Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


28.11.2013 - ISON

28. listopadu 2013 v 17:27 |  Mayský Kalendář na každý den

28. 11. 2013 dosáhla kometa ISON svého peryhelia. Ve dnech 24. - 26. 12 bude na cestě zpět a po " pročesání " Slunce se bude nacházet nejblíže Zemi a vracet na svoji oběžnou dráhu.

S každým dalším dnem se nám bude více a více ztrácet z očí. To bude konec sledu událostí v roce 2013, které stimulovaly, podporovaly a posilovaly rozvoj Vědomí na Zemi během minulých 12 měsíců roku 2013 - roku změn.

Rok 2013 je velmi zvláštním rokem - vzhledem k tomu, že je to první rok Nového Věku, přináší s sebou nové energie vyšších frekvencí, které vytvářejí novou realitu a podporují rozvoj Vědomí každého jednotlivce, a umožňující nastavit celou novou biosféru Země.

Navíc číselně rok 2013 podle gregoriánského kalendáře představuje frekvenci neutrálního Mayského paradigmatu. Kód >13:20< Mayové skryli v 260 denním Posvátném Mayském kalendáři Tzolkinu. 260 jednotek nazývaných kiny vzniká z kombinace 13 Čísel a 20 Pečetí - glyfů. Tento kód každý člověk nosí v sobě, což se odráží např. ve 13 sekvencích DNA kódujících proteiny, 20 základních aminokyselinách, 13 hlavních kloubech, 20 prstech na rukou a nohou. Devět měsíců lidského těhotenství - 260 dnů od početí a celý rozvoj potvrzuje, že Tzolkin je v nás - my jsme Tzolkin, a že jsme byli stvořeni k obrazu a podobě Stvořitele. Rok 2013 představuje změnu paradigmatu nad Babylonskou frekvenci programu >12:60< - změnu frekvence fraktální struktury Kolektivního Vědomí.

V roce 2013 mají místo nejen jedinečné astrologické konstelace v podobě Velkého Sextilu, ale i objevení komety ISON a přepólování Slunce. Stejné jevy vyskytující se každý rok jako je svatý Vesak v květnu, letní Slunovrat v červnu a konečně i podzimní rovnodennost, získaly v roce 2013 zvláštní moc ve vztahu k novým vysokofrekvenčním energiím přicházejících ze středu Vesmíru. Právě všechny tyto události, které jsem vyjmenovala výše, doprovázela zvýšena aktivita Slunce, což posílilo tyto energetické procesy v průběhu těchto událostí. V tom také pomáhalo a nadále pomáhá slábnoucí geomagnetické pole Země, které propouští stále více Sluncem vysílaného elektromagnetického záření včetně UV-B záření pro stimulaci epifýzy

http://www.youtube.com/watch?v=3dxkhqA7tLU

Autor : Monika Czyrek
http://monikaczyrek.blogspot.cz/2013/11/28-listopada-ison.html
Copyright © Překlad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama