close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 29.3.2014 12 AKBAL kin 103

29. března 2014 v 9:15 |  Mayský Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla myšlenek, intuice, zdánlivého nedostatku

Dnešek přináší velmi zajímavý mix Energií. Akbal ztělesňuje možnosti a LaKa (12) představuje celkové zúčtování toho, co jste prožili a udělali. Ale protože jsme v Treceně Eb, to je nagual všech cest, zjevně propast mezi možností a realizovanou zkušeností se mění a stává se jednou kontinuální linií přetvářející relativitu nehmotného času. Jinými slovy můžete vyjádřit a zažít úplný souhrnný potenciál celého vašeho života, a to jen speciálně dnes!

Tento glyf reprezentuje moudrost stoupající temnou nocí k rannímu úsvitu, je to cesta naší vnitřní prázdnotou, odkud přichází nové nápady a nové myšlenky. Procházíme svým vlastním podsvětím, čelíme strachu, opouštíme Ego a nacházíme moudrost a znovuzrození po té, co se všechny naše testy staly duchovními poklady. Akbal je Strážce Úsvitu a Strážce Soumraku, dvou magických přechodů, kdy se tma mění ve světlo a světlo v tmu. Stabilizuje dnes váš život od základů.

V den Akbal je dobré vyjádřit svůj čistý záměr, myslet i jednat s dokonalou jasností. Je to skvělý den pro nový počátek, příznivý den pro lásku, manželství, najít práci, uctít a uklidit domov. DVANÁCTÝ Den Vlny EB vám říká, že pokud chcete překonat svět nedostatku, musíte prolomit staré vzorce přesvědčení a myšlení, naučit se brát a dávat.

Sny plynoucí z roviny kosmické noci jsou dolem znalostí o životě. Dnes máte možnost proniknout do hlubších vrstev Vědomí a odtud čerpat informace. Odkazy metafyziky existují na úrovni světa snů. Noc je ukazatelem k překonání fyzických nedostatků, duchovní chudoby i všech životních extrémů.

Mnohokrát se spojuje identita člověka s jeho majetkem a často je to majetek, který lidi zotročuje a táhne dolů. Všechno, co se nachází ve vašem osobním prostoru, nese energii a tyto předměty také obsahují energii těch, kteří je vyrobili, nebo ve vás vyvolávají různé vzpomínky, které se vyplavují na povrch. Je důležité očistit svůj domov od všeho, co vám přináší špatné vzpomínky, nebo snižuje vibrace, protože jste na cestě života plného čisté radosti. Obklopte se věcmi, které vám přináší radost.

Přemýšleli jste, proč si vybíráte oblečení v určitých barvách? Jste oblečeni podle sebe, nebo se řídíte tím co společnost očekává? Pokud existuje něco, co vám vadí na vašem osobním vzhledu - snažte se najít příčinu, kdy to vzniklo, najděte spouštěč těchto přesvědčení hluboko uvnitř vás. Když se na sebe díváte do zrcadla věnujte pozornost detailům, kterými prezentujete sami sebe - vlasy, make-up, šperky, styl oblékání, nehty…..atd. a uvědomte si jak se cítíte. Pokud jste spokojeni držte tento pocit 24/7. Pokud máte nějaké výhrady - udělejte vědomou volbu změny a zamyslete se, kde a kdy jste získali vzory, které chcete změnit. To samé udělejte se svým šatníkem i domovem. Projděte každou věc a nechte si jen to, co vám přináší dobrý pocit. Tím, že v šatníku i doma budete mít jen to, co pozvedává vaší energii, budete se cítit dobře.

Tím jak chodíte, mluvíte, jak držíte tělo, jak se oblékáte, prezentuje to, co je uvnitř vás - to celé tvoří váš osobní energetický podpis. Jak nahoře tak dole. Jste otevření, nebo úskoční? Myslíte si, že mluvíte s druhými laskavě? Působíte pocitem méněcennosti, nebo nadřazenosti? Když se s vámi podělí někdo o své problémy, jste ten, kdo má vždy odpověď, nebo poskytuje nevyžádané rady? Dokážete naslouchat? Jste ten, kdo má kontrolu nad každou situací, nebo sedíte a čekáte, že vám někdo nabídne pomoc? Najděte vzorce, příčiny, emoce, kódy přesvědčení, které vám byly předány pravděpodobně v dětství. Změňte vše, co snižuje vaší sebehodnotu.

Sebedůvěra je základ vaší osobnosti - bez ohledu na všechny, kteří se snaží s vámi manipulovat, vy jste si stále vědomi své sebehodnoty. Naučte se být autentičtí, učiňte vědomé rozhodnutí o tom - kdo jste uvnitř a jak budete prezentovat sami sebe. Věřte plně svým vlastním rozhodnutím - a to ve všech oblastech Bytí.

DVANÁCTÝ Tón - LaKa - POROZUMĚNÍ, KOMUNIKACE, BILANCOVÁNÍ
Je to den " zúčtování" všech akcí, všech zážitků, zkušeností - integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení našich vlivů a myšlenek. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama