Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Prosinec 2013

Rok 2013 s námi jednal jako s ořechy. Jaký bude 2014?

31. prosince 2013 v 13:04 Vývoj vědomí bytostí

Jak astrologicky tak i energeticky, byl tento rok tak náročný, že se k jeho konci většina lidí doslova plazí z posledních sil. Vzal nám i to, co jsme pokládali za trvalé a neměnné. Poslal nás na dno našich sil a dal nám nahlédnout do skutečně ryzích charakterů našeho okolí i do naší vlastní duše. Choval se k nám jako k ořechům. PROČ?
Z mnoha důvodů, které když se spojí dohromady, je z toho přesně takovýhle odšťavňovač, který roztočí nás a všechno kolem tak, že doslova vyždíme všechno, co je v nás i v lidech kolem nás.
Bylo - li něco náročným testem, pak to byl rok s třináctkou na konci.
Astrologicky se hned mnohokrát stihly vyskytnout aspekty, které se hned tak nevidí v takové koncentraci.
To se projevilo, jak u jednotlivců, tak i u celých společností a států. Jak na poli osobním, tak i politickém a rověž klimatickém. Je to propojené.
Po stránce energetické to byl rok s třináctkou na konci a na to je také dobře myslet. Třináctka je v Tarotu kartou SMRT.
Ta vlastně znamená všechno, co se děje náhle, neočekávaně, zvraty a náhlé konce i začátky zcela něčeho jiného.
"Spíš by se smrti nadál, než…" to je symbolikou téhle karty.
A bylo i tohoto roku.
Nemůžeme se proto divit , že koktejl astrologických pohybů a postavení v kombinaci s energií smrti má za následek tohle. Zdánlivě to vypadá, že tento rok nám přál obecně jenom to špatné, ale jak už je mým zvykem, přestože mě také neušetřil a to hned mnohokrát, našla jsem na tom všem hodně pozitiv.
Jako ořechy.
Tohle přirovnání mě právě napadlo v souvislosti s vedlejšími účinky končícího roku, který nám udělil hodně ran. Je to jednoduché. Totiž, koš ořechů vypadá jako koš ořechů a můžete se na něj dívat jak chcete, a pořád to bude JEN koš ořechů. Pokud ale budete chtít to podstatné, proč vůbec ony ořechy máte, budete se muset dostat dovnitř.
Do každého jednoho ořechu, protože jinak nemůžete vědět, který je k jídlu, kde je dobré jádro a kde není. A co pak musíte nutně udělat, abyste dostali to ryzí, to, co má na ořechu vlastně jediné cenu?
MLÁTIT DO NICH!!
Ano, bez toho, aby se do ořechu praštilo kamenem, se člověk v životě neostane k jádru. Nezjistí, zdali je dobré, nebo ne. A přesně to zřejmě od nás chtěl tento rok, aby nás vůbec pustil do toho dalšího. Už se to nebude opakovat.
UŽ NIKDY NEBUDEME TAKOVÍ, JACÍ JSME PŘED TÍM BYLI.
Budeme lepší.
Možná do roku 2014 vstupujeme otlučení a prakticky jaksi nazí, protože jsme přišli o skořápky, ale vstupujeme do něj naprosto ryzí. Takoví, jací jsme. A i okolí. Necháme za sebou hromady nepotřebných věcí, se kterými jsme doposud chodili tak trochu zahalení do jejich tvrdé ochrany. Jsme zranitelní, jsme bolaví, jsme odhalení, ale prošli jsme si revizí našich charakterů a skutečných skrytých vlastností.
Jakoby Universum nechtělo pokračovat s košem neotestovaných plodů. Jakoby si přálo, aby bylo všechno vidět.

A to se stalo.
Vzpomeňte na to, co jsem si psali v souvislosti s 21.12.2012… dojde vám, co to znamenalo. TADY
Nebuďme z toho smutní. Zřejmě nastal čas zbavit se všeho, co nepotřebujeme. Vidět, co bylo skryto a pracovat do budoucna jen s tím, co je podstatné. A že to bolelo? Ano a hodně. Ale jen jádro je jedlé.


SOLFEGGIO FREKVENCE

31. prosince 2013 v 12:52 Doteky Nového Života

NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK VÁM ZPROSTŘEDKUJE POMOCÍ TÓNŮ FREKVENCE SOLFEGGIO VELKÉ MOŽNOSTI K DUCHOVNÍMU LÉČENÍ - HOJENÍ RŮZNÝCH TRAUMAT A S TÍM SPOJENÝCH EMOCÍ. ZA JEDEN POSLECH SE SAMOZŘEJMĚ ZÁZRAK NESTANE. DOPORUČUJI, ABYSTE VŽDY JEDNO TEMATICKÉ VIDEO POSLOUCHALI NĚKOLIKRÁT, SAMI POCÍTÍTE ZMĚNU. A I PAK SE OBČAS VRACEJTE - A VĚŘTE, BUDETE SE VRACET RÁDI. JE DOBRÉ UDĚLAT SI PRO POSLECH A VNÍMÁNÍ SVÝCH POCITŮ A PROCHÁZEJÍCÍCH ENERGIÍ ČASOVÝ PROSTOR V DOBĚ, KDY VÍTE ŽE PRO TO BUDETE MÍT KLID. VELMI PŘÍJEMNÉ JE ZPŘÍJEMIT SI PROSTŘEDÍ PLAMENEM SVÍČKY A VONNÝMI ESENCEMI. A TEĎ UŽ SE ZAČTĚTE DO SDÍLENÉHO DOPROVODNÉHO TEXTU.

Hudba a zvuk může být velmi silný transformační nástroj pro lidské tělo a duši.
Nicméně, až v posledních letech vyšla najevo informace, že naše novodobá hudební produkce byla okradena o obrovský potenciál pro léčení a transformaci, o mocný starodávný tonální rozsah známý jako "původní Solfeggio frekvence ."Tyto originální Solfeggio frekvence, mají schopnost přeměnit život zázračným způsobem. Zmínky o těchto frekvencích sahají do starověku, kdy byly součástí zpěvů v gregoriánských chorálech, během náboženských obřadů v kostelech v té době. Ale partitury chorálů záhadně, kolem roku 1050 zmizely a jsou pravděpodobně navždy ztraceny.Tyto zpěvy se skládají ze zvláštních tónů nebo frekvencí, které když jsou zpívané v harmonii, a v latině, měly obrovskou duchovní sílu při náboženských obřadech. Kombinace těchto tónů a latinské intonace, měla sílu proniknout hluboko do hlubin podvědomí a silně podporovat léčení a transformaci.

subway_zps3b0cbf83

Solfeggio frekvence obsahují šest čistých tónů a tyto byly použity pro vytvoření starověké hudební stupnice.

Církev tvrdí, že se ztratilo všech 152 těchto úžasných starověkých gregoriánských chorálů, ale je více než pravděpodobné, že jsou záměrně pod zámkem v útrobách vatikánských archivů. Jeden z těchto zpěvů obsahující Solfeggio frekvence, známý jako "chvalozpěv na Jana Křtitele" (Ut Queant Laxis) se však záhadným způsobem objevil na veřejnosti a je napsán tak, že obsahuje všech šest Solfeggio frekvencí. Z této písně také byly převzaty solmizační slabiky pro označení tónů stupnice - Ut-Re-Mi-Fa-Sol-La.

Naše moderní hudební stupnice je mírně mimo rozsah synchronizace původních Solfeggio frekvencí a komorní "A" 440 Hz, bylo původně, ještě kolem roku 1914, 417 Hz. V podstatě téměř všechnu hudbu, kterou slyšíme dnes v mediích nebo se prodává v obchodech, ať už je to rock, jazz, soul nebo klasika, je atonální a kontraproduktivní ve srovnání s úžasnou transformační silou Solfeggio tónů.Jedna z Solfeggio frekvencí 528 Hz je známá jako "528 Miracle", protože ta má pozoruhodnou schopnost léčit a opravovat DNA v těle a je to přesně ta frekvence, která byla použita genetiky při biochemických procesech.Změnou původní Solfeggio stupnice se změnily výrazně zpěvy, tedy i ty zpívané v kostelích a změnou frekvencí byly ovlivněny změny v koncepčním myšlení, což mělo za následek oslabení duchovního vlivu církve.

Solfeggio frekvence:

UT - 396 Hz - Osvobozující pocit od viny a strachu.Tón UT může být používán jako prostředek pro realizaci cílů a dodává sílu nebo energii v dosažení cíle, Tato uzdravující zvuková frekvence má blahodárné účinky ve vztahu k pocitům viny. Tato frekvence očišťuje od pocitu viny, který často představuje jednu ze základních překážek k realizaci cílů. Tím umožňuje dosažení těchto cílů. Tato frekvence UT vás zbavuje pocitu viny a strachu tím, že snižuje obranné mechanismy. Tato Solfeggio frekvence může být také použita jako prostředek probuzení, vystřízlivění a návratu k realitě.

RE - 417 Hz - Vracení situace a usnadnění změn.Tento tón je spojen s rezonancí a empatií. Tón RE může změnit určité odcizení člověka od Boha a jeho návrat na správnou cestu. Vyčistí traumatické zážitky a b´vymaže destruktivní vlivy minulých událostí. Může být použit pro odstranění omezujících pocitů či dojmů, které brání člověku v dosažení svých životních cílů. Tón RE podporuje energeticky buňky a DNA, aby fungovaly optimálním způsobem a to tak, že dodají energii Vašemu tělu za využití svého tvůrčího potenciálu

MI - 528 Hz - Transformace, zázraky a oprava DNA./ frekvence láskyTón MI slouží k návratu lidské DNA do svého původního, téměř dokonalého stavu za podpory energie působící z této frekvence. Tím, jak dochází k opravě DNA, probouzejí se blahodárné účinky našeho těla, zvyšuje se množství životní energie, jasnost mysli, povědomí, probouzí se a aktivuje se tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu a pocitu duchovní slávy. Tón MI také otevírá lidem hluboké duchovní zkušenosti a osvícení.

FA - 639 Hz - Soudržnost / Vztahy / harmonizace mozkuTato frekvence pomáhá v mezilidských vztazích, umožňuje vytvoření harmonické společnosti a tvoří harmonické mezilidské vztahy. Tónu FA lze použít k řešení vztahových problémů, problémů v rodině, mezi partnery, přáteli a k řešení sociálních problémů. Pokud hovoříme o procesech na buněčné úrovni, tón FA podporuje komunikaci buňky se svým okolím. Tato starobylá Solfeggio frekvence posiluje komunikaci mezi lidmi, porozumění, toleranci a lásku. Tato frekvenci lze také použít pro komunikaci s paralelními či duchovními světy.

SOL - 741 Hz - Vyjádření / Řešení / probouzející intuici / spojuje s nelineárním poznánímTato frekvence čistí buňky (solve polluti) od toxinů. Časté používání této frekvence vede ke zdravějšímu a jednoduššímu způsobu života, což můžete ještě více podpořit zdravým jídlem zbaveným různých druhů toxinů. Tón Sol čistí buňky energeticky od různých druhů elektromagnetického záření a znečištění. Tento tón Vás vede k čistějšímu, stabilnímu a duchovnímu životu.
LA - 852 Hz - Prohloubení intuice./navracející k duchovnímu řádu / osvícení / láska bez podmínek Tento tón probouzí jakýkoliv systém do jeho původního, perfektního stavu. Je spojen se Světlem a Duchem, umožňuje přímé prožitky a návrat k Jednotě. Tato frekvence obnovuje propojení člověka s energií duchovního světa a umožňuje zažít Jednotu – naši přirozenou vlastnost a povahu.

"528 cyklů za sekundu, je doslova jádrem tvůrčích frekvencí přírody. Je to láska," prohlašuje proslulý lékařský výzkumník Dr. Leonard G. Horowitz (specialista na genetickou biochemii). Tento doktor má podíl na tom, že ke stávajícím Solfeggio frekvencí přibyly další tři a jedná se o 174 Hz, 285 Hz, ve spodní části stupnice, a 963 Hz v horní části stupnice a po přidání se s šesti původních Solfeggio frekvencí, vytvořily tři ideální trojice 3 x 3 = 9

Význam doplňkových tónů:

174 Hz
Nižší tóny jsou podobné přírodním anestetikům. To vede k odstranění fyzické a duševní bolesti. Tato frekvence dává Vaším orgánům pocit bezpečí, zabezpečení a lásky a motivuje je k co nejlepší činnosti.285 Hz
Tento tón je užitečný při pomáhání léčbě ran z energetického hlediska, popálenin, nebo k léčbě jakékoliv jiné formy poškození tkáně. Tato frekvence pomáhá návratu tkáně do své původní podoby. Ovlivňuje energetická pole tím, že jím „zasílá zprávy“ o restrukturalizaci poškozených orgánů

963 Hz
Tento tón probouzí jakýkoliv systém do jeho původního, perfektního stavu. Je spojen se Světlem a Duchem, umožňuje přímé prožitky a návrat k Jednotě. Tato frekvence obnovuje propojení člověka s energií duchovního světa a umožňuje zažít Jednotu – naši přirozenou vlastnost a povahu.Mezi Solfeggio frekvencemi existují zajímavé matematicko fyzikální vztahy. Rozdíl mezi třemi prvními, druhými a třetími frekvencemi v kruhu je 111 Hz.
174+111= 285, 285+111=396
417+111= 528, 528+111=639
741+111= 852, 852+111=963
174, 417, 741 jsou vrcholy trojúhelníku, zrovna jako 285, 528, 852, nebo 369,639,963.
174Hz /1+4+7/ = 12 /1+2/ = 3 285Hz /2+8+5/ = 15 /1+5/ = 6 396Hz /3+9+6/ = 18 /1+8/ = 9
417Hz /4+1+7/ = 12 /1+2/ = 3 528Hz /5+2+8/ = 15 /1+5/ = 6 639Hz /6+3+9/ = 18 /1+8/ = 9
741Hz /7+4+1/ = 12 /1+2/ = 3 852Hz /8+5+2/ = 15 /1+5/ = 6 963Hz /9+6+3/ = 18 /1+8/ = 9

Tak jako matematické vztahy mezi frekvencemi, existují vztahy těchto frekvencí i k životně důležitým funkcím orgánů těla, až po úroveň DNA.

Moderní věda teprve nyní začíná zjišťovat, co již před staletími moudří muži věděli a že všechno (včetně vás), je v konstantním stavu vibrací. Nejvíce elementárnímu stavu vibrací se blíží zvuk. Všechno má optimální spektrum vibrací a tento stav se nazývá rezonance. Když jsme v rezonanci, jsme v rovnováze. Jeden ze způsobů, jak využít zvuk a léčit tělo, je si uvědomit, že každý orgán a každá buňka, absorbuje a vydává zvuk.

Emoce a mentální stavy mají své rezonanční frekvence, to je tajemství síly spirituální hudby a zpěvu či vhodně namluvených pasáží. Když je rezonanční kmitočet aktivován dostatečně dlouho, tělo a mysl začne rezonovat ve stejném rytmu a je vytvořen pocit odpovídající rezonančnímu kmitočtu. Pokud jste někdy byli na velkém rockovém koncertě, kde je zpravidla fenomén rezonance používán, podlehnete posléze atmosféře vytvořené hudbou a chováte se až nepříčetně, což za normálních okolností není obvyklé. Terapeutické účinky zvukových vln se používají k přeskupení frekvencí mysli.

Bez ohledu na to, čemu určitá osoba věří, a protože každá nota starověké stupnice Solfeggio má zvuk odlišný od konvenční hudební stupnice, poskytují tyto tóny nové stimuly pro mysl a somatický systém (tělo). V poslední době přijímají vědci názor, že již samotné poskytnutí nového podnětu je pro mozek v mnoha ohledech přínosem, konkrétně ve vztahu k plasticitě mozku (tj. udržení mladé, zdravé a aktivní mysli). Souběžně s tím, jak se Vaše mysl uzdravuje, odpovídá také tělo a sklízí tím své vlastní plody.

Například, jedna ze Solfeggio frekvencí 528Hz, se vztahuje k výrazu "MI" a toto označení je odvozeno od "MI-ra gestorum" v latině znamená "zázrak".

528Hz je to přesný kmitočet používaný v genetice při úpravách poškození DNA, principiálně je to zásah do struktury, na které je založen život!

V laboratorních podmínkách byly mrazeny různé druhy vody, za působení Solfeggio frekvencí a pozornost byla zaměřena na vytvořené krystaly. Zjištěný výsledek byl, že voda má tendenci vytvářet dobře uspořádané, šestiúhelníkové krystaly, které obsahují minerální látky v optimální rovnováze. Přírodní voda, vycházející ze země, má schopnost vytvářet krystalickou strukturu, kdežto voda z vodovodu ošetřená uměle přidáním chemikálií, jako je chlór nebo jinak znečištěná, má tuto schopnost omezenu.

Voda je nejvíce potřebná látka pro život člověka. Obecně platí, že 90% nebo více v embryonálním stavu těla je voda. U kojenců je to asi 65-70% vody a asi 80% u dospělých. S přibývajícími léty obsah vody v těle klesá.

Je důležité nejen, aby požadované množství vody tělo přijalo, ale aby kvalita a složení vody, bylo pro tělo na přijatelné úrovni. Dlouhý život je podmíněn tedy především kvalitou vody, kterou pijeme každý den. Kvalita se projeví jaké krystaly voda při zmrazení vytváří, bez působení Solfeggio frekvencí a jak se změní krystalická struktura a tedy i kvalita, při působení Solfeggio frekvencí.

Podobnou působnost mají Solfeggio frekvence i na vodu obsaženou v těle, zlepšují její kvalitu a tím i veškeré tělesné funkce a stavy na vodě závislé.

165418_529460413773223_702329293_n

Jak naslouchat Solfeggio frekvencím? Důležité je soustředit se na vydávaný tón. Zpočátku (prý) můžete pocítit symptomy jako bolesti hlavy, škubání nebo dokonce pocit na zvracení. To je normální, neboť tóny odstraňují energetické bloky z vašeho těla, aby vaše přirozené elektromagnetické pole mohlo posílat více energie do tělesných oblastí, které to potřebují.
K dosažení nejlepšího účinku se doporučuje poslouchat jakoukoliv ze Solfeggio frekvencí aspoň jednou denně, během dne můžete naslouchat, kolikrát chcete. Nejlepší účinky se dostavují po šesti týdnech každodenního naslouchání.

Příklady Solfeggio frekvencí, odkazy na ukázky:
Základních 6 frekvencí


Doplněné frekvence, Dr. Horowitz
TZOLKIN 31.12.2013 2 MEN kin 15

31. prosince 2013 v 11:13 Mayský Kalendář na každý den

Men - Orel - Síla Vizí

Vzneste se vysoko, ale zůstaňte uzemnění; nechte své ambice stoupat neomezeně, ale využijte dnešní energii se záměrem - dívejte se hluboko do duše všech osobních věcí, abyste porozuměli jejich fyzické realitě. To jsou dnešní zprávy jednoty Ka (2) a Men. Tak jako Ka zdůrazňuje naši vlastní dualitu, která je integrována do naší existence a universálních přírodních zákonů, tak Men - velký zprostředkovatel, nám pomáhá pochopit, jak řešit protichůdné, nebo nevyvážené perspektivy.
DNES JE DOKONALÝ ČAS VZNÉST SE K VYŠŠÍMU DUCHOVNÍMU STROPU PRO VHLED DO VYŠŠÍ PRAVDY
Najděte odvahu přijmout plnou zodpovědnost za své činy. Pokud se změníme my, změní se i svět kolem nás. Život nám vrhá stále smělejší výzvy a neumožňuje už žádný kompromis. Dnes následujte své svědomí. Jedině tak získáte NEZÁVISLOST. Povzbuďte dnes ostatní.
TRANSFORMACE STÍNU: Naučte se udržet rovnováhu mezi odpočinkem, prací, spánkem a výživou. Myslete na sebe. Věnujte se svým osobním plánům, vizím a představám. Podívejte se na své záměry a sliby, které dáváte lidem, z pohledu vyššího cíle, kterým je zachování rovnováhy. Naučte se brát i dávat. Zvažte, zda vaše horlivost nebrání druhým v jejich dalším vývoji. Neberte na svá bedra zátěž ostatních lidí. I když prší, nezapomínáte na magické slůvko děkuji?

Vědomí, vize, iluze….

Energetické pole definované symbolem MEN je charakteristické nejvyšším duchovním obsahem. Žádná lidská bytost nemůže žít beze snů. Každý člověk potřebuje vizi cíle, aby mohl vyřešit chaos a uniknout z každodenního zmatku života. Pokud nám chybí vize, honíme se za iluzemi. V nejkrajnějším případu nedostatku vizí propadáme závislosti na ostatních. Staneme-li se středně silnějšími, ztrácíme svoji SUVERENITU. Pouze dosáhne-li náš duchovní růst brány SRDCE - do našeho energetického pole začínají proudit vizionářské perspektivy. Síla ORLA vynese Vědomí cíle na první místo. Dny MEN jsou dolem informací spirituální vědy, sahající daleko do budoucnosti. OREL otevírá kanály vizí, jejichž prostřednictvím se plně vědomý člověk kontaktuje s vyššími úrovněmi. Tento člověk se přestává zaobírat maličkostmi, starostmi o budoucnost ztrácením času neproduktivními spekulacemi. Moudrost ORLA včas pošle vzkazy, jak překonat nepříznivé situace.
Pokud váš život zeje prázdnotou, pokud vám chybí cíle, pokud často registrujete prázdné přebíhání, sbližte se s ORLEM a poproste tohoto Obra, aby vám pomohl postavit magický most do vizionářských světů. Bez motivace zanikne každá chuť tvořit. Dovolte MODRÉMU ORLOVI zalít vás jeho genialitou, dovolte, aby jeho energie probudila vaši Duši. Dnes vidíte, jak dalece jste nezávislí. To, co budete dělat dnes, odráží vaši velikost. Dnes dáme pod lupu bolestný egocentrický svět. Dnes se staneme vykonavatelem, nikoliv vykonávajícím cizí přání. Dnes nepodlehneme psychóze strachu, ani zdánlivě ohrožené budoucnosti.

2. POLARITNÍ TÓN VÝZVY - SÍLA POLARITY

Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla - kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete svoje pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází.
Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.
POLARITA JE PULSEM ZDROJE UNIVERSA
Dny s Energií POLARITNÍHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Pečeť stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě.V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah ( vzhledem k polaritě), což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí, obzvlášť jste-li osobně spojeni s polaritní Energií, např. přes kin narození.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nic nebudete považovat za obyčejné...

31. prosince 2013 v 8:00 Vývoj vědomí bytostí
Jedno musíte dobře pochopit - celá Existence je příznivé dění, a jelikož vy jste její součástí, i veškeré dění kolem vás je příznivé. To je pravda, o Existenci - v jejím dění nedochází k žádným nepříznivým událostem, ale vše je naopak požehnáním, za něž je třeba být vděčný.
Pokud to dobře pochopíte, již si nebudete v životě na nic stěžovat, na vše budete pohlížet s vděčností a vše se vám bude zdát mimořádné. Nic nebudete považovat za obyčejné, ale vše vám bude připadat jako zázrak.
K zázrakům dochází neustále přímo před vašima očima, nicméně vy si jich nevšímáte. Život se vám možná občas zdá mdlý a nudný, ale to je jenom proto, že nevidíte každodenní zázraky, k nimiž kolem vás neustále dochází.
V okamžiku, kdy si jich začnete všímat, bude celý váš život jeden velký zázrak. Ve skutečnosti ve vašem životě dochází k příliš mnoha zázrakům, a proto je již ani nevnímáte. Přijímejte a oslavujte Existenci se všemi jejími rozličnými rozměry a paradoxy. Nic neposuzujte ani neodsuzujte.
Uvědomte si, že všechno, co se děje, je příznivé. Pochopte, že všechno, k čemu ve vašem životě dochází, je pro vás nějaká zpráva; všechno včetně smrti a nemoci vás má něco naučit. Každá událost, s níž se musíte v životě vypořádat, zvyšuje vaši inteligenci a frekvenci vašeho uvědomění. Život se má žít, a ne neustále něco řešit; vše ve vašem životě se rozvíjí samo o sobě a vždy se vám odhaluje, co vám daná situace přináší.
Je třeba pochopit jednu důležitou věc : mezi vámi a osvícenou osobou neexistuje žádný kvalitativní ani kvantitativní rozdíl kromě toho, že osvícená osoba se jak ve svém vnitřním, tak ve vnějším světě cítí spokojena, zatímco vy ne. vy máte neustále pocit, že vám něco chybí. nejste žádný omyl ani náhoda, jste nesmírně důležití. Jste zázrak Existence. To není žádné pozitivní myšlení, tento fakt je pouhá a prostá pravda. Pokud budete této pravdě důvěřovat, budete se automaticky cítit pozitivně.
Pochopte, že pro Existenci představujete naplnění a že kdybyste tu nebyli, chyběli byste jí. Veškerý váš majetek, vztahy a vše ostatní, to není žádná náhoda. Existence chce, abyste měli vše, co máte, jelikož chce žít skrze vás a dosáhnout skrze vás naplnění! Tak už to pochopte.

Paramahamsa Nithyananda

http://www.novoucestou.cz/?p=35033

Krok vpřed, nikdy se nedívej zpět...

31. prosince 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Jestliže jsi již jednou udělal s důvěrou krok vpřed, nikdy se nedívej zpět a nezačni litovat toho, cos nechal za sebou. Prostě očekávej tu nejkrásnější budoucnost a hleď, jak nastává. Nech vše staré za sebou; vše již skončilo. Bud vděčný za lekce, kterým ses naučil, a za zkušenosti, kterých jsi nabyl a které ti pomohly vyspět a umožnily ti hlubší porozumění, ale nikdy se nesnaž na nich ulpívat. To, co na tebe čeká, je mnohem, mnohem krásnější než to, co necháváš za sebou. Když svěříš svůj život Mému vedení a řízení, jak by mohlo cokoli špatně dopadnout? To se může stát jen tehdy, když uděláš krok vpřed, a pak jsi zvědav, zda jsi ho udělal správně, a dovolíš pochybnostem a obavám, aby se v tobě začaly hromadit, a pak zjistíš, že klesáš pod tíhou svého rozhodnutí. Nech tedy minulost odplynout a vykroč vpřed se srdcem naplněným láskou a vděčností.


BOŽSKÝ ZDROJ

30. prosince 2013 v 8:00 Vývoj vědomí bytostí


Božský zdroj je všudypřítomné energetické pole. Je vším, co se odehrává i hra sama. Je to vesmírná síla, z které je vše stvořeno a které samo ze sebe tvoří. Je to původ i konec všech věcí zároveň. Je to vše, co jsme schopni vnímat a také vše, co je neviditelné pro naše smysly. My sami jsme holografickou součástí Božského zdroje. Jsme umělci i umění zároveň.

Božský zdroj je éter - kosmická pavučina - vše propojující energetické pole - vědomá a inteligentní Mysl.

Božský zdroj obsahuje: Explicititní řád
( vše, co vidíme, na co si můžeme sáhnout a co se jeví v našem světě jako oddělené, relativní nezávislost )

Implicitní řád
( předloha, matrix, osnova viditelného )
Analogie řeky, jako implicitního řádu a vln a vše, co se v řece děje jako řádu explicitního.

Vesmír je hologram. V hologramu obsahuje každá část jakéhokoli předmětu týž předmět v celém rozsahu, pouze však v menším měřítku ( lidské DNA ). Stejně o hologramu pojednávají Védy ( 5000 let př.n.l. ) a svitky z Mrtvého moře ( staré 2000 let ).

Božský zdroj funguje jako obrovská kosmická obrazovka, na níž můžeme spatřit nehmotnou energii svých pocitů a vyznávaných hodnot promítnutou do hmotného prostředí života.

ZDROJ poskytuje nestranný prostor pro naše vnitřní prožitky a přesvědčení, jež mají ve světě vyplout na povrch ( filmové plátno ), aniž cokoli hodnotí. Své skutečné názory na všelicos dáváme najevo ( vědomě i nevědomě ) skrze kvalitu vztahů, kterými jsme obklopeni. My jsme plátno, náčiní i umělec dohromady. Jsme měnící se dílo, jež nikdy nekončí.

Skutečnost, že jsme obklopeni tvárným světem našich vlastních děl, má pro nás významný dopad.
Jazyk, kterým lze hovořit k Božskému zdroji jsou emoce - mění se PH a hladina hormonů. Sílu, kterou emoce vyvolá ve vnitřku, posouvá do kvantového světa mimo naše těla.

Božský zdroj ( Tao ) je plášť, který vytváří vrstvy. Náš život se odehrává v rámci tkaniny pláště ( záhybech ). Jde o narušení kosmické pláště ( ryzího vědomí ). Pokud jej narušíme svými úsudky, začíná nám unikat jeho řád.

Chcete-li upřímně obnovit harmonii s vnější realitou, ve chvíli pochybnosti prostě řekněte: Nic dvojího".

Když něco chceme, musíme vytvořit záhyb na plášti.

Gregg Braden

http://www.matrix-neo.cz/autori/gregg-braden-matrix-bozsky-zdroj/bozsky-zdroj.htm

Mé království Nové nebe a Nová zem....

30. prosince 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Představuješ Mé ruce a nohy. Musím působit v tobě a skrze tebe, aby se zjevily Mé zázraky a sláva. Musím tě použít, abys snesl na Zem Mé království a vytvořil nové nebe a novou Zemi. Dokud si neuvědomíš, že tě potřebuji, budeš dále jen naslouchat slibům o zázračném novém nebi a nové Zemi, ale nespatříš je, nebudeš v nich žít a nepoznáš je v sobě, ani kolem sebe. Jaký smysl má snít o utopii? Musí se stát skutečností, a tou se může stát, když ji začneš žít a přestaneš o ní jen mluvit. Vidíš-li tonoucího, není nic platné volat na něj rady ze břehu. Musíš skočit za ním a vykonat něco pro jeho záchranu. Není moc užitečné číst o tom, jak vytvořit nové nebe a novou Zemi, nebo se o tom učit. Musíš v nich začít žít a uskutečňovat je již nyní.

A pak, že Anděl, nemůže mít lidskou podobu.

29. prosince 2013 v 18:18 Oblíbená videa


Měla by mít hlasivky prakticky ve vývinu.

Její hlas by měl znít dětsky … ale z tohohle člověk slyší něco, co lze jen těžko nazvat jinak, než nepozemské.

Přestože na dítěti se dá dobře pracovat, když se mu věnuje dobrý učitel…v tomhle případě…bych řekla boží. A ne tak, jak to používáme.

Boží jako skutečně odjinud.

Byla to první myšlenka, která mě napadla, když jsem se probrala z úžasu.

A pak, že Anděl, nemůže mít lidskou podobu. wink

Je to jistě zcela normální holčička, s normálním dětským chováním.

Ale skoro se mi nechce věřit, že v tom dítěti je všechno ryze pozemské.

Je to neuvěřitelné, nepřirozené, skoro nenormální, ale moc krásné. Innocent

Hezký den!


TZOLKIN 29.12.2013 13 BEN kin 13

29. prosince 2013 v 17:11 Mayský Kalendář na každý den

Ben - Poutník - Síla Svobody
Oblast: Možnosti, nové směry, prověřování, překračování hranic
Dovolte posvátné energii prostoupit vašich 13 hlavních kloubů a spojit se s podstatou vaší esence - s koyopou, který zvýší vaši intuici a vnímání. V tento den Ben použijte sílu stability a očisty pro svou vnitřní duši - domova všech domovů. Pokud můžete, podělte se o tuto zkušenost se svými blízkými. aby i oni mohli mít prospěch z dnešní energie. Proto, díky pravému vnitřnímu klidu, nazýváme vnější místo domov, kde může být plno lásky, radosti a spokojenosti.

Vlna IMIX vám dává k dispozici celé bohatství vesmíru a ukazuje, jak tyto dary využívat v životě. TŘINÁCTÝ Den objevíte, že cílem vašeho života je SVOBODA.

DNES JE DOBRÝ DEN POŽEHNAT SVÉMU DOMOVU

Svobodu oceníme, jen když poznáme chuť otroctví. V životě nás zotročují vlastní iluze, stejně jako strach z neznámého, egocentrizmus, tvrdohlavost, hloupost, nebo touha imponovat bohatstvím. Dnešní události ukazují kam míří vaše cesta a jaké vás čekají výzvy. Udělejte rozhodující krok vpřed, dnes vás nesrazí žádné problémy. Rozpory a životní selhání vás doprovází do pokladnice moudrosti. Teprve tam se dozvíte, co znamená vnitřní SVOBODA.

TRANSFORMACE STÍNU: Zkoumejte hranice vašich možností, přijímejte nové výzvy. Přineste SVĚTLO do svého Středu a osvěcujte ostatní. Spolehněte se na sílu citu, využijte každou příležitost, možnost, návrh. Poznejte svoji sílu. Uvěřte v sebe. Podívejte se na život, jako na nádhernou cestu do neznáma.
Zkoušky, možnosti, osobní svoboda…
Pečeť BEN otevírá brány do Vyšších světů. Energie BEN nám pomáhá uniknout z karmických otroctví. Každá forma otroctví a závislosti se ve Dnu POUTNÍKA objeví velmi drasticky. Pole napětí vytvořené mezi Karmickým Časem a neomezenou svobodou, přinesenou na Zemi skrze nového Ducha ČASU, se může stát velmi nepříjemné.
Kdo vystoupil z karmického otroctví, ten prožije den BEN velmi příjemně. Před tímto člověkem se otevře velký svět - svět nových možností, úspěchů a zajímavých návrhů. Objeví se zde krása každého dne, mnohobarevnost a všestrannost lidského Bytí. Tento člověk započne novou etapu života daleko od karmických výmolů.
Pokud trpíte vězením v dramatu života, je to neomylné znamení toho, že váš Obr BEN ještě spí na prahu vašeho života. Otevřete se impulsu tohoto Dne a probuďte vnitřního Obra. Po celý čas dávejte pozor na "řídící věž" a karmické strážce. Můžete je bezpečně obejít pouze s pomocí BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Nezapomeňte, že na cestě nic nebudete soudit! Nesuďte lidi, kteří vám ublížili! Nevracejte se do minulosti a nepříjemných vzpomínek. Přijměte vše tak, jak to je! To je nejkratší cesta ke SVOBODĚ.
13. KOSMICKÝ TÓN TRANSFORMACE - SÍLA POHYBU UNIVERSA
TŘINÁCTKA se vás dotýká rukama neviditelných sil, zodpovědných za radikální změnu. Tón TŘINÁCTÝ uvádí do pohybu vše, co se brání změně, co je strnulé, co vypadlo spod vaší kontroly. TŘINÁCTKA může spustit cokoliv, co dramaticky změní běh vašeho života. Věřte ale, že se vás dotýká Nejčistší Energie Universa, a nová sebeidentifikace, pomáhající vám otevřít se darům Vesmíru. TŘINÁCTKA vás volá, abyste se připojili k akci na zlepšení vyšších standardů vašeho Esenciálního JÁ a k cíli vašeho Světelného těla. Přemýšlejte, o jak velký pohyb běží z hlediska vaší důvěry lidem a v přirozené procesy života. Věnujte pozornost běhu okolností, které se náhle objeví před vaším duchovním zrakem.TŘINÁCTKA má moc pohybu úrovní a změn četnosti. Posílá vám nejnovější informace, vrhá nové výzvy, vytváří nové možnosti. Staňte se Nebeským Poutníkem. Buďte upřímní a flexibilní. Dovolte nepříznivým situacím stát se vašimi dynamickými spojenci!
OTEVŘETE SE SPOLUPRÁCI,
KTEROU VÁM NABÍZÍ POHYB UNIVERSA
POD VAŠÍM VEDENÍM!
V Tónu TŘINÁCTÉM pulzují Energie, jejichž podstatou je SÍLA TRANSFORMACE, čili SÍLA PŘEMĚN A ZMĚN. Bez nich by nic NOVÉHO nemohlo vzniknout. Pokud jste v minulosti měřili čas v rytmu "12" ,to znamenalo, že jste se mohli točit pouze dokola, ať jste dělali cokoliv správně a rychle - nic podstatného z toho nemohlo vzniknout. Číslo "13" je často nazýváno BOŽSKÝM FAKTOREM. Jiné školy mluví o 13 jako o ČÍSLE OSUDU.
Dny s Tónem TŘINÁCT jsou často přetíženy svým obsahem, který umožňuje přeměnu energie, která se může jevit pro člověka velmi zdrcující. Proto může vzniknout pocit lenosti, nesoustředěnosti, nebo pocit něčeho NOVÉHO, co visí ve vzduchu. Nezapomeňte, že TŘINÁCTÝ Tón vzniká spojením Tónu PRVNÍHO, který vždy ohlašuje něco nového. Tón TŘINÁCTÝ se váže s fází přechodu - opuštěním STARÉHO a připojením se k NOVÉMU - čili SÍLU TRANSFORMACE.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

JAK NAVZÁJEM SPOLUPRACOVAT V ROCE 2014

29. prosince 2013 v 8:00 Doteky Nového Života


1. Pracujeme na zvyšování naší osobní vibrace zpracováváním svého strachu, a to jak osobního, tak kolektivního.

2. Zjišťujeme, co nám přináší radost a nadšení, a děláme to. Zvyšuje to naši osobní vibraci a je to zároveň nejsilnější vodítko k našemu osobnímu úkolu na planetě, který zde máme dělat.

3. Spojujeme se s ostatními, kteří touží po tomtéž. Je tady chvíle tvoření síťového společenství bez vůdců! Sdílíme, komunikujeme, činíme. Následujeme své srdce a svoji intuici, nic jiného. Není to nijak složité a nevyžaduje to "zvláštní" skupinu, vůdce či duchovní učení, nástroje, přesvědčení. Prostě zjišťujeme, co pro nás osobně funguje, a děláme to.

4. Uvědomujeme si, že jsme radostsvětloláska (joylightlove). To je naše skutečná podstata a esence. Není to něco, co "channelujeme" (stahujeme, co námi protéká) či k čemu se vztahujeme, ale je to základní stavební kámen každé lidské bytosti.

5. Měníme postoj ze "spasitelství", "zachraňování" (saving) k "posilování" (empowering). Je rozdíl mezi nápravou světa a posilováním lidství, aby se probudilo a upevnilo.

6. Posilujeme ty, kdo nás inspirují. Já posílám deset procent mého měsíčního výdělku nikoliv těm, kdo to nejvíce potřebují, ale těm, kdo mne nejvíce inspirují. Proč? Protože inspirace je čistá životní síla. Čím více posilujeme ty, kdo nás inspirují, tím více čchi, síly, schopnosti činu, mají, aby pokračovali v tom, co dělají, a inspirovali druhé.

7. Pouštíme pocit, že "máme pravdu". Můžeme se cítit velmi frustrovaní z chování přátel a příbuzných, kteří se "neprobouzejí" nebo kteří nevidí, jak skvělé je naše nové poznání, nástroje a spojení. Musíme si uvědomit, že jejich Vyšší Já skutečně ví lépe, co dělá, než to víme my…

Inspiruji ty, kdo posilují, a posiluji ty, kdo inspirují
INELIA BENZ

děkujeme: Fb - Terapie srdcem

Dovol si přijmout své právoplatné dědictví

29. prosince 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Otevři své srdce a přijmi všechny Mé dobré a dokonalé dary. Jsou tam pro tebe připraveny, ale mnohé duše zapomínají otevřít svá srdce a napřáhnout své ruce, aby přijaly své právoplatné dědictví. Buď se obávají tak učinit, nebo se cítí nehodnými, nebo prostě nevěří, že toto dědictví existuje, a tudíž odmítají to, co na ně čeká a na co mají nárok. Máš-li peníze v bance, ale odmítáš čerpat z těchto zásob, protože nevěříš, že tam jsou, trpíš nedostatkem a musíš se bez nich obejít. Mé sýpky přetékají a vše, co mám, je i tvé, ale musíš pro to něco udělat; musíš se hlásit o to, co je tvé. Nemůžeš žít duchovním životem, aniž bys uvěřil, že jde o tvé dědictví a že máš na ně právo. Nové nebe a nová Země jsou nyní zde.PŘÍZNAKY "PŘESTUPU"

28. prosince 2013 v 13:52 Vývoj vědomí bytostí


1. Pocit, jako kdybyste byli v intenzivním energetickém poli; pocit stresu. Pamatujte, že si zvykáte na vyšší vibrace a nakonec si zvyknete. Na povrch jsou také vytlačovány staré matrice, vzorce chování a systémy přesvědčení. Uvnitř vás se toho děje mnoho!
2. Pocit dezorientace, najednou nevíte, kde jste, ztráta orientačního smyslu. Již se nenacházíte ve 3D, neboť jste již odešli, nebo jste v procesu odchodu do vyšších realit.
3. Zvláštní bolesti v některé z částí vašeho těla. Čistíte si a uvolňujete energetické bloky energie vibrující ve 3D, zatímco již vibrujete ve vyšší dimenzi.
4. V noci se budíte mezi 2. a 4. hodinou. Pak znovu usnete a znovu se probudíte v 5 hodin. Během vašeho snění se děje mnohé. Nelze tam pobývat souvisle dlouho, a proto potřebujete přestávku. Je to také hodina "čištění a uvolňování."
5. Ztráta paměti. Obtížně si vybavujete slova. Velká četnost ztráty krátkodobé paměti a i svou minulost si vybavujete velmi vágně. Jste ve více jak jedné dimenzi v jednom čase a když jdete vpřed i vzad jako součást prostupu (zažíváte "rozpojení"). Vaše část je také částí Starého a to Staré je již navždy pryč. Setrvání v přítomnosti je způsob Nového světa.
6. "Slyšiny" a "vidiny". Při prostupu zažíváte různé dimenze, což je závislé od toho, jak jste citliví a jak jste naladěni.
7. Ztráta identity. Snažíte se dostat do vašeho Starého Já, ale to už tam není. Možná se na sebe díváte do zrcadla a nevíte, kdo jste. Již jste očistili většinu vašich starých vzorců a nyní ztělesňujete více světla a jednoduše řečeno, čistší božské já. Všechno je v řádu… jste OK.
8. Pocit, že jste "mimo tělo". Možná můžete cítit, jako kdyby někdo mluvil, ale vy to nejste. Naše těla jsou poslední, co lze chytit a nejsou na stejném místě, jako zbytek nás. Tento fenomén může také nastat, neboť je to náš přirozený obranný mechanismus přežití, když se ocitneme v akutním stresu, cítíme se traumatizováni či mimo kontrolu. Vaše tělo nyní prochází lecčíms a možná v něm nechcete být. Může to být také způsob ulehčení procesu přechodu a vy nepotřebujete zažít to, čím zrovna prochází vaše tělo.
9. Období hlubokého spánku. Odpočíváte od veškeré té aklimatizace a integrujete se, zatímco se také utváříte pro další fázi.
10. Zvýšená citlivost na vaše okolí. Davy, zvuky, jídla, TV, jiné lidské hlasy a různé další podněty jsou téměř netolerovatelné. Snadno podléháte a stanete se lehce podráždění. Vylaďujete se! Vězte, že toto brzy pomine.
11. Závratě, ztráta rovnováhy, bolest v zádech a krku, zvonění v uších, "krupičnaté" oči, rozmazané vidění (velmi časté), nespavost, srdeční palpitace a obtížné dýchání (také velmi obvyklé). Bolesti hlavy.
12. Rozbrečí vás cokoliv, ať již smutné, nebo úžasné věci.
13. Nepamatujete si významy věcí. Když zažíváte intenzivní období přechodového období a jste vrženi prostřednictvím jemných energií do vyšších realit, můžete například pozorovat koš na odpadky a nevědět, k čemu to je. Budete se muset dlouho spojovat s vaší pamětí "starého" a sáhnout hodně daleko. To, k čemu přitom dochází je to, že vibrujete v bodě, kde všechno udržuje pouze význam a identitu, kterou tomu dáme. Ve vyšších realitách je energie prostě jenom energií bez nějaké nálepky či významu. Vše je čerstvé a nové. Jakýsi Kurs v odvolávání zázraků, bez "pokoušení se".
14. Nemůžete si vzpomenout, co jste dělali, či s kým jste mluvili včera, občas dokonce ani na to, co jste dělali před hodinou. Ve vyšších dimenzích je realita právě v ten okamžik. Pokud něco nedržíme ve svém vědomí, prostě to přestane existovat. Nemáme žádné přílohy. Vytváříme si kolem sebe náš vlastní nový svět a to, co "nepodržíme", přestává existovat. Vše je zcela nové, neboť začínáme zcela znovu, moment od momentu. Tento stav přichází a probíhá, ale je cvičením pro život ve vyšších dimenzích. Když nastává, může vzbuzovat trochu hrůzu.
15. Necítíte, že byste měli něco dělat. Jste v období odpočinku, "restartu". Vaše tělo ví, co potřebuje. Navíc když začnete dosahovat vyšších hladin, "dělání" a "nucení věcí, aby se staly" se stane zastaralé, neboť Nové energie podporují ženskost vroucností, přijímání, tvoření, péče o sebe a vyživování. Požádejte Univerzum, aby vám "přineslo" to, co chcete, zatímco vy se budete radovat a užívat si!
16. Ztráta touhy po jídle. Vaše tělo se připravuje na nový, vyšší stav bytí. Přinejmenším vaše část již nechce být více ve Starém.
17. Náhlé vymizení přátel, aktivit, zvyků, profesí a bydlišť. Vyvíjíte se až za to, čím jste bývali a tihle lidé a prostředí již nevyhovují vašim vibracím. Noví přijdou již brzy a bude to ta-a-a-ak dobré!
18. Již absolutně nemůžete vykonávat některé aktivity. Když se pokusíte dělat svou obvyklou rutinu a aktivity, cítíte se příšerně.
19. Dny extrémního vyčerpání. Vaše tělo ztrácí hustotu a prochází intenzivní restrukturalizací.
20. Energie chodí doslova ve vlnách. Někdy celý den něco pociťujete, s výjimkou například dvou hodin, kdy se vám zcela uleví a pak to začne nanovo. Dříve to bývalo obráceně, ale s blížícím se vstupem Země do vyšších vibrací se poměr obrací.
21. Potřeba velmi často jíst, kombinovaná s něčím, co vypadá jako záchvaty nízké hladiny cukru v krvi. Nárůst váhy (zejména v oblasti břicha). Touha po proteinu. Pro proces vzestupu potřebujete enormní množství paliva. Nárůst váhy společně s nemožností ji shodit, ať děláte cokoliv, je jedním z nejvíce typických prožitků. Věřte tomu, že vaše tělo ví, co dělá.
22. Emoce vám lítají nahoru a dolů. Naše emoce jsou otvorem pro uvolnění a uvolňujeme toho mnoho.
23. Zvětšující se "rozmluvy a mluvení sám se sebou". Zjistíte, že k sobě mluvíte stále častěji. Najednou zjistíte, že už 30 minut chatujete sám se sebou. Zažíváte novou úroveň komunikace, která se stane plynnější, soustředěnější hlubší. Nezbláznili jste se. Pouze vámi plyne nová energie.
24. Uvolňování z rodinných vztahů. Se svou rodinou jste spojeni prostřednictvím karmy. Tyto pouta se postupně uvolňují a jste volní. Bude to vypadat, že se kamarádům a rodinným příslušníkům vzdalujete, ale pomine to a budete mít šanci navázat vztahy nové úrovně.
25. Chcete jít Domů, jako kdyby všemu byl KONEC a vy jste sem již vůbec nepatřili. Vracíme se ke Zdroji. Všemu JE skutečně konec. (Ale mnoho z nás zůstává, aby si vyzkoušeli tvoření Nového Světa). Také naše staré plány pro příchod byly završeny.
26. Pocit, že zešílíte, či se u vás rozvinula nějaká psychická nemoc. Rychle zažíváte několik dimenzí a velké otevírání se. Nyní je vám již většina přístupna. Zatím jen nejste zvyklí to používat. Vaše vědomí bylo posunuto výše a vaše bariéry jsou pryč. To pomine a nakonec se tam budete cítit Doma jako nikdy předtím, neboť Doma jste nyní zde.
27. Deprese. Vnější svět možná není v souladu s vaším Novým, výše vibrujícím já. Příliš dobře se tam necítí. Uvolňujete také nižší, temnější energie a díváte se skrze ně. Vydržte to!
28. Živé, ostré a někdy násilné sny. Uvolňujete mnoho, mnoho životů s nižší vibrační energií. Mnozí nyní hlásí, že zažívají úžasné sny. Vaše snění se nakonec zlepší a budete si to zase užívat. Noční můry se mohou objevit i za bílého dne.
29. Noční pocení a návaly horka. Vaše tělo se "přehřívá" a spaluje zbytky.
30. Vaše plány se najednou v půli mění a jdou zcela jiným směrem. Vaše duše vyrovnává vaši energii. Obvykle se cítí v tomto novém směru SKVĚLE, neboť vaše duše toho ví více, než vy! Narušuje to vaše "rutinní" volby a vibraci.


ZDROJ: http://www.astragal.cz/

Prevzaté z FB: Informace odjinud


TZOLKIN 28.12.2013 12 EB kin 12

28. prosince 2013 v 13:11 Mayský Kalendář na každý den

Eb - Cesta, Člověk - Síla Svobodné vůle

Oblast: Nezávislost, vrozená moudrost, odpovědnost, Ego
Nositel času a dirigent osudu nás vede na cestě k našemu vlastnímu LaKa (12) horizontu, který představuje souhrn našich životních zkušeností, ať už společenských, kulturních, rodinných, nebo individuálních. Nečekejte na konec vaší cesty, abyste pochopili, viděli a uznali jejich vliv, váš život musíte udělat okamžitě bohatší, hlubší, pevnější. Pokud budete mít dnes chvilku, ctěte ho teď a v tomto okamžiku.

Vlna IMIX vám dává k dispozici celé bohatství vesmíru a ukazuje, jak tyto dary využívat v životě. DVANÁCTÝ Den ukazuje, že životní moudrost získáváme na základě zkušeností ve světě rozporů a problémů.

DNES JE DOBRÝ DEN UDĚLAT NĚCO UŠLECHTILÉHO PRO SPOLEČNOST, ABYCHOM POZVEDLI ROZMĚR SVÉHO LIDSTVÍ.

Dnes se podívejte na svá přesvědčení, zvažte každé pro i proti a přijměte zodpovědnost za vaše slova, myšlenky, činy - nejednejte ukvapeně. Jdete životem bez stěžování na osud a lidi? Životní zkušenosti získáváme na cestě zkušeností na vlastní kůži.
TRANSFORMACE STÍNU: Seberte se! Zjistěte, co vám přináší radost a dává pocit úspěchu. Buďte připraveni stát se prázdným. Věřte, že stav prázdnoty je místo připravené pro sestup nového Vědomí. Změňte životní návyky a zvyky. Zvolněte tempo! Začněte harmonizovat běh událostí!

Svobodná vůle, zodpovědnost, moudrost….

Zkušenosti získané ve Dnu EB se mohou ukázat velmi překvapivé, jelikož se zde jedná o naši pravou identitu. Většina z nás uvízla v karmické polaritě, často spadla do krajností a v závislosti na stupni vývoje se zastavila na extrémním strachu, nebo bloudila po poli lásky. Odrazem tohoto stavu je chorobný sklon k vydávání soudů, nebo hodnocení lidí a jevů. V takových případech ve Dnu ČLOVĚKA dochází k čelnímu

střetu našeho pohledu na svět s jeho silnou neutrální Energií. Dokud neuvěříte v suverenitu vašeho JÁ, budete stále sužováni bolestnými záležitostmi, které přicházejí zvenčí. Čím více jste uvízli v polaritě, tím více vás budou strašit. Pokud jste jedni z těch, kteří se povznesli nad svět matérie, Dny EB vás zalijí moudrostí, kterou s sebou přináší. Díky tomu vám "karmické terapie" přestanou řídit běh života, protože stojíte nad nimi!! Začnete-li sami řídit svůj život, Dny EB budou podporovat vaši nezávislost. Pokud je vaše JÁ stále závislé na vnějším světě - na starých ideologiích, či lásce a nelásce vašich "nadřízených", využijte vzkazy, které vám nabízí ČLOVĚK. Váš vnitřní Obr stále čeká na váš pokyn, chce po vás, abyste ho zapojili do akce - chce zavést postupně pořádek ve vašem životě. To on vám pomůže najít svobodu a nezávislost vašeho JÁ. Pečeť EB je první stanice kontroly na cestě k aktivaci vašeho Vyššího JÁ.
12. KRYSTALICKÝ TÓN BILANCE - SÍLA VYŠŠÍ PRAVDY
Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplývající z polarity. Prýští odtud síla vytrvalosti, podporující celé naše rytmicky pulsující tělo. Žijeme ve světe polarity a víme, že všechno patří do jednoho velkého CELKU - uvědoměním si svých osobních vzorců. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit. Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili. Vědění je otázkou schopnosti vnímat. Hledejte, kde je pevnost tlaku, kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení. Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarity k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Světelné Rodiny přivolejte mystickou moudrost, spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.
ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI !!
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU!!
V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti. Slovo krystalický zde znamená jasný vhled, čistotu obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu nám ukazuje, o co se v celé Vlně jednalo. A také, jak jsme byli zapleteni karmickými vazbami - to nám odhalí vyšší nadhled. Tón KRYSTALICKÝ preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny kalendářní Dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Uvědomění pro dnešní den – STÍN

28. prosince 2013 v 13:09 Mayský Kalendář na každý denNa cestě do podvědomí a moudrosti STÍNU vás čeká hluboký vhled a nárůst sil. Slovo STÍN zde znamená vlastní nepovšimnuté záležitosti, podvědomé obavy, pochybnosti a všechny ty části vašeho JÁ, které nejste schopni vidět, nebo je popíráte. STÍN - čili to, co je neprojevené, v sobě ukrývá obrovský potenciál a řadu transformačních nástrojů. STÍN vám dává možnost rozpoznání skutečnosti, že vaše iluze, přesvědčení, rozsudky, vnímání a přesvědčení - jsou přesně tím, co stojí na cestě mezi vámi a Světlem. V každodenním životě vám budou vaše vlastní STÍNY posílat různorodé vzkazy týkající se příležitostí k růstu. Jestliže určití lidé, situace, nebo problémy ve vás vyvolávají silné emocionální reakce, je to očividné znamení, že se některé aspekty STÍNU domáhají přetransformování. Řekněte nahlas to, co jste se doposud snažili skrývat. Poznejte svoje emoce a bez jakéhokoliv odporu je všechny propusťte. Sledujte svůj postoj při jednání s lidmi a nestyďte se mluvit s nimi o svých vlastních aspektech STÍNU. Odměnou za vaši otevřenost bude přátelství, láska a sebepřijetí. Práce se STÍNEM je velmi důležitou částí cesty vaší osobnosti pro CELEK. Pokud vyléčíte a integrujete vlastní STÍNY, budete tím samým způsobem přispívat do velkého vzorce kolektivního vědomí.

www. monikaczyrek.blogspot.com

Copyright © Překlad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Lidé se bojí těch, kdo znají sami sebe

28. prosince 2013 v 13:07 Doteky Nového Života

Lidé se bojí těch, kdo znají sami sebe, mají z nich strach. Ti, kdo znají sami sebe, mají totiž určitou sílu, auru a přitažlivost, charisma, které může vytáhnout živé mladé lidi z vězení tradic...
Osvíceného člověka nelze zotročit, nelze ho uvěznit...
Každý génius, který ví něco o nitru člověka je odsouzen k tomu, aby vyčníval, aby se stal rušivou silou. Stádo nechce být vyrušováno, přestože je na tom bídně. Stádo si na tu bídu už zvyklo. A kdokoli, kdo na tom bídně není, vypadá jako vetřelec.
Osvícený člověk je ten největší cizinec na světě; zdá se, že nikomu nepatří. Neomezuje ho žádná komunita, žádná společnost, žádný národ.

Osho The Zen Manifesto: Freedom from Oneself, Kapitola 9

Pohleď na mnohé cesty ....

28. prosince 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nechť nastane jednota v rozdílnosti. Pohleď na mnohé cesty, které všechny vedou do středu, ke Mně, každá je jiná, a přece všechny vedou stejným směrem. Čím blíže jsou k centru, tím větší je jejich jednota, až nakonec všechny splynou v jedno se Mnou a nebudou se více lišit. Zjistíš, že se tak děje stále více s mnoha centry světla na celém světě. Když se pak světová situace stává temnější a horší, tato centra se stávají stále jasnějšími, dokud světlo nepohltí všechnu temnotu. Je dobré vidět z širšího hlediska to, co se děje, ale zároveň je velmi důležité uvědomit si, že vše začíná v tobě. Uvědom si, že to, co se děje uvnitř jednotlivce, vychází ven do světa a odráží se ve světové situaci. Proto je mír srdce a mysli v tvém nitru tak důležitý a proto by mezi tebou a ostatními měla proudit harmonie, hluboká láska a porozumění.
Vlk, podstata ženské divokosti

27. prosince 2013 v 15:10 Krása ženy


Co se vám vybaví při představě vlka? Jak byste se cítily potkat toto zvíře někde v lese? Mnohé z nás by pocítily strach, jiné vzrušující obavu o vlastní život a několik z nás zvláštní spojení. Já jsem ten třetí případ… :)
O tomto nádherném zvířeti se napsalo a napovídalo mnoho věcí. Nejčastěji jsme slyšely, že je to nebezpečné zvíře, které by na nás hned zaútočilo, že je zákeřné a nedá se mu věřit. To je povětšinou ten náš západní vliv, kdy strach lidí udělal z tohoto posvátného zvířete monstrum. Pouze a jen tato lidská zloba způsobila tak silné vymýcení vlků, že se pořádají výpravy do Kanady či odlehlých míst Ruska, aby je někdo mohl spatřit a vytvořit pro vlčí tlupy chráněná území. Je to velký kus práce pro ochránce těchto zvířat. Ale občas se poštěstí uvidět ho i u nás v Evropě.

Když opomeneme ten trochu ustrašený pohled na vlky, jakou mají povahu? Jsou velice citliví, introvertní, potřebují samotu, ale bez své tlupy, bez integrity by nepřežili. Milují být i ve společnosti. To můžeme vidět na našich domácích mazlíčcích - psi jsou potomci vlků. Dále jsou velice trpěliví, pokorní, dokážou vyčkávat, avšak zvědavost jim také není cizí. Vlk nikdy neútočí zbytečně, jen když je omezena jeho vlastní svoboda či ohroženo soužití jeho tlupy, to se potom stává šelmou. Nepřipomíná vám to někoho? :)

Odjakživa mám ráda indiánské moudrosti. Je v nich síla a jejich velké spojení s přírodou vysvětluje vše, co je v životě důležité. Indiáni, po dobu jejich existence, vždy uctívali vlka. Podle dostupných informací, je nikdy nelovili. Byl pro ně posvátným kouzelným stvořením moudrosti. Věřili, že v každém člověku jsou dva vlci - jeden dobrý a jeden špatný. Je to přirozený aspekt každé bytosti. A vždy záleží, kterého si vybereme, s kterým komunikujeme a kterého krmíme. Jsme tvůrci a volba je na nás. Krmíme-li toho dobrého láskou, citem, soucitem, moudrostí, žije v nás láska a pochopení. Ten "špatný" se posléze změní či úplně zmizí, nemá pro sebe tu správnou potravu. Krmíme-li však toho druhého nenávistí, zlobou, vztekem, žárlivostí, hněvem, roste ten druhý aspekt naší osobnosti. Je to na nás, stačí si vybrat. A tím si i vybrat způsob našeho života.

Jihoamerické indiánky a domorodé ženy od pradávna vyprávějí příběhy o La Lobě - vlčí ženě. Uvnitř každé z nás je divoška. Je to ta nejniternější podstata nás žen, díky které jsme nespoutané, spontánní, silné, něžné a zároveň moudré. V této divokosti a naslouchání vlčí ženě v nás je moudrost. Vlk je moudrost. Podíváme-li se na vlastnosti vlka, co vidíme - introvert, který dokáže být šelmou, když je třeba; samotář, avšak i potřeba mít zázemí, tlupu, integrovat se; trpělivost a pokora se střídá se zvědavostí a jemnou lstí; citlivost s potřebou divoké svobody. Nevím, jak vy. Ale mě to připomíná sebe. A věřím, že taková je každá žena. Všechny jsme citlivé a divoké. Všechny jsme introvertní i společenské. Všechny cítíme potřebu být samy i ve společnosti. Dokážeme být trpělivé i zvědavé a nedočkavé. Každá jsme taková. Jsme samý rozpor, to je žena, to je vlk, to je síla a naše podstata. Jen některý aspekt naší ženské podstaty nevyužíváme, zadupáváme ho - dobrovolně nebo to dovolíme jiným. Divokost v nás se jako první probouzí, když jsme malé holčičky. Tančíme, zpíváme, křičíme, tvoříme, brečíme, pereme se, nestaráme se, jestli jsme špinavé nebo čisté. Prostě žijeme teď a tady. Pak se ale začneme učit, že být divoká a spontánní není pro hodné holčičky. To dělají ty zlobivé a ty zlobivé sem přece nepatří. Naučíme se být hodné, poslušné a opakovat to, co dělají jiní. Neplakat, protože se to nehodí. Schovávat své přednosti, aby někdo nežárlil. Nechválit se, protože "samochvála smrdí". Nehýčkat se, protože to je sobecké. Mnoho mýtů, že? :) Rosteme, vyvíjíme se, tvrdě se naučíme mnoho pravidel, abychom se učily je po zbytek našeho života porušovat…

Zjistíme totiž, že být hodná, neznamená být přirozená. Alespoň ne v klasickém pojetí společnosti, v níž žijeme. Přirozená znamená být hodná, zlobivá, citlivá, moudrá. Přirozená znamená být divoká, být tou šelmou, když nám někdo brání naší svobodě. Proces, kterým procházíme ze zlobivé holčičky na hodnou a posléze z hodné na zlobivou, je důležitý. Být divoškou neznamená být neuvážlivá a sobecká. Znamená to žít přirozeně, autenticky se svou vnitřní silnou ženou, být vědomá ve svém těle a duši a zejména být moudrá. Moudrost nepřichází s věkem ani zkušenostmi. Moudrost je v nás, tu nejdřív musíme objevit. Někdy k tomu pomůže věk a zkušenosti. Ale neustále je v nás a ono "přeučování" ze zlobivé na hodnou a z hodné na zlobivou, je ten proces, který nás nutí se tomu učit, respektive se všemi prožitky a zkušenostmi probudit divokou moudrost žen, která byla vždy uctívaná. Mluvím o době, kdy přirozenost byla krásná věc. Ta část historie, kdy se upalovaly "čarodějnice", omezovala se ženská přirozenost, zabíjela se divoška v každé ženě, je naštěstí pryč. Byly to doby lidského strachu, poznávání ega a jeho destruktivních následků. Důležité zkušenosti. A my můžeme být šťastné, že žijeme v této době a tím přispět opět ke krásné harmonii v nás, jakožto i v celém světě, vesmíru.

A nebojte se, že by divoká žena uvnitř vás už nežila či ji někdo "zabil". Je tam neustále, nelze ji zničit. Stačí s ní rozmlouvat, vnímat svou kořenovou čakru, tančit, když se cítíte zavřené v sobě, zpívat, když se vám špatně dýchá a smát se, když máte chuť být ještě krásnější…

S láskou
Jana Hrušková


MALÝ FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA PROSINEC 2013 KONFIGUROVAT A BÝT PŘIPRAVEN!

27. prosince 2013 v 14:53 Skutečný mír je uvnitřNa začátku prosince se zdá, jakoby se naše expresní vlaky do Nové krajiny náhle a lehce zastavily. Cítíme staré náklady, které jsou z našeho expresu odstraňovány. Prvky, které jsme s sebou dlouhý čas nesly, nyní odešly. Necháváme odejít dokončené projekty a staré způsoby bytí.

Protože byly tyto staré náklady odpojeny od našeho expresu, máme nyní pocit svobody a lehkosti. Odpojení tolika našich starých nákladů nejen odnáší věci, které už nepotřebujeme s sebou vláčet, ale také nás to odnáší ze staré fáze života. Pomáhá to tomu, aby se všechno dostalo na své pravé místo, abychom byli připraveni na rok 2014.

Tak jak jsou naše staré náklady odpojovány od našeho expresu, nové náklady jsou přidávány. To významně mění celou konfiguraci možností toho, co můžeme zažít. Významně to posouvá naše vnímání toho, co je PRAVÉ a PRAVDIVÉ. Znovu to zapne náš vnitřní kompas, aby nás vedl nejpravdivějším směrem a umožňuje nám to vkročit hlouběji do Nové krajiny.

Po celý prosinec probíhá velkolepá nová konfigurace našich vnitřních a vnějších světů. Probíhá to překvapivě hladce a lehce, vypadá to přirozeně a organicky. Získáváme vyšší vnímání a hlubší upřímnost, což nám umožňuje mít rozsáhle širší perspektivu při pohledu na naší Novou krajinu.

Prosinec je výtažkem, podstatou energií a zážitků roku 2013. Odhaluje tapetu, kterou jsme vytvořili ze všech vláken, která jsme vnesli do tohoto roku, stejně jako výsledků všech vláken, která byla odstraněna. A to včetně vláken našich bytostí, která byla zachycena v dualitě a musela být odetnutá. Vše, co jsme nechali odejít. Vše Nové, co jsme obejmuli. Pak zbývající vlákna jsou spalována v doutnajících ohních naší prohlubující se Lásky a Pravdivosti, dokud nezáří jako nikdy předtím.

Nyní můžeme konečně vidět onen nový plán, vzhled, který jsme vytvořili na naší tapetě v roce 2013. Některé prvky mohou být pohodlně známé; jiné překvapující ve své výjimečné kráse jiných světů. Naše tapety mohou odkrýt části nás samých, které jsme nikdy předtím neviděli. Můžeme vidět vize našich Pravých domovů, Pravých životů, Pravých lidí a Nového účelů. Naše celá tapeta je daleko krásnější, než jsme se kdy odvážili snít.

Prosinec je další mocný měsíc posunu, kdy pokračujeme dál, abychom uvolnili staré a dali dohromady důležité prvky Nového a Pravého. Přestože je to mocný měsíc posunu z našeho starého TADY do naprosto nově konfigurovaného TADY na nové úrovni našeho Nového paradigmatu, dostat se z jedné fáze do druhé není jako chůze holou pouští. Je to spíš jako chůze úrodným zeleným údolím s nádhernými pohledy na hory pokryté sněhem. Je to inspirativní krajina vytvořená tapetou všech zážitků, které nás v tomto roce potkaly.

Prosinec nám přináší více vln a masivních změn. Je mnoho toho, co musíme nechat udělat ve velmi krátké době, a není nám dáno moc volného času na to, abychom to udělali. Místo toho, musíme ukrojit z našich malých kousků času, abychom splnili tyto důležité úkoly, zatímco jsme vprostřed mnoha dalších vnějších důležitých projektů. Celý měsíc budeme na naší super Rychlé Stezce a vše Neočekávané bude silné, náročné na to, abychom vyvinuli větší flexibilitu k přijetí nových situací, které vstupují do našich životů.

Mohou nastat okamžiky, kdy vše ve vnějším světě bude vypadat naprosto utržené a mimo kontrolu, ale dokonce pak neztratíme to, že ve svém srdci víme, že VŠE JE DOBŘE.

Právě teď žijeme uprostřed dvou krajně rozdílných, paralelních realit. Je zde kolabující svět duality, který je každým dnem stále více chaotický, nepříjemný a nenaplňující. A pak je zde také Naprosto úžasnější realita rozpínající se říše Diamantu Neviděného, která obsahuje naprosto Nové paradigma divukrásného Nového světa, který se právě rodí.

V této chvíli mnohé závisí na tom, co považujeme za svoji hlavní realitu. Kterou realitu si vybereme a obydlíme, to určuje naše každodenní zážitky a naší budoucí cestu životem. Pokud nosíme brýle duality, budeme vnímat život velmi jinak, než když je sundáme. Stejné je to s tím, co zažíváme. Na které úrovni žijeme náš život určuje, jestli reagujeme na změny se strachem nebo s nadšením. A to určuje, co v životě děláme a jak to děláme.

Po celý prosinec je zde silný pocit dokončení. Dokončujeme hlavní fázi naší životní cesty, která otvírá scénu nejkrásnějšímu a nejzázračnějšímu Novému začátku. Je čas plně být, dělat a žít, ne plánovat nebo snít nebo litovat čehokoli, co se až do teď neuskutečnilo. Je čas žít Pravý život bez dalších výmluv. Je čas přivézt k životu naše Nejdivočejší sny tím, že si zvolíme žít je teď. V prosinci se připravujeme, vnitřně i zevně, na mohutné změny a obrovský pohyb vpřed do naší Nové krajiny přicházející v roce 2014. Příští rok začíná celý nový cyklus, s rozsáhle novými úrovněmi porozumění, vnímání a zážitků.

Solara


Toto je velmi malý fragment Solařina kompletního Surf Reportu na prosinec 2013. Celý Surf Report a týdenní Updaty jsou dostupné po zapsání v angličtině, němčině, portugalštině, ruštině a španělštině na INVISIBLE MERCADO.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

DÝCHEJTE ZHLUBOKA

27. prosince 2013 v 11:58 Jednoduchost života

DÝCHEJTE ZHLUBOKA

Dech je mostem spojujícím svět duchovní a fyzický. Vaše dýchání přináší duchovní výživu vašemu fyzickému tělu, které pak vyživuje duši, mysl a tělo.
Z hluboka dýchat je podobné, jako kdybyste si vzali dovolenou. Začněte si všímat, jak dýcháte, a hned teď začněte dýchat zhluboka. Mezi nádechem a výdechem dělejte přestávku a vychutnávejte si, jak je vzduch lahodný.
Naplňte svůj život čerstvým vzduchem: pobuďte chvíli na venkově, dejte si domů i do kanceláře živé květiny nebo si kupte čističku vzduchu. Mějte na paměti, že okolí vody (včetně sprchy a vany) je plné molekul, které mají velkou sílu a podporují vaše zdraví a štěstí.
Dnes si dejte za úkol všímat si rytmu a frekvence svého dechu. Zhluboka dýchat nezapomínejte obzvláště tehdy, když zažíváte stres. Kyslík zbavuje vaše tělo napětí, dodává vám více energie a vede vás k tvůrčím řešením a nápadům.

MYŠLENKA PRO TENTO DEN
DÝCHÁM ZHLUBOKA. S VELKOU CHUTÍ A RADOSTÍ SE VĚDOMĚ NADECHUJI A VYDECHUJI. NAPLŇUJI SVÉ TĚLO NOVÝM ŽIVOTEM..