Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Červenec 2014

TZOLKIN 16.7.2014 4 EB kin 212

16. července 2014 v 9:27 Mayský Kalendář na každý den

Eb - Člověk, Cesta - Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu

Čím silnější a stabilnější je vaše jádro a základy, tím je cesta jasnější a obzor širší. Použijte spodní proud Muluc v této Treceně k harmonizaci svého života tím, že uznáte vaše učební lekce jako přirozenou součást životní cesty. Poděkujte Eb za udržení a osvětlení cesty a požádejte Kan (4) čtyřnásobnou stabilizační energii, aby vás vedla k naplnění zamýšleného osudu.

Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to Energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.

Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.

Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.


***

Zdravíme vás drazí. Dnes bychom chtěli mluvit o hraní a zábavě. Mnozí se příliš zaměřujete na hledání a plnění svého poslání a zapomínáte relaxovat a užívat si dary Země. Dokonce i ti, kteří přišli splnit velkou misi, by udělali dobře, kdyby každý den začlenili činnost, která inspiruje jejich kreativitu.

Několikrát se nadýchněte a vnímejte vnitřní klid.


Jak je možné začlenit některé aktivity a vychutnat si je ve svém každodenním životě?
Co vám brání žít naplno?
Existuje něco, co jste vždycky chtěli dělat, ale stále to odkládáte?
Možná nastal právě nyní čas začít se připravovat, nebo realizovat tyto zkušenosti.

Mnozí jste přehlédli skutečnost, že vaše mise ohledně příchodu na Zem, by měla být vykonávána jako součást každodenního života. Pokud jste přišli na Zem zvýšit vibraci Lásky, pak toho můžete dosáhnout i tím, že budete milující a laskaví v každém okamžiku svého života.

Pokud je vaše mise energeticky očistit Zemi, zaměřte se na tento dopad a proveďte nezbytné změny, abyste byli více v rovnováze s přírodou. Buďte vzorem pro ostatní životem, který žijete.

Pokud je vaše poslání ovlivňovat životy dětí, hledejte způsob jak toho využít v knihovnách, při dobrovolných pracích, ve škole, nebo na místech, kde se děti scházejí. Celý váš život nemusíte věnovat tomu, že jste učitel, nebo sociální pracovník.


Jaká je vaše vášeň?

Dokážete odpovědět na tuto otázku? Pokud nedokážete, pak je pravděpodobné, že žijete život na základě kódů přesvědčení, které nejsou ve vašem nejlepším zájmu. Najděte si čas, obraťte se dovnitř a rozpomeňte se na věci, které vás energeticky oživují.


Proč jste tyto sny odložili stranou?
Které z nich stojí za to vzkřísit?

Lidé si často myslí, že by měli dělat velké věci, aniž by si uvědomovali dopad, jak moc ovlivňují druhé děláním maličkostí. Otevření dveří, úsměv neznámému člověku, malé nečekané dárky, jsou často věci, které dokáží zachránit život. Nikdy nevíte, kdy je někdo zoufalý a zvažuje ukončení svého života. Pečující dotek je často vše co stačí, abyste pomohli někomu dostat se z deprese.

Podívejte se kolem sebe, co můžete udělat. Vyberte si co vás zajímá. Vykonávejte Službu, která vám dodává energii. Pokud děláte službu ze srdce, není třeba očekávat poděkování. Služba sama o sobě je dar.

V této oblasti máte hodně co dělat. Dělejte věci, při kterých vaše srdce zpívá. Vždy se najde někdo, kdo dělá něco, co není právě inspirující. Pokud si to tak vybere, není to pro vás důležité. Sněte o věcech, které si přejete dělat. Užívejte si každý okamžik svého života výběrem věcí, které vás inspirují.
Vždy bude existovat dřina a skutky, které je třeba udělat, ale se změnou postoje se mohou dřina i skutky stát něčím, co vám přináší radost!
Práce nemusí být jen slovo složené z pěti písmen.

ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů ( svoboda a hranice) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Mnoho duší hledá odpověď na chaos dnešního světa.

16. července 2014 v 9:10 Myšlenka Nového dne

Mnoho duší hledá odpověď na chaos dnešního světa. Den ze dne je horší, ale neobávej se, protože věci se musí nejprve zhoršit, než se začnou zlepšovat. Vřed nejprve zhnisá, než praskne, a potom se všechny jedy uvolní a odplaví. Situace ve světě musí též dosáhnout kritického vrcholu, dřív než se uvolní jedy nenávisti, nenasytnosti,žárlivosti a sobectví a může nastat hojení. Potřebuji, abys byl v dokonalém vnitřním klidu. Ten nalezneš, když Tvá mysl bude stále u Mne a když dokážeš povznést své vědomí a vidět pouze to opravdu nejlepší. Situaci ve světě nemůžeš pomoci,jestliže dopustíš, abys byl do ní vtažen. Musíš být odolný vůči nemoci, nebo jí také budeš zasažen, a pak nebudeš moci nijak přispět svou pomocí. Já však potřebuji tvou pomoc. Potřebuji tě svobodného. Potřebuji tě dokonale klidného. Potom mohu použít tvou pomoc.

TZOLKIN 15.7.2014 3 CHUEN galaktický portál kin 211

15. července 2014 v 11:13 Mayský Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Síla Lehkosti, Bezstarostnosti, probouzí humor, spirituální znalosti, flexibilitu, inteligenci, spontánnost, princip Spolutvůrce a diskrétnost


Chuen / Ox (3) - Zacházejte s ním opatrně! Je to jeden z nejrizikovějších dnů v Tzolkinu. Rozpustilé Energie Chuen spojené s Ox s sebou vláčí riziko, nejistotu, pochybnosti, rozhazují kameny, balíky slámy i části letadel po celé dnešní energetické krajině. Ale pokud máte rádi, nebo se vám dokonce daří v nepředvídatelnosti, chaosu a šťastných náhodách, můžete dnešnímu dni dodat trochu vzrušení, které hledáte. Jen pozor: ponořte se do svého vlastního rizika!
Ve Dnech CHUEN začíná proces odpálení tvořivých myšlenek. Fyzická materie se nyní přesouvá do oblasti sféry nemateriální. Dny OPICE vás zalívají impulsy pomáhajícími transformovat tíhu komplikací v jednoduchou lehkost. Pokud váš klaun - váš vnitřní Obr - ještě nadále spí, pokuste se ho probudit ve Dnu CHUEN. Pomalu! Nerozčilujte se - to je motto OPICE.
Chuen žehná mimořádným schopnostem lidské bytosti a lidského těla vyjádřit emoce, promyšlený pohyb, tvořivost a rozvíjet silné duchovní a spirituální schopnosti. Je čas hrát si, objevovat, tančit, prostě oslavovat, že jste naživu. Je to čistá, nesobecká, nevinná radost, která urychluje vývoj. A jak to udělat? Musíte se osvobodit od všech omezení a hranic, strachů, hrozeb a psychologických her, všech zdí, dveří a stropů. Pronikněte ke své vlastní osobní svobodě!
***
Jsme šťastní za dnešní setkání. Dnes vám doporučujeme, abyste si dopřáli trochu dovolenou. To neznamená, že vás musí stát peníze, čas, nebo energii, abyste si dopřáli nádherné a relaxační zážitky.
Vyberte si jeden z nich, nebo něco čemu dáváte přednost a naplánujte do konce tohoto týdne. Jestli máte pocit, že nemáte čas, začněte vyřazovat věci, které vás vzdalují od vašich preferovaných zábavných aktivit.

Odpovězte na osobní emaily a dopisy.
Dělejte bubliny.
Zavolejte někomu, s kým chvíli pohovoříte.
Malujte si.
Dejte si oblíbené jídlo venku.
Pouštějte draka.
Navštivte útulek pro zvířata a humanitární spolky.
Pozvěte přátele, bavte se, smějte se.
Skákejte přes švihadlo.
Dejte polibek někomu oblíbenému.
Poslouchejte hudbu, která vám dodává energii.
Zdřímněte si během dne.
Pusťte si své oblíbené CD, DVD.
Čtěte knihu venku.
Dejte si do vany esenciální olej např. levanduli, nebo rozmarýn.
Udělejte si výlet, nebo procházku do přírody.
Pozvedněte někoho, kdo je dole.
Navštivte někoho, koho jste dlouho neviděli.
Pozorujte mraky a těšte se z jejich tvarů.
Citujte básně.
Zakřičte z plných plic, jak moc milujete život.
A s nadšením dělejte něco, co jste nikdy nedělali.


Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Všichni jsme jedno - moudrost amerických indiánů.

15. července 2014 v 7:00 Doteky Nového Života

Když sem Evropané poprvé přišli z Kolumbem,mohli jsme pít z jakékoli řeky.
Kdyby Evropané po svém příchodu žili indiánským způsobem života, pořád bychom pili svou vodu, protože voda je posvátná. Vzduch je posvátný.
Naše DNA má stejný základ, jako DNA stromů. Strom dýchá to co vydechujeme. Potřebujeme to, co strom vydechuje. Máme se stromem společný osud. Všichni jsme ze Země. A když jsou Země, voda či atmosféra narušeny, příroda zareaguje. Matka zareaguje.
Svět se stal položkou na trhu. S tímto trhem se teď musíme nějak vyrovnat. S tou představou neomezených zdrojů. A když říkáte "zdroje", mluvíte o našich příbuzných. Mluvíte o naší rodině. Ryby jsou naše rodina, není to zdroj, je to rodina. Vyžadují veškerou naši úctu.
Svět je uspořádaný tak, že funguje podle přírodního zákona. Přírodní zákon je velmi silným regeneračním procesem. Je to regenerační proces, který pokračuje, roste a je nekonečný, absolutně nekonečný, pokud všichni s tímto zákonem souhlasí a řídí se jím.
Ale když zákon zpochybníte a myslíte si že ho změníte, jste odsouzeni k nezdaru. A při tom nezdaru bude hodně bolesti, protože přírodní zákon nezná slitování. Je to jen zákon.
Země je všemocná. Kvůli lidským bytostem nevznikla. Jsme jen její součástí. Nemusíme tu ale být, protože Země prochází vlastním procesem.
A pokud to dojde tak daleko, že se jako lidské bytosti zničíte, zničíte život a tuto Zemi opustíte. Země sama nezmizí. Nebude to pro nás konec světa. To je pro nás velmi zajímavý koncept. Ne , svět neskončí, lidské životy na něm skončí. Nemluvíme tedy o konci světa, ale o konci nás lidí. a svět, bez ohledu škody, které jste mu udělali, se zotaví, zazelená a znovu vytvoří vše, co už tu jednou bylo. Až na to, že tu nebudou žádní lidé. Protože má na to tolik času, kolik potřebuje.
A jak vstupujete do cílové roviny a uháníte k cíli, máte před sebou kamennou zeď, svého koně ale nezastavujete, nýbrž ve skutečnosti ještě zrychlujete. Takto vidím využívání toho, čemu říkáte zdroje. využíváte je rychleji, než se stačí obnovovat. Řítíte se ke katastrofě, ale nikdo svého koně nezastavuje. A každý den, kdy neuděláte, co je správné, ztrácíte možnost volby. Každý den ztrácíte svou možnost volby.
Žádný strom neroste sám od sebe, strom je společenství. Určité stromy a rostliny se shromažďují kolem určitých stromů. Kolem těchto rostlin se seskupují určité léčivé síly, a tak když zabijete všechny stromy, když všechny stromy pokácíte, zničíte celé společenství. Nezničíte jen strom, ale celé společenství, které ho obklopuje a je na něm závislé. Můžete tak přijít o velmi důležitou léčivou sílu, kterou lidé, nebo zvířata potřebují. Ztrácíte tedy společenství, a pokud vykácíte celý les, jako se to dnes děje v Americe, Kanadě a myslím že po celém světě, jste opravdu velmi destruktivní silou. Zasazením nových stromů, toto společenství znovu nezískáte. Hodně v tomto procese ztrácíte. Ještě tomu nerozumíte, ale jednou budete. Toto pochopení přijde velmi obtížným způsobem.
Ze sta nejdominantnějších ekonomických jednotek v dnešním světě, ze sta největších ekonomických jednotek, tak se tomu říká, "jednotky", čtyřicet devět jsou země a padesát jedna jsou obchodní společnosti. Chvilku se nad tím zamyslete, co to znamená? To znamená, že obchodní společnosti, jsou dnes hnací silou, která rozhoduje. A obchodní společnosti se nezajímají o lidská práva, o život, ani je nezajímá, jestli lidí, kteří pro ně pracují, dostávají patřičnou mzdu. Jaká rozhodnutí tato ekonomická moc za nás asi učiní? Tyto "korporační státy", jak jim říkám? Co se teď děje odneseme všichni. Myslím, že lidé musí začít být bdělí a probudit se. Moc leží vždy v rukou lidí, v rukou lidí, jen se potřebují shodnout a zpochybnit hodnoty, které jsou jim dnes vtloukány, protože se z nich stala konzumní společnost řízená ekonomikou a ne zdravým rozumem.
Nemá smysl jen tak někoho následovat. Proč? Nevíte, proč ho následujete. Šli by jste za ním, kdyby chtěl skočit ze skály? Následovali by jste ho? Používejte zdraví rozum. Každý by měl být sám sobě vůdcem. Jinými slovy, sami si vždy všechno promyslete.
Rozhlížíme se po spojencích, přátelích, lidech, kteří porozumí a budou souhlasit s těmito mandáty míru. Dáváme teď do vašich rukou veškerý život. Je vaší zodpovědností a povinností starat se o veškerý život.
Nemluvíme tu o svých tetičkách a strýčcích, o svých bratrancích a sestřenicích, o svých rodičích a matkách. Mluvíme o veškerém životě. Mluvíme o stromech, rybách zvířatech, o všem, co roste, o všem živém, protože to je rodina.

Je možné v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu www.slunecnikvet-anna.blog.cz

Řekl jsem "Budiž světlo", a bylo světlo.

15. července 2014 v 6:00

Můžeš pomoci snést Mé nebe na Zem, když si uvědomíš, že Já tě vedu a ukazuji ti cestu. Všechny pokyny nalezneš hluboko v sobě, a nemůžeš tedy sejít z cesty nebo zabloudit. Hledej ve svém nitru, následuj tyto pokyny a sleduj, jak se děje zázrak za zázrakem. Nemůže nastat nepříznivý i okamžik, když Já tě vedu a řídím. Stále Mě hledej a nalézej. Nemusíš hledět příliš daleko; Já jsem přímo ve tvém středu, a tam by sis Mne měl záměrně uvědomovat. Když žiješ a konáš své skutky v mém jménu, tvoříš nové nebe a novou Zemi. V tvoření není žádné napětí. Řekl jsem "Budiž světlo", a bylo světlo. Pravím "Uzři Mé nové nebe a novou Zemi", a tedy je uzři, vzdávej za ně věčné díky a pobývej v nich v dokonalé lásce, míru a harmonii.

TZOLKIN 14.7.2014 2 OC kin 210 galaktický portál

14. července 2014 v 13:19 Mayský Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce, Vědomí bezpodmínečné Lásky, věrnosti, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, přátelství a mimosmylového vnímání
Nehledejte pomstu za křivdy, které na vás byly provedeny, jinak se zachytíte v nekonečné hře na odplatu. Splyňte s vyššími spirituálními proudy: naučte se raději odpustit a pustit, uvolnit se z vazeb, toxických energií "dát někomu lekci." Budete mnohem větším příkladem těm, kteří ublížili vám, a to prostřednictvím odpuštění a pochopení.
Zůstaňte dnes mentálně i emocionálně vyrovnaní při setkávání s vašimi blízkými při řešení případných problémů, které způsobují tření, nebo nedorozumění. I když máte duchovní autoritu, použijte jí k navazování a potvrzení silných pout mezi členy.
OC navazuje na cyklus AKBAL a CIMI - cyklus narození, smrti a znovuzrození. OC znamená první krok do tmy. Je to věrný a loajální PES, který vede naše kroky a pomáhá nám přežít. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost, bavte se dnes s rodinou a přáteli.
Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své " smečce ", mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. Pokud jim chybí vlastní nezávislost, zavádí autoritářství pro všechny kolem sebe. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu a chce si dopřávat mnoho radosti, včetně sexu.
***
Jsme potěšeni přivítat vás dnes a sdílet každou příležitost spolupráce. Náš společný čas, který trávíme tímto způsobem se krátí, brzy se budeme vídat tváří v tvář, protože se Závoje mezi námi stávají stále tenčí. Lidé se často ptají: "Co je Závoj mezi dimenzemi?" Ačkoliv mezi námi neexistuje žádné fyzické oddělení, nemůžete nás vidět, protože vaše vibrace jsou nižší. Jakmile zvýšíte svou vibrační úroveň, budete mít více vstupů na Druhou Stranu. Mnoho z nich jsou život měnící zkušenosti a všechny pochybnosti o naší realitě zmizí v jednom okamžiku.
Závoj je změna frekvence. Je to pěkně zobrazeno v několik vašich filmech. Je to něco jako chůze přes silnou stěnu vzduchu. Fyzicky to není vidět, ale můžete to cítit. Jakmile se dostanete na Druhou Stranu, poznáte ten rozdíl: vzduch bude mít jiný nádech podobný změně barometrického tlaku.
Je mnoho způsobů, jak se vydat na Druhou Stranu. Mnozí zažijí tuto cestu během spánku, někteří při šamanských cestách použitím halucinogenů, nebo v průběhu zážitků blízkých smrti. Po takových zkušnostech má člověk "AHA!" zážitky, vnímá Lásku na hlubší úrovni a může se okamžitě ocitnout na Druhé Straně, navíc existují místa, kde jsou Závoje tenké - například stará obřadní místa.
Závoj je tedy sám o sobě frekvenční posun, je to podobné jako radiové vlnové délky. I když nemůžete vidět frekvence, můžete slyšet hudbu, která plyne. Při vysílání na nízkých frekvencích jsou vlnové délky dál od sebe - dotýkají se méně často na střední čáře. Jak se vibrace zvyšuje, vzdálenost mezi vlnovými délkami se zkracuje, takže přes střední čáru kmitají častěji. Uvažujte, že Závoj je střední čára. Ti, kteří se pohybují na nízkých frekvencích jako je strach, nebo hněv, se mohou dotknout střední čáry jen těžko, což také snižuje schopnost poznat co je na Druhé Straně.
Když se vaše schopnost milovat zvýší, můžete začít rezonovat s vyššími frekvencemi. Vzdálenost mezi vlnovými délkami bude kratší, to umožňuje více příležitostí dotknout se Závoje (střední čára) a zvyšuje schopnost komunikovat s těmi na Druhé Straně. Jakmile vaše vibrace stoupne až do bodu, kdy se Závoje dotýkáte neustále, nastává sloučení. V tomto bodu může skok Vědomí katapultovat osoby do nejbližší vyšší sféry.
Tento popis je velmi primitivní pro tak složité téma, ale doufáme, že vám to pomůže pochopit přímou souvislost s bezpodmínečnou Láskou a vaší vibrační frekvencí. Rozdíl mezi dimenzemi je frekvenční rozsah. Už brzy mnozí vystoupáte nad úroveň nižších frekvencí, kde v současné době přebýváte. Až se to stane, ocitnete se okamžitě ve vyšší dimenzi. Jakmile tam dorazíte a půjdete do strachu, můžete rychle skočit zpět do své aktuální třetí dimenze.
Naším cílem je pomoci vám dostat se a udržet v těchto vyšších dimenzích, zatímco ve své fyzické formě zvyšujete své vibrace Lásky. Budete si pak moci vědomě vybrat, na které straně Závoje chcete přebývat.
Doufáme, že jsme byli schopni vás poučit, nikoliv zmást. Není třeba znát žádné matematické formulace a složitosti, o kterých se tak často mluví, prostě už víte že:
LÁSKA JE KLÍČEM KE VZESTUPU A VYŠŠÍM FREKVENCÍM
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování - vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nic není příliš velké, nic není příliš zázračné, nic není nemožné.

14. července 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Vše musí růst a rozvíjet se. Nechtěl bys přece zůstat celý život dítětem, které musí být krmeno, oblékáno a všelijak zaopatřováno. Když pozoruješ dítě, vidíš, jak se chce měnit a jak chce zkoušet nové věci. Stále něco zkoumá a učí se, roste a rozvíjí se. Je to přirozený proces růstu a proměn. Dítě o svůj rozvoj nemusí usilovat; přichází zcela přirozeně. A tak je to i s objevením Nového věku, který je nyní přímo zde s tebou. Nemusíš bojovat a zápolit, abys do něj vstoupil, nemusíš se bát neznámého, nemusíš se znepokojovat rychlostí změn a rozvoje všude kolem sebe. Dívej se vpřed se skutečnou radostí a očekáváním toho, co má přijít. Nic není příliš velké, nic není příliš zázračné, nic není nemožné. Sleduj Mé zázraky, jak se zjevují v pravé dokonalosti, a vzdávej věčné díky.


TZOLKIN 13.7.2014 1 MULUC

13. července 2014 v 23:05 Mayský Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Síla vděčnosti, probuzení ( paměť Ráje), očištění, rozpomenutí
Začněte Trecenu Muluc celkovou rovnováhou, vyvážeností a harmonií. Jak? Poděkujte všemu, co je součástí vašeho života, co bylo a co přijde a to bez hodnocení, či morálních hodnot. Připusťte, pokud máte ještě karmické dluhy a nastavte záměr sladit je s upřímností a pokorou. Hun (1) dnes dává Muluc mocnou hybnou sílu, takže Muluc je energie, která může trvat celou Trecenu. Plujte s ní, aniž byste se snažili cokoliv kontrolovat, vnímejte její hloubku a její sílu, nechte jí projít a nechte působit její přirozené kouzlo na vás.
MULUC v yuakatánském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.
Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC.
Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci , kteří dokáží zaujmout publikum.
Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Jsme rádi, že vám dnes můžeme opět pomáhat. S radostí se díváme na váš růst i jak odhalujete ve svém životě tajemství. Věříme, že až sloupnete všechny vrstvy negativních myšlenek a kódů přesvědčení, požehnáte každému za získané zkušenosti. Zkušenosti jsou vaši učitelé, vaši Průvodci a vaši ochránci. Každá z nich vás dovedla k tomuto okamžiku.
Nyní jste získali znalosti jak funguje Vzestup, znalosti o Vesmíru, o vaší mysli. Obdrželi jste informace jak vychovávat děti, jak komunikovat s druhými lidmi, dokážete se rozhodovat na základě Lásky a mnoho dalších dovedností.
Využíváte čas k integraci těchto slov a znalostí do svého Bytí? Čtete tato Poselství, nebo jiné inspirativní texty každý den?
Co je nejdůležitější ve vašem životě?
Věnovat čas kódům přesvědčení založených na Lásce je ta nejdůležitější práce, kterou můžete dělat. Trávíte čas nesmyslnými aktivitami a povinnostmi, které se vám protiví? Meditujete často a soustředíte se sami na sebe propojeni se svým vnitřním Já? Plníte své tělo toxickými látkami a vařenými potravinami, v kterých není žádná životní síla?
Jaké jsou vaše plány na dnešní den? Zahrnují relaxaci, hovory s vašimi milovanými a čas v přírodě? Jakmile tyto tři věci přidáte do vašeho každodenního života, změní se celý rámec každého dne. Zvažte možnost přidat je do svých každodenních plánů a sledujte, jak dostane váš život větší význam. Pro dnešek se loučíme, takže už to vše můžete začít dělat.
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ -PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA MULUC

13. července 2014 v 23:02 Mayský Kalendář na každý den

Vlna MĚSÍCE ovlivňuje vaši paměť.
Muluc je symbol vody a vládne této Treceně. Plodné a emocionálně nabité denní znamení. Muluc je Vlna naložená silnými energiemi, které vás mohou houpat různými směry a nemusí vás nechat v klidu. Pokud je Muluc vaším dnem narození, může zdůraznit vaši přirozenou esenci a rezonanci s vašimi silnými proudy emocí a inteligence. Možná jste si všimli v průběhu života, že intenzita, flexibilita a schopnost přizpůsobit se každé situaci, nebo změny zvládnuté v co nejkratší době způsobují nedůvěru a nedorozumění s těmi, kteří nejsou tak docela přizpůsobiví, nebo emocionálně nabití.
Jaguár je v Podsvětí zdrojem síly a energie Půlnočního Slunce. Orel v horním Světě zdrojem síly a energie Denního Slunce. Bojovník čistí karmu. Hřeben této Vlny (pozice 6,7,8) nabízí lidstvu mocné energie čištění starých emocionálních vzorců a přijetí nových změn. Je zajímavé, že čistění následuje v návaznosti na Trecenu Cib, kterou jsme včera ukončili. Energie Muluc podporuje očistu a čištění, stejně jako osvobození od minulosti a negativity a tím umožňuje velký posun v osobní i globální Transformaci.
Síla MĚSÍCE vyplavuje bolestným způsobem záležitosti skrývající se v poli identity, nutí nás přehodnotit naše vlastní Stíny. Kdo je ve shodě se svým Srdcem, tomu MULUC udělá velkou radost . Život takového člověka běží hladce, všechno je v pořádku, jakoby mávnutím kouzelného proutku. Čistící operace MULUC jemně, ale pevně odstraňuje zbytky kurzu a bezbolestně vyplavuje staré vrstvy z pole podvědomí.
REZONANCE S VLNOU
Vlna MĚSÍCE otevírá průvod Vln Pátého Zámku ČASU ( kin 209-260) . Zelený Zámek můžeme přirovnat k velkému pokladu, ve kterém jsou přechovávány pozemské klenoty. Tyto poklady stále čekají na ty, kteří je dokáží využívat správně. Před 2000 lety nám náš drahý přítel Ježíš Kristus dovolil podívat se jedním okem na čekající nás dary v Domě Otce. ON byl snad jiný, než my? Byl snad Bohem, který nám chtěl jen ukázat, že jsme červi, nebo MU šlo o něco více? Anebo možná..…ON byl právě ten, který chtěl, abychom si uvědomili, kdo opravdu jsme. Vyjádřil smysl našeho Bytí několika prostými slovy:
"Plná planetární sýpka stále čeká na vyprázdnění těmi, kdo jsou si vědomi své role pozemské bytosti."
Náš svět pomalu vyčerpává své trojdimenzionální zásoby. A právě teď způsobem neobvyklé manifestace začínají praskat iluzorní mýdlové bubliny Starého Času. Dříve, či později si toho budeme muset všimnout. Dříve, či později, budeme muset opravit naše chybně vytvořené autority.
Zkušenosti získané ve Vlně MĚSÍCE jsou pro vás klíčem k rozvázání mnoha problémů. Žádná jiná Vlna není oprávněná k tomu, aby zaktivovala pole vaší Prapaměti. Krev symbolizuje PRAVDU, čili PAMĚŤ RÁJE. Ukáže se zde vaše pravá identita, jakékoliv odbočení z kurzu i jak se vám dařilo na vaší individuální cestě životem. Tak už to je, ačkoliv je to paradoxní, že my lidé se učíme lépe a rychleji, když cítíme bolest. Naštěstí je pro nás pomíjivá. Proto se na všechny eventuální bolestné rány a zvraty osudu dívejte velmi střízlivě, bez hodnocení lidí i událostí. Všechny osobní vzestupy a pády by měly být uznány jako dvě strany účtu: " MÁ DÁTI - DAL"
Tři pozice Vlny zasáhne Energie Galaktických Portálů: PES 2, OPICE 3, ZRCADLO 10. V těchto dnech pečlivě pozorujte osobní zkušenosti na všech úrovních Bytí - mentálním, emocionálním, fyzickém. Kromě toho se podívejte důkladně na všechny vnější kontakty a průběh všech vašich jednání.
Vlna MĚSÍCE je z velké části spojena s DHARMOU, což znamená, že s sebou přináší informace z budoucnosti a zná cíl vaší inkarnace. Její pozemští Strážci jsou stále v pohotovosti pro případ, že byste zbloudili z cesty a odvážili se jít příliš daleko. Tak zjistíte, proč jste tady a co vlastně hledáte.
Využijte Trecenu Muluc k osprchování sebe s vděčností za vodu, která vytváří nový život.
Přehled Vlny 13.7.- 25.7.
1. MULUC
2. OC - galaktický portál
3. CHUEN - galaktický portál
4. EB
5. BEN
6. IX
7. MEN
8. CIB
9. CABAN
10.ETZNAB - galaktický portál
11.CAUAC
12.AHAU
13.IMIX
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Změna začíná u jednotlivce a potom přechází do společenství, města, národa a světa.

13. července 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Příliš mnoho lidí marní čas a energii tím, že obviňují za chyby světa někoho jiného, místo aby si uvědomili, že je mohou změnit, když začnou sami u sebe. Nejprve si dej do pořádku svůj vlastní dům. Když hodíš doprostřed rybníka kámen, rozčeří vodu do vln; tyto vlny mají svůj počátek v kameni, ve středu rybníka. Začni u sebe; pak můžeš vyzařovat mír, lásku, harmonii a porozumění ke všem duším kolem sebe. Začni jednat hned teď. Toužíš vidět lepší svět; tedy pro to něco udělej, ne však poukazováním na všechny kolem, ale nahlédnutím do svého nitra, zkoumáním svého srdce, napravováním svých vlastních chyb a nalézáním
odpovědi v sobě. Potom můžeš jít s jistotou vpřed a být skutečnou pomocí svému sousedovi a všem duším, se kterými se setkáš. Změna začíná u jednotlivce a potom přechází do společenství, města, národa a světa.

TZOLKIN 12.7.2014 13 LAMAT

12. července 2014 v 10:37 Mayský Kalendář na každý den

Lamat - Hvězda - Síla řádu, pořádku, harmonie, krásy, estetiky
Jelikož dnes vstupujeme do posledního dne Treceny CIB, uctěte cestu, kterou jste prošli: ctěte moudrost a rady předků, ctěte je a udržujte ve svém srdci po zbytek vašeho života. Oxlahun (13) dnes uzavírá toto učení bohatou hojností Lamat, zesiluje její dopad s mnohonásobnými účinky ve všech aspektech vašeho života. Od teď s sebou můžete nosit obrovské oceány znalostí, zkušeností a moudrosti, které si můžete kdykoliv přivolat.
Dejte však pozor, abyste nemrhali moudrostí a poznáním, které jste získali, ale používali je dobře a používali je pro dobré účely.
Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této energii, mívají zpravidla šťastný osud - ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.
Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod - vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.
***
Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili. Rádi bychom otevřeli téma výchova dětí. Nemůžeme nezdůraznit, jak důležitý má význam umožnit dětem, aby se rozhodovaly sami za sebe. V mnoha ohledech jsou děti mnohem moudřejší a na vyšších frekvencích Lásky, než jejich opatrovatelé. Rodiče svojí rolí vzoru přenáší své obavy a mýty na děti, což může být na jejich cestě velkou překážkou. Je nutné věnovat pozornost, jak je ovlivňujete.
Cokoliv jiného, než Láska a laskavost je urážející a škodlivé a většina z vás dělá tyto věci, aniž by je považovala za škodlivé.
V okamžiku, kdy ovlivňujete dítě a ono reaguje emocemi jako strach, hněv, bolest, podívejte zpět na to, co jste řekli, nebo udělali, abyste ho urazili. Na jedné straně chráníte dítě před fyzickou újmou a pak mu ubližujete tímto způsobem? Je dobré naučit dítě jak se má chovat, ale můžete použít jako vzor své vlastní chování?
Mnoho dětí je nuceno jíst potraviny, které nemají rády, nebo množství, které se jim nevejde do těla. Takže se naučí zvyk přejídání. Často jsou jim dávány potraviny bez nutriční hodnoty jen abyste jim udělali radost. Jaká je v tom skrytá zpráva? Jejich neklid a neposednost se setkávají s pohrdáním, nebo medikamenty. Jejich slova, činy, myšlenky, sny se setkávají s posměchem. Když jim umožníte snít velký sen, možná budou vaším vzorem a podpoří vás, abyste i vy snili ve velkém.
Ti, kteří si přeji mít děti by udělali nejlépe, kdyby věnovali co nejvíc energie a času odstraňování jejich vlastních problémů, než se jim děti narodí. Velice často partneři o takových věcech vůbec nepřemýšlí. Jak se může cítit dítě, když ví, že bylo stvořeno nechtěně? Buďte pyšní na své tělo i na sebe. Naučte se zdrženlivosti, dokud nenajdete vhodného partnera.
Vytvořte před příchodem dítěte na svět prostředí, ve kterém vy i váš partner mohou být dítěti dobrým vzorem. Měli byste vědět co máte sami jíst, tím dáte dítěti dobrý základ, ještě než bude vyrůstat ve vašem těle. Změňte myšlenky na vyšší úroveň myšlení a váš vliv je na dobré cestě.
Buďte typ člověka, který důvěřuje svému dítěti, ještě než se narodí. Takto přitahujete duši, která je kompatibilní s vámi a vaší mravností. V rodině bude mnohem méně napětí, když budete stát všichni na stejné straně.
Prarodiče musí stát na straně rodičů, jinak to znamená pro dítě hodně zmatku. Rozhodněte se před narozením, jaká přesvědčení mu chcete předat. Pokud se rodiče a prarodiče domluví mezi sebou, život bude mnohem hladší. Jakmile vstoupí soupeření do arény, znamená to jasný zármutek pro všechny zúčastněné. Prarodiče musí vychovávat svá vnoučata způsobem, se kterým vy souhlasíte.
Snažte se udržovat cestu hladkou, zacházejte s každým v rodině s Láskou a laskavostí, protože je to všechno, co je skutečně důležité. Rozhodněte se, co je opravdu důležité a stůjte v pravdě. To neznamená, že rodiče nemusíte poslouchat, to znamená, že musíte stát ve své celistvosti. Přijde čas, kdy mohou prarodiče vnoučatům říkat, aby nevěřili tomu, co říkají rodiče. Vybírejte bitvy dobře, aby nakonec nedošlo k válce.
Nemluvíme o případech zneužívání, nebo hluboké neúcty. Ukazujeme tu na nesčetné maličkosti, které vás vyvádí z rovnováhy a také o rozdílech v náboženství. Neexistují dva stejní lidé, kteří mají stejné kódy přesvědčení. Každý člověk má dělat svá vlastní rozhodnutí. To může být těžké pro někoho z vás přijmout, ale je třeba si uvědomit, že jednou přijde čas a i vaše dítě bude dělat svá vlastní rozhodnutí. Nebylo by skvělé kdyby vycházela z aktu Lásky a laskavosti? Nehřálo by vaše to u srdce, kdyby si dítě vybralo to, co jste ho naučili vlastním příkladem?
Je to naše velká naděje, že každé dítě, které přijde na Zem, se narodí rodičům, kteří plánovali jeho narození, očekávají jeho příchod a jsou schopni plně ho milovat a podpořit emocionálně, fyzicky, mentálně i duchovně. Pokud budete mít všichni takovéto pojetí, nebude trvat dlouho a bude to zcela běžné. Jste mocní tvůrci a svými myšlenkami můžete manifestovat cokoliv si přejete zažít.
Buďte typ rodiče, který chcete vidět na celém světě. Buďte součástí školení mládeže o rodičovství. Naučte je trpělivosti a vytrvalosti. Podpořte a naučte je čekat trpělivě na toho správného kamaráda. Povzbuzujte je, aby se zabránilo užívání drog, alkoholu a přátelství, která je k těmto věcem vedou. Naučte je dávat tělu zdravou výživu a podporujte je, aby nacházely a zkoumaly věci, které v nich probouzí nadšení a vášeň.
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s 13ti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.
Copyright © Překlad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Krásu nelze v nitru zadržovat, a proto ji nech vyzařovat.

12. července 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jsi všude obklopen krásou. Otevři oči a vnímej ji a vzdávej za ni stálé díky. Dovol, aby tě krásné věci proměňovaly a inspirovaly k tomu, co je v tobě nejvyšší a nejlepší. Krása v tobě probudí to opravdu nejlepší a sjednotí tě s tím nejvyšším. Krásu nelze v nitru zadržovat, a proto ji nech vyzařovat. Naplň své srdce a mysl krásnými myšlenkami a odrážej Mne, protoze Já jsem krása. Hledej krásu ve všem, a budeš-li ji hledat dostatečně hluboko a dostatečně po ní toužit, spatříš ji. Povznes se nad nečisté a ošklivé věci v životě, protože tím, že se nad ně povzneseš, je můžeš pomoci proměnit. Krása se odráží ve tvém oku; je tedy hluboko v tobě. Vykroč dnes s přesvědčením, že uvidíš krásu ve všem a v každém, a dokážeš to. Láska a krása jdou spolu ruku v ruce; nech tedy Mou všezahrnující lásku, přinášející jednotu a jedinečnost, svobodně plynout do tebe a skrze tebe.

Obraz: OHEŇ A VODA

11. července 2014 v 12:48 Obrazy rok 2014

Obraz: OHEŇ A VODA

Průchod zrcadly, skrze svůj vlastní vnitřní stín je mimořádná možnost k poznání sebe sama. Matka Země nás miluje a stále, stále uzdravuje.


Je možné v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu www.slunecnikvet-anna.blog.cz


TZOLKIN 11.7.2014 12 MANIK kin 207

11. července 2014 v 10:52 Mayský Kalendář na každý den

Manik - Ruka, Jelen - Síla úcty, poctivosti, uzdravení, pokory, respektu

Když dosáhnete poznání, nebo nějakých znalostí, je vaše právo a povinnost mluvit o tom, co za to stojí, co je správné a co je pravda. Ale ať jsou vaše fakta přímá, než tak učiníte, protože dnešní svět oplývá dezinformacemi a mylnými zprávami stále ve větším objemu na internetu, v televizi, médiích i reklamách. Odhalte s LaKa (12) nízkofrekvenční proudy, které tvoří základy vašeho života a bez ohledu na váš věk ztělesňujte moudrost Starších, která je uvnitř vás. Kráčejte v tichosti po stabilní vnitřní cestě - to je místo, kde leží pravá a skutečná pravda.

Nasměrujte dnešní sílu Manik k pravdě, integritě, úctě a respektu, a budete stát v úžasu na pohoří, na kterém se dnes pohybujete. Manik má hluboký respekt ke spiritualitě, která je přítomna ve všech živých bytostech a nemá problém vyjádřit svou obrovskou, živou a přímou sílu. S velkou silou přichází i velká zodpovědnost, neste jí dobře a s grácií. Vyvažujte svou sílu a důvěru v sebe sama s pokorou, flexibilitou a porozuměním vůči ostatním.

Pokud je vaším cílem získat více informací o umění léčit, pak je dnes váš den - požádejte Obra Manik, aby vám zpřístupnil hluboké tajemství o umění léčit. Nezapomínejte na své dlaně - jsou projeveným pozemským nejcennějším nástrojem léčení. Nyní ho využijte pro sebe. Pokud vnímáte někde pocit bolesti - přiložte tam své ruce. Čakry vašich dlaní jsou kanálem, kterým proudí ŽIVOTNÍ SÍLA jednoduše přímo ze Zdroje - fyzicky, neustále, aniž by vás to rušilo.

Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva je:chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí

***

Děkujeme, že jste si udělali čas na naší návštěvu. Jsme potěšeni tímto spojením a velmi vděčni za čas, který věnujete svému vnitřnímu Já. Nemůžete nevnímat růst a rozšiřování chápání. Vidíme vaše vnitřní změny i to, jak ovlivňujete ostatní. Akty laskavosti a každý projev Lásky se dotýká všech duší.

Když se skupina duší ve vaší rovině posouvá na vyšší frekvenci, ovlivňuje to všechny. Když se časem dostanete na určitou úroveň Světla ( vyšší frekvence), mnozí ve vyšších rovinách nad vámi se posunou také. Jakmile dostatek jedinců dosáhne vyšší frekvence, posouvá to skupinu na vyšší příčku a někteří se posunou opět výš. Je to podobné jako podniky, v kterých jsou podporováni zaměstnanci. Jakmile zaměstnanec naplní svou úlohu na určité pozici, posune se výš.

Každý jeden z vás ovlivňuje všechny. Jakmile jako skupina vystoupáte na vyšší frekvenci, setkáte se s těmi, kteří na této vyšší úrovni už jsou. Nakonec ti, co vám pomáhali, ukončí svou roli. Po té, co vám během těchto časů pomáhali získat mnoho znalostí, zkušeností, trpělivosti, Lásky, soucitu a moudrosti, bude jejich práce ukončena, což jim umožní posunout se do vyšších sfér. To je podstata jak funguje Vzestup. Je to celé mnohem složitější, než popisujeme, ale váš jazyk a zkušenosti umožňují velmi obtížně vyjádřit tyto okolnosti z hlediska rozsahu vašeho chápání.

Stačí vědět, že když změníte kódy přesvědčení nižších frekvencí, chování a myšlenkové vzory a nahradíte je volbami na vyšších frekvencích, můžete ovlivnit všechny. Když student získá Mistrovství, hledá si nového učitele, který ho posune na vyšší úroveň. To je také důvod, proč se někteří posunou do vyšších sfér.

Dokonce i ve vašem současném životě se mnoho Nanebevzatých Mistrů přesune z fyzické roviny do další dimenze. Jakmile se přesunou na své místo, některým ze svých Mistrů, které učili, předají štafetu, aby se i oni mohli přestěhovat později do vyšších sfér. Rozumíte tomu, co říkáme?

Důvody, proč opustí jednu sféru a přesunou se do další, jsou různé. Obecně platí, že Mistři se posunou, protože si vybrali zažít jiné zkušenosti. Když dokončí jeden úkol, ustanoví si další. Často je to proto, že touží po nových výzvách. Mnozí se odstěhují z tohoto Vesmíru, aby mohli zažít jiný. Stejně jako vy máte svobodnou vůli pohybovat se podle svých požadavků.

O tuto informaci jsme se podělili, protože je mezi vámi mnoho nedorozumění ohledně procesu Vzestupu a jak to vše funguje. Bez ohledu na to, čemu se rozhodnete věřit, můžete činy Lásky, laskavosti a soucitu cítit všude. Není třeba obávat se vašeho Vzestupu, nebo o ostatní, kteří hrají jiné role.

Velká pozornost by měla být zaměřena na bohoslužbu, tresty za hříchy a jiné podobné kódy přesvědčení. Jednoduše buďte laskaví tím nic nezkazíte. Neexistuje žádná správná, nebo nesprávná cesta. Všechny vedou na správné místo pro získávání zkušeností a různých zážitků.

Vyberte si Lásku a Světlo a budete hojně požehnáni.

Zbavte se úmyslu zachránit lidi a věnujte pozornost všem oblastem, kde nejste v rovnováze.
Zbavte se úmyslu zachránit svět a věnujte pozornost tomu, jak ovlivňujete vy sami svět.
Jakmile změníte své neefektivní návyky, pak můžete zaujmout čestné místo jako vzor pro druhé.

Pečujte o sebe a buďte vzorem pro ostatní, pokud jde o návyky týkající se zdraví. Zvednutý prst ukazuje na všechny oblasti života. Tyto prsty byste měli umístit raději do pozice modlení a zaměřit se na nutné změny. Říká se, že ten kdo ukazuje na chyby, je obvyklé má sám. Pokud najdete chybu u druhých zjistěte, kde se tato nedokonalost nachází uvnitř vás. Pak můžete připustit nedokonalost jako dokonalost, nebo provést změny.

DVANÁCTÝ Tón - POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den " zúčtování" všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností. Integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

AA Michael - „OVLÁDÁNÍ SVÉHO ŽIVOTA“

11. července 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling

AA Michael prostřednictvím Ronny Herman, červenec 2014

Milovaní mistři, máme pokračovat v opakování některých z našich nejdůležitějších minulých učení? Je velmi důležité, abyste měli hlavní cíle procesu vzestupu pevně zakořeněné ve vaší paměti.V současné době jste v procesu začleňování, vstřebávání další příslušné úrovně Světla Stvořitele, s pomocí inteligence vaší NadDuše. Spojování se s mnoha stránkami svého Já páté dimenze a jejich vstřebání, začlenění, nakonec vyústí do nového biologického plánu (s)tvoření.

Vaše Andělské Rodné právo zahrnuje všechny dary, talenty, prvky, znaky a ctnosti Stvoření. Jsou zadarmo - vaše, abyste je mohli vzít a použít. Nicméně musíte si je zasloužit svým vlastním úsilím, a pak se o vstřebanou moudrost podělit s těmi, kdo kráčejí po cestě za vámi. Ti moudří/mistři Země a učedníci na Cestě strávili nesčíslně mnoho času a úsilí, aby odkryli své talenty a získali moudrost, o kterou se dělí s každým, kdo moudrost hledá. Jejich posláním je zjednodušit cestu nebo úkol získání mistrovství Sebe, a zaslouží si za své úsilí odměnu. Musí zde být vzájemná výměna hojnosti. Vy musíte vložit čas a úsilí sami - nebo musíte dát kompenzaci těm, kteří vám prošlapali cestu tím, že vám poskytli pokročilou moudrost učení vyšších říší. Musíte povýšit své nápady a cíle do nejvyšších možných vibrací, a tím z nich udělat pročištěné nápady, ze kterých bude mít prospěch celé lidstvo.

Proces probuzení s sebou nese pohyb mnoha úrovněmi astrálních (emocionálních) plání. Vaším cílem je umístit svůj střed na mentální pláň - pláň vědomí. V určitou dobu se učedník na Cestě pomalu přesune za povinnosti a odpovědnost fyzické rodiny, tak jak stoupá jeho/její vědomí, moudrost a Světlo. Postupně se zvětšuje vliv uchazeče, a stejně tak jeho/její potenciál stát se Služebníkem Světa. Je třeba neustálého a záměrného úsilí, aby člověk zkrotil své ego a získal potřebné vědění a zkušenosti k tomu, aby se stal Služebníkem Světa. Musíte být výjimečně příkladní, a také mít schopnost nadchnout a stimulovat touhu po duchovní moudrosti, abyste lidstvu sloužili jako Světlo, které ho vede. Osvícený učitel nabízí pravdu, tak, jak mu/jí byla odhalena, a také dává svým studentům možnost přijmout nebo odmítnout jeho/její učení.

Tolik z vás má těžkosti s odhalením svého poslání nebo své touhy, a tak procházíte svými dny netečně. Pokračujete v tom, že neděláte nic, žádný pokus způsobit ve svém životě pozitivní změny. Ne každý je určen k tomu, aby učil masy nebo se stal světoznámou osobou. To vy, kteří tiše plníte své každodenní povinnosti, jak děláte stálé malé pokroky v sobě, a přitom vyzařujete Lásku/Světlo Stvořitele dolů do Země a ven do světa, vy máte nejdramatičtější vliv na negativní prostředí Země. Hledáme Služebníky Světa na úrovni kořenů trávy. Jeden každý z vás je potřeba k tomu, aby se pozvedlo a vyčistilo kolektivní vědomí mas.

Když procházíte zkouškami, testy a výzvami transformace, přejeme si povzbudit ty z vás, kteří se cítí bez pomoci a bojí se, že není cesty z dilematu, ve kterém se ocitli. Nechcete otevřít svou mysl možnosti, že existuje a je tady pomoc z vyšších říší Boží existence a že existuje nový způsob myšlení a pročištěný způsob života a vy ho máte k dispozici?

Často se v zoufalství modlíte a prosíte o pomoc; nicméně, pokud nepřichází způsobem, který je vám pohodlný, popřete ji nebo ji odmítnete. Modlitby jsou vždy zodpovězeny. Modlitby žádající o nejvyšší dobro se uskutečňují jako velké a malé zázraky, a otevírají cestu lehkému a ladnému životu.Modlitby egoistického těla touhy jsou zodpovězeny tak, aby vám dovolily nalézt vaše vlastní řešení, ztělesněním vašich mylných představ, nepochopení a nepřiměřených akcí. Životní lekce se naučíte tím, že zažijete, co jste stvořili. Ego přitahuje nesoulad a nespokojenost, a to způsobuje, že se hledající obrací ven, aby nalezl řešení a uspokojení. Musíte se naučit modlit se s čistým srdcem a se záměrem nejvyššího pořádku, řádu. Když povýšíte kvocient svého Světla, zvýšíte magnetickou přitažlivost srdce. Musíte se naučit přijmout hojnost kolem vás, se srdcem plným díků a vděčnosti.

Proč nezačít formulování poslání tím, že uděláte seznam negativních věcí ve vašem životě, které chcete změnit? Začněte několika malými změnami ve svém životě a pamatujte, že musíte začít u sebe. Ujišťujeme vás, že pokud vyvinete soustředěné úsilí a použijete nástroje, které jsme vám dali, uvidíte ve svém životě dramatické změny. Žádáme vás, abyste nás otestovali. S otevřenou myslí nastudujte některé ze základních konceptů, které jsme vám poskytli, a pomalu ale věrně začleňte do svého každodenního života ty, které s vámi rezonují nejsilněji. Dejte nám svolení vás vést a inspirovat, a když tak učiníte, budete mít za sebou síly Ráje. Prohrát můžete pouze pokud se vzdáte,milovaní.

Čas má charakter esence, proto je velmi zřejmé, že strach a vztek mas, moc síly přírody a změny/čistění Země každým dnem nabírají na intenzitě. Mezi různými frakcemi probíhá intenzivní polarizace, nejen na osamocených místech světa, ale v každé zemi, a zahrnuje přidružení, připojení rasové, kulturní, náboženské a politické. Říkali jsme vám, že propast mezi Světlem a zemí stínu se rozšiřuje, a je velmi zřejmá z obou stran, povznesené i pozemské. Jasně vidíme oblasti, které se koupou v Živoucím Světle, díky vám, věrným Světelným Vozům. Také vidíme zuřící vířivé větry negativity a chaosu, vznikající v mnoha zemích, provinciích, městech, sousedstvích a dokonce mezi rodinami po světe.

Pokud jste chyceni řečnictvím světového zpravodajství médií, nemůžete pomoct, ale uvědomte si, že je v nich porce (nášup, kterým nás krmí) šílenství negativity, které je chrleno do éteru a do vědomí těch, kteří jsou vnímaví k neharmonickým senzačním a separačním zprávám. Strach z deprivace, vztek na vládce, leadery a na vládu, a rozhořčený pocit práva, nároku na věci a služby, bez osobní zodpovědnosti, jsou symptomy intenzivního strachu ze změny, která probíhá v každém koutě světa a uvnitř lidského vědomí.

Je čas, aby začal další krok v procesu vzestupu a mnozí pokročilí uchazeči na Cestě se již do tohoto procesu pohroužili a stávají se v něm profesionály. V této době není pochyb, že ti, kdo jsou nějakým způsobem pokročilí ve svém duchovním vědomí zrychlují svůj proces rozvoje probuzení jako nikdy předtím v historii světa, aby mohli fungovat jako vysílače a interpretátoři Vesmírných zákonů a Kosmické Pravdy.

Vy, uchazeči na cestě, se stáváte profesionály v budování a používání mnohačetných Pyramid Světla / Síly v páté dimenzi tak, jak se pomalu, ale jistě stáváte aklimatizovanými na prostředí nižší páté dimenze. Otevřeli jste cesty do Měst Světla, abyste mohli postupně vstřebat vyšší a čistší, jemnější, frekvence Světla. Také se připravujete na pravidelné interakce s mnoha stránkami svého Vyššího Já a s úžasnými Bytostmi Světla.

Pro mnoho z vás začíná volání po znovusjednocení, kdy vyšší frekvence vaší Písně Duše dosahuje k různým členům vašeho Božího Já
. Tak jak čistíte a zjemňujete své vibrační vzorce a váš Energetický podpis dosahuje určité úrovně harmonie, vaše Píseň Duše se začne rozléhat zevnitř ven do čtvrté dimenze a skrz ni, do páté a pro některé z vás možná dokonce do šesté dimenze, a velmi postupně do aurických polí některých Zlomků Duše vašeho Vyššího Já. Pomalu tyto osvícené stránky vašeho Já, tak jak se stávají vědomými si sebe sama, započnou proces, ve kterém se s vámi sladí. Ti, jejichž rezonance je nižší než vaše, spadnou na linii pod vás, a ti, kteří jsou na Cestě před vámi, se pomalu přesunou do sloupu Světla nad vámi. Vy se také budete posunovat stranou a výš do pročištěných a zjemnělých říší, jak všechny zlomky vaší Přítomnosti JÁ JSEM postupně začnou procházet procesem přesunu blíže a blíže k vašemu centrálnímu sloupu Andělského Světla.

Pro některé z vás budou tyto informace mátoucí; nicméně, mnozí z vás zažívají různé stupně tohoto procesu během svých nočních pobytů nebo při meditací. Proto si přejeme, abychom vám předalizákladní porozumění o tom, co probíhá na různých úrovních procesu vzestupu.

Když studujete tajemství Vesmírné Pravdy a ponoříte se do nich, vybudujete si zásobárnu znalostí, které můžete použít, když to bude potřeba. Také, když získáte přístup ke své Svaté Mysli, bude to vypadat, jako byste poklepali na Vesmírný zdroj informací; ale zpočátku to bude vaše vlastní, rozsáhlá minulost, která vám v tu chvíli bude zpřístupněna. Stanete se velmi citlivými k myšlenkám, konceptům a úplným informacím, a získáte schopnost vstoupit do tohoto bohatého úložiště informací a vůle.

Nabádáme vás, abyste studovali každý z následujících důležitých bodů, dokud neporozumíte jeho všeobecnému významu, abyste se mohli rozhodnout, jestli pro vás tento koncept bude platit. Pak můžete udělat inteligentní rozhodnutí, jestli si přejete vstřebat toto vědění, začlenit ho do svého systému, a pak ho vyhlásit jako součást jádra své pravdy nebo ne. Když nahrazujete své staré prošlé, omezující víry novou vyšší frekvenci a rozšířeným a uvědomělým vědomím, je nanejvýš důležitá soudnost a kritičnost. To je cesta mistrovství Sebe.

  • Pozornost lidstva se pozvedá ze ztuhlého bahna pozemské existence ke vzdálenému horizontu budoucnosti. Touha po materiálním bohatství je nahrazována touhou po vědomí Duše.
  • K úspěšnému vstupu do mnoha pod-plání páté dimenze je nezbytná zaměřená inteligence, abyste mohli vstoupit do rozsáhlého úložiště moudrosti a pokročilých schopností, které jsou tam uvnitř k dispozici.
  • Služebníci Světa budou spojeni silným poutem Duše - upamatování se na slavnostní přísahusloužit lidstvu, se společným cílem vzestupu vědomí.
  • Úpěnlivé a vděčné modlitby, procítěné srdcem, za nejvyšší dobro všech, zároveň s meditací zaměřenou na Duši se musejí stát přijímanou formou rozmlouvání s naším Bohem Otcem/Matkou a s úžasnými Bytostmi Světla.
  • Rozsáhlé množství Duší, které stále fungují v rámci iluze prostředí třetí a čtvrté dimenze, se postupně probouzí k nutkání své Duše - Já, jak se tyto duše posunují za vliv struktur víry masového vědomí.
  • Je nanejvýš důležité, abyste získali kontrolu nad osobností Ega a podvědomou myslí, aby Nad-Suše/Vyšší Já mohla začít vyzařovat svou moudrost k vašemu já- Duši.
  • Bylo předurčeno, aby se stránky/Jiskry andělského království a ostatních úžasných Bytostí Světla inkarnovaly na Zemi a následovaly cestu lidí.
  • Brány zasvěcení byly otevřeny a zůstaly otevřeny po celé věky. Nicméně, v minulosti prošlo Otevřenými Dveřmi a získalo mistrovství Sebe pouze několik odvážných Duší.

Jak se vyvíjíte a stáváte se šikovnými ve sdílení moudrosti s ostatními, stáváte se daleko více citlivými na jemné zprávy, koncepty a myšlenky svých průvodců, učitelů a andělských pomocníků a Osvícených mistrů z vyšších říší. Když přeměníte informace, které jste nasbírali na moudrost a stanete se živoucím příkladem každé nové, pokročilé úrovně vědomí, budete kvalifikovaní k tomu, abyste učili tyto koncepty ostatní. Musíte zažít to, co učíte a stát se zářivým příkladem, což je nejefektivnější způsob, jak získat pozornost ostatních.

Pamatujte, mí odvážní, v každém období a v každém hlavním cyklu jsou Vesmírná Moudrost a Andělská Pravda přístupné těm, kteří mají otevřenou mysl a milující srdce. Podřízení se Vůli našeho Boha Otce/Matky znamená dodržování Vesmírných Zákonů, tak jak vám byly odhaleny. Mistrovství Sebe se vždy snaží udělat nejvyšší volbu, má planoucí touhu sloužit ostatním, a je vždy zodpovědné za své vlastní akce. Zavolejte nás a dovolte nám Osvětlit vám cestu, když cestujete vpřed do budoucnosti. Jste velmi významně milováni.

JÁ JSEM ARCHANDĚL MICHAEL

www.ronnastar.com

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Tvůj vztah k životu v této době je velmi důležitý....

11. července 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Co pro tebe znamená život? Užíváš ho plně? Očekáváš od něho to opravdu nejlepší? Uvědomuješ si, že je nekonečný, že nemá ani začátek, ani konec? Vzrušuje a povznáší tě toto poznání, nebo tě děsí a skličuje? Tvůj vztah k životu v této době je velmi důležitý, protože se objevují mnohé zázraky a je nutné, abys držel krok s tím, co se děje, a nevzpíral se tomu. Je doba objevování, nikoli svárů a zápolení; proto buď klidný, sleduj zázrak za zázrakem, jak se projevují ve skutečné dokonalosti, a vzdávej věčné díky. Vzdávej díky za to,že žiješ a že jsi součástí všeho, co se děje. Vzdávej díky za rychlé změny, a měň se spolu s nimi. Vše směřuje k tomu nejlepšímu; proto se neobávej, ale jdi vpřed pln radosti. Uvědomuj si, že jsi součástí celého procesu změn, součástí celku, součástí něčeho nového.

Luhačovická pouť neděle 13.7. 2014 prodej obrázků od 9-17:00 hod.

10. července 2014 v 14:22 PŘEDNÁŠKY,SEMINAŘE A DALŠÍ AKCE
Srdečně Vás zvu na Luhačovickou pouť tuto neděli 13.7.2014, kde budu opět nabízet své obrazy. Přeji všem požehnané dny. Více o programu ZDE


TZOLKIN 10.7.2014 11 CIMI kin 206

10. července 2014 v 12:16 Mayský Kalendář na každý den

Cimi - Spojka, Smrt - Síla transformace, přeměn a změn
Splyňte s nekonečnými cykly a životními změnami, ať už malými, nebo velkými, všeobjímajícími, nebo nepodstatnými; sledujte, pozorujte a umožněte jim pracovat prostřednictvím vaší duše. Odolejte pokušení je posuzovat, kontrolovat, nebo předpokládat, protože vám pomohou pochopit vše, co dlouho řešíte. Buluk (11) je velmi silný a vysoce smýšlející, aby se nechal zviklat malichernými perspektivami, které nás tak často ovlivňují. Nejlepší je nechat je projít, věřit v úžasnou přítomnost Buluk a Cimi a zaměřit se na velmi široký horizont, kterým je váš osud.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků, kteří nás vedou transformací, vnitřní smrtí ke znovuzrození. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme osvícení a získáváme vědomí moudrosti našich předků.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro Cimi přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Děkujeme za čas, který trávíte s námi. Jsme ohromeni vnitřní prací, kterou vy i všichni ostatní děláte. Vaše úsilí proudí celým Vesmírem, což ovlivňuje vývoj všech duší.
V jistém smyslu jsme všichni čistá Láska a Duch Svatý, ale vzhledem k naší volbě opustit Zdroj jsme od něho nyní odloučeni, i když je to jen dočasné.
Když mluvíme o Evoluci, je to hodně odlišný význam, než je obecně chápán ve vědecké komunitě. Evoluce jednoduše znamená změnu, nebo posun z jednoho způsobu Bytí do druhého. Cožpak nevidíte svůj vlastní vývoj, jak získáváte větší pochopení Lásky a realizujete ji ve svém životě? Mnoho z vás srovnává tento vývoj se Vzestupem - ve skutečnosti je to to samé.
Termín Vzestup byl ve vaší esoterické sféře vytvořen lidmi, kteří pochopili, že každá emoce nese specifickou frekvenci. Láska a Vděčnost jsou nejvyšší frekvence a strach a nenávist jsou velmi nízké frekvence.
Když člověk mění nižší frekvence na vyšší znamená to, že vibračně roste. Nevzestupujete na jiné místo jako nebe, nebo shamballa, ale je to vaše Vyšší Já, které se posunuje na frekvenci Lásky.
Máte možnost v jednom okamžiku vytvořit Nebe na Zemi, pokud si v každém momentu budete vybírat činy laskavosti a Lásky, protože pak volby založené na strachu a hněvu zůstávají v hlubinách pekla.
Začněte tím, že se obrátíte dovnitř, aby mohly nastat potřebné změny tvořící proces Vzestupu. V každém okamžiku života vybírejte Lásku před strachem. Pokud tak učiníte, váš život bude naplněn radostí a hojností.
Když otevřete dveře Stromu Života, je to místo kde obdržíte všechny znalosti se schopností integrovat tyto pravdy do svého Bytí. Povzbuzujeme vás, abyste začali ještě dnes.
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Zde se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE - osvobozující od všeho, co neslouží vašemu pokroku. Nechte uvolnit všechno, co se potřebuje uvolnit, otevřete se moudrosti Vesmíru, využijte dnešek k jarnímu úklidu ve Vědomí a zůstaňte ve svém Středu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Kryonovy „Marshmallow Messages“ – červen 2014

10. července 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling

02.06.2014
UTRPENÍ PRO BOHA
Celá myšlenka "utrpení pro Boha" je lidského původu. Nikdy ji nenajdete v žádném skutečném channelingu od Ducha z druhé strany závoje. Místo toho je to pravý opak! Lidé to vytvořili a dokonce vložili do některých posvátných písem, aby získali kontrolu nad lidmi.Nikdy to nebylo duchovním poselstvím pravdy.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~
- z Kryonovy Knihy Deset -

09.06.2014
NEKONEČNÁ HOJNOST
Není žádné konečné množství hojnosti. Přichází z tolika zdrojů, o kterých jste ani netušili, že existují! Když máte místnost plnou lidí, kteří potřebují léčení, panuje tam snad obava, že se nedostane na všechny? Ne! Hojnost darů od Ducha není nikdy předmětem dotazů.Proč je pak tedy problém, pokud jde o byznys či o peníze? Vždyť přeci pocházejí ze stejného zdroje!

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- Z Kryonovy Knihy Osm -

23.06.2014
HLUBOKÉ KAPSY

Máte hluboké kapsy, když dojde na energii a zázraky. Můžete odsud odejít jiní, než jste sem přišli. Můžete se změnit dřív, než odložíte tuto knihu! Je to součástí vašeho systému víry… nebo na tom snad nezáleží? Jak by se vám líbilo, kdybyste odsud odešli jiní, než jste sem přišli? Jak by se vám líbilo, kdybyste odsud vyšli uzdravení? A to, mí přátelé, je potenciál prožitku dnešního večera, že? A to, mí drazí přátelé - čtenáři, je potenciál toho, proč jste si vzali tuto knihu, nebo snad ne? Tomu se říká svobodná volba. Kolik zátěže, o které si myslíte, že je ve vás zakotvená, dokážete odložit?

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- z Kryonovy Knihy Jedenáct -

30.06.2014
KOMUNIKOVAT DOVNITŘ

Takže vás zveme, abyste celou tuto záležitost prověřili v sobě a začali se učit komunikovat sami se sebou… Vždy chcete komunikovat směrem nahoru, že? A co takhle komunikovat dovnitř? Věděli jste, že čím více mluvíte se svou buněčnou strukturou o tom, kdo jste, a o svém božství, tím více se zlepší komunikace s Rodinou a Duchem? Vy víte, že to všechno je propojené, že? Vaše DNA v tom hraje zásadní roli, protože v sobě nese veškeré informace… nejsou jen na vršku vaší hlavy ve vašem mozku.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- z Kryonovy Knihy Devět -


Zdroj: e-mailové "Monday Marshmallow Messages" od Kryonova týmu (www.kryon.com)
Celá myšlenka "utrpení pro Boha" je lidského původu. Nikdy ji nenajdete v žádném skutečném channelingu od Ducha z druhé strany závoje. Místo toho je to pravý opak! Lidé to vytvořili a dokonce vložili do některých posvátných písem, aby získali kontrolu nad lidmi.Nikdy to nebylo duchovním poselstvím pravdy.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~
- z Kryonovy Knihy Deset -

09.06.2014
NEKONEČNÁ HOJNOST

Není žádné konečné množství hojnosti. Přichází z tolika zdrojů, o kterých jste ani netušili, že existují! Když máte místnost plnou lidí, kteří potřebují léčení, panuje tam snad obava, že se nedostane na všechny? Ne! Hojnost darů od Ducha není nikdy předmětem dotazů.Proč je pak tedy problém, pokud jde o byznys či o peníze? Vždyť přeci pocházejí ze stejného zdroje!

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- Z Kryonovy Knihy Osm -

23.06.2014
HLUBOKÉ KAPSY

Máte hluboké kapsy, když dojde na energii a zázraky. Můžete odsud odejít jiní, než jste sem přišli. Můžete se změnit dřív, než odložíte tuto knihu! Je to součástí vašeho systému víry… nebo na tom snad nezáleží? Jak by se vám líbilo, kdybyste odsud odešli jiní, než jste sem přišli? Jak by se vám líbilo, kdybyste odsud vyšli uzdravení? A to, mí přátelé, je potenciál prožitku dnešního večera, že? A to, mí drazí přátelé - čtenáři, je potenciál toho, proč jste si vzali tuto knihu, nebo snad ne? Tomu se říká svobodná volba. Kolik zátěže, o které si myslíte, že je ve vás zakotvená, dokážete odložit?

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- z Kryonovy Knihy Jedenáct -

30.06.2014
KOMUNIKOVAT DOVNITŘ

Takže vás zveme, abyste celou tuto záležitost prověřili v sobě a začali se učit komunikovat sami se sebou… Vždy chcete komunikovat směrem nahoru, že? A co takhle komunikovat dovnitř? Věděli jste, že čím více mluvíte se svou buněčnou strukturou o tom, kdo jste, a o svém božství, tím více se zlepší komunikace s Rodinou a Duchem? Vy víte, že to všechno je propojené, že? Vaše DNA v tom hraje zásadní roli, protože v sobě nese veškeré informace… nejsou jen na vršku vaší hlavy ve vašem mozku.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- z Kryonovy Knihy Devět -

Zdroj: e-mailové "Monday Marshmallow Messages" od Kryonova týmu (www.kryon.com)
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.posvatnesrdce.cz awww.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Jestliže jsi udělal chybu, připusť ji, omluv se a jdi dál.

10. července 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jak životně důležitý je tvůj správný a kladný vztah k dnešku a ke všemu, co ti přináší! Můžeš zlepšit, nebo zmařit tento den tím, jak k němu přistoupíš. Tvé reakce na to, co se bude dít, mohou být zcela rozdílné. Jsou-li tvé reakce negativní a agresivní, nalézáš-li chyby a viníš-li ostatní, okamžitě stavíš překážky a vytváříš odpor. Jsi tak slepý, že nevidíš, že ty sám jsi jediným viníkem, a cítíš se být ukřivděn. Jsou-li tvé reakce kladné a konstruktivní, všechny překážky padnou a zjistíš, že se ti dostává pomoci a spolupráce ze všech stran. Jestliže jsi udělal chybu, připusť ji, omluv se a jdi dál. Nebudeš tak marnit vzácný čas ospravedlňováním se a dokazováním, že máš pravdu. Je mnoho lekcí, kterým se musíš naučit. Uč se rychle a snaž se, abys stejnou chybu neudělal dvakrát.