close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 30.3.2014 13 KAN kin 104

31. března 2014 v 12:00 |  Mayský Kalendář na každý den

Kan - Zrno - Síla rozkvětu a schopností. Tvůrčí principy, růst, pokrok, nadšení, sexuální aktivita


Ať už pracujete s karmou z minulých životů, nebo generací, nebo na otázkách a obtížích, které na vás působí v současné době v tomto životě, obvykle procházíte stejnými cykly uvědomění, přijetí, činů, rozhodnutí, až k finální svobodě. Pravděpodobně zjistíte, že je to běh přes několik iterací těchto cyklů, pokud je to náročné a obtížné,……….je to stejný způsob, jako vyprat košili, když je velmi znečištěná! Oxlahun (13) zvyšuje vaše vnímání, zostřuje vaší intuici a pomáhá rozplétat uzly vašeho duchovního i mentálního těla. Čím více žijete z prostoru srdce, tím vaše práce postupují rychleji!

TŘINÁCTÝ Den Vlny EB ukazuje, že život s vámi dělá jen to, co mu dovolíte; tak, jak oceňujete sami sebe, tak si vás váží i okolí. Na glyfu KAN je symbol semena z kukuřice, které klíčí v zemi, což představuje skrytý potenciál, dynamiku, vděčnost, která vede k hojnosti a sexuální zralost.

Dnes je dobrý den podívat se na to, co můžete dělat, co vás zajímá, co ve skutečnosti v životě děláte a jestli využíváte vaše talenty. Zamyslete se jestli nemarníte svůj talent a nehoníte se za něčím, co je k ničemu. Plného štěstí lze dosáhnout jedině tehdy, až se stanete člověkem vědomým si svých hodnot. Až si začnete sami sebe cenit, začne vás oceňovat i vaše okolí.

Existuje určitý proces, jak dosáhnout toho, co chcete. Prvním krokem je mít cíl - tzv. klauzuli. Je důležité jestli jde skutečně o vaše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných. Když jsou nastaveny parametry, vyšší duchovní síly vám buď v tomto procesu elegantně pomáhají, záměr je posílen, nebo ne. Pak je důležité vnímat emoce a pocity, jakoby to byla realita. Můžete si přát i za vaše nejbližší, ale tady hraje hlavní roli svobodná vůle zúčastněných. Pokud to není v souladu s nejvyšším dobrem vás obou - přání není energeticky podporováno.

Je velmi důležité co nejvíce přání specifikovat. Často se stane, že je přání v jiné podobě položeno přímo k vašim nohám, ale vy je nedokážete rozpoznat. Pokud se modlíte za druhé a žádáte pro ně zdraví, bohatství, osvícení, je důležité obrátit se také na jejich Vyšší Já. Vaše přání může být totiž v energetické disharmonii s druhým člověkem - nemusí to být to nejlepší právě v tu chvíli.

Už jste někdy slyšeli příběh o člověku, který změnil život po dramatickém zážitku? Často je to tak, že si přál udělat změnu, ale nevěděl jak. Trauma bylo v tu chvíli prostředkem, jak změnu provést, byla to odpověď na jeho modlitby. Mnozí z vás jste dobrodruzi s divokou a dobrodružnou povahou, kteří milují drama a akční jízdu off-roadem. Ale většina lidí usiluje o klidný a vyvážený život. Lidé často říkají, že jejich modlitby nejsou vyslyšeny - vyslyšeny jsou, ale nejsou provedeny, anebo k nim přišly v podobě, kterou nerozeznali. Nikdy nejsou vyslyšena přání, která by ublížila, nebo ovládala. V duchovních sférách se pracuje se Světlem i tam existuje svobodná vůle.

Vaše Vyšší Já nemá fyzickou podobu, ale zůstává ve vyšších sférách. Ač si to uvědomujete, nebo ne, jste s ním stále ve spojení. To ono napsalo scénář toho, co chcete zažít. Je nezbytně nutné, abyste se naučili s Vyšším Já komunikovat pro stanovení vědomých záměrů.Vyšší Já je vaším nejlepším poradcem. Když jste s ním v souladu, okamžitě víte, co máte dělat.

Takže, až si budete dnes něco přát, vybavte žádost vizualizací a poproste Vyšší Já. Žádné emoce napětí nesmí tento proces doprovázet. Přání může být splněno v úplně jiné podobě - celé je to tvůrčí proces. Buďte vděční a v povznesené náladě. I když lidé horlivě tvrdí, že si budou v tomto životě pamatovat své duchovní kořeny, je drtivá většina vzpomínek vymazána a teď se nyní snaží opět napojit na své Vyšší Já. Využijte korelaci Kan / Oxlahun, abyste poznali jakou máte skutečně sílu.

Mnoho a mnoho bytostí z vyšších úrovní vám pomáhá a chrání vás - bez nároku na bonusové body, či kredit..... Z ČISTÉ LÁSKY K VÁM.

TŘINÁCTÝ TÓN - VZESTUP, DOZRÁVÁNÍ
Jedná se o posun na vyšší úroveň - do vyšší dimenzionální reality. Oxlahun (13) podporuje a pohání síly a úsilí vyzkoušet něco nového a začít znovu. Číslo TŘINÁCT je dokončení pohybu, procesu. Má zvláštní vztah k nadpřirozeným schopnostem, zvýšené citlivosti a intuici. Je spojováno s 13ti velkými klouby lidského těla. V den s vysokým číslem Mayové nepořádali žádné rituály ani obřady vzhledem k intenzitě energií, ale protože všude existují vyjímky - konali zvláštní obřady poděkování za prosperitu, která jim byla dána a pokorně žádali o další.

Copyright © Překlad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama