close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 27.3.2014 10 IMIX kin 101

27. března 2014 v 20:58 |  Mayský Kalendář na každý den

Imix - Drak - Síla počátku tvoření , důvěry, víry

Dnešek je dobrý den pro pomoc příteli, nebo milovanému člověku, který možná trpí úzkostí, trápením, nebo nějakým jiným druhem psychické tísně, poruchou, citovým zmatkem, ať už chronickým, nebo dočasným. Hodně hlubokého neštěstí, které dnes postihuje lidi vychází z rozdělení naší sociální struktury, hodnot, a kritické podpory struktury společnosti. Lahun (10) pomáhá obnovit vztahy a vazby, obzvláště ty zpřetrhané od vířivých proudů Imix.

Vlna EB vás obdaruje moudrostí, zodpovědností a silou svobodné vůle. DESÁTÝ Den napovídá, abyste důvěřovali přirozeným procesům, nedělali nic na sílu a projevili úctu všem bytostem.

Ve svém životě můžete dosáhnout cokoliv - pokud budete pozorní k tomu, co říkáte a jak myslíte. Laskavost a soucit jsou dva největší dary, které můžete dát sobě i druhým. Laskavost nemůže existovat bez soucitu a soucit bez laskavosti.
Bez soucitu a laskavosti nikdy nemůžete poznat pravou Lásku.

Laskavost daleko přesahuje cestu k druhému; vychází ze srdce, když jí poskytujete a neočekáváte nic na oplátku. Když budete reagovat laskavě - vaše slova i činy se budou vlnit celým Vesmírem. Na hlubší úrovni, která je hlubší než všechny oceány světa, to pocítí všichni. Den za dnem můžete prokazovat laskavost druhým. Jak procházíte celým dnem pozorujte jak na vás lidé reagují. Když se podělíte s lidmi o věci, které naplní jejich srdce - podporujete jejich způsob cesty, ale i váš.

Problémy druhých vyřešit nemůžete. Ať je vaše vzájemná konverzace jakákoliv, buďte si stále vědomi laskavosti a soucitu. Tím si přirozeně vytváříte síť přátel. Všichni máme schopnost vyjít z každé situace s grácií. Raději, než zbytečně klábosit - sdělte si užitečné informace, kterými se můžete navzájem podpořit - komunikujte na hlubší úrovni a naslouchejte druhému - to je laskavost.

Vždy se najde příležitost na omluvu za nevlídné jednání v minulosti. Tím se čistí energie na Zemi a kolektivní Vědomí. Představte si, že bychom takto jednali všichni - jaký rozdíl by asi ve světě nastal? Přirozeně by došlo k restrukturalizaci celého systému - od nezaměstnanosti po hladomor, vojáci by složili zbraně, rozpustila by se chamtivost, zmizely všechny toxické látky z planety - a to v jednom okamžiku!

Pravda začíná přicházet i k lidem, kteří věřili, že nad sebou musí mít kontrolu, instituce i jejich věčné výmluvy se hroutí - je třeba jim věnovat hodně energie odpuštění. Poslední generace byly velmi líné, nechaly za sebe rozhodovat druhé - odevzdaly zodpovědnost za své zdraví, peníze, životní prostředí, svobodu i životy dětí do rukou jiných, odevzdaly zodpovědnost přemýšlet - obyčejná lenost! Proto je teď pro mnoho lidí tak těžké vyjít ze zóny pohodlnosti, změnit vztah, práci, bydlení….. Začněte dnes prvními kroky z prostoru laskavosti, úcty, respektu a soucitu a to ke všem - bez vyjímky.

" Nedělejte nic, co nechcete, aby lidé dělali vám ", to nejsou prázdná slova, ale základní kámen světa plného Míru. Pokud chcete skutečně v takovém světě žít - udělejte laskavost svým cílem.

LAHUN (10) je silná energie, která přináší ZODPOVĚDNOST. Tón DESET znamená výzvu a změnu skrze konflikt, ale symbolizuje také manifestaci a má zvláštní význam v oblasti spolupráce, vazeb a vztahů. Dnešní energie nám pomáhají léčit strachy, všechny vztahy a zodpovědně přistupovat nejen k našemu životu, ale životu všech bytostí.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama