Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 19.10. 2014 – 26.10. 2014

27. října 2014 v 18:14 |  Mistr Hilarion
Milovaní,
vyzýváme všechny pracovníky světla na světě, aby vysoce udržovali vizi Nové Země, aby se manifestovala. Žádáme, abyste se ukáznili a nenechali se rušit anebo svést z cesty od vašeho záměru vytvořenými iluzemi, které v těchto časech trápí svět .

Vy všichni máte schopnost rozlišovat, co je skutečné a opravdové a vytvořit, co si přejete zažívat a tam by měla být zaměřena vaše pozornost. Mír je skutečný, pokud ho můžete přivést do své vlastní zkušenosti. Odtud proudí ven do okolního světa kolem vás a má exponenciální účinek na každého a na všechno. Vaší oddaností nejvyšším ideálům, jaké si můžete představit a na které můžete zaměřovat vaši pozornost, je vytvářena nová epocha. Klíčem je, abyste se denně ztotožňovali s vašim božským původem, a jednali jako dcery a synové Boha.

Člověk nemusí být kouzelníkem, musí pouze věřit ve vlastní dobro a integritu a udržovat to. Nechat druhé, aby si zvolili vlastní cestu. Na základě osobního příkladu ti, co ukazují cestu, inspirují a pozvedávají své bratry. Nyní je potřebné uchovávat si vyšší ctnosti a kvality chování. Ostatní kolem vás je uvidí anebo pocítí, jak z vás tyto vlastnosti vyzařují a získají tak vzor a příklad božského člověka, kterým se mohou inspirovat a jehož příklad mohou následovat ve svých vlastních životech. Je čas, aby vaše světlo svítilo, aby svítila vaše dobrota a čistota vašeho srdce, aby svítila vaše hluboká láska k Stvořiteli. Denně se hlaste ke světlu, kterým jste a nepolevujte v této praxi. Je potřebné, abyste přidali toto ochranné pole do své aury jako světelný štít nebo světelnou kouli. Věnujte tolik času kolik jenom můžete, světelným aktivitám ve formě manter, modliteb, a vzývání, abyste neustále zvyšovali a udržovali vysoké vibrace. Pobývejte v přírodě, abyste se propojili se Zemí a uzemnili se, a nechte kosmickou energii, aby přes vás proudila v rovnováze a harmonii. Udržujte aktivity vašeho života v nejjednodušší a nekomplikované podobě, jak je to jenom možné, protože to vám pomůže se upamatovat, proč jste v této době na Zemi. Denní propojování se s Božskostí je důležité. Máme tím na mysli, že čas, strávený o samotě a v tichu vám pomůže spojit se s vyššími energiemi a přijmout co, co se nyní děje. Dělejte všechno, o čem víte, že vám pomůže udržet si rovnováhu a stabilitu, abyste nesešli z cesty.

Soustřeďte se na to, abyste si vytvořili pocit stavu radosti, protože tento stav je vyšší vibraci, kterou lze lehce vytvořit soustředěným záměrem. Každý z vás má z minulosti mnoho zkušeností, které můžete využít, abyste se okamžitě přivedli do tohoto stavu. Každé ráno si napište seznam všeho, za co jste vděčni a také předtím, než půjdete spát. Dělejte to denně, protože toto cvičení vám přinese víc, než si můžete představit. Když se setkáte s výzvami a těžkostmi, musíte se cvičit v tom, abyste si uchovali tuto praxi vyjadřování vděčnosti, dokud se to pro vás nestane druhou přirozeností. Jakožto energetičtí alchymisté přetváříte vše, s čím se setkáte, na vyšší a lehčí energii. Již to děláte každý den a chce to jenom, abyste si to uvědomili, aby to dostalo větší sílu.

Znovu vám připomínáme, že je třeba přiměřeně pít a denně vypít nejméně 8 sklenic vody. Dávky zvýšené energie mohou způsobit, že se budete cítit unaveni a v depresi. Můžete pomoci vašemu endokrinnímu systému výživovými doplňky jako je Maca*, která přirozeným způsobem upravuje a podporuje zdraví žláz s vnitřní sekrecí, protože upravuje metabolismus, úroveň energie, a pomáhá žlázám produkovat životně důležité hormony, vytvářející pocit zdraví a pohody. Pomoci vám může, když se budete dle možnosti vyhýbat průmyslově zpracovávaným potravinám a také, když se naučíte relaxační techniky a hlubokému dýchání. Cvičte minimálně půlhodiny denně, i kdybyste to dělali na třikrát po deseti minutách. Je důležité, abyste rozpohybovali vaše tělo, protože tak se v něm zajistí plynutí přicházející energie. Jedna hodina spánku před půlnocí se vyrovná dvěma hodinám spánku po půlnoci, a když to budete praktikovat, vaše žlázy omládnou. To jsou některé způsoby, jak v této době prakticky pomoci vašemu fyzickému tělu.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2014 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

* Maca je prastará bylina peruánských And. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. (pozn.překl)

Další informace můžete najít na webu tradiční peruánské mediciny ZDE

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama