Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Říjen 2014

TZOLKIN 14.10.2014 3 IK kin 42

15. října 2014 v 14:44 Mayský Kalendář na každý den

Ik - Vítr - Síla Ducha, inspirace, pravdy, přirozenosti, podpory, nadšení, integrace pólů, vitality, komunikace, vnitřní rovnováhy, diplomacie, disciplíny, silných schopností a sebekázně
Nejistota a nerozhodnost tváří v tvář nestálému proudu energií mohou snadno vést k velmi pochybným krokům. Takže mějte na paměti celý den, že se může zdát, jakoby vám Ox (3) a Ik bránili: nepřikládejte velkou váhu pocitům nejistoty, pochybnostem, strachu, nebo neobvyklým ambiciózním pocitům důležitosti, nebo popularity - rozhodně podle toho nejednejte. Spíše počkejte do druhého dne, až budete myslet jasněji, prakticky a pozitivně.
VÍTR, TO JE DECH DUCHA, DECH ŽIVOTA,…. ENERGIE, KTERÁ ZTĚLESŇUJE, ZASÍVÁ A ZASÍLÁ DOBRÉ DUCHOVNÍ MYŠLENKY A SEMENA……..JE TO ENERGIE DUCHOVNÍ INSPIRACE SNÍLKŮ A VIZIONÁŘŮ…...VÍTR JE ENERGIE STOJÍCÍ ZA ZMĚNAMI POČASÍ, ZMĚNAMI SPOLEČNOSTI…..EROZE
Ik je dech, který dává život a vše oživuje. V symbióze se stromy vytváří kyslík, což umožňuje všem tvorům dýchat. Vítr přináší také dešťové mraky, s nimi vláhu pro pěstování plodin. Ale na druhé straně může ukázat hněv a přinést bouři a povodně. Takže pokud dnes uchopíte Vítr za špatný konec můžete být vznětliví, nerozhodní, nebo vnímat, že nevíte jakým směrem se vydat.
Mayové považují Ik za sílu, která mění a přistupují k ní s velkým respektem a opatrností. Je to dobrý den požádat o sílu, vitalitu a odhodlání plnit úkoly. Dnešní den podporuje řešení psychických problémů spojených zejména se stavem emocionální nerovnováhy.
Nativní Ik ztělesňují dech života, jsou temperamentní, ostražití a aktivní. Mají tendenci dělat několik věcí najednou, běhají sem a tam. Mají zálibu v učení, komunikaci a v mluveném projevu. Jsou někdy vznětliví a nerozhodní - neví, kterým směrem se vydat. Je pro ně důležité, aby všude, kde se pohybují mohli svobodně dýchat.
***
Včera jsme mluvili o účelu polarity ve vaší sféře. Dnes budeme hovořit o tom, jak integrovat polaritu s cílem vytvořit vyvážený život plný Lásky, která bude pohánět váš oheň vášně pro misi, nebo poslání, které jste si v této inkarnaci zvolili. Polarita je prostě slovo, které znamená pravý opak. Tam, kde je nahoře je i dole…….atd.
Proč svět polarity? Před dávnými věky bylo mnoho bytostí, které chtěly zažít Oddělenost a Ne-Lásku. Počínaje od Zdroje až dolů do mnoha dalších dimenzí všechno co existuje je Láska, čistá esence energie Lásky. Tato sféra je pro vás jen těžko popsatelná, protože stojí mimo emoce.
Na začátku se shromáždily velké skupiny a s velkou vášní vytvářely různé světy, dimenze a zkušenosti. Tu, kterou v současné době zažíváte, je jen jednou z nesčetných zkušeností v rámci času a prostoru. Zdá se reálná, protože je reálná. Nacházíte se zde a nepamatujete si téměř nic z oblastí, které jste kdysi obývali před tím. Je to tak jak to má být, protože je to součástí smlouvy pro ty, kteří se přihlásí na misi na mateřskou loď Zemi. Přestože se jedná o nádherné místo, byly vytvořeny nevýhody, které jsou součástí této zkušenosti. Byli jste velmi rádi, že jste jako jedna z vybraných Duší vstoupili do této inkarnace.
Každý jedinec na Zemi má unikátní důvod k inkarnaci a k dosažení specifický úkol. Mnoho z těchto cílů se překrývá a mnoho z vás je jedinečných v tom jak pokračujete a dosahujete těchto cílů. Mnoho inkarnovaných v tomto světě polarity a amnézie jsou dobrodruzi a jsou si jistí, že budou schopni najít cestu zpět ke Zdroji. Nevědomě se mnozí otočí proti svému duchovnímu vedení a intuici a nesledují své cíle, které si pro tuto inkarnaci vybrali. Neexistuje žádný rozsudek nad tím, co děláte, nicméně porušujete smlouvu, kterou jste si nastavili. V rámci této smlouvy vám byli přiřazeni duchovní Průvodci, stejně jako vaše Vyšší Já a pomáhají vám zůstat na cestě k vybranému cíli. Existují i jiné duchovní bytosti, které se inkarnovaly a dohodly se, že budou součástí vaší reality.
Na Zemi přicházíte s duchovním GPS systémem. Když odbočíte, dostanete upozornění. To pak může vytvořit novou cestu, ale je tam stále možnost dostat se zpátky na trať. Vždy však můžete uplatnit svobodnou vůli a vypnout svůj GPS. Možná jste záměrně zvolili jinou cestu zkušeností a změnili směr a cíl. Jednoduše vytvoříte jinou cestu, kterou budete následovat. Když se odkloníte, dostanete varování. Je to jako měnit svůj životní scénáře, ale zároveň sledovat intuici. Nicméně, pokud jste daleko od cesty, kterou jste si zvolili před inkarnací, budete stále a stále dostávat upozornění, že jste mimo svou zvolenou trať. Mnozí z vás jednoduše GPS vypnou. Je to jistý způsob jak nastavit sami sobě hrbolatou cestu. Je to vaše intuice a duchovní Průvodci, kteří čistí cestu pro záměry, které jste si nastavili. Avšak pokud se rozhodnete vytvořit novou cestu bez jejich pomoci, nemohou zakročit. Hlavní důvod, když jste narukovali byl ten, že vám budou pomáhat zůstat na trati, protože si byli všichni plně vědomi Závoje Oddělenosti a ztrátou paměti, jakmile vaše duše vstoupí do lidského těla.
Bez ohledu pro jakou cestu se rozhodnete, jeden fakt zůstává a to je svět polarity. Můžete si vybírat co chcete zažívat. Po celou dobu života zažijete mnoho věcí. Naučíte se, že když se dotknete něčeho velmi horkého, nebo velmi studeného, bude to bolet. Začnete si uvědomovat, že extrémní protiklady vám přináší stejné pocity. Už jste někdy byli nesmírně šťastní, anebo extrémně smutní? V obou případech tečou slzy a emocionálně cítíte to samé. Je dobré vyzkoušet opačné konce polarity. To je také jeden z důvodů proč jste tady - poznávat nové věci. Je to vaše volba na každém kroku cesty zvolit buď horskou dráhu, nebo tunel Lásky.
Dnes hovoříme o integraci polarity, kterou lze provést dvěma způsoby. Můžete si vybrat vyzkoušet obě strany se specifickou polaritou, jako je strach a Láska, nebo si můžete vybrat rovnováhu za účelem dosáhnout vytýčených cílů. Ať tak, či tak dosáhnete integraci obou pólů. Svého cíle dosáhnete buď mnoha jízdami na horské dráze, vzestupy a pády v životě, nebo se rozhodnete jet tunelem Lásky, aniž by docházelo k hlubokému strachu.
Vám, kteří chcete integrovat polaritu s grácií, ukážeme způsob jak toho dosáhnout s energií Tónu 3. je to energie Trojice. Pro dnešní ilustraci je trojka symbolem dvou pólů polarity se středním vyrovnávacím bodem. Vzpomínáte si na studium číselné řady ve škole, řada začíná "0" a pokračuje nekonečně doleva s řadou záporných čísel a nekonečně doprava řadou kladných čísel. Tečka na číselné ose představuje místo, kde se nenacházíte na trati teď, můžete si vybrat z nekonečných možností, v době kdy budete číst tento článek je jisté, že jste se již pohybovali na obou stranách celé číselné osy. Rozhodli jste se pro pozitivní i negativní množství možností vědomě i nevědomě.
Co vám nabízíme dnes je hladší silnice, lepší množnosti, více rovnováhy, už nemusíte zažívat žádné extrémy. Je čas vyvážit cestu. Už jste se naučili jak jemnější, klidnější a nádherná je jízda, jakmile jste vyrovnaní a co nejvíc ve svém středu číselné osy. Žádáme vás, abyste sdíleli svou cestu s těmi, kteří se stále potýkají s jejich vedením. Podělte se s ostatními v čem leží háček vašeho klidu. Existuje mnoho cest k jednomu cíli. Sdílejte prostě způsoby, které pomohly vám, ale nechte posluchače rozvíjet jejich vlastní cestu s vaší podporou.
V zájmu vyvážení života vám doporučujeme naučit se často ztišit mysl i vnější svět. Brzy uslyšíte svůj vnitřní hlas. Brzy uvolníte všechny strachy, chování i systém starých přesvědčení, který vás drží od těch nejdivočejších snů, jakmile se naučíte dělat kroky z tečky na tečku na číselné ose a budete v rovnováze. Je to stejné jako jízda na kole, která vyžaduje soustředění a praxi. Jakmile se naučíte jezdit rychleji, jste schopni svištět kolem těchto teček rekordní rychlostí.
Trik je v tom vědět, kdy máte sesednout. Mnozí překračují rychlost a stanou se fanatiky s pocitem, že je třeba zachránit ostatní před tím, čím mají projít. Pokud zjistíte, že jste přešli značku, otočte kolo a vysledujte své stopy zpět, dokud se neocitnete v místě klidu.
Nejste tu proto, abyste zachránili svět, ale máte být součástí světa.
Tím, že žádáte o radu své duchovní Pomocníky a své Vedení, brzy budete vědět proč jste tady a budete kráčet mnohem snadněji. Je mnohem lepší jet po cestě, která byla vydlážděná jen pro vás. Občerstvovací stanice, odpočívadla a opravny najdete vždy, když se bude třeba.
Jakmile jsou naplněny vaše základní potřeby, budete lépe připraveni udělat tento svět lepším místem, jednoduše tím, kdo jste. Vaše úroveň štěstí, radosti a Lásky poroste exponenciálně. Tato energie bude proudit z vás a prostupovat vše. Budete tvořit a užívat si a s vášní sdílet vaše jedinečné dary. Po té co jste integrovali polaritu, se nyní můžete těšit na horské dráze i v tunelu Lásky, aniž byste se mstili spuštěním emocí.
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Ve všem je nutné dosáhnout rovnováhy.

15. října 2014 v 14:38 Myšlenka Nového dne

Žij a pracuj, ale nezapomínej na hru a radost ze života. Ve všem je nutné dosáhnout rovnováhy. Příliš mnoho práce a nedostatek uvolnění činí život jednostranným a člověka otupělým a nezajímavým. Ve všem, co děláš, hledej dokonalou rovnováhu a shledáš, že život skutečně přináší radost. Život vyžaduje rozmanitost, tak proč se nepokusíš o něco nového a nezvyklého, ne z nudy nebo z nedostatku vytrvalosti, ale proto, že si uvědomuješ potřebu změny? Uděláš-li to bez nejmenšího pocitu viny, zjistíš, že jsi schopen své povinnosti vykonávat s novým postojem, a navíc s opravdovou radostí. Jaký má život smysl, jestliže z něho nemáš radost a netěší tě vše, co děláš, ať je to práce, nebo hra?

Nikdy neodkládej na zítřek to, o čem víš, že máš udělat dnes.

14. října 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Spolehlivost je jádrem zodpovědnosti. To znamená, že bys měl vždy ve správnou dobu a na správném místě dělat to, co má být uděláno. Nikdy neodkládej na zítřek to, o čem víš, že máš udělat dnes. Když přiložíš ruku k dílu, dokončíš ho i přes různá protivenství. Nedáš se ničím odradit, ale přijmeš překážky jako úkoly a výzvy, na které je nutno odpovědět. Budeš pevný jako skála, neboť ve tvém nitru bude jistota a vyrovnanost, a nebudeš ovlivňován vnějším zmatkem. Ať se stane cokoli, nebudeš se zmítat jako třtina ve větru. Toto je stav absolutní spolehlivosti; to znamená být silný a odvážný. Poneseš-li na svých ramenou stále více odpovědnosti, budeš stále silnější, až nakonec pro tebe nebude nic těžké.

TZOLKIN 13.10.2014 2 IMIX kin 41

13. října 2014 v 14:28 Mayský Kalendář na každý den

Imix - Drak - energie podporující sílu osobnosti, zdroj života, Božská pomoc, důvěra, predispozice, síla počátku, pevnost, aktivita, sebedůvěra, pracovitost
Zde leží neustálá dualita rozporů v našem světě, která prostupuje všechny aspekty života a Vědomí: den/noc, světlo/tma, muž/žena, jing/jang, horký/studený, život/smrt, dobré/špatné, správné/nesprávné, vlevo/vpravo…….atd. Když se podíváte trochu pod povrch Imix, uvidíte náznaky této polarity všude v nesčetných formách a iteracích. To může být buď uklidňující, nebo skličující - v závislosti na stavu vaší mysli, jak se na to díváte, jak to slyšíte a mnoho dalších faktorů. To je výzva Imix a Ka (2). Pamatujte si, že volba je vždy na vás, vy vždy určujete jak řídit vaší realitu.
DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU
IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY
Symbolika IMIX představuje prvotní mysl spící pod povrchem Země - sílu, která umožňuje povstat životu ze srdce Země. Je to symbol krokodýla, který pluje temnotou vodami podsvětí a vyživuje Zemi - prvotní obraz oceánu všech možností, které v životě vznikají. Je to nediferenciální neutrální životní síla - ani dobrá, ani špatná - záleží jen na potenciálu záměru, kam budete tuto sílu směřovat.
Všichni narození v IMIX jsou nejblíže k prvotnímu Zdroji, v tom tkví jejich síla i jejich slabiny a musí dávat pozor, aby se nedostali do temných hlubin, snadno ovlivňují kolektivní vědomí. Jsou velmi pracovití, kreativní a inovativní - vynálezci, vizionáři. Mají silný mateřský a ochranitelský instinkt.
***
Jsem v kalendáři Tzolkinu prvním Strážcem, takže jedním z mých aspektů jsou nové začátky. Ve spojení s Tónem 2 vytváříme unikátní směs energií s cílem zvýšit vaši schopnost dívat se na polaritu novýma očima.
Polarita má ve vašem světě velmi důležité poslání; bez ní by váš svět neexistoval. Je určena především pro schopnost cítit co je pro vás dobré a co ne. V naší perspektivě je všechno Láska, nemáme touhu zažít ne-lásku, což je také důvod proč jsme se rozhodli zůstat na Druhé Straně.
Avšak mezi vámi jsou ti, kteří se rozhodli zažít ne-lásku. To neznamená, že jste něco menšího, když máte tuto zkušenost. To vám jednoduše umožňuje dobrodružství jako být parašutistou, závodníkem, nebo milujete jezdit na raftu.
Ve sféře polarity je třeba být vždy v rovnováze. Není nic špatného na tom chtít prožívat život jako alkoholik, nebo biblický poutník. Není nic špatného na jakémkoliv opačném extrému. Nacházíte se zde, abyste zažili jakoukoliv zkušenost s možností žít život naplno. A mnoho z vás přišlo na Zemi s jednou, nebo dvěma misemi. Často můžete jít do extrémů a někdy je to nezbytné. Jakmile se naučíte vyvažovat extrémy, a dokážete stát ve svém středu, jste schopni vcítit se do ostatních, kteří jsou tam, kde jste byli vy, takže jim můžete pomoci překonat jejich zkušenost, aby jí zvládli. To je to, co vás dělá velkým učitelem.
Dávejte pozor, abyste nesoudili ty, kteří dělají věci často označované jako bizardní. Nemáte tušení co je jejich úkolem. Většina z vás si není jistá ani svým vlastním úkolem. To je místo, kdy do hry vstupuje Imix 2. Tón 2 představuje polaritu. Každá věc ve fyzickém světě má svůj opak. Vy, jako člověk máte možnost vybrat si jakou polaritu chcete zažít. To se často děje na podvědomé úrovni, a to zejména pokud nejste vědomí a nežijete v okamžiku přítomnosti.
Imix je dozorce nových začátků. S jeho pomocí můžete začínat znovu a znovu a nechávat za sebou extrémy polarity, které vám brání žít radostný život. O co vás žádáme je, že budete mít dnes a každý další den čas utišit svůj vnitřní i vnější svět. Podívejte se co se děje ve vašem životě - vaše akce/reakce, ne-tvoření……. jaké jsou vaše vztahy, stravovací návyky, vaše kódy přesvědčení?
Pokud je to radost, co si přejete zažít, pak se podívejte velmi pečlivě na vaše chování a krok za krokem jděte za svým cílem a nejosvícenějším a nejbohatším životem, jaký si jen dovedete představit. Pusťte si píseň Johna Lennona Imagine a s odvahou začněte tvořit tento život pro sebe a pro své přátele na Zemi.

Věřte v to. Je to jen ve vás. Teď a navždy!
2. POLARITNÍ TÓN VÝZVY - SÍLA POLARITY - Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla - kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete svoje pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází.
Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.
Dny s Energií DRUHÉHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Pečeť stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě. V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah ( vzhledem k polaritě), což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí, obzvlášť jste-li osobně spojeni s polaritní Energií, např. přes kin narození.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 12.10.2014 1 AHAU kin 40

13. října 2014 v 14:27 Mayský Kalendář na každý den

Ahau - Slunce - Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Kristovo Vědomí, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, Vědomí cíle, Uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost
Tato doba je velmi odvážná, plná vizionářského myšlení, odhodlání, pevné vůle čelit s odvahou tváří v tvář obtížnostem. Každý den této Treceny může vrhnout světlo na něco, co je pro vás důležité, na nějaké vaše jednání, nebo něco, co je potřeba řešit - takže použijte osvětlující esenci Ahau a zapalovací svíčky Hun (1) k zažehnutí tohoto Trecenia - k vytoužené cestě triumfů, nad vším, co vás omezuje, trápí, ohrožuje, poškozuje, nebo drží zpátky od vašeho plného potenciálu.
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, Vyšší Vědomí, propojení kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie Bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy - materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového
***
S Tónem 1, který je symbolem Jednoty, se dnes zaměřme na to, že jsme Jedno se Vším. Najděte si chvilku čas a vyčistěte svou mysl od všech zbytečností. Vstupte do prostoru ne-myšlení a dopřejte si možnost stát se Jedním se všemi.
To se nejlépe provádí v přírodě. Zaměřte se na osoby, místa a věci. Opakujte si ve své mysli " Já jsem Ty ". Vědomě se podívejte na podobnosti, které máte s člověkem, místem, nebo věcí, na které se zaměřujete.
Spojte se srdcem, vytváří to energetický tok mezi vámi a objektem. Pociťujte vděčnost. Cílem je rozvíjet smysl Jednoty s vědomím, že pocházíte z jednoho Zdroje. Jděte skutečně hluboko do pocitů, že jste Jedno s každým člověkem, místem, věcí….
S praxí začnete skutečně cítit spojení jako Jeden. Jak budete procházet dnešním dnem, vědomě se spojte s druhými a mentálně opakujte " Já jsem Ty ", až začnete vnímat Jednotu se všemi. Udělejte si čas dělat toto spojení co nejčastěji; váš život bude kvést ve všech oblastech, jakmile znovu objevíte svou pravou duchovní podstatu, rozpomenete se, že jste Jedním, s každým - což doopravdy jste.
1.MAGNETICKÝ TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI
Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný Akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO. Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu. Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí.
Vy jste iniciátorem NOVÉHO.
Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu!
Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem.
Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.
VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE!
Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu CENTRA invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu s Pečetí. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Znamením.V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA AHAU

13. října 2014 v 14:25 Mayský Kalendář na každý den

Trecenium MANIK
Kin 40-52
12.10. - 24.10.
Rok - MANIK
Long Count 13.0.1.15.0.
Tato Trecena začíná AHAU1 - Slunce, Květ, Pán Světla, Osvícení, uctívání předků, Vzestup, Bezpodmínečná Láska,vědomí spolutvoření nových možností, nových začátků a probuzení zázraků!
SVĚTLO je hlavním zdrojem veškerého života. Existuje jako vlny a částice a je nejrychlejší elementární silou Vesmíru. Je to věčný zdroj inspirace, poznání, pravdy, jasnosti, umění, tvořivosti. vede našeho Ducha, naplňuje nás radostí a vybízí nás, abychom šli nejvyšší cestou.
Všechny pozemské národy, rasy a kultury obracely od počátků časů své tváře ke Slunci - v radosti, v úžasu a obdivu. Ve skutečnosti to dělají všechny živé bytosti, zvířata, hmyz i rostliny. Dokonce i ty největší věci, které formují náš svět od počasí po oceány, komunikují se světlem v posvátném tanci společenství, soužití a společného tvoření.
V Mayském kalendáři je AHAU Pán Světla, ztělesňující nejvyšší potenciál veškerého života, Osvícení nekonečné posvátné cesty Evoluce, po níž vše živé cestuje.
Slunce, neboli světelná energie představuje zdroj, který nás nutí hledat svou vlastní duchovní cestu. Sluneční energie nám dává sílu vytvářet to, čemu dáváme pozornost.
Váš úkol v Treceně Ahau je očistit vaše Světlo tak, aby cesta byla jasná a zřejmá. Můžete spálit mlhu nejistot, strachu, pochybností a pověr - ale skutečná zkouška vám už nedovoluje se vrátit.
Následujte cestu AHAU a zažijete sílu pohledu jako nikdy před tím. Tak jak AHAU ztělesňuje hodnoty a pravdu, stejně tak neumožňuje opomínání vašeho charakteru a schopností.
Toto znamení má sílu překonat negativní energii, ovládá sluneční i měsíční zatmění a přináší duchovní i materiální jistotu. Je to realizace spirituálního těla, transformace, mutace, bystrost, energie bojovníků, cestovatelů, tanečníků, umělců a tvůrců zázraků. Ahau je věštec, prorok, přemožitel kouzel, Pán květin, mistrů a dědic síly Světla.
Je to denní znamení všech vznešených a důstojných bytostí, včetně celého světa našich předků, kteří stojí za naší současností, a kteří nás spojují s minulostí; představují extatický proces spojující nás s kolektivní myslí a cyklickým plynutím času.
Energie Tzolkinu nám pomáhají, abychom se posunuli z času CHRONOS ( mechanizovaného času gregoriánského kalendáře - 12:60 ) do času KARIOS ( přirozeného času cyklického plynutí času samotného - 13:20).
Takže tento vzorec světelné energie máme nyní k dispozici a nabízí každému z nás možnost uzdravit našeho ducha a Matku Zem.
OSOBNÍ REZONANCE
Vlna SLUNCE přináší do všech sfér vašeho života VĚDOMÍ KRISTA a BEZPODMÍNEČNOU LÁSKU. Pokud spatříte osobní vztah s Vlnou, tyto pozice jsou pro vás velmi vážné. To, že dva, nebo tři dny zasluhují mimořádnou důležitost - je již známo. Dovolte jim obohatit vás o informace vycházející z této moudrosti. Dovolte i dalším dnům postavit se do vašeho osobního reportu.
Vlna SLUNCE je již sama o sobě velkou událostí. Identifikujte osobní Rezonanci s touto Energií, protože bude jednoznačně výrazem stupně zralosti vašeho Vyššího JÁ na Zemi. Komunikace s programem ČASU ve Vlně SLUNCE je vaše individuální cesta časem v TEĎ a TADY. Pokud neztrácíte ze zřetele svůj individuální rytmus s vaším osobním kalendářem, pak je to způsob uvědomění působení Vln na vás, vyjasnění problémů a důležitých otázek, které se objevují v rámci 260 dnů.
Vlna SLUNCE je velmi horká Energie se specifickou silou dopadu. Urychluje příchod " potopy " - zalije nás Vědomím Krista, proto zde musí být horko. Ohnivá Energie Zdroje je již na cestě! Země bude očištěna OHNĚM- OHNĚM LÁSKY ZDROJE. Ale pozor : slovo OČIŠTĚNA vyslovujte velmi Vědomě! Neznamená to, že Země bude zničena či spálena! Tady hovoříme pouze o duchovním očištění!
Různí " trenéři - tvůrci" se budou snažit využít každý moment, aby vás znovu hodili do pasti strachu. Smějte se jim do očí! Dejte jim najevo, že jste již odolní vůči všem starým trikům, a nové nemáte zájem poznat.
Je to poslední Vlna ČERVENÉHO ZÁMKU Tzolkinu (1-52), jehož patronem je Pečeť ŽLUTÉHO ZRNA. Všechno, co se v ní objeví, bude zasahovat do vašeho hvězdného semena a nové rostlinky, která z něho už brzy vyroste. Vzhledem k tomu, že Vlna SLUNCE připravuje půdu pro setí, je pochopitelné, že také vaše pole zahrnuje očištění. Energie dní vám může ukázat mnoho Stínů. V takových situacích nepropadejte panice, protože jsou to jen Stíny, které se po desetiletí ukrývaly za vašimi zády, a teď před odchodem, vám chtějí jedině požehnat. Dovolte jim říci " sbohem ", a přetněte všechny vazby, které vás spojují. Teď máte před sebou cosi nového - vaše Spirituální JÁ se již připravuje na návrat a musíte připravit trůn na jeho příchod. Takže, proč se víc v hlavě zabývat starým harampádím. Snažte se právě teď uvolnit od posledních iluzí a stínů. Není vyloučeno, že to bude poměrně nepříjemné, dokonce bolestivé. LOGEM NOVÉ ZEMĚ JE LÁSKA.
Přehled Vlny 12.10.- 24.10
AHAU 1
IMIX 2
IK 3
AKBAL 4 galaktický portál
KAN 5
CHICCHAN 6
CIMI 7
MANIK 8
LAMAT 9
MULUC 10
OC 11 galaktický portál
CHUEN 12 galaktický portál
EB 13
GALAKTICKÉ PORTÁLY - Dny, ve kterých proces rozvoje na Zemi postupuje podle práv nezávislé dynamiky a dny, ve kterých zaznamenáte přímý účinek energie z Kosmu. Tato pole v modulu Tzolkin odhalují velmi subtilní VEDENÍ s dokončováním korekcí pomocí kosmických energií. V těchto dnech je síla dopadu Energie mnohokrát větší.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 11.10.2014 13 CAUAC kin 39 ( galaktický portál)

13. října 2014 v 14:24 Mayský Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu
Stejně jako Bolon ( 9 ), tak i Cauac je dalším příkladem dokonalé syntézy Energií Tzolkinu : mystický Oxlahun (13) se silným spojením k psychickým a spirituálním schopnostem a tajemný Cauac s hlubokou spojitostí s Božskou Ženskostí slučuje v buňkách energii o několik řádu silněji, než oba samostatně. Pokud byste měli možnost vstoupit do oka hurikánu a vyjít více osvícenou lidskou bytostí, pak je to dnes. Využijte Cauac a Oxlahun vševidoucí energie k nahlédnutí hluboko do základních proudů svého života s možností vyjít s bohatým život měnícím vědomím.
DNES JE DOBRÝ DEN PODÍVAT SE NA ŽIVOTNÍ LEKCE, JAKO NA POŽEHNÁNÍ A NA NEPŘÁTELE, JAKO NA ANDĚLY
ESENCE CAUAC, TO JE POCIT BEZPEČÍ, JEDNOTY A MÍRU V ČASE, KDY ZUŘÍ BOUŘE VE VNĚJŠÍM SVĚTE
Symbolika představuje bouři, déšť, blesky - čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá "universální společenství" nebo " nebeský domov Bohů ". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem ( vnitřní bouře, která přináší život).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Jsem Cauac s Tónem 13. Dnes nahlédneme do ducha manifestace. V naší Sféře jsou neustále k dispozici všechny možnosti. Ve vašem přechodném domově na Zemi je manifestace projev naučeného chování . Jako na slovní hříčku se můžeme podívat na slovo " man-infestation ", což můžeme aplikovat na velké množství škodlivých myšlenek, které plují ve vědomí a nevědomí člověka. Slovo " zamoření " (infestation) je interpretováno jako přítomnost velkého množství škodlivých organizmů uvnitř hostitele
Jak vytvořit všechno, co si přejete? Můžete sledovat lidi kolem sebe a zjistíte, že někteří se neustále modlí, modlí, modlí….a stále žijí ne- naplněný život. Zatímco druhým jde všechno snadno a dokonce i své temné dny prochází s úsměvem na tváři. Jaké se skrývá tajemství za klidem, který vidíte u lidí jako například Dalai Lama a další?
První ingrediencí je Láska. Bezpodmínečná Láska. Láska, která umožňuje všem být, kým jsou, bez posuzování a kritizování. Není snadné osvojit si Lásku, když je váš svět plný omezujících přesvědčení. Avšak vždy je možné změnit své myšlenky i postoj pomocí pozornosti a záměru. " A jak to mám udělat? "…… možná se ptáte. Je to jednoduché, začněte tím, že sledujete své myšlenky. Zpočátku to vyžaduje hodně úsilí, nicméně je to stejné jako u všech dovedností a s praxí stále jednodušší, až se to stane automatické.
Jak ovládat své myšlenky? První krok je jednoduché pozorování. Dávejte pozor na myšlenky. Jak se cítíte když máte tu, či onu myšlenku. Jaké myšlenky budete respektovat a které ignorovat. Dalším krokem je podívat se na vaše myšlenky ještě blíže. Přetrvávají některé myšlenky? Které z nich vám přináší radost? Které vám přináší strach? Podle kterých byste chtěli žít? Které byste chtěli ignorovat?
Záměr je to na čem záleží. Mluvili jsme dříve jak nastavit záměr, takže nebudeme se tím dnes zabývat. Hlavní důraz při záměru je kladen na to znát a deklarovat co si přejete zažít. Jakmile budete mít jasnou vizi, je vaší povinností uchopit emoce a dát energii do pohybu.
Dávejte pozor na myšlenky a pečujte o ty, které vás dovedou k požadovanému výsledku. Pokud máte negativní emoce, nebo myšlenky které se vám nelíbí - znovu se zamyslete. Praxe je to, co vás dělá Mistrem. Je to poměrně jednoduché, ale jako každou změnu chování to vyžaduje praxi.
Jsme vám kdykoliv k dispozici pomoci změnit vaše myšlenky. Dnešní Tón 13 vám pomůže s procesem manifestace. Společně s třináctkou jsme dynamickým týmem.
Máte k dispozici naprosto všechno, co potřebujete pro splnění snů.
Bez ohledu na to, co se děje, je vždy možné udržet rovnováhu, postoj i vděčnost.
Bez ohledu na to, jak se k vám někdo chová, je možné milovat sami sebe a chápat své nepřátele.
Máte schopnost vyléčit cokoliv vás trápí.
Bez ohledu na současné chování, máte moc jej změnit a být tím, kým si uvnitř přejete být.
Sledujte své nejlepší myšlenky, všechno ostatní máte zdarma.
Dbejte na to, abyste necítili žádnou vinu, pokud spadnete do starých vzorců.
Jedno staré rčení říká: " Zvedněte se, oprašte a pokračujte znovu!"
13. KOSMICKÝ TÓN TRANSFORMACE - SÍLA POHYBU UNIVERSA
TŘINÁCTKA se vás dotýká rukama neviditelných sil, zodpovědných za radikální změnu. Tón TŘINÁCTÝ uvádí do pohybu vše, co se brání změně, co je strnulé, co vypadlo spod vaší kontroly. Věřte ale, že se vás dotýká Nejčistší Energie Universa, a nová sebe-identifikace, pomáhající vám otevřít se darům Vesmíru. TŘINÁCTKA vás volá, abyste se připojili k akci na zlepšení vyšších standardů vašeho JÁ a k cíli vašeho světelného těla. Přemýšlejte o jak velký pohyb běží z hlediska vaší důvěry lidem a v přirozené procesy života. Věnujte pozornost běhu okolností, které se náhle objeví před vaším duchovním zrakem.TŘINÁCTKA má moc pohybu úrovní a změn četnosti. Posílá vám nejnovější informace, vrhá nové výzvy, vytváří nové možnosti. Staňte se Nebeským Poutníkem. Buďte upřímní a flexibilní. Dovolte nepříznivým situacím stát se vašimi dynamickými spojenci!
OTEVŘETE SE SPOLUPRÁCI,
KTEROU VÁM NABÍZÍ POHYB UNIVERSA
POD VAŠÍM VEDENÍM!
V Tónu TŘINÁCTÉM pulzují Energie, jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE, čili SÍLA PŘEMĚN A ZMĚN. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout. Pokud jste v minulosti měřili čas v rytmu "12" ,to znamenalo, že jste se mohli točit pouze dokola, ať jste dělali cokoliv správně a rychle - nic podstatného z toho nemohlo vzniknout. Číslo "13" je často nazýváno BOŽSKÝM FAKTOREM. Jiné školy mluví o 13 jako o ČÍSLE OSUDU.
Dny s Tónem TŘINÁCT jsou často přetíženy svým obsahem, který umožňuje přeměnu energie. Proto může vzniknout pocit lenosti, nesoustředěnosti, nebo pocit něčeho NOVÉHO, co visí ve vzduchu. Nezapomeňte, že TŘINÁCTÝ Tón vzniká spojením Tónu PRVNÍHO, který vždy ohlašuje něco nového. Tón TŘINÁCTÝ se váže s fází Přechodu - opuštěním STARÉHO a připojením k NOVÉMU - čili SÍLU TRANSFORMACE.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Věz, že vždy dostaneš včas všechno, čeho se ti nedostává.

13. října 2014 v 14:19 Myšlenka Nového dne

Vzdávej věčné díky za všechny Mé dobré a dokonalé dary, kterými tě zahrnuji. Věz, že vždy dostaneš včas všechno, čeho se ti nedostává. Znám všechny tvé potřeby ještě dříve, než o ně požádáš. Jsi správcem všeho, co jsem ti poskytl; proto dobře hospodař. Nikdy se nesnaž nic vlastnit, ale používej vše, co máš, s velikou moudrostí a pochopením. Přišel jsi na svět bez majetku a bez něho rovněž odejdeš. Vše, co máš, jsi dostal ode Mne, abys to užíval, dokud budeš na světě. Raduj se a vzdávej za vše díky, ale nesnaž se na ničem lpět. Bohatě jsi byl obdarován, bohatě rozdávej všem kolem sebe. Poděl se o vše, co máš, a jen tak dosáhneš toho, abys byl stále více obdarováván. Budeš-li žít podle Mých zákonů, věz, že každá tvá potřeba bude zázračně uspokojena.


Miluj, nepřestávej milovat a sleduj, jak se tvá cesta otevírá.

12. října 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Můžeš opravdově milovat, když procházíš obdobím zkoušek a soužení a když cítíš, že všechno a všichni jsou proti tobě? Je celkem snadné milovat, když vše probíhá hladce. Domníváš-li se, že vše je proti tobě, máš tendenci uzavřít své srdce a zastavit příliv lásky; a přece právě v této chvíli je tvá potřeba lásky ještě větší. Jsi-li schopen milovat navzdory vnějším podmínkám, pak si můžeš být jist, že v tobě a skrze tebe proudí Má božská láska a že tato zázračná láska nakonec zvítězí. Láska se nikdy nevzdává; hledá nejrůznější cesty, dokud zcela nezvítězí. Láska je něžná, a přece silná a vytrvalá. Jako voda si proráží cestu i do těch nejtvrdších srdcí. Proto nikdy nikoho neodmítej. Miluj, nepřestávej milovat a sleduj, jak se tvá cesta otevírá.

Kryon .- Poselství pro rok 2014 část 2.

11. října 2014 v 7:05 Aktuální Informační chaneling
Církev

Drazí, pokud jste vůdci či představiteli jakéhokoli náboženství na této planetě, mám pro vás vzkaz; ale nejdříve dovolte, abych vám blahopřál k vaší práci pro lidstvo. Jestliže pracujete s láskou boží a ta je smyslem vašeho života, pak konáte Boží dílo. Různé kultury budou reagovat různě na různé věci - to je rozdílnost mezi lidmi. Boží láska je ale všude, kam jen pohlédnete. Je v synagogách a mešitách, je v kostelech - k uzdravování dochází všude. Jste na správném místě ve správnou dobu, abyste provedli změnu, a zde jsou pokyny pro vás: "Duchovní vůdci, náboženští vůdci, řiďte se zdravým rozumem Boha. Přezkoumejte pravidla a doktríny vaší organizace a porovnejte je s Boží láskou".

Pokud vykreslujete Boha jako hrůzu nahánějícího nebo soudícího, nebo říkáte, že ostatní se mýlí, protože Boha neuctívají na správném místě, přezkoumejte to ve světle Boží lásky a změňte to. A říkáme vám, že pokud tak neučiníte, prohrajete. Tím si buďte jistí. Snadno. Snadno. A je snadné si to spočítat. Kolik mužů a žen se hlásí, aby byli jako vy - knězi, imáme, rabíne? Kolik? Kolik mladých lidí se nemůže dočkat, aby byli jako vy? Pokud vidíte oslabení zájmu o vůdčí místo ve vaší skupině, děláte něco špatně. Proč čekat než se to vystupňuje? Proč to neuděláte hned? Zvažte tyto věci ve světle lásky, kterou sami cítíte a která vás přivedla k tomu, abyste vedli jiné lidské bytosti a ukazovali jim světlo, které je zde. Vy všichni.

To je jedna skupina. Důležitá skupina. Už dříve jsme vám řekli, že staré metody přežití vytvářejí oddělenost a v náboženských kruzích je oddělenost součástí staré energie přežití. Co když vám řeknu, že opak udrží vaši církev při životě? Soucit s ostatními skupinami. Ne že oni to dělají špatně, ale soucit s tím, že to dělají jinak. A to, že uvidíte Boží lásku v nich i v sobě, a necháte je být.To je duchovní evoluce a ta je klíčem. Sledujte to.

Byznys

Podnikatelé a podnikatelky, chceme s vámi hovořit o starých a nových paradigmatech a o tom, co veřejnost přijme a co odmítne. Podnikatelé, kteří posloucháte toto konkrétní poselství, výkonní ředitelé a vy, kteří řídíte velké skupiny lidí, poslouchejte. Vaše existence závisí na tom, že něco prodáváte. A vy to víte. Existují staré modely prodeje. Je to struktura, která vás odděluje od spotřebitele. Chci vám něco říct: tohle se zhroutí. Půjdu přímo k věci.

Výkonný ředitel, který veřejně vyhlásí, že jeho plat bude spojený s výsledky jeho společnosti, bude mít úspěch. Klub starých brachů, kteří jdou od jedné společnosti ke druhé a jako šéfové dostávají obrovské odměny bez ohledu na to, co se děje, klidně vyhazují lidi, když se jim nedaří a dále berou odměny, jsou mimo integritu a takhle to nebude fungovat, protože veřejnost vaše výrobky nebude kupovat.

Co vy na to? Je to posun v paradigmatu, protože spotřebitel se začne zajímat o váš plat. Bude to všeobecně známo a něco vám řeknu, obchodníci: pokud zveřejníte, co děláte a navážete své odměny na úspěch společnosti a zahrnete do toho všechny, vašim výrobkům se dostane uznání. Lidé si budou vybírat. Ani ne tak na základě lidské povahy, jak to dělali v minulosti nebo kvůli přednostem vašeho výrobku, ale spíš kvůli vědomí, které jste vytvořili vy v porovnání s jinými. Všímejte si toho, bude se to dít. Bez obav to zveřejněte. Pokud jste se rozhodli něco dělat, integrita a zdravý rozum v podnikání, budou velmi dobře v souladu s tím, co budou obyčejní lidé očekávat od vůdce skupiny lidí vyrábějících nějaký produkt.

Jsou tací, kteří prohlašují, že veškerý byznys by měl zkrachovat a že byste se měli všeho vzdát. (Kryon se směje.) Možná, že ten den nastane, protože i takové věci jsou možné, ale ne v této energii. Ještě ne. A tak vezměte struktury, které máte, a opravte je. A sledujte, jestli všechny změny vycházejí ze soucitných činů. Kdo dál?

Politici

Politici, poslouchejte mě. Mám pro vás instrukce a vy se mnou nebudete souhlasit a až si to vyslechnete, řeknete: "V žádném případě. To nebude fungovat." A vím, proč to řeknete - protože podle tradičního pojetí máte pravdu. Ve staré energii přežití ten způsob vašeho politikaření fungoval. Ale už nebude. A uvidíte sami, že k tomu dojde. Chci se tě zeptat, politiku: když vystoupíš proti svému oponentovi, jaká je tvá strategie, která dříve fungovala a kterou ti radí tví poradci? Já vám radím, abyste se pozvedli nad své poradce. A budete to muset udělat brzy, protoževaši rádci jsou prosáklí starými způsoby lidského přirozeného vědomí. Budou nepříjemně překvapeni a vy prohrajete, pokud se v budoucnu nebudete řídit následujícími pokyny:

Už žádné negativní kampaně. Nikdy! Pokud vás protivník napadá, útok nevracejte. Místo toho si vezměte na pomoc fakta a to, co v sobě má integritu - bez rozezlené tváře. Bez rozezlené tváře!Nikdy nevracejte útok. Chci vám říct, co nová lidská přirozenost uvidí mezi dvěma oponenty - jedním v nerovnováze a druhým v rovnováze. Jeden útočí a útočí - surovec. Ten druhý v klidu trvá na svém, nemá ve tváři vztek a jen uvádí důvody, proč byste měli volit jeho. Uvádí fakta a dává najevo pozitivní postoj, nikdy nedává najevo, že by se dotklo jeho srdce to, co bylo útokem zla, a nikdy nevrací útok. Staré tradiční myšlení by předpokládalo, že musí prohrát, protože veřejnost si pamatuje pouze drama. Ale to, můj příteli, se brzy změní. To, co lidé spatří a zapamatují si, bude vaše rovnováha a takového vůdce si budou přát. Už nebudou chtít rozzlobeného, odporného, útočícího politika. Přejí si vyrovnaného, bezúhonného, poctivého jedince, který přinese změnu do svého úřadu, bude schopen kompromisu a pohne věcmi ve společnosti kupředu. Dává to smysl?

Slyším vaši odpověď: "Tohle nebude fungovat, Kryone." No, doufám, že nejste mezi těmi, co to tak vnímají, protože jinak se toho chopí váš oponent a pak bude příliš pozdě, až poznáte, že mám pravdu. Víte, lidské bytosti se stávají vědomějšími. V rámci své lidské přirozenosti stále více rozvíjejí upřímnost, transparentnost a integritu a začínají být znechucení útočícími politiky. Začnou je vidět jako rozmazlené hádající se děti. A ten, kdo ční nad ostatní, je právě ten, kdo nevrací útok a udržuje si mírnost, přiměřenost, sílu a vyrovnanost.

Tomu, co bude následovat, nebudete rozumět. Je to časově omezené sdělení, které chci předat jen několika málo lidským bytostem na této planetě; a až vám řeknu, ke komu budu hovořit, možná si řeknete, že nikdo z nich toto poselství neuslyší - a v tom se budete mýlit. Protože já znám potenciál toho, kdo poslouchá a co uslyší. Možná bude dokonce společensky nevhodné, co vám řeknu. Tak požádám svého partnera, aby zpomalil, aby pošta, která ho následně zaplaví (rozzlobené reakce na tuto část poselství - pozn. překl.) byla minimální. (Smích.)

Diktátoři

Chci teď mluvit s diktátory. A pár jich na světě je. Vlastně je pro ně na planetě místo - a to proto, žeurčité kultury ještě nejsou připravené na sofistikovanost moderní demokracie. Ještě pěkných pár let potrvá, než vůbec přijmou koncept, že tento nový způsob volby je čistý, protože po mnoho generací žili ve strachu podle pravidel diktátorů. A tak je vhodné, aby měli vůdce, který všechno spravuje. I když se to zdá být v rozporu s tím, co je společensky vhodné.

Diktátoři, chtěl bych vám říct něco, o čem jsem se už dříve okrajově zmínil, ale teď to řeknu vám všem. Máte příležitost přivést své lidi k hojnosti a být tou nejuctívanější, nejmilovanější a nejobdivovanější osobou ve své zemi a dokonce i po vaší smrti budou lidé vzhlížet k vašim sochám a ronit slzy u jejich nohou… pokud to uděláte správně.

Existuje protokol laskavé diktatury na Zemi a můžete si ho prostudovat
. Muži a ženy, kteří měli na starost celou správu svých obyvatel a milovali je, vytvořili pro ně spořitelní účty, byli ochotní dát jim věci, nemovitosti a půdu a přiměli je pracovat pro systém, ze kterého měli užitek všichni, dovolili jim volně cestovat. Ti lidé se pak vždycky vrátí domů, protože doma je lépe. Věřte nebo ne, existuje pro to protokol. Protokol pro otevřené hranice… aby ve vás lidé viděli mírotvůrce, laskavého vůdce, který miluje své lidi. Protokol pro život.

Diktátoři, poslouchejte, pokud vládnete skrze strach a ovládání, vaše dny jsou sečteny; prostě jsou. A jestli mi nevěříte, rozhlédněte se po planetě a uvidíte země, které mají problémy, protože jejich obyvatelstvo se probouzí. Pokud jednáte z pozice síly, nátlaku, strachu, vaše dny jsou sečteny. Právě to je příčinou svárů a konfliktů odehrávajících se právě teď v různých zemích, kde byste to nečekali. Pokud ve vás lidé spatří laskavost, kterou pro ně máte místo strachu, pokud budete vládnout laskavě, vyrovnaně a láskyplně, nebudou chtít odejít. Uvidí ve vás otce a budou vás milovat. Máte možnost přehodit výhybku tímto způsobem a přitom si uchovat to, na čem vám nejvíc záleží - respekt. Co můžete dát svým lidem, o čem jste nepřemýšleli? Chci, abyste studovali, jak se to dělá. Pokud to neuděláte, neudržíte se. To není věštba. Je to potenciál, který se pravděpodobně stane. Dva z vás letos nejspíš odejdou (zemřou). DVA! Vy si to nemyslíte, když toto posloucháte, že? Myslíte si, že je všechno prostě fajn, že? Zeptejte se těch vůdců, kteří tím právě procházejí, i oni si mysleli, že je vše v pořádku - jen okamžik předtím než byli svržení lidmi, kteří v hněvu povstali proti nim. A teď jsou v průšvihu.

Nyní nastává příležitost ke změně a rok 2014 je vhodný čas, abyste tuto změnu začali. Možná řeknete: "Mýlíš se, Kryone, má rodová linie je daná a stejně tak linie přede mnou a mým otcem je stejná, budu v pořádku." A já říkám: "Ne, nebudete. Protože ti kolem vás budou mít jiné uvědomění a to, co myslíte, že funguje, se změní".

Toto jsou skupiny, se kterými jsem chtěl hovořit. Zejména s nimi. Potenciály na planetě, o kterých jsem právě mluvil, se točí kolem čeho - uvědomování si změny lidské povahy. A nejedná se pouze o Spojené státy, děje se to všude. Po celé planetě. Nastanou problémy v oblastech, kde byste to nečekali, a přijde to brzy. Lidské vědomí se začíná posouvat pryč od staré energie. Lidé budou moci uvidět světlo, místo aby se topili v temnotě.

V poslední části poselství se vrátím ke staré duši. A zeptám se vás: Jak se dnes máte? Jste schopni projít tím beze strachu a úzkosti, bez toho abyste se budili ve tři ráno a přemýšleli jste, jestli to zvládnete? Vím, kdo je tady, vím, s kým hovořím. Úplně každá předloha DNA každé duše v této místnosti, která poslouchá můj hlas nebo čte tato slova, je vhodná. Je čas pro život, je čas pro příští život, je čas pro přechod a vy jste tak odlišní - každý z vás má svou vlastní cestu. Ale jedno vám můžu říct - my víme, kdo jste. A chceme jen to, abyste vzali Boha za ruku a začali jste se zlepšovat; abyste žili déle a mohli jste tu být, abyste pracovali na této skládačce. Jsou tací, dokonce i v této místnosti, kteří poslouchají můj hlas a říkají si: "To nemůžu být já, protože já nebudu žít tak dlouho," nebo: "Já už se sem zpátky nevrátím, já ne… já ne… já ne…" a tak pořád dál a dál. Slyšel jsem to. A přece vaše velkolepá duše křičí něco jiného; je načase ji poslouchat. Budete milováni; zasloužíte si tu být. Možná je načase, abyste byli s lidmi, kteří vás podporují, místo aby vás oslabovali a stahovali dolů… také víte, ke komu mluvím, drazí. Tohle znamená "postavit se za sebe", tohle znamená "být zamilovaný do Boha", tohle je statečnost. Dostane se vám podpory a odstěhujete se. Ano, víte, ke komu hovořím. Možná se budete muset odstěhovat ze svého města a ze svých poměrů, ale dostane se vám podpory, nejste sami, nejste ve vakuu. My jsme s vámi, jsme s vámi, jsme s vámi.

Je čas změnit paradigma.
Toto je rok, kdy tuto změnu začít. Božství je určující slovo, protože právě to objevujete uvnitř sebe. Čím více uvidíte své Božského Já a čím více si budete vědomi své síly, kterou nesete skrze soucit, tím čistší bude váš život a tím déle budete žít.

Mohlo by to být jasnější? (Kryon se směje.) Teď jděte a konejte. A buďte.

A tak to je.

KRYON

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ MP3 - Message for 2014

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Dagmar H. (pro www.transformace.info,www.kryon.webnode.cz). Korekturu překladu provedla Marie Kuchařová (www.posvatnesrdce.cz awww.kryon.webnode.cz ) Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Originální MP3 nahrávka je také volně k dispozici, ale není určena k veřejné produkci (rádiové vysílání apod.).

Kryon .- Poselství pro rok 2014 část 1.

11. října 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Toto poselství je z počátku letošního roku 2014. Předpokládali jsme, že Lee Carroll dá během roku k dispozici kromě mp3 záznamu také vlastní přepis záznamu. V takovém případě Lee sloučí, s pomocí Kryona, do jednoho textu úvodní mini poselství (1,5 stránky) s hlavním poselstvím, které předává většinou večer. Nestalo se, tak tedy přinášíme překlad obou částí zvlášť. Jejich slučování do jednoho celku nám nepřísluší.
Poselství pro rok 2014
Tento živý channeling Kryona byl předán v Boulderu, Coloradu, v sobotu, 11. ledna 2014
Úvodní mini poselství

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby a toto je první veřejné poselství roku 2014.Je to sedmičkový rok, božský (duchovní) rok a my jsme vám říkali o jeho atributech před rokem. Pojďme si na chvíli sednout a zopakovat si to.

Za několik chvil, pokud dovolíte, bych k vám rád promluvil o něčem, co nazývám ezoterický stav roku. Chtěl bych hovořit ke starým duším o tom, co se děje, co může přijít dál, jaké jsou energie, které někteří z vás - ne všichni - pocítí.

Chci mluvit s byznysmeny. Chci poskytnout informace, které mohou napovědět, co očekávat, kam se ubírá vědomí a jak by se dalo lépe dosáhnout úspěchu.

Chci mluvit s politiky a obeznámit je se stejnými věcmi tím samým způsobem.

Chci mluvit s diktátory, pokud budou poslouchat. Chci být společensky nevhodný a předat informace, které chci, aby slyšeli, protože někteří z nich by je slyšet skutečně mohli.

Rekalibrace, kterou jste právě prošli, vás připravila na to, abyste začali používat ty vaše části, které jste ve skutečnosti nevyužívali, protože jste se pro ně teprve rekalibrovali. Takže se budete muset naučit chodit. Ale toto je rok podpory a někteří s tím možná nebudete souhlasit, ale dostanu se k tomu o něco později. Právě teď, v této chvíli, bych se chtěl věnovat něčemu, co jsme už v minulosti dělali, chtěl bych, abyste to trochu zkoumali pomocí své duše.

Jste na 3D setkání, sedíte na židli a posloucháte jiného muže na židli, který poodstoupil a skrze portál svého Vyššího Já přijímá informace z centrálního zdroje. Jsou tak čisté, jak to dovolí… nejde o ovládnutí (převzetí jeho těla), protože se před lety vyjádřil jasně - že to potřebuje slyšet a ujistit se, že je to přesné a pravdivé, potřebuje to cítit ve svém srdci, než se sedne a umožní to.Tenkrát jsme mu řekli: "Žádný problém," protože nic, co pochází z centrálního zdroje, není v rozporu se soucitem a láskou. Nic. Vlastně by to mohlo být dobré i pro něj.

A tak jste tady. Chtěl bych se vás teď zeptat - kolik z vás má své filtry zvednuté? Děje se to nebo ne? Je to příliš divné? Je to něco, co nezapadá do běžného paradigmatu reality, kdy chodíte do práce a z práce, stelete postele a umýváte nádobí? Nebo je to v pořádku? A pokud vám to "sedí", budete to škatulkovat pouze na setkání jako je toto? Otevřete své srdce, pocítíte tyto věci, něco se naučíte a pak vyjdete ven, zase své srdce zavřete, nastartujete auto a budete čekat až do dalšího setkání, abyste to udělali znovu? Vy víte, s kým mluvím. Protože to je téma - roku 2014.

Chci, abyste tu sedmičku nosili s sebou všude. Abyste ji viděli všude. To je božství.
Patří k vám, i když umýváte nádobí. Chci, abyste spolupracovali s kolegy, i když s vámi nesouhlasí nebo vás nemají rádi, nebo dokonce vám nechtějí dát věci, o kterých víte, že si je zasloužíte. Já vím, kdo je tady. Chci, abyste toto dělali sedm dní v týdnu, 24 hodin denně, protože tohle jste vy.

Drazí, ve vaší DNA je šablona, která je čistá. Část z ní není z této planety. A ta část obsahuje rodovou linii dlouhou milión let, dosahuje až k energii Plejáďanů a ještě dál.Nese v sobě energii Arkturiánů, Orioňanů a ještě dál, nese v sobě energii, kterou vám předali ti nejstarší v Galaxii. A vy si myslíte, že ji můžete jen tak zapnout a vypnout na setkání jako je tohle? Chci, abyste ji začali s sebou nosit všude. Chci, abyste viděli Zemi a svůj život jinýma očima. Zeptáte se: "Co to znamená, Kryone, co máme vlastně dělat? Co je naše skutečná práce?" A já to řeknu znovu, protože chci, abyste to slyšeli zcela jasně: "Vaším úkolem je existovat v boží lásce". A to vám umožní vidět očima soucitu. Začněte vidět, jak se ostatní mění, protože vy držíte své božství, ne nahlas, ale jemně a zřejmě. Budete vědět, když odvedete dobrou práci. Všímejte si toho, protože lidé kolem vás, kteří vás dříve prostě odmítali, protože jste jim připadali divní nebo létající někde v oblacích, začnou vidět něco jiného - upřímné, milující, soucitné jednání z toho, jací jste, co říkáte a co děláte. Je v tom jemná rovnováha, drazí, když nastavíte druhou tvář nebo nesete svou pravdy. Začnete se učit této rovnováze. Nesení své pravdy, integrity a lásky vždy vyhrává. Není to něco, co byste násilím vnucovali jiným. Má to svou vlastní sílu. Je to tak krásné! Je možné milovat někoho tak, že se poddá? A odpověď je: Ano! Když po vás budou házet věci a vy budete odpovídat jen láskou, brzy je to přestane bavit, a budou chtít vědět, co to máte. Protože poznají, že to je silnější než to, co si myslí, že mají oni. Umíte si to představit? Říkám vám, že je to nesmírně spletité a obtížné.

Rekalibrace, kterou jste prošli (nebo jí procházíte) vás dostala do tohoto bodu, kde to můžete začít dělat a dostat podporu. A když mluvím o podpoře, míním tím synchronicitu kolem vás, která podpoří to, co děláte v lásce. Šplhání do kopce je u konce. A než skončím, řeknu to znovu, abyste tomu rozuměli jasně - není žádné obecné načasování pro celé lidstvo. Věci, o kterých jsme mluvili, že se stanou v určitou dobu, v určitém roce, to jsme říkali, protože máte hodiny, drazí. A proto můžete komunikovat s něčím v časové krabici. Nám to pomohlo, protože jsme to mohli sladit s precesí rovnodennosti a 36letým oknem, které bylo předpovězeno starověkými národy. Překročili jste střed tohoto okna a nyní se stavíte na posledních 18 let. Toto jsou roky podpory. V těchto letech půjdete po schodech dolů, místo nahoru. Ale i když půjdete dolů, stále sledujte, kde jste a co děláte. Budeme o tom více hovořit, až se vrátíme zpět (v hlavním channelingu).

Chci, abyste vyhlíželi a očekávali podporu. Chci, abyste si dávali pozor, na svůj jazyk. Chci, abyste přestali říkat: "Doufám, že se stane tohle…" Chci, abyste odstranili jistá slova, která poukazují na to, jestli máte či nemáte štěstí. Chci, abyste očekávali dobré věci a viděli je ve svém životě. To je víc než jen pozitivní myšlení! Vytváříte realitu prostřednictvím verbalizace svých myšlenek a záměrů, jak vám říkal Kryon před 24 lety. A nyní to máte používat v praxi.

Chci, abyste si všímali toho, co říkáte. Sledujte, jak popisujete věci svým kolegům, svým blízkým, svým dětem… Nikdy "nedoufejte", ani neříkejte "s trochou štěstí se to stane" nebo "nejsem si jist, jak bude to nebo tamto". Nejlaskavější výsledek situace přesahující cokoli, co byste si mohli kdy naplánovat, vám může být na dosah způsobem, který funguje. Jenže to přesahuje to, co jste si mysleli, že by mohlo fungovat. Vidíte? Když toto neumožníte, pak budete sedět v tom, co jste vytvořili (nebo si myslíte, že jste to vytvořili) - budete to pouze vy ve 3D.

Otevřete dnes své srdce a nechte vstoupit věci, které jste nečekali.
Řekl jsem dnes svému partnerovi, aby učil nenaučitelné, a nemyslím tím lidi, ale téma. Je těžké učit mimo 3D. A on na tomto setkání začne učit, jak to udělat. Ne se pokoušet, ale dělat. A uspěje, jestli budete rozumět. Ne, jestli se budete snažit porozumět, ale jestli budete rozumět. To jsou vaše instrukce pro příští hodiny.
A tak to je.

KRYON

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ MP3 - Message for 2014

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Dagmar H. (pro www.transformace.info,www.kryon.webnode.cz). Korekturu překladu provedla Marie Kuchařová (www.posvatnesrdce.cz awww.kryon.webnode.cz ) Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Originální MP3 nahrávka je také volně k dispozici, ale není určena k veřejné produkci (rádiové vysílání apod.).
Poselství pro rok 2014
Tento živý channeling Kryona byl předán v Boulderu, Coloradu, v sobotu, 11. ledna 2014
Hlavní část

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Tak jsme zpátky; a zdá se, že je to jen moment od chvíle, kdy jsme vám řekli, abyste otevřeli svá srdce a očekávali různé druhy poselství, různé atributy času, které budou přicházet v tomto roce. Můj partner ustupuje stranou. A když to říkám,znamená to, že je tady, naslouchá každému slovu a skrze svou intuici, skrze šišinku si ověřuje, že předávané informace jsou přesné a pravdivé a ze zdroje, kterému důvěřuje. Je to jeho způsob ověřování toho, co je mu předáváno celé ty roky. Je to jeho postup a i ten se začíná rekalibrovat.

Drahé lidské bytosti, už jsme vám řekli, že mnozí z vás mají za sebou obtížný rok. Nyní, když vám předáváme tyto informace, uvědomujeme si, že pro některé posluchače či čtenáře je tohle stále živé, děje se to nyní, protože to slyší nebo čtou poprvé. A na vašich pozemských hodinách mohou mezi tím uběhnout měsíce a roky. Dalo by se říct, že mluvím s celou skupinou v časové linii, která není lineární - a to je báječné. Počet těch, které toto poselství přitáhne, může být mnohem větší, než byste si mysleli, protože zde mohou slyšet, co je pro ně připraveno na tento rok.

Nejde o žádné proroctví, ale o potenciál. Vidíme větší obraz věcí, které se pohybují určitými směry a náš nadhled nám ukazuje více než sedm miliard duší pracujících na obou stranách závoje na dosažení změny, kterou možná nečekáte. A nejdříve bych vám chtěl "svými ústy" (ústy) říci, že ta změna je pomalá. Není tu žádná značka, která by z roku 2014 udělala rok transformace nebo význačné změny, je to jen začátek. Je to začátek sklizně, jejíž semena byla zasazena v roce 2012. A sklizeň sama o sobě je pomalý proces - jedna rostlina po druhé, jeden život po druhém; a tak chceme, abyste měli na mysli, že tyto věci neplatí pro všechny, ale dá se říct, že v průměru zažijete posuny, o kterých teď budu mluvit.

Takže - jaké to pro vás dneska je? Cítíte posun v energii? Zveme vás k tomu. Ať už poslouchá nebo čte kdokoli, zveme vás, abyste pocítili, co tady je. Na této planetě došlo mezi lety 2013 a 2014 k posunu energie. Neudálo se to během okamžiku. Ale posun k posunu došlo. Jako by někdo ve tmě rozsvítil světlo. Je zde uvědomění, jaké tu předtím nebylo, a dává naději - slovo, o kterém jsme vám řekli, abyste ho nepoužívali (smích - odkazuje na minichanneling - pozn. překl.).

Pojďme hovořit o tom, co vás čeká. Řekněme například, že jste měli nehodu a ta nějak ovlivnila vaši schopnost chůze. Řekněme, že jste se z nehody úspěšně zotavili. A tou "nehodou" byl rok 2013. Úspěšně jste prošli léčbou a následuje to, čemu se říká "fyzioterapie". Je to příjemné? Může být, protože každý krok, který uděláte, jste předtím udělat nemohli. A každý další krok je lepší než ten předchozí. Je to nepohodlné? Možná je. Když se dítě učí chodit a intuitivně si z Akáši vybavuje vzpomínky na to, jak chodilo kdysi předtím, také to chvíli trvá, než se sladí s novými "nástroji" a občas upadne. Pokud jste někdy šli po dlouhém (a myslím skutečně dlouhém) schodišti a vylezli jste až nahoru, uvědomili jste si, že vás všechno bolí - používali jste totiž svaly, které jste už dlouho nepoužívali a jste opravdu rádi, že schody jsou za vámi. Vůbec vám nedojde, že po nich budete muset slézt zase dolů. A až to uděláte, uvědomíte si, že vás bolí zase jiné svaly, než když jste lezli nahoru. (Pobaveně.)

Tím se vám snažíme říct, že je před vámi práce a může vám to připadat neohrabané. To je slovo, které chceme použít - ne bolestivé, ne obtížné, ale neohrabané. Jak testujete vody nových paradigmat víry, žádáme vás, abyste důvěřovali synchronicitě víc než kdy předtím. Abyste důvěřovali svým intuitivním myšlenkám víc než kdy předtím. Pevně se držte své intuice. Je důležité vědět, kdy je vhodné nastavit druhou tvář a zároveň se držet své pravdy o Boží lásce. Pravdy, která bude ostatními vnímána jako síla, ne jako slabost. A to je ten posun. Posun ve vnímání těch, kteří si ještě nejsou vědomi toho, čeho jste si vědomi vy. To znamená, že Země se účastní určitého druhu uvědomění, ačkoli lidé nemusí věřit "channelingu" nebo čemukoli, co se děje. Ale všichni cítí posun. Pro ty, kteří netuší, o co jde, to může být děsivé. To proto, že se věci ubírají jinými cestami než byste čekali za normálních okolností.

Představte si ten strach svých sousedů, přátel a rodiny, když kolem sebe uvidí věci, které vidět nechtěli; když uvidí posun v energiích, které mohou ohrozit jejich přežívání - a jediný stabilní prvek v tom všem jste vy. A až uvidí váš klid - co myslíte, že udělají? Ze všeho nejdříve zapomenou na všechno, co řekli a čím vás ranili. Budou se vás držet "za šosy", protože zatouží po klidu, který máte vy. Říkám vám pravdu. Možná ne dnes, možná ne zítra, ale nakonec spatří tu sílu ve vystředění se, kterou přinášíte. Pokud nespřádáte dramata a netočíte se ve strachu, i když kolem vás dochází ke změnám - to protože víte, čím tyto změny jsou. To je skutečná síla.

Řekli jsme vám, že staré způsoby planety se začínají měnit. Věci mimo integritu se začnou hroutit čím dál víc. Ti, kteří se nechali vést chamtivostí ve všem, co dělali, začnou selhávat. Chamtivost byla instinktem přežití v jeskynní epoše vývoje lidstva. Už není aspektem přežití v nové éře.Chamtivost je stará - je ohavná a temná a lidstvo ji začne vidět takovou, jaká je. Už nebude fungujícím nástrojem. Firmy vydělávající si na živobytí s chamtivostí nepřežijí - a brzy to uvidíte. Už to není aspekt přežití. Bude to energie, která přinese pravý opak. Uvidíte to, poznáte to a nenaletíte na to.

A to mě přivádí k dalším věcem, které se časem dramaticky změní a zasáhnou každé paradigma, které existuje. Váš "normál" vypadá tak, že opustíte tuto budovu, sednete do auta a jedete domů. Někteří pojedou do práce, někteří se pustí do léčitelské práce. Někdo půjde do továrny, někdo do školy či nemocnice. Vím, kdo tu je. Co kdybych vám řekl, že to všechno se změní?(Všechny tyto oblasti.) A paradigmata, která jim umožňují hladce fungovat, fungovat nebudou, dokud změny nezapadnou na svá místa.

Přijde čas, kdy ti, kteří stojí v čele vlád a velkých společností budou lomit rukama a volat - "Co děláme špatně, že tyto věci, které byly takovou dobu součástí lidské povahy a fungovaly, náhle nefungují? Co děláme špatně?" Přijde čas, kdy bude předlohou nového paradigmatu lidská bytost, která je v klidu a míru a soustředí se na Boží lásku. Bude se to dít na celé planetě, protože staré duše jsou všude, kde si jen umíte představit. Někteří nepřijdou na takové setkání jako dnes, protože nechtějí, aby je někdo poznal, ale i tak si to poslechnou. Někteří z nich jsou na nejpodivnějších místech, která si umíte představit - uslyší, co teď říkám, a budou vědět, že to je pravda. Protože to také vidí přicházet. A tak chci zmínit jen některé prvky. Nemám v úmyslu pronést proroctví. Chci představit reálný potenciál. Něco z toho jste už dříve slyšeli, ale možná ne do takových podrobností. A tak začnu církví.


Nejsi zde proto, aby ses ohýbal pod tíhou světa

11. října 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Plodem Ducha je radost; nechť je tedy v tvém životě více radosti, veselí a smíchu. Aby mohl být život prožíván radostně a plně, je důležité, aby v něm byla vyrovnanost a umírněnost. Možná, že tě těší práce, kterou děláš, a necítíš potřebu změny. Občas však potřebuješ svou činnost přerušit a začít dělat něco zcela jiného, abys změnil rytmus svého života. Učiníš-li tak, budeš se moci vrátit ke své dřívější práci osvěžen a budeš ji vykonávat s novou chutí a radostí. Život by neměl nikdy být břemenem. Nejsi zde proto, aby ses ohýbal pod tíhou světa, ale proto, abys vytěžil ze života co nejvíce, aby ses radoval z každého jeho okamžiku, nebo žiješ vyrovnaný život, jenž je neustálé dávání a přijímání.
TZOLKIN 10.10.2014 12 ETZNAB kin 38

10. října 2014 v 17:03 Mayský Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč Pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Úcta je pro Maye jednou z nejdůležitějších hodnot. Z pohledu úcty je všechno pozitivní zplnomocnění Lásky, důvěry, sebeúcty, sebedůvěry - abychom některé vyjmenovali. Ale s pohledu úcty musí vládnout pravda. Takže buďte k sobě upřímní. Říkejte, jak to opravdu je. Pouze tak převezmete plnou zodpovědnost za své činy, rozhodnutí, minulost, přítomnost i budoucnost, jedině tak můžete vyjádřit skálopevnou úctu, kterou si vaše duše zaslouží a následně velet všemu, co se ve vašem životě děje.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole……Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality - můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu. Skalpel chirurga vytvořený s obsidiánu může zachránit život, nebo čepel zbraně válečníka může ničit.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé, nebo bílé? …dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři - pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní pokud jde o peníze, sex.
***
Jsem Etznab, zrcadlový sál. Vyhledáte mě jakmile jste připraveni čelit svým vnitřním Stínům. Každý z vás má k řešení mnoho problémů, které jsou pohřbeny hluboko uvnitř. Je čas vynést je všechny na povrch a začít zkoumat. Jakmile jsou Stíny osvětleny, nemají nad vámi žádnou moc.
Mnozí stále žijete v iluzi, že druzí jsou na vině za výsledky ve vašem životě. Mnozí stále žijete v iluzi " měl bych, mohl bych, kdybych ", které vás drží od prožívání vašich snů. Žádáme vás abyste převzali plnou zodpovědnost za všechny kódy přesvědčení, kterých se v současné době držíte. Ano, mnohé vás dovedly k důvěryhodných přesvědčením věřit těmto pravdám, ale nyní je čas podívat se blíž na ty, které vám nepomáhají.
Kde začít? Věnujte pozornost chvílím, kdy jsou vaše tlačítka stlačena, což vám způsobuje, že cítíte vztek, nebo frustraci. Podívejte se na zdravotní problémy, které vás trápí. Pokaždé, když vás něco vyvede z rovnováhy, nebo obviňujete za něco druhé, můžete si být jisti, že operujete chováním vycházejícím z vašich negativních kódů přesvědčení. Můžete mít i pocity spravedlivého hněvu - volba je na vás. Nicméně je třeba si uvědomit, že jakmile reagujete takto na něco, nebo někoho, vždy reagujete ze stavu vaší nezralosti.
Před tím než se začnete rozčilovat nad nějakými slovy, zvažte chování Mistrů. Když jsou napadeni, nebo pranýřováni, neohání se ani neobhajují. Když jsou zesměšňování, nebo ponižování, nehájí své jednání. Opravdoví Mistři jsou ti, kteří vždy udržují rovnováhu, protože prostě pochopili, že dělají to nejlepší, co v tu chvíli mohou. Mistry neovlivní, když je někdo uráží. Oni velmi dobře vědí, že jsou perfektní, stejně jako jejich žalobci. Když Mistrovi podáte citrón, udělá si prostě limonádu a bude vděčný za výživnou potravinu.
Je mnoho lidí, kteří udržují rovnováhu při každém sporu. To jsou ty věci, které je činí svatými. Tito lidé dávají bez příčiny neúnavně čas, energii a peníze věcem, kterým věří, nebo je to pro ně akt laskavosti.
Jak se můžete zapojit do jejich řad a žít více vyvážený život? Tím, že začnete vyklízet nepořádek, který jste nashromáždili od narození. Začněte tím, že si budete všímat, kdy jste neklidní a kdy vás věci, nebo lidé vyvádějí z rovnováhy. Mluvili jsme o tom dříve jak se negativní myšlenky slepují k sobě a vytváří ve vašem těle onemocnění. Takže by bylo moudré věnovat se nemocem, které vás postihují.
Jak najít příčinu vašeho ne-klidu a ne-moci? Najděte si prostor, kde nebudete rušeni, utište svou mysl. Mějte odvahu podívat se na to, co vás v současné době rozčiluje. Pokud jste se s někým pohádali, buďte co nejvíce objektivní a podívejte se na vaše slova a jednání, které situaci zhoršilo. Vraťte se zpět jak jen můžete ve vztahu s touto osobou a najděte nevyřešené problémy, které jste ignorovali a které se rozrostly.
Někdy je dobré takové vztahy zcela opustit zejména, pokud je ohrožena vaše bezpečnost. Nedoporučujeme vám zachránit vztah s člověkem, který má ve své historii fyzické, psychické, nebo mentální zneužívání. Tyto vztahy by měly být řešeny na profesionální úrovni, nikoliv na duchovní.
Když se podíváte důkladně na většinu problémů s lidmi, často je tam obvykle něco, co bylo nepochopeno, nebo řečeno a začalo počátečním nepochopením. Mnoho vztahů může být obnoveno, pokud obě strany přijmou zodpovědnost za svoji část, omluví se navzájem s plným úmyslem nechat minulost minulostí a přestaví vztah. To platí pro všechny zúčastněné strany.
Dokonce i když budete mít někdy rozhovor s někým kdo je naštvaný, je v zájmu vašeho zdraví a nejlepší pro vaše dobro, když jste z tohoto místa schopní propustit všechny negativní emoce. Zkuste vyměnit negativní emoce za pozitivní a budete nakonec cítit přijetí a vděčnost za tyto zkušenosti.
V tomto světě jsou vaše interakce s ostatními to, co vám umožňuje získat zkušenost lidství.
Zamyslete se nad tím. Co kdyby na Zemi nebyli žádní lidé? Jak byste mohli zažít odpuštění, sdílení, nebo jakékoliv zkušenosti? Svět by byl osamělým místem. Pokud budeme předpokládat, že člověk je na Zemi pro to, aby zažil dar štědrosti a sdílel ho s druhými navzájem, je pak těžké rozšířit mysl a uznat tento svět také jako místo, kde je možné zažít i negativní stranu?
O co víc člověk vyroste, pokud prošel ohněm alkoholismu, nebo hladem? Neomlouváme nic, co je nepříjemné. Snažíme se vám vysvětlit co je svět polarity. Byl navržen se základními pravidly umožňujícími poznat lidem svobodnou vůli. Mnohé z vašich voleb nejsou pro vaše nejvyšší dobro i když je vám dovoleno zvolit si jestli chcete reagovat z pozice nejvyššího dobra.
Když budete reagovat na slova a chování druhých tak, že jste mimo svůj klid, budete mít možnost uvidět co vás uvnitř rozrušuje. Z tohoto místa poznání si můžete zvolit jak budete reagovat v dalších situacích. S praxí a časem si můžete vybrat změnu kódů přesvědčení. To je růst.
S růstem přichází schopnost pomáhat druhým. Mnohokrát nejlepší učitel je ten, kdo byl tam, kde jste nyní vy. Největší porozumění přichází od těch, kteří prošli ohněm. Jakmile si každý z vás bude vybírat kódy přesvědčení, které jsou zarovnány s vaším nejvyšším dobrem, budete připraveni pomáhat těm, kteří se potýkají s podobnými problémy. Být dobrým stevardem znamená pomáhat svým bližním. Mnoho náboženství hovoří o karmě - chovejte se k ostatním tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. Jakmile vás bude co nejvíc uplatňovat tyto principy, bude vaše společnost odrážet vaše vnitřní Já. Chcete-li žít v utopické společnosti, o které sníte, bude to vyžadovat úsilí každého z vás.
V současnosti žijete ve světě oddělenosti. Je zde mnoho rozsudků ohledně věcí jako je rasa, pohlaví, vyznání, což vytváří vysoké zdi a udržuje vlky venku. Přesto každou odsuzující myšlenku a drsné slovo kterým odháníte vlky pryč, používáte i proti ostatním. Rozveselte se a podívejte se na sebe novýma očima. Hledejte dobré v druhých. Zastavte zbytečné srovnávání, tím jen prohlubujete větší oddělení. Jděte každý den dovnitř a hledejte způsoby jak změnit své zvyky odsuzování a hodnocení. Nejprve musíte objevit svou vnitřní krásu, abyste ji mohli vidět u druhých.
Dávejte pozor na slova a své pocity. Uvědomte si jak často je to, co říkáte o druhých, odraz vaší vnitřní slabosti. Možná chcete zůstat v pohodě s druhými, nebo nechcete rozhoupat loď ze strachu, zesměšňování, či být hozeni přes palubu. Pokud tomu tak je, hledejte uvnitř sebe důvody proč z tak nízkého místa udržujete přátelství s lidmi, kteří vás strhávají dolů? Upřímně doufáme, že si najdete čas, půjdete do svého Středu a najdete vše, co vám způsobuje neklid. Doporučujeme vám být objektivní a najít způsob jak posílit své postavení, abyste mohli žít opravdu šťastný život.
Podívat se na své Stíny - to není snadný úkol. Chápeme to. Víme také, že schovávat se v hradu s vodním příkopem plným aligátorů, může být velmi smutné. Postavili jste zdi i vodní příkop. Můžete je strhnout, pokud necháte zářit Lásku s vašeho Středu. Požádejte o radu své Anděly, nebo ty, kteří překonali tyto překážky ve svém životě. Pomoc těch, kteří v takových situacích byli, může být pro vás velkou hodnotou.
Když se každý z vás naučí milovat a důvěřovat, vytváříte utopickou společnost. Každý z vás je jedinečný a má zvláštní schopnosti, které může sdílet. Najděte je, zdokonalujte je a sdílejte s těmi, kteří jsou připraveni přijmout vás takové, jací jste. Přejeme vám jen to nejlepší!
12. TÓN BILANCE - SÍLA VYŠŠÍ PRAVDY. Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplývající z polarity. Prýští odtud síla vytrvalosti, podporující celé rytmicky pulsující tělo. Žijeme ve světe polarity, ale víme, že všechno patří do jednoho velkého CELKU - uvědoměním si svých osobních vzorců. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit. Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili. Vědění je otázkou schopnosti vnímat. Hledejte, kde je pevnost tlaku, kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení. Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarity k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Světelné Rodiny přivolejte mystickou moudrost, spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.
ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU
V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti. Slovo krystalický zde znamená jasný vhled, čistotu obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu nám ukazuje, o co se v celé Vlně jednalo. A také zapletení karmickými vazbami - to nám odhalí vyšší nadhled. Tón KRYSTALICKÝ preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny kalendářní Dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

AA Michael - „STÁT SE OSOBNOSTÍ NAPLNĚNOU DUŠÍ“

10. října 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
AA Michael prostřednictvím Ronny Herman, říjen 2014

Milovaní mistři, VÁŠ ATOM BOŽÍHO SEMÍNKA/ přítomnost JÁ JSEM je původní Jádro vaší Inteligence, vaše první identita jednotlivce v rámci Vesmírné zkušenosti nebo zkušenosti v Podvesmíru. V rámci zkušenosti v tomto Podvesmíru obsahovalo prvních dvanáct Božích Jisker/ zlomků duše všechny ctnosti, znaky, talenty a vědomosti, které jste měli potřebovat, abyste procházeli nesčetnými úrovněmi (dimenzemi) tohoto Podvesmíru. Od té doby se Esence vašeho Atomu Božího Semínka nesčetněkrát rozdělila a oddělila. Nyní jste v procesu, kdy znovu získáváte, požadujete a napravujete všechny mnohonásobné stránky svého Já-duše v rámci třetí/čtvrté dimenze, abyste se mohli pohnout vpřed do úžasnější, dynamičtější a více se rozpínající verze svého Vyššího Já v rámci prostředí páté dimenze. Jako pomoc v tomto, obsahují vaše Boží Buňka - Diamantové Jádro a vaše osobní Stvořitelovo Kolo Květu Života celé rozpětí Dvanácti Paprsků Božího Vědomí pro zkušenost v tomto Podvesmíru. Byly navrženy tak, abyste, až budete připraveni nastoupit zpáteční cestu do vyšších úrovní vědomí, měli přístup ke svému vlastnímuPLNÉMU SPEKTRU BOŽSTVÍ. Vaším úkolem je tyto Paprsky aktivovat, abyste vstřebali a ztělesnili Boží kvality a znaky, které obsahují, a pak je používali pro nejvyšší dobro. Stále je mnoho zmatků v tom, co je duše, jak funguje a kde přebývá. Je životně důležité, abyste rozuměli spletitému procesu, kdy se znovu spojujete s mnoha stránkami svého Vyššího Já. Je také důležité, abyste si ujasnili hlubší učení, které jsme vám dali, týkající se Zlomků Vyššího Já (máte jich mnoho, ne jen jeden) a procesu ztělesnění těchto mnohočetných stránek Já. Proto cítíme, že je čas na pokročilejší vysvětlení tohoto procesu důležitého pro VÝVOJ DUŠE.

Abychom tak mohli učinit, musíte rozšířit svou kapacitu pro Lásku/Světlo, aby zahrnovala všechny stránky Stvoření na Zemi: lásku k přírodě, lásku ke království zvířat, lásku k lidstvu, lásku vašim nepřátelům (k těm, které vnímáte jako nepřátele), a co je nejdůležitější, lásku k Sobě. Neboť v Esenci je celé Stvoření součástí vás a vy jste vzácný Atom Semínka Bílého Ohně Nejvyššího Stvořitele. Rozpuk Božího vědomí, vědomí Boha vyústí v rozpuk vašeho aurického pole - vašeho vyzařování Světla. Časem se ve vás víc a víc rozvine tak mocné a rozpínající se záření, že to začne pozitivně ovlivňovat ty kolem vás, a nakonec Zemi a celé lidstvo. Docela velký počet pokročilejších duší už tuto schopnost získalo. Nicméně, musíte si pamatovat, že nemůžete předat to, co jste nezískali, nepožadovali za své vlastní. Také si pamatujte toto: důležitá součást vašeho poslání na Zemi je posílit Světlo nižších dimenzí. Rozpuk vědomí duše vyústí v rozpuk aurického pole, jak co se týče intenzity, tak co se týče rozsahu vlivu.

Uchazeč na Cestě se musí zaměřit na trénování jak vnitřního tak vnějšího světa
. Musíte se snažit se stát vědomým pozorovatelem toho, co se kolem vás děje. Stejně jako je důležité trénovat se, abyste se plně zabývali zaměřenou pozorností na fyzické událostí každodenního života,je životně důležité zpracovávat harmonické i disharmonické, nesouladné frekvenční vzorce, kterým jste vystaveni. Pak musíte podniknout odpovídající akci. Praktikovat emocionální a mentální disciplínuje také velmi důležité, když se snažíte stát se mistrem Sebe. Nesmíte se odvracet od zážitků světa a života, ale čelit jim. Nicméně je také důležité naučit se dívat se na život z vyššího úhlu pohledu. Snažit se vidět větší obraz a nenechat se vtáhnout do malých dramatických příběhů.

Logika je funkcí fyzického mentálního těla a vaší mysli. Pamatujte si, že znalosti nebo teorie, které přijmete za svou pravdu, musejí být prožity, abyste získali moudrost z odhalené informace. Inspiraci přináší Vyšší Já a vaše Svatá Mysl. Vy se musíte naučit dávat pozor na impulzy své Svaté Mysli a Svatého Srdce nebo na vstup informací převažující stránky svého Vyššího Já, neboť tak se postupně naučíte komunikovat s bytostmi vyšších říší a získat vesmírnou moudrost.

Na počátku existovala komunikace se specializovanou skupinou duchovních vůdců a strážců a mezi nimi, nicméně, časem se tento dar nebo schopnost ztratily. Jak lidstvo kleslo hlouběji do vědomí hmotného světa, začalo být ponořené do vnímání pěti smysly, a postupně se přestalo obracet dovnitř ke smyslu spojení s vyššími říšemi vědomí. Nižší třetí a čtvrtá dimenze nejsou zářivé a jasné. Je zde opar nebo mlhavý závoj. Duše existující v tomto prostředí to nevědí, protože je to stav pozornosti, na který jsou zvyklé. Realita nižší třetí a čtvrté dimenze může být přirovnána k existenci v pošmourném labyrintu, kde navždy hledáte cestu, která vás přivede zpátky do čistého Světla vědomí. Tato mlha postupně začíná řídnout, s tím jak se přesouváte do středních podúrovní čtvrté dimenze, a váš svět začíná být světlejší, lehčí a zářivější, s tím jak procházíte každou vyšší podúroveň. Abyste dostali lekci Světla, musíte pozvednout své vědomí, abyste ho naladili alespoň na pátou pod-úroveň čtvrté dimenze. V tomto Pod-Vesmíru je v každé dimenzi sedm podúrovní, první je nejnižší/nejhustší a sedmá je nejvyšší a nejčistší. Mistři a vaši průvodci jsou ochotni se s vámi potkat na poloviční cestě, ale jen velmi zřídka budou snižovat své frekvence na úroveň extrémní duality, protože je to pro ně příliš nepohodlné.

Ego je stránka hmotného já ega-osobnosti; bylo navrženo, aby pomáhalo v rozvoji a pocitu identity a individuality v čase. Mysl zaměřená navenek je vedena egem. Špatným směrem zaměřené egoistické já mělo zásluhu na tvoření iluzorního systému víry hmotné planiny a reality založené na oddělenosti, strachu, sobectví a nedostatku. Když expandujete své mentální horizonty, začnete v sobě bourat omezující bariéry vnímání. Rozpuk, expanze mysli zahrnuje aktivování spících buněk vyšších úrovní dimenzi mozku a vstup do moudrosti vaší Svaté Mysli. Slepá poslušnost není nástrojem o-Svíce-ní, neboť se snažíte stát se mistrem Já a žít své osobní pravdy, tak jak se vám odhalují a jsou potvrzovány vaším srdečním monitorem.

Lidstvo je vprostřed probuzení duše a buněk. Když se přesunete do vibračních vzorců vyšší čtvrté a páté dimenze, vaše buňky, éterické tělo a aurické pole začnou zrychlený proces čištění. Tento proces usnadní a nakonec vyústí do stažení mnoha stránek vašeho Vyššího Já a postupné nápravy vašeho Světelného Těla. Buďte pozorní a všímejte si každé chvilky, aby se záměr stal jednobodovým a jasným. Postupně si vyvinete smysl své sebejistoty a bezpečnosti, vědění, že vše je dobře a tak to i zůstane.

Duše je mnohokrát lomené rozšíření vašeho ATOMU BOŽÍHO SEMÍNKA / přítomnosti JÁ JSEM.
Duše používá vědomí pravého intuitivního mozku, který je spojen s vyšší Svatou Mysli a Duchovní Vůlí. Mysl zaměřenou dovnitř vede já-duše. Lidstvo je v procesu rozvoje jemných, pročištěných smyslů, které otupěly, tím že nebyly používány. Musíte se posunout za základní, často zdeformované fyzické smysly, a přitom se pilně snažit si vyvinout vyšší mentální smysly - intuici a Božskou moudrost. Je životně důležité, abyste se naučili kontrolovat svou emocionální povahu a držet své myšlenky ustáleně na Světlo.
  • Nesete uvnitř své Boží Buňky - svého Diamantového Jádra, křišťálový Atom Semínka paměti celé realizace Sebe od vašeho bodu začátku. Obsahuje velmi stručný přehled světlých míst každého života, který jste kdy žili, hlavní lekce, které jste se naučili, a talenty, které jste zdokonalili, když jste cestovali tímto vesmírem.
  • Duše není ani Duch ani hmota. Je to křišťál, SVATÝ OHEŇ, ATOM PAMĚŤOVÉHO SEMÍNKA, zlomek čisté Esence Světla, který je naprogramován tak, aby zachytil, nahrál vaši cestu zkušeností tohoto Pod-Vesmíru. Je to spojení mezi vámi a naším Bohem Otcem/Matkou a nakonec Nejvyšším Stvořitelem.
  • Vaše osobní já-duše pro tento život sídlí ve vašem Svatém Srdci jako jedna stránka Boží buňky - Diamantového Jádra. Každá stránka vaší duše o vyšší frekvenci má svůj vlastní Atom Paměťového Semínka. Když se daná stránka usídlí ve vaší Hvězdě Duše jako vaše NadDuše, bude postupně předávat paměťové záznamy svých osobních vibračních vzorců Atomu Paměťového Semínka uvnitř vašeho Diamantového Jádra - Boží Buňky, a také vašemu vtělenému já-duše. Nejdříve bude aktivovat příslušné Krystaly Paměťových Semínek ve vaší Svaté Mysli. Jak se budou rozpínat vaše frekvence, aby jim bylo vyhověno, budou aktivovány Krystaly Paměťových Semínek, které jsou drženy jako rezerva v Boží Buňce - v Diamantovém Jádře. Tímto způsobem, když vstřebáváte všechny zlomky své duše, nakonec získáte schopnost mít přístup k veškeré moudrosti, talentům, pozitivním vzpomínkám a zážitkům další fáze evoluce - cesty já-duše mnohočetnými úrovněmi páté dimenze. Tento proces se znovu a znovu opakuje, tak jak procházíte multidimenzionální úrovně Božího Vědomí, Vědomí Boha a vstřebáváte více a více stránek svého Božského Já.
  • Byli jste naprogramováni tak, abyste navždy hledali Svaté Srdce své Esence, svou Boží Buňku - Diamantové Jádro a svůj Atom Křišťálového Semínka Stvořitelovy Esence.
Ve zvláště načasovaných intervalech byly vždy skupiny zvláštních, jedinečných Bytostí, které se inkarnovaly do různých ras a pod-ras, a přinášely čerstvé myšlenky, vštěpovaly nové kvality a znaky. Tyto pokročilé Bytosti komentovaly svou moudrost, vyšší vědomí a zvláštní talenty příklady, a také se fyzicky spojily s vybranými členy lidského druhu, aby nastal vývoj DNA kódů lidstva. VY ŽIJETE V JEDNOM Z ONĚCH ZVLÁŠTNÍCH OBDOBÍ.

Čtvrtá dimenze se může nazývat "realitou posunu", protože tam začínáte nechávat odcházet všechny předpoklady a předem stanovené podmínky minulosti. Říše čtvrté dimenze má více emocionální, pocitovou povahu, a proto jsou hlavním zaměřením srdce a citová povaha. Předci nazývali čtvrtou dimenzi říší Máji* a iluze, nebo astrálními planinami vědomí. Kolektivní vědomí mas lidstva naplňuje nižší tři úrovně čtvrté dimenze, a tam také většina lidstva mentálně existuje, dokud se nezačnou postupně obracet dovnitř a poslouchat nutkání své duše-sebe. Osobnostní/egoistické tělo touhy je mistrem manipulace této říše, a neustále naléhá na jedince, aby hledal víc uspokojení a štěstí prostřednictvím smyslů a vnějších prostředků uspokojení.

Vy začínáte vstupovat do svého vnitřního potenciálu moci, když se přesouváte do vyšších pod-úrovní čtvrté dimenze. Hmota se stává tekutější, a proto je jednodušší zhmotnit to, co si přejete. Proto se musíte naučit být rozhodní a zaměřit své myšlenky pomocí jasného záměru.Mysl, která má disciplínu, spojuje řetězy myšlenek ve vhodném pořadí. Je pro vás velmi důležité chápat, že rozházené myšlenky jsou pro váš pokrok škodlivé. Kritickou součástí dosažení mistrovství Sebe je žití v přítomném okamžiku - v momentu TEĎ. K úspěšnému projití cesty osvícení je potřeba mentálního úsilí. Postupně, jak odcházíte z říše instinktivního mozku/ mysli do říše vyšší mysli, začne velká část vaší paměti slábnout. Důležitými rysy mistrovství Sebe jsou schopnosti zaměřené pozornosti a neubližování myšlenkami, slovy a činy. Jako aspirantovi na Cestě vám budou odhalovány větší a větší vesmírné pravdy. Ale měli byste mít na zřeteli, že menší principy nestárnoucí moudrosti budou neustále rozšiřovány, aby se do nich v nekonečném cyklu vzestupu vědomí začlenila jedinečná pravidla, zákony a pravdy další úrovně existence.

Vy musíte udržovat kanál komunikace mezi duší a mozkem otevřený prostřednictvím mysli
.To spustí pomalý proces reaktivace šišinky a otevření brány ke Svaté Mysli, která je umístěna v horní, zadní části mozku, blízko k temeni (ke koruně hlavy). Svatá Mysl souzní s nejvyššími pod-úrovněmi čtvrté dimenze, a stejně tak s frekvencemi /daty celé páté, šesté a malé částí sedmé dimenze, které jsou v záloze pro budoucnost, kdy dosáhnete pro lidstvo nejvyšší schopnosti procházet nejvyšší možné úrovně v zažívání zkušenosti tohoto Pod-Vesmíru. Nicméně, abyste mohli vstoupit do této pokladnice vesmírné moudrosti, musíte postupně zvyšovat své vlastní vibrační vzorce.

Svatá Mysl a Svaté Srdce nejsou vytvořeny ze hmoty hmotného světa; skládají se z lehoučké, éterické látky Světla, která nemůže být zachycena vědeckými přístroji. Avšak jsou reálnější než jakákoli část fyzického těla. Neboť, když jednou vytvoříte spojení mezi svou Svatou Myslí, svým Svatým Srdcem a svou Boží Buňkou Diamantového Jádra, bude existovat neustálý tok Adamantinových Částic i odpovídajících pokročilých informací vycházející z Atomu Paměťového Semínka a z vaší NadDuše/ Vyššího Já. Proto je tak velmi důležité, abyste znovu propojili Duchovní Triádu Božího Vědomí; Svatou Mysl, Svaté Srdce a všechny stránky svého Diamantového jádra - Boží Buňky.

Když se přesunujete do vibračních vzorců páté dimenze, vaše buňky, éterické tělo a aurické pole začnou zrychlovat proces čištění. Klid začíná na nejnižší úrovni páté dimenze a exponenciálně sílí. Získání božské moci a moudrosti vyžaduje, abyste se posunuli za masivní vzorce víry kolektivního vědomí lidstva do spojení se svým vesmírným vědomím prostřednictvím mnoha stránek svého Vyššího Já. Je potřeba pocitové stálosti a mentálního úsilí, abyste úspěšně prošli cestu osvícení. Existuje zákon ROVNOVÁHY, který platí od páté dimenze výš.

Krátce, šestá dimenze je dimenzí nesmrtelnosti a obrovsky rozšířeného vědomí duše, které dosahujete, jak se znovu spojujete s nejvyššími úrovněmi potenciálu své duše v tomto Pod-Vesmíru.Sedmá dimenze je konečnou hranicí vývoje lidstva v okruhu zkušenosti tohoto Pod-Vesmíru. První pod-úroveň (nejnižší frekvence) osmé dimenze je NEKONEČNÁ DÁLNICE, na kterou budete schopni vstoupit, když získáte schopnost vstřebat více a více vyšších frekvencí. S každou další frekvenční úrovní, na které maličké množství čistšího Božího Světla začne téci do vašeho osobního sloupu Světla a přidá tak Světlo vašemu aurickému poli a zvučnosti vaší Písně Duše, a ke které získáte schopnost přístupu, nastane efekt, podle teorie, kdy bohatství malé skupiny postupně zlepší podmínky života celé společnosti (trickle-down effect).

PAMATUJTE, MOJI ODVÁŽNÍ, ŽIJETE VPROSTŘED VĚČNOSTI. Moudré vzkazy, které vám posíláme, tu nejsou proto, aby vám dali víc pravidel nebo vytvořily nové dogma. Naším záměrem je zapálit vaše srdce láskou a poskytnout vám možnost letmo spatřit slavnou budoucnost, kterou máte před sebou. Budu vás vést, směrovat, inspirovat a chránit, a posílám ke každému z vás věčnou lásku našeho Boha Otce/Matky.

JÁ JSEM Archanděl Michael

www.ronnastar.com

* Májá - je pojem z oblasti indických náboženství, který může mít mnoho různých významů. Podle tradičního podání si člověk vlivem máji myslí, že může být šťastný v pomíjivém hmotném světě. Májá je příčinou utrpení člověka a jeho neschopnosti být šťastný. Vlivem máji člověk zapomíná na svou božskou podstatu a zaplétá se čím dále tím více do zákonitostí karmy. Májá je iluze, trik, přelud, který zmate člověka tak, že si myslí, že věčnost a štěstí lze najít uspokojením tužeb hmotného světa, který je ve skutečnosti pomíjivý a plný utrpení. Více viz Wikipedia.

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Markéta N. ( www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Změny musí začít v nitru, a potom proniknou navenek.

10. října 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Vše, co je skryto hluboko v tvém nitru, se projevuje i navenek. Je-li tam pořádek, harmonie, krása a klid, projeví se také ve všem, co děláš, říkáš a myslíš. Je-li tam však zmatek, nepořádek a disharmonie, nelze je skrýt a tyto vlastnosti se projeví v celém tvém životě. Změny musí začít v nitru, a potom proniknou navenek. Jen tak budou trvalé a nic je nemůže zvrátit. Nezůstávej stranou a nečekej, až se něco změní, ale začni jednat sám. Můžeš ihned začít pracovat na změně stavu svého nitra. Nečekej, až se změní někdo jiný, protože můžeš bez odkladu začít uskutečňovat vlastní změnu. Vzdávej stálé díky, že můžeš jednat bez cizí pomoci. Veškerá podpora je ve tvém vlastním nitru, a proto jsi jediný, kdo této podpory může využít.
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 5.10. 2014 – 12.10. 2014

9. října 2014 v 16:27 Mistr Hilarion
Milovaní,
láska vše naplňuje a vším proniká. Ponořte se do této teplé a jemné, ale silné energie a napijte se jí denně vrchovatě. Zkoušejte to různými nástroji a technikami, které vám to pomohou dělat s lehkostí. Většina lidí to dělá jednoduše tak, že si představí dobu nebo situaci v minulosti, kdy zažívali takový pocit, který jim do srdce přinese úsměv, radost a teplo i v současnosti. Tímto praktikováním stahujete dolů lásku z Nekonečna a přinášíte ji do svého aurického pole. Je důležité přinášet tyto vyšší energie pravidelně každý den, aby se vytvořila nová forma člověka a pevně se ukotvila na Zemi do vašich těl. Vaše těla pak vyzařují vlastní světlo, které se zase šíří k těm kolem vás, a když to děláte, jako živoucí vodiče kosmických energií, provádíte neocenitelnou službu pro nejvyšší dobro všech.

Je povinností každého z vás, coby Ambasadora Božskosti, abyste chodili, hovořili, BYLI tím, čím říkáte že jste a chcete být, v každé myšlence, slovu i skutku, abyste sloužili jako živoucí příklad božského člověka zde na Zemi, právě tady a teď. Nečeká se, že budete dokonalí, důležitý je opravdový záměr a přání být tím, kým ve skutečnosti JSTE - zářící silné bytosti světla, mocnou sílou dobra. Jste ve svém očekávání na sebe příliš tvrdí, když očekáváte, že musíte být dokonalí. My říkáme, že každý z vás si musí poskytnout čas a jenom BÝT, a užívat si mnoho vzácných chvilek mimořádné krásy a zázraků, které vás obklopují v říší elementárních bytostí, říši přírody a zvířat. To jsou klenoty, tvořící mimořádnou životní zkušenost. Jsou to malé věci v životě; to, že si je všímáte a pozorujete je, vám může pomoci rozšířit smysl pro sebe sama a pro roli, jakou máte ve větším obrazu.

Jak se každý z vás pohybuje na vlně lásky, která momentálně zaplavuje Planetu, pomáháte ji zvětšovat a rozšiřovat tím, že ji prožíváte vy sami. Abyste rozpoznali vaši vlastní božskost, musíte s tím mít přímou zkušenost za pomoci přirozených zrcadel, která jste dostali - vy a svět kolem vás je naplněn a překypuje nádhernou božskostí ve veškerém životě, který se vám ukazuje ve vaší vlastní nádheře. Vše, co jste v životě až doteď zažili, bylo obohacením a posílením, abyste zažili to, co vaše duše potřebovala k tomu, abyste se otevřeli většímu mistrovství v mnoha různých oblastech vašich životů. Mohli byste říct, že každý z vás se stal vyspělou duší, schopnou chápat druhé s láskou, empatií a soucitem takovým způsobem, který vám dává, co je zapotřebí, aniž byste vyčerpali své vlastní energie. Když se přizpůsobujete těmto aktuálním vlnám, uvidíte, že překonáváte vnímání omezení života a život budete prožívat mnohem radostněji a harmoničtěji.

Lidé se nyní probouzí ve velkém množství. Srdce všech lidí na světě se otevírají s velkou touhou po životě ve světě, který je bezpečný, kde mohou duše zažívat zázraky kolem sebe v míru, harmonii a hojnosti. Lidstvo jako celek je velmi unaveno starými paradigmaty strachu, válek a sporů, a chce se pohnout kupředu. Toto vroucí přání každého člověka vytváří vibraci Jednoty se všemožnými bytostmi na planetě. Je to čím dál tím zřejmější, pokud se jenom podíváte a pozorujete to. Říše zvířat a ptáků napodobuje tento nový způsob života již nějakou dobu. "Zákon džungle" se změnil na "zákon lásky a jednoty".

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2014 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Áriové - Energie do zimního Slunovrat a O energiích pyramid

9. října 2014 v 16:23 Aktuální Informační chaneling
Energie do zimního Slunovratu - energie sebepřijetí a lásky k sobě.

Vše, co se odvrátilo, není vaše, vše co přišlo, nachází nové cesty. Je to úsvit, vy však můžete vidět chaos a jak se úsvit rodí ze tmy, energie chaosu jsou živnou půdou pro krystalizaci nového řádu.
Co to znamená ve vašich životech? Nebraňte se změnám, jsou nevyhnutelné, ale nejsou pro vás fatální. Pusťte vše, co jen trochu nefunguje. Neznamená to, že o všechno přijdete - jde o váš vztah k sobě sama.

Vaše srdce je středobodem. Vše, co je v něm uložené a nezpracované, se nyní transformuje. Energie lásky proudící na Zemi totiž proudí skrz vaše srdce a vynáší na povrch ty zadřené a temné části, cáry a balvany, nezpracovaná schémata. Říkejte tomu jak chcete, každý ví, čeho se jeho téma týká. Běžte do svých srdcí. Pročišťujte kanál mezi lidským a božím srdcem fialovou a krystalickou energii a nechte jím protékat vše, co se vás bolestně týká. Toto je váš úkol, neb máte příležitost velkého přerodu - energie jsou tomu nastavené.

O zimním slunovratu nastane další fáze rozpadu starého systému a energie lásky nabude na síle, naopak energie strachu se stane mocnější brzdou.Pyramidy a Slunce

Energetický systém pyramid pochází z doby před Lemurií. V té době existovala energetická struktura Země zcela jiná než dnes. Proudy byly více propojené a měly sílu - i když jich nebylo tolik jako nyní. V určitých bodech se potkávaly a spojovaly se srdcem Matky Země, zde byla a jsou silná telurická místa, na nichž byly později fyzické pyramidy vystavěny. Je jich ale více a některé vznikaly později. Pád Atlantidy mocně narušil tuto strukturu a síť proudů se začala rozmělňovat, jako když popraská sklo.

Vznikly hluché plochy a nevyvážená místa, takže bylo třeba energetickou rovnováhu zemského pole podpořit. Stavitelé byli v napojení, vykonali, co bylo potřeba. Země poté procházela, jak víte různými obdobími. Dnes je pole opět narušené kvůli lidskému egu, elektrickým sítím a elektronickým signálům.Proto se probouzí vaše vědomí. Stavby stojí a označují místa proudů i místa, která je třeba posilovat.

Váš úkol je tedy krásný - vznešený, jde o znouvuaktivování, oživení sítě. Je třeba hodně lásky, ale vaše srdce jsou již silná otevřená, vaše vibrace na vyšších úrovních. Zvládnete to, mnoho již bylo v minulosti uděláno vašimi předchůdci.

Komunikujte s Tajem a Teou, s Thovtem a s Atlanťany, ti, kdo komunikují s druidy, ať se propojí. Spojte se se všemi bytostmi Lemurie a Atlantidy a všech kultur, které pyramidy postavili. Nemusíte je znát, jen požádejte, čekají na to. Čekají na vaše otevřená srdce.

Vaši Áriové

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přijala Lucka N. (www.transformace.info). Tuto verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

TZOLKIN 9.10.2014 11 CABAN kin 37

9. října 2014 v 16:16 Mayský Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy
Dnes myslete na sebe. Nenechte nikoho kolonizovat vaši mysl; žádné reklamy, žádné experty, ani autority. Na druhé straně se nepokoušejte ovlivňovat ostatní stejným způsobem, bez ohledu na to, jak se cítíte vy. Udržujte stabilně svůj lodní kýl, jak budete navigovat dnešními proudy vod. Pokud zůstanete neutrální, bez rozsudků ve vašich myšlenkách, jasnost vašeho vnímání a hloubka vašeho porozumění desetinásobně zesílí.
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Jsem Caban. Vítejte v tento den radosti a zázraků. Vážíme si času, který věnujete těmto Zprávám. Je to pro nás velké potěšení a uspokojení, když můžeme pomoci těm z vás, kteří jsou připraveni podstoupit vývoj. Téma, na které bychom chtěli dnes upozornit, má co do činění se soustředěním a rovnováhou - čili být ve svém Středu.
Všechno je vám k dispozici, jakmile zůstáváte ve svém Středu a to zejména v době, kdy jste ve stresu. Jakmile jste schopní udržet tam pozornost a zůstat klidní, můžete se lépe rozhodovat. Jasnost vychází z trvalého klidu. Když jste ve stresu, vaše tělo reaguje tím, že do vašeho systému pumpuje adrenalin. Adrenalin slouží k tomu, aby vám dal impuls, což můžete potřebovat v naléhavých situacích, nebo v případě, že jste mimo svůj normální běžný stav.
V době zvýšené hladiny adrenalinu je i vnímání zvýšené, čas se zdá být pomalejší a to vám umožňuje jasněji se rozhodovat. Avšak mnozí žijete v současné době v těchto zvýšených pocitech stavu pohotovosti neustále. Po nějaké době zvýšeného namáhání nadledvinek, přestanou správně pracovat. To se děje když nastává vyčerpání a je to také způsob jak se tělo snaží získat vaši pozornost a nutí vás k odpočinku. Bohužel mnozí dál pokračujete v přetlakování sebe sama, což nevyhnutelně vede k onemocnění.
Dovolujeme si vás upozornit, abyste zpomalili své životní tempo. Zjednodušte vše. Někteří z vás začnou argumentovat a říkat, že to nejde. S tím nesouhlasíme. Doporučujeme vám sledovat jak trávíte svůj čas a čemu každý den věnujete energii. Jak často máte pocit, že jste odpočatí a ve svém Středu? Když se naučíte žít v každém TEĎ, budete mít možnost být v klidu a ve svém Středu bez ohledu na to, co se kolem vás děje.
Namísto stresu, požívání kofeinu, nebo léků , které vytváří adrenalin, budete mít možnost žít více ve stavu klidu. To je pro vaše tělo mnohem lepší. Místo toho, abyste vyčerpávali své zdroje, budete moci povzbudit své tělo i za okolností, které vás jinak vyčerpávají.
Jak začít? Je nezbytné, abyste si našli každý den čas zklidnit mysl, možná nejlépe ráno, ještě než vstanete z postele. Někteří to mohou praktikovat než jdou v noci spát. Udělejte si čas každý den občerstvit sami sebe a načerpat zásobu energie. Ti, kteří nejsou zvyklí trávit čas v klidu, možná zjistí jak je to prospěšné a budou vyhledávat způsob uvolnění během každodenní rutiny. Někteří se mohou cítit provinile, když věnují čas jen sobě. Doporučujeme vám změnit tento systém přesvědčení. Budete mnohem lépe zvládat stres a mít více času na ostatní, jakmile budete odpočatí a svěží.
Během odpočinku se co nejobjektivněji podívejte jak získat kontrolu nad svým časem a energií. Určitě existují nějaké aktivity, které vám pomohou uniknout z každodenní rutiny, nebo vás nasměrují k odpočinku. Doporučujeme vám podívat se na to velmi pozorně. Mnozí z vás čtou knihy, nebo používají televizi jako znecitlivění mysli po náročném dni v práci. Nesoudíme cokoliv se rozhodnete udělat, nicméně pokud chcete urychlit váš vývoj, může být moudré změnit některý z vašich starých návyků.
Přejeme si, abyste si uvědomili, že vaše podvědomí nezná rozdíl mezi realitou a fantazií. Pokud jste někdy četli knihu, nebo se dívali na film a vaše srdce závodilo, plakalo, nebo cítilo podobné emoce, budete rozumět pravdě, kterou říkáme. I když na vědomé úrovni znáte rozdíl mezi realitou a představou, vaše tělo a podvědomí reaguje, jakoby to byla skutečnost.
Takže když se díváte na akční filmy, vaše tělo je během akčních scén v napětí. Když jste přetíženi policejními příběhy, vaše mysl zaznamenává tyto informace, jakoby se to skutečně stalo a vytváří podezření a strach. Oblíbené seriály vytváří v rodinách a ve vztazích skutečné katastrofy, jakmile diváci den po dni nasakují scénář jako houby. Není neobvyklé, že herci přijímají anonymní dopisy za role, které představovali na obrazovce.
Někteří z vás možná budou neústupně bránit své volby a trvat na pokračování těchto typů činností jako prostředek relaxace. Nechceme na tom nic hodnotit. Nicméně vytváříte ve svých tělesných orgánech neklid místo odpočinku, který vaše tělo nejvíce potřebuje. Vaše tělo reaguje na to, co sledujete, nebo co čtete. Mnozí se účastní sportovních aktivit, ačkoliv na tom není nic špatného, uvědomte si obrovskou zátěž vašich již tak přetížených orgánů. Přidáte-li do tohoto mixu adrenalinové sporty, zátěž je ještě vyšší.
Vaše strava je dalším důvodem přetěžování orgánů. Není divu, že je tolik onemocnění souvisejících zejména s chronickými nemocemi a rakovinou. Váš životní styl je už na maximální hranici a ještě krmíte své tělo potravinami, které nemají žádnou výživovou hodnotu a žádnou životní sílu. Tlačíte své tělo, aby pracovalo na nejvyšší možné úrovni, přičemž mu dodáváte velmi špatné palivo. Pak se napumpujete drogami, které odstraňují příznaky, které vás mají varovat o přetížení vašeho systému. Kromě toho dodáváte tělu léky, aby se posílilo, nebo vytvářelo více svalové hmoty.
Laboratoře pracují 24 hodin denně a produkují tisíce produktů, přitom je vaše tělo navrženo, aby pracovalo přirozeně, pokud má dostatek odpočinku a výživného jídla. Je to jen na vás, jak získat kontrolu nad svým životem. Okamžiky klidu jsou nutné pro zahájení tohoto procesu. Podívejte se na své každodenní věci a najděte způsob, jak uvolnit každý sval. Vraťte se k přírodě, dělejte klidné procházky, nebo se posaďte ke stromu a jednoduše jen buďte. Stali jste se lidmi dělajícími, místo jsoucími. Vaše tělo nikdy takovým způsobem pracovat nechtělo. Vaše společnost se pohybuje rychlostí světla, kde se všichni snaží zlepšit na úkor fyzického a duševního zdraví.
Najděte si čas opustit horskou dráhu a jet chvíli tunelem Lásky. Je to tunel, kde najdete klid. Naučte se být sami sebou . Praktikujte Bytí. Hledejte způsob jak snížit zbytečné aktivity, které vás unavují spíše než povzbuzují. Jakmile si dáte práci se svými strachy a starým myšlením, budete svěží a plní energie a budete dělat rozhodnut, která učiní váš život naplněným. To může znamenat vystoupení z ulity dosahování cílů.
Mnozí z vás zůstávají v zaměstnání, které pro vás není vhodné, jen kvůli firemním benefitům, nebo stálému příjmu. Můžete strávit obrovské množství času na tomto pracovním místě, včetně cestování a rozhovorů ohledně práce. Nemáte pocit, že vás to všechno vysává? Není divu, že vaše mysl znecitlivěla nesmyslnými činnostmi. Nezbývá vám žádná energie na tvoření. Jste a žijete jen pro základní životní potřeby: jídlo, přístřeší, oblečení.
Někteří tráví čas odpočinku při nakupování, nebo hrou s hmotnými věcmi. Na tom není nic špatného, pokud udržujete rovnováhu. To, co často vidíme je, že se stáváte otroky svých hraček. Hodně času trávíte základní údržbou, opravami, pojištěním atd. Často potřebujete ještě mnohem více peněz na zaplacení nákladů. Brzy se ocitnete v bludném kruhu, musíte více pracovat, platit své dluhy, zatímco stále více nakupujete. Toto všechno říkáme kvůli následujícímu bodu.
Abyste mohli být ve svém Středu, musíte vytvořit rovnováhu ve všech oblastech života.
Pokud jste většinu času vyčerpaní, pravděpodobně na sebe příliš tlačíte. Jak můžete být opět plní energie a získat zpět svou rovnováhu? Pokud většinu času trávíte mluvením o minulých událostech, nebo se strachujete o svojí budoucnost - trávíte čas mimo okamžik přítomnosti a nejste v rovnováze. Musíte si uvědomit, že nemůžete dávat náboj událostem z minulosti, které na vás mají škodlivý vliv. Takže v současné době, čili v každém TEĎ, budete plánovat změny, aby bylo možné splnit si a zažít vysněnou budoucnost.
Vy jste Tvůrcem své reality.
Naším cílem je, abyste si vzpomněli jakou máte moc v těle i ve vaší mysli. Nemůžeme vám pomoci, když jste vyčerpaní a nezbývá vám žádná síla, tvůrčí úsilí a energie. Můžeme vám pomoci, když jste ve svém Středu a jste ochotni podniknout potřebné kroky pro vytvoření představ vaší reality.
Většina z vás už si uvědomila, že materiální bohatství vám nepřenáší štěstí. Brzy zjistíte, že štěstí přichází zevnitř. Máte možnost si nyní vybrat, jak se v každé situaci chcete cítit. Máte možnost vybrat si, co uděláte se svým časem i energií. Všechno, co potřebujete máte uvnitř sebe. Není třeba žádných učitelů, žádných guruů, i když pro vás mohou být velkými vzory. Bez ohledu na to, jaké techniky jsou vám prezentovány, nebo v jaké situaci se momentálně nacházíte, je nyní v tuto chvíli důležité, co si vyberete, že chcete zažít.
Chceme vás povzbudit, abyste zůstali na své cestě soustředění vyvážením každého aspektu života. Žijete ve světe polarity, tzn. že existuje nesčetné množství možností, které jsou vám vždy k dispozici. Rozhlédněte se kolem sebe rozšiřte své obzory a učiňte vědomé rozhodnutí vytvořit si pro sebe lepší život. Pomůžete vám tím, že vám ukážeme co máte k dispozici za možnosti. Ty přicházejí formou náhod a synchronicit. Zůstávejte ve svém Středu a bavte se na své cestě!
11. TÓN OČISTNÉ SÍLY - SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA - to je proces rozpouštění - proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO - CO - JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží vašemu pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vnáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně je testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy . Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu!
TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,
TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu 11 se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou Dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na událostim, bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít Dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Cesty Ducha jsou tvými cestami.

9. října 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Každá duše touží v životě po tom nejlepším. Ty nejlepší věci na tebe čekají, jsi-li připraven je přijmout. Ale musíš být ochoten je přijmout z celého srdce, s radostí a bez pocitu, že jich nejsi hoden nebo že na ně nejsi připraven. Zastáváš-li takový postoj, připravuješ se o své pravé dědictví, které k tobě nemůže dospět. Věz tedy, že v sobě nemáš nic, co by toto dědictví mohlo za držet. Nabízím ti život - život mnohem bohatší. Nabízím krásu, harmonii, mír, lásku. Cesty Ducha jsou tvými cestami. Kráčej po nich, žij v dokonalé harmonii s Mými zákony a sleduj, jak se vše odehrává ve skutečné dokonalosti. Nepřipouštěj si žádný stres ani napětí. Jednoduše přijímej vše, co ti náleží, s plným a vděčným srdcem a nikdy nezapomínej vyjádřit svou lásku a ocenění za všechno, čím jsi zahrnován.

TZOLKIN 8.10.2014 10 CIB kin 36

8. října 2014 v 16:12 Mayský Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Pokud je nějaký aspekt ve vašem životě, který je ovlivněn karmickou minulostí vaší rodové linie, nebo energie nashromážděná v průběhu mnoha životů historie vaší rodiny, dnes je velký den k rozpuštění a rozptýlení mnoha těchto problémů. Cib otevírá dveře k rodině a vaším předkům a Lahun posiluje vazby a vztahy mezi lidmi, což dělá snazší oslovit členy vaší rodiny a léčit dlouhodobé emocionální a psychické rány, řešit problémy, uvolnit zlost a odpustit provinění a nedorozumění.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST,VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yukatánském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je narození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
***
Jsem Cib s Tónem 10. Vítám vás při dnešním povídání se mnou. Jsem specialista na komunikaci. Zvu vás dnes, abyste šli nad rámec komunikace, kterou v současné době používáte, tzn. používat mnohem více a častěji telepatické schopnosti. Všichni máte uvnitř sebe schopnost komunikovat beze slov. Pozorujte přírodu : používají zvířata slova? Přenáší rostliny své myšlenky pomocí slov? Ne, používají přenos energie, řeč těla, instinkt a telepatii, aby vyjádřily své touhy i obavy.
Kolikrát jste slyšeli, nebo zažili příběh, že jste mysleli na někoho, koho milujete a on byl nemocný, nebo zemřel? Mysleli jste na někoho a on vám zavolal? Víte, že máte kolem sebe Anděly, s kterými můžete kdykoliv vědomě mluvit?
Rádi bychom vám dnes ukázali lepší způsob komunikace s lidmi. Když se spojíte srdcem, budete připraveni komunikovat na mnohem hlubší úrovni. Spojeni srdcem můžete být s lidmi, zvířaty, rostlinami dokonce i se skálami. Obvykle, když se s někým setkáte, ať známým, či neznámým, na počátku se pozdravíte. Obvyklý pozdrav zní: " Ahoj, jak se máš? " Obvyklá odpověď je : " Děkuji, mám se dobře." Kolik z vás se cítí v pohodě při této otázce? Kolik z vás chce opravdu slyšet, jak se druzí v tu chvíli cítí?
Podívejme se na kořen slova KOMUNIKACE ( komunita), což znamená být Jedním s Celkem. Kolik z vás se stává opravdu Jedním během běžné konverzace? Obvykle platí, že jeden člověk přeruší druhého, takže hluboké naslouchání a empatie se vyskytují jen zřídkakdy. Hodně se v běžné komunikaci vyskytují slova pohrdání, souzení, nebo hlouposti. Nesoudíme to, co se rozhodnete udělat, jen prostě upozorňujeme na nízkou úroveň komunikace, kterou mnozí používáte. Používáme spojení " nízká úroveň", protože na vibrační úrovni hodně z toho, o čem mluvíte, má nízké, nebo negativní vibrace. Negativní myšlenky vibrují na nízké úrovni. Jsou pomalé a husté, to je důvod proč se u sebe drží jako klíště.
Zvuk dává do pohybu a vytváří všechny věci. Slova mohou být silnější, než myšlenky, jakmile myšlenka za těmito slovy je naplněná vášní, nebo vírou. Ve vašem éteru je mnoho bezohledných myšlenkových forem, které se spojují se slovy, nebo s jinými myšlenkami. Mnoho z těchto slepených forem vycházejících z kolektivního vědomí vytváří zmatek v počasí a posiluje " páchnoucí myšlení " a systém přesvědčení.
Jakmile vyslovíte slovo, nemůžete ho vzít zpátky. Vznáší se a pluje Vesmírem věky a hledá další slova a myšlenky, ke kterým přilne. Může to znít jako fantazie, ale říkáme pravdu. Vaši vědci na tuto pravdu přichází, jak pronikají dál do králičí nory a přitom studují kvantovou fyziku.
Opakovaně bylo prokázáno, že jakmile je buňka rozdělena a oddělí se od sebe na velkou vzdálenost, bude druhá část buňky reagovat přesně jako ta první ve stejném okamžiku zároveň, jakmile s ní vědci manipulují. Neznamená to snad určitý druh komunikace mezi dvěma buňkami - stavebními kameny vašeho Vesmíru?
Sledovali jste někdy skupinu ptáků při letu? Jejich schopnost manévrovat jako Jeden v ostrých zatáčkách a vysokých rychlostech je udivující! Nepadne ani jedno slovo a přesto se pohybují jako jeden Celek. Poslouchejte zvířata v přírodě, ačkoliv neříkají žádná slova, jejich komunikace funguje všude. Veverky a ptáci zřetelným zvukem upozorní ostatní na blížící se nebezpečí. Mravenci a včely vyvinuli sofistikované metody, jak najít zdroj potravy a oznámit to ostatním.
V nedávné době došlo k napadení při jedné mediální prezentaci na téma telepatická komunikace mezi lidmi a zvířaty. Domácí zvířata vykazují neobvyklé, nebo neurotické chování a jsou schopné určit, co je ruší. Není pochyb o tom, že určitý druh komunikace mezi nimi existuje a často jste svědky mnoha příběhů.
Komunikace se rovněž vyskytuje mezi rostlinnými druhy. Když se blíží lesní požár, šišky se uzavřou, aby ochránily svá semínka. Vědci vypozorovali, že borovice vzdálené daleko od místa požáru, zavírají šišky také.
Jak jsou tyto věci možné? Každý druh na Zemi je vzájemně propojen neviditelnou energetickou soustavou. Jedná se o energetické linie podobné radiovým frekvencím. Všechno na planetě vibruje na určité frekvenci. Všechny borovice vibrují na stejné frekvenci. Jakmile má jedna borovice zážitek s ohněm, všechny ostatní borovice na povrchu Země mají tento zážitek také - v menší míře.
Existuje komunikace mezi všemi druhy. Pozorujte zvířata v přírodě i domácí zvířata. K dispozici máte práci vědců z National Geographic, kteří zaznamenali, jak spolu zvířata ve volné přírodě navzájem spolupracují, pomáhají si a řeší problémy, aniž by vyslovili jediné slovo.
Trik komunikace s ostatními je naučit se jejich jazyk. Hodně komunikace v rámci každého druhu je pomocí řeči těla. Také tón hlasu na něco upozorní i v případě, že se jedná o cizí jazyk. Dalším indikátorem jsou jemná a pomalá slova v jiném tónu, na rozdíl od zuřivého a horečnatého mluvení.
Mohli bychom vyjmenovat stovky knih, které se zabývají komunikací. Nicméně bychom vám chtěli nabídnout jiné techniky, které vám umožní jak rozmlouvat na hlubší úrovni s lidmi i se zvířaty, rostlinami i kameny. Váš život bude nesmírně bohatý, když začnete mluvit se všemi, kteří obývají planetu Zemi na hlubší úrovni.
Mluvíme zde o srdečním propojení. Nazýváme to spojení srdce, jako asociaci mezi srdcem a Láskou. Mohli bychom to jednoduše nazvat milostné spojení, ale ve vašem jazyce by to mohlo vytvořit chybnou zprávu o seznamovací službě.
Mluvili jsme o negativních myšlenkách, které pracují na nízkých frekvencích. Ve vašem světě polarity platí také opak - milující slova a myšlenky pracují na vysokých frekvencích. Proudí a plují plynule celým Vesmírem, dotýkají se všech jako kouzelným proutkem a darují každému nádherné požehnání.
Vaše schopnost spojit se s druhými srdcem se zvýší, jakmile se nebudete oddělovat od ostatních. Jakmile se vaše negativní zvyky a návyky uvolní, vaše schopnost milovat druhé bezpodmínečně i spojení srdce bude silnější. Důvod je ten, že budete zvyšovat vaši frekvenci, na které vibrujete. Zvířata ve volné přírodě nemají zášť. Nerozdělují lidská rozhodnutí. Fungují čistě instinktivně. Rádi bychom vás upozornili, že některé rostliny, nebo zvířata jsou mnohem inteligentnější než lidé, kteří se na tento post akreditovali.
Chcete-li se spojit srdcem, je nutné abyste soustředili pozornost na člověka, zvíře, rostlinu, nebo kámen. Ve svém srdci pociťujte Lásku. Toho lze dosáhnout pocitem vděčnosti. Podívejte se nyní za hranice svého fyzického těla a snažte se uvědomit si a uvidět, že jste přesně stejným obrazem Boha - čistou Láskou. Může to vyžadovat určitou praxi, ale přiblíží vás to o krok blíž milovat každého bezpodmínečně.
Podívejte se zvířatům do očí, i když ve volné přírodě to pro některá zvířata může být známkou agrese. Také v mnoha jiných kulturách má oční kontakt celou řadu významů, obvykle spojených s podřízeností. Jakmile projevíte jemnost - spojení srdce/oči vytváří mnohem větší hloubku, než to co většina z vás v poslední době zažívá.
Nyní, když věnujete druhým vědomě plnou pozornost, vyšlete jim vlnu Lásky a uznání. Žádná slova nemusí být vyslovena, ostatní nemusí vědět co děláte. I v případě, že druhý nemá tušení co děláte, energie se projeví. V případě, že přijímač je otevřený, bude vnímat pocit klidu a bude vaší energetickou přítomností uvolněnější. I vy budete mít možnost vnímat odezvu přijímače, i když vám vědomě Lásku nevrátí.
Uvědomte si, že mnoho lidí uzavřelo svá srdce v důsledku svých zranění. I když na nevědomé úrovni odmítají Lásku, buďte si jisti, že si na vás vzpomenou. Vy můžete být osobou, která je na ně v jakoukoliv dobu naladěná. Mnoho rostlin, zvířat i kamenů bude překvapeno, když si na ně vzpomenete stejně tak.
Poté, když jste provedli spojení srdcem, možná budete chtít použít slova, jak je ve vaší společnosti zvykem. Tentokrát ale, když se zeptáte někoho jak se má, je mnohem více pravděpodobné, že dojde k pravdivé a hluboké komunikaci. Spojení od srdce k srdci můžete dělat kdykoliv, kdekoliv. Usmějte se a pošlete vědomě dávku Lásky lidem, kteří kolem vás projdou na ulici, v obchodu, na čerpací stanici, domácím zvířatům i volně žijícím zvířatům. Můžete poslat tichý pozdrav i těm, kteří jsou od vás na míle vzdálení.
Každé spojení srdcem vás přibližuje k bezpodmínečné Lásce všech Bytostí. To je pravá podstata komunikace.
Je naší nadějí, že každý z vás bude trénovat tuto dovednost, až se stane vaší přirozeností. Požehnáním a dáváním vytváříte na Zemi obrovské množství změn. Účinky plují dál, než si vůbec dovedete představit. Věřte, že tyto vlny Lásky se budou vlnit věky. O mnoho silnější by byl tento akt, kdybyste ho naučili druhé. Můžete začít s lidmi a skupinami, kde se cítíte dobře.
Existuje způsob jak spojení srdcem udělat ještě silnější a to je dar doteku. Položte svou pravou ruku druhému člověku na oblast mezi srdce a krk. Tato oblast se jmenuje srdeční čakra a obvykle vibruje na nejvyšší úrovni v těle. Nebo můžete svojí levou ruku přiložit na pravou ruku druhého - to způsobí výměnu frekvence podobnou elektrickému vedení a umožňuje to, aby energie volně plynula. Pokud je to pro každého z vás pohodlné, dívejte se jeden druhému do očí.
Posílejte si navzájem milující energii, zaměřte se na nejvyšší smysl bezpodmínečné Lásky, pokračujte dokud jeden z vás nepocítí čas skončit. Poznáte to. Nyní jste navázali spojení srdcem na úrovni duše a nyní sdílíte Lásku s druhými. To je skutečné požehnání.
Někdy pro vás může být nepříjemné dotýkat se druhých, možná jste ve velké skupině a to může trvat delší čas, než se srdcem spojíte s každým. Rádi bychom se podělili ještě o jednu techniku. Všichni účastníci ve skupině mají položenou pravou ruku mezi srdcem a krkem - každý sám sobě. Se zavřenýma, nebo otevřenýma očima pošlete všem přítomným nejvyšší frekvenci Lásky. Za několik okamžiků budete cítit na hrudi teplo a pocit klidu. Zvyšujete tak schopnost milovat.
Pokud těmto technikám důvěřujete, podělte se s ostatními. Než se někoho dotknete, musíte získat jeho svolení. Vysvětlete mu, co chcete dělat a respektujte jeho volbu. Lásku můžete posílat na dálku stále a kdykoliv.
Kdykoliv posíláte Lásku druhým zvyšujete vibrace na celé Zemi. I když nemusíte vidět účinky, víte že existují a můžete Lásku posílat donekonečna. Je to Láska, co vás osvobodí od strachu a negativního myšlení. Jděte ven a provádějte spojení srdcem se vším, co na cestě potkáte. Věřte této magii!
10. TÓN - SÍLA UPŘESNĚNÍ - DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy - duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?
Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systémy víry se opírá vaše realita - váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou : musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi! To je klíč k nalezení vaší pravé identity.
POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT
V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.
TÓN PLANETÁRNÍ VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ
Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento Den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.