close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 28.3.2014 11 IK

28. března 2014 v 10:40 |  Mayský Kalendář na každý den

Ik - Vítr - Síla Ducha, komunikace, inspirace

Dnešní Ik řídí podtón Eb a velkou a mocnou sílu Buluk (11). Pokud znáte cestu a smysl vašeho života, využijte dnešní silné energie jako pohon vpřed pro kvantový skok. Pokud si nejste jistí, pak použijte energie k jejímu objevení. Především nezapomeňte, že jeden nebo druhý - Ik, nebo Buluk - nejsou ve své podstatě jen negativní, nebo pozitivní; jsou jako síly přírody: čisté energie, kterých může být využito pro záměr. Takže bez ohledu na svou vůli, nebo záměr, ujistěte se, že je to to pravé.

Často se mluví o Jednotě a existuje o ní mnoho frakcí. Ve skutečnosti to znamená propojení jedinců za účelem spojení v JEDNOTĚ VŠEHO - sloučení lidí za účelem tvoření, nebo znovuvytváření něčeho nového.

Základem Jednoty je RODINA. Každá rodina, která žije v neporušeném stavu, má základní předpoklad fungovat jako tým, vzájemně se podporují v oblasti obživy a v radosti. Dále je to Jednota Kmene, kde rodiny pracují na stejných společných cílech pro obživu a radost ze života. Když se sjednotí kmeny, pracují jako jeden řídící orgán - tato úroveň se v současnosti na Zemi skoro nevyskytuje.Tam odkud jste přišli pracují sjednocené skupiny velmi dobře dohromady, základ a podstata je LÁSKA. Je těžké představit si takový svět míru a harmonie, protože na Zemi v podstatě není žádný vzor.

Jak tedy vytvořit na Zemi Jednotu. V první řadě musíme začít od sebe - naučit milovat sami sebe - tělo, myšlenky, duši. To stojí určité úsilí, protože je třeba mnoho odpustit a uvolnit, abychom se mohli pohnout vpřed. Každý den je třeba čelit strachu, přeprogramovat staré vzorce výchovy z rodin, škol, náboženských institucí, přijmout své stíny, až se bude naše povaha třpytit jako křišťál na slunci.

Jakmile budete skutečně hluboce milovat sami sebe, dokážete totéž u ostatních. Když cvičíte přijímání druhých, dokonce i těch, kteří vám ublížili, budete schopni se pohnout vpřed i v komunitním myšlení. To neznamená, že spolu budete fyzicky žít, nebo budovat komunitu. To znamená, že jste připraveni pomáhat druhým, když se objeví potřeba. Pojem " já " se začne měnit na vnímání " my " a najednou uvidíte svět v jiném světle. S tím přichází i porozumění, zodpovědnost a péče o děti, prarodiče a o potřeby všech, kteří žijí na této planetě. Matka Země nemůže být tolerantní do nekonečna - pomalu umírá, musíme ukončit veškeré znečišťování a staré technologie. Zeptejte se dnes sami sebe. Co mohu udělat pro Zemi? Co mohu udělat pro sousedy? Co mohu udělat, abych pomohl/a sobě?

Mnozí máte zapnutého autopilota. Budík vám ráno řekne, kdy se máte probudit. Absolvujete ranní rutinu, pak pracovní rutinu. Přijdete domů a na řadě je večerní rutina a pak vám hodiny řeknou, kdy máte jít do postele, abyste mohli toto kolo absolvovat druhý den. O víkend jste spokojenější, ale buď vám nevyjde počasí, nebo se cítíte tak vyčerpaní, že musíte změnit plán. Je toto způsob, jak si přejete žít?

Buďte člověkem, kterým chcete být. Nekonečné zaobírání problémy vám jen ubírá sebevědomí a přidává sebepochybnosti. Uvolněte pocity méněcennosti a nadřazenosti. Jakmile dosáhneme těchto cílů, můžeme vymazat pocity odloučenosti a oddělenosti a vytvořit JEDNOTU. Zbavte se myšlenek na černou a bílou rasu, jazyk, hranice mezi státy, náboženství - všichni pocházíme z jednoho Zdroje.

Pokud už vám stačí pocity viny a studu a celý ten náklad co nesete na zádech je už dostatečně těžký, můžete ho kdykoliv shodit. Nevyřešené problémy nemůžete dál brát s sebou, nemohou zůstat dál pod povrchem. Všichni, kteří jdou po cestě Jednoty mají obrovskou podporu Světla, čím více jste sami sebou, tím více podpory dostáváte, pro ty co kráčí cestou chamtivosti a válek je tento světelný servis duchovních sfér nedostupný.

Začněte snít ve velkém! Jak má váš život vypadat? Jaké jsou vaše záliby a jak se mohou vejít do každodenního života? Začněte tvořit život pomocí JASNÝCH VIZUALIZACÍ. Když věci vidíte ve vaši mysli - můžete je stvořit v realitě - JSTE STVOŘITEL a NÁDHERNÁ BYTOST SVĚTLA získávající zkušenosti na Zemi. Jste kapka slunečního svitu, která probouzí sebe i Zemi z tisícileté kletby.

JEDENÁCTÝ TÓN - ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc - není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Zde se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE - osvobozující od všeho, co neslouží vašemu pokroku, nechte uvolnit všechno, co se potřebuje uvolnit, otevřete se moudrosti Vesmíru, využijte dnešek k jarnímu úklidu ve Vědomí a zůstaňte ve svém Středu.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama