světa na Zem a vidět, jak se na Zemi naplňují a všem zpřístupňují zázraky. Čím jasnější bude tvá vize, tím rychleji se uskuteční. Vzdávej stálé díky, že máš oči otevřeny a že víš, co máš dělat. Nyní vykroč, začni jednat a přestaň už o tom pouze přemýšlet.


MAGICKÝ SLUNOVRAT!

22. prosince 2014 v 11:12 Mayský Kalendář na každý den

Lidstvo slaví svátek Slunovratu, jako další z mnoha velkých posunů v této bezprecedentní době stěhování Země na svou původní oběžnou dráhu.
Zimní Slunovrat, svátek spojený se Sluncem a velkými oslavami na severní polokouli a na jižní polokouli s oslavami Letního Slunovratu. Dochází ke změnám nejen na úrovni planety, ale také v mozku ( hemisféry) s možností využívání vyšších souborů.
Tato transmise je Světelnou Bránou s doprovodem silných energií, které pomáhají a posilují manifestaci všeho, co si přejete (posilují všechna přání). Je to Brána, za kterou se duše stává svobodnější a silnější, stejně tak Láska; Brána znovuzrození, kde umírá staré a rodí se nové. Nic nebude na Zemi jako dřív. Tak dlouho stálo lidstvo před těmito galaktickými Bránami, tak dlouho čekalo, až se otevřou dveře uplatňování Zákona Jednoty, tak dlouho lidstvo čekalo, až se zvedne z trojdimenzionální bažiny, až se zvedne z hlubokého středověku, aby se mohla zrodit Zlatá lidská Rasa.
21-22.12 a Tzolkinovská determinanta Oc 6 / Chuen 7.
Oc / Pes je Strážcem hmotných i duchovních zákonů čili, pozemských a vesmírných Zákonů, které jsou založeny na harmonii a rovnováze. Je to Láska a Světlo co přináší Pravdu za účelem dosažení rovnováhy. Tím, že se lidstvo učí žít v míru a harmonii, umožňuje svoji vlastní rezonanci s těmito Zákony a zajišťuje mírovou existenci na planetě Zemi. Oc má schopnost proplout Závoji, otevřenými Branami a sílu odstranit negativní energie - jednoduše silou myšlenky. Pes také přináší otázky partnerství - dvě odlišné reality přichází, aby se propojily v jeden Celek. K vyššímu setkání a posvátnému spojení Mužského Božství a Ženského Božství může dojít po zbavení všech trosek, nečistot a turbulencí každého a to není otázkou jednoho dne. Každý vztah lze recyklovat.
Operativní silou Oc je 6. Tón, jako jeden ze třinácti Impulsů Nejvyšší Inteligence Vesmíru a jeho energie silně ovlivňuje planetární změny. Šestý Tón je síla rovnováhy a symbiotické Jednoty Nebe a Země.
Chuen / Opice přináší humor a lehkost Bytí. Vzhledem k jejímu blízkému vztahu k posvátným znalostem a tvůrčímu umění, je to duchovní tvořivá síla. Tvůrčí záměr Chuen zahrnuje také aspekty čištění, odevzdávání, uzemňování nás samotných. Chuen kreativitu snadno mění v realitu. Je to navigátor času, ztělesňující vlákno světelných linií, kde jsou nové myšlenky, nové nápady vplétány do životní reality.
Operativní silou v tento den je dynamika 7. Tónu, jehož spirituální síla obsahuje souznění a sjednocení. Tón Sedmý vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje. Dny s Tónem Sedm jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. V energii Sedmičky je stimulovaný Šestý smysl, čili mimosmyslové vnímání a schopnost začít vidět za Závoje.
Silná planetární energetika má samozřejmě vzestupnou tendenci i v roce 2015 s průchody mnoha Portály ( obě Rovnodennosti, oba Slunovraty, Zatmění Měsíce atd.) ačkoliv je to cesta obrovských změn v procesu probuzení, není nic co by nebylo možné zvládnout, avšak někteří toho nebudou schopni. Čištění fyzického těla je jednou z nejnáročnějších částí a bude probíhat na všech úrovních (komplexní prospívání, péče o tělo, strava, kódy přesvědčení). Cokoliv se děje, je vždy pro váš nejvyšší vývoj.
Význam a oslavy Vánoc prošly během uplynulých staletí mnoha podobenstvími. Jejich podstatou byl příběh inkarnace Ježíše Krista. Možná je právě teď čas zrušit kódy přesvědčení spojené s ukřižováním, utrpením....... Možná je právě teď čas začít říkat dětem, vysoce vědomým a probuzeným duším, Pravdu.
Od Brány 12/12/12 do 12/12/14 jsme prošli náročným obdobím změn na mnoha úrovních, což s sebou přineslo hodně únavy. Pojďme si dát všichni oddychový čas. Pojďme v tomto svátečním čase otevřít srdce a naplnit Láskou a Světlem každou částečku této planety a všechno co je její živou součástí. Ve společném záměru a ve spolu-vytváření je síla. Pojďme se zaměřit na harmonii, mír a radost pro všechny.
Milovaní přátelé, jsem vděčná, že mohu příležitost Vzestupu sdílet s vámi, jsem hluboce vděčná, že jste součástí mého života. Děkuji za pomoc planetě a lidstvu vám všem a velké poděkování patří Týmu 5D Gatekeepers a Wayshowers, kteří nesou ve svém energetickém poli vibraci 5D/6D, slouží jako kanály pro nové Světlo, otevírají, udržují 5D Brány a Portály a spojují tuto dimenzi s vyššími dimenzemi a jejichž pravidla jsou přesně daná.
Vděčnost, úcta, obdiv, Láska a poděkování za neuvěřitelný posun v Nanebevzetí přichází z vyšších sfér od mého plejádského Týmu všem za obrovský kus dobře vykonané práce. Přeji vám všem mnoho mnoho Lásky, kouzelné dny strávené podle vašeho přání, radostné a požehnané svátky s otevřeným srdcem. Během svátečního období 24.12 - 1.1. energetickou predikci Tzolkinu na blogu nebudete nacházet pravidelně každý den. Těším se na další společné tvoření, těším se na vás v magickém roce 2015!

Přijměte prosím malý dárek od Master Mandala Martina Zezuly. Mandala 372. Mandala Slovakia. Léčivé, harmonizující, přenádherné vysokofrekvenční obrazy si můžete objednat na : www.zezula-art.sk. Na obraz se vztahují autorská práva.
V Lásce a Službě
Lenka

TZOLKIN 22.12.2014 7 CHUEN kin 111 galaktický portál

22. prosince 2014 v 11:07 Mayský Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Humor, nevinnost, lehkost, plná akceptace života, spirituální znalosti, flexibilita, inteligence, spontánnost, cvičení, princip Spolutvůrce
Když opice tančí při měsíčním světle, podivné věci se stávají normální a obvyklé se otočí v bizarní. Naší tendencí je vždy kvalifikovat neobvyklé, nebo neznámé, hodnotit, nebo soudit bez rozmyslu, či přemýšlení. Ale dnes není potřeba, energie hrají vaší hudbu. Takže relaxujte, užívejte si neodolatelné žertování a nechte svoji tvůrčí šťávu proudit naplno, bez souzení, omezení. Zkoumejte, bavte se, vyzkoušejte nové způsoby myšlení a nechte Uuc (7) vést vás k rozhodnutí, které z těchto semen byste měli zasadit a pěstovat, a které byste měli nechat zaniknout.
Dnes je skvělý den začít cokoliv nového. Chuen jsou jedny z nejšťastnějších dnů. Stačí předat Vesmíru svůj jasný záměr - říká se - že bude vyslyšen. Výborný den pro všechny umělecké projekty. Je obecně známo, že den Chuen je nejlepší den pro svatby.
Nativní Chuen jsou jedni z nejšťastnějších - šťastné děti, šťastní rodiče, šťastní senioři…..všechny životní dary získávají bez námahy. Mezi ně patří umělci s dlouhou a úspěšnou kariérou. Chuen ztělesňuje všechny aspekty umělce, nejen velkou tvůrčí dokonalost, inteligenci a " zlaté ruce ", ale někdy i velké Ego. V Energii Chuen vládne hravost, zábava, představivost, koncentrace. Zaměřte se dnes na svůj aktuální úkol a snažte se ho dokončit, dokončit to, co jste započali a zůstaňte u toho pokorní. Použijte kreativitu umělce.
***
Jsem Chuen 7. Vítáme vás. Je mnoho změn, které se nyní dějí na planetě a které ovlivňují každého z vás. Mnozí cítíte, že je třeba něco udělat. Mnozí z vás cítí, že je třeba najít si nové bydliště, nebo máte problém najít si nové pracovní uplatnění. Jedná se o přirozené události; nechte tyto věci procházet skrze sebe, nenechte se chytit do pocitů úzkosti. Mnozí opouští planetu, umírají rychle, nebo často neobvyklým způsobem.
Mnozí mají emocionální, nebo psychické problémy, které mohou vznikat v důsledku potlačovaných pocitů a vzpomínek z dětství. Nemocnice jsou plné lidí s nemocemi jako je rakovina, nebo srdeční onemocnění. To všechno je součástí procesu Vzestupu.
Eony let jste nebyli schopní uplatňovat svobodnou vůli. Tyto časy se mění. Zkušenosti, které vám nedovolovaly zažívat, co bylo vaším přáním, se blíží ke konci. Je to podobné jako se vstupenkou do lunaparku. Můžete jít na jakoukoliv jízdu, hrát hry, sníst všechna kandovaná jablka, párky v rohlíku a dělat všechno, co si jen přejete. Ale o půlnoci se lunapark zavře a vy musíte jít domů.
To, co se děje v současné době na Zemi, je konec lunaparku; je čas jít Domů. Tyto změny budou mít vliv na mnoho z vás ne příliš hladce a elegantně. Když se podíváte kolem sebe, máte pocit, že některé tyto změny sotva zasáhly, stále mají dobou práci, své domovy a spoustu peněz na triviální věci. Můžete žárlit, můžete být rozrušeni. Tvrdě jste pracovali a cítíte, že si potíže v životě už nezasloužíte.
Těm, kterým se daří, mají pocit, že jsou v určitém ohledu lepší, zejména v morálních otázkách, nebo protože se cítí být více duchovní. Ať tak či tak, všichni jste si rovni, každý z vás si prostřednictvím myšlenek, slov a pocitů vytvořil realitu na základě kódů přesvědčení, které jste nahromadili.
Pro mnohé to bude tvrdá lekce, naučit se přijmout zodpovědnost za všechny své aktuální problémy. Budete si muset uvědomit, že to jak soudíte ostatní, se vám vrátí, stejně jako těm, kteří soudí vás. Každý akt laskavosti projevený druhým se vám také vrátí. Obdržíte ho s pocity vděčnosti, nebo bezvýznamnosti?
Vaše finanční situace je závislá na pocitech nedostatečnosti, nebo si blokujete hojnost na mnoha úrovních. Vaše vztahy jsou zrcadlové reakce vaší schopnosti milovat bezpodmínečně. Ti, kteří milují bez souzení, jsou schopni přijímat Lásku bez pocitu nedůvěry, nebo pochybností.
Ti z vás, kteří jste sami, bez domova, nebo na pokraji ztráty svého světského majetku zjistíte, že se hluboko uvnitř sebe držíte kódů přesvědčení týkajících se chudoby. Jakmile tyto kódy odhalíte bude moudré, abyste se na sebe nezlobili. Stačí jen vidět co jste nashromáždili za kódy, požehnejte této schopnosti vidět jasněji a podnikněte nové kroky k vytvoření reality podle vašeho přání.
Ve zprávách můžete slyšet příběhy o vládním utajování, což ovlivňuje všechny oblasti vašeho života. Můžete si uvědomit, že pojišťovny, bankovní instituce, vzdělávací systémy a zdravotní průmysl byly navrženy tak, aby vás mělo pod kontrolou několik bohatých rodin, jejichž konečným cílem je ovládnutí světa. Možná to pro vás zní jako fantazie, ale pokud jste četli knihy o historii, každá generace v minulosti tento cíl měla, proč by to teď mělo být jinak?
Během mnoha tisíciletí jste odevzdali svou sílu těm, kteří vás oslepili a drželi vás ve tmě. Dovedli vás k přesvědčení, že jsou moudřejší a vševědoucí, aby mohli dělat právní a finanční rozhodnutí za vás. Slepě jste tyto velkorysé nabídky přijali a teď se vrátili, aby vás zastrašoval a utlačovali. Jakmile si uvědomíte tuto pravdu a jejich vpád do vašeho života je důležité, abyste měli své emoce pod kontrolou.
Jak jsme uváděli v minulých Zprávách, vaše emoce a myšlenky jsou vysoce nabité a ovlivňují celý Vesmír. Je to látka, která tvoří vaši realitu. Dokážete si představit, kdyby se miliony lidí zlobily, kdyby objevily všechny trestné činy, ke kterým došlo? Pamatujete si, že negativní emoce se slepují dohromady, pokud by se uvolnil všechen hněv, vytvořilo by to světovou katastrofu. Výsledkem takového jednání jsou tornáda, hurikány, zemětřesení a sociální nepokoje.
Na druhé straně, pokud se podíváte na tyto věci s pocitem klidu a s odpuštěním, můžete vidět velmi odlišný výsledek. Buďte vděční za to, že máte nyní jasnější představu o tom, co se na planetě děje. Buďte vděční, že jste v současné době na planetě, zejména v době velké Transformace. Mějte radost s vědomím, že máte sílu vytvořit si svojí vlastní realitu. Jaké požehnání!
Místo toho, abyste se zaměřovali na pomstu a zášť, uvědomte si raději jak si vytvořit život svých snů. V předchozích Zprávách jsme sdíleli, že Láska je plující energie. Proudí skrze všechny věci a pokračuje dál ke všem, kteří jsou schopní jí přijímat. Ti, kteří jsou plní temných energií a myšlenek, nejsou schopni Lásku přijímat, neboť jejich energetické pole je příliš husté.
Chcete-li změnit stav Země, budete muset uvolnit husté energie, které vám brání v přijímání požehnání a Lásky. To je důvod, proč se o tyto Zprávy s vámi dělíme. Máme hodně starost o ty z vás, kteří jsou tvrdohlaví a s největší pravděpodobností vytváří tolik temné energie kolik pravdy o utlačovatelích vychází najevo.
Doporučujeme vám, abyste věnovali hodně času přemýšlení o vaší vnitřní temnotě a Stínech, spíš než tomu, co napáchali druzí, protože nemáte nad jejich volbami žádnou kontrolu. Mluvili jsme dlouho o tom, jak se zbavit temných energií a jak praktikovat energie Lásky. Teď je čas začít, protože neexistuje na Zemi žádná jiná důležitější věc.
K dispozici je velká změna, která nastane na Zemi. Mnozí věří, že Země bude zničena a jejich život se stane peklem. Jsme tady, abychom vám řekli, že vaše role bude přesně taková, jakou si představujete, protože vaše kódy přesvědčení vytváří vaší realitu. To je také důvod, proč někteří nejsou ovlivněni přílivem chudoby a nemocí; vidí sami sebe v jiné realitě. Už jste někdy zkoušeli přesvědčit druhé, aby věřili něčemu, co je drahé vašemu srdci a přesto vás neposlechli, ani nezměnili svůj názor? Nic na světe je nepřesvědčí, dokud se nerozhodnou udělat volbu sami. To je krása svobodné vůle a platí to i pro vás.
Existuje mnoho věcí, které jsou drahé vašemu srdci a bez ohledu na to, co jiní říkají, se jich budete držet jak dlouho budete chtít. To je důvod, proč vás povzbuzujme, abyste pracovali na sobě, nikoliv na druhých. Váš svět bude přesně takový jaký si ho vytvoříte. Pokud vytváříte pocity nehodnosti, bezcennosti a nedostatku, budete v této pozici. Pokud se rozhodnete, že jste obětí útlaku, zůstanete v této realitě.
Stejně jako v příběhu o lunaparku máte na výběr, co budete dělat po půlnoci. Můžete jít domů do postele, nebo se sejít s přáteli. Toto všechno říkáme jen proto, abyste věděli, že vy jste tvůrcem své reality. Ano, je pravda, že existují věci mimo vaší kontrolu v důsledku masového vědomí velkých skupin. Je však možné, aby vás tyto problémy vůbec neovlivňovaly, pokud se rozhodnete věřit něčemu jinému.
Nemoc, deprese, strachy, utlačování, oběť, to všechno mohou být kódy přesvědčení drahé vašemu srdci, nebo je můžete odmítnout. Podívejte se hluboko dovnitř sebe a rozhodněte se, zda chcete s těmito kódy pokračovat, nebo se jich zbavit a nahradit jinými.
Máte sílu vytvořit utopickou společnost i mezi všemi úzkostmi světa. Vyhledejte podobně smýšlející jedince, kteří nejsou zachyceni ve zkáze a šeru nesmyslných činů těch, kteří převzali kontrolu nad masami. Promluvte si s těmito jinak smýšlejícími jedinci a zeptejte se jich, co dělají v současné době, aby se vyhnuli zachycení v síti hysterie. Spřátelte se s těmito lidmi. Přesuňte se na jiné místo, pokud máte pocit, že tam, kde jste nyní, není ve vašem nejlepším zájmu. Věnujte pozornost svým vášním. Co si opravdu přejete? Jakmile najdete své vášně, udělejte všechno pro to, aby se staly součástí vaší reality.
Všechno, co potřebujete pro vytvoření života snů, máte v sobě. Jak efektivnější bude, když vy, kteří máte vizi Nebe na Zemi, začnete pracovat na společném cíli? Stejně jako svítí svíčka, světlo překoná tmu. Víme, že každý Lightworker vyruší obrovské množství těch, kteří pracují s temnotou. Vaše síla exponenciálně a rychle ruší všechno, čeho se snaží v temných sférách dosáhnout.
SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nech se prostoupit duchem štědrosti.

22. prosince 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jak dáváš, tak budeš dostávat. Toto nejsou jen slova; je to zákon. Budeš-li těmito slovy žít a proměňovat je v činy, uvidíš, jak zázračně působí. Shledáš, že jakmile začneš dávat to, co máš, bude se ti stále více dostávat. Ničeho se neobávej, nic nezatajuj; prostě dávej a stále dávej. Otevřené a štědré srdce přitahuje k sobě to nejlepší. Měj tedy své srdce otevřené, na ničem nelpi a nech se prostoupit duchem štědrosti. Urči si, co máš dát,a pak to dej, ať je to cokoliv, neboť každý nabízený dar pomáhá dotvořit celek. Nečekej, že tě někdo jiný přiměje tyto dary dávat, ale dávej dobrovolně z toho, co máš. Učiníš-li tak, uvidíš, jak tvůj dar zapadne do celku, stejně jako kousek skládanky dotvoří obrázek, je-li dán na správné místo.

Horoskop na období 22. – 28. 12. 2014 Nohama na Zemi s hlavou v Nebi

22. prosince 2014 v 0:26 Doteky Nového Života

22. 12. v 00:10 hodin nastává zimní slunovrat a Slunce vstupuje do znamení Kozoroha a ve 02:30 hodin nastává novoluní.
Téma novoluní a slunovratu je: stát se zralou autoritou sobě samému. Stát se Mistrem sebe sama.
Plně přijmout zodpovědnost za svůj život. Přestat obviňovat druhé, okolnosti života nebo osud, že jsou původci osobního nezdaru. Pokud tak činíte, jste v odmítání života, nevěříte mu. Je potřeba si uvědomit, že vše, co vám do života vstoupilo, je v pořádku. Kdyby to mělo být jinak, pak by to jinak také bylo! Základním postojem ke spokojenému životu je přijímání a schopnost rozlišovat, jestli to, co mi do života vstupuje, je splácení dluhu, důsledek vašeho rozhodnutí, poučení, výzva, pomoc nebo milost.
Vše, co se děje, je z Lásky k vám. Život vás miluje a on vám jen dává.
Slunce se vstupem do znamení Kozoroha dostává do harmonického aspektu s Černou Lunou v Panně do 28.12. Když napíši, že Vánoce lze nazvat osudové, budete očekávat něco velkého. Nejdříve si vysvětlíme spojení Slunce v Kozorohu s Černou Lunou v Panně. Slunce v Kozorohu přijalo velký úkol, pod kterým se mu "podlomila" kolena, moc dobře zná tíhu a utrpení lidského bytí. Aby tento úkol unesl, zakázal si prožívat a odpojil se od své duše. Nastoupila velká zodpovědnost, tvrdost, uzavřenost, aby úkol naplnil, nebo sebelítost, a tím svůj úkol odmítl. Během té cesty k naplnění Kozoroh ztratil cit, schopnost prožívat, radovat se a milovat, protože se velmi bál prožívat bolesti a utrpení. Úkolem Kozoroha je navrátit se ke svému citu, prožívání, lásce, navrátit se ke svému lidství a otevřít se lidem. Teprve pak se Kozoroh stane moudrým vládcem, Mistrem, který své dary zodpovědnosti, pracovitosti, ctižádosti, houževnatosti, stability, pevnosti a autority naplní laskavým pochopením vůči sobě, vůči druhým a také vůči světu.
Černá Luna je karma, přírodní zákon, který zasahuje, aby byla nastolena rovnováha. Tím, že Černá Luna je v Panně, která je o přirozenosti obyčejného života, o skromnosti, o čistotě, pořádku, o službě a jasnosti, pak v harmonickém spojení se Sluncem v Kozorohu aktivuje sílu dotknutím se mocné energie v sobě. Můžeme to přirovnat narození Mistra uvnitř nás. Je to právě pochopení, procitnutí a prožití lásky v sobě. Proč osudové? Osudový zásah shůry. Děje se vše tak, aby bylo pochopeno, prozřeno, procítěno - naplnění úkolu Kozoroha. Každý máme v sobě archetyp Kozoroha. Někomu se to bude dít opravdu v okolnostech života, budou přicházet situace, které mají probudit prožití lásky v sobě. Jiným se to bude dít přes prožitky, silné mystické prožívání, vhledy, poznání, sny či nové úkoly. Čím více jsme vnitřně připraveni na příchod světla, Lásky a Kristova vědomí, tím silněji může tato energie vstoupit do nás. Kristovo vědomí může vstoupit pouze do čistoty, otevřenosti, ctnosti, pravdy a lásky. Stejně tak, jak očisťujeme svůj domov před Vánoci, máme očistit své tělo, mysl, duši, aby mohlo přijít narození Světla v nás. A dle naší otevřenosti, čistoty budeme vnímat příchod Kristova vědomí do hmoty, do naší duše, do mysli, do těla. Nastala doba, kdy se Nebe může spojit se Zemí.
Merkur v konjunkci s Plutem, Venuší v kvadratuře na Dračí hlavu a Dračí ocas symbolizuje přerod mysli (smrt a znovuzrození), který vede k novému pohledu na sebe, na svůj život, na svět. Tím začne proudit Dračí síla, která povede ke vzestupu vědomí člověka. Na povrch vyplave z nevědomí vše, co vám brání v postoupení ve svém vývoji. Strachy, negativní postoje, falešná přesvědčení, domněnky. To vše můžete objevit. Radujte se, protože se osvobozujete.
Černá Luna v Panně je v opozici s Neptunem v Rybách (22. 12. 2014 - 1. 2. 2015). Přichází doba strhávání masek, iluzí, domněnek a nepravd. Přijde spousty rozčarování a zklamání. Ale pokud prožíváte zklamání, je to známkou, že jste strhli svůj závoj, mlhu, která vám nedovolovala vidět skutečnost. Neptun symbolizuje (podle úrovně vědomí): alkohol, drogy, závislost, podvody, lži, poblouznění, církev, náboženství, inspiraci, umění, prožívání, jemnohmotný svět, mystické prožitky, duchovní oblast, víru, sny, oddanost, odevzdání se, služba, vyšší oktávu lásky, bezpodmínečnost, milost, Kristovo vědomí, celistvost, blaženost.
Zde bude nastavována karma - rovnováha. Pokud máte něco v odmítání či přeceňování, jste v nějaké závislosti na něčem, na někom, pokud máte iluze, vše vyjde najevo, ukáže se pravda. Již vám to nebude tolerováno. Lidé, kteří jdou duchovní cestou, si prožijí zklamání, pokud jejich cesta není pravdivá, pokud je jen v povrchnosti, a nežije se v realitě, pak se to otočí proti vám. Protože když dojdeme jakémukoliv poznání, musíme ho snést na zem a ukotvit ho do reality, každodenního života, začít ho žít, zakořenit, abychom se příště mohli dostat ještě výše do poznání, které mysl není schopna uchopit - tam jsme jen v prožitku, bez mysli. Právě proto musíme být velmi pevní v realitě, v ukotvení a zvládat svoji každodennost, povinnosti, abychom takové poznání mohli unést.
Jinak vám poznání nebude dáno, neunesli byste ho. Lidé, kteří jsou připraveni, dojdou k probuzení, k jednomu osvícení z 9 úrovní, dle své úrovně poznání.
Z kolektivního hlediska bude sňat jeden závoj, jedna vrstva iluze. Tím se posouváme k vyššímu vědomí, větší svobodě, pravdě a přirozenosti Bytí.
Často si představujeme mega okolnosti a zážitky. To nečekejte. Naběhli byste si na očekávání, a pak byste byli zklamáni. Naše mysl vytváří formy, představy, které musíte následně rozpustit prožitkem a pak zjistíte, že vše je jinak. Neptun působí, že vše zintenzivňuje, zesiluje a zároveň je to vše nekonkrétní, neuchopitelné. Já tak soukromě Neptunu říkám ,,rozpuštění a vypuštění z formy." Neptun je voda, vědomí a záleží, do jaké nádoby, formy toto vědomí, vodu naliji. Pak takový bude mít tvar, vlastnosti a účel.
Můžete cítit zmatek, chaos, nejasnosti, ničemu nebudete rozumět. Je to v pořádku, je to proces, jen to nechte skrze sebe projít jako vlnu, nesnažte se to uchopit myslí, nelze to. Postačí důvěra, víra, že vše, co k vám přichází, je z Lásky k vám a odevzdejte se.
Přeji vám požehnané vánoční svátky, plné Světla, Lásky, Harmonie a Souznění.
Povinnost bez lásky činí mrzutým.
Odpovědnost bez lásky činí bezohledným.
Spravedlnost bez lásky činí tvrdým.
Pravda bez lásky činí nelítostně kritickým.
Moudrost bez lásky činí vychytralým.
Přívětivost bez lásky činí pokryteckým.
Pořádek bez lásky činí malicherným.
Čest bez lásky činí ješitným.
Majetek bez lásky činí lakomým.
Víra bez lásky činí fanatickým.
Život bez lásky nedává smysl.
Tomáš Kempenský (14. - 15.století)
….
S hlubokou úctou, vděčností a Láskou.
Petra Nel

TZOLKIN 21.12.2014 6 OC kin 110 galaktický portál

21. prosince 2014 v 10:30 Mayský Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce, Vědomí bezpodmínečné Lásky, věrnosti, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, věrnosti, přátelství a mimosmyslového vnímání
Oc - nagual sexuality stojí dnes v pozadí s Chicchan - Opeřeným Hadem, který ztělesňuje sexuální záležitosti. Tato kombinace přináší explozivní sexuální energii, která může rychle přetéci v nekontrolovatelnou vášeň, kdyby nebylo stabilního a uklidňujícího účinku Uac (6). Ctěte svou sexualitu, jako základní přirozenou zdravou část svého Bytí s tím, že to není žádný hřích, nebo neřest, která má být skrývána, nebo hanobena.
Oc navazuje na cyklus Akbal a Cimi - cyklus narození, smrti a znovuzrození. Oc znamená první krok do tmy. Je to věrný a loajální PES, který vede naše kroky a pomáhá nám přežít. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost, bavte se dnes s rodinou a přáteli.
Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své " smečce ", mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu a chce si dopřávat mnoho radosti.
***
Zdravíme vás! Jsem Oc s Tónem 6 a vítáme vás v čase našeho společného sdílení. Je v nejlepším zájmu všech, aby v tomto čase spolu spolupracovali a to všech na Zemi i mimo ni. Všichni jsme ze stejného Zdroje a všichni se k němu nakonec vrátíme. Mnoho vašich starověkých a náboženských prohlášení uvádí, že jsme všichni Jedno - že jsme bratři a sestry a opravdu to je pravda. Uvnitř vašich srdcích to víte. Když se podíváte jeden druhému do očí, spatříte tuto Pravdu. Dokud si neuvědomíte, že vaše srdce jsou stejná, vytváříte oddělení a pád civilizace.
Učte se od zvířat, ví že jsou Jedno se všemi. Neoddělují se od sebe a nevytváří nadvládu nad ostatními. Podívejte se na mravence, žijí v okamžiku přítomnosti a nepřednáší o válkách. Prostě dělají, co je třeba, jako tým. Pozorováním symbiotického vztahu v přírodě se můžete hodně naučit. Když si vytvořili lidé nálepky oddělenosti, všem to přineslo jen peklo.
Nebe na Zemi se může stát realitou, pokud se pro to rozhodnete. Existuje jedno základní téma, které můžete také rozvinout a to je - miluj bližního svého, jako sebe sama. Problém je v tom, že mnozí z vás se nenaučili milovat sami sebe. Jak může někdo očekávat, že ho budete milovat jako bližního svého, když nemilujete sami sebe? To je nemožná realita.
Tyto Zprávy jsou navrženy tak, aby vám pomohly to pochopit a pomohly v tom, jak milovat sami sebe. Vždycky to začíná tím, že jdete dovnitř sebe. Mnozí z vás věnují obrovské množství času a energie svému vnějšímu Já, péči o zevnějšek, vzhled a vystupování. Ale mnohem méně času věnujete svému vnitřnímu Já a nezbytné péči, která umožňuje zářit vašemu vnitřnímu Světlu. To se nejlépe provádí v hluboké meditaci, ale můžete to však praktikovat kdykoliv během dne. Lze toho dosáhnout pouze, když není vaše mysl přeplněna strachem, zaneprázdněností a roztržitostí, což vás odvádí od sebelásky. Doporučujeme vám udělat závazek a najít čas a pracovat na svém vnitřním Já. Naučte se spojovat se svými osobními Průvodci, kteří čekají až je požádáte o pomoc.
Najděte odvahu podívat se na utrpení a bolest nashromážděnou z minulosti, za účelem jejího uzdravení. Najděte kódy přesvědčení, které vás uzamknuly v páchnoucím myšlení. Vytvořte nové kódy přesvědčení, které otevírají dveře k hluboké Lásce k sobě i druhým, v tom leží vaše spása. Nechceme tím naznačit, že se vzdáte jakýchkoliv náboženských textů, ve kterých nacházíte pohodlí. Nicméně vám doporučujeme podívat se na přesvědčení, která uvádí, že někteří jsou lepší než ostatní, protože to není přesné. Každý z vás má uvnitř sebe schopnost najít pravou Lásku Zdroje; nepotřebujete žádného prostředníka.
Pouze vy můžete odpustit druhým. Pouze vy se můžete rozhodnout milovat všechny bezpodmínečně. Pouze vy můžete učinit volbu být uctiví k přírodě. Jen vy můžete naplnit svůj osud. Nabízíme vám klíče ke spasení pouhou otázkou : chcete jít dovnitř sebe a vyčistit odpadky, které páchnou a obtěžují vás? Existuje mnoho cest ke Zdroji. Každý má jedinečný mix nápadů a prostředků.
Každý z vás je nekonečně důležitý a milován těmi, kteří ani nevíte, že existují. Mluvíme o těch, kteří bydlí v jiných dimenzích a které většina z vás není schopna vidět svým fyzickým zrakem. Věřte, že jsme vám stále k dispozici a jsme ochotni a schopni vám pomáhat při procesu Vzestupu.
Nastal čas posunout se do vyšších dimenzí. Víme velmi dlouho, že budete opět na naší straně. Vidíme vaše slzy, slyšíme vaše prosby ve sféře zapomnění. Přináší nám obrovskou radost, když bratr najde cestu Domů a rozpomene se na své skutečné duchovní kořeny. Nabízíme vám stejnou pomoc. Mnozí z vás se rozhodnou na nějaký čas zůstat v lidské podobě. Život na Zemi bude mnohem jednodušší, když si vzpomene na svou rodinu, když se můžete spolehnout na podporu svých bratrů a sester. Věřte, že jsme Jedno - jeden hlas, jedna poezie - máte nadosah ruky všechna řešení, včetně radosti a míru!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytýčených cílů a stabilizovat se ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


Já působím v tobě a skrze tebe.

21. prosince 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Uč se přesahovat sebe sama, své vlastní síly a schopnosti, aby lidé kolem tebe viděli na vlastní oči, že Já působím v tobě a skrze tebe. Tak i ty duše, které ve Mne nemají žádnou víru a důvěru, Mě poznají ne podle mnoha slov, ale podle názorného života. Nemůžeš Mě uznat jako svého vůdce a společníka,ani zcela zasvětit život Mně a Mým službám, dokud nebudeš žít tímto způsobem. Musíš se odrazit ode dna a vyplout do hlubin neznáma v absolutní víře a důvěře, s vědomím, že se ti nic zlého nepřihodí, protože Já jsem s tebou. Nikdy se nedovíš, zda tomu všemu tak je, jestliže nebudeš chtít něco pro to udělat. Přestaň předstírat jistotu a dovol Mi, abych ti ukázal, co se může stát, když se Mi odevzdáš a dovolíš, abych převzal vedení a využil tě, jak si přeji.


Obraz : " Když se Bůh dotkne barvy, narodí se motýl " Slova Svatého Františka.

20. prosince 2014 v 16:58 Obrazy rok 2014

Obraz : " Když se Bůh dotkne barvy, narodí se motýl " Slova Svatého Františka.

Cítíme, jak se Bůh dotýká také naši duše. Plně a celistvě se odevzdáváme jeho Lásce, jeho světlu a přijímáme tento dar. Dar věčnosti našeho bytí, dar lásky našeho žití, dar Slunce našeho světla, dar větru naší ušlechtilosti, dar vody našeho mateřství, dar Země našeho tady a teď. Žehnám Vám milované sestry a bratři světla, kráčíme na společné cestě vstříc laskavosti Bohu. Naše Srdce jsou stále otevřena, a v tichu své duše nasloucháme jeho poselství, které se k nám snáší jako něžná vůně a jemný zvuk. Naberme tedy v den zítřejšího zimního Slunovratu plnými doušky to, co je pro nás připraveno. Každý z nás bude obdarován a otevře se svému talentu, své barvě duše a v záři světelného spektra se projeví ve své plné celistvosti. Vzlétněme tedy jako z barev právě zrozený motýl v plné kráse a vznešenosti. Prosím tvořme společně s tímto probuzením sami sebe na této Zemi, tak jak nejlépe dokážeme. Každá naše myšlenka, slovo a skutek, nechť je požehnán dotekem Boží Milosti. A tak se staň ku radosti Bohu, ať setká se Světlo se Světlem. Amen. S Láskou pro nás všechny Anna Vičánková
www.slunecnikvet-anna.blog.cz

TZOLKIN 20.12.2014 5 MULUC kin 109 galaktický portál

20. prosince 2014 v 9:54 Mayský Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, DHARMA, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, duchovní osvícení, Síla očištění, progresivita, Síla změny pohledu, podvědomí
Někdo věří, že aby v životě uspěl, musí se dostat tam, nebo tam, tak rychle, jak je to jen možné, než to udělá někdo jiný. Ve skutečnosti opak je pravdou. Chcete-li cokoliv urychlit, musíte zpomalit. Totéž platí i pro dosažení rovnováhy v pracovním životě, kde se všichni honí na denním pořádku. Není to o tom, jak rychle, nebo jak brzo to uděláme. Všechno je o tom, jak hluboce milujeme, jak se chováme k ostatním a jak moc respektujeme sami sebe. Postavte dnes takto pilíře vašeho každodenního života a všechno ostatní bude následovat přirozeně.
MULUC v yuakatánském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC. Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
***
Jsem Muluc 5 a jsem vděčný za čas společného sdílení. V této době existuje na vaší planetě mnoho změn. Jak studujete s námi i s ostatními, uvědomujete si, že se něco děje s vaším tělem. Možná jsou chvíle, kdy můžete mít pocity šílenství, protože máte myšlenky, pocity, nebo možná fyzické vibrace, které jste nikdy nezažili.
Nebojte se, žádné fyzické změny se nedějí. Všechno je součástí toho, čemu říkáte Vzestup, o kterém se psalo téměř v každém náboženském textu. Vzestup může být definován mnoha způsoby, různými interpretacemi. Každý z vás má svobodnou vůli vybrat si cestu, která odpovídá vašim kódům přesvědčení.
Takže pokud si myslíte, že existuje peklo, místo věčného zatracení, pak si buďte jisti, že při opuštění tohoto světa, zažijete peklo svých snů. Neznamená, že tam zůstanete věky, ale zůstanete tam tak dlouho, dokud nedojdete k závěru, že musí existovat něco lepšího a budete se o to snažit.
Vaše aktuální kódy přesvědčení mají obrovskou moc nad schopností rozhodovat se pro to, co je ve vašem nejlepší zájmu. Vzpomeňte si na dobu, kdy jste se drželi nějaké pravdy, bez ohledu na to, jak triviální to mohlo být a pak si vzpomeňte na pocity, jaké to bylo, když jste měli AHA ! okamžiky a likvidovali tak jednu myšlenku za druhou. Všimněte si, jak jste také změnili chování spojené se starými kódy, které už neodpovídaly novému paradigmatu.
Jako příklad uvedeme, že jste jako dítě neměli rádi špenát. Možná byste ho ochutnali, ale byli jste svědky toho, jak ostatní, kteří také neměli rádi špenát dělali při jídle obličeje, nebo měli poznámky, jak je špenát odporný. Takže jste si vytvořili kód "špenát chutná hrozně". Jakmile jste spustili tento program, po celá léta jste odmítali cokoliv, kde byl špenát.
Ale jednoho dne se rozhodnete špenát ochutnat a zjistíte, že je vynikající. Na základě tohoto zážitku, začnete špenát přidávat do oblíbených salátů a v restauraci si přidáváte špenát do vašeho menu. Dokonce se rozhodnete pěstovat špenát na zahradě. A pak začnete přemýšlet: " Zajímalo by mě kolik dalších potravin jsem jako dítě neměl rád, a které by mi možná teď chutnaly." Začnete zkoušet další.
Vidíte jak jeden jediný jednoduchý kód přesvědčení může přinést změny do života? Takových kódů máte zapnutých tisíce. Je ve vašem nejlepším zájmu rozhodnout se, které je třeba posílit a které je třeba zlikvidovat. Váš život se stane kouzlem, jakmile vyčistíte kódy přesvědčení zotročující vás myšlenkami strachu.
Každý kód, který zlikvidujete, otevře dveře, které jsou v současné době pro vás zavřené. Máte schopnost tuto práci udělat, je to ta nejdůležitější práce, kterou máte a benefity jsou obrovské! Mnozí z vás se příliš koncentrují při změnách na pomáhání a šetření druhých, ale starejte se raději o svoji vlastní vnitřní práci. Doporučujeme, abyste se podívali nejprve na kládu, kterou máte ve vašem vlastním oku, než začnete hledat třísky v oku druhých. Jinak prostě slepý vede slepého.
Věnujte se v každém okamžiku svým myšlenkám, činům a emocím. Zeptejte se upřímně sami sebe: " Proč si myslím, že to tak má být? " Požehnejte každé záležitosti jako učební lekci, nebo prostě jako zážitku. Dovolte si léčit sami sebe a dovolte svému Já provést změny, které prodlouží váš čas na Zemi!
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Milióny lidí v dnešním světě nesnášejí ticho.

20. prosince 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Ze všeho nejdříve hledej Mé království, dávej Mě ve všem na první místo, a vše ostatní ti pak bude přidáno. Znáš tato slova, ale jak s nimi nakládáš? Žiješ podle nich? Dáváš ve svém životě přednost cestám Ducha? Má pro tebe čas strávený se Mnou o samotě větší hodnotu než cokoliv jiného? Přináší ti stav vnitřního ztišení potěšení, anebo se v něm cítíš spíše nesvůj? Chceš být stále něčím zaměstnán a zdá se ti příliš obtížné ztišit tělo i mysl? Milióny lidí v dnešním světě nesnášejí ticho. Potřebují kolem sebe neustálý hluk a aktivitu. Neznají smysl přednostního hledání Mého království a nevědí, proč Mne mají ve svém životě klást na první místo. Jsou neklidní uvnitř i navenek. Pravím ti, chvíle míru a vnitřního ztišení, v nichž jsme pospolu, jsou v tomto světě zmatků velmi cenné. Vyhledávej je, nalézej je a setrvávej v nich.

TZOLKIN 19.12.2014 4 LAMAT galaktický portál

19. prosince 2014 v 8:56 Mayský Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá (jasná) perspektiva, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, skromnost
Jednou z nejmoudřejších věcí, kterou můžete udělat, je věnovat nějaký čas během dne odpočinku - relaxovat a užívat si. Nic extrémního není zdravé - ani práce, ani produktivita, nebo zaneprázdněnost nejsou tak velké ctnosti, jak tomu Západní společnost věří. Starověké civilizace věděly, že bohatství a hojnost nejsou v životě získávány tím, že pracujete 90 hodin týdně, ale obohacováním mysli, těla i ducha a zdravou rovnováhou mezi prací, zábavou, odpočinkem a aktivitou.
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této Energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokáží pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
***
Dnes je den Lamat 4. Je to velký den pro velké oslavy vás, kteří jste se rozhodli žít na planetě Zemi. Mnozí z vás považují svůj život za samozřejmost a často ani nevíte o velikosti své síly ani o své Duchovní Podstatě. Jsme tu, abychom vám pomohli rozpomenout se na vaši vnitřní sílu a efekt každé vaší vědomé myšlenky
Většina z vás se cítí oddělena od své rodiny a přátel, kteří " přešli na druhou stranu ", ale nemusí to tak být, protože žijí stejně jako vy, vibrují jako vy, i když jejich svět je pro většinu z vás neviditelný. Tato doba se blíží ke konci, protože Závoje se stále více ztenčují a stále více lidí je schopno vidět na Druhou Stranu, byť jen na krátký okamžik. Jsou to život měnící okamžiky. Jak můžete nevěřit v život po životě, když jste ho zažili?
Někteří z vás se cítí odděleni od rodiny a od přátel, kteří jsou daleko od vás. Ale nemusí to tak být. Každý z vás má schopnost komunikovat více způsoby, než jen pomocí elektronických zařízení. Zdokonalujte své schopnosti a intuici a budete tomu rozumět. Existuje mnoho knih a mnoho lidí, kteří mohu pomoci těm, kteří si přejí zvýšit své psychické schopnosti.
Bohužel mnozí z vás odmítají takové věci, protože vám církve vštípily přesvědčení asociující ďábla s psychickými schopnostmi. To je nešťastné, ale někteří pro to mají své důvody. V mnoha případech existovali lidé, kteří tuto pravomoc zneužívali a manipulovali s druhými. Přesto ti samí lidé nakonec odmítali předat tyto schopnosti obyčejným lidem. Jak skvěle můžete ovládat druhé lidi, když nemají stejné chápání jako vy?
Mnoho z těchto kódů přesvědčení bylo zahrnuto do náboženských dokumentů jako prostředek pro ovládání lidí, aby se cítili méně než Bůh, nebo méně než církevní vůdci. Chcete-li ovládat lidi první věc, kterou musíte udělat, je předat jim vědomí, že vy máte vyšší chápání a oni nemají schopnost pochopit. Tato hierarchie ovládání znamenala pád člověka v celé historii Země.
Nadešel čas, aby se každý z vás velmi pozorně podíval na každé přesvědčení, kterého se držíte, aby to byla skutečná Pravda. Nejvíce přesvědčení bylo vdechnuto slepou vírou, bez jednoho jediného zpochybnění autorit, kteří tuto Pravdu hlásali. Už jste si udělali čas a vrátili se k původním dokumentům, abyste viděli co skutečně bylo napsáno? To je velmi obtížný úkol a opravdu většina z těchto dokumentů byla zničena, přesto jsou některé nově objevovány. Můžete zjistit, že mnoho z těchto pravd bylo zkresleno. To čeho se drží vaše drahé srdce se nezakládá na pravdě.
Bez ohledu na to, jaká slova byla napsána, nebo ztracena, Pravda je stále přítomna kolem vás. Mnoho se můžete naučit pozorováním přírody, která je odrazem Stvořitele. Pokud nezasáhne člověk, vše je dokonale harmonicky vyváženo. Už jste někdy studovali symbiózu rostlin, zvířat a krajiny? Každý porod, každý nový výhonek je sám o obě zázrak. Mají schopnost klíčit a růst, pokud jim to okolnosti umožňují.
Věříte, že existuje trestající tvůrce, který vybírá lidi a hází je do věčného zatracení? Děje se něco takového v přírodě? Vidíte stromy, že by bojovali o pozici autority? Takové věci můžete vidět ve světě zvířat, ale je to otázka přežití, nikoliv nadvlády nad ostatními. Už jste někdy viděli jak se spojují ptáci, aby šli do války proti jiným ptačím kmenům? Můžete vidět některé ptáky, jak se pokouší vykrádat cizí hnízda za účelem potravy. Ale opět se jedná o symbiotický vztah, který byl navržen kvůli rovnováze přírody. Lidé vedou války z důvodu chamtivosti a předstírají, že jsou zachránci ve snaze získat vládu a kontrolu nad zdroji těchto národů.
Jsme velmi zarmouceni územními mapami. Vidíme čáry vyměřující území států a zemí oddělující bratry a sestry. Lidé označují své pozemky jako drahocenné vlastnictví a dělají všechno co je v jejich silách, aby druzí neuplatňovali nárok na tato území. Když byla vytvořena Země, byla navržena pro užívání všech, ne k parcelování malých oddělujících částí. Těšíme se na dobu, kdy se naši lidští bratři znovu probudí k Pravdě, protože všichni pocházíme od jednoho stejného Stvořitele a ani jedna církev nemá cestu, která by vedla ke spáse.
Mnohé z vašich náboženství hovoří o tom, že jen jejich cesta vede k Pravdě. Jak je to možné? Nevěříte, že by vám Stvořitel neumožnil spojit se s ním přímo? Chtěli byste vytvořit něco takového ve vaší vlastní rodině? Jaká škoda, opravdu. Myslíte, že je nějaký člověk, který nemá schopnost spojit se se svým vlastním Bohem? Nebo, že Bůh čeká, až se objeví ten vyvolený člověk? Dává to nějaký smysl? Jsme tu proto, abychom vám pomohli sjednotit lidstvo do Jednoty, protože pocházíme z jednoho Zdroje a všichni se do něj jednou vrátíme.
Mohli bychom pokračovat dál a dál, ale víme, že ti, kteří by nejvíce potřebovali slyšet tato slova, mají pravděpodobně zavřenou mysl a hodí tato slova stranou. Přesto víme, že mnozí z vás hledají. Jste zkušení ve světových náboženstvích, ale máte touhu vědět víc, protože uvnitř víte, že je třeba vše ověřovat. Tleskáme vám za vaši odvahu a hledání Pravdy.
Možnost jít dovnitř sebe, spojit se se svým Vyšším já a Zdrojem, máte na dosah ruky. Mnozí si neuvědomují, že jsou schopni to učinit. Je to vaše intuice, vaše vnitřní znalost, vaše vnitřní spojení. Věnujte pozornost těmto vědomostem, je to váš klíč k jemnému vyladění na Zdroj. Každý z vás má tuto schopnost. Je pravda, že někteří jsou více zběhlí, protože mají s těmito schopnostmi delší vztah. To ale neznamená, že někdo je více či méně důležitý, všichni jsme Jedno.
Lidská perzistence v kategorizaci a souzení druhých je hlavním pádem a újmou vašeho celkového růstu. Existuje mnoho knih na téma zvýšení schopností a jak se spojit se svým Vyšším Já, s Anděly, Průvodci. Nebudeme to zde blíže vysvětlovat, nicméně vám dáme nějaké návrhy jak najít knihy, které by dokázaly odpovědět na vaše dotazy.
Zajdete-li do knihkupectví, nebo hledáte-li on-line, ujasněte si otázky ve své mysli např. " Ukažte mi knihu, která mi pomůže spojovat se s mým Vyšším Já." Dávejte pozor, co se kolem vás děje. Jste-li v knihkupectví, můžete mít pocit zajít do určité uličky, kde může vypadnout kniha přímo k vašim nohám. Další metoda je: držíte knihu, zatímco pevně stojíte na zemi, kolena máte od sebe a stojíte rovně. Tendence zhoupnout se dopředu znamená ANO, naklánění dozadu je odpověď NE.
Pokud jste na počítači, může se na monitoru objevit vhodná kniha. Někteří z vás jsou kvalifikovaní v kineziologii, nebo používání kyvadel - i to mohu být nástroje vhodné pro nalezení knihy, nebo aktuálních odpovědí na otázky. Mnozí mají senzitivní pocity - to platí i při reakcích, co je pro vás v tu chvíli správné a co ne.
Existuje celá řada způsobů jak zjistit co je pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných. Začněte zdokonalovat své schopnosti, dokud nebudete plně důvěřovat svým odpovědím ve všech situacích. Upřímně se podívejte na církve, nebo studijní skupiny, kterých se zúčastňujete. Je to formát, kde se můžete ptát na otázky týkající se tohoto učení? Pokud tomu tak není, pak je to skupina s uzavřeným myšlením. Najděte si jinou formu, kde se můžete učit a růst svým vlastním tempem. Uvědomte si, že to, čemu jste věřili v mládí, v časech náboženství vašich rodičů, může být zastaralé.
Mějte odvahu být otevření a hledat Pravdu ve všech věcech. Ptejte se a to zejména těch, kteří mají odlišné myšlení. Místo toho, abyste objevovali rozdíly, hledejte raději podobnosti. Prolomte bariery oddělenosti. Neexistují dva z vás, kteří by měli stejný názor na jednu věc. Každý z vás je jedinečný s možností měnit své názory. To je krása lidského Bytí - schopnost vybírat si a měnit co není pro vás to pravé. Je to Bohem dané právo, kterým jste byli obdarováni, když jste vstoupili do této sféry. Toto právo se jmenuje svobodná vůle a ačkoliv vám umožňuje dělat všechno co si vyberete, s každou volbou také přicházejí následky.
Avšak kdykoliv se rozhodnete využít svobodnou vůli k dělání věcí, které jsou laskavé a pokorné a pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných, ocitněte se v životě na vyšší vibrační frekvenci, která se nazývá Láska. To neznamená, že váš život bude snazší, nebo že si získáte respekt ostatních. To znamená, že budete žít v celistvosti a mír, radost a laskavost jsou dary, které budete dostávat. Dokážete si představit lepší způsob, jak trávit dny na Zemi?
Došli jsme k závěru s doporučením, abyste se obrátili dovnitř sebe a uvědomili si přesvědčení, která jsou vašemu srdci drahá a našli odvahu ptát se zda pro vás platí i nadále. Jsme tady, abychom vám pomohli, jakmile jste připraveni udělat změny a uvolnit strachy spojené s těmito změnami. Milujeme vás nad míru lidského chápání a máme k vám úctu. Dokonce i když nás nevidíte ani neslyšíte fyzickými smysly věřte, že jsme blízko vás a pomáháme vám na vaší cestě.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů ( svoboda a hranice) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Se změnou přichází naplněný a skvělý život.

19. prosince 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Duchovní život je život činů, život plný změn. Kéž nepoznáš sebeuspokojení, protože jsi-li spokojen sám se sebou, snadno můžeš zapadnout do vyjetých kolejí, které vedou ke stagnaci. Musíš konat svou vlastní duchovní práci. Musíš hledat svou vlastní cestu. Zjisti, kde se musíš změnit, a pak proveď činy nutné k uskutečnění této změny. Je-li změna nepohodlná, je tím snazší, čím se provádí rychleji. Je mnohem méně bolestivé strhnout obvaz rychle, než pomalu. Vykonej tedy vše, co musí být uděláno, aniž bys ztrácel čas přemýšlením. Vstup bez váhání do nových časů a prostě věz, že budou mnohem krásnější než ty staré, cos nechal za sebou. Se změnou přichází naplněný a skvělý život. Ten se ti teď nabízí. Přijmi jej a vzdávej za něj věčné díky.

DOBA OBRATU - Posun lidského Vědomí

18. prosince 2014 v 19:50 Doteky Nového Života

Milí přátelé,

v prosinci 2012 jsme byli svědky velkého obratu a posunu v lidském Vědomí. Tento posun způsobil všechny ty změny, které nyní žijeme, i ten zvýšený chaos, jímž reaguje nepřipravené vědomí lidí bránících se změnám, zvl. lidí reprezentujících temné energie na planetě.

V těchto a nejbližších dalších dnech již žijeme a budeme ještě žít velkým přílivem silných, vysokovibračních energií přicházejících z vyšších sfér Vesmíru. Tyto energie způsobí další posun lidského globálního Vědomí u lidí, kteří jsou k tomu připraveni. A tím dojde opět ke skokovému navýšení množství Světla na planetě a k výraznému posunu globálního lidského Vědomí směrem k lásce, přátelství, úctě a míru.

A k posílení, ale i k oslavě tohoto procesu a této příležitosti v dějinách planety, jsme pozváni ke společným meditacím ve dnech 19.12.a 21.12. 2014, které jsou postupně chápány jako příprava, upevnění a vyvrcholení.
Více pak v následujícím videu (3 minuty):

ARIOVÉ - Poselství k energiím zimního Slunovratu - Okno Příležitosti - Prosinec 2014

18. prosince 2014 v 19:45 Aktuální Informační chaneling

Energie Slunovratu a po Slunovratu

Jaké možné zkratky a smyčky lze ještě použít


Zimní Slunovrat 2014 je určitým podstatným předělem v procesu transformace planety i lidstva
. Do jisté míry staví v rámci planety, lidstva i jednotlivců nové možnosti.

Teď však je třeba, abyste pochopili, co je tím míněno. Do 21. 12. 2014 jste měli plně otevřeny rezervoáry minulých vesměs negativních a nezpracovaných zkušeností. Čili tato doba do Slunovratu byla optimální na čištění od negací. Kdo jste ji plně využil, tak vám se může otevřít nové obrovské okno vašich možností. Jedná se tedy o požehnaný rozvoj vašich schopností, úkolů a poslání. Tato další doba do letního Slunovratu 2015 je tomuto velice nakloněna. Samozřejmě ti, co nezvládli potřebnou očistu do 21. 12. 2014 budou pokračovat a budou čekat na další otevřené okno svých příležitostí.

Pro vás naši milí, je tato doba velice příznivá a požehnaná, protože se budete nádherně rozvíjet a začnete mnohem více věřit sami sobě. Využijte ji, je to šťastné období. Vaše duše, Vyšší Já i vaši andělé vám pomohou získat celý rejstřík vašich schopností a příležitostí. Spolupracujte s nimi.

S láskou
Áriové

TZOLKIN 18.12.2014 3 MANIK kin 107 galaktický portál

18. prosince 2014 v 14:20 Mayský Kalendář na každý den

Manik - Ruka / Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Dnešní den není procházkou. Ox (3) rušivá energie vytváří silnou dysbalanci Manik a mocného Jelena vyhazuje z jeho stabilní chůze na pevných kramflecích. Ale Manik je, jak se říká příliš velký na pád. Síla a moc tohoto denního znamení může způsobit mnoho zmatku, může vás destabilizovat a vyslat na špatnou cestu. Respektujte svojí energii, věnujte čas učení jak využít svoji sílu a dejte ji jasně najevo lidem, situacím, nebo místům, které mohou vnášet pochybnosti, riziko a nejistotu.
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je:chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Dobrý den. Jsem Manik 3. Jsme potěšeni, že vám můžeme poskytnout naše služby. Jsme spokojeni s pokrokem, který děláte a jsme nadšeni vaším zájmem o plné probuzení. Neexistuje velkolepější dobrodružství, než si plně uvědomovat svou duchovní povahu, zatímco máte lidskou podobu.
Jsme tu dnes, abychom sdíleli několik informací týkajících se manifestace všeho po čem toužíte. Možná, pokud jste s námi od 1. Dne, zaznamenali jste velké změny ve svém životě. Každý kód přesvědčení, který jste změnili a každý překonaný strach otevírá další sérii dveří, které můžete zkoumat. Neexistuje nic, co by mohlo zastavit vaši schopnost kdykoliv něco změnit. Jsme tu, abychom vás povzbudili otevřít každé další dveře. Nahlédněte a vstupte do každých, které vás zajímají. Pokud otevřete dveře, které vás nezajímají, prostě je zavřete a pokračujte dál.
Jakmile se naučíte říkat NE na požadavky druhých a začnete říkat mnohem častěji "ANO, to chci udělat!", váš život rozkvete a stejně tak vaše schopnost vyjádřit nadšení. Zjistíte, že máte více času, energie, peněz, bohatství, jakmile zrušíte věci, které děláte, abyste na druhé zapůsobili, nebo jakmile přestanete plnit očekávání druhých. Užívejte si tyto časy. Naučte se více odpočívat. Stres způsobuje jen stárnutí těla a ubírá smích z vašeho života. Spěte, když jste unavení. Jezte, když máte hlad. Bavte se, když máte chuť a potřebu.
Když je vaše tělo svěží a vaše mysl je jasná, máte možnost být více kreativní a právě v tomto okamžiku je optimální stanovit si jasné záměry věcí, které chcete manifestovat a zážitků, které chcete prožít. Mnoho metod, jak věci manifestovat, najdete v předchozích Zprávách.
Dnes jsme chtěli zdůraznit, abyste odstranili věci, které vám ubírají čas a energii a odvádějí vás od toho, co si skutečně přejete. Když nastavujete své záměry, buďte odpočatí, neboť dát věci do pohybu stojí energii. Dnes si vědomě uvědomujte jak budete trávit svůj čas a čemu budete dávat energii, která vás udržuje v pohybu vpřed za svými sny. Začněte tím, že řeknete NE, děkuji, všem věcem, které vás odvádějí od uvolnění času a energie pro sebe. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili a dovolte nám éterické objetí a polibek radosti. Opravdu jste milováni a požehnáni víc, než si vůbec dokážete představit!
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze dnes předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

AA Michael - Léčení zlomeného srdce

18. prosince 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling

Poselství Archanděla Michaela přijala Natalie Glasson 14-11-14

Já jsem Archanděl Michael a přináším konejšivý balzám světla, aby jemně a snadno vyléčil vaše srdce a všechny myšlenky, emoce a pocity spojené s vaší srdeční čakrou. Mou rolí je přivést vaši srdeční čakru do světla a láskyplných vibrací Království andělů, abyste pokračovali v rozpoznávání Stvořitele v láskyplných energiích svého srdce.
Srdeční čakra se velmi rozpíná, její energie a možnosti jsou mimo jakoukoli představitelnou myšlenku. Vaše srdeční čakra je na fyzické úrovni klíč k odemčení a zakoušení energie a vědomí Stvořitelova srdce. Představte si, že jste srdeční čakrou Stvořitele; má kapacitu milovat na obrovské, bezmezné a extrémní úrovni. Nic není příliš malé či velké, příliš důležité či nedůležité, aby nemohlo být absorbováno láskyplným srdcem Stvořitele. Když se propojíte do své vlastní srdeční čakry, propojujete se do srdeční čakry Stvořitele, čerpáte, předáváte a prožíváte nejvyšší lásku Stvořitele - lásku, která nemá hranice ani omezení. Čím více se propojujete se svou srdeční čakrou a vidíte ji, vnímáte a uznáváte ji jako portál a neomezenou bránu ke Stvořiteli, tím více rozvinete svou kapacitu lásky pro všechny situace a zkušenosti. Láska je léčivá a pravdivá; když pozvednete svou kapacitu lásky, umožníte sami sobě stát se vědomím a energií projeveného Stvořitele.

Jsou vám přinášeny určité situace a zkušenosti, které přitahuje vaše duše, aby zvětšily vaši kapacitu lásky. Mohli byste říci, že brána vaší srdeční čakry je příliš malá pro intenzivní a nejvyšší lásku Stvořitele, která se potřebuje projevovat skrze vás. Proto, aby vibrace lásky na Zemi mohla být vyjádřena, je třeba prolomit určité iluze a staré zvyky, ukončit je, vymazat a rozpustit je, aby bylo lásce umožněno přinést nové vědomí, abyste je mohli přijmout. Zlomené srdce, které do srdeční čakry přináší zkušenost bolesti, se může zaktivovat za nesčetných okolností, jako jsou malá zklamání až po velké ztráty všech forem. I když vaše současné prožitky a situace mají svůj důvod, význam a schopnost vás něčemu naučit, hlavním účelem je růst, rozšíření a poskytnutí svobody vaší schopnosti milovat. Máte schopnost milovat za hranice všeho, co si vůbec dokážete představit a přesto můžete uvíznout v určité kapacitě možného sdílení lásky s ostatními i se sebou.

I když lidstvo začíná duchovně růst i bez toho, kdy je bolest aktivátorem, mnoho lidí zažívá ve svých realitách situace, které způsobují pocit zlomeného srdce; je to proto, že vámi prochází Věk lásky, čistí všechny nepotřebné energie a žádá vás, abyste milovali a byli láskou. Rozšíření srdeční čakry je klíčem k přijetí a obdržení lásky Stvořitele. Jestliže cvičíte rozšiřování své srdeční čakry, pak jste možná objevili, že zažíváte ve své realitě méně bolestivé situace. To vaše připoutání k bolestivým situacím působí vašemu srdci pocit, jakoby se lámalo. Budete-li stále zaměřeni na nekonečné rozšiřování své srdeční čakry, budete tím vždy lehce a bez námahy uvolňovat omezení v lásce a tak budete ve skutečnosti prožívat více lásky ve své realitě. Věk lásky předkládá otázku: kolik lásky je možné prožívat a může láska existovat v každém aspektu vašeho bytí a reality, ve všech vztazích, tvůrčích počinech a zkušenostech? Odpověď je 'Ano', nyní je čas lásku cítit, vnímat, uznávat a zažívat ji.

Všichni očekávali Věk lásky; jeho smysl je zvýšit vaši kapacitu lásky a vyjadřovat neomezenou lásku Stvořitele.

"Dnes snadno a bez námahy rozšiřuji svou kapacitu lásky - být jí, dávat ji a přijímat ji."
"Umožňuji své srdeční čakře snadno se rozšiřovat a nechť mnou dnes protéká láska Stvořitele."

Toto jsou dvě afirmace, které vám mohou pomáhat obzvláště, když si je pro sebe řeknete ráno po probuzení a dáte si tím záměr pro svůj den. Když se objeví ve vaší realitě okamžik nějaké výzvy, můžete si také připomenout jednu z těchto afirmací.

Možná, jako pracovník světla zjistíte, že dokonce i v bolestivých situacích se vaše srdeční čakra opravdu nikdy neuzavře. I když prožíváte bolest a emoce jsou aktivované, můžete stále vnímat a přijímat lásku a otevřenost své srdeční čakry. To je díky všem vašim duchovním cvičením a větší schopnosti odpouštět a soucítit.

Jestliže zjistíte, že se vám srdeční čakra v bolestivých situacích přece jen zavírá, je to ze strachu o své bezpečí a nevíra v cestu a v lásku a také nedůvěra ve Stvořitele. Je-li toto váš případ, pak je třeba vybudovat si důvěru ve svůj každodenní život a stálou ochranu, bezpečí a jistotu. Toho můžete dosáhnout tím, že si vybudujete hlubší propojení s energiemi mne, Archanděla Michaela.Já jsem odrazem vašich vlastních energií jistoty, ochrany a bezpečí. Když zavoláte mé energie a požádáte mne, abych vás chránil, miloval a vytvořil prostor bezpečí, vždy tu pro vás budu, jsem zkrátka vámi - odrazem síly ve vašem bytí.

Jakýkoli pocit zlomeného srdce, zklamání, ztráty, utrpení, bolesti, odmítnutí a tak dále, vše má svůj smysl. Nezáleží na tom, co je to za situaci, smysl je vždy stejný. Má vás přivést zpět do centra lásky a vyzvat vás, abyste milovali sebe sama ve větší míře. Vyzývá vás, abyste uznali velikost své lásky a že může zcela naplnit vaše bytí a realitu. Každá situace a zkušenost na Zemi má tento jeden účel; může být převlečen do vysvětlení jako například, aby vás to posílilo, pomohlo vám něčeho se pustit, něco vyléčit. Ale přesto tím nejopravdovějším růstem je zaměřit se na svou vlastní lásku k sobě a na svou schopnost prozkoumat a prožívat sebe-lásku v denní realitě. Můžete se sami sebe například zeptat: "Jak se mohu v této situaci milovat víc?", "Jak mohu sám sobě vyjádřit lásku?", "Jaké to je být milován sám sebou?"

Osamělost je energie, do které vstoupíte, když nejste schopni milovat sami sebe bezpodmínečně. Je to oddělenost od Stvořitele a proto je tak bolestivá. Láska je jednota se Stvořitelem, kterou mají všichni božské právo zakoušet. Přijměte toto právo, protože jste to jedině vy, kdo si brání v bezpodmínečné sebelásce. Bezpodmínečná sebeláska je rovna přijetí a zažívání Stvořitele.

Největší nástroj, ať už zažíváte smutek, bolest nebo utrpení, či nikoli, je zaměřit se na své bytí obklopené hluboce milujícími anděly a jednoduše nadechovat a vydechovat s koncentrací na svou srdeční čakru. Prociťujte lásku, která provází váš dech, je to jakoby se vaše srdce stalo vašimi plícemi, které absorbují dech a lásku a vydechují. Je to tak jednoduché cvičení a přesto tak hluboké svou možností rozšířit srdeční čakru, přitáhnout více lásky od vaší duše a od Stvořitele jak do srdeční čakry, tak do vaší reality a snadno z nich odstranit nepotřebné energie, iluze a strachy. Tak jsou zdraví, trvalý pocit pohody a rozvoj srdeční čakry neustále tímto jednoduchým cvičením podporovány. Zjistíte, že ve své realitě prožíváte méně náročné situace, díky hlubšímu zaměření na podstatu srdeční čakry a kapacitu lásky. Opakováním afirmace podle vlastního výběru při tomto cvičení umocníte tento prožitek. Příklady afirmací:
'Miluji se.'
'Přijímám svou lásku.'
'Jsem podporován a milován.'
'Láska naplňuje mé bytí i svět.
'

Zdroj: http://www.omna.org/Home.html

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Hanka B. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Ztiš se a pozorně sleduj divy života.

18. prosince 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Přestaň se snažit ze všech sil a prostě nech věci plynout. Nedovol starostem, aby tě spoutaly a zaslepily, ale nauč se přenechávat všechna svá břemena Mně, abys mohl být volný, konat Moji vůli a kráčet po Mých cestách. Nemohu tě využít, jsi-li svázán sám sebou a nevidíš pro stromy les; proto se uvolni a nech vše plynout. Ztiš se a pozorně sleduj divy života. Nechť je tvá mysl se Mnou. Otevři oči a spatřuj Mne ve všem a vzdávej věčné díky. Vidíš-li Mě ve všem, tvé srdce je tak naplněno, že nemůžeš opomenout vzdát díky; vděk v tobě prostě překypuje a proudí ven. Nemůžeš skrýt srdce plné lásky a vděčnosti, protože všichni vidí jejich odraz. Jsi-li ve stavu radosti a díkůvzdání, přitahuješ k sobě ostatní. Každý touží být v blízkosti duší, které překypují láskou, protože láska přitahuje lásku.