Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Listopad 2013

Energie v listopadu 2013 Jennifer Hoffman

12. listopadu 2013 v 10:24 Doteky Nového ŽivotaListopadje měsíc, jehož energie se propůjčují k dokončování posledních detailů, očišťují naše emocionální, mentální a duchovní tajné komory a nabízejí nám možnost se pořádně podívat na to, co si přejeme ve svém životě změnit.

Neznamená to, že nemůžeme začít nic nového, avšak právě teď nemusí být přítomna energie, která by podpořila snadnost a ladnost našich nových začátků - částečně kvůli otravnému retrográdnímu Merkuru, jenž náš bude po celý měsíc držet na cestě odstraňování různých ,,nedokonalostí". V tomto měsíci budeme provádět řadu změn, ale až do prosince nemusí být bezprostředně viditelné. Pamatujte, že hustota (3D) je tím posledním místem, kde se změny zviditelní, nikoliv prvním. Než proniknou až dolů do 3D, abychom je ,,viděli", šíří se nejprve energeticky všude jinde.

Od počátku r. 2013 procházíme důkladnou přeměnou, individuálně i jako kolektiv, a pokud jsme se určitým tématům vyhýbali, shledáme, že jim čelíme a musíme si vybrat svou stezku. Teď existují jen dvě možnosti - minulost nebo přítomnost, z nichž jedna nás drží tam, kde jsme, zatímco druhá nás vystřelí do neznámé budoucnosti.

Listopad začíná čtvrtou ze sedmi kvadratur Uran/Pluto, retrográdním Merkurem (ve Štíru), a novoluním se slunečním zatměním (též ve Štíru, a Saturn to vše ovlivňuje a je také ve Štíru). Síly transformace klepou na naše kolektivní dveře, otevřeme? Kdyby listopadové energie mohly mluvit, řekly by: ,,Je čas se pohnout"... nebo alespoň o tom pouvažovat, protože nezáleží na tom, co si zvolíme, hlavní je si vůbec něco vybrat.

Zóna pohodlí naší minulosti je tam, kde se rozhodneme setrvat, když se příliš bojíme konfrontovat nepříjemnou zónu svého neznámého potenciálu. A přece, když tento potenciál křičí dost nahlas, musíme dát své strachy stranou a rozhodneme se podívat, co jiného je nám k dispozici. Jakmile nic nefunguje a cítíme se uvízlí, víme, že je čas ke změně - ale to, zda jsme na takovou změnu připraveni nebo ne, a jestli jsme ochotni něco podniknout, to už je něco jiného.

Současná kvadratura Uran/Pluto odpovídá srdeční čakře, t. j. čtvrté. Nezapomínejte tedy mít otevřené srdce, učte se přijímat, važte si sebe sama, pracujte na tématech souvisejících s láskou ( na energetické i emocionální úrovni), napravte energii zlomeného srdce, znovu získejte svou energii lásky a učte se mít rádi sebe sama. Je to nějakým způsobem v souzvuku s některou ze změn, jimž nyní čelíte? Veškeré požehnání začíná u lásky k sobě, takže pokud si nepřipadáte požehnaní, je čas provést inventuru lásky k sobě a zapracovat na svém vývoji k lásce...

Klíčové slovo pro listopad zní ,,odkrývat" nebo též ,,kopat hluboko" - a pak mít navíc odvahu ponořit se ještě o něco hlouběji. Spousta toho, co nás jakkoliv brzdí, čeká, až to necháme odejít, ale nejprve to musíme vykopat. Mnoho z našich životních zkušeností nám nyní pomáhá určit přesně ty oblasti, kde nás naše přesvědčení, zkušenosti, přístupy, strachy, soudy a vzpomínky drží na jednom místě. Jejich propuštění představuje pouze výchozí bod, musíme mít také záměr ohledně svých dalších kroků, jinak vytváříme vakuum, které neumíme zaplnit.

Jako u všeho ostatního v našem životě - je to proces, takže hledejme a najdeme, propouštějme a přijímejme, stahujme a rozpínejme se, posunujme se od své minulosti ke své přítomnosti, protože svůj energetický prostor si volíme v každém okamžiku. Jak jsem již psala v Předpovědích na r. 2013:

,,... Listopad - Měsíc začne zatměním, takže to bude jednoznačně zajímavé. Ti, kteří se již pevně ukotvili ve změnách, jež činili celý rok (dokonce i ve vší té práci, kterou odvedli za poslední dekádu), tlak tohoto měsíce nepocítí. Vlastně to bude spíše určité potvrzení jimi vykonaného díla. Přijde silný pocit spojení lidí celého světa při tvorbě snáze udržitelného, láskyplného a podporujícího světa. Když pomyslím na listopad, napadá mne: ,,Není kam utéci, není kde se skrýt..." avšak ti, kteří nemají co skrývat, se nemusí ničeho obávat. Nenechte se rozptylovat případným zmatkem - změny jsou nevyhnutelné, chaos je dobrovolný...."

Takže v průběhu tohoto měsíce věnujte pozornost svým myšlenkám o minulosti, o tom, co vás zranilo, čeho jste litovali, o věcech, které jste ještě neudělali a které chcete udělat, o věcech, jimž jste se zatím vyhýbali, nebo u nichž cítíte, že jste na ně nyní připraveni, zvláště jde-li o něco z minulosti - což retrográdní Merkur umí hezky rozvířit (a je-li ve Štíru, je to ještě silnější).

Končíme devatenáctiletý cyklus zatmění, který posouvá kupředu události z let 1992-1994. Co jste tehdy dělali? A co můžete udělat nyní, aby to bylo odlišné, více vás to podpořilo, naplňovalo, se zaměřením na požehnání vás a vašeho života? Retrográdní Merkur končí10. listopadu a do 27.11. skončí úplně, takže můžete mít pocit, že po celý měsíc odkrývání vašich pravd je poněkud více naléhavé nebo těžší nebo složitější.

Nenechte se odradit, tlačte se pořád kupředu a dočkáte se pokroku. V roce 2013 nám stále zbývá ještě jeden celý měsíc a tímhle vším se budeme propracovávat až do poslední minutky. Rok 2014 nám nabídne podstatně jiný soubor možností a příležitostí - předpovědi na r. 2014 budou k dispozici na konci prosince 2013.

Copyright ©2013 Jennifer Hoffman & Enlightening Life OmniMedia, Inc. http://enlighteninglife.com

(Reprodukce českého překladu v nezkrácené podobě je povolena pouze pro bezplatné/nekomerční webové stránky, a pokud je připojen aktivní odkaz na původní zdroj/autora a tato poznámka - pro www.reiki-centrumpraha.cz přeložila Lucka K.) 6. 11. 2013
Horoskop na období od 11.11.2013 do 17.11.2013 Tvořivá síla skrze nás

12. listopadu 2013 v 10:23 Doteky Nového Života

Slunce se odpoutává od Saturna a vytváří harmonický aspekt s Jupiterem, což symbolizuje přicházející úlevu, odlehčení, optimismus a naději. Hlavním tématem bude růst a vývoj. Vše se pohne kupředu. Nyní se projeví výsledek veškeré práce, která byla v předešlých týdnech vytvořena.
Jupiter ukazuje na zmoudření a pravdivost. Otevřené a vřelé jednání, ochota vyjít druhým vstříc a hledání nového řešení toho, co bylo postavené v minulosti do neřešitelnosti. Cesta je otevřená.
Slunce je ještě podpořeno Marsem - tzn. přílivem energie, činorodostí, odhodláním, fyzickou odolnosti a vůlí.
11.11. přestává být Merkur retrográdní a tím přestaneme být vráceni zpátky. Bude nás zajímat přítomnost a budoucnost. Harmonický aspekt mezi Merkurem a Neptunem podpoří intuici, silné sny a možnost rozpuštění starých vzorců, postojů či přesvědčení. Tento den je ještě zesílen Lunou v Rybách v konjunkci s Neptunem. Je to velmi silný den. Vstupujete do hlubin vědomí, plynutí a Kristova vědomí. Andělská sféra, múzy a inspirace jsou velmi aktivní a máte možnost rozpuštění, odpoutání se od minulosti. Můžete projít branou zapomnění. Co bylo, prostě bylo, teď je důležité to, co prožíváte teď a tady. Tento den je vhodný pro meditace, hudbu a tvoření.
Saturn se dostává do harmonického aspektu s Jupiterem. Tento aspekt symbolizuje harmonii mezi stabilitou a růstem. Vše, co se začne a bude se konat, má pevný a stabilní základ. Dobře půjdou obchody s nemovitostmi, opravy nemovitostí, investice peněz a zakládání nového.
Venuše v Kozorohu v kvadratuře a dynamický aspekt s Uranem 10. 11. - 23. 11. ukazuje na zásadní změny v lásce a v hodnotách. Venuše se dostává do konjunkce s Plutem ve stejném čase jako nastává kvadratura s Uranem. Láska, radost, hodnoty, hmota procházejí přerodem. Něco starého v nás zemře a zrodí se nové. Měli bychom se odpoutat od bolesti. Pluto podporuje vynesení z podvědomí vše bolestivé, co kdy bylo zasuto, odmítnuto, popřeno, nepřiznáno - co se týká citů, lásky a hodnot.
Důležité jsou formy, představy, které nás velmi omezují a zabraňují skutečnému prožívání radosti a naplnění. V této době je možnost tyto formy rozbít a to velmi náhle. Může přijít z čistého nebe blesk, který způsobí změnu.
Během tohoto týdne až do 20.11. se připravte na velkou sílu tvoření. Černá Luna v konjunkci s Jupiterem v sextilu na Marse ukazuje na tvořivou sílu. Můžete být tvořiteli, dotknout se v sobě této síly. Můžete pociťovat ve svém těle, od kořene páteře: chvění, mrazení, které postupuje vzhůru po páteři a dostává se až na temeno hlavy. Připomíná to gejzír. Oživí se sexualita, ale záleží na vás, jak energii využijete, a jestli ji vynesete do vyšších center než je sexualita. "Početí"
17.11. nastává úplněk - Slunce ve Štíru a Luna v Býku - tento úplněk je o přetváření hmoty. Pozornost bude mít tělo, zdraví a "rekonstrukce" hmoty. V den úplňku budete potřebovat konat, být fyzicky aktivní, ale pak 18.11. se připravte na velkou únavu a potřebu dostatku odpočinku a pasivity.
Požehnaný týden.
Nel
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu

„PŘEHLED ROKU 2013 – ROK TRANSFORMACE“

12. listopadu 2013 v 10:08 Vývoj vědomí bytostí


AA Michael prostřednictvím Ronny Herman, Listopad 2013

Milovaní mistři, o procesu, který svět a lidstvo právě prožívají, hovořilo mnoho moudrých mudrců a mistrů posledních několik stovek let, a přesto, masy lidí na to nebraly ohled a dále pokračovaly po klesající cestě sebedestrukce. Lidstvo si vystavělo iluzi bohatství a hojnosti, ale byla postavena na písku, který se rychle hýbá, písku rozežranosti a strachu z nedostatku. Tato obrovská bublina iluze praskla pod tlakem Živoucího (žijícího) Světla pravdy. To, co lidstvo nyní zažívá, je příčina a následek nebo karmický výsledek následující impulzy ega-těla přání, místo toho, aby to bylo výsledkem našeptávání Ducha. Mnohé drahé duše nikdy nezažily nedostatek nebo útlak - žily život uspokojování sebe - zatímco jiné věřily starým učením, že nejsou hodni hojnosti, prožili mnoho životů v nedostatku a chudobě.

Vy, Hvězdná Seminka, jste uprostřed úžasného procesu probuzení k vědomí svého andělského dědictví, které bylo zakódováno v krystalech semínek atomů a uloženo ve vaší Svaté Mysli. Také si uvědomte, že existuje nádherná historie hrdinství a jedinečnosti táhnoucí se jako vlna násilnou a často únavnou a nudnou cestou lidského vývoje. Zažíváte vzkříšení nadpřirozených schopností a schopností vyššího vědomí, které spaly po mnoho věků. Nicméně, není to vždy jednoduchý a pohodlný proces, a vyžaduje to zaměření a úsilí, aby se otevřely zapečetěné dveře moudrosti; Svatá Mysl. Je nanejvýš důležité, abyste se naučili znovu důvěřovat svému vnitřnímu vedení. Milující a vděčné srdce pročišťuje vědomi a vytváří klid a mír mysli. Postupně se vyvíjí do trvalého stavu klidu a jasnosti a Sebe-jistoty, spíše než by se objevoval jen chvilkově.

V každé stránce pozemského bytí je zřejmé, že lidstvo se probouzí z iluzorního snu minulých věků, tak jak osvěžující Světlo Vědomí Boha proniká celým stvořením. Každá Duše má v Diamantovém Srdci Boží Buňky svůj jedinečný kód vědomí. Tento kód obsahuje dokonalou resonanci nebo harmonii pro každý život. Jeden z divů rekalibrace vašeho Energetického podpisu vaší Písní Duše je, že frekvence vibrací, které jsou vyladěné, začínají resonovat s proudy Živoucího Světla, které postupně spojují vaši Nad-Duši Já s mnoha částečkami vašeho Vyššího Já. V té době skutečně začíná proces vašeho vzestupu. Stále nechápete, že jste silně propojeni se všemi stránkami svého Vyššího Já. Jedno z největších a nejúžasnějších probuzení je, když si začnete být vědomi toho, že jste jednou ze stránek obrovské multidimenzionální Bytosti Světla.

Může to být v této době velkého utrpení neuvěřitelné, ale podmínky, které lidí ve světě nyní zažívají, týkající se hojnosti, nakonec vyústí do velkých požehnání. Když se utrpení a bolest ze ztráty stanou dostatečně velkými, více a více drahých duší se obrátí dovnitř, aby tam hledalo své odpovědi, a všechny mocné síly vyšších světů budou čekat, aby odpověděly na prosby lidstva a budou připraveny nabídnout pomoc.

Může to vypadat, že váš život je tažen a tlačen do mnoha různých směrů, tak jak se Duch snaží získat vaši pozornost. Můžete to vydržet nebo se držet zpátky, kopajíce a křičíce; nicméně, nakonec se pohnete dopředu po spirále vzestupu. Nikdo nebude popírat, že vývojový cyklus, který je nyní v plném běhu, vytváří chaos a momentální průlom nebo zhroucení starých systémů víry a struktur. Pamatujte, co jsme vám často říkali:"Z chaosu vzejde nové stvoření."Duše-já každé osoby ji šťouchá a popohání od jednoho stupně ke druhému, v úsilí získat její pozornost. Nikdo nemůže udržovat status quo, proplouvat a podvádět, a přitom ignorovat volání k probuzení. Musíte buď růst a stoupat ve svém vědomí, nebo klesnout hlouběji do chaosu a omezení - pouze odložíte nevyhnutelné.

Milovaní, povzneste se nad strach a pocit zoufalství, které ve světě velmi bují. Vízte sami sebe ve své Pyramidě světla páté dimenze a žádejte nekonečnou hojnost celého stvoření, aby plynula k vám a skrze vás. Vy si máte vzít to, co požadujete a pak povolit, aby zbytek plynul ven do světa formy.

Pamatujte, když jste jednou naplněni Světlem Ducha, ovlivňuje to všechno a každého okolo vás. Jak vaše vyzařování roste a rozšiřuje se, budete přitahovat do své sféry vědomí víc a víc lidí stejného smýšlení. Duchovní troubení k probuzení je stále hlasitější a nachází ohlas, ozvěnu v zemi a šíří se do málo obydlených míst na Zemi, stejně jako do velmi osídlených oblastí. Světlo nemá žádné vyvolené, naplní kohokoli a cokoli, vše co přijímá Jeho transformující, oživující energie, a požehná mu.

Musíte taky dávat pozor na to, že některé drahé duše nebudou schopny vydržet ve vaší auře Světelnosti, protože je to pro ně příliš bolestivé. Ať záměrně nebo ne, budou se snažit vás vyhodit "ze Středu", a znovu nastolit status quo nebo udržovat věci tak, jak byly v minulosti, bez ohledu na to, jak moc jsou chaotické nebo neuspokojivé. Je důležitější než kdy jindy, abyste vy, jako přenašeči a transformátoři zjemnělého Stvořitelova Světla, zůstali zaměření a stabilní v tom, jak se snažíte začlenit do sebe a vyzařovat více zjemnělého Světla Stvoření ven do světa. Mnozí kolem vás se budou divit a ptát, proč jste se tak moc změnili, a proč už se nechcete podílet na starých hrách a dramatech a na zábavě nižších frekvencí. Jak se pohybujete směrem vzhůru po cestě směrem k mistrovství Sebe, energie a akce ostatních vás budou ovlivňovat méně a méně.

Jak jsme vám často říkali, nejdříve musíte učit příkladem, prostřednictvím svých záměrů a akcí, a nakonec prostřednictvím slov moudrosti nabízených v pravý čas. Nicméně, pokud ti, kdo jsou kolem vás nejsou ochotni se učit konat a reagovat více pozitivně, harmonicky prostřednictvím pozorování nebo poslouchat, když jim nabízíte láskyplné návrhy a morální podporu,je důležité, abyste se stáhli z dramatu, který vytvářejí, a zaujali postoj nestranného pozorovatele.

Ti, kteří hledají moudrost a vlastní transformaci, se naučí více ze svých vlastních akcí a reakcí, ať už pozitivních nebo negativních. Z duchovního úhlu pohledu nabízejí negativní události příležitost naučit se, který průběh událostí přináší nejpozitivnější výsledky. Vaše Vyšší Já vás vždy testuje, stále znovu a znovu, dokud neodhodíte ty věci, které nejsou ve vašem nejlepším zájmu, a přijmete za vlastní ty, které jsou vaší pravdou.

Důležitým prvkem mistrovství Sebe je naučit se zaměřit se na svůj vnitřní svět nebo svatyni Duše. Duše, fyzická loďka a částečně mysl, mají své vlastní rytmické cykly a programy. Přání duše se zaměřuje na to, aby se stala Osvícenou. Mysl se zaměřuje na to, aby získala a udržela informace.Fyzická loďka se zaměřuje na to, aby zažívala fyzický svět prostřednictvím smyslů. Lidstvo neustále zažívá cykly růstu, stagnace a úpadku, které připravují cestu pro nový cyklus růstu a rozpínání. Mistr se obrací dovnitř a snaží se o lepší kvalitu života, zatímco neprobuzené Duše hledají ve vnějším světě stimuly a potvrzení prostřednictvím fyzických smyslů a materiálního vlastnictví, které jim přinášejí uspokojení. Láska jako vnější zaměření, vně vás, vždy přinese pocit zranitelnosti, vždy bude potřebovat neustálé potvrzení platnosti někým nebo něčím.

Láska jako vnitřní zaměření projektované ven je stálým plynutím sebe-ujištění, sebe-přijetí, vždy se snažící začlenit a promítat více tohoto blaženého pocitu jednoty a harmonie s celým stvořením. Začnete cítit více a více úrovní inteligentní, bezpodmínečné lásky, a nakonec Svatou Lásku, když se Duše stane dominující silou uvnitř a přání těla ega a osobností budou pod kontrolou. Jak se obrátíte dovnitř, vaše myšlenky budou stále více harmonické a méně kritické a budou vibrovat na vyšší frekvenci, což zjemňuje jejich Energetický Podpis. Musíte udržovat kanál komunikace mezi duší a Mozkem otevřený prostřednictvím mysli. Tak začne pomalý proces, kdy bude znovu aktivována šišinka a vstupní brána do Svaté Mysli, která je umístěna na zadní straně mozku, poblíž temena, koruny hlavy. Když vaše frekvence dosáhnou určité úrovně kompatibility, membrány Světla, které hlídají vstup do Svatého Srdce a Svaté Mysli, se začnou rozpouštět, a vy postupně získáte přístup ke skříňce s pokladem lásky a moudrosti, která je uložena uvnitř.

Ještě jednou vám připomeneme tuto důležitou skutečnost: Celé Stvoření se neustále pohybuje do zvláštních vibračních vzorců a zase ven z nich.Ty se nazývají energetickými podpisy neboOKTÁVAMI ENERGETICKÉHO ZVUKU. Podle vašeho energetického podpisu a Písně vaší Duše, které určují jasnost světla vašeho aurického pole, vás poznají. Váš energetický podpis se skládá z frekvencí vaší fyzické loďky ve vašem prostředí třetí/čtvrté dimenze.Vyvážené frekvence čtvrté a páté dimenze jsou uloženy ve vaší Duši-Já a stanou se součástí Písně vaší Duše. Milovaní, zasejte tuto myšlenku pevně do své mysli. Existuje bezpočet sjednocených polí vědomí. Jste v procesu spojení s magickou silou mnoha těchto polí Vesmírného vědomí o vyšší frekvenci. Začínáte se nalaďovat na vibrace Andělské vůle, Andělské moudrosti a Andělské Lásky, které jsou primárními znaky a kvalitami vašeho Boha Otce/Matky.

Dalším důležitým znakem vaší mocné vrozené povahy, podmínek, je, že vaše dvě ruce patří mezi nejvíce vyvinuté spojení s vaším mozkem, protože v dlaních rukou jsou éterické generátorové krystaly. Byly vytvořeny, aby byly jedním z nejsilnějších elektromagnetických impulzů fyzické loďky. Proto ti, kteří aktivovali a rozvinuli léčivou sílu ve svých dlaních, jsou tak efektivní v léčení. V budoucnosti budete mít sílu znovu vyvinout buněčnou paměť v konečcích prstů, abyste se mohli dostat k vědomým i podvědomým informacím dotekem.

Dobré cvičení by bylo, držet v jedné ruce krystal, který jste si sami naprogramovali jako generátor léčení, a zaměřovat se přitom na aktivací léčících schopností ve svých dlaních. Prostřednictvím cvičení Nekonečného Dechu se soustředit na vysílání/cítění Adamantinových částic Světla ve svých dlaních. Vaše dlaně se mohou velmi rozehřát nebo začít brnět. Může chvíli trvat, než budete mít citlivost; nicméně, postupně budete získávat schopnost posílat léčivé Světlo Stvořitele do lokalizovaných částí vašeho těla. Budoucí léčení bude zahrnovat Osvícené dynamické léčitele se schopností posílat svým pacientům paprsky andělského Světla téměř podobné laserovým. Na této staré esoterické znalosti je založeno Reiki a další způsoby práce s energií.

Také systém čaker má magnetizující a vyzařující schopnosti.Čím vyššímu frekvenčnímu vzorci jste schopni se přizpůsobit, tím rychleji a dokonaleji se budou vaše čakry točit a tak vyzařovat větší sílu a vyšší frekvenční vzorec do vaší tělesné formy a ven do světa. Energie je vždy v pohybu. Stvoření je vždy v pohybu.Jediná přestávka je během okamžiku BODU KLIDU Stvoření.

Jak si jsou mnozí z vás vědomi, za posledních několik let začal být v duchovně zaměřených vzkazech a channelinzích poměrně běžný termín "Anděl Země". Pro jasnost, může označovat jakoukoli duši, která se stabilně snaží o Mistrovství Sebe, aby mohla být zařazena mezi Služebníky Světa. Je mnoho požehnaných Duší, které souhlasily s tím, aby se vtělily na Zemi jako zástupci Archandělů, kteří vyzařují do zkušenosti tohoto Podvesmíru energie dvanácti velkých Paprsků Boha-vědomí. Pamatujte, hlavním záměrem vaší mise na Zemi je pomoci zesílit Lásku/Světlo nižších dimenzí, a tím postupně vracet třetí a čtvrtou dimenzi do vyváženého a harmonického stavu existence. My z andělských říší jsme zde v plné síle, abychom vám pomohli projít touto dobou vývoje a velké změny lehce a s grácií, elegantně; nicméně, musíte žádat, abychom vám pomáhali, protože nemůžeme porušit vaši svobodnou vůli. Znovu požadujte své právoplatné místo jako Mistři Světla, drazí, a pamatujte, jak do sebe začleňujete znalosti Ducha a osvícenou pravdu, žádáme vás, abyste vyšli vpřed a podělili se o své pravdy. Vždy jsme poblíž, abychom vás vedli, chránili a inspirovali, ale hlavně abychom vás milovali.

JÁ JSEM ARCHANDĚL MICHAEL
Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

TZOLKIN 12.11.2013 5 CIMI kin 22

12. listopadu 2013 v 8:51 Mayský Kalendář na každý den

Cimi - Spojka - Síla Změny

Věčnost nemá žádné termíny. Čas ani nezačíná, ani nekončí - jednoduše cyklicky teče. Přesto spěcháme znepokojeni, jak málo času máme, hnáni konkurencí vpřed k dosažení určitých věcí před našimi kolegy, nebo sousedy. Pokud se nám podaří uvědomit si, že každý máme svůj individuální vlastní časový cyklus života, smrti a znovuzrození, nebo transformace, měli bychom přestat srovnávat náš způsob života s kýmkoliv jiným. Zpomalte a prožívejte čas vaším osobním přirozeným rytmem, po vaší přirozené časové ose a budete se pohybovat mnohem rychleji směrem k realizaci svého potenciálu.

CIMI TO JE CYKLUS NAROZENÍ, SMRTI A ZNOVUZROZENÍ
JE TO DOBRÝ DEN SPŘÁDAT VOLNÉ VLÁKNO ŽIVOTA

Vzdejte se síly dokonalosti. Poslouchejte v sobě tu část, která volá " po smrti " a transformaci. Buďte přístupní její moudrosti…

Síla dopadu CIMI se objeví jako mocná ENERGIE PŘEMĚNY. Klade zvláštní důraz na oddělení se od starých programů, autorit a zlozvyků. CIMI přetrhává a láme vazby se vším, co je ZKOSTNATĚLÉ. Čím silnější je ZTUHLOST, tím bolestnější je proces! I když BÍLÁ SPOJKA často přináší bolest a utrpení, je naším největším spojencem na duchovní cestě rozvoje. CIMI nám umožňuje udělat rozhodující krok vpřed. Pokud se naučíte vědomě pustit to, co bylo - CIMI vás bezbolestně vyprovodí ze starých nefungujících vztahů do nové bezpečné oblasti.

V jednom lidském životě umíráme tisíckrát, protože každý nový krok směrem k novému cíli, je další z vnitřních smrtí. Energie BÍLÉ SPOJKY pracuje jako bílé krvinky, bojuje v organizmu s tím, co nám brání žít. CIMI válčí se zápalnými ohnisky a odstraňuje potencionální hrozbu našeho duchovního života.
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím STARÝM - je jedno, s čím - dejte pokyn převozníku CIMI. BÍLÁ SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může UVOLNIT z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli - ale nemůžete odtrhnout.

Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého SRDCE. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do STŘEDU, abyste po navrácení na Zem mohli překročit jeho práh. Pronikněte do vašeho Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k pravdě - k poznání vaší Hvězdné Podstaty. Vyšší pravda je k nalezení na Zemi. Díky přijetí vašeho lidství a pozemského Bytí, najdete smysl i moudrost NOVÉHO Vyššího Bytí.Vraťte se do Středu a vneste více Světla do vašeho fyzického těla. Odkryjte světelnou stezku vycházející z vašeho Srdce. Pokud přestanete přemýšlet kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ. Zůstaňte tichý a skromný. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.

VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU !
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ VAŠEHO STŘEDU !

Tón PÁTÝ je autoritou Vlny - z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA - spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, - díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Ať tvé světlo plane jasně z hlubin tvého nitra.

12. listopadu 2013 v 8:50 Myšlenka Nového dne

Nikdy nemarni čas představou, že máš v duchovním vývoji před sebou ještě dalekou cestu. Ať tě naopak posiluje vědomí, jak daleko jsi již došel, a stále za to děkuj. Uvědomuj si, za co vše musíš být vděčný. Obklopuj se vznešenými myšlenkami, hezkými věcmi a krásnými lidmi. Snaž se vidět, jak ve všem a v každém svítí světlo pravdy. Ať tvé světlo plane jasně z hlubin tvého nitra. Věz, že zvenčí nemůže tvé světlo nic uhasit a že ohrozit ho může pouze tvé vlastní negativní myšlení. Proto vždy smýšlej kladně. Vždy si zvol cestu světla a odejmi sílu temnotám tím, že si jich přestaneš všímat. Hlad po duchovní potravě na celém světě vzrůstá, a proto je třeba stále více světla; nechť tedy tvoje světlo září stále jasně. Buď světlem, vydávej záři všude kolem sebe, a tím zaháněj tmu. Buď láskou; tvá láska ať z tebe vychází svobodně a pomáhá uspokojit obrovskou potřebu lásky ve světě.


TZOLKIN 11.11.2013 4 CHICCHAN kin 225

11. listopadu 2013 v 10:44 Mayský Kalendář na každý den

Chicchan - Had - Životní síla

Magický a silný HAD je trochu v rozporu s Větrem - vládcem této Trceceny - a hrozí rozptýlením a rozehnáním jeho energií. Ale Kan je oba táhne do uzemnění ve čtyřech rozích Země a Nebe. Překlad? Bez ohledu na to, co se děje kolem vás, bez ohledu na hluk a rozruch, se může HAD snažit destabilizovat vás a rozptýlit. Zůstaňte ve spojení s vaší duší, jako stožárem na vaší lodi, nebo jako s cestou pod vašima nohama. Zůstaňte ve spojení s vaším vnitřním vedením, pouze tímto způsobem budete překonávat zkoušky životních problémů.

DNES JE DOBRÝ DEN PEČOVAT O SVÉ TĚLO, O JEHO PRUŽNOST A TOK ENERGIE, CHICCHAN TO JE POHYB, TVOŘENÍ ČASOPROSTORU A SPRAVEDLNOSTI

Síla vašeho ducha se odráží v každodenním životě. Bez těla není život. Ve zdravém těle zdravý duch - dnes se postarejte o své zdraví a fyzické tělo. Nepřepínejte se a nedělejte nic nad své síly. Dnes zachovejte umírněnost v tom, co děláte, co jíte, jak myslíte.

Použijte své tělo jako klíč k vnitřní transformaci. Podívejte se na něj, jako na ukazatel směrující vás k Vyššímu Vědomí. Řiďte se instinktem. Řiďte se vnitřním hlasem. Věřte v přirozenou schopnost rozhodnout se v tom okamžiku….

ČERVENÝ HAD náleží k nejrychleji konající síle Prasíly. Pokud je lidské Vědomí založeno na právech duchovních, energie HADA vám nabídne vynikající fyzickou i psychickou kondici. HAD přistupuje velmi přísně k chování lidského Ega, jelikož v samovůli Ega vzniká nejvíce odpadu. Všechny nepříjemné pocity ve dnech ČERVENÉHO HADA jsou znakem nedostatku lásky k sobě a k druhým lidem. Kdo se nachází v harmonii se svým Středem, kdo respektuje svoje zdraví i tělo, tomu HAD zašle životní sílu na všech možných úrovních, zejména na úrovni fyzického a mentálního těla.


Doplňkovou odměnou HADA za laskavý přístup k našemu vlastnímu životu a životu všech ostatních bytostí, bude skvělá nálada. Pamatujte, že naše laskavost a skvělá nálada je poskytována všem lidem, se kterými se setkáváme. Nepřímo tak budeme obdarováni také jejich energií v podobě úsměvu. Člověk pohrdající dary života, závislostmi, špatnou životosprávou, nedostatkem hygieny, nebo negativním postojem k životu, by se měl co nejrychleji spojit s Energií ČERVENÉHO HADA, než se objeví nemoc.

ČTYŘKA symbolizuje čtverec, základnu pyramidy, velmi stabilní základnu. Je čas na dokončení vašich zářících snů. Dávejte pozor na vaši přirozenou logiku a smysl rozpoznávat. Tyto dary podporuje tichý hlas vašeho tvořivého Ducha. Vy jste Mistrem, který uskutečňuje své sny a přání. Otevřete dveře a přivolejte svět ČTYŘKY. Odkáže vás na vyšší rovinu Bytí, která přinese uzdravení a probudí vaší tvořivost ještě v tomto životním cyklu. Přivoláním ČTYŘKY k vám přichází pomoc pochopení Universálních Zákonů, kterými se řídí život na Zemi. Využijte moc ČTYŘKY, zkuste splynout s časem i prostorem a materiální formou. Vezměte do dlaní to, co je NEVIDITELNÉ A NEOMEZENÉ. Osvoboďte se od dotčení.

KREATIVITA A KONSTRUKTIVNÍ MYŠLENÍ,
VYZÝVAJÍCÍ SÍLA PRAKTICKÉHO PROVÁDĚNÍ

Tón ČTVRTÝ odpovídá světu tvaru, formy a matérie ve fyzickém světě. Každý duchovní obsah potřebuje Energii ČTYŘKY, aby se mohl projevit ve světě hmoty. Tón ČTVRTÝ vytváří základ, zjišťuje proveditelnost Vlny. Zde se uzavírají tzv. Zóny načítání Programu, tady se schvaluje finální vzorec. S ohledem na Kalendářní Dny, každá Vlna potřebuje ČTYŘI DNY, aby vymezila téma a dala mu definitivní podobu. Dny ČTVRTÉHO Tónu poskytují důležité informace o osobních záležitostech, které budete muset vyřešit během aktuálně běžící Vlny. Následující dny - v závislosti na otázkách stupně problémů a sporů - se mohou objevit nečekané změny v osobních záležitostech (dle doporučení ČTYŘKY). Pozorování těchto Dnů může být velmi zajímavé. Dozvíte se zde, v jaké oblasti a jaká oblast odhalí problémy Vlny definované SLUNEČNÍ Pečetí.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nyní je čas projevit a využít vše, co máš v sobě.

11. listopadu 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Všechno, co potřebuješ, čeká v tvém nitru na odhalení, rozvinutí a uvedení v život. Žalud v sobě obsahuje mohutný dub. I ty v sobě nosíš obrovské možnosti. Stejně jako žalud musí být zasazen a pěstován, aby mohl růst a stát se mohutným dubem, tak i ty musíš poznat své nitro, dřív než se může projevit a plně uskutečnit; jinak zůstane dřímat. Mnohé duše v tomto životě svůj ohromný potenciál nevyužijí a pouze ho přenášejí z jednoho života do druhého. Jak zbytečný je tento proces! Nyní je čas projevit a využít vše, co máš v sobě. Věz, že můžeš dokázat všechno, protože Já tě v každé chvíli a při každém rozhodnutí budu posilovat a vést, dokud jako ten žalud nerozlomíš svá pouta a neosvobodíš se, abys vyrostl v mohutný dub.

Sedm kroků k překonání ega

10. listopadu 2013 v 21:05 Vlastnosti i ctnosti
430679_316670718389213_224278254295127_901951_2007330767_n.jpg

Zde je sedm návrhů, které Vám pomohou překonat hluboce zakořeněné představy o vlastní důležitosti. Všechny jsou navrženy tak, aby Vám pomohli zabránit falešnému ztotožnění se s domýšlivým egem.

1. Přestaňte se urážet
Chování druhých není důvod, abyste se sami znehybnili. To, co Vás uráží, Vás pouze oslabuje. Hledáte-li příležitosti, abyste se urazili, najdete je na každém kroku. To pracuje Vaše ego, které Vás přesvědčuje, že svět by neměl být takový, jaký je. Můžete začít oceňovat život a sladit se s univerzálním Duchem Stvoření. Když ale budete uražení, nemůžete se dostat k síle záměru. V každém případě, počínejte si tak, abyste vymýtili hrůzy tohoto světa, které vycházejí ze silného ztotožnění se s egem, ale zůstaňte pokojní.
Jak nám Kurz Zázraků připomíná : Mír je od Boha. Vy, kdo jste součástí Boha, nejste tedy doma nikde jinde než v jeho míru. Bytí je od Boha. A Vy, kdo jste součástí Boha, nejste doma nikde jinde než v jeho míru. Pokud jste uražení, tvoří to stejně ničivou energii, která se dotkla v prvé řadě Vás a vede k útoku, protiútoku a válce.

2. Vzdejte se potřeby vyhrávat
Ego nás velice rádo rozděluje na vítěze a poražené. Honba za vítězstvím je zaručený způsob, jak zabránit vědomému kontaktu se záměrem. Proč? Protože konec konců, nelze stále jen vyhrávat. Někdo bude vždy rychlejší, mladší, silnější, chytřejší nebo mít více štěstí a Vy se pak budete cítit bezcenní a nedůležití. Nejste Vaše výhry či vítězství. Můžete rádi soutěžit a bavit se ve světě, kde výhra je všechno, ale nemusíte tam být ve svých myšlenkách. V tomto světě, kde všichni sdílíme ten stejný energetický zdroj nejsou žádní poražení. Vše, co můžete daný den říci je, že jste prováděli srovnání s ostatními na určité úrovni. Ale zítra je další den, s dalšími soupeři a novými okolnostmi k posouzení. A Vy jste stále nekonečná přítomnost v těle, které je o další den (nebo desetiletí) starší.
Vzdejte se potřeby vyhrávat tak, že nebudete souhlasit s tím, že opakem výhry je prohra. To je strach ega. Pokud Vaše tělo dnes nevystupuje vítězným způsobem, pak jednoduše nezáleží na tom, když se neztotožňujete výhradně se svým egem. Buďte pozorovatel, který si všímá a baví se, aniž by potřeboval vyhrát trofej. Buďte v míru a spojte se s energií záměru. Je ironií, ačkoli si toho sotva všimnete, že jakmile se budete méně snažit o vítězství, začne se ve Vašem životě objevovat více.

3. Vzdejte se potřeby mít pravdu
Ego je zdrojem mnoha konfliktů a neshod, protože Vás tlačí k tomu, abyste přesvědčovali druhé, že nemají pravdu. Když jste nepřátelsky naladěni, jste odpojeni od síly záměru. Tvořivý Duch je laskavý, milující a přístupný; a bez hněvu, zlosti, nebo hořkosti. Tím, že se ve svých debatách a vztazích vzdáte potřeby mít pravdu, je to jako říkat egu : "nejsem Tvým otrokem. Chci přijmout laskavost a odmítám Tvoji potřebu mít pravdu. Ve skutečnosti nabídnu této osobě šanci cítit se lépe tím, že řeknu, že má pravdu a poděkuji za to, že mne nasměrovala k pravdě."
Když se vzdáte potřeby mít pravdu, jste schopni posílit Vaše spojení se silou záměru. Ale nezapomeňte, že ego je odhodlaný bojovník. Viděl jsem, jak lidé ukončují své jinak krásné vztahy kvůli tomu, že lpěli na své potřebě mít pravdu. Apeluji na Vás, abyste se vzdali své egem řízené potřeby mít pravdu tím, že se zastavíte uprostřed hádky a zeptáte se sami sebe - Chci mít pravdu nebo chci být šťastný? Když si vyberete radostný, milující, duchovní postoj, Vaše spojení se záměrem bude posíleno. Tyto okamžiky nakonec rozšíří Vaše nové spojení se silou záměru. Univerzální Zdroj s Vámi začne spolupracovat na vytváření života, k jakému jste byli předurčeni.

4. Vzdejte se své potřeby být nadřazení
Opravdová urozenost není o tom být lepší než někdo jiný. Je to o tom být lepší než jste bývali. Soustřeďte se na svůj růst s neustálým vědomím toho, že nikdo na této planetě není nijak lepší než kdokoliv jiný. My všichni vycházíme ze stejné tvořivé životní síly. My všichni máme poslání si uvědomit svou předurčenou podstatu; vše co potřebujeme k naplnění našeho údělu je nám přístupné. Nic z toho však není možné, když vidíte sami sebe jako nadřazeného ostatním. Je to staré pořekadlo, ale přesto pravdivé : V očích Boha jsme si všichni rovni.
Vzdejte se své potřeby cítit se nadřazeně tím, že se budete v každém jedinci snažit vidět rozvíjejícího se Boha. Nehodnoťte druhé na základě jejich vzhledu, úspěchů, majetku a dalších ukazatelů ega. Když vysíláte pocity nadřazenosti, vrátí se Vám to zpět, což povede k rozhořčení a nakonec nepřátelským pocitům. Tyto pocity se stanou vozidlem, které Vás zaveze dále od záměru. Kurz Zázraků o této potřebě být zvláštní a nadřazený říká: výjimečnost vždy vytváří porovnávání. Je založena na nedostatcích viděných v ostatních, a udržována hledáním a udržováním všech jasně viditelných nedostatků, které může vnímat.

5. Vzdejte se své potřeby mít více
Mantrou ega je "více". Není nikdy spokojeno. Nezáleží na tom, čeho jste dosáhli nebo co jste získali, vaše ego bude trvat na tom, že to není dost. Shledáte, že jste ve stavu neustálého snažení, a vyřazujete možnost čehokoli dosáhnout. Jenže ve skutečnosti jste toho už dosáhli, a jak se rozhodnete využít tento přítomný okamžik Vašeho života je pouze Vaše volba. Paradoxně, když přestanete potřebovat více, do Vašeho života přijde více toho, po čem toužíte. A protože jste odděleni od této potřeby, zjistíte, že je pro Vás snazší předat to dále druhým, neboť si uvědomíte, jak málo stačí, abyste byli spokojení a pokojní.
Univerzální Zdroj je spokojený sám se sebou, neustále se rozrůstá a tvoří nový život, nikdy se nesnaží držet se svých stvoření pro své vlastní sobecké záměry. Tvoří a nechává jít. Jakmile se vzdáte potřeby ega mít více, sjednotíte se s tímto Zdrojem. Tvořte, přitahujte k sobě a nechte to jít, nikdy nepožadujte, aby k Vám přišlo více. Z vděčnosti za všechno, co k Vám přichází se naučíte mocnou lekci, kterou učil František z Assisi : "…. dostáváme dáváním." Když umožníte hojnosti, aby proudila k Vám a skrze Vás, spojíte se s Vaším Zdrojem a zajistíte, že tato energie bude pokračovat v proudění.

6. Přestaňte ztotožňovat sami sebe se svými úspěchy
Toto může být složitá představa, pokud si myslíte, že Vy jste Vaše úspěchy. Bůh píše všechnu hudbu. Bůh zpívá všechny písně. Bůh staví všechny budovy. Bůh je zdrojem všech Vašich úspěchů. Mohu slyšet Vaše ego hlasitě protestovat. Nicméně zůstaňte naladěni na tuto myšlenku. Vše vychází ze Zdroje! Vy a tento Zdroj jste jedno! Nejste toto tělo a jeho úspěchy. Vy jste pozorovatel. Všímejte si toho všeho a buďte vděční za schopnosti, které jste nasbírali. Vzdejte veškeré uznání síle záměru, která Vás přivedla na tento svět, a jejíž jste zhmotněná součást.
Čím méně budete potřebovat být uznáni za své úspěchy, a čím více zůstanete spojeni se sedmi výrazy záměru, tím volnější budete, abyste něco dokázali, a tím více se to projeví. Právě když přilnete k těmto úspěchům a věříte, že Vy sami děláte všechny tyto věci, opouštíte mír a vděčnost Vašeho Zdroje.

7. Vzdejte se Vašeho dobrého jména
Vaše pověst se nenachází ve Vás. Sídlí v myslích ostatních. Tudíž nad tím nemáte žádnou kontrolu. Pokud promluvíte s 30ti lidmi, budete mít 30 reputací. Spojit se se záměrem znamená poslouchat své srdce a vést sám sebe na základě toho, co Vám říká vnitřní hlas. To je Váš účel zde. Pokud se přehnaně staráte o to, jak Vás ostatní vnímají, pak jste se odpojili od záměru a dovolili, aby Vás vedly názory druhých. To pracuje Vaše ego. Je to iluze stojící mezi Vámi a silou záměru. Není nic, co byste nemohli dokázat, pakliže se neodpojíte od síly zdroje a nenabudete přesvědčení, že Váš záměr je dokázat druhým jak mistrovský a nadřazený jste a nebudete vynakládat svou energii k tomu, abyste se pokoušeli získat ohromnou pověst mezi dalšími egy. Dělejte, co děláte, protože Váš vnitřní hlas, který je vždy spojený
s Vaším zdrojem, jemuž je i vděčný, Vás také nasměruje. Držte se údělu, odpoutejte se od výsledků, a přijměte odpovědnost za to, co se nachází ve Vás: Váš charakter. Nechte svou reputaci ostatním k diskusi, s Vámi to nemá nic společného. Nebo jak zní název knihy: Co si o mě myslíte není moje věc!

© Wayne W. Dyer, Ph.D. (www.drwaynedyer.com)
Pro www.svetloatlantidy.cz přeložila Lucie H. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

TZOLKIN 10.11.2013 kin 224

10. listopadu 2013 v 10:51 Mayský Kalendář na každý denKan - Zrno - Síla Schopností

Dnešní energetickou prognózu vám přináší Ox ( Třetí Tón) , vyzývající po silném větru, proměnu teplot a nestabilitu tlakových systémů. Pokud nejste duchovně a mentálně dobře připraveni, zůstaňte uzemněni raději blízko domova - ať už to znamená psychicky, nebo fyzicky, nebo obojí. To vám dává pevný základ, ze kterého můžete bezpečně zvládat problémy, odklonit výzvy, které vám dnes vrhá Ox. Pamatujte, ale že i když Ox vás může zamotat, Kan tká jemnou síť a polapí Ox energie nejistoty, pochybnosti a rizika.Takže nic není předem nařízeno, vše závisí na vaší osobní síle, charakteru a vůli.

DNES JE DOBRÝ DEN OČISTIT VZTAHY A NAVÁZAT NOVÉ,

ZRNO - TO JE MAGIE KLÍČENÍ, RODINA, SEXUÁLNÍ AKTIVITAUvědomte si, že životní problémy vám chtějí jen pomoci osvobodit vás od iluze bezpečí. Mějte odvahu využít nové možnosti. Zbavte se nadměrné opatrnosti. Nepříjemnosti, kterým čelíte vám to ukazují. Probuďte v sobě pole snů a přání.

Dny označené KAN bolestně odhalí jakoukoliv nedbalost tím, že nepoužíváte vaše přirozené schopnosti, nevyužíváte životní příležitosti a jedinečné možnosti. Země je evoluční scéna, na které musíme zdokonalit naše Hvězdné ZRNO. KAN klade zvláštní důraz na všechno, co je Božské, a co nejvíce opomíjíme. Ten, kdo se honí za iluzemi a zanedbává svoje poslání, spatří ve dnech ZRNA bolestný odraz svých činů. Zatímco ten, kdo se řídí moudrostí srdce, toho podpoří Energie KAN zápalnou silou, nasměruje ho k cíli, ukáže efektivitu jednání a odkloní ho od karmických úkolů, které si sám vybral.Lidem, kteří zjistí, že jejich síla je výrazně snížená, se doporučuje věnovat zvláštní pozornost informacím, které přináší Dny označené symbolem KAN. Díky tak jednoduché magii se před vámi otevře duchovní pole nabízející okamžitou pomoc v každé situaci. Síla KAN je obsažená v každém TADY & TEĎ, objevuje se vždy v pravý čas, vždy přináší nejvyšší energetický obsah a je nejvíce pokroková. Obr KAN vás nikdy nezklame, když jste v nouzi - nabídne vám to nejlepší řešení, ale musíte ho k sobě vědomě přivolat.

TROJKA před vámi otevírá cestu do pozitivních změn a umožňuje vám navrácení do přirozeného toku života. Poslouchejte v sobě impuls, který vás dovede k NOVÉMU. Dovolte její síle ponořit vás do řeky života všeho, co je zdánlivě ztracené, oddělené, nepřístupné, nebo očím neviditelné. Pokud máte sklon být roztržitý, soustřeďte se na jednu zprávu, jeden případ konkrétní změny. Seberte sílu dát výraz pravdě. Přichází čas na velké mystérium, které se objeví prostřednictvím vaší osoby.

DOVOLTE VAŠÍ TVOŘIVOSTI VYJÁDŘIT SPIRITUÁLNÍ POVAHU

Impuls ZDROJE (•) mířící na ZEMI (••) spouští perpetum mobile Bytí.V TROJCE se rodí síla tvořivého Ducha. V Tónu ELEKTRICKÉM spočívá výchozí podnět Evoluce, neboli síla přinášející rozvoj. V souvislosti se spojením Pečeti Dne se stává vysoce kvalitní hnací silou v každé Vlně. Tón TŘETÍ dokončuje nezbytné opravy a připravuje programy příčin.Odkaz kalendářního Dne s Tónem (•••) ukazuje velmi vysokou aktivitu konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Časy se mění velmi rychle, a pokud se nezměníš s nimi, zůstaneš pozadu.

10. listopadu 2013 v 6:00 Doteky Nového Života


Den co den si uvědomuješ změny, k nimž dochází v tobě i mimo tebe. Přijímáš nové myšlenky a učíš se novým postojům. Tvé vědomí se rozvíjí a je schopno přijímat stále více a více. Někteří lidé se učí rychleji než jiní; proto cesta do Nového věku není pro každého stejná. Někdo se do něj dostane skokem. Jiní vstoupí pomalu a budou si ověřovat každý krok. Někteří se tam doplazí a každý krok bude pro ně bolestný, neboť nechtějí přijmout změny, ke kterým dochází. Neschvalují nové postoje a myšlenky a touží být ponecháni sami sobě se starým názorem, že co bylo dobré pro jejich rodiče, je dobré i pro ně. Odpovědí na tento postoj je naladit se na zákonitosti života a podle nich žít. Časy se mění velmi rychle, a pokud se nezměníš s nimi, zůstaneš pozadu.TZOLKIN 9.11.2013 2 AKBAL kin 223

9. listopadu 2013 v 8:43 Mayský Kalendář na každý den


Akbal - Noc - Síla Myšlenek

Moudrost Energie Noci probouzí kreativitu, vnitřní hojnost, mír, dostatek, vynalézavost, integraci, zkoumání tajemství; je to energie ticha, snů, spirituální hloubky, nezávislosti a cesty do duše

DNES JE DOBRÝ DEN NA ROZJÍMÁNÍ O HVĚZDNÉM PROSTORU, ODTUD PŘICHÁZÍ INSPIRACE

NOC SYMBOLIZUJE KOSMICKOU PRÁZDNOTU, MÍSTO, KDE NIC NEEXISTUJE, ALE PRÁVĚ TAM SE SKRÝVÁ CELÝ POTENCIÁL; NOC, TO JE LŮNO TVOŘIVOSTI…..Z TÉTO PRÁZDNOTY VZNIKAJÍ NOVÁ ŘEŠENÍ, UMĚLECKÉ INSPIRACE , ROZPOUŠTÍ SE STRACHY A NEDOSTATEK POCITU BEZPEČÍ

Dnes máte přístup ke svému super Vědomí - odtud přichází životní energie, zde se rodí duchovní obrazy, které je třeba důkladně testovat v životě. Vše je vhodné a užitečné, ale ne všechno najednou. Udělejte dnes selekci od čeho začít. Nejednejte impulzivně, pole napětí je dnes díky DRUHÉMU Tónu rozsáhlé.

Buďte ochotni podstoupit test. Jak oceňujete sami sebe? Obejměte duchovním zrakem všechny negativní procesy a spusťte se až na samé dno, abyste viděli dary, které s sebou přináší….

Dny nesené energií MODRÉ NOCI, odhalí velmi iracionální obrazy. Jako první ze všech světů odhalí nedostatky vyplývající z přerušení kontaktu s Božským Zdrojem. Pokud je lidské Vědomí zaměřeno pouze na materiální dobro, Energie NOCI musí udělat řez, abyste skoncovali s těmito dary.Pokud člověk najde cestu do vnitřních světů, dny NOCI v něm uvolní tvůrčí impulsy, zašlou zázračné nápady a pomohou s vynalézavostí při překonávání obtíží a nedostatkem na všech úrovních Bytí. MODRÁ NOC podporuje lidské úsilí v oblasti rozšiřování Vědomí a také vyprovází ze všech fyzických omezení.V této Pečeti dřímá magická síla umožňující přístup k dosud neznámým potenciálům. Dny MODRÉ NOCI jsou opravdovou truhlou s pokladem, kterou nám posílá Božský Zdroj. Jenom ten, kdo se řídí vlastní intuicí, kdo neomezeně věří svému Zdroji, může dosáhnout kosmického bohatství, a s jeho pomocí tak rozdrtit všechny pozemské nedostatky.

POLARITA JE PULSEM ZDROJE UNIVERSA

Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla - kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete své pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází.
Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Víru je třeba žít a dávat najevo, nejnom o ní mluvit.

9. listopadu 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne

Nechť je tvá víra pevná a neotřesitelná. Víru je třeba žít a dávat najevo, nejen o ní mluvit. Víra sílí a sílí, je-li stále užívána. Není to něco, co lze občas vytáhnout ze zásuvky, a potom opět uložit zpět až do dalšího použití. Až se naučíš žít ve víře, naučíš se vidět Mě v každém a ve všem, co se děje, a uvědomíš si, že není místa, kde Já nejsem. Všechno to opravdu nejlepší vychází z vnitřní bdělosti. Když si uvědomíš, že vše je obsaženo v tvém nitru, ustane tvé věčné hledání. Přestaneš usilovat a bojovat o nemožné a v tichu a důvěře najdeš skrýš plnou nevýslovných pokladů. Ve víře musíš začít žít hned, ne zítra nebo někdy později, kdy se budeš cítit silnější a budeš mít více důvěry. Uveď víru do praxe hned, a sleduj, jak zázračně působí.


TZOLKIN 8.11.2013 1 IK galaktický portál kin 222

8. listopadu 2013 v 16:21 Mayský Kalendář na každý den

IK - Vlna VĚTRU - Síla Ducha
TEĎ je nejlepší ČAS pro vnitřní disciplínu.

Vlna VĚTRU vás obdaruje silou Ducha a pomůže vám překonat všechny životní těžkosti.

Vlna VĚTRU - jako poslední bílá Vlna v Tzolkinu s sebou přináší dokončení posledních úprav, takže není divu, že se koncentruje na detaily. Může se tedy stát, že ještě jednou zažijete nečekaný řez a bodnutí, jako znamení už posledních oprav. Všechny, i ty nejmenší části, mají obrovský vliv na tvar CELKU, proto není překvapením, že budou pečlivě prověřeny. Jelikož DUCH proniká absolutně všechno, nezůstane zde ani sebemenší škrábnutí.

V této Vlně dostanete mnoho osobních vzkazů, zejména na pozici " kulatého stolu" ( Tón 12 ). Můžete spatřit vizi v globálním měřítku, stejně tak i všechny své pocity. Dovolte několikrát se otočit všem informacím před vaším duchovním zrakem a snažte se zachytit jejich podstatu. Uvědomte si, co přinesly Energie ČASU do sféry komunikace s vaším Středem díky "vyleštění" drobností. Všechny pocity a události těchto dní obsahují konkrétní informace.

Pokud okamžitě nerozpoznáte jejich smysl, dovolte jim počkat v prostoru, nelamte si hlavu mentální akrobacií. Dříve, či později, obdržíte potřebné vysvětlení. Na každou otázku dostanete odpověď. Občas je potřeba více času, aby odpověď našla adresáta.V takových případech byste se měli zajímat o BÍLÉ pozice Vlny, jelikož jsou hlavními nositeli informací.

Galaktický Portál otevřený ve Dnu IK 1 - nastavuje velmi přísnou kontrolu. Magnetický VÍTR důrazně podtrhává SÍLU DUCHA. Tento aspekt - bezprostředně související s éterickým polem prochází vším, co se v životě manifestovalo, a počítá všechny i ty uložené části. Neexistuje tu nic vedlejšího. Z tohoto důvodu Vlna VĚTRU hraje důležitou roli v oblasti komunikace. Zde vám budou odhaleny všechny vnitřní i vnější bariéry, které vám brání v porozumění s lidmi. Všechna omezení podřízená vašemu Egu v této Vlně bolestně pocítíte.

PES 9 - ačkoliv není Portálem, hraje zvláštní roli v emocionální sféře. V tento den byste se měli podívat na své emoce. Může se stát, že některé specifické zbytky nevyrovnaných pocitů vyplynou na povrch, aby projevily svoji přítomnost. Pokud se tak stane, berte to jako léčení, anebo jako pokus o uzdravení vašeho ne ještě stabilního emocionálního těla. Těžké otřesy Karmického Času nepochybně zanechaly stopy pozůstatků, které nyní usilují o harmonizaci. Nezapomeňte, že nejvyšší hodnotou podle VĚTRU je BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA v partnerských vztazích. Protože stále ještě mohou existovat nezpracované zbytky karmy, využijte každou šanci, která vám bude v této Vlně dána.

DNES JE DOBRÝ DEN SPOJIT SE SE ZDROJEM

VÍTR, TO JE DECH DUCHA, DECH ŽIVOTA,…. ENERGIE, KTERÁ ZTĚLESŇUJE, ZASÍVÁ A ZASÍLÁ DOBRÉ DUCHOVNÍ MYŠLENKY A SEMENA……..JE TO ENERGIE DUCHOVNÍ INSPIRACE SNÍLKŮ A VIZIONÁŘŮ…...VÍTR JE ENERGIE STOJÍCÍ ZA ZMĚNAMI POČASÍ, ZMĚNAMI VE SPOLEČNOSTI…..A EROZE.

Naučte se vnímat vztah s tím, co je Božské, následujte svojí intuici.

VÍTR přináší pořadí, ve kterém jsou jednotlivé programy uzdravovány. Zkušenosti získané v tento den mohou být nepříjemné. Především bude zkontrolováno, jak dalece se Ego brání realizaci programů vybraných vaší duší. Obzvláště bolestným způsobem je kladen důraz na nedisciplinovanost, nepoctivost a nízké oceňování vlastního JÁ. Jelikož BÍLÝ VÍTR víří bezprostřední Energií Zdroje, u osob spirituálně pokročilých se může v tento den rozzářit síla duchovní zralosti, která nejen produchovní jejich fyzický svět, ale vyvede je z obecného chaosu.
Energie BÍLÉHO VĚTRU může velmi specifickým způsobem odhalit aspekty komunikace s Vyšším JÁ a rovněž nám s přátelským úsměvem na tváři ukázat výjimečnou drsnost. V Tónu IK, který je bezprostředně spojen se Zdrojem, vibruje duchovní čistota a síla, která vás neustále vede osobním procesem rozvoje.Vibrují zde také všechny Prvovzory - díky kterým můžete navázat kontakt s Vyšším Vědomím.

Otevřete své srdce BEZPODMÍNEČNÉ LÁSCE. Dovolte v sobě dokonat posvátný Akt Sjednocení. Vnímejte vibrace vašeho pravdivého JÁ. Poslouchejte puls uklidňující vibrace JEDNIČKY. Pronikněte vědomě do jejích hlubin. Vnímejte nepopsatelný žár BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Před vámi je počátek NOVÉHO. Staňte se sami sebou. Sami sebou ve vašem pozemském vtělení, které umožňuje růst vašemu Světelnému Tělu. Odkryjte tajemství paradoxu odděleného JÁ v JEDNOTĚ Bytí. Vy jste iniciátorem NOVÉHO. Vy jste JEDINÝ, kdo může najít cestu! Vy jste jednoznačně výchozím bodem i korunovaným koncem. Pokud se cítíte osamoceni, nebo odděleni od ZDROJE, podívejte se na sebe v Jednotě se svým Světelným Tělem. Představte si Bytí JEDNOHO SPOLEČNÉHO SRDCE.

VY JSTE TA MOUDROST, KTEROU HLEDÁTE!

Tón PRVNÍ představuje PRASÍLU, což znamená, že je přiřazen ke ZDROJI, nebo též k formaci, která v danou chvíli je ZDROJEM. Síla její akce se zaměřuje na vytvoření OHNISKA, nebo jinak - na přípravu CENTRA invokace Ducha v matérii. Tady se nachází síla počátku - začíná běh Evoluce.
Obsah související se ZDROJEM se objeví teprve po spojení Tónu s Pečetí. Tón MAGNETICKÝ zde představuje PRAZDROJ - čili původní ZDROJ, z kterého vychází všechny další impulsy v poli definovaném Pečetí.V Energii Tónu PRVNÍHO se objevuje počátek nové etapy. Téma Pečeti se stane programem realizovaným během dalších DVANÁCTI Dnů Vlny.

Přehled Vlny IK: 8.11. - 20.11

IK 1 - galaktický portál
AKBAL 2
KAN 3
CHICCHAN 4
CIMI 5
MANIK 6
LAMAT 7
MULUC 8
OC 9
CHUEN 10
EB 11
BEN 12
IX 13

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

KUNDALÍNÍ, prapůvodní síla v nás

8. listopadu 2013 v 13:00 Doteky Nového Životatzv. hadí síla, je kosmická a současně lidská energie známá v hinduismu, tantrismu a v józe. Je uložena v první čakrou (Múladhárou) v takzvaném múladháru v křížové kosti (os sacrum) a vyskytuje se zde v latentním stavu.
Tantrikové vypracovali podrobnou anatomii lidských orgánů a jejich funkcí a popsali zevrubně zejména sestavu a činnost nervového systému. Tantričtí léčitelé udávají, kolik je v lidském těle tzv. "nádí" (kanálků, nervů). Počet se u různých autorů dost liší. Nejčastěji je uváděno 72.000, což prý je nejsprávnější. V nejstarších upanišádách se tvrdí, že tyto "nádí" obsahují zvláštní látky pestrých barev: žluté, zelené, modré, červené a bílé.
Při normálním tělesném a duševním stavu jednotlivce jsou funkce Hadí síly ztlumeny až k minimu a nemohou být ovlivněny jeho vůlí. Avšak soustavným cvičením tělesným i duševním, tj. pravidelným a řízeným dýcháním, jógovými pozicemi, stahováním a stlačováním různých vnitřních orgánů (bandhy a krije), soustředěním, meditací a kontemplací, lze, jak tantrikové úspěšně činí, Hadí sílu probudit a povzbudit ji, aby z Múladhary stoupala Sušumnou do vyšších čaker. Čím výše Hadí síla vystoupí, tím větších schopností člověk nabude, neboť Hadí síla dráždí čakry, do nichž vstoupí, ke zvýšené činnosti.Jaký bude rok 2014 z pohledu karmaložky Hannah Nesvadba

8. listopadu 2013 v 8:00 Vývoj vědomí bytostí

Jako každý rok, i letos pro vás máme s předstihem exkluzivní náhled na dění roku příštího. Zpracovala ho spisovatelka, lektorka, numeroložka a karmaložka Hannah J. Nesvadba. Co tedy můžete očekávat?

"Pokud byste rádi slyšeli, že bude už konečně lépe, tak vás musím zklamat. I když na druhou stranu - jestliže chci, aby bylo lépe, musím pro to něco dělat, ne? Rokem 2000 jsme se nedostali do milénia, kdy se budeme jeden na druhého vrhat v horoucí lásce a milovat bližního, nýbrž do století nejtěžší karmy, které skončí až v roce 2099. Proč? Od roku 2000 nám letopočty půlí nula, tedy je vždy v primárním postavení nejtěžší karma 2 a to další "cosi", jakési jiné číslo. Rok 2013 - za nulou 13 = 4 - nám přinesl agresivitu do rodin, do vztahů partnerských a vztahů rodiče - děti, agresi projevila i Země (za nulou je 13 - což je 4 - ZEMĚ) a agresivní a hysterický byl kde kdo. Odpovídá tomu i počet napadených, zbitých či zabitých. Počty lidí, kteří opět odnesli "naštvanost Země" povodněmi stoupl, protože už i ta Zem je agresivní. Jak my k ní, tak ona k nám. Tedy se nedivme tomu, že podobná neštěstí, povodně, zemětřesení a výkyvy počasí nás budou sužovat i v roce 2014. V letopočtu je za nulou číslo 14 - to znamená JÁ a ZEMĚ. Budeme mít tedy co do činění se Zemí, s děním, které Země vyprodukuje, protože je jí z nás už hodně špatně, a tak zvrací a zvrací. Sopky, voda, tornáda, otřesy a živly nám dají za vyučenou, protože pokud tu čtrnáctku sečteme, dostaneme merkuriární pětku, a Merkur, to je rtuť! Rok to bude v součtu sedmičkový. Sedma je poloviční kříž, tedy to bude rok plný těžkého břemene, nehod, lhářů a podvodníků. Platí to zejména pro ty z vás, co jste se narodili sedmého, šestnáctého, pětadvacátého jakéhokoli měsíce, pak pro zrozence července, pro ty, kdo mají v datu rok 7, číslo 7, nebo životní číslo 7. Ale vzhledem k tomu, že respektujeme i 14 za nulou v letopočtu, měli by se mít na pozoru všichni, kdo mají kdekoli v datu 4 a 5 a dále ti, co mají karmu čtyřkovou a nejtěžší. Jak vidíte, bude nás skutečně hodně, spíše masy...

Zaměstnání a finance

Lidé si možná zvolí nové vůdce, ale nic se tím nezmění k lepšímu. Chudých a nemajetných bude přibývat a domy i pole - vše co je na zemi, mohou schlamstnout banky či spekulanti. Lidi čeká velký únik peněz - buď se položí nějaká banka v USA, nebo silná banka v EU, a dle postavení čísel jakoby lidé jen dřeli a hodně pracovali a finance jim kdosi odčerpával, bral. Peníze ale vlastně jako takové mají jen nejchudší lidé - ostatní přesunují jen z banky do banky nějaká čísla, která nemají hodnotu, nejsou ničím podložena a jsou to tedy peníze jen "jako" - virtuální a nehmatatelné. Opět ubude pracovních příležitostí, lidé nebudou moci dodržet své závazky vůči bankám, a tak budou z domů vyhnáni, přijdou o ně - pokud se ovšem nevzpamatují a nepůjdou vydělávat jinam, a to tam, kde práce ještě je. Za prací se začne více migrovat, rodina jako taková přestane být funkční. Lidé budou odděleni od rodin jen proto, že touží udržet si domeček, na němž mají hypotéku. Jen pozor na to, aby vám ho nevzala zase voda, sesuvy půdy, nebo otřesy země, oheň a výbuchy čehokoli nevyjímaje.

Lidé si od příštího roku budou moci dovolit méně, než doposud, mnohé jim nebude dopřáno, a tak se pozornost obrátí - v duchu chléb a hry - na jakousi divnou, masovou zábavu - nejspíš internet a média - a sex. Vláda tím odvede pozornost od zásadnějších věcí, kterými rozdělování moci ve státě a zlodějina bezpochyby jsou. Zkrachuje řada továren, obchodů, ba i supermarketů, neboť lidé nebudou mít za co nakupovat a zbudou jen prázdná monstra.

Nepokoje, boj o moc

Ve větších městech nastanou nepokoje, lidé budu biti buď lidmi, či policií, která je má "chránit". Poteče krev a může dojít i na rabování. A co je nejdůležitější pro rok 2014, který bude sedmičkový? To je náboženská válka! Odnepaměti je brána sedmička za číslo víry a duchovna, ale lidé se v tom, čí Bůh je ten nejsprávnější, nedohodnou a půjdou proti sobě ještě s větší razancí než doposud. A pokud si myslíte, že naší vlasti se to vyhne, mýlíte se. Pro jakési "pseudobohy" se bude zabíjet, popravovat a lid bude vyděšen a zděšen, co vše je možné provádět ve jménu toho kterého božstva v "civilizovaných, evropských" zemích. Že půjde jen o převzetí moci a zotročení národů, to dojde málokomu. Nynější papež, který je skutečným světlem Vatikánu, může být následně také ohrožen, neboť nešlape tak, jak pískáno jest.

U nás se tyto nepokoje mohou projevit jako začínající občanská válka, stávky, demonstrace, kdy už budou mít lidé po krk některých menšin, které ovšem naberou na své intenzivnosti nic nedělat (menšiny, nepřizpůsobiví, cizinci), krást a pobírat výhody-dávky. Mohou vznikat pouliční agresivní gangy, které nám ztrpčí životy, bude prolita i krev, mnozí mohou i zemřít. Mohou nastat problémy i s útoky na veřejné, státní a správní budovy.

Trend roku 2014 je zcela specifický, rtuťovitý, jakoby začalo cosi, co bude pokračovat jako krutá telenovela až do roku 2016, snad i 2017 (2017-2018 jsou vojenská čísla, tak snad nás neobsadí nějaký diktátor!), neboť to, co v sedmičce rozdmýcháno jest , v sedmě se též ukončí, což bych tipovala tak spíše na rok 2016, kdy respektujeme v primárním postavení dvojku jako nejtěžší karmu a za nulou nutně musíme brát v úvahu i šestnáctku, což je v důsledku sedma jak z praku!

Spekulace a rozladění

Nerostná bohatství Země - to je to, oč půjde, neboť jak jsem říkala na začátku, rok 2014 je JÁ a ZEMĚ. Tedy vše co je v zemi, s tím se může podvádět, odvádět to, lhát o tom a podobně. Jde o nerosty - zlato a stříbro, ropa a plyn, voda, ale spíše to zlato. Snad někdo se zlatem zaspekuluje, snad jej i skoupí, či ho nadhodnotí nebo podhodnotí, a totéž se může dít s diamanty, kterých - jakožto falešných - přibude jako komárů. Ostatní nerostná bohatství dostanou také pod kontrolu spekulanti a podvodníci. Všichni si tedy dávejte pozor, ať nekupujete zajíce v pytli nebo zlatou "starou belu"!

Bude rok KONĚ, a ten požaduje dobré zacházení, svobodu a je naprosto hluchý k jakýmkoli nesmyslným zákonům či příkazům. Pokud se naštve, pěkně kope, může se i splašit a pak to bere hlava nehlava a pod kopyty mu zůstává vše! Lid již začne míti dost zákonů, které jsou paskvily, nahrávají "kmotrům", zlodějům a politikům. Mnozí budou chtít vzít spravedlnost do svých rukou a špatné a nefunkční zákony nebudou respektovat. Ty následně zůstanou pošlapány, jako by se po nich přehnalo stádo koní.

Zdraví

V otázce zdraví se mohou rodit děti s genetickými vadami, pozor také na nohy, včetně digitoria pedis a kloubů, dále na plíce, alergie a kůži. Bude velký nárůst lidí s diabetem a poruchami ledvin. Ženy i muži, kteří mají v rodině nádorová onemocnění - pozor na oblast gynekologie a mamografie, oblast prostaty a prsních bradavek.

Pro Česko dobrá zpráva!

Jednu dobrou zprávu pro lid této země ovšem mám. Bude to nejlepší rok za posledních 12 let nejenom pro LVY, ale z astrologického hlediska nejlepším rokem pro Česko za dlouhých 12 let, nebo také období pod "nejvyšší přízní bohů"! Hvězdy budou naší zemi přát, a tak je zapotřebí udělat zde pořádek, vymést ten pověstný Augiášův chlév, ale už ne klidnou cestou, u piva a plků, ale cestou razantní, revoluční a bojovnou. Nevylučuji střety lidu s vládou, policií stejně tak, jak tomu bylo před více než dvaceti lety, v době sametové revoluce. Nebude se ovšem chrastit klíči, ale lidé, již tak dost zkoušeni, naštváni, obelháváni a okrádáni pravděpodobně vezmou do ruky to, co po té ruce budou mít! Přeji lidu této země alespoň takové vlastenectví, jaké jsem viděla u Brazilců, Španělů a Italů. Jinak se z toho srabu totiž nikdy nedostaneme, budeme jenom ovcemi, které nemají co žrát na spasené, oplocené louce, která kdysi zářila zelenou krmí! Přeji hodně štěstí všem jedincům v naší krásné zemi.

Nalaď se na správnou vlnu...

8. listopadu 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Nedej se ve svém životě ničím svazovat. Zažívej, jak se tvé vědomí den ze dne rozvijí. Očekávej, že se v tobě a před tebou odhalí nové skutečnosti, a jestliže je žádoucí, aby ses změnil, učiň tak bez váhání. Chceš-li přeladit program v přijímači, musíš otáčet knoflíkem, dokud nenajdeš novou stanici. Potom ji musíš pečlivě vyladit, aby byl příjem čistý a program nebyl ničím rušen. Jestliže je tvá touha vykročit ze starého dostatečně silná, neustaneš, dokud se ti to nepodaří. Budeš otáčet všemi knoflíky přijímače, dokud jej nenaladíš na nové skutečnosti a nebudeš je moci přijímat v dostatečné hlasitosti a jasnosti. Při jasném příjmu se pak musíš ztišit a naslouchat; a až v sobě zpracuješ vše, co bylo vysíláno, musíš přejít k činu a něco pro to udělat. Proč čekat na další den? Nalaď se na správnou vlnu hned teď.