Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 29.4.2014 IX kin 134

29. dubna 2014 v 10:49 |  Mayský Kalendář na každý den

IX - Mág, Jaguár - Síla pravomoci, poctivosti, spravedlnosti, podpory


DEN JAGUÁRA! Probuďte svého vrozeného umělce, který je uvnitř každého z vás a kráčejte s IX - Jaguárem do všech čtyřech koutů vaší duše - na sever, jih, východ i západ a znovu se seznamte se svojí podstatou, kreativitou, schopnostmi a talenty, že můžete znovu růst, jako dokonalá lidská bytost, nikoliv krabice, nebo jiné označení, které vám moderní společnost dává. SPOJTE SE ZNOVU SE SVÝM ZDROJEM!
DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE S MATKOU ZEMÍ A PROJEVIT JÍ SVOU VDĚČNOST
Existuje mnoho změn, které právě probíhají na Zemi a to je velká událost být součástí Probuzení. Mnozí se cítíte zrychlení a ačkoliv nezbývá čas dělat všechny věci, na konci dne se divíte, jak to uteklo.
Jakmile vystoupáte do vibrací vyšších frekvencí, nastává rozpad času. Čas, jak ho známe na Zemi, je lineární pojetí a byl stvořen tak, aby bylo možné spřádat vlákno tohoto Vesmíru. Ve světě polarity existují protiklady jako je tam a tady, teď a potom…..
Ve vyšších dimenzích je čas brán mnohem volněji, než jak ho zažíváme na Zemi. Je možné pohybovat se v čase z jednoho Vesmíru do druhého a to v jednom okamžiku. Je těžké popsat slovy časové posuny, snad nejlépe to pochopíte na příkladu spánku - spíte osm hodin a po probuzení máte pocit, že uplynulo pár minut.
Čas je relativní s ohledem na činnost, kterou děláte. Určitě máte zkušenost, když jste dělali práci, kterou nemáte rádi a zdálo se vám, že to nikdy neskončí. Ale pokud jste strávili stejné množství času činností, která vás velmi zajímala, byli jste překvapeni: " Jak ten čas utekl!".
Každý z vás má schopnost hýbat časem, bez toho, aniž by to někoho poškodilo. To se stává např. lidem, kteří se zaměřují na zelené světlo při průjezdu městem. Neznamená to, že světla mění načasování, nebo, že se zelená zastaví, když přijíždí řidič. To znamená, že řidič projíždí v rytmu zelených světel, jeho rychlost je s nimi synchronizována.
Mnoho z vás nemůže nosit hodinky, protože jste ztratili, nebo zastavili schopnost dodržovat správný čas. To se stává, jakmile si člověk vytvoří kód víry a potřebu být řízen - dodržovat pravidla společnosti : " Musíte tady být včas!".
Jakmile se rozhodnete následovat intuici a umožňuje sami sobě být v proudu toho co se kolem děje, pak tento kód víry vytváří vyšší frekvenci Lásky, po které také přirozeně plujete. Co to znamená? To znamená, že čas na hodinkách se s touto frekvencí hádá a hodinky nebudou pracovat "správně ".
Všimli jste si že ti, kteří se tímto řídí, jsou vždy na místě včas? Často se objeví někde nečekaným způsobem, ale vždy včas. Vzhledem k tomu, že se rozhodli nenechat hodinky ovládat svůj život, mají mnoho úžasných zážitků, často daleko krásnějších, než původně plánovali.
V návaznosti na intuici a pocity, jste vedeni zkušenostmi, které jste si nastavili ve svých modlitbách a přáních. Zdokonalováním schopností poznáte, kam vás to táhne. Sledujte pozorně synchronicity, které se začnou objevovat, jakmile se uvolníte od omezení času a půjdete s proudem. Ocitnete se na místech, kam jste ani neměli v plánu jít. Následujte svoji předtuchu a uvidíte, co se bude dít. Naučte se sledovat, co se děje i co se říká kolem vás - můžete zaslechnout rozhovor, nebo se objeví nápis, který s vámi rezonuje.
ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Energie Kan (4) určuje parametry pro stanovení limitů ( svoboda a hranice) potřebných k vytvoření pravidel hry, práce, vztahu. ČTYŘKA znamená CELISTVOST.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama