Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Prosinec 2013

VYNÁLEZCE, KTERÝ NEMÁ MOBIL Rozhovor s Milanem Heinem

21. prosince 2013 v 8:00 Jednoduchost života


Milan Hein byl elektronik ve strakonické nemocnici. Od revoluce je na volné noze a vynalézá přístroje navracející zdraví. Nejvíc podle něj škodí wifi a mobily. Strakonice - Je autorem dvou desítek vynálezů z oblasti elektroniky. Byl vývojovým pracovníkem několika českých, rakouských a amerických firem. Milan Hein má cenu nejlepšího vynálezce ve zdravotnictví z roku 1985.

Co říkáte na zprávy o konci světa?
Z hlediska energetických poměrů v prostoru, které se dají odečíst, k nějakým změnám dojde. Katastrofy, o kterých se mluví, jsou nesmysl.
Na čem právě děláte?
Léta dělám na přístrojích pro medicínu. Teď na těch, které umí potlačovat infekce.
Na jakém principu jsou založené?
Abych to vysvětlil, musím začít trochu zeširoka. Jako první člověk na světě jsem změřil biopole. V laboratoři ve zkumavce.
Jsem laik, přibližte mi, co je biopole.
Je to pole jakési energie kolem člověka. A já dokážu změřit, co je kolem nás. Tím jsem překročil znalosti fyziky, protože moje měřidla ukazují něco, co fyzika nedokáže vysvětlit. Výsledky jsou na mých webových stránkách (http://www.milanhein.cz) a zatím je nikdo nepopřel.
Co umí vaše přístroje?
Na základě znalostí, které mám, dokážu s jejich pomocí zlikvidovat infekce a třeba i viry, což medicína nedokáže. Teď mám prokázanou účinnost na vir, který způsobuje rakovinu děložního čípku.

V biopoli jsou patrné nemoci? To musí být fenomenální.
Nejen patrné, ony se dají i zlikvidovat. Ve vteřinách. Jsou možnosti, o kterých medicína netuší.
S biopolem souvisejí i další vaše objevy. Asi proto nemáte mobil, že?
Je to tak. Protože o principech a vlastnostech biopole něco vím. Mobil a wifi modemy kolem sebe šíří elektromagnetické pole o vysoké frekvenci, která rezonuje s biopolem člověka a rozrušuje ho. Tím dochází k poškozování zdraví.
Kolem mobilu ale není nic vidět. Je to jako s elektřinou?
Mobil je vysílačka, a pokud změřím třeba pole homeopatika, tak po záření mobilu je menší, a to zapíše měřicí přístroj. Známý výsměch: "Ty jsi blázen, to nic nedělá," končí v okamžiku, kdy stopa osciloskopu vliv prokáže.
Co vychází z mobilu a přístrojů v domácnosti?
Rušivé pole, které vychází jen v momentě, kdy je přístroj funkční. Problém mobilu je ten, že se každé dvě minuty hlásí na věž. To znamená, že jeho uživatel dostává ránu za ranou. Wifina zas běží nepřetržitě. Lidi jsou v patologickém stavu každý den. S mobilem u postele pak celou noc.
Jsou stejně nebezpečné třeba mikrovlnky?
Mikrovlnky jsou chvilkové a můžete u nich stát nebo ne. I televize je daleko. Počítač neškodí, pokud nemá zapnutý mobilní modem.
Při zavádění mobilů na trh ale hygienici museli stanovit normy. A ty by nás měly chránit. Nechrání. Zákonodárci normy stanovili tak, aby fungoval mobil, a ne aby jeho uživatele chránily.
Na koho mají mobily nejhorší dopad?
Na děti. Sedí ve škole denně mezi dvaceti až třiceti mobily. Pak hodiny u internetu.
Četla jsem, že se mobily a internet na školách snaží Unie zakázat.
Už teď jsou státy, které je zakázaly. Proč dítě potřebuje mobil? Ve škole je přece dozor. Tam ho děti nepotřebují.
Dělali jste nějaké testy toho, co tu říkáte?
Ano. Na koncentrovanosti dětí, které měly aktivní mobily. Písemné testy, které dělaly, trvaly déle a děti nadělaly více chyb než bez mobilu. Katastrofou jsou učebny informatiky pod wifi připojením.
Jaký je teď dopad na mobilní školáky?
Děti ve třídě nejsou schopné si nic zapamatovat, ztrácejí intuici, vnímavost, jsou nesoustředěné a agresivní. Mluvím o tom, protože jsme to změřili.
Jak?
Stav dětí pomocí elektro-akupunktury a pole pomocí převodníku, který dokáže biopole převést na elektrický signál. Je zatím jediný na světě. Měření teď budeme opakovat na jedné vysoké škole v Brně.
Děláte takový výzkum pro sebe, nebo pro nějakou firmu?
Pro sebe i pro všechny.
Prezentujete někde výsledky?
Samozřejmě, ale naprosto zbytečně. Má měření zatím odborníci nenapadli. Nikdo si netroufl. Dělají, že o mně neví. Informoval jsem i úřad pro vědu a výzkum, ale i odtud je nulová reakce. Pokoušel jsem se i o kontakty s medicínou, ale připadám si jako doktor Galén v Bílé nemoci.
Co se stane za deset patnáct let s člověkem, který denně telefonuje?
Odhaduji expoziční dobu mobilu tak dvanáct let. Ta teď dochází. Mnoho lidí má narušenou imunitu. Až tak, že u některých nelze imunitní systém obnovit. Je to podobné jako u kuřáků. Po dvaceti letech strmě narůstá onemocnění rakovinou.
Jaké se podle vás objeví zdravotní problémy?
Třeba náhlé a nevysvětlitelné kolapsy, i když předtím člověk tvrdí, že se cítí skvěle. I onkologické statistiky mluví dost jasně. V současné době je například spousta problémů se štítnou žlázou. To je první rezonanční pole mobilu. Pokud ji lékaři odoperují, nasadí léky a pacient bude fungovat dál. Medicína dokáže suplovat výpadky mnoha orgánů.
Telefonu jsou ale blíž ucho a mozek, ne?
Uši a mozek odolávají rezonanci víc než štítná žláza. Mozek není první na řadě mechanickým poškozením, ale funkcí ano. Kdekoho dnes bolí hlava tupou bolestí.
Jak si mají lidé chránit zdraví?
Základ je mít od sebe mobil co nejdál. Do čtyř metrů je situace kritická. Na Západě se stává zvykem dokonce vypínat na noc všechny spotřebiče, protože domy jsou prošpikované elektrickými sítěmi. Doporučoval bych nemít doma wifi modem a bluetooth.
Jste vynálezce, byl jste vývojový pracovník, co všechno jste vynalezl?
Jeden z prvních vynálezů byl monitor, který kreslil dechovou křivku novorozeněte. Fungoval proti syndromu náhlého a nevysvětlitelného úmrtí dítěte při zástavě dechu. To jsem ještě pracoval ve strakonické nemocnici. V poslední době rezonátory proti vlivu mobilu a přístroje, které dovedou ničit infekce.
Rozhovor Slávky Petrákové pro Týdeník 5 + 2 dny, Jižní Čechy, z 13.12.2012

Já působím v tobě a skrze tebe.

21. prosince 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Uč se přesahovat sebe sama, své vlastní síly a schopnosti, aby lidé kolem tebe viděli na vlastní oči, že Já působím v tobě a skrze tebe. Tak i ty duše, které ve Mne nemají žádnou víru a důvěru, Mě poznají ne podle mnoha slov, ale podle názorného života. Nemůžeš Mě uznat jako svého vůdce a společníka,ani zcela zasvětit život Mně a Mým službám, dokud nebudeš žít tímto způsobem. Musíš se odrazit ode dna a vyplout do hlubin neznáma v absolutní víře a důvěře, s vědomím, že se ti nic zlého nepřihodí, protože Já jsem s tebou. Nikdy se nedovíš, zda tomu všemu tak je, jestliže nebudeš chtít něco pro to udělat. Přestaň předstírat jistotu a dovol Mi, abych ti ukázal, co se může stát, když se Mi odevzdáš a dovolíš, abych převzal vedení a využil tě, jak si přeji.

TZOLKIN 20.12.2013 4 KAN kin 4

20. prosince 2013 v 20:11 Mayský Kalendář na každý den

Kan - Zrno - Síla Schopností a příležitostí
Kan může být poměrně operativní denní znamení, ale je k tomu třeba jmenovce - čísla Kan (4), k uzemnění vášně v klidu a celistvosti. Společně mohou cestovat Kan a Kan do všech koutů světa a dosáhnout velkých věcí. Využijte dnes tuto energii pro dobro svých vlastních snů a tužeb: jakýkoliv aspekt tohoto znamení, když se rozhodnete s ním pracovat, znamená osvobození od všech despotických zvyků, situací, nebo vztahů a je posilující pro fyzickou, uměleckou či duchovní plodnost, nebo pro rozhození vašich sítí dál a šíře, abyste mohli vést své akce s podporující a stabilizační energií Kan (4).
DNES JE DOBRÝ DEN OČISTIT VZTAHY A NAVÁZAT NOVÉ,
ZRNO - TO JE MAGIE KLÍČENÍ, RODINA, SEXUÁLNÍ AKTIVITA
Dnes je dobré připravit půdu pro nové základy.
TRANSFORMACE STÍNU: Uvědomte si, že životní problémy vám chtějí jen pomoci osvobodit vás od iluze bezpečí. Mějte odvahu využít nové možnosti. Zbavte se nadměrné opatrnosti. Nepříjemnosti, kterým čelíte vám to ukazují. Probuďte v sobě pole snů a přání.
Cíl, schopnost, příležitost….
Dny označené KAN bolestně odhalí jakoukoliv nedbalost tím, že nepoužíváte vaše přirozené schopnosti, nevyužíváte životní příležitosti a jedinečné možnosti. Země je evoluční scéna, na které musíme zdokonalit naše Hvězdné ZRNO. KAN klade zvláštní důraz na všechno, co je Božské, a co nejvíce opomíjíme. Ten,

kdo se honí za iluzemi a zanedbává svoje poslání, spatří ve dnech ZRNA bolestný odraz svých činů. Zatímco ten, kdo se řídí moudrostí srdce, toho podpoří Energie KAN zápalnou silou, nasměruje ho k cíli, ukáže efektivitu jednání a odkloní ho od karmických úkolů, které si sám vybral. Lidem, kteří zjistí, že jejich síla je výrazně snížená, se doporučuje věnovat zvláštní pozornost informacím, které přináší Dny označené symbolem ZRNA. Díky tak jednoduché magii se před vámi otevře duchovní pole nabízející okamžitou pomoc v každé situaci. Síla KAN je obsažená v každém TADY & TEĎ, objevuje se vždy v pravý čas, vždy přináší nejvyšší energetický obsah a je nejvíce pokroková. Obr KAN vás nikdy nezklame, když jste v nouzi - nabídne vám to nejlepší řešení, ale musíte ho k sobě vědomě přivolat.
4. NEZÁVISLÝ TÓN TVARU A MÍRY - SÍLA VIZE CÍLE

ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.
KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ
Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty.V této hodnotě se také uzavírají symboly karmického kola. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na kalendářní Dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny - v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů - se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto Dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované SLUNEČNÍ Pečetí.
***
Ačkoliv je Zimní Slunovrat den, kdy je "nejvíce tma", bude k nám přicházet mnoho Světla, energie tohoto dne a dalších dnů mohou být zátěžové pro nervovou soustavu. Dopřejte si hodně odpočinku, velmi lehkou stravu, hodně vody a minimum kávy.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
Zdroj: http://mayskykalendar.blogspot.cz/

Čas vědomého léčení

20. prosince 2013 v 20:09 Mayský Kalendář na každý den

Může se zdát, že období Vánoc spouští v lineárním čase mnoho strachu, smutku, nebo frustrace - média hrají na usměvavé šťastné rodiny a reklamy na sváteční náladu, jakoby se stále silněji zobrazovalo staré 3D paradigma, které se vždy snažilo ukotvit v nás iluzi o štěstí. Přitom podíváme-li se kolem sebe, spatříme obrovskou nerovnováhu - odchýlení od přirozeného řádu. Mnoho lidí skrývá bolest za balicí papír a dárky. To jsou způsoby, jak se nechat vychýlit od pravdy.

Nejste vaše oblečení, nejste vaši příbuzní, nejste vaše práce, nejste váš příjem. VY JSTE VY!

Toto je úžasná doba k léčení - k vědomému léčení zkreslené pravdy, všude tam, kde jste odděleni od skutečného pravého JÁ. Pro duši je jediná pravda LÁSKA. Logické myšlení, které může způsobovat neustálé točení v kruhu už nemůže stát v cestě srdci - to není podporováno. Pokud máte pocit přetížení - je to znamení, že váš život řídí logická mysl. Tím, jak se přesouváme do Nové Země je třeba uvolnit všechny zátěže. Nová Země je osvobozena od karmických cyklů, což vyžaduje mnoho vnitřní práce a navyšování vibrací.

Ian Xel Lungold v jedné ze svých přednášek o Mayském kalendáři říká:
"Od roku 1582, kdy byl zaveden gregoriánský kalendář, jsme neustále obrušováni a od tohoto roku jsme začali mít náboženské prázdniny - VÁNOCE a VELIKONOCE - což je dobře prodané zboží založené na nakupování a prodávání - často marketingové šílenství."

Toto roční období bylo záměrně navrženo tak, aby naše frekvence byla udržována v nízkých hladinách. Od velkého množství sladkostí, masa, až po alkohol, který narušuje naši auru. To je reklama " skutečných" Vánoc.

Rok 2014 je rokem sloučení - rokem JEDNOTY. Jsme tu abychom zažili radost a těšili se - to je náš účel. Můžeme překonat mnoho omezení, najít rovnováhu, zharmonizovat život s vesmírem a přírodou v návaznosti na Mayský kalendář.

Vysoké frekvenční energie dále budou vyhlazovat nejmenší detaily. Je třeba odfiltrovat stará přesvědčení a paradigma všeho, co není PRAVDA. Energetickou podporu dostane vše zarovnané s LÁSKOU. Soustřeďte se na srdce a najděte si co nejčastěji prostor jen pro sebe, klid, sílu a.....

- osobní suverenitu, sebevědomí, sebehodnotu, sebelásku, svobodu a nezávislost
- sebeléčení vlastní myslí na buněčné úrovni
- odmítáte-li jakékoliv části těla je to odmítání i vašeho Vyššího Já
- pokud nejste v souladu se zaměstnáním, budete vedeni k vlastní, nebo naplňující činnosti, která je v souladu s vaší vnitřní pravdou
- v příštím roce budou podporovány technologie a projekty, které respektují CELEK, lidství a přírodní zákony
- kdo vyrovnal vnitřní mužské a ženské Božství, bude veden do nového vztahu
- mějte neochvějně před sebou záměr, který chcete manifestovat - jděte za tím, co milujete dělat, tvořit
- s moudrostí srdce okamžitě rozlišíte pravdu ve všech formách - transparentnost na všech úrovních
- osobní integrita, zodpovědnost, víra, že vše co potřebujete se objeví
- vycentrování a rovnováha - akceptace Světla i Stínu, abychom mohli plně vyjádřit svoji světelnou formu
- Já Jsem Přítomnost - znovuzískání spojení s vnitřním Zdrojem
- udržujte neutrální postoj

Nikdy nedovolte nikomu, aby snižoval vaše vibrace!

Nechte vaše sny kvést a vést vás po cestě nádherného tvoření. Ve vyšších frekvencích neexistují žádné limity. Přistupujte k sobě s respektem, láskou a důstojností. Přeji vám nádherný energeticky silný Zimní Slunovrat a požehnané Vánoce. Mnoho Lásky vám.

Lenka Sýkorová

Co přichází po osvícení Akemi Gaines

20. prosince 2013 v 19:58 Skutečný mír je uvnitřSlovo osvícenínabylo mírně zamlženého významu, takže si ho pro účely tohoto článku definujme jako uskutečnění či uvědomění Jednoho. Nikoliv vědění nebo porozumění na mentální úrovni, že ,,ano, jsme všichni Jeden; není to báječné?", nýbrž uvědomění založené na přímé zkušenosti. Když jste osvíceni, víte to tak jasně, pevně a přímo, jako víte, že vaše srdce tluče. Neexistují žádné pochyby, žádný prostor pro diskuzi, tečka.


Takže vy chcete být osvíceni?

Pokud jste stále ještě v iluzi oddělenosti, osvícení (znovu - jako uskutečnění Jednoho), obzvláště jeho první záblesk, může být báječné. Hledali jste způsoby, jak se dostat domů, a náhle si uvědomíte, že již doma jste. Žádné další trápení, jak najít svou cestu. Avšak pravdou je, že osvícením to nekončí. Pokud by to zde totiž končilo, nemuseli bychom se vůbec obtěžovat s inkarnací. Jak jsem vysvětlovala ve článku ,,Kdo jsme", začínali jsme jako jedna bytost. Co by tak byla dobrá analogie? Je to stejné jako skládat puzzle. Pokud je vaším cílem obdivovat krásu obrazu, nebudete ho chtít rozbít na jednotlivé kousky. Již máte kompletní obraz. A přesto, někteří lidé skutečně rádi skládají puzzle - protože si chtějí s jednotlivými kousky pohrát. Je to legrace, baví je to.


Pravda je v rozličnosti

Čili osvícení je pouze polovinou pravdy. Například kniha Eckharta Tolle ,,Nová země" je skvělá. Souhlasím s ní ve všem. Ale je to pouze polovinou pravdy. Ta druhá polovina souvisí s naší individualitou. Máme tendenci uvažovat: ,,Pokud jedno je pravda, to druhé je špatně."

Inu, v tomto případě jsou obě tato prohlášení pravdivá ve svém plném významu; Všichni jsme Jedním. Jsme individuality.

Může být těžké to pochopit, protože jsme tak vytrénovaní v myšlení ,,buď tak či onak." Dopřejte si čas zvyknout si na tuto perspektivu.... Protože jinak byste mohli uvíznout v osvícení.


Po osvícení

Mnoho takzvaně duchovních lidí uvízlo v osvícení. Poté, co viděli Jednotu, nemohou pochopit smysl svého života, tak jak se odvíjí na této Zemi.

Určitě je nám mnohem lépe, propustíme-li určité představy. Takže pokud jste zjistili, že vám nezáleží na tom, čeho dosahujete v pozemském žití či jak na vás pohlížejí ostatní, skvělé. Možná to bude chtít pár změn ve způsobu, jímž kormidlujete svým životem a po nějakou dobu se můžete cítit dezorientováni, ale to je při velkých změnách obvyklé.

Tento druh změn je po osvícení běžný a není tím, čemu říkám ,,být uvízlý". Co míním ,,uvíznutím v osvícení": jde o ignorování smyslu toho, proč jsme inkarnováni s fyzickými těly, s různými zájmy, zálibami atd.


Povaha života

Podle definice ,,bytí v tomto fyzickém světě" znamená, že upřednostňujeme jedno před druhým. Přestože jako duše či duch máte mužské i ženské energie, fyzicky jste buď muž nebo žena. Přestože jako duše či duch můžete být kdekoli a všude, fyzicky jste buď zde anebo někde jinde.

Jako duše či duch již znáte Jednotu a můžete zakoušet vše, co se kdy stalo a stane. Máte každou možnou perspektivu. Jako fyzická bytost však zakoušíte jen jednu věc v jednom okamžiku a z neměnného hlediska. Fyzické bytí je omezující, ale je to také legrace. Dáváme přednost jednomu kousku puzzle před jiným...


Být plně ,,tady"

Po osvícení jepodstatné naučit se být plně zde. Zažívat co se děje - právě tady a teď.

Naučit se přepínat režimy. Já mám tři režimy: svůj individuální existenční režim, svůj psychický režim, v němž si volím specifickou perspektivu odlišnou od mojí, a režim Jednoho.

Vy můžete mít třeba pouze dva (bez toho psychického režimu) anebo můžete mít navíc nějaké další, které já ještě neznám. To je v pořádku. Důležité je si uvědomit, že všechny tyto režimy jsou rovnocenně důležité, a být schopen mezi režimy vědomě přepínat.

Pokud máte určitý předsudek, že třeba dáváte přednost režimu Jednoho, připravujete se o radosti tohoto fyzického světa. Také selháváte v procvičování svých potenciálních sil. Což podkopává účel této inkarnace.

Pokud neumíte mezi režimy přepínat vědomě, vydáváte se na milost čemukoli, co se děje okolo vás nebo sdílenému kolektivnímu vědomí. To je zvláště oslabující.

Kolik času trávit ve kterém režimu? To je na vás. Ale většině lidí doporučuji trávit dostatečné množství času v jejich osobním režimu a tolik času v režimu Jednoho, aby na něj nezapomněli.


Opravdové osvícení

Když tak nad tím přemýšlím, opravdové osvícení by mělo znamenat tyto záměrné a svobodné přesuny v našem vědomí. Uvědomění si, že existuje ještě jiný režim kromě toho odděleného individuálního, je pouze začátkem.

A co nastane, když zažíváte toto opravdové osvícení? Svoboda! Uvědomíte si, že záleží na máločem, pokud vůbec na něčem, a můžete být plně sami sebou.

Mohli byste celý den zpívat a tančit. (Mimochodem to má blízko k tomu, co dělám já od doby, kdy jsem dostala klavír. Jsem na dobrovolném neplaceném volnu, nevydělávám žádné peníze, zbláznila jsem se do hudby. Slyšela jsem, že Rumi dělal něco podobného.) Vy možná rádi děláte něco jiného - není báječné, že každý máme jiné záliby?

A jestli si myslíte, že jsem namyšlená - tak co? Tohle je velká legrace!

Také jsem už zapomněla většinu věcí, o nichž obvykle píši. Hledání nemůže být součástí tohoto bytí, a dokonce i vzpomínka na to nyní znamená velmi málo. (A to jsem donedávna doslova pro tento blog žila.) Brzy zapomenu i na osvícení. Což je to pravé osvícení…


© Akemi Gaines 2009-13 http://reallifespirituality.com

(Reprodukce českého překladu v nezkrácené podobě je povolena pouze pro bezplatné/nekomerční webové stránky, pokud je připojen aktivní odkaz na původní zdroj/autora a tato poznámka - pro www.reiki-centrumpraha.cz přeložila Magda C.) 11. 12. 13


Obraz: Tři Kalichy Božského stvoření

20. prosince 2013 v 19:46 Obrazy rok 2013


Obraz: Tři Kalichy Božského stvoření
Rozsviťte sluneční JÁ JSEM ( krystal ) ve svém srdci, otevřete se spolupráci, kterou Vám nabízí pohyb universa pod Vašim vedeném.

Krásný den všem milý přátelé
posílám Vám obraz, který byl vytvořen na nedělním semináři muzikoterapie Hanky Blochové. Děkuji, že jsem součástí, velkolepého plánu mé Duše a společného Tvoření.
S Láskou pro Vás
Anna

Text i obraz jsou autorské © Anna a je možné je v nezkrácené a neupravené verzi dál šířit pouze nekomerčním způsobem za podmínky uvedení aktivního odkazu www.slunecnikvet-anna.blog.cz

Změny emocionálního těla Matka Marie přijato Natalii Glasson – 11-12-13

20. prosince 2013 v 8:00 Doteky Nového ŽivotaKaždý den na Zemi je mocným energetickým dnem. V minulosti byly zaznamenány dny, kdy na Zemi a do vašeho bytí proudily mohutné návaly energie, nyní mohutné vlny energie proudí každý den, který kráčíte po Zemi. Postoupili jste do stádia přechodu, kde jste trvale otevřeni a vždy je příležitost, aby skrze vaše bytí a realitu mnohem častěji procházely mocné a transformační přívaly světla. Energie buduje vaši vibraci a zároveň ve vašem bytí dochází k čištění a posilování. Už nemusíte čekat na určité dny v kalendáři, abyste podpořili své probouzení, každý den na Zemi je nyní pro vás mocným procesem probouzení a vzestupu. Když se ukotvují tak mocné a silné energetické vibrace, může to zapříčinit období velikého blaha a míru a zároveň i období chaosu provázené vnitřním i vnějším utrpením. Je důležité si uvědomit, že jakákoli forma utrpení byla v minulosti duchovní lekcí či výzvou k vývoji. Mnoho lidí stále užívá staré energetické vzorce učení, protože může nějakou dobu trvat, než budou zpozorovány, vyléčeny a uvolněny. Energetické přívaly mají též ten smysl, že vynášejí na povrch vše, co již není potřebné nebo co překáží, abyste si toho všimli, uzdravili a uvolnili to a tím si umožnili pokročit hlouběji do nové éry a zaměřili se prvořadě a zcela na lásku. Nová éra je o lásce k sobě sama, o lásce k druhým a o prožívání lásky Stvořitele. Některé energetické vlny mají také mocný vliv na vaše emocionální tělo. Na emocionální tělo je v této době zaměřena velká pozornost, protože se připravuje a prochází posuny, aby bylo schopno sloužit a splynout plněji s vaší duší,což znamená, že do vašeho emocionálního těla a do emocionálního těla Země je nyní vléváno veliké množství světla a energie, což může způsobit velkou aktivitu emocionálního těla ve vaší realitě, ve vašem konání a v reakcích.
Je důležité požádat, aby bylo vaše emocionální tělo vybalancováno, zklidněno a uhlazeno, aby se v něm a v celém vašem bytí mohla rozhostit harmonie. Můžete si afirmovat:
"Za podpory své duše, svých průvodců a Stvořitele žádám, aby v mém emocionálním těle byla nastolena vyváženost. Nechť je mé emocionální tělo zklidněno a utišeno světlem, láskou a podporou Stvořitele a splyne v harmonii a míru s celým mým bytím. Prosím, vneste klid do jakékoli aktivity v mém emocionálním těle, která již není nutná. Prožívám ten nejpřiměřenější vzestup svého emocionálního těla, prožívám své emoce jako krásně plynoucí, klidné a uzdravené vyjádření mého bytí."
Často se emocionální tělo drží myšlenek na utrpení a bolest, které v sobě automaticky podněcujete jako dobrý způsob uvolňování minulosti, prožíváte své pravé já, ale také zažíváte své ego a pocity nedostatku a oddělenosti. Některé emocionální stavy, reakce a procesy uvolňování či učení mohou způsobit, že si nejste vědomi své reality a pravdy ve svém bytí. Nebýt si vědomi své duchovní cesty a toho krásného světla ve vašem fyzickém bytí může být zdrojem bolesti, ale také může způsobovat bolest, utrpení a zmatek a rovněž nepotřebné zkušenosti. Ráda bych vám nabídla vhledy a připomenutí, která můžete použít kdykoli zjistíte, že jste ovlivněni či polapeni ve svém emocionílním těle a jeho procesech. Vaše cesta na Zemi je procesem rozpomínání se na Stvořitele a tak je vaše každodenní realita procesem uvědomování si sebe sama jakožto Stvořitele. Nástroje a cvičení, která vám připomínají vaši pravdu nebo přivádějí vaši pozornost zpět k plnému vědomí vaší pravdy, i když své pravdě nerozumíte, vám pomohou setrvat v prostoru harmonie, míru, lásky a blaženosti, ať se bude kolem vás nebo ve vás dít cokoli. Často, když do vašeho bytí vstoupí velká vlna energie, fyzické tělo i energetická těla začnou být extrémně aktivní, což se může ve vaší realitě promítnout mnoha způsoby. Je-li něco, co je třeba uzdravit, může se to ve vaší realitě projevit, aby došlo k mocnému uzdravovacímu procesu a prožitku.
Ve chvílích utrpení, bolesti, zmatku, rozruchu, chaosu, strachu či podobných energií, které strhávají vaši pozornost, soustředění a vzpomínky stále zpět k těmto myšlenkám, budu s vámi, se svou podporou a láskou a když čtete má slova rozpomenutí, z vašeho bytí tryská podpůrné světlo probuzení nové hvězdy. Jestliže zažíváte v tomto okamžiku utrpení či bolest, uvědomte si, že ve vašem bytí a realitě se buduje světlo, vaše současné prožitky umožňují, aby se navždy uvolnily důležité bloky a nepotřebné energie, abyste mohli sami sebe poznat jako větší bytosti světla a lásky. Dovolte si být si vědomi lásky, láska je podstatou Stvořitele, je to přirozená uzdravující energie pro vaše tělo, bytí i realitu a vnese do všeho ve vás i kolem vás vyladění, harmonii a blaženost. Nadechujte se vibrace lásky.
Vaše vnější prožitky ve světě, ve vaší realitě, s lidmi i se sebou jsou všechny projekcí z nitra vašeho bytí. Vaše přesvědčení, názory a chápání sebe sama a Stvořitele se do reality promítnou. Abyste vyléčili jakoukoli situaci, ať už drobnou nebo závažnou, podívejte se do sebe, kde je odpověď. Obviňování sebe či druhých nevnese světlo do žádné situace, ale jednoduše způsobí více bolesti.Seďte chvíli ve svých vlastních energiích a uvědomte si zdroj či smysl toho, co tvoříte. Všechny energie jsou poddajné a můžete je změnit. Ve světe není nic trvalého, zejména na fyzické úrovni, božský proud Stvořitele působí jako přirozený rytmus pro změny ve vaší realitě. To znamená, že jestliže prožíváte situaci či pocit, který není sladěn s pravdou Stvořitele, vězte, že vše můžete okamžitě změnit, pokud chcete.Můžete změnit jakoukoli energii a svou reakci na ni okamžitě, zejména s pozitivními a rozšiřujícími myšlenkami. Představte si, co byste rádi prožívali a jak byste se rádi cítili, spíše než abyste se zaměřovali na energii stálosti a nehybnosti.
Vaše emoce, myšlenky i tělo dokáží vyjádřit nejvyšší a nejčistší vibraci Stvořitele, jen si toho buďte vědomi. Pamatujte, že jste silné a mocné majáky světla a lásky, toto je vaše pravda více než jakékoli jiné uvědomění, myšlenka, emoce či zkušenost, která může vstoupit do vaší reality.
Naprogramujte si svou mysl, aby neustále hledala řešení ke všem prožitkům a pocitům, které vnímáte, že nejsou sladěné se Stvořitelem. Povzbuďte svou mysl, aby vstoupila hlouběji do vibrace vaší duše a hledala východisko a inspiraci k řešení. Často se mnoho lidí zaměřených na duchovní růst stane citlivějšími k energiím kolem sebe, často dojde k pozitivním řešením mnoha situací či zkušeností skrze práci s energií, ať už jde o posílání energie, přijímání energie, výměny energie či vytváření energetických základen jako bublin světla, aby udržovaly, podporovaly a chránily energie.
Změny, ke kterým ve vás dochází, často vyžadují, abyste se sebou i se svým okolím byli trpěliví a soucitní. Často můžete sami sebe vyvést ze situací či pocitů tím, že si představíte sebe sama v prostoru lásky, obklopené láskou a jak láska roste z vašeho nitra. Toho můžete dosáhnout energeticky a ihned, pak můžete vstoupit zpět do své reality a dovolit tomuto obrazu, aby splynul s vaší realitou a tím se zvýší vaše vibrace a urychlí možné výsledky. Porozumění změnám a situacím, kterými procházíte, není vždy zásadní, protože když se ponoříte do objevování a snahy pochopit, pak sebe sama rozptylujete a nepřijímáte hodnotné vhledy a způsoby, jak se přesunout zpět do hlubokých prostor lásky.
Já jsem láska, já jsem mír, já jsem blaženost, já jsem pravda, já jsem uzdravená dokonalost Stvořitele. Věřím pravdě těchto slov a umožňuji božskému rozpomenutí aby se s lehkostí vynořilo z mého bytí.
Emoce se mohou vplést hluboko do vašeho bytí a energetických systémů a vyžaduje to dívat se na sebe s láskou a s vědomím své pravdy, aby mohlo nastat léčení a osvobození emocí. Zkušenosti z minulosti zapříčinily, že používáme emoce nesprávně, ale nyní vaše emocionální tělo prochází obrovskou transformací, která vám dovolí užívat své emoce jako palivo pro duchovní vývoj, propojení se Stvořitelem a jeho zažívání v každém přítomném okamžiku.
Dopřejte si čas a uvědomte si své emoce, posílejte jim lásku, léčení a podporu, protože vaše emocionální tělo prochází obdobím mocných změn. Vězte, prosím, že já, Matka Marie, jsem s vámi, miluji vás neustále v pravdě a božském vědomí Stvořitele.
S láskou Matka Marie
Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Hanka B. pro www.transformace.info.Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Jak jsme si vedli? Mistr Maytreia prostřednictvím média „Zlatá dušička“, 16.12. 2013

20. prosince 2013 v 7:00 Vývoj vědomí bytostíMnozí si uvědomují, že život se mění, že je potřeba zasáhnout a nenechat si dále našeptávat lži. Je to zřejmé, neboť všude kolem se začíná vynořovat spoustu skrytého, "nové" pravdy vycházejí na světlo. Tento svět pomalu zaniká. Stále více je ovládán pouze několika lidmi. Člověk jako bytost se zcela ztrácí, manipulace jsou tam, kde si jich sotva všimnete. Mějte oči otevřené a nenechte si vnutit vše, co se zdá na povrchu krásné a blýskavé. Poznávejte svou intuicí a učte se naslouchat své pravdě. Stále více se ztrácíte v moři informací a stáváte se neteční. Již vás nic nepřekvapuje. Bohužel také však přestáváte reagovat. Pro klid svůj a svých blízkých si necháváte ubližovat, necháte se zotročovat.

Tento tlak roste a dále poroste. Tak dlouho, dokud neprohlédnete. Dokud se nenaučíte vidět věci tak, jak opravdu jsou. Mnozí toto raději nechtějí slyšet, neboť by jim to bralo příjemné rozpoložení a jejich pohodlí. Lépe se žije v nevědomosti, kdy člověk nemusí nic řešit. Je to pohodlné a je to také velice jednoduché. Ale dříve či později se toto vše bude týkat každého z vás, na to nezapomeňte.

Čas letí a vy neustále stojíte na rozcestí. Váháte mezi tím, vydat se dále do neznáma a zažíváním vašich jistot. Ale jistoty brzy pominou, neboť svět se mění. To, co zde bylo, už není. Pokud nyní zavíráte oči, až je otevřete, budete se cítit odcizeni, sami tam, kde to neznáte, odděleni od ostatních. To je ta iluze, kam máte být vedeni. Abyste netušili, kdo jste, kdo jsou vaše děti, vaši sousedé. Abyste byli izolováni jeden od druhého a uzavřeni ve svých světech plných iluzí. Abyste cítili chlad vůči těm druhým.

Ale uvědomte si, vždyť vy všichni jste na jedné lodi nazývané Země. Nemůžete tuto loď vést každý jiným směrem. Musíte se sjednotit a naučit se koordinaci a vzájemné spolupráci. Neodcizovat se, ale právě se družit v rámci stejného cíle. A tím je vaše cesta jako bytostí Země, nalezení správného směru i přes to, že kolem zuří bouře. Prociťte tato slova a uvědomte si, žeuvnitř vás, ve svém středu cítíte, že vám ukázána jedna z možných cest.

Nechtějte být lhostejní, ale tak velcí, abyste mohli změnit svůj svět, svou zemi. Lidé Země, opět prošel další rok. Každý do tohoto roku vstupoval s obavami, ale také s obrovskou nadějí a očekáváními výrazných změn. Mnozí mohli být zklamáni. Přesto však je opět tento rok výsledkem vaší tvořivosti, vašeho kolektivního vědomí, toho, do čeho jste vložili svou sílu, ale také toho, čeho jste se nejvíce báli, vašich obav a strachů. Každý sám v sobě může projít vše, co ho v tomto roce potkalo. A každý sám za sebe už nyní ví, co se mu povedlo, ale co by sám v sobě mohl a také měl změnit.

Nemusíte si dávat žádná předsevzetí. Jen se naučte mít otevřené oči a otevřenou mysl. A také své srdce, neboť lásky je všude kolem velice zapotřebí. Vstupte do následujícího období s jistotou a vírou v sebe samé a s rozhodnutím, že se budete snažit dosahovat svých cílů i přesto, že se na vašich cestách vyskytnou překážky. Že se nevzdáte a tím pomůžete nejen sobě, ale i celému světu. Celá zem je pod silnou ochranou. A vy, její obyvatelé, žijte tak, abyste byli šťastni. Buďte s láskou…

Mistr Maytreia


Pravím ti, chvíle míru a vnitřního ztišení....

20. prosince 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Ze všeho nejdříve hledej Mé království, dávej Mě ve všem na první místo, a vše ostatní ti pak bude přidáno. Znáš tato slova, ale jak s nimi nakládáš? Žiješ podle nich? Dáváš ve svém životě přednost cestám Ducha? Má pro tebe čas strávený se Mnou o samotě větší hodnotu než cokoliv jiného? Přináší ti stav vnitřního ztišení potěšení, anebo se v něm cítíš spíše nesvůj? Chceš být stále něčím zaměstnán a zdá se ti příliš obtížné ztišit tělo i mysl? Milióny lidí v dnešním světě nesnášejí ticho. Potřebují kolem sebe neustálý hluk a aktivitu. Neznají smysl přednostního hledání Mého království a nevědí, proč Mne mají ve svém životě klást na první místo. Jsou neklidní uvnitř i navenek. Pravím ti, chvíle míru a vnitřního ztišení, v nichž jsme pospolu, jsou v tomto světě zmatků velmi cenné. Vyhledávej je, nalézej je a setrvávej v nich.

TZOLKIN 19.12.2013 AKBAL 3 kin 3

19. prosince 2013 v 10:13 Mayský Kalendář na každý den

Akbal - Noc - Síla Myšlenek
Oblast: Intuice, zdánlivé nedostatky, sny
Dávejte si pozor na jiné tváře Noci: neznámé, neviditelné, neslyšitelné, může být děsivé, obzvláště, když vaše vlastní vnímání hraje triky s vaší myslí. Ox (3) Energie naplňuje dnešní den nejistotou, která se rychle může proměnit ve strach a pro potenciál semena nemá žádný cit, nebo hodnotu. Tak to jednoduše je. To, co dělá věci ještě složitější, že jsme v Treceně Imix, což může dělat kroky do alternativních realit a možností trochu šílené. Možná je lepší zůstat dnes mentálně doma.
DNES JE DOBRÝ DEN NA ROZJÍMÁNÍ O HVĚZDNÉM PROSTORU,
ODTUD PŘICHÁZÍ INSPIRACE
NOC SYMBOLIZUJE KOSMICKOU PRÁZDNOTU, MÍSTO, KDE NIC NEEXISTUJE, ALE PRÁVĚ TAM SE SKRÝVÁ CELÝ POTENCIÁL; NOC, TO JE LŮNO TVOŘIVOSTI…..Z TÉTO PRÁZDNOTY VZNIKAJÍ NOVÁ ŘEŠENÍ, UMĚLECKÉ INSPIRACE , ROZPOUŠTÍ SE STRACHY A NEDOSTATEK POCITU BEZPEČÍ
Dnes jsme zaplavováni bohatstvím nápadů, jak změnit k lepšímu svůj život. Pokud zůstaneme hluší a uzavření hlasu intuice, objeví se mnoho nedostatku: nedostatek naděje, nedostatek peněz, nedostatek lásky. Dnes bychom si měli pohlídat, abychom nesoudili věci ani jevy. Jedině tak je možné vytvořit lepší realitu.
TRANSFORMACE STÍNU: Buďte ochotni podstoupit test. Jak oceňujete sami sebe? Obejměte duchovním zrakem všechny negativní procesy a spusťte se až na samé dno, abyste viděli dary, které s sebou přináší….
Přání, sny….
Dny nesené energií NOCI, odhalí velmi iracionální obrazy. Jako první ze všech světů odhalí nedostatky vyplývající z přerušení kontaktu s Božským Zdrojem. Pokud je lidské Vědomí zaměřeno pouze na materiální dobro, Energie NOCI musí udělat řez, abyste skoncovali s těmito dary. Ve dnech NOCI se může objevit pocit bezmoci, malichernosti, a také silná frustrace i pocit nedostatku smyslu života. Pokud člověk najde

cestu do vnitřních světů, dny NOCI v něm uvolní tvůrčí impulsy, zašlou zázračné nápady a pomohou s vynalézavostí při překonávání obtíží a nedostatkem na všech úrovních Bytí. NOC podporuje lidské úsilí v oblasti rozšiřování Vědomí a také vyprovází ze všech fyzických omezení.V této Pečeti dřímá magická síla umožňující přístup k dosud neznámým potenciálům. Dny NOCI jsou opravdovou truhlou s pokladem, kterou nám posílá Božský Zdroj. Jenom ten, kdo se řídí vlastní intuicí, kdo neomezeně věří svému Zdroji, může dosáhnout kosmického bohatství a s jeho pomocí tak rozdrtit všechny pozemské nedostatky.
3.ELEKTRICKÝ TÓN PODNĚTŮ - SÍLA IMPULSU
TROJKA před vámi otevírá cestu do pozitivních změn a umožňuje vám navrácení do přirozeného toku života. Poslouchejte v sobě impuls, který vás dovede k NOVÉMU. Dovolte její síle ponořit vás do řeky života všeho, co je zdánlivě ztracené, oddělené, nepřístupné, nebo očím neviditelné. Pokud máte sklon být roztržitý, soustřeďte se na jednu zprávu, jeden případ konkrétní změny. Seberte sílu dát výraz pravdě. Přichází čas na velké mystérium, které se projeví prostřednictvím vaší osoby.
DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ POVAHU
Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetum mobile Bytí.V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu ELEKTRICKÉM spočívá výchozí podnět Evoluce, neboli síla přinášející rozvoj. V souvislosti se spojením Pečeti Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně. Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a připravuje programy určení.V odkazu na kalendářní Den s Tónem (•••) se ukazuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Horoskop na období od 16. 12. – 22. 12. 2013 Vědomě v sobě udržuj laskavost

19. prosince 2013 v 10:08 Skutečný mír je uvnitř

Slunce se dostává do konjunkce s Merkurem, který podporuje komunikaci, tvořivost, dobré obchody a smlouvy. Je podpořena výřečnost, přemýšlivost a hledání pravdy. Objevuje se více analýza a je potřeba uchopit vše rozumem.
Mars vytváří opozici s Uranem, je to aspekt rychlosti, zbrklosti, ztrát, nehod, poruch elektrických přístrojů, aut, aspekt úrazů, řezných ran (tak pozor na ostré předměty), zánětů a horeček. Vnitřní napětí, nervozita, neklid a podrážděnost - pokud se příliš potlačí, může vyvolat právě horečky a záněty. Pokud se tak stane, někde v sobě potlačujete vztek a zlobu. Tento aspekt přináší nespavost, bude potřeba méně spánku. Snadno se podlehne hektičnosti, ale na druhé straně se udělá hodně práce v krátkém čase. Výbuchy emocí budou na denním pořádku. Velká podrážděnost lidí přinese absurdní konflikty a bude chybět ohleduplnost a nadhled.
Přetlak energie je dobré dát do fyzické práce nebo do sportu, tak se přirozeně uvolní vnitřní napětí a tím zůstaneme více v klidu. Je potřeba dbát velké pozornosti na silnicích a vyhnout se riskování.
19.12. Mars vytváří kvadraturu s Plutem a zvýrazní se síla vůle, ega a bezohlednosti. Prorazit si cestu ostrými lokty bez ohledu na druhé. Mocenský principa touha mít nade vším kontrolu vás může stáhnout do nizkých energií lidské přirozenosti. O to více je potřeba rozvíjet vyšší (božskou) přirozenost. Vytvoří se Velká kvadratura mezi Marsem, Uranem a Plutem, která bude působit až do 5. 1. 2014 a vygraduje 1. 1. 2014.
Naše vnitřní napětí bude gradovat a může vést k zásadním rozhodnutím, která přinesou velkou změnu a osvobození v životě. Nebo napětí bude vedeno destruktivně a člověk bude vláčen sobectvím, bezohledností a nečekanými výbuchy vzteku.
Je dobré tento velký příliv energie někam zacílit, bez usměrnění toku energie vás "rozmetá". On sice kolem nás bude panovat chaos a nečekané změny a vždy bude vše jinak, ale tím, že svou energii zaměříte jedním cílem, udržíte směr. Pokud se rozhodnete jet směr Londýn či do jiného cíle, možná se tam dostanete jinak, než jste si mysleli, občas zabloudíte, ale tím, že znáte cíl své cesty, udržíte směr, vždy se vrátíte na správnou cestu.
Tok energie není ucelený, stejný a jednotný. Tento tok energie k nám jde ve velkých výkyvech. Chvilku je to obrovská rychlost, pak je najednou zastavení, energie zhoustne. Pak zase velmi pozvolný rozběh toku energie, pak se začne točit ve vírech, v "kudrlinkách" a najednou zase zrychlí, až to sviští. Takže se nedivme ani sobě, ani druhým. Tohle vydržet v klidu a s úsměvem může už opravdu jen svatý. Proto buďte laskaví k sobě i k druhým.
17.12. nastává úplněk Slunce ve Střelci v opozici s Lunou v Blížencích. Potřeba sdílet s druhými, setkávat se s přáteli a hledat hlubší význam věcí. S humorem jde všechno líp, tak si dovolte udělat ze sebe legraci.
21.12. v 18:20 hodin nastává podzimní rovnodennost. Slunce vstupuje do znamení Kozoroha. Zásadní poslední část astrologického roku a přírody. Přichází krystalizace. V době Kozoroha vše dostane jasnou formu. Kozoroh jde trpělivě svou cestou a jde na vrchol hory, odkud má přehled. V době znamení Kozoroha se můžete dostat na vrchol, uvidíte, jestli vaše práce byla dostatečně trpělivá a houževnatá, abyste se vyšplhali na vrchol.
Slunce se dostává do harmonického aspektu s Neptunem 21. - 27. 12.: vyšší oktáva lásky, mystičnost, milost a Kristova energie "zaručuje" i přes dynamické aspekty Marse, že o vánočních svátcích převládne laskavost, soucit, milost a zázrak. A možná právě proto, že tento svátek slaví většina lidí na Zemi, převládne Láska. Zastavíme se, dostaneme se více do klidu, a tak se zmírní dopad dynamických turbulencí energií, které podporují sobectví a bezohlednost.
V neděli 22. 12. nastává poslední Adventní neděle s významem Láska.
Přeji vám udržení se ve svém nitru soucítění a laskavosti, ať se kolem vás děje cokoliv.
Nel
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu

Aktivace Portálu Návrat do nevinnosti 21.12. (Cobra)

19. prosince 2013 v 10:01 Vývoj vědomí bytostíPo velmi úspěšné aktivaci portálu AION je třeba znovu jednat. Proto se znovu setkáme ve skupinách, větších či menších, individuálně nebo s partnery, v době slunovratu 21. prosince,abychom se vrátili do nevinnosti. Mnozí z nás se setkají a otevřou se nejhlubšímu aspektu našeho Bytí, nevinnosti Duše, abychom ukotvili vědomí nad svět her, které se Kabala snaží s námi hrát.
Naše vnitřní zkušenost podpoří náš plán na osvobození planety, aby k němu došlo co nejdříve, co možná nenásilně a hladce, jak je to možné. Dokážeme to! Potřebujeme znovu dosáhnout kritického počtu lidí, aby tohoto cíle bylo dosaženo! Vyvěste to prosím na své stránky a blogy, kontaktujte alternativní média, vytvořte Facebookovou skupinu, vložte video na Youtube.
Okamžik slunovratu 21. prosince bude kulminačním bodem miniportálu, který se otevře na konci říjnovo-prosincového Okna příležitosti. Tento miniportál bude multidimenzionálním oknem k dalšímu zakotvení a uzemnění energií portálu AION a připraví nás pro aktivaci velmi důležitého portálu v dubnu 2014.
Miniportál se otevře s úplňkem 17.prosince, jeho vrcholným bodem bude právě bod Návratu do nevinnosti 21. prosince a uzavře se 25.prosince.
Heliocentrický graf(tj. horoskop pracující se Sluncem ve středu. Kdežto klasické horoskopy používají ve středu Zemi, jsou Geocentrické) Návratu do nevinnosti ukazuje velkou trojici Jupitera, Saturna a Chirona (společně s Junem) čistící velkou kvadraturu Venuše, Vesty, Merkura a Juna. Jde o období, kdy bude vyléčení všech napětí v kolektivním ženském principu konečně možné a budeme vedeni zpět do nevinnosti.

Když jsme v kontaktu s nevinností přítomnosti naší Duše, jsme mimo dosah Kabaly a jejích manipulací. Pokud kritické množství lidí zakusí tuto nevinnost, již nebude cesty zpět.Dojde k disintegraci (rozpadu) Archonského systému kontroly karmy, nedostatku a viny a naše vědomí se otevře příchodu zázraků.
Zázračná realita je budoucím osudem naší planety a budoucím výsledkem celistvosti našeho vesmíru, kdy všichni splyneme s Jedním.

Archonty v Atlantidě jsme byli naprogramováni nevěřit pohádkám a vstoupit do reality, kterou oni pro nás vytvořili. My už ale nemusíme hrát tuto hru s jejich vlastními pravidly. Je čas probudit se a začít tvořit realitu, jakou si zasloužíme. Když jste v pevném spojení se svou vnitřní nevinností, nemusíte bojovat o přežití nebo následovat jakýkoliv aspekt Kabalského programování.Můžete opustit hru, manifestovat všechno, co chcete, skrz magnetickou manifestaci vyjádření svého Já a následovat vaši Božskou misi jako součást osvobození planety.

Hlavní aktivace bude probíhat v Glastonbury ve Velké Británii. Glastonbury je jedno z nejsilnějších míst energie Bohyně na planetě a jako takové je ideální pro ukotvení Portálu Návratu do nevinnosti. Můžete se k nám přidat. Můžete aktivaci provádět i ve skupině nebo jednotlivě, kdekoliv na světě se právě nacházíte.
Aktivace bude probíhat v době slunovratu 21. prosincev 17:11 hod. GMT v Galstonbury, neboli v 18:11 CET (SEČ).
Pokyny:
  1. Zasvěťte 21. prosinec spojení se svou vnitřní nevinností. Přečtěte si pohádku. Hrajte si se svými dětmi. Sledujte východ slunce, přivoňte ke květinám. Usmívejte se.
  2. Pár minut před Slunovratem si udělejte pohodlí, zavřete oči a odpočívejte při sledování svého dechu.
  3. S každým výdechem rozšiřte svou vnitřní nevinnost do okolí přes srdeční čakru a pokračujte v tom po dobu 5-30 minut.
Vítězství a osvobození je tady TEĎ!
www.2012portal.blogspot.com (Cobra, Hnutí odporu)
překlad: Iva Maya

Mistr Hilarion Poselství pro týden 15.12. 2013 - 22.12. 2013

19. prosince 2013 v 9:52 Doteky Nového Života


Milovaní,
Slunovrat se blíží a jak se dostáváme do sféry jeho působení, energetické pole lidstva je pozdvihováno výše a výše. Každý je všudypřítomně obdarováván přítomností andělské říše více než kdykoli dříve. Půvab andělské říše pomáhá každému otevřít srdce a duši vyšším frekvencím světla a lásky. Jak každá bytost dostává do srdce větší příliv Kristovské energie, zažívá v denních životech jemné a hluboké přeměny. Začne se to ukazovat v projevech mezi všemi členy lidstva v tom, jak budou jednat a propojovat se navzájem. Kvality míru, milující laskavosti a dobré vůle budou častěji vzájemně vyjadřovány a lidstvo porozumí smyslu mnoha věcí, které dosud nechápalo, protože je nesprávně hodnotilo.

Po celé planetě se zvedne vlna vědomí lásky. Lidstvo bude pozvednuto do vyššího vnímání účelu, proč je tady v tomto okamžiku historie planety. Ve vědomí každého jednotlivce bude odkryto mnoho poznatků, které budou reflektovat lásku, vědomí jednoty a větší vyjádření života na Zemi. Lidé se nebudou více obávat nebo omezovat vyjádřit plně lásku, kterou cítí v jakýkoliv okamžik v srdci. Všechna krása vyšších kvalit v každé duši vystoupí na povrch v hravém a šťastném vnějším vyjádření. Každý člověk vyvine úsilí, aby přesměroval své myšlenky způsobem, který požehná druhým a všem společně v jejich činech, myšlenkách a skutcích. Posílání myšlenek tímto způsobem dál (doslova "zaplatit dopředu" - pozn. př.) se stane normálním způsobem vyjádření, jakmile každý pochopí, že když dává druhým, dává sobě.

Zákony vesmíru začnou častěji naplňovat vyšší záměry lidstva. Lidé zjistí, že je snadnější než kdykoli dřív uskutečňovat své nejodvážnější a nejhlubší sny. Realitou se stane pochopení, že každá duše je zodpovědná za dobro, které manifestuje ve svém životě, protože to je to, co rozdala. Tento zákon byl vždy platný, ale díky hustotě okolo planety bylo těžší si ho uvědomit. To vše se nyní rychle mění a budeme moci ocenit a rozpoznat zázraky světa, ve kterém lidstvo žije a dýchá. Je to ve skutečnosti nejkrásnější a nejúžasnější planeta ve vesmíru. Lidstvo má ve své buněčně struktuře a DNA obrovský potenciál a ten se začne přirozeně a hravě rozvíjet.

Po celé planetě zazní společná řeč míru a harmonie, hlásající lepší životní podmínky pro všechny duše, které si vybraly inkarnovat se ve fyzickém těle tak, aby mohly naplnit svůj životní plán a účel. Energie lásky se bude manifestovat s větší frekvencí a intenzitou než kdykoli dřív, a proto nastane transformace uvnitř každé osoby způsobem, který si dosud nikdo nepředstavoval. Každý se pocítí zahanbeně, když si uvědomí, jak obrovskou příležitost dostal inkarnací na tuto planetu v tomto čase. Přispěje to k oživení vyšších kvalit v každém jedinci a v systémech, které fungují na planetě.

Lidstvo povstane společně se Zemí, jak začne být pozvedáváno energiemi, které prostupují veškerý život na Zemi. Objeví se velké úsilí napravit všechny škody učiněné Zemi a jejím královstvím při honu za bohatstvím za každou cenu. Budou hledány lepší způsoby, jak zásobit celé lidstvo základními prostředky, které budou v harmonii s veškerým životem na Zemi. Usnadní to zavedení nové technologie, která byla v minulých časech potlačena. Učiní to život na Zemi mnohem jednodušší a snazší, než ten zažívaný dosud. Všichni, kteří obdrží tyto nové znalosti, souhlasili, že je budou sdílet svobodně, aby usnadnili a urychlili transformaci do vyšších dimenzí vědomí. Toto je nejvíce vzrušující vývoj v procesu vzestupu na planetě.

Do příštího týdne…

Já JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložil J. Noname. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Se změnou přichází naplněný a skvělý život.

19. prosince 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Duchovní život je život činů, život plný změn. Kéž nepoznáš sebeuspokojení, protože jsi-li spokojen sám se sebou, snadno můžeš zapadnout do vyjetých kolejí, které vedou ke stagnaci. Musíš konat svou vlastní duchovní práci. Musíš hledat svou vlastní cestu. Zjisti, kde se musíš změnit, a pak proveď činy nutné k uskutečnění této změny. Je-li změna nepohodlná, je tím snazší, čím se provádí rychleji. Je mnohem méně bolestivé strhnout obvaz rychle, než pomalu. Vykonej tedy vše, co musí být uděláno, aniž bys ztrácel čas přemýšlením. Vstup bez váhání do nových časů a prostě věz, že budou mnohem krásnější než ty staré, cos nechal za sebou. Se změnou přichází naplněný a skvělý život. Ten se ti teď nabízí. Přijmi jej a vzdávej za něj věčné díky.


TZOLKIN 18.12.2013 2 IK kin 2

19. prosince 2013 v 1:07 Mayský Kalendář na každý den

Ik - Vítr - Síla Ducha
Oblast : Komunikace, Inspirace

Čas snít, čas pracovat, čas plánovat, čas realizovat. Nechte Ik posílit vaše materiální záměry, ale uchopte pevně otěže divokého větru a držte je, jinak jeho velká síla předběhne a přesměruje vaše úsilí do jiné reality než do té, kterou jste zamýšleli. Ať už jste cokoliv odstartovali v této Treceně k příznivému ukončení bouří, zůstaňte soustředění na vaší cestě. Nedovolte, aby se vaše plachty zamotaly pod silou větru - místo toho je využijte pro své záměry jako pohon vpřed.

DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE SE ZDROJEM
VÍTR, TO JE DECH DUCHA, DECH ŽIVOTA,…. ENERGIE, KTERÁ ZTĚLESŇUJE, ZASÍVÁ A ZASÍLÁ DOBRÉ DUCHOVNÍ MYŠLENKY A SEMENA……..JE TO ENERGIE DUCHOVNÍ INSPIRACE SNÍLKŮ A VIZIONÁŘŮ…...VÍTR JE ENERGIE STOJÍCÍ ZA ZMĚNAMI POČASÍ, ZMĚNAMI SPOLEČNOST…..EROZE
Dnes je dobrý den vyznačit plán práce a začít uspořádávat chaos v životě. Pokud se pustíte příliš daleko, nebo budete naklánět osud, ponesete porážky. Podstatou úspěchů je tolerance a komunikace. Rozpoznejte póly výzev a odhalte, co vám stěžuje kontakt s okolím. Síla Ducha vám pomůže přečkat těžké chvíle.

TRANSFORMACE STÍNU: Naučte se vnímat vztah s tím, co je Božské, následujte svojí intuici.

Komunikace…..
Dny označené symbolem IK mají velmi bouřlivý průběh, pokud se dostanou do vzorce Stínu vašeho kauzálního těla. VÍTR přináší pořadí, ve kterém jsou jednotlivé programy uzdravovány. Zkušenosti získané v tento den mohou být velmi nepříjemné. Především bude zkontrolováno, jak dalece se Ego brání realizaci programů vybraných vaší duší. Obzvláště bolestným způsobem je kladen důraz na nedisciplinovanost, nepoctivost a nízké oceňování vlastního JÁ. Jelikož VÍTR víří bezprostřední Energií Zdroje, u osob spirituálně pokročilých se může v tento den rozzářit síla duchovní zralosti, která nejen produchovní jejich fyzický svět, ale vyvede je z obecného chaosu. Energie IK může velmi specifickým způsobem odhalit aspekty komunikace s Vyšším JÁ a rovněž nám s přátelským úsměvem na tváři ukázat výjimečnou drsnost. V Tónu IK, který je bezprostředně spojen se Zdrojem, vibruje duchovní čistota a síla, která vás neustále vede osobním procesem rozvoje. Vibrují zde také všechny Prvovzory - díky kterým můžete navázat kontakt s Vyšším Vědomím.

2. POLARITNÍ TÓN VÝZVY - SÍLA POLARITY

Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla - kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete svoje pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází.
Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.

POLARITA JE PULSEM ZDROJE UNIVERSA

Dny s Energií POLARITNÍHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Pečeť stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě.V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah ( vzhledem k polaritě ), což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí, obzvlášť jste-li osobně spojeni s polaritní Energií, např. přes kin narození.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Jsi-li ve stavu radosti a díkůvzdání, přitahuješ k sobě ostatní.

18. prosince 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Přestaň se snažit ze všech sil a prostě nech věci plynout. Nedovol starostem, aby tě spoutaly a zaslepily, ale nauč se přenechávat všechna svá břemena Mně, abys mohl být volný, konat Moji vůli a kráčet po Mých cestách. Nemohu tě využít, jsi-li svázán sám sebou a nevidíš pro stromy les; proto se uvolni a nech vše plynout. Ztiš se a pozorně sleduj divy života. Nechť je tvá mysl se Mnou. Otevři oči a spatřuj Mne ve všem a vzdávej věčné díky. Vidíš-li Mě ve všem, tvé srdce je tak naplněno, že nemůžeš opomenout vzdát díky; vděk v tobě prostě překypuje a proudí ven. Nemůžeš skrýt srdce plné lásky a vděčnosti, protože všichni vidí jejich odraz. Jsi-li ve stavu radosti a díkůvzdání, přitahuješ k sobě ostatní. Každý touží být v blízkosti duší, které překypují láskou, protože láska přitahuje lásku.

TZOLKIN 17.12.2013 1 IMIX kin 1 galaktický portál

17. prosince 2013 v 10:20 Mayský Kalendář na každý den

Imix - Drak - Síla Důvěry
IMIX - Vlna DRAKA - Síla Počátku
TEĎ je nejlepší čas důvěřovat osudu.
Vlna IMIX vám dává k dispozici celé bohatství vesmíru a ukazuje, jak tyto dary využívat v životě.
Kde je vaše myšlenka skutečně zrozená? Klíčí ve vaší mysli, mimo mysl, nebo snad v jiné dimenzi? To je jedna z největších záhad lidského vědomí a velmi vhodná pro dnešní zamyšlení. Hun (1) je semeno myšlenek, kmenových buněk všech myšlenek, DNA inspirace. Ale když jsou tato semena zasazena v půdě IMIX, ne všechny rozkvetou do voňavých květů. Takže dávejte pozor, co dnes zasejete : to je váš záměr, který určuje jaké nápady a myšlenky se manifestují zítra.
Pokud máte před očima schéma narozenin, určete která ze dvou, nebo tří Pečetí vaší solární rodiny je spojená s Vlnou IMIX. Díky tomu dostanete mnoho informací. Dívejte se pozorně v těchto dnech, ale nezapomeňte i na ostatní dny. Doporučujeme dělat si krátké poznámky, které vám budou užitečné k pochopení příčin mnoha životních problémů a k následné analýze během 260 dnů, kdy se v kalendáři objeví DRAK. Vaše osobní poznámky vám pomohou zjistit, které období plynulo tiše, a které mělo bouřlivý průběh. Vaše osobní postřehy vám řeknou, jaký byl smysl podpory, kde jste vnímali vaše silné stránky a kde jste se cítili bezmocní. Pokud při návratu Vlny DRAKA - tzn. po 260 dnech zaznamenáte podobné zkušenosti, nebo problémy, měli byste se potopit do vibrací Pečetí každý den a přenést jejich moudrost do každodenního života. Mějte se sebou hodně trpělivosti, stejně tak, jako jí vesmírné síly mají s námi všemi. To, co je zejména důležité pro váš osobní rozvoj - se bude tak dlouho vracet, dokud nerozpoznáte, co se vám snaží říct. Snažte se zachytit přímý vztah mezi Energií Dne a vašimi pocity v daný den. Pomůže vám v tom VZOREC SVĚTLA a VZOREC STÍNU*
Je irelevantní jestli odhalíte něco na cestě mentální, emocionální, duchovní, nebo fyzické. Věřte, že neexistují žádné náhody. Osobní vzorec programu osudu a Energie Dne spolu úzce souvisí. Problémy na cestě individuální Rezonance volají jedině po změně postoje k životu a k lidem.
DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU
IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY
Dnes se všechno točí kolem hmotných záležitostí a všeho, co je materiální. Cílem práce je nabrat důvěru v přirozené procesy, zbavit se posuzování lidí, událostí, uvolnění od nadvlády Ega, naučit se brát a dávat. Dnes dostáváte k dispozici neviditelnou truhlu s pokladem. Jen váš duchovní zrak ví, jak odkrýt víko a odhalit na světlo světa bohatství v ní ukryté. Dnes je třeba zahájit práci kontrolou nízkých úmyslů.
TRANSFORMACE STÍNU: Důvěřujte moudrosti osudu. Uvěřte v nádhernou fantazii, že v životě dostanete to, co potřebujete. Otevřete se volnému toku přijímání a dávání. Mluvte o svých snech, přáních, potřebách.
Obživa, důvěra, víra….
DRAK - bez ohledu na doprovodný Tón - vždy přináší otázky důvěry. Dny označené touto Pečetí sedotýkají pole Stínů, a mohou se projevit strachem, bezmocí, ztrátou, MACHO postojem, nebo namyšleným Egem. Jelikož DRAK symbolizuje svět hmoty, pod vlivem Energie Stínu se může projevit silným impulsem k postraním úmyslům (nadvláda, lakota, chamtivost).

Pozitivní dopad IMIX se projevuje jako OCHOTA JEDNAT, AKTIVITA, NADŠENÍ, SEBEDŮVĚRA, SEBEÚCTA. Energie Dne může zdůraznit poskytování "mateřského tepla", péči a klid. Otázky, kterým DRAK přikládá zvláštní význam, jsou otázky matérie, otázky obživy, stejně jako radosti ze života.

1.MAGNETICKÝ TÓN URČENÍ - SÍLA PŘITAŽLIVOSTI

Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný Akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO. Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu. Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu! Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.

VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE!

Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu CENTRA invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu s Pečetí. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Pečetí.V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.

Přehled Vlny IMIX - 17.12.2013 - 29.12.2013
IMIX 1 - Galaktický Portál
IK 2
AKBAL 3
KAN 4
CHICCHAN 5
CIMI 6
MANIK 7
LAMAT 8
MULUC 9
OC 10
CHUEN 11
EB 12
BEN 13

* ( vzorce Stínu a Světla Pečetí jsou součástí osobního kalendáře )

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Konej pro dobro celku.

17. prosince 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jsi-li se Mnou ve spojení a tvou největší touhou je konat Moji vůli, zjistíš, že každou činnost, kterou vykonáváš, musíš konat nikoli pro sebe sama, ale pro dobro celku. Takový život je jen pro zcela oddané duše, které jsou ochotny potlačit své ego a stát se součástí celku. Pro většinu lidí není snadné takto jednat, protože nejsou ochotní vzdát se své individuality. Chtějí lpět na tom; co nazývají svými "právy", a dělat právě jen to, co chtějí dělat, aniž by mysleli na kohokoli jiného. Proto vždy, když cítíš, že tvůj život se neodvíjí podle tvých představ a ty nejsi v harmonii s celkem, si najdi čas, abys zjistil, co v tobě způsobuje onu disharmonii, a nikdy nehledej kolem sebe obětního beránka, kterého bys mohl obvinit. Uvědomíš-li si, že příčina je v tobě, dokážeš situaci bez váhání napravit.


Kvantové pole

17. prosince 2013 v 0:11 Doteky Nového Života

Dnes som dostala krásnu odozvu z kvantového pola ktorého sme všetci súčasťou. Už dlhšie sa zaoberám prácou s kvantovým polom ako s ním pracovať a modulovať svoj život pre mňa želateľným spôsobom. A dostala som opäť krásnu príležitosť. Môj syn si minulý týždeň (počas mojej neprítomnosti) zlomil pri športovej aktivite v škole nohu, ktorá mu bola ošetrená a lekárom celá daná do dlahy nakoľko si ju zlomil v oblasti členku v mieste rastovej štrbiny. No ako inak..opäť tu vyskočila príležitosť pre mňa, že ako popracovať na zmene reality aby bolo všetko inak. Pomocou niektorých techník ktoré som si osvojila z knihy Dr. Bartletta - Matrix Energetics som skúšala vplývať na tento jeho zdravotný stav, tak otvorila kvantové pole a pomocou techniky "cestovanie v čase" (ktorá mi akosi automaticky vyskočila) som sa dostala do bodu kedy k nešťastnému pádu prišlo...a vyslala som jasný zámer "noha je zdravá" a kvantové pole tak mohlo začať robiť svoju prácu. Dnes som so synom bola na kontrole u lekára ktorý mu robil aj porovnávacie snímky..a tieto snímky jasne ukázali, že žiadna zlomenina tam už "nie je". Z lineárneho hľadiska iba podotknem, že toto všetko sa udialo počas 6 dní. Nepripisujem si žiadny význam mojej osoby v tomto procese, bola som iba ten účastník ktorý otvoril pole aby mohlo začať robiť svoju prácu. To pole je všade okolo nás a všetci sme jeho súčasťou a všetci bez rozdielu dokážeme s tým narábať. Stačí k tomu mať iba vedomý zámer. Znie to neuveriteľne jednoducho ale tak to naozaj je. Iba naše pochybnosti o nás samých veci zbytočne komplikujú a držia od tela. Myslím, že je najvyšší čas si uvedomovať tú tvorivú silu všade okolo nás a plne ju využívať ku prospechu života. Je veľa techník ktoré sa dajú použiť ale nemusíme použiť ani jednu zároveň a ísť svojou vlastnou intuíciou ako na to. Ja sama žiadnu techniku neviem nikdy presne dodržať a vždy tam dám niečo svoje navyše. Alebo sa mi na nejakej technike páči pointa a aplikujem to podľa seba ako ma jednoducho napadne. Dnes som doslova z tohto zážitku fascinovaná a tak som sa rozhodla, že ďalší môj zámer bude otvoriť tok hojnosti smerom ku mne. A ja Vám sľubujem, že keď sa tá hojnosť cez môj vlastný odpor ku mne už konečne dostane tak o tom zase napíšem...alebo Vám pošlem z nejakej peknej teplej destinácie pohľadnicu :-)