Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.10. 2014 – 2.11. 2014

29. října 2014 v 19:20 |  Mistr Hilarion
Milovaní,
pracovníci světla na celém světě udržují a ukotvují světlo, jak nikdy předtím! Každý člověk se snaží denně o sebe starat tím, že je k sobě laskavý, že si poskytuje malé odměny, které mu dodávají pocit uznání a důležitosti. Vy všichni se učíte, že láska k sobě je nutností, abyste se na své duchovní cestě mohli pohnout kupředu . Láska k sobě je životně důležitou složkou duchovního vývoje každého a udržuje člověka v rovnováze a harmonii - jednak uvnitř, jakož i ve vztahu k okolnímu světu. Jak jsou vaše smysly neustále bombardovány rozptýleními vnějšího světa, tento postup vás udržuje stabilními a uzemněnými. Nikdy nezapomeňte na to, jak jste nádherní, a že si zasloužíte vše, co je na světě dobré.

Většina z vás dostává větší dávky energetického nabití z vesmíru a to si vyžaduje integritu a asimilaci. Nyní je třeba se více soustředit na to, co vám přináší radost a co ve vás vyvolává vášeň. O většině toho již rozjímáte mnoho měsíců, a teď by mělo být pro vás mnohem lehčí to uplatnit.Prostřednictvím vaší alchymistické práce jste se naučili, jak uchopit svoji sílu láskyplným a konstruktivním způsobem a to se bude v příštích dnech stále zlepšovat. Budete vnímat obnovený pocit míru, radosti, tvořivosti a vnímat zázrak života na Zemi. Budete využívat vaše dovednosti, vaši moudrost a znalosti pro dobro - způsobem, který znásobí možnosti vašeho života.

Vy všichni jste propustili výčitky, smutky, vzorce minulosti, které na vaší duchovní cestě již nepotřebujete
. Některé se usídlily hluboko ve vašem podvědomí a ty nové "várky" energií, přinášející pocit obnovy a nových začátků, umožňují, abyste je definitivně opustili. Život se stále mění a rozvíjí v souladu s vyšší vůlí duše. Vše, co zažíváte, je vytvořeno, abyste stále rozvíjeli vaše vědomí, abyste dosáhli vyšší stupeň lásky a moudrosti. Každá zkušenost, kterou jste učinili, vás vedla k tomu, abyste se stali moudrou, milující a soucitnou bytostí, kterou v této přítomné chvíli jste. Bylo a je to všechno dobré, protože nyní nastal čas, aby došlo k pozitivní transformaci a hlubokým změnám.

Vy všichni máte schopnost materializovat své sny, týkající se jednak vašeho osobního světa, tak i širšího světa kolem vás. Jste žádáni, abyste si věřili, abyste důvěřovali a abyste nedovolili, aby vám cokoli stálo v cestě. Dívejte se na každou zkušenost jako na lekci výuky, z nichž každá vás zdokonaluje. Před vámi se odkrývá vaše vzrušující osobní nová cesta a je teď čas, abyste vyzařovali Světlo. To si vyžaduje otevřené srdce, abyste viděli neomezený potenciál, který v sobě máte. Vše, co byste rádi vytvořili, manifestovali a dosáhli, je teď ve vašich možnostech. Vše, co je pro to vyžadováno je, abyste zůstali věrni sami sobě a věřili, že vaše myšlenky a inspirace jsou pod božským vedením.

Máte schopnost mentálně a emocionálně se pozvednout nade vše, co vás v životě potkává. Z perspektivy ducha omyly v životě neexistují. Když přijmete vše, kým jste a přijmete se takoví, jací přesně jste, uvidíte, jak se váš život nádherně a úžasně mění v božské synchronicitě a řádu. Síla a oddanost, které jste po tak dlouhou dobu prokazovali, vám dobře poslouží. Pokračujte v naslouchání vedení, které přichází od vaší vlastní duše. Tím, že se soustředíte na vaše cíle s odhodláním, dovedně a neotřesitelně, dosáhnete je. Skutečně se stáváte nejjasnějším a nejzářivějším světlem, jakým jen můžete být. Oceňujte vše, co jste již ve svém životě manifestovali. Jste na správně cestě a vše dopadne dobře.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2014 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama