Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 26.7.2014 1 IK kin 222 galaktický portál

26. července 2014 v 20:37 |  Mayský Kalendář na každý den

Ik - Vítr - Síla Ducha, inspirace, pravdy, přirozenosti, podpory, nadšení, integrace pólů, vitality, komunikace, vnitřní rovnováhy, diplomacie, disciplíny, silných schopností a sebekázně
Dnes je den čištění a očištění - vymazat, vyklidit veškeré negativní a toxické prvky, vlivy, nebo síly ve vašem životě. Ať je to cokoliv - nemoc, chronické špatné návyky, strachy, fobie, nářky, stěžování, nebo nepříjemný přítel, milenec, šéf, který vás drží dole - dnes máte velkou podporu nastartovat proces odplavení negativity a přinést vše pozitivní. Pro vás, kteří jste již o tom přemýšleli, ale nenašli, motivaci, či sílu - dnešek je váš den! Využijte silnou startovací Energii Hun (1) a udělejte to!
***
Tématem dnešního dne je ROVNOVÁHA. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili. Všimli jste si, že tento den je ve znamení dvojek? Ve vaší sféře je dvojka symbolem polarity. Tam, kde je dole je i nahoře. Kde je černá je i bílá, úzká, široká...... Představte si přímku s pohyblivou stupnicí. Vše, co zažíváte je založeno na lineárním posunu. Na jednom konci je jedna věc a na druhém konci je její opak. Mezi tím existuje nesčetné množství možností.
Můžeme si to ukázat například na teplotě. Na jednom konci se nachází deskriptory pro velmi vysoké teplo....... vařený, pečený, rozžhavený, rozpálený a na druhém konci jsou deskriptory pro velký chlad ......mrazivý, ledový, polární, frigidní. Mezi nimi se nachází mnoho variant, jako vlažný, vlahý, chladný.
Tato řada pocitů, emocí a dojmů se vyskytuje v každém aspektu života na Zemi. Konečným cílem je vyvážit tyto zkušenosti takovým způsobem, aby cesta byla příjemná. Například může nastat situace, kdy vysoká teplota je dobrá - uvaření bylinného čaje. Jindy může být velmi příjemné zažít velký chlad - kostky ledu ochlazující bylinný čaj.
Ale pokud jde o vaše emoce, pro udržení klidu je rozhodující ROVNOVÁHA. Existují situace, kdy vyhledáváte extrémy kvůli zábavě, nebo dobrodružství, ale přijde čas pro rovnováhu, jinak bude tělo vyčerpané z vynaložené energie nutné pro extrémní zábavu.
Duchovní rovnováha je dobrá pro ty, kteří hledají život naplněný mírem. Ačkoliv občasné trápení, nebo extrémní euforie mají své místo, cílem je emocionální střed, aby se člověk cítil vyrovnaný. Když někdo dosáhne pocitu klidu bez ohledu na to, co se kolem něj děje, je velmi blízko Osvícení. To není nutné, aby se všichni snažili zažít velké množství zkušeností, včetně emocí.
Dostali jste celý svět jako dětské hřiště. Co chcete zažívat? Věříme, že si vyberete činy milující a laskavé, neboť víme, že to vám přinese největší uspokojení a odměnu. Nicméně na Zemi jsou i ti, kteří chtěli být alespoň na chvíli nedobří. Užijte si takové momenty s vědomím, že přezkoumáte tyto činy a zapamatujete si, že budete zažívat a vnímat emoce druhých, které vyplynuly z vašich akcí.
Mnozí zažíváte svůj poslední život na Zemi. A právě teď nastal čas zažívat věci, které chcete, které si vyberete, protože nikdy nemůžete jít po své cestě znovu. Dovolte dospělým pomoci sehrát vám tyto role a situace s vědomím, že kdykoliv se můžete rozhodnou hrát jinou vhodnější roli.
Věřte, že na každou akci existuje reakce, buďte připraveni převzít odpovědnost za vše, pro co se rozhodnete. Pokud se držíte zpátky od prožívání hezkých věcí jen kvůli strachu, nebo tlaku lidí kolem, uvolněte tyto věci. Možná zjistíte, že ztrácíte chuť k některým dobrodružstvím, zatímco ostatním se to může zdát vhodné. Nedívejte se zpátky na svůj život, protože to bylo vaše přání udělat to nebo ono. Sesedněte z houpacího koně a uvolněte pocity oběti a pocity " běda mně ". Bůh vám umožnil zažít cokoliv si přejete. To jen vaše církve, vlády, učitelé a rodiče vás přesvědčovaly, že některé věci jsou nebezpečné, nemorální, nebo protizákonné.
Přejete si trávit celý život ve své ulitě s kódy přesvědčení, které vytvořili druzí, nebo raději vylezete, dáte věci do pořádku a vytvoříte své vlastní názory? Vyzýváme vás, abyste si vybrali ten druhý žebřík.
Užívejte si váš život, buďte laskaví a vděční!

PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ -PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY

Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama