Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


JAK NAVZÁJEM SPOLUPRACOVAT V ROCE 2014

29. prosince 2013 v 8:00 |  Doteky Nového Života


1. Pracujeme na zvyšování naší osobní vibrace zpracováváním svého strachu, a to jak osobního, tak kolektivního.

2. Zjišťujeme, co nám přináší radost a nadšení, a děláme to. Zvyšuje to naši osobní vibraci a je to zároveň nejsilnější vodítko k našemu osobnímu úkolu na planetě, který zde máme dělat.

3. Spojujeme se s ostatními, kteří touží po tomtéž. Je tady chvíle tvoření síťového společenství bez vůdců! Sdílíme, komunikujeme, činíme. Následujeme své srdce a svoji intuici, nic jiného. Není to nijak složité a nevyžaduje to "zvláštní" skupinu, vůdce či duchovní učení, nástroje, přesvědčení. Prostě zjišťujeme, co pro nás osobně funguje, a děláme to.

4. Uvědomujeme si, že jsme radostsvětloláska (joylightlove). To je naše skutečná podstata a esence. Není to něco, co "channelujeme" (stahujeme, co námi protéká) či k čemu se vztahujeme, ale je to základní stavební kámen každé lidské bytosti.

5. Měníme postoj ze "spasitelství", "zachraňování" (saving) k "posilování" (empowering). Je rozdíl mezi nápravou světa a posilováním lidství, aby se probudilo a upevnilo.

6. Posilujeme ty, kdo nás inspirují. Já posílám deset procent mého měsíčního výdělku nikoliv těm, kdo to nejvíce potřebují, ale těm, kdo mne nejvíce inspirují. Proč? Protože inspirace je čistá životní síla. Čím více posilujeme ty, kdo nás inspirují, tím více čchi, síly, schopnosti činu, mají, aby pokračovali v tom, co dělají, a inspirovali druhé.

7. Pouštíme pocit, že "máme pravdu". Můžeme se cítit velmi frustrovaní z chování přátel a příbuzných, kteří se "neprobouzejí" nebo kteří nevidí, jak skvělé je naše nové poznání, nástroje a spojení. Musíme si uvědomit, že jejich Vyšší Já skutečně ví lépe, co dělá, než to víme my…

Inspiruji ty, kdo posilují, a posiluji ty, kdo inspirují
INELIA BENZ

děkujeme: Fb - Terapie srdcem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama