Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Vše o sebeúctě - část 2 část

29. října 2013 v 11:26 |  Vlastnosti i ctnosti


SVĚTLO:Nejbožštější místo na Zemi, kde je většina světla planety, existuje v lidské mysli, v lidské
energii. Je v andělské části lidstva, která si přeje ukázat sama sebe, zplnomocnit sama sebe a dosáhnout vlastního božství. Není tu žádná skupina zářících bílých andělů, kteří stojí vedle, aby vás vzali za ruce a vytáhli vás do nebe, pokud jste si vybrali tam jít. Ne. Místo toho tu stojí v plné parádě a přejí si oslavovat a milovat vás a přitisknout se k vám svojí energií, aby vám dali vědět, že jsou tu. Planeta svobodné vůle je taková. To lidé jsou zodpovědní za temnotu a světlo, ne vnější síly soupeřící o vaši duši. Ale vy jste to vždy věděli, že?
S tím vším - není zvláštní, že přicházíte na planetu s atributem své sebeúcty vypadajícím jako na půl žerdi spuštěná vlajka? Není to rovnováha, že? Proč? Protože vaše sebeúcta je zmírněná kvocientem energie planety. Je to výsledek toho, co jste vyvinuli skrze akce lidstva - co jste udělali, a co děláte. Proto osobní sebeúcta odráží i rovnováhu planetární energie.
Nová rovnováha sebeúcty
Zeptali jste se někdy sami sebe, co se na Zemi stalo, že to zabránilo vašemu Armageddonu? Všimli jste si, že navzdory všem prorockým předpovědím Armageddon nenastal? Tato Kryonova předpověď, předaná před mnoha lety na kopci za vámi (Mt. Shasta - pozn. překl.), je nyní vaší realitou. (Kryonova práce začala nedaleko od místa, kde byl předán tento channeling). V těch dnech jsem přišel skrze mého partnera a řekl jsem: "Změnili jste koleje či realitu, a změnili jste i esenci lidského vědomí. Nebude žádný Armageddon."
(Mnoho náboženských vůdců vám bude říkat, abyste ignorovali toto Kryonovo poselství, že Kryon je falešný prorok, ačkoliv události na Zemi se vyvinuly tak, jak jsme řekli, že by mohly - a to už před mnoha lety. Budou vám říkat, že Armageddon se ještě odehraje - a to brzy!Naše odpověď je tato: Nežádáme vás, abyste cokoli dělali, jen se rozhlédněte kolem a posuďte sami. Proč odsouvají své vlastní proroctví? Použijte svou rozlišovací schopnost a rozjímejte nad odpověďmi, které jsou správné. Můžete je "nechat čekat venku", jestli chcete, nechat je obcházet plot pro případ, že by měli pravdu. Nicméně jestli to uděláte, budete toto rozhodnutí muset dělat znovu a znovu, jak se vám budou snažit vysvětlit, proč se paradigma staré Země jejich doktríny neuskutečnilo. Zatím ztratíte roky akce, promarněný potenciál využití vlastní božské síly k pomoci vytvoření míru na Zemi.)
Říkali jsme vám o zplnomocnění lidí, a dali jsme vám informace týkající se 10 - 12 let trvajícího časového okna, kdy se měl magnetismus vaší planety změnit… a to se stalo. Říkali jsme vám, že se počasí začne změnit… a stalo se. Před čtyřmi lety jsme vám řekli, že přijde den, kdy největší náboženští vůdci planety už nebudou moci říkat jednu věc a dělat jinou (mluvíme o současném problému - o duchovních zneužívajících děti). Toto všechno je vaše realita. Všimli jste si? Začínáte si "spojovat body"?
Armageddon, který se nestal, zůstal na Zemi, na které vy už nejste!Tady jste, drazí, v nové energii. Přesto je tu stále ještě otázka sebeúcty. Není to automatické, že? Vaše osobní sebeúcta reprezentuje energii při vašem narození, ne změny Země. A nová sebeúcta nenastane automaticky jen kvůli vaší nové cestě.
Proč je život tak těžký?
Nezdá se vám zvláštní, že podle většiny náboženství na vaší planetě se rodíte nečistí (hříšní)? Není to divný postoj pro boží stvoření? Zní to snad rozumně, že byste se narodili do duchovního systému, ve kterém byste neměli žádnou šanci, už když jste přišli, kvůli něčemu, co se stalo eony let předtím, než jste sem přišli? Vypadá to opravdu jako "stvořeni k obrazu Božímu"?
Není to tak, že po celé Zemi existují neduchovní průmysly - veliké - které vydávají obrovské prostředky ve snaze pomoci lidem dostat se z hlubin pochybností o sobě? Nazýváte to průmysl svépomoci. Proč by vůbec existoval, kdybyste přicházeli na tuto planetu vybaveni dobrou, vyváženou sebeúctou? Důvod? Sebeúcta, kterou máte, vám byla dána přiměřeně energii rovnováhy světla a tmy na planetě, když jste se narodili.
Nyní, když energie planety vibruje rychleji, změnila se i tato planetární rovnováha tmy a světla. Dovolte mi dát vám informací, která bude dávat smysl: Na planetě je nově vytvořená energie, kterou jste začali v r. 1987 a kterou ukončíte v r. 2012. To je 25leté energetické okno, ve kterém pracujete. Narodili jste se ale ve starší energii. To je důvod, proč jsou vaše atributy sebeúcty spuštěny na půl žerdi. Ale pro lidi, kteří se rodí právě teď, to tak vůbec není. O kom mluvím? O nových dětech! Nazvali jsme je Indigové děti. Někdo jim říká Křišťálové. Někdo je nazývá Děti Nové Země, Děti nového milénia, Nové Děti - říkejte jim, jak chcete.
Každý si všiml, že? Ty děti jsou jiné!Přišly vybavené sebeúctou. Jejich vlajka sebeúcty vlaje vysoko a hrdě. Co se stane, když vezmete dítě s vysokou, vyrovnanou sebeúctou a dáte ho mezi dospělé, kteří přišli se svou poloviční sebeúctou? Děti se budou zdát třeba trochu svéhlavé, že? Možná to je proto, že vědí, kdo jsou! Podívaly se na vás tyto děti někdy zvědavě a vy jste mohli v jejich očích vidět, jak se ptají: "Proč jsi takový?" (Smích.) Je to jedno vědomí dívající se na druhé! Je to zplnomocněné vědomí, které přichází v rovnováze, dívající se na to, které přišlo ve staré energii nejistoty a pochybností. Jsou to v tuto chvíli vaše děti, což je ještě horší. Tyto děti nechtějí být obtížné! Ale těm z vás, kteří nikdy neměli znaky vyrovnané sebeúcty, se budou často zdát panovačné.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama