Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 24.2.2014 5 OC kin 70

24. února 2014 v 10:01 |  Mayský Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce, emocí, loajality

Jste součástí velkého, hlubokého a posvátného celku, kde nikdo nemůže přijít o svoji vlastní důstojnost. Nikdo nemůže zabavit vaše vlastní myšlenky, nikdo nemůže vlastnit vaše srdce, nikdo nemůže nařídit falešné zákony vaší duši. Pokud jsou mnozí z vás odpojeni od sebe, je to jen proto, že jste zapomněli, jaké je zpívat s druhými, jak naslouchat, jak mluvit bez souzení, srovnávání, falešných záměrů, nebo strachu. Nechte tyto staré obnošené vrstvy zemřít a vaše radostná mladistvá duše se vrátí zpět do vibrací života!

DNES JE DOBRÝ DEN TĚŠIT SE S RODINOU A PŘÁTELI

Láska může proměnit bolestné rány jen pod podmínkou, že dokážete milovat. Každou změnu doprovází vnitřní odpor. Každou změnu doprovází často strach, nebo tichý smutek. Dnes místo čekání se založenýma rukama uzdravte příčiny všech bolestí a uvědomte si jejich význam. Oc v Pátém Tónu vám dnes pokládá otázku - jste loajální vůči sobě, lidem, partnerovi? Děláte to, co říkáte? Přejete lidem úspěch a dokážete jim k němu blahopřát?

Emocionální tělo je od dětství nejvíce v nerovnováze, proto jeho uzdravení může být bolestné. Život na Zemi je jednou z nejtěžších zkušeností a sloupnout všechny vrstvy iluzí je náročnou nutností. Ani jedna jediná vrstva, která není zarovnána s životem v Nové Zemi, se neudrží pod dynamikou vysokých vibrací. Není důležitý čas, lineární čas a logická mysl nejsou součástí Nové Země. Jde o sladění s proudem LÁSKY, s vaším srdcem.

Ve vesmíru existuje jeden Zákon - čemu věnujete pozornost to se stává realitou. Pokud jdete životem s radostí, tvoříte život v souladu s rytmem Božského Stvoření. Příkladem je matka a dítě v době kojení, jsou spolu ve stejném rytmu, jejich srdce bijí ve stejných intervalech - to je sladění - přirozené přizpůsobování.

Jde-li o řešení změn, tolika změn - tak je to prostě třeba dělat. Myslíte-li však myslí - je zde strach, pochybnosti a obavy. Pobývat v zóně svého srdce, je více jak důležité. Jak budete vědět, že je to intuice a ne mysl? Když jste napojeni na intuici, nemáte strach…....jedině klid a důvěru, intuice vás bez ohledu na okolnosti řídí a prostě ví….. Intuice je vaše osobní znalost - " jistota" - a všechny znalosti pocházejí ze Zdroje, přichází prouděním, kterým je Vědomí.

Pátý Vedoucí Tón dnes dělá solidní tlak na pozitivitu Oc. Pes je hravý, ví jak si užívat života, je spravedlivým vůdcem, trpělivou autoritou i týmovým hráčem. Prozkoumejte dnes hlubší touhy, které jste pohřbili ve snaze popřít sami sebe, prozkoumejte své léčitelské modality i smysl pro umění. Nechte v této Vlně zemřít všechno, co vám brání v sebeúctě, sebehodnotě a pravdivé vnitřní síle. Život bude neustálých chaosem, dokud vaše kroky, myšlenky a slova nebudou v souladu se SRDCEM.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama