Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Aktuálně

29. dubna 2014 v 23:48 |  Aktuální novinky
Aktuálně

Aktuálně

Přátelé, jak se teď máte? Bylo to Velké! Máme téměř dva týdny od úplňku; úplné Lunární zatmění nás dovedlo k raketovámu startu s radikálními posuny a změnami. Vrchol Velkého Kardinálního Kříže vynesl ven hodně skrytého a zároveň do našich životů nechává proudit více světla a jasnosti. Máme před sebou Zatmění Slunce, které nastane 29.4.2014. ( pozn. u nás nebude viditelné)

Co očekávat příštích několik dní…
~ Náladu bude stoupat, zvláště pokud se skutečně zbavujete staré kůže a věnujete se plně tomu, abyste odhalili své skutečné, autentické Já. Udělejte to teď, opravdu stojí za to, být v souladu s energií, která je nám posílána na pomoc.Vše jde mnohem snáz (když už se člověk rozhodne).

~ Někteří lidé se mohou dále cítit frustrovaní nebo rozzlobení, obzvlášť když se neustále snaží udržet kontrolu buď nad sebou nebo lidmi kolem sebe v marné snaze zachovat status quo. Buďte odvážní a nadšení jako malé děti, očekávejte a vyhlížejte lepší časy, vítejte to, co přichází. Vy sami nejlépe víte, co je třeba propustit a co si pozvat do života.

~ Spánek může být v tomto období přerušovaný,protože na planetu proudí velmi silná energie, která aktivuje velmi silně náš mozek, hlavně hypofýzu a epifýzu. Mnoho lidí v této době zažívá astrální cestování ve snaze plně se propojit se všemi částmi své duše a obnovit všechny své schopnosti k naplnění účelu tohoto života na zemi.

~ Moje rada do následujících dnů - udržujte si svůj vlastní prostor, zůstávejte sami v sobě, v tichu, s ničím nebojujte a z tohoto ticha, z tohoto středu konejte patřičné kroky ke změnám ve svém životě - k naplnění vašich přání, které jste měli pro tento rok. Vraťte se v duchu zpět na začátek roku, vzpomeňte si na předsevzetí, které jste si dali. Nyní je čas, abyse se jím řídili a skutečně podnikali kroky ke svému novému Já. Vesmír vám pomůže.

http://www.deltawaves.com.au/

Pro www.novoucestou.cz volně přeložila Sofie Natarani. Pokud chcete, sdílejte, prosím, s uvedením této poznámky. Děkuji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama