Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Květen 2014

TZOLKIN 30.5.2014 10 CIMI kin 166

31. května 2014 v 10:44 Mayský Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - Síla Narození, smrti a znovuzrození

Spojení Lahun (10) a Cimi přináší pečující a léčivou energii, která vám pomůže prohloubit vazby se svými blízkými, prohloubit osobní vztahy, uzdravit staré rány a nedorozumění, zlepšit veškeré formy spolupráce, nebo snažení. Je to také dobrý den spojit se v meditaci s vašimi předky, poučit se od nich i z jejich životů.
CIMI představuje v yucatánském jazyce smrt, ale jedná se o vnitřní smrt. Je to význam pro moudrost předků i naší vlastní moudrost. V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme Osvícení.
Narození, smrt a znovuzrození je základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro CIMI přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.
***
Tématem dnešního dne je interakce. Rádi bychom vám navrhli, abyste si udělali dnes čas komunikovat s každým koho potkáte. Dívejte se každému do očí s úsměvem.
Uvolněte všechny rozsudky vůči ostatním.
Zaměřte se na vědomí že každý, s kým se potkáváte, pochází ze stejného Zdroje, který vás stvořil.
Dívejte se na každého, jako součást sebe sama.
Pozdravte každého, kdo přichází do vašeho zorného pole. Úsměv a pokývnutí může každého pozitivně naladit na celý den.
Všímejte si reakcí lidí, někteří se od vás odvrátí někteří se usmějí a potvrdí úsměv. Někteří výrazně oživnou.
Bez ohledu na to, jak reagují, nikoho nesuďte. Buďte stále ve svém Středu.
Toto cvičení vám pomáhá udržet vnitřní rovnováhu, ctít a respektovat všechny takové jací jsou. Snažte se, aby se toto stalo vaším zvykem!
LAHUN (10) - ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie vám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Červen - All Inclusive!

31. května 2014 v 10:32 Mayský Kalendář na každý den

Ještě než se podíváme na přehled Energií a excelentní frekvenční posun v červnu, ve zkratce najdete něco o MK. Ráda bych vám ze srdce poděkovala za příspěvky pro podporu blogu, sdílení výkladů a za vaši každodenní tvrdou práci, kterou měníte sebe a tím i všechny kolem vás. Už víte, že všichni jsme Jedno, nikdo není více, nikdo není méně - každý z nás má k dispozici stejné možnosti - Vyšší Já, Průvodce, Intuici, každodenní výklady, osobní kalendáře. Zvykněte si hledat odpovědi na všechny otázky uvnitř sebe.
Srdečně vítám i novou vlnu Probouzených. Máte k dispozici mnoho informací, pokud souzníte, listujte zpět v tomto blogu a další věci budou následovat. Připomínám, že Mayský kalendář neskončil. Vymyšlené datum konce kalendáře i konce světa 21.12.2012 nestvořilo nic jiného, než strach. Paradoxně byl tento den ve znamení krásného Zimního Slunovratu s Energií Kristovského Vědomí AHAU 4. Nikdy nebylo v plánu, aby tato kouzelná planeta byla zničena. Naopak na Zem se vrací původní vzorec Ráje, Mír, Všehohojnost, vaše osobní Vševědoucnost a Radost.
Tzolkin (počet dnů):
Význam a podstata tohoto kosmografu, za který vděčíme pre-klasickým Mayům, stojí na fraktálních energiích vycházejících ze Zdroje. Je to jeden z kalendářů mayské kalendářní soustavy - systém procesů fraktálních Energií založený na číslech 13 a 20. Třináct Tónů a dvacet Pečetí.
Číslo (Tón) - Třináct Záměrů Nejvyšší Inteligence Vesmíru - Třináct Paprsků Stvořitele Universa - Puls Galaktického Srdce
Pečeť (Denní znamení) - Dvacítka Aspektů Moudrosti Vesmíru
Tzolkin pracuje se dvěma systémy: Astrologický (galaktický) kalendář a Osobní kalendář (záměr vašeho současného života).
Astrologický kalendář :
Každý den celé Stvoření vibruje určitou Energií a to tvoří účel celého dne, mohli bychom říct - astrologický aspekt každého dne. Když se na tyto energie naladíte, vnímáte Rezonanci se Zdrojem. Jdeme s proudem Stvořitele.
Osobní kalendář:
V mayské civilizaci bylo první jméno název dne, ve kterém jste se narodili. Den narození si vždy vybíráte, než se na Zem narodíte, je to součást preinkarnačního plánu - vždy máte na výběr. A proč si vybíráte určitý den? Je to úmysl toho, co tady chcete dělat. Takže všichni v mayské civilizaci věděli, proč jste se sem inkarnovali, proč jste tady a věděli to všichni kolem vás.
Ačkoliv není nutné měnit křestní jméno, je velmi prospěšné znát svůj inkarnační záměr a záměr vašich nejbližších. Usnadní vám to mnoho, pomůže pochopit sebe, hru, kterou jste chtěli na Zemi hrát, přijmout všechny své Stínové Vzorce a přeměnit tíhu, které říkáte karma na Lásku.

Neexistuje ani jeden důvod, který by vám bránil otevřít srdce

Centrem každé civilizace byl kalendář. Koncept MK vychází z přirozeného pulsu Vesmíru. V této Éře se jako lidstvo k přírodnímu řádu vracíme. Gregoriánský kalendář respektuje pouze pohyb na fyzikální úrovni a naší Sluneční Soustavu. Informuje nás o velmi " relevantních " aspektech např., že ráno vyjde slunce a večer zapadne, že dnes je sobota a zítra pravděpodobně neděle..... Čas neexistuje, vše se děje v každém TEĎ, GK bude pokračovat dál, stejně jako budete stále používat hodinky pro orientaci, abyste věděli, že např. v pondělí v 9.00 máte obchodní schůzku. Centrálním kalendářem na Zemi se stává Mayský kalendář.
Jarní Rovnodennost otevřela magické období rozšiřování energií a to bude pokračovat přes Letní Slunovrat k Podzimní Rovnodennosti. Už víte, že každodenní práce obsahuje hluboké léčení strachů a emocí a že kolem nich nemůžete jen tak chodit. Vysoké frekvence nepodporují nic jiného, než PRAVDU. Budete neustále vyzýváni, abyste pustili to, co není pravda a co brání pravdě, aby mohla proudit. Proč? Aby bylo odhaleno vaše čisté skutečné Božství. Aby váš světelný koeficinet byl co nejvyšší a každá buňka se třpytila jako diamant. Za připomenutí stojí, že vaše tělo se stává krystalickým. Všechno, co stojí v cestě vaší osobní expanzi do plné Celistvosti, budete muset odložit. Taková zavazadla dál nebudete potřebovat.
V tom nám hned 1.6. vychází vstříc Manik (kin 167) s otevřenou léčivou náručí a Buluk (11) s příjemnou očistnou fotonovou koupelí všech čtyř těl, (mentálního, emocionálního, fyzického, spirituálního) a protože se nacházíme v období ČTVRTÉHO ČASOVÉHO ZÁMKU ( kin 157-208) půjde především o emocionální tělo.
4.6. začíná Trecenium Oc tzn. pokračující emoční detoxikaci, zbavování se emoční tíhy, uzdravování vztahů na všech úrovních ( partnerské, rodinné, pracovní……). Jakmile jste psychicky silní, už nemůžete spolupracovat s lidmi, kteří vás stahují emočně dolů. Cílem je pozitivní Cíl. Být týmový hráč znamená být sám sebou! Vlna Oc - otázky Lásky. V této Vlně existuje velká pravděpodobnost setkání s vaším duchovním partnerem.
13.6 v Lunárním kalendáři Úplněk ve Střelci, v MK Cauac a 10 ( kin 179) - Vesmírná sprcha, kde každá kapička má své místo. Dopřejte si jí plně!
21.6. Letní Slunovrat! - velmi důležitý energetický Portál - v Tzolkinu Manik 5 (kin 187). Veďte sami sebe k plné síle, respektujte, ctěte, milujte sami sebe, pak bude snadné respektovat a milovat druhé! Portál: Neodpovídá-li vaše frekvence - nemůžete určitým Portálem projít. Klíčem, který otevírá dveře je SEBELÁSKA a dobrá komunikace s Vyšším Já, které vás vede jestli vstoupit, či nikoliv. Nikdy o vašich schopnostech nepochybujte.
17.6. Wau! Posledních 13 červnových dnů bude vládnout mystické Trecenium Akbal. V tomto období máte obrovskou podporu " shora" být sami sebou. Takže se uvolněte a ponořte do těhotného ticha Noci. Respektujte to, kdo jste a jací jste! Učte to i své děti, buďte jim příkladem. NAPLŇOVÁNÍ SVÉHO OSOBNÍHO POTENCIÁLU JE TA NEJTĚŽŠÍ A NEJJEDNODUŠŠÍ VĚC, KTEROU KDY BUDETE DĚLAT!


Vy jste ti, co přinesli na Zem LÁSKU!

Mnoho Lásky Vám
Lenka Sýkorová

Tvé srdce přetéká láskou a vděčností za vše, co je!

31. května 2014 v 10:31 Myšlenka Nového dne

Začni hned teď rozvíjet své vědomí a myslet na hojnost ve všem, protože jen tak mohou být všechny tvé potřeby uspokojeny. Chci, abys věděl, že je pro Mne velkým potěšením dávat ti království, z něhož plyne vše ostatní. Proto je musíš hledat ze všeho nejdřív, a vše další ti pak bude přidáno. Znám každou tvou potřebu a každá tvá potřeba bude obdivuhodně splněna. Věř tomu z celého srdce. Nikdy nedovol jediné pochybnosti, aby zmařila tento zázrak. Přijmi Má slova, žij podle nich a uvidíš, jak přichází zázrak za zázrakem. Čas zázraků jistě ještě neskončil. Jsi-li Mi svým životem zcela oddán, budeš svědkem nevýslovných zázraků. Uvidíš, jak se nemožné stává možným. Poznáš ve všem Mou ruku. Tvé srdce bude přetékat láskou a vděčností za vše, co přijde.

Koncert Marka Gondy v centru Kvetoucí strom v Luhačovicích

30. května 2014 v 23:11 Aktuální novinky


Více fotografií ZDE
Bylo mi velikou ctí účastnit se koncertu Marka Gondy v centru Kvetoucí strom v Luhačovicích a zachytila jsem do tvaru a barev krásnou hudbu a atmosféru o kterou se s vámi dělím. Přeji všem krásný večer. Anna www.slunecnikvet-anna.blog.cz http://www.fujarka.cz/ http://www.kvetoucistrom.cz/

Obraz: Vodní bytost NARFA Poselství vody Matky Země.

30. května 2014 v 12:03 Obrazy rok 2014

Obraz: Vodní bytost NARFA
Poselství vody Matky Země.
Voda je milost, voda je Láska , voda je světlo, rodíme se skrze ni do světa, odcházíme skrze ni do světla.... Miluj každou kapku, ať ti stéká po tváři v podobě slzy nářku, nebo radosti, miluj každé douško vody kterou piješ, miluj proud sprchy když se myješ, miluj její dotek, když v ní plaveš a plyneš a splyneš s ní. Miluj ji když prší, roztáhni ruce přijímej její doteky. Miluj studánku v lese nechej se ní osvěžit, těš se pohledem na potok, řeku, moře, a nechej vstoupit esenci jejího nekonečného zpěvu šumění, zpěvu všech bytostí vodního živlu. Miluj léčivou sílu vody a děkuj, děkuj, děkuj a ochraňuj ji, jako velikou posvátnost s vděčnosti.
S Láskou pro nás všechny nádherné lidské bytosti planety Země.
Žehnám vám Anna.

TZOLKIN 30.5.2014 9 CHICCHAN kin 165 galaktický portál

30. května 2014 v 11:59 Mayský Kalendář na každý den

Chicchan - Had - Životní síla, instinkt, tělesnost, nervový systém, životní styl


Mayové spojovali číslo devět s životem a posvátnými obřady. Spojení Bolon (9) s intenzivními Energiemi Chicchan představuje den velmi příznivý pro vlastní osobní rituály. Žádejte o vitalitu, jasnost, porozumění vaší duši a účelu cesty. Pracujte na vaší spirituální, fyzické a mentální síle tím, že cvičíte, ctíte právo na zdraví, řešíte osobní i mezilidské problémy, vybíráte si štěstí a radost a věnujete čas meditaci a vnitřnímu klidu.
Chicchan je symbolem plodnosti a životní síly. Mayové říkají, že v tento den se rodí šamani. Nativní Chicchan se často stávají duchovními mystiky. Jsou velmi charismatičtí se silnou sexuální energií. Musí se naučit vědomě kontrolovat svůj " vnitřní oheň ". Výzva pro dnešní den: naučte se rozvíjet hluboké chápaní života, zaměřte se na duchovní i fyzickou vitalitu. Dny skvělé pro modlitby a prosby.
***
Dnes bychom se chtěli podělit o postřehy týkající se zázraků. Bylo mnoho zázraků, ke kterým došlo v průběhu věků v důsledku modliteb. Rádi bychom vám nabídli určitý pohled, jak se tyto věci dějí. Víte, že existuje nepřeberné množství možností - budeme s vámi sdílet některé všeobecné omyly této doby.
Když člověk nastaví záměr a zavolá své Vyšší Já, Průvodce, nebo Anděly, je možné začít nastavovat možnosti pro záměr, který se má realizovat. Když se ale houpete sem a tam se svými úmysly, pak se pro nás stává velmi obtížné, aby se věci daly do pohybu. Vášeň a nadšení je velkou motivací, což si získá naši pozornost a zprávu, že váš záměr myslíte vážně. Lidé mají sklony mít neustále kočovné myšlenky, my ale čteme jen ty, v kterých je zápal.
Pokud jste uvedli záměr s vášní, dáme události do pohybu tak, aby se zážitek stal. Například rodině dojdou potraviny a potřebuje peníze na nákup. I když neexistuje žádná oficiální žádost, či modlitba, registrujeme a slyšíme přání otce, díky silné citové potřebě. Nemůžeme zasahovat a poskytovat peníze, pokud k tomu nemáme oprávnění učiněné přes Vyšší Já. V tomto případě tedy není žádná oficiální žádost, kterou by otec podal. Je rozrušený, neví jak uživit svojí rodinu a jeho myšlenky jsou tímto emocionálně nabité. V tomto případě ale mají jeho Průvodci svolení od svého Vyššího Já zasáhnout.
Jeho Průvodci mají tedy povolení, formulovali plán, který mu zajistí peníze na jídlo. Mohou zařídit jednu, nebo jen několik možností. Například zajistí, že půjde bohatý člověk a omylem odhodí bankovku v místě, kde je pravděpodobné, že ji otec najde. Možná se zrodí v jeho hlavě nápad, jak si peníze vydělat. Možná, že ho napadne jak něco prodat, pronajmout.
Velmi často se stává, že tyto příležitosti minete. Možná bankovku někdo najde a odevzdá ji na policii. Možná bankovku někdo viděl jako první a nechal si ji. Otec může odmítnout pracovní příležitost, nebo je emocionálně připoután k věci, kterou by mohl prodat. Opomíjení příležitostí se stává poměrně často, protože člověk očekává, že obdrží pomoc v jiné formě a tak si první příležitosti ani nevšimne.
Mnoho lidí se vroucně za něco modlí, ale jejich motlitba není vyslyšena. Existuje pro to mnoho důvodů. Někdy se modlitba týká dalších lidí, což může být v rozporu s jejich nejvyšším dobrem. To je právě ten důvod proč vás žádáme o formulku : …..pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných…..s vděčností, při každé vaší žádosti.
Jak jsme uvedli výše mnoho modliteb bylo vyslyšeno, ale nebylo splněno, protože přišly v podobě, kterou jste nerozpoznali. Určitě znáte příběh o muži, který prosil o záchranu před povodní, ale zároveň lpěl na svém domě. Byly mu poslány dva čluny a vrtulník, ale ten člověk se bránil nabídce, protože čekal na Boha, který mu pomůže. Neuvědomil si, že Bůh mu poslal tři záchranné prostředky, jako odpověď na jeho žádost. To je běžný problém, který vzniká, když odpovídáme na vaše žádosti.
Dalším problémem jsou vaše obavy a kódy přesvědčení. Můžete vroucně žádat o pomoc při hledání vaší nové práce. Posíláme vám do cesty mnoho příležitostí, ale odmítáte tyto nabídky z mnoha důvodů: neplatí dost, nedávají žádné zdravotní výhody, je to daleko od domova, nemáte dost schopností, práce je podřadná…..To vše jsou důvody k nepřijetí pozice, ale může se v tom skrývat možnost, jak se přiblížit k práci svých snů. Možná nakonec zjistíte, že předchozí důvody nebyl až takový problém. Mnoho z vás nemá úsilí si práci najít, nebo jsou líní a čekají, až jim někdo vše položí do náruče.
Nejhorší pro nás je, když jste nemastní, neslaní. Můžete si nastavit záměr jako - chci přítelkyni. Pak dostanete strach a řeknete svým přátelům :" Jsem rád sám ". Chodíte tam a zpět. Pokaždé, když dostanete míč do hry v jednom směru, změníte názor a my můžeme začít znovu. Všeobecně, mnoho Duchovních Pomocníků pomáhá s jednoduchými úkoly, ale nechtějí být na plný úvazek vaši Průvodci!
Pamatujte si, že modlitba bez odpovědi, je často nejlepším řešením. Existuje mnoho lidí, kteří se modlí, aby vyhráli v loterii, ale už jste pozorovali, co se stalo, když vyhráli velkou sumu peněz? Mnoho jich bylo zavražděno, spáchalo sebevraždu, nebo se léčili na deprese. Možná výhra v loterii není ve vašem nejlepším zájmu.
V podstatě všechny modlitby jsou vyslyšeny, ale jsou chvíle, kdy člověk vyjádří touhu po něčem, co není v jeho nejlepším zájmu. V té době se snažíme intuitivně ukázat způsob, že je nejlepší nechat jeho modlitby nevyslyšeny. Často si těchto zpráv ani nevšimnete. Věřte, že zázraky se dějí často jako výsledek spolupráce mezi jednotlivci, ale existuje mnoho složitostí. Máme co do činění se sedmi miliardami lidí a každý má různé požadavky. Mnoho z těchto požadavků jsou nad rámec parametrů Universálních zákonů a nemohou být vyslyšeny. V tomto okamžiku prosby, které vedou k vyšším frekvencím jsou s největší pravděpodobností vyslyšeny. To, co je nízkofrekvenční, nebude vyslyšeno vzhledem ke zvyšování frekvence Země.
Zde je několik parametrů pro plnění vašich záměrů:
Mějte jasný záměr. Věřte intuici, synchronicitám a svým pocitům. Zeptejte se, zda je vaše žádost pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných…s vděčností. Odstraňte obavy a kódy přesvědčení, které brání splnění požadavku. Přijměte nezbytná opatření, aby se záměr stal realitou.
Takže to je tak v kostce, ti z vás, kteří mají jasno, s námi mohou komunikovat. Je naší touhou ukázat vám, jak nejlépe můžete uplatnit své schopnosti a talenty, aby se váš život naplnil úžasem a vzrušením. Uvolněte bloky, které vás drží od všeho, co si přejete.
DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

INTUICE

30. května 2014 v 11:58 Mayský Kalendář na každý den

Ian Lungold mě inspiroval, když na jedné ze svých přednášek řekl: " Pobyt v zóně INTUICE znamená PŘEŽÍT ".
Když sledujete film, vaše mysl je schopná zachytit 24 obrázků za sekundu - 24 snímků na filmovém pásu - to je rychlost mysli - velmi omezená rychlost. Maximální rychlost Vědomí je 5 mil. vjemů za sekundu, to je maximální rychlost, při které si něco uvědomíte. Jsou to vlastně nanosekundy. Vědomí je tedy mnohonásobně rychlejší než mysl. Pokud vaše mysl něco neví - způsobuje to stres. S největší pravděpodobností si začnete myslet, že musíte stres zvládnout - musíte se PŘIZPŮSOBIT! Takže se stres hromadí, přijde moment nahromaděného stresu, vyplavuje se adrenalin a na řadu přichází mechanizmus " BOJUJ nebo UTEČ ", což vymyslí vaše mysl.
To je původ veškeré agrese v pracovních vztazích, šikany ve školách, původ terorizmu, všech válek, domácích hádek atd. To vše je postaveno na logickém přemýšlení. Co se stane, když nebojujete, nebo neutečete? Jste buď bez práce, nebo ve vězení. Když nebojujete, nebo neutečete - ocitnete se v BEZ-VĚDOMÍ. Co se stane, když vás napadne lev a vy nebojujete, nebo neutečete - ležíte mrtví. Stejně tak všechny druhy závislostí je způsob, jak zůstat v BEZ-VĚDOMÍ.
Jak nastává zrychlení, pravděpodobně to neuniklo ani vaší pozornosti. Před 400 lety jsme měli mnohem více času na přemýšlení, ale celé Stvoření se neuvěřitelně zrychluje. Mysl se vyvinula v době, kdy bylo vše mnohem pomalejší a stále se snaží udržet si pozici i při současně vysoké rychlosti. Takže co je to, co stojí mimo mysl a pomůže vám fungovat ve fyzickém těle na Zemi a zůstat v komfortní zóně, neboli přežít?
INTUICE. Intuice pracuje nad rámec mysli. Intuice je vlastní znalost, bez jakýchkoliv vnějších informací z venku. Intuice byla dřív předmětem stíhání. V dobách inkvizice vás čekal spolehlivě trest smrti. Jakmile někdo "věděl" bez hmatatelných důkazů - byl stíhán, upálen, pronásledován, zabit. To byl počátek potlačování intuice - intuice vypadla z módy. Intuice je vaše vlastní osobní síla. V dobách inkvizice vznikla tedy tato chyba a jelikož víme kde - je čas odpustit církvi.
Pobývat v zóně intuice je více než důležité! Samozřejmě, že mysl zůstává, tělo zůstává, ale pokud jde o zpracování změn - INTUICE je jediná věc, která je schopná vás dobře vést.Jakmile začnete myslet myslí z pozice strachu, pochybností, půjdete zpět, nikoliv vpřed. Intuici máte stále k dispozici 24/7 a jakmile je intuice v akci nepociťujete žádný strach. Cítíte absolutní klid a víte, co máte dělat, čas v tom nehraje žádnou roli. Cokoliv přichází z pozice intuice - je vždy klidné. Mysl panikaří.
Někteří z vás máte zkušenost přežití při různých nehodách. Jak je možné, že jste přežili? Nepopírali jste v ten moment tuto zkušenost, zatímco ti, kteří v tu chvíli zapojili mysl, odmítali zkušenost, nepřežili. Lungold dává krásný příklad: Kdo přežil 11. září? Ti, kteří následovali intuici a šli ráno na ryby, nikoliv do práce. Ti, co poslouchali svého šéfa, který jim říkal, že musí být v práci, nenaslouchali vlastní síle, čili intuici - nepřežili. Ti, kteří přišli na příkaz svého šéfa do práce, měli důvod...…zaplatit hypotéku, děti musí chodit do školy, propustili by je z práce atd. Důvody vytváří mysl, nikoliv intuice.
Takže jak najít svojí vlastní intuici?
Být stále naladěný na sebe a poslechnout její hlas ihned. Mysl je skvělý nástroj, ale už nemůže v tomto čase řídit váš život. Vědomí se pohybuje v Čase a Prostoru. Možná jste si všimli, že když jste následovali intuici, zastavil se čas, v tom okamžiku plynete s proudem Stvoření…....jste ve svém Středu, čili ve Středu celého Stvoření ( jste hologram Zdroje). TRIK JE - ZŮSTAT TAM!

Orientujeme se tedy podle dvou fyzikálních veličin - ČASU a PROSTORU. Mayové nám zanechali cíleně pro tento čas pomůcku - OSOBNÍ ZÁMĚR.

Už jste dělali někdy něco, co nebylo vaším záměrem? .....ve škole, v práci atd. Cítili jste se u toho v pohodě, nebo pohodlně? Mayové nám tedy v tomto usnadnili cestu.

Děláte-li něco, co nechcete - vraťte se ke svému OSOBNÍMU ZÁMĚRU. Mayové se orientovali podle tzv. BOŽSKÉHO PLÁNU. Bohužel tato moderní civilizace nemá žádný plán. Oni věděli, že BOŽSKÝ PLÁN obsahuje 20 Aspektů Moudrosti Vesmíru. Znamená to, že uznáte-li tento PLÁN - uznáte také svůj vlastní osobní subjektivní plán v tomto velkém PLÁNU. Jste součástí něčeho mnohem většího.

Orientovat se v tom všem vám pomáhá Mayský kalendář, který není o sledování času, ale o Energiích Tvoření - tím, že znáte záměr na každý den, plynete s proudem tohoto celého Stvoření. Z toho vyplývá, že by bylo skvělé vyladit mysl na intuici - AUTOMATICKY? Bez přemýšlení, bez meditace? Přečíst záměr každé dopoledne a sladit s ním svůj život? Každé ráno oslavit svůj život a následovat intuici? Jít ve stejném tempu s Vesmírnými rytmy 13 a 20?

Intuice znamená být na správném místě se správnými lidmi a dělat správné věci - to je váš OSOBNÍ ZÁMĚR. Impuls musí nastat uvnitř vás. Žít vědomě znamená sledovat motýlí křídla, padající listí, třpyt vodní hladiny, vnímat vůně květin, počítat hvězdy. Máte-li ocenit a uznat zkušenost, nebo zážitek - musíte je vědomě přijmout a poznat rozdíly.

Božský Plán je tedy rozdělen na 13 dílů, které jsou násobeny 20 Aspekty Tvoření. Pokud jste studovali biologii, pak znáte dělení jednovaječné buňky a její vývoj. To je také podstata vývoje celého Stvoření a váš osobní vývoj - jste multiplikátorem jedné jediné buňky.

Každý, jehož touhou je zažívat MÍR V MYSLI - pak jediným okamžikem, kdy vaše mysl je v pohodě a odpočívá - je čas, kdy jste ve svém Středu - ve Středu svého vlastního Zdroje! Je to jediný moment, kdy můžete cítit lehkost, pak budete také sebejistí a SEBE-VĚDOMÍ. To znamená také znát svůj OSOBNÍ ZÁMĚR - inkarnační záměr. Tak uvolníte mysl a můžete tančit - tvořit to, co je pro vás přirozené. Budete mít jistotu, pocit bezpečí a klid v mysli.
Copyright © Info lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Obrať se do svého nitra, hledej uvnitř každou odpověď, a nalezneš ji.

30. května 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Mohu ti stále sdělovat duchovní pravdy, avšak jen když je prožiješ, převedeš do praxe, a tím je prokážeš, stanou se pro tebe skutečností, budou v tobě žít a působit. Musíš myslet sám za sebe, žít sám za sebe a pracovat sám za sebe. Musíš stát na vlastních nohou a nikdy nečekat, že za tebe někdo něco udělá. Obrať se do svého nitra, hledej uvnitř každou odpověď, a nalezneš ji. Může to trvat dlouho. Možná, že se budeš muset učit být trpělivý a čekat na Mne, ale jsou-li tvá víra a přesvědčení dost silné, nalezneš vše, co hledáš. Uč se rozmachu, růstu a rozvoji. Nauč se čerpat z pramene vší sily a moudrosti, všeho poznání a porozumění. Stále se ke Mně obracej, k svému Bohu a Pánu, k božství v sobě. Já tě nikdy nezanedbám ani neopustím, neboť teď již jistě víš, že,Já jsem stále s tebou.

TZOLKIN 29.5.2014 8 KAN kin 164

29. května 2014 v 10:11 Mayský Kalendář na každý den

Kan - Zrno - Síla schopností, možností, sexuální zralosti, plodnosti


Dnešek je obzvláště příznivý pro naplnění hojnosti a plodnosti : Kan představuje nové potomstvo, růst a zvyšování budoucí generace, zatímco Uaxac (8) je pro Maye jedním z nejposvátnějších čísel, obsahující energii Celistvosti a dovršení. Společně Uaxac a Kan vytváří hojnost ve všech formách, nejen fyzických, či finančních zdrojů, ale i hojnost lásky, radosti, potěšení, svěžích nápadů, respektu, úcty a důstojnosti, volného času a pevného zdraví. Otevřete se těmto darům!
Symbolika Kan představuje latentní potenciál klíčení semene, sexuální zralost, plodnost a připomíná nám, že VDĚČNOST, VEDE K HOJNOSTI. Záměr narozených v den Kan umožňuje svým studentům být moudrým a bohatým. Jsou to Mistři všech umění. Pozor na nekontrolovatelnou smyslnost, z které nemůže vyjít skutečný vztah. Výzva dnešních energií je: pěstujte rovnováhu, buďte v přírodě a požádejte o hojnost v jakékoliv oblasti života.
***
Dnes bychom chtěli mluvit na téma nekonečných možností. Existuje mnoho dveří, které se nyní otevírají. Měli jste je vždy k dispozici, ale v tomto čase historie světa jsou více dostupné, než kdy před tím.
Závoje mezi dimenzemi jsou stále tenčí, protože vzdálenost mezi frekvenčním pásmem, kde žijete, začíná prosakovat do vyšších frekvencí. To je podobné jako radiový kanál. Jakmile otočíte knoflíkem blíž k frekvenci, navážete s ní spojení. Zpočátku to může být zkomolené, ale čím blíže jste, tím je signál jasnější a příjem čistý.
Tyto dveře, nebo Portály, o kterých mluvíme pracují hodně podobným způsobem. Existuje na Zemi mnoho míst, kde jsou fyzicky umístěny Portály, kterými bytosti z jiných dimenzí byly schopny vstoupit a opustit tuto dimenzi. Donedávna bylo mnoho Portálů zapečetěno kvůli energii těch, kteří přicházeli na Zem experimentovat, nedávno byly ale zpřístupněny. Hlavním důvodem, proč jsou již zpřístupněny je, že nízké frekvence ( urážky, ovládání, manipulace) a Země se posunuly výš do vyšších frekvencí.
Je zde mnoho Vchodů, které byly otevřené, což umožňuje duším, které byly na Zemi uvězněné odejít a i těm, kteří se rozhodli zůstat v neviditelné říši, ale jejichž čas na Zemi už vypršel. Existuje nepřeberné množství důvodů proč tyto duše, kterým říkáte Duchové, na Zemi zůstávaly. Z velké části je už jejich práce hotová, nebo jejich frekvence je nízká, což jim brání pokračovat na cestě Vzestupu. Proto musí jít dál.
Hlavní typ Vchodů, o kterých chceme s vámi mluvit jsou jiné povahy. Tyto vchody se otevřou, jak půjdete po své cestě. Jakmile máte nějaký jasný záměr, přejete si konkrétní věc, jako je například dobře placená a inspirující práce, začnete podnikat kroky, aby se tento cíl stal skutečností.
Začněte si uvědomovat synchronicity během dne, následujte vedení a sledujte různé příležitosti ( dveře ). Každým krokem dávejte pozor na intuici a pocity, a rozhodujte se, jestli jsou tyto možnosti opravdu to, co chcete. Nespokojte se s ničím menším. Vytvořte situaci, která umožní, aby se TO stalo - vyberte dveře, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.
Vězte, že někdy to, co se zdá jako špatné dveře, vás může dovést k něčemu lepšímu. I když si myslíte, že jste vybrali špatné dveře, můžete potkat někoho, nebo získat určité dovednosti. To je to, co vás vedlo právě k těmto dveřím podle nejlepšího výběru. Klíčem k úspěchu není nechat se zviklat obavami a kódy strachu. Mějte odvahu a věřte, že ve skutečnosti nejsou žádné špatné dveře. Možná tam může být promarněná příležitost, ale i v ní leží nepřeberné množství učebních lekcí a zážitků.
Pohybujte se každým dnem hledáním dveří k příležitostem. Vystupte ze své zóny pohodlí a otevřete dveře, abyste viděli, co za nimi je. Můžete najít skvělého kamaráda, kariéru, nebo dobrodružství, které leží přímo před vámi. Žijte svůj život naplno, protože žijete opravdu v době největších kuriozit a dobrodružství.
Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole - Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Já jsem v tobě, skryt ve velkých hlubinách, a čekám, až Mě poznáš a vyzvedneš na světlo.

29. května 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jsi bodem světla v Mé mysli. Jsi bodem lásky v Mém srdci. Když to dokážeš přijmout, když se dokážeš vidět jako mikrokosmos v makrokosmu, nikdy se už nebudeš podceňovat a špatně o sobě smýšlet. Uvědomíš si, že jsi skutečně utvořen k obrazu Mému, že jsme jedno a že nás nikdo a nic nemůže rozdělit. Jestliže pocítíš jakékoliv odloučení ode Mne, věz, že sis je způsobil sám, neboť Já se od tebe nikdy neodloučím. Ty jsi individuálně to, co Já univerzálně. Divíš se, že se musíš znovu zrodit, abys přijal zázrak této pravdy? Mnoho lidí se ode Mne vzdálilo a odloučilo do té míry, že si Mě umístili do nebes do takových výšek, že jsem nedosažitelný. Já jsem v tobě, skryt ve velkých hlubinách, a čekám, až Mě poznáš a vyzvedneš na světlo.

Přednáška v přírodě u pramene Aloiska v Luhačovicích Sobota 7.6.2014 ve 13:00 - 16:00 hodin

28. května 2014 v 16:58 PŘEDNÁŠKY,SEMINAŘE A DALŠÍ AKCE

Přednáška v přírodě u pramene Aloiska v Luhačovicích
Anna Vičánková terapeutka a výtvarnice
Srdečně vás zvu na společné sdílení a přímou ukázku intuitivního malování na tělo
u pramene Aloiska v Luhačovicích.
Přijďte si procítit a třeba i namalovat bytosti přítomné na tomto místě.
Kdy: Sobota 7.6.2014 ve 13:00 - 16:00 hodin
Kde: Louka u pramene Aloiska v Luhačovicích, cena: 200 Kč, děti zdarma.
Sebou si vezměte - deku na sezení, pastelky, tvrdou podložku, svačinku a napište si dotazy.
Za nepřízně počasí se přednáška koná v centru Kvetoucí strom, Masarykova 655 Luhačovice
Potvrzení účasti na tel: +421 777 339 159, email: channah12@seznam.cz


Horoskop na období 26. 5. – 1. 6. 2014 TVOŘIVÁ SÍLA CELKU

28. května 2014 v 11:32 Doteky Nového Života

Slunce v Blížencích v kvadratuře na Neptuna symbolizuje zintenzivnění myšlenek, pocit zmatku a nejasností. Proto se držte toho, co chce vaše srdce, co je vaším snem, vizí, ideou a myšlenky ponechte jen proběhnout. Právě novoluní v Blížencích na sabiánském symbolu ukazuje na přemíru pochopení a řízení myslí, logikou. Učiňte svou mysl nástrojem, ne pánem. Proto se více soustřeďte na hluboké pocity, a pak je dávejte do slov, mluvte o tom, co cítíte, jaké jsou vaše ideje, tím tvoříte. Pokud zůstanete jen v mysli, budete se cítit bezmocní a nespokojení. Nesnažte se vše pochopit myslí, stačí věřit. Tím vaše matrice mysli nad vámi ztrácí moc. Stále působí aspekt Venuše v harmonii s Merkurem, což symbolizuje lásku v mysli skrze myšlenky projevit Lásku, laskavost, lidství, soucítění. Skrze mysl vše poznáváme, posuzujeme, hodnotíme, to je prvotní reakce, mysl. Když do mysli vložíte Lásku, tvoříte skrze laskavou myšlenku. Věnujte pozornost své myšlence, do které vložíte laskavost. Hrajte si s tím, zkoušejte se dívat na vše s laskavou myšlenkou. Uvidíte, jak se vám promění den, vaše vyzařování a reakce lidí na vás.
Slunce v trigonu na Marse (do 5. 6.) ukazuje na příliv energie, síly, odvahy a schopnosti jednat. Je potřeba se rozhodnout, vše ostatní se dostaví samo. Právě v tomto týdnu a do poloviny příštího týdne Slunce ozařuje Marse, a tím zintenzivňuje, vynáší a podporuje spojení mezi Marsem a Černou Lunou. Slunce je impuls, který dostává Mars, který čerpá z prazákladní síly tvoření. Slunce vynese na světlo pravdu vašeho srdce 27. 5. - 3. 6. Na počátku je myšlenka, pak slovo, čin a zhmotnění.
Mars se dostává do sextilu s Černou Lunou (do 11. 6.). Dostáváme se k síle, která pramení z jádra země, přírodní síla "nespoutanosti". Síla, která zachovává harmonii, symbiózu a přirozenost tvoření a vývoje. To, co je slabé, neschopné života, vývoje, přirozeně odumře a stane se humusem, který podpoří výživu všeho ostatního, co má sílu k vývoji a přináší rozvoj. Zesiluje se odvaha srdce, ukazuje se pravda srdce. Člověk žije tak, jakou pravdu nosí v srdci. Když se dotknete svého ohně - světla v srdci, můžete překročit mysl, která se brání svými programy. Mysl je nástroj ega a koná pouze to, co je výhodné pouze pro jedince samotného. Ať je to v zisku, či potřebě se bránit vůči druhým.
V lidském těle je to síla Kundalíny, prazákladní síla člověka, kterou se učíme probouzet a vědomě využívat. Pokud zůstává pouze v dolní čakře, probouzí se silně aktivně: pud sebezáchovy, sexuality, plození a chtění. Když je tato energie využívána skrze vyšší čakry a k tomu právě potřebuje být člověk očistěný již od základních strachů, pochopení svých základních programů, pak se dostáváme k síle tvoření. Je to povýšena sexuální síla na tvůrčí sílu, která obsahuje tvoření, počátek, zázrak a je pro život nezbytná.
Pokud má člověk v sobě popřenou prazákladní sílu, pak působí jako "mrtvý", bez energie, bez života, bez radosti a vřelosti.
28.5. nastává novoluní v Blížencích v trigonu na Marse a v kvadratuře na Neptuna. Sabiánský symbol: "Stávkující dělníci obklopují továrnu".
Klíčová myšlenka: Síla ambiciózního rozumu, rozvrácející organickou celistvost lidských vztahů.
Venuše 29. 5. vstupuje do svého znamení Býka. Vstupuje do svého znamení a více se projeví péče, potřeba bezpečí, zakořeňování a stabilizace lásky. Venuše v harmonickém aspektu na Neptuna zintenzivňuje hloubku citů.
Merkur 29. 5. vstupuje do Raka, mysl začne více fungovat pocitově, nelogicky, citlivě a vnímavě vůči druhým. Důležitá je komunikace v rodině, ve vztazích o svých pocitech.
Velký vodní trigon Saturna, Jupitera a Chirona (do 10. 6.) zrání v oblasti duchovní, kdy skrze rodinu, vztahy rosteme, vyvíjíme se a máme dospět, přijmout zodpovědnost a objevit v sobě hlubší, zralejší bytost než doposud. Přichází poslední doba působení, kdy můžete ukotvit novou matrici v rodinách, ve vztahu k rodiči, k dítěti, partnerovi, můžete postavit nový pevný základ, který bude opěrný bod pro budoucnost. Právě Chiron skrze Jupitera v Raku pomáhá léčit bolestivé vztahy v rodinách.
Překračujeme sami sebe, své ego kvůli dětem. Často totiž vidím, že lidé za obvyklých okolností nejsou ochotni sami se sebou něco udělat, řešit, změnit, ale když s nimi mluvím a dotknu se toho, jak negativně to ovlivňuje a zatěžuje jejich děti, pak zmobilizují všechny síly a jdou něco udělat a dokáží to změnit. Jak mocný "nástroj" jsou děti.
Pokud se sami nechcete pohnout z místa, pak bohužel dítě tím zatížíte natolik, že ono musí na sebe vzít vaše bolesti, aby to s vámi pohnulo. Ani netušíme, jak ubližujeme svou neochotou a nevědomým sobectvím. Proč se musíme učit skrze bolest a trápení, proč to necháme dojít tak daleko? Myslíme si, že náš život je pouze naše vlastní věc. Malé hříchy přecházejí na děti, velké hříchy přecházejí na vnuky. Děti často v kterémkoliv věku říkají, co je potřeba udělat, co jejich rodiče posune vpřed. Buďme otevření jim naslouchat.
Podívejme se na nás z vyšší perspektivy. Všichni jsme propojeni, všichni jsme jedna rodina. Jsem součást své biologické rodiny a následně pozemské rodiny a nebeské rodiny. Mohu pak ještě myslet jen na sebe, že se vlastní život týká pouze mně? Mám setrvávat v sobectví i po uvědomění, jak ovlivňuji tolik rodin? Ale zároveň díky tomuto uvědomění získávám sílu, důležitost a sebe-ocenění, které nám tolik chybí a hledáme ho skrze ego v úspěchu, v penězích, ve vztazích - a to jsme zase na začátku v egu a zisku. Hodnotu mám již tím, že jsem zde, protože jsem důležitým a stejně hodnotným, jedinečným člověkem stejně jako druzí, kteří jsou součástí rodiny na všech rovinách.
Mohu si vybrat cestu celku a hodnoty nebo cestu ega a hraní si na získávání hodnoty zvenčí.
Můžeme si ještě pak myslet, že jen kvůli sobě to nemá cenu dělat a místo změny se budeme uchylovat k výmluvám či omluvám?
Přeji vám láskyplný týden.
Petra Nel Smolová

Jak poznáš, že jsi ve SVÉM STŘEDU?

28. května 2014 v 10:34 Skutečný mír je uvnitřProžíváš pocit blaženosti i bez zjevných příčin
Cítíš se zamilovaný-á, i když se to nevztahuje k nikomu konkrétnímu
Nemá na tebe vliv žádná negativní emoce z venčí, jakoby se před tebou
všechno zlo a negace rozpouštěly ve světle
Raduješ se z maličkostí
I když jsi fyzicky právě sám-a, vnímáš, že jsi uprostřed všeho dění
Necítíš žádné ohrožení, všechno co k tobě přichází vnímáš jako přirozené,
hravé, zajímavé, poučné...
Nemáš strach ze smrti, ze změny, z odloučení, z prázdnoty, samoty a z nemoci
Každý nový den vnímáš jako šanci udělat něco jinak, něco nového se naučit,
někoho druhého potěšit, podpořit a inspirovat
Cítíš se silný-á a nemáš potřebu to někomu dokazovat
Vidíš a vnímáš božství ve všem kolem sebe
Cítíš, že je ti Bůh-Vesmír-Universum-Zdroj.... nejbližším příbuzným
na kterého se můžeš spolehnout
Jsi si vědom-a velkého citu a lásky k sobě a ke všemu okolo tebe
Neexistují žádní nepřátelé
Víš, že neexistuje dobro ani zlo, existuje jen lekce a zkušenost= CESTA
Kam vejdeš, všechno prozáříš svým světlem, láskou a dobrem
Nebereš se příliš vážně, neustále si udržuješ nadhled
I když druhý jančí, ty víš, že je všechno v pořádku
Umíš se smát očima

(zdroj:Léčivá síla Lásky)

TZOLKIN 28.5.2014 7 AKBAL kin 163

28. května 2014 v 10:10 Mayský Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla snů, myšlenek, hojnosti


Když padne noc a všechny věci obklopí tma, budete muset vyladit smysly pro navigaci v odlišném světě. Věci nejsou takové jakými se zdají být: zvuky, které slyšíte, věci, které vidíte, myšlenky, které myslíte jsou hlubší, tmavší a více tajemné, magické a zabarvené bez přítomnosti světla. Použijte intenzitu Caban, její vědomé vnímání vést vaši cestu skrze sametové hlubiny Akbal. Především se zbavte na této cestě strachu a nejistoty. Noc je stejně úžasná jako den.
Glyf Akbal představuje moudrost noci. Symbolika znamená cestování v našem prázdném vnitřním prostoru - temným podsvětím, kde opouštíme Ego a nacházíme moudrost, přicházíme na to, že testy se staly naším největším pokladem, zde se rodí nový úsvit a nové nápady. Nativní Akbal mají okouzlující chování, mnoho milostných vztahů a silný vliv na svět. Pokud prošli temnou nocí duše, jsou to vynikající terapeuti. Lidé Akbal jsou velmi jemní, jak muži, tak ženy, je pro ně typická moudrost obou pólů.
***
Dnes bychom chtěli mluvit o mužské a ženské energii. Když byl svět vytvořen, mužská energie přišla jako první. To vyvolalo docela nerovnováhu. Jak šel čas tato energetická pole se posunovala dopředu a dozadu - z mužské energie na ženskou, nebo nastala vyvážená kombinace obou. Když se podíváte zpět do historie, můžeme říci, která energie kdy převládala. Když je všudypřítomná mužská energie, obvykle se vyskytuje více agrese. V dobách, kdy je ženská energie dominantní, je to období klidu a harmonie.
Ve všech kulturách se tyto energetické cykly vyskytovaly. Ačkoliv kultura může být matriarchální, stále existují části, kde dominuje mužská energie. Nyní je možné vidět konec mužské energie převažující v mnoha kulturách. Poprvé v historii lidstva na Zemi se stáváte doslova globální komunitou. Velmi málo kultur je neporušených a nezkažených komercializací. Existují kultury, kde jsou i nadále jemní lidé, kteří udržují ženskou energii, jako prostředek k vyrovnávání převažující mužské energie. Svět se nyní vyvažuje - Bohyně a ženy po celém světě získávají nyní další pozice vedení a posílení. Jakmile k tomu plně dojde, k dispozici bude Mír. Muži, kteří jsou více jemní, nyní získávají vedoucí role. Srdce překovává hlavu ve všech částech společnosti.
Nastal čas přetvořit válečné nářadí na zahradnické nářadí, vrátit se ke spokojenému životu a začít sdílet navzájem. Tento svět byl navržen jako místo Cyklů, což s sebou nese mnoho možností, které jinde dostupné nejsou. Nová Éra svítá a ženská energie umožňuje jemnější přechod, než byl zaznamenán v minulosti. Jak ženy získávají zpět svojí svobodu a práva, MĚLY BY MÍT NA PAMĚTI, ABY ZŮSTALY V ROVNOVÁZE. Je důležité pro ženy, které byly utlačované, aby se nestaly utlačující. Buďte jemní k lidem, kteří se chovali k ženám nevlídně. Nepomůže ničemu, pokud bude někdo mstivý - tyto myšlenky a činy jsou při léčení lidstva škodlivé. Dopřejte všem laskavost a soucit. Učte pronásledovatele svým vlastním příkladem.
Existuje mnoho lidí na vedoucích místech, kteří bojují o svůj status. Jejich plány světové nadvlády se rychle rozpadají, přesto se stále drží svých snů. Jejich sny se neuskuteční, nadešel čas sdílet všechny věci. Eony let drželi zbožní muži i ženy na Zemi energii prostřednictvím svých horlivých modliteb. Většina z nich nyní předává pochodeň příští generaci, kterou jste vy, vaše děti a vaše vnoučata. Je na čase předat pochodeň a světlo ohně těm, kteří chtějí být součástí velkého přechodu. Pouze ti na nejvyšší úrovni integrity projdou přes Závoj ve fyzickém těle. Vaším cílem je připravit sami sebe, vyčistit energetické pole s mužskou energií jako je agrese strach a kontrola.
Je na čase, aby nastala rovnováha. Hodně oddělosti mezi těmito dvěma energiemi je naučené chování. Už jako děti se chlapci učí hrát s určitými hračkami, zatímco dívky s jinými. Jsou oblečeni odlišně, dokonce to zašlo tak daleko, že název oblečení, barvy a vzory jsou specifické pro každé pohlaví. Od chlapců se očekává kariéra, zatímco dívky by se měly starat o domácí záležitosti. Obecně platí, že chlapci mají vyšší hodnotu, což je evidentní v některých kulturách, kde praktikují genocidu.
Tato nerovnováha způsobila mezi vámi hlubokou oddělenost. Dívky jsou vychovávány, aby se už cítily méněcenné a je na ně kladen velký tlak, aby produkovaly děti. Chlapci se učí skrývat své emoce a být živiteli rodin. Existuje mnoho talentů, kterými je u mužů plýtváno jen proto, že jsou tyto dovednosti považovány za ryze ženské a naopak. Zrušte toto posuzování a osvoboďte sami sebe z limitů zastaralých pravidel.
Když bude každý z vás následovat svoji vášeň, bude mnohem méně lidí potřebovat léky k léčbě depresí a dalších onemocnění. Byli jste stvořeni se svobodnou vůlí, abyste mohli prozkoumat vše po čem vaše srdce touží. Když podlehnete tlaku druhých " co je správné " popíráte sami sebe, radost v životě a blokujete tok energie.
Mějte odvahu pohybovat se vpřed s nadšením. Naučte se vyrovnávat obě energie v sobě. Nechte druhé svobodně se vyjádřit - bez rozsudku a sledování, jak se jim daří. Oddělenost mezi mužem a ženou je třeba léčit. Věřte, že všichni jste si rovni. V mnoha dimenzích neexistuje žádný rozdíl mezi mužem a ženou. To je jeden z aspektů polarity ve světě, ve kterém žijete. Není třeba kompletního splynutí obou energií, neboť obě mají specifické role. Přáním je smíchat silné stránky vyváženým způsobem, který nabízí svobodu pro všechny.
SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ. Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 25.5. 2014 - 1.6 2014

28. května 2014 v 10:07 Mistr Hilarion

Milovaní,
energie stále přicházejí ve vlnách a stejné je to se symptomy, jež prožívají vaše těla. Právě, když si myslíte, že jste se dostali z nejhoršího, začne další kolo. Seberte odvahu, drazí, a vězte, že dávné vzpomínky ve vašich buňkách vyplouvají na povrch, abyste je poznali a odevzdali/uvolnili.To přináší do vašeho bytí a do vašich srdcí lehkost. Odchází všechen smutek a lítost a na jejich místo přichází stále jasnější a čistší světlo. Vy, kteří jste v čele tohoto pohybu a přeměny, děláte svým přijímáním, začleňováním a uvolňováním úžasnou práci. Všechno to nahoru a dolů, jež prožíváte, je součástí procesu. Naslouchejte svým tělům a dovolte si odpočívat, když to potřebujete - některým z vás to může připomenout příběh muže jménem Rip Van Winkle*, který odešel do hor a spal 20 let. Toto také přejde.

Ve všem následujte své srdce, protože je to pravdivý barometr toho, co máte udělat, co je pro vás v každé dané chvíli to pravé
. Mnozí z vás jdete hluboko dovnitř sebe sama a dotýkáte se jádra svého bytí a zjišťujete, co si opravdu přejete prožívat a tvořit ve svých životech. Naslouchejte vnitřní radosti, kterou vám tyto aktivity přináší a soustřeďte svou pozornost na tento stav bytí. V každém okamžiku se nachází semínko neomezených možností a jste to vy, kdo musí toto semínko živit a dovolit mu vyklíčit, růst a vzkvétat do hojnosti. Uvnitř vás je vydatný pramen tvořivosti a stačí pouze, abyste se na něj napojili. Propojte se se svým vnitřním dítětem a s nadšením vnímejte zázraky a kouzla svého života. Nezáleží na tom, kolik je vám let, to, na čem záleží, je vaše vnímání esence kouzel a zázraků ve vás samých, s tím, jak začínáte odkrývat své sny, jež jste měli dříve pro tento život a které se nyní vyplňují.

Dovolte si rozšířit své vědomí a jít za svou radostí, následujte ji.
Je pravda, že mnoho těch, kdo jsou ve sféře vašeho vlivu, právě začíná se svým procesem vzestupu do vyššího vědomí a to vás může někdy zadržovat ve vašem posunu vpřed, protože trpělivě čekáte na jejich větší probuzení. Ale vy musíte následovat svou touhu a věřit tomu, že prostě půjdou za vámi. Uvědomte si, prosím, že to, že jsou ve svých každodenních životech s vámi, je pro ně důležitou součástí smyslu života. Vaše nadšení zvedá jejich energii a vede je na jejich cestě. Nemusíte si toho všimnout, ale tím, že hledáte odpovědi na otázky o tajemstvích života na vaší planetě, tyto lidi svým příkladem inspirujete. Jste velice obdivováni a napodobováni jako živoucí příklad odvážného člověka, který žije podle vyšších principů a integrity bytí.

Lidé na planetě se probouzejí ve stále vyšším počtu a to má vliv na vědomí všech.
Lidstvo jako celek si přeje odvrhnout všechno to, co ho drželo v temnotě a kráčet cestami světla. Vše, co bylo skryté, je nyní odhalováno a všichni o tom mohou přemítat a vzít si to, co je pro ně závažné a odhodit to, co pro ně už nemá význam. Toto je nikdy nekončící proces růstu a expanze. Je úžasné vidět, jak jste vnitřně vyrostli za posledních šest měsíců a se zatajeným dechem čekáme na to, jaké změny u vás uvidíme během příštích šesti měsíců. Víme, že by se nikdo z vás, ať už z jakéhokoli důvodu, nevrátil zpět do neprobuzeného stavu bytí, i když to znamená, že to otřese dalšími vašimi představami o životě na této planetě.

Jak se duchovní cesta odhaluje a odvíjí ve svých nespočetných vzorcích, najděte si čas, abyste sami sebe pochválili za to, že kráčíte vpřed a děláte požadovanou práci. Poklepejte si na rameno a často oslavujte ty nesčetné úspěchy na cestě, nehledě na to, jak malé se vám mohou zdát. Kupujte si často řezané květiny a těšte se pohledem na jejich krásu, obohaťte své životy tím, že budete hodní na sebe a na ty, s nimiž sdílíte svůj život. Všechno se odkrývá v božském načasování a vy jste přesně tam, kde máte v tuto chvíli být. Děkujeme vám za vaši vděčnost a uznání mnoha z nás v příštích mnoha týdnech a jsme připraveni vám pomoci, kdykoliv nás o to požádáte.

Do příštího týdne ...
Já JSEM Hilarion

* Rip Van Winkle je postava ze slavné povídky amerického spisovatele Washingtona Irvinga. V 18.století žil tento pohodový muž, který dětem a sousedům často vyprávěl různé bájné příběhy, ve vesnici u řeky Hudson. Jednou odešel na lov a potkal starodávně oblečené vojáky, s kterými strávil večer. Když se ráno probudil, zjistil, že mezitím uběhlo 20 let, a mj. byla vyhlášena nezávislost USA - pozn. překl.

©2014 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
www.movingintoluminosity.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Ivana M. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Co děláš pro svou sebekázeň?

28. května 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Dříve než bys lezl na vysokou horu, by sis jistě prohlédl celou svou výbavu, abys zjistil, zda je v pořádku, zda lano nemá žádný kaz, protože na něm je závislý celý tvůj život. Vybral by sis dobrého vůdce a musel bys v něj mít naprostou důvěru. Musel bys být ochoten bez námitek poslouchat vůdcovy příkazy a dodržovat jeho nařízení. Stejné je to s duchovním životem. Nemůžeš doufat, že začneš žít tento vzrušující život, aniž by ses naučil kázni a poslušnosti, aniž by ses rozhodl konat Mou vůli a poslouchat Můj hlas. Nebylo by to pro tebe bezpečné. Máš-li pocit, že jsi uvízl ve vyjetých kolejích, prozkoumej pečlivě své nitro a zjisti, zda je v něm něco, co tě pozvedne. Co děláš pro svou sebekázeň? Umíš si ještě něco odříci? Jak je to s tvou poslušností? Jsi ochoten následovat Mou vůli, ať to stojí cokoliv?

Přítomný okamžik

27. května 2014 v 21:29 Aktuální novinky

Obraz: Uč se od života

27. května 2014 v 21:09 Obrazy rok 2014

Obraz : Uč se od života

Kořeny minulosti se uvolňují a v jemných spirálách se rozpouští v nových světelných energiích. www.slunecnikvet-anna.blog.cz

Stretli sme sa s talianskou vedmou Luoisou: Čo poradila na získanie lásky?

27. května 2014 v 15:57 Vývoj vědomí bytostí
Zbytočne sa človek modlí, cvičí jogu, spieva mantry, chodí do chrámov, ak nie je schopný vedome žiť - tvrdí uznávaná talianska vedma Luisa Muratoriová.
Luisa nedávno navštívila Bratislavu a je presvedčená, že naše mesto a celá naša krajina mali výnimočné miesto v čase zániku Atlantídy a majú ho aj dnes v čase vzostupu planéty a jej transformácie. Tvrdí, že momentálne je pre nás najdôležitejšia viera a pevné presvedčenie, že súčasný vývoj smeruje k lepšiemu. Podstatné je byť bdelý a žiť život tu a teraz. Iba na základe toho bude aj naša budúcnosť pozitívna. Hoci všetci sa toho nemusíme dočkať v hmotnom tele.
Luisa, treba mať strach zo smrti?
Treba si uvedomiť, že smrť je iba okamih, prechod. Keď opustíme niť života, duša prejde do miest, kde bude rozhodovať o svojich ďalších skúsenostiach. To, kam sa duša rozhodne ísť, záleží na jej zážitkoch na zemi. Či sú viac pozitívne, či negatívne. Závisí to aj od naplnenia poslania, s ktorým na zem išla. Vo vesmíre neexistuje strach zo smrti. Ide vždy o evolúciu duše a nie o život. Veď koľkokrát sme už umreli a sme tu. Stále. Pri rozšírenom vedomí si človek uvedomí, že smrť nie je dôležitá.
Asi to nebude jednoduché. Klimatické zmeny, prírodné katastrofy, lokálne vojny, epidémie a ešte stúpa aj počet samovrážd. Práve to posledné ma zaujíma najväčšmi. Prečo?
Jednou z príčin samovrážd sú naše nároky a malá dôvera v seba a v život. Nemám prácu, nemámpeniaze, nemám lásku, ochorel som... idem si vziať život, ale predsa tvorivosť, sebadôvera a pokora nám vždy dovolia prežiť a tešiť sa z iných vecí, ako je práca, peniaze a presne tá láska, na ktorej lipneme. Všetko, čo sa nám deje, má v sebe zašifrovaný kód, ktorý treba pochopiť. Rovnako je to aj s rakovinou.
Je rakovina takisto nástrojom očisty ľudského vzostupu? Prečo sa nedá odstrániť?
Dá sa. Už dlhé roky, ale nie je záujem. V biznise s rakovinou sa krúti priveľa peňazí, tak je rakovina naďalej nevyliečiteľná. Cez tieto choroby sa pracuje so strachom a slabosťou. Choroby sú skvelý biznis aj pre médiá. Drámy vždy skrývajú tajomstvo a povzbudzujú fantáziu. Lenže fantáziu by sme mohli využiť aj na rozvíjanie svojich schopností, ale to si už žiada urobiť reálny čin. Keby sa ľudia nestarali o drámy iných, ale hľadali by a rozvíjali v sebe nejaký talent, pretože každý nejaký má, mali by šancu prežiť a mohlo by byť menej samovrážd. A ešte by podporili program súčasného sveta. Odstrániť strach je to najdôležitejšie, čo musíme urobiť.
Tak ako na to?
Našou spásou je prebudenie. Zámerne, vedome si pripomínajte podstatu vecí a prestaňte sa báť. Všetci máme schopnosť rozlíšiť, či sú naše činy dobré, alebo či nás zvádzajú z cesty. Dôležité je ustavične klásť dôraz na to, čo cítite a ako sa prepájate s hlasom svojho srdca. Hrajte sa, smejte sa,plyňte, žite bez strachu, ale vedome. Robte správne rozhodnutia. Nebojte sa. Buďte slobodní. Máte podporu zhora. Zem zapla motory, zosilňuje energiu, ktorá bola tlmená tisíce rokov. Je to energia, ktorá nás vyživuje. Všetko pozitívne, dobré a tvorivé bude mať podporu. Život bez strachu a dôvera budú mať podporu. Všetko zodpovedné bude mať podporu. Mentálny rast bude mať veľkú podporu.
To znamená, že by sme teraz mali začať cvičiť jogu, tai-či, spievať mantry, zdravo sa stravovať, modliť sa, čítať...?
No a mohli by ste vymenovať ešte dvetisícpäťsto ďalších techník... a nič. Kto naozaj neverí, pre toho je každá technika zbytočná. Riešenie je vždy v nás a nie v technike. Ľudia budú radšej robiť rôzne techniky, aby nemuseli riešiť ten problém, ktorý je hlboko v nich. Sú veľmi pohodlní a pomýlení. Nedokážu kvôli svojmu rozvoju opustiť ilúzie, staré zlozvyky, peniaze, lož, povrchnosť, pokrytectvo a toto nevyrieši nijaká technika ani cvičenie. Zbytočne sa človek modlí, cvičí jogu, spieva mantry, chodí do chrámov, ak nie je schopný vedome žiť. Ak si neuvedomí, že každou minútou sa stáva komplicom "negatívnych síl". A je spoluzodpovedný za všetko zlé, čo sa na planéte udeje. Za násilie, vraždy, vojny, epidémie aj za živelné katastrofy. Tak to je.
Často hovoríte, že treba byť slobodní v láske. Čo máte na mysli?
No rozhodne nie to, že ráno vstanete a nájdete si niekoho na sex a potom v tom cez deň voľne pokračujete. Sloboda nie je v tele, ale v duši. Sloboda bez zodpovednosti nie je slobodou. Práve preto, že ľudia na to začali zabúdať, prišlo na svet desať prikázaní. Ľudia už nevedeli rozoznať, čo je správne a čo je nesprávne, a tak im to musela vyššia autorita pripomenúť. Vytvoril sa systém zákonov, ktorý ľudí chránil. Bol v nich. Dôležité však je, aby ho mali v sebe všetci, inak vznikne chaos. No a tí, čo nechceli tie zákony "vstrebať", sa to učili a dodnes učia cez utrpenie. Sloboda v láske je teda morálny prístup k láske.
A je jedno, či sa ľúbi chlapec s chlapcom a dievča s dievčaťom?
Podstatou lásky je, aby sme nešpekulovali, kto s kým, ako, ale aby sme plynuli, uvoľnili sa, mali radosť, dali sa unášať... Na druhej strane, takto vznikajú vzťahy bez detí, a tak je to zasa jedna z foriem, ako znížiť počet ľudí na planéte, čiže zapadajú do systému, o ktorom sme už hovorili.
Čo sa dá povedať o tých, ktorí radšej žijú sami ako s partnerom?
Zasnúbili sa s egom alebo majú veľký strach z lásky. Lenže energia lásky je energia zeme. Ten, kto má veľký strach z lásky, sám sa odsúdi na smrť. Upozorňujem, že láska má viac foriem, ako je tá medzi ženou a mužom. Mnohí sa boja, že ich láska zraní, že budú trpieť. Láska zraní iba toho, kto má z nej strach. Dôvera, láska a jednota sú tri jediné skutočné reality vo vesmíre. Ostatné je nič. Vždy dostávame viac, ako dávame a nová energia nesmierne praje dávaniu. Raz dáš a tri razy dostaneš. Treba byť v rovnováhe, dávať, prijímať a tešiť sa. Neklásť odpor životu a nemať veľa predstáv a predsavzatí, tie vedú k sklamaniam. Láska nie je násilná, nelipne, nežiarli... Láska je nežná energia, chráni život, prináša pokoj, rovnováhu a dáva istotu, že nás neprivedie do agresívnych situácií. Učí nás odkódovať veci srdcom.
Ale tak ako hovoríte, láska má milión podôb. Aj muž tlčie ženu z lásky...
To nie je láska. Nebavme sa o tom, čo sa kamufluje za tradíciu, zvyk, z núdze cnosť alebo liečenie vlastných komplexov a ega. Ak dáme akúkoľvek masku na tvár láske, pravda sa napokon ukáže. Bude v nej chýbať rešpekt alebo pochopenie, pomoc, komunikácia, pravdivosť, podpora, dôvera... Buďme pravdiví, čas klamstiev je už za nami.

TZOLKIN 27.5.2014 6 IK kin 162

27. května 2014 v 9:24 Mayský Kalendář na každý den

Ik - Vítr - Síla Inspirace, komunikace


Ó snílci fantastických letů, projektanti velkých věcí, architekti alternativních realit, nedovolte Větru Ik, aby rozptýlil vaše nákresy, nebo rozlomil dobře promazané motory, které pohánějí vaše záměry. Využijte tuto skvělou přírodní sílu, která řídí divoké koně ve vás, řiďte jí rozumně a chytře, můžete tak trvale zažívat vyšší úroveň úspěchu, než jste doposud zažívali. Toto je také den očisty a čištění. Nechte vítr jasnosti, ať jemně profoukne vaším Bytím a s vyvažující Energií Uac (6) vrátí vaši duši zpět na její pravou cestu.
Ik a Imix jsou blízko Zdroje a oba jsou ambivalentní. Ik je dech, který dává život a vše oživuje. V symbióze se stromy vytváří kyslík, což umožňuje všem tvorům dýchat. Vítr přináší také dešťové mraky s nimi vláhu pro pěstování plodin, ale na druhé straně může ukázat hněv a přinést bouři a povodně. Takže pokud dnes uchopíte Vítr za špatný konec můžete být vznětliví, nerozhodní, nebo vnímat, že nevíte jakým směrem se vydat.
Dny IK jsou často spojovány s impozantní silou hurikánů. Mayové považují Ik za sílu, která mění a přistupují k ní s velkým respektem a opatrností. Je to dobrý den požádat o sílu, vitalitu a odhodlání plnit úkoly. Dnešní den podporuje řešení psychických problémů spojených zejména se stavem emocionální nerovnováhy.
Lidé narození s moudrostí Ik ztělesňují dech života, jsou temperamentní, ostražití a aktivní. Mají tendenci dělat několik věcí najednou, běhají sem a tam. Mají zálibu v učení, komunikaci a v mluveném projevu. Jsou někdy vznětliví a nerozhodní - neví, kterým směrem se vydat. Je pro ně důležité, aby všude, kde se pohybují mohli svobodně dýchat.
***
Jsme nadšení, že s vámi můžeme spolupracovat, jak se pohybujete po cestách Vzestupu. Cesta, po které jdete, je v podstatě stejná pro všechny, jen čas od času z ní odbočíte. Dnes bychom vás chtěli znovu povzbudit, abyste trávili čas v přírodě a revitalizovali své Já. Drtivá většina z vás nemá možnost vychutnat si její krásy. Procházkami za časného rána načerpáte energii na celý den, což vám umožní být více uvolnění a veselí.
Udělejte z toho zvyk a uvidíte ve svém životě obrovskou změnu. Pozdravte ranní slunce. Choďte spát dříve. Není nic tak osvěžujícího, než zažít klid při východu a západu slunce.
Až budete v přírodě, udělejte si čas na dechová cvičení, které jsme vám včera nabídli. Tentokrát se zaměřte na to, jak byste chtěli trávit celý den.
Pokud je něco, co vás otravuje, představujte si, že reagujete pozitivně. Existuje-li nějaký nevyřešený problém, představujte si, jak vše zvládáte.
Až budete hotovi, udělejte několik nádechů a výdechů - přijímejte a odesílejte Mír, Lásku a Vděčnost za příležitost být nyní na Zemi.
Pokračujte v radosti a udělejte si pro sebe nádherný den!
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytýčených cílů a stabilizovat ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.