Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


MERLINOVA MYSTICKÁ PŘEDPOVĚĎ OD 25.11. DO 2.12. 2013

28. listopadu 2013 v 17:03 |  Doteky Nového ŽivotaTento týden od 25. do 2.12. bude patřit spíše k těm hektičtějším, ale hlavně tento týden jakoby začnou na světlo proudit všechny bloky, naše skryté chyby, lži a faleš začne vylézat na světlo, ale také zároveň můžeme dát průchod svým nápadům, chytrým reakcím a rozhodnutím, neboť celý tento týden je pod znamením karty "LIŠKA".Přelamuje se listopad s prosincem, nastává čas větší hektičnosti a psychického vypětí, ne vždy se vám může podařit splnit to, co jste si předsevzali nebo slíbili druhým, pozor si dejte na jakékoliv plánování, sliby, které nemusíte dodržet, na pracovištích, ale i jinde se může objevit falešná společnost, intriky, lži, ale také se můžete připravit, že mnohé lži sami odhalíte a zjednáte si tak pořádek nejen v partnerských, ale také přátelských a kolegiálních vztazích. Dávejte si pozor, pokud jste zaměstnanci na náladovost svých nadřízených a šéfů, mohli byste se tím dostat do zbytečného stresu, kvůli nesmyslným splněním jejich úkolů.
Více se snažte v tomto týdnu dbát o sebe a své zdraví, po duševní stránce na tom nebudete zrovna nejlépe, hrozí rozkolísanost nálad, silné citové výkyvy, rozruch, stres, emoční výpady vůči druhým, dělání a přidělávání si zbytečných starostí, kolísání vaší energie. Také se v tomto týdnu připravte na náhlé a neočekávané situace nebo okolnosti, které vás mohou mile ale i jinak překvapit, rozhodně se nesnažte jakéhokoliv cíle dosáhnout byť jen drobným podvodem, nevyplatí se vám to a za další starosti to rozhodně nestojí. připravte se že budete muset víc konverzovat a komunikovat, očekávejte zprávy, mnoho zpráv v tomto týdnu, ale nezapomeňte že mohou přicházet jakékoliv, pozitivní, radostné, úspěšné i vroucí, ale také zprávy, u kterých je důvěryhodnost a pravda na místě k přezkoumání, neboť ne vše co k vám přijde, musí být pravdivé, pozor si dejte také na pomluvy, falešné povídačky jak o vás, tak i o druhých a sami se vyvarujte o komkoliv stejně hovořit.
Očekávejte ale také náhlé štěstí, uznání nebo pozvání na akci rodinného typu nebo jinou společenskou akci, kde si aspoň na chvíli můžete dopřát odreagování. Tento týden může být také ve znamení odhazování masek, které nosíme, nebo poznáte u druhých jak fungují 2 tváře a můžete si tak sami udělat názor a obrázek o tom, v jaké se pohybujete společnosti. Ať už tento týden bude jakýkoliv, nevsázejte na důvěřivost, ale spíše se snažte tímto týdnem proplout bez větších problému, nenalhávejte nic sobě ani druhým, berte život jako dar a i když se vám vše bude zdát nad vaše síly, zachovejte si víru, že i po takovém týdnu, přijdou ty lepší, neboť náš život je jednou velkou hrou osudu a já vám přeji, ať tento týden zvládnete s co nejmenší újmou, neboť máte sílu k překonávání jakýkoliv překážek....

S láskou Merlin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama