Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Září 2014

TZOLKIN 23.9.2014 8 IMIX kin 21

23. září 2014 v 12:41 Mayský Kalendář na každý den

Imix - Drak - energie podporující sílu osobnosti, zdroj života, Božská pomoc, důvěra, predispozice, síla počátku, pevnost, aktivita, sebedůvěra, pracovitost
DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU
IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY
Symbolika IMIX představuje prvotní mysl spící pod povrchem Země - sílu, která umožňuje povstat životu ze srdce Země. Je to symbol krokodýla, který pluje temnotou vodami podsvětí a vyživuje Zemi - prvotní obraz oceánu všech možností, které v životě vznikají. Je to nediferenciální neutrální životní síla - ani dobrá, ani špatná - záleží jen na potenciálu záměru, kam budete tuto sílu směřovat.
Všichni narození v IMIX jsou nejblíže k prvotnímu Zdroji, v tom tkví jejich síla i jejich slabiny a musí dávat pozor, aby se nedostali do temných hlubin, snadno ovlivňují kolektivní vědomí. Jsou velmi pracovití, kreativní a inovativní - vynálezci, vizionáři. Mají silný mateřský a ochranitelský instinkt.
***
Dnes je den Imix. Vítejte v tento den nových začátků! Pokud otočíte 8.Tón naležato, připomíná symbol hojnosti a nekonečných možností, které máte 24/7 k dispozici. V éteru existují částice prázdnoty, které mohou být v každém okamžiku kdykoliv aktivovány a proměnit se v to, po čem vaše srdce touží! Jakmile budete plně chápat, že všechno je Jedno, pochopíte jak vytvořit Ráj na Zemi.
Vzhledem k povolení svobodné vůle na Zemi bylo dovoleno, aby se stalo mnoho "negativních" událostí. Země je jeden velký experiment. Může existovat svobodná vůle pokud není dovoleno zažít " špatné/dobré "? Neexistuje nic, co bychom považovali za negativní; nicméně si uvědomujeme, že činy, které nejsou pro nejvyšší dobro, zpomalují proces směřující k Jednotě.
Překročte iluzi a získejte znalosti o skutečném a pravdivém potenciálu života v radosti a hojnosti.
Nikdy neexistuje jen jedno řešení problému. Pokud je vaše mysl zavřená, nebo nemáte odvahu vyjít ze své ulity - omezujete sami sebe.
V každém Tady a Teď vždy existuje schopnost vytvářet nekonečné zdroje.
Ačkoliv vám velmi často klademe dárky až k nohám, projdete kolem nich bez povšimnutí, nebo je odmítnete přijmout, protože hledáte něco jiného a neuznáváte potenciál toho, co vám dáváme. Velmi vám doporučujeme, abyste věnovali zvláštní pozornost lidem, událostem, synchronicitám, náhodám a to zejména po tom, když jste o něco žádali. Mějte odvahu podniknout kroky k dosažení vašich nejvyšších cílů.
Stejně jako Ahau představuje konec cyklů, Imix představuje začátek cyklů. Zavolejte Imix o pomoc, pokud budete chtít zažít nové dobrodružství, pomoci při počátečních krocích, při změnách ve vašem životě. Vždy jsme tu, abychom vám sloužili. Celý rok budeme sdílet mnoho Poselství, jak tvořit co si přejete. Žádáme vás, abyste vždy brali v úvahu to, co je pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných.
Zasloužíte si mnohem víc, než sami sobě v současné době dovolíte.
Připojte se k nám každý den a objevíte, jak po Zemi kráčet lehce. Dozvíte se jak pěstovat zdravé potraviny způsobem, který překvapí i mistry zahradníky. Komunikace se zvířaty, rostlinami, lidmi a přírodními Duchy bude stejně přirozená metoda, kterou využíváte nyní ke komunikaci mezi sebou.
Zaniknou instituce, které již nikomu neslouží. Všichni získáte schopnost podílet se na Míru a radosti, nebude potřeba mnoho věcí, které nyní děláte. Hodně zbytečné práce zmizí. Budete mít k dispozici víc času a prostředků na věci, které vám dělají radost. K tomu dojde v kolektivním Vědomí u všech, kteří budou žít na Zemi. Objevíte mnoho nástrojů, které vám pomohou ve vývoji. Uvnitř vás leží všechno poznání, které bylo dočasně skryto pod maskou, když jste vstoupili do této inkarnace. Nyní je půlnoc a nastal čas sundat masku a odhalit identitu svého skutečného pravdivého Já.
Po Zemi chodí mnozí, kteří přišli s plnou pamětí své Duchovní Podstaty a pomáhají vám rozpomínat se rychleji. Tito učitelé vás budou podporovat, abyste trávili každý den přemýšlením o svém životě. Naučí vás dovednosti, které vás posílí, abyste se dokázali rozhodovat jako Stvořitel svého života. Naslouchejte radám těchto vysoce osvícených duší, integrujte jejich informace ve chvílích ticha a klidu a procvičujte dovednosti, které vám přináší radost a klid.
Jakmile si začnete uvědomovat, že jste za všechno ve vašem životě zodpovědní, můžete pociťovat neklid. Velkou radost zažijete, jakmile uvolníte všechny strachy a staré zvyky, které vás udržují ve vězení. Naučíte se uvolnit pocity úzkosti, které máte z druhých lidí. Už vás nikdo nebude utlačovat, abyste nemohli prožívat všechno co si přejete.
Dnes, v tomto novém počátku, začněte s vědomím, že je vám k dispozici veškerá hojnost ve všech oblastech života.
Vaše nadšení předčí všechno, co jste doposud na Zemi zažili, když budete pracovat společně, podporovat se navzájem a povzbuzovat jeden druhého.
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Naše tělo o nás řekne vše

23. září 2014 v 12:09 Jednoduchost života
Tělo a energetická centra
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč Vás například právě píchá v boku, nebo máte stále bolavá ramena? Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vaše kyčle nejsou to, co bývaly a možná vás čeká nepříjemná operace? Pojďme se na to podívat spolu v tomto článku.

V moderní době se asi dost často setkáváte s názory, že nic se neděje jen tak. Nic není bez příčiny a všechno má svůj důvod. Kde ovšem tento důvod hledat? Jak máte přijít na to, proč?
V první řadě si musíme uvědomit, že naše těla jsou téměř dokonalé stroje. Pokud si naše tělo zjednodušíme a představíme si jej jako motor, víme, že pokud se o něj budeme dobře starat, velmi pravděpodobně nám bude dobře sloužit.
Pokud však budeme dělat věci, které ho nadměrně zatěžuj a nebudeme dodržovat jisté zásady, je možné, že i sebelepší a sebekvalitnější motor po čase začne mít poruchy. Motor a stejně tak i naše tělo není stroj úplně jednoduchý a každá jejich součást prožívá určitou zátěž. Pokud je některá z jeho součástí zatěžována příliš, stane se, že slabší článek to nevydrží a dojde k problémům.
To samé se děje s našimi těly.
Jakmile do těla nebudeme dávat kvalitní palivo a nebudeme jej "mazat" správnými přísadami, je vysoce pravděpodobné, že to také jednoho dne nějaká jeho součást vzdá.
V moderní době spousta z nás přechází na zdravou stravu a snaží se žít zdravější a aktivnější život. To je naprosto skvělé a téměř dokonalé.
Ovšem pouze téměř.
I pokud budeme například dieselovému motoru dávat kvalitní palivo a mazání a přitom jej budeme stresovat nesprávným druhem jízdy ve studeném stavu, výsledek bude pravděpodobně, možná o chvíli déle, stejný.
Začínám mít teď trochu pocit, že "dělám" do automobilového průmyslu, ale to nevadí. Snažím se trochu ilustrovat danou situaci.
Pokud tedy dodržujeme zdravý životní styl, vyvíjíme aktivitu, je to super. Ovšem, v našem životě se, ať chceme a nebo nechceme, dějí jisté věci. Zažíváme události všedních dní, prožíváme radosti, lásky, trápení, bolesti, traumata a kdo ví co všechno.
To je věc, kterou nezměníme, pokud chceme ze života něco mít. Jenže je tu jistý problém s těmi negativními věcmi. Většina z nás je totiž naučena, že nad věcmi dost přemýšlí. Většinou nejvíce nepřemýšlíme nad těmi dobrými, ale spíš nad těmi špatnými.
Nějakým způsobem o věcech přemýšlíme na základě toho, co jsme se v naučili, jaké myšlenkové pochody a přesvědčení o událostech jsme si vytvořili.
To jak my o věcích přemýšlíme ovlivňuje také to, jak je potom vnímáme. Jakmile však o věcech nepřemýšlíme úplně dobře, naše vnímání věcí pro nás a také zejména pro naše tělo nebude dobré.
I přesto, že jsme každý svým způsobem jiný, jsme stroje vytvořené podle nějakého modelu a také jsme samo-učící. Proto se nám stává, že jsme schopni přebrat do našeho života a projevit do našeho bytí i fyzické neduhy a problémy například našich rodičů.

Je to přece naprosto normální, že některé věci jsou dědičné. Nebo nejsou?

Postupem času a s přibývajícími studiemi a alternativními metodami výzkumu se tak nějak začíná přicházet na to, že s tou dědičností to zase nebude až tak horké. Někteří vědci tvrdí, že geny jsou jen jakýsi "nástřel", že není úplně nezbytně nutné, aby na základě rodových dispozic bylo nutné počítat s tím, že my nebo například naše děti zdědí zdravotní problémy svých rodičů. A i kdyby tomu tak skutečně bylo a naše geny byly i od základu špatné, někteří vědci věří a dokazují, že i špatné geny se mohou opravit.
V tomto směru bych vám tedy doporučoval, zachovat si otevřenou mysl a podívat se se mnou dál do útrob tohoto článku.

Emoce a nemoce

Spíš než nemoci a neduhy totiž dědíme něco úplně jiného. Dědíme tedy není vůbec přesné slovo v tomto případě. My nedědíme. My se učíme a to dobré, ale i špatné věci. Naše vnímání se také vyvíjí. Učíme se od svých rodičů, blízkých osob, kamarádů, učitelů, téměř kohokoli, s kým přijdeme do styku. Něco si necháme, něco zapomeneme, ale v našem myšlení se utvoří dominantní vzorce myšlení a podle těch ve většině případů fungujeme celý zbývající život.
Pokud si však vzpomenete na definici stresu, kterou používáme ve FasterEFT…:
Stres je reakcí našeho těla na naše vnímání.
Jakmile se dostanete do pro vás stresové situace, vaše tělo začíná reagovat. Vaše orgány se začínají stahovat, nebo se stáhnou svaly okolo nervů v určitých oblastech a vy pocítíte nepříjemné pocity někde ve vašem těle. Naše tělo reprezentuje naše myšlenky, protože mezi myslí a tělem není žádná bariéra. Mysl a tělo jsou jedno.
Stres, obzvláště ten dlouhodobý, má za následek nadměrné zatěžování našeho organismu hormony a chemikáliemi (které do sebe nedostáváme jídlem), ale naše tělo je v tu chvíli jako had, který není imunní vůči vlastnímu jedu a neustále se kouše do ocasu
Naše orgány, svaly, nervy jsou stimulovány naším mozkem a jemnými signály, které dostávají a vylučují tyto toxické látky do našeho organismu a musí v tuto chvíli nadměrně pracovat. A za pár let, bude natolik oslabený, že to prostě vzdá.
Ještě jednou nyní opakuji. Naše orgány jsou stimulovány naším mozkem… To znamená, že ať vám kdo chce, co chce říká, nejedná se o žádnou zablokovanou energii, nýbrž náš výtvor. To že tedy máte "v prdeli" žlučník, s největší pravděpodobností neznamená, že jste dostali ve výrobně špatný, ale spíš, že jste úspěšně vytvořili jeho poruchu jeho nadměrným zatížením a nedostatkem prostoru pro jeho rekonvalescenci a uzdravení.
Jakmile jsou v našem těle tedy přítomny určité hormony a orgány, či části těla nadměrně zatěžovány, nemají tyto příležitost, se uzdravit.
Přítomnost stresových hormonů totiž zabraňuje samouzdravujícím schopnostem našeho těla, aby mohly fungovat.
Jelikož inteligence, která nás vytvořila, měla asi velmi bujnou fantazii a toužila po rozmanitosti, dovolila nám v životě zakusit nepřeberné množství emocí, pro některé z nichž ani nemáme názvy, tak jim říkáme prostě pocity. Máme také nepřeberné množství možností, jak jednotlivé součásti našich těl "oddělat" a nebo také uzdravit.
Hlavní rozdíl mezi námi a již dříve zmiňovaným motorem totiž je, že my se skutečně dokážeme "vylízat" i z opravdu vážných poruch i v době, kdy motor by to už vzdal.
Mluvil jsem tedy ale o emocích. Emoce, myslím ty špatné, mají schopnost, se vážně podílet a zapříčiňovat újmy na našich orgánech. Jelikož jsme si však všichni podobní, fungují jisté zásady, jakým způsobem a kde se tyto emoce projevují.
Tyto zásady tedy platí pro naprostou většinu z nás a opravdu se nemusíte považovat za vyjímku a hledat rozdíly a možná se dokonce rozčilovat, že to tak není.
Je mnoho přístupů k diagnostice příčin problémů. U nás v ČR se můžete setkat například s psychosomatikou, etikoterapií, meta-medicínou a některými dalšími způsoby. Žádný z těchto způsobů se samozřejmě nemůže brát jako dogma, ale ve většině případů to sedí jak poklička na hrnec.
Diagnostika je super věc, pokud potřebujeme znát příčinu, ale pokud je s nám již něco v nepořádku, zejména potřebujeme nějaký kvalitní nástroj, kterým tuto situaci vyřešit. Naštěstí právě FasterEFT je jedním z nejlepších takových nástrojů a proto si jej tolik lidí již oblíbilo.
Připravil jsem si pro vás takový ilustrační obrázek, který vám může o některých vašich fyzických problémech v mnohém napovědět. Není zdaleka komplexní, ale seznámí vás s jistými centry na těle, kde se obecně projevují jisté druhy emocí a podle nich se bude snáz hledat vaše příčina.
Není sice vždy nutné, znát příčinu. Někdy prostě stačí odstranit tento druh emocí a obtíže zmizí a naše tělo se začne uzdravovat. Někdy se to ale hodí.
Je tedy důležité vědět, že ať je to cokoli, co ve vašem životě není úplně v pořádku po emoční stránce a i kdybyste o tom ani nevěděli, vaše tělo vám to prozradí.
Tělo a energetická centra
Podívejte se tedy na to, která část vašeho těla by potřebovala revizi a co by to s vysokou pravděpodobností mohlo zapříčinit. Jakmile naleznete emoce, které se vztahují k vašemu problému, udělejte si seznam událostí a vzpomínek od nejrannějších po ty poslední a použijte to, co jste se naučili a vaše tělo se dá brzy do pořádku.
Pokud si na toto netroufáte sami, jsou tu lidé, kteří vám velmi rádi pomohou
A jak to vlastně všechno s těmi projevy našich emocí v našich tělech funguje?
Přečtěte si jeden z posledních emailů, které jsem obdržel...
Dobrý den, Tome, srdečně Vás zdravím a nevím, jak poděkovat za tenhle článek. To je najednou střípků do mozaiky!! Věřím, že to nám, kteří svůj život vylepšujeme s FasterEFT, velmi pomůže. moc děkuju. PS: jen bych se připoměla - odstaňovali jsme spolu po skype mj. bolest zad, mysllím někdy v květnu - a od té doby je to v pořádku. Samozřejmě, že obecné problémy se zády mám vzhledem ke špatnému držení těla, neschopnosti pravidelně cvičit, koneckonců i k věku, ale ty dva centimetry místa, které bolelo vydatně bez ohledu na cokoliv, to je pryč. Díky Vám. Ať se Vám daří!Dana

Jak můžeš poznat, zda Mi můžeš věřit, aniž bys to zkusil a přesvědčil se, jestli tomu tak je?

23. září 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nemůžeš hrát tenisové utkání, jestliže pouze stojíš s raketou a míčkem v ruce. Musíš raketu zdvihnout a odpálit míč přes síť. Musíš jednat. Stejné je to s vírou. Musíš vykonat nějaký čin, abys sám sobě dokázal, že tvá víra přináší výsledky, jestliže podle ní žiješ. Čím více se podle ní snažíš žít,tím důvěřivějším se stáváš, až jsi nakonec ochoten učinit jakýkoliv krok ve víře bez zaváhání, protože víš, že kráčíme spolu a že vše je možné. Musíš věřit ve svou schopnost plavat, dříve než skočíš do hluboké vody; jinak se utopíš. Musíš věřit ve svou schopnost žít ve víře, dříve než v ní začneš žít. Víra plodí víru. Jak můžeš poznat, zda Mi můžeš věřit, aniž bys to zkusil a přesvědčil se, jestli tomu tak je?

TZOLKIN 22.9.2014 7 AHAU kin 20 – galaktický portál

22. září 2014 v 10:08 Mayský Kalendář na každý den

Ahau - Slunce - Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Kristovo Vědomí, požehnání, moudrost, vědění, Jednota, Vědomí cíle, Uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost
V zápasu, boji, jakémkoliv problému, nebo konfliktu nemáte často luxus času přemýšlet o dalším kroku. Uuc (7) to dnes výrazně komplikuje otevřením všech možných úhlů a hledisek. Budete se muset soustředit na konečný cíl, kterého se snažíte dosáhnout a zvolit správnou cestu výzvami, kterým čelíte, abyste se k němu dostali. Buďte silní a mějte odvahu, dnes máte mocné energie jako své společníky - a to je Ahau a Trecena Ix mocného Jaguára!
Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, Vyšší Vědomí, propojení kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie Bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy - materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.
Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového.
Vítejte v tento den plný zázraků a požehnání. Ahau je v cyklu vždy poslední Day Keeper, takže by mohl být považován za konec. Ale považujte tuto energii jako dveře, nebo portál do nového začátku. Ve vaší sféře máte často smutek, nebo pocit naléhavosti, když se chýlí projekt, nebo událost ke konci. Obvykle jsou tyto konečné termíny spojené s velkým tlakem, aby bylo vše dokončeno. Zřídka si vychutnáte úspěch, nebo pocit z dobře vykonané práce, protože se zaměřujete na další cíl.
***
Uvolněte stres spojený s tlakem dostat se do cíle včas. Naučte se relaxovat a vychutnat si každou chvíli. Pokud máte pocit, že je úkol ohromující, rozdělte si ho na menší kousky. Buďte v každém kroku kreativní. Pociťujte vděčnost za to co děláte. Být každým okamžikem v radosti a vděčnosti je klíčem ke štěstí. Vždy budou existovat lhůty, nebo termíny. Udávejte své vlastní tempo, abyste nemuseli být pod tlakem, jakmile se blíží termín. To vám umožní zůstávat v okamžiku přítomnosti a nesoustředit se na budoucnost. Mnozí si vytváříte lhůty zbytečně. Doporučujeme vám podívat se proč tlačíte na věci, které ve skutečnosti mohou počkat. Mnozí jste se uzavřeli do přepracovanosti, jako způsobu jak se vyhnout emocím, nebo úkolům, které jsou posuzovány jako nevhodné, nebo světské.
Neexistuje žádný úkol, který je nevhodný, pokud o tom přesvědčíte sami sebe. Bez ohledu na úkol, existuje na světě nejméně jeden člověk, který ho dělá s radostí, nebo si udržuje pocit radosti při jeho vykonávání. Proč to tak je? Možná má vrozené schopnosti a talent pro konkrétní pracovní místo. Například existuje hodně lidí, kterým se protiví uklízení, nebo organizace pracoviště, nebo domova. Pak jsou lidé, kterým dělá organizování a uklízení radost. Druzí se mohou těšit z úkolu, který považujete za obtěžující, protože se naučili mít radost v každém momentu života, bez ohledu na to, jestli je konec na dohled. Váš postoj k jakékoliv činnosti je otázkou volby. Cíl je najít způsob, jak mít radost na každém kroku svého života a uvolnit stres spojený s termíny.
Často jsme svědky vašich negativních emocí spojených s koncem. Ať je to smrt, konec projektu, práce, promoce, nebo se smutek míchá s oslavou. Na tom není nic špatného prožít tyto emoce, ale kolikrát je smutek spojený s truchlením, či nevyřešeným hněvem zbytečně udržován při životě. Tyto nízké vibrace jsou udržovány ještě tím, jak si znovu a znovu ostatním stěžujete. Tyto opakované negativní myšlenky se slepují k sobě a vytváří vrstvu po vrstvě nižší a nižší energie, až nakonec způsobí emocionální nemoc a na fyzické úrovni chorobu.
Zveme vás, abyste se podívali na dobu, kdy jste cítili pocit neklidu a konec. Stěžovali jste si stále, až jste dostali v práci výpověď? Pomlouvali jste přítele, až s vámi ukončil vztah? Přinášejí vám narozeniny, svátky konce roku, nebo výročí pocity prázdnoty? Podívejte se na všechny konce ve vašem životě a odpojte se od těch, které vám přináší nepohodlí s nimi spojené.
Otevřete svou mysl a podívejte se objektivně na každý nový začátek, jakmile jsou dveře předchozích událostí uzavřeny. Možná jste byli vytrženi z každodenní všednosti a našli novou práci. Možná si teď vybíráte lepší přátele. Možná jste v novém roce zažili mnoho požehnání.
Vděčnost za všechny věci a zejména ty, které způsobují dyskomfort, vás vede k otevření nových dveří budoucích radostných možností, takže se vše zdá být najednou jasnější a lehčí. Váš postoj je vždy volba. Často se kódy přesvědčení mění na drobnostech, aniž byste se hlouběji podívali, proč jste se drželi předchozích přesvědčení. Jak dlouho s vámi budou druzí houpat ze strany na stranu, tak dlouho bude váš život jako loď na rozbouřeném moři zmítající se sem a tam, až neudržíte rovnováhu a budete se cítit velmi zle.
Vybírejte si vše v Teď a Tady. Dávejte pozor, jak si můžete vytvářet radost a mír na každém kroku. Věřte, že když se jedny dveře zavírají, vždy se otevřou další. Buďte vděční za každého člověka, každou zkušenost, na kterou narazíte, protože vám to pomůže růst a získat odvahu kráčet s lehkostí. Uvolňování strachů na vaší cestě je cílem pro splnění života, který si nedokážete teď ani představit. Éter kolem vás je vyplněn všemi možnostmi. Sněte ve velkém, následujte svou intuici a sledujte jak se vaše magie rozvíjí!
SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Buď pánem svých myšlenek a slov, a ne jejich otrokem.

22. září 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nemarni čas planými myšlenkami a klábosením. Využij každou chvíli pro láskyplné, kladné a tvořivé myšlenky a slova. Uvědom si, že myšlenky, které vysíláš, mohou pomáhat,nebo škodit; proto buď pánem svých myšlenek a slov, a ne jejich otrokem. Proč se neraduješ plně ze života? To můžeš pouze tehdy, když vydáváš ze sebe to opravdu nejlepší v pravý čas slovy i skutky. Otevři své oči a srdce a uvidíš a pocítíš to opravdu nejlepší ve všem a v každém kolem sebe. Máš-li potíže, jak objevit to opravdu nejlepší, prostě nepřestávej hledat, dokud to nenalezneš; čeká to na tebe. Na světě je mnoho úžasných věcí. Proč nevěnuješ čas tomu, aby ses na ně soustředil a naplnil jimi svůj život tak, aby věci nepříjemné, nešťastné a neharmonické nenalezly v tvém životě místo? Život je takový, jaký jej uděláš. Co uděláš ze svého života?TZOLKIN 21.9. 6 CAUAC kin 19

21. září 2014 v 10:30 Mayský Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu
Jste zcela připraveni uzdravit vaše problémy zevnitř i zvenku? Pokud ano toto je váš den! Cauac nese silné energie pro léčení a pohodu, zatímco Uuc (6) přináší stabilitu, praktický a pragmatický přístup k životu. Pokud jde o vaše zdraví, nic nefunguje lépe než akce ponořená do konkrétní reality. Takže pokud je váš dnešní závazek celková pohoda, od znalostí uváděných po praxe, až po dobrý životní styl, studujte fakta o vlivu stresu, přílišném spěchání, vybírejte živou stravu, nastavte cvičební program, který vám vyhovuje, udělejte si čas na odpočinek a spánek, změňte životní styl, aby se vaše zdraví stalo prioritou!
Symbolika představuje bouři, déšť, blesky - čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá "universální společenství" nebo " nebeský domov Bohů ". Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem ( vnitřní bouře, která přináší život).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost.
Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.
***
Cauac je Strážce Brány Vzestupu. Díky němu můžete objevovat portály vlastní evoluce. Uvnitř každého leží schopnost najít cestu zpět ke Zdroji. Mnoho z vás spí, nebo je na pokraji probuzení. Úkolem Cauac a úkolem vašich Průvodců je jemně vás probrat a pošťouchnout na další cestě. Hodně se hovoří o Vzestupu vašich Mistrů. Co je to Vzestup? V minulosti prostřednictvím umění a učení náboženství vám bylo předkládáno, že Mistr Ježíš a další se pohybovali, nebo vzestupovali směrem k nebi, jakmile byl jejich život ukončen. To znamená, že tento proces byl zpopularizovaný jako termín pro konec procesu.
Mnoho učení dnes říká, že Země a lidé procházejí procesem Vzestupu. Mnozí stále předpovídají konec světa. Jste svědky mnohého šílenství, že je třeba dostat se rychle na palubu vyčistit veškeré jednání, nebo vám ujede loď. I když nevíme, čeho se budete dál držet, víme, že ještě nikdy v historii nebyla doba, kdy je třeba urychleně začít něco dělat. Ještě důležitější je vyjadřovat Lásku a radost v každém okamžiku. To znamená uvolnění strachů a návyků, které vám brání žít vášnivý a soucitný život.
Naučte se udržovat stav hlubokého klidu a míru bez ohledu, jaká bouře kolem vás prochází. Mějte odvahu postavit se pravdě, i když druzí nesouhlasí, bez ohledu na to, co říkají, dělají. Každý den jděte do svého Středu a ujasněte si své záměry, čeho chcete dosáhnout. Dívejte se kolem vás, zejména když jste v přírodě. Buďte uctiví ke všem bytostem. Naplňte své srdce vděčností a libujte si v kráse, která vás obklopuje. To je cesta ke Vzestupu.
Není nikdo z vás, kdo by se ztratil. Všichni máte plnou schopnost vzestoupit a znovu se napojit na Zdroj Všeho. Stejně jako jiné věci, všechno je otázka načasování. Všichni jste se rozhodli opustit Zdroj a zažít mnoho jiných věcí. Některé bytosti se inkarnovali na Zem a jiné planety, jiné zůstávají ve vyšších dimenzích jako Pomocníci, nebo Nositelé Světla. Existuje nepřeberné množství Andělských Bytostí, které zastávají mnoho pracovních míst. Mátli bychom vaši mysl, kdybychom vám řekli o všem, co se ve vašem Vesmíru děje.
Každý tvůrce a každé tvoření zažívá život unikátním způsobem. Jednoho dne se všichni sejdeme v Jednotě a vychutnáme si pocit nejčistší Lásky. Není ale třeba spěchat. Spěch je součástí lidského údělu. Doporučujeme vám naučit se žít v okamžiku přítomnosti a přivonět si občas k růžím. Tolik věcí, za které se modlíte zmeškáte, protože jste zaměřeni na cestu z bodu A do bodu B.
Někteří namítají, že je třeba si pospíšit, protože svět se rozpadá. Na to bychom jim řekli, že kdyby se každý zastavil a rozhodl se být laskavý a podělil se o své bohatství s druhými, svět by byl okamžitě utopií, o které mnozí sníte.
Naučte své děti vypnout televizor a elektronické hry. Nechte je zkoumat a znovu si začít hrát venku. Příroda nabízí mnoho nástrojů na hraní, jako kameny, nebo klacky. Tato jednoduchá změna zvýší jejich schopnost naučit se řešit své problémy a také sníží velkou část ekologických problémů způsobených výrobou plastových hraček.
Podívejte se jak se podílí farmaceutický průmysl na výrobě toxických potravin, nevyřešených problémů, špatné komunikaci a strachu. Kdyby každý převzal zodpovědnost a rozhodl se žít v pravdě, začala by proudit radost a tvůrčí šťáva a nebylo by potřeba žádných nelegálních drog, či léků na předpis. Vynakládají se horentní částky na lékařský výzkum, pojištění, lékařskou péči, nebo duševní zdraví. Existuje mnoho knih jak zapáchající myšlení souvisí s nemocemi. Dává smysl, že používáni herbicidů a pesticidů v potravinách a vodních zdrojích má za následek toxicitu těla.
Většina z vás se ani nezamyslí nad tím, odkud vaše jídlo pochází, ani si neuvědomí, že čím víc je potravina zpracovaná, tím méně je zdravá. V době kdy dáváte jídlo do úst, v něm není žádná životní síla. Jíte mrtvé potraviny a pak se divíte proč je tolik rakoviny, autismu, nebo dalších poruch.
Chamtivost vytváří většinu šílených vládních programů a zakazuje používání ekologické vyvážené technologie. Mnozí lidé, kteří se snažili o ekologický způsob zjednodušení života, byli zavražděni. Proč nevyužíváte slunce, vodu a vítr mnohem více? Proč nepoháníte motory přírodními zdroji, ale krví Země? Na Zemi je hodně nerovnováhy. Mnozí neberete v úvahu přirozené rytmy a cykly Země, Slunce i Vesmíru. Nikdy, nikde a nic nestagnuje - vše se neustále vyvíjí a je v pohybu.
Loučíme se dnes a došli jsme k závěru, že pokud máte pocit, že je třeba urychlit Vzestup, doporučujeme vám, abyste urychlili zaměřování se do vašeho Středu. Podívejte se jak i vy můžete být součástí sjednocení, pokud jde o vytváření Nebe na Zemi. Jste to vy, kdo se nechal zastupovat svými vládními vůdci, kteří získali kontrolu nad vaším životem. Jste zodpovědní za znovuzískání své vlastní síly. Nyní nastal čas. Postarejte se o svůj život a naučte se respektovat sebe i své sousedy. Zbořte stěny strachu, kterými jste obklopeni jako neviditelnými ochrannými štíty. To není skrze izolaci, že budete vytvářet utopickou společnost, to je přes týmovou práci založenou na Lásce.
Odcházíme s nadějí, že budete nad těmito slovy přemýšlet a přijmete potřebná opatření. Žijte v radosti a tvořte mír uvnitř sebe!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Dech je život a život je pohyb. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytýčených cílů a stabilizovat se ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


Vstup Země do fotonového pásu

21. září 2014 v 10:29 Mayský Kalendář na každý den

Nacházíme se na energetickém vrcholu - hřebenu Vlny mystického Mága ( 6 Cauac, 7 Ahau, 8 Imix), což znamená, že nás také čeká přechod do druhého dvacetidenního pilíře Tzolkinu a v koherenci s Podzimní Rovnodenností to znamená posun do další galaktické roviny. Země a celá Sluneční soustava přechází během Rovnodennosti do fotonového pásu. Od pátku 19.9. jste mohli zaznamenat expanzi vysokovibračních energií, což stále pokračuje zhruba do konce příštího týdne. Znamená to spojování s Novou Zemí, která existuje zatím mimo vaše vnímání, protože vaše oči se kalibrují na tuto úroveň Světla a vaše uši se kalibrují na Pravdu. Uvolňují se trojdimenzionální zvyky, ego se přesouvá z řídící pozice, aby kormidlo řízení plně převzalo vaše Vyšší Já.
Vstup do fotového pásu slouží také jako restart holografické projekce forem nižších dimenzí a pomáhá znovuzrození do nového života, je to přepisování Vědomí ( nahrávání nového software ). Víte, že porod může být někdy velmi bolestivý, ať už se jedná o porod ve hmotě, nebo duchovní zrození, což znamená, že změny mohou přinést dyskomfort na fyzické úrovni. Tyto nové energie nemají buď dobré, nebo špatné konotace, je to prostě obrovská síla Stvořitele. Je to Božská energie, kterou Bible nazývá Duch Svatý a která sestupuje do galaktických, slunečních a planetárních úrovní. Je to přechod na subkvantové úrovni. Budeme v podstatě znovu připojeni k našemu Božskému Zdroji. Změna je samozřejmě postupná, neděje se ze dne na den. To znamená, že kvantový podpis veškeré hmoty na této planetě je v procesu výrazného posunu.
Země obíhá kolem Slunce spolu s 6 dalšími hvězdami, pak se točí kolem větší hvězdy - Alcyon, známé jako centrální slunce Plejád. Galaxie, do které naše Země patří, má miliardy takových hvězd a planet. Vše se točí kolem velmi hmotných hvězd v jádru nazývaném Galaktický Střed. Naše Sluneční soustava a ostatní hvězdy obíhají kolem Alcyonu ve tvaru spirál, nebo vírů. Když se elektron a pozitron srazí jsou zničeny a hmota se převede na fotonové záření. Fotonový pás je jedinečný v tom, že může zcela měnit vše, co je hmotou, tzn. že hmota mění svou vibrační úroveň.
Naše sluneční soustava prochází pás dvakrát v cyklu 26.000 let (to znamená, že každá polovina cyklu je 13.000 let). Tloušťka fotonového mraku je taková, že to trvá pro naší sluneční soustavu 2000 let, než jím projde, takže asi 11000 let mezi jednotlivými setkáními s tímto pásem (2 x 11000 + 2 x 2.000 = 26.000 let.
Fotonový pás je obrovská oblast prostoru, který vyzařuje intenzivní elektromagnetické záření v celém viditelném spektru i mimo něj. Toto světlo je portál, který mimo jiné testuje a přepisuje také Vědomí.
Je třeba nekompromisně pustit staré vzorce myšlení a pochopit, kdo jste - být si vědomě vědomi své nesmírné vnitřní síly a obrovské Lásky, která je uvnitř vás a pracovat s novým myšlením. Jak je to jen možné, vyhněte se vytváření energií, které vás táhnou dolů, protože energie, ve kterých se náš sluneční systém a Vesmír budou koupat, mají vliv na vaše myšlenky, které mají obrovský dopad na stav věcí.
Pokud myslíte na utrpení, bolest, nemoc, nebo problémy, můžete je velmi snadno integrovat vzhledem k síle této energie. Na druhou stranu, pokud myslíte na důvěru, na radost, na Lásku, pokud myslíte na Mír, pokud jste plně na vlně vzestupných energií, změny ve vašem životě budou probíhat elegantně.
Je zde mnoho inkarnovaných, jejichž volbou je méně než čistý záměr pomoci probuzení kolektivního vědomí. Odpojte se od těch, kteří jsou zmatení, či útoční, je to důsledek vysokých kmitočtů. Je to součást hry, ignorujte je, nenechte se vtáhnout do drama. Zůstaňte naladěni na Vyšší Já, které je s celým procesem Přechodu obeznámeno. Kdykoliv požádejte Průvodce, pomáhají vám se změnami. Vyhýbejte se namáhavým fyzickým aktivitám a hodně odpočívejte.
Příjemný let a mnoho Lásky!
Více o stavu hibernace zde :
Copyright © Článek lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Vesmír je v Mých rukou a nikdo ho nemůže narušit.

21. září 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Můj plán pro tebe je dokonalý a naplní se přesně v pravý čas. Nikdy se nepokoušej nic uspěchat, ale všemu nech volný průběh a vývoj. Zdá-li se ti, že život plyne velmi pomalu, nebuď netrpělivý. Nauč se čekat na Mne v absolutní víře a důvěře a věz, že vše nastane v pravou chvíli, protože všechno má skutečně svůj pravý čas a pravé období. Pamatuj, že nemůžeš zaměnit roční období; nemůžeš zaměnit pohyb nebeských těles nebo příliv a odliv. Vesmír je v Mých rukou a nikdo ho nemůže narušit. Jdi vpřed v naprosté víře a důvěře a dovol, aby se zjevily Mé zázraky a sláva. Ničeho se neobávej, ale buď silný a statečný. Máš-li ve svém nitru dokonalý klid, j si schopen překonat vnější stresy a napětí. Proto dovol, ať tě naplní a obejme Můj klid a láska, a bud'v dokonalém míru, když plníš Mou vůli.

Teď a tady 2012 Celý Film CZ Dabing

20. září 2014 v 22:23 Oblíbená videa
Věřím, že tento film ve vás neprobudí smutek, strach nebo zoufalství, ale skutečné uvědomění života, jako velkého daru a možnosti prožívat a žít ho teď a tady. Tento film se mě hluboce dotkl. Děkuji, že se mohu s vámi podělit. Krásnou neděli nám všem :-)


TZOLKIN 20.9.2014 5 ETZNAB kin 18

20. září 2014 v 18:36 Mayský Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč Pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance
Co byste dělali, kdybyste mohli zabránit onemocnění, vyhnout se hádce, nebo odvrátit nehodu? Dnešní energie Etznab a Ho (5) vám k tomu dávají sílu; Ho vám přináší situaci napřed, což umožňuje dar předvídavosti, zatímco Etznab vám pomůže proplout negativními situacemi všeho druhu, ale musíte vědět, jak je oba spojit a využít. Pokud nevíte, co děláte, můžete narazit na věci příliš brzy, nebo na věci nezpracované, nebo použijete špatnou stranu ostří čepele Etznab.
Glyf představuje vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole……Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality - můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy - volí vždy morální a etickou cestu. Skalpel chirurga vytvořený s obsidiánu může zachránit život, nebo čepel zbraně válečníka může ničit.
Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu - věci jsou černé, nebo bílé? …dobré, nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři - pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.
Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory, skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních - v rodině, komunitě, naučte se být upřímní pokud jde o peníze, sex.
***
Zdravíme vás v den Etznab 5. Dnes bychom se chtěli podělit o naše učení moudrosti. Mnozí respektujete seniory jako strážce moudrosti, ale většinou jste zaneprázdnění, abyste se zastavili a povzbudili je, aby se s vámi podělili o svoji moudrost. Je mnoho znalostí, které budou ztraceny, protože není nikdo, kdo by je poslouchal. Smutné! Skutečně jsou tyto Duše zavřené v pečovatelských domech a není nikdo, kdo by naslouchal tomu, co vám mohou nabídnout. Nebylo to tak vždycky. V dřívějších dobách byli Starší respektováni a měli vysokou úctu.
V mnoha kulturách byl vyčleněn den za účelem setkávání a naslouchání Starších, kde se podělili o své zkušenosti s mladšími generacemi. Příliš mnoho času je v současné době věnováno sledování televize, videí a filmů, které nemají co nabídnout, kromě mozek znecitlivující zábavy. Doporučujeme vypnout televizi, zavolat děti, vnoučata a obnovit umění vyprávění a rodinné zábavy. Stolujte spolu v míru s požehnáním za jídlo i těm, kteří je na váš stůl donesli.
V dřívějších civilizacích byly rodiny centrem kultury. Celý kmen se podílel na výchově dětí. Každý měl svůj úkol s cílem sdílení domácích prací i obstarávání potravy. Dovedete si dnes představit žít úzce s celým kmenem? Mnozí nejste schopni být delší dobu v jedné místnosti s některým z vašich rodinných příslušníků. Proč to tak je? Ztratili jste základní dovednosti jasně komunikovat, sdílet a odpouštět.
Jasná a zřetelná komunikace znamená mluvit, když je na vás řada a poslouchat, když mluví druzí. V současné době je na planetě mnoho ega, je vzácné hovořit, aniž vás někdo přerušuje. Aktivním nasloucháním a zrcadlením zpět toho, co mluvčí říká, znamená menší pravděpodobnost nedorozumění. Kolik z vás komfortně říká svojí pravdu a upřímný názor v každé situaci? Nedostatek integrity a odvahy vás drží od hlubokého poznání sebe sama.
Nedostatek sdílení je epidemie současné společnosti. Obrovský strach z nedostatku prostupuje každý aspekt vaší kultury. Mnozí vytváří chaos jako prostředek kontroly ostatních a pro získání nadměrného bohatství. Chudoba a hlad by vůbec nemusely existovat, pokud by všichni sdíleli dovednosti a materiální věci, které mají.
Odpuštění je jiné slovo pro ne-souzení. Většina prosí o odpuštění, když ublíží druhému. Jiní směle prohlásí, že jim druzí dluží omluvu, než by před tím uvažovali o odpuštění za jejich přestupky. Jakmile pochopíte, že všichni děláte v dané situaci to nejlepší co můžete, budete lépe rozumět tomu, že není co a komu odpouštět. Při aktu odpuštění musíte sami sebe ustanovit do pozice soudce. Kdo z vás ještě nikdy nikomu neublížil? Kdo rozhoduje, co má, nebo nemá být odpuštěno?
Každý má vytvořen svůj vlastní soubor přesvědčení, tzn. že si vybíráte celou řadu možností na základě svého pochopení situace. I když možná víte, že volba není právě nejvlídnější, může to být to nejlepší, co v danou chvíli s ohledem na vaše zvyky a strachy uděláte. Kdyby každý z vás propustil obavy, starosti a strachy a vytvořil nové kódy naplněné Láskou a radostí, jak moc odlišná by byla vaše reakce ve všech takových situacích? Nebylo by potřeba s druhými manipulovat. Nepotřebovali byste žádnou zastupující vládu, protože by bylo pro vás lepší zastupovat se v kmenových situacích sami. Mnohé z vašich sociálních programů zavírají dveře, kmen poskytuje přirozeně podporu všem jeho členům.
Děti by se rodily s vědomím, že jsou milovány a mají přispět k vývoji společnosti. Vzdělávací systém by byl pro děti vytvořen vhodnější, spíš než se snažit vychovávat roboty pro spuštění továren. Senioři by žili v domech s rodinami, ctěni a respektováni. Je čas znovu uznat Starší jako strážce moudrosti. Naučte se znalosti, které mají o rodině, kultuře, společnosti. Většina domorodých Starších opouští planetu a jejich moudrost s nimi, protože není nikdo komu by své znalosti předali. To je smutný stav věci.
Je nezbytně nutné, aby se každý z vás obracel dovnitř a komunikoval se svými Průvodci. Každý z vás má Pravdu Všeho v každé buňce. Naučte se, jak mít přístup k této paměti, která může být využita pro dobro všech. Jak s námi budete trávit celý rok, naučíte se postupně získat klíče k vaší paměti, stejně jako k prapaměti Země, nebo jak manifestovat svou budoucnost. Povzbuzujeme vás, abyste se na nás obraceli pro návody, jak cokoliv v životě změnit. Máme hodně co sdílet a stojíme v úžasu nad vším, co jste dokázali protože víme, že inkarnace není lehká věc!
PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Kryon - Fyzika v příštích 500 letech

20. září 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Tento živý channeling byl předán v Moskvě, Rusko, Sobota, 17. května 2014

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Proto si užijte toto obohacené poselství.

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Asi před třemi hodinami jsem svému partnerovi předal informaci o tématu dnešního channelingu. Vždy ho rád varuji předem, když se chystáme na channeling s vědeckým námětem. Je to pro něj test - vyzkouší si, jestli se dokáže vyhnout nervozitě. Takže tento channeling se tedy týká fyziky. Nebude to příliš dlouhé, ale budete si ho pamatovat. Pro předání informací jsem záměrně zvolil tento čas a toto místo [Moskvu].

Vždy budou tací, kteří řeknou: "Co to má společného s mou duchovností? Proč přichází nějaká andělská forma a potom mluví o vědě?" Dříve než skončím, myslím, že budete vědět, proč to tak je. Moji drazí, opravdu chcete oddělit fyziku od Boha? Je zaujatost vaší trojrozměrné existence uspořádaná tak, že byste Boha vypustili ze stvoření? Ovšemže ne. Ale když začínáme spojovat tyto věci dohromady, někteří z vás se o vědecké části nezajímají. Proto to chceme zjednodušit.

Můj partner často při těchto diskuzích znervózní, protože jeho průprava nezahrnuje fyziku. Proto pokaždé, když začneme mluvit o těchto věcech, tak si myslí, že to není jeho liga [není na to školený]. Mnohem lépe se mu mluví o věcech srdce. Když mluvíme o Boží lásce a osobních atributech lásky, které má každý člověk, můj partner to vidí a cítí. Ví to a zažívá to. Ale když začneme mluvit o struktuře atomu, začne být nervózní.

Co víte o fyzice? Mnoho z vás odpoví: "Velmi málo," ale někteří: "Docela hodně." Takže nám dovolte, abychom pro většinu z vás tyto atributy, o kterých budeme dnes večer mluvit, zjednodušili a demystifikovali. Fyzika, to je způsob, jakým věci ve vaší realitě fungují. A až do teď to nezahrnovalo nic víc než to. Například ve fyzice nemáte úsek pro duchovnost - a upřímně, přece musíte ten vzájemný vztah vidět. Takže ve vašich školách pro to nemáte třídy. Ve "studijních škatulkách" vaše instituce oddělují chemii a vědy o životě od fyziky, ale přijde čas, kdy pravá podstata všech učebních škatulek bude začínat fyzikou, protože se nakonec stane společným jmenovatelem všeho.

Chtěl bych se pokusit vám v těchto několika momentech představit potenciály vašich objevů ve fyzice v příštích 300 až 500 letech. Tyto věci k vám přicházejí pomalu, a právě teď si myslíte, že je to dlouhá doba, moji drazí. Avšak v zemích, které bychom nazvali zdravotně vyspělými, se střední délka života jednotlivé lidské bytosti šplhá k průměrným 80 rokům. Když si vezmete 80letý život, kolik z nich byste museli žít, abyste dosáhli přibližně čísla 300? Odpověď zní, že méně, než byste spočítali na prstech jedné ruky. Takže z tohoto pohledu to vlastně není tak dlouhá doba, že? Pro vás čtyři životy. Takže mi dovolte, abych vám řekl, co lze v tomto časovém úseku očekávat, nebo co byste mohli spatřit, kdybyste se jen třikrát vrátili.

Slyšeli jste o kvantové fyzice? Dovolte nám to zjednodušit a nepoužívat tak často slovo kvantový. Naopak, dovolte nám nahradit je multidimenzionální fyzikou. Takže dnes je většina vaší fyziky jedno-rozměrnou až čtyř-rozměrnou. Žijete ve 4D (ačkoliv jí říkáte 3D), a to je vaše běžná realita - lineární 4D fyzika. Kvantoví fyzici pracují mimo tyto čtyři s multi-D. Jednoduché. Takže právě teď, když tady sedíte, jste zvyklí na určité typy věcí a způsob, jakým fungují. A to se má změnit.

Chystám se vám představit čtyři budoucí hlavní objevy, a zjednoduším to tak, aby to každý pochopil. Nebudu zacházet do technických detailů, ani z nich nebudu dělat těžkou vědu. Naopak, vysvětlím vám jejich hlavní myšlenky.

Inteligentní design: Nový předpoklad

Můj partner [ve své přednášce] zmínil jednoho fyzika a astronoma, který sledoval vývoj života obecně a evoluci vesmíru, a uvědomil si, že se to nemohlo odehrát tak, jak se tvrdí [náhodou]. Matematika tento nový objev přesvědčivým způsobem potvrzuje astatistika toho, že se to děje prostřednictvím náhody, je mimo veškerá měřítka. A vědci si to začnou stále více a více uvědomovat. Na každém stupni vývoje vašeho vesmíru, vaší galaxie a všech planet a života, přijde uvědomění si ze samotných ohromných statistik, že zde musel být nějaký design nebo tendence. A proto pojem, který byl použit, inteligentní design, opravdu představuje budoucí objev. Budeme o něm mluvit později.

Ti, kteří vás navštěvují z jiných hvězdných systémů, se smějí, protože vědí, co se vám chystám sdělit. Ona "skrytá fyzika" je základem jejich schopnosti cestovat a být zde. Je to také základem pro jejich schopnost být osvícení. Víte, je to multidimenzionální fyzika a je samým středem jejich reality a spirituality. Oni také vědí, že vy tomu moc nerozumíte, protože to dalece přesahuje to, co si dovolíte přijímat jako pravdu. Tak kde mám začít?

Kvantové čočky

Začněme tím, co jsem vám řekl už dříve. Tím prvním velkým objevem, který není tak vzdálený, je něco o čem mluvím asi tak dva roky. Je to myšlenka, která není nová, a tou je schopnost vidět a měřit kvantovou energii. Dovolte nám to přeformulovat. Je to schopnost jasně vidět a měřit vzorce v multidimenzionální fyzice. Jakmile vystoupíte ze 4D (vaše realita), přijetí toho bude jako neurčitelná vířící bublina věcí, které nedávají lineární smysl - a to je velmi matoucí pro každého, kdo chce jednoduše zůstat ve 4D. Umíte si představit, že byste pozorovali věci, které se chovají způsobem, který je "nemožný"? Toto by se stalo multidimenzionální realitou. Mozek si na to bude muset zvyknout a také to udělá. Představte si, že byste před pouhými 200 lety vyprávěli obyvateli Nové Anglie, že jednou bude moci posílat hlasy a pohyblivé obrázky vzduchem, a že celý svět ho bude moci okamžitě slyšet a vidět. Dnes vás to neohromuje, protože je to vaše realita. Ale on by tomu ani nevěřil a o vás by si myslel, že jste přišli o rozum! Jednoduše to nebylo v tehdejším přijímání reality kvůli tomu, na co byli lidé v té době zvyklí.

Lidské bytosti chtějí počítat dimenze.
Vidí mnoho možností a seskupují je do krabic s přiloženými čísly. Toto je lineární koncept, a pro multidimenzionální budoucí myšlení není vůbec přesný. Avšak bude to tak správné, protože to vyhovuje vaší "fyzikální hladině komfortu". Pomáhá vám to identifikovat energie, které cítíte a pomáhá vám to rozškatulkovat jednotlivé problémy. Ale pravda je takováto: Když jste dostali minulé čtyři rozměry, tak všechno, co následovalo, se samo nepřetržitě modifikovalo. Všechno je v pohybu, proto se to může zdát nepohodlné pro ty, kteří potřebují stálost linearity. Není to lineární a není to počitatelné [nemůžete počítat prostory za těmi čtyřmi lineárními, které máte]. Je to jakási polévka dimenzionální energie, která se neustále mění a reaguje sama se sebou. Nakonec tyto energie spatříte jako "kvantové vzorce".

Tyto kvantové nebo multidimenzionální vzorce budou viditelné přístroji, které budou navrženy s kvantovými čočkami. To bude zahrnovat něco, co nazveme kryo-energie. Jedná se o technologii super chlazení a už dříve jsme řekli, že věda super chlazení má potenciál umožnit tento vynález a samotné čočky budou vyrobeny z plazmy. A teď přijde část toho, o čem už jsme mluvili dříve, takže to není nové. Nové je to, že spojujeme tyto věci dohromady tak, abyste spatřili lepší tok toho, co přichází a proč.

Proč je tento vynález tak důležitý? Dovolte mi ještě jedno odhalení - až dojde k tomuto objevu, tak tyto kvantové čočky ještě nebudou použitelné pro fyziku. Ve skutečnosti se začnou používat nejprve v astronomii. Ale nakonec, až se zmenší a začnou se používat k pozorování života, věda spatří kvantové vzorce všude! Lidstvo je spatří v celé přírodě a i v Merkabě lidské bytosti! Představte si, že vidíte 8 metrů široký kvantový vzor okolo každého člověka! Vidíte začátek nových, základních vědeckých otázek? "Je to život nebo fyzika? Musíme redefinovat, co je to život?"

Další dva zákony

Schopnost vidět kvantové vzorování povede k druhému velkému objevu ve fyzice - objevu dvou dalších zákonů. Tyto zákony, jak už jsme vám řekli, jsou silné a slabé multidimenzionální síly. To zvýší počet zákonů známé fyziky na šest (nyní máte pouze čtyři) a umožní vznik konceptu multidimenzionálních zákonů. Tyto chybějící zákony začnou vysvětlovat jednu současnou záhadu - chybějící energii v kosmu. Je to také počátek pochopení duchovnosti ve fyzice, ale to přijde až později.

Tyto dva nové zákony poskytnou plné vysvětlení energie, kterou vidíte ve vesmíru a ve vaší galaxii. A teď vám chci předat některé informace, které jsme ještě nikdy dříve nevysvětlovali. Máte sklon vzájemně zaměňovat slovo vesmír a galaxie, jako by to bylo totéž, ale není. Fyzika ve vaší galaxii není nutně stejnou fyzikou ve všech galaxiích. Proto má rada pro vás zní, abyste omezili své vědomosti a studium jen na svou vlastní galaxii. Věřte mi, že je tady toho hodně k vidění!

Co vám přinesou tyto dva zákony? Tím prvním je vysvětlení, co to je temná hmota v nezměrnosti vesmíru. Multidimenzionální energie je mocná, ale neodpovídá lineárním modelům. V minulosti se na atribut temné hmoty pohlíželo jako na obrovskou energii [založenou na tom, co dělala s objekty v jejím okolí], ale dostala chybnou nálepku jako součást newtonovského systému založeného na 4D, a tak tomu není. Je to nelineární systém, který je součástí multidimenzionální fyziky. Tato multidimenzionální část atomu ještě není pochopena. Je tam energie, ohromná energie, a pravda o tom bude vysvětlovat to, co astronomové pozorují na obloze jako temnou hmotu.

Tou druhou věcí bude poznání, že tyto dva nové zákony fyziky vám nakonec přinesou to, co jste vždy chtěli - volnou energii. Intuitivně jste věděli, že energie, kterou jste na planetě vytvořili, je jakýmsi archaickým způsobem dokonalá? Kopání do země kvůli spalování je zastaralé. Všechno se to týká tepla, že? Všechno se točí kolem vytváření pohybu s teplem, že? Víte, jak vyrobit energii. Chystám se na prohlášení. Všechno, co jste si mysleli, že právě teď víte o energii, bude jednoho dne vypadat jako doba, kdy jste vynalezli kolo nebo dokonce oheň. Tak je to zastaralé! Až odemknete tuto část multidimenzionální fyziky, budete schopni vytvořit neomezenou energii velmi kultivovaným způsobem, bez výbuchů nebo tepla.

Někteří by řekli, že některé současné vynálezy na planetě to už udělaly. Ani se tomu nepřiblížily! Věřte mi - ani trochu. Nechápete jemnost způsobu, jakým zaťukat na multidimenzionální síly. Nemáte nástroje a nedokážete vidět, co právě děláte. Jednoduše ještě nejste tak daleko. "Ale Kryone, my víme, jak odemknout energii atomu. Máme nukleární sílu." [Kryon se směje.] Opravdu? Vy víte, co to je nukleární síla? Je to kontrolovaná exploze, takže můžete vyrábět teplo! Není to elegantní, je to pro vás nebezpečné, a jsou zde vedlejší produkty, které mohou ublížit lidské bytosti. To je vaše představa dobré věci? Jen uvažte: Jedná se o kontrolu velmi nebezpečné exploze, abyste vyrobili páru - nejdražší parní stroj na světě! Nukleární síla? Nemáte o ní ani ponětí.

Dovolte mi, abych vám dal příklad. Řekněme, že někdo na jiné planetě objevil piano (předstírejte se mnou). Objevili, že by mohl vydávat velmi zajímavý zvuk. Řekněme, že tento zvuk byl pro stvoření, které jej v tomto vesmíru objevilo, nový, a zjistilo, že dokáže tento zvuk vytvořit, když pustí piano z druhého poschodí budovy! Zvuk nárazu a zvuk lámajících se strun vytváří hudbu. To je nukleární síla. Nemáte tu eleganci, abyste věděli, jak hrát na klávesy atomu. Nevíte, jak nalézt multidimenzionální vibrace, které pracují společně, což pomalu a elegantně uvolní tolik energie, kolik budete potřebovat - koncert koordinované energie! A teď poslouchejte, protože přichází nápověda pro fyzika, který si přečte toto poselství v budoucnu. Nebudete uvolňovat energii, abyste vyrobili teplo. Naopak, místo toho vyrobíte energii, která bude dávat příkazy objektům okolo. Budete kontrolovat hmotu! Představte si to.

Propojenost s tvořivým zdrojem

Třetím objevem bude to, čemu říkám propojenost s tvořivým zdrojem. Je to laskavý postoj ve stvoření - inteligentní design a něco víc. Je ve struktuře atomu. Je to "Bůh v atomu". Je to objev, který bude tak zásadní, že otřese náboženstvími planety, a to ne v negativním smyslu, protože Bůh se jednoduše stane pro všechny větším.

Objev, že Bůh má doslova svou roli ve fyzice
, bude prokazatelný. Souvislost s tvořivým zdrojem vytváří projev laskavosti ve způsobu, jakým fyzika funguje. Fyzika s postojem! Přijde poznání božskosti ve hmotě. A to je jen začátek! Nedokážu vám říci, kdy se tak stane, protože toto je začátek důkazu Boha ve všem.

"Kryone, naštve to organizovaná náboženství?" Ne! Spojí je to dohromady. Planeta již je monoteistickou - jeden Bůh. Ve všech doktrínách všech náboženství je jeden Bůh. Už jste opravdu připraveni na to, co přijde dál. Náboženství na celé planetě již přiznávají stvoření od jediného Boha. To bude hudba pro jejich uši! Důkaz Boha ve veškeré hmotě nevyvede duchovno z míry, ale spíše je spojí dohromady. Budou oslavovány společné rysy a doktríny se budou pomalu měnit. Společné rysy a synchronicita víry. Vidíte? Ale předtím, než se tak stane, musí být vzájemná propojenost. Tyto věci se neuskuteční, dokud jeden druhého zabíjíte a jeden druhého ve velkém měřítku nenávidíte. Ale to už konec konců víte, že?

Co se stane s lidskými bytostmi, když spolu nemají nic společného? Mají sklon se oddělovat a dokonce jeden s druhým válčit. Co se stane lidským bytostem, když zjistí, že mají všechny něco společného? Mají sklon se sjednotit, sdílet zdroje a oslavovat, co mají. Víte, jak by to mohlo ovlivnit planetu Zemi? Víte, jak by to mohlo ovlivnit vás? Staré duše, na tohle jste čekali. Opravdu jste očekávali, že by to mohlo přijít z fyziky? Bude to tak! Proč by nebylo? Proč by to tak nebylo? Jestliže studium všech věcí a toho, jak fungují, odhalí Boha ve všem, nebylo by to propojení? To dává smysl. Společným jmenovatelem pro všechny věci je láska.

Fyzika vědomí

Čtvrtým hlavním objevem na planetě bude ten, který asi přijde jako poslední. Bude to uvědomění si, že lidské vědomí je atributem multidimenzionální fyziky. Lidské vědomí, tu nepolapitelnou energii, bude možné spatřit jako multidimenzionální kvantovou fyziku se zákony a pravidly, které lze pochopit, použít a užívat.

Vidíte, jak daleko se můžete dostat? Vidíte, co už udělali Plejáďané? Chápete, proč ti z hvězd budou stát v pozadí a čekat, dokud neobjevíte to, co znají oni? Oni vám to nepředají. Se svobodnou vůlí musíte udělat tyto objevy ve vaší realitě. Ale ty možnosti jsou již zde. Tyto nové objevy ve fyzice na vás čekají, ale museli jste překročit značku precese rovnodennosti. To byl milník, který signalizuje, že jste minuli starou energii a jste schopni nastartovat proces řešení pozemských problémů. To zahrnuje možnost skutečně změnit lidskou povahu, dovolující velice malou tendenci k válce.

Už dříve jsme vám řekli, že bude velký nápor staré energie proti nové a menší války napříč planetou - jak mezi starými historickými nepřáteli, tak i starým historickým vědomím. Až se to všechno zklidní, teprve potom dojde k těmto objevům. Nedělejte si starosti s načasováním, protože často starší generace se starými představami bude muset odejít, aby uvolnila místo té nové. Řekli jsme to už dříve. Důvod, proč vám tyto vynálezy mohou být předány jen v nové energii, je ten, že s vyzrálejší lidskou povahou nebudete mít sklon řešit tyto problémy za pomoci zbraní! Místo toho budete mít sklon objevovat, jak vás mohou nakrmit a obléci a vytvořit energii pro obyvatelstvo, které se rozhodlo žít bok po boku ve spolupracující snášenlivosti.

Je to nádherné, že? Kdybyste se zeptali nějakého Plejáďana, řekl by vám, jaké to je, mít všechny tyto věci a získat je přímo z atomu - včetně Boží laskavosti.

Nakonec se také budete muset podívat na chemii jako na odvětví fyziky. Konec konců, všechny chemické látky na planetě, všechny substance na planetě, se chovají podle zákonů fyziky. Kvantové čočky ukážou multidimenzionální život ve všech věcech, takže chemismus biologie bude následovat nová fyzikální pravidla. DNA je velmi zvláštní. Je to kombinace všech věd na planetě. Má multidimenzionální atributy; je kvantová a má v sobě semena tvořivého zdroje. Zamyká do své paměti vše, co jste kdy byli a budete. Je to nejsložitější multidimenzionální stvoření na planetě a nakonec učiníte další objev - koherentní DNA.

Aha, doktor chce vědět [odvolává se na Dr. Todda Ovokaityse, který je přítomen] co to je. Koherentní s čím? "Nemůžeš to tak nechat, Kryone. Nemůžeš říci koherentní DNA, aniž řekneš, s čím je koherentní." Takže vám odhalím kousek z toho, co on už viděl ve své práci. Multidimenzionální DNA, pokud je koherentní s určitým konkrétním dimenzionálním atributem, vytvoří něco, na co budete hledět jako na kouzlo! Nazvali byste to kouzlem, protože spatříte lidskou DNA, jak se začíná zdánlivě rozvíjet. Tyto rozdíly doslova prodlouží život až na čtyřnásobek. Rozdíl mezi DNA pracující na 30 procent a na 90 procent je dimenzionální vyrovnání, kterému budeme říkat koherentní DNA. A teď vím, že většina z vás ničemu z toho nerozumí, ale on ano, a to je také důvod, proč zde sedí, a také pro ty, kteří si toto poselství poslechnou v budoucnu.

Nakonec mi dovolte říci vám toto: Kryonovy channelingy budou zachovány [archivovány] navěky. Nikdy nezmizí. Dlouho po tom, co můj partner odejde, bude zde jakási ezoterická knihovna, a mezi ostatními věcmi bude uložen i můj dnešní channeling.

A teď, staré duše, toto je výzva pro vás. Až se vrátíte (znovu se inkarnujete - pozn. překl.), chci, abyste jej vyhledali, a hned vám řeknu důvod. Je to proto, že věci, o kterých jsem vám dnes vyprávěl, budou důkazem, že toto je reálná komunikace. Jestliže uvidíte třeba i jen jedinou z věcí přijít způsobem, jakým jsem vám to řekl, popostrčíte další objevy - začnete totiž pátrat i po těch ostatních věcech. Dnes možná ještě ničemu z toho nerozumíte, ale v dalším nebo možná až přespříštím životě tomu porozumíte. Tyto informace nikdy nezestárnou. V budoucnu přijdou způsoby, jak slyšet, vidět a číst toto poselství, které si ještě ani nedokážete představit. Budoucnost bude naprosto odlišná, ale tyto informace nezmizí. Věci, které říkám a prezentuji dnes, budou za čas prokázány, a vy budete zde a uvidíte to. Když uslyšíte slovo "Kryon", chci, aby vaše Akáša zpozorněla! Tímto způsobem začnete pátrat po tom, co to slovo znamená, a potom se vám možná připomene energie tohoto dne, na tomto místě, při tomto setkání, kde jsem vám řekl, že přijde čas, kdy objevíte Boha ve všem.

Vidíte, jak to začíná tvarovat vzestupující planetu? Jakmile to jednou objevíte, nemůžete to popřít. Nemůžete vymazat, co jste objevili. Nemůžete to potlačit, protože to budou vědět všichni, a nikdo to nebude moci použít proti vám. Celá planeta začne pomalu měnit svůj pohled na to, kdo je zde a proč.

Zeptejte se Plejáďanů, protože oni si tím vším prošli.
Můžete se zeptat: "Měli oni tyto vynálezy? Znali všechny tyto věci?" Samozřejmě! Tyto a ještě mnoho dalších. Nevyprávěl jsem vám o dalších 500 letech [Kryon se směje.] Těch prvních 500 je pro vás pro dnešek docela dost.

Je toho tady tolik a všechno se to točí kolem vás. Všechno. To člověk učiní tyto objevy. To člověk bude mít z těchto objevů přínos. Čekaly jste velmi dlouhou dobu, staré duše, na tento začátek. Oslavte jej!

KRYON

Zdroj: www.kryon.com - "Physics in the Next 500 Years"

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Iva M. pro www.transformace.info a pro www.kryon.webnode.cz. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


Příležitost je zde vždy pro všechny duše...

20. září 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Když cítíš, že jsi v koncích a že nemůžeš jít ani o krok dál, nebo když se ti zdá, že život ztratil všechen smysl, jaká úžasná příležitost začít úplně znovu! Tato příležitost je zde pro všechny duše, jestliže chtějí a mohou-li v opravdové pokoře přiznat, že si pouze ony samy zamotaly svůj život ve snaze jednat podle svého. Mohou tak učinit, jsou-li ochotny odevzdat své životy Mně a dovolit Mi, abych je řídil. Vzdávej stálé díky za nový den a novou cestu, za novou příležitost začít znovu. Uvědom si, že tě potřebuji, a budeš-li v negativním stavu, uzavřeš se přede Mnou. Zavolej Mě a Já ti odpovím. Budu s tebou ve všech nesnázích. Pozdvihnu tě, nasměruji tě na správnou cestu a povedu každý tvůj krok. Já jsem vždy s tebou.

TZOLKIN 19.9.2014 4 CABAN kin 17

19. září 2014 v 23:30 Mayský Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky/testy
Pokud hledáte duchovní vedení, dnešní den je pro to jedním z nejlepších dnů. Mayové konzultovali svá proroctví ve dnech Caban; ale dnešní Caban je posílen a doplněn o silné stabilní energie čtyřky a silný hluboký spodní proud Ix - Vládce Treceny. Otevřete své srdce, utište mysl a můžete se cítit sebejistí a stabilní v této směsici energií. Přijměte je takové jaké jsou, bez pochybností, strachu a odporu, a ony vás vynesou ještě blíže k horizontu cesty vaší duše. Požádat o radu se může zdát dnes téměř bez námahy. A to je způsob, jak by to mělo být!
CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI
Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety - pozemský rytmus, a u člověka srdeční tep. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.
V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.
Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.
***
Caban je Gatekeeper ( Strážce Brány ) portálů v rámci dimenzí. Mnozí nevěříte, že máte kdykoliv přístup do jiných dimenzí. Jste tak zabráni svými pěti smysly, že je pro vás těžké uvěřit čemukoliv, co nemůžete slyšet, vidět, cítit, co nemůžete ochutnat a čeho se nemůžete dotknout. Přesto se to kolem vás hemží důkazy, že je mnohem víc, co se děje.
Vědci v oblasti kvantové fyziky dělají pokroky a už dokázali, že v éteru existuje mnohem víc, než jste kdy snili. Starší odedávna o těchto záhadách věděli. To je také proč dokázali předpovídat budoucnost, zjistit, které rostliny jsou jedlé a věděli také i o jejich léčivých účincích. Vyvinuli způsob, jak komunikovat se zvířaty a od počátků časů Země byli v kontaktu s těmi, kterým říkáte Mimozemšťané.
Starověké Bible opakovaně hovořily o Andělských Pomocnících a Průvodcích. Ale členové různých sekt se nedomnívají, že by mohli mít s těmito milujícími bytostmi osobní vztah. Váš pohled na všemocného, všudypřítomného a všetrestajícího Boha zasáhl strachem každou buňku vašeho těla. Jsme tu, abychom vám připomněli, že to tak není. Máte uvnitř sebe sílu vybírat si všechno, co chcete. Čím dříve se naučíte bezpodmínečně milovat ostatní, zacházet s nimi s respektem a laskavostí, tím dříve budete uvnitř silnější.
Všechny věci na Zemi nesou specifický energetický podpisový vzorec, nebo frekvenci. Frekvence Lásky, laskavosti, vděčnosti a soucitu mají vysokou frekvenci. A jak lze předpokládat ve vašem světě polarity, opakem jsou nízké frekvence strachu a temnoty. Země rezonuje na určité frekvenci a její obyvatelé musí být s touto frekvencí v souladu, jinak život nemůže být slučitelný. Zemská frekvence neustále roste. Tento posun má vliv na veškerý život na Zemi, včetně kamenů a všeho, co považujete za neživé. Například operní zpěvačka může vědomě svým hlasem rozbít sklenici na víno. Její hlas vyzařuje frekvence působící na molekuly sklenice, které se rozpadnou. To samé se může stát na Zemi s fyzickou formou.
Studujte práci Dr. Royala Raimonda Rifa. Prostřednictvím jeho výzkumu bylo zjištěno, že všechny formy vibrují na unikátní frekvenci. V hmotném světě vždy existuje frekvence, která roztříští molekulární strukturu dalšího objektu - stejně jako je to se sklenicí na víno. Při aplikaci na poli medicíny rozbil Pan Rife úspěšně rakovinové buňky, viry a parazity v těle.
Můžete vidět výsledky jeho práce? Lidé mají schopnost zničit jakoukoliv živou buňku, stejně jako rozbít svět pomocí zvukových vln. Vaše vlády o tom ví už věky, byly vytvořeny technologie, které jsou schopné měnit počasí, lidské chování a ovládat lidskou mysl. Možnosti, co se může stát, jsou zákeřné. Mnozí lidé byli mučeni při pokusech jako morčata.
Lidé, kteří o těchto pokusech věděli, byli vázáni mlčenlivostí, nebo zavražděni, aby se společnost nemohla dozvědět co prováděli. I když bychom mohli dál pokračovat o těchto odporných věcech, nechceme přijít o ty z vás, kteří nejsou připraveni o takových věcech slyšet, nebo jim uvěřit. Ale chceme, abyste věděli, že je mnoho věcí, které se dějí za zavřenými dveřmi, a o kterých nevíte. Prosíme mějte otevřenou mysl, abychom se nemuseli zabývat těmito zprávami, ale musíme vám velmi často připomínat, jak je nutné mít kontrolu nad vaší myslí, tělem i duchem. Je nezbytné v tomto okamžiku historie, abyste dokázali chránit sami sebe před každým, kdo by vám chtěl způsobit zranění.
Důležitým klíčem k tomuto pochopení je každý den si najít čas a ztišit svůj vnitřní svět - nemůžeme to dostatečně nezdůrazňovat. Eony let dávali lidé svou moc druhým: rodičům, zaměstnavatelům, církvím, vládním představitelům, manželům, manželkám, dokonce i vlastním mazlíčkům. Je čas postavit se na vlastní nohy, převzít zodpovědnost za své jednání a reakce na všechno, co se kolem vás děje.
Když byl vytvořen tento svět, bylo navrženo, že každý má svobodnou vůli. To znamená, že každý z vás je prodchnut pravomocí rozhodovat o každém kroku svého života. Nicméně s každou akcí existuje reakce. To je povaha světa polarity. Pokud se rozhodnete být na někoho naštvaní, můžete očekávat, že se na vás bude zlobit. Všechno kolem vás je jen zrcadlo!
Emoce rezonují na určitých frekvencích stejně jako předměty. Už jste slyšeli, že se nemůžete zlobit, když zpíváte? Základním předpokladem, když lidé zpívají je, že jsou šťastní. Emoce štěstí rezonují na určité frekvenci. Totéž se děje se vztekem. Není možné být v jednom okamžiku šťastný a naštvaný.
Vaši Mistři to ví. To je stejné, jako když se Gándhí a Matka Tereza zaměřovali na Mír, nikoliv na protiválečné protesty. Věděli, že když se zaměří na válku, posilují frekvenci války. Svým zaměřením na Mír rezonuje aktivista za Mír s frekvencí Míru. Nemůže být klidný a v jednom okamžiku křičet. Rozumíte tomu? Je naším hlubokým přáním sdílet s vámi mimořádnou významnost věnování pozornosti myšlenkám, slovům a jednání. Země neustále zvyšuje svou vibraci. Pokud se rozhodnete zůstat na Zemi, musíte to dělat také.
Nejvyšší vibrace je Láska. Když se molekuly zrychlují, zobrazí se pod mikroskopem jako oblak. Přijde okamžik, kdy oblak najednou před vašima očima zmizí. To je úroveň, kde působí Andělé a Víly. To je tedy důvod, že ačkoliv se toho tolik děje v éteru, nemůžete to vidět, ani slyšet. Jakmile rozšíříte kapacitu Lásky, bude vaše osobní frekvence stoupat. To je také to, proč mnoho vašich svatých žen a mužů je schopno komunikovat s těmi ve vyšších dimenzích. Naučili se překročit své lidské smysly a dívat se za Závoje. Každý z vás má schopnost dělat to samé.
Lidé, kteří ovládají sdělovací prostředky, vás dovedli k jiné víře. S praxí můžete dokázat sami sobě, že všechny tyto věci existují, pokud se naučíte rozšířit vaše schopnosti v rámci podvědomé mysli.
Už dříve jsme hovořili o tom, jak se negativní myšlenky s ohledem na Zákon Přitažlivosti slepují navzájem k sobě. Mluvili jsme o tom, jak pozitivní myšlenky proudí skrze a okolo všech věcí. To vše má co do činění s vibracemi. Nízké myšlenky mají nízké frekvence, jsou jako lepící pasta, kterou používáte na papír a bude vyžadovat velké úsilí tyto slepence rozbít.
Pozitivní myšlenky vibrují na mnohem vyšších frekvencích. Jsou jako oblaky, které se volně pohybují. Neexistuje žádný konkurenční boj o prostor. Je zde prostor pro všechny. Žádné srovnávání, co je lepší, horší….všechno prostě je.
Můžete snadno poznat na jaké úrovni člověk vibruje, jen tím, že stojíte vedle něj, prohlížíte si jeho fotografii, nebo se na něj díváte v televizi. Ti, kteří žijí v nízké hustotě nenávisti, hněvu a strachu, mají obvykle zamračenou tvář. Mnozí často zkříží ruce na hrudi, nebo na břiše. Ti, kteří vibrují vysoko a mají mnohem vyšší rezonanci je obecně odrazují, podobně jako se odpuzují magnety s opačnou polaritou.
Ti, kteří vibrují na vysokých frekvencích radosti a Lásky říší kolem sebe lehkost. Mají tendenci se stále smát a objímat se. Těší se přízni lidí a snadno se spřátelí. Lidé s nízkými vibracemi je obecně srážejí a zesměšňují. Samozřejmě existují vyjímky, někteří jsou mistři iluze.
Lidé pohybující se ve vysokých frekvencích nikoho nesoudí a nekritizují, i když si mohou být zcela vědomi negativních dispozic druhého. Ti, kteří žijí v Lásce jsou prostě šťastní. Na druhé straně lidé s nízkými vibracemi jsou k nim často přitahování, protože potřebují energii pro dobití baterek a regeneraci.
Většina z vás žije na úrovni středního frekvenčního rozsahu. Pokud máte tendenci si neustále stěžovat, budete neustále poslouchat fňukání. Pokud máte tendenci být aktivistou, budete přitahovat lidi, kteří vás budou podporovat. Spolu-závislost je součástí světa polarity. Není na tom nic špatného, Země byla navržena pro jakýkoliv soubor zkušeností, pro které se člověk rozhodne v rámci parametrů Universálních Zákonů.
Avšak konec Velkého Experimentu se blíží ke konci. Stejně jako jsou všechny věci vytvořeny, jsou i ukončeny. Co má začátek, má i konec. Všechno má cyklický charakter. Vždy, když je konec, nastává nový začátek. Na Zemi jste nyní na prahu nového počátku. Mnozí přišli, aby zakusili temnotu, ale časy se mění a frekvence Země se zvyšuje. Takže temnota už nemůže existovat. Ti, kteří nejsou schopni, nebo odmítají zvednout své vibrace, nebudou schopni udržet svůj život na planetě.
Vidíme všude kolem vás extrémní klimatické podmínky a zvýšování globálního oteplování. To není všechno kvůli znečištění ovzduší. Hodně z toho jsou znečišťující látky pocházející z vaší mysli. Existuje bezpočet příběhů o uzdravení, když se lidé modlí za nemocné, aniž by byli vedle sebe fyzicky. Nemyslíte, že když se lidé zaměřují na válku, vytváří zmatek v počasí? V obou případech jsou emoce i negativní myšlenkové formy zasílány éterem rychlostí myšlenky.
Pokud dokážete vidět myšlenkové formy reagující na jiné myšlenkové formy, máte možnost vidět bouřkový kotel. Mraky se připojí k jiným mrakům a jsou stále tmavší a hustší, až nedokážou udržet vlhkost, v důsledku toho se uvolňuje déšť v kapkách, nebo proudech.
U lidí je to stejný způsob. Když se držíte hněvu, budete ho stavět a budovat dokud se neuvolní. Rozhodnete-li se jej uvolnit okamžitě, výsledek bude mírnější, než pozdější záchvat zuřivosti. Navrhujeme vám pracovat v okamžiku, kdy je emoce hněvu plně k dispozici.
Poznejte sami sebe a to čeho se držíte, aby byla pravda. Odvažte se být jiní a zažívat věci, které vám přináší radost. Naučte se říkat svou pravdu elegantním způsobem. Když se stane něco, co vás naštvalo, podívejte se na to objektivně. Udělejte si čas na komunikaci s tím, kdo je do sporu zapojen. Převezměte zodpovědnost za své jednání a emoce. Mnohokrát to, co vás mrzí, je odraz něčeho nevyřešeného uvnitř vás.
S praxí a časem přijde doba, kde už neexistuje ve vašem životě hněv. Budete schopni pochopit, že vše je v pořádku a to co jiní říkají a dělají nad vámi nebude mít žádnou moc. Přijde čas, kdy se naučíte zůstat koncentrovaní a v klidu bez ohledu na to, co se kde ve světě děje. TO JE CÍL.
Pak budete vibrovat na frekvenci Lásky, která vám pomůže udržet krok se Zemí. V tomto okamžiku se stanete vzorem pro ostatní. Připojte se k řadám Gándhího, Matky Terezy a k těm, kteří milují bezpodmínečně. Jakmile další a další z vás dosáhnou vyšších vibrací Lásky, energie ve světě se překlopí na pozitivní stranu. To je čas, kdy lze opět začít tvořit Nebe na Zemi.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů ( svoboda a hranice) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Mistr Saint-Germain - Ukotvení v srdci a politika, hospodářství a jiné vnější vlivy

19. září 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling

Saint Germain prostřednictvím Barbary Bessen, září 2014

Milí přátelé channelingů,
pracovat se Saint Germainem je vždy velmi zajímavé, zejména proto, že má v sobě mnoho faset, které rezonují s těmi mými. Považuji to za velmi přínosné pro náš každodenní život, který je také velmi rozmanitý. Lze jasně vnímat, že on sám tady žil a stále tu určitým způsobem pobývá, neboť odpovídá na otázky velmi světským způsobem. Příležitostně popisuje, jak je přítomen na schůzkách a jednáních politických elit. Často si vyhledá a "vypůjčí" tělo nějakého člověka, který se takového jednání účastní jen okrajově.
Působí takříkajíc jako šedá eminence, aby tímto způsobem přispěl ke změně. Na mě dělá velký dojem tím, že se zajímá o mnoho oblastí života a díky tomu je i báječnou bytostí pro kontakt. Vypadá to dokonce tak, že mu hodně leží na srdci Evropa. Stejně tak vztahy nás všech tady na Zemi, i ty staré, o nichž nemusíme vědět, ale které nás přesto stále ještě ovlivňují. Zjistila jsem, že Saint Germain odpovídá skutečně na všechny otázky. Jen je třeba si na to udělat čas a pochopitelně pokládat otázky správně. Doporučuji vyhledat si klidné místo, kde vás nebude nikdo a nic rušit, kde se můžete úplně uvolnit a pak ho oslovit. Okamžitě bude přítomen, ať už jakoukoli částí svého bytí, a bude připraven zodpovídat otázky. Jak bylo však již řečeno, kvalita otázek závisí na nás. Kdo z nás se zajímá o volnou energii, politiku a hospodářství nebo dokonce v těchto oblastech i pracuje, pak pro něj Saint Germain bude mít kvalitní, zásadní a obsáhlé informace. Ví také hodně o celostním léčení. Užijte si ho v následujícím poselství a mějte odvahu oslovit ho přímo.

Hodně úspěchů přeje
Barbara

P.S. Kdo s duchovní komunikací teprve začíná, může najít návod ve cvičeních, které nabízíme v našich pravidelných channelinzích uveřejňovaných zdarma, dále v knihách a na CD (zatím vydané pouze v němčině, pozn. překl.)

Pozdrav vás Bůh, milí přátelé. Jsem Saint Germain.
Není to pro tebe vůbec jednoduché žít v téhle zvláštní době života, že? Nebo patříš k těm, kteří jsou ukotveni ve svém nitru a nenechávají se ovlivňovat vnějším děním? Hm, myslím, že jen málokdo z vás je schopen si užívat každodenní život a zůstávat ukotven v srdci. Ostatně užívání si je téma samo o sobě. Kdo z vás si dovolí jen tak si užívat, vychutnávat si něco či dokonce hýřit, ať už vnějšně nebo vnitřně? Proč pro jednou neodhalit svého vnitřního pokušitele, pozdravit ho, věnovat se mu a nechat ho působit? Proč ne, vždyť to všechno k tobě patří? Vše, co máš v sobě, je pokladnicí zkušeností. A paradoxní na tom je, že se to netýká pouze tebe, ale i všech ostatních lidí. Každý člověk na Zemi se snaží o to, aby byl ušlechtilý, dobrý a pomáhal ostatním. Protože však stále ještě žijete v dualitě, přinejmenším jednou určitou částí, existují ve vás také horší stinné stránky. Tak to je a tak to bylo i zamýšleno. To je přece smysl tohoto pozemského života. Proč jsi tady? Tuhle otázku jsme tu už často rozebírali. Jsi částečkou božství, které se vydalo za poznáním i toho negativního. Ano, tak to je. Teď jde o to přijmout všechny části svého bytí. Dnes jsem přišel, abych ti to osvětlil. I v tobě spočívá to, o čem slyšíš a čteš ve vnějším světě: válka a násilí, slabiny a posuzování. Všechno to, co nemáš rád, je v tobě také přítomno. Je uměním to nyní všechno přijmout, přitakat tomu.

Na seminářích a našich tematických zájezdech (organizovaných Barbarou - pozn. překl.) hovoříme hodně o sexualitě, protože k tomu máme víc příležitostí. Je to téma, které je stále ještě zatíženo mnoha tabu. Jak se stavíš ke své sexualitě? Jak se stavíš k této tvůrčí síle v sobě? Jak moc je zanesena fantaziemi a starými vzorci, názory tvých předků? Zkus se na to někdy důkladně podívat. Na naší cestě po Skotsku (Barbara zorganizovala na přelomu července a srpna pro malou skupinu zájemců tematický zájezd, nazvaný "Po stopách starých energií Skotska", na kterém je Saint Germain duchovně doprovázel - pozn. překl.), z které jsme se právě vrátili, jsme to hluboce zkoumali i v souvislosti s kultovními místy ženství. Sny nám odhalovaly starou veteš, která potřebovala vyjít na světlo. Měj odvahu se teď i v příštích dnech a týdnech pozorovat a ujasnit si sám v sobě, jak se stavíš ke svému ženství a mužství v souvislosti se sexualitou, která zas souvisí s tvou tvůrčí silou. Kdo v sobě ještě má staré otisky, ten by na nich mohl zapracovat s Vyšším já nebo vzestoupenými mistry podle vlastní volby. Stále vám opakujeme, že už toho nemáte ke zpracování tolik, jako jste možná měli poslední léta, protože teď už téměř stačí jen vyslovit čistý záměr, že se tím chcete zabývat. Mnohé pak převezmeme my. Čištění těchto starých otisků se už neděje skrz zážitky, které vám to intenzivně ujasňovaly a ozřejmovaly, ale často z vnějšího hlediska nepozorovaně. Staré otisky většinou propouštíš v noci na vyšších úrovních, které navštěvuješ, když tvé tělo ve spánku odpočívá v posteli. Pochop, že teď už nastala jiná doba probouzení.

Osvobozování a otevírání tvé mužské a ženské sexuality ti umožňují, aby ses hlouběji ponořil do své skutečné tvůrčí síly. Bývá často zablokována. Nad tím, co se ti bude odhalovat, moc nepřemýšlej ani se toho neobávej, nýbrž buď rád a pln důvěry, že se teď začínají lámat všechny pečetě, aby ti umožnily využívat tvou tvůrčí sílu, kreativitu a uzpůsobovat život podle skutečně svobodné vůle. Jsi připraven? Už jsem ti sdělil, že často stačí jen čistý záměr něco "zpracovat" a propustit. Odevzdej se s plnou důvěrou a dej svůj souhlas k tomu, aby se rozlámaly staré pečetě. Jsem na tvé straně!

V návaznosti na předchozí informace a na přání dámy, skrz kterou nyní hovořím a energeticky pracuji, bych chtěl promluvit na ma událostí v politice a hospodářství.

Co myslíš, že se právě teď děje ve světě? Máš pocit, respektive jedna část tebe si myslí, že to na Zemi směřuje spíš k horšímu než k lepšímu? Díváš se na zprávy, vyhledáváš na internetu "pravdivé" informace o válečných oblastech a pátráš po dokonalých politicích, kteří by udrželi situaci pod kontrolou. Nu, tak hned zítra ráno se to nestane. Izrael není zemí, která by přinesla mír. Vládnou tam staré zkostnatělé náboženské představy, které lidem nedovolí vyjádřit svobodně to, co skutečně chtějí. Je tam propojení se světovou mocí, peněžní mocí; neupínejte svůj zrak jen na západ, svázaný starými sliby, jež byly uzavřeny. Je tam propojení na staré rodiny, ano, i na ty mimozemské, které se brání a odpovídajícím způsobem jednají. Ano, jsou tu i jiné vlivy, které vycházejí z východu a které chtějí udržovat ohnisko požáru. Možná i proto, aby odvedli pozornost od jiných událostí? Jako tomu ostatně bylo s oním letadlem, které se údajně ocitlo na nesprávném místě a pak se zřítilo. Myslíte si, že neexistuje nic, co by se dnes nedalo ovlivnit? Ani letadla jen tak snadno nezmizí, za tím vězí něco jiného, odvést pozornost od jiných věcí. Dívejte se na to tak, že mnoho zemí by se chtělo podílet na blahobytu, hospodářském rozmachu a stabilitě. To je legitimní. Je to jako rodina s mnoha sourozenci a rozsáhlým příbuzenstvem. Ne každý si přeje, aby se vedlo dobře všem. To je jádro duality.Změny se nedějí tak, že by se lidé společně setkali a diskutovali, co by mohlo být, jaké by to bylo, kdyby. Ke změnám dochází skrz činy, pocházející z jiné úrovně, která existuje mimo dualitu. Přesněji řečeno skrz lidi, kteří mají stále víc otevřený svůj kanál srdce, aby v něm mohli prožívat skutečnou svobodu, ať už slovy nebo činy. Je to tak, jak bylo často popisováno: Skutečné změny přicházejí nepozorovaně, skrytě a málokdy od těch, kteří jsou u moci.

Mohl bych teď s každým z vás probírat všechna válečná ohniska, ke všem podat nějaké vysvětlení, jak a proč se to tam děje, přičemž mnohé je způsobeno i starými karmickými vazbami. Jenže tím se nic nezmění. Vysvětlení sice u tebe může vyvolat reakci: Aha, už tomu rozumím, jenže nevyvolá žádnou opravdovou změnu. Zajímat se o informace z pozemských dualistických bojů, vykládat je a analyzovat vede jen k dalšímu hodnocení a posuzování, taková je dualita. Mír může nastat teprve tehdy, až budou složeny všechny zbraně. V tomto kapitalistickém systému se nedá nic změnit diskutováním. Nové myšlenky a nápady je třeba přivést k životu. A to znamená, že se všichni lidé musí takzvaně uskrovnit ve svém prostředí, to platí zejména pro ty země, ve kterých žijete a pro mnoho dalších zemí na západě. Je třeba vyčistit lidský rozum, aby bylo možné nalézt kanál k srdci. Dokud si každý bude myslet, že nemá dost, že potřebuje víc a že se musí pojistit, dotud žádná změna nepřijde. Každý si musí sám v sobě ujasnit, kde v jeho nitru je válka a nedostatek, a zaměřit se na to - sexualita je přitom důležitější víc, než si myslíte. Když se každý bude kvalitně vyživovat ze svého nitra, vnější nedostatek a války jej nezasáhnou. A to proto, že už s tím nebude rezonovat. Pak nastane to, co může znít poněkud otřepaně: Představ si, vypukne válka a nikdo do ní nepůjde.

Věřte mi, že i na jiných planetách, které žily v dualitě, muselo dojít k podobnému procesu ve změně smýšlení. Tento proces pokračuje pomalu, někdy s občasnými výraznějšími posuny, jak to teď budete stále častěji zažívat, aby jej pak lidé posouvali svou vlastní odpovědností. Opakujeme to pořád: musíš začít sám u sebe. Nesoustřeďuj se tedy na Izrael nebo na další válečné oblasti, posílej tam lásku, ale nezaplétej se do tamějších událostí. Vidíš jen povrch dění, nevidíš hluboké propletení s karmickým vývojem. Neměj strach, ke třetí světové válce nedojde. Ne, nebude se konat. Je pro tebe určitě hrozné vidět a vnímat všechno to násilí, protože se stáváš stále citlivějším. Avšak nahlédni do svého nitra: Kde vězí tvá válka, kde je tvůj nedostatek? A pak je propusť. Nabírej energii v přírodě, v zábavných hrách, posílej z hloubi své duše lásku do všech oblastí na Zemi, obklop prostě Zemi svou láskou a mysli při tom i na sebe. Mysli na to, že máš příležitost tady na Zemi hodně změnit, když s tím takto začneš. Teď, hned teď. Podívej se na svá osobní válečná ohniska a urovnej je. Dej sám sobě šanci být skutečným pracovníkem míru. To je to, proč jsi tady.

Když tě stále nenechává v klidu mnoho věcí jako je třeba politika, volná energie nebo světový měnový systém, pak se o tom prostě bav se mnou. Mohu ti odpovědět na všechny otázky.

Tady je ještě pár odpovědí (Barbara mi nedá pokoj) na několik důležitých otázek:

Příštím prezidentem v Americe nebude žena. Ten, kdo bude u moci, se vydá spíš konzervativní cestou, špatně pochopenou cestou záchrany. Teprve prezident, který přijde po něm, přinese skutečné poznání. Euro vydrží ještě dobrých deset let, země se však budou vyvíjet stále víc samostatně a nebudou přebírat odpovědnost za jiné v tom smyslu, že by za ně vyrovnávaly jejich dluhy. Bude důležité zajistit stabilitu ve vlastní zemi.

Trend v Evropě se bude navenek ubírat pravicově radikálním a spíš konzervativním směrem
. To, co se rozvíjí mimo vnější dění (také skrz vás), nebude často možné hned rozpoznat, přesto však bude způsobovat změny na energetické úrovni. Jak často zdůrazňuji, důležité inovace vznikají nejprve skrytě, aby se pak začaly šířit jako stabilní a solidní. To se bude dít s takovou silou, že vše ostatní před tím vybledne. Často jsem mluvil o bílých rytířích, kteří konají v tajnosti a často si toho ani sami nejsou vědomi, aby pak nečekaně vystoupili na veřejnost. Tak je třeba vidět i budoucí politiky. Většinou to nebudou ti etablovaní, ale ti, kteří mají blízko k národu, kteří nabídnou duchovní a fyzickou potravu pro všechny.

Paní Merkelová se z různých důvodů začne pomalu loučit. Objeví se jiné struktury, které převezmou vliv. Bude to vyžadovat hodně odvahy od několika málo lidí v okamžiku, až bude potřeba se zasadit o skutečnou změnu.

A pokud byste chtěli vědět, co byste měli udělat s vašimi úsporami? Žijte, dopřejte si, aby se vám dobře vedlo. Neexistuje žádná jistota. Život je v neustálém proudu. A ty přece procházíš transformací, směřuješ k vzestupu, ne? K čemu pak potřebuješ nějaké pojištění, akcie, pozemky? Aha, aby ses zajistil pro případ, že by se to mohlo vyvíjet jinak, než ti sdělujeme my i tvé srdce? Tak ale skutečná svoboda nefunguje. Měl bys už být připraven přestat se opírat o své berličky. Vlastnictví může sice přinášet i radost, ale většinou je spojeno s mocí. Kdo hodně vlastní, musí se o to starat a to stojí čas a energii. Zkus se co možná nejméně zabývat myšlenkami na své zajištění. Buď svobodný, hraj si, raduj se, užívej si jídla, života, slunce a lásky. Nic víc není třeba dělat. Možná se ti zdá, že je to málo, viď? Byl jsi vychován a zformován tak, že musíš pořád něco dělat. Ale co když, jak by řekl můj přítel Kryon, skutečná svoboda tkví v tom, že se přestaneš držet starých představ a nebudeš dělat nic? To neznamená, že bys měl pořád jen sedět na pohovce. Ve svém srdci však budeš vědět, kdy je třeba co udělat. A uděláš to tehdy, kdy to bude opravdu důležité a ne proto, že to tak dělají ostatní lidé v tomto dualistickém světě.

Co myslíš, proč tolik lidí pochybuje o smyslu své práce, proč přemýšlejí o tom, zda jim jejich partnerství ještě vyhovuje a o mnohém dalším? Uvažují také kriticky o tom, jak tráví celý svůj den. Hodně z toho vnímají jako dřinu. A často si pomyslí: "Co mám ale dělat? Tak se tady holt žije. Potřebuji přece peníze, abych mohl existovat."

Je to skutečně tak? Doporučuji ti, aby ses těmito tématy a otázkami zabýval hlouběji. Dosud sis možná utvářel život bez svého Vyššího já. Co si pomyslíš, když ti řeknu: Všechno to, o čem soudíš, že patří k životu, k bytí tady na Zemi, je jen iluze. Máš tu moc žít svůj život mimo tuto síť iluze. Skrz svou tvůrčí sílu si každý den utváříš svůj život. Nuže, jak by to vypadalo, kdybys využíval svou sílu pro věci, které chceš skutečně žít, mimo uměle vytvořený světový matrix? To je to, co nyní nutí k přemýšlení mnohé z vás. Zpracovat to je proces. A ten je v tobě, nikoli ve vnějším světě. Ačkoli si každý člověk musí tuhle cestu projít sám, je to přirozeně i kolektivní téma a kolektivní proces. Přeji ti hluboké ponořování do tvé skutečné identity.

Pozdrav tě Bůh. Jsem vždy připraven k rozhovoru s tebou.
Saint Germain

Přijala Barbara Bessen v srpnu 2014. Článek je k volnému nekomerčnímu využití, změny v textu nejsou povoleny. Z německého originálu http://www.barbara-bessen.com/saint-germain-channeling-september-2014/ pro www.novoucestou.cz přeložila Jana S.

Ztišení!

19. září 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jsem pramenem všeho života. Vejdeš-li se Mnou do souladu, všechno půjde hladce. Mnohé duše se podivují, proč je jejich život plný zvratu nebo proč se mnohé věci vyvíjejí špatně a jsou hned ochotny svalovat vinu na všechno a všechny mimo sebe sama. Když si uděláš čas, abys zjistil, proč nejsi v harmonii se životem, velmi často shledáš, že nekladeš prvořadé věci na první místo a že opomíjíš nalézt si chvíli, aby ses ztišil a v klidu a tichosti poznal, co od tebe žádám. Chce to čas, trpělivost, víru a důvěru. Znamená to, že se musíš naučit ztišení. Chci, aby ses naučil nacházet odpovědi na své problémy spolu se Mnou. Toužím po tom, abys ve všem zcela spoléhal na Mne, aby sis uvědomil, že všechna tvá síla, moudrost a pochopení pocházejí ode Mne.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 14.9. 2014 – 21.9. 2014

18. září 2014 v 16:00 Mistr Hilarion
Milovaní,
je čas, abyste se rozešli se vším tím, co věčně upoutává vaši pozornost neúnavnými pokusy oddálit vás od vašeho vnitřního jádra poznání. Místo toho se podívejte na nebesa a na to, jaké konstelace se dějí ve vesmíru. Je pro vás důležité, abyste zaznamenali tyhle opravdu velké události, zatímco se věnujete svým denním aktivitám a povinnostem na planetě. Mnoho věcí je nyní dostupných, aby byly rozpoznány a znovu objeveny. Jak se Země přesouvá stále více do sférického časového pásu, přináší do ohniska pozornosti mnoho dávných vzpomínek a vědění. Ty jsou připraveny na to, aby byly představeny rozvíjející se civilizaci, jejíž součástí jste. Jděte do svého středu a podívejte se, jestli jste připraveni je přivést do současnosti. Atmosféra Země je oseta novým věděním, které čeká pouze na to, aby ho lidé jako vy přinesli do středu pozornosti tím, že vytáhnete z minulosti poznání, které je třeba pouze zaktualizovat, aby bylo přínosem pro současnou dobu.

Svět je připraven osvojit si více poznání a nové metody, které jsou napojeny na Zdroj a v souladu se Zdrojem, takže nezanechávají na vaší planetě otisky a neškodí nikomu a ničemu na Zemi.
Toto JE potenciál, nyní připravený se projevit ve vaší nové realitě. Povoláváme ty, kdo dobrovolně souhlasili s tím, že toto přinesou sem, aby pomohli podpořit současný vývoj. Toto vědění máte hluboko v sobě a volání z vyšších dimenzí toto vědění aktivuje. Čekáme, že mnoho z vás na toto volání odpoví a že si zlepšení své planety a jejích království stanoví jako svou hlavní prioritu, místo aby se nechávali zatahovat do nekonečné honby za osobním ziskem a mocí, neboť tento bývalý koncept se teď stává pouze hromádkou popela. Přicházíte z míst ve vesmíru, kde nejvyšší a největší dobro pro všechny je na prvním místě v kolektivním a společném vědomí a kde všichni mají všechno, co potřebují, tak, jak to potřebují a když to potřebují. Tyto předlohy nesete v sobě a jste připraveni je nyní ukotvit do své současné reality.

Někteří z vás mohou být překvapeni věděním, které skrze vás bude přicházet, protože to bude v oblasti, kterou jste dříve nebrali příliš vážně, ale když prozkoumáte svou minulost, uvidíte, že ten potenciál tam byl, doutnal na pozadí vašich životů. Nechte to skrze sebe protékat a důvěřujte tomu procesu, ať už se projeví jakkoli. Uvědomte si, že každý z vás je tady v této době, aby k vaší vynořující se nové společnosti přidal své jedinečné a cenné dary, ať už v jakékoli podobě. Vyžaduje to pouze, abyste tomu věřili a důvěřovali sami sobě. Hojnost vesmíru proudí do každého života a mnoho dveří se otevírá tam, kde byly doposud zavřené. Abyste mohli tuto hojnost přijmout, musíte se jejímu přijímání otevřít a to uděláte skrze každodenní ztišení a vnitřní klid. Tato hojnost, o které mluvíme, přichází na křídlech lásky v podobě tvořivých myšlenek/nápadů, na kterých je potřeba pracovat, protože k tomu, aby se mohla jakákoli myšlenka/nápad manifestovat a uskutečnit, je potřeba čin.

Ve světle toho, co bylo řečeno, je na každém z vás, abyste si vedli seriózní deníkové záznamy všech nápadů a myšlenek, které k vám každý den přijdou. Je důležité poznamenat si pečlivě i čas a datum, později vám to může velmi pomoci. Vaši bohem schválení průvodci s vámi nyní pracují na probuzení těchto aspektů vašeho autentického bytí tím, že do vašeho vědomí/mysli vtiskují slova, myšlenky a obrazy. Jejich smyslem je pomoci vám, dát vám klíče a nápovědy, které vás povedou na vaší cestě. U některých přijatých pobídek se vám může zdát, že je nemožné uskutečnit je ve vaší současné situaci, ale když si je budete pečlivě zaznamenávat do svého deníku, budete mít o nich záznam, který vám je později připomene, až pro vás přijde čas na jejich realizaci.

My, vaši průvodci, se snažíme s vámi pracovat a podporovat váš duchovní vývoj. Jsme schopni vám pomoci v jakýchkoli situacích, které se právě snažíte zvládnout, tím, že vám pomáháme uvidět alternativní řešení nebo tím, že do vašeho vědomí zasadíme nové myšlenky a perspektivy, takže máte možnost zajistit, aby váš život fungoval. Nemůžeme dělat vaši duchovní, mentální, emocionální nebo fyzickou práci za vás, protože to je výhradně vaše zodpovědnost a je to doména vedení vaší vlastní duše, ale můžeme a velmi často to děláme, vás povzbuzovat, inspirovat a posilovat vaši vlastní sílu tak, abyste viděli svou cestu skrze výzvy, jež vás potkaly proto, že jste se inkarnovali na tuto planetu. Mluvte s námi během vašich chvilek ztišení a klidu a žádejte nás o pomoc s vaším denním životem - bez vaší vědomé žádosti vám totiž nemůžeme pomáhat, protože musíme dodržovat univerzální zákon nevměšování do vaší bohem dané svobody volby. Jsme zde a jsme připraveni.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2014 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Ivana M. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.


AA Michael - „ILUZE STRACHU“

18. září 2014 v 15:59 Aktuální Informační chaneling
AA Michael prostřednictvím Ronny Herman, září 2014

Milovaní mistři, zastavíte se se mnou na chvilku a uděláte inventuru toho, čeho jste poslední dobou dosáhli a co vám může připadat jako porážka nebo prohra? Chtěl bych, abyste se blíže podívali na to a lépe porozuměli tomu, co je zasvěcení a proces transformace. Jak se nadzvedává závoj zapomnění a vy se dostáváte do moudrosti svého Vyššího Já a Nadvědomé Mysli, získáváte jasnější obrázek toho, jak fungují vesmírné zákony, velkoleposti a dokonalosti vašeho Podvesmíru. Nicméně stále pochybujete a jste zmateni, když jste konfrontováni s některými z vašich starých strachů a pocitů.

Celé lidstvo, bez výjimky, dělá rychlé pokroky - ano, dokonce i ti, kteří se zdají být zaseknutí nebo se topí ve schématu oběti a v karmických interakcích příčiny a následku, v dramatu dobra a zla nebo duality/polarity vědomí. Hluboko uvnitř každé cítící bytosti je nespokojenost, touha, pocit, že musejí nastat změny, že už se nemůže pokračovat dál v těch samých bolestných starých vzorcích existence. Jste svědky toho, že někteří si chtějí vybrat možnost opustit fyzickou loďku a vrátit se do duchovní formy, aby tam očekávali snazší, přívětivější dobu k návratu a pokračování cesty fyzického vyjádření. Jiní se stávají statečnými, jak se natahují do neznáma a zjišťují, že tam čekáme, abychom jim pomáhali, aby začali doufat a snít, když ovládají svůj osud.

Jen musíte uznat, projasnit a uvolnit všechny negativní vzpomínky a energie uvnitř svých hmotných (fyzických)/éterických, mentálních a emocionálních struktur,
a tak je to i s Matkou Zemí. To je onen zdroj "procesu zničení", kterého se všichni tak bojíte, ale nemusí to být tak radikálně katastrofické, jak bylo předpovídáno a k čemu jste byli vedeni věřit. Popravdě, všechno, co není v harmonii s vyššími frekvencemi vibrací nového věku, musí být přeměněno nebo pozvednuto; ovšem, toho může být dosaženo jen tak, že si začnete být vědomi, základních prvků, kterým věříte, a které nerezonují se vzácným vědomím budoucnosti vyšší čtvrté a páté dimenze. Jak víte, Matka Země se také smaží dosáhnout vyšší úrovně Božího vědomí. Aby toho dosáhla, musí projasnit negativní proud základních vzpomínek v astrální říši/ve svém aurickém poli - ve víru negativních mas vědomí toho, čemu lidstvo věřilo po mnoho minulých věků. To je to, kde mnozí z vás mají potíže. Zatím nejste schopní rozlišovat, co jsou spíše vaše vlastní základní myšlenky, víry, kterým věříte, a co ty, vytvořené mnoha různými rasami, kulturami a náboženstvími po mnoho minulých věků.

Jak si začínáte být vědomi vědomí jednoty, které vytváří velký zázrak, radost a pocit, že už nikdy nebudete sami, a dostanete se do něj, otevře vám to také dveře k tomu, abyste se dostali do oněch starodávných vzpomínek strachu, prohry, zrady a studu, které si ve svém aurickém poli nesou ostatní. Nezískáte jen pozitivní energie, milovaní; součástí vašeho poslání je pomáhat celému lidstvu v tom, aby si uvědomilo to, čemu věří a co jej samotné omezuje, negativní ničivé myšlenkové formy a akce. Proto to vypadá, že tu je tolik nesmyslného násilí, proto tak mnozí uklouznou ve hněvu a násilí. Vypadá to, že svět formy naráží do těch, kteří se neumí postavit svým vlastním výtvorům a uznat, že opravdu sami vytvořili svůj svět plný pekla strachu a utrpení, a zraňuje je. Obviňují všechny a všechno, jen ne sebe. Neboť, pokud nedovolí duši nebo Vyššímu Já pomáhat s uzdravujícím procesem, je pro ně příliš bolestivé čelit svým výtvorům, a osobnost touhy ega zesílí a více ovládá myšlenkové procesy a vzorce chování.

Proto "plejeme všechny stopky", vytahujeme všechna ne, tak říkajíce, abychom pomohli těm z vás, kteří jsou v předvoji, kteří otevírají a vytvářejí cestu, aby po ní mohli kráčet ostatní. Proces musí být jasný; musí být jednoduchý a ne tak komplikovaný jako byla stará učení, neboť v minulosti byl proces vzestupu vytvořen jen pro několik málo lidí. Ti z vás, kdo jsou učitelé a ukazují cestu, mají nebo zažívají všechny emoce, strachy a překážky, se kterými bude konfrontováno široké lidstvo. Mnozí z vás udělali velkou oběť a souhlasili s tím, aby prošli mnoha testy, které nebyly vaším výtvorem (ale nahromaděním paměťových/energetických vzorců dalších částí vaší rozsáhlejší Bytosti) nebo je zažili. Jinými slovy, mnozí z vás přišli s energiemi skládajícími se z mnoha rozdílných prvků nebo způsobů vyjádření, které jste jako duše přímo nezažili, ale souhlasili jste, že budou umístěny do vašich energetických (aurických) polí a vaší DNA, abyste museli tyto nedokonalosti uvést do rovnováhy a překonat. Tak, milovaní, nesuďte krásnou, probuzenou duši, která, zdá se, měla mnohem více, než svůj podíl nepřízně osudu. Ctěte tyto duše; snažte se jim vyrovnat, neboť oni vám zametají cestu.

A tak vás žádáme, abyste pozorovali vzorce strachu a pochyb, které se vynořují, ty, které vás zadržují a nedovolí vám přejít na další úroveň oSVÍCEní.
Každá úroveň má své vlastní testy, cesty a úskalí, léčky a mnozí z vás jsou v procesu pozadu, protože nejste schopni nechat odejít staré hluboké základní energetické vzorce. Mnozí jsou stále chycení v úsilí o získání moci na jedné straně, zatímco na druhé straně vytvářejí a činí velké dobré skutky, ale stále se snaží ovládat ostatní nebo jim vnucovat své způsoby myšlení. Mnozí z těch, kteří stále cítí, že musí sloužit a obětovat se, aby duchovně rostli, jsou využíváni těmi, kteří se nenaučili, že to, co vezmete ostatním neprávem, nakonec berete jen sobě. Mnozí jsou stále uvězněni ve vztazích, které je táhnou zpět a jsou zraňující, spíše než podporující a dovolující růst a expanzi. Bojí se vystoupit ze status quo nebo vzít zodpovědnost za svůj vlastní duchovní růst a to, aby se měli dobře. Tak mnozí se bojí postavit se svým nočním můrám a zlým snům, protože by mohli zjistit, že je vytvořili sami, a že jsou zodpovědní za svou vlastní osobní přeměnu. Stagnace a pocit zbytečnosti jsou zaříkadly smrti, milovaní; smrti pocitů, smrti mentální pohotovosti, nadějí a snů, a nakonec i smrti fyzické loďky.

Jaké jsou právě teď vaše největší strachy, drazí? Jaké těžkosti vás odrazují od otevření dalších dveří k vyššímu vědomí a mistrovství? Než budete moci přijmout a třímat dar Prvního Paprsku Andělské Vůle, musíte čelit a přemoci své strachy a démony. V posledních letech jsme se snažili dát vám nástroje a moudrost k tomu, abyste toho dosáhli, ale nakonec, je to váš úkol. Tyto příští roky jsou kritické, a říkali jsme vám to před mnoha lety. Nicméně je důležité, abyste si začali být vědomi toho, jak rychle proces vývoje, evoluce nebo vzestupu lidstva probíhá. Pokud máte zůstat ve vlaku a držet krok se vzestupem frekvencí své planety a s těmi, kteří dosahují hvězd na své cestě domů, musíte se vyrovnat sebou, svými strachy a svým pocitem, že jste odděleni od svého Vyššího Já a říší Světla.

Dovolte mi dát vám dar, cvičení, které vám pomůže prolomit omezující zdi vašich strachů a pochyb a pomůže vám uvolnit ty vzorce, které vám již neslouží. Přejeme si vás důrazně upozornit na to, jak ničivé jsou energie strachů, energie, které vás zadržují a odrazují od toho, abyste požadovali dar mistrovství - a jak je jednoduché jimi projít.

Stoupněte si před zrcadlo nebo ho držte ve své ruce a hleďte do něj, když ve své mysli vyvoláte to, čeho se nejvíc bojíte. Jen jak jsme vás to učili, naplňte své tělo Světlem, nyní vás žádám, abyste svůj strach nechali vyrůst, když tvoříte nejhorší možný scénář, který má s vaším strachem co společného. Ciťte, jak proniká vaším tělem, pociťte to především ve svém srdci a solárním centru moci, jak procházíte vědomím své tělo, a cítíte, jak se omezení, stres, ochromující energie vkrádají do vaší Bytosti a pronikají ji. Nyní se podívejte do svých vlastních očí, podívejte se na tu bolest, studujte svůj výraz tváře, jak se mění a stárne. Pociťte tlak, pod kterým jste, jak roste, až dokud ho již nemůžete vydržet, tolerovat. Nyní, milovaní mistři, se několikrát zhluboka nadechněte, jak se noříte hlouběji a hlouběji do Svatého Srdečního Centra a vytáhněte Svatou Lásku svého Boha Otce/Matky z Diamantového Jádra Boží Buňky - vzácný dar, který je zde vždy k dispozici, aby vám pomáhal s každým procesem a testem. Vyvolejte své Já Nadduše, aby vás naplnilo léčivými frekvencemi Fialového Plamene a všemi svými smysly si uvědomte, jak se tento zázračný dar rozlévá ve vás a kolem vás. Můžete se držet strachu nebo se rozpouští v nicotě, jak tento magický elixír láskyplné energie proniká vaši Bytostí?

Znovu se podívejte do zrcadla a dívejte se, jak se vaše oči zjemnily; jak mladistvá je vaše tvář. Pociťte expanzi ve svém srdci a uvolněte stres a napětí ve svém těle a svalech. Strach nemůže existovat tam, kde je Světlo - kde je láska. Vdechněte dar života - hluboce dýchejte Esenci Stvoření, která vám byla nabídnuta. Když se bojíte, omezujete a odsekáváte proud Pranické látky života. Toto cvičení může vypadat drasticky, ale pravda je, že je to velký dar, neboť mnozí se nemůžete pohnout kupředu, nemůžete pokročit, dokud se nepodíváte do zrcadla a nedovolíte svým strachům, aby se vám zjevily, odrazily v zrcadle. Uvědomíte si, že strach nevzniká "tam venku", ale uvnitř.

Stále více z vás si začíná uvědomovat své životní poslání a to, jak je důležité. Nebojte se odvážně vystoupit, drazí. Neboť vy pomáháte léčení a řešení negativních frekvenčních vzorců své linie předků. Když stoupáte vzhůru na své Cestě Světla, budete mít také k dispozici moudrost a bohatství pozitivních zkušeností ze všech životů svých duševních společníků. To je zázrak jednoty vědomí. Nevšimli jste si, jak mnoho učitelů a poslů přináší téměř stejné informace, protože zažívají stejné vzestupy a pády, a dostávají stejné myšlenkové impulzy? Mnozí z vás došli ke shromaždištím, kde cítili hluboký pocit toho, že přišli domů, že se znovu spojili se svou dlouho ztracenou rodinou nebo přáteli. Právě mnozí z vás se již necítí v harmonii se svou fyzickou rodinou, ani se nezdá, že by měli něco společného s dlouhodobými přáteli. Neposuzujte; staňte se pozorovateli - dovolte svému Vyššímu Já, aby vás zásobilo moudrostí, kterou potřebujete, abyste prošli nebo překonali jakoukoli situaci nebo potíž.

Jakmile přejdete k neposuzování a budete ochotni dovolit, aby se ve všech situacích objevil nejlepší způsob řešení, nejvyšší výstup, osvobodíte se od jha strachu a život se stane neustálým zdrojem zázraků, radosti a poděkování. Žádejte dary, které jsou vám nabízeny, drazí, zasloužíte si je. Projděte mlhou strachu do Světla vycházejícího věku. Kráčejte statečně pružným krokem, s úsměvem na rtech a radostí v srdci - ti, co kráčejí za vámi, vás sledují, mí odvážní bojovníci Světla, nyní nekolísejte. Ukažte jim vše, jako jsme to my ukázali vám; vezměte jejich ruce a podporujte je, tak, jak jsme to my učinili pro vás. Řekněte jim, že nemůžete převzít jejich úkoly nebo jejich břímě, ale můžete jim dát výhodu své moudrosti a zkušeností. Nebudete muset tvrdit ani říkat, jaké úrovně jste dosáhli. Nebudete se muset snažit dělat dojem nebo mít navrch, neboť vy uvnitř svého srdce víte, kdo jste, a to stačí.

DOVOLTE NÁM VÁS OPUSTIT S NĚKOLIKA DALŠÍMI NÁVODY

JAK ŽÍT KAŽDÝ DEN JAKO MISTR SVĚTLA

Musíte se naučit identifikovat zdroj a poradit si se svými vlastními negativními myšlenkovými formami. Vaše negativní pocity jsou často převzaty od těch kolem vás, zvláště pokud jste velmi citlivá empatická osoba. Naučte se obklopit se koulí Zlatobílého Světla, do které nemůže nic z nižších vibrací ani vstoupit ani narušit váš klid. Každý na Zemi je v procesu projasnění starých vzpomínek a myšlenkových forem minulosti. Buďte pasivním pozorovatelem, když se vám tyto pocity vyhrnou uvnitř. Nestěžujete si na ně, nic nepožadujte, netvrďte, jen je pozorujte a řekněte si pro sebe: "To je vztek, to, co zažívám," nebo strach, deprese, vina nebo jakýkoli jiný ochromující pocit. Vizualizujte si planoucí kouli Světla sestupující z vašeho Vyššího Já, která se rozletí na milion malinkých křišťálových diamantů, krystalů, které se rozvíří vaším tělem a přetvářejí a vyvažují přitom uvnitř všechny nesouladné energie. Dělejte to tak často, jak je potřeba.

Vypněte svého mentálního autopilota, a staňte se tím, kdo řídí vaši cestu a vaše zážitky. Nalaďte se na svou vlastní mentální přijímací stanici, když hledáte myšlenky, vibrační vzorce a zvuky, které jsou povznášející a posilující. Negativní, kritické myšlení se skládá z nižších, skličujících frekvenčních vzorců. Pokud se vám nelíbí, co se děje ve vašem světě, pozvedněte své myšlenky a změňte svou mysl, abyste projektovali vyvážené, povznášející frekvenční vzorce myšlenek a záměrů."

Naučte se myslet celým svým mozkem - tj. používejte jak svou lineární, analytickou levou mozkovou hemisféru zaměřenou směrem ven, tak zároveň svou pravou, intuitivní, tvořivou mozkovou hemisféru zaměřenou směrem dovnitř. Vstupte do svého původního potenciálu nebo do Balíčků Světla moudrosti uložených ve vaší Svaté Mysli, které jsou naladěné na úložiště znalostí vyšší dimenze nebo jinými slovy na jejich vesmírné úložiště.

Nevyjadřujte nebo neprojektujte stále své pocity směrem k ostatním. Dovolte si cítit nebo vyjadřovat jakékoli emoce, které zažíváte, ale nejdříve je analyzujte a vyřešte ve svém vlastním svatém prostoru. Mluvte o nich a sdílejte je jen proto, abyste projasnili nedorozumění, a vždy sdílejte své myšlenkové vzorce přes filtr lásky a soucitu. To je cesta mistra.

Milovaní nositelé Světla, jak vstřebáváte více plasmy obnovy a stáváte se harmonickými dodavateli Světla, jsme nyní schopni s vámi být v interakci daleko volněji, a prostřednictvím vás pracovat, abychom vytvořili zázračné nové věci. Tím, že s tím souhlasíte, stanou se zázraky přesahující vaše nejbujnější představy. Objímáme vás ve Světle Života z jádra srdce našeho Boha Otce/Matky a Nejvyššího Stvořitele. Jsem stále nablízku, abych vás vedl a chránil.

JÁ JSEM Archanděl Michael.

www.ronnastar.com


Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Markéta N. ( www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

TZOLKIN 18.9.2014 3 CIB kin 16

18. září 2014 v 14:45 Mayský Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Dnes můžete cítit nervozitu a nejistotu, jak Cib vytahuje starověké linie energie vaší duše do vašeho vědomí - linie, které vám nedávají smysl, nebo jim prostě nerozumíte. Je důležité vědět, že se jedná o vliv Ox (3) a zprávy a pokyny od vašich předků. Chcete-li snížit bílý šum, vylaďte své soustředění a pozornost, ale bez souzení, bez jakékoliv negativity, narušení rovnováhy, nebo myšlenek. Nechte vše projít a vyřešit na vlastní pěst.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST,VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yukatánském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je zrození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
Osobnosti narozené v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.
***
Jsme vděční, že opět trávíme čas s vámi! Naše dnešní Zpráva je o jednoduchosti. Rozhlédněte se kolem vás ve vašem domě. Je tam něco, co již nepoužíváte? Podívejte se na každý objekt, každý obraz na zdi, každý kus nádobí a vše ve vašich skříních. Všímejte si, jestli ve vás věci vzbuzují nějaké vzpomínky. Pokud tyto vzpomínky nejsou pozitivní, zvažte odstranění věcí z domu, nebo změnu jejich energie.
Například jste v minulosti od někoho obdrželi dárek, ale s tímto člověkem již nejste v přátelském vztahu. Pokaždé, když se na věc podíváte, ve vás vyvolává vzpomínky a hněv. Jak úžasná příležitost potvrdit si tyto pocity! Jak můžete čelit tomuto problému? Možná se pokusíte obnovit přátelství. Možná se rozhodnete podívat se na věci v jiném světle, takže uvolníte negativní pocity. Můžete věc buď darovat, nebo prodat, protože vám už nepřenáší radost, nebo protože splnila svou funkci.
Udělejte to se všemi věcmi, které vlastníte, včetně oblečení. Pokud uvnitř vás věc vyvolává negativní energie, podívejte se jaké a začněte s procesem hojení. Vyřaďte všechny věci, které nepoužíváte, nebo nepotřebujete a sledujte kouzla, která se budou dít, jakmile tyto věci propustíte. Tato reorganizace výrazně ovlivní celé vaše Bytí, s kontinuálním vyklizením negativních kódů přesvědčení a negativních vzpomínek.
Dávejte dobrý pozor, co do si do svého domova dáváte. Mnozí rádi hromadíte věci, nebo je pro vás těžké říci nabízeným věcem NE. Podívejte se na původ tohoto chování. Mnozí jste " shopaholici ", nemůžete odmítnout výhodnou koupi, mnohokrát je nakupování lékem na bolest. Najděte hluboko uvnitř vás, co ve skutečnosti potřebujete, co se skrývá za tímto chováním?
Existují základy uspořádání místností podle východního umění feng shui. Na toto téma najdete mnoho knih, většinou s " pozápadnělou " vírou. Nicméně i tak můžete získat mnoho informací o jednoduchosti zařizování místností a umisťování předmětů.
Loučíme se dnes s nadějí, že se na váš domov budete dívat novýma očima. Tyto zásady se vztahují na vaše auto i odkládací a úložné prostory. V případě, že se vám to zdá příliš náročné, začněte s malými věcmi, třeba šuplíkem u kuchyňské linky. Pokud máte potíže s vlastní motivací, zvažte objednání profesionální služby
Všímejte si věcí v prostoru, kde trávíte nejvíce času. Váš domov je zrcadlovým odrazem toho, co se děje ve vaší duši. Je v něm nepořádek? Je vzorný? Je plný zbytečností? Je vybaven tak, abyste zapůsobili na druhé? Ať už jste navenek vytvořili cokoliv, je to odraz vašeho vnitřního prostoru.
Je třeba řešit nějaké změny? Budeme potěšeni, když váš vnitřní i vnější prostor bude v rovnováze. Vytvořte si šťastný prostor pro odpočinek, který si mohou vychutnat všichni, kdo vstoupí. Nepoužívejte nechtěné věci, mívají dominující energii, pokud je jich velké množství. Rozveselte a užívejte si místo, kde žijete!
Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.


Připadá ti obtížné žít v harmonii s dušemi kolem sebe?

18. září 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Probíhá tvůj život hladce? Jsi spokojen s tím, co děláš? Cítíš se být v souladu se světem, nebo je tvůj život plný zvratů? Jsi nespokojen se svým životním stylem nebo s prací, kterou děláš? Připadá ti obtížné žít v harmonii s dušemi kolem sebe? Svaluješ vinu za svou nespokojenost na lidi, s kterými se stýkáš, a na svou životní situaci? Máš pocit, že kdybys byl někde jinde, všechno by bylo dobré a ty bys žil v klidu? Jsi-li hluboko ve svém nitru v naprostém klidu, nezáleží na tom, kde jsi, s kým jsi, nebo zda vykonáváš nějakou zcela obyčejnou všední práci. Nic tě nevyruší ani nevyvede z míry, protože jsi ve svém nitru dokonale vyrovnán a v harmonii. Místo abys bojoval proti svým životním podmínkám, nauč se s nimi splývat, a tak nalezneš onen vnitřní klid a porozumění v hloubi svého nitra.