Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 26.6.2014 10 EB galaktický portál

26. června 2014 v 11:12 |  Mayský Kalendář na každý den

Eb - Cesta, Člověk - Síla zodpovědnosti, moudrosti, svobodné vůle
Cesta, po které se pohybujete během dne není ta samá cesta, jako v noci. Otevřete své srdce pro jednoho, otevřete své srdce pro všechny. Buďte vedoucím Světlem těm, kteří teprve začínají na své cestě, protože oni mohou vést vás. Pozvěte ty, kteří jsou vám nejdražší, aby cestovali s vámi a váš obzor se otevře až k nebi. Čím více cest můžete navzájem propojit a spojit se s ostatními, tím více cestujících může jít spolu a vzájemně se obohacovat. Někteří si vyberou osamělou cestu, ale i osamělý cestovatel může najít útěchu ve společnosti přátel a blízkých, bez ohledu na to, na jak krátký čas se jejich cesty zkříží.
Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje cestu života vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.
Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.
***
Kdykoliv potřebujete požádat skupinu duší ohledně vašeho vedení, můžete otevřít konferenční hovor, který je často nazýván Mistrovské zasedání (Coning seassion). Termín " coning " byl původně užíván těmi, kteří viděli spirály energie ve tvaru kužele. Existuje mnoho způsobů jak otevřít Mistrovské zasedání. Udělejte vlastní výzkum různých metod a vyberte si, co je pro vás nejlepší. Rádi bychom se dnes o tento způsob s vámi podělili tak, aby to bylo co nejednodušší a metoda, o které budeme dnes hovořit je zjednodušená verze.
Kdykoliv budete chtít požádat o své vedení (být barometrem sám sobě) je nutné ztišit vnější svět a být ve svém Středu. Nejrychlejší způsob, jak to udělat je několikrát se nadechnout, což vás zklidní. Je dobré nahlas vyjádřit, že si přejete svolat Mistrovské zasedání. Je dobré používat název Mistrovské zasedání, nebo sezení, protože to je termín, na který jsou Duchovní Průvodci a Přírodní Duchové zvyklí. Když mluvíte nahlas, vaše úmysly jsou jasnější. Duchovní Pomocníci nemohou číst vaše myšlenky obzvlášť, když je ve vaší hlavě hodně breptání.
Stejně jako v minulých zprávách doporučujeme být velmi dobře hydratovaní a začít tím, že požádáte vaše Vyšší Já : " Mohu provádět Mistrovské sezení v této době? Smím provádět Mistrovské sezení v této době? Měl bych provádět Mistrovské sezení v této době? " Pokud dostanete odpovědi ANO, pak pokračujte. Pokud dostanete na některou z otázek odpověď NE, ztište své vnější i vnitřní Já a zeptejte se znovu. Pokud znovu dostanete odpověď NE, pokuste se zjistit proč je sezení naplánováno na jiný čas.
Jakmile otevřete konferenční hovor, uveďte důvod tohoto mítinku. Pak zavolejte ty, které byste rádi pozvali na návštěvu. Za prvé pozvěte své Vyšší Já. I když jste stále ve spojení se svým Vyšším Já, pozvání nahlas pomůže vytvořit silnější spojení. Pak pozvěte ostatní, které vnímáte jako vhodné. Dáme vám příklad - Dévu, která dohlíží nad vaším majetkem, Pana, Mistry, nebo Svaté, se kterými pracujete, vhodné je pozvat Bílé Bratrstvo, váš tým M.A.P. (Medical Assistance Program) - Tým zdravotní pomoci a Vyšší Já ostatních osob podílejících se na téma zasedání, dále specialisty v jakémkoliv oboru jako počítače, opravy automobilů atd.
Dialog může vypadat nějak takto: " Přál bych si otevřít toto Mistrovské zasedání, abych získal pomoc při problému, který mám se svojí šéfkou v práci." Volám Vyšší Já. (Moment spojuji). Volám svého Anděla Strážného. (Moment spojuji). Volám Saint Germania. (Jestli je ještě někdo, s kým můžete spolupracovat, kdo vám pomůže změnit energii - počkejte na jeho příchod.) Volám Vyšší Já své šéfky. (Vyslovte jméno a čekejte na její Vyšší Já, až dorazí). Volám členy Bílého Bratrstva. ( Počkejte, až se dostaví.) DĚKUJI VÁM VŠEM ZA TO, ŽE JSTE TADY.
Můžete také požádat své Vyšší Já, aby pozvalo jakoukoliv Bytost. Někdy je dobré oslovit každého třikrát (opakovat 3x). To vám pomáhá zaměřit svou pozornost a uvědomit si, že žádáte jejich přítomnost.
Nyní jste připraveni začít Mistrovské zasedání. Uveďte problém, otázku, kterou byste chtěli řešit. Pokud nemáte jasnou komunikaci s Bytostmi na druhé straně, použijte proutky, kyvadlo, nebo kineziologii a požádejte o odpovědi ve formě ANO, NE. Mějte na paměti, že není dobré formulovat více, než jednu otázku.
Dávejte pozor na intuici a pocity pokaždé, když obdržíte odpověď. Při odpovědi na otázku se necítíte dobře - možná je dobré otázku více ujasnit, nebo vám bylo doporučeno něco mimo vaši komfortní zónu. Například se můžete zeptat: " Mám problémy se svou šéfkou, zachází se mnou neuctivě a nikdy mi včas nezaplatí. Měl bych dát výpověď? Jsem z ní opravdu otrávený."
V rámci tohoto dialogu položte pouze jednu otázku. " Měl bych opustit své zaměstnáni? " Pozor - to není otázka na datum a měla by znít s vděčností spíše : " Je pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných, abych opustil své zaměstnání? "
Vhodnější způsob může vypadat také takto: " Mám problémy se svojí šéfkou a nelíbí se mi, že se ke mně chová neuctivě. Často se mi stává, že mi dává výplatu po stanové době. Nelíbí se mi to. Chtěl bych poradit, jak s ní pracovat způsobem, který je přínosný pro nás oba. Chtěl bych, aby mi bylo ukázáno, jestli dělám něco, co způsobuje mezi námi rozpor. Chtěl bych dostávat svou mzdu včas a poradit něco, co by bylo pro mé nejvyšší dobro a pro její nejvyšší dobro, nebo jestli bych si měl hledat jiné zaměstnání. "
V této druhé ukázce otevíráte dveře možnosti, že i vaše činy a postoje mohou být částí problémů. V opačném případě používáte postoj oběti, nebo že druzí lidé jsou příčinou vašich problémů. Můžete také požádat o radu pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných. To je velmi důležitý požadavek. Doporučujeme vám, abyste vždy žádali o řešení, které je graciézní. Máte mnohem větší šanci dostat radu, která je méně stresující.
Nejrychlejší řešení, není vždy nejjednodušší cesta!
Udržujte vaše zasedání tak krátké, jak je to jen možné. Jakmile jsou všechny otázky zodpovězeny ukončete sezení poděkováním všem, kteří byli přítomni. Pokud se během sezení objeví další otázky, udělejte si mentálně, nebo písemně poznámku a vraťte se k ní, až bude průvodní problém vyřešen. Pro řešení dalších záležitostí může být nejlepší, abyste ukončili toto první Mistrovské zasedání a později začali další s jinými členy.
Jakmile budete hotovi s vaším sezením, propusťte všechny, kteří byli přítomni, jednotlivě jim poděkujte a požádejte je, aby se od vás odpojili. Pokud to neuděláte, mohou přetrvávat ve vašem energetickém poli a významně odčerpávat vaši energii. To se samozřejmě netýká vašeho Vyššího Já.
Při takovýchto zasedáních buďte stejně zdvořilí, jako by se jednalo o setkání lidí ve fyzické sféře. Svolali byste mítink, uvedli problém, požádali o radu, rozloučili a odešli. Setkání byste ukončili poděkováním všem přítomným.
Existuje mnoho článků na téma Mistrovské zasedání. Nebudeme se dál zmiňovat o podrobnějších možnostech, není zde pro to místo. Naším cílem je představit vám tento způsob komunikace s Duchovními Pomocníky. Je nesčetné množství způsobů, jak komunikovat s těmi, které nevidíte. Vyzkoušejte to a používejte to, co vám funguje nejlépe. Užijte si krásný den a uvidíme se zítra!
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní Energie vám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí.

* Coning Seassion je setkání vysokých Duchovních Bytostí s vysokou frekvencí plus Vyšších Já, lidí umožňující otevření komunikace přes Vyšší Vědomí. Angličtina sama nemá přesný popis pro slovo coning, nebo je zavádějící. Coning Seassion je jedna z věcí, kterou je velmi těžké popsat lidskou řečí. Vzhledem k tomu, že je to vynikající léčebná a energeticky rekalibrační metoda a věky utajovaná metoda používaná Mistry energetického léčení v Universální službě, najdete zde v nejbližších dnech malý přehled a základní informace pro vás, kteří pracujete přes Vyšší Já a vedete léčitelskou praxi i pro vás, kteří chcete využívat tuto skvělou metodu pro sebe.
* Při práci s Vyšším Já zvyšte pitný režim, voda je vodič.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama