Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Vrcholy a propady současného vzestupu od Mistra Kuthumiho Přijato Natalii Glasson - 13-02-14

26. února 2014 v 7:00 |  Aktuální Informační chaneling


Jako vždy, tak I dnes k vám přicházím s Láskou a jako Láska vás zdravím. Prožívám tak radost z toho, že se mohu napojit na pravdu v každém z vás. Jak již víte, Láska je ten nejlepší nástroj v jakékoliv realitě, ať už jste na Zemi nebo ve vnitřním světě. Láska je to, co vás podpoří a bude vaším používaným nástrojem. Je důležité, že k vám přicházím jako Láska, abych vás s Láskou pozdravil, protože vám to může připomenout a probudit hlubší prostor vědomí a pravdy Lásky vašeho bytí.
Pokud je Láska ten nejlepší nástroj jak pomoci a podpořit vaši existenci, je to také ten nejlepší možný způsob posunu vašeho bytí.Proto Láska není jen energie, kterou bychom měli zažít, ale i kvalita kterou bychom měli plně zahrnout do svého bytí a propojit ji čistě a upřímně se svou realitou. V zájmu uzdravení, navrácení se k Jednotě a prožití radosti, už není místo pro odklánění se od Stvořitele, ale je nutností Lásku přijmout a uvědomit si, že Láska je vaším mocným nástrojem. Stvořitelova Láska je otázkou, ale zároveň i odpovědí na všechno co prožíváte. Je to jednoduché, Láska je vším a stále je tak posvátná, posilňující a inspirativní. Stvořitelova Láska je neustále přítomna na cestě vašeho vzestupu. Můžete mít konkrétní cíl, nebo cestu, ale Láska bude vždy tím cílem a cestou. Není jak se vyhnout Lásce, I když se některé duše na Zemi pokoušejí schovat a blokovat veškeré projevení Lásky. Je to vyčerpávající proces, který jen směřuje k bolesti a utrpení, jež vám přinese prožitek uvědomění si Lásky Stvořitele. Je to vaše přirozená reakce, kterou nemůžete popřít. Každá duše prožívá Lásku Stvořitele a vyzařuje ji ze svého bytí. Je to ta nepoznaná síla, která nám je vlastně tak známá. To záhadné vedení, které je tak posilňující a bezpodmínečná Láska která je ohromně uzdravující.
V každém okamžiku a v každé duši, zvláště na Zemi, je aspekt který se snaží utéct, obejít a nebo schovat před Láskou Stvořitele.
Proč si vybíráte utéct před Láskou Stvořitele? Proč existuje část vašeho bytí, která si nepřeje stát v plném světle Lásky Stvořitele?
To jsou mocné otázky, které můžete položit sami sobě. Pro vaše uvědomění - přijetí Lásky ve všech oblastech, ohledech a podobách vaší reality, vám přinese radost, svobodu, hojnost a požehnání, které není ani žádnou součástí, něčím a nebo někým předurčeno. Láska, která vám byla dána Stvořitelem a vyzařuje z vašeho bytí je vám dostupná dvacet čtyři hodin denně. Nemůže se stát, že byste prožili přemíru Lásky Stvořitele. Jsou to ta jisté součástí vašeho bytí, které si přejí se schovat, mají strach a vytvářejí bolest.
Jen vy znáte odpověď na to, co je důvodem, že se Lásky bojíte a odpověď se může lišit od odpovědí ostatních duší. Je ale třeba, uvědomit si jak jste úžasní. Ani ne tak kým jste nyní, ale jako součást Stvořitele. Proces přijetí vaší nádherné úžasnosti v úrovni vesmíru a Stvořitele, je procesem přijetí Lásky Stvořitele. Můžete to pociťovat jako obrovský úkol, ale je to postupný proces.
Otázky toho, proč se snažíte utéct před Láskou Stvořitele, i pokud jde o malichernosti - čímž může být i něco jako podrážděnost, nebo frustrace z někoho, jsou dány aktuálními vibracemi ovlivňujícími váš proces vzestupu na Zemi. Vyskytujete se na Zemi v období Lásky. Je to realita, kde je velké množství vibrací Lásky ukotveno na Zemi a to způsobilo posun ve všeobecném vědomí lidství. Energetická síť a čakry Země, každá součást Země je soustředěna na tvoření a prožití Lásky. Pokud vibrace Lásky jsou více ukotveny a zažity coby součást Země, pak budou přirozenou součástí vaší reality. Jak již víte, vaše fyzické tělo ukotvilo stejné vibrace lásky, což znamená, že vaše tělo je soustředěno na tvoření a prožívání lásky. Čím je přítomno více Lásky na Zemi, tím více je potřeba čistit, aby vznikl prostor pro Lásku. Tato Láska se ale ptá každé vaší součásti, jestli si ji přejete přijmout, event. proč ne? Ptá se, co vás zastavuje? Vibrace Lásky vás vlastně žádají, aby jste uvolnili to, co již více nepotřebujete, je to všechno to, co způsobuje že utíkáte před Láskou a žádají vás aby jste byli navždy přítomni v Lásce. Je to ta nejkrásnější otázka, protože je to něco, co vesmír i vaše duše už dlouho chtěly, aby celé vaše bytí byla Láska. To přání je, abyste zůstali navždy v přítomnosti Lásky.
Do interakce mezi vibrace Lásky a vašeho bytí se může projevit zásah neharmonické, nižší energie. Mnozí z vás mohou prožívat momenty vrcholu požehnání, které jsou úplností Lásky a pak o chvíli později propad strachu, omezení a ve skutečnosti nedostatek Lásky. Můžete zároveň prožívat Lásku i nedostatek Lásky a pak znova. Je to přirozené, je to proces - uklidňující, uzemňující a začleňovaní, ale také součást vesmíru. Stvořitel a hlavně vaše Duše si již více nepřejí prožívat nedostatek Lásky. Vibrace Lásky a realita uzemňování podněcuje rozkvět pocitů Lásky ve vašem bytí. Ve skutečnosti, je to prociťování Stvořitele. Tím jsou odhalena místa, kde chybí Láska, a tím vzniká prostor pro rozkvět Lásky. Je to vaše součást, možná je to ta část, která by před Láskou ráda utekla, nebo ta odhalená část, která se drží tam, kde není dostatek Lásky. Je to pro vás známé a bezpečné, takže se můžete vrhnout do těchto pocitů a prožít je naplno.
Vaše vědomí ale rozumí tomu, že vrhnout se tam, kde je nedostatek Lásky není stav, kde si přejete být. Takže někdy rychleji, někdy pomaleji se vrátíte zpět do Lásky a uzdravíte tu danou zkušenost. Láska se z vás pak šíří a její přítomnost tak může místa s nedostatkem Lásky vytáhnout na povrch a mohou tak být uvolněna, a tím můžete prožít výšky i propady vzestupu. Je to přirozenost procesu, kdy jste si dali za cíl, žít v přítomnosti Lásky. Někteří z vás mohou prožít tento proces v široké barevnosti, a někteří si skoro ani nevšimnou - tak je to malé v jejich realitě. Může to být jako na houpačce, která byla rozhoupána vibracemi Lásky. Houpačka se bude naklánět ze strany na stranu a pomalu zastavovat v bodě Lásky.
Všichni ti, co hluboce milují a jsou naplněni Láskou, jsou vyzýváni k hluboké očistě. Ta nejlepší cesta jak si poradit s tímto procesem, je praktikování vědomostí, přijetí a samozřejmě sebeláska. Je důležité abychom nedostatek Lásky nebrali osobně a nebo jako svou součást. Je to druh energie, kterou jste se rozhodli držet a nechat protéct skrze svoji realitu, ale není to vaše duše a nebo vy. Díky této vědomosti, se můžete jednodušeji zbavit této energie a bezpodmínečně milovat nedostatek Lásky. Je důležité si pamatovat, že otázkou i odpovědí je často Láska Stvořitele, je to problém ale i řešení. Pokud nedostatek Lásky je zkušenost, pak bezpodmínečná sebeláska je ta jediná odpověď k uzdravení.
Období Lásky vám v každé chvíli říká, abyste zůstali v přítomnosti Lásky. Není před vás postaven jiný úkol nebo záměr Stvořitele a vaší Duše. Byli jste obdarováni nástrojem Lásky, Často i před odhalením období bez Lásky. V každé okamžiku vaší reality jste podporováni, milováni a vedeni.
Je to Láska Stvořitele, která existuje ve spoustě podob a ve všem co si přejete zažít s ještě větší krásou, kterou si ani nedokážete představit.
Přeji si podělit se s vámi o jednu afirmaci:
"Rozhodl jsem se navždy zůstat v přítomnosti Lásky Stvořitele. S upřímností a pravdou si užívám nasávání Lásky Stvořitele. Rozhodl jsem se zříci se všeho co mě svazuje, všeho kde chybí Láska a naplnit Láskou místa, kde jí není dostatek, dovolit si přijmout věčné uzdravení, zaktivovat a prožít všechno ve mě i kolem mě. Rozhodl jsem se, uvědomit si všechny zkušenosti a reakce, které vznikly na základě nedostatku Lásky a najít sílu přijmout Lásku mého bytí a zůstat silný."
Můžete si představit sami sebe, jak zapouštíte svá chodidla do Země a tím se uzemňujete do období Lásky a vibrací Lásky. Tím dáváte najevo své duši a Stvořitelovi své úmysly a přání v Lásce a jako Láska zůstat, ať se s vámi a nebo kolem vás děje cokoliv. Je to silný proces, kdy navždy dochází k vašemu propojení s vibracemi Lásky.


S láskou a podporou,
Mistr Kuthumi
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama