Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Říjen 2014

TZOLKIN 31.10.2014 7 CAUAC kin 59

31. října 2014 v 17:06 Mayský Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu

Často je to uprostřed bouře, kdy najdete vnitřní klid, vhled, nebo inspiraci, kterou hledáte ……bouře smývá všechno, ale i příčiny. Díky schopnosti Uuc (7) vidíte věci ze všech úhlů a díky Cauac - čistící masivní síle, dostane dnes vaše duše silnou očistu. Všechno, čeho jste se dřív drželi se odplaví : všechny vrstvy sebeklamu, nejistot, strachu, veškeré nečistoty, špína viny a hanby, a všechny toxiny ostatních jedů. Dopad není jednoduchý, zejména pokud máte vytvořených hodně vrstev, může to trvat několik kol Tzolkinu, ale věřte Energii a její očistné práci - vyjdete naprosto čistí!

DOBRÝ DEN PODÍVAT SE NA ŽIVOTNÍ LEKCE, JAKO NA POŽEHNÁNÍ A NA NEPŘÁTELE, JAKO NA ANDĚLY
ESENCE CAUAC, TO JE POCIT BEZPEČÍ, JEDNOTY A MÍRU V ČASE, KDY ZUŘÍ BOUŘE VE VNĚJŠÍM SVĚTE

Symbolika představuje bouři, déšť, blesky - čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá "universální společenství" nebo " nebeský domov Bohů ". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem ( vnitřní bouře, která přináší život).

Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost.

Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.

***

Jsem Cauac a dnes bych se s vámi rád podělil o učení týkající se očištění. Mezi vámi existuje mnoho diskuzí týkající se Vzestupu a jak elegantně uniknout tomuto šílenství na planetě. Chtěli bychom upřesnit tyto informace a ukázat vám věci ve více pozitivním světle.

Proces Vzestupu je jednoduše pohyb směrem k pochopení bezpodmínečné Lásky a soucitu. To se děje nyní každému v každém okamžiku života. Existuje mnoho lidí, kteří se horečně zaměřují na dosažení cíle dokonalosti, pokud je toto vaše cesta, pravděpodobně přijdete o mnoho těch, kteří jdou vedle vás, nebo s vámi. Není žádný spěch kromě toho, který si ukládáte vy sami na sebe. Naučte se relaxovat a chopte se příležitosti naučit se milovat všechno - každého člověka, květinu, zvíře, událost, která vyžaduje vaši pozornost. Během dne narazíte na mnoho zkušeností, jak si bezpodmínečnou Lásku procvičovat, soucit k sobě i k druhým.

Čištění jednoduše znamená čištění. Co je to, co potřebuje čistit? Tělo potřebuje občas očistit koupelí ve vodě. Později budeme řešit vedlejší problém týkající se koupání. Dávejte pozor na mýdla a šampony. Uvědomte si, že lidská kůže je navržena tak, aby absorbovala všechny živiny ze slunečního záření a ze Země. Dokážete si představit jak pokožka snadno vstřebává pleťové vody, krémy a opalovací krémy? Existuje rozsáhlý výzkum na toto téma, doporučujeme vám lépe se informovat a vybírat přípravky, které používáte. Jakmile zlepšíte svůj jídelníček zjistíte jak tělo příjemně voní. Nezapomeňte poděkovat vodě, ponořte se do jejich očistných a léčivých schopností.

Nyní se vrátíme k původnímu tématu očištění. Jakými dalšími způsoby můžete čistit sami sebe? Svými myšlenkami. Opět se vrátíme, jak je důležité pozorovat myšlenky, slova a pocity, protože to je to, čím máte očistit mysl, tělo, duši.

Prvním krokem je očistit tělo od nepotřebných toxinů a usazených látek. Během tohoto procesu je běžné, že cítíte únavu, množství vedlejších účinků, jako kožní vyrážky, průjem, bolesti hlavy, protože vaše tělo odstraňuje toxiny z buněk. Tyto toxiny vytvářejí zmatek, zatímco putují oběhovým a trávicím systémem. Jakmile začnete čistit své tělo, budete se cítit mnohem svěží. Je moudré pít hodně vody během tohoto procesu, pomáhá to obnově buněk.

Lehce jsme se dotkli procesu čištění těla zevnitř i zvenku. Přesto je mnohem více co můžete udělat, abyste se zbavili fyzického i duševního dyskomfortu. Tento krok znamená zaměřit se na myšlenkové formy a jejich účinky na tělo. Práce Louise Hay se zaměřuje na zjišťování, kde v těle máte uloženy negativní myšlenky.

Když někdo prohlásí : " Jsem nemocná a unavená ze všeho. To je taková bolest v krku. Chceš mě utrápit? " pak ve skutečnosti vytváří v těle nemoc. Tato slova jsou spouštěčem nemocí.

Například se vám nelíbí vaše práce, přesto na ní visíte, přetažená den za dnem. Je stále těžší být veselá. Máte další myšlenky, jak se vám vaše práce nelíbí a jak si přejete být někde jinde. Bohužel většina lidí pracuje na nevědomé úrovni. Když se vám práce nelíbí, máte tendenci si stěžovat místo udělat vědomé rozhodnutí a situaci změnit.

Věci se zdají být stále těžší a vy se cítíte unavená a nemocná. Pak zjistíte, že je stále těžší a těžší vstát a jít ráno do práce. Neplatí vám dost? Pokud se držíte tohoto kódu víry, nikdy vám dost nezaplatí. S tímto postojem vás jen těžko odmění více. Podívejte se také na svůj postoj vůči spolupracovníkům. Kolik je nenávisti a sváru v chování k druhým lidem. " Dala bych cokoliv, jen abych mohla odejít právě teď! "..tak můžete snadno vyhodit sama sebe.

Vaši duchovní Pomocníci vás obklopují každý den, je to jejich potěšení, když mohou někomu plnit sny. Pokud jste nespokojeni v práci, kterou jste si vybrali, rádi vám pomohou tuto situaci změnit.

Je mnohem lepší vědomě pochopit, že si přejete změnu a udělat jí. Prvním krokem je očistit své myšlenky, slova a činy. Je nutné abyste se podívali na víru, která vás dostala do vaší momentální pozice. Podívejte se na důvod, proč zůstáváte v zaměstnání a ve vztazích, které nejsou ve vašem nejlepším zájmu. Objevte kódy chování a strachy, které vás přerostly. Mnozí se držíte na pracovních místech z pozice bezpečí, jistot a výhod. Na tom není nic špatného, ale pokud zůstáváte na nevyhovující pracovní pozici a neuvědomujete si nesoulad, ohrožujete své fyzické i duševní zdraví.

Rozbijte staré kódy a najděte si kariéru, kde se budete usmívat a mít radost! Kolik z vás pracuje na místech, které vám doporučili rodiče, nebo kamarádi, protože cítili, že tohle je pro vás to pravé? Pokud jste zjistili, že to není nic pro vás, seberte odvahu odejít pryč a zkoumejte jiné cesty.

Věřte, že toto můžete aplikovat v každém aspektu vašeho života : na přátele, na partnerské vztahy, události, filmy atd….Věnujte pozornost tomu, co byste opravdu chtěli a vykročte ke svému cíli. Dávejte pozor na náhody, synchronicity, nebo lidi, kteří pro vás mohou mít odpovědi, nebo vám mohou pomoci.

Mnohokrát pro vás Průvodci nastaví věci, ale chybí vám opěrný bod. Vždy existují věci jako další stopy. Možná, že pracovní příležitost není ideální, ale obsahuje dost všeho, abyste se mohli posunout k dalšímu kroku. Možná nastala doba uvolnit čas a energii pro vzdělávání, které potřebujete pro vaši vysněnou práci. Možná na tomto pracovním místě nemáte žádné výhody, ale můžete si ušetřit prostředky pro přesun k jiné práci. Častokrát se setkáte s lidmi a získáte dovednosti potřebné pro další práci.

Nabízíme vám doporučení vystoupit ze své zóny pohodlí pro posun k vašim cílům. Věřte, že každý krok má svůj význam a požehnání. Mnohokrát, až když se podíváte zpět, můžete vidět požehnání a hodnotu pro současné okolnosti. Buďte vděční za každého člověka, místo a událost. Očekávejte zázraky a pak se stanou!

Až se začnete více zaměřovat na vděčnost a požehnání, stanou se vaše negativní myšlenky pozitivní. To je znamení, že se posunujete v chápání Lásky. Je nezbytně nutné, abyste pochopili jak silné a mocné jsou vaše myšlenky a vaše emoce. Je to tkanivo Vesmíru. Každý z vás je zodpovědný za vytváření vzoru této tapiserie.

Najděte odvahu a učiňte nezbytné kroky, abyste se očistili a sdíleli své znalosti s druhými. Brzy se celý svět bude koupat ve světle očištění a pravý smysl Vzestupu svítá pro každého. Ne cíl, ale cesta je důležitá. Najděte si každý den čas očistit sami sebe. Udělejte nezbytné kroky pro posun vpřed. Velký sen je k dispozici pro všechny. Uvolněte strachy " není dostatek toho, nebo tamtoho ", ale objevte způsoby, jak udělat sny skutečností. Jestli máte pocit, že vám něco chybí, věřte, že existuje někdo, kdo žije v hojnosti a rád se s vámi podělí!

7. TÓN SPOJENÍ - SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v NOVÉM světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům. PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.

STAŇTE SE JEDNÍM S MYSTICKOU SEDMIČKOU
JEDNÍM SE SEDMI ČAKRAMI TĚLA
SEDMI ÚROVNĚMI PYRAMIDY,
KTERÉ SPOJUJE VĚDOMÍ SEDMI

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje, nazývaném též SEDMOU dimenzí. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. V energii SEDMIČKY je stimulovaný ŠESTÝ SMYSL, čili mimosmyslové vnímání. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky


Vesmírný Logos Lord Melchizedek - Zdokonalené spojení duše a jednota

31. října 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Poselství od Vesmírného Logose Lord Melchizedeka přijato Natalií Glasson, 2. září 2014

Dnes vás vítám ve vědomí a pravdě vesmírné jednoty a posílám vám vibrace vědomí, které vás objímají jako hřejivý vánek láskyplného světla. Jednota je slovo a pojem, které popisuje přirozenou část mého i vašeho bytí spolu se všemi dušemi na Zemi a ve vnitřních rovinách. Když zkusíme hlouběji přemýšlet o slovu jednota a jak ji promítnout do našich realit, může to být obzvláště pro vás na Zemi náročné pochopit. Ve vnitřních rovinách jsme zvyklí na energii, jež se může jevit jako hmota, která se slučuje a integruje jako kdyby v souladu tančila sama se sebou. Na Zemi takový soulad a integraci energií můžete prožívat, ale vnímání oddělení zůstává evidentní, protože víra v to, že jste odděleni, je naprogramována a zakořeněna ve vašem vědomí. Může se zdát správné odstranit přesvědčení o oddělenosti, což se také projevuje jako podpora v pochopení fyzické a materiální reality na Zemi. Klíčem je dále vyvíjet již existující víru v jednotu a sjednocení, či integraci a sloučení, ale přesto k ní nebýt připoután a zaměřit se na oddělení všech forem.

Jednota na Zemi je komunikace a výměna mezi všemi formami energie, přičemž výměna energie dále vytváří a vyvíjí existenci jednoty. Spolu se všemi dušemi na Zemi a ve vnitřních rovinách máte přirozenou schopnost rozvíjet, tvořit, prožívat jednotu a existovat v ní díky vaší přirozené schopnosti výměny a komunikace v energetické formě, a tím vytváříte bohaté energie uvnitř a okolo vás. Energie všech forem je Stvořitel, jakkoli si zvolíte pojmenovat tento všudypřítomný zdroj života, světla a lásky. Každý člověk na Zemi neustále komunikuje s energií, vyjadřuje ji a mění, aniž by si to uvědomoval. Pozitivní posvátná božská energie je vždy vyměněna, ať jste duchovně smýšlející či nikoliv, a projev výměny závisí na zaměření vaší mysli, vašem přesvědčení a na vědomí uvnitř vašeho emočního těla. Zatímco posvátné energie jsou vždy vyměněny, protože to je vaše přirozená povaha a schopnost, způsob, kterým se objeví ve vaší realitě na Zemi, záleží na vašem záměru. Jedním z největších úkolů vaší duše je pokračovat v tvoření a vývoji vibrace jednoty v její vlastní realitě a mezi všemi zdroji a vyjádřeními Stvořitele. Jestliže lpíte na vibraci strachu, smutku nebo hněvu, pak s vámi vaše duše není vždy harmonicky spojena. Jedna z rolí duše je božsky ovlivňovat, podporovat a zesilovat osobnost, to znamená myšlenky, přesvědčení, akce a volby na fyzické úrovni. Protože je duše vyjádřením Stvořitele a rozlišování mezi dobrem a zlem, pozitivním a negativním není její úlohou, může ve skutečnosti začít zesilovat vaše záměry, i když se neshodují s jejími. Duše působí jako zesilovač, ale také uchovává ve svém vědomíbožský plán vaší existence na Zemi. Božský plán, kterým se vaše duše řídí, je kolekce nekonečných, nádherných příležitostí a slouží vám při seberealizaci na Zemi i na vyšší úrovni při cestě duše. Vibrace božského plánu vaší duše se podobá velmi silnému magnetu, který chce svým působením dostat všechny aspekty vaší bytosti do shody. S tímto ve své mysli si díky silné přitažlivosti vaší duše můžete být jisti, že vždy dosáhnete všeho a zažijete všechno, co je třeba. Sdílíme obrovské uznání se všemi dušemi obývajícími fyzická těla, protože jejich učení a objevování je nesmírné, čímž slouží celému vesmíru.

Vaše duše se inkarnovala na Zemi jako vaše fyzické já, ale i když je poháněno vaší duší, hodně z něj může běžet na autopilota. Klíčem je více propojit duši s vaším fyzickým tělem a jeho projevem, čímž rozpustíte zautomatizované činnosti, myšlenky a přesvědčení a nahradíte je božským vyjádřením vaší duše. Když všechno propojíte s duší, můžete prožívat jednotu, komunikaci a výměnu energie uvnitř vaší celé bytosti na všech fyzických a energetických úrovních.

Rozpouštění strachu a negativních myšlenkových návyků a přesvědčení je cesta spojení s vaší duší a tvoření harmonické jednoty. Všechna vaše duchovní cvičení směřují k existenci této jednoty. Jednotou přirozeně jste na všech úrovních vašeho Já, ale na fyzické úrovni je často potřeba povědomí, abyste zpřístupnili to, co je ve vás a mohli jste to projevit. Toto povědomí je jednoduše rozpoznání a přijetí všeho, co jste. Přijetí je jedna ze zkušeností na Zemi, protože může přinést všechno, co jste, ke zhmotnění a prožitku.

Představte si jaké by bylo být tak zcela spojen se Stvořitelem, že by jím byl ovlivněn každý okamžik ve vaší realitě. Co byste zažívali? Jaké byste měli myšlenky? Jak byste se chovali v běžném životě? Co byste říkali ostatním? Jak by vypadal váš život?

Odpovědi na tyto účinné otázky mohou být do jisté míry ovlivněny omezeními mysli, ale jejich zodpovězením byste umožnili sami sobě prožít pravou výměnu a komunikaci energie mezi vámi a Stvořitelem a vámi jako Stvořitelem. Právě ten pocit výměny a svobody může být vše, co potřebujete k inspiraci. Můžete zkušenost spojení rozpoznávat jako iluzi nebo experiment, a je to vaše pravda. Jste se Stvořitelem spojeni, ovlivňuje vás a vede v každém okamžiku, to je vaše realita. Možná si toto spojení představujete jako nebeskou zkušenost, ale je to nyní, je to vaše pravda a je to vaše přirozená schopnost jednoty být spojen se všemi a se vším.

Můžete popřemýšlet nad rozdílem mezi vaší zkušeností spojení se Stvořitelem ve vaší současné realitě a tou, kterou jste si představili, když jste přemýšleli o spojení se Stvořitelem v tomto okamžiku. Pak se ptejte sebe sama, co potřebujete změnit a přesunout, abyste přijali tuto základní zkušenost spojení a vesmírné jednoty se vším, co jste.

Duše často potřebuje příležitost naprogramovat vaši fyzickou bytost, činnosti a myšlenky a to může provést pouze tehdy, když jste připraveni jak přijmout její vesmírnou jednotu, tak přesunout tyto činnosti a myšlenky do vyšších vibrací spojení.

Archanděl Metatron často hovořil o vibraci jednoty a spojení a to obzvlášť v období kolem roku 2012.Nyní přináší systém podpory pro duše na Zemi, aby podpořil jejich vyjadřování na úrovni fyzického těla ve větší intenzitě. Archanděl Metatron nabádá hodně průvodců, Vzestoupených Mistrů, Andělů, Archandělů, Bytostí Světla a dokonce Paprsků Světla, aby přijali roli podporovatelů, zesilovačů a učitelů jednoty. Tyto bytosti se nabídly k službě, to znamená, že začínají pomáhat zdokonalené komunikaci a výměně energie mezi vámi a vaší duší. Ta si uvědomuje vše, co se děje ve vnitřních rovinách a tak volá tři učitele nebo bytosti o pomoc. Tito tři podporovatelé slouží jako vzor a zesilovač jejich schopností. Vaše duše zná vlastnosti, které potřebuje ve svém energetickém nitru zesílit a převést do vašeho hmotného světa. Povolala tři pomocníky, kteří představují a vlastní tytéž energie, které chce zesílit a přenést. Chovají se jako zrcadla, takže vaše duše si může její zvolené vlastnosti více uvědomit a prostoupit jimi celou vaši bytost. Jedinou jejich rolí je jednat jako příklad energií, které si vaše duše přeje prožít na fyzické úrovni a podpořit ji v tom. Vaše duše se s nimi spojuje ve vnitřních rovinách, takže komunikace a výměna energie, která zde probíhá, ji stimuluje.

Můžete například zjistit, že vaše duše povolala jako tři pomocníky Quan Yin, Saint Germaina a Marii Magdalenu. Quan Yin může představovat stejnou vibraci míru jako vaše duše, Saint Germain stejnou vibraci víry v sebe sama a Marie Magdalena stejnou vibraci léčivé harmonie, které si všechny přeje vaše duše zesílit. Vaše duše se pak zaměří na tyto tři pomocníky a tyto tři energie, které si přeje zdokonalit a vytvoří se stálé spojení a jednota až do doby, kdy jich nebude zapotřebí. Tyto tři energie se budou budovat ve vaší duši a vy si podrobněji všimnete jejich zhmotňování a tvoření uvnitř vás a ve fyzické realitě, a tak se vaše duše bude moci více projevit a bude ve větším souladu a vesmírné jednotě.

Toto období růstu vaší duše můžete podpořit vaším povědomím. Můžete si sednout v meditaci a požádat vaši duši, aby přivolala do povědomí její tři vybrané pomocníky a přinesla jejich přítomnost a vlastnosti, které ji přitahují. Vaše duše vám může odpovědět okamžitě nebo časem, ale buďte trpěliví a spokojení se vším, o co se s vámi bude chtít podělit. Mějte na paměti, že tyto vlastnosti se vám mohou zdát být všední nebo nepodstatné, ale jsou lékem a podporují vaši duši. S touto informací pak můžete cvičit tuto afirmaci s vhodným doplněním prázdných míst.

"Abych podpořil vyjádření mojí duše uvnitř celé mé bytosti, spojuji se v jednotě s (1. Pomocník) a jeho/její vlastností ………………, spojuji se v jednotě s (2. Pomocník) a jeho/její vlastností ………………. a spojuji se v jednotě s (3. Pomocník) a jeho/její vlastností …………………. Děkuji."

To je vše, co je třeba; díky cvičení této jednoduché prosby si můžete být vědomi energií, které se integrují do vaší fyzické reality a to vám nabídne důkaz a jistotu ve vyjádření a přítomnosti vaší duše.
Věčně s milujícím vedením,
Lord Melchizedek

Zdroj: http://www.omna.org/Home.html

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Pavel J. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Podle tvé víry se ti bude dít !

31. října 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Pro víru je třeba udělat víc, než jen nečinně sedět v pozadí a nechat vše na Mně. Musíš sehrát svou úlohu, protože "podle tvé víry se ti bude dít". Vše je možné, máš-li ve Mne plnou víru a důvěru. Žij podle víry a zjevuj všem duším Mé zákony. Pracujme jako jeden, žijme jako jeden, buďme jako jeden; Já v tobě a ty ve Mně. Když plně pochopíš, že mohu udělat cokoliv, pak si uvědomíš, že i ty dokážeš vše, protože Já působím v tobě a skrze tebe. Avšak nic se neuskuteční, jestliže ty nezačneš jednat a neučiníš to. Já jsem uvnitř tebe a ty ztělesňuješ Mé ruce a nohy. Zasvěť tyto ruce a nohy Mně a Mým službám, aby nic nezdržovalo vznikající dílo a aby vše šlo hladce. Dbej, ať jednáš v dokonalé harmonii a rytmu s Mými zákony, a spatříš zázrak za zázrakem.Vzdávej za vše věčné díky.

Bytost je neustálým dobrodruhem.

30. října 2014 v 19:43 Skutečný mír je uvnitř


Nikdy nezapomeňte důvěřovat neznámému.
To, co je známé, je mysl. Neznámé nemůže být mysl. Může to být něco jiného, ale mysl to být nemůže. Jedna věc, která je jistá, co se mysli týče, že mysl je nahromaděná znalost.
Proto, když přijdete na rozcestí, mysl řekne: "Jdi touhle cestou, tu znáš!" - To je mysl. Pokud budete naslouchat své bytosti, ta by se raději vydala neznámou cestou. Bytost je neustálým dobrodruhem. Mysl je velmi ortodoxní, velmi konzervativní. Chce zapadnout do vyježděných kolejí a jezdit v nich pořád dokola-cestou nejmenšího odporu.
Proto vždy naslouchejte neznámému a seberte odvahu vydat se do neznáma.
Abyste mohli dorůst k naplnění svého osudu, potřebujete velkou odvahu, potřebujete se nebát. Jakmile překročíte hranice toho, co znáte, objeví se strach, protože teď budete nevědomí, teď nebudete vědět, co máte dělat, co nemáte dělat. Teď si nebudete jistí sami sebou, teď se možná dopustíte chyb. Můžete zabloudit. To je ten strach, který nutí lidi lpět na tom, co znají, a jakmile člověk jednou lpí na tom, co zná, je mrtvý.
Život může být prožíván pouze nebezpečně-není žádný jiný způsob, jak žít. Jedině skrze nebezpečí dospívá život ke zralosti, k růstu. Člověk se musí stát dobrodruhem, vždy připraven riskovat známé za neznámé. Pak ví, co to znamená, když hoří pochodeň života na obou koncích. A i jedna jediná chvíle takové intenzity je uspokojivější než celá věčnost přežívání.
Je to riskantní. Jeden nikdy neví, kde s novým skončíte, staré je známé, dlouho jste s ním žili, je známé. Ale pokud dovolíte novému vstoupit, už nikdy nebudete stejní. Nové vás promění. Staré vám dávalo přísliby, ale sliby se nenaplnily. Staré je známé, ale ubohé. Nové bude možná nepohodlné, ale je zde možnost - může vám přinést nesmírné štěstí. Takže ho nemůžete odmítnout, ale ani ho nemůžete přijmout. Proto váháte, chv ějete se a ve vaší bytosti vzniká velká úzkost. Je to přirozené, není to v nepořádku. Takto to bylo vždy, takto to vždy bude.
Stát se novým, k tomu je potřeba odvahy, a ne obyčejné odvahy, je třeba mimořádné odvahy. Ale svět je plný zbabělců, proto lidé přestali růst. Jak můžete růst, když jste zbabělec? Při každé nové příležitosti se stáhnete zpátky, zavřete oči. Jak můžete růst? Jak můžete být? Jenom se děláte, že jste.
Nové přichází zvenčí, přichází z existence, mysl je stále stará. Mysl není nikdy nová, je to nahromaděná minulost. Nové přichází neustále. Přichází každé ráno, přichází každý večer. Přichází tisícero a jedním způsobem. Neustále k vám přichází.
Existence na vás neustále prší a vy jste zavřeni ve své minulosti. Mysl si myslí, že je to šílené. Mysl si myslí, že není racionální opustit staré. Ale Bůh je vždy to nové.
Pamatujte si, cokoliv nového, co k vám přichází, je poselstvím od Boha. Pokud to přijmete, jste nábožní, Pokud to nepřijmete, jste nenábožní. Člověk se potřebuje jenom trochu uvolnit, aby mohl přijmout nové, trochu se pootevřít, aby mohlo nové vejít.
Umožněte Bohu vstoupit do vás.
To je veškerý smysl modlitby či meditace - otevřete se a řeknete ano, řeknete: "Přijď." řeknete: "Čekal jsem a čekal a děkuji, že jsi tady." Vždy přivítejte nové s velkou radostí. I když vás nové někdy zavede do nějaké díry, stejně to stojí za to, protože člověk se učí jedině chybami a roste jedině díky potížím. Nové způsobí potíže. Proto si volíte staré - to nepůsobí potíže. Uklidňuje vás, skýtá vám úkryt.
Ale jedině nové, hluboce a naprosto přijaté, vás může proměnit. Pokud ho odmítnete, budete jako kámen, uzavření a mrtví. Pokud ho přijmete, budete jako květina, začnete se otevírat...a toto otevírání je oslavou. Jedině příchod nového vás může proměnit, žádný jiný způsob neexistuje. Ale pamatujte, nemá to nic společného s vámi, nebo vaší snahou. Ale nedělat nic neznamená přestat jednat , znamená to jednat bez vůle, nebo impulzu z vaší minulosti. Znamená to jednat meditativně. Jednat spontánně. Ať rozhodne daný okamžik. Jednejte prostě v daném okamžiku jako dítě. Naprosto se tomuto okamžiku odevzdejte. To je skutečný význam vzkříšení.
A pamatujte, bytost nemá žádný strach, ale strach má ego, protože ego se moc bojí, že umře. Je umělé, je svévolné, je vytvořené. Kdykoliv se může rozpadnout. A když přijde nové, je tu strach. Přichází něco nového, přihází otřes. Ego nemůže přijmout svou vlastní smrt s radostí-jak by mohlo? Je třeba pochopit, že nejste ego, že ego je vaše vzpomínka na minulost a nic jiného a že vy nejste paměť, že paměť je jenom něco jako biopočítač, že je to stroj, mechanizmus, zařízení, ale vy jste mimo něj..., protože vy jste vědomí.
A dát egu zemřít, znamená zrodit se do bytí.
Nové je poslem božím, nové je poselstvím. Je to evangelium. Slyšte, co je nové, jděte za tím, co je nové. Vím, že se bojíte. Navzdory strachu jděte za novým a váš život bude bohatší a bohatší a vy budete jednoho dne schopni osvobodit svou uvězněnou velkolepost.
Osho
Zdroj: email: Iva B.

Obraz : Tanec života

30. října 2014 v 18:40 Obrazy rok 2014

Obraz : Tanec života
Tento obraz malovaný "jen tak pro radost", postupně odkrýval svá tajemství. Cítím propojení s druhou čakrou. Tvořivost, radost a nadšení.
Zdravá druhá čakra souvisí se schopností dávat a přijímat lásku - vědomím, že můžeme být a jsme milováni. Tyto základní lidské emoce pro nás budují pozitivní identitu v hloubce naši osobnosti. Když víme, že dokážeme dávat i přijímat lásku bezvýhradně, můžeme emocionálně podpořit i ostatní - opět bezvýhradně. Tato čakra tedy také souvisí s přátelstvím - naší schopností komunikovat s lidmi na hlubší než jak každodenní úrovni. V přátelství není nutné lidi přesvědčovat ani uspěchat změny. Pouze se mějte navzájem v úctě a změna, je-li ji ve vašem vztahu zapotřebí, příjde přirozeně sama. Přeji vám krásné dny přátelé. Anna
www.slunecnikvet-anna.blog.cz

ARIOVÉ - Procházíte zkouškou míru a klidu - 21.10. 2014

30. října 2014 v 16:48 Aktuální Informační chanelingProcházíte zkouškou míru a klidu sama v sobě. Pomalu začínáte chápat rozdíl mezi vně a uvnitř, i to, že jediné světlo nesete ve svém srdci, vše ostatní je odraz. Temným entitám se to samozřejmě nelíbí, protože se dotýkáte samé podstaty svého bytí. Protože se začínáte uchopovat sami sebe jako strukturované bytosti, jejíž hnacím motorem je láska. Ve chvíli, kdy si to plně uvědomíte, může se láska rozlít po celém vašem bytí a zacelit mnohé rány, které byste jinak pracně objevovali.

Pokud nevidíte světlo, uvědomte si, že tma jest cesta dovnitř. I proto se temné entity tak dobře orientují ve vašich systémech, protože vidí postranní dráhy strachu a vědí přesně, kam zacílit.Pracujte tedy se svým strachem tak, že ho uchopíte jako věc - jako předmět, o který je třeba se dobře postarat. Zabalte ho do lásky a zdrojové energie a dejte mu napít hojně z krystalické energie. Hýčkejte ho láskou jako malé dítě a tím pohladíte sami sebe. S pochopením a pohlazením strachu totiž přichází soucit a něha.

Své děti vezmete také do náruče, když je něco bolí a nehledáte hned, které místo má jaký karambol a které buňky jsou nemocné. Buďte k sobě citliví a uzdravujte svůj strach láskou.

Témata strachu a aktivity temných entit jsou totiž propojená. Strach pramení z pocitu bolesti či disharmonie v různých úrovních vašeho bytí a tam vidí temné entity mnohem lépe než vy. Znají cesty, kudy zaútočit a ohniskem bolesti se stává právě místo, jež rezonuje se strachem. Poté, co vyšlete lásku, požádejte tedy, aby byly rozpuštěny ve světle božím všechny příčiny a kanály, které k ohnisku strachu vedou.

I my, bytosti světla a lásky, vidíme vaše struktury, vrstvy, světelná těla. A pokud nás požádáte - na rozdíl od intervence temných máme svolení. Pokud jsou kanály ve vašem bytí přístupné z minulých závazků s temnými, máte svolení i tam. Ovšem svolení srdce má váhu světla a vy do světla kráčíte. Proto nám temní musí ustoupit všude, kde by v drahách vašeho bytí došlo ke konfliktu temných a nás. Kdybyste vědomě kráčeli do tmy, bude to obráceně a ustoupit bychom museli my.

Toto je zákon Všehomíra a všechny bytosti jej musí dodržovat. Proto žádejte naši drazí, žádejte nás o pomoc, otevírejte svá srdce s vědomím, že kráčíte do světla a tyto temné záležitosti jsou jen kameny na cestě vedoucí ke světelnému zámku.

Alio a Ariové

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přijala Lucka N. (www.transformace.info). Tuto verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

TZOLKIN 30.10.2014 6 ETZNAB kin 58 galaktický portál

30. října 2014 v 16:21 Mayský Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč Pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Ať už se trápíte vy, nebo vaši milovaní, ať už je to psychicky, fyzicky, nebo emocionálně, dnešní energie vám přináší péči a dávají silný stabilní základ pro zajištění a zabezpečení vašeho zdraví. Přesto to ale neznamená, že bychom měli hýčkat, nebo rozmazlovat ty, kteří potřebují naši pomoc, protože Etznab nás učí říkat slova, která jak se říká - pravda někdy bolí. Nakonec je to někdy věc, která může skutečně vyřešit problém, nebo obtíže: přímou neskrývanou pravdou. Pokud budete mít jistotu svého vlastního vnitřního stabilního jádra, pak budete schopni ustát pravdu. Buďte majákem stability pro vás a vaši rodinu.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole……Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality - můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu. Skalpel chirurga vytvořený s obsidiánu může zachránit život, nebo čepel zbraně válečníka může ničit.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé, nebo bílé? …dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři - pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní pokud jde o peníze, sex.
***
Jsem Etznab. Nabízím vám dnes podívat se dovnitř sebe. Váš život je jako zrcadlový sál v zábavním domě pro karnevaly. Kam se podíváte, tam jste vy. Někdy to, co se odráží se vám líbí, někdy je to groteskní. Někdy je to k smíchu, někdy se rychle podíváte pryč. Stůjte, nebo seďte tak blízko u zrcadla, aby to pro vás bylo pohodlné. Sundejte si brýle, pokud je máte. Očistěte svou mysl od denních starostí. Několikrát se nadechněte a vydechněte. Uvolňujte se s každým nádechem.
Podívejte se sami sobě do očí, jděte tak blízko jak je to jen možné. Podívejte se hluboko do svých očí. Snažte se neuhýbat. Zeptejte se sami sebe : " Kdo jsem? " Poslouchejte odpovědi, které uslyšíte v hlavě. Pokračujte znovu otázkou: " Kdo jsem? " Opět poslouchejte, možná uslyšíte různé odpovědi. Jak se budete dál ptát, můžete získat hlubší odpovědi. Můžete slyšet odpovědi typu : ( vaše jméno ), jsem rodič, jsem Američan, jsem smutný, jsem Boží dítě.
To se s vámi spojuje váš vnitřní hlas. Na určité úrovni se spojujete se svým mozkem a se svým vnitřním Vědomím. To je místo, kde máte uloženy všechny kódy přesvědčení o sobě. Jakmile o sobě začnete slyšet více obsáhlý popis a to zejména, pokud se vám zdá divný, pravděpodobně se ladíte na své Vyšší Já, které zůstává v říši Ducha a je to vaše přímé spojení s s vyššími sférami. Pokud jste na této úrovni spojení poprvé, neberte vážně a doslova všechno co slyšíte. Časem se naučíte rozpoznat, které myšlenky jsou z vašeho těla, které myšlenky jsou z Vyššího Já, které jsou z vnějších vlivů a co je tlachání mysli.
Když ukončíte pohled do zrcadla, zapište si myšlenky, které se objevily v hlavě. Vědomě dávejte na tyto myšlenky pozor a snažte se uvědomit odkud přišly. To, že jste rodič, nepotřebuje další studium. Ty, které jsou lehké a cítíte se při nich dobře, nepotřebují nic jiného než čas slunit se v teplých pocitech, které vám poskytují.
Doporučujeme vám soustředit se na myšlenky, při kterých se cítíte nepříjemně. Dívejte se na každou myšlenku. Sledujete pocity napětí v těle. Je nějaké speciální místo, kde cítíte napětí: krk, dolní část zad, břicho? Jsou pocity hřejivé, nejasné? Pokud jsou nepříjemné, můžete mít blok v přijímání Lásky. Doporučujeme knihu Louise Hay Uzdrav své tělo, kde najdete popis míst, kde mají lidé tendenci usazovat specifické myšlenkové vzorce. Pomůže vám to osvěžit paměť, která myšlenka vytvořila kódy přesvědčení, které jste právě odhalili.
Vzpomenete si na konkrétní událost, kdy k potížím došlo? Je vaše paměť vpuštěna do události, kde sídlí počátek myšlenky? Pamatujete si jak dlouho máte v hlavě tuto myšlenku? Pokud se objeví nepříjemné vzpomínky, požádejte své Průvodce o odstranění bolesti. Pokud se chcete ponořit hlouběji do vzpomínek, můžete požádat, abyste se vraceli do vzpomínek jako pozorovatel, aniž byste cítili nežádoucí emoce. Pointou tohoto cvičení je uvolnit negativní emoce. To může zahrnovat odpuštění sobě i ostatním. Možná budete muset přijmout zodpovědnost za svůj podíl na události. Pokud jste zažili hluboké rány, když jste se stali obětí, může být odpuštění v tu chvíli něco, o čem nelze ani uvažovat. Pokud váháte pracovat na těchto těžkých zraněních sami, vyhledejte odbornou pomoc.
Pokud budete pokračovat v hněvu, strachu a nenávisti, tyto myšlenky se zobrazí v těle jako nemoc. Jedná se o věci, které vytváří rakovinu, závislosti a srdeční nemoci. Můžete mít pocit, že se oprávněně držíte těchto pocitů. Můžete mít pocit, že je třeba se držet těchto pocitů jako ochrany před ublížením. Můžete chtít být zavěšeni na bolest. Je to vaše volba. Nesoudíme nic, co chcete dělat. Když nás požádáte o podporu a pomoc při léčení, jsme velmi motivováni pomoci vám uvolnit tyto myšlenky z vašeho systému.
Existuje mnoho cvičení, které vám pomohou odpustit druhým a změnit způsob myšlení, když se rozhodnete přestat hrát roli oběti. Nyní mluvíme k těm z vás, kteří jsou ochotni a připraveni povznést se nad negativní zkušenosti a dosáhnout vyšších sfér. Jeden ze způsobů jak odpustit, zahrnuje politiku " dělat, jakoby se to už stalo ". Už jste se někdy dívali na film, nebo poslouchali příběh, který vás emocionálně zasáhl? Nezáleží na tom, jestli to byla fikce, nebo skutečná událost a vy jste reagovali tak, že jste křičeli, smáli se, plakali, nebo cítili jiné emoce? Mohli jste cítit jakoby to byla vaše vlastní zkušenost, nebo jste vnímali soucit s druhými. Vaše podvědomí to bralo jako skutečnost, protože nerozezná rozdíl mezi fikcí a realitou.
Tyto znalosti můžete použít pro proces hojení. Můžete naprogramovat své podvědomí, aby zaznamenávalo události, které vám pomohou v sebeléčení. Řekneme, že máte hluboké rány z dětství a něčeho se bojíte, nebo jste na někoho naštvaní. Aby bylo možné předstírat " jako by se to už stalo", musíte si vybrat vhodný program, nebo afirmaci a opakovat si určité fráze. Pozitivní prohlášení jsou pro některé lidi velmi účinné, nicméně my se chystáme jít nad rámec pozitivních prohlášení.
Doporučujeme vám napsat si několik specifických tvrzení jako: " Odpouštím svému otci za to, že mi dělal to či ono. Uvolňuji všechen hněv na matku. " Pokud máte traumatické příběhy, jako například, že jste byli v blízkosti, když někdo utonul a bojíte se hluboké vody, můžete napsat něco jako: " Rád plavu ve vodě. " Buďte odvážní a podívejte se na všechny rány hluboko jak jen to jde. Znovu připomínáme, že můžete být v roli pozorovatele, aniž byste cítili bolest, jako při skutečné události. Není třeba prožívat tyto emoce znovu. Nicméně, tyto emoce musí být propuštěny, abyste mohli naplno žít zdravý život na Zemi.
Při psaní uzdravujících prohlášení, doporučujeme usilovat o vaše nejvyšší touhy a přání. Jak se budete postupně uzdravovat, budete schopni jít ještě dál. Doporučujeme vám opakovaně říkat prohlášení nahlas. Např. " Baví mě plavat. " Zapojte všechny smysly. Možná uvidíte sami sebe na plovoucím člunu. Cítíte teplo, slunce vám svítí do tváře. Cítíte konejšivý vánek na tváři. Slyšíte racky, nebo děti, jak si hrají, tichou hudbu. Jste sami nebo s přáteli? Nechte své tělo odpočinout. Začněte s prsty u nohou, uvolňujte je jeden po druhém. Pokračujte v uvolňování všech svalů až dojdete k hlavě. Slyšíte sami sebe jak říkáte: " Baví mě plavat. Rád plavu ve vodě."
Je vzácné, že k takovéto plné vizualizaci dojde hned napoprvé. Čím hlubší rány a více emocí spojených s těmito bolestmi, tím těžší může být změna myšlení. Nicméně buďte v dobré náladě, protož jakýkoliv zvyk, který jste stvořili, může být zničen! Doporučujeme proces vizualizace opakovat často. Vždy usilujte o nejvyšší pocity Lásky a vděčnosti. Přijde čas, kdy budete vnímat energetický posun, nebo pocit, že problém je vyřešen. V tomto bodu může dojít k fyzickému uzdravení. Budete mít možnost rozpustit rakovinu i jiné formy onemocnění, které byly uzavřeny v aurickém poli. Existuje mnoho vrstev, které se podílejí na ranách minulosti, je třeba vytvářet nové vzory myšlení. Pohybujte se svým vlastním tempem.
Jak se budeme společně posunovat v kalendáři Tzolkinu, postupně vám ukážeme způsoby, jak můžete sloupnout mnoho vrstev, které vám brání prožívat Nebe na Zemi. Doporučujeme obrátit se na nás pro podporu. Věřte, že jste neustále obklopeni duchovními Bytostmi, které čekají na vaše zavolání, aby vám pomohly zažívat co si přejete. Víte, že je nás mnoho, nechceme vstoupit do hutné fyzické struktury, ve které se nyní nacházíte, avšak skrze vás můžeme plně pochopit dimenzi, v které žijete. Děkujeme vám za tuto příležitost, sloužíme vám a žijeme vašima očima. Buďte v dobré náladě, jsme vždy nablízku. Mějte Šťastný den. Zůstáváme s vámi!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK - SÍLA VYROVNÁNÍ
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Aby bylo možné zobrazit pohyb v akci - například balet, nebo pohyb sportovce - Uac přináší do pohybu dynamiku.
V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace.
Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučuje se, abyste velmi Vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončování, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučuje se, abyste velmi Vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Kryon - „Nová energie“

30. října 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Tento channeling byl předán v Longmontu, Colorado dne 20. ledna 2008

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Proto si užijte toto obohacené poselství.

Dáváš-li, dávej svobodně a nepočítej, co to stojí.

30. října 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Uč se dávat svobodně ze všeho, co máš. Uč se také vděčně přijímat vše, čeho se ti dostává; a užívej to moudře pro rozvoj a zlepšení celku. Dáváš-li, dávej svobodně a nepočítej, co to stojí. To, co je darováno správně, z celého srdce a z nejčistší lásky, přinese mnohým velkou radost a požehnání a bude ještě zmnoženo a nadále poroste. Vždy pamatuj, abys zpřetrhal všechna pouta s tím, co daruješ. Daruj, a pak na to ihned zapomeň. Když něco děláš, dělej to s láskou a buď vděčný, že k tomu máš nadání a schopnosti. Dělej vše dokonale a nikdy nic nevykonávej pouze proto, že z toho můžeš něco získat. Naučíš-li se vše vykonávat pro Mou čest a slávu, potom budeš ovládat umění pravého obdarovávání. Najdeš velikou radost ve všem, co dáváš, a celý tvůj přístup a postoj bude správný.

Barbara Bessen - Rozlišovat mezi emocemi a skutečnými pocity

29. října 2014 v 20:30 Aktuální Informační chaneling
Žádný člověk nepřichází na svět zcela oproštěn od otisků. Vnějším zrakem vidíme děťátko a jsme jím hluboce pohnuti. Držíme jej s úctou v náručí a obdivujeme něžné ručičky a nožičky, vnímáme hebkou pokožku a čicháme jemnou vůni této roztomilé bytůstky. Jsme skutečně tak dojati, že ani křik malého pozemšťánka nevnímáme s nevolí na rozdíl od hlasitých zvuků, které vydávají větší děti nebo i dospělí. Zkrátka a dobře, jsme děťátkem fascinováni. V takový okamžik pravděpodobně vnímáme i čistou božskou část této bytosti, její vyšší já. V tu chvíli si neuvědomujeme, že možná máme před sebou starou duši. Nevíme, co si sebou přináší, co si chce zpracovat, jaká témata má ve svém batohu. Je to docela legrační, co myslíte? Vnějším zrakem vidíme něco, co vypadá jako mlaďounké, něžné, svěží a ničím nezatížené. Koho však máme skutečně před sebou, to bychom určitě mohli rozpoznat vnitřním zrakem. A jde-li o nového člena rodiny, který k nám přišel, bylo by pochopitelně velice zajímavé a dokonce i užitečné, kdybychom věděli, co si spolu máme zpracovat. Jde o uložené emoční a mentální vzorce, které v sobě nosíme všichni, bez ohledu na to, zda jsme na Zemi podruhé nebo po dvoutisící. Nejsme nedotčení, jsme jakýmsi svazkem uložených vzorců, které zde opětovně živíme skrz nové zážitky a zkušenosti nebo je naopak v současné době pozemského vývoje integrujeme a rozpouštíme. Proto si někteří z nás do onoho pomyslného batohu nabalili hodně, jak to rád formuluje náš duchovní přítel Kryon.

Předpokládejme, že máme plný batoh, pak můžeme vyjít z toho, že určitě potkáme právě takové lidi, s nimiž si svá témata máme zpracovat. Možná je to dokonce právě to děťátko, které přišlo na svět do naší rodiny. Je jedno, zda je to vlastní dítě, vnouče, synovec, neteř nebo dítě ze sousedství. Všichni lidé, s nimiž se setkáváme a pobýváme delší dobu, jsou našimi učiteli neboli tzv. sparing partnery, jak to rád nazývá Saint Germain. Žijeme a prožíváme s nimi právě ty své emoční vzorce, které jsme si nasbírali. Možná je to manželský partner, jeden z rodičů, dobrá přítelkyně. Když se tak kousek po kousku díváme náš život - i zpětně - jako v nějakém filmu, určitě se nám mnohé jeví jasnější, zřetelnější, chápeme různá setkání, i ta bolestná. Rozpoznáváme, proč se určité, někdy i traumatické zážitky udály, proč se nás tolik dotkly a možná i to, s jakými hlubokými tématy jsou spojené. Když si takovou inventuru uděláme a pochopíme, proč se něco stalo, často si zhluboka povzdechneme, což většinou znamená, že už to opravdu můžeme propustit. Možná máš teď chuť (nebo přijde později) udělat si krátkou cestu do minulosti spojenou s podobnou inventurou svého života. Zastav se u takových setkání, která jsi prožíval jako šťastná nebo dramatická, ale i u těch, která pro tebe byla bolestná. Dovol si, aby všechny emoce vyšly na povrch. Připusť si je, nepotlačuj je a setrvej v nich tak dlouho, dokud nepocítíš, že se uvolňují a rozpouštějí. Mí duchovní přátelé mi k takové sebeanalýze dali jednu dost důležitou informaci:rozpoznání znamená v současné vysoko vibrující době už téměř propuštění. Neboť žijeme v době nové energie, podporovaní velkou laskavostí Božské Matky, která převzala vedení Země. To znamená, že vše, co rozpoznáme a pochopíme, je připraveno k uvolnění. Dochází k tomu, když jsme skutečně připraveni to propustit. Všechny ty bolestné i traumatické emoce, které jsme si nastřádali, mohou teď odejít. Je to mimořádně důležité, abychom se mohli přiblížit k našim skutečným pocitům. Ke skutečným pocitům božské lásky, mocné síly všeho, co je.

Pomyslný kosmický žebřík, který provází naše stvoření, sestává z mnoha dimenzí a částí našeho vlastního bytí. Naše vyšší já je nejbližší instancí, reprezentující božskou energii. Toto vyšší já sice sbírá všechny naše emoční a mentální zážitky, ale neztotožňuje se s nimi. Jako kdyby mělo nějaký obrovský kufr, do kterého shromažďuje všechny zkušenosti svých vyslaných částí. Nenechá se však jimi ovlivňovat. Toto je velmi důležité pochopit. Většinou si myslíme, že jsme tím, co jsme prožili. Jsme však božské bytosti s pozemskými zkušenostmi. Čím víc starých uložených vzorců propustíme, tím víc můžeme vnímat své skutečné božské já a uvědomovat si je. Napojujeme se, tak říkajíc, na další příčel kosmického žebříku, který nás nakonec přivede ke Zdroji, původní myšlence.

Jsme na cestě domů. Skutečné cítění nic nehodnotí, je prosté. Tady je jedno malé cvičení, aby ses mohl víc přiblížit ke skutečnému cítění. Polož si ruku na srdce a chvíli tak v klidu setrvej. Co se bude dít: energie, která vychází z tvé dlaňové čakry (se kterou ostatně pracuje hodně léčitelů), proudí do hrudníku a rozlévá se v něm. Možná budeš vnímat, jak se dotýká tvého fyzického srdce. Můžeš v něm vnímat teplo nebo se ti bude zdát, že se rozšiřuje. Čím déle budeš držet ruku na hrudi, tím intenzivněji se energie bude šířit. Brzy pocítíš mravenčení v nohách, tepání v hlavě nebo můžeš mít pocit závratě. Pokud budeš dělat toto cvičení vleže, možná brzo zaznamenáš, že ti navozuje pocit vznášení. To vše vyvolává božská energie vysoké kvality z pole Jednoty, kterou si skrz dlaňovou čakru přivádíš do těla. Zjednodušeně řečeno, znovu se propojuješ s božským modrotiskem svého těla. Zajímavé, že? Po další chvíli zaznamenáš, že se tě vnější vlivy už nedotýkají. Přichází správný okamžik věnovat se svým vlastním pocitům, svému skutečnému bytí. Možná by ses chtěl sám sebe na něco zeptat. Třeba na něco, co tě právě hodně trápí. Naslouchej, jaká odpověď přijde jako pocit nebo proud myšlenek. Čím častěji se takto propojíš a budeš vnímat sám sebe, tím víc se otevřeš svému skutečnému bytí, tomu, kým skutečně jsi. Duchovní přátelé to nazývají projasněním.

Článek vyšel v německém časopise Pulsar, podzim 2014. Změny v textu nejsou povoleny.

Z německého originálu http://www.barbara-bessen.com/wp-content/uploads/2014/10/Artikel-Pulsar-juli-14-Der-Unterschied-zwischen-Emotionen.pdf pro www.novoucestou.cz přeložila Jana S.

Obraz: Setkání s Kristem

29. října 2014 v 19:28 Obrazy rok 2014

Obraz: Setkání s Kristem
Stále mám v živé paměti synchronicitu dne 23.11. 2014 v novoluní, než jsem začala malovat tento obraz. S ranní modlitbou, díkuvzdáním a přáním proudu světla pro všechny bytosti této překrásné planety, jsem v bezčasovosti spatřila třikrát obraz Krista. A to na různých místech. Jela jsem navštívit milou bytost Libuši Panáčovou. Společné sdílení s Libuší a splynutí s Jeho Láskou bylo tak silné a okouzlující.... pro mne jedinečné ve své dokonalosti okamžiku. Když jsem vzala pastelku do ruky, malovala pod světelným vedením..... S Láskou se s Vámi dělím a posílám dál do světa pro všechny hledající...... Anna
www.slunecnikvet-anna.blog.cz

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.10. 2014 – 2.11. 2014

29. října 2014 v 19:20 Mistr Hilarion
Milovaní,
pracovníci světla na celém světě udržují a ukotvují světlo, jak nikdy předtím! Každý člověk se snaží denně o sebe starat tím, že je k sobě laskavý, že si poskytuje malé odměny, které mu dodávají pocit uznání a důležitosti. Vy všichni se učíte, že láska k sobě je nutností, abyste se na své duchovní cestě mohli pohnout kupředu . Láska k sobě je životně důležitou složkou duchovního vývoje každého a udržuje člověka v rovnováze a harmonii - jednak uvnitř, jakož i ve vztahu k okolnímu světu. Jak jsou vaše smysly neustále bombardovány rozptýleními vnějšího světa, tento postup vás udržuje stabilními a uzemněnými. Nikdy nezapomeňte na to, jak jste nádherní, a že si zasloužíte vše, co je na světě dobré.

Většina z vás dostává větší dávky energetického nabití z vesmíru a to si vyžaduje integritu a asimilaci. Nyní je třeba se více soustředit na to, co vám přináší radost a co ve vás vyvolává vášeň. O většině toho již rozjímáte mnoho měsíců, a teď by mělo být pro vás mnohem lehčí to uplatnit.Prostřednictvím vaší alchymistické práce jste se naučili, jak uchopit svoji sílu láskyplným a konstruktivním způsobem a to se bude v příštích dnech stále zlepšovat. Budete vnímat obnovený pocit míru, radosti, tvořivosti a vnímat zázrak života na Zemi. Budete využívat vaše dovednosti, vaši moudrost a znalosti pro dobro - způsobem, který znásobí možnosti vašeho života.

Vy všichni jste propustili výčitky, smutky, vzorce minulosti, které na vaší duchovní cestě již nepotřebujete
. Některé se usídlily hluboko ve vašem podvědomí a ty nové "várky" energií, přinášející pocit obnovy a nových začátků, umožňují, abyste je definitivně opustili. Život se stále mění a rozvíjí v souladu s vyšší vůlí duše. Vše, co zažíváte, je vytvořeno, abyste stále rozvíjeli vaše vědomí, abyste dosáhli vyšší stupeň lásky a moudrosti. Každá zkušenost, kterou jste učinili, vás vedla k tomu, abyste se stali moudrou, milující a soucitnou bytostí, kterou v této přítomné chvíli jste. Bylo a je to všechno dobré, protože nyní nastal čas, aby došlo k pozitivní transformaci a hlubokým změnám.

Vy všichni máte schopnost materializovat své sny, týkající se jednak vašeho osobního světa, tak i širšího světa kolem vás. Jste žádáni, abyste si věřili, abyste důvěřovali a abyste nedovolili, aby vám cokoli stálo v cestě. Dívejte se na každou zkušenost jako na lekci výuky, z nichž každá vás zdokonaluje. Před vámi se odkrývá vaše vzrušující osobní nová cesta a je teď čas, abyste vyzařovali Světlo. To si vyžaduje otevřené srdce, abyste viděli neomezený potenciál, který v sobě máte. Vše, co byste rádi vytvořili, manifestovali a dosáhli, je teď ve vašich možnostech. Vše, co je pro to vyžadováno je, abyste zůstali věrni sami sobě a věřili, že vaše myšlenky a inspirace jsou pod božským vedením.

Máte schopnost mentálně a emocionálně se pozvednout nade vše, co vás v životě potkává. Z perspektivy ducha omyly v životě neexistují. Když přijmete vše, kým jste a přijmete se takoví, jací přesně jste, uvidíte, jak se váš život nádherně a úžasně mění v božské synchronicitě a řádu. Síla a oddanost, které jste po tak dlouhou dobu prokazovali, vám dobře poslouží. Pokračujte v naslouchání vedení, které přichází od vaší vlastní duše. Tím, že se soustředíte na vaše cíle s odhodláním, dovedně a neotřesitelně, dosáhnete je. Skutečně se stáváte nejjasnějším a nejzářivějším světlem, jakým jen můžete být. Oceňujte vše, co jste již ve svém životě manifestovali. Jste na správně cestě a vše dopadne dobře.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2014 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

TZOLKIN 29.10.2014 5 CABAN kin 57

29. října 2014 v 19:00 Mayský Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy
Věnujte dnes vaše duševní schopnosti domovu, vašim návrhům designu interiéru, dovednostem, smyslu pro styl a organizačním schopnostem. Ukliďte nepořádek, dejte pryč nádobí, uspořádejte nábytek, zorganizujte jednotlivé věci v zásuvkách a ve skříních. Přemýšlejte, jak vést domácnost a zjistěte, jestli existuje nějaký efektivnější a účinnější prostor pro zlepšení, abyste měli více osobního času. Ale ujistěte se, že to všechno pro vaší rodinu musí být jednoduché a čisté. Váš domov by měl nejen vypadat jako domov, ale měli byste se tam cítit jako doma.
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Jsem Caban 5. I když existuje mnoho způsobů, jak se setkat s vašimi hvězdnými Bratry, je moudré vědět jak být v bezpečí. Mnozí, kteří čtou tato slova, nechápou o čem mluvíme, protože nevěří v existenci jiných forem života na jiných planetách. To je v pořádku nečekáme, že jsou všichni připraveni vyslechnout každou zprávu, kterou nabízíme. Pokud vám toto téma vadí, doporučujeme vám vrátit se k předchozím Zprávám a pracovat s problémy, které se týkají srdce. Na kolik máte otevřenou mysl, natolik přijmete naše slova z dnešní lekce, což může být také prospěšné při komunikaci s vašimi lidskými bratry.
Stejně jako lidé, existují i mimozemšťané, kteří pracují se Světelnými energiemi a temnými energiemi. Nesoudíme nic. Nicméně ti, kteří chtějí upřímně postoupit v bezpodmínečné Lásce, by měli vědět co jim pomáhá. Některé E.T. ( Extra Terrestrial ) rasy získaly špatné jméno kvůli událostem ve starověku i v moderní době. Prosíme vás, víte že není správné dávat někomu vinu za to, že se stal součástí určité skupiny. Existuje mnoho úrovní týkajících se minulých experimentů a setkání lidí a mimozemských bytostí na Zemi. Nesuďte jakoukoliv činnost, pokud neznáte okolnosti s ní spojené.
Ačkoliv se některé E.T. události zdají agresivní, ne všechny takové jsou. Bylo mnoho experimentů a setkání, které se zdály přátelské, ale v pozadí se objevilo mnoho postranních úmyslů. Nesuďte druhé, protože neznáte plný rozsah, co se děje ve vašem Vesmíru. Ve hře je mnoho faktorů a mnoho dalších se chystá.
Jednu z otázek bychom dnes chtěli adresovat vám, kteří se domníváte, že vznešené Bytosti z jiných planet jsou vaši spasitelé. Ve Vesmíru neexistuje žádný spasitel. Každý má možnost zažít co si přeje. Některé události vytváří radost, jiné katastrofický scénář.
Mnoho náboženství vytvořilo Bohy zachránce. Důsledek toho je, že si lidé myslí, že nemají vrozenou inteligenci a schopnost se zachránit sami. Půjdeme dál a ptáme se vás tedy, co je to před čím potřebujete zachránit? Pokud nevyznáváte odsuzujícího Boha, pak nepotřebujete ani zachránce, který vás spasí.
Každý den lidé dělají rozhodnutí, některá jsou prospěšná, ale ne prospěšná pro ostatní. Vzhledem k tomu, že žijete ve světě polarity a svobodné vůle, můžete očekávat, že někdo bude dělat škodlivé rozhodnutí. Každý den máte k dispozici nepřeberné množství možností. Některé vedou k dobrým rozhodnutím, některé ke špatným.
Když přijde řeč na návštěvníky z jiných planet věřte, že pro ně platí to stejné. Mají schopnost činit rozhodnutí dobrá pro ně, ale špatná pro ostatní. Stejně jako vy i oni testují svobodnou vůli. Doporučujeme vám být při setkání s E.T. opatrní. Nevynášejte je všechny do stavu Boha a neberte je všechny jako vševědoucí. Buďte si vědomi toho, že jejich vzhled může být okouzlující, ale mohou mít postranní úmysly. Jsou to jednotlivci s vlastním myšlením, nebo se řídí pravidly druhých.
Jak můžete rozeznat, kteří z nich mluví pravdu? Je to stejné jako rozeznat motivy lidí. Za prvé můžete navázat spojení srdcem. Nemusíte to dělat tváří v tvář, protože některé z vašich interakcí nebudou na osobní úrovni. V den 36 jsme mluvili o spojování s lidmi srdcem. Dnes bychom chtěli zdůraznit jak navázat spojení srdcem s někým, s kým jste se nesetkali osobně, čili je mezi vámi větší fyzická vzdálenost.
V tomto případě se můžete spojit svým srdcem s vaším Vyšším Já. Jak to můžete udělat? Jednoduše uveďte svůj záměr. Můžete to říct nahlas, nebo v mysli s tím, že žádáte o jasné spojení. Každý je na různé úrovni spojení s Vyšším Já. Někteří z vás mají jasnou komunikaci a mohou komunikovat jasně, jakoby jste mluvili s nějakou jinou osobou. Někteří jsou na úrovni, kdy budou potřebovat pomocnou mechaniku jako virgule, proutky atd….
Pro vás, kteří nemáte jasné spojení, postupně představíme formy fyzického proutkaření. To neznamená, že jeden způsob komunikace s Vyšším Já je lepší, než druhý. Tyto nástroje stojí za zvláštní zmínku, protože jsou jednoduché, ale dnes je nebudeme popisovat. Tento způsob vám ukážeme jindy.
Cílem je naučit se jakým způsobem rozpoznat energii E.T., nebo jak reagovat na jiného člověka - je to o učení. Jednoduchá forma proutků pomáhá odpovědět přímo ve formátu ANO/NE. Položíte jednoduchou otázku; je to vlastně jednoduchá forma dovednosti stručným způsobem. A pro dnešní záměr bychom vás dnes chtěli požádat o přístup s jednoduchými otázkami. " Jmenuji se……? Mám psa? Jsem žena? " Praxe s jednoduchými otázkami vám postupně pomůže získávat odpovědi. Vyhněte se esoterickým otázkám, které nejsou vaše věc.
Za prvé stůjte zpříma a v rovnováze. Pokud je vaše odpověď ANO, vaše tělo se bude mírně pohybovat dopředu. V případě odpovědi NE se vaše tělo lehce zhoupne dozadu. Tato technika je velmi jemná a nejlépe funguje, když jste v klidu, vyrovnaní, uvolnění a hydratovaní. Doporučujeme vám praktikovat tuto techniku docela často, než se dostanete k nějakému výsledku. Je to skvělý způsob, když jdete nakupovat vitamíny a jídlo. Podržte předmět v ruce blízko srdce a zeptejte se, zda je tento produkt ve vašem nejlepším zájmu.
Nicméně dnešním záměrem je, že vám navrhujeme tento způsob jako jeden z mnoha při rozpoznávání důvěryhodnosti nějaké osoby, ať už z této planety, nebo odjinud. Vy, kteří čtete tyto řádky ze zvědavosti a nevěříte na E.T., nechť je vám známo, že existuje mnoho záznamů o kontaktu v mnoha starověkých spisech, literatuře a v umění. Mnohokrát Andělé byli E.T. Dokonce i když nevěříte na mimozemšťany, můžete tuto techniku použít při interakci s lidi.
Cílem je zjistit, s čím druhý člověk přichází. Přichází z místa Světla a jsou jeho zájmy to nejlepší co má na srdci? Nebo jsou to temné Bytosti a snaží se vás manipulovat? Někdy je toto rozlišení obtížné. Při spojení s vaším Vyšším Já a Vyšším Já jiné osoby neexistují žádné lži. Může být sdělována jen pravda. Jakmile dosáhnete plného spojení s Vyšším Já, otevře se před vámi nový svět.
Setkáte-li se s někým, můžete se jednoduše napojit na jeho Vyšší Já a zeptat se na stručné jasné otázky týkající se vašeho setkání. Řekněme, že se setkáte s E.T., nebo člověkem, který vám nabízí mnoho a vy nechcete odmítnout. Jak poznáte, jestli je to ve vašem nejlepším zájmu? Jednoduše se spojte srdcem. Můžete to udělat nahlas, nebo jasnou představou. Uveďte jasně, jestli si přejete navázat spojení ihned.
S praxí poznáte, jestli jste spojeni se svým Vyšším Já, nebo Vyšším Já druhých. Někdy je to pocit husí kůže, jindy pocit prohřátí těla. Každý člověk je jiný. Můžete požádat své Vyšší Já o sdělení, zda mluví člověk z místa Světla. Dávejte pozor na pocity těla. Vždy můžete během konverzace požádat Vyšší Já o odpovědi ANO/NE na specifické otázky.
Jako příklad uvedeme příběh. V obchodě jste narazili na muže, kterého jste nikdy před tím neviděli. Vypadá hezky, je hladce oholen a na sobě má pěkný oblek. Nepociťujete nějaké zvláštní emoce. Potkáte se u nástěnky, kde se oba díváte na nové místní události. Všimnete si, jak vylepuje určitou akci a zeptáte se, jestli je hostem. Odpoví kladně a nabídne vám plakát, kde je uvedeno, že je hypnotizér a na shromáždění demonstruje své schopnosti na druhých.
V minulosti jsme viděli hypnotizování v televizi a zeptáte se, jestli budou lidé kdákat jako kuře. Zaručí vám, že lidé v hypnóze jsou v bezpečí, že je spolehlivá a dá se jí věřit. Teď můžete použít své dovednosti a zjistit, jestli mluví z místa Světla, nebo temnoty. Tiše se spojíte se svým Vyšším Já s Vyšším Já muže. Nemusí vůbec vědět, co děláte - zeptejte se svého Vyššího Já, jestli pracuje se Světlem. Sledujte své tělo, řekněme, že se tělo zhoupne jemně dopředu, takže odpověď je kladná.
Pak můžete požádat o odpovědi na mnoho otázek. Např. : " Snaží se tento člověk o kontrolu mysli druhých? Je upřímný? Snaží se pomoci druhým překonat závislosti a pomoc se zdravotním stavem? Snaží se jen vydělat peníze bez ohledu na výsledek jeho klientů? Je v mém nejlepším zájmu zúčastnit se tohoto setkání? " Můžete se také s tímto člověkem zkontaktovat až doma v klidu. Chceme také, abyste věděli, že lze získat odpovědi jestli žádáte své Vyšší Já, nebo Vyšší Já jiného člověka. " Je tento člověk spolehlivý ohledně diagnózy klienta, který je v hypnóze? " Pokud dostanete odpověď ANO, můžete se ho zeptat : " Můžete mi říci proč mě bolí krk? " Než si necháte pomoci s dalšími neduhy, vyslechněte info Vyššího Já a intuice.
On může diagnostikovat váš zdravotní stav, nicméně pokud je to ve vašem nejlepším zájmu, nebudete znát nic o vašem stavu, existuje mnoho faktorů proč vám nebude moci poskytnout přesné čtení. Věřte, že v každé situaci existuje mnoho složitostí. Nedívejte se slepě na druhé jako na své zachránce.
Věřte, že jste schopni nalézt odpovědi na jakékoliv otázky. Může to vyžadovat čas a praxi, než odfiltrujete odpadky z vaší pravdy. Je snadné oklamat sami sebe, když se držíte strachů a starých kódů přesvědčení. Víme, že může být frustrující zjistit ve světě pravdu, nicméně na některých vrstvách není žádná taková věc jako pravda, protože se mnoho věcí vztahuje na kódy přesvědčení.
Kolik z vás věřilo jako dítě tomu, co bylo vašemu srdci drahé jako absolutní pravdě? Jak dospíváte, učíte se rozlišovat. Žádné rozhodnutí není třeba klasifikovat jako správné, nebo špatné. Dělali jste prostě ta nejlepší rozhodnutí na základě svých kódů přesvědčení. Každé rozhodnutí má sílu pomoci vám zažít jedinečné zkušenosti.
Proč používáme příklad mimozemšťanů, místo úrovně lidské interakce? Chceme, abyste věděli, že mezi vámi už chodí ti, kteří se nenarodili na této planetě. Oni i další se brzy budou ukazovat na veřejnosti stále častěji. Existuje mnoho strachu z kontaktu s mimozemšťany a víme také, že mnoho dobrých zpráv má potenciál být nevyslyšeno.
Víme také, že E.T. s postranními úmysly mohou snadno ovlivnit masy těch, kteří čekají na spasitele. Doporučujeme vám najít způsoby, jak může spojení s ostatními pomoci určit, kdo je Světlo a kdo pracuje pro temnotu. Používejte zprávy od druhých jako zrnka soli.
Pokud budete mít každý den čas sledovat naše Zprávy, pak budete brzy schopni rozhodovat co je pro vaše nejlepší dobro. Nabízíme vám mnoho způsobů jak vyklidit nepořádek. Po té, co vyloučíte mnoho vašich strachů, budete stoupat jako orel a mít větší smysl rozlišování, protože budete vidět větší obraz.
S praxí a jasným záměrem se pro vás rozhodování stane jednodušší. Již máte vše co potřebujete a my jsme tu jen proto, abychom vám vrozenou sílu připomněli. Udělejte si čas spojit se dnes s vaším Vyšším Já. Odcházíme a posíláme vám mnoho požehnání. Nezapomeňte, že jsme taky mimozemšťané!
5. TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ. Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého SRDCE. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do STŘEDU, abyste po navrácení na Zem mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k pravdě - k poznání vaší Hvězdné Podstaty. Vyšší pravda je k nalezení na Zemi. Díky přijetí vašeho lidství a pozemského Bytí, najdete smysl i moudrost NOVÉHO Vyššího Bytí.Vraťte se do Středu a vneste více Světla do vašeho fyzického těla. Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho Srdce. Pokud přestanete přemýšlet kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.
VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ VAŠEHO STŘEDU
Tón PÁTÝ je autoritou Vlny - z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA - spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, - díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TZOLKIN 28.10.2014 4 CIB kin 56

29. října 2014 v 18:58 Mayský Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Duše našich předků a našich budoucích dětí žijí na stejném místě: v hluboké tmavomodré noci potenciální minulosti a budoucnosti. Minulost a budoucnost mají hluboký a silný vliv na naše životy. Některá volání z minulosti se podílí na moudrosti a ponaučení, které můžeme uplatnit v současném životě, jiná na nás vyzařují z budoucnosti a napomínají nás, abychom činili správná rozhodnutí a dělali správné věci v současnosti. Ctěte své předky a své děti.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST, VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yukatánském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je narození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
Osobnosti narozené v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.
***
Vítejte v tento jedinečný den, kdy se 4.. Tón spojuje s mojí energií. Jsme tu, abychom sdíleli naši moudrost. Je naším přáním, že budete poslouchat a rozlišovat ty věci, které jsou pro vás pravdivé. Kdykoliv budete poslouchat jiná slova, nalaďte se na náročné ucho, protože ne všechno co se říká, je určeno přímo vám. Často jsme svědky přímo ve vaší sféře, že se mnozí z vás drží nějakého guru
a pokouší se začlenit každé jeho slovo do svého vlastního bytí. To způsobuje zmatek a nerovnováhu.
Měli byste vědět, že jsou tyto spisy často vrstvené. Na některé Zprávy můžete být připraveni, zatímco jiné vám budou dávat smysl po té, co jste dosáhli vyšší zralosti a chápání. Pokud jste někdy sledovali video, nebo četli knihu a vrátili se k ní později, viděli jste slova, které jste před tím neviděli, víte co máme na mysli.
Dnes s vámi chceme mluvit o rozlišování. Je běžnou praxí, že čtete něco inspirujícího a integrujete tuto víru do svého běžného života. To je běžná praxe, nicméně je problém, když někdo hlásá, že jeho způsob je jediný a trvá na tom, že ostatní musí tento způsob používat. Mnoho přátelství a krásných zážitků bylo díky této praxi zmařeno.
Pamatujte si, že každý chodí jedinečnou cestou, která má odlišné pozadí, což vytváří možnost vytvářet jedinečné kódy přesvědčení. Každý z vás může držet jedinečný dokument a začlenit toto učení do života unikátní cestou. To znamená, že tvoříte od samého počátku svůj vlastní Vesmír. Problémy vznikají jakmile lidi zapomenou na své duchovní kořeny a žijí v iluzi oddělenosti od Boha i od sebe navzájem. Mluvíme přímo o posuzování a porovnávání sebe s ostatními. To je skutečný pravdivý pád člověka. Nikdo není hodnotnější, nebo lepší než druhý. I když někteří mohou vypadat, že jsou více osvícení, mají stejné lidské slabosti jako vy.
Ti, kteří dosáhli úrovně Guru, nebo Mistr, prošli stejnými zkouškami a utrpením jako vy. Jen si prostě vybrali užší cestu, která je drží ve středu a v rovnováze. Mnozí z nich měli širokou škálu zkušeností, kterých se rozhodli zúčastnit. Mluvíme o více životech, nejen o tomto.
To je běžné pro ty, kteří hledají Osvícení, že si o sobě myslí, že jsou rozvinutější než ostatní. V určitém slova smyslu to může být pravda. Nicméně, když se na sebe díváte jako na někoho lepšího, nebo máte pocit, že je třeba zachránit jiné " ubohé duše " je pravděpodobné, že blouzníte a vaše ego potřebuje opravit.
Pokud vás baví a přináší vám radost pomáhat druhým, kteří jsou méně šťastní než vy, bez očekávání odměny a bezpodmínečně, je pravděpodobné, že pracujete ze srdce. Existuje hodně dobra, které bylo uděláno vůči ostatním z touhy zachránit jejich duše a přivést je k určitému náboženskému řádu, ale i když mohou být tyto záměry čestné, vytváří to nerovnováhu.
Člověk který přijímá potravu, bydlení, lékařskou péči si často myslí, že tyto dary přichází s podmínkami. Aby mohli nadále přijímat tyto dary, které jsou mnohdy základními potřebami pro přežití, hrají hru tím, že navštěvují bohoslužby a vzdávají se své vrozené moudrosti. Je možné, že ti, kteří poskytují dary to dělají z pocitu nadřazenosti, protože mají pocit, že pomáhají " ubohým duším ". Často se staví do pozice autority, což vede k podmaňování druhých. To není Láska.
Ti, kteří dostanou takové dárky se tak mohou cítit utlačováni a " méně než ". Je to lidský sklon a potřeba nadřazenosti co způsobilo chaos na Zemi. Nyní máte možnost být si toho vědomi, sledovat každý váš pohyb a udržet se před pádem do tohoto vzoru.
Věřte absolutně, že vaše cesta je jen vaše cesta. Je úžasné sdílet to, co jste se naučili a docela jiná věc je nutit své názory a manipulovat s druhými. Ani jeden z vás nezná touhy, úmysly a záměry druhých, nebo proč se rozhodli přijít na Zemi. Prosíme vás přestaňte se na druhé dívat jako na " ubohé duše ", mnohé z těchto ubohých duší žily nádherné životy plně v souladu s přírodou, než jim jiní začali nutit svou cestu. Mnoho z nich bylo zavražděno, protože odmítli věřit způsobům jejich zachránců. Jak směšné a jak arogantní myslet si, že je třeba zachránit druhé!! Nevěřícně jsme pozorovali zachránce jak zabíjí ty, kteří nechtěli být spaseni!
Stejně směšný je scénář, který se odehrává pokud jde o rady, co má kdo jíst, nebo kde a jak má bydlet. Svět by byl úžasné místo, kdyby všichni přestali dávat rady druhým. Je obrovský rozdíl poskytovat poradenství a sdílet znalosti, ačkoliv pro mnoho z vás je to jedno a to samé. Je jen na vás, jak si tato slova vyložíte.
Uvědomte si, že každý je jedinečný, každý z vás má dostatek moudrosti uvnitř sebe. Dokonce i narkoman se může sebrat sám, když bude chtít. Věřte, že každý žije svůj život na základě svých schopností a v rámci kódů přesvědčení, kterých se v současné době drží. Víme, že je pro vás těžké dívat se na ty, které máte rádi jak si vybírají rozhodnutí, které jim způsobují problémy. Nicméně vám doporučujeme nechat je dělat právě to.
Není na tom nic špatného sdílet svou modrost s druhými, avšak to co vidíme opakovaně je následující příběh. Dospělá dcera se rozhodne, že chce odejít ze svého rodného města do Hollywoodu, aby se stala herečkou. Její matka měla stejný sen když byla mladá, ale měla mnoho špatných zkušeností. Pak se vrátila domů a provdala se za spolužáka ze střední školy. Pořád měla pocity selhání a deprese související s tímto nesplněným snem. Je pochopitelné, že nechce, aby její dcera prošla stejnou bolestí, takže se snaží jí to rozmluvit. Když se dcera rozhodne odejít, matka to komentuje slovy: " Nedám ti žádné peníze. Vydědím tě. Jsi hloupá. Nechoď mi na oči, když se ti to nepodaří."
Toto je typický příklad používání moci nad druhými. I když si matka myslí, že je laskavá a milující a snaží se dceru ušetřit bolesti, je vlastně manipulativní. Matčina Láska je zkreslena vlastními strachy a záští. Vzhledem k tomu, že už měla zkušenost s Hollywoodem, může mít pocity nadřazenosti.
O co lepší by bylo, kdyby se matka podělila o své znalosti s dcerou, řekla svůj příběh o snu v Hollywoodu, řekla dceři svůj názor, že je znepokojená, ale nesnažila by se manipulovat její rozhodnutí. Bylo by skvělé, kdyby matka sdílela svou současnou nespokojenost související s jejím snem. Její upřímnost by byla klíčem k případným obtížím, které by dceři pomohly následovat sen. Stává se velmi často, že lidé skrývají své skutečné emoce před ostatními, a předstírají, že v životě je všechno růžové.
Kdyby ti, kteří touží poskytovat poradenství, sdíleli jen svůj příběh, o kolik silnější by jejich příběh byl, kdyby se podělili o své zklamání a strachy, které měli při svých rozhodnutích. Poskytování poradenství bez sdílení celého vlastního obrazu emocí, je jako dávat plán, který vede k tomu být ve skutečnosti jiným člověkem, kterým nejste.
Obecně v poradenství platí řetězec: " Chystám se ti říci jak máš žít, protože já jsem moudřejší, než ty. Měl bys poslouchat mě. Postupuj podle mých instrukcí a tvůj život bude jednodušší, pokud ale nebudeš dělat co říkám, musíme se rozloučit. " I když ne vždycky takové věci říkáte, když někomu poskytujete rady ( i když mnozí to děláte) má to na posluchače následky.
Sdílení znalostí má zcela jinou energii. Vypravěč jednoduše sdílí své zážitky. Neexistuje žádné souzení žádné očekávání, že ostatní budou tuto cestu následovat a není třeba nikomu radit co má dělat. Postoj je : " Toto je můj příběh a dělejte si s informacemi, co si jen přejete."
Není divu, že mnozí z vás jsou náchylní k životu, kdy cítíte nutkání udílet rady, protože vaše náboženství jsou založena na odsuzujícím Bohu, který nařizuje přikázání. Najděte si čas přemýšlet o svém životě a o tom, jak jste se cítili, když vás ostatní odsoudili. Je pravděpodobné, že jste se cítili bezmocní, podrobení a hloupí.
Láska znamená umožnit ostatním, aby tvořili svou vlastní cestu a dělali svá vlastní rozhodnutí. Mnozí říkáte, že Láska znamená odpouštět druhým věci, které udělali, nebo řekli. Chtěli bychom rozšířit vaši mysl tím, že odpuštění není Láska. Tím, že se rozhodnete odpustit druhým jejich rozhodnutí, posoudili jste jejich činy za správné, nebo špatné, postavili jste sami sebe do nadřízené role, protože jste viděli sami sebe jako oběť.
Jakmile vidíte úplnost tzn., že všichni jsou si rovnými hráči v tomto dramatu, kterému říkáte realita, pak plně pochopíte, co se vám tu snažíme říci. Není nikomu co odpouštět. Každý dělá v tu chvíli to nejlepší, i když možná vidíte, že je to škodlivé pro vás, nebo druhého člověka. To je důvod, proč opakovaně doporučujeme jít dovnitř sebe a objevovat sami.
Vyberte si vědomé kódy víry, které si přejete žít. Odvážně se postavte strachům a stínům. Jakmile to uděláte, naučíte se požehnat špatným věcem, které jste řekli, nebo udělali. Pak poznáte rozdíl mezi poskytováním poradenství a sdílením znalostí. Pak pochopíte, jak škodlivé je udílet rady druhým. Pak budete schopni učit jiným způsobem, budete vyslyšeni, protože vaše energie se bude lišit. Vaše zprávy budou přijaty otevřeným srdcem a budete si s druhými blíže, na rozdíl od přístupu :" Já vím, co je pro tebe to nejlepší." Nelžete svému vlastnímu myšlení, že víte, co je pro každého nejlepší.
Dáme vám doporučení: nedávejte rady! ……děláme si legraci, máme smysl pro humor a přejeme si pro každého z vás jen to nejlepší. Při čtení našich Poselství se může zdát, že jsme krutí, ale mluvíme s Láskou a s výhodou, že jsme mimo sféru zapomnění.
Těšíme se na vás ve vyšších sférách. Do té doby se na nás kdykoliv obraťte o podporu. Jsme s vámi každý den. Jsou nás legie na Druhé Straně, kteří vás chtějí podpořit ve všem, co se snažíte udělat. Stanovte si jasné záměry, buďte v integritě a my vás budeme podporovat. Jste nadevšechno milováni. Jděte vpřed a tvořte pro sebe zázraky po celý den!
4. TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE
ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.
KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ
Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty.V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní Dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny - v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů - se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto Dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované SLUNEČNÍ Pečetí.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

27. 10. – 2. 11. 2014 Staň se Bohem milovaným

29. října 2014 v 16:45 Aktuální Informační chaneling
Co je v tomto týdnu potřeba zviditelnit? Již několik dní před napsáním horoskopu se ptám, "stahuji" si informace z vyššího vědomí - Kristova vědomí. Během meditací a v noci v polobdění dostávám patřičné obrazy, které se mají zviditelnit.
Je to o lásce a velké milosti, která sem přichází. Ona tady stále je, jen teď máme šanci ji v sobě objevit.
Záleží jen na vás, nakolik jste schopni procítit lásku v sobě, uvědomit si, že láska je ve vás, že vy jste zdroj lásky, a tím k vám přijde láska z venku. Přitáhnete si lásku k sobě. Stejné přitahuje stejné. Budete jak magnet. Druzí lidé vás budou vyhledávat.
Když si prožijete, že máte v sobě tolik lásky, že ji můžete jen rozdávat, že se ani nemůžete vejít do těla, protože tolik jí máte v sobě, tak někdy se vám stane, že budete muset i před lidmi utíkat, jak moc je budete přitahovat Láskou. Tento zdroj ve vás se automaticky spojí s Láskou v nebi. Je nekonečná. Prožijete si, že vše vychází z Lásky - i ta největší bolest. Když se vám v životě něco nedaří, pak ať děláte, co děláte a nejdete to, věřte, že je to z Lásky k vám.
Pokud hledáte lásku venku, jen si přitáhnete stejně zoufalého člověka, který potřebuje lásku z venku a takový člověk ji nedokáže dát. Stejně tak jako vy jemu a okolnosti života vám jen zviditelní nedostatek lásky.
Do 5. 11. působí Slunce v konjunkci s Venuší lásky, v tomto týdnu je vše zesíleno Neptunem - vyšší oktávou Lásky. Proto se obracejte k sobě, ke svému nitru a tam hledejte zdroj své lásky, tím se otevřete lásce Boží a následně člověku.
Jak to udělat? Celý jemnohmotný svět je z vibrace Lásky. Nalezněte v sobě lásku a pošlete ji andělům, archandělům, serafínům…..Bohu. Vyslovujte a prociťujte: "Miluji vás, Miluji vás….." Uvidíte, že uvnitř vás se rozleje takové teplo a vaše nitro se začne harmonizovat. Jemnohomotný svět se ještě více rozvibruje a ozvěnou se vrátí k vám: "Miluji tě". Pak skrze lidi se vám tato láska bude vracet. A ona si vás najde, kdekoliv.
Co vysílám, to se vrací zpátky. Když hodíte míček proti zdi, odrazí se a vrátí se. A v životě to funguje stejně. Co vyšlete, to se vám vrátí. Tím, že v sobě procítíte "miluji vás, miluji tě", ve skutečnosti se otevíráte lásce, kterou můžete přijmout a stáváte se Bohem milovaným. Stáváte se Bohem milovaným právě tím, že si to uvědomíte, kolik lásky dostáváte. A na to se čeká, protože vy jste stále Bohem milovaným, v každém okamžiku, ale vy to necítíte, protože jste zavření.
Stále se vám posílá láska, pomoc, milost, posílá k vám lidi jako své posly lásky. Druzí vás mohou milovat, pomáhat, ale vy nic necítíte, protože jste lásce zavření. I když u sebe budete mít vedle sebe Anděla v lidské podobě, Mistra, Svatého, neucítíte Lásku, dokud v sobě neprocítíte lásku.
Kdo tomu brání? Procítit v sobě lásku? Vaše mysl. Vaše mysl je přesvědčená, že láska přijde z venku, že nejste schopni milovat, že vás nejdříve musí milovat ten druhý, než začnete milovat sebe. Mysl je v zajetí představ, lpění a chtění. Vaše srdce má v sobě lásku stále. Schopnost milovat je to součástí Bytí každého člověka. Jen se čeká, až se rozvzpomenete, že jste Láskou. Nyní k tomuto rozvzpomenutí máte nejlepší podmínky. Využijte je, ať můžete být Láskou v dobách nadcházejících, které budou velmi náročné. Aby Láska byla silnější než boj.
Mars vstoupil do znamení Kozoroha a vůle dostává silnou cílevědomost, pracovitost a i bezcitnost. Tím, že vytváří harmonický aspekt s Neptunem, dostává neviditelné vedení vyšší vůlí. Konání lidí ukazuje na pravdu jejich nitra. Ne, co říkají, ale co konají. Když je člověk osvobozen od chtění, dokáže konat v zájmu vyššího, překročit své malé já a je vykonán vyšší záměr. Vše do sebe zapadá a plyne. A vy si nemusíte dělat starosti.
Aspekt z minulého týdne stále působí a to do 2. 11. Merkur, který je v konjunkci s Dračí hlavou a v opozici s Uranem, v konjunkci s Dračím ocasem. Lidská mysl se dostává do kontaktu s vyšším vědomím, a tím se rozpadá forma, mentální vzorce. Logika nefunguje, paměť nefunguje, chybí vám slova, nelze se soustředit. Můžete působit nepřítomným dojmem. Jsem a nejsem z tohoto světa. Ten, kdo se bude držet za každou cenu starého myšlení, se může dostat až do stavu "šílenství" a strachu. Cesta nyní vede přes změnu v myšlení a v komunikaci.
Jupiter se dostává do harmonického aspektu s Merkurem, otevřená a optimistická mysl. Potřeba být pravdivý sám k sobě i k druhým. Jupiter symbolizuje expanzi a vývoj. Přichází zmoudření.
Ať se Láska uvnitř vás probudí, zvětšuje a sílí.
S Láskou a s vděčností
Petra Nel Smolová
UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

Kryonovy „Marshmallow Messages“ – srpen 2014

29. října 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling


04.08.2014
BRÁNA DO KOSMU
Nejvíc ze všeho se to (ponechání vnitřního dítěte, aby si hrálo) postará o buněčné rozpomenutí se na to, kdo jste a jaké je vaše místo v kosmu. Příliš velkolepé pro dítě, myslíte si? Nemáte tušení, jak důležité to je! V každém z vás je ukrytý úplný plán (blueprint) toho, kdo jste a proč tu jste. Vnitřní dítě je branou k tomuto odhalení.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~
- z Kryonovy Knihy Tři -


11.08.2014
OSVĚŽTE SVOU PRAVDU

Na vaší cestě je mnoho výzev, drazí, a někteří vám budou tvrdit: "Civilizace směřuje vzad." Chci, abyste používali zdravý rozum. Když rekalibrujete úplně celou Zemi, včetně lidského vědomí, mnozí upadnou do frustrace. Bude to výzva. Staré způsoby už nefungují. Uvidíte štěpení ve všem, včetně New Age. Říkal jsem vám to. Toto poselství nebude příjemné těm, kteří jsou zainteresováni do starého učení a tradice. Ale ti, kteří to dovolí, toto uvidí jako odhalení.

Osvěžte (aktualizujte) svou pravdu!

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- Z Kryonova channelingu "Komunikace s duší 2" -


18.08.2014
KVANTOVÁ POLÉVKA ENERGIE

Tvořivý zdroj vesmíru vždy byl a vždy bude. Právě teď mluvíme o tom, čemu říkáte Tvořivý Zdroj, co bylo označeno jako Bůh či Duch. Můžete říci, že tento koncept se skládá z kousků všeho, co je, a měli byste pravdu. Dokonce ještě předtím než vznikl vesmír, byl zde tento zdroj. Je zodpovědný za vše, co existuje kdekoli, i za vesmíry, které existovaly před tím vaším a které s tím vaším koexistují právě teď. Je zodpovědný za věci, které znáte, a věci, o kterých nic nevíte a nikdy o nich vědět nebudete. To je Tvořivý Zdroj, kterému říkáte Bůh. Je to kvantová polévkaenergie, která přesahuje vám známou fyziku.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- z Kryonova channelingu "Cestování duší 1" -25.08.2014
VŽDY SPOLU

Jste multidimenzionální bytosti a vaší součástí je druhá strana závoje. Zvykněte si na to.Vaše duše není oddělená, ale ve 3D to vypadá, jako by byla. Není žádná duše kdesi na druhé straně závoje, která by měla vaší tvář a netrpělivě si poklepávala prstem při čekání na váš návrat domů. Vždy jste spolu.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- z Kryonova channelingu "Způsob, jakým funguje synchronicita" -


Zdroj: e-mailové "Monday Marshmallow Messages" od Kryonova týmu (www.kryon.com)


Nejvíc ze všeho se to (ponechání vnitřního dítěte, aby si hrálo) postará o buněčné rozpomenutí se na to, kdo jste a jaké je vaše místo v kosmu. Příliš velkolepé pro dítě, myslíte si? Nemáte tušení, jak důležité to je! V každém z vás je ukrytý úplný plán (blueprint) toho, kdo jste a proč tu jste. Vnitřní dítě je branou k tomuto odhalení.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~
- z Kryonovy Knihy Tři -


11.08.2014
OSVĚŽTE SVOU PRAVDU

Na vaší cestě je mnoho výzev, drazí, a někteří vám budou tvrdit: "Civilizace směřuje vzad." Chci, abyste používali zdravý rozum. Když rekalibrujete úplně celou Zemi, včetně lidského vědomí, mnozí upadnou do frustrace. Bude to výzva. Staré způsoby už nefungují. Uvidíte štěpení ve všem, včetně New Age. Říkal jsem vám to. Toto poselství nebude příjemné těm, kteří jsou zainteresováni do starého učení a tradice. Ale ti, kteří to dovolí, toto uvidí jako odhalení.

Osvěžte (aktualizujte) svou pravdu!

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- Z Kryonova channelingu "Komunikace s duší 2" -


18.08.2014
KVANTOVÁ POLÉVKA ENERGIE

Tvořivý zdroj vesmíru vždy byl a vždy bude. Právě teď mluvíme o tom, čemu říkáte Tvořivý Zdroj, co bylo označeno jako Bůh či Duch. Můžete říci, že tento koncept se skládá z kousků všeho, co je, a měli byste pravdu. Dokonce ještě předtím než vznikl vesmír, byl zde tento zdroj. Je zodpovědný za vše, co existuje kdekoli, i za vesmíry, které existovaly před tím vaším a které s tím vaším koexistují právě teď. Je zodpovědný za věci, které znáte, a věci, o kterých nic nevíte a nikdy o nich vědět nebudete. To je Tvořivý Zdroj, kterému říkáte Bůh. Je to kvantová polévkaenergie, která přesahuje vám známou fyziku.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- z Kryonova channelingu "Cestování duší 1" -

25.08.2014
VŽDY SPOLU

Jste multidimenzionální bytosti a vaší součástí je druhá strana závoje. Zvykněte si na to.Vaše duše není oddělená, ale ve 3D to vypadá, jako by byla. Není žádná duše kdesi na druhé straně závoje, která by měla vaší tvář a netrpělivě si poklepávala prstem při čekání na váš návrat domů. Vždy jste spolu.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- z Kryonova channelingu "Způsob, jakým funguje synchronicita" -


Zdroj: e-mailové "Monday Marshmallow Messages" od Kryonova týmu (www.kryon.com)
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.posvatnesrdce.cz awww.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Spatřuj hojnost ve všem a vzdávej díky za Mé nekonečné a neomezené dary.

29. října 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Vždy hledej to nejlepší, vždy očekávej to nejlepší a nikdy se nespokojuj s druhořadým. Možná to bude pro tebe těžké, zvláště v době, kdy se ti zdá, že jsi na dně. Pak musíš povznést své vědomí a nikdy ani na chvilku si nesmíš připustit nedostatek. Vždy mysli na hojnost. Spatřuj hojnost ve všem a vzdávej díky za Mé nekonečné a neomezené dary. Proč by ses měl spokojit s druhořadým, když to nejlepší čeká, až je přijmeš, aby tě mohlo požehnat? Když povzneseš své myšlenky, celý tvůj vnitřní i vnější život se rozvine. Pamatuj, že vše začíná ve tvém nitru, vše začíná u tebe. Začni ihned proměňovat své myšlení. Přeorientuj se ve svém nitru a postupně nech své nitro působit také navenek. Nikdy neopomeň rozeznat ve všem Mou ruku a vzdávej neustálé díky. Neber nic jako samozřejmost, ale uvědom si, jak jsi požehnán.


ARCHANDĚL MICHAEL - Vynoření Vnitřního bojovníka Světla

28. října 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Stát v Moci a Lásce a být těžištěm Zářícího Světla pro přechod Země
Zatmění v říjnu 2014

ARCHANDĚL MICHAEL prostřednictvím CELIE FENN

V období po Planetárním novém roce* a globální rovnodennosti jsou energie Změny na Zemi dále mocné. Vlny Světelných kódů, impulzů Slunce a Diamantového světla dále pulzují Galaxií, aktivují při tom hluboké změny všech životních forem a struktur. Na Zemi se tyto impulzy Světla vstřebávají do Světelné mřížky a do Vědomí těch, jejichž Světelná těla jsou připravena je přijmout. A když jsou jednou přijaty, slouží k započetí velmi hlubokých změn, které pokračují procesem prolomení starých třídimenzionálních vzorců a probuzení nového multi-dimenzionálního vědomí Země.

Přicházející energie Diamantových dětí se spojují s energiemi Křišťálových dětí a poskytují tím novým Bojovníkům Srdce a Bojovníkům Světla mocnou hybnou sílu. Tito mladí lidé vstupují do období svého života, kdy si pamatují, kdo jsou a proč jsou tady. Mají mocná poslání být kotevními body Vnitřní Moci, Lásky, Síly, Čestnosti a Průhlednosti. Mají odvahu a zaměření a začínají dávat pocítit na Zemi svou přítomnost. Vidíte to nyní v Číně, kde většině lidí, kteří vycházejí do ulic protestovat, je mezi 17 a 22. To jsou Křišťálové děti a cítí, že tohle je jejich čas vstát a žádat o to, co potřebují pro svou budoucnost na Zemi. Není to jen Čína, na mnoha místech Země jsou to mladí lidé, kdo nachází svou Vnitřní Moc a čí svého Vnitřního bojovníka Světla a vykročí vpřed.

Jak tato energie na Zemi sílí, všichni, kdo rezonují s přicházejícími Světelnými kódy a s Diamantovým světlem, budou cítit, jak se jejich Vnitřní bojovník Světla aktivuje a budou cítit potřebu vyjádřit mocné Spojení Srdce se Zemí a jejími národy. Tato energie bude vyjádřena různými způsoby. Mladí to mohou vyjádřit formou protestu či organizace a pro jiné to může být mnohem pokojnějšími a soustředěnějšími aktivitami jako je meditace a jiné aktivity skupinové energie.

Každopádně, to, co se teď rodí, jak se přesouváte do tohoto Října, měsíce Měsíčního a Slunečního zatmění, je vynořování se Vnitřních bojovníků Světla a mocné vyjádření Božského Světla uvnitř, které vám dovolí zářit vpřed, vyzařovat Světlo tak, aby ho všichni viděli. Už se nebudete bát být tím, kým jste, ale budete radostně posíleni, abyste vyjadřovali Lásku a Soucit, který ve vás žije. To budete dělat způsoby, které jsou pro vás jedinečné, když vyjadřujete svou jedinečnou a krásnou esenci jako Duše a Duch v Lidské formě.

Vynořování se Energie bojovníka Diamantového Světla přinese na Zemi víc Světla a Záření a dovolí vám začít vidět pravdu o tom, co se na planetě děje. Nebudete již zaslepeni zmatkem a pomýleni příběhy těch, kteří se snaží manipulovat pocity a tvořit neštěstí a válku. Spíše uvidíte úsilí a odvahu, krásu a inspiraci, těch, kteří již jsou v procesu tvoření a zhmotňování Nové Země. Vaše média odmítají sdílet tyto příběhy a snaží se vás řídit ke strachu a zlosti. Vy však budete bojovníkem Světla a odmítnete staré příběhy, jak budete vyhledávat ty z Diamantových Společenství Nové Země, kteří již nacházejí nové způsoby jak žít a nová řešení problémů vytvořených starými energiemi a vnímáním. Tam umístíte svoji energii, a tam se budete cítit jako Bojovník Světla nejpohodlněji!

Zatmění Měsíce 8. října 2014 -
Galaktická a Sluneční časová brána a "restartování" Země

8. října, bude úplněk ve Skopci, bude také úplné zatmění Měsíce
. Bude to druhé zatmění měsíce v roce, první bylo 15. dubna 2014. Toto první zatmění měsíce bylo ve Vahách, a tak jsou obě zatmění navzájem v opozici a zároveň aktivují energie Vah a Skopce. Tato dvě měsíční zatmění jsou Galaktickou i Sluneční časovou bránou, které umožňují posun vlákna Času/Prostoru vaší Pozemské Reality.

První překódování Časové brány umožňuje vynoření Diamantového Bojovníka. Skopec je domem Bojovníka a také dítěte. Tato energie zakódovává Bojovníka, který nese Diamantové Světlo a vyjadřuje Vyšší "nevinnost", která je v souladu s Božím plánem pro planetu Zemi. Křišťálové děti jsou také Bojovníky Diamantového Světla, a v tuto dobu Světlo září ven! Když se sladíte s touto novou frekvencí, nemůžete si pomoct, abyste necítili vlny vnitřní síly, stejně jako hluboký pocit, že na Zemi bude všechno dobře. Jakmile je Diamantové světlo ukotveno a Diamantoví bojovníci aktivováni, je ve vašich Srdcích, Světelných tělech a ve Světelných mřížkách planety aktivován plán Nové Země.

Druhá oblast, kde toto překódování bude velmi silně cítit, je oblast vztahů. Všechny vztahy, které nejsou v rovnováze, byly a jsou v tomto posledním roce pod tlakem. A v energii Diamantového Světla tento koncept rovnováhy zvláště silně zdůrazňuje a posiluje prvky vzájemného respektu, čestnosti a integrity.

V Diamantovém Světle je to vztah "Božského vládce", který udržuje nejvyšší vědomí a nejintenzivnější energii. To je, když dva partneři jsou k sobě přitahování na úrovni Duše, aby vyjadřovali své vnitřní Světlo a Záření prostřednictvím vztahu a partnerství. Oba partneři jsou plně vyrovnaní a suverénní v sobě a vytvořili si milující prvotní vztah svou Duší a Vyšším Já. Toto spojení lásky na vnitřních úrovních může být odráženo a projeveno na vnějších úrovních.

Oba partneři jsou schopni splynutí duševních energií v extatickém duševním sjednocení, ale jsou také schopni být individuálními a být celiství v rámci svého osobního práva. Mohou spolu pracovat, nebo si mohou zvolit mít pracovní život vně vztahu. Jakkoli si vybrali vyjadřovat partnerství, vytvoří to pole Světla a Záření, které přinese Radost a Léčení ostatním prostřednictvím síly svého odrazu Božského Plamenu Lásky a Soucitu.

Rekalibrace 10/10

10. října, 10/10, budete mít příležitost projít Planetární časovou bránou, kde budou ve Světelných tělech jednotlivců na Zemi rekalibrovány a aktivovány nové Kódy.

To bude představovat příležitost pro "nový začátek" na vyšší úrovni vědomí. Co to znamená? To znamená, že v tomto bodě odpadnou mnohé "bloky" a "těžkosti" posledních 6 měsíců, a bude to doba, kdy se budete zase moci posunout vpřed.

Na osobní úrovni můžete cítit, že to, co vás drželo zpátky, je nyní odstraněno, a vy se cítíte svobodní začít tvořit novým způsobem a novým směrem. Bude to vyšší úroveň vědomí, než bylo předtím možné, a bude jednodušší tvořit v souladu s vašimi nadějemi a sny.

Na planetární úrovni, ti, kdo se doposud snažili "Časově řídit" kolektivní vědomí k válce a konfliktu, zjistí, že jejich plány nebudou úspěšné. Vyšší vědomí, které je nyní k dispozici způsobí, že bude velmi jasné, že jejich motivace a tvrzení nejsou v nejvyšším zájmu lidstva a budoucnosti lidstva.

Ještě jednou, budete schopni obrátit pozornost k tvoření Ráje na Zemi, který je vaším "domovem" na této planetě, a budete cítit, že vaše výtvory budou podporovány novým způsobem.

V době dalších dvou Planetárních časových bran 11/11 (11. listopadu) a 12/12 (12. prosince), jak budete plout vpřed do Nové Reality, budou tyto rekalibrace "jemně vyladěny".

Novoluní ve Štíru a zatmění Slunce 23. října

Novoluní ve Štíru 23. října a (částečné) zatmění Slunce umožní, aby tyto nové energie byly na Zemi cítit jako posuny Ekonomického systému. V té době, a v říjnu, se může ve finančních kruzích a v bankovním sektoru na Zemi vyskytovat hluboké napětí. Toto napětí vzniká, protože se v oblasti financí a obchodu vynořují nové energie, které začnou nahrazovat staré systémy. Nové Světelné Kódy, které budou ukotvené v době zatmění Slunce pomohou aktivovat tyto posuny a změny.

Na osobní úrovni to bude dobrá doba ke zvážení vašeho finančního života, jestli nechcete přeorganizovat a "rekalibrovat" svou práci a své finance způsobem, který odráží vaši touhu žít v harmonii se Zemí. Možná pocítíte potřebu vyhledávat a podporovat ostatní, kteří také mají hlubokou touhu žít v harmonii se Zemí a tvořit Mírumilovný a Harmonický život na Zemi ve všech stránkách života.

Může to být také čas zvážit jiný přístup k životu, a jak můžete lépe vyjádřit svou vášeň a radost, a přitom svůj život podporovat finančně. V tomto novém Diamantovém Světle vám budevelmi jasně ukázáno, kam potřebujete vložit svou energii, abyste byli sladěni s vynořující se Novou Zemí a s Diamantovým Světlem.

Milovaní, užijte energie Štíra, abyste se přesunuli přes jakoukoli temnotu, která se může objevit, a jasně viděli, co musí být uděláno, abyste mohli působit jako Diamantový Bojovník Světla a vyzařovat své Světlo do Světa. Nenechte nic, aby vás drželo zpět, když sejete tato semínka tvoření pro další cyklus Světla.

Milovaná Světelná rodino, přejeme vám radostná dobrodružství ve Světle října!

* * * * *
© Celia Fenn,, http://starchildglobal.com/

* viz poselství AA Michaela prostřednictvím Celie Fenn z konce července 2014 ZDE

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Zpřetrhej pouta, která tě spojují s minulostí.

28. října 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Vše se zdokonaluje praxí. Čím lépe se naučíš život žít, tím více se s ním ztotožníš a budeš se v něm pohybovat svobodně a bez zábran. Nemůžeš zůstat neměnný; rozvíjej se tedy svobodně a radostně. Zpřetrhej pouta, která tě spojují s minulostí. Povznes se nad všechny obavy, které brání tvému rozvoji a zaslepují tě, takže před sebou nemůžeš jasně spatřit onu skvělou vizi. Prokaž, co pro tebe znamená víra, a očekávej, že i zdánlivě nemožné se stane možným. Snes Mé království na Zem a nauč se konat Mou vůli a kráčet po Mých cestách. Vykroč, i když budou tvé první kroky slabé a nejisté. Nezáleží na tom, kolikrát upadneš. Prostě vstaň a zkoušej to znovu a znovu.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 19.10. 2014 – 26.10. 2014

27. října 2014 v 18:14 Mistr Hilarion
Milovaní,
vyzýváme všechny pracovníky světla na světě, aby vysoce udržovali vizi Nové Země, aby se manifestovala. Žádáme, abyste se ukáznili a nenechali se rušit anebo svést z cesty od vašeho záměru vytvořenými iluzemi, které v těchto časech trápí svět .

Vy všichni máte schopnost rozlišovat, co je skutečné a opravdové a vytvořit, co si přejete zažívat a tam by měla být zaměřena vaše pozornost. Mír je skutečný, pokud ho můžete přivést do své vlastní zkušenosti. Odtud proudí ven do okolního světa kolem vás a má exponenciální účinek na každého a na všechno. Vaší oddaností nejvyšším ideálům, jaké si můžete představit a na které můžete zaměřovat vaši pozornost, je vytvářena nová epocha. Klíčem je, abyste se denně ztotožňovali s vašim božským původem, a jednali jako dcery a synové Boha.

Člověk nemusí být kouzelníkem, musí pouze věřit ve vlastní dobro a integritu a udržovat to. Nechat druhé, aby si zvolili vlastní cestu. Na základě osobního příkladu ti, co ukazují cestu, inspirují a pozvedávají své bratry. Nyní je potřebné uchovávat si vyšší ctnosti a kvality chování. Ostatní kolem vás je uvidí anebo pocítí, jak z vás tyto vlastnosti vyzařují a získají tak vzor a příklad božského člověka, kterým se mohou inspirovat a jehož příklad mohou následovat ve svých vlastních životech. Je čas, aby vaše světlo svítilo, aby svítila vaše dobrota a čistota vašeho srdce, aby svítila vaše hluboká láska k Stvořiteli. Denně se hlaste ke světlu, kterým jste a nepolevujte v této praxi. Je potřebné, abyste přidali toto ochranné pole do své aury jako světelný štít nebo světelnou kouli. Věnujte tolik času kolik jenom můžete, světelným aktivitám ve formě manter, modliteb, a vzývání, abyste neustále zvyšovali a udržovali vysoké vibrace. Pobývejte v přírodě, abyste se propojili se Zemí a uzemnili se, a nechte kosmickou energii, aby přes vás proudila v rovnováze a harmonii. Udržujte aktivity vašeho života v nejjednodušší a nekomplikované podobě, jak je to jenom možné, protože to vám pomůže se upamatovat, proč jste v této době na Zemi. Denní propojování se s Božskostí je důležité. Máme tím na mysli, že čas, strávený o samotě a v tichu vám pomůže spojit se s vyššími energiemi a přijmout co, co se nyní děje. Dělejte všechno, o čem víte, že vám pomůže udržet si rovnováhu a stabilitu, abyste nesešli z cesty.

Soustřeďte se na to, abyste si vytvořili pocit stavu radosti, protože tento stav je vyšší vibraci, kterou lze lehce vytvořit soustředěným záměrem. Každý z vás má z minulosti mnoho zkušeností, které můžete využít, abyste se okamžitě přivedli do tohoto stavu. Každé ráno si napište seznam všeho, za co jste vděčni a také předtím, než půjdete spát. Dělejte to denně, protože toto cvičení vám přinese víc, než si můžete představit. Když se setkáte s výzvami a těžkostmi, musíte se cvičit v tom, abyste si uchovali tuto praxi vyjadřování vděčnosti, dokud se to pro vás nestane druhou přirozeností. Jakožto energetičtí alchymisté přetváříte vše, s čím se setkáte, na vyšší a lehčí energii. Již to děláte každý den a chce to jenom, abyste si to uvědomili, aby to dostalo větší sílu.

Znovu vám připomínáme, že je třeba přiměřeně pít a denně vypít nejméně 8 sklenic vody. Dávky zvýšené energie mohou způsobit, že se budete cítit unaveni a v depresi. Můžete pomoci vašemu endokrinnímu systému výživovými doplňky jako je Maca*, která přirozeným způsobem upravuje a podporuje zdraví žláz s vnitřní sekrecí, protože upravuje metabolismus, úroveň energie, a pomáhá žlázám produkovat životně důležité hormony, vytvářející pocit zdraví a pohody. Pomoci vám může, když se budete dle možnosti vyhýbat průmyslově zpracovávaným potravinám a také, když se naučíte relaxační techniky a hlubokému dýchání. Cvičte minimálně půlhodiny denně, i kdybyste to dělali na třikrát po deseti minutách. Je důležité, abyste rozpohybovali vaše tělo, protože tak se v něm zajistí plynutí přicházející energie. Jedna hodina spánku před půlnocí se vyrovná dvěma hodinám spánku po půlnoci, a když to budete praktikovat, vaše žlázy omládnou. To jsou některé způsoby, jak v této době prakticky pomoci vašemu fyzickému tělu.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2014 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

* Maca je prastará bylina peruánských And. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. (pozn.překl)

Další informace můžete najít na webu tradiční peruánské mediciny ZDE

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.