Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Červen 2014

TZOLKIN 30.6.2014 1 CIB kin 196

30. června 2014 v 11:31 Mayský Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla Inteligence, odvahy, odpuštění a osvobození
Pokud je to poprvé, kdy uvažujete v životě o možnosti odpuštění, ať už sobě, nebo někomu, kdo si myslíte, že vám ukřivdil - do toho dnes! Ujišťujeme vás, že jste plně podporováni pozitivní iniciační energií Hun (1). Když myšlenka vstoupí do vašeho probuzeného Vědomí, znamená to připravenost k uskutečnění stát se realitou. A to je mnohem více léčení, mnohem více osvobození všech, kterých se to týká - mnohem více než odpuštění.
CIB znamená překonávání životních výzev, je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.
Význam glyfu představuje moudrost. Je to světlo moudrosti, které pohlcuje tmu, konkrétně znamená vnitřní spirálu jako Universální symbol narození, smrti a znovuzrození - smrt starých vzorců myšlení a zrození moudrosti. Narození v den Cib bývají většinou velmi šťastní.
***
Děkujeme za spojení. Dnes chceme dál hovořit na téma komunikace. Doporučujeme, abyste si procvičili komunikační dovednosti, které jsme sdíleli včera. Zapište si klíčová slova všech deseti bodů. Pokud je to vhodné sdílejte je s druhými.
Někteří si mohou myslet, že je to divná myšlenka, ale když si uvědomí, že s nimi skutečně chcete vylepšovat komunikační schopnosti je možné, že se budou cítit poctěni a rozhodnou se procvičovat s vámi.
Věříme, že toto umění začleníte do všech rozhovorů. Podělte se o tyto myšlenky s druhými a všimněte si, jak se zvyšuje jejich vlastní integrita.
Dávejte pozor na každé slovo, které vyslovíte a naučte se při zbytečném klábosení zmačknout tlačítko OFF.
PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ -PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Číslo JEDNA vyjadřuje JEDNOTU a POČÁTEK. Je to silná Energie, protože má co do činění s počátkem nové Treceny. Jednička také představuje myšlenku - nápad, který se manifestuje vytvořením.Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří vaši budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které se přejete manifestovat.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

TRECENA CIB

30. června 2014 v 11:27 Mayský Kalendář na každý denTrecenium CIB
Kin 196-208
30.6.-12.7.
Rok - MANIK 2
Long Count 13.0.1.9.16.

Tato Trecena začíná CIB1 - Bojovník, Sup / Sova - Starověký Bojovník, Strážce svobody, ochránce Universálního Vědomí, vnitřní tichá síla přesvědčení.

Toto denní znamení je spojeno se Sovou a Supem. Sup se živí zbytky mrtvol, tzn. odstraňuje minulost, což můžeme metaforicky vnímat jako čištění starých vzorců. Supi a Sovy byli uctíváni jako velcí učitelé a Strážci antické moudrosti. V mayských překladech se dozvídáme, že je to znamení dne, kdy Stvořitel sestoupí po dlouhém Cyklu dolů a vyčistí všechnu špínu a korupci na Matce Zemi, stejně jako pole, silnice a lesy.

Sova je symbol, který představuje moudrost našich předků a dávných předků a to nejen v naší rodové linii, ale také v lidské rodině, která obývá planetu Zemi. V naší uspěchané společnosti je zaneprázdněnost a kariéra oceňována více než zdraví a rodina a úspěch je definován materiálním bohatstvím, osobním statusem, kde zbývá jen velmi malý prostor na to, na čem opravdu záleží. Ale jste to vy, kdo může vytvořit místo pro nové plány a obnovit skutečné hodnoty.

Máte na výběr bez ohledu na to, co vaši šéfové, kolegové, přátelé a ano dokonce i vaše vlastní rodiny říkají. Jediné, co vás drží zpátky od uskutečnění vašich přání toho, co chcete dělat je iluzorní temná hlubina, strach, nejistota a síla zvyku. Proto je tak důležité a tak uzdravující být spojen s předky. Uvolněte se od minulosti a TEĎ v okamžiku přítomnosti vyživujte svou budoucnost. Znovu se spojte s předky a budete rozumět odkud jste přišli. CIB je spojení s dávnou historií těch, kteří přišli před námi a požehnali naší planetě a rozmanitosti života prostřednictvím evoluce posvátného Vědomí, svobodné vůle a Lásky.

REZONANCE S VLNOU NA OSOBNÍ I GLOBÁLNÍ ÚROVNI

Ve Vlně BOJOVNÍKA končí dosah Čtvrtého Časového ZÁMKU. Poslední dva kiny Vlny AKBAL a prvních pět kinů Vlny CIB jsou kanály, kterými vklouzly na Zem Síly destrukce, které více než 6600 let blokovaly náš duchovní růst. V důsledku blokování sedmi kanálů (kin 194 - 200 ) se nemohl potenciál BOJOVNÍKA projevit ve fyzickém světě po dobu asi 1300 let. Naše trojdimenzionálně omezené Ego tak mělo plný prostor k manévrům. Mezi kiny 208 a 209 odstartoval Velký Plán Uzdravení, ale paralelně se na Zem dostala jiná Energie zvaná Babylonský Program.

Čas jsou peníze - tak znělo motto provázející babylonský vzorec ČASU. Program Evoluce > 13 : 20 < se zastavil uprostřed cesty a na jeho místo nastoupil model > 12 : 60 < , jehož hořkou úrodu stále ještě sklízíme. Vlna BOJOVNÍKA má hodně co do činění s UVOLNĚNÍM STRACHU. Vždy, když se objeví v kalendáři, podívejte se pečlivě na celou a pak sledujte jednotlivé dny, obzvláště ty, které z pohledu vašeho "narozeninového plánu" jsou spojeny s vaší Energií.

Šestnáctá Vlna definuje úroveň zralosti jednotlivých lidských bytostí. Z tohoto důvodu učiněná pozorování jsou pro vás velmi důležitá. Nehodnoťte zpřístupněné informace, vciťte se do jejich obsahu a poslouchejte, co vám chtějí říct. Věnujte zvláštní pozornost všem vašim obavám a strachům, které se v této Vlně mohou objevit velmi výrazným způsobem.

Galaktické portály se otevírají ve Dnech CABAN 2 a AKBAL 8

CABAN 2 je bezprostředně spojena s fyzickou sférou - se světem rostlin, zvířat, lidí. V tento den proniká na Zem silný impuls k manifestaci takového světa, jaký existoval kdysi v praplánech Zdroje. To může mít za následek čelní srážku dvou proudů Vědomí - konzervativního (babylonského) a progresivního (božského). Utrpení utlačovaných lidí a zvířat se odráží v bolestech bezvýchodně vytrvalé situace umučené Matky Země.

AKBAL 8 je druhá aktivní sféra uzdravení skrze galaktické portály. Z hluboké úrovně může působit síla, nutící vás k ukončení případných nedostatků ve škole života. Můžeme zde zažít velké dobrodiní, ale ne ve smyslu spotřebního nasycení. Díky kanálu NOCI se před námi objeví neomezené možnosti, nové šance a příležitosti, dosud nepřístupné - jak se vypořádat s problémy.

VYUŽIJTE SVĚTELNOU ŠABLONU CIB A VYSTOUPEJTE V ŽIVOTĚ VÝŠ

Přehled Vlny 30.6. - 12.7.

CIB 1
CABAN 2 galaktický portál
ETZNAB 3
CAUAC 4
AHAU 5
IMIX 6
IK 7
ALBAL 8 galaktický portál
KAN 9
CHICCHAN 10
CIMI 11
MANIK 12
LAMAT 13

Mnoho radosti a Lásky vám, kteří v této Vlně oslavujete své duchovní narozeniny <3

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Dovol Mi pracovat v tobě a skrze tebe...

30. června 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Uvědomuješ si plně Mne i Mou božskou přítomnost? Probouzíš se každé ráno s písní lásky a vděčnosti ve svém srdci? Jsi připraven na vše, co ti den může přinést, protože víš, že to bude krásný den, neboť Já jdu před tebou, abych ti připravil cestu? Očekáváš, že dnešní den přinese to opravdu nejlepší, a vidíš, jak vše do sebe dokonale zapadá? Vidíš všechnu tu krásu a zázraky světa, nebo shledáváš, že jsi zaměřen na chaotický stav světa, a stěžuješ si, že příčinou všeho je samo lidstvo? Uvědom si, že tento život nemůžeš prožít bez víry, protože pouze s vírou se vše stává možným. Pouze s vírou můžeš něco vykonat, ale sám od sebe nemůžeš udělat nic. Dovol Mi pracovat v tobě a skrze tebe, aby Mne všichni poznali, milovali Mne a chtěli kráčet po Mých cestách a konat Mou vůli.

TZOLKIN 29.6.2014 13 MEN kin 195

29. června 2014 v 16:15 Mayský Kalendář na každý den

Men - Orel - Síla vizí, kolektivního Vědomí, smyslu života, vůle jednat, motivace
Dnešek představuje jeden z nejsilnějším dnů v Tzolkinu pro ostrý pronikavý vhled do hloubky vaší duše, pro získání jasnosti k dlouho uloženým otázkám, které jste nebyli schopni vyřešit a k vizi daleko daleko za horizont vaší životní cesty. Intenzita vhledu může být tak silná, že může oslepit, omráčit, paralyzovat, až dnes vzlétnete s Oxlahun (13) a Men. Buďte otevření, nesuďte mysl ani ducha; nevybírejte rozhodnutí a nedělejte žádné kroky, které by vás vrátili zpět dolů do nižších úrovní, abyste měli čas zpracovat to, co jste viděli.
Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního, nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.
Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení.
***
Vítejte v našem společném čase. Ze všeho nejvíce se těšíme na příchod dne, kdy spolu budeme moci rozmlouvat mnohem důkladnějším způsobem. Slova, která se používají pro vyjádření myšlenek, jsou velmi vysilující pro komunikaci, kterou používáme my ve vyšších frekvencích. Mezi sebou navzájem nechceme komunikovat slovy. Je nám blíže to, čemu mnozí z vás říkají telepatická komunikace. I když to v jistém smyslu vypadá, že jsou přenášena slova, není to tak. Projevují se obrazy, myšlenky, vědomosti, pocity těla a mnoho dalších nepopsatelných interakcí.
Lidský jazyk je velmi primitivní způsob komunikace. Je to zřejmé, když si uvědomíte, jak často člověk něco říká, nebo píše a znamená něco jiného, než bylo myšleno. Často to není kvůli slovům samotným, ale je to výsledek systému přesvědčení odesílatele. Často lidé úmyslně nemluví úplnou pravdu, což naráží na nesprávné vyložení záměru. Tomu se někdy říká " malé bílé lži " a jsou příčinou mnoha utrpení. Mnohokrát lidé nevyjadřují svou plnou pravdu ze strachu, že budou souzeni, hodnoceni, nebo opuštěni. V tomto případě to není řeč, ale odesílatel vedoucí příjemce na scestí.
Jsou chvíle, kdy dochází k nedorozumění z mnoha důvodů filtrů, které má příjemce nastaveny. Některé filtry jsou fyzické. Možná příjemce neslyšel všechna slova v důsledku špatného sluchu. Často odesílatel začne mluvit, aniž by příjemci nejprve oznámil, že bude předávat zprávy. V případě, že příjemce mluví s někým jiným, vynechává první část zprávy. Mnohokrát konverzace pokračuje bez vyjasnění a to má za následek špatnou interpretaci.
Když příjemce poslouchá slova druhých, filtruje je přes vlastní kódy přesvědčení. Pokud žijete mentalitou oběti, je velmi pravděpodobné, že budete podezíraví ke komplimentům odesílatele a budete jeho motivy zpochybňovat. Často jsou zprávy chápány na základě předchozích životních zkušeností. Pokud odesílatel prohlašuje, že věci v minulosti nebyly dotaženy do konce, nebo parazituje neustále na věcech, které nejsou v zájmu druhého člověka, je velmi pravděpodobné, že se příjemce na něj nenaladí, nebo propásne jinou důležitou, nebo zajímavou zprávu. Rozpětí pozornosti u člověka je poměrně malé. Pokud tedy mluvčí nesouvisle mluví, pravděpodobně ztratí zájem svého publika. Příjemce se nechá nejspíš rozptylovat děním kolem, nebo breptáním své vlastní mysli.
Další problém nastává při komunikaci psaných slov, zejména v písemných dialozích, jako jsou emaily, dopisy…. Při komunikaci se hodně používá řeč těla a intonace hlasu - což je ztraceno, když jsou slova přenášena prostřednictvím písemných zdrojů. Řeč těla chybí i během telefonních hovorů. Níže uvádíme několik jednoduchých doporučení, jak rozvíjet lepší komunikační dovednosti:
  1. Ujistěte se, že máte plnou pozornost osoby, s kterou chcete mluvit. Zeptejte se, jestli je vhodná doba, abyste spolu konverzovali. Je vhodné domluvit přibližný čas, pak máte větší pravděpodobnost získat plnou pozornost.
  2. Pokud s někým komunikujete, věnujte mu plnou pozornost. Lidé často provádí více činností, včetně čmárání kresbiček, zatímco hovoří. To je jasné znamení, že vaše myšlenky a zájmy jsou v tu chvíli zaměřeny někam jinam.
  3. Soustřeďte se na téma, aby nedošlo ke zmatkům. Případně opakujte, co mluvčí říká, abyste měli jasno. Může se to zdát nudné, ale vyhnete se zmatku a emocionálnímu rozrušení.
  4. Vyhněte se zbytečnému tlachání. Unavíte posluchače, takže se vyladí mimo vás. Udržujte téma konverzace.
  5. Za každou cenu se vyhněte planým drbům. To bolí nejen člověka, který je cílem, ale také snižujete svůj potenciál důvěryhodnosti. Lidé budou vědět, že stejně tak jste schopni mluvit o nich. Tím, že zůstáváte optimističtí a odmítáte se podílet na pomlouvání, získáte respekt a důvěru.
  6. Pokud se jedná o důležité téma, domluvte si přímou komunikaci " face to face ". Tato konverzace umožňuje každému z vás vidět přímo pohyby těla, slyšet hlas, takže je nepravděpodobné, že slova budou nesprávně vyložena.
  7. Rozvíjejte intuitivní schopnosti. Pokud máte pocit, že druhý člověk neříká pravdu, povzbuďte ho, že vám mohou důvěřovat a mohou mluvit od srdce. Lidé obvykle reagují pocitově na to, co druzí říkají, takže je pravděpodobné, že se budou cítit v pohodě a sdílet pocity a emoce ze srdce.
  8. Uvolněte strachy, domněnky a páchnoucí myšlení. To jsou bloky, které vám brání ve spojení s druhými přes srdce. Jakmile se naučíte milovat sami sebe a získáte sebedůvěru, budete používat přímou a produktivní konverzaci.
  9. Pokud jsou dva lidé vědomí, zralí, nejsou reaktivní na to, co druhý říká, komunikace bude produktivní, i když se na tématu neshodnou. Jakmile se člověk naučí nechat vyjádřit druhé, aniž by cítil potřebu hodnotit, nebo obhajovat své přesvědčení, je na dobré cestě k lepší komunikaci se svými nejbližšími.
  10. Praktikujte získávání pozornosti těch, s kterými si chcete promluvit. Dejte ostatním vědět, že vaše konverzace je kompletní a pak jim umožněte reagovat. To dává posluchači pocit, že je aktivní součástí dialogu a pravděpodobně vás nebude chtít přerušovat, když mluvíte.

Komunikace na vyšších úrovních je hodně odlišná, než řeč, kterou používají lidé. Je podobná rádiovým vlnám, kdy můžete pohybovat ovladačem a spojit se s konkrétní bytostí. Plná pozornost je vždy dána, protože víme, že mluvčí chce sdělit něco důležitého a že to není žádný bezvýznamný hovor.
My, kteří nepřebýváme ve fyzických tělech, neztrácíme energii, protože víme přesně, co nám chtějí ostatní předat. Po ukončení zprávy se rozloučíme a pokračujeme ve svých životech. Nerozptylují nás slova, vnější zvuky, obavy o denní potřeby, ani vnitřní klábosení mysli.
Je hodně toho, co můžete udělat, abyste komunikovali jasněji. Navrhujeme vám, aby se to stalo vaší prioritou z důvodů nedorozumění, která jsou příčinou sporů v osobních vztazích i globálním měřítku.
Loučíme se dnes s touhou, že budete dbát na naše slova. Víme, že ve slovech, která nyní čtete je uloženo mnoho, je v nich hodně Lásky a Požehnání. Tyto písemné Zprávy nejsou naším preferovaným způsobem komunikace, ale pro mnoho z vás to může být jediný způsob, jak získat přístup k našemu poznání. Posíláme vám hodně lásky a požehnání a děkujeme těm, kteří s námi komunikují přímo. Podělte se o tato slova s druhými a mějte krásný den!
TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s 13ti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Program Lékařské Pomoci

29. června 2014 v 16:14 Mayský Kalendář na každý den

Nacházíme se na frekvenční platformě, kde přestávají fungovat staré věci a techniky léčení. Je nemožné rezonovat s tím, co bylo a je třeba aplikovat nové - zarovnané s novým příběhem, Novým Světlem. Před několika dny jsem zmínila možnost přiblížit dvě léčebné metody - Lékařský Program M.A.P. a harmonizační umění CONING. Aplikujte podle svého uvážení cokoliv, co odpovídá vaším současným potřebám komplexní harmonizace - cílem je CELISTVOST.

A protože je expanze a růst duše v plném proudu a mnoho z vás se na této energetické úrovni přesouvá k plnému rozšíření vědomí života v Pravdě, bude se to odrážet i ve vašich potřebách v rámci rekalibrace na energetické i fyzické úrovni. V buněčné struktuře je uloženo ještě stále mnoho nečistot a od Letního Slunovratu vycházejí mimo jiné poměrně intenzivně na povrch zbytky emocionálního odpadu.
Na fyzické úrovni se mohou objevovat symptomy nemocí (angíny, chřipky, svalové bolesti), s kterými si konvenční, ani alternativní medicína už nedokáže poradit a můžete zjistit, že se míjí účinkům i medikamentózní terapie. Přestává platit vše, co doposud fungovalo. Jinými slovy umírají všechny zastaralé léčebné techniky. Přesto musí být neustále zachovávána rovnováha. Všechna čtyři těla " vzestupují " frekvenčně kontinuálně. Není možné ignorovat nic, pokud nechcete spadnout do hutných frekvencí a přijít o fyzické tělo.
Základní informace mohou oslovit vás, kteří se zabýváte léčitelstvím a rozvíjíte cíl pomáhat druhým na jemnohmotnější úrovni, nebo vás, kteří si uvědomujete, že fyzické tělo je díky životním podmínkám na Zemi v zoufalém stavu a vyžaduje harmonizaci.

Níže přikládám odkazy a možnost objednat knihu v AJ.
Coning lze chápat jako starou léčebnou metodu, která se používala v Atlantidě, starém Egyptu, Tibetu a v Mayské kultuře. Je velmi obsáhlá a lze jí poskytovat na různých úrovních. Jako mnoho vynikajících starodávných léčebných metod byla i tato záměrně schovávána. Původně sloužila k iniciačním postupům pro duchovní vůdce s cílem posílit svou pozici nositele velkých Pravd a Majáku nesoucí Světlo do Tmy. Sloužila při přípravě na nejvyšší Službu.
Cone je v překladu spirála, nebo kužel - coning je vlastně vír energie, který zahrnuje Inteligenci Přírody - je to váš lékařský tým, jehož schopností je stabilizovat vás fyzicky, emocionálně, mentálně i duchovně.
Slovo coning je i v angličtině nepřesné a opravdu neexistuje žádné vhodné slovo pro tuto metodu. Pro bližší vysvětlení je možné popsat ji jako ….pomoc při změně směru, pomoc při pohybu, při naslouchání zvuků a otvírání korunní čakry. Tuto metodu mohou používat jen vysoce zaškolení léčitelé, protože by mohlo dojít k vytažení vibrací až do prostoru, odkud by bylo těžké se dostat zpět. Tradiční coning poskytovali Mistři energetického léčení na fyzické i energetické úrovni. Používá se k otevření duchovního centra a k vyčištění fyzického, emocionálního a aurického těla. Uvolňuje diskarnáty a negativitu.
Ušní coning pracuje na fyzické úrovni, pomáhá čistit dutiny a lymfatický systém, mimo jiné také sluch, zrak, zlepšuje čich, chuť, vnímání barev, stejně jako přináší emocionální stabilitu a jasnější mentální funkce. Pro léčbu se používají papírové kužele - spirály, které se zasunou do zvukovodu. Jsou vyrobené z čisté bavlny, 100 % čistého vosku s použitím bylin, éterických olejů, extraktů a esencí. Kužel se na širokém konci zapálí a kouř plyne do zvukovodu
V uchu jsou nervová zakončení a akupunkturní body ovlivňující tělo, mysl, emoce. Nervová zakončení jsou spojena s tokem jemné energie nesoucí životní energii. Lidé, kteří nedoslýchají jsou od této energie odpojeni, je pro ně i pro kohokoliv vhodné vyčistit nánosy nahromaděné na nervových zakončení, což umožňuje jasnější vibrační tok.
Na další úrovni pracuje coning přímo se sakrálním systémem a posiluje auru. Každá procedura má vliv na fyzické tělo a pak na jakoukoliv aurickou vrstvu, kterou je třeba vyčistit. Každá další léčba ovlivňuje zdraví na stále více jemnohmotnější úrovni. I dnes se kombinuje s léčebnými postupy s použitím barev, tónů, krystalů, aby umožnila, opravila, obnovila energetický tok v těle, což umožňuje rezonovat na nejvyšších vibračních frekvencích.
Coning Seassion - Mistrovské Zasedání - je to setkání vysokých Duchovních Bytostí s vysokou frekvencí plus Vyšších Já, lidí umožňující otevření komunikace přes Vyšší Vědomí. Toto Mistrovské zasedání umožňuje komunikovat a žádat rady od Mistrů, Svatých, Přírodních Duchů a také od týmu Inteligentních Bytostí tzv. Bílého Bratrstva. To je nádherná skupina podporující váš zdravotní program tzv. M.A.P. - Medical Asisstance Program. Klíčem k M.A.P. je Coning Seassion.
Bílé Bratrstvo existuje mimo čas a prostor a pracuje v rámci organizované skupiny, které se říká M.A.P. - spolutvůrčí lékařská pomoc na fyzické úrovni, nikoliv duchovní. Mistr Saint Germain a Melchizedek byli učitelé a členové Bílého Bratrstva a mnoho dalších duchovních vůdců. Jsou to oni, kdo udržují všechny vzorce a rytmy v současném posunu. Pomáhají nám, aby jakákoliv práce, kterou uděláme udržovala evoluční pohyb vpřed.
M.A.P. je program, který integruje involuční vstup Přírody do evolučního vývoje člověka. Zdravá Bytost je kombinací těchto dvou dynamických aspektů. Dále zahrnuje Dévy a Pana - Přírodní Duchy - dva aspekty Vědomí Přírody. Požádáte-li při Mistrovském Zasedání o přítomnost Bílé Bratrstvo, Dévy a Pana, zajistíte si možnost, že všechny léčivé procesy proběhnou plně.
Název Bílé Bratrstvo je používáno věky a byl vytvořen na Zemi těmi, kteří začali vědomě se skupinou pracovat. Název zachovává záměr a integritu skupiny. BÍLÁ se používá k označení všech paprsků světla. BRATRSTVO znamená rodinu všech lidí a veškerého života. Zahrnuje ženy, muže i androgynií duše. Práce s touto skupinou je práce s Přírodou.
Dévy přináší Světlo. Jsou zodpovědné za životní sílu, pořádek, organizaci a vitalitu fyzické struktury.
Pan je jméno Přírodního Ducha, který dohlíží a koordinuje v plném rozsahu duchovní úroveň Přírody. Je generální ředitel, který pracuje s plány Dév a staví je. Pracuje s kýmkoliv na planetě, kdo ho požádá o pomoc.
Léčení M.A.P. je určeno vám, kteří postrádáte v lékařství, či léčitelství CELISTVOST, kde jednotliví odborníci spolu nespolupracují, nepropojují se, ale pracují pouze na jedné úrovni. V současné době je těžké, ne-li nemožné dát dohromady tým odborníků, kteří vše vzájemně konzultují. M.A.P. pracuje jako koordinovaný celek. Závěry jsou obsáhlejší a výsledky hlubší. Všechny klasické i alternativní léčebné systémy si neuvědomují, že tělo hraje zásadní roli v expanzi. Nechápou a nepřijímají realitu, jak v těchto časech tělo funguje, nebo jakou pomoc potřebuje. M.A.P. nám pomáhá udržet vysokou úroveň rovnováhy a možnost zažít skutečně vysokou kvalitu života. Můžete začít kdykoliv v jakémkoliv věku, či zdravotní fázi. Metoda je určena k všeobecné zdravotní rovnováze a řešení všech zdravotních problémů. Je schopná vás stabilizovat v každém směru pomocí přes vaše Vyšší Já.
V současné době se Bílé Bratrstvo zaměřuje na dynamiku rodič/dítě a na týmovou práci lidí, ale především na celkový posun VŠEHO. Všechno se musí posunout. Všichni se musí posunout. Nikdo není osvobozen. Jsme zodpovědní za všechno.
Pro odplavování nečistot z fyzického těla nezapomínejte na příjem čisté vody, intuice a Vyšší Já vás 24/7 vede.
Mnoho Lásky vám
Copyright © Článek lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Protanči a prozpívej dnešní den ruku v ruce se Mnou.

29. června 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nebuď zmožen tím vším, co musíš udělat. Nauč se jednoduše udělat v daném čase jeden krok a věz, že každý další krok tě přivede blíže k cíli. Nepokoušej se běhat dříve, než se naučíš chodit, nebo se pouštět do něčeho, co je pro tebe příliš náročné, takže se musíš vláčet a dřít s každým dalším krokem. Toto není správný postoj; to není naplnění Mou radostí a svobodou. Znamená to, že se pokoušíš jít dál ze svých vlastních sil, že jsi se ode Mne oddělil a ztratil jsi vidinu budoucnosti. Přestaň s tím, a pak změň celý svůj postoj. Vše Mi přenech, a potom se uvolni a raduj se ze všeho, co děláš zcela novým způsobem. Změna postoje může nastat v okamžiku, a proto se změň, a to rychle, a protanči a prozpívej dnešní den ruku v ruce se Mnou.

TZOLKIN 28.6.2014 12 IX kin 194

28. června 2014 v 16:25 Mayský Kalendář na každý den

Ix - Mág - Síla Pravomoci, poctivosti, spravedlnosti, porozumění


Učte se od Jaguára tichosti, trpělivosti a hlubokému pochopení džungle. Uslyšíte jemnější hlasy živých věcí, které vřavu strojů a mužů přehluší. Až utišíte své vlastní klábosení, zastavíte pochod myšlenek a vystoupíte z běžeckého pásu moderního života, a to i na několik okamžiků každý den v meditaci, získáte větší a hlubší porozumění toho, kdo jste, jaký je váš životní úkol, jaké vnější vlivy - ať už je to rodina, práce, společnost, nebo kultura - obtěžují vaši cestu!


JAGUÁR SE RODÍ Z LÁSKY, Z HLUBOKÉ LÁSKY K MATCE ZEMI, JE TO ŠAMAN HLUBOCE SPOJENÝ SE ZDROJEM MAGIE ZEMĚ…. ŽENSKÁ ENERGIE, KTERÁ VLÁDNE DUCHU DŽUNGLE, ROVIN I HOR….DUCH JAGUÁRA OSIDLUJE MAYSKÉ SVATYNĚ A JE ŽÁDÁN O POMOC NA DUCHOVNÍCH I MATERIÁLNÍCH STEZKÁCH, JE TO VLÁDCE ENERGIE VDĚČNOSTI……


Jaguár je symbolem vesmírných sil a Strážce magie Země. Představuje tajemství šamana, transformaci Vědomí, odhaluje naše podvědomé obavy a umožňuje jejich přeměnu.
Nativní Ix mají dary predátora - vrozený smysl pro strategii a mazanost. Stejně jako Jaguár jsou trpěliví, inteligentní, mají talent vnímat pocity druhých lidí. Pokud jdou po stezce vnitřní transformace, své dary Jaguára používají jako službu pro druhé. Jejich úkolem bývá přinést světlo tam, kde je tma. Jsou to výborní stratégové, léčitelé a terapeuti.
Den Ix je jako stvořený pro změnu všech negativních aspektů, meditaci a zkoumání sebe sama z pozice vnitřního prostoru.
***

Vítejte v čase, který máme jen pro sebe. Dnes bychom rádi mluvili o cestování. Tentokrát se podíváme na zážitky mimo tělo. Na toto téma jsme hovořili hodně, takže dnes jen krátce. Byli bychom rádi, abyste věděli, že než se in-karnujete do fyzického těla, dostáváte od vašeho Vyššího Já a Vyšší Rady mnoho výstupních bodů na výběr. Výstupní bod je čas, kdy se můžete rozhodnout opustit Zemi. Je na Vyšším Já, aby zjistilo, zda v tomto období zůstáváte, nebo odcházíte. Tento výstupní bod nastává, když je pravděpodobné, že jste obsáhli všechny zážitky a zkušenosti, nebo důvod proč jste na Zemi. Vzhledem ke stavu zapomnění v této sféře, trvá mnohem déle dostat se do kontaktu s Vyšším Já, takže často na cestě bloudíte.
Mnozí už mají zvládnuté to, co sem přišli dělat, přesto se rozhodnou zůstat déle, aby bylo možné zažít další věci, nebo pokračovat ve zvolené práci. Někdy vaše Vyšší Já nastaví scénář, kdy skoro zemřete jako způsob jak vás probudit, abyste se dostali zpátky na trať. To je důvod proč se lidé věnují duchovnímu úsilí poté, co prošli zážitkem smrti. Zatímco byli v klinické smrti, setkali se se svými Průvodci a Vyšším Já a bylo jim ukázáno, co musí udělat, aby se vrátili zpátky na svojí vybranou cestu. Bylo jim řečeno, že se musí jít zpět, aby mohli dokončit svoji misi na Zemi. Obvykle se vrátí s horlivostí a vědomě si vzpomenou na důvod, proč přišli na Zem, dostanou pokyny a souvislosti naplnit svoji cestu.
Není třeba spoléhat se na druhé, kteří by vám měli pomoci najít štěstí, nebo důvod vaší mise. Najdete ho sami, když budete tišší a budete naslouchat svému vnitřnímu hlasu, který vás povzbuzuje. Mnohokrát se lidé cítí povzbuzeni něco udělat, provést nějaké životní změny, ale pak se kvůli strachu, nebo starým kódům přesvědčení rozhodnou ignorovat vnitřní šťouchání a to je tedy opravdu smutné. Slyšeli jsme jak lidé ve svých rozhovorech říkají věci jako: " Ráda bych věděla, co mám dělat. Potřebuji nějaký pokyn pro můj život. Proč jsem tady ?" Je nezbytně nutné zbavit se bloků, které vám brání v komunikaci s vašimi Průvodci a Vyšším Já. Když to uděláte, váš život vás ohromí.

Jakmile uvolníte potřebu dělat věci z povinnosti,
nebo co od vás druzí očekávají,
budete mít tolik energie a tolik času dělat všechno to, co vám přináší radost!
Doporučujeme vám dnes obrátit se dovnitř a hledat tyto věci, které vám pomohou dostat se zpět na vaši cestu. Pokud ve svých modlitbách žádáte o radu, nezapomeňte o dodatek ……..pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných stran……s vděčností. Pak bude méně pravděpodobné, že se ocitnete na nemocničním lůžku s přáním vyslechnout si svůj vnitřní hlas.
Vzdáváme čest všem, kteří jsou na cestě! Zůstávejte v neustálém spojení s vaším Vyšším Já a Původci, nadále se radujte a těšte z požehnání být na Zemi jak se pohybujete vpřed díky své schopnosti milovat bezpodmínečně. To je váš pas na cestu do Nebe na Zemi!
DVANÁCTÝ Tón - POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den " zúčtování " všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností, integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Je to láska, která spojí všechno lidstvo.

28. června 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Když se skříň naplní až k prasknutí a dveře se rozevřou, všechno vypadne ven a nic tomu nemůže zabránit. Když se otevře zdymadlo, voda se valí vpřed ohromnou silou a vše strhává s sebou. Tak je to i s duchovní silou v tvém nitru; jakmile byla jednou rozpoznána a uvolněna, nic nemůže zastavit její tok. Dere se vpřed, strhává stranou vše záporné a disharmonické a přináší s sebou mír, lásku, harmonii a porozumění. Je to láska, která přemůže svět; je to láska, která spojí všechno lidstvo. A proto čím dříve uvolníš obrovskou moc lásky v sobě
a necháš ji svobodně plynout, tím dříve spatříš ve světě mír a harmonii a jednotu celého lidstva. Máš-li ve svém srdci lásku, obdržíš od každého opravdu to nejlepší, protože láska vidí pouze to nejlepší, a proto to nejlepší přitahuje. Neměj strach; otevři se, nic nezadržuj a nech vše volně plynout.

TZOLKIN 27.6.2014 11 BEN kin 193

27. června 2014 v 9:44 Mayský Kalendář na každý den

Ben - Poutník - Síla Svobody, možností, překračování hranic
Ben přináší intenzivní spojení s domovem a rodinou a v kontextu s Akbal symbolizuje potenciál, který všechny věci prohlubuje. Buluk (11) vynáší tuto intenzitu až do nebe, podrobně mapuje a vytahuje souhrn všech aspektů vašeho domova a rodinného života. A protože Buluk si nevybírá ani jednu stranu, výsledek se může projevit jako velmi pozitivní, nebo silně negativní, takže dávejte dobrý pozor, abyste neudělali uspěchaná, nebo přehnaně emocionální rozhodnutí. Nechte věci vyjít ven, ale pamatujte, že vaši nejbližší ……..jsou vaši nejbližší.
BEN je jeden z nejdůležitějších glyfů - význam je síla, důvěra, autorita, sebevědomá síla, která pomáhá rostlinám růst. Rostliny vyrostou a jejich květy se nakonec dotýkají Nebe - je to alegorie k naší kvetoucí korunní čakře.
BEN je Mistr putující do všech stran a nových směrů a dnes rozšíří síť cest do nových oblastí a nových možností. Energie zprostředkovávající mnohem více světelné energie tzv. fotosyntéza na duchovní úrovni, která nás neustále spojuje od prazákladní buněčné úrovně až k multidimezionální existenci. Tato fotosyntéza je jako kundalini energie, která stoupá přes páteř a nese to nejlepší co v nás je - zejména vášeň pro koncepci, které věříme.
Využijte dnešní energii k rozpoznání, vnímání vnitřní síly a autority. Nyní je čas přestoupit na vyšší vibrace a vytvářet pozitivní změny v našem osobním životě, který tvoří pozitivní život na celé planetě.
***
Děkujeme dnes za spojení. Rádi bychom vám poděkovali za práci, při které poznáváte svou spirituální Podstatu a děkujeme za to, že se dělíte o své znalosti a dovednosti s ostatními. Když každý z vás zvyšuje schopnost udržet ve svých buňkách více Světla, ovlivňujete ostatní na Zemi. Ctíme vás i vaše schopnosti, které prokazujete a zvládáte v pozemské sféře. Víme, že je to velmi náročné místo pro pobyt, které je krásné, ale také plné bytostí, které vám nedávají smysl. Tak jsme tu, abychom vás povzbudili a podpořili, abyste pokračovali dál ve svých plánech, nacházeli nadšení a vyjadřovali vnitřní vášeň, zatímco jste ve fyzickém těle. Vidíme vás jako nádherné Bytosti, které prokazují obrovskou odvahu ve svém každodenním životě. Pokud by v nebi existovaly body za snaživost, mnozí z vás by tahali obrovské karavany!
Dnes bychom chtěli hovořit na téma transport. Tentokrát bychom se chtěli zaměřit na aspekt Vzestupu. Je mnoho nedorozumění, co tento pojem znamená. Rádi bychom to trochu objasnili. Vzestup znamená povznést se nad. Ve skutečnosti se nejedná o nějaký prostor, kam vystoupíte, nebo kam sestoupíte. Sféra, ve které se fyzicky nacházíte je v podstatě iluze. Protože nikdo opravdu nemůže vzestoupit, nebo vystoupat nad iluzi.
Vaše sféra je podobná sledování filmu. Když film skončí, opustíte kino a pokračujete ve svém životě. Neexistuje žádný proces stoupání, ale jen pohyb dopředu. Stejně jako Vzestup, po kterém každý z vás touží je prostě krok dopředu ve svém životě. Je pravda, že pro některé z vás dalším krokem, bude krok z těla. Přesto se nejedná o vystoupání nahoru, nebo odchod na jiná vyšší místa. K dispozici jsou různé dimenze, které existují na všech místech, některé z nich jsou vrstvené v oblasti, kde v současné době pobýváte. To je možné, protože frekvence lidí žijících v těchto dimenzích nejsou mezi sebou v rozporu. Jakmile se vaše frekvence začne zvyšovat, může nastat situace, že budete vidět skrz - budete vidět za Závoj. Není to žádné stoupání nebo, že byste museli vykonávat nějaké skutky, nebo potřebovali nějakého spasitele pro dosažení těchto míst.
Vaše Vyšší Já má na starosti kam máte jít, pokud se necháte vést touto úrovní. Jakmile znovu-spojíte vaše Já s Vy, které je nyní ve fyzické formě, už nebude existovat, ačkoliv jsou esence, které zůstávají. To jsou vaše vzpomínky a zážitky. Emoce a myšlenky jste nechali za sebou, ale data a vzpomínky jsou evidovány v Akášických Záznamech, kde je vaše Vyšší Já může znovu kdykoliv najít.
To je to, o čem vaše Vyšší Já rozhoduje, co chcete zažít a kde bude dál vaše Podstata. Před fyzickou inkarnací se musíte zúčastnit v rámci přezkoumání Vyšší Rady. Toto Představenstvo pomáhá řídit provoz na různých místech, takže rovnováha vtělení není narušena. Jinými slovy populace ve fyzických sférách musí být pod kontrolou. Průběh života, který si vybralo vaše Vyšší Já, musí být upraven ještě před získáním souhlasu Představenstva. Před inkarnací vaše Vyšší Já rozhoduje o hlavních věcech - požadavcích a zkušenostech, po kterých toužíte, vybírá správné rodiče, kteří jsou vám nápomocni při plnění cílů v této realitě. Bytost, kterou jste Vy, vstupuje do bytí někdy před, někdy během, někdy bezprostředně po porodním procesu. Jakmile mají fragmenty Vyššího Já lidskou podobu, není to každopádně způsob, který lze považovat za jakýsi sestup, rozhodně ne z Duchovního pohledu. Je to prostě přání mít zážitek, který si přeje vaše Vyšší Já zažít. Proto, jakmile se znovu-spojíte se svým Vyšším Já, není to Vzestup. Je to prostě znovu-návrat, neboli další krok na cestě.
V normální lidské řeči Vzestup znamená, že vystoupáte na vyšší úroveň Vědomí. V určitém slova smyslu je to pravda, protože jakmile se znovu-spojíte se svým Vyšším Já, získáte své rozšířené Vědomí. Přesto se nestalo vůbec nic s Vyšším Já, že by vystoupalo nad, nebo blíže k Bohu.
Doufáme, že jsme vám udělali trochu jasno. Tyto pojmy je velmi těžké popisovat pomocí lidského jazyka. Věřte, že jste perfektní a vždy to tak bylo a bude. Věřte, že nemusíte dělat žádné skutky, nebo si zasloužit cestu do nebe. Nemusíte provádět žádné specifické úkoly, nebo dělat cokoliv jiného pro Vzestup. Není žádné místo, kam vystoupáte. Jděte vpřed a relaxujte s vědomím, že není místo kam budete muset jít, není nic, co je třeba udělat, nebo hledat někoho, kdo vás spasí. Dopřejte si svobodu Být a vychutnávejte si plody své práce.
JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Zde se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE - osvobozující od všeho, co neslouží vašemu pokroku, nechte uvolnit všechno, co se potřebuje uvolnit, otevřete se moudrosti Vesmíru, využijte dnešek k jarnímu úklidu ve Vědomí a zůstaňte ve svém Středu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Mistr Serapis Bey - Cesta oddělenosti k jednotě

27. června 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling
Poselství Mistra Serapis Bey přijala Natalie Glasson - 11-06-14

V přítomnosti lásky, jasnosti a míru k vám přicházím, abych vás pozdravil a sdílel s vámi v této době mocných posunů na Zemi své vědomí.

Cítíte, jak se posouváte po cestě oddělenosti k jednotě? Uvědomujete si teď oblasti, myšlenky a perspektivu oddělenosti, která před vámi jasně vyvstává? Bojíte se přiznat si oddělenost v jakékoli podobě, obzvláště oddělenost mezi vámi a Stvořitelem? Cítíte, že si uvědomujete oddělenost a přesto usilujete o porozumění a existenci jednoty se vším, čím je Stvořitel? Zmizelo by mnoho vašich současných těžkých úkolů, kdybyste přijali svou jednotu se Stvořitelem? Anebo by vám přijetí jednoty se Stvořitelem pomáhalo léčit všechny úrovně vašeho bytí? Některé z těchto otázek si možná uvědomíte při svém myšlenkovém procesu a ve své realitě nebo vás možná mé otázky inspirují, abyste rozpoznali ve svém bytí vibrace oddělenosti i jednoty.

V tomto čase se na Zemi i nadále ukotvuje láska skrze mnoho aspektů a zdrojů Stvořitele, buduje se tu vibrace lásky a způsobuje mnoho posunů, které jste na Zemi nezažili buď po dlouhý čas nebo nikdy. V přítomnosti lásky vše vychází na povrch, dokonce až z hloubi Země a vašeho bytí. To znamená, že energie, reakce a myšlenkové procesy, které jste dávno zapomněli nebo si nikdy skutečně neuvědomili, vstoupí do popředí vaší pozornosti či prostoupí vaše bytí, aby byl umožněn proces uvolnění. V tomto Věku lásky můžete mít naprostou víru a důvěru v to, že všechno ve vás bude vyléčeno, protože láska nenechá kámen na kameni, láska umožní všemu vystoupit, být viděno, vyléčeno a uvolněno. Žádám vás, abyste se do dramatu svého procesu uvolňování a léčení všech aspektů svého bytí nezapojovali. V tolika nastalých energiích, které se ve vás objevují, nechte drama odejít, protože zjistíte, že drama vás zaplétá a zainteresovává do těchto energií, emocí a také strachů, které už více nepotřebujete. Je důležité, abyste se s vystupujícími energiemi, které mají být léčeny, neztotožňovali,protože mnozí z vás nyní také uvolňují energie jménem lidstva a Země, takže něco z toho, co můžete zažít a co potřebuje léčit, jste nemuseli vytvořit ani prožít vy, ale dovolili jste si být léčivou lodí, abyste pomohli rychlejšímu navýšení vibrací vzestupu na Zemi.

Mocná vlna lásky prostupuje vaše bytí a Zemi, takže vaše chápání a prožívání duality může být zpochybněno a je možné je posunout s velikou lehkostí. Stvořitelova vibrace lásky přináší uvědomění a hlubší prožitek jednoty. Jednota v nitru všech lidí a její prožívání v přítomnosti lásky nastane přirozeně. Objevujete, že perspektiva vaší mysli se mění tolik, že se zdá, že se posunula od jednoho způsobu přemýšlení k naprosto opačnému způsobu? Láska boří perspektivu duality a žádá vás, abyste si uvědomili, že nejsou žádná opozita, žádná oddělenost, žádné rozdělení, jen jednota s pravdou/v pravdě a prožitek jednoty. Přítomnost jednoty ve vašem bytí a ve vědomí lidstva se projeví v hlubším vtělení lásky, ale také v hlubším vtělení Stvořitele ve všech projevech. Budete mít pocit, jako byste viděli, prociťovali a poznávali Stvořitele v každém okamžiku své reality. Mocné vize zhmotní pravdu a jednotu ve vaší denní realitě, protože to, co prožíváte v nitru a v meditaci, se přenese do vaší fyzické reality.

Během roku 2012 přinesl Archanděl Metatron mocnou vibraci jednoty, nyní začíná Archanděl Metatron s novou vlnou jednoty, kterou ukotví v Zemi a ve vibraci lidstva v průběhu příštího roku. Vlna vědomí jednoty přichází od Stvořitele, skrze Radu dvanácti do Království andělů, kde Království a Archanděl Metatron působí jako kanály pro toto nové vědomí jednoty. Účelem vlny vědomí jednoty je povzbudit duši každé bytosti na Zemi, aby aktivovala své nejčistší vibrace jednoty a tím přinesla tuto mocnou energii, protože duše každého člověka se tím hlouběji ukotvuje a dosahuje hlubšího vtělení ve fyzickém těle. Veškeré přípravy a ukotvování lásky mají podpořit vaši duši při plnějším vtělení. Vaše duše je branou ke Stvořiteli a když je duše lépe ukotvena, může probudit své energie a umožnit vibracím a vědomí světla plynout v jednotě. Na úrovni duše je mocné pouto jednoty, které prožívají všechny duše. Oddělenost mezi dušemi a lidmi je nemyslitelná, vaše duše vám může ukázat, umožnit procítit a přijmout, jak jste zevně propojeni se všemi dušemi. Ve chvíli, kdy se vaše duše plněji vtělí do vašeho bytí a sdílí jeho vědomí, které bylo svým způsobem udržováno jako posvátné tajemství, uvidíte, jak vše ve vesmíru je jedním a to může zaktivovat mocný posun, který vám změní život. Možná budete chtít zavolat Archanděla Metatrona, aby s vámi pracoval:

"Archanděli Metatrone, volám tvou energii, lásku a vědomí, aby se sjednotily s mým bytím; prosím, podpoř mne a pomoz mi v přesunu od vědomí oddělenosti k pochopení a prožívání jednoty. Protože nyní jsi se mnou, žádám tě, abys do celého mého bytí směroval svou novou vlnu vědomí jednoty zaměřenou na vyjádření duše a vtělení jednoty. Já si nyní dovoluji přijímat tvé světlo s otevřeností, odevzdáním a soustředěním se na propojení se svou duší a prožitím její energie na hlubší úrovni. Archanděli Metarone, prosím, směruj svou vlnu vědomí jednoty hluboko do mého bytí, aby se dotkla mého srdce a duše a podnítila probuzení a rozvoj pravdy jednoty. Jsem připraven si uvědomit a rozpustit všechny aspekty oddělenosti, abych v sobě objevil a zažil jednotu své duše a Stvořitele a umožnil jednotě rozvinout se v mé realitě jako prožitek blaženosti. Archanděli Metatrone, prosím, podpoř mne nyní, děkuji."

Jenom seďte a dovolte Archandělu Metatronovi, aby stál za vámi a položil své energetické ruce na vaši čakru Hvězda duše nad vaší hlavou. Archanděl Metatron posílá novou vlnu vědomí jednoty do čakry Hvězda duše, kde se prolíná s mnoha aspekty vaší duše, které se chtějí vtělit do vašeho bytí. Sloučené světlo pak vtéká do vašeho bytí a čaker, propojuje se s vaší čakrou Zemská hvězda, kterou máte pod nohama a pomáhá této vlně vědomí jednoty v uzemnění a vtělení. Je to mocná cesta, když se posouváte od víry v oddělenost a jejího uvědomění, k přijetí jednoty a pravdy, že ve Stvořitelově bytí neexistuje žádná forma oddělenosti. Také si uvědomujete, že všechno a všichni jsou Stvořitel a tak je oddělenost jen iluzí a nikoli výtvorem zrozeným z pravdy či lásky.

Možná se divíte, proč my vzestoupení mistři přicházíme a mluvíme s vámi jako oddělené aspekty Stvořitele. Je to proto, že když každá duše pozná své spojení a jednotu se Stvořitelem, splyne se Stvořitelem, začne se rozšiřovat, prožívá blaženost, chápe vše a přesto si drží vibraci prázdnoty. Kdyby před vás Stvořitel předstoupil v nejčistším stavu, asi by se vám zdál zcela nepopsatelný, nepřijatelný a nesrozumitelný. Oddělenost má na duchovní cestě své místo a prostor, protože když si uvědomíte oddělenost, otevře vám to dveře k přijetí hlubšího vědomí jednoty a pravdy. Přicházíme k vám jako vzestoupení mistři a neseme aspekt oddělenosti od Stvořitele, protože jsme jako vzestoupení mistři žili na Zemi, máme vzpomínky; výzvy a proces růstu na Zemi jsou nám důvěrně známy a tak jsme schopni vám vyložit Stvořitele a pomoci tím vašemu vlastnímu uvědomování způsobem, který je pro vás srozumitelný v tomto stádiu současného procesu vzestupu. Je důležité si uvědomit, že možná kolem vás i v sobě narazíte na myšlenku a perspektivu oddělenosti, ale nevnímejte je jako negativní, jsou jenom branou ke Stvořiteli a často jsou zapotřebí. V každém okamžiku inspirace a sebe-(Stvořitele)-poznání umožňujete, aby mnoho úrovní oddělenosti zmizelo. Váš pohled se změní a bude se vyvíjet, ale nezoufejte, ani neznevažujte časy, kdy se propojíte s odděleností nebo v ni věříte, protože jsou to časy, které vás vedou k mocnému procesu probuzení. Cesta od oddělenosti k jednotě je krásná, hodnotná a nezbytná, posiluje vaši duši a pomáhá jí při vtělování.

Je důležité neztotožňovat se, ani nepropojovat s myšlenkou oddělenosti, ale uvědomit si, že k tomu, abyste mohli poznat a prožívat jednotu, můžete potřebovat také zřejmou oddělenost, aby vám ilustrovala a ukázala vědomí a existenci jednoty.

"Nyní se miluji bezpodmínečně, jsem vděčný za všechny zkušenosti, myšlenkové procesy i vědomí oddělenosti, které jsem přijal v minulosti a možná si udržuji i nyní. Uvědomuji si, že přiznání si a pozorování mé víry v oddělenost od Stvořitele, jakkoli malé či velké, mi nabízí krásné brány k inspiraci a přijetí jednoty. Vážím si každého kroku svého procesu vzestupu a vím, že jsem věčně veden svou duší a Stvořitelem. Děkuji."

V souladu a jednotě
Mistr Serapis Bey

Zdroj: http://www.omna.org/Home.html

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Hanka B. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Buď ochoten bořit staré překážky a objevovat světlo pravdy.

27. června 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Buď ochoten jít beze strachu kupředu a prozkoumávat zdánlivě nové cesty, nové představy a nové myšlenky. Buď ochoten bořit staré překážky a objevovat světlo pravdy. Říkám "zdánlivě nové", protože nic není zcela nové. Jde pouze o pohyb v cyklu, o znovunalézání jednoty se Mnou; musíš se znovu naučit kráčet a hovořit se Mnou, jako tomu bylo na počátku musíš se znovuzrodit v Duchu a v pravdě. © Vnímej svůj růst a rozvoj. Uvědomuj si, jak staré od tebe odpadá, a přijímej nové s radostí a díkůvzdáním. Jak slavné je ono nové, jak zázračné jsou Mé cesty! Buď si záměrně vědom Mne a Mé božské přítomnosti a raduj se, protože Mé království přichází. Dovol, abych tě zahrnul svým mírem a láskou. Pozvedni své srdce v hluboké lásce, chvále a vděčnosti a bud'v dokonalém míru, když procházíš tímto dnem. Konej Mou vůli, kráčej po Mých cestách a oslavuj Mě.

Obraz: Dovol svému vnitřnímu světlu zářit.

26. června 2014 v 22:42 Obrazy rok 2014

Obraz: Dovol svému vnitřnímu světlu zářit.
S láskou se s vámi dělím o svůj poslední obraz propojení s ženskou polaritou v nás a Matkou Zemí.
Text i obraz jsou autorské © Anna a je možné je v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu www.slunecnikvet-anna.blog.cz

Kryon - „Duševní komunikace - druhá část” č.1

26. června 2014 v 11:45 Aktuální Informační chaneling
Tento živý channeling byl přijat v San Antoniu v Texasu, 22. února 2014

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Proto si užijte toto obohacené poselství přijaté v San Antonio, 23. února 2014.

Kryon - „Duševní komunikace - druhá část” č.2

26. června 2014 v 11:43 Aktuální Informační chaneling

Bloky a filtry duševní komunikace

Dovolte mi promluvit o blocích a filtrech. Hlavním blokem pro svolení, abyste cítili tyto multidimenzionální věci nebo jim věřili, je tradice.Toto slovo používáme ve smyslu "co jste byli učeni". To, co jste byli učeni, má vliv na energii, kterou vy opravdu nevidíte jako tak mocnou, ale ona je. Změna způsobu, jakým věříte, od vás vyžaduje, abyste znovu přehodnotili něco, co pro vás bylo posvátné nebo cenné, protože někdo nebo nějaká organizace, kterým jste věřili, vás to naučili. Možná to byli vaši rodiče, vaše škola nebo někdo jiný, koho jste milovali, obdivovali a vzhlíželi k němu? Pravda je poznání konceptů, které vás učí. Když se to stane, vaše vědomí "je vlastní" a nic jiného než tuto pravdu nevidíte jako skutečnou. Je to jakýsi závazek, který jste uzavřeli, a ten vás strčil do krabice, o které ani netušíte, že v ní jste.

Jak člověk vyvázne z tohoto neuvěřitelného bloku? Jak můžete změnit tradici? Odpověď zní, že musíte odložit to, co jste byli naučeni a dát svolení k něčemu jinému. To je tak obtížné, že někteří se přes to nikdy nedostanou. Nemohou a zůstane to tím, čemu říkáme trvalý blok. Profesionálové mají tendenci k velmi silným blokům, protože měli nejdelší vzdělání, které je dostalo tam, kde jsou teď. Pro ně je obtížné, ne-li nemožné, připustit informace, které napadají to, co se naučili, protože by to vytvořilo chaos v jejich intelektuálním přežití.

Filtr: Někdy mohou Pracovníci světla dovolit, aby se některé informace staly jejich pravdou, ale ne všechny. Řekněme na příklad, že to, co jste byli učeni, bojuje s jedním nebo dvěma aspekty esoterického systému, který učí Kryon. Vy jste některým otevření, ale ne ostatním. Je to problém? Ne. A opět, máte svobodnou volbu "vyčistit okno" své duše, abyste spatřili jakoukoliv část, kterou potřebujete. Vaše lidská psychika je rozškatulkovaná lineárně, proto můžete být široce otevření jedné stránce věci a přesto u jiné jste stále nerozhodnutí. Tomu se říká filtr a my chápeme, že odhalení pravdy je pro lidi pokračujícím procesem.

Filtr vám brání v tom, abyste viděli celý obraz, ale dává svolení k jiným věcem, které jsou správné. Takže byste mohli říci, že to vychyluje to, co děláte a jak to děláte. To je nejlépe vidět u léčitelů, médií a channelerů, u kterých se mísí stará energie s tou novou.

Vezměme si například channelera. [Kryon se usmívá.] Může sedět před vámi a bude cítit, že má dobré a reálné informace. Avšak záznam jeho stopy jasně ukazuje, že je v některé oblasti lepší než v jiné. Sdělí vám předpovědi ohledně budoucnosti, ale ty se potom nestanou. Sdělí vám čas, datum a nic se nestane. Takže co byste si o takovém channelerovi mysleli? Pomysleli byste si: "No, možná že vůbec nechanneluje?" Je mnoho těch, kteří opravdu channelují, ale stále "čistí okno" toho, jak interpretovat, co vidí.

Mají určitý filtr, a tím by mohlo být např. to, že byli učeni, že budoucnost bude naplněna zkázou. Takže to je to, co hledají, když se nacházejí ve stavu channelingu. Je pro ně těžké to setřást, a oni budou opravdu channelovat, ale v tomto procesu vystoupí ven a budou se dívat na možnosti toho, co se bude dít na této planetě a v "polévce možností", místo aby viděli tu nejsilnější možnost, sdělují tu nejdramatičtější - dokonce i tehdy, pokud se jedná jen o velmi vzdálené možnosti. Vidíte? Jejich filtr je přitahuje k tomu negativnímu, ať už je to cokoliv.

Po celých 25 let vám prostřednictvím mého partnera říkám, že ty nejsilnější možnosti pro vaši planetu jsou, že věci pomalu čistíte. Nová energie je na vás, a vy směřujete k mírumilovné planetě. Řekl jsem vám, že nebude problém s přechodem tisíciletí a také k žádnému nedošlo. Řekli jsme vám, že studená válka skončí, a stalo se. Oproti všem podivným a starobylým proroctvím jsem vám v roce 1989 řekl, že změníte své směřování, a udělali jste to. To ponechává vaší budoucnosti tu nejsilnější možnost. Teď vám říkám, že se stará energie bude bránit a také se to děje [podívejte se na vaše zprávy]. Chce vás stáhnout zpátky, aby zůstala stále ve vedení. Ale nemůže.

Mír na Zemi a vyšší společné vědomí zůstávají tou nejsilnější možností, a proto jsem zde, moji drazí. Doufám, že to chápete jasně. To ale neznamená, že neexistují žádné jiné možnosti.Existují některé, které se neuskuteční ani za milion let. Jsou také staré možnosti, ale jsou stále "tam venku" - channeler je spatří skrze temný filtr a nikdy nevidí širší obraz. Jeho filtr je v tom, že zkáza přichází, takže bez ohledu na cokoliv se vrátí a předá vám toto poselství. To je filtr.

Další filtr: Co když vám teď položím osobní otázku? Já vás znám, proto se zeptám: Věříte, že toto je skutečné? Věříte, že channeling je skutečný?

"Ano, věřím," odpovíte.

"Moji drazí, věříte, že máte Akášu, ve které je uloženo množství minulých životů, a že jste staré duše?"

"Ano, věřím.".

To je dobré! Vedete si dobře a dáváte svolení, ne? Zahajujete duševní komunikaci. Moji drazí, jste připravení postoupit do další úrovně?

"Ano, jsem."

Opravdu! Takže tedy postoupíte, a tou první věcí, která se stane je, že vaše šišinka zrychlí, aby vám poskytla intuitivní myšlení. Začali jste dobrou komunikaci, ale najednou se to zastaví. Filtr je tady.

Filtr: Nezasloužíte si tento dar komunikace. Jste nehodní.

Proč lidstvo hledí na mistrův život a místo, aby naslouchali tomu, co je ten mistr učí, se rozhodnou, že aby uctili a vzdali poctu tomuto mistrovi, musí usilovat o utrpení, kterým prošel i tento mistr? To je ten filtr! Vidíte jej? Takže místo vstřebání poselství nasajete to, že jste nehodní, protože jste neprošli tím, čím onen mistr.

Takže - připraveni? - abyste získali Boží lásku nebo potvrzení vnitřní božskosti, musíte trpět. To je ten filtr. To není posuzování, moji drazí, je to prosté odhalení toho, že lidé dělají rozhodnutí ve staré energii, která nemá svolení. Lidstvo se dívá na jisté věci bez struktury nebo znalosti či moudrosti, co to opravdu znamená. Tento filtr tudíž ovlivňuje, že vše děláte duchovně a směřuje to k tomu, co jste byli učeni. Víte, kolik New Age procesů je založeno na nehodnosti? Mnoho. Možná nastal čas přehodnotit některé věci a začít takto: Jste velkolepí! Tak pokračujte s vytvářením velkolepé duševní komunikace. Vy si to zasloužíte!

Nový začátek: Zeptejte se sami sebe: "Jsem milovaný?" Potom nám dovolte, abychom vás vzali za ruku a začít odtud. Pociťte to mrazení skrývající se v odpovědi na tuto otázku, jestliže jste si ji položili s čistým záměrem. Vstupme do duchovní mateřské školy a začněme odtud, drahé staré duše, protožety bloky a filtry začnou mizet a intelekt ustoupí z cesty.

Abychom vám předali poselství, které dnes slyšíte, můj partner se musel naučit odložit své filtry a ty byly silné. Jeho filtry mu říkaly: "To není způsob, jak by to mohlo možná být. Vědecky to nedává smysl a ve 3D věci takto nefungují". Sám sobě v počátečních dobách říkal: "Lee, ty jen předstíráš, že channeluješ. Ty si to vymýšlíš; to se nemůže dít." Potom byly jeho filtry pomalu přemoženy pravdou, kterou viděl. Tím největším filtrem byl jeho nedostatek sebedůvěry. Můj partner říkal: "Když otevřu pusu, udělám ze sebe hlupáka." Ano, udělal! Potom se přes to dostal a dopadlo to lépe. Tehdy nám dovolil vstoupit a dopadlo to ještě lépe. Víte, jak jsme se k němu dostali? Skrze jeho srdce, ne intelekt. Tehdy, a jen tehdy, musel zvážit rozdíl mezi svou hlavou a svým srdcem a srdce vyhrálo.

Moji drazí, to je naše pozvání pro vás - teď, když už znáte pravidla. My jsme tady celou dobu. Jak moc tomu věříte? Jsme připraveni vám se vším pomoci. Jak moc tomu věříte?

Teď znáte bloky; jsou to tradice, minulé učení a myšlení staré energie. Neexistuje žádné posuzování toho, co jste nevěděli, založené na staré energii, které vám nikdy nedali poznat. Jak bychom mohli někdy soudit nějakou lidskou bytost? Jak bychom vás mohli vůbec trestat za to, že nevidíte světlo, když jste byli uvězněni v temné místnosti? Toto není poselství, kde vám říkáme, že jste se mýlili a teď máte pravdu. Toto je poselství, ve kterém vám chceme říci, že jste byli v temnotě a teď se rozsvítilo světlo! Je to poselství, které mluví o tom, že je na čase začít znovu v tom, o čem jste si mysleli, že víte, na základě toho, že vidíte nové věci, o kterých jste nikdy nevěděli, že existují!

Staré duše, vy jste nositeli světla. Musíte znovu začít v tom, o čem si myslíte, že je pravda. Léčitelé, slyšíte to? Já vím, kdo je tady. Chcete vědět, proč věci nefungují tak dobře? Já vím, kdo to teď čte! Je to proto, že stará energie vás nutí dělat věci, které teď jednoduše nefungují. Můžete v nich pokračovat, ale jste tak mocní, a my chceme, abyste měli výsledky! Zdvojnásobte je! Ztrojnásobte! Váš potenciál pomoci lidstvu je ohromný!

Zprostředkovateli, poslechni si toto a předej to správně. Nemusíte být chudí, abyste poznali Boha. Jste s tím srozuměni? Můžete si vydělávat na živobytí, hrdě si stoupnout a říci: "Jsem léčitel; jsem čtenář (např. minulých životů, aury, kartář… - pozn. př.)" a můžete si zasloužit mít energetickou výměnu. Může se jednat o barterovou výměnu nebo platbu za vaše služby a je to vhodné. Kdo vám řekl, že byste neměli? Odpověď: Tradice. Jestliže to je duchovní, předpokládá se, že je to zadarmo. Slyšeli jste to? Jestliže nabízíte nějakou službu, můžete z toho mít příjem a neporušíte tím žádná duchovní pravidla.

Dovolte zvítězit duchovnímu zdravému rozumu. Existují způsoby výpočtu rovnice, kde vždy odstraníte věci, které tam nepatří a započítáte ty správné. Mému partnerovi jsem před lety řekl: Dovol, aby Kryonova poselství byla zdarma! Dovol této energii být zadarmo. Vy to posloucháte a čtete zdarma, moji drazí. To byl výsledek. Řekl jsem mu, že by pro něj bylo vhodné vydělávat si tím, co dělá jako Lee, člověk*. Jeho učení a fyzické produkty byly z jeho nástrojů a jeho talentu, ale Kryonova poselství by měla být pro všechna zdarma. Vidíte integritu toho všeho? Vidíte v tom tu rovnováhu?

Nemusíte trpět a nemusíte být chudí. Můžete být hrdí, staré duše. Je načase být s těmito věcmi v rovnováze. Umožněte ostatním, aby mohli vidět tu božskou rovnováhu ve vás. Začněte vidět a odstraňovat bloky a filtry, které stojí v cestě vaší velkoleposti. Když přijmete ruku Ducha, vaše Vyšší Já k vám začne hovořit. Když se to stane, předá vám informace, které pomůžou prodloužit váš život a zdraví. Moji drazí, nemusíte se trápit kvůli přežití ve staré energii, jestliže odstraníte bloky a otevřete filtry.

Toto je poselství dnešního dne, ale je to také poselství včerejška a zítřka. Je vás mnoho a mnoho je vás v této práci nových, a vy to potřebujete slyšet mnohokrát. Teď opakuji, že vím, kdo tu je, vím, kdo poslouchá, kdo čte a kdo sleduje. Já znám tvrdohlavost lidského mozku, proto vám řeknu toto:"Jestliže ne v tomto životě, pak v tom příštím. My jsme velmi trpěliví a stejně tak i Země."

Na této vaší cestě mohou být velké výzvy, moji drazí, a budou tací, kteří řeknou: "Civilizace se vracízpátky." Chci, abyste používali zdravý rozum. Když rekalibrujete celou Zemi a zapojíte rekalibraci lidského vědomí, bude hodně takových, kteří budou frustrováni. To bude výzva. Staré způsoby už nefungují. Uvidíte trhliny ve všem, dokonce i v New Age. Já jsem vám to říkal. Toto poselství nebude vyhovovat těm, kdo jsou zapojeni do starého učení a tradice. Ale ti, kteří to dovolí, se na něj budou dívat jako na odhalení.

Osvěžte svou pravdu!

A tak to je.

KRYON

* Lee Carroll organizuje placené semináře, většinou pátek - neděle. V jejich průběhu přijímá tyto channelingy, které pak zdarma zveřejňuje na webu. Avšak v průběhu semináře, přijímá od Kryona i další sdělení pro potřeby daného semináře a platících účastníků.
Nabízí placené webináře (semináře na webu, on-line), ať již živě či ze záznamu.
Organizuje různé "světelné konference" k tématům doby, každoročně koná tzv. Kundalini Tour - duchovní mise na jih latinské Ameriky
Píše a prodává knihy, prodává DVD z akcí, či další materiály s Kryonskou či duchovní tematikou, také CD s meditační hudby apod.
Zdroj: www.kryon.com - Soul communication - part 2

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Iva M. pro www.transformace.info a prowww.kryon.webnode.cz. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

TZOLKIN 26.6.2014 10 EB galaktický portál

26. června 2014 v 11:12 Mayský Kalendář na každý den

Eb - Cesta, Člověk - Síla zodpovědnosti, moudrosti, svobodné vůle
Cesta, po které se pohybujete během dne není ta samá cesta, jako v noci. Otevřete své srdce pro jednoho, otevřete své srdce pro všechny. Buďte vedoucím Světlem těm, kteří teprve začínají na své cestě, protože oni mohou vést vás. Pozvěte ty, kteří jsou vám nejdražší, aby cestovali s vámi a váš obzor se otevře až k nebi. Čím více cest můžete navzájem propojit a spojit se s ostatními, tím více cestujících může jít spolu a vzájemně se obohacovat. Někteří si vyberou osamělou cestu, ale i osamělý cestovatel může najít útěchu ve společnosti přátel a blízkých, bez ohledu na to, na jak krátký čas se jejich cesty zkříží.
Význam Energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje cestu života vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi - Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.
Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.
***
Kdykoliv potřebujete požádat skupinu duší ohledně vašeho vedení, můžete otevřít konferenční hovor, který je často nazýván Mistrovské zasedání (Coning seassion). Termín " coning " byl původně užíván těmi, kteří viděli spirály energie ve tvaru kužele. Existuje mnoho způsobů jak otevřít Mistrovské zasedání. Udělejte vlastní výzkum různých metod a vyberte si, co je pro vás nejlepší. Rádi bychom se dnes o tento způsob s vámi podělili tak, aby to bylo co nejednodušší a metoda, o které budeme dnes hovořit je zjednodušená verze.
Kdykoliv budete chtít požádat o své vedení (být barometrem sám sobě) je nutné ztišit vnější svět a být ve svém Středu. Nejrychlejší způsob, jak to udělat je několikrát se nadechnout, což vás zklidní. Je dobré nahlas vyjádřit, že si přejete svolat Mistrovské zasedání. Je dobré používat název Mistrovské zasedání, nebo sezení, protože to je termín, na který jsou Duchovní Průvodci a Přírodní Duchové zvyklí. Když mluvíte nahlas, vaše úmysly jsou jasnější. Duchovní Pomocníci nemohou číst vaše myšlenky obzvlášť, když je ve vaší hlavě hodně breptání.
Stejně jako v minulých zprávách doporučujeme být velmi dobře hydratovaní a začít tím, že požádáte vaše Vyšší Já : " Mohu provádět Mistrovské sezení v této době? Smím provádět Mistrovské sezení v této době? Měl bych provádět Mistrovské sezení v této době? " Pokud dostanete odpovědi ANO, pak pokračujte. Pokud dostanete na některou z otázek odpověď NE, ztište své vnější i vnitřní Já a zeptejte se znovu. Pokud znovu dostanete odpověď NE, pokuste se zjistit proč je sezení naplánováno na jiný čas.
Jakmile otevřete konferenční hovor, uveďte důvod tohoto mítinku. Pak zavolejte ty, které byste rádi pozvali na návštěvu. Za prvé pozvěte své Vyšší Já. I když jste stále ve spojení se svým Vyšším Já, pozvání nahlas pomůže vytvořit silnější spojení. Pak pozvěte ostatní, které vnímáte jako vhodné. Dáme vám příklad - Dévu, která dohlíží nad vaším majetkem, Pana, Mistry, nebo Svaté, se kterými pracujete, vhodné je pozvat Bílé Bratrstvo, váš tým M.A.P. (Medical Assistance Program) - Tým zdravotní pomoci a Vyšší Já ostatních osob podílejících se na téma zasedání, dále specialisty v jakémkoliv oboru jako počítače, opravy automobilů atd.
Dialog může vypadat nějak takto: " Přál bych si otevřít toto Mistrovské zasedání, abych získal pomoc při problému, který mám se svojí šéfkou v práci." Volám Vyšší Já. (Moment spojuji). Volám svého Anděla Strážného. (Moment spojuji). Volám Saint Germania. (Jestli je ještě někdo, s kým můžete spolupracovat, kdo vám pomůže změnit energii - počkejte na jeho příchod.) Volám Vyšší Já své šéfky. (Vyslovte jméno a čekejte na její Vyšší Já, až dorazí). Volám členy Bílého Bratrstva. ( Počkejte, až se dostaví.) DĚKUJI VÁM VŠEM ZA TO, ŽE JSTE TADY.
Můžete také požádat své Vyšší Já, aby pozvalo jakoukoliv Bytost. Někdy je dobré oslovit každého třikrát (opakovat 3x). To vám pomáhá zaměřit svou pozornost a uvědomit si, že žádáte jejich přítomnost.
Nyní jste připraveni začít Mistrovské zasedání. Uveďte problém, otázku, kterou byste chtěli řešit. Pokud nemáte jasnou komunikaci s Bytostmi na druhé straně, použijte proutky, kyvadlo, nebo kineziologii a požádejte o odpovědi ve formě ANO, NE. Mějte na paměti, že není dobré formulovat více, než jednu otázku.
Dávejte pozor na intuici a pocity pokaždé, když obdržíte odpověď. Při odpovědi na otázku se necítíte dobře - možná je dobré otázku více ujasnit, nebo vám bylo doporučeno něco mimo vaši komfortní zónu. Například se můžete zeptat: " Mám problémy se svou šéfkou, zachází se mnou neuctivě a nikdy mi včas nezaplatí. Měl bych dát výpověď? Jsem z ní opravdu otrávený."
V rámci tohoto dialogu položte pouze jednu otázku. " Měl bych opustit své zaměstnáni? " Pozor - to není otázka na datum a měla by znít s vděčností spíše : " Je pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných, abych opustil své zaměstnání? "
Vhodnější způsob může vypadat také takto: " Mám problémy se svojí šéfkou a nelíbí se mi, že se ke mně chová neuctivě. Často se mi stává, že mi dává výplatu po stanové době. Nelíbí se mi to. Chtěl bych poradit, jak s ní pracovat způsobem, který je přínosný pro nás oba. Chtěl bych, aby mi bylo ukázáno, jestli dělám něco, co způsobuje mezi námi rozpor. Chtěl bych dostávat svou mzdu včas a poradit něco, co by bylo pro mé nejvyšší dobro a pro její nejvyšší dobro, nebo jestli bych si měl hledat jiné zaměstnání. "
V této druhé ukázce otevíráte dveře možnosti, že i vaše činy a postoje mohou být částí problémů. V opačném případě používáte postoj oběti, nebo že druzí lidé jsou příčinou vašich problémů. Můžete také požádat o radu pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných. To je velmi důležitý požadavek. Doporučujeme vám, abyste vždy žádali o řešení, které je graciézní. Máte mnohem větší šanci dostat radu, která je méně stresující.
Nejrychlejší řešení, není vždy nejjednodušší cesta!
Udržujte vaše zasedání tak krátké, jak je to jen možné. Jakmile jsou všechny otázky zodpovězeny ukončete sezení poděkováním všem, kteří byli přítomni. Pokud se během sezení objeví další otázky, udělejte si mentálně, nebo písemně poznámku a vraťte se k ní, až bude průvodní problém vyřešen. Pro řešení dalších záležitostí může být nejlepší, abyste ukončili toto první Mistrovské zasedání a později začali další s jinými členy.
Jakmile budete hotovi s vaším sezením, propusťte všechny, kteří byli přítomni, jednotlivě jim poděkujte a požádejte je, aby se od vás odpojili. Pokud to neuděláte, mohou přetrvávat ve vašem energetickém poli a významně odčerpávat vaši energii. To se samozřejmě netýká vašeho Vyššího Já.
Při takovýchto zasedáních buďte stejně zdvořilí, jako by se jednalo o setkání lidí ve fyzické sféře. Svolali byste mítink, uvedli problém, požádali o radu, rozloučili a odešli. Setkání byste ukončili poděkováním všem přítomným.
Existuje mnoho článků na téma Mistrovské zasedání. Nebudeme se dál zmiňovat o podrobnějších možnostech, není zde pro to místo. Naším cílem je představit vám tento způsob komunikace s Duchovními Pomocníky. Je nesčetné množství způsobů, jak komunikovat s těmi, které nevidíte. Vyzkoušejte to a používejte to, co vám funguje nejlépe. Užijte si krásný den a uvidíme se zítra!
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní Energie vám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí.

* Coning Seassion je setkání vysokých Duchovních Bytostí s vysokou frekvencí plus Vyšších Já, lidí umožňující otevření komunikace přes Vyšší Vědomí. Angličtina sama nemá přesný popis pro slovo coning, nebo je zavádějící. Coning Seassion je jedna z věcí, kterou je velmi těžké popsat lidskou řečí. Vzhledem k tomu, že je to vynikající léčebná a energeticky rekalibrační metoda a věky utajovaná metoda používaná Mistry energetického léčení v Universální službě, najdete zde v nejbližších dnech malý přehled a základní informace pro vás, kteří pracujete přes Vyšší Já a vedete léčitelskou praxi i pro vás, kteří chcete využívat tuto skvělou metodu pro sebe.
* Při práci s Vyšším Já zvyšte pitný režim, voda je vodič.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 22.6. 2014 - 29.6 2014

26. června 2014 v 7:00 Mistr Hilarion
Milovaní,
proběhl velký proud energie lásky a soucitu, který plynul ze srdcí mnoha pracovníků světla z celého světa, když spojili energie s cílem přinést pozitivní změny v monetárních systémech na Zemi a v srdcích lidí, a tato energie byla umocněna vyššími říšemi - tak, jak to mnozí žádali. Jak jsem zmínil již dříve, změny k nimž na Zemi dochází, probíhají mírovou cestou, což má vyšší vibrační vliv na vizi, která v sobě obsahuje záměr, že změny musí být pro nejvyšší dobro všech. Vliv této činnosti bude nyní profiltrován dolů, aby uskutečnil změny v srdcích těch, kdo dlouho kontrolovali světové monetární systémy "samoobslužným" způsobem. Když se mnoho lidí shromáždí s jasným záměrem pro nejvyšší dobro všech, neexistuje nic, co by mohlo pozdržet kýžený výsledek.

Ti, kdo nesou jiskru Stvořitele silně ve svých srdcích, měli záměr vytvořit nový svět. Oni si pamatují, žeje to součástí úkolu který přišli splnit v rámci dobrovolné služby Božskému Plánu.Uvědomují si, že změna začne jejich přispěním a že musí osobně podniknout mírové a láskyplné akce, aby se tyto změny manifestovaly. Chápou, že to, co vidí, není skutečné a udržují si vyšší vizi. Kvality víry, naděje a rozhodnutí mohou přenášet hory a to se stane zřejmějším, když se události, které byly drženy ve vizi, budou manifestovat v každodenním životě lidstva. My z vyšších říší se skláníme přede všemi, kdo tímto způsobem společně pracují v jednotě a podporují další snahy, podobně jako je tato, k nimž dochází pravidelně.

Do atmosféry Země a všech jejich obyvatel proniká energie Bohyně a to překvapivým způsobem ovlivní lidstvo. Pozvedne to srdce většiny lidí na planetě. Když bude v každé duši docílena větší rovnováha mezí božskými ženskými a mužskými energiemi, bude docílena rovnováha také ve vnějším světě. Záměr a přání žít v mírovém a prosperujícím světe se lidstvu splní. Je nutné, aby všichni, kdo rozumí síle, dřímající za takovou činností, tuto vizi udržovali a afirmovali každý den. Dáváme jim vědět, že v tomto úsilí nejsou sami, že pomáhá mnoho neviditelných sil, které je povzbuzují, aby tato práce pokračovala. Jsou to vnitřní myšlenkové procesy lidstva, které se promíchávají, aby vytvořily jeho realitu a když si to uvědomí více lidí, změny v jejich světě budou fenomenální. Nejdůležitější je spojit mysli všech, aby se vytvořil nový typ civilizace, který bude sloužit všem na planetě.

Když bude víc lidí ovládáno duchem, uvolní a propustí vše, co je zdržovalo od toho, aby uskutečňovali své sny s radostí. Jejich přání budou v souladu s přirozenými sklony jejich duše a oni se dostanou ke svým nejlepším rolím v novém vytvářeném světě. Každý bude denně žít tak, že se bude věnovat svým přirozeným zálibám a tomu, co mu přináší radost a to každému pomůže tvořit život v synchronicitě a harmonii. Existuje tolik cest k novému světu, kolik je v něm duší a všechny budou ve svých komunitách potřebné, když se tyto začnou manifestovat. Musí být otevřené tomu, aby byly sdíleny s ostatními a aby všem pomáhaly sdílet s ostatními své specifické nadání, aby se tak nejlepším způsobem stalo přínosem pro všechny.
Když si lidé v novém světe rozvinou své vnitřní schopnosti, budou mít větší schopnost rozpoznat záměry druhých a budou schopni lépe rozpoznat takové frekvence a energie, které by nebyly v souladu se směrem, který si pro sebe a svůj nový svět vytyčili.Soustředění na vyšší záměry zajistí, že pouze ti, kdo jsou v souladu s takovými úmysly, je budou moct ovlivnit a mnozí si začnou uvědomovat, že nepotřebují vedení od žádné vnější síly, pokud budou sledovat cestu své duše. Každý člověk je veden k tomu, aby maximálně přispěl lidstvu vytvořit nový a uspokojující život pro celé lidstvo. Zda se uskuteční možnost vytvořit cosi, o čem se ani nezdálo, záleží nyní na lidech Země. Je to nejvíce vzrušující doba, které jste součástí a tady jste, připraveni ke startu!
Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2014 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
www.movingintoluminosity.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Vnímej vzrušení a očekávání ve všem, co se děje.

26. června 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jakmile se kuře vyklube ze své skořápky nebo motýl ze své kukly, už pro ně není cesty zpět, ale jen neustálé rozvíjeni se do nového. Prováděj tento akt rozvoje každý den, každou hodinu, každou minutu. Vnímej vzrušení a očekávání ve všem, co se děje. Nikdy nenastane hluchý okamžik ve tvém životě, budeš-li pozorný; stále se něco děje. Nech všemu volný průběh, nikdy se nepokoušej zadržet pokrok, ale následuj ho. Pravím ti, že vše, co přichází, bude opravdu nejlepší pro růst a prospěch celku. Najdi onen dokonalý rytmus v životě a vydej pro něj ze sebe to nejlepší. Plyň s ním, nikoli proti němu, protože jen tak nalezneš mír srdce a mysli; když budeš ve vnitřním míru, budeš otevřen a připraven pro příchod nového.


Poselství Marie Magdaleny pro červen a červenec 2014 s dopisem Barbary Bessen

25. června 2014 v 12:58 Aktuální Informační chaneling

Milí přátelé channelingů!
Léto se ohlašuje s velkou silou, u nás na severu se uvedlo bouřkami, krupobitím a vichřicemi. Jakoby se symbolicky předváděla velká transformace, jež tak často probíhá i v našem osobním životě. Občas to jde, pak jste chvíli nahoře, chvíli zas dole, střídá se slunečno s deštěm. Připomíná to očistnou koupel, po níž vysvitne sluníčko, které nás nasměrovává a vysílá k nám tolik potřebnou sluneční energii (božskou lásku). Během jarních seminářů jsem zjistila, kolik nás takovým silným procesem prochází. Vnímám, že tématem současné doby je vytrhávání kořenů. A stále víc si uvědomuji, že není třeba dělat nic jiného, než se zabývat svým nitrem, sebou samotným.Uvědomujme si, že myšlenky vytvářejí realitu a že přitahujeme všechno to, s čím se mentálně a emocionálně identifikujeme.

Slyšela jsem od mnoha účastníků seminářů, jak se jim rozpadají vztahy, partnerství i přátelství, jak dostávají výpověď z práce, mění bydliště a mnoho dalšího. Jsme totiž opravdu na cestě za jinými cíli. Duchovní přátelé nám stále opakují, že tento rok i následující budou léty stanovování cílů. Jak chceme žít? Kdo nebo co nám v tom brání? Co můžeme udělat, abychom se vydali správnou cestou? Kde máme ještě rezervy v propouštění toho starého?

Energie pozemského slunce, spojená s velkým centrálním sluncem, nám nyní posílá novou energii, o které se už hodně mluví dvacet let. Mění nás k lepšímu, vyživuje a transformuje tak, jak si to přejeme nebo jak to potřebujeme. Otázka tedy skutečně zní: Na co se zaměříme?

Uvědomme si také, že závoj k vyšším úrovním se stále víc nadzvedává. Předevčírem jsem se byla projít v lese a jak jsem byla hluboce ponořena do svého nitra, pozvedla jsem oči a najednou uviděla strom, který stál přímo přede mnou, jako průhledný. Spatřila jsem v něm krásnou jemnou bytost, která se na mě usmála. Jenže - jak se často stává při podobných jasnovidných zážitcích - jak jsem se na to chtěla soustředit, zaostřila jsem pohled a co se stalo? Opět jsem viděla jen běžný pozemský strom. Čím víc se odpojujeme od pozemského rozumu a jsme otevřeni novým setkáním, tím víc k nim bude docházet. Budu dál chodit do lesa na procházky ...

Přeji vám všem krásné léto. S dalším channelingem se ohlásím v srpnu.
Srdečně zdravím od Baltského moře,
Barbara Bessen


Shovívavost, laskavost a soucit: důležité nástroje této doby


Jsem Marie Magdalena, přináším do vašeho kruhu sílu a lásku božské Matky.
Je krásné, že s vámi mohu chvíli tak blízko pobýt. Vlastně jsme spolu spojeni stále, jen ty si toho nejsi vědom. Bereš tuto příležitost jako vstup do určitého pole, do vědomého spojení s námi, kteří hovoříme prostřednictvím Barbary. Vědomě se otevíráš pro naše setkání, avšak já jsem ti nablízku pořád. Nikdy nejsem vzdálená, nemusíš kvůli mně zapalovat svíčku ani mě usilovně vyvolávat. Jsem od tebe vzdálená jen na jednu myšlenku. Pro tvůj pozemský rozum je to zvláštní a těžko pochopitelné. Dokonce ani ti z vás, kteří se častěji propojujete se mnou nebo jinými duchovními přáteli, si často nedovolujete setrvávat ve spojení. Odpovědi, které vám dáváme, neberete jako takové. Důvodem jsou vaše pochybnosti, nevěříte, že je skutečně možné s námi hovořit.Váš rozum se tomu prostě vzpírá, vždycky má nějaké námitky, protože to vnímá jako své ohrožení a bojí se o svou dominanci. Ego spolu s rozumem si je sice vědomo, že začala nová éra, přesto by si chtělo i nadále rádo udržet vládu. Tato osobnost, jíž domněle jsi, se pokouší uchovat si své postavení a tak ti například našeptává, že by ses měl zabezpečit, že by tě ostatní měli brát vážně a milovat tě. Nikdo by ti neměl bránit ve výhledu nebo ti stát v cestě, abys mohl být svobodný. Takové myšlení souvisí se strachem, že nebudeš milován. Tématem současné doby je sebedůvěra. A tak se tvé ego (tvá osobnost) rádo projevuje skrz rozum jako tvůj vnitřní soudce, sabotér, učitel i znalec všeho, proto se tak rádo soustřeďuje na ostatní lidi, zkoumá, v čem se odlišují, snaží se je škatulkovat a podrobovat kritice podle toho, jak ti údajně stojí v cestě nebo narušují tvůj pocit převahy.

Nyní žijete v Nové době Země, jste na cestě do Zlatého věku, který se blíží, jak lze vnímat a vidět na mnoha otřesech a kolapsech ve vnějším světě. To, co vidíte a vnímáte, je většinou to, co je vám z vnějšího světa předkládáno, ukazováno nebo sdělováno v médiích. Málokdy se ponoříte do svého nitra, abyste se naladili na vzdálená místa a pomocí vizualizace zkoumali, co se tam opravdu děje. Co se děje v oblastech válečných konfliktů, o co tam ve skutečnosti jde a co je třeba udělat? Posuzujete podle toho, jaké informace jsou vám předkládány. Kryon by řekl, že není všechno takové, jak to vypadá. Zkuste zjišťovat vlastním vědomím, vlastním srdcem, co se na Zemi skutečně děje. A stejně tak můžete prozkoumávat i vlastní bytí.

Skrz mou partnerku (Barbaru) k vám přicházejí nejen poselství, ale i balíčky energie, které vám k tomu mohou pomoci. Děláme to s velkou radostí a angažovaností, abychom vám pomáhali hlouběji prozkoumávat vaše skutečné bytí. Tak tomu bylo ve všech dobách, i v těch, které vypadaly spíš jako temné. Vždy tu existovaly kanály plné světla, ať už prostřednictvím pozemských nebo duchovních učitelů, které pomáhaly lépe vidět vlastní vnitřní světlo, vnímat jej, naslouchat mu a žít jím.

Kdo žije v souladu sám se sebou, nemusí se ničeho obávat. Vnitřní světlo se postará o vše, co je pro každodenní bytí potřebné. Přesto nebývá snadné ponořit se do síly vlastního světla. Již zmíněné osobnostní já (ego) se chce upřednostnit, přitahovat pozornost na sebe. A má pochopitelně své představy, co je pro tebe dobré. Vlastně tato osobnost neexistuje, je to jen konglomerát nasbíraných dojmů, prožitků, zkušeností a mentálních představ o pozemském životě. To vše se kousek po kousku rozpouští, jakmile se člověk vydá cestou ke Světlu.Přináší to však sebou i to, že často tápete, co je správné a co ne, jak by se člověk měl chovat, co by měl udělat nebo naopak, co by dělat neměl.

Jsem na cestách jako reprezentantka a vyslankyně Božské matky, její síly a velké lásky. Už dlouhou dobu drží svou ochrannou ruku nad planetou Gaiou. Vede své ovečky ke Světlu do vyšších úrovní.Všichni jsme pod její ochranou, pod ochranou ženské tvořivé síly. Znamená velkou pomoc, hodně milosti a velkou podporu na cestě. Někteří z vás rádi čtete o zkušenostech jiných lidí. Taková četba samozřejmě určitým způsobem ovlivňuje toho, kdo čte. Ponořujete se do energie knihy, což sebou přináší i to, že začnete srovnávat. Hodnotíte své vlastní zkušenosti a cíle. Často se při takovém hodnocení dostavuje i pocit frustrace, protože se do hry opět přidává ego. Proto vám předávám tuto moudrost: Zůstávejte víc u sebe. A když se necháte něčím unést, pak se vciťujte do srdce, zda to slyšené nebo čtené skutečně rezonuje s vaší vlastní moudrostí.

Často hovoříte o temných stránkách, které se projevují jak ve vnějším světě, tak přirozeně i v tom vnitřním. Existují. Jejich úkolem je vybízet tě a přivádět k tomu, abys prozkoumával vše, co v tobě je nebo co k tobě proniká z vnějšího světa. Ověřuj si to. Pokud v sobě objevíš něco, co nevnímáš příjemně, pak je to určitě něco uloženého v tobě, něco prožitého, co pro tebe nebylo příznivé. Nebo pokud jsi otevřený vnějšímu světu, pak možná vnímáš něco, co někdo prožil nebo co se na nějakém místě stalo. Kdykoli se ti něco takového přihodí, vciť se ještě hlouběji do sebe a dovol si propustit všechno to, co vychází najevo jako "temná" síla a chce přitáhnout tvou pozornost. Hlavním cílem současné doby je propouštění starých otisků.

Nyní vás požádám, abyste se ještě víc soustředili na Božskou matku. Spojte se s touto instancí, s jejími vlastnostmi; stačí jen myšlenkou, nic dalšího není třeba dělat. Dovolte, aby vás zaplavila, aby vám darovala milost a osvítila vaši cestu. Matka má veškerou sílu světa, i v tom skutečném smyslu slova, aby tě jemně doprovázela do nové dimenze tak, jak je to pro tebe odpovídající. Chceš-li, polož si nyní ruku na srdce a vnímej spojení k ženské tvořitelské úrovni. Užívej si toto spojení a vnímej, jaké to je být pozvedáván, přijímán a milován. A že neexistuje nic, co by na tobě bylo špatné. Všechno je dobré takové, jaké to je. Zkus na pár minut zapomenout, co všechno musíš ve vnějším světě udělat. Nech to všechno být a jen si užívej.

Je to vzájemné spojení od srdce k srdci, kde se pravdivost snoubí s pravdivostí, kde nic není dobré nebo špatné. Pokud budeš toto spojení navazovat častěji, natankuješ energii, vstoupíš do hlubin vlastního bytí, tam, kde jsi byl vždycky spojen s Božstvím, které tě stvořilo. Uměním je, si skrz toto spojení snadněji uspořádávat vlastní život. Tato vlastnost lásky, tvořivá kvalita Všeho-co-je, kterou reprezentuje Božská matka, je klíčem ke tvým každodenním aktivitám i k řešení starostí, které údajně v tvém životě převažují nebo se jej okrajově dotýkají. Jsem si jista, že kdo se takto dobře dokáže propojit, může žít pln shovívavosti, laskavosti a soucitnosti. Tyto kvality jsou velmi důležité pro tebe samotného. Buď sám k sobě shovívavý, odpouštěj si věci, které jsi udělal a lituješ jich. Propusť je. Buď k sobě láskyplný a soucitný. Rozuměj lépe sobě i svému tělu.

Dopřejte si všechno to dobré, co Země nabízí. Žijte s radostí a potěšením, tato roční doba je pro to mimořádně vhodná. Žijte s vděčností k přírodě, tomuto nádhernému daru od Stvořitele, a berte svůj život s nadhledem a vnitřní vyrovnaností. Nenechávejte se tak rychle ovlivňovat vnějšími záležitostmi. Všechno to vnější není jen dobré nebo špatné, je to jen hrací pole duality. Ty sám, hluboce ukotven v sobě, jsi mimo dualitu. Jsi duchovní bytostí, která tady na Zemi sbírá zkušenosti. Nyní tedy sbírej shovívavost, laskavost, vděčnost a soucit - i pro ty ostatní. Neboť kdo je laskavý sám k sobě, chová se tak i k ostatním.

Děkuji vám všem za pozornost a přeji vám krásnou cestu, zalitou sluncem, k vám samotným. K tomu, kým skutečně jste. Skutečné bytí, které sídlí ve vašem Vyšším posvátném srdci, je naplněno radostí a vděčnosti za všechny ty zkušenosti, jakými jsi prošel. A těší se, že ti zpříjemní cestu domů, na které tě láskyplně doprovází.

Jsem Marie Magdalena, vždycky jsem tu pro vás. Nezapomínejte, že nejsem od vás dál než na jednu myšlenku.

Přijala Barbara Bessen koncem května 2014. Článek je k volnému nekomerčnímu užití, změny v textu nejsou povoleny. Z německého originálu

TZOLKIN 25.6.2014 9 CHUEN kin 191

25. června 2014 v 12:46 Mayský Kalendář na každý den

Chuen - Opice - Síla lehkosti, humoru
Naprosto požehnaný den pro manželství, svatby a početí dětí. Bolon (9) - číslo života - vplétá životodárnou energii prostřednictvím Chuen bohaté tapiserie živého Vědomí a vytváří psychické prostředí pulsující hlubokým potenciálem. Neberte tento den jako samozřejmost. Ctěte ho a respektujte pro jeho mimořádnou posvátnou sílu, to platí i pro váš svazek v lásce.
Dnes je skvělý den začít cokoliv nového. Chuen jsou jedny z nejšťastnějších dnů. Stačí předat Vesmíru svůj jasný záměr - říká se - že bude vyslyšen. Výborný den pro všechny umělecké projekty. Je obecně známo, že den Chuen je nejlepší den pro svatby.
Nativní Chuen jsou jedni z nejšťastnějších - šťastné děti, šťastní rodiče, šťastní senioři…..všechny životní dary získávají bez námahy. Mezi ně patří umělci s dlouhou a úspěšnou kariérou. Chuen ztělesňuje všechny aspekty umělce, nejen velkou tvůrčí dokonalost, inteligenci a " zlaté ruce ", ale někdy i velké Ego. V Energii Chuen vládne hravost, zábava, představivost, koncentrace. Zaměřte se dnes na svůj aktuální úkol a snažte se ho dokončit, dokončit to, co jste započali a zůstaňte u toho pokorní. Použijte kreativitu umělce.
***
Dnes navazujeme na předchozí Zprávy. Dalším nástrojem je kineziologie, dá se používat v mnoha ohledech. Lékaři a chiropraktici používali kineziologii po mnoho let ke stanovení procedur a receptur pro nejvyšší blaho svých pacientů. Kineziologie je také způsob komunikace mezi vaším tělem a Vyšším Já.
Dnes vám ukážeme jednu pomocnou metodu, existuje samozřejmě mnoho alternativ. Zvolili jsme tuto metodu, protože je velmi jednoduchá, můžete jí aplikovat sami a můžete jí používat, aniž byste na sebe upozorňovali např. na veřejnosti. Stejně jako používání každého nástroje, praxe dělá to, co vám přináší zdatnost.
Ujistěte se, že jste dostatečně hydratovaní. Odpojte svou mysl, buďte vycentrovaní, jinak vaše odpovědi budou zkreslené.
Na své podřízené ruce se dotkněte špičkou palce špičky malíčku, tak uzavřete elektrický obvod na ruce. Chcete-li otestovat obvod, umístěte palec a ukazováček vaší dominantní ruky dovnitř kroužku, který jste vytvořili palcem a malíčkem své podřízené ruky. Zbývající tři prsty na obou rukou působí jako antény. Ujistěte se, že se vzájemné nedotýkají.

Položte otázku, o které víte, že odpověď bude ANO. Použijte rovnoměrný tlak a pokuste se odtáhnout palec a malíček od sebe pomocí palce a ukazováčku vaší dominantní ruky. Tiskněte vnitřní palec proti vnějšímu palci stejně jako ukazováček proti malíčku. Vždy když bude odpověď na otázku ANO, bude těžké rozpojit vytvořené obvody a dát prsty od sebe.
Svaly vašeho těla zůstávají silné a pevné, když stojíte v pravdě!
Odpovědi, které nejsou pravdivé oslabí svaly i prsty - obvody se snadno rozpojí. Prakticky to vyzkoušejte pomocí otázek, na které znáte odpovědi ANO, NE. Pozorujte rozdíl mezi pozitivní a negativní odpovědí. Všimněte si, jak svaly zůstávají pevné při odpovědi ANO a oslabené při odpovědi NE.
Tato kineziologická metoda může být použita v mnoha případech. V obchodě se můžete zaměřit na určitou položku a použitím této metody prstů se můžete zeptat: " Je v mém nejlepším zájmu, abych tento výrobek používal/a?" Můžete požádat o množství, kolik čeho používat etc. Zkoumání způsobů jak využívat kineziologii a její praktikování je spolehlivý zdroj informací. Opět to není metoda pro předpovídání budoucích událostí. Vaše emoce mohou zkreslit výsledky tzn. - vždy buďte ve svém Středu a nezapomeňte na důležité otázky: " Smím použít tento nástroj? Měl bych použít tento nástroj?"
Vaše tělo bude reagovat a odpovídat pomocí uložených dat z vašich životních zkušeností, přirozeně ví, co je pro vás to nejlepší, takže otázky související se zdravím jsou velmi vhodné. Nicméně pokud budete pracovat na základě vašich současných kódů přesvědčení - obavy a strachy mohou potlačit to, co je pro vás to nejlepší. Takže také z tohoto důvodu je velmi vhodné uvolnit negativní myšlenkové formy a návyky, které vás drží uzamčené v omezujících vzorcích myšlení.
Bavte se, neberte sami sebe příliš vážně a užívejte si tento výjimečný den!
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami, je symbolem ženy a ženského Universálního principu.

foto (c)www.t-a-d-a.com
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

Kryon - Aktuální změny na Zemi 20.6.2014

25. června 2014 v 12:43 Aktuální Informační chaneling

Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana, 20.06.2014

"Milovaní,
Země prochází koridorem vesmírných erupcí. Magnetické pole Země je v těchto dnech nestabilní a mřížka Lady Gaia se potýká s obrovskou zátěží. Je zkoušena v síle svého světla. Světelné body, které mřížku spojují se zemskou pevninou, jsou zkoušeny ve své pevnosti. Některé z nich zůstávají stabilní, některé z nich kolabují, některé získávají na síle a další nové vznikají. Tím začíná docházet k přepólování magnetického pole Země. Při této příležitosti Zemi pomáhá tisíce světelných bytostí, z nichž některé z nich můžete zahlédnout i fyzickým okem. Také vás provází během vašeho spánku a v meditacích. Meditace mají v tomto období zvláštní sílu. Síla úmyslu se násobí. A změny, které ve svém nitru připustíte, mají veliký vliv na mřížku, se kterou stále nevědomky pracujete.

Vaše šišinka se stává více aktivní a můžete ji podpořit tím, že v oblasti čela uvolníte napětí. Oblast čela můžete jemným dotykem promasírovat. Rozproudíte nashromážděnou energii, která v této oblasti čeká na průchod do centra vaší hlavy. Pouhým dotykem v oblasti čela dokážete člověka zbavit bolesti hlavy, kterou může způsobovat přezásobení tohoto centra energií. Jen volné kanály dokáží přijímat energii tak, aby byla pro tělo užitečná. A tak jak jsem již zmiňoval v úvodu tohoto roku, rok 2014 je rokem fyzického těla a každá stagnace ve fyzickém těle se hned odráží na vašem zdraví. Přípravné období je pryč, následuje prostoupení širokou vlnou světla. Větší než to bylo dosud na Zemi možné. Staré se hroutí a tělo získává svobodu. Svoboda v energii pohybu se rovná vaše dokonalé zdraví. Svoboda v energii pohybu se rovná svoboda, o kterou usilujete na Zemi. Je to návrat k jednotě, kam se Země vzestupem vrací.

A toto turbulentní období bude Zemi provázet i v dalších měsících. Letošní léto není ve znamení klidných vibrací, ale je to období, na které nezapomenete.

S láskou Kryon"

© Marketa Selinijana, www.zemeandelu.cz