Nabízím osobní konzultace více ZDE "Zázrak je, když se rozhodneš sám(a) sebe poznat


NOVÉ MÍSTO, NOVÉ STRÁNKY VŠE V NOVÉM ROCE 2017!
www.annavicankova.cz - již brzy spuštěny!
Těším se na naše setkávání v Nových prostorách na Náměstí Míru 64 ve Zlíně.
Cena poukazu je světelných 987 Kč

Milý přátelé s Láskou nabízím obrázky z mé tvorby.
Vhodné jako dárek a nebo jen tak pro radost :-)
13 x 18 cm cena 233 Kč
9 x 13 cm cena 144 Kč
Poštovné 60 Kč
Po domluvě mě můžete navštívit osobně i v divadle ve Zlíně
Přeji požehnané dny!
www.slunecnikvet.cz

NA VLASTNÍ KŮŽI - krátká ukázka intuitivní energetické kresby


Vše o sebeúctě - část 3 část

29. října 2013 v 11:13 |  Vlastnosti i ctnostiPravda
Chcete znát pravdu o rovnováze mezi dualitou - vámi a vaším duchovním já? Vraťte se zpět a přečtěte si podobenství, které jsme vám dali, nazvané Cesta Domů (Kryonova Kniha Pět). V tomto podobenství je muž jménem Michael Thomas. Michael značí archanděla Michaela, a Thomas odkazuje na nevěřícího Tomáše. Když Michael stanul v posledním domě (v knize), uviděl, jak poslední anděl sestupuje po schodech - ten anděl byl tak velký, že Michael Thomas téměř nedýchal! V průběhu podobenství mu andělé, které předtím potkával, říkali: "Počkej, dokud nepotkáš posledního anděla. Bude to ten nejlepší. Počkej - jen počkej."A když potkal tohoto anděla, který se mu pomalu ukázal, bylo to ten nejnádhernější, nejbožštější ze všech, které na své cestě potkal. Andělova barva byla zlatá. Když anděl sestoupil po zlatých schodech a jeho tvář byla odhalena, byla to tvář Michaela Thomase. Michael viděl svou tvář jako tvář Boha a byl ohromený.
Vidíte, drazí lidé, to je pravda, zatím jste přišli bez schopnosti to vidět. Zrozeni nečistí? Ó ne! Zrozeni s omezením, možná, pouze ve vašem povědomí o tom, kdo jste, ale ne nečistí. Místo toho jste se narodili dokonalí, ale se záhadou před sebou, kterou máte objevit. Její součástí jsou i nástrahy - že uvěříte těm, kteří si přejí zbořit vaší božskost a vrhnout vás do nicoty.
Tvoření vyrovnané sebeúcty
Jak byste chtěli vzít tuto nerovnováhu a uvést ji na pravou míru? A co takhle vzít ji a vyrovnat? Je to možné, a vyzýváme vás, abyste začali. Zde je sedm atributů, které vám s tím mohou pomoci. Některé z nich jsou jednoduché, jiné těžké, některé mají jednoduché vysvětlení, jiné ne. Některé znějí příliš zjednodušeně. "No, to jsem věděl," můžete říct. A já se vás proto ptám: "Tak proč to tedy neděláte?"
Tady je sedm atributů, u kterých zaručujeme, že když je budete všechny pravidelně praktikovat, zvýšíte své andělské vědomí a zajistíte si vyrovnanou sebeúctu.
1. Buďte tvořiví
První je: Dělejte něco kreativního! Možná řekněte: "Nemám absolutně nic, co by bylo kreativní.".Ano, máte. Vy všichni. Kolik z vás zkoušelo channelovat? A možná říkáte: "No, nemyslím si, že to chci dělat." Proč to nezkusíte, když jste sami? Proč to nezkusíte na papíře? Proč nevidíte, co vám vaše buňky a vaše Vyšší Já chtějí říct, když to necháte plynout? Můžete být šokovaní a překvapení. Nemusíte nikomu ukazovat, co umíte, nikdy.
Když děláte kreativní věci, berete svou božskou část a vyléváte ji do své dualitní části, a je zajímavé sledovat světlo, které se tam rozline. Dělejte něco kreativního. Možná nepovažujete sami sebe za zpěváka, tak místo toho napište melodii. Nechte někoho jiného, aby ji zazpíval. Možná nejste malíř? Stejně malujte. Nechte dítě malovat obrázky tak, jak jste je malovali, když jste byli děti. Dělejte něco kreativního. To je číslo jedna. Zní to příliš jednoduše, že? Sledujte, jak se tyto věci přelévají do jiné, když se číslo jedna stane číslem sedm. Kruh atributů, které vám nyní dávám, bude daleko hlubší, než se nyní zdá. Kreativita pro vás udělá něco, co téměř nic jiného nemůže. Klepe na dveře Božského Já a začíná uplatňovat ty vaše části, které potřebují být probuzeny.
2. Pomáhejte ostatním
Číslo dvě: Pomáhejte ostatním. Zní to jednoduše, dokud to nerozvinu. Takže to teď udělám: Vyzýváme vás k dobrovolnictví na místě, kde lidé umírají. Jděte a najděte nejtemnější místa, jaká v nemocnici můžete najít, Pracovníci Světla. Najděte místa, kde umírají děti, a usaďte se tam. Najděte ty, kteří umírají na rakovinu a virová onemocnění, a buďte tam. Čtěte jim, držte je za ruce a vyprávějte jim příběhy. Dobrovolnictví. Máte čas na děti… a vy to víte. Přemýšleli jste o tom někdy?
"Kryone, právě jsi nám dal strašné věci, abychom je zkusili uskutečnit. Nemůžeme. Nikdy bych tam nemohl jít," možná řeknete. "Vzlykal bych ve dveřích a nebyl bych nikomu prospěšný." Drazí, toto je běžná mylná představa… že lidumilní nemohou pomáhat, protože jsou příliš citliví. A tak vám dám předpoklad a pak vás požádám, abyste šli a sami si to ověřili: Když stojíte na místě, kde děti umírají, a otevřete dveře, vaše světlo se rozlévá do té oblasti a jejich láska se vlévá do vás. Budete se cítit povznesení a požehnaní. Můžete sedět a držet za ruku dítě, když umírá, můžete plakat pro jeho život, ale budete se cítit posílení a povzbuzení, protože božské ve vás se dotýká božského v něm. Není nic, co by se tomu podobalo, drazí… nic. Stanete se částí božího procesu. Můžete oslavit, že jste tam a pomáháte?
Jestli si přejete dotknout se rodiny, toto je místo, kde to uděláte. Jděte dělat dobrovolníka tam, kde jsou senioři, kteří jsou blízko smrti. Čtěte jim příběhy. Ptejte se jich na jejich život. Oslavujte jejich mládí, a buďte tam, když jsou přehlížení. Vaše božskost bude oslavovat jejich božskost, a oba budete posílení.
Pomoc umírajícím, nehledě na jejich věk, vytváří a povzbuzuje vaši část, která vás překvapí. Budete to chtít dělat znova a znova, chápajíce, že to, co děláte, je opravdu posvátná práce.
Drahé Lidské Bytosti, to jsou jen dva body, a už se začínáte cítit jinak. "Možná jsem někdo!" můžete říct. "Možná na tom vážně něco je."Vaše temné stránky se začnou zmenšovat, jakmile uvidí světlo, které vyvstává v oblastech, které byly předtím potemnělé. To je číslo dvě. Jděte a pomozte někomu.
3. Cvičte a meditujte
Toto je nejtěžší a nebude se vám to líbit. Cvičte! Ve vaší kultuře už nepronásledujete zvířata kvůli jídlu. (Smích.) Potřebujete vyvážit tento nedostatek aktivity cvičením. Biologicky, když cvičíte, posouvá se a mění vaše chemická rovnováha. Navíc díky tomu vdechnete víc tolik potřebného kyslíku - skutečně potřebné palivo pro tělo Lidské Bytosti, která se snaží posílit nové části svého myšlení. Okysličování bylo v minulosti hodně přehlíženo. Toto je velmi potřebné!
Dovolte mi dát vám ještě jiné tajemství: Cvičte a následně meditujte. Sledujte, co se stane. Okysličený mozek vytváří novou paletu pro umělce meditace. Toto je pořadí věcí. Dělejte to správně: Cvičte a pak meditujte. Nepodvádějte. Někteří z vás řeknou: "Okamžik, to je meditace a meditace, že?" (Smích.) To je číslo tři - stejně důležité jako ostatní.
4. Osobní slovní afirmace
Číslo čtyři může být těžké vám vysvětlit, a je to příliš zjednodušené. Dávejte pozor, co říkáte!Slova, která vycházejí z vašich úst, jsou dílem energie, která je božská. Jdou do vzduchu a jsou naplňována nejlépe, jak to jde, energiemi vašeho těla a ostatními kolem vás (které nemůžete vidět) dělají, co mohou, aby naplnili to, co si přejete spoluvytvořit. Možná v negativních situacích můžete říct: "No skvělý! Věděl jsem, že se to stane." Vaše buněčná struktura říká: "Slyšíte šéfa? Líbí se jí to!" Entity kolem vás to také slyší. "Slyšíte šéfa? Myslí si, že je to skvělé. Udělejme to znovu!"Už jste o tom někdy přemýšleli? Buňky to slyší a budou dělat, co mohou, aby zajistily, že se to stane znovu!
Dávejte pozor na to, co říkáte. Místo negativních postojů si vytvořte afirmace. Požehnaná je Lidská Bytost, která rozumí síle lidské řeči. Kdo jste? Řekněte své jméno nahlas. "Já jsem (a vaše jméno)." A dejte důraz na "jsem" a dívejte se, co se stane. Dovolte mi vám říct, co ta fráze znamená. Jestli je vaše jméno Pavel a vy řeknete: "Já jsem Pavel," první dvě slova jsou prohlášení o tom, kdo jste. "JÁ JSEM." Pavel je tedy přidaný identifikátor toho, jak vám říkají. Jsou to dva výroky ve třech slovech.
Projevujete energii, kterou vkládáte do vzduchu prostřednictvím řeči. Samotné elementy "to slyší" na vesmírné úrovni. Jste zvyklí dělat velký hluk, ale jen když jsou věci náročné. Zkuste to vyvážit! Je čas mluvit i v radosti!
5. Vyzvěte svou nejtemnější část
Zní to jako děsivá věc, ale není. Poslouchejte: Vyzvěte svou temnou stranu k boji! Hoďte jí rukavici. Řekněte jí, kde a kdy se sejdete a pak čekejte. Odvažte se postavit se této části tváří v tvář. Máte v sobě části, které nemáte rádi? Samozřejmě že ano, protože jste v dualitě. Právě jsem vám dal tuto informaci. Máte temné části, které byste chtěli dočista vydrhnout nebo možná dát pryč nebo porazit? Dobře, tedy, vyzvěte svou nejtemnější část k boji. Stanovte schůzku. Chcete být doopravdy stateční? Tak ji tedy vyzvěte k boji ve tmě, na jejím trávníku! (Zalapání po dechu.)
A důvod, proč vám toto říkám je, že tyto temné a strašné části se nepřijdou ukázat! Bojí se vaší světelné části, a zejména částí, které se stávají silnější. Vyhrajete tento boj jen tím, že tam budete stát ve tmě a vyzvete je, aby se ukázaly. Brzo tam, ve tmě, budete zpívat! Beze strachu a smějící se celé této situaci. Pokud si dnes nebudete pamatovat nic jiného, pak si pamatujte alespoň to, že tato energie, o které si myslíte, že je skutečně zuřivá a dravá, se ve skutečnosti bojí božského záměru!Záměr rovnováhy porazí tuto temnou část pokaždé.Chopte se své síly a vaše temné části začnou opouštět loď. Netroufnou si ukázat se…
6. Nárokujte si anděla uvnitř
Jakmile si uvědomíte, že temná část ve vás je zbabělec, je čas dožadovat se anděla, který tam vždy byl. Je to o pochopení, kdo skutečně jste. Ačkoliv nikdy nemusíte být schopni vidět tuto svou andělskou část, je to vaše skutečné já a to je připraveno být nárokováno. Opět užijte svou sílu slova, jestli chcete zlepšit tento proces. Uspořádejte obřad, jestli vám to pomůže udělat tento proces pro vás skutečný.
Rozumíte tomu, jak do sebe výše uvedené atributy zapadají? Tady jste - kreativní, pomáháte dalším Lidským Bytostem, cvičíte, dáváte pozor na to, co říkáte, uvědomujete si, že temná část nad vámi nemá žádnou moc, začínáte cítit potenciál svého vlastního života, a nyní je čas povolat svého anděla ze skrýše (skrývá se jen proto, že jste ho zasypali)!
Čtenáři, posluchači, myslíte si, že toto je jen "channelovaná řeč"? Jen počkejte. Jak by se vám líbilo, kdyby drama odešlo z vašeho života? Jak by se vám líbilo, kdybyste byli schopni čelit jakékoli situaci, a vědět, že jste v naprostém, stoprocentním bezpečí ve své pravdě? Nikdo vás nemůže formovat žádným směrem nebo způsobem, když si to váš anděl vezme na starost.Když se anděl ukáže, začne se aktivovat třetí vrstva DNA. Mluvili jsme o tom minule. Sebeúcta už není problém. Víte, kdo jste. Je posilující, znát svou božskost. Vytváří to ve vašem životě situaci, která je radostná.
7. Splynutí
Poslední, číslo sedm, je o splynutí polarit. Právě teď na této planetě, jedna z věcí, které se dějí se Zemí, se skálami, se zemí, s portály, je akt mísení, na kterém se můžete podílet. Začíná splynutí mužského a ženského. Ty atributy vašeho pohlaví, které jste brali za dané (jedno pohlaví je takové, druhé je takové, nikdy se nesetkají), se začínají měnit. Každý z vás je tu v jednom pohlaví, a tak vás žádáme, abyste začali akceptovat atributy toho druhého. Právě jste si pomysleli, že jsem vás požádal, abyste se podívali na jinou osobu, že? Ne. Já chci, abyste viděli atributy druhého pohlaví ve VÁS.
Máte schopnost splynout zdravě a vyrovnaně s oběma pohlavími uvnitř sebe, což vám umožní pochopit a tudíž i koexistovat s druhým pohlavím na planetě. Dělá z vás daleko lepší Lidskou Bytost, když máte vyrovnané mínění o obou polaritách, i když očividně máte jen jedno biologické pohlaví.
Dovolte mi, abych vám řekl, co tato rovnováha dělá. Přivádí lidstvo blíže k sobě!Říká se tomu splynutí vědomí, a je to začátek další změny lidského vědomí na planetě. Mluvili jsme o portálech a vortexech (vírech), které se stávají vortály. Mluvili jsme o jin a jang (protikladech) přicházejících spolu a vytvářejících něco, co jste nikdy předtím neviděli… nový druh lidské rovnováhy. Možná úplně nepochopíte, co vám teď povídáme, ale říkáme vám něco, co někteří z vás začínají cítit - ženy se stávají silnější, muži citlivější - dívají se jeden na druhého jinak a proto sdílí planetu daleko lépe. Nevnímejte se vzájemně jako protiklady nebo soupeře, ale spíše jako duchovní rodinu. Přestaňte se dívat na druhé pohlaví v sobě jako na slabost!Začněte rozumět tomu, že každý z vás potřebuje vědomí toho druhého. Výsledek?Vyrovnaná Lidská Bytost je nyní schopna vidět přehled rovnováhy, protože vidí jinýma očima… ví, jaké to je "chodit v botách někoho jiného", a má úžasné sebevědomí! Neříkali bychom vám tyto věci, kdyby to tak nebylo.
A tak to je. Dospěli jsme na konec tohoto učení. Někdo z vás dnes přišel a říkal: "Jestli budu moci sedět v této energii dostatečně dlouho, nejspíš odejdu jiný; možná dokonce dostanu léčení. Možná se něco naučím a zbavím se toho či tamtoho. Jsem unaven z toho, jak to s sebou vláčím."Samozřejmě, tato síla je ve vaší moci právě teď. Čtenáři, posluchači, pokud chcete hovořit s kterýmkoli léčitelem, který dnes mluvil, řekne vám, že to je právě teď ve vaší moci. Možná to je léčení přístupu, hněvu nebo obav. Je na vás, abyste se chopili této změny. Není lepší čas než tento, abyste se natáhli a chopili se této sebeúcty a léčení, které s tím přijde.
A tak jsme po všech těch letech přišli opět na toto místo, abychom oslavili semínka a jádro práce. V r. 1989 jsme tu pracovali, abychom požehnali a pomohli mému partnerovi začít práci s Kryonem. Nikdy dřív jsme se sem nevrátili, až teď. Nyní, v r. 2003, se probouzí Lemuřané na změněné Zemi, kterou jste stvořili (pokud jste si všimli). Mnoho z toho, co jsme vás učili, že se může stát, se také stalo. Mnoho z toho, co jsme vás učili, že může být dosaženo, a bylo. Všimněte si, že my jsme nic nevytvořili.Vy ano. My se jen díváme a pomáháme vám ve vašem velkém plánu.
Požehnaná je Lidská Bytost, která vidí sklenici planety z poloviny plnou, a která rozumí, že změny na planetě jsou potřebné a nutné. Požehnaný je člověk, který také rozumí tomu, že abyste mohli vytvořit nový chrám, starý musí být odstraněn a jeho základy očištěny. Novému chrámu se říká Nový Jeruzalém - metafora, která znamená mír na Zemi. A přesně jako ti, kteří byli v r. 1989 zvědaví, jestli se věci, které jsme jim říkali, mohou kdy stát, tak i vy se můžete v roce 2003 rozhlížet a divit se tomu, co teď říkáme. Je možné, že věci nejsou takové, jaké se zdají být? Bylo by možné, aby historici jednou hovořili o těchto revolučních časech před velkým probuzením, posunem lidstva, jako o počátku času, který stvořil mírumilovnější Zemi?
Jen Lemuřané vám na toto budou schopni odpovědět.
A tak to je.
Kryon
Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - All about Self-Worth
Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky a pro www.kryon.webnode.cz do češtiny přeložila Jani P. (www.vedomisvetla.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama