Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 28.5.2014 7 AKBAL kin 163

28. května 2014 v 10:10 |  Mayský Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla snů, myšlenek, hojnosti


Když padne noc a všechny věci obklopí tma, budete muset vyladit smysly pro navigaci v odlišném světě. Věci nejsou takové jakými se zdají být: zvuky, které slyšíte, věci, které vidíte, myšlenky, které myslíte jsou hlubší, tmavší a více tajemné, magické a zabarvené bez přítomnosti světla. Použijte intenzitu Caban, její vědomé vnímání vést vaši cestu skrze sametové hlubiny Akbal. Především se zbavte na této cestě strachu a nejistoty. Noc je stejně úžasná jako den.
Glyf Akbal představuje moudrost noci. Symbolika znamená cestování v našem prázdném vnitřním prostoru - temným podsvětím, kde opouštíme Ego a nacházíme moudrost, přicházíme na to, že testy se staly naším největším pokladem, zde se rodí nový úsvit a nové nápady. Nativní Akbal mají okouzlující chování, mnoho milostných vztahů a silný vliv na svět. Pokud prošli temnou nocí duše, jsou to vynikající terapeuti. Lidé Akbal jsou velmi jemní, jak muži, tak ženy, je pro ně typická moudrost obou pólů.
***
Dnes bychom chtěli mluvit o mužské a ženské energii. Když byl svět vytvořen, mužská energie přišla jako první. To vyvolalo docela nerovnováhu. Jak šel čas tato energetická pole se posunovala dopředu a dozadu - z mužské energie na ženskou, nebo nastala vyvážená kombinace obou. Když se podíváte zpět do historie, můžeme říci, která energie kdy převládala. Když je všudypřítomná mužská energie, obvykle se vyskytuje více agrese. V dobách, kdy je ženská energie dominantní, je to období klidu a harmonie.
Ve všech kulturách se tyto energetické cykly vyskytovaly. Ačkoliv kultura může být matriarchální, stále existují části, kde dominuje mužská energie. Nyní je možné vidět konec mužské energie převažující v mnoha kulturách. Poprvé v historii lidstva na Zemi se stáváte doslova globální komunitou. Velmi málo kultur je neporušených a nezkažených komercializací. Existují kultury, kde jsou i nadále jemní lidé, kteří udržují ženskou energii, jako prostředek k vyrovnávání převažující mužské energie. Svět se nyní vyvažuje - Bohyně a ženy po celém světě získávají nyní další pozice vedení a posílení. Jakmile k tomu plně dojde, k dispozici bude Mír. Muži, kteří jsou více jemní, nyní získávají vedoucí role. Srdce překovává hlavu ve všech částech společnosti.
Nastal čas přetvořit válečné nářadí na zahradnické nářadí, vrátit se ke spokojenému životu a začít sdílet navzájem. Tento svět byl navržen jako místo Cyklů, což s sebou nese mnoho možností, které jinde dostupné nejsou. Nová Éra svítá a ženská energie umožňuje jemnější přechod, než byl zaznamenán v minulosti. Jak ženy získávají zpět svojí svobodu a práva, MĚLY BY MÍT NA PAMĚTI, ABY ZŮSTALY V ROVNOVÁZE. Je důležité pro ženy, které byly utlačované, aby se nestaly utlačující. Buďte jemní k lidem, kteří se chovali k ženám nevlídně. Nepomůže ničemu, pokud bude někdo mstivý - tyto myšlenky a činy jsou při léčení lidstva škodlivé. Dopřejte všem laskavost a soucit. Učte pronásledovatele svým vlastním příkladem.
Existuje mnoho lidí na vedoucích místech, kteří bojují o svůj status. Jejich plány světové nadvlády se rychle rozpadají, přesto se stále drží svých snů. Jejich sny se neuskuteční, nadešel čas sdílet všechny věci. Eony let drželi zbožní muži i ženy na Zemi energii prostřednictvím svých horlivých modliteb. Většina z nich nyní předává pochodeň příští generaci, kterou jste vy, vaše děti a vaše vnoučata. Je na čase předat pochodeň a světlo ohně těm, kteří chtějí být součástí velkého přechodu. Pouze ti na nejvyšší úrovni integrity projdou přes Závoj ve fyzickém těle. Vaším cílem je připravit sami sebe, vyčistit energetické pole s mužskou energií jako je agrese strach a kontrola.
Je na čase, aby nastala rovnováha. Hodně oddělosti mezi těmito dvěma energiemi je naučené chování. Už jako děti se chlapci učí hrát s určitými hračkami, zatímco dívky s jinými. Jsou oblečeni odlišně, dokonce to zašlo tak daleko, že název oblečení, barvy a vzory jsou specifické pro každé pohlaví. Od chlapců se očekává kariéra, zatímco dívky by se měly starat o domácí záležitosti. Obecně platí, že chlapci mají vyšší hodnotu, což je evidentní v některých kulturách, kde praktikují genocidu.
Tato nerovnováha způsobila mezi vámi hlubokou oddělenost. Dívky jsou vychovávány, aby se už cítily méněcenné a je na ně kladen velký tlak, aby produkovaly děti. Chlapci se učí skrývat své emoce a být živiteli rodin. Existuje mnoho talentů, kterými je u mužů plýtváno jen proto, že jsou tyto dovednosti považovány za ryze ženské a naopak. Zrušte toto posuzování a osvoboďte sami sebe z limitů zastaralých pravidel.
Když bude každý z vás následovat svoji vášeň, bude mnohem méně lidí potřebovat léky k léčbě depresí a dalších onemocnění. Byli jste stvořeni se svobodnou vůlí, abyste mohli prozkoumat vše po čem vaše srdce touží. Když podlehnete tlaku druhých " co je správné " popíráte sami sebe, radost v životě a blokujete tok energie.
Mějte odvahu pohybovat se vpřed s nadšením. Naučte se vyrovnávat obě energie v sobě. Nechte druhé svobodně se vyjádřit - bez rozsudku a sledování, jak se jim daří. Oddělenost mezi mužem a ženou je třeba léčit. Věřte, že všichni jste si rovni. V mnoha dimenzích neexistuje žádný rozdíl mezi mužem a ženou. To je jeden z aspektů polarity ve světě, ve kterém žijete. Není třeba kompletního splynutí obou energií, neboť obě mají specifické role. Přáním je smíchat silné stránky vyváženým způsobem, který nabízí svobodu pro všechny.
SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama