Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 31.3.2014 1 CHICHAN kin 105

31. března 2014 v 12:01 |  Mayský Kalendář na každý den

Vlna Chicchan - Božská životní síla, nositel deště, smyslnosti, vášně, prvotních znaků duality a rozšíření srdce skrze službu druhým

TEĎ je nejlepší ČAS pečovat o zdraví a zvýšit sílu. Vlna HADA vás obdaruje silou přežití a ukazuje, jak důležité je vaše tělo.

Otevřete své srdce, duši a pohled do svých vlastních očí. V tom tkví věčné rytmy Vesmíru. Nikdy nezapomínejte, že jste součástí velkých cyklů života - spojeni a propojeni se všemi ostatními živými bytostmi. Popírání a ignorování tohoto zásadního spojení vás odtrhává od ostatních. Přerušení kontaktu s přírodou vás odřízne od hlavních zdrojů a podpůrných sítí, vede k sociálním nemocem a destruktivním vzorcům převládajících dnes tolik na všech úrovních moderního života. Znovu se napojte, obejměte a slaďte s vnitřním ohněm. Nechte ho znovu hořet jasně.

Zvláštností Vlny HADA je, že deset ze třinácti pozicí jsou Galaktické Portály.V těchto dnech působí na Zemi nejvyšší síla z Vesmíru. Může se tedy stát, že toto období nebude pro vás příjemné a zcela bezproblémové. Druhou kuriozitou je symbol CHICCHAN sám o sobě, protože zde představuje formu celého života. HAD uchovává přesnou kopii vzorce Galaktického Programu Uzdravení, ukazuje nám ty prvky, které je třeba plně vyléčit, aby přesně odpovídaly světelnému vzorci CELKU. Prakticky není žádná oblast, která neporušuje hodnotu života na Zemi.

To, že respektování spirituálních práv veškerého života na Zemi je zanedbáváno v důsledku lidské nedbalosti, nebo vnějšího omezování - je věc druhořadá. V našem svévolném karmickém poli jsme rozvinuli různé iluze, které nás opravňovaly k ničení forem života zvířat, které se nám zdály nepohodlné. Legitimovali jsme se právem zabíjení lidských životů v době válek . ZABÍJENÍ jsme také vnesli do právních kodexů, jako ( legální ) způsob při vykonávání spravedlnosti. V mnoha zemích stále udržují trest smrti, ale i tam, kde zákonodárce zrušil tento nesmyslný trest, je v přesvědčení lidí považován za spravedlivý.

Podívejte se na Vlnu HADA z pohledu životního postoje, ale ne toho vnějšího, ale toho vnitřního.To, na co je kladen důraz v této Vlně - to je vztah a respekt k vlastnímu životu. Podívejte se na sebe a odpovězte velmi krátce ANO, nebo NE. To, co bude nahráno (načteno) v této Vlně pronikne až do morku kostí.

Životní síla je základem zdravé existence. Je třeba přizpůsobit své jednání úrovni životní síly. Instinkt a moudrost vám pomáhají pohybovat se ve světě. Dnes věnujte pozornost znamením, které vám dává tělo. Symptomy nemocí přináší cennou informaci na téma úroveň vašeho Vědomí. Zkontrolujte své touhy, zamyslete se nad vztahem k opačnému pohlaví a sexu. Použijte své tělo jako klíč k vnitřní transformaci. Podívejte se na něj, jako na ukazatel směrující vás k Vyššímu Vědomí. Řiďte se instinktem. Řiďte se vnitřním hlasem.Věřte v přirozenou schopnost rozhodnout se v tom okamžiku.

Had ztělesňuje hlubokou instinktivní moudrost, inteligenci, ale také hluboké emoce a energie, které mohou způsobit velké pozdvižení a změny. Nedá se říci, jestli je to dobré, nebo špatné. Nemůžeme nic předpokládat: co je pro někoho nežádoucí změnou, je pro druhého poselstvím z Nebe. Ideální je vždy rovnováha a jednota - spíš než množství, objem, bohatství, sláva či moc. V tom tkví posvátnost a to je výzva Hada. Buďte otevřeni celoživotnímu učení, životním objevům i dopadům. S velkou silou přichází i velká zodpovědnost. Čím více víte, tím více vládnete a tím je větší vaše zodpovědnost vládnout dobře a moudře. Čím větší je vaše síla, tím lépe se musíte rozhodovat, žít vyrovnaný a klidný život, aby vaše rozhodnutí měla dopad na stabilitu vaší cesty. V Indii existuje jedno krásné rčení…..MOUDROST NENÍ NĚCO, CO JSTE ZÍSKALI, ALE ČÍM JSTE SE STALI.

Had spojuje naši prvotní původní plazí podstatu s duchovními touhami. Když se dotýkáme a vnímáme tuto Energii, žijeme ve dvou realitách - materiální 3D ( každodenní světské) a duchovní ( magické ) realitě, kde je možné všechno. V současné době je to velmi relevantní, protože žijeme mezi dvěma paradigmaty - starým a novým. V Nové Zemi a nové úrovni Vědomí jsou éterické energie s hmotnou rovinou spojeny.

Využijte tuto Energii ke spojení své duše s duchovními aspiracemi. MĚJTE VÍRU V OSUD, VDĚČNOST V SRDCI A LÁSKU VE VAŠICH ČINECH.......... NECHŤ VÁS VEDE INTUICE.

PRVNÍ TÓN - INICIACE - POČÁTEK PRŮVODNÍCH ENERGIÍ STVOŘENÍ -PŘÍCHOD NOVÉ TRECENY
Věnujte dnes pozornost každé myšlence, která tvoří budoucnost - co dnes zasejete - to zítra sklidíte. Uveďte dnes všechny nápady a inspirace, které si přejete manifestovat.

Přehled Vlny 31.3.- 12.4.

CHICCHAN 1
CIMI 2 galaktický portál
MANIK 3 galaktický portál
LAMAT 4 galaktický portál
MULUC 5 galaktický portál
OC 6 galaktický portál
CHUEN 7 galaktický portál
EB 8 galaktický portál
BEN 9 galaktický portál
IX 10 galaktický portál
MEN 11 galaktický portál
CIB 12
CABAN 13

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama