Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Listopad 2013

Hojnost

18. listopadu 2013 v 11:13 Vlastnosti i ctnosti

PUBLIKOVÁNO: 12.09.2009, AKTUALIZACE: 02.11.2013

Vědomí chudoby pochází ze slibů žít v chudobě přijatých v minulých životech, nebo systémů přesvědčení uložených v podvědomí, že jsme bezcenní, nebo povědomí ve společnosti, že je špatné žít v hojnosti. Opak je pravdou. Podstatou zdroje je žít v hojnosti. Hojnost je žít v lásce, štěstí, prosperitě a naplnění, což přirozeně vede ke zdraví. Vědomí 5D je vědomí hojnosti. Znamená to dýchat, myslet, mluvit a jednat jako člověk, který ví, že je vždy podporován.
Prosperita není mít v bance peníze a hromadit je ze strachu, že vám budou odebrány nebo že jich bude nedostatek - to je být ovládán penězi. Prosperita je mít víc než dost s vědomím, že přijde ještě víc. Vědomí prosperity je víra, že budeme mít víc než dost. Myslet, mluvit a jednat na základě hojnosti. Poté peníze ovládáme my. Láska není být připoután k partnerskému nebo přátelskému vztahu, nebo manipulovat a vydírat ostatní, aby s vámi zůstali. Není to dělat lidi na sobě závislé, aby vás neopustili, nebo se jim chtít zalíbit, aby vás měli rádi. Láska je být pravdivý a užívat si vztah k partnerovi, rodině, dětem a přátelům, dávat všem volnost s vědomím, že tu pořád budou lidé, kteří vás budou mít rádi. Je to chovat se k lidem v bezpodmínečné lásce. Mít sebe rád a cítit se dobře, když jsme sami.
Úspěch není jednat tak, abychom získali uznání a materiální věci. Je to pocit naplnění a vlastní hodnoty, míru, klidu, radosti a spokojenosti. Štěstí nezávisí na tom, jak se k vám chovají druzí. Štěstí je pocit lehkosti a radosti uvnitř sebe. Hojnost k vám přichází na základě myšlenek a činů. Uvolněte strach, že je něčeho málo. Je tu vše pro všechny. Pokud něco dáváte a myslíte si přitom: "Pořád mu dávám peníze" nebo "Vždy platím já", zadržujete průtok energie. Štědrost je 5D kvalita a znamená dávání od srdce, což umožňuje, aby k vám přišlo ještě víc. Dávali byste více druhým, kdybyste věřili, že ještě více přijde k vám? Pak dávejte od srdce a ono přijde.
Bezpodmínečná láska je 5D kvalita, je to magnetická síla. Nechali byste odejít nějaké přátele nebo svého partnera, pokud byste věděli, že to místo bude zaplněno lidmi, se kterými si více rozumíte? Jste spokojeni se svou prací, koníčky, domovem? Přinášejí vám radost a naplnění? Je ve vašem životě něco, co byste rádi změnili, kdybyste věděli, že je něco lepšího na obzoru? Strach, který vás připoutává k tomu starému, vás může blokovat ve spojení s hojností. Jako řeka nepřetržitě plyne, tak Zákon toku zajišťuje, že v životě není prázdnota. Pokud něco nebo někoho necháte odejít, přijdou na jejich místo nové věci a noví lidé, i když bude třeba chvíli počkat. Samozřejmě, pokud necháte někoho jít a pořád vysíláte podvědomě tu samou zprávu, dostanete ty samé podmínky. Ale pokud jste uvolnili nižší vibrace a teď vysíláte vyšší vibrace, automaticky k vašim dveřím přijde něco nového a lepšího.
Hojnost je rozhodnout se, co chceme a mít jasno v tom, že si to zasloužíme. Hojnost je dávat a přijímat. Na základě Zákona toku nemůžeme dávat bez braní a brát bez dávání, tím bychom blokovali tok hojnosti. Ve 3D to, co dáváme, se vrací tím samým způsobem. Ve 4D to, co dáváme, se vrací třikrát. V 5D to, co dáváme, se vrací desetkrát. Cokoli, co dáme od srdce, se nám desetinásobně vrátí. Můžeme dát někomu jídlo a někdo jiný nám dá knihu. Dáme někomu peníze a někdo nám dá dovolenou. Můžeme někomu pomoci a dostat náležitou péči od někoho jiného. Neočekávejte, že vám osoba, které něco dáváte, to vrátí. Tento princip porušuje Zákon hojnosti. Přijímejte cokoli, co k vám přichází s pocitem vděčnosti a s tím, že si to zasloužíte. Pak budete mít klíč k většímu bohatství, než si teď dovedete představit. Jste člověkem, který pracuje se zákonem desetinásobného vrácení.
Ve vědomí 5D vás zajímá výhradně to, co slouží všemu, co je a od toho se odvíjejí všechny vaše žádosti. Pokud to není k největšímu prospěchu všech, rádi to necháte být. V tomto proudu vědomí jsou všechna zhmotnění ku prospěchu všech. Pak vaše soustředěnost přináší prosperitu a hojnost všeho druhu "v souladu". Pokud zhmotňujete tímto způsobem, máte ze svého života radost. Pokud si něco chcete do života přivolat, je důležité, abyste si přesně ujasnili, co chcete.
Abychom mohli žít v hojnosti, je třeba se přirozeně mít rád a dávat sobě. Pokud dáváme ostatním a sobě ne, je na čase se zeptat, jaký máme k tomu motiv. Většinou si tito lidé kompenzují jejich nedostatek lásky k sobě a své ceny a tímto přirozeně blokují tok. Přijímejte a dávejte v rovnováze. Pokud jste naštvaní, že někoho podporujete, zastavte se a zeptejte se sami sebe: "Zachraňuji tuto osobu?" Jinými slovy "Jste s tímto člověkem na sobě emocionálně závislí?" nebo "Dodržuji dohodu nebo slib z minulosti?"
Například jsem si jistá, že Vincent Van Gogh a jeho bratr se před narozením dohodli, že bratr bude Vincenta finančně podporovat, aby mohl namalovat nádherné obrazy. Tyto obrazy rezonují s vibrací Kristova vědomí, což ukazuje jejich stálá popularita. Podvědomě si můžeme pamatovat, že jsme se před narozením dohodli někomu v určité části života pomoci, a pokud tyto sliby nedodržíme, budeme do našich životů přitahovat frustraci, zklamání a nedostatek. Pokud tyto sliby dodržíme, budeme desetkrát odměněni.
Některé poznatky převzaty z knihy A new light on ascension a 2012 and beyond od Diany Cooper

TZOLKIN 18.11.2013 11 EB kin 232

18. listopadu 2013 v 10:17 Mayský Kalendář na každý den

Eb - Cesta, Člověk - Síla Svobodné Vůle

Den vhodný pro stěhování, cestování, nebo odejít někam vyčistit mysl a uvolnit ducha. Impulsem je ve skutečnosti přirozený stav sám o sobě - molekuly vzduchu, částečky světla, radiové vlny, buňky v těle, myšlenky, které myslíme, emoce, které cítíme - všechno je neustále v pohybu. Opak - nečinnost, nehybnost znamená smrt. Takže obejměte svojí životní cestu a pohybujte se, užijte si to, poučte se z ní a žasněte z ní. Udržujte vědomě pozornost na horizontu vaší duše a vašeho životního poslání, jinak vaše životní cesta stočí kurs.

DNES JE DOBRÝ DEN UDĚLAT NĚCO UŠLECHTILÉHO PRO SPOLEČNOST, ABYCHOM POZVEDLI ROZMĚR SVÉHO LIDSTVÍ.

Získejte přístup k objektivní moudrosti, která - přistupujíc nestraně do emocionálních dramat - ve vás záměrně vyvolává nepříjemné pocity, abyste začali hledat cestu ven. Přestaňte se na sebe rozčilovat. Nehledejte viníky venku. Vyveďte svoje emoce z dramatu života do svobodně zvolené neutrální oblasti. Přijměte v pokoře vaše životní lekce a uzdravte jejich příčiny. Otevřete se kontaktu společníka osudu. Přijměte jeho pomoc.

Zkušenosti získané ve Dnu EB se mohou ukázat velmi překvapivé, jelikož se zde jedná o naši pravou identitu. Většina z nás uvízla v karmické polaritě, často spadla do krajností a v závislosti na stupni vývoje se zastavila na extrémním strachu, nebo bloudila po poli lásky. Odrazem tohoto stavu je chorobný sklon k vydávání soudů, nebo hodnocení lidí a jevů.V takových případech ve Dnu ČLOVĚKA dochází k čelnímu střetu našeho pohledu na svět s jeho silnou neutrální Energií. Dokud neuvěříte v suverenitu vašeho JÁ, budete stále sužováni bolestnými záležitostmi, které přicházejí zvenčí. Čím více jste uvízli v polaritě, tím více vás budou strašit.

Pokud jste jedni z těch, kteří se povznesli nad svět matérie, Dny EB vás zalijí moudrostí, kterou s sebou přináší. Díky tomu vám "karmické terapie" přestanou řídit běh života, protože stojíte nad nimi!! Začnete-li sami řídit svůj život, Dny EB budou podporovat vaši nezávislost.Pokud je vaše JÁ stále závislé na vnějším světě - na starých ideologiích, či lásce a nelásce vašich "nadřízených", využijte vzkazy, které vám nabízí ČLOVĚK.

Váš vnitřní Obr stále čeká na váš pokyn, chce po vás, abyste ho zapojili do akce - chce zavést postupně pořádek ve vašem životě. To on vám pomůže najít svobodu a nezávislost vašeho JÁ. Pečeť EB je první stanice kontroly na cestě k aktivaci vašeho Vyššího JÁ.

JEDENÁCTKA - to je proces rozpouštění - proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO - CO - JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit!

Podívejte se nadhledem - do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy . Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu!

TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ

V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V tomto Tónu se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky.V každé Vlně jsou Dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít Dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nikdy se nepokoušej na ničem ulpívat.....

18. listopadu 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Vše, co máš, využívej ve prospěch celku. Nepokoušej se nic hromadit do zásoby, ale o vše se děl, neboť budeš-li se o vše dělit, budeš mít čím dál víc; jestliže se však budeš snažit podržet něco nebo někoho jen pro sebe, určitě to ztratíš. Takový je zákon, a budeš-li podle něj žít, uvidíš, jak se všude kolem tebe naplňuje. Máš-li baličky semen, odložíš je do skříně a zapomeneš na ně, nic se s nimi nestane, zůstanou tam. Když je však vezmeš, zasadíš do země a budeš o ně pečovat, pak nejen že porostou, ale budou se množit a bude jich stále více. Tak je tomu se vším, co máš. Nikdy se nepokoušej na ničem ulpívat, ale s radostí se o vše děl a sleduj, jak vše roste co do množství i kvality. Jestliže je tvůj postoj správný, pak poznáš, že všechny tvé potřeby jsou jakoby zázrakem uspokojovány a že vše, co mám Já, je i tvé.

Pouze ty duše, které jsou v harmonii s novým, budou schopny svobodně vkročit.

17. listopadu 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Domníváš se, že jsi součástí nové skutečnosti? Cítíš, že jsi splynul s celkem v dokonalé harmonii, anebo se cítíš nepříjemně a nepohodlně? Jestliže ano, je mnohem lepší se vymanit a nalézt novou cestu. Pouze ty duše, které jsou v harmonii s novým, které jsou ochotny zanechat za sebou bez lítostí všechno staré a které mají smysl pro dobrodružství, jsou připraveny na nové a budou schopny do něj svobodně vkročit. Jestliže jsi dosud spjat se starými ortodoxními a konvenčními názory a myšlenkami a obáváš se rozbít staré formy, pak nejsi připraven přijmout nové. Vyžaduje to odvahu, sílu, odhodlání a hluboké vnitřní poznání, že vše, co děláš, je správné. Jestliže ve Mne věříš, důvěřuješ Mi a víš, že Já tě vedu a řídím, budeš schopen vykonat vše potřebné s nejhlubší láskou a radostí.

TZOLKIN 16.11.2013 9 OC kin 230

16. listopadu 2013 v 10:22 Mayský Kalendář na každý den

Oc - Pes - Síla Srdce

Mimořádně pozitivní a silný den, abyste očistili váš vnitřní domov - vaši duši, vaše srdce, vaše tělo - od všech neřestí, od všech špatných návyků, nebo negativního myšlení, které vás drží zpátky a způsobují potíže ve vašem životě. Den nesený silným Větrem Ik - vládcem této Treceny - a požehnaný příznivou energií DEVÁTÉHO Tónu, vám s Oc pomůže rozpustit a vyčistit negativní vlivy ve vašem životě, které vám mohou velmi houževnatě bránit ve vašem duchovním pokroku. Využijte tento silný den a osvoboďte se od těchto zátěží navždy - nebo alespoň tento proces spusťte.

Pes 9 - ačkoliv není Portálem, hraje zvláštní roli v emocionální sféře. V tento den byste se měli podívat na své emoce. Může se stát, že některé specifické zbytky nevyrovnaných pocitů vyplynou na povrch, aby projevily svoji přítomnost. Pokud se tak stane, berte to jako léčení, anebo jako pokus o uzdravení vašeho ne ještě stabilního emocionálního těla. Těžké otřesy Karmického Času nepochybně zanechaly stopy pozůstatků, které nyní usilují o harmonizaci. Nezapomeňte, že nejvyšší hodnotou podle Větru je BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA v partnerských vztazích. Protože stále ještě mohou existovat nezpracované zbytky karmy, využijte každou šanci, která vám bude v této Vlně dána.

DNES JE DOBRÝ DEN TĚŠIT SE S RODINOU A PŘÁTELI
Přistupujte k lidem s láskou, buďte trpěliví vůči sobě a tolerantní vůči druhým.

Získejte přístup k objektivní moudrosti, která - přistupujíc nestranně do emocionálních dramat - ve vás záměrně vyvolává nepříjemné pocity, abyste začali hledat cestu ven. Přestaňte se na sebe rozčilovat. Nehledejte viníky venku. Vyveďte svoje emoce z dramatu života do svobodně zvolené neutrální oblasti. Přijměte v pokoře vaše životní lekce a uzdravte jejich příčiny. Otevřete se kontaktu společníka osudu. Přijměte jeho pomoc.

Dny Energie PSA pronikají do celého vašeho emocionálního těla a diagnostikují v něm téma LÁSKY. PES vyvolává otázky lásky v partnerství, prosvěcuje pole pocitů v rodinném kruhu i v mezilidských vztazích. Jak dlouho Vědomí člověka nechápe lásku Vyšší Pravdy, tak dlouho se bude potýkat s milostnými závody a s hlubokým rozčarováním. Pokud se Vědomí člověka opírá o moudrost srdce, může brát i dávat lásku - miluje a je milován. Setkává se se souhlasem vnějšího světa, chce obejmout svět kolem ramen, je vysoce tolerantní, každý problém zkoumá z pozitivního pohledu znalostí. Jeho život se ubírá šťastně, přijímajíc všechny - nejen ty příznivé - situace. Nicméně každé rozčílení, či ustavičné negace, jsou důsledkem nedostatku lásky. Komu je toto pole energie blízké, měl by pečlivě zvážit zkušenosti zaregistrované ve Dnu OC. Dovolte spojit se se světelným světem PSA. Otevřete se radosti!

ŽIVOT JE KRÁSNÝ

DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. Vy jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu,co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ zkostnatělé vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.

ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI !!

V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. Solární dny hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Slunečního Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.

Láska je odpověď na všechny otázky. Mnoho Lásky vám.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Láska vše roztančí a rozezpívá.

16. listopadu 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Prvotním úkolem v životě je naučit se milovat. Láska je silná a nezlomná, přestože je nehmotná. Můžeš ji poznat, cítit, a přece si ji nemůžeš přivlastnit. Jakmile se o to pokusíš, proklouzne ti mezi prsty jako voda. Lásky se nelze zmocnit; je svobodná jako vítr a pohybuje se, kam chce. Následuj ji. Láska přináší jednotu a celistvost. Láska nezná žádné omezení ani překážky. S láskou přichází svoboda. Strach spoutává a omezuje duši; láska však pouta uvolňuje a odstraňuje. Láska otevírá všechny dveře, mění životy a obměkčí i ta nejtvrdší srdce. Láska je tvořivá; buduje a vytváří krásu, harmonii a jednotu. Láska věcem napomáhá, a ne brání. Láska přináší takovou radost, že ji nelze potlačit. Láska vše roztančí a rozezpívá. Je ve tvém srdci láska? Láska pro každého? Rodí se v tobě a šíří se ven.Ženský princip - energie Bohyně

15. listopadu 2013 v 17:19


Jednou z nejmocnějších sil transformace ve vašem světě je ženská energie, rozpoznaná jako Matka a Bohyně, která je hluboce spojena s láskou. Ženský princip dává vzniknout životu a je na vaší zeměkouli už dlouho vyživující silou, přičemž Bohyně opět zaujme své místo právoplatné správkyně lidského vědomí. Dnes vašemu světu chybí pochopení pro energii bohyně, což se odráží v nedostatku moci u žen a v tom, že ženy nejsou muži ani samy sebou náležitě doceněny.
Žena je nositelkou života; právě skrze zážitek porodu - vybudování života z vajíčka a spermie - k ní doléhají napříč časem hlasy předků, jež se vtisknou do buněk dítěte.

Pro staré pohanské uctívače byla energie bohyně v dobách před dvěma tisíci lety docela převládající. Stále si udržovali kulturu zaměřenou na bohyni, ačkoli ta již z vědomí lidstva stále více ustupovala. Kultura bohyně chápala abstraktní myšlení; osobní cykly, zážitky a pojetí času byly u těchto lidí spíše cyklické než lineární. Zánik vědění bohyně a mocenský vzestup mužské vibrace v posledních dvou tisících letech vedly k linárnímu myšlení, které posiluje představu, že "nic není doopravdy propojené". Kultura b ohyně chápala moc zrození a to, že vše je živé a smysluplné: rostliny, zvířata a živly země, vzduchu, vody a éteru.

* * *

Ti, kdo měli blízko k Zemi a chápali ženský princip, věřili, že Bůh je přítomen ve všech věcech. Neměli jednoho Boha, protože byli abstraktní myslitelé. Jelikož měli blízko k Zemi, rozuměli rostlinám a zvířatům. Jejich časové cykly se nesly ve znamení slunovratů a rovnodenností, protože si všímali nebes. Neměli noviny; četli ve světě průběžně s tím, jak žili své životy. Život byl náročnější, ale v mnoha ohledech prostší a lidé se tolik nesnažili hromadit materiální statky. Žili v komunitách a spolčovali se, protože jeden druhého potřebovali.

* * *

Lidé si už dávno všímali toho, co se děje na nebesích. * * * * * Obloha a atmosféra je ponoukaly a fascinovaly a kam až jejich paměť sahala, jejich příběhy, které jim byly předávány, ať formou glyfů vytesaných do kamene nebo spisů a pergamenů, měly jedno společné: vždycky ukazovaly k nebesům. Zdá se, že od počátku lidstva byla ve vašich příbězích zaznamenávána důležitost nebes.

* * *

Vědění, které pojilo vaše předky se Zemí, mělo pro ně velký význam a když se do toho zapojila ještě Světelná rodina se svými urychlenými schopnostmi léčit a učit o frekvenci lásky, byla to docela dynamická doba.

* * *

Jaké vzpomínky k vám doléhají z atlantských chodeb? Atlantská kultura zasahovala všude. Byli velmi chytří se svými technologickými schopnostmi a chápali éter jako neviditelný duchovní svět, svět, do něhož lze cestovat a přinášet z něj energie.

* * *

Při svých dnešních zkouškách máte jako lidské bytosti nejen obstát před výzvami třídimenzionální reality, ačkoli i těch bude mnoho. Vaše příležitost spočívá v pochopení, že v cyklu existence oživujete body v čase, abyste se mohli natáhnout a docílit něčeho jedinečného.

* * *

Dnes stojíte před úkolem zřídit vysoce vyspělou kulturu, která si opět bude cenit života, kde budou matky a otcové ctěni, protože z jejich spojení se rodíte. Když si začnete cenit své biologické bytosti, začnete chápat, že uvnitř vás samotných existuje tak skvostný duch, že je mnohem cennější než vše, co kdy vytvoříte, duch nevyčíslitelné ceny, plamen světla jako drahokam - smaragd nebo démant - s tolika třpytivými fazetami, že se zdá rúst, když se na něj zahledíte. Tohle jste vy. Bytosti nevyčíslitelné ceny.


Ukázka je z knihy "Světelná rodina - Vývoj Země očima Plejáďanů" autorky Barbary Marciniak
Zdroj: email Iva B.

TZOLKIN 15.11.2013 8 MULUC kin 229

15. listopadu 2013 v 10:44 Mayský Kalendář na každý den

Muluc - Měsíc - Síla Probuzení

Když jsou voda, nebo oheň připoutány k Větru, jejich efekt exponenciálně zesílí. Stabilizující OSMÝ Tón ovlivňuje uzemnění, ale neříká jaký druh bouře v nás dnes Muluc vybičuje - ve skutečnosti nám umožňuje nasměrovat a využít ohromující výkon Muluc - a i když Vítr omotává šňůru Času kolem Muluc po celý den, můžete směrovat jeho energie k otázkám, situacím, nebo cílům, se kterými pracujete, nebo chcete, aby se projevily.

DNES JE DOBRÝ DEN PROJEVIT VDĚČNOST ZA CELÉ DÍLO STVOŘITELE
MULUC, TO JE SYMBOL OBDAROVÁNÍ

Zamyslete se dnes, jak své tiché záměry přenést do života. Přijměte každou pomoc - stejně tak se podělte s ostatními o své znalosti. Akceptujte vůli druhých tím, že budete mít Ego pod kontrolou - nikoho do ničeho nenuťte. Každý má svojí cestu, dokonce i vaše děti. Dnes se koncentrujte na svůj vlastní život, nemíchejte se do života druhým.

Shoďte závoj zapomnění.Probuďte se. Protřete si oči. Soustřeďte se na svůj vnitřní Střed! Podívejte se na nové možnosti! Pokud se otevřete změně - vzpomenout si - získáte záštitu Božského Vedení. Staňte se svítící lucernou. Hledejte ty, kteří vás potřebují, kteří plně přijmou váš způsob projevu. Přestaňte bojovat. Spolehněte se na přirozené procesy…..

Spolu s Pečetí MULUC vchází do života Energie prolamující blokády. MĚSÍC zodpovídá za plynulost pohybu a průchodnost všech kanálů. Chce rozpustit zóny blokád, a obvykle potřebuje zvýšit sílu tlaku, aby došlo k maximálnímu protržení energií a bylo dosaženo bodu průlomu. Dny MULUC jsou spojeny s velkou dynamikou a spoustou změn, protože pohyb zajišťuje průchodnost a čistí usazeniny.
Síla MĚSÍCE vyplavuje bolestným způsobem záležitosti skrývající se v poli identity, nutí nás přehodnotit naše vlastní Stíny.

MĚSÍC ukončující parádu Stínů, v nás může vyvolat vzpouru, nebo přinést nepříjemné vzpomínky. To bude ale velmi prospěšné našemu procesu růstu - MULUC pouze chce - pomoci nám osvobodit se od nadvlády Ega, které na základě - nepochopení minulosti - nám dává pocit oběti, nebo osoby ukřivděné lidmi či osudem.

Kdo je ve shodě se svým Srdcem, tomu MULUC udělá velkou radost . Život takového člověka běží hladce, všechno je v pořádku, jakoby mávnutím kouzelného proutku. Čistící operace MULUC jemně, ale pevně odstraňuje zbytky kurzu a bezbolestně vyplavuje staré vrstvy z pole podvědomí.

Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC. Napětí a vlny klidu, proložené chvilkami zklamání, je možné odstranit ze svého života díky očistné síle MĚSÍCE. Věnujte pozornost na konkrétní dopad těchto sil - jeho neúprosnosti a vysoké schopnosti. Snažte se zbavit negativních afirmací a pesimismu vidět svět černě, ještě než MĚSÍC vstoupí do pole oprav.

Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku - VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.

VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE

Tón OSMÝ vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou.Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako velmi nepříjemný. Bolest a utrpení se mohou objevit v oblasti mentální, emocionální, fyzické, nebo také v podobě překážek, nepříznivého průběhu věcí, nešťastných událostí doma, ve společnosti i v povolání. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají po nás jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

....nikdy nepředbíhej a nedělej věci v nepravý čas.

15. listopadu 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Život je tak jednoduchý! Proč si ho komplikovat? Proč volíš klikatou cestu, když přímá cesta leží přímo před tebou? Nech svůj život rozvíjet se v tvůj prospěch a nepokoušej se násilně ovlivňovat jeho průběh. Vývoj květiny také nemůžeš ovlivnit násilím, neboť učiníš-li tak, zničíš svou netrpělivostí její krásu a dokonalost. Vše má svůj čas, proč tedy nevstoupíš do rytmu života a nesplyneš s ním, proč nesleduješ, jak v pravé dokonalosti přicházejí Mé zázraky a sláva? Jestliže se něco vykoná v nevhodnou dobu, výsledek se oddálí, místo aby se uspíšil, jak bychom si mohli představovat. Proto na Mne čekej v klidu a v důvěře, nikdy nepředbíhej a nedělej věci v nepravý čas. Současně se nikdy neloudej, abys nemařil drahocenný čas. Uvědom si, že pro vše, co děláš, je zde skvělý plán a vzor a vzdávej věčné díky.


TZOLKIN 14.11.2013 7 LAMAT

14. listopadu 2013 v 10:27 Mayský Kalendář na každý denLamat - Hvězda - Síla harmonie a krásy

Znamení Lamat odráží a zesiluje přirozené bohatství. Všichni jsme stvořeni z vyšších vibračních frekvencí Vědomí, které generuje druh bezmezné vitality těla, mysli i duše, a všichni hledáme do jisté míry stejnou cestu. Takže relaxujte a uvolněte hranice a limitující omezení, které jste na sebe uložili. Jen dbejte, abyste nedávali příliš mnoho ze sebe, nebo IK - Vítr rozptýlí vaši velkorysost daleko a široko, a vy se budete cítit vyčerpaní a uštvaní.

DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT A DĚKOVAT ZA HOJNOST VŠEHO

Energie HVĚZDY násobí vše do hojnosti.

Řád a harmonie hrají významnou roli ve vašem životě. To, co děláte nedbale, rychle, chaoticky vám bude ukázáno dramatickým způsobem. Životní problémy a napjaté situace jsou znamením, že jdete po falešné cestě. Špatně zorganizovaný domov je problémem číslo jedna. Dnes zaveďte pořádek ve svém domě.

Otevřete se lásce. Pečujte o harmonii. Pronikněte do podstaty svého Hvězdného Zrna. Zůstaňte v harmonii přítomnosti se VŠÍM, CO JE A JAKÉ TO JE!

Spektrum HVĚZDY zkoumá všechno pod vlivem krásy a harmonie. V tomto pólu se shromažďují síly na kontrolu jakosti. LAMAT je jakási instance dokončující závěrečná shrnutí výsledků vašeho jednání. Všechno, co není dostatečně krásné, co se nenachází v harmonii s duchovními vzorci, bude zasláno zpět k opravě. Síla HVĚZDY je absolutně neúplatná a poměrně zatěžující pro ty, kteří ještě nezahájili, ignorovali, nebo ukončili proces harmonizace života kolem sebe. Pro ty, kteří již mají tento proces ve velké míře za sebou, bude Den LAMAT velmi poučný - zvýší se pocit sebevědomí, spokojenosti se životem, stejně tak pocit zdokonalovat životní prostředí.

V tomto symbolu se shromažďují síly zodpovědné za řád a pořádek. Dny LAMAT také pomáhají odstranit nedostatky v sociální oblasti a člověk začne cítit velkou úlevu, radost a spokojenost se životem.

Lidem, kteří mají problém přinést do svého života řád a harmonii, se doporučuje, aby věnovali zvláštní pozornost Energii HVĚZDY a dovolili jí vyrovnat způsobený nesoulad. Takže ti, kteří doposud nevěděli, že aspekty estetiky, řád, disciplína a vnitřní pořádek, jsou základním předpokladem pro vytvoření stabilní základny života, by se měli spojit s Energií LAMAT.

Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě - vězte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v NOVÉM světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí.Otevřete se přitékajícím darům. Přijměte sami sebe BEZPODMÍNEČNĚ. Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.
STAŇTE SE JEDNÍM S MYSTICKOU SEDMIČKOU

JEDNÍM SE SEDMI ČAKRAMI TĚLA

SEDMI ÚROVNĚMI PYRAMIDY,

KTERÉ SPOJUJE VĚDOMÍ SEDMI

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší Energií Zdroje, nazývaném též SEDMOU dimenzí. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší Energií, která proniká až do vaší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím, či zvláštním událostem. V energii SEDMIČKY je stimulovaný ŠESTÝ SMYSL, čili mimosmyslové vnímání. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém Středu, abychom se nedostali do zápasů či extrémů.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Kam se poděla tvá víra a důvěra?

14. listopadu 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Kolikrát jsem ti řekl, že tě potřebuji svobodného, abys mohl uskutečnit vše, co má být vykonáno? Kdy se naučíš nechat věci plynout a od všeho se osvobodit? Nikdy nepoznáš význam svobody, dokud nenecháš věcem volný průběh, dokud nebudeš věřit, že to zvládneš, a dokud neuskutečníš první obtížné kroky. Můžeš je udělat jen ty sám; nikdo jiný je nemůže udělat za tebe. Bojíš se toho, co nastane, obáváš se budoucnosti? Kam se poděla tvá víra a důvěra? Proč se nenaučíš žít plně a slavnostně ono věčně přítomné teď a nepřenecháš Mi péči o tvou budoucnost? Čekají tě skvělé věci, jestliže se osvobodíš a přestaneš lpět na tom, co již máš, v obavě, že všechno ztratíš. Buď ochoten vše ztratit, abys mnohonásobně víc získal. Vše je v Mých rukou a vše je velmi, velmi dobré.

TZOLKIN 13.11.2013 6 MANIK kin 227

13. listopadu 2013 v 10:46 Mayský Kalendář na každý den

Manik - Ruka - Síla Uzdravení

Světelný vzorec Energie Manik vás obdaruje silou vůle, otevřeností, přináší předtuchu, silnou motivaci k jednání, sílu úspěchu, spirituální schopnosti, vytrvalost, krásu, chuť tančit

Když vylezete na vrchol hory, budete vnímat dech mocných větrů vaší vlastní duše.
Dnes ŠESTKA- číslo stability a celistvosti stojí hlava na hlavě s Manik. Bez ohledu na to, jak vysoko vylezete, jak daleko poletíte, nebo jak hluboko se ponoříte, spolehněte se na Manik - bude vás podporovat na každém kroku vaší cesty. Věřte v jeho vedení a vyrovnanou stabilitu, ale hodnota a konečná zodpovědnost vašich činů je stále jen a jen ve vašich rukou.

DNES JE DOBRÝ DEN UDĚLAT NĚCO PRO OSTATNÍ

MANIK JE NÁSTROJEM DUCHA, ZAHÁNÍ ŠPATNÉ VLIVY A ZLÉ ENERGIE,
JE TO DOBRÝ DEN UDĚLAT NĚCO PRO OSTATNÍ…

Všimněte se svých odporů a vnitřní roztržitosti. Naučte se dokončit to, co začnete, zvažujíc každý krok na cestě. Využijte možnost těchto znamení a staňte se sami sebou. Otevřete se a vnímejte sami sebe, jako dokonalý spirituální nástroj v rukou Boha….

Většina lidí pracujících po léta s Mayským kalendářem odkazuje na Pečeť MANIK s velkým respektem. Za tímto symbolem se skrývá velká Energie, jejíž úkolem je LÉČENÍ. MANIK má nejvíce plné ruce práce, protože to on nás nejčastěji volá, abychom uzdravili nejen tělo fyzické, ale také tělo jemno hmotné. MODRÁ RUKA působí především na naši emocionální stránku a na nervový systém. Každé emocionální léčení je velmi bolestné, přinejmenším první fáze tohoto procesu.


Každý, kdo dosáhl vysoké úrovně duchovní zralosti a nemá mnoho k vyléčení ve svém Středu, toho MODRÁ RUKA obdaruje zázračnou mocí. Rčení - Být pravou rukou Boha - dostane nyní pravdivý význam. Tento vzorec - poháněný silnými impulsy směrem k uspokojování zvědavosti - nasměruje tohoto člověka do roviny spirituální vědy a duchovního poznání. Od této chvíle budou všechny Dny MANIK násobit motivaci vzdělávat se a zároveň zvyšovat povědomí o umění léčit. Těm, kteří chtějí probudit svého vnitřního lékaře je navrhováno, aby věnovali zvláštní pozornost Dnu MODRÉ RUKY. Na druhé straně ti, kteří mají zdravotní problémy, trpí nespavostí, podrážděním ze stresu, bez ochoty jednat a nejsou schopni dotáhnout věci do konce, - se doporučuje kontakt s Obrem MANIK.
MODRÁ RUKA je rovněž doporučována těm, kteří chtějí získat hlubší přístup k informacím na téma tajemství umění léčit.

Organická rovnováha má kořeny v Celosti toho, kým jste. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se vším CO JE. Stojíc pevně na Zemi, dovolte vyjádřit své Světelné JÁ. Zkontrolujte stav vašeho pozemského JÁ v tuto chvíli. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Vězte, že i Hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesněte v pozemských věcech to, co je Božské, čili svoji Hvězdnou Duši. Pouze tehdy proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.

ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.

V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulosti a odporu - a na druhé straně se koncentrují Energie harmonie, odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy.Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program ( naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučuje se, abyste velmi vědomě zůstali ve svém Středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami. Je životně důležité, abyste se také v následujících dnech zdrželi jakéhokoliv hodnocení jevů a udržovali si přátelský přístup k lidem.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Nádherný den nám všem :-)

13. listopadu 2013 v 10:34 Oblíbená videa
Nádherný den Vám přeji v proměnách na Vaší cestě za Světlem.....Poslouchejte prosím Srdcem, ne rozumem.....


Mistr Hilarion - Poselství pro týden 10.11. 2013 - 17.11. 2013

13. listopadu 2013 v 10:15 Doteky Nového Života

Milovaní
Přichází období zrychlující se změny, která bude udržovat svět ve stavu střídajících se a někdy i zaměňujících se realit. To je ta doba, na kterou jsme každého z vás připravovali, abyste vždy zůstávali klidní a ve stavu fyzické, mentální a emocionální rovnováhy, zdokonalujíce se v nacházení a ovládání svých vlastních mechanismů, které vám pomáhají zvládat těžkosti, a schopností a dovedností, jež stále vylepšujete na své spirituální cestě vedoucí k obývání vyšších dimenzí. Děláte to skvěle a vítězně a začínáte plody své práce ve svých individuálních životech cítit, prožívat a manifestovat. Při tom, jak přijímáte neočekávané události, které lidstvo a jeho planetu povedou při jízdě na transformačních vlnách a přizpůsobujete se jim, je třeba, abyste nepodceňovali důležitost ukázněné mysli.

Jak se planeta zarovnává se středem vesmíru a posouvá se do své nové pozice, vy se rychle dostáváte do svých rolí, jež jsou vám předurčeny. Váš záměr zažívat svět, po kterém kráčíte, jako mírumilovný, milující a harmonický, přinese tyto kvality do vašeho pole možností. Dny, kdy jste se zmítali v energiích prázdna, neznámého, se chýlí ke konci, neboť kódy a posvátná geometrie slunečních erupcí a slunečního větru způsobí, že váš proces rozpomínání už nebude možné popřít. Každý z vás vstupuje do své síly, síly lásky zjemnělé kvalitami požehnání a soucitu. Máte všecko, co potřebujete pro ukotvení v nových vzorech.

Jak lidstvo spěchá střemhlav do polí nového potenciálu, svět synchronním a zázračným pohybem míchá svým vlastním nádherným osudem. To, co bylo kdysi skryto, se nyní odhaluje a velké množství kousků puzzle zapadá na své místo. Nebudete však mít čas odpočívat na vavřínech, protože doba žádá, abyste aktivovali vaše vlastní jedinečné schopnosti a na to, abyste se ubírali tímto průchodem do světla, budete potřebovat disciplínu vašeho vyššího já. Portály probuzení jsou osvětleny vaším vnitřním světlem a začínáte chápat, že vaše fyzické tělo má úžasnou kapacitu léčení a regenerace. Skrze záměr nejvyššího řádu začíná opravdová, zrychlující se přeměna.

Zůstaňte za všech okolností vyrovnaní a mnohokrát za den zhluboka dýchejte a naplňte co nejvíce své plíce a pošlete dech hlouběji do své kořenové čakry, zadržte dech a pak vydechněte všechnu stagnující energii. Tak energizujete své světelné tělo, které ozáří a pronikne do struktury vašich kostí. Pošlete lásku do všech buněk a atomů vašeho fyzického vozítka, vašeho chrámu toho nejvyššího. Harmonizujte, harmonizujte, harmonizujte! Pamatujte si, že kamkoli jdete, žehnáte, žehnáte, žehnáte, ať už si to vaše kráčející vědomí uvědomuje či nikoli.

Ve vzduchu kolem vás je prvek vzrušení a dychtivého očekávání a aktivace vědění dlouho skrytého ve vaší DNA nyní rozsvěcuje váš páteřní kanál. Spínače jsou sepnuté a můžete si tyto vnitřní spínače i vizualizovat podél své páteře a čakrových center a vidět, jak zapínáte spínače světla až nahoru do vaší koruny. Najděte si vhodné mantry, jejichž časté opakování vám pomůže, abyste zůstali soustředění na svůj záměr zvyšovat vibrace svých myšlenek, slov, činů a nakonec těla. Dovolte, ať radost z každého okamžiku vám v průběhu vašeho dne neustále žehná.

Do příštího týdne…
Já JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Ivana M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


Kryonovy „Marshmallow Messages“ – říjen 201

13. listopadu 2013 v 8:00 Doteky Nového Života07.10.2013

ŽÁDNÝ SOUD

Duch nikdy nesoudí, zda jste prošli karmou nebo ne, když se vrátíte zpět na druhou stranu závoje a zdánlivě jste nesložili životní zkoušku… Jste ctěni za to, že jste se inkarnovali. Nikdy nenastane doba, kdy by Duch soudil, zda jste dokončili lekci nebo ne. Je vám vzdána čest za to, že jste kráčeli po cestě, není důležité, kterým směrem jste kráčeli.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~
- Kryonova Kniha Tři "Alchymie Lidského Ducha"14.10.2013

VAŠE AKÁŠA

Takže Akášické záznamy nejsou pouze záznamy toho, kolikrát jste zde byli, ale spíš kolik duchovních znalostí jste získali a v kolika životech jste se probudili v průběhu všech vašich planetárních existencí. Akáša je posvátnou knihovnou, kterou si vyzvedáváte a nesete v sobě v každém životě. Pokaždé, když přijdete a zase odejdete, doplňujete ji, a to pomáhá vyvinout a změnit to, o čem může být váš příští život. Vzpomeňte si na axiom, který jsme vám předali již dříve: "Nikdy se nebudete muset vrátit v méně vědomém stavu. Jakmile jednou otevřete tuto metaforickou "duchovní akášickou nádobu", je vám k dispozici veškeré spirituální vědění ze všech životů, veškeré dosažené učení."

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- Z Kryonova živého channelingu "Tři větry" - únor 201321.10.2013

FYZIKA LÁSKY

Když opravdu poznáte světlo, ani jeden z vás si místo něj nevybere temnotu.Když to vypadá, že se to stane, pak jste ve skutečnosti nikdy světlo neviděli. Bůh ve vás, či "Vyšší Já", vás vždy povede k pravdě. Jste tady, abyste to objevili, a jakmile bude před vámi, není nikdo, kdo by nevstoupil do světla domova. Objevení vyšších vibrací v sobě nese atribut, který vás zbaví touhy po nižších vibracích. To je fyzika lásky.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- z Kryonovy Knihy Šest "Partnerství s Bohem" -
28.10.2013

MOUDROST STARÉ DUŠE

Požehnané jsou Lidské Bytosti, které naleznou Boha svým vlastním způsobem. Staré duše se probudí do pravdy, že nové duše na tom stále pracují. To vysvětluje různé úrovně uctívání na této planetě a důvod pro velmi různorodé duchovní systémy. Mnoho Lidských Bytostí, které nemají výhodu vaší moudrosti staré duše, budou motivovány směrem k systémům, které možná vnímáte jako příliš jednoduché a dokonce mytologické. Ale tyto systémy jsou často začátkem pochopení Boha.Pro všechny je tu místo.


~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- z Kryonova živého channelingu "Rekalibrace vědomí", duben 2012 -Zdroj: e-mailové "Monday Marshmallow Messages" od Kryonova týmu (www.kryon.com)
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.posvatnesrdce.cz a www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Čiň vše v absolutní víře a důvěře....

13. listopadu 2013 v 6:00 Myšlenka Nového dne


Budeš-li očekávat v životě jen vše nejlepší, přivoláš to k sobě; proto začni hned teď očekávat dobro ve všem a v každém a sleduj, jak k tobě přichází. Očekávej splnění každé potřeby. Očekávej odpověď na každý problém. Očekávej hojnost na všech úrovních. Očekávej svůj duchovní růst. Učíš-li se správně rozlišovat hodnoty a klást ve svém životě na první místo ty prvořadé, a pochopíš-li a uznáš, že všechny Mé dobré a dokonalé dary jsou zde pro tebe, pak nemusíš ve svém životě připouštět žádná omezení. Očekávej, že se rozvineš do velikosti a krásy, do moudrosti a porozumění. Očekávej, že do tebe a skrze tebe bude proudit Má, božská láska a světlo. Pochop, že jen tak tě mohu použít pro Mou práci. Čiň vše v absolutní víře a důvěře a sleduj, jak se ději Mé zázraky a šíří Má sláva, ne jen tu a tam, ale neustále, takže celý tvůj život se stává písní radosti a díkůvzdání.Sladkost života

12. listopadu 2013 v 15:00 Jednoduchost životaSladkost života
Od AA Metatrona
Přijala Natalie Glasson 24. 10. 2013


Jak se dá popsat sladkost života? Jak se můžete dostat ke sladkosti života a má život nekonečnou sladkost pro vás určenou, kterou můžete vychutnávat? Toto jsou otázky, o kterých bych s vámi dnes rád mluvil a rád bych, abyste o nich rozjímali. Existuje ve vašem životě místo, kde zažíváte sladkost života v každém okamžiku své reality a zasloužíte si sladkost života?
Jak víte, je váš život na Zemi procesem učení, dalo by se říci, že to není nic víc, než proces učení. Dokázali byste si dovolit přijmout to, že vaše prožitky, propojení, interakce ve vaší realitě, s vašimi milovanými, se zvířaty a vámi samými je zkrátka proces učení? Toto by jistě vzalo vaší realitě a životu na Zemi význam, účel a autenticitu, že? Jako vždy, je na vás, abyste se rozhodli jakou si vyberete odpověď na tyto otázky a vize před vás postavené, ale přijetím toho, že každý aspekt vaší reality i vaše pozemská existence je pro vás procesem učení,si umožňujete odpojit se od reality a hledat pravdu v každé zkušenosti, každém pocitu či myšlence. V realitě učení, kde jsou dány mnohé možnosti, náměty a scénáře, je vaším smyslem hledat pravdu; toto je pravda vašeho bytí.
Pravda může být nepředvídatelným procesem učení a aktivace ve vašem bytí, protože neexistuje žádný způsob, jak ověřit Stvořitelovu pravdu, dokonce i jako archanděl, který s vámi nyní hovoří, se s vámi mohu podělit jen o to, čemu věřím, že je moje pravda a přece nemám žádné pevné schválení od Stvořitele k tomu, co říkám. Avšak mám silný pocit hluboké, absolutní a naprosté lásky, když se s vámi o svou pravdu nyní dělím, což je veškeré schválení, které potřebuji, abych i nadále měl plnou víru v přítomnost Stvořitele, která proudí kolem i skrze mé bytí. Hledání pravdy po vás může vyžadovat, abyste se ptali sami sebe, prověřovali svá přesvědčení a své porozumění. Hledání pravdy vyžaduje, abyste byli bystří a očistili se od falešných přesvědčení při navyšování své vibrace, abyste byli bdělí a otevření nové inspiraci a novým vhledům, které vás naplňují láskou a úžasem. Hledání pravdy vyžaduje, abyste se důvěrně obeznámili s vlastními novými energiemi a myšlenkovými procesy, abyste mohli přesně určit, odkud se z vašeho bytí odvíjí pravda. Jestliže, když se propojíte se svou pravdou či inspirací ve svém nitru, aktivuje se ego a nastanou egoistické reakce, pak víte, že jste svou vnitřní pravdu ještě nepodnítili. Egoistické reakce se mohou projevit jako přání dokázat druhým, že se mýlí, jako manipulace či tak, že se vaše síla zvětší, zatímco druhým sílu berete. Dokonce smutek, negativita, nedostatek, zastrašování, posuzování a strach jsou aspekty ega, které mohou zastřít pravdu či božskou inspiraci a ta se z vašeho bytí nerozkrývá. Čím lépe poznáte způsob, kterým se chováte a reagujete ve svém každodenním životě, tím spíše si všimnete, kdy budete mluvit, myslet a cítit iluzi a kdy z vašeho nitra povstane pravda. Možná také uvidíte, že hledání, abyste si uvědomili svou vnitřní pravdu, kterou lze též označit jako intuici či hlas Stvořitele, je mocný proces učení a růstu.
Uznejte každou myšlenku, emoci, čin, reakci a zkušenost ve svém životě jako proces učení. Pak se podívejte, jak reagujete na tento posun ve svém vědomí - je rozdíl ve způsobu, jakým vidíte sebe sama, ve způsobu, jakým přistupujete k situacím a jakým ve své realitě postupujete? Umožňuje vám to o krok poodstoupit a jednoduše pozorovat? Díky tomuto si budete moci odpočinout a uvolnit obrovské množství tlaku, který uvalujete na sebe, na svou realitu, na druhé i na svůj duchovní růst.
Napojování se a probádávání své vnitřní pravdy je jednou stránkou sladkosti života, protože když už si jednou dovolíte jistou míru odpoutání se od své pozemské reality, nabízíte si tím svobodu a schopnost prožívat sladkost života. Nejskvělejším nástrojem k prožívání této sladkosti je vděčnost; není to jen vděčnost sama, ale vstup do perspektivy vděčnosti za proud života a fyzickou realitu na Zemi. Když se osvobodíte od navršování tlaku, který na sebe denně uvalujete, začnete si uvědomovat, že vše je radostné, že existuje sladkost života, vašeho života, kterou můžete ochutnávat, pociťovat, zakoušet, nechat ji na sebe působit a vidět ji. Tato sladkost není ani přítomnost Stvořitele, ale je to krása, která je ve vás a všude kolem vás, je to schopnost bezpodmínečně milovat, smát se, být svobodný, usmívat se, cítit lásku, mít víru, cítit se podporovaný, vyjadřovat plně sebe sama a své božství a žít osvobozen od strachu. Toto vše si můžete svobodně dát a plně to prožívat.
Sladkost života, o které mluvím, je přítomnost života samého, je to zkušenost být naživu a je to prožitek energie životní síly Stvořitele. Máte se Stvořitelem božské a posvátné spojení a v tomto životě můžete Stvořitele prožívat plně.
Cvičení k propojení se se sladkostí života
Dopřejete-li si chvíli, abyste si představili sami sebe obklopené vším, co vám připadá omezující nebo co je pro vás břímě, může to být ten nejpozemštější aspekt vašeho fyzického života, vašeho emocionálního života či mentálního života. Představte si, že tato omezení a břímě mají lana, kterými jsou s vámi spojena; vězte, že jste si zvolili vytvoření těchto lan, abyste mohli omezení a břímě vnést do své reality. Možná jste si dokonce zvolili, že jakmile některá břemena a omezení překonáte, vytvoříte si nová, aby je nahradila. Příklady mohou být neustálá neschopnost platit účty, být zneužíván, stále ztrácet věci, zažívat strach a tak dále. Pak si připomeňte, že vaší realitě náleží sladkost, je zde krása, svoboda, láska, pravda, blaženost a mír, abyste je plně zažívali, ale pouze si to potřebujete dovolit. Když dovolíte lásce ve vašem srdci a duši, aby se manifestovala a vyzařovala z vašeho bytí, představte si, že láska rozpouští všechna pouta propojení a požádejte, aby Archanděl Michael vzal svůj světelný meč a navěky přeťal vaše spojení s břemeny a omezeními. Vizte, vnímejte či jen přijměte, jak od vás odplouvají.
Nyní si dovolte prožívat energeticky sebe sama, energii prostou břemen a omezení;v tomto okamžiku se propojujete se sladkostí svého života, můžete se cítit milováni, radostní, blažení, naplnění mírem, pocitem svobody a schopnosti činit ve své realitě změny. Žít tímto způsobem i navenek je vaše božské právo.
Tím, že propustíte napojení na břemena a omezení, neřešíte problémy, ani je neignorujete, ale umožňujete si vstoupit do místa osobní síly a prostoru ve vás a kolem vás, který je vyladěn na Stvořitele. Když jste na Stvořitele a s ním sladěni, napojujete se také na pravdu vašeho bytí, inspiraci, intuici a vnitřní vedení. Takže sladkost života neznamená jen přijmout vše, co je uvnitř a kolem vás, jakožto posvátné dary, ale také vědět, že máte vnitřní vedení, které vás provede jakoukoli situací s lehkostí, radostí a dokonalostí.
Sladkost života je tu proto, abyste se přesunuli od utrpení, jež si sami působíte. Tím, že se odpojujete od břemen a omezení, osvobozujete se od zkušenosti a pocitu utrpení. Ať už vnímáte sladkost života jakkoli, utrpení neexistuje a neumožňuje vám ani probádat sebe sama ani své energie. Možná vám dovolí prozkoumat negativní emoce a energie, ale jsou opravdu součástí vašeho bytí a pravdy, míněno - je utrpení součástí vibrací Stvořitele? Může být těžké to přijmout, když prožíváte utrpení v jakékoli podobě, ale utrpení si vytváří každý sám, je to lekce, kterou jste si také vytvořili sami a žádá od vás, abyste se bezpodmínečně milovali. S vaší obnovenou milující silou, s propojením na vaší intuici a vyvstávající pocit lásky, si všimněte, že vaše břímě a omezení nemají nad vámi takovou moc a můžete je vyřešit s velkou lehkostí. A tak se napojujete na sladkost života a rozpoznáváte ji.
Rád bych také obrátil pozornost k vašim emocím a jak jsou emoce mocným nástrojem, kterým si způsobujete utrpení.Je důležité vypozorovat, proč věříte tomu, že byste měli trpět a proč nevěříte tomu, že si zasloužíte zažívat, cítit a uznávat sebe sama jako lásku.Je důležité si uvědomit, co je utrpení.Může to být strach, negativní myšlenka, pocit smutku; je důležité prozkoumat aspekty vašeho vlastního utrpení, obzvláště po stránce emocí.
Sladkost života je tu proto, abyste prožívali život ve stavu blaženosti, míru a lásky; toho lze dosáhnout a udržet si ho s lehkostí, jestliže je to vaše volba. Připomínat si lásku svého bytí vám umožňuje odstoupit od utrpení a uvědomit si, že váš život už je sladký a vy si zasloužíte užívat si každý moment svého života a reality na Zemi.
S vděčností a láskou
Archanděl Metatron

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Hanka B. pro www.transformace.info.Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.