Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TRECENA CIB

30. června 2014 v 11:27 |  Mayský Kalendář na každý denTrecenium CIB
Kin 196-208
30.6.-12.7.
Rok - MANIK 2
Long Count 13.0.1.9.16.

Tato Trecena začíná CIB1 - Bojovník, Sup / Sova - Starověký Bojovník, Strážce svobody, ochránce Universálního Vědomí, vnitřní tichá síla přesvědčení.

Toto denní znamení je spojeno se Sovou a Supem. Sup se živí zbytky mrtvol, tzn. odstraňuje minulost, což můžeme metaforicky vnímat jako čištění starých vzorců. Supi a Sovy byli uctíváni jako velcí učitelé a Strážci antické moudrosti. V mayských překladech se dozvídáme, že je to znamení dne, kdy Stvořitel sestoupí po dlouhém Cyklu dolů a vyčistí všechnu špínu a korupci na Matce Zemi, stejně jako pole, silnice a lesy.

Sova je symbol, který představuje moudrost našich předků a dávných předků a to nejen v naší rodové linii, ale také v lidské rodině, která obývá planetu Zemi. V naší uspěchané společnosti je zaneprázdněnost a kariéra oceňována více než zdraví a rodina a úspěch je definován materiálním bohatstvím, osobním statusem, kde zbývá jen velmi malý prostor na to, na čem opravdu záleží. Ale jste to vy, kdo může vytvořit místo pro nové plány a obnovit skutečné hodnoty.

Máte na výběr bez ohledu na to, co vaši šéfové, kolegové, přátelé a ano dokonce i vaše vlastní rodiny říkají. Jediné, co vás drží zpátky od uskutečnění vašich přání toho, co chcete dělat je iluzorní temná hlubina, strach, nejistota a síla zvyku. Proto je tak důležité a tak uzdravující být spojen s předky. Uvolněte se od minulosti a TEĎ v okamžiku přítomnosti vyživujte svou budoucnost. Znovu se spojte s předky a budete rozumět odkud jste přišli. CIB je spojení s dávnou historií těch, kteří přišli před námi a požehnali naší planetě a rozmanitosti života prostřednictvím evoluce posvátného Vědomí, svobodné vůle a Lásky.

REZONANCE S VLNOU NA OSOBNÍ I GLOBÁLNÍ ÚROVNI

Ve Vlně BOJOVNÍKA končí dosah Čtvrtého Časového ZÁMKU. Poslední dva kiny Vlny AKBAL a prvních pět kinů Vlny CIB jsou kanály, kterými vklouzly na Zem Síly destrukce, které více než 6600 let blokovaly náš duchovní růst. V důsledku blokování sedmi kanálů (kin 194 - 200 ) se nemohl potenciál BOJOVNÍKA projevit ve fyzickém světě po dobu asi 1300 let. Naše trojdimenzionálně omezené Ego tak mělo plný prostor k manévrům. Mezi kiny 208 a 209 odstartoval Velký Plán Uzdravení, ale paralelně se na Zem dostala jiná Energie zvaná Babylonský Program.

Čas jsou peníze - tak znělo motto provázející babylonský vzorec ČASU. Program Evoluce > 13 : 20 < se zastavil uprostřed cesty a na jeho místo nastoupil model > 12 : 60 < , jehož hořkou úrodu stále ještě sklízíme. Vlna BOJOVNÍKA má hodně co do činění s UVOLNĚNÍM STRACHU. Vždy, když se objeví v kalendáři, podívejte se pečlivě na celou a pak sledujte jednotlivé dny, obzvláště ty, které z pohledu vašeho "narozeninového plánu" jsou spojeny s vaší Energií.

Šestnáctá Vlna definuje úroveň zralosti jednotlivých lidských bytostí. Z tohoto důvodu učiněná pozorování jsou pro vás velmi důležitá. Nehodnoťte zpřístupněné informace, vciťte se do jejich obsahu a poslouchejte, co vám chtějí říct. Věnujte zvláštní pozornost všem vašim obavám a strachům, které se v této Vlně mohou objevit velmi výrazným způsobem.

Galaktické portály se otevírají ve Dnech CABAN 2 a AKBAL 8

CABAN 2 je bezprostředně spojena s fyzickou sférou - se světem rostlin, zvířat, lidí. V tento den proniká na Zem silný impuls k manifestaci takového světa, jaký existoval kdysi v praplánech Zdroje. To může mít za následek čelní srážku dvou proudů Vědomí - konzervativního (babylonského) a progresivního (božského). Utrpení utlačovaných lidí a zvířat se odráží v bolestech bezvýchodně vytrvalé situace umučené Matky Země.

AKBAL 8 je druhá aktivní sféra uzdravení skrze galaktické portály. Z hluboké úrovně může působit síla, nutící vás k ukončení případných nedostatků ve škole života. Můžeme zde zažít velké dobrodiní, ale ne ve smyslu spotřebního nasycení. Díky kanálu NOCI se před námi objeví neomezené možnosti, nové šance a příležitosti, dosud nepřístupné - jak se vypořádat s problémy.

VYUŽIJTE SVĚTELNOU ŠABLONU CIB A VYSTOUPEJTE V ŽIVOTĚ VÝŠ

Přehled Vlny 30.6. - 12.7.

CIB 1
CABAN 2 galaktický portál
ETZNAB 3
CAUAC 4
AHAU 5
IMIX 6
IK 7
ALBAL 8 galaktický portál
KAN 9
CHICCHAN 10
CIMI 11
MANIK 12
LAMAT 13

Mnoho radosti a Lásky vám, kteří v této Vlně oslavujete své duchovní narozeniny <3

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama