Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


INTUICE

30. května 2014 v 11:58 |  Mayský Kalendář na každý den

Ian Lungold mě inspiroval, když na jedné ze svých přednášek řekl: " Pobyt v zóně INTUICE znamená PŘEŽÍT ".
Když sledujete film, vaše mysl je schopná zachytit 24 obrázků za sekundu - 24 snímků na filmovém pásu - to je rychlost mysli - velmi omezená rychlost. Maximální rychlost Vědomí je 5 mil. vjemů za sekundu, to je maximální rychlost, při které si něco uvědomíte. Jsou to vlastně nanosekundy. Vědomí je tedy mnohonásobně rychlejší než mysl. Pokud vaše mysl něco neví - způsobuje to stres. S největší pravděpodobností si začnete myslet, že musíte stres zvládnout - musíte se PŘIZPŮSOBIT! Takže se stres hromadí, přijde moment nahromaděného stresu, vyplavuje se adrenalin a na řadu přichází mechanizmus " BOJUJ nebo UTEČ ", což vymyslí vaše mysl.
To je původ veškeré agrese v pracovních vztazích, šikany ve školách, původ terorizmu, všech válek, domácích hádek atd. To vše je postaveno na logickém přemýšlení. Co se stane, když nebojujete, nebo neutečete? Jste buď bez práce, nebo ve vězení. Když nebojujete, nebo neutečete - ocitnete se v BEZ-VĚDOMÍ. Co se stane, když vás napadne lev a vy nebojujete, nebo neutečete - ležíte mrtví. Stejně tak všechny druhy závislostí je způsob, jak zůstat v BEZ-VĚDOMÍ.
Jak nastává zrychlení, pravděpodobně to neuniklo ani vaší pozornosti. Před 400 lety jsme měli mnohem více času na přemýšlení, ale celé Stvoření se neuvěřitelně zrychluje. Mysl se vyvinula v době, kdy bylo vše mnohem pomalejší a stále se snaží udržet si pozici i při současně vysoké rychlosti. Takže co je to, co stojí mimo mysl a pomůže vám fungovat ve fyzickém těle na Zemi a zůstat v komfortní zóně, neboli přežít?
INTUICE. Intuice pracuje nad rámec mysli. Intuice je vlastní znalost, bez jakýchkoliv vnějších informací z venku. Intuice byla dřív předmětem stíhání. V dobách inkvizice vás čekal spolehlivě trest smrti. Jakmile někdo "věděl" bez hmatatelných důkazů - byl stíhán, upálen, pronásledován, zabit. To byl počátek potlačování intuice - intuice vypadla z módy. Intuice je vaše vlastní osobní síla. V dobách inkvizice vznikla tedy tato chyba a jelikož víme kde - je čas odpustit církvi.
Pobývat v zóně intuice je více než důležité! Samozřejmě, že mysl zůstává, tělo zůstává, ale pokud jde o zpracování změn - INTUICE je jediná věc, která je schopná vás dobře vést.Jakmile začnete myslet myslí z pozice strachu, pochybností, půjdete zpět, nikoliv vpřed. Intuici máte stále k dispozici 24/7 a jakmile je intuice v akci nepociťujete žádný strach. Cítíte absolutní klid a víte, co máte dělat, čas v tom nehraje žádnou roli. Cokoliv přichází z pozice intuice - je vždy klidné. Mysl panikaří.
Někteří z vás máte zkušenost přežití při různých nehodách. Jak je možné, že jste přežili? Nepopírali jste v ten moment tuto zkušenost, zatímco ti, kteří v tu chvíli zapojili mysl, odmítali zkušenost, nepřežili. Lungold dává krásný příklad: Kdo přežil 11. září? Ti, kteří následovali intuici a šli ráno na ryby, nikoliv do práce. Ti, co poslouchali svého šéfa, který jim říkal, že musí být v práci, nenaslouchali vlastní síle, čili intuici - nepřežili. Ti, kteří přišli na příkaz svého šéfa do práce, měli důvod...…zaplatit hypotéku, děti musí chodit do školy, propustili by je z práce atd. Důvody vytváří mysl, nikoliv intuice.
Takže jak najít svojí vlastní intuici?
Být stále naladěný na sebe a poslechnout její hlas ihned. Mysl je skvělý nástroj, ale už nemůže v tomto čase řídit váš život. Vědomí se pohybuje v Čase a Prostoru. Možná jste si všimli, že když jste následovali intuici, zastavil se čas, v tom okamžiku plynete s proudem Stvoření…....jste ve svém Středu, čili ve Středu celého Stvoření ( jste hologram Zdroje). TRIK JE - ZŮSTAT TAM!

Orientujeme se tedy podle dvou fyzikálních veličin - ČASU a PROSTORU. Mayové nám zanechali cíleně pro tento čas pomůcku - OSOBNÍ ZÁMĚR.

Už jste dělali někdy něco, co nebylo vaším záměrem? .....ve škole, v práci atd. Cítili jste se u toho v pohodě, nebo pohodlně? Mayové nám tedy v tomto usnadnili cestu.

Děláte-li něco, co nechcete - vraťte se ke svému OSOBNÍMU ZÁMĚRU. Mayové se orientovali podle tzv. BOŽSKÉHO PLÁNU. Bohužel tato moderní civilizace nemá žádný plán. Oni věděli, že BOŽSKÝ PLÁN obsahuje 20 Aspektů Moudrosti Vesmíru. Znamená to, že uznáte-li tento PLÁN - uznáte také svůj vlastní osobní subjektivní plán v tomto velkém PLÁNU. Jste součástí něčeho mnohem většího.

Orientovat se v tom všem vám pomáhá Mayský kalendář, který není o sledování času, ale o Energiích Tvoření - tím, že znáte záměr na každý den, plynete s proudem tohoto celého Stvoření. Z toho vyplývá, že by bylo skvělé vyladit mysl na intuici - AUTOMATICKY? Bez přemýšlení, bez meditace? Přečíst záměr každé dopoledne a sladit s ním svůj život? Každé ráno oslavit svůj život a následovat intuici? Jít ve stejném tempu s Vesmírnými rytmy 13 a 20?

Intuice znamená být na správném místě se správnými lidmi a dělat správné věci - to je váš OSOBNÍ ZÁMĚR. Impuls musí nastat uvnitř vás. Žít vědomě znamená sledovat motýlí křídla, padající listí, třpyt vodní hladiny, vnímat vůně květin, počítat hvězdy. Máte-li ocenit a uznat zkušenost, nebo zážitek - musíte je vědomě přijmout a poznat rozdíly.

Božský Plán je tedy rozdělen na 13 dílů, které jsou násobeny 20 Aspekty Tvoření. Pokud jste studovali biologii, pak znáte dělení jednovaječné buňky a její vývoj. To je také podstata vývoje celého Stvoření a váš osobní vývoj - jste multiplikátorem jedné jediné buňky.

Každý, jehož touhou je zažívat MÍR V MYSLI - pak jediným okamžikem, kdy vaše mysl je v pohodě a odpočívá - je čas, kdy jste ve svém Středu - ve Středu svého vlastního Zdroje! Je to jediný moment, kdy můžete cítit lehkost, pak budete také sebejistí a SEBE-VĚDOMÍ. To znamená také znát svůj OSOBNÍ ZÁMĚR - inkarnační záměr. Tak uvolníte mysl a můžete tančit - tvořit to, co je pro vás přirozené. Budete mít jistotu, pocit bezpečí a klid v mysli.
Copyright © Info lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama