Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


TZOLKIN 23.2.2014 4 MULUC galaktický portál

23. února 2014 v 23:27 |  Mayský Kalendář na každý den

Muluc -Měsíc - Síla Probuzení,očištění, rozpomenutí

Dnes se Muluc, Nagual vody a ohně, míchá s Kan(4) - číslem, které představuje všechny čtyři elementy. To vytváří dvojitou vodní a dvojitou ohnivou energii, takže spíše než starost o přežití a běh na vrchol, které už nějaký čas trvají - ctěte a děkujte za dvojité archetypální ztělesnění vody a ohně - jednak jako prvkům posvátných elementů při rituálech a obřadech a jako základním prostředkům pro život - ať už je to čistá pitná voda, nebo déšť pro vaši zahradu, teplo pro vaření, nebo energie důležitá pro tolik našich moderních vymožeností.

DNES JE DOBRÝ DEN PROJEVIT VDĚČNOST ZA CELÉ DÍLO STVOŘITELE

Všechno je v plném procesu vývoje, ať jste si toho vědomi, či nikoliv. Někteří se rozhodnou informace o Vzestupu ignorovat, jiní se rozhodnou je prozkoumat a dříve, nebo později integrovat do svého života. Tak jako tak, celý proces pokračuje přesně podle Universálních principů. Pokračujte svým vlastním tempem a snažte udržovat okamžik přítomnosti.

Muluc dnes zkontroluje vaše přesvědčení, sebelásku, víru a sebehodnotu. V den, kdy jste přišli na tento svět, byl přesný kód světelné energie vlisován do vašeho spirituálního těla - proběhl kompletní download vzorců Světla, Stínu, kauzálních aspektů, vedoucí síly, Ego-programů, problémů, kterým jste se rozhodli čelit - široké pole pro získávání zkušeností v trojdimenzionální úrovni - přesná šablona - šablona, která však není neměnná.

Zeptejte se dnes sami sebe, jestli existuje něco, co vám brání, abyste byli krásní, talentovaní, šťastní, radostní, milováni…co brání projevit se vašemu Božskému Světlu? Vzdáváte se, ustupujete, snižujete před druhými, krčíte a hrajete roli oběti, aby se druzí cítili jistější, aby se nerozzlobili? Tím, že snižujete vlastní hodnotu světu ani sobě nesloužíte.

Čtvrtý Tón vám dnes pomůže ustát změny a Muluc mávnutím kouzelné hůlky očistí a důkladně odfiltruje všechna stará přesvědčení, hry Ega, staré programy a další části, které neladí s pětidimenzionálním rozměrem, kde je úcta a sebeúcta nejpřirozenější hodnotou. Buď držíte krok s energiemi a váš život příjemně plyne, občas se doladí drobnosti, anebo trpíte. Máte svobodnou vůli udělat rozhodnutí přestat trpět, přestat hrát roli oběti na všech úrovních, sundat masku, odložit kostým a být sami sebou.

Spojte se se Zdrojem hlubokých znalostí, rozpomeňte se na moudrost uvnitř vás. Mayský kalendář vám pomáhá znovu se napojit na svůj vnitřní Zdroj, stimuluje a usnadňuje přístup k pokladu, kterým je eony let vaše posvátná moudrost. Moudrost, s kterou jste na Zem kdysi přišli, ale po mnoho životů na ní zapomněli. Nechte zazářit vaše Světlo, aby vaši nejbližší viděli, že to mohou udělat také.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama