Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 27.4.2014 2EB kin 132

27. dubna 2014 v 17:35 |  Mayský Kalendář na každý den

Eb - Člověk,Cesta - Síla vrozené moudrosti, zodpovědnosti, svobodné vůle
Dříve, či později vedou všechny cesty na křižovatku. Kudy teď? Ka (2) v tomto bodu vaší životní cesty nabízí cestu volby mezi dvěma možnostmi - v tomto případě to pečlivě zvažte. Jakmile jednou odbočíte a čím dál jste, tím těžší je vrátit se. Příliš dlouho neotálejte a to proto, že nerozhodnost může vést ke stagnaci………a Ka vám nebude držet otevřené dveře věčně.
EB SYMBOLIZUJE CESTU ŽIVOTA
Dnes oslavujeme půl cesty, kterou máme v tomto kole za sebou. Pokud sledujete zprávy od počátku, patří vám vděčnost a gratulace za čas a úsilí věnované každodenním změnám a zvýšení osobního potenciálu, což je nezbytné pro radostný způsob života na Zemi. Když se ponoříte hlouběji do minulosti, mnoho lekcí vám přineslo těžké problémy. Dnes budeme oslavovat a trénovat radost.
Jste připraveni? Snažte se uvolnit všechny zábrany a zazpívejte si. Doplňujte slova, která vás napadnou. Složte si své vlastní crescendo, hrajte si s melodií a zvuky. Může to být zvuk OM, nebo můžete křičet radostí.
Uvolněte se a bavte se. Tančete doma, nebo ještě lépe v přírodě. Objevte své vnitřní dítě a nevšímejte si druhých, kteří vás mohou sledovat. Pokud je někdo v okolí, pozvěte ho, aby se k vám přidal. Chcete-li se smát, smějte se. Chcete-li plakat, uvolněte pláč. Uvolněte všechny emoce, které se vyplavují. Není nutné chápat, co je to za emoce a kde se vzaly - prostě si je uvědomte a nechte je projít.
Smějte se, tančete a pokračujte, jak dlouho chcete. Když se cítíte unaveni odpočiňte si a vypijte dostatek čisté vody. Zklidněte se asi na 15 minut a vyjádřete vděčnost všem, kteří vám nyní, nebo dříve v životě na Zemi i mimo Zem pomohli. Opět se vyplaví další emoce.
Když vše dokončíte, jděte a tvořte pro sebe skvostný den! Alespoň jednou týdně to opakujte, osvoboďte a uvolněte všechny potlačované emoce.
Vedete-li nějaké semináře zvažte, zda by nebylo dobré tato cvičení využít. Můžete probudit své publikum, aby bylo živější a bystřejší. Takto je možné pomoci lidem propustit mnoho hluboko zakořeněných emocí, které čekají na uvolnění. Z tak jednoduchého cvičení může přijít mnoho uzdravení.
Jestli máte potíže přijmout tento druh cvičení podívejte se na stránky Dr. Madhuri Katarii, jejíž videa pomáhají z uvolňováním zábran. Obrovská síla smíchu a jeho účinnost je jedno z nejlepších wellnes cvičení. Tzv. Kluby Jógy Smíchu přinesly smích a úsměv do života mnoha lidem, kteří trpí těžkým fyzickým, nebo psychickým emocionálním rozrušením.
DRUHÝ Tón - POLARITA - Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování - vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama