Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Listopad 2014

TZOLKIN 30.11.2014 11 MULUC kin 89

30. listopadu 2014 v 10:56 Mayský Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, DHARMA, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, duchovní osvícení, Síla očištění, progresivita, Síla změny pohledu, podvědomí
Buluk (11) je síla přírody. Neuvěřitelně silná tvrdohlavá nenapodobitelná síla, která si nevybírá stranu - může způsobit velké dobro i velké škody. Muluc je také životní síla, která dává mnohem více než přijímá, ztělesňuje jak nejvyšší laskavost, tak nejnižší zneužívání jakého jsou lidské bytosti schopny. Společně Muluc a Buluk vybičují Bouři, její sílu a potenciál a vyžaduje obrovskou sílu vůle a charakter řídit jí a manévrovat. V době této kombinace, která se opakuje v Tzolkinu každé kolo, se můžete naučit jak tyto energie využívat pro pozitivní výsledek, ale to nějakou dobu trvá.
MULUC v yuakatánském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC.
Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum.
Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Jsem Muluc 11. Dnes bychom rádi sdíleli poselství dobrých zpráv. Ve světě se hodně hovoří o zkáze a ničení. I když byly tyto myšlenky na Zemi už dávno, vyskytují se nyní častěji. To je z části rychlostí, kterou zprávy obíhají svět pomocí elektronických komunikačních zařízení a z části rostoucí pozorností věnované prorockým výkladům. Jsme tu, abychom vám řekli, že vše je v nejlepším pořádku. Těžké časy na Zemi budou existovat tak dlouho, dokud tomu někteří z vás budou věřit. Svými kódy přesvědčení tvoříte svou realitu. Pokud máte stále strach a myšlenky, které vás zneklidňují, změňte myšlení.
Vyměňte své myšlenky zkázy, zoufalství, smutku a beznaděje za myšlenky naděje a radosti. Vaše realita je založena na tom, na co zaměřujete pozornost. Pokud očekáváte špatné věci, začnou se dít, protože vaše pozornost se na ně zaměřuje. Doporučujeme vám věnovat více pozornosti tomu, na co myslíte. Po celý den se sami sebe ptejte: " Na co mám myslet? " Buďte si vědomi svých myšlenek a rozhodněte se, zda chcete pokračovat v linii tohoto myšlení, nebo chcete zaměřit svou pozornost jinam.
Jeden ze způsobů, jak monitorovat své myšlenky, je nastavit časovač v náhodných intervalech, když uslyšíte alarm - všimněte si na co myslíte. Zajímavý experiment může být, když budete mít den volna, nastavit časovač na každých 5 minut a psát si seznam myšlenek po každém zazvonění. Budete se divit, jak široký je rozsah vašich myšlenek za jeden jediný den.
Lidská mysl neustále nahrává a přehrává všechno, co se děje kolem. Snaží se kategorizovat všechno, s čím se setkáte a co jste už zažili. Je to podobné jako když dáváte dokument do souboru. Sami vybíráte jaký je nejvhodnější soubor pro každý dokument a pak další dokument zařadíte do jiného souvisejícího souboru.To je důvod proč se v současné době ocitáte s myšlenkami, které zcela nesouvisí s tím k čemu v současné době dochází.
Pokud vystopujete myšlenky, které se objevují, můžete najít důvod proč vám je paměť připomíná. To se děje častěji na podvědomé úrovni. Pokud si myslíte, že mají vyvolat emoce, které potřebujete uzdravit, může to být příležitost k vyřešení problému.
Například: přemýšlíte o době, když jste byli malí a polili jste si mlékem váš nový oblek, což otřáslo s vaší matkou. Myslíte si : " Wau, úplně jsem na to, zapomněl, zajímalo by mě proč na to teď myslím. Vím, že na mě maminka křičela před hosty."
Když vystopujete své myšlenky zpět, zjistíte něco podobného. Jíte zmrzlinový krém s přítelkyní, její je sojový, zatímco váš je z mléka, odstartujete myšlenky o tom, jak se mléko vyrábí a že pochází od krav. Pak si uvědomíte, jak velmi milujte zmrzlinu, ale ne mléko. Pak myslíte na to, jak jste měli rádi čokoládové mléko, když jste byli malí. Pak si vzpomenete na dobu, kdy jste si mlékem polili oblečení.
V tu chvíli jste vědomě pochopili bloudění svých myšlenek. Vzpomínáte si, jak jste se cítili, když vám vaše matka řekla, že jste nepozorní a byla rozrušena nad vaším špinavým oblečením. Bylo to velmi trapné, protože jejím hlasitým hubováním upoutala pozornost hostů. Teď, když máte tuto vědomou vzpomínku, máte možnost léčit emoce, které jste cítili a jejich dopad na život. To je jedna z výhod vědomého sledování myšlenek.
Bylo by velmi zdlouhavé pokusit se vysledovat každou myšlenku. Nicméně bude prospěšné sledovat myšlenky, které vám přináší negativní pocity, které vás vězní ve strachu, nebo starých přesvědčeních. Sledování myšlenek vám pomůže získat kontrolu nad svým životem. Je to tak jednoduché.
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Zde se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE - osvobozující od všeho, co neslouží vašemu pokroku, nechte uvolnit všechno, co se potřebuje uvolnit, otevřete se moudrosti Vesmíru, využijte dnešek k jarnímu úklidu ve Vědomí a zůstaňte ve svém Středu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Láska a milosrdenství

30. listopadu 2014 v 7:00 Skutečný mír je uvnitř
božství

Lidé Země, tento čas je časem oslavy a zároveň smutku. Těšíte se na volný čas, těšíte se na čas strávený se svými blízkými. Ale je mnoho z vás, kterým se v tomto čase vracejí smutky, bolestné vzpomínky a pocity osamění v nich vytváří ještě bolestnější emoce. Pro některé čas radosti, pro jiné chvíle psychického vypětí. Můžete však změnit naladění své, i lidí kolem sebe. Udělejte ostatním radost a buďte vstřícní. Vánoční stresy nejsou nutné. Vánoce jsou časem lásky a milosrdenství. A takový by měl být celý rok. Proč jen toto období? Přichází čas nových energií a vlivů, které ve vás mohou probouzet mnohé vzpomínky, obnoví se nedořešené věci a budete opět postaveni před řešení toho, co nebylo uzavřeno. Většina však až v průběhu následujících měsíců. Ti, kteří se uzavírají do sebe, budou nuceni otevřít svá srdce, ti, kteří se čehokoli obávají, budou postaveni před své strachy, aby se s nimi vyrovnali. Každý bude řešit to, co dosud oddaloval. To, co je zasuté uvnitř vás samých, vyjde na světlo. Nic nemůže zůstat skryté, věci "tajemné" budou mít vliv na vaše názory a myšlenky. Získáte mnoho užitečných informací, díky kterým se budete dále rozvíjet - srovnáte si své priority.
Mnoho z vás začne nový život a mnozí tento život opustí. Často budete mít pocity nedokonalosti sebe samých, budete se cítit brzděni, ovlivňováni. Je však potřeba rozlišovat zdroje těchto pocitů. Nedopusťte, aby vás ovládaly jakékoli emoce. Rok 15 vás možná uvede do různých stavů bezmoci, kdy budete cítit, že svůj život nemůžete ovlivnit. Ale mnoho z toho se ukáže být iluzí. Každý nový rok je příslibem nových začátků, jste plni naděje a optimismu, že vás čeká lepší život, cítíte sílu, jste odpočati při vstupu do dalších dní. Většinou však často znovu podléháte stereotypu života. Mnohdy víte, co je potřeba, abyste změnili. Avšak vyčkáváte a čekáte na přízeň osudu. Naděje vás provází na každém kroku, pokud se sami angažujete a věříte. Do dalšího roku je možné říci pouze toto: věnujte pozornost ostatním lidem, svým dětem, svým rodičům a blízkým. Zajímejte se jeden o druhého a nebuďte lhostejní. Nepřidávejte sami sobě více zátěže, nežli jste schopni unést. Rok 15 je pro vás budoucnost. Ale je to jen následek vaší minulosti. Budete cítit velké tlaky společnosti, mnoho "průšvihů" vyjde na světlo. Věnujte velkou pozornost hlasu svého fyzického těla, nezanedbávejte problémy, neboť velmi rychle může dojít k rozšíření problémů. Vše, co bude mít příznivé podmínky, se bude velice rychle rozvíjet. Rok 15 bude takový, jak na něj budete reagovat. Co nemůžete změnit, přijměte, co změnit můžete, tam udělejte co nejvíce, dokud cítíte sílu rozhodnutí. Vše, co vás v tomto roce potká, vás vede k duchovnímu růstu. Buďte spravedliví sami k sobě i k ostatním. Milujeme vás a žehnáme vám, bytosti lidské. Čas je vaše vysvobození. Ten, který jste obdrželi, prožijte s nasazením a procházejte životem s láskou a s díky za vše, co vám život přináší.
Zlatá Dušička 28.11.2014

Miluj bližního svého, jako sebe sama!

30. listopadu 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nemůžeš postoupit k většímu úkolu, dokud si neuspořádáš vztahy, nežiješ s každým v lásce, míru a harmonii a nepřestaneš v sobě chovat zášť či nevoli k druhým. Plevel musí být vytrhán ze země dřív, než udusí okolní rostliny. Vytrhej hned teď všechen plevel ze svého života, dřív než se trvale zakoření a udusí všechny krásné rostliny, které v tobě vyrůstají. Nemůžeš duchovně růst a sílit, jestliže ve svém srdci chováš nějakou nenávist, žárlivost, nelibost, netoleranci či nedorozumění. Zbav se rychle svých rozporů a nech ze svého srdce plynout lásku. Nikdy nečekej, až udělá první krok někdo jiný. Vždy v tom můžeš něco udělat sám, tak proč tak neučiníš, a to hned? Nikdy neodkládej na zítřek, co může být vykonáno dnes. Mnohé skutečnosti čekají na odhalení, ale musí být odhaleny ve správné atmosféře, v atmosféře umocněné lásky.


Dárkový poukaz dle vlastního výběru

29. listopadu 2014 v 12:57 Aktuální novinky

Krásný předvánoční čas, nabízím Vám dárkový poukaz s možností výběru mých služeb. Cítíte-li udělat radost Vašim blízkým s láskou se jim budu věnovat na těle i duši. Mějte pohodový den. Anna www.tetovanianna.blog.cz

Obraz: Tvorba reality

29. listopadu 2014 v 12:11 Obrazy rok 2014

Obraz: Tvorba reality
Na počátku bylo prázdno, překypující nekonečnými možnostmi... jednou z nich jsi TY
Viděli jste se někdy očima někoho, kým jste se stali? A díváte se na sebe očima absolutního pozorovatele?
Když se nedíváte, existují vlny možností...
Když se díváte, existují částice prožitků....
Prožívejte právě tady a teď sladkou přítomnost.
S požehnáním krásného dne Anna


TZOLKIN 29.11.2014 10 LAMAT kin 88 galaktický portál

29. listopadu 2014 v 11:31 Mayský Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá ( jasná) perspektiva, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, skromnost
Ženská energie dnes přetéká - generuje obrovské množství prosperity, plodnosti a hojnosti. Uhnízděni v teplém vyživujícím lůně Cauac, Lamat a Lahun (10) relaxujte, obohacujte mysl i tělo, obohacujte ducha a posilte svazky a vztahy mezi lidmi. Zastavte se na chvíli během rušného dne, udělejte si čas a ponořte se do těchto silně omlazujících energií. Budou léčit, nabíjet a doplňovat esenci vašeho zdroje - to je obzvláště důležité, pokud jste rodič, učitel, pečovatel, nebo pracujete v lékařské profesi.
Trecena BOUŘE staví všechno ve znamení otázek a vyzývá vás udělat mnoho pozitivních změn v životě. DESÁTÝ den odhalí, jak důležitý je ve vašem životě pořádek a harmonie.
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
***
Jsem Lamat 10. Vítejte v tento krásný den na planetě Zemi. Není Země krásné místo pro možnost strávit zde nějaký čas? Zamyslete se několik okamžiků nad krásou této planety. Zaměřte se na rostliny a zvířata. Pocit vděčnosti za všechna zvířata vás udrží v rovnováze. Buďte vděčni za všechny vodní zdroje, které vám poskytují potravu pro tělo i pro duši. Vnímejte velkolepost hor, prérií, pouští. Dýchejte toto všechno a přijímejte emocionální a fyzickou výživu, kterou vám všem Matka Příroda poskytuje.
V přírodě neexistují žádní oblíbenci. Květiny se nemusí vyhýbat ostatním květinám stejného druhu. Zvířata se neposmívají svým předkům. Voda nedělá rozsudky nad druhými. Stromy nestanovují žádné hranice, když se k nim přiblíží jiný. Ačkoliv existují některé zvířecí vlastnosti, které se zdají být lidské, podobné jako je boj a zabíjení, jedná se instinktivní opatření pro přežití.
Lidé jsou obdařeni vrozenými talenty a schopností fungovat na mnohem vyšším stupni inteligence, než většina druhů flory a fauny. Přesto můžete pozorovat hořčičné semínko rostoucí do jednoho z nejkrásnějších stromů na Zemi a stále mít úctu ke své vrozené inteligenci. Člověk rozvinul pocit nadřazenosti nad rostlinami i zvířaty a pohlíží na mnoho forem jako na neinteligentní. Posuďte práci vědců jako je Masaru Emoto a udělejte si své vlastní závěry. Jak může voda ve sklenici změnit svou molekulární strukturu, která odpovídá emocím, na které se člověk zaměřuje? Není to známkou inteligence života?
Skály a drahokamy vám poskytnou obrovské množství vzpomínek, stejně jako staré stromy. Byly svědky historie a absorbovaly energii událostí, které se kolem nich staly. Už jste někdy přišli na místo a měli pocit déjá vu, smutku, radosti, nebo štěstí a pak jste zjistili, co se na tom místě odehrálo a co spustilo vaše emoce? Mnoho výzkumů proběhlo na místech, kde se odehrávaly například posvátné obřady, nebo bitvy.
Všude kolem vás je život propojen nekonečnou řadou Vědomí. Stromy, rostliny, zvířata, lidé a všechno další soupeří o pozornost. Pomoz mi! Podívej se na mě! Tady jsem! Ale lidé jsou uzamčeni do kódů přesvědčení arogance a oddělenosti.
Máme pro vás cvičení, které vám pomůže být více v souladu s energiemi a vnímat bytosti kolem vás. Nejlepší je najít místo v přírodě, daleko od hluku a rušení lidmi. Je také dobré najít si klidné místo tam kde žijete, abyste se mohli naladit častěji.
Pokud máte v okolí stromy, vyberte si jeden z nich. Pokud jste na místě, které nemá venkovní prostor, nebo musíte zůstat doma, pak jsou v pohodě i pokojové rostliny. Opřete se zády o strom, nebo seďte u rostlin.
Několikrát se zhluboka nadechněte, uvolněte svaly a vyčistěte mysl od denních aktivit. Jakmile budete klidní, zaměřte se na rostliny. Zkoumejte opatrně každou část, včetně spodní strany listů. Všimněte si zabarvení listů, květů, kůry, stonků. Je tam nějaký hmyz, pokud ano, co dělá? Nezapomeňte, že rostliny vytváří kyslík, který vám umožňuje žít na této planetě. Uvědomte si velmi dobře tuto informaci. Co by se stalo kdyby neexistovaly rostliny? Nebyl by na Zemi život. Projevte vděčnost rostlinám, že to dělají.
Všechny rostliny jsou zdrojem výživy pro lidi, zvířata i hmyz. Listy, když spadnou, poskytují živiny sobě i půdě. Ve volné přírodě pomáhají rostliny udržet půdu, umožňují její obnovu s možností dodávat potřebné živiny a podporu po veškerý život. Poděkujte všem rostlinám za symbiotický vztah, který pracuje v rovnováze a umožňuje vám tu žít.
Když se nebudete dívat přímo na rostlinu, ale přes její okraje, nebo spíš za - uvidíte auru zlatého, nebo bílého světla. Když budete tuto dovednost praktikovat často, můžete vidět barvy vašeho energetického pole, stejně tak jiných lidí a bytostí. Všechny živé formy mají kolem sebe energetické pole, což můžete vidět na Kirlianově fotografii.
Zavřete oči a pokuste se vnímat energii rostlin. Je to jednodušší, když jste ve stavu Lásky a vděčnosti. Jak budete s jednotlivými rostlinami pracovat, uvědomíte si, že každá má svou " osobnost ". Možná zjistíte, že některé druhy pokojových rostlin mají jemnější energii, zatímco jiné více ohnivou.
Jakmile se více naladíte na jejich energii zjistíte, že reagují na vaši pozornost, nebo zanedbávání. Vědci dokázali, že rostliny na které mluvíte, hladíte je a chválíte, jsou mnohem více zdravější, než ty, kterým jsou poskytovány jen základní potřeby. Rostliny reagují na hudbu a uklidňující hlas. Když začnete věnovat více pozornosti vašim rostlinám, můžete slyšet jak na vás volají : " Dej mi vodu, podívej se na mě, zpívej si se mnou." Mluvte se stromy a objímejte je, podělí se s vámi o zajímavé zážitky.
Choďte často do přírody a buďte pozorní. Každý den poděkujte rostlinám a zvířatům a oceňte rovnováhu, kterou pro všechny na Zemi vytváří. Dávejte pozor jaké každý den vytváříte odpadky. Snižujte jejich množství a recyklujte. Vzdělávejte se jak být dobrými správci Země.
Země stárne rychlým tempem v důsledku lidské nedbalosti. Moc času nechybí, abyste se dostali do fáze úplného zničení všech forem na Zemi. Během krátké doby v důsledku manipulace člověka přestaly růst tisíce rostlin, vymřelo mnoho druhů zvířat a hmyzu. Každý krok, který uděláte, každý nádech má vliv na planetu.
Člověk s jeho nadřazeným myšlením je mnohonásobně méně inteligentní, než Zdroj, který stvořil tento svět. Možná je načase zbavit se pocitu nadřazenosti a být více v rovnováze s přírodou. Najděte způsob, jak to udělat. Vzdělávejte se a zařaďte do vašeho každodenního života sdílení vašich vědomostí. Nemáte mnoho času na vyrovnání vašeho dopadu na přírodu.
Loučíme se a povzbuzujeme vás, abyste se co nejčastěji spojili s bytostmi přírody a naučili se žít co nejjednodušeji a bez souzení. Jakmile si začnete všímat zázraků, které vás obklopují, vaše srdce se naplní radostí.
LAHUN (10) je silná energie, která přináší ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie nám pomáhají léčit strachy , všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Hledáš cesty Ducha v sobě?

29. listopadu 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jaké jsou tvé životní hodnoty? Jsou-li to jen hmotné statky, které tu dnes jsou a zítra pominou, můžeš strávit svůj život jako veverka v kleci, běhající odnikud nikam. Když však hledáš cesty Ducha, musíš je hledat v sobě, a nalezneš je jen tehdy, když se ztišíš a budeš čerpat z drahocenných pokladů hluboko v tvém nitru. Nenajdeš je venku, protože vše, co je důležité pro život,obsahuješ v sobě. Jsi svobodný a můžeš si sám zvolit, co je podstatné. Nikdo se nebude snažit tě ovlivňovat, protože každý má svobodnou vůli. Je na tobě, zda učiníš svůj život chaotickým, či úspěšným. Je zde světlo; proč jej nenásleduješ? Je zde láska; proč ji nepřijmeš? Nic ti není odepřeno, když to hledáš ze všech sil, celým svým srdcem, myslí a duší.


Krém: Dovol svému vnitřnímu světlu zářit !

29. listopadu 2014 v 0:18 Aktuální novinky

Krém: Dovol svému vnitřnímu světlu zářit !

Krém míchám ve spolupráci duchovních průvodců a přírodních bytostí v jemném nacítění na duši podle datumu narození, jména a příjmení.
Je v něm uložena informace pro danou osobu k podpoře a posílení transformačního procesu na fyzické, éterické, emocionální a mentální úrovni. Mimo jiné jsou zde obsaženy krystalové a květinové esence.
Nanáší se na očištěnou pleť podle potřeby. Velmi jemně také působí na čakry, které jsou součástí základní struktury života. Podle vlastního cítění můžete krém vetřít do pokožky v místech umístění čaker. Je také velmi příjemné krém vetřít ve velmi malém množství na plosku nohy, kde jsou umístěné veškeré akupresurní body orgánů v těle.Na jakékoli dotazy ráda odpovím.
Žehnám Vaši duši Láskou bezpodmínečnou a přeji klid, mír a harmonii.
Anna Vičánková
terapeutka, výtvarnice a průvodkyně světem přírodních bytostí lektorka seminářů a zájmových kurzů Luhačovice a Zlín www.slunecnikvet-anna.blog.cz www.tetovanianna.blog.cz
email:channah12@seznam.cz tel:+ 420 777 339 159

TZOLKIN 28.11.2014 9 MANIK kin 87

28. listopadu 2014 v 10:21 Mayský Kalendář na každý den

Manik - Ruka / Jelen - Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnost, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.
Jaký je to život, který stojí za to žít, když ne naplno, hluboce a bolestně krásně? Skrze vaší duši pulsuje krev mocného Jelena. Nechte ji proudit svobodně. Bolon (11) prší zlatý vodopád čisté energie na silný Manik. Zakloňte hlavu a nechte jeho divokou a pozitivní energii zaplavit vaši duši. Dnes jste korunováni strážcem lesa.
Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je:chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.
***
Jsem Manik 9. Jak se dnes máte? Vítejte v našem čase sdílení. Tón 9 a já bychom vás rádi požádali, abyste se ponořili do svého vnitřního prostoru, kde je vše klidné a pohodové.
Počkáme chvilku, než se usadíte a dostanete do prostoru relaxace. Tak a teď si všimněte jak se uvnitř cítíte. Je tam napětí, nebo klid? Cítíte se nervózní, nebo máte pocit míru? Bojíte se, nebo se cítíte sebejistí? Máte pocit neklidu, protože nevíte o čem tento dialog bude?
Doporučujeme vám, abyste praktikovali toto cvičení denně. Zastavte všechno, co děláte, několikrát se nadechněte a pozorujte jak se cítíte. To je dobrý způsob jak sledovat, jak jste na tom emocionálně.
Udělejte si pro sebe čas jít ještě do hlubšího stavu uvolnění kdykoliv si všimnete, že se cítíte napjatí. Praktikováním tohoto zvyku dokážete být v hlubokém klidu a středu, bez ohledu na to, co se kolem vás děje. Vaše rozhodování bude mnohem snazší a pravděpodobně budete pro sebe dělat lepší volby, když budete uvolnění.
Tělo používá mnoho svalů a více energie, když je v tenzi. Když je celý systém přetěžován a v napětí na denní bázi, mnohem více se namáhá. Uvolněte stres a užívejte si mnohem více naplňující život. To je pro dnešek vše!
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Někteří mayští učitelé ho spojují s devíti kroky, které jsou nutné pro stavbu domu, s devíti etapami pěstování a sklizně plodin, devíti vesmírnými cykly, devíti poschodími pyramidy. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

Áiové - poselství na listopad

28. listopadu 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Jaké jsou možnosti energetického a jiného léčení, které můžeme využívat?
Pochopení zákonitostí vývoje, které se teď v našem životě projevují.

Některé záležitosti vašeho vývoje vám byly dosud zastřeny. Způsobily to energie negací, které sem vnesly cizí entity před velmi dávnou dobou, kdy zmanipulovaly vaši 12ti vláknovou DNA na 2 vlákna, jež zajišťovaly přežití a poslušnost vůči nim. Tehdy na bázi duše jste na tuto "hru" přistoupili, protože i tato zkušenost v dualitě byla zajímavá. Co to teď pro vás znamená - zřekli jste se své svobodné vůle, protože jste sami sobě přestali věřit. Zřekli jste se své vnitřní síly, kterou jste předali těm "mocným". Nechali jste s sebou manipulovat, říkali jste jak život je těžký a toto přesvědčení jste v celé jeho síle přijali.

A teď se na toto vše podívejte svýma současnýma očima roku 2014. Jste ve vzestupné fázi transformace, neustále vám přicházejí vaše neláskyplné energie jinového, či jangového zbarvení a vy je každý podle svých možností čistíte. A nyní máme pro vás návrh. Každý z vás je součástí zdroje, má v sobě obrovskou sílu, lásku a energii Zdroje. PŘIJMĚTE JI. PŘIJMĚTE SVÉ BOŽSTVÍ!Přijmete tak zpět svou sílu. Ať byl váš vývoj jakýkoliv, tato energie Zdroje, kterou má každá bytost, jež z něho vyšla, v sobě. Tuto energii vám nikdo nemůže vzít, ani ty entity, které vám zmanipulovaly DNA. Je jen na vás, jestli si tuto spící či zablokovanou sílu (můžete si ji odblokovat) uvědomíte a zaktivujete. Žijete svůj život tak jak sami díky své vnitřní síle a lásce ho žít chcete. Je to váš život. Rozumíte, lidé? Toto musíte si uvědomit a učinit každý sám v sobě. To je teď pro vás jediné a podstatné. Uvědomit si svou vnitřní sílu a svobodu. Síla a svoboda spolu úzce souvisí. Tyto energie jsou vašim přirozeným právem. Nemůže vám je nikdo vzít, pokud vy sami se jich nevzdáte. Uchopte svou šanci. JSTE TVŮRCI NOVÉ ZEMĚ. Změňte svůj život a žijte ho svobodně, tvořivě a radostně. Pro to jste sem přišli. Jste úžasné bytosti. Milujeme vás

Áriové

Změň svůj postoj, a změníš celý náhled.

28. listopadu 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Dnes je nový den a je na tobě, co z něho uděláš. Tvé první myšlenky po probuzení mohou určit zabarvení celého dne. Mohou to být myšlenky šťastné, pozitivní, nebo nešťastné, negativní. Nikdy se nedej ovlivnit vnějšími podmínkami, např. počasím. Může lít jako z konve, avšak je-li tvé srdce naplněno láskou a vděčností, celý tvůj postoj bude jako sluneční světlo a modré nebe. Vidíš, jak velká zodpovědnost spočívá na tvých bedrech? Život je takový, jaký jej uděláš, proto nikdy neobviňuj nikoho jiného za stav, v němž se nacházíš, ale věz, že jde o tvé vlastní dílo. Změň svůj postoj, a změníš celý náhled. Přijmi konstruktivní přístup k životu. Vytvářej to nejlepší ze všeho, co tě obklopuje, a ostatní skutečnosti nevnímej. Nevěnuj jim žádnou životní sílu a ony zmizí. Čekej na Mne v tichosti a důvěře a věz, že dnešní den má Mé požehnání


TZOLKIN 27.11.2014 8 CIMI kin 86

27. listopadu 2014 v 18:13 Mayský Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok
Posvátný tajemný koloběh života, smrti a znovuzrození. Každý den ve spánku zemřeme, každý den se probudíme a jsme znovuzrozeni. Uaxac (8) je časová šňůra spletená na cestě věčnosti, kterou ztělesňuje Cimi - použijte je jako vodítko, záchranné lano při práci s životními přechody, nebo transformací. Nikdy nezapomeňte na silné a hluboké spojení se svou pokrevní linií, rodovou karmou, vašimi předky, kteří jsou i vašimi průvodci, chrání vás a pomáhají na každém kroku ……..jsou tam vždy bez ohledu na to, jak sami se cítíte. Stejně jako proudí vlny přílivu a odlivu přes písek, tak se pohybují proudy našich životů v rytmu obrovského oceánu kolektivního vědomí.
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím starým - je jedno, s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme osvícení a získáváme vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro Cimi přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Jsem Cimi s Tónem 8. Jsme vděční za čas, kdy jsme s vámi. Jako vždy je naším záměrem pomoci vám znovu najít to, co máte uvnitř sebe. Nepotřebujete žádné učitele, nebo guru; prostě se dívejte dovnitř sebe a vždy najdete co hledáte. Jsme zde, abychom vám pomohli rozpomenout se, a podpořili vás ve všem co se rozhodnete se svým životem udělat. Nesoudíme nic a nikoho, ctíme vás za vše co jste na Zemi dokázali. Ačkoliv se to tak nemusí zdát, děláte nejen mnoho pro sebe, ale i pro ostatní v celém Vesmíru. Každý z vás vytváří nové paměti. Každý z vás má jedinečný pohled na život. Ačkoliv se mohou dva účastnit jedné události, ani jeden z vás nemá stejnou zkušenost.
Doslova jste každý jako žijící knihovna, skladujete každou myšlenku, každou emoci a každou událost, kterou jste zažili. Není to úžasné? Jste jako super počítač s inteligencí mimo jakoukoliv virtuální realitu programového software. O co lepší bude váš život, když si uvědomíte, že jste vědomí tvůrci se schopnostmi tvořit stejně jako Stvořitel!
Dostali jste svobodnou vůli a tím možnost vybírat si všechny své zážitky. I když jste mnozí spadli daleko od vagónu soucitu, vaše zkušenosti vedou k obrovskému duchovnímu růstu. Dokážete si představit nebe, kde je jen dokonalost? Většina z vás by se nudila během prvních minut! Kde je nějaká výzva? Kde je nějaký problém? Kde je příležitost vyjádřit kreativitu? Možná splaskne vaše bublina, když vám řekneme, že žádné takové místo jako nebe nebo peklo neexistuje. Klidně se pověste na toto přesvědčení, ale my máme lepší nabídku.
Co když všechno, co si myslíte a děláte s vášní je branou k tvoření? Odsoudili byste sami sebe na místo věčného utrpení? Udělal by takovou věc otec i svému nejzlobivějšímu dítěti? Dává to smysl? Tvrdíte, že váš Otec je milující a vševědoucí. Pokud je vševědoucí, pak by jistě věděl, že když tvořil sám sebe, bude občas chtít být nemravný! Říkáte, že vás otec nastavil na neúspěch? Pokud takto popisujete svého Boha, možná by stálo za to utéct a být sirotek. Pak byste možná měli větší šanci najít štěstí!
Dobře….odcházíme z tohoto parketu a budeme více jemnější. Uvažujte takto. K dispozici máte Stvořitele. To by nemělo být tak těžké pochopit, když se podíváte kolem sebe a vidíte rovnováhu v přírodě. Co když Stvořitel navrhl Zemi takovým způsobem, který by umožňoval mnoha tvorům zde bydlet. Je to daleko od vašeho chápání? A teď…. co když chtěl Stvořitel zažít Zemi a všechny její poklady, ale nebyl schopen to plně provést, ačkoliv on sám je dokonalou formou Ducha? Mohl by Stvořitel vyřešit tento problém v případě, že by měl schopnost rozdělit sám sebe na maličké části s tím, že některé části zůstávají ve formě Ducha, zatímco jiné fragmenty snížily své vibrace do hustější formy?
Co když byl účel experimentovat s konceptem duality, či polarity aby ti, kteří přichází na Zemi mohli zažít plnou amnézii s cílem vyzkoušet jaké by to bylo žít na místě, kde není jen mír, Láska a skandování Haleluja? Chtěli byste být jedním z dobrodruhů a zaregistrovat se na tento unikátní zážitek? Přiznáváme, že se zkušenost polarity trochu vymkla z ruky.
Když toto všechno vševědoucí Bůh věděl, když tvořil tuto planetu, nebylo moudré nastavit parametry, možná datum, kdy to všechno skončí? Nejsou moudří ti rodiče, kteří umožní dospívání dítěti mimo domov s menším dohledem dospělé osoby a se zákazem nočního vycházení? Natahovali jsme vaši fantazii až příliš, nebo s námi budete pokračovat dál?
Co když se čas Velkého Experimentu chýlí ke konci? Jak by to vypadalo? Možná zjistíte, že mnoho lidí má mnohem větší zájem poznat své duchovní kořeny hledáním toho, co považují za správné, spíš než jen slepě následovat náboženství svých rodičů. Rozhlédněte se kolem sebe a uvidíte po celém světě zvyšující počet nových kostelů; mohla by to být známka Konce Časů? Co když se Experiment opravdu chýlí ke konci? Všimli jste si, že mnoho lidí mluví o tom jak by si přáli změny ve světě? Všimli jste si, že stále větší počet lidí zjednodušuje svůj život, zatímco v minulosti byl velký důraz kladen na shromažďování materiálních statků?
Všimli jste si zvýšeného počtu aktivních lidí, kteří mají pocit " měl bych " ? Všimli jste si, že se mnoho lidí pohybuje směrem k rodině, nebo hledá komunitu podobě smýšlejících lidí? Všimli jste si, jak všechny systémy, které byly určeny k ovládání lidí se rozpadají? Mohl by to být zmíněný konec polarity? Možná hippies měli pravdu, když tvrdili, že všechno, co potřebujete je Láska! Bezpodmínečná Láska. Pravdivá Láska. Respektující Láska. Současné moderní slovo v mnoha kostelech a na duchovních setkáních je Jednota. Dnes se hodně hovoří o tom být Jedním s ostatními. Velký důraz je kladen na nalezení společné řeči, spíš ne té, která rozděluje.
Začněte se zaměřovat na to co vám dává milující pocity, pocity vyrovnanosti, radosti, kreativity a vášně. Už nemusíte zažívat jaké to je být sám, mít největší dům v okolí, řídit druhé, nebo cokoliv vás od druhých odděluje. Nejlepší možnost jak začít cítit tuto Jednotu je vidět ostatní jací skutečně jsou - děti jediného Stvořitele. Každý z vás má dar spolu-vytváření, ale neberte nás za slovo udělejte si test. Vzpomeňte si na dobu, kdy jste obdrželi něco po čem jste toužili a uvidíte jestli najdete vzorec, který vás dovedl k úspěšné manifestaci.
Uvnitř vás existuje schopnost vytvořit Ráj na Zemi v jednom jediném okamžiku. Avšak existuje mnoho různorodých konkurenčních energií. Je to jako přetahování lanem. Skupina, která nejvíce táhne, vyhraje. Jste v historickém bodu, kdy Jednota je strana, která vyhraje. Mnozí dochází k poznání, že život je více než jen materiální bohatství.
Během několika posledních desetiletí předaly masy lidí kontrolu vládám a náboženským osobnostem. Veškerý povyk při oddělení církve a státu vznikl jako výsledek toho, že církev má více energie, než stát. Zákonodárci, kteří mají možnost vytvářet legislativu, vytvořili kontrolu pro ovládání vás - obyčejných lidí. Cílem bylo vás ovládat, a to se jim podařilo. Jak se rozšiřuje vaše Vědomí, máte možnost vzpomenout si jak silní jste a můžete se probudit ze spánku a říci DOST! Potřebovali jste velký otřes, abyste se probudili. Výsledek je, že mnoho lidí jsou bezdomovci bez peněz na oblečení, jídlo, bydlení, na základní potřeby nutné pro přežití na této planetě. Jste na pokraji ztráty jakékoliv existence života na Zemi. Dokážete si představit cokoliv dalšího bez Lásky?
Je možné, že lidé nyní zažívají opak Lásky? Je možné, že jste spustili celé spektrum možných zkušeností vedoucí ke kompletnímu zničení? Existuje způsob jak z toho ven, nebo jste odsouzeni k zániku? Stále doufáme, že se vás probudí dost, že jste připraveni znovu získat zpět vlastnictví vašeho těla, duše, mysli a začít tančit v rovnováze. Pokud je to pravda, co to bude vyžadovat? Mohou to být výkřiky proti válce? Může to být přibývání zájemců o zastavení skupiny, která řídí každý aspekt vašeho života?
Chtěli byste vidět návrat k zahradám jako prostředku jak nakrmit sami sebe zdravým jídlem? Chtěli byste vidět růst komunity, kde lidé společně pracují, aby měli jídlo, přístřeší a oblečení? Může dojít k posunu z místa " benefitů " na místo, které vytváří vášeň a není stresující? Už víte, že se tyto věci mohou stát?
Sdělovací prostředky se na to nezaměřují, protože by vystavily úskalí magnáty, kteří " vlastní svět " a média. I přesto se jejich svět hroutí před očima, protože zapomněli na jednu velmi důležitou složku v jejich plánu na ovládání světa - svobodnou vůli lidí, které chtějí ovládat. Každý z vás má hranice, které jste si nastavili - někteří vědomě, někteří nevědomě. Vaše kódy přesvědčení vám umožní zažít jen určitou hranici - tolik zneužívání, tolik kontroly, tolik neštěstí, tolik otroctví atd. atd.
Každý z vás nyní přichází do bodu, pokud jste tak již neučili, kdy řeknete : " Už toho bylo dost, zasloužím si více naplňující život! " Cesta do Nebe na Zemi může být hladká, nebo hrbolatá. Záleží na tom kolik těch u moci se vzdá a jak ladně jste schopni získat kontrolu nad svým životem - my říkáme ELEGANTNĚ, protože máme na mysli dosažení toho co chcete prostřednictvím Lásky, nikoliv reakce ze strachu. Ten už tu byl a způsobil, že bojujete na všech úrovních věky. Nyní je čas složit zbraně a tvořit život, který si přejete. Začněte si představovat své sny jako realitu. Dělejte každý krok s Láskou a ohledem k sobě i druhým, hledejte jen ty věci, které jsou pro vaše dobro a dobro všech zúčastněných. Cokoliv menšího vás udrží ve Vědomí polarity, ve které jste nyní svázáni a umlčeni.
V tomto bodu končíme, i když je mnohem více co bychom vám rádi řekli. Nicméně každý den nabízíme různé pohledy jak tvořit Ráj na Zemi. Jakmile se naučíte pustit strachy a nahradit je Láskou, budete stát v bezpečí mimo chaos ve světě. Jakmile se vás více a více spojí, sevření těch, kteří nad vámi měli kontrolu se uvolní. Drak ztrácí svou moc. Jak jsme uvedli ve Zprávě v den 83, měli byste se spřátelit se svými draky, protože opravdu všichni jste Jedno, všichni jste z jednoho Zdroje. Brzy tuto pravdu pochopíte a přijmete své nepřátele jako své přátele. Svět může být lepším místem! Vy jste ti, na které jste čekali! To nejsou jen obyčejná slova. Vezměte si je k srdci a nechte své Světlo zářit!
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Uč se nezasahovat do cesty těch duší, které máš na starosti

27. listopadu 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Milujte se a důvěřujte si navzájem, protože láska a důvěra umožňují duši rozkvést a vyvinout se tak, aby mohla převzít zodpovědnost a vyrůst do síly a velikosti. Nemůžeš očekávat, že se dítě bude vyvíjet, když za ně vše uděláš. Musí se učit myslet samostatně, činit samostatná rozhodnutí a nespoléhat na rodiče, že budou myslet za ně. Není snadné nechat milované bytosti dělat špatná rozhodnutí, avšak přesto se to musí občas udělat, aby dostaly určitou lekci. Lekci se lze naučit i snadno, avšak lekce nabyté tvrdým úsilím nebývají nikdy zapomenuty. Proto nebuď přehnaně starostlivý. Uč se nezasahovat do cesty těch duší, které máš na starosti, bez ohledu na to, kdo jsou a jakého jsou staří. Nechť se učí nést na svých bedrech zodpovědnost, a co je důležitější, těšit se z ní a pomáhat ostatním k růstu.

TZOLKIN 26.11.2014 7 CHICCHAN kin 85 galaktický portál

26. listopadu 2014 v 11:27

Chicchan - Had - Vitalita, vášeň, moudrost těla, Tělesné pocity, instinkt, síla Kundalini energie, intimita, sexualita, pevné nervy, změna způsobu života, dobré sebevědomí, nervový systém.

Vy jste zodpovědní za váš vlastní osud. Vy sami držíte otěže vaší životní cesty. Bez ohledu na to, čím jste prošli, nebo kdo vás kam dovedl, nakonec jste to vy, kdo má navrch v každém aspektu vašeho života. Vy sami sedíte na vrcholu hory a máte možnost vidět obrovský horizont své duše z 360° - vnímat celý rozsah lidských zkušeností, rozhodovat, jaký život skutečně chcete. Je to otázka změny vašeho vnímání, způsobu myšlení, reakcí, zvyků, předpokladů. Obtížné? Ano, velmi. Ale mimořádně posilující.

Rovnováha a Jednota přináší moudrost, nikoliv velikost, nebo aspekt něčeho takového jako je sláva a bohatství. S velkou moudrostí přichází zodpovědnost. Čím vyšší Vědomí, tím vyšší zodpovědnost, přiměřené hospodaření s energií a větší síla.

Symbol Hada zosobňuje hlubokou instinktivní moudrost, vytváří kanál mezi Nebem a Zemí. Je to energie pomoci těm, kteří tvoří prostor v srdci. HAD je síla pravdy a spravedlnosti.

Nativní Chicchan mají dar vidět věci pod jejich povrchem, obdařeni intenzivní sexuální energií, což jim dává přirozené charisma a jsou silní fyzicky i psychicky.

***

Jste připraveni změnit svůj život? Jsem Chicchan s Tónem 7. Jsme zde, abychom vám společně nabídli další způsob, jak se zbavit starých přesvědčení, které již nepotřebujete. Stejně jako had můžete sloupnout vrstvy kůže, z kterých jste vyrostli. Každá vrstva slouží jako ochranný kabát, ale je třeba odložit kabát, který je malý a udělat místo pro nový.
Zkuste si obléknut oděv, který je o několik velikostí menší, budete se cítit nepříjemně a nakonec přijdete o energii, protože průtok krve bude omezen. To samé se děje na energetické úrovni, jakmile omezíte tok energie tím, že se držíte starých přesvědčení a strachů. Jakmile pustíte omezující strachy a kódy, energie bude volně proudit, což vám umožní myslet jasně, být více kreativní a dělat zdravé volby.

Kódy přesvědčení jsou nastavovány v emocionálně nabitých okamžicích. Akce může být negativní, nebo pozitivní. Většina kódů je vytvořena aniž by si člověk byl vědom, že k tomu dochází. Například máte skvělý den, vše probíhá hladce a najednou " třesk, někdo narazí zezadu do vašeho auta. V ten moment je všechna radost zapomenuta. Jistě si vzpomenete, že se to stalo několikrát v životě, když bylo všechno skvělé, najednou přišlo něco, co vás strhlo do disharmonie. V tu chvíli, aniž byste si to uvědomovali, jste vytvořili kód přesvědčení : " Jakmile se věci daří, určitě se něco špatného přihodí! "

Začnete takto žít život, jakoby to byla realita. Neustále se zaměřujete na špatné věci, které by se mohly stát. Pokaždé, když vyprávíte svůj příběh, jak se věci pokazily, posilujete své kódy přesvědčení s pomocí Universálního zákona přitažlivosti - o čem přemýšlíte, to také vytvoříte. Jak jde čas, přitahujete stále více negativních událostí, protože očekáváte, že se stanou. Lidé pracují na této úrovni tvoření nepřetržitě od narození. Mnohokrát se narodíte s neporušenými kódy, ale častokrát rozptýlení kódů přesvědčení je ten hlavní důvod, proč jste se rozhodli vrátit na Zemi.

Může být velmi těžké prolomit kódy přesvědčení, protože na prvním místě za ně budete muset přijmout zodpovědnost. Budete také muset opustit myšlenky, že jste oběť a vzdát se pře-vypravování svých oblíbených příběhů. Bude to vyžadovat úsilí změnit návyky, které jste přijali za své. Bude to vyžadovat odvahu změnit stará přesvědčení, protože tak riskujete ztrátu milovaných a dělání často extrémních životních změn.

Takže stojí za to hledat kódy, na kterých jste postavili svůj život? Zeptejte se sami sebe, jestli jste spokojeni v každé oblasti života. Přináší vám vaše práce radost? Jste v každém okamžiku během dne spokojeni? Jsou vaše vztahy uzdravené? Milujete všechno a všechny bezpodmínečně? Trávíte svůj volný čas činnostmi, které vás baví? Užíváte si pravidelně pobyt v přírodě? Cítíte se kreativní a inspirovaní? Jste zdraví a plni energie? Dokážete zachovat rovnováhu v každé životní situaci? Pokud odpovíte na některou otázku NE, pak uděláte nejlépe, když odstraníte všechny vrstvy oděvu, které vás škrtí.

Existuje nespočet zkušeností, které vás dovedly k vytvoření kódů, v kterých žijete a také existuje nespočet způsobů, jak tyto kódy odstranit. Každý z vás je jiný a každý jdete unikátní cestou. Co nabízíme každý den je jiný nástroj nebo cvičení, které vám pomůže vytvářet volby nezbytné pro vyklizení nepořádku uvnitř vás.

Co nabízíme dnes je odstranit vrstvu ochrany, kterou jste nastavili v době bolestivého zážitku. Vzpomeňte si, kdy jste zažili nepříjemnou událost. Všimněte si co se kolem vás dělo. Jak jste se cítili, kdo byl přítomen? Většinou jste měli pocit bezmoci. Přejeme si, abychom vám pomohli získat zpět vaši sílu. Věřte, že jste ji nikdy neztratili, jen jste prostě nevěděli jak ji v té době použít. Můžete získat svou sílu zpět, když si uvědomíte, že stále sídlí uvnitř vás.

Mnoho problémů v dnešním světě je způsobeno kódy přesvědčení spojených se silou. Kolikrát jste slyšeli lidi říkat: " Já jim ukážu! Nikdo mi nebude říkat, co mám dělat! Jsem šéf, takže mohu druhým říkat, co mají dělat! Nikdo mě neporazí! "

Svět je plný lidí, kteří jsou zraněni a často to vzniká v dětství. Tato zranění způsobují, že lidé nastaví systém přesvědčení na základě pocitu bezmoci. Jakmile znovu získáte odvahu a naučíte se poradit si ve světě, začnete o svou sílu bojovat. Tato síla vychází ze vzteku, bolesti, strachu, represe a mnoha dalších emocí, které nejsou zdravé.

O co zdravější by bylo vědět, že jste mocný tvůrce a že můžete vyjádřit svou sílu milujícím a laskavým způsobem. Doufáme v to a není to jen otázka síly, ale také všech aspektů lidstva. Máte v sobě všechno co je potřeba pro život naplněný Láskou a soucitem.

Jak je možné překonat omezující kódy přesvědčení? Jednou z možností je podívat se na oblast života, v které se cítíte nespokojení. Možná je to způsob, jak reagovat na ostatní, nebo zvyk, který chcete změnit. Vyberte si jednu věc. Často je potřeba jen několik okamžiků, než zjistíte co obvykle spouští toto chování.

Váš mozek nezná rozdíl mezi představou a realitou. Jedna velmi efektivní metoda vedoucí ke změně chování je pře-hrát roli v mysli. Když to budete dělat často, budete připraveni začít reagovat jako při cvičení. Mnoho profesionálních atletů ví, že je to pravda. Opakovaně si představují jak hází perfektní míč, nebo perfektně bruslí, až se to stane jejich druhou přirozeností. Jakmile si něco jasně představujete, vaše svaly jemně reagují, jakoby byly do činnosti opravdu zapojeny. Možná jste někdy viděli lidi, nebo zvířata jak se během spánku hýbou. Mírně kopou, sténají, nebo mluví, jejich ruce se mírně hýbou, tělo reaguje na to co si vizualizují během spánku na nevědomé úrovni.

Vizualizace na vědomé úrovni je velmi silná. Na chování, které si přejete změnit, se zaměřte svou jasnou myslí a rozhodněte se, jak byste jednali ( spíš než reagovali ) až příště podobná situace nastane. Když se snažíte prolomit zvyky, které jsou silně zakořeněné, nečekejte že změna přijde během jednoho sezení vizualizace. Potřebujete udržet svou mysl v tomto praktikování, dokud zcela nezměníte zvyky. Vidíte jak silná tato činnost je, pokud jde o základní příčinu nežádoucího chování? Tím, že se občas podíváte do minulosti, pravděpodobně objevíte určité chvíle, kdy jste se spoléhali na nějaké kódy přesvědčení a dostali se do nepříjemné situace. Je třeba sloupnout staré vrstvy, protože stále platí zákon přitažlivosti.

Při vytváření nového kódu přesvědčení bude vaše mysl dělat všechno, co je v jejich silách, aby tento zákon uplatnila. Na fyzické úrovni když se synapse v mozku spojí, reagujete jedním konkrétním způsobem ve všech podobných situacích. To může být dobré pro takové věci, jako zapamatovat si odtažení ruky, když se dotknete něčeho velmi horkého. Na druhou stranu to může být škodlivé, pokud nechcete dovolit druhým, aby se k vám citově přiblížili, protože se bojíte, že vám ublíží stejně jako tomu bylo v minulosti.

Po vytvoření kódů založených na strachu jsou všechny ostatní události, které následují, rozděleny do kategorií podle tohoto zákona. Jinými slovy pokud nastavíte kód, že jste bezmocní, začnete tuto víru uplatňovat v dalších oblastech života. Může to být pocit, že musíte vykonávat podřadné práce, nebo nebudete schopni najít odvahu dělat věci na vlastní pěst. Váš základní systém přesvědčení zasahuje všechny oblasti.

Dobrou zprávou je, že jakmile odhalíte základ tohoto kódu přesvědčení, je snadné zahojit všechny rány. Popadají stejně jako domino, protože nebude existovat energie, která je držela pohromadě. Budete také muset vyměnit zvyky, které držely kódy při životě. Jakmile odstraníte staré kódy, budou tyto zvyky pokračovat, takže je musíte vědomě sledovat a měnit.

Řekněme si přiklad pro ženy : máte ve zvyku se přejídat a chcete se toho zbavit. Vizualizovaly jste si samy sebe jak jíte méně, držíte diety, vybíráte si lepší potraviny, přesto se dál přejídáte. Udělejte si čas a snažte se najít nejstarší vzpomínku, kdy jste se přejedly. Uvědomujete si, že to začalo v mladistvém věku. Jak se vaše tělo tvarovalo a dospívalo a kluci se na vás dívali sexuálním způsobem, necítily jste se ve své kůži. Odmítaly jste nabídky chodit na schůzky a dělaly všechno možné, aby se o vás tímto způsobem nezajímali.

Pak jste přišly na to, že většinu kluků nepřitahují silné dívky a ty, které jsou oblečené nedbale. Měly jste AHA! moment a začaly s přejídáním a přibýváním na váze, takže vás kluci nechali na pokoji. Proč jste si vytvořily tento kód přesvědčení? Možná se počátky objevily mnohem dříve. Možná zjistíte, že jste byly sexuálně zneužívané v dětství. Hmotnost nebyl problém, protože se pachatel nezaměřovat na tělo, ale na to, že vás může ovládat. Uvědomujete si, že příčinou vašeho vzorce přejídání je pocit bezmoci. Nevědomky jste začaly s přejídáním a přibývaly na váze jako způsobu, jak podpořit přesvědčení spojené s bolestí zneužívání v dětství.

Nyní máte na čem pracovat. Pokud byly tyto vzpomínky potlačovány mnoho let, dovolte si pociťovat potlačené emoce. Je nezbytně nutné, aby se tyto emoce dostaly na povrch a byly propuštěny, protože vaše tělo ukládá všechny informace, které jsou základem nemocí v těle.

Můžete se potýkat s mnoha dalšími otázkami, než jen s přejídáním. Může být moudré vyhledat odbornou pomoc, nebo pomoc přítele, vyzrálého přítele, který vás může podpořit. Přesto je to váš poklad pro objevování. I když na první pohled může být velmi těžké vidět požehnání v některé z minulých událostí, pokud můžete požehnat každé zkušenosti a odpustit sobě i druhým, uděláte nejlépe, když sami sebe propustíte z roli oběti. Pamatujte na zákon, že podobné se přitahuje, takže je ve vašem nejlepším zájmu propustit sami sebe z pocitů oběti.

Pokud s námi pracujete po celý rok, postupně objevíte různé cesty, jak tyto bloky odstranit a uzdravit rány minulosti. Doporučujeme vám hledat tyto problémové oblasti. Vraťte se zpět a jak můžete vytrhávejte kořeny svých starých přesvědčení. Pozorujte jak se cítíte v podobných situacích. Přehrávejte si roli v mysli jak chcete reagovat v budoucnosti, až taková situace nastane. Propusťte negativní pocity spojené s těmito příběhy a nahraďte je pozitivními.

Mějte se sebou trpělivost, i s druhými. Systém přesvědčení lze změnit v mžiku. Všechno je doslova myšlenka, nebo postoj. Pokud zjistíte, že jste se zabydleli v negativitě, zamyslete se znovu. Pokud o něčem, nebo o někom přemýšlíte negativně, změňte postoj. Buďte více odpouštějící a méně kritičtí. Víme, že pro některé z vás je to těžké. Jsme tu, abychom vás podpořili, pokud jste připraveni shodit věci, které vás škrtí.

Uvědomujeme si, že pro ty z vás, kteří se potýkají s těžkými a bolestnými vzpomínkami, může být tento rozhovor slabým článkem podpory. Věříme, že s námi budete pokračovat celý rok a praktikovat podpůrné prostředky, které nabízíme. Dialog jako je tento, vám může jen stěží pomoci vyrovnat se s veškerou bolestí, kterou jste zažili.

Naše srdce vnímají bolest a zranění každého z vás. To je důvod proč nabízíme sami sebe jako prostředek podpory. Mluvili jsme v mnoha dřívějších Zprávách o tom, proč je na Zemi tolik bolesti. Přesto bolest, kterou prožíváte je vaše a lze jí léčit, ale ne pokud nejste připraveni se jí pustit. To je naše naděje.

Buďte odvážní a mějte odvahu čelit strachům, buďte připraveni vzdát se všech lží, které vám byly řečeny. My mluvíme jen pravdu a věřte, že jen pravda vám přinese svobodu. Dovolte nám ukázat vám cestu.

SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Jsi spolehlivý?

26. listopadu 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Potřebuji vytrvalé a spolehlivé duše, které jsou vždy na pravém místě a dělají v pravý čas to, co je třeba. Potřebuji takové duše, které nic nesklátí, protože mají každou situaci pevně v rukou a žijí a jednají z onoho vnitřního centra míru a klidu. Jejich jistota je ve Mně; nic je tedy nemůže vyvést z rovnováhy. Vědí, co činí a proč tak činí, a mají opravdový smysl pro zodpovědnost. Je na ně naprosté spolehnutí, že dokončí každé dílo, bez ohledu na to, oč se jedná, a provedou ho dokonale. Zpytuj své srdce. Jsi spolehlivý? Máš takový cit pro zodpovědnost, že dokončíš každé dílo? Jsi vždy v pravou chvíli na pravém místě? Je důležité, aby sis našel čas a zjistil, kde chybuješ, a pak uvidíš, co můžeš udělat, abys vše napravil

TZOLKIN 25.11.2014 6 KAN kin 84

25. listopadu 2014 v 16:10 Mayský Kalendář na každý den

Kan - Zrno - Tvůrčí síla a principy, setba, efektivita, otevřenost, síla pořádku, Vědomí cíle, pokrok, růst, nové možnosti, vrozené schopnosti, operativnost, kontrola Ega, sex
Uvolněte se z vězení, které jste postavili kolem sebe, vaší mysli, těla i duše, rozmotejte těžké sítě svazující vaši schopnost snít a uzdravte hluboké rány, které stále leží skryté pod lety bolesti, strachu a traumat. To je více než jen zbožné přání, více než přicházející osvícení Vědomí, než ukončování dlouhého počtu Mayského kalendáře co vás osvobodí. Myslíte si opravdu, že chcete být svobodní? Pak jediné co potřebujete je udělat to, protože vy jste jediný, kdo vás může osvobodit.
Na glyfu KAN najdeme symbol semena z kukuřice, které klíčí v zemi, což představuje skrytý potenciál, dynamiku, vděčnost, která vede k hojnosti a sexuální zralost. Pozemská biosféra byla navržena jako dokonalý Ráj pro život člověka, žijícího v symbióze s faunou i florou - místo plné bohatství a absolutní hojnosti, kde člověk nezabíjí živé bytosti, ale živí se plody vypěstovanými ze semene. Energie KAN podněcují probuzení vnitřních pokladů bohatství, hojnosti, plodnosti, sexuality a žádají vás, abyste se stali Mistry všech umění. Květina, když dozraje, nabízí nádherné květy, tak jako zralý člověk okouzluje moudrostí svých slov. Je zde mnoho aspektů od schopnosti řídit svůj osud vědomě tak, jako klíčí semeno a stává se vitální rostlinou, schopnosti vytvářet vědomě životní hojnost, až po bytí v plné životní a sexuální síle.
Udržujte přirozenou smyslnost, udržujte rovnováhu. Vyjádřete svůj záměr v tomto velmi příznivém dnu pro hojnost. Nativní KAN jsou mistři všech umění, jejich životní síla může být velmi silná - musí proto být dobře řízena.
***
Jsem Kan 6, vítejte. Začneme dnes pohledem na aspekty sebe sama, které vám již nevyhovují. Možná je to vaše váha, nebo váš způsob komunikace. Jsou nějaké návyky, které byste chtěli změnit? Máte zájem o prohloubení vaší spirituální víry? Vyberte si jednu věc, na kterou byste se dnes rádi zaměřili - něco, co jste připraveni změnit, nebo zažít na hlubší úrovni. Jako Kan reprezentuji zasetí nových myšlenek, nebo nápadů a kódů přesvědčení. Požádejte mě ve fázi plánování uvolňování starých zvyků, aby se mohly zrodit nové.
Věnujte několik okamžiků relaxaci pomocí technik, které jsme sdíleli dříve a které jsou pro vás nejvhodnější. Opusťte štěbetání mysli, starosti a zaměřte se na nádech a výdech. Zaměřte pozornost na oblast, kterou chcete dnes zaostřit. Co nejobjektivněji a ze všech úhlů se podívejte proč to je/proč to není součástí vaší reality. Proč jste v minulosti sami sobě dovolili zažít tuto událost, nebo toto chování? Při tom hned objevujte bloky, které vás odrazují od následování toho po čem toužíte. Zapište si myšlenky, které se objeví - dokonce i ty , které se zdají bezvýznamné. Cílem v tuto chvíli je zůstat mimo analytickou mysl. Jednoduše zapište vše co se objeví v mysli, jakmile se zaměříte na určitou otázku.
Teď zaměřte pozornost na budoucí možnosti. Kde vidíte úskalí, které by vás mohlo odradit od realizování až k plné změně? Zapište je také. Až budete hotovi, projděte si celý seznam a chvilku se ponořte do každé položky. Můžete již tak ovlivnit bloky. Váš seznam přivede do vašeho Vědomí touhu udělat změnu, stejně jako možné kroky pro dosažení cíle.
Možná budete muset opustit vztah, přestěhovat se na jiné místo, najít způsob podpory, stát více ve své osobní síle, opustit starý návyk, nebo udělat jiné další změny. Jak moc jste ochotní udělat změnu? Jste připraveni přinést určitou oběť potřebnou k vytvoření vysněné reality? Pokud ne, vyberte si něco jiného, co chcete změnit a opakujte výše uvedené kroky. Vždy se můžete k tomuto problému vrátit.
Pokud máte silnou touhu udělat změnu, pak jste připraveni zasít semínko nastavením záměru. Proces nastavení záměru je velmi jednoduchý. Všichni to děláte na denní bázi, ale většinou neúmyslně. Ti, kteří udělali ohromné pokroky v manifestování svých přání se naučili tajemství vědomého nastavování záměrů. Jsme tu, abychom s vámi tato tajemství sdíleli. Je to naše naděje, že tyto poznatky použijete vždy pro vaše nejvyšší dobro a vždy pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Nezneužívejte je.
Jasně se soustřeďte na jednu věc, které chcete dosáhnout. Uveďte záměr čeho chcete dosáhnout. Vždy se ve vašem zaměření řiďte parametrem - pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastěných, hladce a elegantně. Vizualizujte si sami sebe v cíli, pomocí 5 smyslů. Věřte, že kroky směrem k manifestaci již probíhají.
Děkujte všem, kteří vám pomáhají při vytváření této skutečnosti. Očekávejte neočekávané! Vaše záměry se mohou projevit způsobem, který byste nikdy nečekali. Pokud si to rozmyslíte, uveďte nový záměr a nezbytné kroky. Čím více emocí do vizualizace vložíte, tím je větší pravděpodobnost, že se přání splní. Můžete vizualizaci opakovat několikrát obzvláště pokud váháte. Předstírejte jakoby se to už stalo.
Můžete psát své touhy na místa, kde je budete pravděpodobně vidět po celý den. Pořiďte si nástěnku snů, dělejte si poznámky - to je způsob, jak udržet vaši pozornost zaměřenou na cíl. Nastavením záměru obaleném emocemi se dají věci do pohybu. Lidé mají tendenci neustále přemýšlet. Andělé a Duchovní Průvodci se věnují pouze těm myšlenkám, které jsou podpořeny silnými emocemi. Silné emoce jsou spojené s vlnami energie, zatímco myšlenky mohou zůstat nepovšimnuté.
Je jen na vás jestli budete následovat intuici a zůstanete v okamžiku přítomnosti, abyste mohli rozpoznat kroky vedoucí vás do cíle. Mnoho modliteb jsou myšlenky bez odpovědí, popravdě řečeno projdeme kolem nich bez povšimnutí. Stejně jako všechny další životní změny, cvičení dělá Mistra. Jakmile se naučíte plně spoléhat na svou intuici a rozvíjet komunikaci se svým Vyšším Já a Průvodci, vaše přání se budou manifestovat rychle. Také jen malé " Děkuji " jde dlouhou cestou. Stejně jako se vám líbí, když vám děkujeme za vaši tvrdou práci, duchovní Pomocníci také ocení uznání.
Musíte také denně čistit vaši energii, abyste měli čistý kanál. Je to stejné jako rádio, není-li vaše frekvence vyladěná, nebudete mít jasný příjem, nebo se ocitnete na nesprávném kanálu. Dále budete muset pokračovat v mazání bloků způsobených strachem a starými zvyky. To je záměr těchto Zpráv. Jsme tu, abychom vám pomohli kdykoliv o to požádáte. Jako vždy vám připomínáme, že uvnitř sebe máte sílu udělat změnu bez ohledu, jak těžká se zdá. Jsme u vás jako na povel a sloužíme vám. To je naše práce a přináší nám velkou radost pomáhat těm z vás, kteří jsou připraveni pokročit směrem k porozumění a pochopení své skutečné pravé podstaty bezpodmínečné Lásky. Pro dnešek se loučíme. Bavte se při remodelaci vlastního života. Mějte den plný zázraků!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytýčených cílů a stabilizovat se ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Pro ty duše, které spějí k novému, ztratí utrpení význam.

25. listopadu 2014 v 6:00 Doteky Nového Života

V Novém věku není třeba utrpení. Pro ty duše, které spějí k novému, ztratí utrpení význam. Jestliže stále cítíš, že utrpení je nutné, nejsi součástí nového, ale ještě stále setrváváš ve starém. Tam k sobě budeš neustále přitahovat utrpení, dokud ze své vlastní vůle nepokročíš kupředu a nepochopíš, že už není dál nutné. Soustřeď se na zázraky a radosti nového života a přijímej jen to nejlepší, což je tvé skutečné dědictví. Nebuď jako pštros, který se obává postavit se životu tváří v tvář. Snaž se vidět pravou skutečnost onoho skvělého života a pomáhej takový život přivodit. Čím zřetelněji jej uvidíš, tím rychleji přijde. Přijmi vizi nového nebe a nové Země a podrž ji natrvalo ve svém vědomí, protože nejde o nedosažitelný sen. Je to skutečnost, a ty jsi její součástí.


24. – 30. 11. 2014 Sladké mámení iluze

24. listopadu 2014 v 19:02 Doteky Nového Života
Slunce se dostává do kvadratury s Neptunem, což symbolizuje nejasnosti, iluze a klam. Snadné podlehnutí iluzi. Zesiluje se vliv nekonkrétnosti, domněnek, očekávání a klamných informací. Zároveň jsme citlivější k alkoholu a lékům. Vše prožíváme a vstřebáváme intenzivněji, citlivěji. Na povrch vycházejí smutky a apatie. Buďte velmi obezřetní, protože snadno můžete podlehnout omámení. V tomto týdnu budou velmi aktivní podvodníci a bdělost je potřeba k tomu, abyste nenaletěli. Ten, kdo vám bude slibovat naplnění vašich přání a snů, ať je to člověk nebo okolnosti, buďte obezřetní, skončilo by to velkým rozčarováním a zklamáním.
Na niterné úrovni se mohou objevit pocity deprese, apatie, marnosti a ztráta víry a smyslu.
V tomto týdnu se bude ještě težko konkrétně tvořit. Více bude potřeba být osamotě a v klidu. Merkur ve Štíru je v konjunkci se Saturnem a to nás podporuje a vede k hlubokému soustředění, praktičnosti, ale také, pokud nedokážeme přijmout zodpovědnost a řád, k propadnutí pesimistickým myšlenkám a k trudomyslnosti. Snadné propadnutí strachům. Věnujte pozornost své každodennosti, svým povinnostem a snažte se být "tady a teď". Řešte jenom reálné věci. Tím mámení klamu snadno předejdete.
Dokážete rozlišovat mezi pravdou a lží? Dokážete rozpoznat lež, i když je oblečena do štěstí?
Již od soboty se Slunce dostává do harmonického aspektu s Uranem a to přinese více jasnosti, otevřenosti a především pravdy, začne se ukazovat skutečnost, spravedlnost a hlubší smysl věcí. Zrychlí se tempo v pozitivním, věci začnou být konkrétní, jasné, rychlé.
Otevírá se v nás odvaha k novým rozhodnutím a ke konání.
Ten, kdo žije v pravdě, toho ani lež či klam "nedostane". Ten se vždy dostane k pravdě, okolnosti mu okamžitě odkryjí faleš člověka či situace.
Od soboty 28. 11. nás čekají lepší a optimističtější týdny.
29. 11. v noci Černá Luna vstupuje do znamení Panny na dobu 9 měsíců. Karma - přírodní zákon začne působit v archetypu Panny. Prošli jsme vyrovnáním Lva- ega, srdce, uznání, hodnoty a vztahu k otci, k moci, k prezidentu.
Přírodní zákon - Karma (astrologicky Černá Luna- Lilith) je harmonie - rovnost, vše má stejnou hodnotu, důležitost, funkci a své místo. To, co bylo poníženo nebo povýšeno v archetypu Panny, se začne navracet do harmonie.
Panna symbolizuje ctnosti, čisté, neposkvrněné vlastnosti, službu, poslání, pracovitost, zdraví, hygienu, čistotu, pořádek, plodnost, detail, přirozenost, obyčejnost, skromnost, pokoru, dokonalost, analýzu a jasnost. Toto vše, co s tím souvisí, bude procházet vyrovnáním.
Ten, kdo má tyto složky v harmonii, bude sklízet plody.
Přeji vám jasný týden.
Petra Nel Smolová

UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj:
Autor článku: Petra Nel Smolová.

TZOLKIN 24.11.2014 5 AKBAL kin 83

24. listopadu 2014 v 8:50 Mayský Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla hojnosti, cesta do duše, pohled do srdce, kreativita, mír, dostatek, spirituální hloubka, integrace, cesta do nitra, ticho, sny
Buďte noční snílek, který volá po prvních paprscích ranního světla. Buďte prázdnotou, v které se rodí příslib a potenciál. Buďte píseň, která dává hlas slovům uvnitř vaší duše. Toto je čas pro zrození nápadů, záměrů, myšlenek, které se vyvíjí v teplé tmavé noci vašeho podvědomí pro přípravu a přeměnu v jednání a realitu.
Glyf Akbal představuje moudrost noci. Symbolika znamená cestování v našem prázdném vnitřním prostoru - temným podsvětím, kde opouštíme Ego a nacházíme moudrost, přicházíme na to, že testy se staly naším největším pokladem. Zde se rodí nový úsvit a nové nápady. Nativní Akbal mají okouzlující chování, mnoho milostných vztahů a silný vliv na svět. Pokud prošli cestu temnou nocí duše, jsou to vynikající terapeuti. Lidé Akbal jsou velmi jemní, jak muži, tak ženy, je pro ně typická moudrost obou pólů.
***
Jsem Akbal a vítám vás v čase sdílení našich vědomostí. Věřte, že tyto znalosti jsou již uvnitř vás. Jsme tu prostě jen abychom vám pomohli získat zpět to, co zůstalo pohřbeno. Jsme jako mapy vedoucí vás k zakopanému pokladu, který leží uvnitř vás.
Mnozí na Zemi trpí traumaty, které způsobily postavené ochranné zdi. Mozek je schopen zažít pouze určité množství traumat, aby se dokázal včas zregenerovat a mohl přežít a zachovat si zdravý rozum. To je původ fenoménu rozpolcení osobnosti, ke kterému dochází po opakovaných traumatech. Pokud mozek není schopný dál snášet strašlivé podněty, bude se rozpadat, ale umožní člověku stále žít, aby mohlo dojít k uzdravení. Jsme zde, abychom vám pomohli s procesem uzdravení.
I když drtivá většina z vás není diagnostikována jako schizofrenik, mnozí z vás žijí s celou skříní kostýmů, kterou jste si vytvořili, abyste mohli fungovat ve vašem světě. Řekněme, že jste prodělali těžké trauma jako dítě. Může to být sexuální zneužívání člověkem, kterému jste důvěřovali. Aby bylo možné vyrovnat se s opakovaným zneužíváním, hráli jste myšlenkové hry sami se sebou. Možná v čase zneužívání jste mentálně opustili své tělo a předstírali jste, že jste někde jinde, třeba na karnevalu. Pokaždé, když byl akt opakován, vraceli jste se na karneval.
Váš mozek nerozezná rozdíl mezi představou a realitou; reaguje přesně stejným způsobem, ať už fyzicky vykonáváte činnost, nebo si jí jen vizualizujete. Když stárnete a pachatel se vás kdykoliv nějak dotýká, vaše mysl se automaticky přepne na karneval.
Jak dospíváte, tyto rány leží ladem. Pak přijde čas a rány se začnou připomínat. Jednou v noci prožíváte vášeň, i když scénář je mnohem více milující, akce je velmi podobná tomu, co jste zažívali v dětství. Tyto spící rány začnou hnisat a drát se na povrch.
Často byla bolest tak intenzivní, že jste zneužívání v dětství vymazali ze své vědomé mysli. Možná, že ani vy ani váš nový nápadník nemůže pochopit, proč se rozcházíte. Můžete si myslet, že je to divné, protože tato událost je přece karneval. Když jste vyrůstali, nenáviděli jste karnevaly, ale nevěděli jste proč. V mnoha případech trvá roky odhalit s pomocí vyškolených profesionálů a hypnotizérů sexuální zneužívání. Časem objevíte vztah mezi sexem a karnevaly.
Spolu s traumatem samotného zneužití jste jako dítě nastavili kódy přesvědčení, že lidem se nedá věřit, sex je bolestivý, hanebný, můžete mít pocity nezodpovědnosti, že nebylo umožněno, aby se to neopakovalo, pocity viny, pokud zjistíte, že jste hříšník či oběť, nebo řadu dalších přesvědčení. To je základ, na kterém jste postavili svůj život. Jsme tady, abychom vám pomohli s odhalováním těchto základních kódů.
Ačkoliv mnoho z vás nemělo zkušenosti takového rozsahu, negativní události ve vašem životě způsobily, že jste založili mnoho kódů přesvědčení na strachu a bolesti. Tím, že najdete tyto kódy a budete čelit strachu a uvolňovat emocionální bloky, máte možnost obnovit svůj život a postavit jej na Lásce a důvěře. To je čas, když se dějí ve vašem životě kouzla a také čas velkého léčení na všech úrovních: fyzické, mentální, emocionální a duchovní, pak budete moci vytvořit svůj život takový, jaký si přejete.
Každá tato Zpráva je navržena tak, aby vám pomohla při řešení strachů a s demontáží stěn ochrany, které už nepotřebujete. Je nám potěšením, že vám můžeme poskytnout naše služby v tomto ohledu. Jste připraveni uvolnit traumata, která vytvořila tyto rány? Pokud ano, začněme s jednoduchou relaxací.
Zaujměte pohodlnou polohu a uvolněte svaly. Jestli začnete od hlavy k prstům u nohou, nebo opačně, je jedno. Udělejte co je pro vás pohodlné. Zhluboka se nadechněte a uvolňujte skupinu svalů, například prsty. Někteří lidé považují za přínosné stáhnout svaly s nádechem a uvolnit je s výdechem. Použijte metody, které vám vyhovují nejlépe.
Po dokončení začněte dýchat ve svém tempu. Zaměřte pozornost na srdce a začněte vytvářet pocity Lásky a vděčnosti. Při výdechu uvolňujte napětí, nebo negativní myšlenky. Po několik okamžicích si začněte představovat, jak posíláte Lásku nějakému člověku, události, nebo jednoduše pošlete Lásku Vesmíru, či Stvořiteli. Pokračujte s vydechováním Lásky z vašeho srdce, dokud neucítíte hluboký pocit klidu. Při praktikování této metody budete nacházet čím dál méně negativních myšlenek.
Dále pozvěte své Vyšší Já, aby vás vedlo; uvítáme, když nás zavoláte také. Naším cílem je být vám zrcadlem, bezpečným místem, kde se můžete podívat hluboko dovnitř sebe, najít skryté stíny, které jsou připraveny spatřit světlo. Věřte, že nic zlého k vám nepřijde. Jsme stále s vámi, abychom vás podpořili. Těm, kteří mají hluboké traumatické rány doporučujeme, aby začali s méně zraňujícími situacemi, dokud si nejste jisti, že můžete zvládnout emoce vyplavující se na povrch.
Je užitečné, pokud máte v blízkosti sebe přítele, až se začnete přesunovat do hlubších ran. Požádejte přítele, aby tiše vedle vás seděl. Nemá žádnou jinou roli, než být s vámi, pokud máte strach být sami. Je nezbytné, aby přítel nic nesoudil a nedával vám žádné rady. Cílem tohoto cvičení je získat nové kódy přesvědčení na základě toho, co je pro vás pravdivé. Mnohokrát si přátelé nebo rodina myslí, že ví, co je pro vás pravé, ale nemusí to být pro vaše nejvyšší dobro.
Pokračujme v dnešním cvičení. Dokončili jsme dechové cvičení s pocity vděčnosti, což vám pomohlo cítit se uvolněně a ve stavu vyšší radosti. Takže teď jděte dovnitř a vytáhněte jeden problém, který vás trápí. Může to být něco z dětství, nebo z nedávné minulosti.
Nahlas nebo ve své mysli pojmenujte problém jako například: " Pokaždé, když mi někdo něco navrhne, abych udělal, cítím odpor. Proč to dělám a jak mohu toto chování zastavit? " Nechte svou mysl hledat a věnujte pozornost myšlenkám a vzpomínkám, které se objevují. Jakmile dovolíte mysli, aby zaplavila vaše Vědomí, mohou se objevit podivné obrazy. Častokrát mozek katalogizuje události do různých skupin a archetypů. Archetyp je symbol představující něco z reality.
Vraťme se nyní do okamžiku přítomnosti. Jak se zaměřujete na problémy a otázky, které prezentujete svému Vyššímu Já kvůli uzdravení, máte nyní záplavu obrazů a emocí. Často dostanete jednu, nebo i dvě odpovědi. Někdy přijde odpověď později při náhodném setkání, nebo například zaslechnete nějaký postřeh v rádiu. Cílem je přijmout pokyny vedení, být otevřený a očekávat odpověď i z nepravděpodobných míst.
Jakmile získáte důvěru v tento proces a začnete věnovat více pozornosti náhodám a synchronicitám, budete schopni nacházet odpovědi mnohem snadněji. Jakmile začnete jednat podle těchto odpovědí a integrujete je do svého života, získáte důvěru v sebe a ve spojení s Vyšším Já. Budete vědět, že není žádných pochyb a žádný problém není velký jak se zdá. Nic, co si přejete poznat, pro nás není velké.
Nejme vázáni lhůtami; existujeme v rovinách, kde nejsou žádné hodiny. Nejsme omezeni tělem, takže jsme schopni být na více místech najednou. Nemějte pocit, že byste nás obtěžovali. Budeme rádi, když získáte svoji sebedůvěru a jistotu, že všechno poznání je pro vás přístupné a máte možnost vytvářet zkušenosti, které na Zemi chcete mít. Žádáme vás, abyste vždy nastavili parametry toho co si přejete a nezapomněli na formuli - pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných, hladce a elegantně. To je nutné, pokud chcete růst v Lásce a být vyrovnaní.
Existuje mnoho lidí, kteří tuto pravdu objevili, ale nepoužívají ji pro nejvyšší dobro všech. Vytvářejí na Zemi velké škody. Oni stejně jako vy budou muset počítat s důsledky každého činu. Vybudujte si svou vlastní integritu a používejte své dary moudře.
Pokud se snažíte vyřešit problémy z minulosti, nebo současnosti, nezaměřujte se na více problémů najednou. Všimněte si co se objevuje: archetypální obrazy, jasné/nejasné vzpomínky a především si všímejte emocí. Pokud máte pocit, že chcete plakat, křičet, nebo kopat, udělejte to. Mnohokrát uzdravení nastává v okamžiku, kdy projevíte své emoce. Dovolte cítit se rozhořčení, zneužití, podvedení, nebo cokoliv vám přijde na mysl. Je lepší mlátit do polštáře, než pokračovat v boji s těmi, které milujete, nebo v otázkách, které nejsou důležité. Nevyřešené otázky jsou obvykle uloženy v srdci, emocích a frustraci.
Existuje velké množství vrstev emocí, které je třeba sloupnout, aby se uvolnily vzorce chování spojené s hluboce zakořeněnou bolestí. Pro dnešek uvádíme jen některé z nich, ale během roku půjdeme ještě hlouběji. Dnes chceme vysvětlit proces a umožnit vám začít pracovat s problémy, které jsou připraveny pro vyřešení. Na těchto problémech můžete pracovat sami, nebo s naší pomocí.
Pokud se rozhodnete sledovat naše Zprávy na denní bázi, obdržíte časem všechny části, které potřebujete pro vyřešení všech problémů. Cílem je osvobodit se od strachů, zvyků a kódů přesvědčení, které vám nepomáhají a drží vás od života v radosti a pokoji. Aby došlo ke změně kódů a uzdravení minulosti, můžete se zabývat následujícími vrstvami:
Odpusťte pachateli. Věřte, že lidé jednají podle svých nejlepších schopností, i když mohou zvolit věci, které nejsou pro vaše nejvyšší dobro. Dovolte všem lidem být tím, kým chtějí být, zda jste či nejste v souladu s jejich chováním. Uvolněte všechny rozsudky o lidech, místech a událostech. Uvolněte všechny pocity obětování. Rozpoznejte požehnání ve všech situacích bez ohledu na to, jak strašné mohly být. Změňte všechny negativní myšlenky zaměřené na sebe, nebo na druhé. Zastavte pře-vypravování příběhů, které udržují nevyřešené problémy při životě.
Podívejte do tváře svým strachům a emocím a nahraďte je Láskou. To, jak spolu studujeme každý den, vás naučí řešit bolestné vzpomínky a uvolnit emoce, které jste získali v roli oběti. Stejně jako drak, tak i vy se naučíte sebe-posílení a reagovat elegantně, takže můžete začít žít život v harmonii a Lásce. Mnozí dokázali překonat hrůzostrašné zážitky. Můžete to udělat také. Je nutné najít odvahu, postavit se drakům a spřátelit se s nimi. Jsme zde, abychom vás povzbuzovali a podporovali. Shoďte kódy, které vás drží zabalené ve strachu a negativním myšlení. Jděte dnes a obnovte pocity naděje, Lásky a radosti!
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

"Podle skutků poznáte je"

24. listopadu 2014 v 8:28 Myšlenka Nového dne

"Podle skutků poznáte je", zda jdou se Mnou, nebo proti Mně, zda jsou světlem, či temnotou. Otevři oči a s jistotou poznáš pravdu. Jdi do svého nitra a srdce ti napoví. Udělej si svůj vlastní úsudek a neposlouchej své okolí, protože když budeš naslouchat mnohému šeptání a pomluvám kolem, dostaneš se do takového zmatku, že nebudeš vědět, co je pravda a co ne, a ztratíš svou cestu. Každá duše může najít pravdu ve svém nitru, ale to znamená, že si k tomu musí najít čas. Musí myslet samostatně a najít svou vlastní cestu, a na to jsou mnozí pohodlní. Považují za mnohem jednodušší naslouchat a přikyvovat tomu, co říkají jiní, aniž by se ponořili do svého nitra. Ztiš se a poznáš pravdu; a pravda tě osvobodí.