close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Březen 2014

TZOLKIN 26.3.2014 9 AHAU kin 100

26. března 2014 v 12:21 Mayský Kalendář na každý den

Ahau -Slunce - Síla Vědomí Krista, lásky, odpuštění, Osvícení, trpělivosti, tolerance a pochopení

Bolon táhne silné intuitivní energie obsažené v Ahau na povrch, jako by kreslil masivní erupce na tváři slunce. Cokoliv by držel jako rukojmí svou vlastní silou intuice a vrozeným věděním, puká a vadne ve žhavé síle nelítostné záře Ahau. Využijte pro sebe čas vymanit se z okovů, které vězní vaši přirozenou energii a vitalitu, ať už psychickou, fyzickou, nebo duchovní. To je zejména důležité pro vás, pokud jste žena, protože Bolon nese výrazně ženskou esenci.

Dnes je dobrý den spojit to, co jste nevědomě rozdělili, napravit křivdy, omyly, podat ruku k dohodě - ale ne protože musíte nebo, že je to správné, ale protože jste dozráli k usmíření.

Ahau je Lord of the Day Keepers - Pán a ochránce všech Denních Strážců - a dohlíží na celý proces Vzestupu. Tisíce lidí se nyní probouzí z amnézie a uvědomují si, že život není jen fyzické tělo. Nyní více, než kdy jindy v historii Země, je zvyšována vibrační úroveň a původní smysly se obnovují. Je to víc než znovuzrození - je to návrat k vaší skutečné podstatě.

Slovo Vzestup ve skutečnosti znamená POVZNÉST SE. Povznést se nad co? Nad podřadnou povahu lidstva! Každý má tu schopnost a čas odloučení od našich kořenů se chýlí ke konci.

Všimli jste si, že se zrychluje čas? Všimli jste si, že se zrychluje tep Země? Vědci tyto informace ví. A co to má společného s námi? Jsme děti Země stvořeni ze stejných molekul. Když se naladíte v meditativním stavu na bioinformační pole Země a na její srdce, budete vnímat velkou bolest, kterou poslední stovky let nesmyslnost lidského jednání, hluboká nevědomost a vláda Ega způsobovaly. Budete vnímat bolest umučené matky. Co se stane, když budete zažívat jen a jen bolest? Brzy zemřete.

Stejně jako se zvyšují vibrace Země, musí být sladěn i tep našeho srdce. Nízké emoce hněvu, strachu, zášti jsou nízkofrekvenční energie. Obavy o budoucnost a " co kdyby " - vaše věčné téma, které nikomu krásný život vytvořit nepomohou. Ti, kteří vytváří válečnou mentalitu mají těžké časy, protože nejsou zarovnáni s frekvencemi Země. Podívejte se na lidi, kteří ovládají společnost - mají tendenci mluvit a jednat čestně?

Práce s denním kalendářem Tzokin pomáhá neustále zvyšovat frekvence těla a uvolnit negativitu z aurického pole. Je hodně práce, která byla v tomto směru udělána, ale je mnohem více kolektivní práce před námi a to se týká každého z nás. Hodně z toho, co se děje nyní na Zemi se nikdy ve Vesmíru neuskutečnilo, i když o tom nevíte, jsme v úžasu sledováni. Tento galaktický plán - koncept na záchranu Země nemá obdoby. Ačkoliv je na planetě mnoho bojů - VÝSLEDEK JE JASNÝ! Pokud je vaše touha vzestoupit, pak je to to nejlepší, co můžete právě teď udělat. Čím vyšší je vaše frekvence a váš " energetický podpis ", tím větší tlak vyvíjíte na všechny kolem vás, aby se přesunuli výš. Jsme již velmi unavení, ale svět se skutečně dramaticky mění.

DEVÁTÝ Tón - TRPĚLIVOST - VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Někteří mayští učitelé ho spojují s devíti kroky, které jsou nutné pro stavbu domu, s devíti etapami pěstování a sklizně plodin, devíti vesmírnými cykly, devíti poschodími pyramidy. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského universálního principu.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

Nebraň se změně, ale splyň s ní a přijmi ji.

26. března 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Vždy existuje další příčka žebříku, která má být zdolána. Nebuď bázlivý, ale vždy jdi vpřed a vzhůru, sahaje vždy po nejvyšším. Život je pohyb, je to změna, je to růst. Žádná duše nemůže zůstat stále ve stejném stavu. Příroda nemůže zůstat beze změny. Stále se mění a rozpíná a přechází z jednoho stádia do druhého. Žalud roste v mocný dub; cibulka roste a vytváří nádherné květy; obilná zrna dávají klasy. Změny probíhají neustále. Jestliže v tobě k žádné změně nedochází, můžeš si být jist, že něco není v pořádku a je pro tebe nutné, abys zjistil, co to je, a potom s tím něco udělal. Nebraň se změně, ale splyň s ní a přijmi ji. Možná to nebude vždy pohodlné, ale buď ochoten přijmout malé nepohodlí, aby se sláva nového mohla projevit v tobě a skrze tebe a proměnit tě v novou bytost, naplněnou světlem, láskou a inspirací.

TZOLKIN 25.3.2014 8 CAUAC kin 99

25. března 2014 v 10:30 Mayský Kalendář na každý den

Cauac - Bouře - Síla regenerace, obnovy, inovace, iniciace, pohybu, pokroku

Kapky slunečního svitu, kapky deště, sprcha radosti, proudy bolesti………to je život v celé své kráse, celé své síle, nic není špatné nic není správné. Všechno prostě je. Pusťte se toho ještě dnes! Neanalyzujte, neplánujte, nebojte se a nepochybujte, prostě nechte to jít, nechte se strhnout a tancujte v tomto krásném dešti, že jste naživu. Možná Cauac a Uaxac (8) namočí vaši duši milujícím a láskyplným deštěm, laskavostí, která přináší život čerstvě osetému poli, záři do vašich tváří a smích vašim dětem.

Jste to vy, kdo má neomezené možnosti a řídí proces vnitřní obnovy. Jste to vy, kdo určuje svůj osud - ukončete dnes vše, co děláte pod nátlakem, hrozbou, nebo vydíráním. Buďte kouzelníkem svého života a proměňte to, co vás drží zpátky v to, čemu jste nejvíce nakloněni, co milujete, co vás baví. Může vás někdo udělat šťastným? Ne! Je to jen vaše volba.

Vděčnost otevírá dveře k hlubokému osobnímu vnitřnímu míru. Jak udržet pocit vnitřního míru, jsme-li obklopeni spory? Je to meditace, nastavení záměru, když se ráno probudíte a rozhodnutí! Pokud vás často rozčilují detaily, které jiní dělají, nebo říkají - zkuste udržet svůj vnitřní klid, zůstaňte vyrovnaní. Udělat změnu je mnohem jednodušší, než se zdá. Máte zodpovědnost za všechna svá jednání - když si toto uvědomíte, zjistíte, že máte schopnost překonat každou překážku, každou nemoc, každý nevydařený vztah, všechny náročné situace - a to okamžitě! Máte možnost si vždy vybrat - změnu slov, záměrů, negativního myšlení. Je to jako během několika minut nahrát nový software.

Vyhledejte vše, co vám pomáhá odstranit stres - od práce na zahradě, až po hudbu, malování atd. Žít vědomě znamená v každém TEĎ udělat volbu a začít měnit staré vzorce, dokud se nové návyky nestanou primární.

Může se právě TEĎ zdát těžké kontrolovat každou myšlenku, ale postupně si budete uvědomovat každou slabinu. Každý zlozvyk se dá zvládnout TEĎ, každý problém, který zvládnete, otevírá nové dveře k léčení - postupně se změní mozkové synapse. Sledujte dnes každé slovo a vnímejte jestli bylo nutné ho vyslovit. Reakce na to, co jiní říkají mohou být ukazatelem vašeho zdraví. Vaše tělo reaguje a emoce ukládá. S vaším tělem můžete kdykoliv komunikovat, zjistit jaké potraviny mu škodí, nebo mu pomáhají udržet dokonalé zdraví. Změna negativních vzorců se okamžitě projeví zvýšením vibrací - tzn. rychlé léčení, přeladění výš a okamžitou změnu Bytí. Můžete TEĎ zastavit proces stárnutí a opustit víru, že stárnete, můžete se TEĎ rozhodnout, že smrt je iluze!

Pokud máte dnes v plánu jít Bouří po Cestě strmými svahy - udělejte to, Uaxac vás podrží!

Tón OSMÝ - SPRAVEDLNOST - HARMONIE - ROVNOVÁHA - to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace - Jak nahoře tak dole. Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón OSM umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Láska začíná uvnitř jednotlivce.

25. března 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jestliže do světa proudí stále více lásky, dochází k zázračnému ozdravění. Je jako balzám litý na rány, léčící a zcelující. Láska začíná uvnitř jednotlivce. Začíná v tobě a roste jako sémě, rozpuká a odhaluje velkou nádheru a celistvost. To je to, co teď probíhá. Mnohé duše cítí, že se s nimi něco děje, ale jsou zmatené a neuvědomují si, co to je. Hledají vně a doufají, že najdou klíč, který jim ukáže, co se děje. Jiné duše cítí pohyb, ale obávají se ho, protože je nový, zvláštní a neznámý, a pokoušejí se mu zabránit. Nic nebude moci zastavit tento příval lásky. Je jako duch v láhvi; jestliže se uvolnila, nemůže se vrátit zpět. Nemůže být skryta nebo ignorována. Postupně se začne objevovat v každém. Přišla, aby zde zůstala.

TZOLKIN 24.3.2014 ETZNAB kin 98

24. března 2014 v 10:39 Mayský Kalendář na každý den

Etznab - Zrcadlo - Síla odrazu, pravdy, sebereflexe a introspekce

Ostrý pohled Etznab pomáhá proniknout mnoha závoji, kterými jsme v životě zahaleni; vidět přímo a jednoduše jak se věci mají. Uuc (7) jen zesiluje oslnivé světlo pravdy, neboť umožňuje vidět věci ze všech stran. Dnešek je jako multidimenzionální meč pravdy na cestě zarostlou džunglí osobních mýtů, lží a programů, které dusily vaši duchovní svobodu a čistotu po celá léta - pravděpodobně, aniž byste si toho všimli. Zatímco cestujete Trecenou Eb, používejte meč moudře.

Etznab / Uuc - to je jako probudit se v zrcadlovém sále, kde se na vás dívají tisíce očí. Z každého úhlu, z každého koutu a místa jste bedlivě sledováni. Bez zrcadla nejsou znalosti. Díky odrazům nabýváme životní moudrost. Dnes odhoďte iluze, výmysly i halucinace. Každou situaci dnes přijměte bez naříkání a bez posuzování. Odpusťte sobě i všem svým zrcadlovým odrazům.

ETZNAB NÁM DÁVÁ SCHOPNOST ROZLIŠIT EMOCE OD FAKTŮ

Když vás pronásledují emoce jako je hněv, strach, frustrace - je to známka nevyřešené záležitosti. Zrcadlem je někdo, nebo nějaká událost, co spouští zážitky, či zkušenosti z minulosti, které jsou buď velmi bolestivé, nebo zpočátku bylo velmi obtížné je řešit. Je důležité žít TEĎ a zabývat se vždy tím, co se objeví. To vám pomůže udržet energii.

Zrcadlem mohou být i citové záležitosti z minulosti, fotografie, vůně, písničky, které okamžitě spustí nepříjemné pocity, které leží jako pod zámkem uvnitř vás. Je čas uvolnit všechno, co vás ještě tíží, odpustit sobě i druhým. Pokud máte tendenci pomlouvat, pravděpodobně se setkáte s tím, že někdo pomluví vás. Už se vám někdy stalo, že vám někdo tvrdil, že to co říkáte není pravda, nebo jste dávali nevyžádané rady? Každý reagujeme na základě kódů přesvědčení. Kdykoliv budete mít nutkání rozdávat nežádoucí rady, popovídejte si v nejvyšším zájmu raději sami se sebou.

Existuje způsob, jak si navzájem sdělovat svá přání - slovo je často velmi nedokonalým, ale nejpoužívanějším způsobem komunikace, takže než začnete mluvit - otevřete srdce. Je to posílání lásky, kterou otevíráte cestu a proudí při tom i její energie. Nemusíte s někým přímo mluvit a příjemce je schopen zachytit tyto " zprávy ". Závisí to na schopnosti posílat dokonalou lásku. Kdykoliv se před každým rozhovorem naladíte na lásku - zjistíte, že používáte jiná slova a jinak vyjadřujete to, co cítíte - když integrujete tyto kvality do vašeho rozhovoru zjistíte, že nemáte tendenci udělovat nevyžádané rady. To je skvělá a jedineční cesta a přestane vám záležet na tom, jestli se někdo řídí vašimi radami, nebo ne. Dokážete mnohem snadněji respektovat názory druhých. Učíte se vnitřnímu klidu a sebeovládání.

Podívejte se dnes do zrcadla - do vašeho nitra na oblasti, které vám způsobují neklid, převezměte zodpovědnost za slova i činy. Umožněte druhým být tím, kým chtějí být, ale to neznamená, že budete v souladu s tím co říkají - to znamená, že jim dáte volbu být sami sebou. Nechtěli byste totéž pro sebe? Alias "Nedělejte druhým to, co sami nechcete". Dávejte rady jen pokud vás někdo požádá. Někdy nemusíte říkat žádna slova jen vyjádřit radost a lásku přes spojení srdce. Akce je silnější než slova. To vyžaduje praxi a praxe z vás dělá Mistra.

SEDMÝ TÓN - ZRCADLO - ODHALENÍ - ROZŠÍŘENÍ.
Sedmička je jako zrcadlo - vše se v něm odráží. Sedm je spojeno se Zdrojem Stvoření. SEDMIČKA je portál do světa neznáma, snů a záhad. Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to je mystický sloupec - páteř Vesmíru. Na platformě rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím Sedmý Tón může obdarovat své studenty. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

Nové, stejně jako jaro, je zde a staré, stejně jako zima, pominulo.

24. března 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nepokoušej se hledět příliš dopředu nebo dělat příliš daleké plány, protože pokud tak činíš, může se stát, že je všechny budeš muset změnit. Bylo by nejlepší nechat vše, aby se samo odvíjelo, a shledáš, že vše se bude dít mnohem rychleji, než si umíš představit. Nebuď ani trochu netrpělivý; prostě čekej na Mne a dívej se, jak se vše odhaluje tím nejúžasnějším způsobem. Ale musí to být správně načasováno. Když zima vrcholí, vždy máš pocit, že nikdy neskončí, ale dříve neež si uvědomíš, co se děje, začne se nenápadně prosazovat jaro. Tentýž proces probíhá se vším novým. Nové, stejně jako jaro, je zde a staré, stejně jako zima, pominulo. Ale ty si to nemusíš vždy plně uvědomovat nebo přijímat, a dokud tak neučiníš, tvé oči se neotevřou pro všechny ty zázraky. Otevři své oči a nezmeškej nic z toho, co právě probíhá.Prodej obrazů, vonných olejů a přednáška 25. ASTROVÍKEND - Olomouc 5.- 6. dubna 2014 Centrum Fontána, Horní náměstí 5.

23. března 2014 v 15:50 PŘEDNÁŠKY,SEMINAŘE A DALŠÍ AKCE

Srdečné pozvání na 25. ASTROVÍKEND - Olomouc 2014

Budu zde nabízet své intuitivně malované obrazy a harmonizující vonné oleje míchané ve spolupráci přírodních bytostí. Jsou rozdělené podle živlů a blahodárně působí na tělo mysl i duši. Dále vás zvu na přednášku, kde budu hovořit o Matce Zemi a Přírodních chrámech a jak se pomoci intuitivní kresby propojit s přírodními bytostmi (vodní žínky, elfové, najády, sylfy, stromové bytosti-dryády, dévy, sirény, undyny, salamandři , víly, skřítci a mnoho dalších....

Anna Vičánková - terapeutka, výtvarnice, průvodkyně
světem přírodních bytostí, lektorka seminářů a zájmových kurzů
tel: +420 777 339 159

Esoterický festival

25. ASTROVÍKEND - Olomouc 2014

Harmonie těla a duše - cesta k dlouhověkosti.

Centrum Fontána - Horní nám. 5

Edelmannova pasáž - 1.patro

5. a 6. dubna 2014

Sobota od 9 do 18 h, neděle od 10 do 17 h

Porady s léčiteli, astrology, psychoterapeuty a dalšími představiteli
esoterických disciplín, kteří vám pomohou v řešení problémů osobního
i zdravotního charakteru. Zdravotní diagnostika, odblokování, sestavení
horoskopu, výklad z karet a z ruky, automatická kresba, bezkontaktní
diagnostika, su-jok, atd. Doplňky zdravé výživy, kameny, mandaly, literatura.

Přednášky po oba dny nonstop.

Meditace Shaman Spirit - peruánský léčitel J.C. Pacaya
Gomez. Spontánní bubnování - bubnování duše za zvuků Djembe, pow-wow a dalších etnických nástrojů a povídání s Velkým náčelníkem. Meditace- setkání s Andělem strážným.

Astrovíkendy Olomouc 2014:
5. a 6. dubna, 11. a 12. října

informace: 739 018 692 www. astrovikend.cz

Umíte odpočívat?

23. března 2014 v 10:15 Jednoduchost života


Umíte odpočívat?
Od pondělí se už těšíme na nadcházející víkend. Čekáme na chvíli, kdy přijdeme z práce, odpočineme si, nabereme nové síly. Potřebujeme čas, kdy zpomalíme tempo, změníme činnost, přemýšlíme nebo prostě "vypneme".
Odpočinek je životní nutností, pokud nemáme kdy relaxovat, naše tělo se nenechá oklamat a řekne si o odpočinek samo, někdy i dost nekompromisně. Na odpočinek opravdu nesmíme zapomínat. Umění odpočívat je totiž součástí umění pracovat.

Odpočinek nepočká
Zaměstnání naplňuje většinu denního času. Možná to někoho překvapí, ale právě u nás v České repu
blice je pracovní doba u jednotlivce, včetně přesčasů a druhého a třetího zaměstnání, nejdelší v Evropě. Práce a odpočinek však musejí být v rovnováze. Větší pracovní námahu je nutné vyvážit delším odpočinkem. Tato zásada musí být dodržena. Odkládání odpočinku na dobu, až "bude čas", pak může způsobit oslabení organismu. A potom už nebude stačit k "nabití baterek" víkend, ale ani týden… Tělo bude oslabené a podlehne i sebemenší infekci.

Smrtící past
Téměř každý čtvrtý člověk si lékaři stěžuje na únavu. Ta nebývá způsobena ani tak nemocí jako špatným životním stylem. Stejně jako třeba žízeň nám říká, že je třeba doplnit tekutiny, i únava je přirozenou reakcí těla a signalizuje, že je čas k odpočinku. Často tyto signály zaháníme kávou, energetickými nápoji, snažíme se vydržet bdělí a stihnout co nejvíce.

Někteří lidé si myslí, že volný čas je něco špatného, že by se stále měli věnovat nějaké činnosti. Nepřipouštějí si, že odpočinek není nepřítel, ale je to také činnost, a to dokonce životně nezbytná. Ukazuje se totiž, že dlouhodobá únava hraje při úmrtí větší roli než běžně užívané ukazatele jako kouření a stravovací návyky.

V náručí spánku
Nejběžnějším každodenním odpočinkem je spánek. Spánek je důležitý pro zachování fyzického i psychického zdraví, brání organismus před vyčerpáním energie. Spánek sice pro někoho možná zbytečně zabírá podstatnou část každého dne, ale bez něho by tělo nemohlo regenerovat. Minimalizuje dopady stresu a přirozeně zvyšuje schopnost koncentrace a zlepšuje paměť a koordinaci. Spánek je jednou ze základních potřeb a organismus bez něj dlouho nevydrží. Potřebná doba je individuální, za ideální je považováno 7-8 hodin. Studiemi je potvrzeno, že lidé spící právě 7-8 hodin mají nejnižší úmrtnost.

Čím je spánek kvalitnější, tím ho potřebujeme méně. Organismu je třeba během spánku dopřát skutečný odpočinek. Neměli bychom tedy uléhat najedení, abychom umožnili odpočinek také trávicímu systému, nepít stimulační nápoje. Nezapomeneme řádně vyvětrat a zatemnit pokoj. Nedostatek spánku způsobuje rychlou únavu, snižuje odolnost, zvyšuje citlivost k subjektivním potížím. Únava snižuje schopnost soustředění, v důsledku únavy dochází k oslabení imunitního systému. Z nedostatku odpočinku vzniká ale také řada nervových onemocnění.

Únava - signál i nemoc
Únava sama o sobě není nemoc, ale bývá klasickým příznakem některých problémů - přepracovanosti, nesprávné výživy, nesprávných životních návyků, také nadbytku nebo nedostatku pohybu. Unaveni býváme také při rekonvalescenci. Únava je rovněž průvodním jevem premenstruálního syndromu a deprese.

Může se také objevovat při nedostatku vitaminů a minerálů (např. železa, vitaminu B). Nepřirozená je ovšem taková únava, která je dlouhodobá a neodpovídá zátěži, jíž jsme vystaveni. Pokud běžný odpočinek nestačí k nabrání sil a tento stav trvá 6 měsíců a déle, pak je to typický obraz chronického únavového syndromu, který připomíná onemocnění chřipkou, při níž rovněž míváme pocit silné únavy. Při chronickém únavovém syndromu však není původce potíží nalezen.

Často se objevuje zvýšená teplota, bolesti v krku, bolesti hlavy a svalů. Mohou se přidat psychické problémy a poruchy spánku. Chronický únavový syndrom je onemocnění, které vede ke krátkodobé až dlouhodobé pracovní neschopnosti. Nejúčinnějšími prostředky k jeho odstranění jsou odpočinek, dostatečný spánek, správný odhad svých fyzických a psychických možností a přizpůsobení každodenních aktivit.

Od každého kousek
Život člověka je převážně naplněn prací a většinu času děláme, co "musíme". Při odpočinku bychom ale měli dělat to, co "chceme". Odpočinek je klid, relaxace bez emočního stresu, uvolnění napětí a úzkosti, a proto bychom při odpočinku měli vždy pociťovat příjemné emoce.

Zdravý odpočinek je jak aktivní, tak pasivní a měl by být složen z obou těchto částí. Měl by tedy zahrnovat jak spánek, zdřímnutí si, tak pohybovou aktivitu, procházky, sport. Lidé, kteří se věnují spíše duševní činnosti, by měli více odpočívat při fyzickém pohybu. Lidé pracující převážně fyzicky, by měli odpočívat více při duševní činnosti.

Odpočívat se lze naučit
Odstraňování pocitu únavy jinak než řádným odpočinkem se dlouhodobě nevyplácí. Únava bývá zpočátku "pouze" varovným signálem, který se později může stát projevem závažného onemocnění nebo se samotným onemocněním přímo i stát. Každý den si najděte chvilku na svého koníčka, který uvolňuje, uklidňuje.

Člověka výborně harmonizuje pobyt v přírodě - poslouchejte zpěv ptáků, obdivujte květiny, stromy či hvězdy na obloze. Vyjeďte si na kole, choďte plavat nebo zkuste doma jógu. Přečtěte si zajímavou knihu. Ale hlavně si na odpočinek vždy udělejte čas.

(zdroj: Zdravotnictví-medicína)
Zdroj: Duševní rozvoj FB

ÁJURVÉDA

23. března 2014 v 10:10 Doteky Nového ŽivotaÁjurvéda je 5000 let stará indická medicína těla a mysli. Jedná se o nejstarší zachovalý léčebný systém na světě skládající se z jednotlivých unikátních systémů výživy, cvičení, bylinné terapie, relaxace, meditace, pročišťování organismu, aromaterapie a masáží.

Ájurvéda je sanskrtské slovo, které můžeme přeložit jako "věda života" (ájur = život a véda = vědění). Ájurvéda je od roku 1982 uznána Světovou zdravotnickou organizací za účinný léčebný systém. Zrodila se ve starobylé Indii a je často nazývána "matkou všech léčebných systémů". Po tisíce let se předávala v ústní formě starými mistry jejich žákům a většina dnešních přírodních léčebných systémů má své kořeny právě v ájurvédě. Z Indie se rozšířila spolu s budhismem do oblastí, jako je Tibet, Barma, Srí Lanka, a do mnoha dalších zemích. Dnes prochází stádiem vývoje, kdy se přizpůsobuje podmínkám moderního světa, prosazuje se a je oblíbena v USA, na Západě a začíná se objevovat i u nás.

Ájurvéda je holistickou metodou, a proto se zabývá celým člověkem. Podle ní tělo, mysl i duch spolu souvisí a jsou neoddělitelné. Nezaměřuje se na potlačování příznaků nemoci, ale hledá a léčí příčinu jejího vzniku. Jejím hlavním principem je život v souladu s osobní konstitucí člověka a s přírodními zákony. Podle ájurvédy má každý člověk svůj jedinečný energetický vzorec - individuální kombinaci fyzických, mentálních a emočních charakteristik, které tvoří naši konstituci. Tato konstituce je nám dána částečně již při početí a zůstává nezměněna po celý život. Působení vnějších či vnitřních faktorů, jako je např. způsob stravy, roční období, fyzické trauma, rodinný a pracovní vztah, emociální stavy, může narušovat naši přirozenou rovnováhu a odchylovat nás od naší přirozené konstituce. Pokud u nás přetrvává působení této nerovnováhy delší dobu, vzniká nemoc. Když poznáme a odhalíme původ tohoto nerovnovážného stavu, můžeme tak obnovit naše zdraví. Ájurvéda klade velký důraz na prevenci a neustálou podporu zdraví za pomoci vyvážené stravy přizpůsobené dané konstituci, pozitivním myšlením a zdravým životním stylem. Podle konstituce, rasy a klimatických podmínek doporučuje ájurvéda odlišnou stravu, cvičení a celkovou životosprávu. Uznání individuálních odlišností každého člověka a podle toho přizpůsobená léčba je jedním z unikátních rysů ájurvédské medicíny, kterým se liší od tzv. medicíny západní.

Ájurvéda má spolehlivé metody, jak odhalit blížící se chorobu, ještě než se projeví se svými charakteristickými projevy a příznaky. Od pacientů to ovšem vyžaduje, aby byli neustále v kontaktu s terapeutem, který sleduje celý pacientův způsob života - stravování, zájmy, podmínky v zaměstnání či doma, osobní zvyky apod. Nezbytné informace o stavu pacienta dále čerpá z pozorování pulsu, jazyka, tváří, očí, nehtů a rtů. Na základě těchto všech informací může zkušený terapeut určit, jaký patologický proces se objevil v těle, které orgány jsou v nerovnováze a ve které části těla se nahromadilo větší množství toxinů. Na základě těchto pozorování mohou být změny vedoucí ke vzniku nemoci rozpoznány včas a můžou být přijata preventivní opatření pro nastolení opětovného rovnovážného stavu ještě před samotným projevem choroby.

Léčba ájurvédou se provádí pouze za pomoci přírodních prostředků, je vždy individuální a používá se při ní různých terapií jako např. aromaterapie, masáže, bylinná léčba, cvičení, dechové cvičení, dieta, detoxikační kůra, meditace, terapie barvami. Léčiva jsou připravena z rostlin a minerálů speciálně dle potřeb každého člověka. Současně může ájurvedský lékař či terapeut doporučit i změny v životním stylu či stravování dotyčného člověka. Ájurvéda léčí mnoho nemocí od běžného nachlazení po chronické nemoci včetně nemocí duševních. Pomocí tohoto speciálního léčebného systému je možno úspěšně léčit mnoho chorob a zdravotních problémů, které se léčit klasické medicíně nedaří.

Ájurvéda vždy léčí celé tělo, mysl i duši člověka a klade důraz na předcházení nemocí. Používá léků bez vedlejších účinků a vždy vychází z přesné znalosti konstituce člověka. Léčba je zaměřena na příčinu vzniku nemoci, vyloučení toxinů z těla a opětovné dlouhodobé nastolení rovnováhy. Současně udržuje otevřený vztah k ostatním systémům medicíny, které může vhodně doplňovat a podporovat.

(zdroj: Celostní medicína)
Zdroj: Duševní rozvoj FB

TZOLKIN 23.3.2014 6 CABAN kin 97

23. března 2014 v 9:13 Mayský Kalendář na každý den

Caban - Země - Síla vedení, spolupráce, mezilidských vztahů

Váš život je cesta. Je to cesta času, myšlenek, zkušeností, emocí a vzpomínek. Je to cesta, pro kterou jste se rozhodli a během ní můžete probudit svoji duši. Přemýšlejte o svém životě ne ve smyslu tady a teď, ne z hlediska cílů, tužeb, snů, ale jako o šňůře perel, oceánu kapek, poušti pískových zrnek, které skládají větší celek. To, v čem vám chtějí pomoci Caban a Uac (6), je putovat podél Eb - Cesty života a probudit vaše světlo v mysli a ve vědomí - v klidném, stabilním, vyváženém, životodárném, aktivním životním prostředí.

Existuje mnoho forem světla - pro každého má tento pojem různý význam. Uvnitř každého z nás hoří světlo - věčný plamen, esence Stvořitele. Je to světlo podobné plameni svíčky. Bez ohledu na to, jak moc je plamen skrytý - jste to vy, kdo má sílu ho rozzářit. Každý oheň potřebuje kyslík - vnitřní Světlo potřebuje také kyslík, neboli dech.

Dech je život, je to dar, nejdůležitější prvek na této planetě. Když budete vědomě dýchat při určování záměrů ( řízené dýchání ), je to velmi silná podpora. Zpočátku se to může zdát nudné, nebo těžké, je to o trpělivosti a praxi, ale když se vám podaří pohodlně zklidnit mysl, budete vnímat mír, který přesahuje veškeré chápání. Jakmile je tělo v klidu bude jednoduché pro duši asistovat při vytváření životní volby pro vaše nejvyšší dobro. Tělo, které je dobře okysličené září vnitřním světlem.

Dech usnadňuje spojit se s Vyšším Já a průvodci, kteří čekají, až jim dáte povolení ke spolupráci. Pozemské dobrodružství s vámi zažívají po mnoho životů.

Proč se stále dokola hovoří o uvolňování starých přesvědčení, bloků a negativního myšlení? Protože vám to doslova blokuje tok energie v těle a aurické pole. Je to stejné, jako mít ucpaný odtok ve dřezu, nebo ucpané tepny. Dokud nebudou odstraněny usazeniny, tok energie je zablokován. Tam, kde je energetický blok se projeví nemoc.

Když energie proudí a životní volby jsou založeny na lásce - jak může ve vašem těle existovat nemoc? Nemoc je výplod představivosti. Nepotřebujete absolvovat žádné preventivní prohlídky - jakmile integrujete toto tajemství, budete žít život v radosti a hojnosti.

Krystalická mřížka, která obsahuje tyto formy možností, je již postavena. Je čas začít na Zemi sklízet plody toho, co jste vy spolu s ostatními zaseli při svých společných zahradnických snahách. Podělte se se všemi o vaši modrost v tomto směru. Nechte vaše Světlo zářit. To není utopie - slunce je tu pro všechny, všem zahřívá pokožku, pro všechny má dostatek světla i tepla.

Jakmile shodíte poslední vrstvy negativity, vaše břemena budou nahrazena motýlími křídly - pak už vám nic nebrání v létání.
ŠESTÝ TÓN - PROUD - TOK
Plynutí tvoří pohyb - Panta Rhei - nic nestojí na místě. Dech je život a život je pohyb. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytýčených cílů a stabilizovat se ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Buď dobrým správcem všech Mých dobrých a dokonalých darů.

23. března 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Proč nezačít hned teď přemýšlet o hojnosti? Uvědom si, že není ctností být chudákem. Chci, abys porozuměl, že peníze jako takové nejsou dobré ani špatné, prostě jen jsou. Jsou tu, aby byly používány, a musí se držet v oběhu, nikoli hromadit. Je to moc a s mocí je třeba zacházet moudře. Elektřina je také moc a nenakládáš s ní nerozumně, protože kdybys tak učinil, mohla by tě zničit. Tak proč zacházet s penězi nezodpovědným způsobem? Dokážeš-li přijmout pravou svobodu Ducha, můžeš ze sebe setřást všechny pocity omezenosti, všechny pocity nedostatku. Uč se využívat všeho, co máš, s opravdovou moudrostí a pochop, že vše, co ti poskytuji, musí být použito pro Mou čest a slávu a ty musíš být dobrým správcem všech Mých dobrých a dokonalých darů.

TZOLKIN 22.3.2014 5 CIB kin 96 galaktický portál

22. března 2014 v 22:54 Mayský Kalendář na každý den

Cib - Bojovník - Síla Inteligence, odvahy, nezávislosti, spojení intuice s analytickým rozumem

Prastará pojetí hříchu a radosti, odpuštění a milosti byly odedávna spjaty. Jeden definuje druhý. Dnešní energie Ho (5) mohou způsobit ukvapená rozhodnutí. Spěchat na situaci, nebo mluvit bez obav o následky vašich slov, čehož byste mohli později litovat, promyslete raději potenciální výsledek, než začnete jednat. Buďte si vědomi vašich osobních chyb a zlozvyků, jaký to může mít dopad ve vašem životě. Pokud můžete v sobě najít odpuštění sami sobě, budete mít otevřenou cestu k řešení a uzdravení těchto vlastností, návyků a závislostí, které vás drží zpátky.

CIB 5 zplnomocněný " galaktickými představiteli " s kosmickou důkladností prosvítí všechny detaily, posoudí provedené manifestace zpracované v ČASE Programů a jejich dopad na Zemi.

CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST, VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.

Život v oddělenosti se blíží ke konci, závoje zapomnění padají jeden za druhým a dny odloučení se chýlí ke konci. Na začátku byla vytvořena nová galaktická zkušenost - experiment, kde existuje možnost prožívat emoce. Tam, odkud jste přišli, byla jen láska a mnozí zatoužili zažít nelásku. Pravidla byla vytvořena a časová osa zřízena na konkrétní zkušenosti: ekologická nerovnováha, polarita, dočasná ztráta paměti a duchovní esence, čas ( minulost, přítomnost, budoucnost), slova, emoce, fyzické omezení jít nad rámec pěti smyslů, zákon přitažlivosti - podobné se přitahuje.

Aby bylo toto možné, museli jste vymazat Lásku, Jednotu. Možná si říkáte : "Proč by někdo se zdravým rozumem chtěl opustit dokonalost a přijít na místo plné smutku a nenávisti?" Jste dobrodruzi, kteří chtěli poznat vůni květin, jíst zralé ovoce, prozkoumat Zemi, řídit auto a mnoho dalších věcí, které ve vyšších říších neexistují. Jste ti, kteří přišli dobrovolně pomoci Zemi, když začala upadat do nebezpečné hustoty.

Příchod na Zemi znamená stát se hercem na jevišti. Můžete si vybrat roli, kostým a hrát hru - hru, že budete vysazeni v odlehlé oblasti pouze s kompasem a budete si užívat proces cesty domů. Existuje nepřeberné množství důvodů, proč jste tady. Pro mnoho duší je hustota Země nesnesitelná a tak brzy jako děti umírají. Jen ti nejodvážnější z nejodvážnějších se inkarnují do hustého pole po mnoho životů. Není peklo, není zatracení jsou jen zkušenosti.

V dávných dobách měli jen vysocí kněží a šamani mnoho schopností. Dnes je mnoho inkarnovaných lidí na planetě jejichž vzpomínky jsou neporušené. Mystické školy, které skrývaly svá tajemství se nyní otevírají pro všechny lidi, aby se dozvěděli skutečnou pravdu. V našich žilách koluje stejná krev - všichni jsme JEDNO - pro mnoho lidí tak nepochopitelné. Je čas obnovit smysl kmenů, komunit a našich kulturních kořenů. Čas uvědomit si, že vaše jedinečnost je to, co vás dělá zvláštním, nenapodobitelným. Jste Bojovník, který nebojuje mečem, ale Láskou. Je čas spojit se v jeden pozemský národ.

PÁTÝ Tón - SÍLA - DYNAMIKA - ZPLNOMOCNĚNÍ - POZITIVITA
PĚT - Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ - takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Přijmi vše se srdcem plným vděčnosti....

22. března 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jestliže toužíš vykonat správnou věc a zvolit správnou cestu, podaří se ti to. Musíš být silný a odolat pokušením, která by tě mohla svést z cesty, a rozpoznat, proč tady jsou. Každé překonané pokušení ti dává hlubší vnitřní sílu a jistotu a vytváří v tobě schopnost čelit čemukoli bez zakolísání. Mé cesty jsou velmi zvláštní, ale pamatuj, že Já vidím celek obrazu, zatímco ty jen jeho malou část. Já vidím všechny herce života, ty vidíš jen ty nejbližší v tvém okolí. Jednomu po druhém jim ukazuji cestu a oni ji sledují a berou na sebe svou roli v celém tom nesmírném všezahrnujícím plánu; tak se plán naplňuje v pravé dokonalosti. Sleduj jeho rozvoj a slávu jeho zázraků. Přijmi vše se srdcem plným vděčnosti a poznávej Mou ruku ve všem, co se děje.

TZOLKIN 21.3.2014 4 MEN kin 95

21. března 2014 v 9:17 Mayský Kalendář na každý den

Men - Orel - Síla vizí, kolektivního Vědomí, smyslu života, vůle jednat, motivace

Skutečný směr silnice je nejlepší vidět z výšky. Pokud máte kdykoliv pocit, že jste dole, bez motivace, zavolejte Men, aby vás vzal zpátky do stratosféry vašeho života, abyste spatřili úžasnou cestu, po které cestujete - v plné a kompletní celistvosti. Tady nahoře se každý jednotlivec stane perlou v dlouhém oslňujícím řetězci, každý se svým unikátním otiskem a významem. Nezneuctívejte jednotlivé dny pro potřebu hodnotit svůj život jako celek.

DNES JE DOKONALÝ ČAS VZNÉST SE K VYŠŠÍMU DUCHOVNÍMU STROPU PRO VHLED DO VYŠŠÍ PRAVDY

Stejně jako Orel létá vysoko i vy můžete prožít tuto lehkost - nicméně všechno je o praxi a bude to vyžadovat určité úsilí. Můžete letět, můžete padat. Všichni jsme zažili pád do nelásky a plného zapomnění - a všichni máme opět možnost vrátit se k PRAVDĚ. Všechny cykly začínají a všechny cykly jednou končí, stejně tak probíhá ukončování dlouhého cyklu, v kterém jsme tisíce let ztráceli naději na návrat Domů.

Je- li vaším záměrem obnovit mír, vytvořte skupiny, jejichž úmyslem je zasadit nové rostlinky do pozemské zahrady. Ti, kteří chtějí dál pokračovat v ničení planety tato slova neuslyší, protože rezonují s jinou frekvencí. Nicméně je třeba mít na paměti jeden Zákon - CO ZASEJETE - TO SKLIDÍTE.

Vzlétněte s Orlem na novou úroveň, zařaďte do svého každodenního života poradenství se svým Vyšším JÁ. Spojení je jednoduché, je třeba zapomenout na myšlení levou mozkovou hemisférou, nenechat se rušit emocemi, či triky jiných lidí, kteří se snaží udržet nad vámi kontrolu. Odpovědi Vyššího Já neuslyšíte, když jste unaveni, rozrušeni. Pijte dostatek vody, která má zásadní význam při vytváření spojení. Vyšší Já je jako váš vnitřní mudrc, ke kterému si chodíte pro rady. Při komunikaci odpojte logiku. Přesuňte se z hladiny alfa do hladiny théta ke skutečným kouzlům. Je to praxe a víra.

Leťte dnes s Orlem vysoko a dostanete jedno z nejlepších školení na téma kouzla a magie. Vstupenkou, kterou budete potřebovat je BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA. Buďte vděční za vše, čím procházíte. Lekce
slouží jako dokonalý nástroj broušení vašeho diamantu a nezapomeňte, že si můžete vždy vybrat - máte
svobodnou vůli a sílu řídit svůj život. Nejste-li spokojeni s tím, co se děje stačí otočit kormidlo a změnit směr cesty.

Dokážete-li bezpodmínečně milovat, přijímat i dávat - pohybujete se v nejvyšších vibracích éterického světa - světa, kde se magie projevuje lehce, kde neexistuje " nucený " cyklus reinkarnace, kde je uzavřen cyklus duchovní zralosti na Zemi a materializace je podřízena síle Ducha.

ČTVRTÝ Tón - STABILITA - STÁLOST - ZÁKLAD
Než vzlétnete s Orlem - nezapomeňte na stabilní a pevné základy na zemi. Postavte 4 pilíře podpírající váš život, aby byl stabilní ve všech aspektech Bytí, k vytvoření pravidel hry, práce i všech vztahů. Slunce prochází 4 body - svítání, poledne, západ a půlnoc a to dělá den úplným, celistvým, stejně tak rok je rozdělen dvěma Rovnodennostmi a dvěma Slunovraty na 4 roční období. Klasičtí Mayové rozdělili Vesmír na 4 sekce - ekliptiku Mléčné dráhy dvěma průsečíky na 4 části. ČTYŘKA je stabilní základna pyramidy. Využijte dnes dar galaktického pulsu v podobě Energie ČTYŘI pro vaší osobní CELISTVOST.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

AA Michael - „OSLAVOVÁNÍ DUCHOVNÍHO SJEDNOCENÍ“

21. března 2014 v 7:00 Aktuální Informační chaneling

Prostřednictvím Ronny Herman, březen 2014

Milovaní mistři, spojme se dohromady během těchto svatých časů, když sdílíme své naděje, sny a to, čeho bychom v budoucnosti rádi dosáhli. Ano, děláme si také velké naděje a máme vize toho, jaké zázraky uskutečníte a jaké budou uskutečněny pro vás, hvězdná semínka na planetě Zemi.

Zavřete na okamžik oči a hluboce dýchejte, usaďte své vědomí do centra Svatého Srdce.Nyní si představte, pokud chcete, že v tomto bezčasovém okamžiku se všichni scházíme, abychom se potěšili, připamatovali si a znovu ustanovili náš vzájemný Andělský vztah. Hleďte uvnitř svého oka mysli, a prociťte pocity poznání toho, co dobře znáte, prýštící zevnitř Svatého Srdce, tak jak se vaše rozsáhlá duchovní rodina, minulá, současná i budoucí, blíží, aby vás pozdravila. Dívejte se, jak se zářící části, tváře, našeho Boha Otce/Matky a všechny zářící, vyzařující Bytosti z celého tohoto Pod-vesmíru, až k nejmenším elementálním Bytostem, ukazují v nádherné záři, jak ve vlnách přicházejí, aby mohli kráčet mezi vámi. Nejsou žádná omezení, nikdo není vyloučen, neboť v tomto velkém scházení se ve vyšších dimenzích je místo pro všechny - každá duše, která se na Zemi v současné době inkarnovala, je zde ve formě svého éterického těla, stejně jako všechny drahocenné Bytosti z celé sluneční soustavy a galaxie. Vidíte, že to je vzpomínka na velké sjednocení z doby, kdy jste se všichni sešli na oslavě, než jste začali své mnohé dlouhé pobyty ve fyzickém světě na planetě Zemi.

Milovaní, pochybovali jste, jestli jste vítáni a jestli patříte k tomuto setkání. Vidíme vás všechny ve vaší nádherné záři - váš jedinečný vzorec aurických barev září, abychom ho všichni viděli a sladké tóny vaší zvláštní vibrační harmonie - vaše osobní Píseň Duše - se připojují k andělské hudbě sfér, mísí se a noří se do Jednoty. Přirozeně se přesouváte k těm, kteří září stejnými barvami a zní stejnou harmonií - těm, jejichž andělské tóny se perfektně mísí s vašimi, neboť to jsou vaši nejdražší a nejbližší průvodci duše, od nichž jste byli tak dávno odděleni. Nechte svou mysl chvilku putovat: jaké nové vhledy vám přicházejí na mysl, jaká moudrá slova se vynořují, co si pamatujete z toho, co je pro vás velmi důležité? Svolte k možnosti toho, aby vaše vědomí vstoupilo tak daleko, až budete mít přístup k novým informacím, pokročilým myšlenkovým vzorcům, tvořivým nápadům a moudrosti, které byly ukryty v balíčcích světla ve vaší Svaté Mysli a čekali na to, až budou během těchto důležitých a jedinečných časů zažehnuty.

Jak se mísíte a splýváte dohromady, vnořujete se do další a další skupiny, získáte výhodu jejich zkušeností a zvláštních vhledů, stejně tak vy nabídnete svou vlastní moudrost jim. Pohleďte na sebe, jak sedíte mezi milovanými mistry, kteří jsou vašemu srdci nejdražší, jak vás s láskou a soucitem obklopují a zaplavují vaše aurické pole svou září. Každý z nich na oplátku nabízí své zvláštní znaky: pravdu, víru a ochranu; jasné vnímání a osvícení; vděčnost a zdrženlivost, shovívavost; jasnost a pokoru; soustředění a věnování se něčemu; mír a klid; a přeměnu a pročištění, pokud budeme jmenovat alespoň některé. To je několik ze znaků a kvalit sedmi Paprsků naší Sluneční soustavy, o kterých jsme tak často hovořili. Které z těchto znaků vám chybí? Co je vaší "slabostí na Duchu?"

Znovu se obraťte dovnitř a proveďte inventuru svých silných a slabých stránek
- žádné souzení, drahá srdce - jen pozorujte. Nabízíme vám obrovskou příležitost vstoupit do Andělského Proudu Božího Světla, do Zdroje, ze kterého plynou všechna požehnání.Vezměte si všechno, co se do vás v tuto dobu vejde, všechno, co můžete obsáhnout; avšak, žádáme vás, abyste to, co si vezmete používali k tomu, abyste pomohli ostatním se probudit a znovu požadovat to, co je jejich rodným právem.


Naším největším přáním je, aby se všichni na Zemi probudili a vzpomněli si na to Andělské, co každá Duše nese uvnitř sebe. Je nanejvýš důležité, abyste odstranili bloky, hranice a omezení, které vás od sebe navzájem oddělují. Představujeme si vás každého a všechny, jak léčíte své tělo, mysl a duši a vracíte se do svatosti a harmonie ducha. Vidíme vaši Zemi, jak se vrací do své ryzí krásy, znovu čistá jiskřivá voda, čerstvý, čistý vzduch, úrodná země. Budeme dodávat odvahu a pomáhat každému a komukoli, kdo bude ochoten chovat a starat se o království zvířat a rostlin, jak jistě pamatujete, bylo vám dáno hospodaření s těmito velkými dary Stvoření. Nabízíme vám vedení, směr a pomoc pokaždé, když se přesunete na vyšší úroveň vědomí a vykročíte do neznáma. Dáváme vám útěchu a pečujeme o vás, když uvolňujete mnoho věcí ve svém životě, které jsou vám drahé. Pomáháme vám ve vašem úsilí překonat své vady, nedostatky a nerovnováhy, jak nejvíce to Svatý Vesmírný Zákon povoluje. Nevidíme vaše nedokonalosti, milovaní, jen vaše vyzařování a jeho sílu, intenzitu.

Sledujeme, jak nesměle a pak taky občas odvážně a směle dosahujete vnitřně i zevně vyšších frekvencí dimenzí; jak rychle nahlédnete a cítíte, někdy i jen na okamžik divukrásnou radost Jednoty. Vy z vás, kteří jste někdy zažili tento zázrak, vy víte, že nikdy nebudete stejní - vždycky se budete snažit vrátit se do tohoto stavu blaženosti. Jste tlačeni až k hranici toho, co je pro vás fyzicky snesitelné, vaší fyzické výdrže, jak uvolňujete zakódování staré energie, které nejsou pro vaše nejvyšší dobro; jak vědomým či nevědomým souhlasem urychlujete proces přeměny, mutace. Necháváte za sebou svou živočišnou intuitivní povahu; zjemňujete a uvolňujete své lidské negativní impulzy, závislosti a omezení, tak jak začleňujete všechny znaky svého Bytí do zcela vědomého mistra Sebe fyzické roviny. Ještě jednou, stáváte se Duchovní Bytostí Světla v oděvu lidského masa.

Než jste před mnoha eony let začali své velké dobrodružství, nechali jste větší část svého Světelného oděvu v úschově své Přítomnosti JÁ JSEM, právě tak jak jste nám dovolili vytáhnout z vaší paměti většinu vaší pravé identity. Souhlasili jste, že si do každé z inkarnací vezmete jen část svých talentů a moudrosti, a uložili jste zbytek do jádra srdce svého Boha Sebe. Po mnoho eónů let jste se dychtivě a radostně podíleli jako spolutvůrce na velkém dramatu, které se odehrávalo na planetě Zemi, když jste experimentovali a zažívali celou bohatou různorodost, kterou vám hmotný svět mohl nabídnout. Ale jak Země a lidstvo klesli do hustších frekvenčních vzorců Světla a stínu nižší čtvrté a třetí dimenze, vaše životy začaly být tak bolestivé a stresující, že jste se posunuli k odmítnutí, strachu, zlobě a pocitu oddělení, a tam jste zůstali po mnoho tisíc let. Ale tento čas je teď u konce, tak jak odpadávají okovy a pouta strachu a omezení, a každý z vás jde odvážně mlhou iluze do zářícího Světla pravdy a vědomí Sebe. Staňte se pozorovatelem z vyššího úhlu pohledu a pozorujte, jak se vaše staré vzpomínky přeměňují na světlo,milovaní, s tím jak léčíme a znovu spřádáme minulost.

Nezáleží na vzhledu nebo okolnostech, zda nejnižší nebo nejvyšší; každý z vás je krásná, jedinečná Jiskra Boha, požehnané Stvoření. Vy jste odražený Paprsek Světla vyslaný od jednoho z velkých Paprsků vyjádření, které září z Boží mysli, aby náš Bůh Otec/Matka zažíval a vyjádřil více své nikdy neutuchající jedinečnosti. To je kouzlo a zázrak vašeho dlouhého pozemského pobytu - Nejvyšší Stvořitel vyjadřující a zažívající skrze vás, požehnanou Jiskru SEBE. Nyní si vzpomínáte?

Všechny znaky Stvoření na vaší Zemi se probouzejí, Království minerálů a zvířat, stejně jako Království Dév a Elementálů, a oni znovu zaujímají své pravé role ochránců a opatrovníků Království Přírody.Velryby a delfíni*, kteří udržují záznamy historie planety Země a jsou vesmírnými komunikátory mezi Zemí a touto galaxií, si přejí znovu založit svůj vztah s lidstvem.Zapomněli jste; nicméně oni ne. Ochotně a s láskou sloužili po věky lidstvu, a byli jen zabíjeni a mrzačeni. Prosím, pomozte zastavit toto opovržení, milovaní. Delfíni a velryby souzní s elementem vody, a proto si jsou velmi vědomi vašich emocionálních frekvenčních vzorců. Trpěli po věky s vámi. Mnoho požehnaných duší smísilo své energie s těmito nádhernými Bytostmi, a snaží se, abyste si byli vědomi toho, jak drahocenné a důležité v celkovém schématu evoluce jsou.

Zaznělo volání pro ty z vás, kteří si pamatujete; pro ty, kteří jste tu byli na začátku, abyste se sjednotili ve hmotě, abyste se probudili ke své velkoleposti a dědictví, a znovu se spojili s bratry a sestrami, velrybami a delfíny. Existuje spojení ve vyšších říších, ale právě tak důležitá jsou mnohá velká spojení odehrávající se na vaší planetě. Jste spojováni s mnoha drahými členy vaší rodiny duše, s některými z vašich intimních druhů duše a se skupinami, se kterými jste putovali od počátku času, a se kterými jste zažili mnoho divů. Vězte, že tato sjednocení jsou dary, které jste si zasloužili, příležitost ke sdílení, podpoře a zažití harmonie a krásy společníků duše, kteří s vámi souzní, jsou s vámi kompatibilní.

Mohli byste se od tohoto dne snažit ve svém každodenním životě vnímat úplněji naši přítomnost? Pokud ano a pokud nám dáte svolení, můžeme převzít aktivnější roli a pomáhat vám v časech nejistoty, smutku a stresu. Jak usilujete o harmonii, můžeme k vám promítat více láskyplné energie a umístit kolem vás ochranný nárazník. Mohli byste se na okamžik zastavit, než budete hubovat na sebe nebo na někoho jiného, a pomyslet si: "Jak by filtr milující energie změnil tuto situaci? Co je na této události dobré a jak můžu uskutečnit nejlepší výsledek?" Darujte dar lásky a soucitu, milovaní - ne více materiálních darů. Udělejte z vděčnosti a poděkování nedílnou součást svých každodenních myšlenkových zvyků. Hledejte Jiskru Ducha v očích těch, které potkáte a potvrďte tuto Jiskru úsměvem nebo laskavým slovem. Vyjděte z oddělenosti a separatizmu do vnímání sjednocení a Jednoty s ostatními, které se neustále rozvíjí. Nebudete tak rychle soudit a kritizovat, když zjistíte, že přicházejí ze stejného Zdroje - oni jsou jinou tváří Andělského.

Nyní se pojďme podívat na téma filozofií New Age v porovnání s náboženskými filozofiemi, abyste mohli lépe porozumět, co je duchovnost a co ne. V řadách těch, kdo následují některé oficiální náboženské filozofie a těch, kteří vyznávají koncepty tzv. New Age, je mnoho strachu, odmítání a kritiky. Naneštěstí, náboženská víra vede do oddělenosti a separatismu místo ke sjednocení, a celé věky jsou zde konflikty a války ve jménu Boha nebo určitého náboženství. Stvořitel nezahrnuje, nepodporuje ani neodsuzuje žádné náboženství. V očích našeho Boha Otce/Matky jsou všechny Bytosti svaté a požehnané, a existuje mnoho cest, které vedou zpátky do Jednoty.

Osoba naladěná na své Vyšší Já ví, že krása a pravda jsou v každém náboženství, ale také si je vědoma toho, že duchovnost není o dogmatu, etických kodexech nebo o určité zkostnatělé morálce. Duchovnost přeměňuje všechna náboženství na něco vyššího a spojuje každou duši s její vlastní Andělskou pravdou. Duchovnost miluje a objímá život a nikoho neodsuzuje ani neodhání. Duch funguje v rámci svatých Vesmírných Zákonů a ty jsou neměnné. A jádrem je zákon lásky - lásky k Sobě a lásky ke všem Božím Stvořením. Duchovnost není o tom, aby člověk byl duševní, psychický, měl psychické schopnosti, jako je vnitřní vidění, jasnozřivost, a vnitřní slyšení (jasnoslyšení) nebo telepatické schopnosti. Tyto schopnosti jsou vaším rodným právem, jen jste je zapomněli a tyto schopnosti atrofovaly, odumíraly, protože nebyly používány. Vaše mimosmyslové vnímání se přirozeně vrátí, když vyčistíte své aurické pole od statických a negativních energetických vzorců a znovu se spojíte se svým Duchovním Já. Můžete být věřící lidská bytost, patřit k nějakému náboženství, a nemusíte být duchovní, ale nemůžete být opravdu duchovní, pokud nejste ochotni obejmout dobro v každém náboženství a každou uctívající osobu a dovolit každému, aby vyjádřil duchovnost svým vlastním jedinečným způsobem. Uvidíte Jiskru Božství v každém a ve všem, a začleníte do sebe a zhmotníte v sobě všechny divukrásné znaky Stvořitele, tak jak se stáváte pro ostatní živoucím příkladem k následování.

Tak jak se postupně nalaďujete na svou Přítomnost JÁ JSEM, prostřednictvím každé další úrovně NadDuše Já (Sebe), začleníte do sebe více Esence našeho Boha Otce/Matky. Pak vaše pravdivé Božské Já začne vyzařovat celou svou slávu. To se děje právě teď, milovaní. Vidíte to a vnímáte to v sobě a v mnoha těch okolo vás, neboť vaše počty rostou mílovými skoky. Po Zemi kráčí Duch, milovaní, a to jste VY.

Vězte, že jste nadmíru milovaní,

JÁ JSEM ARCHANDĚL MICHAEL.


* zde připomínáme poselství Kryona - "Devět aspektů lidské bytosti", kde o kytovcích a jejich významu při vzniku života a pro existenci života lidské bytosti Kryon hovoří.
www.ronnastar.com

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Markéta N. ( www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Jaro je zde. Nový věk je zde. Probuď se ze své dřímoty....

21. března 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jaro je zde. Nový věk je zde. Probuď se ze své dřímoty, a spatříš div časů, protože žiješ v opravdu zázračném období. Spatřuj opravdu to nejlepší ve všem, co se děje. Očekávej změny a jdi spolu s nimi a nedovol, aby je cokoli v tobě zdržovalo. Nikdy se neboj nového, neznámého, ale vykroč vpřed bez bázně a věz, že Já jsem vždy s tebou a že tě nikdy nezradím a neopustím. Poznávej Mě ve všem a vzdávej Mi čest a slávu. Věz, že směřuješ do Zlatého věku, tak neměj starost a nebojuj proti změnám, které nyní probíhají. Před slavným rozbřeskem přichází nejtemnější hodina. Rozbřesk je zde; přichází v dokonalém rytmu a nic nemůže jeho příchod zastavit. Celý vesmír pracuje v tomto dokonalém rytmu, tak proč bys tak neměl činit i ty?

MALÝ FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA BŘEZEN 2014 - ZMĚNA V POHYBu

20. března 2014 v 11:51 Aktuální Informační chaneling
Březen začíná s intenzitou tsunami. Nová energie, která nyní přichází, je tak silná, že je to téměř krušné, téměř nás to převálcuje. Můžeme cítit spodní proudy něčeho tak divukrásného, tak rozsáhlého, tak moc "Mimo mapu", co se rodí, a to nás naplňuje směsicí posvátné hrůzy, hluboké úcty, výrazné vděčnosti a nadšení. Všechno tepe změnou. Stále jsme bombardováni Hurikány Změny, ne pouze Větry Změny. Proto je tak důležité celou dobu spočívat ve své Pravdivosti; to je místo oka v bouři.

Březen se zdá být neuvěřitelně rychlý; je dramatický a drsný. Vše se pohybuje kupředu rychlostí světla.Je skvělé, že jsme vstoupili do režimu zoomu, ale občas se musíme vypořádat s příliš mnoha věcmi. V tom okamžiku nejvíce potřebujeme ticho a klid, nehybnost. Tento měsíc je směsicí nepřekonatelných energií, (které neustále sílí), a čerstvé inspirace přinesené masivní tvořivou vlnou. Je to jako když závodíte na laně visícím nad hlubokým údolím - kráčíme extrémně rychle, ale musíme si být plně vědomí každého kroku, protože nevědomá akce může způsobit, že se potopíme, a to s celou intenzitou.

Jak vstupujeme do března, někteří z nás jsou znatelně unavení. Cítíme se jako zmlácení boxeři, kteří mají za sebou hodně kol; absolutně unavení až na kost. Po mnoho měsíců jsme řešili závratné množství maličkých detailů, žonglovali s nimi v naší přecpané mysli. Už máme dost věcí, které máme udělat, ale stále se objevují další a další urgentní úkoly - nekonečná řada věcí, které máme udělat, a zdá se, že nikdy neskončí.

Avšak jakkoli bychom si přáli nechat všechno být, nemůžeme. Jsme uprostřed masivního, nebo spíš neuspořádaného zrození, a nemůžeme teď zastavit. Lapáme po starém vzduchu s jeho kapsami nové čerstvosti dávající život, ale není tam dost nového, aby nám to plně dodalo energii. V tu chvíli začínáme mít zvláštní fyzické symptomy, které nám říkají, abychom spěchali a zcela se dostali do Nové Krajiny jak nejrychleji můžeme. Je zde pocit zvýšené naléhavosti, protože cítíme, že nebudeme moci již dlouho dýchat starý vzduch, který nás nebude schopen podpořit.

Jedním z důvodů, proč se cítíme tak zahlcení a zdrcení, je, že žijeme v obrovském množství rozsáhlé škály energií. Sahají do hluboké rozsáhlosti Nové Krajiny a přinášejí ji sem, do akcí naplněného TADY a TEĎ, spřádáme je všechny dohromady do Nového Paradigmatu. Tak se rodí Nový Svět uprostřed starého světa.

Je zde hluboká vážnost, která proniká vším, zvýšená geopolitickými povstáními, přírodními katastrofami, nečekanými nemocemi a úmrtími těch, které známe. Je to zvláště šokující, když jasní mladí jedinci Druhé Vlny opouštějí planetu. To vše ukazuje křehkost života právě teď; nikdy nevíme, co přijde. Tato křehkost způsobuje, že naše existující vztahy se prohloubí. Hroty jsou opravdu vysoké a budou ještě vyšší. Ale odhalované úrovně Pravdivosti jsou úžasné a naprosto za to stojí.

Změna v pohybu začala... Naskočili jsme na své kouzelné Zelené Koně a začínáme naši životní jízdu.Zbývající pouta k našim starým životům, starým já a starým příběhům se trhají, jedno za druhým, v hurikánu silných větrů. Jak se osvobozujeme od minulosti a vynořujeme se jako autentické, sobě vlastní bytosti, díváme se na všechno novýma očima. To nám umožňuje sladit se s naším Pravým Směrem a Pravým Účelem. A Změna v pohybu bude jen stále silnější...

V této době mnoho lidí zažívá významné probuzení, naprostou přeměnu a dokonalý posun o 360´.
Závoje iluze se náhle rozplynou a vynoří se jejich Pravé Já. Zároveň bude křišťálově jasný i jejich Pravý Směr. Děje se tak proto, že energie nyní nadmíru podporují to, abychom se stali opravdovými, autentickými bytostmi žijící Opravdové Životy.

Tento měsíc opravdu bude novým začátkem. Březen je první měsíc, ve kterém ucítíme mocné účinky vstupu této nové vlny lidí, kteří se právě osvobodili a nyní dělají 100% závazek k tomu, aby šli svým Pravým Směrem se vším, co mají. To vytvoří velký rozdíl a pomůže to projasnit cestu do Nové Krajiny pro nás všechny.

Nyní je čas zvolit ŽIVOT. Skutečný, nám vlastní, PRAVÝ ŽIVOT cítěný srdcem. Je čas jednoduše skočit do toho a udělat to. Jít cestou našich slov tím, že budeme investovat náš čas, energii, peníze a celou bytost do toho, co nejvíc chceme zhmotnit. Žít to, co je nám vlastní, naší autenticitu, integritu a PRAVOU LÁSKU SRDCE ve všem co děláme. Tento tanec do nového Pravého Života začal a nemůže být zastaven.

Solara
www.nvisible.com

Toto je velmi malý fragment Solařina kompletního Surf Reportu na březen 2014. Celý Surf Report a týdenní Updaty jsou dostupné po zapsání v angličtině, němčině, portugalštině, ruštině a španělštině na INVISIBLE MERCADO.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Prodej obrazů - Festival dny zdraví Zlín 22.-23. 2014

20. března 2014 v 11:36 PŘEDNÁŠKY,SEMINAŘE A DALŠÍ AKCE

Prodej obrazů - Festival dny zdraví Zlín 22.-23. 2014. Více inf. http://www.centrumarkana.cz/


TZOLKIN 20.3.2014 3 IX kin 94

20. března 2014 v 10:15 Mayský Kalendář na každý den

Ix - Mág - Síla Pravoplatnosti, přírodních zákonů, poctivosti, magických schopností

Jaguár chodí v džungli po stejných cestách den co den, noc co noc sleduje své stopy s přesností, která překvapí i nejlepší stopaře. Pokud se snažíte kráčet cestou Ix a sladit své kroky se starověkými živoucími energiemi - opatrně dnes! Ix je také jeden z nagualů sedmi lidských hříchů - pýchy, ctižádosti, závisti, lži, kriminality, nevděčnosti, nevědomosti po lenost - a Ox (3) vrhá bezpočet nebezpečí, nástrah a překážek na cestu. Mějte oči otevřené, srdce čisté, zaměřenou mysl a odolejte pokušení snadnější cesty!


DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE S MATKOU ZEMÍ A PROJEVIT JÍ SVOU VDĚČNOST

Síla srdce nepodléhá zákonům vynalezeným lidmi. Čím silnější je vaše víra - tím jistější je váš zítřek! Nechte dnes vaše myšlenky točit se jen kolem lásky a svobodné vůle srdce. Záměry srdce mají obrovskou moc ovlivnit průběh všech věcí v životě a urychlit příchod úspěchů. Nechte rozjasnit temnotu mysli, buďte ten, kdo přináší SVĚTLO a LÁSKU.

Jaguár je symbolem tvůrčích vesmírných sil. Každodenní cesta slunce ze světla do tmy představuje transformaci Vědomí, odhaluje naše podvědomé strachy a umožňuje jim přeměnu. Dny Ix jsou dny velké magie se zvláštní energií a mocí měnit negativní aspekty, dny pro meditaci a sebereflexi.

Dnes je skvělý den uvědomit si svojí moudrost - nenechat se polapit do zvyků, které vás drží v nízkých vibracích, ale stoupat výš a výš, aby vaše Světlo zářilo pro celý svět. Na Zemi není nikdo, kdo by nečelil nějakým překážkám - buď se pohybujete ladně a s půvabem Jaguára zdoláváte překážky, nebo padáte, klopýtáte, vracíte se, než uděláte sebemenší pokrok.

Jak se dostat tam, kam chcete? Na překážku se můžete prostě připravit - je velký rozdíl, jestli ji zdoláváte vědomě, nebo nevědomě. Pokud jste si vědomi co se děje - váš život je magický a smysluplný. Jste si vědomi toho, že budete hledat řešení, když stojíte před skálou, která vám brání dostat se tam, kam chcete. Buď jí přelezete, obejdete, nebo jí přesunete - způsob je jen na vás, důležité je rozbít vzorec, že je něco nemožné, rozbít mnoho vzorců chování a přesvědčení a to od základu - přesunout se z levohemisférového uvažování.

Tón TŘI - AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu - KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze dnes předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

******
20.3. (17.58 CET) začíná jedna z nejvýznamnějších oslav nejen pro Maye - Jarní Rovnodennost. Je zároveň významným energetickým posunem s amplifikací až do Letního Slunovratu. Energie Jarní Rovnodennosti budou podle Mayského kalendáře přecházet z IX3 do MEN4 - je to postupná a silná planetární detoxikace doznívající ještě další dva, tři dny. Udržujte sami sebe vědomě v rovnováze, vnitřním klidu, tichu, odděleni od kolektivního, či osobního smutku, stresu, strachu. Můžete-li příchod Jara oslavit a podpořit individuální či skupinovou meditací, je to skvělý způsob jak pomoci kolektivnímu Vědomí i celému procesu iniciace Kristova Vědomí na Zemi a možnost, jak v sobě ukotvit nejjemnější kvality Světla. Mnoho požehnání a Lásky vám.

Já jsem všude a ve všem....

20. března 2014 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Vše, co si myslíš, co děláš a jak se chováš, může mít obrovský vliv na stav světa. Proto se začni hned teď dívat na život z té lepší stránky a hledej to opravdu nejlepší v každé situaci, která vznikne. Díváš-li se dost hluboko, najdeš to; je to tam, ale velmi skryté, až téměř ztracené. Věz, že všechno spolupůsobí pro dobro těch duší, které Mě opravdu milují a dávají Mě ve všem na první místo. Tvá víra musí být silná a neotřesitelná. Musíš být ochoten vytrvat, bez ohledu na to, jak temná nebo skličující se ti situace jeví. Může se dokonce stát, že bude muset přijít zhoršení, dřív než se situace zlepší. Prostě věz, že vše si najde cestu k pravé dokonalosti v pravý čas a že je vše v Mých rukou. Uvědom si, že Já jsem všude a ve všem, že není nic, kde bych nebyl, a že konečným cílem je dokonalost.